Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Manchester United uzgodnił transfer Daniela Jamesa

» 7 czerwca 2019, 16:28 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że uzgodnił ze Swansea City warunki transferu Daniela Jamesa.
Oficjalnie: Manchester United uzgodnił transfer Daniela Jamesa
» Daniel James będzie pierwszym transferem Manchesteru United tego lata
Czy Twoim zdaniem Daniel James osiągnie sukces w Manchesterze United?
Walijski piłkarz w czwartek pomyślnie przeszedł testy medyczne w klubie z Old Trafford.

Więcej informacji na temat transferu zostanie podane w przyszłym tygodniu, kiedy otwarte zostanie międzynarodowe okienko transferowe.

Angielskie media informują, że James będzie kosztował klub z Old Trafford 17 milionów funtów. Piłkarz ma zarabiać 67 tysięcy funtów tygodniowo.

« Poprzedni news
Dier zastąpi Maticia w Manchesterze United?
Następny news »
Manchester United sfrustrowany cenami brytyjskich piłkarzy

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (578)


Makaron94: Lile dogadało się z Liverpoolem co do ceny Pepe. Teraz czas na dogadanie się z piłkarzem. Info z pierwszej ręki. Liverpool jest także ponoć liderem o podpis Bruno Fernandesa..Klopp chyba robił zasłone dymną przed finałem LM bredząc ,ze nokogo nie kupi.
» 11 czerwca 2019, 13:12 #573
Me89v2: Gość nie wygryzie salaha ani mane więc jeśli to prawda to niech weźmie poduszkę pod tyłek
» 11 czerwca 2019, 13:14 #572
Dejfmi: Co to znaczy z pierwszej ręki? Znasz prezesa Lille?:)
» 11 czerwca 2019, 13:19 #571
LearningtoFly: "
Z strony LFC.pl:

Post wysłany przez niejakiego SEB
1. Liverpool appear to be moving ahead of Tottenham and Manchester United in the bid for Portuguese midfielder Bruno Fernandes.

2. Liverpool are positioned as favourites to sign Sporting CP’s Bruno Fernandes by the Portuguese media, after the midfielder praised their style of play.

Jesteśmy liderem w wyścigu o podpis Bruno Fernandes. Wydaje mi się, że Klopp mówiąc o tym, że transferów nie będzie, zrobił zasłonę dymną jak w zeszłym roku. Odkąd musieliśmy dopłacić do Van Dijka, przed ogłoszeniem transferów, nic z klubu nie wypłynie. Musimy czekać na oficjalne informacje.
" - kopiuj wklej jakiegoś randoma ze strony liverpurzu. Dobre newsy chłopie!
» 11 czerwca 2019, 14:14 #570
Mariusz199012: Wann bissaka . van de beek . bruno fernadez .felix i kadra na lata .. A o to własnie chodzi mam dosc wiecznej przebudowy united
» 11 czerwca 2019, 13:07 #569
LearningtoFly: A ja mam dość twojej ortografii....
» 11 czerwca 2019, 14:19 #568
CeTe: Podobno Sporting zaakceptował ofertę za Bruno Fernandesa i zostało dogadanie kontraltu z zawodnikiem
» 11 czerwca 2019, 12:22 #567
CeTe: Sport Mediaset źródłem nie wiem na ile wiarygodne
» 11 czerwca 2019, 12:25 #566
LearningtoFly: no tak średnio bym powiedział ;)
» 11 czerwca 2019, 12:25 #565
Biniek: Duzo zrodel dzis o tym pisze i wydaje sie, ze to prawdziwa informacja.
» 11 czerwca 2019, 12:26 #564
LearningtoFly: Wg mnie, będzie kręcona całe okienko inba z tym Fernandesem czy Joao Felixem - widać, że portugalskie brukowce, będą prześcigać się newsami w sumie ciężko się dziwić, znów mają piekielnie zdolne pokolenie. Mnie tylko ciekawi, czy wg poszło zainteresowanie z naszej strony - bo o Fernandesie, nie pisało żadne poważniejsze źródło. Także wątpię w ten transfer a Brunona prędzej czy później zgarnie City. Z naszych ostatnich ruchów coś na rzeczy to zainteresowanie AWB (poszła 2 oferta) i to powinien być nasz 2 transfer w tym okienku. Plus wydaje mi się, że interesujemy się Maguirem i w niego będziemy uderzać. Czytać SKY albo BBC to jedyne sensowne źródła.
» 11 czerwca 2019, 12:31 #563
Biniek: Ja mysle, ze do konca tygodnia bedzie ogloszony Fernandes, a chwile pozniej WB.
» 11 czerwca 2019, 12:43 #562
CeTe: Ja jednak nie zdziwię się jeśli Bruno i Wan będą przedstawieni razem. Może nawet z Jamesem. Nie było w tym roku promocji koszulki przez słaby sezon, a cyferki muszą się zgadzać. Nie zdziwię się jak nagraja spot tych 3 zawodników na raz z nowymi koszulkami
» 11 czerwca 2019, 13:01 #561
Quahadron: Mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej o tym AWB? Nie chcę oceniać chłopaka po filmikach na youtube.
» 11 czerwca 2019, 11:38 #560
GGMUN6: Skuteczny w defensywie, mniej przydatny w ofensywie.
Ogólnie dobrze zagrał sezon.
» 11 czerwca 2019, 11:45 #559
JestemNumerem9: Czy ja wiem czy mniej przydatny. Ma świetną technikę jak na obrońcę, dobre kiwki i często lata pod bramkę rywala
» 11 czerwca 2019, 12:02 #558
sisinho: Jang też często lata pod bramkę rywala, z przeciętnym efektem.
» 11 czerwca 2019, 17:06 #557
Me89v2: Manchester United have told Real Madrid that midfielder Paul Pogba, 26, is not for sale and have refused to give a price for the Frenchman (AS)

No to ładnie :)
» 11 czerwca 2019, 11:11 #556
RememberMe: serio xd
» 11 czerwca 2019, 11:12 #555
uhahany009: Ciągle czytałem o tym Jamesie że młody, szybki ale dopiero teraz włączyłem sobie wideo z jego akcjami 0 cholera gosciu jest na prawdę dobry, potrafi dobrze podać a do tego ma takie gazicho prawie jak Grosicki xd
» 11 czerwca 2019, 10:52 #554
dlabigt23: najlepsze jest to ze tutaj kazdy mysli ze gość przyszedl grzać ławke i tylko jako uzupełnienie skladu . Mysle ze z miejsca wejdzie do podstawy chociazby na PS albo LS . W tym momencie kazdego wywala z pierwszego skladu na skrzydle . Ciekawy jestem czy Ole bedzie go stawiał na Prawej czy na Lewej . Niemiej jednak na kazdym z miejsca powinien wbic bez problemu do 1 skladu . To tylko pokazuje jakie mamy braki na skrdzydłach zeby taki młokos przyszedl do nas i automatycznie wbił do podstawy .
» 11 czerwca 2019, 11:12 #553
CeTe: Warto zobaczyć mecz Swansea z City w FA. Zagrał tam super. Gdyby nie napastnik Swansea to easy ich by pykneli
» 11 czerwca 2019, 11:22 #552
Veron: youtube.com/watch?v=1bETEeMz8PM
2.44 - nie widziałem nigdy czegoś takiego, 2 metry straty, 10 przebiegł i już ma 2 przewagi
Martial wygląda przy nim jak mucha w smole
jak Pele teraz się nie ogarnie i wygryzie go gość z drugiej ligi to - xD
» 11 czerwca 2019, 11:41 #551
uhahany009: Ma super te ostatnie podania, jak Lukaku będzie dostawał takie piłki to wątpię żeby to marnowal
» 11 czerwca 2019, 11:47 #550
Robert3344: No czemu "xD", gość konkurencje miał tylko wtedy, gdy grał na lewym skrzydle Rashford (Nie liczę Sancheza, który raczej był tylko straszakiem dla Martiala, żeby się wziął za bieganie). Według mnie fajnie wtedy wyglądała ta rywalizacja pomijając fakt, że żaden z nich nie nadaje się na skrzydłowego :D Mam nadzieję, że da to kopa Martialowi i postanowi jednak walczyć o swoje z takim wybieganym wilczkiem.
» 11 czerwca 2019, 11:49 #549
pOLEw: To że będzie grał w podstawie nie jest takie oczywiste. Niestety u nas w klubie nie grają Ci którzy zasługuja tylko Ci z nazwiskiem np. Sanchez Martial, Pogba, Lingard. U Ole dzieje się tak jeszcze cześciej więc nie zdziwcie się więc jak chłopak przesiedzi pół sezonu na ławie a my będziemy oglądali gubiącego piłkę Sancheza lub Martiala/Lingarda zatrzymywanego przez pierwszego napotkanego obrońcę.
» 11 czerwca 2019, 11:55 #548
dzilu96: Pewnie zapomni jak się biega i gra w piłkę, jak to zwykle bywa z nowymi nabytkami w naszym klubie.
» 11 czerwca 2019, 12:32 #547
zylkos1988: Ja jestem ciekaw czy to prawda ze De Ligt i Griezmann dolacza do PSG. Jesli tak to mysle, ze szykuje sie cos wielkiego. Mbappe w Realu? to by byla dopiero rewolucja w jedno okienko
» 11 czerwca 2019, 09:43 #546
HXDC: Real już wydał ponad 200 mln, ponoć Mendy jest już też zaklepany za kolejne 50mln, to już 250, nie liczyłbym na to, że kupią jeszcze wielkie nazwiska. Czytałem gdzieś, że muszą sprzedać zawodników już na 300 milionów, żeby spełnić wymogi.
» 11 czerwca 2019, 11:10 #545
Veron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2019 11:31

te 300M to oni chcą wyciągnąć ze sprzedaży a nic nie muszą spełniać
Bale, Marcelo, Isco, Vazquez, James itd.

po przyjściu Jovicia, Hazarda i Rodrygo musi 3 atakujących odejść (Bale i James to pewniaki)
» 11 czerwca 2019, 11:30 #544
HXDC: Chyba Veron nie chcesz mnie rozsmieszac i nie powiesz mi, że myślisz o tym poważnie, że Real na nich zarobi te 300mln? Gdzieś przeczytałem takie informacje o tym FFP u Realu. Po za tym nikt nie musi odejść, tylko Real chce ich się pozbyć i znaleźć frajerów..
» 11 czerwca 2019, 12:07 #543
zylkos1988: Real przez ostatnie 3 lata praktycznie w ogole nie wydawal kasy, nikogo nie musza sprzedawac bo przychody klubu byly ogromne
» 11 czerwca 2019, 12:18 #542
HXDC: Tak czy inaczej ciężko mi uwierzyć, że wydadzą w jedno okno około 400mln. Zobaczymy z resztą co się wydarzy.
» 11 czerwca 2019, 13:35 #541
Bylak: Ten Daniel James skubany jest szybki jak błyskawica. Oby odpalił jak np, Trent Alex. A. Lub Robertson.
» 11 czerwca 2019, 09:42 #540
RedRevolta: Odpali jestem o to spokojny, chłopak da nam więcej niż martialki i lingardziki razem wzięte.
» 11 czerwca 2019, 10:38 #539
pOLEw: Tylko że niestety on będzie siedział na ławce a Martialki i Lingardziki będą człapać po boisku.
» 11 czerwca 2019, 11:56 #538
Me89v2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2019 08:33

Ruben Dias. Świetny sezon, gra w kadrze mimo wieku, mała klauzula. Nad czym się zastanawiać?

Bissaka-Dias-Lindelof-Shaw
» 11 czerwca 2019, 08:32 #537
zylkos1988: Tez bym z checia zobaczyl taki blok obronny przed Oblakiem
» 11 czerwca 2019, 09:45 #536
Veron: jeżeli chodzi o technikę w naszej kadrze to wyglądało to tak

Zieliński

Lewandowski

Milik




bomba atomowa




reszta
» 11 czerwca 2019, 08:30 #535
Robert3344: Akurat Klich i Grosicki też nie są najgorsi technicznie, Kądzior również.
» 11 czerwca 2019, 11:03 #534
Veron: na tle Glika czy Izraela może tak, ale jakby wszyscy byli tego samego wzrostu, postury i z zamazanymi twarzami to Ziela poznałbym w 0,001 sec
piłka go słucha
» 11 czerwca 2019, 11:17 #533
LearningtoFly: Spokojnie z tym Bednarkiem :-), chłopak na pewno ma potencjał i jest niezły, ale chętnie zobaczyłbym go jak rozegra cały sezon w PL na wysokich obrotach. Dla mnie niech udowodni swoją wartość, bo nam na ten moment jest potrzebny LIDER obrony a nie perspektywiczny prospekt. Swoją drogą mamy w obronie, już jednego młodego zdolnego gościa, który potrzebuje mieć obok siebie prawdziwego tytana, ostoję, a nie Jonesa, Rojo czy Smallinga i nazywa się Lindelof. A Jaśka obserwować, może być z niego kawał piłkarza.
» 11 czerwca 2019, 08:21 #532
CeTe: Pisałem o Bednarku już jakiś czas temu. Nowy trener Soton zaryzykował, a Polak odplacil się dobrą grą. Zresztą jako jedyny gracz nie został zmieniony po przegranym meczu. Fajne jest w nim też to że dobrze grał w ustawieniu 3 obrońców jak i 4. Wybrany chyba 4 razy do 11 kolejki. W przyszłym sezonie może być ostoją Soton i boję się że ktoś go zagarnie. Jak dla mnie jest lepszy od każdego naszego ŚO może oprócz Lindelofa.
» 11 czerwca 2019, 07:14 #531
Sideswipe: Lindelof potrzebuje lidera defensywy obok siebie, a nie Bednarka. Taki duet to będzie na 100% chaos.
» 11 czerwca 2019, 08:48 #530
GGMUN6: Co myślicie o Rabiocie?
Nadałby się tu?
» 10 czerwca 2019, 23:35 #529
Blau: Piłkarsko może i tak, ale z tego co widać to humorki ma jak mało kto. Ja bym się bał go sprowadzać do tak niestabilnej szatni jak nasza.
» 10 czerwca 2019, 23:38 #528
pies: Czytałem artykuł że z nim problemy od najmłodszych lat były, z pyskiem do trenerów na jakiej pozycji go mają wystawiać i płacz na okrągło do tego matka też szopki robi o byle pierdołę.
» 11 czerwca 2019, 00:27 #527
GGMUN6: Prosto od Sky :D
Manchester United to make second improved bid for Crystal Palace defender Aaron Wan-Bissaka, according to Sky sources.
» 10 czerwca 2019, 23:24 #526
Me89v2: Kupimy to za 60 tyle że zamiast od razy to w połowie zgrupowania bo tak Edek negocjuje
» 11 czerwca 2019, 08:31 #525
Hammurabi: Co myslicie o Pedrinho z Corinthians ? Ostatnio jest wysyp dobrych brazolow na skrzydlo, kazdy chce byc nowym Neymarem, a ten jest wyjątkowo uzdolniony i do wyjecia za nieduza cene
youtu.be/hafzigwxzVE
» 10 czerwca 2019, 23:23 #524
Bejcaa: Myślicie czy warto ściągnąć Bednarka ? Według mnie może on się bardzo rozwinąć.
» 10 czerwca 2019, 22:06 #523
kamilpe: Niech się rozwinie to pogadamy
» 10 czerwca 2019, 22:08 #522
kckMU: Oczywiście nie jestem pieprzniety, ale van dijkowi też byś kazał rozwinąć się na poziom światowy w Soton? Wskoczył na niego dopiero w poolu.

Słynny komentarz Twaro chyba każdy pamięta. Jakby był na tyle rozwinięty już w Soton, to nie byłoby szoku o cenę.
» 10 czerwca 2019, 22:20 #521
DjTED: Bednarek juz jest rozwinietym graczem. Najlepszy pilkarz swojej druzyny
» 10 czerwca 2019, 22:33 #520
kamilpe: Tylko Van Dijk w Soton > Bednarek w Soton. Ogromna przepaść między nimi, niech Janek dojdzie do tego co Van Dijk w Soton to pozwolę mu się w Manchesterze rozwinąć, na razie nie ten poziom
» 10 czerwca 2019, 22:35 #519
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 22:40

Obecnie i tak bije na łeb nasze tuzy obrony oprócz Lindelofa, no może ten sam poziom co Jones w najlepszej formie i meczu bez kontuzji. Ponadto chłopak jest młody i będzie się coraz bardziej rozwijał, kwestia czasu kiedy zainteresuje się nim ktoś z top 4+ to że będzie tani jak barszcz w związku z tym że jest Polakiem
» 10 czerwca 2019, 22:38 #518
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 22:44

Ja bym go tam u nas widzial. Chłopak ma papiery na świetnego obronce i według mnie już sie mega rozwinął. Nie na darmo zostal wybray kilku krotnie do 11 Premier league. "to pozwolę mu się w Manchesterze rozwinąć" haha pisze co najmniej jak Prezes klubu :D
» 10 czerwca 2019, 22:41 #517
cinek26: Jak osiągnie poziom Pazdana to może przyjść :)
» 10 czerwca 2019, 22:52 #516
GGMUN6: Myślę, że Bednarek z Lindelofem mógłby stworzyć fajny duet stoperów.
» 10 czerwca 2019, 23:02 #515
wrobel1992: GGMUN6 obaj zbyt mało doświadczeni, żeby być zaporą nie do przejścia póki co. Na pewno jego wspólne występy i treningi z kimś takim jak Glik pomogą mu w rozwoju i kto wie jak daleko Bednarek może dojść!
» 11 czerwca 2019, 09:13 #514
helupa: van Dijk w Soton był już uważany za stopera światowej klasy.
» 11 czerwca 2019, 11:36 #513
pelzebiusz: Grizmann do PSG żenada , draxler może jest do wyjęcia
» 10 czerwca 2019, 22:06 #512
BajtiMU: Neymar Griezmann Mbappe? O jezusie.Chciałbym ten klub zobaczyć w rozgrywkach La Liga czy Premier League bo w tej lidze francuskiej to tak nie za bardzo jest co oglądać.
» 10 czerwca 2019, 22:35 #511
koko93: oficjalka ?
» 10 czerwca 2019, 22:36 #510
RedsFan: Oficjalnie plezebiusz source :)
» 10 czerwca 2019, 23:13 #509
VaultBoy96: Ale im pogrom zrobiliśmy.
» 10 czerwca 2019, 22:05 #508
CeTe: Pogba powinien oglądać lewego jak strzela się karne. Orzeł Polski w tym jest najlepszy
» 10 czerwca 2019, 22:01 #507
joyrider: Pickforda też mógłby pooglądać.
» 10 czerwca 2019, 22:53 #506
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 21:57

pbs.twimg.com/media/D8tq_ZmX4AA-Rch.jpg Wyjazdowe koszulki Wilków na nowy sezon, kozak!
» 10 czerwca 2019, 21:56 #505
DjTED: Super. Marzy mi się taka nasza z Diabłem zamiast loga sponsora
» 10 czerwca 2019, 22:31 #504
RememberMe: Griezmann w PSG, czyli jedyna opcja to Pepe dla nas
» 10 czerwca 2019, 21:41 #503
RedRevolta: Pepe jest kozakiem ale jak gdzieś odejdzie to tylko do liverpoolu niestety.
» 10 czerwca 2019, 21:51 #502
ManU903: Niby jakim cudem mieliby sobie pozwolić na transfer w wysokości co najmniej 120 milionów i uciec przed fair play? Do końca czerwca muszą spłacić 60 baniek i od razu kolejny wielki zakup?
» 10 czerwca 2019, 23:20 #501
DjTED: ha ha ha Piątek nie zrobił pistoletów... bo żydy
» 10 czerwca 2019, 21:23 #500
Petrus147: nie zrobił czy tego nie pokazali?
» 10 czerwca 2019, 21:42 #499
DjTED: Nie zrobił
» 10 czerwca 2019, 21:43 #498
Ybov: Zrobił, zrobił ;P
» 10 czerwca 2019, 21:47 #497
Petrus147: TVPolin nie pokazało tego :(
» 10 czerwca 2019, 21:48 #496
Petrus147: a jednak nie zrobił
» 10 czerwca 2019, 22:17 #495
Carlitozz: Nie zrobił.
» 10 czerwca 2019, 22:31 #494
trakol: Chciał zrobić ale się w ostatniej chwili powstrzymał :D
» 11 czerwca 2019, 00:05 #493
cymGiggs11: Nie wiem co przyniesie nowy sezon. Liczę przedewszystkim na zaangażowanie na boisku. Zostawienie serducha. Liczę jeszcze na jakieś transfery i mam nadzieję i to wielką i wierzę w to, że wywalczając miejsce w top4 i jak najdalszym dojściu w krajowych pucharach do tego stopnia zgramy ekipę że jeszcze w następnym sezonie powalczymy o mistrza, United wróci na tron, a OGS szybko się z klubem nie pożegna. Jejku jakbym chciał żeby Ole był trenerem na lata, wrzócił do gabloty parę trofeum, a Diabły sprawiły, że inne drużyny nabiorą większego respektu do nas. Krótko by było jak dawniej ;)
» 10 czerwca 2019, 19:44 #492
Kamil01GGMU: Merto podaje, że Lozano wstrzymał transfer do Napoli bo chce zagrać w Manchesterze United (chyba jest fanem coś mi się obiło o uszy) ale Raiola namawia go aby przeszedł do Włoch
» 10 czerwca 2019, 19:13 #491
karol100: Nie znam typa , ale na transfermarkt pokazuja ze to lewy napastnik...
» 10 czerwca 2019, 20:51 #490
Muzyk07: Jeżeli mam być szczery to chciałbym tego typa według mnie jest kozakiem
» 10 czerwca 2019, 20:58 #489
AmerikanoPseudo: On jest fanem Barcy jak coś.
» 10 czerwca 2019, 21:39 #488
joyrider: Ktoś go widział coś więcej niż skróty na YT?
» 10 czerwca 2019, 22:55 #487
sisinho: Tak w ogóle to zastanawiam się czemu nikt nie interesuje się Ben Yedderem. Szybki, zwinny napastnik, coś jak Aguero. W ostatnim sezonie 30 bramek i 11 asyst we wszystkich rozgrywkach.
» 10 czerwca 2019, 17:57 #486
JestemNumerem9: Bardzo fajny typ napastnika.
Też się dziwię małemu zainteresowaniu tym graczem.
» 10 czerwca 2019, 19:21 #485
kckMU: Nawet jakby był do kitu, to my to nazwisko będziemy pamiętać do końca życia.
» 10 czerwca 2019, 20:32 #484
pelzebiusz: Coraz lepiej De Ligt sobie pogrywa w tym okienku , i uważam że jego transfer będzie hitem tego okienka - tylko kto go zdobędzie ??
Mam nadzieję że Ed zrobi wszystko aby tego chłopaka ściągnąć. Jednakże jak się nie uda mam tylko nadzieję że Klopp go nie zgarnie , wówczas miałby obronę na lata typu Vidic z Rio
» 10 czerwca 2019, 17:37 #483
DjTED: Fernandez, Felix, Bissaka i Ligt lub Magguire i to starczy na ten rok o walke o top 4
» 10 czerwca 2019, 17:20 #482
kamilpe: Zamiast Felixa - Neves albo Ndombele
» 10 czerwca 2019, 17:27 #481
karol100: Felix jest nam potrzebny jak 5 te kolo u wozu
» 10 czerwca 2019, 20:17 #480
DjTED: Kulaku odejdzie i grać miernym Rashfordem?
» 10 czerwca 2019, 20:35 #479
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 20:45

Nie no lepiej gras super gwiazda felixem, nawet nie wiadomo czy on jest dobry czy tylko menager robi z niego gwiazde. Pokaz mi jego statystyki. Dam sobie reke uciac ze Rasford w lidze portugalskiej zrobil by takie samejak lub lepsze. Felix moze przyjsci i zderzyc sie ze sciana. Rashford juz sie jakos sprawdzil. Nie zamienilbym sie.
» 10 czerwca 2019, 20:42 #478
karol100: Takich gwiazd typu felixy bylo juz ze sto, ale ludzie maja krotka pamiec i co kienko to samo. Ilu sie z nich sprawdzilo? Moze kilku i to tylko w druzynie ktorej idzie. Jaki mlody ostatnio wyciagnal powazna druzyne z kryzysu? Otrzezwiejcie.
» 10 czerwca 2019, 20:59 #477
DjTED: Gorzej jak się sprawdzi, a pozniej jak młodty bedziemy płakać , ze nie zaplacilismy 100 mln. Masz przykład Mbpape
» 10 czerwca 2019, 21:18 #476
karol100: Nie no podales super przyklad, szkoda ze zapomniales o tych 99 ktorzy na jednego mbape sie nie sprawdzili, albo zostali przecietniakami.
» 10 czerwca 2019, 21:37 #475
DjTED: Ogladałem jego mecz z Frankfurtem. On zniszczył sam Niemców. Wiadome jest , ze mozemy wtopić , ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ten pilkarz ma kosmiczny potencjał
» 10 czerwca 2019, 22:43 #474
karol100: Ja poprostu jestem sceptyczny dla corocznych super talentow o ktorych po roku kazdy zapomina. Byc moze masz racje , nie mowie ze nie.
» 10 czerwca 2019, 22:46 #473
RedRevolta: Oby ten Fernandes był nasz, chłopak fajnie się rusza lepiej niż Pogba, jest bardzo aktywny, świetnie bije wolne i ma genialne długie podania, można to wszystko wywnioskować nawet po samych filmikach na youtubie.
» 10 czerwca 2019, 16:12 #472
marjo: z samych filmików na yt można też wywnioskować że pogba jest bogiem futbolu a jaka jest prawda każdy wie ;D
» 10 czerwca 2019, 18:01 #471
RememberMe: Jeśli Ole kupuje Jamesa, to znaczy, że to on będzie prędzej czy później pierwszym wyborem na lewym skrzydle. Nie sądzę by grał na prawym, obecnie niemal wszędzie lewa strona to prawa noga, prawa strona lewa noga. Takowa sytuacja sprawia, że oczywiste jest iż nie będziemy trzymać na ławce 2 gości z zarobkami na poziomie TOPu Premier League. Martial i Sanchez odejdą, kiedy tylko będzie ku temu okazja. Oznacza to też, że na lewym skrzydle nie będzie grał Rashford. Będzie grał w środku ataku, więc tak jak potwierdzają plotki, Lukaku też jest na wylocie. Także w ofensywnej trójce póki co zostają: James, Lingard, Rashford, i ew. Mata. Wprowadzani będą zapewne też Chong i Greenwood zatem nie licząc Maty mamy 5 gości, lewe skrzydło James i jako zmiennik Lingard (grał czasami na tej pozycji, więc zapcha dziure), napastnik Rashford i czasem Greenwood, i prawe skrzydło jakiś mocny transfer (Pepe?) i czasem Chong. W ten sposób mamy właściwie kompletny atak: James - Rashford - Pepe (?) i rezerwowy Lingard - Greenwood - Chong. Ten sezon to i tak totalna przebudowa, więc chodzi tylko o to żeby skleić już mniej więcej drużyne i niech się zgrywa, nie ma co liczyć na jakieś wybitne wyniki tak czy inaczej.

Linia pomocy. Pogba prawdopodobnie gdzieś poleci, a Bruno bardzo blisko United, więc tak to widzę: Mamy jako defensywnego Maticia i McTominaya, ale Matić jest coraz starszy i słabszy więc prawdopodobnie to miejsce zajmie McTominay, a jeszcze później Garner - mało się o nim mówi, ale to ostoja młodzieżowej drużyny, bardzo pewny zawodnik. Jako ofensywny będzie zapewne Bruno i narazie Pereira, ale raczej wielkiej kariery to on tu nie zrobi i potem wprowadzany będzie Angel Gomes. I ostatnia pozycja - box to box - mamy tutaj Freda i w sumie tylko Freda. Dlatego też będzie potrzebny transfer do środka pola, mówiło się o Lo Celso, Ndombele. Także podsumowując - 1. skład: Fernandes - McTominay - Fred,
rezerwowy: Gomes, Garner, Lo Celso (?).

Obrona: lewa to oczywiście Shaw i narazie zmiennik Young, ale potem będzie trzeba kupić kogoś młodego. Prawa młody Dalot i trzeba kupić kogoś doświadczonego jak np Meunier. Środek obrony to na pewno Lindelof + ktoś nowy do niego, mówiło się o Umtitim że na wylocie z Barcy. Jako duet rezerwowy najsolidniej wyglądałby chyba Smalling, a z trójki szklanek Bailly, Jones, Rojo, Ole mówił podobno, że Rojo jest w jego planach, więc duet rezerwowy to zapewne Smalling - Rojo.
Podsumowując: 1. skład: Shaw - Umtiti (?) - Lindelof - Meunier (?)
Rezerwowy: młody LO - Rojo - Smalling - Dalot

No i pozostaje jeszcze bramkarz. DDG zapewne zagra ostatni sezon albo już odejdzie, więc zostaje Romero i Grant, a na wypożyczeniu może jeszcze z rok ogra się Henderson i na prawde może nam załatwić sprawe bramki. Jest młody, został najlepszym bramkarzem Championship a teraz ma przed sobą sezon w Premier League. Tak więc po odejściu DDG do 1. składu mógłby wskoczyć Henderson lub najpierw Romero, a opcją całkowicie rezerwową Grant.

Podsumowując cały skład:
1. skład
Henderson - PO, Lindelof, ŚO, Shaw - Fred, McTominay - PP, Fernandes, James - Rashford

2. skład
Romero - Dalot, Smalling, Rojo, LO - ŚP, Garner - Chong, Gomes, Lingard - Greenwood

+ Grant

Potrzebne transfery: PO, ŚO, PP - do pierwszego składu, LO, ŚP - zmiennicy
W sumie jeszcze 5 transferów i mamy skład na długie lata właściwie kompletny.
» 10 czerwca 2019, 15:19 #470
RememberMe: a przepraszam, pominąłem Tuanzebe. W takim razie będzie za Smallinga
» 10 czerwca 2019, 15:27 #469
adi0wn3dpl: Wydaje się, że tak to się może skończyć, ale taki skład będzie walczył co najwyżej o ligę europy.
» 10 czerwca 2019, 19:36 #468
DevoMartinez: Nie wiem skąd wniosek, ze lUkaku jest na wylocie skoro potrzeba 2 zawodników na tą pozycje. Nawte jesli by wylecieli Martial I Sanchez to robi się brak na LS, nie mówiąc, ze jak wyleciałby Lukaku to zostajemy z jedną dziewiątką... Imo jeżli ktos odejkdzie w te okienko w co i tak wątpie to ktorys z dwojki Sanchez/Martial. Cjong, Gomes, Greenwood to melodia przyszlosci a nie zmiennicy na przyszły sezon.
» 10 czerwca 2019, 23:55 #467
spartan1: ruben dias i hary maguire to powinni być stoperzy united na przyszł sezon, ewentualnie skrinar
» 10 czerwca 2019, 13:29 #466
Veron: guire to nawet koło dobrego obrońcy nie stał
» 10 czerwca 2019, 14:00 #465
Dejfmi: Ja tam Maquire bym chciał ale w rozsądnych pieniądzach
» 10 czerwca 2019, 14:07 #464
GGMUN6: Nie no Maguire tamtam w meczu z Holandia był tam koło van Dijka.
» 10 czerwca 2019, 14:20 #463
kckMU: Smalling > Maguire + 70 baniek
» 10 czerwca 2019, 14:23 #462
Kamil01GGMU: Taa a potem się obudziłeś, już widzę jak lisy idą na taką wymianę
» 10 czerwca 2019, 14:26 #461
kckMU: W innym sensie :D
» 10 czerwca 2019, 14:27 #460
Sideswipe: Maguire to poziom Smallinga, po co takie transfery robić? Jeszcze ta cena. Masakra.
» 10 czerwca 2019, 15:21 #459
Muzyk07: Żaden maguire chłop jest mega przeceniany
» 10 czerwca 2019, 17:27 #458
RememberMe: Maciej Don mówi że portugalskie media mówią że Fernandes w United
» 10 czerwca 2019, 12:29 #457
rizx: RememberMe mówi, że Maciej Don mówi, że portugalskie media mówią, że Fernandes w United :D. A tak poważnie, to żadne poważne źródło tego nie potwierdza jak narazie
» 10 czerwca 2019, 15:18 #456
rreddevilss: Bruno będzie nasz i się cieszę natomiast bardziej przydalby sie nam De Ligt :)
» 10 czerwca 2019, 12:21 #455
mufcforever1811: Bruno może będzie nasz, a przydałby nam się dyr.sportowy i bat na te panienki!
» 10 czerwca 2019, 12:28 #454
Widziwoj: Pytanie do wszystkich januszów, którzy cytują tą fejkową rzekomą wypowiedź Bruno Fernadesa, że "dołączy do klubu z bogatą historią". Co to jest za źródło "Amargo Futbol", że go w ogóle nie ma w Internecie? Wychodzi na to, że "amargo", co po portugalsku/hiszpański znaczy "G O R Z K I " z dopiskiem "stan sieczki" to wy macie w głowach.
I jeszcze @Magik1990MU na podstawie tego fejka produkuje swoje wywody.
» 10 czerwca 2019, 08:35 #453
Carlitozz: Jeżeli coś jest w innym języku i ma ,,” to musi być legit, pamiętaj.
» 10 czerwca 2019, 10:11 #452
jassaj: ja kiedyś miałem taką bardzo filozoficzną rozkminę. jeżeli osoby które tak namiętnie cytują te źródła rzeczywiście w nie wierzą, to znaczy, że z mądrością to się minęli i to w dużej odległości. To jest oczywiste, ale co chcą osiągnąć osoby które wiedzą, że to badziew a mimo wszystko to wklejają. Czy to nie większy debilizm ? Ja rozumiem być głupim, często nic nie da się z tym zrobić, ale udawać głupiego, tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę randomowych, obcych typów z internetu, którzy i tak mają siebie wzajemnie w nosie, to już wyższy lvl wg mnie.... To jak ten jeden dzieciak w szkole, który usilnie chciał być tym fajnym więc był w stanie zrobić wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę, nie dostrzegając, że tak naprawdę wszyscy finalnie śmieją się z niego a nie razem z nim.... :/
» 10 czerwca 2019, 11:15 #451
TuhajBej: Cóż, ludzie po słabszym sezonie chcieliby usłyszeć jakieś dobre wiadomości więc nakręcają się na każdą możliwą plotkę. Czy można ich za to winić? :D Mnie osobiście to bawi, ale jeśli ludziom to sprawia przyjemność i pozwala czuć się lepiej to ok. Nie zabierajmy im tej radości. Ja tam czekam na oficjalkę. Póki co nie wierzę w żadną z tych plotek łączących nas z De Ligtami, Fernadesami bo jakoś mało prawdopodobne te tranfsery mi się wydają. No ale zobaczymy co przyniesie przyszłość.
» 10 czerwca 2019, 11:51 #450
mufcforever1811: Widziwoj.....posłuchaj TuhajBeja i wyluzuj. Poczytaj artykuł o rzekomym zasłużonym urlopie dla Dżesiego. Pośmiej się troszkę....pochichraj z chłopakami. Tak....niektórzy mają sieczkę w głowach, ale oni też muszą być i będą. Pozdrawiam.
» 10 czerwca 2019, 12:13 #449
mycka86: Nie ma sensu im tego tłumaczyć. Kijem Wisły nie zawrócisz.
» 10 czerwca 2019, 14:16 #448
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 14:19

@Widziwoj

Człowieku, ja nie mam czasu ani tym bardziej jakiejś większej ochoty na dociekanie, czy słowa wypowiedziane przez jakiegoś piłkarza faktycznie padły. Kilka osób niżej napisało, że Bruno tak powiedział, więc uznałem, że tak powiedział. Jeśli i wypowiedź ktoś wymyślił to trudno.
» 10 czerwca 2019, 14:17 #447
Widziwoj: @Magik1990MU Wybacz, ale miałem polew, gdy napisałeś na podstawie fejka, że sytuacja coraz bardziej się klaruje:-) Ogólnie to nie lubię być ładowany w konia ( chyba nikt nie lubi ) i uważam, że starczy już, że media produkują na potęgę newsy, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Nie potrzeba nam by jeszcze fani dokładali do pieca, tym bardziej, że sezon faktycznie był rozczarowujący i dalszych rozczarowań związanych z transferami nam nie trzeba. Lepiej się nie nastawiać, bo będziemy liczyć, że taki De Ligt czy Bruno dołączą do United, a gdy skończą w Barcelonie czy City to przyjdzie kolejna depresja
» 10 czerwca 2019, 14:42 #446
tomekwietniu: A na moje to De Ligt jest już kupiony do United. To klient Raioli i wygląda to dokładnie jak przy sprowadzeniu Paula Pogby. Jest robiony specjalny szum przed transferem itp. Wszystko pod publikę...
» 10 czerwca 2019, 08:27 #445
Blau: Kupiony to on rzeczywiście jest, ale przez Barcelone. Cały szum ma za cel wydoić Barce na jak największą prowizję dla grubego i jak największą pensje dla samego zawodnika. Coś ma zasadzie "albo dajecie więcej, albo idę do United"
» 10 czerwca 2019, 09:14 #444
LearningtoFly: A na moje to powinniśmy aktywniej wejść w okienko transferowe, bo póki co łączono nas z 60 graczami, a zakontraktowano zaledwie jednego i to w dodatku jako uzupełnienie składu, a nie jako faktyczne wzmocnienie. Mnóstwo wiadomości, a z tych konkretniejszych to kupiliśmy Jamesa i zgłosiliśmy się po Wan Bissake - gdzie ofertę odrzucono. Radzę z przymrożeniem oka czytać Twitterowych wieszczy czy fejk konta - bo myślę, że z Fernandesem czy De Ligtem jesteśmy łączeni tylko po to aby podbić ewentualną cene, a sami skończą w City, Barcy czy innym Liverpoolu.
» 10 czerwca 2019, 09:19 #443
tomekwietniu: I to: albo dajcie więcej albo idę do United skoczyło się tak, że idzie do Manchester.
Regularna gra i PL, czyli to na czym jemu w młodym wieku zależy. Pewnie się skończy: mam jeszcze czas na Barcę... niestety, bo już jest z niego kawał obrońcy.
Mam nadzieję, że skończy się na Jamesie, Bruno, AWB i właśnie De Ligt. Chyba, że odjedzie Rom lub Paul, wtedy będzie trzeba dodatkowego zawodnika.
» 10 czerwca 2019, 10:12 #442
Lokator23: Na moje to my jestesmy bardzo aktywni w tym okienku tylko Wam brakuje cierpliwosci. Poki co nikt z ligi angielskiej jakos wielkich transferow tez nie zrobil. Jak czytam wasze wypowiedz to mam wrazenie ze wy myslicie ze Ed to sobie siedzi i nic nie robi. Tam napewno sie cos dzieje ale kupno pilkarza to nie minita jak w fifie.
» 10 czerwca 2019, 10:31 #441
LearningtoFly: Lokator23 co to za argument? - "nikt nie robi" Jakbyś nie zauważył to w naszej kadrze na dzień dzisiejszy grają bądź przebywają takie anansy : Jones, Young, Smalling, Lingard, Rojo, Darmian, Pereira, Mata, Sanchez. Jakbyś też nie zauważył to nasz klub zajął 6 miejsce z gigantyczną stratą do TOP2, z fatalną grą z top6, a za naszymi plecami jest co najmniej 5 bardzo dobrych zespołów z kadrą porównywalną do nas. Chłopie sam zadaj sobie pytanie czy Live, City, a nawet Tottki wymagają jakiś znacznych wzmocnień?, Chelsea - mimo, że odszedł Hazard, mają solidną obronę, oraz bardzo zdolną młodzież, natomiast Arsenal od lat znany jest z pasywności z prostego względu - tam jest bardzo mocno ograniczony budżet. Dodatkowo spójrz na kadrę Wilków, która w tym roku już sprawiała nam ogromne problemy jak na beniaminka w PL, oraz Lisy z nowym trenerem, który ma coś od udowodnienia w tej lidze. Dodatkowo jakościowa kadra Szerszeni, Młotów czy Tofików i może być nieciekawie - patrz na jakość tej kadry oraz nasze chimreyczne gwiazdy.
» 10 czerwca 2019, 11:16 #440
CeTe: Bruno Fernandes, Ruben Neves i Dias to trzech Portugalczyków o których warto powalczyć. Co do samego BF niektórzy oceniają go po meczu w reprezentacji ale przypomnę on ledwo co wszedł do kadry i trenował z nimi chwilę. Myślę że do kadry narodowej czasem jest ciężej wejść niż do klubu przez sam krótki czas uczenia się gry zespołu. Warto spojrzeć na inne rzeczy. Bardzo dobrze podawał piłki i rozgrywał akcję. Potrafi odnaleźć dla kolegów wolne pole i wymusić szybki atak. Strzały oddawał lepsze gorsze ale bardzo dużo rzutów różnych przez to zdobył. Dodatkowo mam wrażenie że on jeszcze wiele może się nauczyć.

Dias wczoraj był niesamowity. Generalnie nic o gościu nie wiem ale zaimponował mi wczoraj. Właściwie to Holandia grała bez napastników i w głównej mierze przez Diasa. Jeśli można go ściągnąć za nie duże pieniądze to myślę że warto
» 10 czerwca 2019, 07:47 #439
mufcforever1811: ....a Joao Felix? Meczu nie widziałem.
» 10 czerwca 2019, 08:18 #438
CeTe: Nie grał
» 10 czerwca 2019, 09:02 #437
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 01:47

No to sytuacja się coraz bardziej klaruje. Podsumujmy:

1. De Light raczej dał jasno do zrozumienia, że idzie do Barcy (ktoś zdziwiony?)
2. Muenier nie chce odchodzić z PSG, więc raczej odpada.
3. Koulibally za drogi, więc też pewnie odpadnie.

Na plus:

1. Jeśli wierzyć SS, to walczymy o Wana-Bissake. Coś mi mówi, że go kupimy
2. Fernandes dołączy do klubu z historią, więc albo my, albo LFC.


Niepokoi to, że Real zechce nam opchnąć jakiś szrot w rozliczeniu za tancerza.
I jeszcze jedno: coraz mniej opcji na środek obrony. Oby się nie skończyło na Fosu.

Pozostało jeszcze z 50 nazwisk.
» 10 czerwca 2019, 01:46 #436
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 02:14

Ciągle wielki fejm Barcy, odejdzie Messi to się skończy. Co do piłkarzy to jeśli odejdzie Pogba w jego miejsce widziałbym Eriksena, Bruno F. też spoko. Na prawą obronę Wan Bissaka ewentualnie Meunier który jest fanem MU i tylko tak gada, że by został. Na SO Maguire albo Dias innych opcji nie widzę za bardzo, jednak wolałbym Maguire z tego względu, że nam potrzebny doświadczony stoper. Wciąż potrzebny jest dobry SPD i dziwię sie, ze MU nie patrzy na Rubena Nevesa, Ndombele czy Rice to też dobre opcje. Rabiot jest za darmo. Kolejna sprawa to PP, też ucichło coś o Pepe, Sancho raczej spalony, być może wypożyczenie Bale nie byłoby takie złe, to wciaż wielki gracz, ale jednak wolałbym kogoś młodszego. Wisienką na torcie byłby transfer Felixa, coś czuje, że będzie to piłkarz na miarę CR.
» 10 czerwca 2019, 02:13 #435
kckMU: Liverpool może strzelić mega transfer ale imo nie na tej pozycji. Bardziej potrzebują jednego do przodu i być może środek obrony.
» 10 czerwca 2019, 03:04 #434
bambuczan: nie wydaje mi sie zebysmy w tym sezonie sciagnieli kogos na prawa, w przyszlym roku pewnie beda chcieli powalczyc o Sancho. A transfer Jamesa jest raczej po to, zeby wywrzec presje na Martialu, aby ten wskoczyl na swoj najwyzszy poziom, jednak jak sie nie uda, to zawsze jest ktos w obwodzie. Na sancheza nie ma juz co liczyc.
» 10 czerwca 2019, 07:58 #433
Strzelec: Jeśli nie De Ligt to Dias albo Romagnoli.
» 10 czerwca 2019, 00:35 #432
BukajGGMU: “I will announce my future in the coming days, it is a club with great history” Bruno Fernandes to Amargo Futbol O jasny gwint :D
» 10 czerwca 2019, 00:05 #431
MiSt: Oby to nie był Liverpool... W De Ligta nie wierzę, ale Bruno niech wbija do nas :)
» 10 czerwca 2019, 00:24 #430
Vampiro: Nadal to może być Liverpool :P
» 10 czerwca 2019, 00:24 #429
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2019 00:29

,,,,,,,,,
» 10 czerwca 2019, 00:27 #428
bambuczan: no ale dochodzi wiadomosc, ze na rzekomym profilu eda tez pojawila sie informacja odnosnie transferu, a ostatnio Fernandes mowil w wywiadzie o Manchesterze United w kontekscie wlasnie bogatej historii
» 10 czerwca 2019, 00:28 #427
MiSt: Profil Eda - fejk konto.
Możliwe, że został po prostu bezpośrednio zapytany o City i United i chciał dyplomatycznie wybrnąć z sytuacji.

Trzeba podchodzić do tego na chłodno...

Albo nie. Jaram się strasznie :D Oby to była prawda!
» 10 czerwca 2019, 00:35 #426
Amycus: Mattijs De Ligt na fb:
'This is just the beginning of our career. See you very soon in the dream team'

Także wszystko wiadomo.
» 10 czerwca 2019, 00:04 #425
Strzelec: W wymarzonej drużynie... Ktoś marzył o grze dla United, a ktoś o grze dla Realu. Nic jeszcze nie wiadomo
» 10 czerwca 2019, 00:12 #424
MiSt: Tylko ten wpis opatrzył zdjęciem z De Jongiem ;)
» 10 czerwca 2019, 00:21 #423
Vampiro: A ja mam coś takiego:

"There are only three clubs the Ajax captain is considering to join at the moment - Barcelona, Juventus and PSG. Manchester United are no longer in the race for de Ligt, according to the sources in the player's camp."
» 10 czerwca 2019, 00:26 #422
GGMUN6: No najlepsze jest to, że dał na fb zdj. z Frankim De Jongiem, no to było wiadomo, że wybierze Barce.
Trudno może się lepiej skupić na Rubenie Diasie.
» 10 czerwca 2019, 00:30 #421
Czerwony123: Cienka ta liga narodow, nie czuc atmosfery turnieju. Co do fernadesa to Sam NIE wiem, slabo gral. Kurde ten bernardo silva to jest gosc, walecznosc roya Keane a technika I strzaly Pernabucano, nie wspominajac juz o wizji gry bo takiego kocura nie bylo dawno. Najlepszy zawodnik turnieju jak I ligi w tym roku.
» 9 czerwca 2019, 23:32 #420
primasort: Najlepsza opcja to go kupić i wypożyczyć na rok do City,u Guardioli wyszedłby pewnie na ludzi i po roku mielibyśmy kozaka typu Bernardo Silva
» 9 czerwca 2019, 23:40 #419
Blau: Jeśli Bruno tu jednak przyjdzie to mam nadzieję, że konkretnie wydoimy Real na Pogbie.
» 9 czerwca 2019, 23:30 #418
GGMUN6: Bruno po meczu:
Bruno Fernandes: “I will announce my future in the coming days, it is a club with great history”
» 9 czerwca 2019, 23:21 #417
mateo444: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 23:25

Czyli City odpada z automatu :D
» 9 czerwca 2019, 23:24 #416
GGMUN6: Tottenham też
» 9 czerwca 2019, 23:25 #415
Strzelec: Wisła Kraków ma wielką historie
» 9 czerwca 2019, 23:28 #414
ponczok: gdzie to przeczytałeś?
» 9 czerwca 2019, 23:37 #413
Widziwoj: Najlepszy zawodnik z tej całej Portugalii ( Bernardo Silva )- nie do wyjęcia dla nas. Bruno pewnie zapatrzony w niego jak w obrazek. Pewnie pójdzie za swoim rodakiem do City
» 9 czerwca 2019, 23:09 #412
LearningtoFly: Bruno w City tak mi sie wydaje
» 9 czerwca 2019, 23:32 #411
PogbaKingOfMANU: A kto to w ogóle jest? Będzie on jakimś wzmocnieniem dla Pogby, by miał z kim rozgrywać?
» 9 czerwca 2019, 22:49 #410
Strzelec: Fernandes ma zastąpić Pogbe.
» 9 czerwca 2019, 23:06 #409
GGMUN6: No niewiem czy ma go zastąpić :p
» 9 czerwca 2019, 23:07 #408
Strzelec: Pogba prawdopodobnie odejdzie do Realu
» 9 czerwca 2019, 23:17 #407
GGMUN6: Wątpie.
» 9 czerwca 2019, 23:28 #406
Strzelec: Wszystkiego dowiemy się już niedługo. Ja szczerze wolałbym, żeby Pogba odszedł. My nie potrzebujemy zawodników, którzy grają dobrze jak ktoś odwala większość pracy za nich. My potrzebujemy takich, którzy w pojedynke wniosą coś do drużyny.
» 9 czerwca 2019, 23:49 #405
Blau: Jakby Bruno przyszedł to nie ma sensu trzymać Pogby. Razem w składzie grać nie mogą, a chyba 100 milionów nie zamrozimy na ławce.
» 10 czerwca 2019, 00:06 #404
primasort: Oglądałem mecz od 60 min.i żadnego wrażenia na mnie ten Fernandes nie zrobił
» 9 czerwca 2019, 22:34 #403
Strzelec: Pierwszą połowe zagrał lepiej. Ogólnie to zauważyłem, że Bruno lepiej gra w klubie niż w reprezentacji.
» 9 czerwca 2019, 22:37 #402
Kilerek7: Mnie się podobał najbardziej Bernardo Silva.
» 9 czerwca 2019, 22:38 #401
primasort: BS to uczeń Guardioli więc nie ma co się dziwić,że typ wskoczył na taki level
» 9 czerwca 2019, 22:47 #400
Me89v2: Jest to w czym wybierać jeśli chodzi o fajne transfery. Ale my damy nowy kontrakt Lingardowi I będzie git
» 9 czerwca 2019, 22:34 #399
DjTED: Słaba ta Holandia. Rozklepani taktycznie
» 9 czerwca 2019, 22:31 #398
GGMUN6: Kurde ten Ruben Dias naprawdę dobrze gra, fajnie by było go tu sprowadzić.
» 9 czerwca 2019, 22:27 #397
Me89v2: Ruben Dias fajna opcja. I klauzula ok 50 baniek.
» 9 czerwca 2019, 22:07 #396
DjTED: Widzieliscie co Vettel odwalił :D
» 9 czerwca 2019, 21:59 #395
Advm: Co tam sie stalo, bo przypomnialem sobie o wyscigu w momencie dekoracji xD
» 9 czerwca 2019, 22:05 #394
LearningtoFly: Co odwalił?
» 9 czerwca 2019, 22:07 #393
DjTED: youtube.com/watch?v=sa3ZqB6rekg
» 9 czerwca 2019, 22:09 #392
DjTED: Jechał 1 cały wyscig wypadł na chwile zajezdzajac droge hamiltonowi. Dostał kare 5 sek. Przyjechał 1 ale czasowo 2 :D I oszalał. Nie podjechał pod podium . Poleciał do sedziow. Cisnał wszystkich i przestawił sobie te tabliczki
» 9 czerwca 2019, 22:11 #391
karol100: Zasluzona kara jak dla mnie.
» 9 czerwca 2019, 22:28 #390
koko93: Fernandes osobiście mnie nie przekonuje, co zrobił takiego, że jesteście zachwyceni ? Niecelne strzały?
» 9 czerwca 2019, 21:36 #389
Strzelec: Jest aktywny. Biega w przeciwieństwie do Pogby.
» 9 czerwca 2019, 21:39 #388
RememberMe: gościu xd to jest finał ligi narodów i Bruno jest aktywmy i widoczny w środku pola, oddał kilka strzałów, a niektóre bardzo dobre, świetmy występ póki co
» 9 czerwca 2019, 21:47 #387
koko93: tylko czy piłarsko jest lepszy? Ja uważam, że nie. Potrzebujemy zawodnika dobrego technicznie, grającego wyżej, problem jest u nas jeden, nie ma kreatywnych zawodników. Jeżeli mówimy o takowych posiadamy tylko Pogbe i Mate, który jest już słaby. Priorytet to światowej klasy defensywny pomocnik oraz stoper.
» 9 czerwca 2019, 21:49 #386
koko93: Początek drugiej połowy i cyk piękna strata
» 9 czerwca 2019, 21:50 #385
primasort: Jak Bruno?Po komentarzach można wywnioskować,że coś tam gra.
» 9 czerwca 2019, 21:34 #384
Michux3: Na początku niechlujny ale z czasem się rozkrecił.
» 9 czerwca 2019, 21:36 #383
Strzelec: De Ligt, Bruno Fernandes i do tego Nicolas Pepe i mamy ekipe. Jeszcze pozbyć się szrotu i wirusa, kupić PO i jedziemy po mistrza.
» 9 czerwca 2019, 21:34 #382
Bylak: De Ligt i Bruno Fernandes to jest mus żeby ich pozyskać.
» 9 czerwca 2019, 21:31 #381
Michux3: A jak się z De Ligtem nie uda to Ruben Dias, chłop robi pozytywne wrażenie
» 9 czerwca 2019, 21:33 #380
rreddevilss: Zarówno De Ligt jak i Bruno Fernandes byliby dla nas mega upgreadami oby sie udało chociaż z jednym..
» 9 czerwca 2019, 21:25 #379
ManUtdFan94: Pewnie ta !
» 9 czerwca 2019, 21:23 #378
Michux3: Ruben Dias Wygląda bdb póki co
» 9 czerwca 2019, 21:03 #377
Me89v2: Co patrzę na tego de jonga to taki dostojny klepacz z dużym opanowaniem i świetna technika. Tyle że ta jego gra jest bardzo mało produktywna.
» 9 czerwca 2019, 21:02 #376
RememberMe: te same wnioski, poprzedni mecz to samo - jest wszędzie tam gdzie nic sie nie dzieje i odklepuje piłke we wszystkie strony
» 9 czerwca 2019, 21:10 #375
karolmanu3: tak jak pirlo swego czasu, taki klepacz a wiadomo jakim byl waznym ogniwem ekip w ktorych gral :)
» 9 czerwca 2019, 22:05 #374
JestemNumerem9: W LM otwierał furtki tymi podaniami.
» 9 czerwca 2019, 22:24 #373
Blau: Patrząc na strzał Bruno z 9 minuty to w sumie nawet by się do nas nadawał :D
» 9 czerwca 2019, 20:55 #372
Michux3: z 11 już lepszy
» 9 czerwca 2019, 20:57 #371
Blau: W 20 minucie też ładnie posłał piłkę, coraz mniej do nas pasuje :D
» 9 czerwca 2019, 21:07 #370
Bylak: Barnardo strzał miód malina.
» 9 czerwca 2019, 20:54 #369
Bylak: #Bylak pewnie już myśli o Manchesterze United.
» 9 czerwca 2019, 20:55 #368
Bylak: #Bylak, no już Ed dziś na fejsbuku potwierdził.
» 9 czerwca 2019, 20:56 #367
Michux3: *Bruno
» 9 czerwca 2019, 20:58 #366
Bylak: Tak, to miał być Bruno.
» 9 czerwca 2019, 20:59 #365
Czarnobialy: Te przepisy nowe już weszły w życie? bo miało byc że przeciwnicy muszą stać 1 metr od muru a tutaj czegoś takiego nie widziałem, wpychali się Anglicy do muru Szwajcarów
» 9 czerwca 2019, 19:23 #364
Vaxiu: Przepisy o których mowisz maja obowiązywac w Anglli, przynajmniej o tym byla mowa w newsie ktory ukazal sie tu jakis czas temu.
» 9 czerwca 2019, 20:55 #363
DjTED: Pickford kot.
» 9 czerwca 2019, 17:49 #362
Carlitozz: Bez przesady, maślane paluszki jest przereklamowany.
» 9 czerwca 2019, 17:53 #361
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 17:42

Xhaka ubije kibica na trybunach ?

Edit: Jednak nie :P
» 9 czerwca 2019, 17:41 #360
is200second: Co ten Strejlau tak sapie w tym studiu? :D
» 9 czerwca 2019, 17:36 #359
Carlitozz: Z 80 lat będzie już miał to mu się trochę sapie :P
» 9 czerwca 2019, 17:39 #358
Sideswipe: ciekawe w jakiej ty będziesz kondycji za 50-60 lat dziadzie, też ci tak powiem.
» 9 czerwca 2019, 19:35 #357
is200second: A przecież to forma żartu. Jak najbardziej sympatyzuje z tym Panem od lat go oglądam i słucham jak i Pana Szpakowskiego. I szacunek mam ale za bardzo sobie bierzecie ludzie do siebie.
» 9 czerwca 2019, 19:42 #356
Sideswipe: forma żartu? A ten is200 second co takie głupoty wypisuje na tym devilpage'u? :D Co to za żart, bo nie wiem.
» 9 czerwca 2019, 21:49 #355
Hammurabi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 17:30

Ktoś wie po co oni w ogóle graja ten mecz o 3 miejsce?
Lingard powinien odejsc i przestac blokowac Angela Gomeza. To juz najwyzszy czas. Wole zeby zostal Mata i uczyl przez rok Angela gry na najwyzszym szczeblu jak Lingard ktory na mentora kompletnie sie nie nadaje
» 9 czerwca 2019, 17:28 #354
kamilpe: Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o kasę
» 9 czerwca 2019, 17:29 #353
robertbham: Jaki ten lingard jest cienki, a ci jak najszybciej dać podwyżkę bo ktoś gwiazdora wyciągnie i co wtedy? Co on w ogóle robi w reprezentacji to następne pytanie.
» 9 czerwca 2019, 17:18 #352
DjTED: Gdyby za tego sterlinga stałby tam Lewandowski to Angole by dzisiaj z 5:0 prowadzili
» 9 czerwca 2019, 17:03 #351
szesze12345: XDDDDD
» 9 czerwca 2019, 19:08 #350
SzarimMusty: Czemu sterling nie dostał właśnie kartki? Najpierw brzydki faul, a potem przeszkadzanie przy rozpoczęciu...
» 9 czerwca 2019, 16:48 #349
rizx: ten profil Ed Woodward nie jest zweryfikowany, więc wstrzymałbym się z szampanami
» 9 czerwca 2019, 16:21 #348
kamilpe: I am delighted, that i have reached an agreement with Bruno Fernandes and Sporting Lisbon.
Welcome Bruno! - Ed na profilu Facebook
» 9 czerwca 2019, 16:17 #347
Bylak: No właśnie widziałem, ciekawe ile w tym prawdy, to jest jego oficjalne konto.
» 9 czerwca 2019, 16:18 #346
ManUtdFan94: Póki nie ma oficjalki to nie ma się czym jarać. Rok temu to konto również wrzuciło posta potwierdzającego transfer Alderweirelda.
» 9 czerwca 2019, 16:25 #345
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 16:54

Jak dla mnie to konto nie jest legitne.
» 9 czerwca 2019, 16:52 #344
Olo13: Ale łykacie xDd
» 9 czerwca 2019, 17:21 #343
Michux3: Link? "Jego" profili jest miliard
» 9 czerwca 2019, 18:21 #342
jassaj: Należy zadać sobie pytania
1)ile razy Ed Woodward ogłaszał transfer za pomocą konta na fb ?
2)czy aby napewno nikt nie ma interesu w tym, żeby się pod niego podszywać, nawet dla żartu ?
3)czy naprawdę wcale nie podejrzane wydaje się, że taka osoba nie ma zweryfikowanego profilu na fb ?
4)gdzie się zostawiło swój własny mózg, że byle dzieciak robiąc mało kreatywny żart z fake kontem jest w stanie wywołać takie poruszenie....
» 9 czerwca 2019, 18:31 #341
koko93: bruno fernandes oraz felix. Jak wyglądali w ostatnim meczu reprezentacji Portugalii ?
» 9 czerwca 2019, 16:16 #340
primasort: Słabo i obawiam się,że liga angielska szybko wyjaśni ich umiejętności
» 9 czerwca 2019, 16:31 #339
Strzelec: @primasort obejrzałeś tylko jeden mecz czy kilka w wykonaniu Fernandesa i Felixa?
» 9 czerwca 2019, 16:39 #338
rizx: Zweryfikuje ich tak jak Bernardo Silve?
» 9 czerwca 2019, 16:40 #337
sisinho: Stwierdził fakt że zagrali słabo ze Szwajcarią i tyle, oraz dodał swoją opinię na temat przyszłości a ludzie się burzą jakby napisał herezje...

@rizx
Albo tak jak Martiala lub Freda :>
» 9 czerwca 2019, 16:47 #336
koko93: dziękuje za opinie, też się obawiam, że liga angielska to nie liga dla nich.
» 9 czerwca 2019, 16:49 #335
Strzelec: @Sisinho primasort pisał kiedyś, że Fernandes jak przejdzie do City to będzie strzelał gola za golem, a teraz po jednym słabym meczu, że jest za słaby na PL.
» 9 czerwca 2019, 16:51 #334
primasort: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 17:11

To nie jest tak,że ich skreślam.Duże znaczenie będzie miała aklimatyzacja i wprowadzanie ich do nowej ligi i mam wątpliwości czy OSG podoła zadaniu,bo to nie polega tylko na kupnie i rzucenieniu młodego na głęboką wodę.Guardiola cały sezon przygotowywał BS i w tym zebrał tz.plony.Albo przykład Fabhinio w Live,typ chyba ponad pół sezony nie powąchał murawy.
» 9 czerwca 2019, 17:04 #333
Strzelec: Aklimatyzacja będzie zależała też od nastawienia piłkarza i od tego jakie będzie miał kontakty z kolegami. Ważne będzie też przygotowanie przed sezonem.
» 9 czerwca 2019, 17:26 #332
RedsFan: Jak ktoś jeszcze nie zauważył, że primasort to troll to pragnę podkreślić, że wszystko co zwiazane z United, u niego jest złe. Za to wszystko to co gra Klopp, lub Guardiola to mistrzostwo. Ten TyP jest poprostu kibicem sukcesu i podnieca sie tymi co wygrywaja, zmieniając zdanie jak mu wiatr zawieje, a na tą stronę wchodzi żeby ponarzekac i podnieść sobie samoocene. Ps dajesz przykład Fabhinio, że nie gral bo go przygotowywali, a jak Fred nie wchodzil na boisko to plules od pierwszych dni, że to strata pieniędzy i jak to go nie wypuszczają jak tyle siana wybulili. To musi być przykre stać się takim Hipokrytka jak Ty.
» 9 czerwca 2019, 17:40 #331
primasort: To ładnie przygotowali Freda
» 9 czerwca 2019, 21:31 #330
Spiker2405: Ed Woodward na Facebooku potwierdził transfer Bruno Fernandesa :3
» 9 czerwca 2019, 16:08 #329
BukajGGMU: prawdziwy XD?
» 9 czerwca 2019, 16:10 #328
Advm: Edward Drewnianyoddział więc chyba prawdziwy
» 9 czerwca 2019, 16:13 #327
Bylak: Joe gomez który pół sezonu miał kontuzje, a potem grał po 5 min gra w 1 składzie reprezentacji, a nasze orły samlling i dżons bez powołań. Jakich my mamy słabych graczy, tragedia.
» 9 czerwca 2019, 16:06 #326
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 16:03

To co? Oglądamy dziś finał ?
» 9 czerwca 2019, 16:03 #325
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 16:02

Jak myślicie, jeśli De Gea odejdzie to kto go zastąpi?
Moim zdaniem zastąpi go Romero albo Pickford.
» 9 czerwca 2019, 16:01 #324
kondzik: Jaka ta Anglia jest cienka
» 9 czerwca 2019, 15:48 #323
RyanScholes1878: Lingardinho breule jak zawsze hahahahahaha XD
» 9 czerwca 2019, 15:48 #322
Carlitozz: A kto tam bryluje w tym meczu? Taki nijaki ten mecz, masa niedokładności i szarpania.
» 9 czerwca 2019, 15:51 #321
Bylak: Mbabu na po by się nadal.
» 9 czerwca 2019, 15:32 #320
Carlitozz: Ja bym ogrywał Dalota tylko i wyłącznie, prędkość i technika jest, tylko ogrania brak na tym poziomie.
» 9 czerwca 2019, 15:40 #319
ManUtdFan94: Mbabu w Wolfsburgu.
» 9 czerwca 2019, 15:50 #318
DjTED: "Prawa noga to nie lewa w tym przypadku" ten drugi komentator.... to jeszcze wiekszy filozof
» 9 czerwca 2019, 15:26 #317
eMGieKa: uzyj mozgu,jesli nie wiesz o co chodzi w tym zdaniu :) Chodzi o to ,ze shaqiri jest lewonozny,czyli lepiej nią strzela, do tego uderzenia uzyl prawej. czekam,az napisze,ze oczywiscie wiedziales ze o to chodzi XDDD
» 9 czerwca 2019, 15:34 #316
DjTED: W zadnym przypadku lewa noga nie jest prawa nogą ...cieciu
» 9 czerwca 2019, 15:45 #315
eMGieKa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 15:47

cieć to cie robil i niedokonczyl xd
» 9 czerwca 2019, 15:45 #314
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.06.2019 15:49

Tu nie chodzi ze w danym przypadku lewa jest prawa i odwrotnie. Oddawał strzał prawa wiec mowi ze prawa noga to nie lewa a strzelał chyba Xhaka a nominalnie operuje lewa.
» 9 czerwca 2019, 15:48 #313
DjTED: Jest pan Andrzej to mozna oglądać :D Wspaniale
» 9 czerwca 2019, 15:04 #312
cinek26: Zawsze się zastanawiam kto komentuje Gmoch czy Strejlal. Ciężko się go slucha.
» 9 czerwca 2019, 15:22 #311
Sideswipe: od razu po merytorycznej wartości przekazu można ich odróżnić. Strejlau zawsze wypowiada się mądrze i z klasą, choć oczywiście nie zawsze musi mieć rację.
» 9 czerwca 2019, 19:37 #310