Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Leicester 1:2. Drugi garnitur zgubił punkty z Lisami

» 11 maja 2021, 20:52 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrał z Leicester City 1:2 (1:1) w meczu 36. kolejki Premier League. Czerwone Diabły na Old Trafford zagrały w mocno rezerwowym zestawieniu i nie sprostały ekipie Lisów. Honorowe trafienie zanotował Mason Greenwood.
Manchester United – Leicester 1:2. Drugi garnitur zgubił punkty z Lisami
» Manchester United przegrał z Leicester City 1:2 w 36. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Brandon Williams
Eric Bailly
Axel Tuanzebe
Alex Telles
Donny van de Beek
Nemanja Matić
Amad Diallo
Juan Mata
Anthony Elanga
Mason Greenwood
Edinson Cavani
Marcus Rashford
Bruno Fernandes

Oddano 61 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Ole Gunnar Solskjaer mocno zamieszał wyjściową jedenastką, bo w porównaniu do ostatniego meczu z Aston Villą dokonał aż dziesięciu zmian. Miejsce w składzie zachował jedyne Mason Greenwood. Debiut w ekipie Czerwonych Diabłów zanotował 19-letni Anthony Elanga.

Duża liczba zmian miała spory wpływ na to, jak wyglądał początek starcia na Old Trafford. Leicester City mecz zaczął od zdecydowanego pressingu. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo w 10. minucie goście objęli prowadzenie. Dobrą piłkę w pole karne Manchesteru United, na dalszy słupek, posłał z prawego skrzydła Youri Tielemans. Akcję kapitalnym strzałem w długi róg zamknął Luke Thomas i David de Gea musiał wyciągać piłkę z siatki.

Odpowiedź Manchesteru United przyszła w 15. minucie, po pierwszej składnej akcji gospodarzy. Juan Mata dobrym podaniem z głębi pola uruchomił na skrzydle Amada Diallo. Iworyjczyk poczekał na Masona Greenwooda i podał przed szesnastkę. Anglik wpadł między trzech obrońców Leicester, strzelił po ziemi po długim rogu i doprowadził do wyrównania!

Strzelony gol dodał pewności siebie Manchesterowi United. W lepszej grze pomogło również przesunięcie niżej Nemanji Maticia. Serb momentami grał w linii obrony i wyprowadzał ataki Czerwonych Diabłów.

W 27. minucie bramce Davida de Gei zagroził Tielemans. Belgijski pomocnik chciał wrzucić piłkę za kołnierz hiszpańskiemu bramkarzowi. Golkiper Manchesteru United połapał się w zamiarach zawodnika Leicester i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

Do końca pierwszej połowy nie mieliśmy już dobrych sytuacji bramkowych po obu stronach. W ostatnich minutach przycisnęły Lisy, ale jedyne, co ugrali piłkarze Brendana Rodgersa, to rzut wolny przed szesnastką United. Tielemans trafił jednak piłką prosto w mur.

Drugą połowę lepiej zaczęli piłkarze Leicester City, którzy szybko przejęli inicjatywę i długo rozgrywali piłkę. W 59. minucie kapitalną okazję miał Kelechi Iheanacho, który dostał dobre podanie od Tielemansa, znalazł się na trzecim metrze i strzelał z ostrego kąta. Fantastyczną interwencję popisał się David de Gea.

W 66. minucie De Gea nie miał już nic do powiedzenia. Leicester City okres dobrej gry udokumentował bramką. Z rzutu rożnego świetną piłkę w szesnastkę posłał Marc Albrighton, na szóstym metrze najwyżej wyskoczył Caglar Söyüncü i strzałem głową dał prowadzenie ekipie Lisów.

Manchester United po straconym golu miał problemy z zawiązaniem składnej akcji, nawet mimo pojawienia się na boisku Edinsona Cavaniego i Marcusa Rashforda. To Leicester szukało kolejnych bramek. W 73. minucie bliski podwyższenia na 3:1 był Tielemans, ale nie zamknął dobrego podania Vardy’ego na dalszym słupku.

W 84. minucie Manchester United miał niezłą okazję na doprowadzenie do remisu. Alex Telles zagrał świetną prostopadłą piłkę do Juana Maty pod linię końcową. Hiszpan zgrał futbolówkę na szósty metr do Cavaniego, a ta po chwili spadła pod nogi wprowadzonego wcześniej Bruno Fernandesa. Portugalczyk huknął mocno, ale i niecelnie.

W końcówce Leicester City skupił się na obronie korzystnego wyniku i mimo większej inicjatywy Manchesteru United, dowiózł prowadzenie do samego końca.

Porażka Czerwonych Diabłów z Leicester City oznacza, że mistrzem Anglii w sezonie 2020/2021 został Manchester City.

Manchester United – Leicester City 1:2 (1:1)
Bramki: Mason Greenwood 15’ – Luke Thomas 10’, Caglar Söyüncü 66’

Manchester United: De Gea – Williams, Bailly, Tuanzebe, Telles – Van de Beek, Matić – Amad (Fernandes 78'), Mata, Elanga (Rashford 65') – Greenwood (Cavani 65')

Leicester City: Schmeichel – Castagne, Fofana, Soyuncu – Albrighton, Ndidi, Tielemans, Thomas – Perez (Maddison 65') – Iheanacho, Vardy (Choudhury 80')


TAGI


« Poprzedni news
Solskjaer przedstawił najnowsze wiadomości w sprawie Maguire’a
Następny news »
Statystyki: Manchester United - Leicester City 1:2

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (418)


kckMU: Ten wynik jest dla nas bardzo dobry, bo nie musimy już się patrzeć na Chelsea w kwestii wicemistrzostwa. Pozostaje Leicester, które ma ciężkie spotkania.
» 12 maja 2021, 22:54 #418
Radomirus: Jeszcze 20 minut takiego ping-ponga i ku zdziwieniu wszystkich (a chyba najbardziej ku zdziwieniu fanów Arsenalu i fanów... Tuchela) Arsenal wygra z Chelsea ;)
» 12 maja 2021, 22:47 #417
Radomirus: No i dowieźli ;)
» 12 maja 2021, 23:10 #416
DjTED: Ten Pulisic to jakiś ulomny? Cieszy się jak głupi po bramce , a wie że stał na 2 m spalonym
» 12 maja 2021, 22:34 #415
pawelisto2: Mimo wszystko byłoby zabawnie gdyby Arsenal jeszcze jakimś cudem wszedł na top7. Terminarz mają najłatwiejszy spośród Evertonu i Tottenhamu, więc może być jeszcze zabawnie.
Choć wiadomo, to raczej w kategoriach science fiction.
» 12 maja 2021, 21:52 #414
Radomirus: Aż dziwne, że kibice Arsenalu nie piszą o TOP4...
» 12 maja 2021, 22:07 #413
nieeeeeeee: Na majstra lecom
» 12 maja 2021, 22:08 #412
GoForWin: @nieeeeeeee
Nie nie, to dopiero w następnym sezonie... jak co sezon.
» 12 maja 2021, 22:13 #411
DjTED: City mistrz, Guardiola uzbieral więcej punktów niż tuchel (od kiedy ten 2 przejął klub) A i tak od miesiąca nawijaja tylko o 1 klubie i 1 czlowieku
» 12 maja 2021, 21:51 #410
SmutnyGrabarz: sam o nim nawijasz i nakrecasz siebie oraz innych.
» 12 maja 2021, 21:53 #409
Krzyniu: Masz jakiś kompleks niebieskiego koloru?
» 12 maja 2021, 21:55 #408
pawelisto2: A co tu można jeszcze powiedzieć o Guardioli. Zdobył mistrza, bo konkurencja wykoleiła się i to dość mocno, ma taki klub, gdzie właściciel spełnia każdą zachciankę, rezerwowy skład mógłby się bić o mistrzostwo, więc co by nie powiedzieć, to to wszystko już było powiedzenie. Poza tym, po co mówić o City podczas meczu Arsenal vs Chelsea? Przecież kibic Chelsea, cyz Arsenalu chce posłuchać ciekawostek o swoich klubach a nie o City.

Zastanawia mnie jeszcze co Wam tak ten Tuchel przeszkadza? Pytam autentycznie szczerze, bo mi pojecie antypatii w sporcie jest obce i osobiście cieszę się, widząc takie fajne historie jak ta Chelsea z Tuchelem. Choć to tej z Di Matteo naturalnie sporo brakuje.
» 12 maja 2021, 21:57 #407
DjTED: Przypatrzcie się jak ta Chelsea zaczęła faulowac. To są takie małe cwane faule
» 12 maja 2021, 21:43 #406
kamil2257: Ale to jest piękne patrzeć przed meczem Chelsea że rozwalą ich 5:0 a teraz ich komentarze mistrzostwo
» 12 maja 2021, 21:39 #405
GoForWin: Ciekawe, ile razy w meczu Rudzki powie "Chelsea" i "Tuchel"...
» 12 maja 2021, 21:38 #404
pawelisto2: Z drugiej strony jakby gadał o Arsenalu to kibice mieliby radochę tutaj i furię na stronie Arsenalu, że się nad nimi pastwi...
Jest o czym mówić, bo chłop odmienił grę zespołu, odświeżył wielu zawodników, więc wydaje mi się, że to jest całkiem normalne, że dziennikarz mówi o tym, co na czasie, tak wyglądało dziennikarstwo od zarania dziejów.
» 12 maja 2021, 21:43 #403
DjTED: Szybciej się ta Chelsea skończy niż się zaczela
» 12 maja 2021, 21:44 #402
Anhel: Kupię 2 bilety na finał LE, na początek proponuje 750 zł za sztukę
» 12 maja 2021, 21:35 #401
Hoccu: NIE KUPISZ biletów na LE bo są PODPIĘTE POD PESEL I NAZWISKO właściciela. Czego wy ludzie nie rozumiecie?
» 12 maja 2021, 21:37 #400
Anhel: Ale kupić mogę.
» 12 maja 2021, 21:40 #399
KochamJose: Gościu chce kupić i liczy, że uda mu się wejść. Nie takie numery przechodziły, więc się Hoccu wyluzuj. Inna sprawa, że przy ograniczonek widowni i pandemii podejrzewam ścisłą kontrolę.
» 12 maja 2021, 21:44 #398
SmutnyGrabarz: Nie przez takie systemy sie przechodzilo.
» 12 maja 2021, 21:52 #397
GoForWin: Szkoda, że nie samobój - byłby to jeden z "najlepszych" w historii xD
» 12 maja 2021, 21:33 #396
Trombocyt: Dzisiaj jestem za Arsenalem
» 12 maja 2021, 21:32 #395
GoForWin: WSZYSCY powinniśmy być.
» 12 maja 2021, 21:33 #394
DjTED: Najlepsza drużyna świata:) Brawo arsenal
» 12 maja 2021, 21:32 #393
mordynator: Chelsea jaki błąd haha
» 12 maja 2021, 21:31 #392
GoForWin: A ja pamiętam jak Valencia był "drewniakiem z tylko jedną nogą".
» 12 maja 2021, 21:10 #391
Radomirus: No był "drewniakiem z jedną nogą" i "z tylko jednym zwodem"

Ale o piłkarzach przechodzących na emeryturę to trochę jak o zmarłych.
Albo dobrze albo wcale. ;)
A że zagrał dla nas prawie 340 meczy to teraz tylko dobrze. :D
» 12 maja 2021, 21:18 #390
RyannMistrz: I z jednym zwodem
» 12 maja 2021, 21:18 #389
CHAMPIONS21: W ataku Wan Bissaka to klon Valenci :D
» 12 maja 2021, 21:20 #388
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 21:29

Mimo tego, co o nim mówili, to i tak go doceniam i szanuję.
» 12 maja 2021, 21:28 #387
SickRabbit: Shaw też ma 1 zwód i co w związku z tym?
» 12 maja 2021, 21:44 #386
Radomirus: SickRabbit
No nie wiem... Shaw dość często schodzi z piłką do środka. Valencia nie schodził do środka prawie wcale
» 12 maja 2021, 22:06 #385
rreddevilss: Pamietam jak Antek gral z ogromnym limem pod okiem w rewanzowym meczu z Olympiacosem w 2014 roku nie prosil o zmiane prawdziwy walczak o kapitalnej mentalnosci dziekuje za wszystko
» 12 maja 2021, 21:07 #384
SickRabbit: Sporting dzielą 2 mecze w lidze od invincibles. 25W7D0L - kto następny do nas?
» 12 maja 2021, 20:45 #383
Hoccu: Najbardziej oczywisty wybór to Pedro, gra na prawej stronie, ma 18 trafień.. Tylko byle by wypalił i u nas. Z drugiej strony znowu rośnie balonik z Jadonem także ja już sam się pogubiłem w tym wszystkim.
» 12 maja 2021, 20:57 #382
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 20:22

Kieran Trippier i Max Aarons są wysoko na liście Manchesteru United aby w przyszłym sezonie konkurowali z Aaronem Wan Bissaką.

(Sky Sports)


Dobre opcje.
» 12 maja 2021, 20:19 #381
vieeeri: Aarons do nas i Williams na wypożyczenie do Norwich to byłby dla mnie sztos sztosów.
» 12 maja 2021, 20:30 #380
mycka86: Imo Aarons jest praktycznie nie do wyjęcia. Norwich awansowało do BPL, a on jest młodym zdolnym anglikiem, który jestich kluczowym piłkarzem. Cena to 40-50mln. Nie kupimy kogoś do rotacji na bok obrony za taką kasę.
» 12 maja 2021, 21:16 #379
Robert3344: W sumie fajna opcja by była wyjąć trippiera, tylko czy się zgodzi z rolą rezerwowego w razie czego tak jak telles.
» 12 maja 2021, 21:45 #378
Hoccu: ANTONIO VALENCIA W UNITED

339 WYSTĘPÓW
25 BRAMEK
62 ASYSTY

2 X MISTRZ ANGLI
1 X ZDOBYWCA PUCHARU ANGLII
2 X ZDOBYWCA PUCHARU LIGI
1 X LIGA EUROPY
1 X FINAŁ LM
6 X ZDOBYWCA SUPERPUCHARU ANGLII

Szkoda, że trafił na końcówkę czasów SAFa...
» 12 maja 2021, 19:57 #377
Diabelski97: Antonio Valencia zakończył piłkarską karierę.


Legenda
» 12 maja 2021, 19:19 #376
Hoccu: Jakiś artykuł?
» 12 maja 2021, 19:32 #375
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 19:37

Wrzucił oświadczenie na portale społecznościowe:

„Kiedy miałem 14 lat, jako dziecko, opuściłem rodzinę, moje miasto i mój pierwszy zespół, Caribe Junior, aby udać się do Quito. Podróżowałem z wielką nostalgią, ale mam 25 marzeń i nadziei.

Chcę podziękować mojemu drugiemu klubowi, El Nacional, który otworzył mi drzwi i dał mi wspaniałą okazję. Wciąż pamiętam, kiedy po raz pierwszy zostałem powołany do ekwadorskiej drużyny i poczułem, jak ważna jest obrona mojego kraju.

Mogłem podróżować do Europy, o której nigdy bym nie śnił. Grałem dla Villarreal i Recreativo de Huelva, by później dotrzeć do mojego drugiego domu: Anglii.

Wigan było wyjątkowym doświadczeniem i Bóg dał mi możliwość przyjazdu do Manchesteru United i zostania ich kapitanem. Następnie wróciłem do Ekwadoru, do University Sports League, a teraz kończę karierę w QuerĂŠtaro w Meksyku.

Mogłem grać w turniejach w tych krajach, Copa Libertadores, Lidze Mistrzów, Pucharze UEFA i wielu innych ważnych turniejach. Podniosłem okulary i opłakiwałem porażki. Ze wzruszeniem mogłem też poczuć, co to znaczy reprezentować swój kraj na dwóch mistrzostwach świata.

Nie sądziłam, że ta chwila nadejdzie tak szybko, ale moje ciało poprosiło mnie o podjęcie tej decyzji. Chcę podziękować wszystkim, którzy byli częścią mojej kariery i mojego życia.Przede wszystkim Bogu, że zawsze mnie błogosławi. Zoila i moja córka Domenik, którzy byli moim wsparciem. Moim rodzicom za to, że dali mi tak dużo. Ekwadorczykom i kibicom piłki nożnej w krajach, w których grałem, dziękuję za miłość.

Jeśli zawiodłem Cię w tym wyścigu, przepraszam. Zawsze starałem się dawać z siebie wszystko. Mojemu krajowi i mojemu zespołowi: dziękuję za wszystko."

Warto dodać, że zakończył karierę w dniu odejścia Sir Alexa Fergusona na emeryturę.
» 12 maja 2021, 19:36 #374
kckMU: Oglądałem jego kilka ostatnich występów w meksykańskim Queretaro. To był już jego czas. Wspaniała mentalność i profesjonalizm przez całą karierę.
» 12 maja 2021, 19:38 #373
Lisan: Warto dodać, że zakończył karierę w dniu odejścia Sir Alexa Fergusona na emeryturę.

??
» 12 maja 2021, 20:47 #372
SickRabbit: Cytat z artykułu na meczykach:
"Dlatego zważywszy na zamiłowanie Arsenalu do ściągania tzw. szrotu..."
Przeczytałem i oni są w tak ciemnej pupce, że głowa mała. U nich to są potrzebne ze 3 okienka aby to postawic na nogi bo 2/3 składu do odstrzału.
» 12 maja 2021, 18:21 #371
RyannMistrz: Większy szrot niż w Arsenalu jest w "redakcji" meczyków.
» 12 maja 2021, 18:38 #370
manegarrincha: Nie zgodzę się. Meczyki to clickbajty, nie polecam wyciągać opini z ich artykulów.

Piłkarzy mają na 6 miejsce minimum. Problemem jest Barista, który sprawia że nawet Auba zaczyna kopać się po czole. U nas jest dokładnie odwrotnie. Okazuje się że Shaw może być światową topką, a Lindelof jest w stanie grać na poziomie wicemistrza. Spójrz na postęp Mctominaya i Freda, równą formę AWB itp. Dzięki pracy z naszym sztabem każdy piłkarz notuje progres (wyjątek Martial w tym sezonie) W Arsenalu Artety jest dokładnie odwrotnie.

Czy Leno- Bellerin, Holding, Gabriel, Tierney- Partey, Xhaka, Saka ,Auba,Pepe -Laca to słaba 11 ? Na ławce Odegard, Martinelli, Smith Rowe, Soares, William, David Luiz, Ceballos, Chambers, Elneny.. Na wypożyczeniach Saliba, Mavro, Torreira, Guendo, Kolasinac. To jest ten fatalny skład ?

To nie piłkarze są tam problemem tylko Mikel który ma za to cool image i fajnie macha rękoma. Kupią mu Bissume, Aaronsa i Eduarda a za rok zajmą znowu 10 miejsce. No chyba że barista przejdzie jakąś transformacje. Zobacz że on nawet z Parteya zrobił szrot i to w nie cały sezon !
» 12 maja 2021, 18:51 #369
SickRabbit: Ja wiem co reprezentują sobą meczyki ale tutaj prawdę podali bo ich skład to środek tabeli i właśnie tam są. Barista też nie pomaga.
» 12 maja 2021, 20:16 #368
artix206: Pocieszam się po braku szczęścia w losowaniu, tym że na jesieni, taniej mnie wyniesie podróż na Old Trafford niż ten wyjazd na 2 dni do Gdańska :(
» 12 maja 2021, 17:58 #367
DailySmoker: Ja tylko czekam na dzień aż będę mógł tam wrócić
» 12 maja 2021, 19:44 #366
Hoccu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 16:47

VVD ogłosił przed chwilą, że rezygnuje z Euro. :o

- Virgil zmaga się z jedną z najpoważniejszych kontuzji jakiej można doznać. Nie wiem skąd w ogóle wziął się temat tego, że ma szanse jechać na Euro, ponieważ leczenie takiego urazu zajmuje nawet 11 miesięcy. Doznał jej w październiku, co oznacza, że może wrócić we wrześniu - powiedział Klopp.

Z kolei jak donosi Corriere dello Sport.

1 ruchem transferowym Jose w Romie ma być DDG. Przeszkodą natomiast ma być wynagrodzenie w postaci 12 baniek rocznie ;x
» 12 maja 2021, 16:44 #365
mycka86: 12 baniek na pewno jest dla nich przeszkodą, tym bardziej 19,5 jakie zarabia DDG. Najlepiej zarabiający u nich Dzeko dostaje 6. Nie ma szans żeby Roma spięła taki transfer. Dodatkowo nie grają w LM.
» 12 maja 2021, 16:54 #364
Hoccu: Sam fakt, że Roma dała mu 70 baniek na transfery to nie wiem czy kupi kogoś konkretnego.
» 12 maja 2021, 16:58 #363
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 18:48

Nie tak przed chwilą. Czytałem o tym koło południa. Co do juzka to już o Romero czytałem, chce chyba tak samo jak Conte obłowić naszymi graczami heh
» 12 maja 2021, 18:47 #362
Fido: Tak Roma United: Matic, Romero, DDG i kto jeszcze...?
» 12 maja 2021, 20:19 #361
Mariano88: Według Romano cena za Sancho może spaść nawet do 85 mln euro. Jeśli się to potwierdzi to będzie zniżka o blisko 30% w porównaniu z zeszłym rokiem. Plus podobno jedyny konkurent to Liverpool, także trzeba liczyć, że nie będą w TOP4
» 12 maja 2021, 16:44 #360
rizx: Liverpool jest opcją w sytuacji, gdy sprzedadzą Mane/Salaha ;)
» 12 maja 2021, 17:11 #359
SickRabbit: Jadon ma u nas LM i pierwsze miejsce w składzie na dzień dobry, to jest transfer tego samego kalibru co Bruno.
W ogóle cena z Fernandesa to była okazja.
» 12 maja 2021, 17:27 #358
ManUtdFan94: Siema, wie ktoś czy można odkupić od kogoś bilet na ten finał i przepisać dane??
» 12 maja 2021, 16:43 #357
Hoccu: Nie, bilety są imienne i masz podpisane pod swój pesel.
» 12 maja 2021, 16:51 #356
ManUtdFan94: Dzięki za odpowiedź. No to niestety zostaje w telewizji ten mecz obejrzeć niestety :(
» 12 maja 2021, 18:02 #355
DailySmoker: Ogólnie jakieś 10 lat temu robiłem, ale ile się to zmieniło od tego czasu to nie mam pojęcia. Może jest taka opcja, ale to na pewno warto zadzwonić i zapytać
» 12 maja 2021, 19:43 #354
MrSiwek: Bilety mobilne nie posiadają danych więc nie powinno być problemu. Na Allegro widziałem jeden egzemplarz.
» 12 maja 2021, 20:08 #353
Klierek7: posiadam bilet bez numeru pesel i nazwiska gó*no prawda że są imienne i nie można wejść. Znawcy za 5 zł
» 12 maja 2021, 20:43 #352
KochamJose: MrSiwek: przecież sam ten bilet wystawiłeś
» 12 maja 2021, 21:54 #351
MrSiwek: No nie trudno się domyślić :)
» 12 maja 2021, 23:28 #350
Hektor2001: Panowie są tu jacyś szczęściarze mający bilet na LE? Jeśli tak to co wy na to, by się zebrać razem na before?
» 12 maja 2021, 16:13 #349
vieeeri: Nie rań tych, którzy tak jak ja odświeżali w nadziei maila. Jak to ktos fajnie dzis u nas na forum napisal - niby czlowiek wiedzial, a jednak sie ludzil
» 12 maja 2021, 16:16 #348
SuperRedDevil: Ta :(
» 12 maja 2021, 17:10 #347
artix206: Oczywiście że nie wylosowali mnie :(
» 12 maja 2021, 17:53 #346
vieeeri: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 16:13

Szczerze mowiac nie wierzylem gdy widzialem w ciagu dnia wczoraj przewidywalne sklady, a jednak. Przegrana z Leicester odbierajaca po czesci sznase Liverpoolowi na top4 jakos tak nawet nie boli wcale :)
» 12 maja 2021, 16:11 #345
DailySmoker: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 15:48

Zapomniałem telefonu rano jak ruszałem w trasę, wracam do domu, biorę telefon do ręki, a tu wiadomość że mam 2 bilety:)
» 12 maja 2021, 15:47 #344
demektczew: Brawo!!
» 12 maja 2021, 16:37 #343
Fido: Gratuluję
» 12 maja 2021, 20:22 #342
DailySmoker: Dzięki:) fajna sprawa bo drugi bilet jest dla mojego wnuka i będzie to jego 3 mecz naszych diabłów, a w dodatku finał
» 12 maja 2021, 21:08 #341
Diabelski97: Ivan Toney kolejny sezon ze świetnymi liczbami, może warto byłoby go wyciągnąć, cena powinna być stosunkowo niska, zwłaszcza jak nie awansują.
» 12 maja 2021, 14:43 #340
Mariano88: Raczej odpuszczamy napastnika. Za rok odejdzie Cavani, wejdzie w życie klauzula Haalanda, Kane będzie miał o jeden rok kontraktu mniej, a i może jeszcze jakaś okazja się pojawi. W tym roku mogę się założyć, że nikt na 9tke nie przyjdzie.
» 12 maja 2021, 14:51 #339
Diabelski97: Wiem wiem, ale abstrahując od tego co napisałeś, to całkiem ciekawa opcja za niewielkie pieniądze.

Ale taki Haaland, to byłoby coś.. kto wie.
» 12 maja 2021, 14:57 #338
vieeeri: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 15:14

Zgadzam się z Mariano88. Za rok powinno dojść do sytuacji, w której cena za Haaland wyniesie 75M, a i 29-letni Kane powinien być dostępny za
» 12 maja 2021, 15:10 #337
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 15:32

@Diabelski97, jest to fakt ciekawa opcja, podobnie jak Andre Silva. Gdyby Cavani odszedl i gdybym wiedział, że United woli większą kasę wydać na inne pozycje (Sancho, Rice) a napastnika kupić tańszego do rotacji to jak najbardziej ten gość z Brentford mógłby być brany pod uwagę. Jednak w obecnej sytuacji raczej pójdzie do slabszego zespołu Premier League.
@Vieeeri, dzieki za poparcie, Chyba coś Ci zjadło ostatnie zdanie.
» 12 maja 2021, 15:30 #336
vieeeri: Mariano88

Taa, wiem. Edytowalem a tak mi zjadlo znowu. Nic spektakularnego nie napisalem - za rok Haaland i Kane moga byc dostepni
» 12 maja 2021, 16:10 #335
vieeeri: Ehh wyczerpałem chyba ilosc przyslugujacych mi znakow -.-
» 12 maja 2021, 16:14 #334
Mariano88: zdarza się najlepszym.
» 12 maja 2021, 16:40 #333
wrobel1992: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 14:37

A wybiera się ktoś do Gdańska okresie meczu żeby chociaż zobaczyć naszych przed i po meczu??
» 12 maja 2021, 14:37 #332
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 15:37

W czasach pandemii to co najwyżej autokar zobaczysz. Za rok MU będzie w finale Ligi Mistrzów to wtedy polecimy pod stadion w St. Petersburgu i przy okazji będą wakacje
» 12 maja 2021, 15:35 #331
Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 13:44

Gdyby wczoraj Elanga zagrał w koszulce Martiala to bym go nie rozpoznał.
Raz biega na skrzydle, raz na 9, chowa się za przeciwnikami i mnóstwo złych wyborów.
Niech on na kogoś innego na treningach patrzy.
» 12 maja 2021, 13:42 #330
DaredevilUtd: Nie ma to jak ocenić w ten sposób nastolatka debiutującego w PL, gdzie czuje duża prasje na sobie.
» 12 maja 2021, 13:58 #329
Fido: Dajmy mu czas. To był jego debiut. Nie zagrał wcale tak źle.
» 12 maja 2021, 14:12 #328
Bourdain: @Pyra To właśnie cechuje największych, elastyczność w ustawieniu na boisku, a nie przysłowiowe "przyspawanie" do jednej pozycji, gdzie w tym element zaskoczenia? Wczorajsza statystyka ilości wykonanych sprintów ( w przypadku Elangi było to bodajże 20, najwięcej ze wszystkich graczy na boisku), dobitnie pokazuje, że chłopak zostawił na boisku całe swoje serce, a więc nastawienie jest odpowiednie, do tego świetna szybkość i warsztat techniczny, spokojnie będą z niego ludzie.
» 12 maja 2021, 14:47 #327
mikiartur: Ole nie oczekuje po zawodnikach atakujących by byli przyspawani do pozycji. Wręcz przeciwnie. On wręcz oczekuje niezwykle dużej wymienności pozycji pomiędzy zawodnikami atakującymi. Wiadomo że np. jak Rashford jest ustawiony na lewej stronie to będzie częściej tam biegał i sie kręcił. Ale wiele razy tak było gdy nagle Rashford z lewej albo Greenwood z prawej znalazł się w środku.
A co do samego Elangi to jak cały zespół początek miał ospały i nie jakiś dobry. Ale potem zaczął grać o wiele lepiej. Nie możemy po nim oczekiwać cudów po 1 występie w Premier league. Oraz nie można przywiązywać aż takiej wagi do debiuty. Najważniejsze jakie kroki Elanga poczyni w następnym sezonie. Czy będzie się rozwijał i pokazywał coraz więcej czy mentalnie za szybko nie wejdzie na następny poziom. Bo w barwach MU w sumie z tego co pamiętam to w debiucie olśniony byłem na żywo mecz oglądając raz, i raz jak sobie do danego meczu wracałem. Pierwszym przypadkiem o którym mówię to Martial. Ale na pewno liczyłem że wejdzie na wyższy poziom niż jest obecnie w tamtym momencie jak wszedł do zespołu. Drugi debiut kóry mnie olśnił ale oglądałem go z powtórki to debiut Ronaldo. Od czasu do czasu wracam sobie do tego meczu.
» 12 maja 2021, 16:31 #326
hraboNX: Pan Twarowski w programie JWPL na Canal Plus powiedział, że MU z tytułu rozgrywek pucharowych LE (czyli za awans aż do finału itd.) ma zarobić 70 mln funtów. Mi się wydaje, że w tej kwocie jest też jakaś premia za udział w LM, bo to jednak fura pieniędzy. Niemniej do brzegu. Zatem jakiś przysłowiowy grosz na transfery będzie. Plus 25 mln funtów - jak podają transferowi insiderzy - za Lingarda. Startowy budżet na wzmocnienia jest ok, a uważam, że takiego Andreasa oraz Dalota da się gdzieś sprzedać. Pozostaje jeszcze kwestia Davida i Jonesa (tego drugiego oddać nawet za darmo - błagam i oszczędzić na jego kontrakcie). Ciekawe, czy włodarze United przyklepią większą kwotę na transfery. Czy okażą wsparcie. Poprzednie letnie okienko transferowe nie było spektakularne, więc teraz trzeba sakiewką potrząsnąć (nanana grosza daj...). :)
» 12 maja 2021, 13:07 #325
Glory1878: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 13:30

2 miejsce jest? Jest. Kasa za LM w przyszłym sezonie będzie? Będzie. Tyle wystarczy, po co wydawać kasę na zawodników, żeby zdobyć jakieś mistrzostwo. Top 4 w zupełności wystarczy. Kupimy jakiegoś 3 bramkarza za kogoś z dwójki Henderson, de Gea odejdzie. Do tego może jakiegoś Saszke z Ukrainy. No i jakiegoś obrońcę młodego, który w fifie jest dobry
» 12 maja 2021, 13:29 #324
DaredevilUtd: Trzeba pamiętać, że transfery z klubu, czy tez wpływy z LM, LE niekoniecznie beda przeznaczone na wzmocnienia w lecie. Pamiętam jak mieliśmy budżet 100mil plus "niby" miało pójść to co za sprzedaż Lukaku na wzmocnienia, a po wszystkim wydaliśmy mniej niż 100wa.
» 12 maja 2021, 13:31 #323
piter100000: Nie każdy wpływ gotówki do klubu = kasa na transfery. To tak nie działa. Kasa za występy w europejskich pucharach, wpływy z transmisji, a nawet kasa ze sprzedaży zawodników to wszystko nie idzie na kupno nowych graczy. Nie przeliczajcie tego w taki sposób, bo to nie tylko duże uproszczenie to po prostu mijanie się z prawdą
» 12 maja 2021, 14:04 #322
hraboNX: Je wiem, że nieco upraszczam sytuację, aczkolwiek chodzi mi o to, że europejskie puchary dadzą nam w tym sezonie tak jakby sporo dodatkowego dochodu i może być to dobry impuls dla transferów; że mimo trudnych czasów będą np te 2-3 kluczowe wzmocnienia.
» 12 maja 2021, 14:24 #321
Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 13:00

Edinson Cavani w United:
Październik - kwarantanna
Grudzień - kontuzja
Styczeń - zawieszenie przez kretynów z FA
Luty - kontuzja
Marzec - kontuzja

Ja czekam na więcej szczęścia, pełny okres przygotowawczy i pewne miejsce w pierwszej 11-stce a 20 goli w sezonie pęknie bardzo szybko.

Gramy na wielu frontach, można rotować Greenwoodem czy Rashfordem. (Martiala bym najchętniej pogonił)
» 12 maja 2021, 12:59 #320
Diabelski97: Brandon Williams chce grać i oczekuje się, że tego lata będzie szukał alternatywnych opcji. Southampton nadal się nim interesuje, a Brighton na pewnym etapie zwrócił się z zapytaniem. Norwich City również śledziło jego sytuację.

[@lauriewhitwell]
» 12 maja 2021, 12:46 #319
Diabelski97: Środkowy obrońca jest uważany za priorytet tego lata. United nadal są zainteresowani Raphaelem Varane. Klub monitorował również Pau Torresa.

MEN
» 12 maja 2021, 12:49 #318
Rashy10: Brandon na wypożyczenie powinien pójść jak najbardziej, bo myślę, że ma potencjał i warto spróbować go oszlifować. W poprzednim sezonie mimo młodego wieku i braku doświadczenia całkiem dobrze grał nawet w ważnych meczach o stawkę. Charakter też widać, że ma.
» 12 maja 2021, 13:50 #317
Diabelski97: Dokładnie.
» 12 maja 2021, 14:01 #316
Diabelski97: Jadon Sancho naciska na swojego agenta, aby zapewnić sobie transfer tego lata, po tym jak w zeszłym roku nie doszedł do skutku jego transfer do Manchesteru United.

[Samuel Luckhurst]
» 12 maja 2021, 12:44 #315
SickRabbit: Mów mi tak jeszcze :D
» 12 maja 2021, 14:58 #314
DjTED: Fajnie, że kibice Arsenalu też wylosowali bilety. Mam nadzieję, że w finale będą za MU. Tak samo jak my będziemy za nimi dzisiaj w starciu z sztucznym tworem.
» 12 maja 2021, 12:44 #313
mikon70: Pochwale się, bo pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Udało mi się wylosować dwa bilety na finał w Gdańsku. Będę miał szansę pierwszy raz w życiu zobaczyć ulubiony klub na boisku. W sumie jeszcze to do mnie nie dociera i nie widać po mnie radości.
» 12 maja 2021, 12:20 #312
Lisan: Gratulacje. Wyślij fotke jak zbiijasz piątkę z Pogba
» 12 maja 2021, 12:22 #311
mikiartur: Gratulacje :D
Tylko żebyśmy Ciebie usłyszeli a nie xd Będziesz reprezentować naszą społeczność z tej strony hahaha
» 12 maja 2021, 12:23 #310
hraboNX: Szczere gratulacje :)
» 12 maja 2021, 12:23 #309
nieeeeeeee: Mam dla ciebie super ofertę oddajesz mi bilety za darmo a ja nagram mecz mikrofalówką i ci prześle Idziesz na to.
» 12 maja 2021, 12:23 #308
mordynator: Graty :)
» 12 maja 2021, 12:25 #307
tobby: Gratulacje.
Wychodzi na to, że jednak dało się to wylosować.
No nic, może innym razem :)
» 12 maja 2021, 12:26 #306
Kralik077: Zazdro
» 12 maja 2021, 12:29 #305
DevoMartinez: Gratki. U mnie pech. :(
» 12 maja 2021, 12:37 #304
VaultBoy96: Gratulacje!
» 12 maja 2021, 13:05 #303
Kilerek7: Gratulacje, mnie się nie udało, muszę czekać z szansą jedynie jeśli ktoś nie zabuli, widzę, że bez podróży na OT się nie obejdzie w przyszłości:)
» 12 maja 2021, 13:36 #302
Fido: Gratulujemy. Udanego wypadu. Oczywiście niech wygra Nasz Klub!!
» 12 maja 2021, 14:13 #301
Diabelski97: Jesse Lingard prawdopodobnie dołączy do West Hamu za około ÂŁ25mln.

Źródło: Dean Jones
» 12 maja 2021, 12:20 #300
Anhel: Z tymi biletami to jest taki dramat ze zaraz się okaże ze finał rozgrywamy w Polsce s na trybunach nie będzie żadnego Polaka nie licząc Bońka i Vipow
» 12 maja 2021, 12:13 #299
Mariano88: K...nastepny :) ja jestem Polakiem i vipem się nie czuję.
» 12 maja 2021, 12:34 #298
Anhel: Nie żebym Cię posądzał o kłamstwo ale nie
miało być tak ze kto jest wpisany dwukrotnie na listę zgłoszeniowa to automatycznie zostaje pominięty w losowaniu? Tak tutaj ktoś kiedyś pisał bo podobno w regulaminie tak pisało. W tym momencie właśnie stałeś się Vipem także gratulacje
» 12 maja 2021, 12:49 #297
Mariano88: Jeśli sam wystepujesz, możesz tylko raz. Natomiast nie możesz zabronić innym aby Cię dopisali do swoich zgłoszeń.
» 12 maja 2021, 13:23 #296
Braks: Śmieszny, skorumpowany PZPN pewnie salatwil bilety dla większości rodzin polityków, vipow i piłkarzy. Jest ktoś kto wylosowalem bilet?
» 12 maja 2021, 12:13 #295
Mariano88: Mój przyjaciel wylosował, a ja jestem wpisany jako towarzysz podróży. Ja osobiście nie wylosowałem. Poniżej też ze dwie osoby się przyznały do wylosowania. Przeczytaj też sobie mój wpis o teoriach spiskowych kilka linijek niżej :)
» 12 maja 2021, 12:19 #294
Klierek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 12:14

mam 1 bilet po znajomości ;/ a chciałem iść z najlepszym ziomkiem. oczywiście miałem chyba z 20 kont i na ŻADNYM nie ma biletu. brata wója ciotki matki ojca kuzyna kolegi itp. jeszcze z 20 innych osób mi pisało że nikt nie wylosował.
» 12 maja 2021, 12:13 #293
Blau: Ciesz się, że chociaż masz jeden.
» 12 maja 2021, 12:14 #292
DjTED: Brawo. Zazdro
» 12 maja 2021, 12:19 #291
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 12:24

Tylko nie wiadomo czy by cię wpuścili na stadion, jakbyś np wylosował bilet na koncie twojego brata bo tam podajesz jego dane osobowe, nr karty itd ogólnie te bilety są imienne.Ale i tak ciesz się ze masz chociaż jeden bo szanse na jego zdobycie pewnie były koło 0,001%
» 12 maja 2021, 12:21 #290
mervel: Jeśli na jakimkolwiek koncie powtórzyło się nazwisko to wszystkie wnioski zostały zbanowane... jeśli jednak miałeś na różne osoby to najprawdopodobniej i tak byś nie wlazł na niezgodne dane.
Brawo
» 12 maja 2021, 13:11 #289
Klierek7: mervel: bo mało razy wchodziłem na Lechię na czyimś karnecie zwłaszcza że będzie ta sama agencja ochrony. Zresztą co to za problem wziąć czyiś dowód. Gwarantuje Ci, że będą wpuszczać i nie zwracać uwagi na takie bzdety.
» 12 maja 2021, 20:48 #288
Mariano88: Według badań osoby o silnej psychice i dużej inteligencji nie wierzą w teorie spiskowe. Także przekazuje szczere wyrazy współczucia fanom United i Liverpoolu, którzy wczorajszy mecz uznają za spisek :)
» 12 maja 2021, 12:12 #287
benx: Taktyka United jasna jak słońce - Leicester LM tak, Liverpool nie :)
» 12 maja 2021, 12:08 #286
tobby: Również nie zostałem wylosowany, a już wyobrażałem sobie wyjazd tam :(
» 12 maja 2021, 12:02 #285
Diabelski97: Steven Gerrard o Sir Alexie Fergusonie:

"Zdradzę wam pewien sekret. Odbyłem kilka rozmów z sir Alexem Fergusonem. Od momentu, kiedy zawiesiłem buty na kołku, odłożyliśmy naszą rywalizację na bok. Miałem do Fergusona kilka pytań związanych z prowadzeniem zespołu. Sir Alex fantastycznie się zachował w tych konwersacjach. W pewnym momencie bardzo chciałbym móc podyskutować z nim przy filiżance kawy. Ferguson nie musiał ofiarować mi swojego czasu, więc to fantastyczne zachowanie z jego strony. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż byliśmy rywalami. To pokazuje, jakim jest człowiekiem. Sir Alex Ferguson to nie tylko wielki menadżer, którego wszyscy znamy"
» 12 maja 2021, 11:52 #284
Chestnut: Populacja Sebiksów nie lubi tego. :(
» 12 maja 2021, 11:54 #283
MatiMU10: Mnie się ufarciło i od UEFY ojciec dojściami wyciągnął 5 sztuk
» 12 maja 2021, 11:47 #282
Hoccu: Ta :D i wszystkie na twojego staruszka xd
» 12 maja 2021, 11:49 #281
Lisan: Ale papier toaletowy możesz kupić też w sklepie
» 12 maja 2021, 11:56 #280
MatiMU10: kazdy zwiazek w polsce dostał po 20 biletów, ale Ci ludzie nie są zainteresowani takim meczem, więc im wiecej odmówi tym wieksza pula na mniej osób. Zabieram z reszta 4 osoby z tej strony
» 12 maja 2021, 13:01 #279
mordynator: Cz tylko ja dalej nie otrzymałem odpowiedzi odnoścnie biletów?
» 12 maja 2021, 11:45 #278
Chestnut: Mają czas do 14 maja chyba. :)
» 12 maja 2021, 11:47 #277
LukaszSmm: na stronie uefy w zgłoszeniu masz informacje ja maila nie dostałem a na stronce mam napisane że nie otrzymałem biletów
» 12 maja 2021, 12:05 #276
mordynator: LukaszSmm
Dzięki za pomoc, no niestety też lipa :/
» 12 maja 2021, 12:10 #275
Masarnia: U mnie też lipa z biletem.... Jestem ciekaw czy znajdzie się taki rodzynek na tej stronie któremu się poszczesciło
» 12 maja 2021, 11:44 #274
Hoccu: A wiadomo moi drodzy co z Pedro Gonçalvesem? Pamiętam, że pojawiła się plotka iż Ole chce go wyciągnąć ze Sportingu. W tym sezonie na 30 spotkań trafił 18 razy do bramki rywala i zanotował 4 asysty. Plus pasuje do koncepcji Ole biorąc pod uwagę fakt jego młodego wieku.
No i stary znajomy ze Sportingu mógłby go mocno przekonać by do nas dołączył. :D

Transfermarkt ocenia jego wartość na około 15 baniek euro.
» 12 maja 2021, 11:36 #273
PastaDoCiasta: Po co nam kolejny ŚPO?
» 12 maja 2021, 11:39 #272
Lisan: Też tez biletu. Szansa nikła jak w sprzedaży 2tys dla plebsu a zgłoszeń pewnie z kilkaset tyś
» 12 maja 2021, 11:35 #271
Xchrisx7: Również bez biletu :(
» 12 maja 2021, 11:33 #270
Glory1878: Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził
» 12 maja 2021, 11:32 #269
dawid262262: Tak w ogóle jak myślicie kto będzie lepszym grajkiem Greenwood czy Rashford
» 12 maja 2021, 11:32 #268
Chestnut: piotrek19: Tak sobie siedzę nad wodą z dziewczyną, zaczęła mówić o kosmetykach , a ja jakoś w tym czasie wpadłem na myśl kto ma większy potencjał jako piłkarz na Rashford czy Greenwood jakie jest wasze zdanie?
Âť 10 maja 2021, 17:18

Chestnut: Oczywiście, że Greenwood, jest obunożny.
Âť 10 maja 2021, 17:26

GoForWin: Na ten moment - Greenwood. Rashford dla mnie się, że tak powiem, "zatrzymał w rozwoju"? I nie rozwinie się dalej, jak będzie ignorował swoje zdrowie(bark).
Âť 10 maja 2021, 17:29

PastaDoCiasta: Nawet jeśli Rash miałby się nie rozwinąć już bardziej w wieku 23 lat (XD) i strzelać co sezon 20 bramek i zaliczać 15 asyst (a jeszcze kila gier przecież zostało), to jak dla mnie może tak stać w rozwoju
Âť 10 maja 2021, 17:51

GoForWin: Zgadzam się. Jednak ja wychodzę założenie, że człowiek powinien się rozwijać całe życie. Nawet jeśli jesteś w czymś najlepszy, staraj się być jeszcze lepszym.
A Rash jeszcze wróci do tej formy sprzed kontuzji - jestem tego pewien.
Âť 10 maja 2021, 18:08

SickRabbit: Mason to mój ulubieniec i jakbym odkopał mój stary koment to tam napisałem, że zrobi większą karierę od Marcusa. Na razie musi trochę przymasować ale mam nadzieję, że obaj będą grać w Utd przez następną dekadę.
Âť 10 maja 2021, 18:30

PastaDoCiasta: Z tym powrotem do formy sprzed kontuzji u Rasha to też niezły chochoł wyrósł, bo on wcale nie notuje gorszych liczb, niż w pierwszej połowie poprzedniego sezonu. "Ale on ciągle marnuje setki i robi bezsenowne dryblingi w obrońców" - zaraz ktoś powie. Otóż wtedy też tak robił, tylko dookoła siebie miał Martiala, Lingarda i Perreirę, teraz ma Cavaniego, Bruno i Pogbę, więc nic dziwnego, że "wizualnie" się już nie wyróżnia
Âť 10 maja 2021, 18:35

DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.05.2021 18:48

Zmień dziewczynę, takie mnie naszło przemyślenie ;) A na poważnie to Greenwood, zdecydowanie może być o wiele lepszy i bardziej wszechstronny. Goforwin wypisz wymaluj Lewandowski, im starszy tym lepszy.
Âť 10 maja 2021, 18:47
» 12 maja 2021, 11:38 #267
ArktoS: Ehh, niestety bez biletu ;/
» 12 maja 2021, 11:25 #266
pbskarpy: Piszesz o biletach z puli MU czy te że strony Uefa?
» 12 maja 2021, 11:26 #265
ArktoS: Z uefa.
» 12 maja 2021, 11:34 #264
pbskarpy: Ok. Bo ja jeszcze złożyłem wniosek z puli MU.
» 12 maja 2021, 14:59 #263
Kralik077: Niestety dostałem meila, że nie wylosowałem biletów :/ Dajcie znak jak komuś z was się udało. Niby piszą , że to jeszcze nie koniec bo ci co wylosują niekoniecznie muszą kupić bilety i później mogą dolosować, ale wiadomo marne szanse...
» 12 maja 2021, 11:15 #262
mcscotyy: To samo, szanse na wylosowanie są mniejsze niż 1% mało miejsc a wiele chetnych na zobaczenie MU w finale bo ceny stosunkowo niskie
» 12 maja 2021, 11:17 #261
SmokuUtd: To samo u mnie. Niby człowiek wiedział...
» 12 maja 2021, 11:18 #260
RVN1989: U mnie niestety również to samo...
» 12 maja 2021, 11:19 #259
FergusonHistory: U mnie to samo,żal bo chciałoby się zobaczyć jak podnoszą puchar w Polsce
» 12 maja 2021, 11:24 #258
18konrad78: Mi też się nie udało niestety...
» 12 maja 2021, 11:28 #257
mcscotyy: Wylosował już ktos bilety?
Mi się niestety nie udało :(
» 12 maja 2021, 11:15 #256
PastaDoCiasta: "Pepe actually went up to the camera to celebrate against relegated West Brom to move Arsenal from 10th to 9th" - aż mi się przypomniało jak niespełna miesiąc temu Nketiah przykładał rękę do ucha jak strzelił na 1:1 w doliczonym czasie gry z drugim spadkowiczem czyli Fulham xD Wielu się śmieje z gadki o DNA i mentalności zwycięzców ale to co się odpiernikowuje w Arsenalu to już jest smutne
» 12 maja 2021, 11:12 #255
Abstrahujacy: Całe te jęki o podkładaniu się Leicester zamilkną gdy the reds przegrają z nami lub Burnley.
» 12 maja 2021, 11:08 #254
tomekwietniu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 11:09

Jestem ciekaw jak nasza obrona spisałby się gdyby na ŚPD zamiast Freda, miała takiego Rice. Uważam, że o niebo lepiej.
Jak dla mnie transfery na te okienko to: Heaton(za darmo), Rice(50mln funtów plus Lingard), Sancho (75mln funtów)
Mamy zabezpieczone dwie pozycje Rice'm ŚPD i ŚO, Sancho to wiadomo.
Out: Lingard, DDG(20-30mln funtów), Mata i Romero (koniec kontraktów ostatniej dwójki), może jeszcze jakiś Pereirra odjedzie
Na pozycje PO możemy mieć albo Dalota albo Williamsa (do rotacji)
Całe okienko zamyka się na 100mln funtów i mamy skład, który może się bić o mistrzostwo Anglii.
» 12 maja 2021, 11:08 #253
DaredevilUtd: Inter Mediolan nakupowali na raty zawodników, Ci mu wywalczyli upragnione mistrzostwo, a teraz w nagrodę chce I'm zabrać część kasy, bo są niewypłacalni i mają problemy finansowe XD
» 12 maja 2021, 11:02 #252
UnitedFans123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 10:59

Ogólnie myślę że Glazerowie się trochę przestraszyli kibiców i to okienko będzie należeć do nas.
Cel numer 1
Porządny śo np. Torres lub Botman
Cel numer 2
Porządny śpd tutaj bez wątpliwości najbardziej bym chciał Rice'a. Przy jego transferze kartą przetargową byłby Lingard.
Cel numer 3
Sancho. Nie jestem co do niego przekonany ale wiem że raczej ten transfer się wydarzy.
No i cel numer 4
Heaton jako rezerwowy bramkarz za darmo.
Wiem że trochę nierealistyczne, ale myślę że zarząd się bardzo przestraszył i moze trzeba liczyć że takie coś się uda.
» 12 maja 2021, 10:56 #251
MrCygan: Ja wczoraj czułem, że możemy przegrać z Lisami grając mocno rezerwowym składem, tym bardziej że nawet nasza pierwsza 11 miała z nimi problemy. Dobrze, że młodziki pograli, szczególnie Amad. Żałuję jedynie, że kolejna bramka stracona po rożnym, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Mobilizacja na jutro, zapewnić sobie wicemistrza na 90%, pozwolić pograć trochę młodym grajkom w meczach z Fulham i Wolves i dać Ediemu zagrać przy kibicach na Old Trafford. Chciałbym usłyszeć "Give it, give it to Edi Cavani" śpiewające przez kilka tysięcy osób :) No i pełne skupienie na Gdańsku!
» 12 maja 2021, 10:56 #250
mikiartur: Ale to też śmieszne że wczoraj rezerwowy skład wystawiliśmy i oni mają o to ból pupy. Przecież jakiś czas temu to oni byli świecie przekonani że nie ma lepszego klubu od nich i że każdego na spokojnie opykaja a zwłaszcza nas. To pokazuje że oni się boją naszego pierwszego składu. Bo zobaczcie że oni na ten mecz nawet jakby meczu z Leicester nie było to mieli o jeden dzień więcej na przygotowanie. Do tego w zeszłym tomygodniu my graliśmy z AS Roma a oni nic nie grali. Mają 4 dni odpoczynku od ostatniego meczu gdy nasi będą tego czasu mieli koło 50h. I też nie mówimy do końca że nasi główni odpoczywali. Bo Bailly będzie pewnie grał z Liverpoolem a 90 min. Z Leicester rozegrał. Rashford miał 90 min z AVL i teraz też zagrał pół godziny prawie. Cavani w meczu z Romą koło 70 minut, z AVL koło 30 min i teraz też koło 30 więc także gra ciągle. Nasi na pewno są o wiele bardziej zajechani niż gracze Liverpoolu a oni jeszcze narzekaja. Najlepiej jakby nasi wystawili najmocniejszy skład na Leki ester i żeby większość składu kontuzje odniosła.
Poza tym skoro oni wygrywają nie jakoś mega pewnie z Southampton które w tym roku gra gorzej od Sheffield a wcześniej notują 2 remisy z Newcastle i z kimś jeszcze, chyba z Leeds to niech do nas nie mają pretensji że dbamy o siebie. Klopp który ciągle warczal jak jego zespół musiał grać co 3 dni przez większość sezonu na pewno zrobił by tak samo jak Ole. A chcę zaznaczyć że MU miało o wiele gorsza sytuację od początku sezonu bo nie miało jak Liverpool możliwości zrobienia choćby małego okresu przygotowawczego + my musieliśmy w zeszłej lato grać do końca na maxa a oni zapewnili sobie mistrzostwo w 31 kolejce więc mogli bardziej oszczędzać siły. A jak się nie umie przewidzieć że najlepszy obrońca ich kluby może doznać kontuzji i się na jego miejsce awaryjnie wystawia defensywnego pomocnika no to przykro mi. Wiec niech przestaną mieć pretensje do całego świata i niech się skupia na grze. Bo nie chce nic mówić ale my umieliśmy w ok. 8-9 kolejek w zeszłym sezonie nie dość że odrobić do Leicester 8 punktów to jeszcze zrobić sobie 4 pkt przewagi i przy okazji wyprzedzić Chelsea. A oni notabene mieli mniejsza stratę do Leicester niż my w zeszłym
I na tym zakończę
» 12 maja 2021, 10:50 #249
Ducker44: Ja tam wierzę w Van de Beeka i Amada, odpalą w końcu. Natomiast co do Sancho nie mam pewności. Środkowy i prawy obrońca to nasze potrzeby, do pomocy dołożyć Garnera. Martiala wymienić na Kane'a za dopłatą (Cavani na zmiennika)
» 12 maja 2021, 10:25 #248
PastaDoCiasta: Amad ma "w końcu" odpalić? Jak on wczoraj debiut w 1 składzie zaliczył :D Do żadnego piłkarza nie ma pewności, Bruno też miał wykręcać super liczby w słabej Portugalii, natomiast jeśli Sancho będzie u nas grał na poziomie jak w Borussi to będziemy się zastanawiać który z nich był lepszym transferem. Cena Martiala po najgorszym sezonie w karierze i w trakcie leczenia kontuzji na pewno będzie nieziemska
» 12 maja 2021, 10:27 #247
Abstrahujacy: Szanse są 50/50 jeśli chodzi o Sancho. Ruben Dias czy Bruno pokazują, że portugalski klimat dobrze się w Anglii ostatnio asymiluje. Ousmane Dembele, Heniek Mkhitarian, Shinji Kagawa jednak pokazywali, że majątek wydawany za topowych piłkarzy Borussii wcale nie musi skończyć się sukcesem.
» 12 maja 2021, 10:32 #246
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 10:50

Amad debiut EL gol, pierwszy mecz PL asysta i jeden z lepszych w ataku. No to chyba Juz odpalił i nie ma co narzekać na kasę w błoto. Co do VdB są 2 opcje: albo będzie grał jak teraz i go sprzedamy, albo odpali jak Fred po dluzszym czasie, (oby szybciej niż 2 lata. Tak moim zdaniem I nie tylko wystarczy posłuchać ekspertów, nie tych z DP, że Brazylijczyk odpalił i gra dobrze, choć zawsze ma jakieś błędy większe, lub mniejsze :) Chlopakowi nie leży nasz styl I musi w lato że wszystkich sił starać sie, by się dopasować. Sancho jest nam potrzebny wtedy będzie po 2 osoby na pozycję. Lewa Rashford, Sancho, lub Martial, środek Cavani, Greenwood, prawa Greenwood, Sancho. Wtedy możemy iść po mistrza, teraz brakuje nam jakości.
» 12 maja 2021, 10:48 #245
Fenris: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 11:09

Co do Amada jestem pełen nadziei. Natomiast VdB to większa zagadka. W tym sezonie póki co jedyne co pokazywał dobrego to zazwyczaj zrywy walki lub gra z klepki. Ogólnie nie pasuję do stylu gry zespołu. Jednakże trzeba wziąć pod uwagę dwa znaczące fakty:
1. Większość piłkarzy Ajaxu po transferach miała wolny start - de Jong, Ziyech, de Ligt - może nie aż tak źle jak VdB ale zazwyczaj grali bo nie miał kto inny i w końcu się wdrożyli.
2. Mam wrażenie że coraz częściej piłkarze którzy przychodzą z innych lig wolno się rozkręcają - Werner, Harvertz, Partey, Ødegaard, Fred, Minamino, Thiago Alcântara itd. Wyjątkami tutaj są Bruno, Ruben Dias oraz Cavani. Thiago Silva lecz raczej to ta pierwsza grupa przeważa.

Więc moim zdaniem Amad będzie co najmniej solidnym skrzydłowym ( oby gwiazdą Manchesteru United) natomiast Donny van de Beek może się okazać nie wypałem transferowym lecz na tym momencie bym go jeszcze nie skreślał - nie on pierwszy by się przebudził po słabym pierwszym sezonie.
» 12 maja 2021, 11:09 #244
PastaDoCiasta: Liverpoolczycy: Nieeeeeeee, nie możesz wystawić dzieci w meczu z Lester, to niesprawiedliwe, robicie to specjalnie żeby dać im awans a nas zepchnąć do Conference League

Ole: haha, Elanga robi brrr
» 12 maja 2021, 10:21 #243
PastaDoCiasta: Jak myślicie, że na stronce Liverpoolu się spłakali o wczorajszy mecz to łapcie to XD

“I think that’s disrespectful and it takes away from the top four race. Why didn’t the police and the club make amendments and make sure they safeguard the stadium? They didn’t do that. The teams that are going to suffer from Man United’s lack of due diligence, the ones who could miss out on the top four, are Chelsea possibly, Liverpool, West Ham and Tottenham. I think there needs to be a punishment for Man United. Three points isn’t enough because that doesn’t affect anything. I honestly feel the way they put out this team, the way they didn’t safeguard their stadium, I think a six-point deduction should be given to Manchester United" - Trevor Sinclair
» 12 maja 2021, 10:16 #242
CHAMPIONS21: XDDD od razu dyskwalifikacja United
» 12 maja 2021, 10:19 #241
DaredevilUtd: U mnie w pracy też płacz ich, dość śmieszne biorac pod uwagę jacy pyszni byli rok temu :)
» 12 maja 2021, 10:19 #240
PastaDoCiasta: Nie przypominaj im lepiej jak Klopp rok temu wystawił dzieci w kakao cup z Aston Villą dzień przed czy po Klubowych Mistrzostwach Europy
» 12 maja 2021, 10:22 #239
HarryBrown: To narzekanie, że Ole wystawił rezerwowy skład jest cienkie. Wczoraj zagrali zawodnicy, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek ewentualnie korzystali ze statusu zawodnika u-21, których zgłaszać nie trzeba. W sumie takich co to nie liznęli na poważnie PL było tylko dwóch. No i jakoś Lisy nie zmietli tej drużyny z powierzchni strzelając 8 czy 9 bramek. Pretensje Liverpool to może mieć do siebie. Nikt nie kazał im przegrywać meczu za meczem w tym roku.
» 12 maja 2021, 10:29 #238
RedFox: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 10:11

Witajcie Czerwone Diabły! Co do wczorajszego pojedynku moich Lisów z Waszymi Diabłami, to oczywiście cieszę się z powodu zwycięstwa mojego zespołu, które przybliża nas już do gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Jednocześnie zasłużyliśmy na to zwycięstwo, bo szczególnie w drugiej połowie byliśmy drużyną lepszą, lecz nie ma co ukrywać, że przede wszystkim dopisało nam szczęście ze względu na Wasz napięty terminarz. Na jeden z meczy musieliście wyjść rezerwowym składem i szczęśliwie padło na nas. Mimo to paru Waszych zawodników mi zaimponowało - Greenwood i ten młody Diallo wyglądali naprawdę fajnie. Strasznie rozczarował mnie zaś Van de Beek - widziałem jego parę meczy w Ajaxie gdy doszli do półfinału w LM i omal go wczoraj nie poznałem. Był strasznie nijaki. U nas natomiast Iheanacho po raz kolejny zaskoczył pozytywnie. Tak czy inaczej radość niby mała jest, ale niedosyt też bo przez takie kompromitacje jak z Newcastle (jeden z najbardziej żenujących meczy w naszym wykonaniu obok dwumeczu ze Slavią) sami skazujemy się na walkę do końca. Szkoda też bo od meczu z Chelsea wszystko zależy czy skończymy na 3 miejscu. A tak dawno moglibyśmy mieć to zapewnione. Tak czy inaczej trzymam za Was kciuki jutro w starciu z Liverpoolem o Bitwę Anglii, byśmy nie musieli się martwić o to czy będziemy w Lidze Mistrzów. Powodzenia!
» 12 maja 2021, 10:10 #237
PastaDoCiasta: Przed meczem remis brałbym w ciemno, a po meczu miałem niedosyt, że dzieciaki przy odrobinie szczęścia mogły nawet wygrać. Masz jednak rację, o ile pierwsza połowa była w miarę wyrównana, tak w drugiej byliście lepsi i zasłużenie zgarnęliście 3 punkty. Powodzenia w walce o LM, obyście weszli kosztem Liverpoolu
» 12 maja 2021, 10:19 #236
HarryBrown: Taka ciekawostka - Liverpoolowi nie będzie już dane zagrać na OT jako mistrzowi Anglii. Przynajmniej nie w tym sezonie ;)
» 12 maja 2021, 10:09 #235
Pawelko17: Mam nadzieję, że jutro zapewnimy sobie vice w PL.

Ciekaw jestem bardzo czy naprawdę mamy za rok szansę na mistrza - oczywiście jest to zależne od transferów itd.
» 12 maja 2021, 09:12 #234
PastaDoCiasta: Myślę, że jeśli przyjdzie Sancho to tak, faworytami nie będziemy ale szanse będziemy mieli na pewno. Jeśli by jeszcze przyszedł jakiś ŚÓ lub ŚPD i oczywiście Pogba został to myślę, że już na pewno
» 12 maja 2021, 10:24 #233
Piotrek1991d: Dobrze ze pierwszy sklad odpoczal teraz pelna mobilizacja na Liverpool.Martwi mnie jednak kolejny bardzo slaby mecz Donnego,ktory wczoraj wiele zlych podan,strat i wstrzymywal nasze akcje
» 12 maja 2021, 08:50 #232
DjTED: Ja jako największy hejter napiszę, że trzeba go wypożyczyć. Np do Arsenalu. Jak się nie sprawdzi to pożegnać. Musi się ograć. Lingard dostał czas. Wykorzystał. Jak wróci to ok. Jak nie to też ok bo jednak już ma swoje lata. Donny jest młodszy. Nikogo nie można skreslac
» 12 maja 2021, 09:50 #231
HarryBrown: @DjTED
Okrutny jesteś. Przecież po wypożyczeniu do Arsenalu to nie pozostanie mu nic innego jak tylko zakończyć karierę. Najlepiej by mu zrobiła gra we Francji. Jak tam się przełamie, to będzie miał jeszcze szansę zaistnieć w Anglii.
» 12 maja 2021, 10:20 #230
DjTED: Musi pozostać w Anglii. Ma czuć grę tutaj
» 12 maja 2021, 11:13 #229
MiSt: Mason odpalił dopiero w drugiej części sezonu, a i tak bije rekordy jako młodzieżowiec. Obecność takich osób jak Ole czy Cavani z pewnością mu pomaga. Jeśli będzie się tak dalej rozwijał to może osiągnąć poziom klasy światowej. Na razie na światowym poziomie ma wykończenie i zwód. Za kilka lat nabierze siły, podpatrzy strzały głową od Cavaniego i będzie jednym z najlepszych napastników na świecie - tego nam wszystkim życzę.

Trzeba przyznać, że nasza szkółka działa coraz lepiej :)
» 12 maja 2021, 08:12 #228
DjTED: Przecież niedawno był protest, że nasza szkółka jest daleko w tyle przez glazerow. Ja chciałbym by tak daleko była by co sezon i wprowadzała takiego grajka do składu. Ten na lewej wczoraj tez ladnie pykal.Raz wszedł w drybling z 4 graczami lisów i stracił piłkę, ale aż za głowę się złapałem.
» 12 maja 2021, 08:48 #227
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 09:29

Djted czytanie ze zrozumieniem się klania! Protesty były bo nie ma kasy na ośrodki treningowe i szkółkę, co to ma wspólnego z tym jakich wychowują zawodników? Jest im poprostu ciężej z przestarzałym sprzętem :/
» 12 maja 2021, 09:29 #226
DjTED: Ale nadal nie jest źle. Jak oglądam PL to przeważnie w składach pykaja nasi wychowankowie lub nasi gracze. Nawet sami po nich się ubiegamy
» 12 maja 2021, 09:46 #225
DaredevilUtd: Ale widzę, że wciąż nie rozumiesz o co chodzi. Cóż nie ważne.
» 12 maja 2021, 10:17 #224
awe: Po odejsciu Fergusona, Manchester City w kazdym sezonie konczyl wyzej od Manchester United...
» 12 maja 2021, 08:07 #223
nieeeeeeee: W przyszłym sezonie to się zmieni.
» 12 maja 2021, 08:08 #222
awe: Oby, na pewno idzie to w dobrym kierunku ;)
» 12 maja 2021, 08:15 #221
Seszele: Dla tych, którzy kwestionują zasadność wystawienia drugiego garnituru na mecz z Leicester...
Po pierwsze, uważam to za uzasadnione. Liga Mistrzów w kieszeni. Kilka meczów na przełomie tygodnia, na dodatek nadchodzący szlagier z LFC, no i oczywiście finał LE. Czołowe postacie grają niemalże notorycznie, są zajeżdżani. Wan-Bissaka, Maguire, Shaw, Bruno, Lindelof, Rahsford, Pogba. Jak dla mnie decyzja jak najbardziej trafna. LFC może czuć się dotknięte, bo im ten sezon nie wychodzi i będą na siłę szukać przyczyny niepowodzeń gdzieś indziej, a gdzie najlepiej jak nie na Old Trafford?
Po drugie, niektórzy chyba mają krótką pamięć. Pamiętacie podanie Gerrarda do Drogby? Ja pamiętam, dlatego mam podwójną satysfakcję z ich skowytu.
» 12 maja 2021, 07:52 #220
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 05:57

1 stycznia byliśmy ex aequo z Live na 1 miejscu z 4 punktami przewagi nad Lisami. MC był 8 w tabeli. Taka ciekawostka
» 12 maja 2021, 05:55 #219
wielkifanMU: Ten wynik to piękna sprawa, bo lepiej żeby Leicester było w lidze mistrzów w przyszłym sezonie niż czerwoni z Merseysaid. Miejsce w top 4 mamy i tak mamy zapewnione, teraz pozostaje walka o utrzymanie drugiego miejsca i pozbawienie śmierdzącego Loserpoolu nadziei na top 4.
» 12 maja 2021, 00:35 #218
manegarrincha: Porażka nigdy nie jest piękną sprawą.

Też chciałbym żeby Lisy zagrały w LM, powiem więce j: o zgrozo [ trzyma kciuki za Arsenal ] w meczu przeciwko, powszechnie uznawanemu za najlepszemu trenejro znanego wszechświata
» 12 maja 2021, 01:03 #217
manegarrincha: Panowie kto czyta uważnie forumke, ten zna moje poglądy i wie że jestem wielkim optymistą jeśli chodzi o kierunek którym podążamy. Zawsze też podkreślam że osiągamy wynik ponad stan, argumentując to tym że, przed sezonem buki (czyli ludzie którzy muszą wiedzieć najlepiej), dawali nam 4 albo 5 miejsce. Podobnie tkzw. eksperci. Czym lepiej oceniać sezon, niż porównaniem do wizji, pozbawionej emocji, zawartej przed jego rozpoczęciem?

Mam jednak pytania które nie daje mi spokoju;
Czy też macie momenty w których obawiacie się że transfer Amada okaże się floopem ? Gość za tyle pieniędzy, na tej pozycji musi dawać więcej. Rozumiem że trwająca runda nie ma znaczenia, gdyż zgodnie z planem dano mu czas na aklimatyzacje.

Czego jednak oczekujecie w przyszłym sezonie ? Jak dla mnie on musi mieć liczby i styl lepszy od takiego no. Daniela Jamesa. Kosztował dwa razy tyle, ogólnie rzecz ujmująć nie mało i trzeba będzie od niego zacząć wymagać. Zaznaczam że nie kupuje argumentu o młodym wieku gdyż w lipcu przyszłego roku zacznie mu lecieć 21 rok życia.

Do tej pory swoje nieliczne szansę, jeśli chodzi o liczby wykorzystuje fantastycznie. Martwi mnie jednak trochę, to jak trudno przebić mu się do składu, oraz fakt że poza punktowaniem nie wyróżnia się za bardzo na boisku , znika. Jeśli utrzyma średnią z kanadyjki na minuty to będzie kosmos, byle tych minut wywalczył więcej.

Drugie pytanie;

Zastanawiałem się też od dawna dlaczego VDB nie zagrał, do dzisiaj ani minuty na pozycji McFreda czyli 6/8. Myślicie że dziś, swoim występem dał nam odpowiedź, czy może jesteście zdania że w galowym ustawieniu wypadły lepiej ?
» 12 maja 2021, 00:35 #216
wielkifanMU: Nie mam zbyt wielkich nadziei co do Amada. Gość w ogóle nie grał w Atalancie w seniorach. Może odpali i się rozwinie na klasowego gracza, nie wiem, ale nie wiązałbym z nim dużych planów.

van de Beek z kolei jest stworzony do gry kombinacyjnej blisko bramki rywala, wczoraj było widać ewidentnie, że to nie jego pozycja. Jak na razie słabo wygląda jego pobyt na Old Trafford, być może chłopak potrzebuje czasu i jeszcze ma szansę stać się wartościowym i ważnym dla drużyny zawodnikiem.
» 12 maja 2021, 00:41 #215
manegarrincha: Co do Amada to istotna jest kwota, jaką za niego zapłaciliśmy. O to mi głównie chodzi, nie można o tym zapominać. Jeśli okaże się meteorytem który przeleci przez klub, z występami głównie w u 21 to będzie to wielki kamyk do ogródka. Zaznaczę wyraźnie ; z jakąkolwiek oceną się wstrzymuje.

VDB rzeczywiście u nas najlepiej wyglądał w momentach gry kombinacyjnej przy polu karnym rywala, zwłaszca gdy nie dotykał piłki ;) Jednak gdy grał w Holandii, to jego nominalną pozycją była 8 /box to box. Bardzo się zdziwiłem że wcale tam nie występował. Do dzisiaj.

Przeciez nie przyszedł tu tylko i wyłącznie jako zastępca Bruno, lub ewentualny strażak do ofensywy na ostatnie 10 minut ? Skrzydłowym też nie jest. Tak samo jak u Diallo, troche nas kosztował. Mam nadzieje że klub ma na niego głębszy plan. Mam też nadzieję że mając obok pierwszy skład wypadłby o wiele lepiej. Pierwszy jego sezon to ; nie bójmy się tego powiedzieć ; niespełnione oczekiwania.
» 12 maja 2021, 00:59 #214
mikiartur: Nie chcę przepowiadac odnosnie Amada ale muszę poprawić was że Amad nie kończy 21 lat w tym roku a 19 w lipcu. Ja osobiście może spodziewałem się szybciej jego debiuto w premier league ale uważam że ma gościu potencjał. A w Atalancie nie gral z 2 powodów. Po pierwsze wiek a po drugie Atalanta gra na wahadłowych bez typowych skrzydłowych a w samym ataku jest tam zbyt duża konkurencja.
» 12 maja 2021, 01:05 #213
manegarrincha: Mikiartur

Ja też nie zamierzam się bawić się w zgadywanki. Czasami nachodzi mnie myśł że dużo nas kosztował a gra tak mało.. Trzymam wszystkie kciuki żeby odpalił.

Co do jego wieku to napisałem że w przyszłym roku, w lipcu, skończy 20 lat, czyli będzie mu już leciał 21 rok życia : )

Chyba za tą cenę powinien już być znacznie lepszą opcją od Jamesa ? Na razie dostaje zbyt mało minut by go oceniać. Pewnie sztab nie chce go spalić, rzucając go od razu na zbyt wysoką wodę. W przyszłym sezonie ten argument nie ma już racji bytu. Musi młody zacząć walczyć o swoje.
» 12 maja 2021, 01:17 #212
mikiartur: Pamiętaj że on wszedł trochę w innych okolicznościach niż James do zespołu. Wszedł w środku sezonu po tym jak w Atalancie mało grał. W dodatku wciaz jako niezwykle młody chłopak. W dodatku kadra do której wchodził Diallo była o wiele sił iejsza niż ta do której wchodził James. Noi na Jamesa plus zadziałało to że miał świetna formą na początku + kontuzje kilku czołowych graczy i automatycznie złapał regularna grę. Dla mnie ważny będzie następny sezon. Jeśli Ole zacznie mu dawać więcej szans wtedy damy radę lepiej go ocenić i dokładniej. Poza tym
pamiętajj że i niego cena to była głównie za drzemiący potencjał. Natomiast James był kupowany gdy był troche starszy w dodatku po sezonie w championship. Dajmy mu szansę i czas.
» 12 maja 2021, 01:31 #211
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 02:10

Źle mnie zrozumiałeś. Ja nie porównuje go na dziś do Jamesa. Chłopak dostał za mało szans (co trochę martwi).

W skŕócie uważam że na koniec przyszłego sezonu powinien być lepszą opcją od Walijczyka. Uważam że cena i nadzieję z nią związane, go do tego obsługują, a skończone przed sezonem już 19 lat nie powinny być barierą nie do przeskoczenia.

Jeśli się tak nie stanie to bynajmniej go jeszcze nie skreślę, aczkolwiek będę rozczarowany.
» 12 maja 2021, 02:10 #210
manegarrincha: * w skrócie uważam
**go do tego obligują
» 12 maja 2021, 02:12 #209
hedgehog: VDB jest dla mnie fenomenem. Tyle fanów o niego krzyczy a jak wchodzi to na ogół tak jak dziś mało wnosi. Amad wciąż młody, widać że wieli go w młodym wieku, żeby się ograł na różnych poziomach. Ja bym się bardziej martwiła co z Pellistrim ;p
» 12 maja 2021, 02:13 #208
Klimaa: Odnośnie Amada to moim zdaniem chłopak jest już lepszy niż James tylko musi nabrać trochę mięśni. Jest młody także spokojnie czas jeszcze ma. W nowym sezonie musi grać więcej lub należy rozważyć jego wypożyczenie (Championship?). Oczywiście wydaliśmy na niego sporo pieniędzy ale myślę że z czasem powiemy iż trafiliśmy z zakupem.
» 12 maja 2021, 07:23 #207
sturmik: Ogólnie Amadowi i Pelleistriemu trzeba dać czas.
Pelleistri przyszedł z ligi urugwajskiej. Póki co zagrał 8 razy w La Liga w hiszpańskim Alaves - co już jest na pewno wielkim krokiem naprzód - większość opinii o jego grze była pozytywna. Ostatnio miał jakiś uraz i nie występował w trzech spotkaniach. Powinien iść gdzieś do dobrej drużyny z Championship na chrzest bojowy w następnym roku bo potencjał na granie w dużą piłkę ma. Poza tym kosztował ''tylko'' 5-7mln funtów.
Amad jest dziwnym typem zawodnika - niby wielki talent ale w Atalancie zagrał w seniorskiej drużynie 2 spotkania, potem go kupiliśmy za kupę siana ,ale posłaliśmy na pół roku w niebyt - jako że nie mógł grać u nas a Atalanta nie bawiła się w ogrywanie już sprzedanego zawodnika (który mógłby dostać przy okazji poważnej kontuzji).
W rezultacie zamiast przebić się do wielkiego futbolu - Amad spędził prawie rok nie grając.
Teraz też nie podoba mi się ,że skoro Ole wie że nie da mu grać w danym meczu /da mu grać z 5 minut to czemu nie wyśle go na wybieganie się na mecze U23 , bo ten chlopak potrzebuje ogrania jak ryba wody.
» 12 maja 2021, 07:26 #206
Robert3344: Według mnie Amad prezentuje się za słabo fizycznie żeby myśleć o pierwszym składzie. Przecież on wygląda jak taki dzieciaczek, jak widzę, że ma dryblować to aż się boje o niego, że zaraz ktoś mu zrobi krzywdę. Musi wziąć plan treningowy od Greenwooda, który "urósł" przez pandemię i może po wakacjach będzie trochę lepiej. Każdy organizm jest inny i może jego szczyt fizyczny przyjdzie trochę później.
Co do vdb to wczoraj coś tam szukał prostopadłych podań, a nie tylko krótkich zagrań, co już jest jakimś dobrym sygnałem. Nie potrzebnie się zniechęcił w 2 połowie. Ale fakt faktem słaby występ i jeżeli nie odpali w następnym sezonie to chyba będzie trzeba się pożegnać, bo szkoda jego kariery tutaj.
» 12 maja 2021, 07:39 #205
PastaDoCiasta: Na DP ludzie przechodzą ze skrajności w skrajność, najpierw miał grać w pierwszym składzie i jaki Sancho przecież już mamy top3 talentów na świecie bo w newsie na stronie było napisane że nasz sztab tak uważał, a teraz że jak to nie strzelił hat tricka w debiucie, chyba jednak flop
» 12 maja 2021, 07:53 #204
HarryBrown: Amadem to bym się nie martwił. To jeszcze junior. Przechodząc do United w styczniu nie był podstawowym graczem Atalanty, więc i u nas siłą rzeczy takiego statusu nie mógł mieć z urzędu. Dorzucić do tego trzeba takie rzeczy jak znajomość języka oraz specyfika ligi angielskiej, której trzeba się nauczyć oraz przygotować mentalnie i fizycznie. Bez tego ostatniego to można się nabawić traumy po pierwszym starciu z typowym środkowym PL jak np. Tarkowski. Młodemu jak nie odbije palma to da radę i szybko się przebije się do pierwszego zespołu. Na ten moment to i tak pokazał w tych 3-4 wejściach na murawę zdecydowanie więcej niż Holender przez cały sezon. Co do Holendra, to łudziłem się do wczorajszego meczu, że on odpali i będą z niego ludzie. Ale to co pokazał a właściwie nie pokazał, wczoraj pozbawiły mnie jakichkolwiek złudzeń. Ja rozumiem, że może nie wychodzić itd. Ale u niego nie ma woli walki, determinacji, chęci, zaciętości, agresji.
» 12 maja 2021, 07:53 #203
KOw11alMUN: manegarrincha
Ja o Amada bym się nie bał. Chłop wykręca fajne liczby w u23 a wczoraj było widać jak łatwo mu jest wchodzić w drybling. Jest strasznie szybki i dynamiczny, jak Ole go umiejętnie wprowadzi do drużyny (co już nie raz robił więc o to też bym się nie martwił) to będzie z niego bardzo pożyteczny i wartościowy zawodnik. Nawet gracze Atalanty wypowiadali się o nim, że ma niesamowite umiejętności techniczne, nawet chyba Papu Gomez porównał go do Messiego. Więc podsumowując, ja byłbym cierpliwy i dobrej myśli, Ole nie pozwoli aby taki talent się zmarnował ;)

A co do van de Beeka, tutaj również nawołuje o cierpliwość (pewnie mnie zaraz za to zjecie). Wiem, że jak gra to nie pokazuje tego co robił w Ajaxie ale mam takie przeczucie, że będzie on jeszcze ważną postacią w drużynie. Umiejętności ma niezaprzeczalnie wysokie, i nie zgadzam się, że nie pasuje do naszego stylu gry. Ok, z lepszymi wychodzimy niżej i czekamy na kontry ale jak gramy z dołem tabeli to wręcz jesteśmy zmuszeni do gry w ataku pozycyjnym i kombinacyjnie, a w tym VDB jest najlepszy. Moim zdaniem to siedzi troszkę w głowie, mam nadzieję, że sztab i Ole dadzą mu duże wsparcie i za rok zobaczymy drugiego, lepszego Van de Beeka :)
» 12 maja 2021, 08:29 #202
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 08:52

Dana Jamesa kupiliśmy w wieku 21 lat za 16 mln funtów co było wielką promocją.
Z góry było wiadomo ,że to struś pędziwiatr ,ale ludzie się łudzili że załapie techniki skoro poćwiczy z United.
Porównywany do niego Amad powinien dostać czas.
Amad to dziwny gość - nawet nie wiadomo ile ma lat i czy naprawdę nazywa się Amad. Przemycony przez handlarzy ludzi ,aby dostać szansę na pokazanie umeijętności w Europie :) Miał w sobie coś co mimo takiego zamętu pozwoliło United wydać za niego fmałą fortunę.
Na plus jest że potrafi grać na obydwu skrzydłach ,więc nawet Greenwood i dojście Sancho nie powinno zablokować mu ścieżki rozwoju.
» 12 maja 2021, 08:49 #201
Mariano88: Wymienilbym jeszcze Ajax i Sporting
» 12 maja 2021, 09:23 #200
mikiartur: A ja tam Jamesa lubię. Po prostu gościu ma swe ograniczenia i pewnie pewnego poziomu nie przeskoczy. Ale gościu świetnie porusza się bez piłki, a to też pomaga innym naszym by ustawić się pod szybki odbiór. Zakładam że nigdy nie będzie podstawowym graczem ale do rotacji i jako zadaniowiec to zawsze niezły pomysł. A do tego pamiętajcie że ma pewną fajna umiejętność. Dzięki swojej prędkości umie zdobywać dla nas dużo stałych fragmentów itd.

A co do Amada to tak: w Atalancie nie gral bo grali na 2 z przodu + tam za duża była konkurencja by jeszcze jemu młodemu dać szansę. Po drugie wiadomo że torche ogrania w Anglii musi nabrać ale wątpię by dużo siły fizycznej jeszcze nabrał. Mason nabrał ale Mason był o wiele wyższy i gdy już się z tą sylwetka bardziej umięśniona oswoił to mu zdecydowanie pomogła. Natomiast Amad też trochę nabierze ale na pewno nie może przesadzić. Bo straci swoje główne atuty. Ale tym aż tak bym się nie martwił bo jest wielu piłkarzy którzy radzili sobie w premier league mając nie największą siłę fizyczną. Choćby Mata, Mahrez także dużej jakieś nie ma. A i Foden sobie nieźle radzi choć budowę ma podobną.

Noi też jestem za tym by dać mu czas. Liczę że z Fulham lub z Wolvew się pokaże. W sumie Ole podobny manewr zrobił z Masonem. Dał mu zagrać z PSG ale bardziej z przymusu. A potem zagrał Mason 2 ostatnie mecze w sezonie jeśli mnie pamięć nie myli. Tak samo liczę że Amad i może ktoś jeszcze szansę dostaną. Zwłaszcza w tym ostatnim meczu z Wolves. To będzie ostatni mecz przed finałem le + ledwie 3 dni przed nim jeśli się nie mylę.
» 12 maja 2021, 09:52 #199
hraboNX: James Garner (20 lat) niedługo wraca z wypożyczenia. W tym sezonie na poziome Championship zagrał w 40 meczach. Do tego dochodzą spotkania w krajowych pucharach. Rozegrał 3 099 minut (4 bramki, 3 asysty). Najczęściej wystawiany na pozycji defensywnego pomocnika (29 razy).

Tak sobie myślę, że chyba czas dać chłopakowi porządną szansę. Skoro nabił w fizycznie wymagającej lidze naprawdę sporo minut. Matić jeszcze zostaje w klubie i myślę, że może być niezłym mentorem dla Jamesa. Coś jak Cavani dla Greenwooda i innych młodych ofensywnych graczy. Nemanja pokazał dziś, że w kwestiach ustawiania się na boisku, przechwytów i czytania gry to jest profesor. Warto ulokować wiedzę Serba w dobrym miejscu, aby United miało z niej pożytek na kolejne lata. Garner ma papiery na wielkie granie. :)
» 12 maja 2021, 00:12 #198
rizx: Osobiście uważam, że powinien zostać wypożyczony do klubu z PL, na podobnych zasadach co Henderson
» 12 maja 2021, 00:17 #197
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.05.2021 00:25

Racja, to też spoko opcja. Niemniej mam nadzieję, że przed nowym sezonem będzie jakieś normalne przygotowanie i będzie szansa na przetestowanie różnych rozwiązań. Może Garner odpali tak jak Mason. Podobny wiek, a James już zebrał całkiem sporo doświadczenia w seniorskim futbolu. Greenwood wchodził do pierwszego United prosto z Akademii.
» 12 maja 2021, 00:24 #196
manegarrincha: Jestem zdania że Garner musi dostać szansę. Jesteśmy Manchesterem United. Tu Dna się liczy.

Btw. Jakie kluby w tym sezonie tak bardzo były zależne od wychowanġów ? Jak zawsze w takich zestawieniach liczy się Barcelona. Później długo, długo nic i Chelsea, długo, długo nic i Arsenal i Leverkusen

No chyba że o czymś zapomniałem ?
» 12 maja 2021, 01:10 #195
BartoszP: Nie rozumiem gadania Scourses o tym że ole podłożył mecz. A co miał. Zajechać skład przed LE?
niech uważają bo wypadną z LE i skończą z europejska ligą myszki Miki
» 12 maja 2021, 00:10 #194
hedgehog: No mój kolega, który jest za Live był oburzony. Powiedział, że dają nam szanse rozegrać mecz a my tak się odpłacamy....
» 12 maja 2021, 02:27 #193
DjTED: Coś w tym jest, ale po pierwsze to nie my wlamalismy się ma stadion i z tego co czytałem każdy to potępia (nawet Ole). Po drugie my nie graliśmy w takich derbach i nigdy do końca nie wiemy jaka to wojna (znowu Ole)
» 12 maja 2021, 06:49 #192
DaredevilUtd: Bolą ich 4 litery i tyle. Mogli grać cały sezon, a nie martwić się na kilka meczów przed jego końcem.
» 12 maja 2021, 07:10 #191
Klimaa: Na pewno woleli aby dzisiaj zagrał pierwszy garnitur a rezerwy w czwartek - wtedy nikt na ich stronie by nie narzekał.
BTW. Ciekawe co powie Klopp
» 12 maja 2021, 07:25 #190
Robert3344: A kogo obchodzi jakiś klubik walczący w tym momencie żeby się załapać do ligi europy? Ole zrobił to co musiał i bardzo dobrze, że nie interesuje go los innych drużyn. W meczu nikt się nie podłożył, Leicester było lepsze i tyle.
» 12 maja 2021, 07:50 #189
DjTED: Robert to nie jest jest "jakiś tam klubik" tylko ciągle nasz główny rywal. Trochę szacunku. Mają o mistrza mniej i 5 x LM
» 12 maja 2021, 08:12 #188
ManUnited307: Tragedii nie ma. Takim składem to nie jest najgorszy wynik. Brawo Amad za asystę;)
» 11 maja 2021, 23:55 #187
awe: Teoretycznie przegrana i 0 pkt to najgorszy wynik ;)
» 12 maja 2021, 08:02 #186
mikiartur: I konieeec. Barca remisuje z Levante

Nie no tam w hiszpanii to jest jakiś istny wyścig traktorów. Bo patrząc na ostatnie mecze to nawet porażka z granadą i remis z levante nie skreśla jeszcze Barcy z walki o mistrzostwo. Mam nadzieje że jutro Atletico pokaże pazur i ogra Sociedad i zbliży się mocno do mistrzostwa.
» 11 maja 2021, 23:52 #185
SickRabbit: Barka 3-3 z Levante ale jaja, ciekawe czy dowiozą :P
» 11 maja 2021, 23:44 #184
reggieynot: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2021 23:44

Jakieś propozycje na skład "Diabłów" z Villarealem?

Oto moja:

B: De Gea
O: Wan Bissaka - Lindelof - Maguire - Shaw
P: Fred - Matić - Pogba
Fernandez
N: Greenwood - Cavani
» 11 maja 2021, 23:43 #183
Genek: De Gea
Wan Bissaka - Lindelof - Maguire - Shaw
Fred - scotty
rashy-bruno-pogba
cavani
» 11 maja 2021, 23:47 #182
mikiartur: taki co z AVL z ew. zmianą w ataku - Cavani za Rashforda. Bo jednak obecnie mimo wszystko Mason w lepszej formie niż Marcus.
» 11 maja 2021, 23:53 #181
hedgehog: ja bym się bardziej zainteresowała zastępstwem za Freda.
» 12 maja 2021, 02:29 #180
Robert3344: Zgadzam się, że będzie taki skład jak podał @Genek. Niestety Rashford będzie grać w podstawie, bo to pupilek. A szkoda, bo Greenwood ostatnio forma mutant.
» 12 maja 2021, 07:47 #179
Zdzichu1: A tymczasem nasz zaprzyjaźniony klub, dostarczyciel nam gwiazd zdobył Mistrzostwo Portugalii
» 11 maja 2021, 23:28 #178
mikiartur: No to z tej okazji trzeba w ramach gratulacji kupić od nich jakiegoś piłkarza i dać trochę kasy do skarbonki :D
» 11 maja 2021, 23:47 #177
DjTED: Może by chcieli zostać naszym klubem partnerskim.
» 12 maja 2021, 02:26 #176
KanjoUnited: A jest tam jakis zawodnik warty obserwacji?
» 12 maja 2021, 11:39 #175
Diabelski97: 5 ciekawostek:

2006 - Amad Diallo asystujący do Masona Greenwooda to pierwsza sytuacja, w której bezpośredni udział przy bramce ma dwóch nastolatków w Premier League od maja 2006 roku, kiedy to David Wheater zaliczył asystę przy golu Adama Johnsona.

2 - Po raz pierwszy dwóch nastolatków (Anthony Elanga i Amad Diallo) debiutuje w Premier League w tym samym meczu od lutego 2016 roku (Marcus i Timothy Fosu-Mensah przeciwko Arsenalowi).

10 - Solskjaer dokonał 10 zmian w wyjściowej XI pozostawiając na boisku tylko Masona Greenwooda. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce pomiędzy United a Hull City w maju 2009 roku.

17 - Mason Greenwood zdobył swoją 17 bramkę w Premier League. Ma ich obecnie tyle samo, co Zlatan Ibrahimović.

7 - Młody Anglik strzelił 7 goli w Premier League w tym sezonie. W pięciu najlepszych ligach Europy żaden nastolatek nie zdobył ich więcej.
» 11 maja 2021, 23:24 #174
SickRabbit: Ładna laurka dla Masona. W pierwszej połowie hasał jak koń Rafał, odróżniał się od zmienników swoim ograniem/obyciem na boisku. Co to będzie za 2 lata?
» 11 maja 2021, 23:30 #173
mikiartur: Widać tu olbrzymi potencjał. Oby tego klub i on sam nie spartolili
» 11 maja 2021, 23:46 #172
awe: Zawsze po meczach dodawane jest przez moderatorow na strone wiec po co to tutaj...
» 12 maja 2021, 08:08 #171
SickRabbit: Amad dziś pokazał, że będzie z niego pociecha tak jak z Masona.
James good bye.
» 11 maja 2021, 23:18 #170