Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Van de Beek: Solskjaer powiedział, że mnie potrzebuje

» 7 września 2021, 08:53 - Autor: matheo - źródło: FIVE, YouTube.com
Donny van de Beek przed startem sezonu 2021/2022 odbył szczerą rozmowę z Ole Gunnarem Solskjaerem. Holenderski pomocnik usłyszał zapewnienie, że będzie potrzebny norweskiemu menadżerowi w obecnych rozgrywkach.
Van de Beek: Solskjaer powiedział, że mnie potrzebuje
» Donny van de Beek zamierza cierpliwie czekać na swoją szansę w Manchesterze United
Czy Twoim zdaniem Donny van de Beek przebije się do wyjściowego składu Manchesteru United w sezonie 2021/2022?
Van de Beek trafił do Manchesteru United latem ubiegłego roku. Czerwone Diabły zapłaciły Ajaxowi Amsterdam za piłkarza około 35 milionów funtów. Holender w debiutanckiej kampanii pełnił tylko rolę rezerwowego w drużynie United.

Angielskie media spekulowały, że Van de Beek w letnim oknie transferowym może odejść z Manchesteru United. Wypożyczeniem piłkarza zainteresowany był Everton.

– Rozmawiałem z menadżerem i klubem na temat zainteresowania moją osobą przez Everton. Postawili sprawę jasno i chcieli, abym został – mówi Van de Beek w rozmowie z Rio Ferdinandem w audycji FIVE.

– Menadżer wypowiadał się bardzo pozytywnie na mój temat i powiedział: „Potrzebuję cię i chcę cię tutaj zatrzymać”.

– Na początku sezonu jest oczywiście trudno, bo nie zagrałem jeszcze ani jednej minuty. Menadżer powiedział natomiast: „To co widzę teraz każdego dnia na treningach, to zupełnie inny Donny”.

– Wypowiadał się pozytywnie na mój temat i czuję się naprawdę dobrze. Jestem w niezłej formie fizycznej i mam nadzieję, że pokażę ludziom, że sporo si ę poprawiłem.

– Dostrzegam sporą różnicę, bo teraz jestem nieco silniejszy. Solskjaer widzi po mnie, że mam już rok doświadczenia w Anglii. Jeśli porównamy mnie do początku ubiegłego sezonu, to widać dużą różnicę.

Van de Beek pytany o niewielką liczbę szans otrzymywanych w Manchesterze United, odpowiada: – Jest ciężko, gdy tak naprawdę nie jesteś w zespole, czekasz na swoją szansę. Nie jest łatwo, gdy nie grasz. To wpływa na twoją pewność siebie.

– To jasne, że potrzebujesz trochę czasu na aklimatyzację, ale nie jesteś zadowolony, gdy nie grasz. Chcę regularnie występować, to jasne.

– Każdego dnia trenuję bardzo ciężko. Staram się poprawiać i czekam na swoją szansę. Tylko tyle mogę zrobić. Jeśli szansa nadejdzie, to muszę być gotowy. To proste. Trzeba być blisko z innymi zawodnikami, być częścią zespołu. Gdy nie grasz, to musisz starać się pomagać drużynie i być pozytywnie nastawiony. Nie można siedzieć i się złościć – dodaje Van de Beek.

Holender pytany przez Rio Ferdinanda o to, czy mógłby w Manchesterze United występować na pozycji defensywnego pomocnika, odpowiada: – Myślę, że mógłbym to robić.

– Nie wiem, co myśli sobie menadżer i czego oczekuje, ale grałem na tej pozycji w Ajaxie. Pod koniec występowałem oczywiście na dziesiątce, ale grałem też kilka spotkań jako szóstka. Myślę, że mógłbym tam grać.

– Ulubiona pozycja? Trudno powiedzieć, bo wszystko zależy od tego, jak gra zespół. Jeśli chodzi o to, jak gramy, to wydaję mi się, że najlepsza jest dla mnie szóstka lub ósemka. Ale tak naprawdę to nie ma znaczenia. Chcę grać i nie ma znaczenia na jakiej pozycji – dodaje Van de Beek.


TAGI


« Poprzedni news
Telles i McTominay wrócili do treningów z Manchesterem United
Następny news »
Ferdinand: James to nie był piłkarz o standardach Manchesteru United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (438)


devilek777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 11:47

Wielkie wydarzenie co raz bliżej. Ciekawe jakim składem wyjdziemy w sobotę, Ronaldo pewniak w podstawie czy jednak Ole zaskoczy? Oj dawno nie było takiego bogactwa w składzie, wróci Rash, a jestem pewny, że wejdzie na jeszcze wyższy poziom, to dopiero będzie pozytywny problem ;d
» 9 września 2021, 11:46 #433
mikiartur: manchestereveningnews.co.uk/sport/football/victor-lindelof-man-united-fans-21520895

Jak widać nie tylko i nas na stronie dyskutuje się o Lindelofie jako defensywnym pomocniku
» 9 września 2021, 11:19 #432
mikiartur: I piszą nawet (o czym nie wiedziałem) że on grał już w Benfice na tej pozycji, a Mourinho podobno go rozważał czy tam nie wypróbować. Kto wie może Ole spróbuję tego
» 9 września 2021, 11:23 #431
karmnik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 11:32

Z tego co ja sprawdzałem na stronie transfermarkt to było tylko kilka spotkań, dawno temu. Ale sam jestem ciekawy jakby to wyglądało

Poprawka: dokładnie 22 spotkania na pozycji defensywnego pomocnika, najwiecej w sezonie 13/14, następnie go przestawiono na obrońcę, oczywiście kierując się w/w portalem
» 9 września 2021, 11:30 #430
GuteFrage: Znów pompowanie balonika.
» 9 września 2021, 10:53 #429
mikiartur: Chyba trochę przesadzacie o przereklamowaniu większości tych grajków. Dla mnie to przede wszystkim my zagraliśmy wczoraj świetny mecz a widać że Anglicy spodziewali się że inaczej będzie mecz wyglądał. Pamiętajmy że latem to oni a nie my doszli do finału ME + to oni a nie my mają 16 pkt w grupie gdzie 5 meczów wygrali i ten zremisowali. Skoro Anglicy po tym remisie są przereklamowani to co można powiedzieć o naszych po wygranym ale słabo granym meczu z Albania albo po remisie z Węgrami? Cieszmy się z tego zasłużonego remisu ale przed nami jeszcze długa droga do awansu a Anglicy praktycznie po zwycięstwach z Andora i San Marino ten awans będą mieli.

Teraz repka się w końcu skończyła i możemy się na klubie skupic. I mnie trochę martwi czy Maguire i Shaw i w sumie Lindelof powinni zagrać w sobotę. Zwłaszcza Shaw i Maguire. Bo widzieliście Anglików pod koniec meczu. Tam już wszyscy umierali na tym boisku. I teraz tak. Oni przyjeżdżają pewnie dopiero dziś do Manchesteru, jutro mają trening i w sobotę juz mecz. Może faktycznie wyjść tym duetem Varane Bailly, bo Bailly ostatni mecz grał w poniedziałek a Varane we wtorek i pewnie dziś będą już obaj trenować (chyba że jakaś kwarantanna o której nic nie wiemy). Bo boje się że wyjdziemy na Newcastle i np. Shaw który będzie mógł mieć na swojej stronie Saint Maxim do 60 minuty wytrąci całe paliwo. Dalota dawać na lewo to pewne ryzyko ale Diogo jest wypoczęty i na pewno głodny gry. Jest szansa że to przełoży się na dobry jego występ ewentualnie.
» 9 września 2021, 10:50 #428
mikon70: Do Manchesteru to prawdopodobne, ze udali się jeszcze w nocy. Dzisiejsza piłka jest na tak wysokim poziomie, ze co to za problem zagrać 3 dni po ostatnim meczu? Mało takich spotkań mieli? Pewnie po meczu mieli odnowę biologiczną, dzisiaj może też coś z tego ich czeka i jakiś rozruch, a jutro normalny trening.
» 9 września 2021, 11:22 #427
mikiartur: Ja patrzę na to w taki sposób. Mają cały sezon przed sobą. Praktycznie od soboty zaczyna się gra co 3 dni. Bo gramy 11 września z Newcastle, potem Young Boys, potem WHU w weekend, potem WHU w pucharze we wtorek/środę, następnie AVL w weekend, Villareal(chyba) w środę i w weekend mecz z Evertonem. Czyli gramy 7 meczów teraz co 3 dni praktycznie. W dodatku pamiętaj że Shaw Maguire Bruno itd grają już w takim rytmie od meczu z Wolves (bo potem reprezentacja też co 3 dni). I jakby to był mecz z kimś z top6 to bym nie rozważał tego. Ale z Newcastle uważam że możemy sobie pozwolić na lekkie rotowanie. A jeden dzień odpoczynku dla kilku graczy może później zaprocentować.
» 9 września 2021, 11:43 #426
Bylak: Southgate ma Do dyspozycji wielu ofensywnych graczy, ciekawe czy kiedykolwiek zobaczymy takie trio w podstawie:
RASH Mason Jadon
Ale by było pieknie, póki co to graja małty, saki i inne pokraki
» 9 września 2021, 10:33 #425
devilek777: Będzie takie trio w United, po co nam do tego reprezentacja?
» 9 września 2021, 11:34 #424
bacianga: W sobotę nie ma transmisji w canal + lipa totalna
» 9 września 2021, 10:11 #423
karmnik: jest na premium
» 9 września 2021, 10:19 #422
Bolech1991: 15:55 - Canal + Premium (370 kanał na vectrze)
16:55 - Canal +1 (z godzinnym opoznieniem)
» 9 września 2021, 10:34 #421
DjTED: Nr 30 NC+
» 9 września 2021, 10:45 #420
devilek777: Polska na mistrza świata po remisie z Anglią xddddddddd
» 9 września 2021, 09:35 #419
Rzeczownik: Wczorajszy mecz pokazał dobitnie jak bardzo są przereklamowani,niektórzy angielscy zawodnicy.Stones-drewno,Rice-za co tam płacić tak ogromne pieniądze,w przypadku transferu ?Tak uwielbiany przez niektórych na tej stronie Jack nic wczoraj nie pokazał,Sterling-gość musi irytować kolegów nadużywając dryblingu.Jakby nie patrzeć,to taki Puchacz nie odstawał poziomem od niektórych przereklamowanych gwiazdorków.
» 9 września 2021, 09:18 #418
United45: Kupmy zatem Puchacza i Linettego
» 9 września 2021, 09:23 #417
IntruZ9: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 09:31

A wcześniejsze mecze nie pokazały że Stones to zwycięzca ligi,finalista euro, podstawowy stoper zwycięzcy ligi angielskiej? A rice to też nie jest kręgosłup środka pola Anglików od x czasu? Można być kibicem drużyny X i kogoś nie lubić,ale ja skałe i ryżowego przygarnąłbym z otwartymi ramionami:)
» 9 września 2021, 09:28 #416
Rzeczownik: Taniej by wyszło.
» 9 września 2021, 09:30 #415
Tomczo: Wiele osób pisało tutaj że żałują transferu grealisha do city, bo charakterem pasuje do nas.
No nie wiem, po tym ciągłym machaniu łapami i graniem na stojaka to śmiem wątpić :)
» 9 września 2021, 08:29 #414
Bolech1991: Bruno is better, cieszyłem się po transferze portugalczyka, bo zawsze uważałem go za lepszego.
» 9 września 2021, 08:32 #413
DaredevilUtd: Nigdy nie pasował.
» 9 września 2021, 08:51 #412
is200second: Technika Grealisha to jest absolutny top światowy,ale za bardzo wstrzymuje akcje. Tzn bardzo często.
» 9 września 2021, 09:04 #411
Tomczo: W mojej ocenie odkąd gość zaczął kręcić sensowne liczby i zrobiło się o nim głośno to odwaliła mu sodówa i to już nie ten sam grajek.
» 9 września 2021, 09:17 #410
sturmik: Podobną technikę i styl jak Grealish może mieć nasz Amad jak trochę pogra.
Wróć....
Amad może być lepszy niż Grealish :)
» 9 września 2021, 09:34 #409
United45: Amad to bardziej będzie jak Ryad Mahrez. Jego fizyka kompletnie nie przypomina Jacka
» 9 września 2021, 09:55 #408
Wirus: "Wszystko uległo jednak zmianie przy wrogo nastawionej publiczności."
BBC

Nie no, Ci Angielscy dziennikarze to mają serio coś z głową. Jak ich "kibice" rozwalali Wembley i "witali" Włoskich kibiców to było cisza, że nic sie nie dzieje. Hipokryzja 100%
Nawet Southgate mówił, że super atmosfera była na meczu.
» 9 września 2021, 08:26 #407
DaredevilUtd: Media dzialaja tak od zawsze, sa stronnicze i wybieraja to co im pasuje. Niby czemu na swiecie od 2 lat mamy co mamy ;)
» 9 września 2021, 08:52 #406
NoName: Jak ja lubie, gdy jakis jeden dziennikarz cos napisze, albo na kanonierzy.com ktos (jedna osoba, maksymalnie 2) napisze bardzo glupi komentarz, a ktos tu pisza 'ci dziennikarze...', 'ci kibice Arsenalu...'. Tak jak by to wlasnie byly dominujace komentarze, ale nie, taki tekst padl jeden, albo 2.
Potem sie dziwic, ze kibice innych druzyn wybieraja co glupsze komentarze stad i na ich podstawie buduja opinie na temat ogolu.
» 9 września 2021, 09:11 #405
PastaDoCiasta: Bądźmy szczerzy, nasze media pisałyby to samo. Zarówno Polacy jak i Anglicy mają manię wymachiwania szabelką i pisania, że nasz kraj jest najlepszy bo my z niego jesteśmy. Wszyscy się śmieją z Brazylii i tego zawieszenia piłkarzy? Wszyscy mówią że reprezentacje są męczące i kluby powinny decydować, bo płacą? To wyobraźcie sobie co by było jakby niemiecki Bayern nie puścił nam Robercika na wczorajszy mecz, chyba byśmy już wojnę im wypowiedzieli
» 9 września 2021, 09:35 #404
Bolech1991: Anglia ma najlepsze pokolenie od wieeeelu lat, ale ma amatora zamiast selekcjonera. To tak jakbyśmy my mieli najlepsze pokolenie od czasów Laty, Deyny (itd) a trenował by nas taki Artur Skowronek.

PS. Brawo Polska :)
» 9 września 2021, 07:36 #403
Rzeczownik: Spójrz kto jest trenerem United i przeczytaj swój komentarz jeszcze raz...P.S Podejrzewam,że Skowronek nie jest wcale gorszy od Solskjeara,a taki np.Papszun, zdecydowanie lepszy.Wydając na transfery co roku ponad 100 mln funtów,każdy byłby cwany.Ciekawe jakie "sukcesy" odnosiłby Norweg gdyby musiał z g...wna coś ulepić,mając na transfery 100k zł.:p
» 9 września 2021, 09:26 #402
sturmik: Wczorajszy mecz - angielscy komentatorzy w itv byli zachwyceni stadionem i Lewandowskim. Co chwilę wspominali że on tylko czeka żeby im tą bramkę w każdej sekundzie strzelić.
Stadion bajka, oprawa meczu bajka (czy ktoś widział choćby jednego kibica Anglii??), wszyscy ubrani pod kolor i morze polskich flag . Nacjonalistycznie jak w Turcji Erdogana ,ale bez negatywnego oddźwięku :)
Podobało mi się polskie rozegranie akcji - po godzinach oglądania klepania od boku do boku United (zresztą Anglicy w reprze grają podobnie jak my) - proste ,szybkie,zdecydowane penetrujące podania Polaków były czymś bardzo odświeżającym.
Co do meczu - uświadomił on ,że te wszystkie 80mln chłopaczki: Rice, Shawy, Grealishe są trochę przereklamowane. Można je wolą walki i zawziętością powstrzymać. Zresztą to jest odwieczny problem Anglików - uważają się za bogów piłki nożnej a od x lat zawsze są sprowadzani co chwilę na ziemię.
Grealish gwiazda tysiąca min i machania łapami. Pretensjonalny i nie umywa się do Rashforda w formie.
O Sterlingu się nie wypowiadam - świetny piłkarz, nie lubię go za bardzo i szczęście że miał gorszy dzień.
Szkoda że Polska nie miała pełnego składu. Z Piątkiem/Milikiem + Zielińskim będzie to wyglądać pewnie jeszcze lepiej. Lewandowski - klasa sama w sobie. Nasz trochę lepszy Harry Kane.
Bałem się troszkę że będzie jakaś chryja jak z Węgrami z black life matter (w końcu ich męczennik Sterling tylko na to czekał pewnie). Tymczasem Polacy postawili się im twardo ,ale mecz minął bez żadnych podtekstów.
» 9 września 2021, 06:59 #401
Tomczo: Pompowanie balonika. Czas, start.
» 9 września 2021, 08:16 #400
DjTED: Zdecydowanie jesteśmy w czołówce jeżeli chodzi o kibicowanie
» 9 września 2021, 08:27 #399
sturmik: @KalinaRIP doebywać się nie muszę - to w końcu twoja specjalność tutaj.
A Shaw mi przyszedł na myśl bo jest ostatnio kreowany na angielskiego poster boya i następne wcielenie Roberto Carlosa. Przy tym akurat wczoraj nie wyróżniał się niczym na tle 10x-20x rynkowo tańszych polskich piłkarzy
» 9 września 2021, 09:42 #398
DjTED: sturmik: a wiesz jakie zalozenia taktyczne maja pilkarze u tego pokraki ? Nie wiesz. Nikt nie wie. Nawet pilkarze. Shaw zagral dobre zawody. Ostatnio fajnie zagral Lingard i Saka za co w nagrode dostali lawke. Fenomenalny Greenwood nie jest powolywany. Ten czlowiek jest chory. Z innym trenerem to my wczoraj bysmy pilki nie powachali z tymi anglikami.
» 9 września 2021, 10:50 #397
kckMU: @sturmik

Finalnie, co z tego? Shaw udowadnia światowy poziom od długiego czasu w Premier League i podczas Euro 2021. Zwracasz na niego uwagę tylko dlatego, że w 93 minucie wpadła jedna bramka w jednym meczu z Polską. Postawiłeś? Bo ciężko o logiczne wytłumaczenie. Dzisiaj piłkarze grają 50-60 meczów w sezonie, z czego niemal całość po 90 minut. Ty serio myślisz, że jeden błąd tu, jeden błąd tam, coś zmienia?

I porównywanie Rice do Shawa to cyrk. Zwykłe pompowane dziecko anglików przeciwko topowemu obrońcy.
» 9 września 2021, 11:48 #396
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 13:05

rzeczywiście te chorągiewki niczym w Turcji, ale do klimatu ottomańskich marszów wojennych to nam trochę brakuje ;)
youtube.com/watch?v=uQh6J6fImOg


myślę, że jakby 40 tysięcy gardeł zapodało np. Dumę rycerską to by był dopiero klimat :)
youtube.com/watch?v=Vl6zMiW3iwQ
» 9 września 2021, 12:56 #395
BartoszP: Został nam ostatni cowboy, OGS

youtu.be/qTaOLr9TTkM
» 9 września 2021, 01:16 #394
BartoszP: P. S kiedys to były reklamy...
youtu.be/1KTyz1NGeuY
» 9 września 2021, 01:24 #393
United45: Ta kiedyś to było...

Teraz by taką reklamę zrobiło United z PSG to by było że więcej pajacują niż grają.

Już ja was znam kochani Boomerzy
» 9 września 2021, 08:57 #392
PozdiRed: Wie ktoś może kiedy będzie dokładny terminarz na listopad?
Mecz z Evertonem (2 październik, sobota 13:30)
bedzie chyba zmieniony bo w tym samym tygodniu w środę gramy w LM.
» 9 września 2021, 00:44 #391
Piotrek1991d: W zeszlym sezonie byla podobna sytuacja,w srode gralismy mecz wyjazdowy w Turcji a w sobote o 13.30 z Evertonem
» 9 września 2021, 06:22 #390
PozdiRed: Ale od tego sezonu ma być koniec z takimi sytuacjami.
» 9 września 2021, 16:01 #389
RedFox: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:54

Ja tylko chciałem napisać po tym meczu tak: Kiedyś straciłem jakąkolwiek przyjemność z oglądania męczy naszej reprezentacji za kadencji Brzęczka. Z mocniejszymi zespołami była to istna obrona Częstochowy przez 90 minut z nadzieją na to że coprzypadkiem z przodu wpadnie. Okropnie wspominam do dziś porażkę 2:0 z Włochami. Tego nie dało się oglądać... Teraz tak, są błędy w obronie, Szczęsny nie jest pewnym punktem w bramce (choć akurat za bramkę Kane'a aż tak bym go nie winił, był zasłonięty przez Bednarka i miał prawo nie dojrzeć gdzie leci piłka, a Kane oddał fenomenalny strzał), ale w końcu się to przyjemnie ogląda! Jest mentalność, jest determinacja, jest walka do końca i nie ma odpuszczania! Ta kadra potrafi postawić się Wicemistrzom Europy i Hiszpanii i to nie poprzez rozpaczliwą obronę przez ponad godzinę. I w końcu też widać uśmiech na twarzy Roberta. I to się ceni! Brawo Lewy, brawo kadra, a przede wszystkim za taktykę i za świetne zmiany - brawo panie Sousa!
» 8 września 2021, 23:52 #388
RedFox: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 00:05

Ach, autokorekta zmieniła mi jak widzę meczy na "męczy", ale w zasadzie sporo się w tym zgadza, bo to faktycznie dla oglądania były "męki" ;)

I tak, uważam że Sousa to jest właśnie taki trener, jakiego nam potrzeba była. Lidzie, czy też tzw "eksperci" mówią, że system 3-5-2 nie da rady przyjąć się w Polsce. A ja powiem tak: potrzeba nam było zmiany, nawet jeśli miała być ona diametralna, bo dzięki temu staliśmy się znacznie mniej przewidywalnym zespołem i lepiej grającym w ofensywie - za to gratuluję panu Sousie. Oby udało mu się dostać do tych barażów i na MŚ - mam tu na myśli nie tylko ze względu na radość jako fana naszej kadry, ale także dlatego że taki trener z prawdziwego zdarzenia spokojnie mógłby prowadzić nas nawet przez kilka lat... O ile by tego chciał, bo te "jęczydupy" w postaci "ekspertów" ciągle go tylko krytykują i wielu z nich nie dostrzega ile dobrego zrobił dla naszej kadry. Dajmy po prostu pracować Sousie. Lepszego trenera na ten moment nie znajdziemy. Całym sercem za Sousą! Polska biało-czerwoni!
» 9 września 2021, 00:04 #387
mikiartur: Moje zdanie jest takie. Zmiaana za Brzęczka była konieczna. I oceniając Kadrę Sousy to trzeba przyznać że ma mega pecha do zawodników. Bo nie miał jeszcze zgrupowania by nikt kontuzji nie doznał. Na pewno za Sousy o wiele lepiej patrzy się na ofensywę. Defensywa kuleje ale głównie z błędów indywidualnych a nie z powodu jakiegoś złego ustawiania się na boisku. No może poza meczem z Węgrami. To ustawienie 3-5-2 nadaje sięwtedy kiedy sztab wie jak w takim ustawieniu poinstruować graczy. I wydaje się że Sousa i jego sztab wiedzą to o wiele lepiej niż Adaś Nawałka ze swoim sztabem 3 lata temu. I powiem tak, jeśli nie awansujemy do MŚ ale dojdziemy do baraży i będziemy grali tak jak dziś. To liczę że zostanie i damy mu tą ligę narodów i ogólnie czas na rozwijanie tej kadry. Bo widać że jest jako taki potencjał.
» 9 września 2021, 00:17 #386
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 06:25

Dokładnie. Ja też widzę zmianę w grze naszej reprezentacji. Napewno lepiej się ją ogląda. Sam styl , determinacja i chęć zwycięstwa. Dlatego my musimy mieć zagranicznego trenera z wyższej półki niż tych naszych z polskiej ekstraklapy. Zresztą pamiętamy też Leo Benhakera też nas świetnie prowadził.
» 9 września 2021, 06:24 #385
Ustawiacz992: Bo nie ma takiego słowa jak "Meczy" xD dlatego autokorekta abyś napisał poprawnie jakiekolwiek słowo :) Wracając do twojego błędu xD to poprawnie jest "Kiedyś straciłem przyjemność z oglądania meczów" Meczy to koza :)
» 9 września 2021, 14:38 #384
mikiartur: A co do naszych diabłów w tym meczu to tak. Maguire zdecydowanie lepszy od Stonesa i w 1 połowie uratował raz lekkim muśnięciem uchronił Anglików. No i jedyny nie dał sobie pomiatac Lewandowskim aż tak. I jeden z lepszych wg mnie. A Shaw lepiej radził sobie od Walkera. A przy bramce to raczej za wiele nie miał do powiedzenia bo był bardziej z tyłu i on nie Szymańskiego krył a tego za nim. Ale nikomu ograć się nie dał. Choć myślałem że więcej w ataku zrobi
» 8 września 2021, 23:40 #383
ruffnecky: mnie tam cieszy, że wykorzystaliśmy niski wzrost i małą skoczność Shawa :)
» 8 września 2021, 23:42 #382
mikiartur: Ale jak mam oceniać reprezentację Anglii to mecz na pewno jest mega głazem do ogrodu duetu Phillips i Rice. Jeszcze Rice czasem coś zrobił. Ale Phillips? Jeden z gorszych na boisku. Stones także bardzo słabo z Lewym sobie radził. Walker grał dobrze do momentu 90 minuty. Ale tak jak go Moder ograł? Jak Potter to oglądał to za tą jedną akcję powinien go od razu do 1 składu wstawić. Grealish się trochę ośmieszał na boisku. Bo o ile był niebezpieczny to za każde tyknięcie się przewracał albo machał rękami. Jóźwiak go trochę z bara popchnał czy trochę poprzeszkadzał a ten widząc że piłkę za daleko wyrzucił przed siebie to się zatrzymał i chciał faul wywalczyć. No przepraszam bardzooo. Sterling chyba jeden z lepszych z ofensywnych graczy Anglików. Mounta za wiele też na boisku nie było. I właśnie przykład Sterlinga pokazał że Anglikom dziś brakowało takiego Greenwooda albo Rasha. Którzy mają depnięcie i w kontrach poszliby 1 na 1 i raczej swoją szybkością i ew. dryblingiem to by mieli nasi spore problemy. Bo co by nie mówić Anglicy mieli pare kontr i paradoksalnie Anglicy dziś oprócz Sterlinga nie mieli do takiej gry stworzonych graczy. Grealish Mount to głównie kreatorzy a nie sprinterzy, a Kane bardzo często się cofał. Rashford/Greenwood w jednej z takich akcji biorą na sprint Dawidowicza albo Bednarka lub Glika których wybitnie szybkich nie mamy i albo nasi faulują albo kończy się akcją bramkową. Nawet Lingard mógłby w takiej grze dobrze się czuć. A Southgate chyba nie spodziewał się że tak wysoko będziemy bronić. Bo w 1 połowie Anglia bardzo słabo w ataku grała. Rice i Phillips grali paździerz Mount odcięty od piłek albo blokowany a Grealish robił jakieś tam zagrożenie ale Dawidowicz z Jóźwiakiem dobrze sobie radzili. I jedynie Sterling był takim mocnym zagrożenie z przodu.
» 8 września 2021, 23:54 #381
mikiartur: W ogóle ciekawe że Anglicy żadnej!!1 zmiany nie zrobili. I przez to w doliczonym czasie kompletnie sił nie mieli. Ciekawe dlaczego tak było.
» 8 września 2021, 23:55 #380
ArktoS: @ruffnecky Shaw raczej do niskich nie należy. 185cm robi swoje, ale jego główki nie są wybitne i to wiadomo od dawna.
» 8 września 2021, 23:55 #379
JamesBond007: Shaw niski :D
» 9 września 2021, 00:19 #378
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 00:40

z mojej perspektywy bez szału (mam 197) z perspektywy Szymańskiego również, chociaż kurcze sprawdziłem - Szymański jeszcze niższy :)
co nie zmienia faktu, że przy środkowych obrońcach Szymańskiemu byłoby zdecydowanie trudniej niż z Lukiem, właśnie ze względu na wzrost.
» 9 września 2021, 00:36 #377
Radomirus: Ja mam takie nieodparte wrażenie, że potwierdza się to, o czym się od dłuższego czasu wspomina, że Southgate to taki trochę Brzęczek wśród brytyjskich trenerów.

Skład może dobrać taki, że aż głowa mała. Ma zawodników pod niemal każdą możliwą taktykę. Ma kreatywnych zawodników, ma szybkich zawodników, z dobrym dryblingiem, z dobrym przeglądem pola itp. itd.

A po meczu z Polską mam po raz kolejny wrażenie, że jego taktyka sprowadza się do wybrania składu, rzuceniu piłki i stwierdzeniu: Jesteście super, a teraz coś zróbcie.

Kolejny mecz w którym mają problem z kreowaniem klarownych sytuacji i kolejny mecz w którym cztery litery ratuje im Harry Kane...

Oczywiście fajnie, że zremisowaliśmy i podczas meczu oczywiście byłem za Polską, ale Anglia ma takie bogactwo wśród zawodników a mimo to podejrzewam, że będzie to kolejne zmarnowane pokolenie, które absolutnie nic nie wygra i tym razem powodem będzie bezjajeczny trener, którego jedyną zaletą jest to, że świetnie wygląda w garniturach i ma brytyjski akcent.
» 9 września 2021, 01:02 #376
BennyHILL: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 03:53

komik

hehe w czapce197, a bez niej? :)
» 9 września 2021, 03:52 #375
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 09:16

pisz z jednego konta dzieciaku, tylko sztuczny tłum robisz, a i nawet w trolowaniu jesteś mierny :D
» 9 września 2021, 09:15 #374
DaredevilUtd: Haha Southgate powiedzial, ze nie zrobil zmian bo kontrolowali gre, ten gosc jest oderwany od rzeczywistosci. Ja mysle, ze po Mistrzostwach wywala go, Angole nie naleza do zbyt spostrzegawczych wiec chwile im zejdzie na jego wywalenii.
» 8 września 2021, 23:37 #373
mikiartur: Jak tak będą grać dalej, to mamy szansę przez te baraże awansować. A co do gola Kane'a to bardziej mnie wkurzyło że on do jasnej ciasnej był na 30 metrze w ogóle bez krycia. No jak to tak można. A Szczęsny mógł to obronić ale z drugiej strony był zasłonięty plus ta rotacja koszmarna. Ale z kolejnej strony xd Trzeba wymagać że takie coś się obroni. Pierwsza połowa bardzo dobrze zagrali. W drugiej trochę gorzej. Ale ta końcówka jak nasi przycisnęli no to klasa. Tak grają najlepsi. Lewandowski zawodnik meczu zdecydowanie. To co on odwalał w tym meczu to coś niesamowitego. Kane był słaby cały mecz ale raz mega błysnął. A Lewandowski był mocny cały mecz (z o wiele gorszą kadrą) i decydującą asystę zdobył. Jak tak będą grać to to drugie miejsce zdobędą. No i baraże w marcu.
» 8 września 2021, 23:10 #372
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:18

Szczesny przełożył ciezar ciala przy tym strzale na swoje prawo i nie dal rady wyjac tego
Bylo dobrze widac na powtórce. Ps widzial pilke wychylil sie w lewo zza obronce po czym zmienil pozycje zobacz powtórkę.
» 8 września 2021, 23:16 #371
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:18

tak samo jak było widać, że próbuje zza Bednarka dojrzeć co się dzieje, a Kane to rasowy sniper, wykorzystał zamieszanie.
No niestety, zabrakło kondycji, ale co tu dużo mówić, Anglia ma bardziej klasowych zawodników, którzy są lepiej przygotowani do takiego tempa gry. Super natomiast, że nasi nadrobili charakterem. Sousa time ;)
» 8 września 2021, 23:17 #370
DaredevilUtd: Zgadzam sie z ich jakoscia to powinni lekko wygrac, nasi zrobili robote :)
» 8 września 2021, 23:19 #369
mikiartur: Nie mówię że nie mógł więcej zrobić bo mógł. Ale dla mnie zostawienie Kane'a na 30 metrze bez krycia to jest bardzo osłabiające zagranie. Nasi zagrali w polu świetny mecz ale to karygodny błąd. Jakby to u nas zrobił Fred albo Pogba to by już wszyscy go mega krytykowali itd. Tylko nie pamiętam który to zasnął w tej sytuacji. Linetty albo Moder ale nie pamiętam który
» 8 września 2021, 23:21 #368
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:24

wg komentatorów obaj :)
Nie byliśmy faworytem tego meczu, więc remis powinien cieszyć.
Gorzej jak znowu zacznie się dmuchanie balonika co to my teraz - bo nam to Węgrzy boleśnie z głów wybiją ;)
» 8 września 2021, 23:24 #367
DaredevilUtd: Mnie cieszy remis. Co do bledu to racja mogli zrobic wiecej. Moim zdaniem duzy blad, podanie do przeciwnika, ale w momencie strzalu Kane, nasi, ktorzy byli obok zostali zmyleni, bo osoba odbierajaca wrzutke momentalnie z pierwszej podaje do Kane i ten strzela. Tam widac bylo jak jeden z naszych podbiega do adresata wysokiej piki i Harry zostaje sam. Wszyscy obok byli zaskoczenii.
» 8 września 2021, 23:41 #366
0listonoszpat: Ale ten Moder daje dużo , po Lewandowskim najważniejszy piłkarz kadry. Bardzo nieprzyjemna piłka do obrony dla Szczęsnego, mógł się lepiej zachować w tej sytuacji ale nie ma co jakoś specjalnie winić Wojtka. Stracony gol dałbym na konto naszego środka pomocy.
» 8 września 2021, 22:58 #365
Diabelred: Lewy czlowiek orkiestra. Strzela, rozgrywa, asystuje ze skrzydla. Oby jeszcze przez kilka lat gral w reprezentacji.
Remis bralem w ciemno, takze wynik mnie cieszy.
» 8 września 2021, 22:55 #364
is200second: Nie mieliśmy tak dobrego piłkarza od czasów Deyny. Sprawdza się też pewna teoria że mimo nieoczywistego talentu treningi z jakościowymi piłkarzami ulepsza umiejętności.
» 8 września 2021, 23:01 #363
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:54

Szymański fajny skromny chłopak, przy takim Graelishu niebo a ziemia
» 8 września 2021, 22:54 #362
Batigol222: Grealish przed tym meczem pewnie nawet nie wiedział o istnieniu Szymańskiego, więc...
» 8 września 2021, 23:20 #361
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:29

więc tym bardziej ceni się ludzi znanych i sławnych, którzy nie pajacują jak kokainista ;)
"sit down... be humble..." ;)
» 8 września 2021, 23:26 #360
HarryBrown: Nie wiem skąd ten sędzia ale dawno tak dobrze sędziującego gościa nie widziałem. Wtrącał się wtedy gdy faktycznie trzeba było. Pozwalał na walkę i miał w 4 literach nurków i nielotów.
Z naszych to oczywiście Pan Piłkarz Lewandowski i Moder mimo tego nieszczęsnego wybicia. Co do Anglii to mimo olbrzymiego potencjału to pod wodzą GS grają tak jakoś bez pieprzu i soli.
» 8 września 2021, 22:50 #359
Slan: Sędzia z Niemiec
» 8 września 2021, 22:56 #358
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:02

Tez to zauwazylem, fajnie puszczał gre, nie nabieral sie na sztuczki pipek i innych wysterlingowanych zawodnikow :) Southgate niszczy ich caly potencjal, ja sie dziwie, ze oni dalej mu daja kredyt zaufania. Tylko dzieki Sterlingowi doszli tak daleko w Euro.
» 8 września 2021, 23:00 #357
Kralik077: Gdzie jeszcze kupowaliscie koszulki poza strona adidasa i pod stadionem?
» 8 września 2021, 22:45 #356
is200second: Allegro, galeria krakowska...
» 8 września 2021, 22:58 #355
LukasMUFC: Allegro
» 8 września 2021, 22:59 #354
MiSt: Southgate powinien w końcu ogarnąć, że murarka nie zawsze popłaca ;)

Brawa za walkę. Trochę więcej gry bez przyjęcia i będzie to wyglądało dużo lepiej.
» 8 września 2021, 22:45 #353
Wirus: Najlepsze jest to, że wszyscy Polscy "eksperci" już Souse zwalniali, a w 3 meczach 7 pkt, gdzie każdy by brał to w ciemno.
Oby Ci hejterzy się teraz zamknęli i dali Sousie pracować, bo chłop ma pojęcie o taktyce i wyciska z reprezentacji 110% !!

Lewy mistrz !!
» 8 września 2021, 22:44 #352
mikon70: Jeśli ci chodzi o polskich mejwenow, to płaczą, bo zostali odcięci od koryta i nie ma kto już im podawać informacji z pierwszej ręki.
» 8 września 2021, 22:48 #351
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:06

Ojj nie wszyscy. Ja przestalem ogladac reprezentacje za czasow Wuja. Powiedzialem, ze jak cos sie zmieni w grze naszej to zaczne znowu ogladac. No i wkoncu nasi mnie znowu potrafia cieszyc jak graja. Moim zdaniem chłop potrzebuje czasu. Chcial wpoic naszym, zeby grali wysokim pressingiem i dzisiaj ladnie im to wychodzilo. Widze progres, chociaz droga jeszcze daleka....
» 8 września 2021, 23:05 #350
is200second: Po pierwsze trzeba sobie zdać sprawę z tego że nie mamy reprezentacji do gry o najwyższe cele. Jeśli ktoś zakłada ze przychodzi nowy trener i oczekuje wygranej za wygraną z marszu to jest chyba pomylony.

Zacznijmy od tego że gramy jako reprezentacja bardzo nierówno, i te wyniki bądź co bądź są mało miarodajne w eliminacjach bo przychodzi turniej i jest zawsze ta sama słabizna. Tu trzeba szukać rozwiązania.

Nawalka wcale złym trenerwm nie był i mógł być po dziś dzień selekcjonerem.
» 8 września 2021, 23:07 #349
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:14

Podobnie jak is200, sadze. Problemem u nas jest to, ze brakuje jakosciowych graczy, a Lewy sam wygrac wszystkiego nie umie. Fajnie, ze pokazuja sie nowe mlode nazwiska bo wczesniej u innych selekcjonerow bysmy mogli grac dziadkami samymi teraz. Wuja to nieporozumienie, a Nawalka mial swoja wizje, chociaz tez czesto trzymal sie sprawdzonych i wysłużonych graczy.
» 8 września 2021, 23:13 #348
pawelisto2: W tym wszystkim podoba mi się to, że ilekroć przed meczami zestawia się Roberta z innymi napastnikami, a eksperci obcych krajów doszukują się wad u Roberta, to ten każdorazowo wychodzi na tarczy - nawet jeśli nie zawsze zespół wygrywa.

Czy to jakieś porównania Haalanda z Lewym, czy Kane'a, czy jeszcze kilka sezonów temu Auby, to Robert zawsze pokazuje, że jest poziom wyżej.
» 8 września 2021, 22:43 #347
Wirus: Lewandowski to najlepszy napastnik i jeden z najlepszych kapitanów na świecie !!
» 8 września 2021, 22:45 #346
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:09

Lewy w aktualnej kadrze Angli w tym meczu mialby hattricka
» 8 września 2021, 23:09 #345
NoLogo: Z tarczą.
Na tarczy to się wynosiło poległych ;)
» 8 września 2021, 23:40 #344
ruffnecky: bynajmniej* zabrzmiało mądrze ;)

*błędne użycie słowa "bynajmniej" zamierzone, mikon nie podniecaj się ;)
» 8 września 2021, 23:44 #343
mikon70: Szymańskiego to Szczesny powinien na rękach nosić po tym meczu.
» 8 września 2021, 22:43 #342
kamilpe: Nie bo jeszcze go wypuści przez te dziurawe ręce
» 8 września 2021, 22:44 #341
mikon70: W sumie racja:D
» 8 września 2021, 22:45 #340
is200second: Normalnie nie świrować i na spokojnie dać Souzie czas. Widać że jest potencjał, co nie w nogach to ambicja trzeba nadrabiać. Brawo Polacy.
» 8 września 2021, 22:42 #339
Kamil1343: Potencjał jest, ale jak Szczęsny dalej będzie na bramce, to nic nie osiągniemy. I nie chodzi o ten mecz, chodzi o to, że chłop zagra 1 dobry mecz na 5 lat. Od 2 lat w Juve pokazuje dno, a ostatnie 10 meczów w Juve, jeszcze z tamtego sezonu to jest tragedia i pokazuje jak chłop zaliczył mocny spadek. Do tego ta tragiczna gra nogami, przy nim David jest jak Andrea Pirlo.
» 8 września 2021, 22:44 #338
mikon70: Ja nie wiem ile szczesny ma jeszcze nawalać spotkań w kadrze, żeby się zdecydowali w końcu na zmianę bramkarza. On przyzwyczaił do tego, ze w ważnym meczu coś odwali. Raz na jakiś czas zdarzy mu się mecz jak z Hiszpanami, a potem znowu utrudnia kolegom zdobywanie punktów.
» 8 września 2021, 22:47 #337
ruffnecky: No znawcy kanapowi, bo strzelał przecież Kejn z Izolatora Boguchwała. Odwalił to dzisiaj Pickford
» 8 września 2021, 22:52 #336
mikon70: To prawda nikt tak się dobrze nie zna na piłce jak ty ruffnecky. Oko eksperta nie z tej ziemi
» 8 września 2021, 22:56 #335
ruffnecky: Poszydź sobie z piłkarzy, w tym jesteś mocny, dzisiaj Szczęsny, w weekend Fred, Lindelof? Martial? Kogoś sobie znajdziesz, to pewne ;P
» 8 września 2021, 22:59 #334
ruffnecky: A w powtórkach widać, że Bednarek zasłaniał piłkę, stąd spóźniona reakcja Szczęsnego. No cóż, Kane to firma, nie takim bramkarzom strzelał
» 8 września 2021, 23:02 #333
mikon70: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:05

Ja nie będę mówił kto wyzywał Ole od spadkowiczów z Cardiff przed zatrudnieniem go 3 lata temu. Z tobą się inaczej nie da, bo jak z tobą dyskutowałem na temat krytyki piłkarzy, to mi wyjechałeś z tekstem, ze jaki jest sens kogoś krytykować, jak nie mam na to wpływu. Potem sam widziałem jak pisales, ze piłkarz x dzisiaj gra słabo itp. Taki to z ciebie kłamczuszek.
Ps. Trudno, żeby był odsłonięty w takiej sytuacji. Szczesny za to chyba nie jest bramkarzem jak to ty wspomniałeś - Izolatora. Wiec powinien być na to przygotowany.
» 8 września 2021, 23:03 #332
Kamil1343: Chłopie, to był strzał z 30 metrów, a typ się na bramce nawet nie ustawił. A Ty pieprzysz głupoty o zasłanianiu xD
» 8 września 2021, 23:06 #331
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:09

Co ty farmazonisz? Ja wyzywałem Olego? Weź idz spać dzieciaku

Kamilku, ja wiem, że w fifce nie takie wyciągasz i tyle Ci napiszę, a jutro zamiast siedzieć na tik toku pooglądaj sobie bramki dystansowe Becksa, Scholesa czy Ronaldo. Kane to ten sam level jeśli ci coś umknęło ;)
» 8 września 2021, 23:07 #330
mikon70: Nie będę się z tobą o to spierać, bo ty się i tak wszystkiego będziesz wyrzekać. Zaraz jeszcze rzucisz swoim kultowym tekstem o szpecach i mycie z mostu, czy jak ty to tam sobie piszesz.
» 8 września 2021, 23:10 #329
ruffnecky: bzdury piszesz i jestem tego pewien, mimo, że siedzę na DP już kilka lat - bo wiem co piszę a czego nie piszę o piłkarzach i trenerach United. Możesz to samo stwierdzić o sobie? pewnie tak, do pierwszego przegranego meczu ;P
» 8 września 2021, 23:13 #328
Kamil1343: Pooglądaj sobie bramkarzy z topu, bo Szczęsny nigdy do takich nie należał i nie będzie należał. Ale rozumiem, że masz klapy na oczach jak koń, więc i tak nie dociera do Ciebie nic, chyba, że ktoś batem będzie po Tobie jechał.
» 8 września 2021, 23:38 #327
mikon70: "Bezrobotny od lat u spadkowoicz, z calym szacunkiem dla obu - jak Moyes okazał za krotki, obaj tym bardziej na takich wygladaja"
Żebyś mi nie zarzucał, że pomawiam cię. Gdybyś był ciekaw, gdzie tego szukać, to news z grudnia 2018 - Klub rozważa kandydatury Blanca i Solskjaera.
» 8 września 2021, 23:39 #326
ruffnecky: i to jest niby to wyzywanie? standardowy lvl devilpage? ogarnij się
» 8 września 2021, 23:52 #325
mikon70: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 00:03

Po prostu nie wiesz, jak się odnieść, bo się lekko zdziwiłeś. No widzisz, nie przyznasz się, że nie miałeś racji i nie jesteś taki nieomylny do końca jak ci się wydaje.
» 9 września 2021, 00:02 #324
JamesBond007: Hehe :D
» 9 września 2021, 00:17 #323
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 00:20

widzę to tak: próbujesz mi coś udowodnić i słabo ci to wychodzi, a zaczęło się od tego, że wyśmiałem cię, bo w obronie swoich teorii potrafisz pomylić pojęcia i gładko przejść nad tym do porządku dziennego :D także szukaj dalej :D

o widzę, że już się zaczyna spęd jamezów bondezów :D
» 9 września 2021, 00:19 #322
mikon70: Ruffnecky jakbyś pamiętał to byś wiedział, ze nie raz odpowiadałem na twoje komentarze, wspomniałem ci nawet o dyskusji o krytyce, gdzie się tylko pogrążyłeś, jak rzekomo ja myląc pojęcia. Także nie zarzucaj mi, ze się zrobiłem na ciebie cięty od tego zdarzenia, które tak ciagle starasz mi się wypominać. Z drugiej strony, jak masz pamiętać, jak twoje działanie na tej stronie właśnie polega na zaczepkach i wywoływaniu kłótni. Twoje wojenki z Magikiem. Chyba bana nie dostałeś przypadkiem? Problem twój jest taki, ze tobie się głównie wydaje i masz jakieś dziwne przeświadczenia. Próbujesz przy tym zgrywać inteligentnego cynika, ale słabo ci to wychodzi, jak jesteś przy tym bardzo złośliwy. Nie raz mi się zdarzało, ze się pomyliłem piszac coś i ktoś mi zwracał uwagę. Myślisz, ze ja mam jakąś urazę do tych ludzi o to? Nie mam i nie ścigam ich teraz przy każdym komentarzu. Wspomniałeś mi wcześniej, ze sobie będę szydził z piłkarza jakiegoś w sobotę i sobie wybiorę. Ja ci za to powiem, co ty zrobisz w sobotę, bo jest to łatwe do przewidzenia. W trakcie meczu i po spotkaniu jeśli ktoś zagra słabiej i któryś użytkownik go skrytykuje, to ty szybko się podczepisz do takiej osoby i będziesz złośliwy. Nawet jak nie będziesz miał podstaw do tego, żeby taką krytykę podważyć to będziesz brnąc w ślepa uliczkę. Skończy się na szpecach i zbieraniu myta, jak to masz w zwyczaju.
» 9 września 2021, 00:44 #321
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 00:55

problem jest taki, że jak chcesz jechać po piłkarzach United to chociaż przytaczaj ich realne statystyki a nie jakieś o połowę mniejsze liczby z czterech liter. i tyle w temacie :)
no ale dziś Szczęsny jest kiepski, któremu wszystko leci przez ręce, ciekawe o kim napiszesz w sobotę, o kim we wtorek ;)

i chyba mylisz krytykę z nagonką
» 9 września 2021, 00:51 #320
mikon70: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 01:05

Myślę, ze tylko ciebie to interesuje, bo byś bardzo szybko chciał przejść do kontrataku, bo za bardzo nie masz nic ciekawego do napisania, poza tymi wałkowanymi statystykami. Bądź czujny i czekaj, żeby było można się odgryźć, bo za dużo prawdy przeczytałeś. W tym wszystkim moge miec do siebie tylko pretensje, ze marnuje czas i dałem się sprowokować niepotrzebnie. Dobrej nocy.
» 9 września 2021, 01:01 #319
JamesBond007: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.09.2021 01:23

Mikon, mądrego aż miło posłuchać

Plusik :D
» 9 września 2021, 01:21 #318
ruffnecky: mikon: to ja tak to tu zostawię... youtu.be/E6rq8fZLY_Q?t=599
» 9 września 2021, 01:54 #317
BennyHILL: wklejka z jutjuba :D slabe ale smieszne :D
» 9 września 2021, 04:00 #316
HXDC: Tak się tylko wtrącę, że Szczesny miał dosyć dużo czasu jeszcze jak piłka była nad Bednarkiem. Bardzo słaba reakcja bramkarza szczególnie, że do piłki miał ze 2 metry, a ta jak mijała Bednarka to miała jeszcze około 18 metrów do bramki (fakt strzał był bardzo mocny i dobry). Biorąc pod uwagę, że rzut karny strzela się z 11 metrów to tutaj powinien to obronić. Jak na moje to bramka ewidentnie na jego konto i im więcej razy oglądam powtórkę tego gola tym bardziej się w tym utwierdzam. Nie takie rzeczy były bronione przez bramkarzy z topu obok których Wojtek nigdy nie stał. Jednak kogo za niego można by wystawić?
» 9 września 2021, 08:18 #315
SickRabbit: Gdyby nie ten Nieszczęsny.
» 8 września 2021, 22:42 #314
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:44

Uwielbiam takie gdybanie w piłce nożnej. Gdyby nie Szczęsny... Gdyby nie Szczęsny to byśmy tak nie docisnęli w końcówce... Gdyby nie Szczęsny to cały czas cisnęłaby Anglia i by nam wbiła MOŻE pod koniec. Człowieku weź się zastanów. To nie jest tak że każda sytuacja jest odosobniona od wszystkiego i se możesz cofnąć (wykasować) A gdyby nie Szymański?
» 8 września 2021, 22:43 #313
SickRabbit: Gdyby nie ten Nieszczęsny to byłby co najmniej remis a tak jest ledwo remis.
Taka sytuacja.
» 8 września 2021, 23:07 #312
sagnol32: Walker jak dziecko zrobiony , ogólnie gracze city chyba najsłabsi.
» 8 września 2021, 22:41 #311
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:42

Co za meczycho pieknie! Lewy to jest gosc, wszechstronnosc jego powala. Brawa dla chlopakow, zostawili serce na boisku
» 8 września 2021, 22:41 #310
UnitedFan07: Wynik sprawiedliwy Polska zasłuzyła na remis w 100%
Brawo !! Twierdza Narodowy.
» 8 września 2021, 22:42 #309
mcscotyy: Moder zakręcił Walkerem jak kupą w przeręblu
» 8 września 2021, 22:40 #308
Ciechanek: A to Moder kręcił kiedyś kupą w przeręblu?
» 9 września 2021, 06:59 #307
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:42

Moder się ładnie zrehabilitował :)
Fajny twardy mecz, podziękowania dla sędziego, że nie gwizdał byle czego
» 8 września 2021, 22:39 #306
kamilpe: Zdecydowanie zasłużyliśmy na więcej! Piękny mecz!
» 8 września 2021, 22:38 #305
DjTED: Shaw przeskoczony
» 8 września 2021, 22:38 #304
izbinho: Shaw miał swojego za sobą, Szymańskiego powinien kryć Stones.
» 8 września 2021, 22:47 #303
is200second: Jesteśmy Polakami!
» 8 września 2021, 22:38 #302
mcscotyy: Brawooo Moder, Lewy i Szymański
» 8 września 2021, 22:38 #301
Boombakla: Braaaaawooooo
» 8 września 2021, 22:38 #300
DjTED: Jeeeeeeest !!
» 8 września 2021, 22:38 #299
Lisan: Linetty zejdź już proszę
» 8 września 2021, 22:36 #298
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:38

Linetty i Szymański, ich jakby mecz przerastał
Edit: Odszczekuję :D
» 8 września 2021, 22:36 #297
DaredevilUtd: Ha :D
» 8 września 2021, 22:42 #296
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:48

Oby mnie częściej tak zaskakiwali, nie obrażę się, co nie zmienia faktu, że Linetty musi nad kondycją popracować bo wygląda jak United przed przyjściem Olego, sił mu starcza na 60 minut ;)
» 8 września 2021, 22:48 #295
DjTED: Lewy przyjecie jak Henry
» 8 września 2021, 22:35 #294
mikon70: Pickford chciał dorównać naszemu przereklamowanemu bramkarzowi. Szkoda Glika, Lewego i reszty bo ciężko pracują na punkt.
» 8 września 2021, 22:34 #293
DaredevilUtd: Jeszcze to glupie podanie do przeciwnika w stylu pastora, przy stracie gola :/
» 8 września 2021, 22:30 #292
Lisan: Southgate czeka chyba że zmianami na karne
» 8 września 2021, 22:29 #291
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:28

Aleeee szkoda tego bledu... Moglo wpaść :(
» 8 września 2021, 22:28 #290
DjTED: Ten Picford to jest szczesliwy bramkarz
» 8 września 2021, 22:28 #289
ruffnecky: Bardziej pasuje "radosny" ;)
» 8 września 2021, 22:31 #288
DjTED: Szczesliwy. Ma w tej kadrze kupe szczescia. Henderson nigdy nie bedzie 1 bramkarzem
» 8 września 2021, 22:33 #287
ruffnecky: W sumie :)
» 8 września 2021, 22:37 #286
DaredevilUtd: Glik juz bez sil, szkoda, bo serce do walki ma.
» 8 września 2021, 22:26 #285
ruffnecky: Linetty to mógłby już zejść
» 8 września 2021, 22:25 #284
HarryBrown: Ale obiektywnie trzeba przyznać, że w 2 połowie to polska reprezentacja raczej padlinkę gra.
» 8 września 2021, 22:25 #283
kptWiaderko: Grali jak nigdy przegrali jak zawsze... Ehhh taka nasza dola Polakow w meczu z angolami. Ale może jeszcze w te 15 min jakis cud?
» 8 września 2021, 22:20 #282
DaredevilUtd: Juz dawno nie widzialem takiego zaangażowania w naszej repce, szkoda glupie bledy niszcza co przez 70 minut stworzyli.
» 8 września 2021, 22:23 #281
Lisan: Szczena luzik odpali się papieroska i będzie git :D
» 8 września 2021, 22:20 #280
mikon70: Znowu się odzywa to, ze Sousa wolał Szczesnego od Fabianskiego
» 8 września 2021, 22:20 #279
sagnol32: Szczęsny xD
» 8 września 2021, 22:19 #278
FergusonHistory: Nieszczęsny hehe
» 8 września 2021, 22:19 #277
DaredevilUtd: Jaka szmata masakra. Nieszczesny dla mnie nie powinien stac juz dawno na bramce :/
» 8 września 2021, 22:18 #276
wider: szczęsny na tej bramce stoi chyba tylko dlatego że gra w juve
» 8 września 2021, 22:19 #275
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:22

Tez tak mi sie wydaje. To bylo do wyciagniecia spokonie.
» 8 września 2021, 22:22 #274
HarryBrown: Z tego Modera to będą ludzie. Obok Lewego najlepiej panujący nad piłką plus ma szybkość i nieźle gra ciałem.
» 8 września 2021, 22:15 #273
ruffnecky: Właśnie miałem pisać że mi się nie podoba to jego wybijanie na przypał no i ma asystę drugiego stopnia
» 8 września 2021, 22:18 #272
HarryBrown: Fakt, że tym wybiciem się nie popisał. Ale Bednarek też się nie popisał unikając kontaktu z lecącą piłką. O Szczęsnym się nie wypowiadam bo ten gość to max rezerwowy.
» 8 września 2021, 22:23 #271
DaredevilUtd: Pipka co sie namacha rekami dzisiaj, to szok :D
» 8 września 2021, 22:14 #270
kamilpe: Jóźwiak > Grealish
» 8 września 2021, 22:13 #269
Kamil1343: Szkoda że Glik za młody nie jest, a nie widać innego takiego obrońcy z charakterem w Polsce :(
» 8 września 2021, 22:03 #268
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:06

Bardziej bym go lubił gdyby swego czasu na zgrupowaniu po pijaku nie zdemolował djki przez co z ręką w temblaku pauzował na Euro
» 8 września 2021, 22:05 #267
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 22:07

Trzeba dać więcej szans Helikowi bo to zawodnik roku w Barnsley
» 8 września 2021, 22:06 #266
ruffnecky: Orientuje się ktoś dlaczego komentator na Polsat Sport co jakiś czas próbuje wymawiać nazwiska angielskich piłkarzy z akcentem rodem bodaj z Colorado? ;)
» 8 września 2021, 22:02 #265
DjTED: Lingard będzie musiał wejs i ratować Angoli
» 8 września 2021, 22:00 #264
Cieniu: "Ależ Lewandowski zakręcił obrońca Anglii, będzie musiał wziąć awiomarin po meczu".
» 8 września 2021, 21:55 #263
SickRabbit: Grealish ma implanty łydek.
» 8 września 2021, 21:54 #262
kptWiaderko: Napisalbym i pewnie nie tylko ja co sądzi o tym Grealishu.. Ale pan admin wyplaci po banie :P Dobrze ze nie trafił do Nas.
» 8 września 2021, 21:53 #261
mikon70: Straszny płaczek z niego jest. Nawet nie sądziłem, ze aż tak bardzo.
» 8 września 2021, 21:57 #260
OldFasion: Ale bym zobaczył teraz w akcji Góralskiego.
» 8 września 2021, 21:52 #259
DjTED: Lepiej nie.. on ma nierówno pod kopułą. 10 min i czerwo by bylo
» 8 września 2021, 21:54 #258
Kamil1343: Moze ma nierówno, ale dwa, trzy czyste wejścia i gra uspokojona.
» 8 września 2021, 22:03 #257
DaredevilUtd: Naszemu Royowi w studio sie podoba, 'duzo agresji duze wyzwanie dla Anglikow' :D
» 8 września 2021, 21:50 #256
kamilpe: Ale zadyma :D
» 8 września 2021, 21:48 #255
OldFasion: Oby humory polskich kibiców po 90 minutach były nie gorsze niż po 45 minutach.
» 8 września 2021, 21:47 #254
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:40

Szkoda że ta laleczka z Grealisha bo umiejętności ma. Jechać z nimi
» 8 września 2021, 21:39 #253
DaredevilUtd: A jak placze jak sedzia nie gwiżdże na jego symulki :)
» 8 września 2021, 21:42 #252
ruffnecky: Gwiazdeczka ;)
» 8 września 2021, 21:46 #251
DjTED: Czuję w kościach, że wreszcie nadszedł ten dzień. Uwalimy ich w 2 polowie
» 8 września 2021, 21:39 #250
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:48

Obawiam się, że raczej kondycji naszym nie styknie i nas walną po 70ej minucie, a może wcześniej jeśli uda im się wykartkować Glika
» 8 września 2021, 21:47 #249
SzefSzefow: Lewy robi co chce ze Stones, pierwszym obrońcą mistrzów Anglii. Tymczasem na DP ciągle istnieje przekonanie, że Lewy nie dałby rady w premier league ;)
» 8 września 2021, 21:35 #248
HarryBrown: Lewy to jest taki gracz, że on wszędzie dałby radę. W sumie szkoda, że nie będzie mu raczej dane zagrać w PL.
» 8 września 2021, 21:37 #247
DjTED: Zdecydowanie najlepszy mecz za kadencji Sousy
» 8 września 2021, 21:28 #246
DaredevilUtd: Masakra jakich nurkow teraz ma City, pierwszy sterling drugi Grealish. Dobrze, ze przepisy zmienili w lidze.
» 8 września 2021, 21:25 #245
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:36

Bardzo się cieszę, że kokainista do nas nie przyszedł, większe ego niż jakość
» 8 września 2021, 21:36 #244
Batigol222: Ta, bo Rashford i Martial nie nurkują
» 8 września 2021, 21:42 #243
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:45

Ja tam go nie chcialem u nas. Wiem, ze ma umiejetnosci, ale nigdy nie podobalo mi sie to jego nurkowanie. Niby skad sie wzielo, ze najbardziej faulowany, bo po kazdym dotknieciu nogi kuli i placze. BTW Martial tez umie nurkowac, co mi nie lezy.
» 8 września 2021, 21:44 #242
ruffnecky: Może i nurkują ale Grealish przy tym dużo bardziej gwiazdorzy
» 8 września 2021, 21:56 #241
HarryBrown: Stones chyba ma już dosyć gry przeciwko Lewemu ;)
» 8 września 2021, 21:24 #240
mcscotyy: Czekamy na starcia z CR, Masonem i Sancho :D
» 8 września 2021, 21:25 #239
AgEnT: Dobrze że Philips się boi podać dalej niż na 3 metry, bo jakby zagrał do Kane'a to byłby sam na sam.
» 8 września 2021, 21:22 #238
mcscotyy: Moder jak się będzie tak rozwijał i dostawał szanse w EPL to będzie solidny grajek
» 8 września 2021, 21:21 #237
wrobel1992: Moder robi robotę. Myślę, że chłopak się przebije. To chyba największy talent w naszej kadrze.
» 8 września 2021, 21:23 #236
DjTED: Jak ktoś by grał z Angolami jak my dzisiaj to oni by z grupy na euro nie wyszli
» 8 września 2021, 21:19 #235
HarryBrown: Jakby Lewandowski miał do pomocy jeszcze jednego Lewandowskiego to by spokojnie pyknęli Anglików. Sam może nie dać rady.
» 8 września 2021, 21:18 #234
kamilpe: Nie wiem czy Mariusz by pomógł w pyknięciu Anglików
» 8 września 2021, 21:19 #233
dzilu96: Lewandowski, Pudzianowski, Małysz i Jan Paweł II i nikt nam nie podskoczy
» 8 września 2021, 21:37 #232
MixEx: Jak na razie Polacy całkiem dobrze grają :)
» 8 września 2021, 21:16 #231
ruffnecky: Bez dwóch zdań, Lewandowski poradziłby sobie w PL :)
» 8 września 2021, 21:15 #230
SkilledHydra16: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:18

"Poradziłby" XD. Najlepszy środkowy napastnik na świecie "poradziłby sobie", to nieźle.
» 8 września 2021, 21:18 #229
mikon70: Trzeba było dopiero dzisiejszy mecz oglądać, żeby do takiego wniosku dojść
» 8 września 2021, 21:24 #228
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:40

Tak, trzeba zobaczyć grę z bezpośrednimi potencjalnymi rywalami, żeby dojść do imo sensownych wniosków, a nie uparcie pisać frazesy pod wydumaną teoryjkę, jak to się ostatnio mikon popisałeś ;)
» 8 września 2021, 21:39 #227
mikon70: No widzisz już wiele spotkań grał z angielskimi drużynami, ale się nie przyznasz do pisania takich bzdetów.
» 8 września 2021, 21:45 #226
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:54

W ciągu 7 lat 12 meczów, ostatnie w 2020, no całe mnóstwo, ogarnij się
» 8 września 2021, 21:54 #225
mikon70: Ja nie mogę co za typ. Ty a wiesz, ze trudno o więcej spotkań jak się nie gra w lidze angielskiej?:O Sam sobie odpowiedziałeś podając mi ilość spotkań, ze jak na granie w innym kraju to mało tych spotkań nie było.
» 8 września 2021, 22:33 #224
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 23:40

Ja to widzę tak: Repra Anglii ma to do siebie, że poza pojedynczymi zawodnikami, wszyscy defensywni grają obecnie w PL- stąd wysoka w moich oczach miarodajność, wyższa niż mecz Roberta w LM przeciw angielskiej drużynie sprzed 7u, 5u, czy 3ech lat, gdzie zdarzyło się m.in. wtopić Bayernowi z Arsenalem :D

I widzę to też tak: niedawno wyśmiałem cię, że nie odróżniasz skuteczności od częstotliwości strzałów i teraz próbujesz się odgryzać :D
» 8 września 2021, 23:39 #223
mikon70: Ja natomiast widzę to tak: już się odgryzłem wyżej jeśli tak to nazywasz. Chociaż wracając do tamtej dyskusji, to z tego co pamiętam (mogę się mylić) dałeś mi do zrozumienia, że Martial strzela średnio 15 goli na sezon i nie mam w ogóle podstaw, żeby się go czepiać. To rzeczywiście zakończyłem swój wywód, bo zniosło rozmowę na trochę inny tor.
» 8 września 2021, 23:56 #222
ruffnecky: pisałeś o maks 7u, więc Cię poprawiłem. Pomyliłeś też częstotliwość, ze skutecznością, którą akurat Martial ma całkiem niezłą. No ale tak fajnie i przyjemnie się jedzie po Martialu czy Fredzie, sorry, że ktoś ma czelność przeszkadzać :D
» 9 września 2021, 00:46 #221
wrobel1992: Tielemans, Kalvin Philips plus Bruno i to byłby środek marzeń:)
» 8 września 2021, 21:14 #220
DjTED: Kto da 100 mln za Kane będzie frajerem dekady
» 8 września 2021, 21:08 #219
mikon70: Niby dlaczego?
» 8 września 2021, 21:11 #218
kamilpe: Bo DjTED tak mówi
» 8 września 2021, 21:13 #217
DjTED: Bo pilka się odbija od niego jak od seka
» 8 września 2021, 21:17 #216
DaredevilUtd: Jazda z Angolami!
» 8 września 2021, 21:04 #215
pictor: Pamiętam jak podczas Euro ludzie tutaj mówili jacy to Anglicy są źli, bo wygwizdują hymny innych państw co się dzieje teraz na narodowym?
» 8 września 2021, 20:42 #214
MrCygan: Nie uważasz, że to pokłosie tego jak oni się zachowywali wobec innych? Że jest to odpłacenie się za ich zachowanie, gdzie u nich na Wembley gwizdali na nasz hymn. O tym już zapomniałeś? Gdy graliśmy z Rosjanami z którymi się "kochamy" to nikt nie gwizdał. Tutaj mają za swoje
» 8 września 2021, 20:44 #213
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 21:08

Wszyscy sie na nich odgrywaja, za to Euro. Szkoda tylko, ze angielska prasa pisze, ze to rasizm. Typowe dla nich.
» 8 września 2021, 21:07 #212
mikon70: No i git. Szczytem hipokryzji będzie jeśli gazety angielskie będą wielce oburzone. Ciekawe czy tak się tez rozpisywali o atakach na włoskich kibiców przed finałem i buczeniem podczas hymnu. Włosi ich wtedy pięknie wyjaśnili wygrywając finał.
» 8 września 2021, 21:09 #211
DaredevilUtd: Nie oni slepi i widza to co chca. Daily mail pisalo, ze przed meczem pilkarze sa przygotowanie, ze podczas klekania kibice Polski beda sie jeszcze bardziej rasistowsko zachowywac jak Węgrzy.
» 8 września 2021, 21:23 #210
ruffnecky: Tak jakby u nas inaczej było, bicie się w pierś codziennie w głównych wiadomościach a potem powtórka w TVN ;D
» 8 września 2021, 21:43 #209
Advm: Brawo kibice!
Robaki zaczęli gwizdać na hymnie Anglii, to reszta zaczęła klaskać :)
» 8 września 2021, 20:42 #208
mcscotyy: Przywitali hołotę jak u siebie, dobrze ze gwizdali, Angolę zachowywali się jak bydło na euro
» 8 września 2021, 20:47 #207
ruffnecky: I dlatego nasi muszą też zachowywać się jak bydło?
» 8 września 2021, 21:44 #206
Rzeczownik: Polska wygra dzisiaj z Anglią 2:1. Jestem tego pewien.
» 8 września 2021, 19:49 #205
SickRabbit: Pokaż kupon.
» 8 września 2021, 20:10 #204
HillsHaveEyes: Postaw dom i wszystkie oszczednosci ;D
» 8 września 2021, 20:11 #203
Manmanchesrer: Nie wszyscy odrazu są hazardzistami...
» 8 września 2021, 20:18 #202
DjTED: Ja dalem , ze lewy odda 2 celne na bramke i , ze obie strzela
» 8 września 2021, 20:36 #201
Dziadu7: Takie pytanie odnośnie sobotniego meczu beda pokazywac na canal+ bo co mi wiadomo to o 16 zadnego meczu angielskiej ligi nie pokazuja
» 8 września 2021, 19:38 #200
Tom535: Na Canale plus będzie transmitowany. To Anglicy nie pokazują o 16 meczów premier league. Nie my Polacy.
» 8 września 2021, 19:44 #199
ruffnecky: Orientuje się ktoś skąd ten przepis na wyspach? Jaka jest jego geneza?
» 8 września 2021, 21:45 #198
Tom535: Tak. Żeby ludzie chodzili na stadiony po okresie pustych trybun, a nie siedzieli przed telewizorami.
» 9 września 2021, 06:27 #197
Tom535: Southgate upadł na głowę! Wystawia Lingarda, który nie zagrał ani minuty w tym sezonie. Chore.
» 8 września 2021, 19:37 #196
dlabigt23: I dobrze. Niech sobie pogra. Zreszta ostatnio pokazał sie z dobrej strony wiec czemu mialby usiąść na ławce? wolalbyś zeby wyszedl ktos inny zamiast zawodnik naszego klubu? chociaz niech tam sobie cos pogra bo u nas raczej w sobote i wtorek bedzie grzał ławkę.
» 8 września 2021, 19:43 #195
Tom535: Masz racje niech sobie pogra. Lepiej dla nas Polaków.
» 8 września 2021, 19:46 #194
awe: Jakiego Lingarda? Graja Chyba najbardziej optymalnym skladem, jednynie Mount/Saka mozna by zmienic
» 8 września 2021, 19:50 #193
HillsHaveEyes: Tom

Dobry towar bierzesz skoro widzisz Lingarda w wyjsciowej ;D
» 8 września 2021, 20:08 #192
Tom535: A co nie gra? O kurde! Koks działa!
» 8 września 2021, 20:21 #191
mikiartur: Ciekawe
Christian Falk czyli chyba Tier1 jeśli chodzi o niemieckich piłkarzy potwierdził info że Werner zarabia ponad 20 mln euro rocznie w Chelsea. W sumie jestem ciekaw jak te płace w Chelsea wygladaja
» 8 września 2021, 17:45 #190
KanapowyEkspert: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2021 18:52

250 koła netto dostał, więc 20 mln brutto rocznie to bardzo mozliwa suma, co do Falka, bardzo rzetelny dziennikarz który w miał okres wielu przestrzałów ale ostatnimi czasy bardzo się poprawił
» 8 września 2021, 18:51 #189
mikiartur: Powiem tak
Fabrizio go mocno ceni a Fabrizio to akurat obecnie chyba najlepiej doinformowany dziennikarz na świecie. Obok Di Marzio
» 8 września 2021, 19:07 #188
izbinho: Varane czy Lindelof w pdstawie na dmc?
» 8 września 2021, 17:43 #187
SickRabbit: Coś czuję, że Sancho usadzi na ławce.

-----------------CR7
Pogba ------- Bruno ----------- Greenwood
--------Matić/McT--------VdBench
Shaw------Komoda-------Varan ------- AWB
-----------------------DDG
» 8 września 2021, 17:47 #186
DjTED: VdBench ha ha ha swietne :D
» 8 września 2021, 17:58 #185
mikiartur: Ja akurat Sake mocno lubię (chyba jedyny piłkarz Arsenalu którego tak lubię) ale do Rashforda obecnie podjazdu nie ma. I nie ma co mówić o repce czy o czymś innym. Rashford broni się liczbami. Przede wszystkim dlatego, że Rashford jest 3 lata starszy. Jak patrzę to do 20 roku życia Rashford i Saka mieli bardzo podobne liczby. Ale Rashford głównie odpalił w drugiej połowie sezonu 18/19 i w sezonie 19/20. W której Rashford po prostu ciągnął tą ekipę niemilosiernie. A jak ktoś sobie przypomni nasz skład z początku sezonu 19/20 + to że zaraz na początku Pogba i Martial odnieśli dość poważne kontuzje to się zorientuje że mieliśmy bardzo podobna paczka do obecnego Arsenalu może niewiele lepsza. I stał się tym liderem Marcus. Stało się to właśnie gdy miał 21-23 lata. Więc czekamy na taki sezon u Saki w najbliższej przyszłości. Bo umiejętności można mieć ale wziąć na barki drużynę taka jak wtedy mieliśmy albo taka jaka ma obecnie Arsenal to już nie tylko o skilla chodzi. Może to pokazać mentalność i psychikę danego gracza. A gdyby nie Rashford i Martial w tamtym sezonie (oraz Scott który w pomocy jedynie dobrze grał regularnie) to Bruno nie przychodziłby do 7-8 ekipy ligi tylko do 14-16. I niezależnie jak się potoczy przyszłość Marcusa w naszym klubie, to przez to zawsze będę murem za nim stać w tym zespole. Bo nie dość że to wychowanek to jeszcze w mega trudnym okresie umiał wziąć odpowiedzialność na swoje barki i walczyć ze wszystkich sił. A wtedy naprawdę różowo nie było. Mieliśmy DDG który co chwilę jakieś błędy popełniał, Maguire który ledwo co wchodził do zespołu i miewał różne mecze. Lindelof który miał dość nierówna formę. Shawa długi czas nie było bo leczył jakaś kontuzje i grał tam często Young albo Williams, na prawej AWB który świetnie grał w defensywie ale wtedy w ofensywie to w porównaniu do dziś, kompletnie nic nie dawał. W środku pola najczęściej duet McFred i koło zimy zaczął więcej grać Matic. Na 10tce albo Pereira albo Lingard (i kolejny z nich często na skrzydło) i do tego często trójka Martial Rashford James jeśli wszyscy byli zdrowi. I to był nasz najsilniejszy skład. A z tego składu licząc od pomocy w górę prawdopodobnie nikt z tych co są w klubie nie będzie grał w 11tce. I dlatego tak doceniam Rashforda że w trudnych chwilach dla nas stanal na wysokości zadania. A jak nawet następny sezon miał gorszy to liczby go wciąż bronily.

A co do porównań Saki i Greenwooda to ich trudno porównać. Bo Greenwood ma zupełnie inny styl. Saka to typowy skrzydłowy którym będzie pewnie do końca kariery. A Greenwood w przyszłości będzie 9tka. Bo to już widać po jego zachowaniach które pasują do 9tki. On ma mocny ciąg na bramke. A i liczby w porównaniu do Saki (a są w tym samym wieku) ma o wiele lepsze. Śmieją się na k.com że jest naszym wonderkidem ale to jednak nasz młodzieżowiec strzelił 3 gole w pierwszych 3 meczach ligi. A Arsenal nie strzelił żadnego gola. A dlaczego w repce Greenwood nie gra. Po pierwsze może ta dawna afera ma jeszcze wpływ a po drugie rywalizacja. Saka wvrew pozorom w repce jest wystawiany na prawej stronie gdzie grają Sterling albo Sancho który doznał kontuzji a Mason w repce ma do wygryzienia Kane'a Ingsa Bamforda a pewnie jeszcze Watkins jest wysoko w hierarchii. Więc rywalizacja jest większa.
» 8 września 2021, 17:43 #184
SzefSzefow: Kibicujemy dzisiaj naszym chłopakom czy Polsce? Ja raczej będę patriotą choć przy bramkach Sancho płakać nie będę :)
» 8 września 2021, 16:34 #183
Piotrek1991d: Oczywiscie ze Polsce.Anglia jeszcze nie stracila punktow w grupie wiec miejmy nadzieje ze stanie sie to wlasnie dzisiaj
» 8 września 2021, 16:38 #182
Saftmi: Sancho już w Manchesterze jest przez lekkie zabicie na Zgrupowaniu
» 8 września 2021, 16:40 #181
HarryBrown: Ja kibicuję Lewandowskiemu. Reszta tzw. polskich piłkarzy mnie nie interesuje bo nie potrafią grać w piłkę. A Anglii jako reprezentacji nigdy nie kibicowałem chociaż angielski futbol klubowy uwielbiam.
» 8 września 2021, 16:46 #180
SickRabbit: Widać, że chłopak na bieżąco jest :D
» 8 września 2021, 17:43 #179
Slan: Ja mam tak jak HarryBrown pisze. No może jeszcze Buksa mnie interesuje, bo uważam, że ma w sobie coś fajnego.
» 8 września 2021, 19:39 #178
Pyra: Nie wiem co mnie podkusilo ale byłem na stronie Arsenalu i z niej dowiedziałem się, że:
Saka mimo statystyk na poziomie 1 asysty w 17 ostatnich spotkaniach PL jest lepszy od Rasha i Sancho bo gra więcej w reprezentacji a o Greenwoodzie nawet nie ma co mówić bo w niej nie gra. Ramsdale po rozegraniu 0 spotkań w Arsenalu za 2 lata będzie podstawowym bramkarzem w Anglii i ostoją na 10 lat w ich klubie.

Nie wiem jak można po takim początku sezonu wypisywać takie kocopoly ale widocznie ich odjazdy nigdy się nie skończą i życzę im miejsca na którym są teraz :)
» 8 września 2021, 15:28 #177
Lingardiho9: Jakbym chciał wiedzieć co się dzieje na stronie spadkowicza PL to bym tam wszedł i sam poczytał.
Po co to wklejać ?
Po co prowokować ?
Do usunięcia
» 8 września 2021, 15:42 #176
jean6: . Lingardiho9. Dla Ciebie prowokacja do usunięcia, dla mnie powód do uśmiechu Twój komentarz do usunięcia.
» 8 września 2021, 15:54 #175
Batigol222: Sancho na razie nie za bardzo pograł w Premier League, więc trudno to porównywać. Co do Greenwooda i Rashforda to już odpowiedź brzmi: nie, Saka nie jest lepszy, i w żaden sposób nie da się racjonalnie bronić tej tezy. Btw, to w angielskiej kadrze podstawę mają przecież Grealish i Sterling, a nie Saka.

Myślę, że to jest dość prosty mechanizm psychologiczny: Saka obiektywnie patrząc jest dobrym grajkiem i na pewno największym diamentem w kadrze Arsenalu, więc tak emocjonalnie ich kibicom pewnie trudno jest przyznać, że ich największy diament to żaden drugi Neymar, tylko zwyczajnie młody, zdolny grajek z dobrym dryblingiem i dynamiką.
» 8 września 2021, 15:54 #174
Batigol222: No i na pewno Saka jest gorszy, niż np. Adama Traore. Styl gry mają dość podobny, ale Traore wciąga go noskiem.
» 8 września 2021, 16:00 #173
HarryBrown: Bywały takie lata, że w tym Arsenalu grali markowi gracze, których nawet w wyobraźni widziałem w koszulce United (jeden nawet grał i to pięknie - RvP). Aktualnie nie posiadają żadnego piłkarza, o którym bym nawet przez sekundę pomyślał - fajnie byłoby go mieć w United. Pewnie nie spadną z PL. Ale gdyby jednak miało się im coś takiego przytrafić to płakać po nich nie będę.
» 8 września 2021, 16:51 #172
RoyRoy: Hahaha....bo Solskier powiedział że....
JDVB jak mały zagubiony chłopiec.
Jeszcze po główce pogłaskać i lizaka dać.
» 8 września 2021, 13:39 #171
tygrys26: Jak połowa naszych... lingard, był James, Dalot, Jones, Henderson, rashford, martial...