Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Southampton 3:2. Dreszczowiec na Old Trafford z happy endem!

» 2 marca 2019, 17:54 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Southampton 3:2 (0:1) w 29. kolejce Premier League. Czerwone Diabły zafundowały swoim kibicom prawdziwy thriller. Dwa gole na Old Trafford zdobył Romelu Lukaku, a jedno trafienie dołożył Andreas Pereira.
Manchester United – Southampton 3:2. Dreszczowiec na Old Trafford z happy endem!
» Manchester United zgarnął komplet punktów w meczu z Southampton
Oceń zawodników:
David de Gea
Ashley Young
Chris Smalling
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Scott McTominay
Andreas Pereira
Paul Pogba
Alexis Sánchez
Marcus Rashford
Romelu Lukaku
Diogo Dalot
Fred
Tahith Chong

Oddano 104 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Czerwone Diabły mecz ze Świętymi zaczęły tak, jakby znały wynik remisowego starcia Tottenhamu z Arsenalem (1:1), w którym bezpośredni rywale w walce o TOP4 pogubili punkty. Plan był jasny – szybko strzelić bramkę i kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń.

W pierwszych minutach oglądaliśmy prawdziwą nawałnicę pod polem karnym Southampton. W bramce Świętych dwoił się i troił Angus Gunn. Angielski bramkarz dwukrotnie znakomicie interweniował po strzałach Romelu Lukaku, nie dał się także zaskoczyć Andreasowi Pereirze, który próbował go przelobować zza pola karnego.

Manchester United później zdecydowanie osiadł na laurach i zapłacił za to wysoką cenę. Sygnałem ostrzegawczym dla Czerwonych Diabłów była sytuacja z 12. minuty, kiedy groźny strzał po rzucie rożnym oddał Jannik Vestergaard.

Trzy minuty później mieliśmy kontrowersję w polu karnym Czerwonych Diabłów. Chris Smalling nieprzepisowo powstrzymywał rozpędzonego Nathana Redmonda. Anglik upadł w szesnastce, ale sędzia Stuart Attwell nie wskazał na wapno.

Z każdą minutą ataki Southampton były coraz groźniejsze. W 26. minucie goście otworzyli wynik meczu w dość niespodziewanych okolicznościach. Święci przerzucili piłkę na prawą stronie, gdzie znalazł się niepilnowany Yan Valery. Wszyscy spodziewali się dośrodkowania Francuza w szesnastkę. Ten miał inny pomysł na skończenie akcji – posłał potężną bombę zza pola karnego w krótki róg bramki De Gei. Hiszpan nie zdążył z interwencją i po chwili musiał wyciągnąć piłkę z siatki.

Po straconej bramce Czerwone Diabły mogły szybko wyrównać stan rywalizacji. W 32. minucie Alexis Sanchez znakomicie wypatrzył Luke’a Shawa, ten zagrał piłkę wzdłuż pola karnego do Lukaku, niestety po drodze futbolówkę trącił Rashford i w efekcie nie było strzału na bramkę Southampton.

Kilka minut później dobre dośrodkowanie w pole karne gości posłał Andreas Pereira. Do piłki Brazylijczyka doszedł Lukaku. Belg uderzył futbolówkę głową, zrobił to jednak niedokładnie i w efekcie nie trafił w bramkę.

Po przerwie Ole Gunnar Solskjaer szybko został zmuszony dokonać zmiany. Sanchez nabawił się kontuzji kolana w starciu z Janem Bednarkiem i zastąpił go Diogo Dalot. Młody Portugalczyk niemal od razu wypracował kolegom dobrą sytuację. W 52. minucie dorzucił piłkę na głowę Rashforda, ten uderzył nieznacznie obok słupka.

Minutę później Czerwone Diabły w końcu przełamały strzelecką niemoc. Sprawy w swoje ręce postanowił wziąć Andreas Pereira. Brazylijczyk zdecydował się na potężne uderzenie zza pola karnego i w efektownym stylu zaskoczył bezbłędnego do tej pory bramkarza Southampton.

Po zdobytym golu to Southampton przycisnął i Manchester United przeżywał trudne chwile. Gola dla Świętych jednak nie było. W 59. minucie przebitkę przed polem karnym Świętych wygrał Pereira. Piłka trafiła do Romelu Lukaku, ten minął Bednarka, przełożył futbolówkę na prawą nogę i strzałem w długi róg po ziemi zaskoczył Gunna. Czerwone Diabły objęły prowadzenie!

Po drugim golu w grze Manchesteru United pojawiła się większa swoboda i gospodarze stosunkowo łatwo przedostawali się pod pole karne Świętych. Aktywny w ofensywie był Dalot. Portugalczyk podbudowany niezłym wejściem próbował nawet strzelać z dystansu.

W 75. minucie Southampton doprowadziło do remisu. Faul przed polem karnym popełnił Ashley Young. Piłkę około dwudziestu metrów do bramki ustawił James Ward-Prowse. Anglik popisał się kapitalnym strzałem – futbolówka przeleciała nad murem i wpadła w samo okienko bramki De Gei. Wyglądało to na licytację zawodników, który z nich strzeli piękniejszego gola sobotniego popołudnia.

Remis nie zadowalał ani jednej, ani drugiej strony. Manchester United nie sprawiał wrażenia zespołu, który szukałby zwycięskiej bramki, ale w 89. minucie talentem znów błysnął Romelu Lukaku. Belg dostał piłkę od Freda przed polem karnym, odwrócił się i strzałem z prawej nogi posłał futbolówkę w długi róg. Gunn był bez szans!

W doliczonym czasie gry w polu karny sfaulowany został Marcus Rashford. Sędzia bez zawahania wskazał na jedenastkę. Do piłki podszedł Paul Pogba, tradycyjnie drobił kroczki, ale nie wykorzystał karnego. Gunn nogą obronił uderzenie w środek bramki. Manchester United dowiózł jednak cenne zwycięstwo do końca.

Manchester United – Southampton 3:2 (0:1)
Bramki:
Andreas Pereira 53’, Romelu Lukaku 59’, Romelu Lukaku 89’ – Yan Valery 26’, James Ward-Prowse 75’

Manchester United: De Gea - Young, Smalling, Lindelöf, Shaw - McTominay, Pereira (Fred 81'), Pogba - Alexis (Dalot 51'), Rashford (Chong 90'), Lukaku

Southampton: Gunn - Valery, Yoshida (Gallagher 90'), Vestergaard, Bednarek, Bertrand - Hojbjerg, Romeu, Ward-Prowse - Redmond, Austin (Armstrong 63')

« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Southampton
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Southampton 3:2

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (464)


Veron: De Gea - Young, Smalling, Lindelof, Shaw - Dalot, Fred, Pereira, Rashford - Lukaku, Greenwood

ale pewnie i tak za Greenwooda będzie Tominay i męczenie buły 4-5-1

przy 4-4-2 mamy Lukaku nie do przepchnięcia w ataku i Greenwooda, którego styl może być zaskakujący dla PSG, w środku ruchliwi Pereira z Fredem (Matić i Pogba są mniej mobilni) a na skrzydłach Dalot z Rashfordem, biegają od pola do pola
» 5 marca 2019, 13:09 #460
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.03.2019 13:00

Dawaj Ole Greenwooda obok Marcusa i Lukaku,co Nam szkodzi ;D a tak serio to nie mogę się doczekać występu tego chłopaka.
» 5 marca 2019, 12:59 #459
SickRabbit: Ja myślę, że Zaha do nas wróci tak jak Pogba wrócił. Lubię tego zawodnika i podoba mi się jego styl, dobra technika, drybling i szybkość a jest to wyjęcia za śmieszne pieniądze jak na dzisiejsze czasy.
» 5 marca 2019, 12:56 #458
bani: Jest kadra, która leci do Paryża!

De Gea, Romero, Grant; Bailly, Dalot, Lindelof, Rojo, Shaw, Smalling, Williams, Young; Fred, Garner, Gomes, McTominay, Pereira; Chong, Greenwood, Lukaku, Rashford.

Bardzo cieszy obecność Williamsa i Greenwooda!
» 5 marca 2019, 11:40 #457
MiSt: Williamsa nie kojarzę, trzeba nadrobić zaległości :p
Fajnie byłoby zibaczyć chociaż na 5 minut Greenwooda :)
» 5 marca 2019, 12:25 #456
dlabigt23: A moze wyjdziemy 3 ŚO ? mamy jeszcze Rojo i Bailly i to doskonały moment zeby ktoryś z nich zagrał . Moznaby było zagrać tak : Shaw - Lindelof - Smalling - Bailly - Dalot - Mc Tommy - Fred - Pereira - Rashford - Lukaku . Oczywiscie biiorac pod uwage ze nikt z kontuzjowanych nie wroci to chyba najsilniejsza 11astka i ustawienie na ten moment . Chyba ze zagrac 4-3-3 i wtedy Young na PO i Dalot PS .
» 5 marca 2019, 09:43 #455
BrodaUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.03.2019 05:29

JANEK---> Jak można mówić że nie było się zwolennikiem wymiany alexis\miki. Jeden sam ciągnął cały Arsenal, a drugi bez formy ledwo lapiący się do składu. No chyba ze jesteś kibicem Arsenalu☺ chodź i w to ciężko uwierzyć bo Sanchez głośno mówił że chce odejść i już tam iskrzylo na linni Alexis drużyna+ kibice. Chodź to zależy pewnie którego by się spytalo(kibica). Swoim komentarzem nie chce nikogo urazić szydzic i drwic co do przynależności klubu.
BO PILKA ŁĄCZY A NIE DZIELI😁
» 5 marca 2019, 05:26 #454
Drops71: Prawda jest taka ze w srode wychodzimy zupełnie nowym składem od obrony w górę , może to jest sposób na psg? Ludzie którzy za wszelka cenę musza się pokazać i nie są tak sprawdzeni przez psg jak pogba martial Lingard matic herrera? Może wlasnie ci młodzi zakręca tak ze będzie legenda jeszcze o tym?... a nawet jeśli nie... to dalej walczymy o ligę! Coś zaczyna się ruszać i z tego musimy się cieszyć!
» 4 marca 2019, 23:52 #453
DjTED: Lingard do czasu zejscia grał najlepiej z naszych
» 5 marca 2019, 00:43 #452
bacalinho: Ktoś oglada więcej Bruno Fernandesa z Sportingu ? Ja go widziałem z dwa razy w akcji, no kot jak ich mało ale to raczej SPO czy mógłby u nas grać na SP jak myślicie ? Co za liczby kręci to nie mam pytań
» 4 marca 2019, 22:01 #451
Me89v2: Fajny transfer. Pogba Herrera Fernandes.
Ruchliwość i kreatywność. Kiedy trzeba byłoby bardziej bronić wracamy do Pogba Matic Herrera.

Jeszcze na PP ktoś.

Martial Rashford Pepe/Sancho

I środek obrony

Shaw Lindelof Skrinar/Kulibaly Dalot/nowy PO
» 5 marca 2019, 08:45 #450
bacalinho: Gość ma bardzo dobre uderzenie, no i technika na wysokim poziomie, ja liczę jeszcze na Wan Bissake i Koulibaliego oraz PP i skąd mamy dopięty 😊
» 5 marca 2019, 08:51 #449
Kilerek7: Nam jest potrzebny ktoś pokroju Kante, Ruben Neves, Ndombele.
» 5 marca 2019, 10:04 #448
Me89v2: Kilerek u nas wypada Pogba i nie ma kreatywnego sp. Taki Fernandes to mus. Naszym Kante może być Andre i grać na DP. Do tego jest Matic i McT od biedy
» 5 marca 2019, 10:15 #447
mordynator: jest szansa że Na Arsenal oprócz Martiala ktoś jeszcze wróci?
» 4 marca 2019, 18:55 #446
karol100: Chyba nie
» 4 marca 2019, 19:04 #445
DjTED: Lingard juz nie?
» 4 marca 2019, 19:27 #444
RedRevolta: "Anthony Martial has been ruled out of Wednesday’s game against PSG due to a groin injury. It was decided by the medical staff to save him for the upcoming game against Arsenal." i w sumie bardzo dobrze, niech Martial kuruje się na Arsenal.
» 4 marca 2019, 17:55 #443
BartkoGGMU: Jaki widzicie skład na PSG? Moim zdaniem nie ma co ryzykować i wychodzić z samymi młodnikami w środku. Zagescilbym srodek obrony i liczył na kontry.
DDG
Young Lindelof Smalling Bailly Shaw
McTominay Fred
Dalot Lukaku Rashford
» 4 marca 2019, 17:51 #442
jamaj05: Na kontry? A po co PSG ma w ogole atakowac? :)
Rash Lukaku Chong
Fred McTominay Pereira
Shaw Smalling Lindelof Young
DdG
» 4 marca 2019, 22:24 #441
artix206: Uważaj bo Chong zagra w pierwszym składzie. Tam będzie Dalot.
» 5 marca 2019, 05:59 #440
SickRabbit: Mecz z PSG mnie nie interere. Mogą się zamurować byle nie przegrać wincyj niż 2-0.
Bardziej mnie martwi mecz z Arsenalem, bo plaga kontuzji a ewentualna porażka mocno obniży szanse na top 4 dla United. Chelsea też ma zaległy mecz z Brighton więc +3pkt i jesteśmy na 6tym.
» 4 marca 2019, 17:00 #439
Mariusz199012: Szybko strzelony gol i wtedy wszystko moze sie zdarzyc . Psg juz raz byli frajerami .mocno wierze ze wyjdziemy i zagramy fajny mecz a jesli nie Awansujemy to i tak nic sie nie stanie bo w tym sezonie wazne jest top 4 i Puchar Angli .Latem kilka transferów i Ole gunnar zostaje dalej i wtedy będziemy mogli powalczyc O Mistrzostwo i Lm
» 4 marca 2019, 16:45 #438
vieeeri: Zdziwię się mocno, jeśli wyjdzie inny skład niż ten z Southampton z tą różnicą, że Fred zagra zamiast Pogby i Dalot za Sancheza. Boję się, żeby już tylko obeszło się bez kontuzji, bo zmienników już musieliby juniorzy zastąpić
» 4 marca 2019, 16:18 #437
JkaPumbaTkiShab: Ja to bym na pozycji Mctominaya, który tylko spowalnia gre dał Lindelofa a w jego miejsce do obrony Bailly. Reszta niestety tak jak napisałeś no ale tu żadnego wyboru nie ma.
» 4 marca 2019, 16:29 #436
vieeeri: Myślę, że więcej złego zrobi Bailly w pierwszym składzie niż McTominay. Obaj to nie wirtuozi, ale Bailly to nadaje mi się moim zdaniem co najwyżej na lige i gre z drużynami z poza TOP6
» 4 marca 2019, 17:22 #435
celny: Btw jak to jest z getrami w naszej druzynie?
Zawodnicy zakladaja skarpetki, a na to wyciete getry?
Próbowal ktos tak kiedys?
» 4 marca 2019, 16:17 #434
Lopak5: Jeszcze nikt nigdy tak nie próbował
» 4 marca 2019, 16:35 #433
ponczok: teraz to jest bardzo popularne, skarpetka może służyć jako trzymanie ochraniacza, skarpetka jest cieńsza niż getra zazwyczaj i to tez jest „duza” różnica, lub po prostu dlatego ze fajnie wyglada, niektórzy to już robią z przyzwyczajenia, ogólnie tak się przyjęło w tych czasach
» 4 marca 2019, 18:17 #432
Mariusz199012: Nawet Ferguson nic sobie z Loserpoolu nie robi i są dla niego nikim .
» 4 marca 2019, 13:59 #431
Mariusz199012: Liverpool Moim zdaniem nie wygra Mistrzostwa . śmieszyły mnie te zachwyty kilka miesięcy temu jaki to klopp nie jest świetny itp . Mają ciezki terminarz .fulham na wyjezdzie i cardiff i u siebie z chelsea i z totkami co do łatwych spotkań nie nalezy
» 4 marca 2019, 13:57 #430
dlabigt23: Ja tak sie zastanawiam czy jednak moze lepiej byloby wymienic tego Icardiego za Lukaku . Jednak co jak co ale taki zawzięty cwaniaczek w ataku ala Diego Costa przydalby sie nam i do tego jego technika o wiele lepsza niz Lukaku i pasowalby bardziej do naszego systemu gry .
» 4 marca 2019, 11:51 #429
bacalinho: Cwaniaczek cwaniaczkiem, ale on ma pusto w głowie, siądzie na ławce i będzie awantura, nie zamieniłbym za Lukaku nigdy. Piłkarsko kot, ale żona i głowa tragedia...
» 4 marca 2019, 12:22 #428
VaultBoy96: W życiu nie chce takich ludzi jak Icardi u nas w klubie. Może i jest utalentowany, ale skill to nie wszystko. I jeszcze jego żona...
» 4 marca 2019, 13:24 #427
wrobel1992: Cd Icardiego to wiele wskazuje na to, że kłopot z żoną będzie przeszłością...
Sama wymiana bez sensu, mamy gracza, który się pogubił, ale jest gwarantem sporej ilości goli od kilku lat w PL, a Mauro to niewiadoma. Po za tym zarząd niech się skupia na bardziej potrzebnych transferach niż kombinacje z napadem, który jest przyzwoity.
» 4 marca 2019, 16:57 #426
Nowekonto124: Lukaku powinien zostać. 25 lat , ciężko pracuje. Być może w wakacje nauczy się przyjmować nie wiadomo, ale może być tylko lepszy.
» 4 marca 2019, 17:21 #425
Neymar514x: Lukaku ostatnio często siedział na ławie ale nie strzelał focha tylko trenował i jak widać po ostatnich meczach chłop się przykłada nawet technike poprawił co jest na duży plus. Szczerze to lubię gościa i nie zamieniłbym za icardiego
» 4 marca 2019, 18:38 #424
eragon30971: Ale by była historia, gdyby CFC i Arsenal wypadli poza top 4 na koniec sezonu i mierzyli by się w finale ligi Europy o grę w lidze mistrzów :D
» 4 marca 2019, 09:57 #423
CHRCH: Ciekaw jestem czy nasz Miki wróciłby do formy u Ole.
» 4 marca 2019, 09:03 #422
wrobel1992: Oglądałem ostatnio Arsenal i też mnie to zastanawiało. Niby Ormianin znikał u nas na 80minut, ale potrafił zaliczyć za chwilę jedno czy dwa kluczowe podania...generalnie na pewno gorzej od Alexisa (niestety) by nie wypadał.
» 4 marca 2019, 09:18 #421
CHRCH: Właśnie znikał bo miał konflikt z trenerem, jak większość naszych grajków. W arsenalu nawet ciekawie gra i pasowałby na prawą stronę.
» 4 marca 2019, 09:20 #420
Janek: Tyle, że w Arsenalu dobrze gra raptem drugi czy trzeci mecz, więc to znikanie to raczej nie kwestia trenera. Aczkolwiek ostatnio dobrze gra i może złapie w końcu wiatr w żagle.
Nigdy nie byłem zwolennikiem wymiany Mikiego na Alexisa. Może i znikał, ale jednak trochę bramek nam dał, a Alexis niestety dość długo się u nas "aklimatyzuje" tak delikatnie mówiąc.
» 4 marca 2019, 09:29 #419
dlabigt23: Napewno gorszy od Sancheza by nie był ... Mielibysmy chociaz kogos na prawa strone
» 4 marca 2019, 09:35 #418
LearningtoFly: To ja zadam inne pytanie :), wolicie przegrać z City- przez co stracimy szanse na TOP4, ale zapewnimy City mistrzostwo, czy wolicie wygrać z City, a mistrzostwo powędruje do The Reds :)?
» 4 marca 2019, 08:37 #417
MiSt: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.03.2019 09:01

Zawsze na pierwszym miejscu jest United.
Jeśli ktoś bardziej nienawidzi Liverpoolu niż kocha United to nie ma prawa nazywać się kibicem tego pięknego klubu ;)
» 4 marca 2019, 08:56 #416
karol100: Co to za pytanie.. oczywiście ze najważniejsze dla nas jest top 4
» 4 marca 2019, 09:03 #415
Janek: Gramy z City o pełną pulę. Live i tak się samo z walki wyeliminuje.
» 4 marca 2019, 09:20 #414
nani3210: co byście woleli żeby liverpool zdobył mistrza czy city z potrójną koroną ?
» 4 marca 2019, 08:29 #413
LearningtoFly: City z potrojna
» 4 marca 2019, 08:36 #412
FetraiNarrator: United z potrójna 3 lata pod rząd
» 4 marca 2019, 15:22 #411
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.03.2019 06:18

https ://youtu.be/GM1YEt2jZXI Haha dobre, Ole Wszechmogący (spacja przed dwukropkiem)
» 4 marca 2019, 06:16 #410
NoName222: O nie. Co oni zrobili biednemu Ole?
» 4 marca 2019, 06:25 #409
Krzyk: Zauważyliście tam Pogbe? :D
» 4 marca 2019, 17:31 #408
kckMU: Mam nieodparte wrażenie, że w którymś sezonie Liverpool będzie mieć 4 punkty przewagi przed ostatnią kolejką i jakimś cudem nie wygra ligi.

To jest fantastyczne. Na przykładzie - chciałbym, żeby real szlag trafił. Ale Liverpool? Oby żyli wiecznie. Tyle futbolowej radości nikt oprócz Man United nie potrafi mi dać.
» 4 marca 2019, 00:36 #407
United45: Swoją drogą ostatnio miałem ciekawe rozmyślanie na temat tego co by było gdybyśmy na ostatnia kolejkę przed końcem mierzyli się z City które musiałoby wygrać żeby przeskoczyć Liverpool. Pierwsze derby Manchesteru w których obie strony kibicują City?
» 4 marca 2019, 06:15 #406
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.03.2019 09:20

Jakby Real trafił szlag to Barcelona nie miałaby kogo lać w klasyku. Oni też bywają pocieszni.
» 4 marca 2019, 09:19 #405
Diabelski97: Odbiegając od tematu to niesamowicie czekam na letnie okienko transferowe :)
» 3 marca 2019, 23:53 #404
Kilerek7: Tak się zastanawiam nad naszymi transferami, czy zakupieni piłkarze z miejsca wejdą do podstawy? W ataku pupilem jest Rashford, Lukaku godzi sie na role rezerwowego i jakoś nie wierzę, że przyszedlby taki Icardi i grał pierwsze skrzypce, to samo zastanawia mnie z Sancho lub Pepe, owszem są lepsi niż Lingard i Martial, ale nie wydaje mi się, że Ole tych dwóch graczy posadzi na ławce. Lingard mógłby grać na 10 tce ale tam jest Pogba, także sprowadzenie Felixa nie ma sensu. Co do pomocy to Herrera i Matic sa nie do ruszenia, nawet taki Ndombele czy Neves raczej nie wskoczy odrazu. Jedynie moze Koulibaly odrazu wpadnie do podstawy, lub nowy PO za Younga, chociaż Anglik toto nasz kapitan i tez sie zadomowił. Ja rozumiem, że trzeba mieć szeroką ławkę, zmienników itd. Ale wydając po 100 baniek na obronce czy skrzydłowego, chce sie raczej nimi grać regularnie, a z naszej obecnie najlepiej grającej 11 stki zal wywalac kogokolwiek. Nawet Lukaku, Pereira czy Dalot zasługują na regularną gre, o naszych talentach z akademii nie wspomnę, czekam na Greenwooda.
» 4 marca 2019, 06:13 #403
bacalinho: Kilerek7 zawsze lubiłem dyskutować z Tobą a wróciłem do pisania to podyskutujmy. Olę widzi jaka jest kadra zespołu i ze nie mamy nominalnego PP, Lingard to taki zadaniowiec, zmiennik który walczy i dużo daje dla tego zespołu ale typowym skrzydłowym nie jest, moim zdaniem Olę widziałby tutaj Zahe z CP i w sumie ja tez, ma dużo do udowodnienia i Olę go dobrze zna , a krwi potrafi napsuć ze aż miło obrońcom. Sancho czy Pepe tez dobre opcje ale Zaha będzie sporo tańszy od Sancho, mysle około 70-80mln i jest nasz. Co do PO to musimy kupić Wan Bissake, nie widzę innej opcji, aktualnie moim zdaniem najlepszy PO BPL i to bez żartów. Icardi to wyssane z palca, gość dla mniw pójdzie do Realu, ma za bardzo wybujane ego, po za tym jego żona tragedia. SO to Kuolibaly i to mega transfer od razu robi różnice, jeżeli chodzi o Maticia czy Herrera to tak jak pisałem kupić kogoś do rotacji w okolicach 50mln taki Rakitic byłby mega transferem. Pereira na regularna grę się nie nadaje, na SPO ok ale gra tam Pogba a Dalot po woli będzie wchodził do zespołu tyle.
4 transfery i mamy kompletny skład:
Kolulbaly 100mln
Wan Bissaka + Zaha około 120mln
Rakitic 50mln
Mamy skład kompletny do dobrej rotacji.
Sprzedać Sanchez Rojo Darmian, Valencia odchodzi i można grać o mistrza BPL
» 4 marca 2019, 09:13 #402
Kilerek7: No właśnie dawno Cię nie było:-)
» 4 marca 2019, 15:57 #401
bacalinho: I co powiesz na moje propozycje ?🤪
» 4 marca 2019, 16:01 #400
Kilerek7: Koulibaly i Wan Bissaka jak najbardziej na tak, ale co do Zahy i Rakiticia to tak średnio bym powiedział. Chorwat ma już swoje lata, Zaha jest niezły ale nie wybitny i jest starszy od Sancho, który może być o wiele lepszy, a cenowo sądzę, że dużej różnicy nie będzie. Bo Sancho będzie kosztował 100 baniek, a Zaha około 70, patrząc na potencjał to wolę gracza BVB.
» 4 marca 2019, 21:16 #399
MiSt: Nieźle odleciał Klopp z tym wiatrem :D
Brawo Liverpool, oby tak dalej! ;)
» 3 marca 2019, 23:42 #398
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 23:14

Wy dalej nie nauczyliście się wklejać linków na czat?! ludzie, wystarczy usunąć https: // www i tyle! nie trzeba żadnych spacji robić.
» 3 marca 2019, 23:14 #397
Ciechanek: Może Oni się nauczyli ale ja nie
» 3 marca 2019, 23:18 #396
kamilpe: Top 3 zawodników, którzy mogą być następcą Maticia. Jakie propozycje?
» 3 marca 2019, 22:30 #395
vieeeri: Dier, Ndidi, Rice tak na szybko
» 3 marca 2019, 22:38 #394
LearningtoFly: Kante :), ale on raczej ciężki byłby do wyciągnięcią, więc może jego kopie: Gana i Ndidi, silni, ograni w Premier League. Mój 3 wybór Allan z Napoli, ależ to jest craczysko
» 3 marca 2019, 22:47 #393
cinek26: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 23:09

Ruben Neves ciekawie się zapowiada.
» 3 marca 2019, 23:09 #392
DjTED: Kante. Dać nawet za niego 200 mln.
» 4 marca 2019, 00:52 #391
Mattias: McTominay, McTominay, McTominay.
» 4 marca 2019, 01:13 #390
EvilRogue: A tymczasem Van Persi z hattrikiem.
» 3 marca 2019, 22:18 #389
karol100: Gdzie on gra teraz? Turcja?
» 3 marca 2019, 22:21 #388
Romek1981: Holandia
» 3 marca 2019, 22:22 #387
karol100: Lubilem goscia, jeden z moich ulubionych zawodnikow
» 3 marca 2019, 22:24 #386
cinek26: Odszedł od nas zdecydowanie zbyt szybko, u Ole grałby pierwsze skrzypce prawdopodobnie do dziś, raczej nie było by transferu Lukaku.
» 3 marca 2019, 22:59 #385
mikon70: Nie sadze. Trapiony kontuzjami, miałby już w tym roku 36 lat
» 4 marca 2019, 00:50 #384
DjTED: Van Persię był załamany po tym jak SAF odszedł na emeryture :(
» 4 marca 2019, 00:52 #383
mikon70: Mam nadzieje ze na tej stronie juz nikt sie mnie nie czepi o to ze cisne po niemieckim zulu z looserpoolu. Ten gosc to parodia i z meczu na mecz popada w coraz wieksza paranoje. Wiatr mu przeszkadzał? Niech sie cieszy ze ze stoke nie grali bo tam to by chyba nie wytrzymal psychicznie. To jest tak zakompleksiony paranoik ze az nie chce sie na niego patrzec. Idealny klub sobie wybral do pracy bo pieknie sie uzupelniaja w frajerstwie i gadaniu glupot
» 3 marca 2019, 21:48 #382
LearningtoFly: Gość parodia?, walczy o majstra z Millnerem, Wijnaldumem, Hendersonem, Origim czy Lovrenem?. Śmiechłem, może Klopp nie wygrywa trofeów, ale ja bym go z pocałowaniem ręki przywitał w United. Fantastyczny trener, żyjący spotkaniami, z takiego Lingarda czy McTominaya by stworzył potworów, dużo lepsza marka od ukochanego tutaj Pochettino;)
Problemem Kloppa, jest maszyna Guardioli, gdzie Pep może sobie pozwolić na wystawienie dwóch równorzędnych 11, co zresztą zabiło nas w zeszłym "wybitnym" dla niektórych sezonie :). 70 pktów, zaledwie 1 porażka?, to serio marne osiągnięcia? Dla mnie Klopp to top3 świata, (zresztą od zawsze uważam, że jak trenera szukać to w Niemczech - Tuchel, Nagelsmann czy Favre) i należy mu się czapka z głów za to co wyprawiał z Borussią oraz na jakie wyżyny wniósł Liverpool. Nie chce nic mówić ale przed nim Liverpool to był średniak, z jednym niezłym sezonem 13-14, gdzie mieli świetny napad ale tragiczną obronę. Ja rozumiem, niechęć do The Reds, ale chyba zaślepia Cię to za bardzo, wyśmiewając Kloppa.
BTW: ile tak żałosnych wypowiedzi miał Mourinhio ?, pamiętam też Moyesa:"który dążył do poziomu Manchesteru City"
» 3 marca 2019, 22:55 #381
joyrider: Zgadzam się z LearningtoFly. Żałuję, że Klopp nie trafił do nas zamiast Mou. Najlepiej jakby teraz odszedł z Liverpoolu gdzieś do PSG, bo dopóki jest tam trenerem nasza grzęda jest w niebezpieczeństwie. Miejmy nadzieję, że Ole to udźwignie, trafi z transferami i nawiążemy równą walkę o mistrza.
» 3 marca 2019, 23:04 #380
Janek: Top 3 świata i nie jest w stanie wygrać choćby najmniejszego pucharu z takim składem?
» 3 marca 2019, 23:39 #379
mikon70: A ja nie żałuje ze nie przyszedł bo gościa nie trawie. Nie ma się nad czym spuszczać bo wydał bardzo dużo kasy na transfery, wiec nie ma co mówić jak to on średniakami świetnie gra. Wali mnie ten jego ofensywny styl gry, który nic nie daje. Mourinho był jaki był, ale to on wygrał 3 puchary w United, a Klopp jak nic nie wygrał, tak nic się nie zmieniło
» 3 marca 2019, 23:54 #378
JebikMUTD95: Janek
Z jakim składem Klopp nie jest w stanie wygrać najmniejszego Pucharu? Twoim zdaniem skład Liverpoolu, którym dysponuje Klopp powinien być gwarancja zdobycia jakiegokolwiek Pucharu w sezonie ? Z tym składem, który przed pojawieniem się Kloppa miał w szatni piłkarzy, którzy byli średniakami w EPL z wyjątkiem może 1-2 piłkarzy. Klopp odmienił Liverpool, w którym wykonuję kawał świetnej roboty sprawiając, że Liverpool od początku sezonu był uznawany jako jeden z kandydatów do zdobycia Mistrzostwa i od początku sezonu toczy równą walkę z City o to kto zakończy sezon na samym szczycie. Różnica między Kloppem i Guardiolą to skład, który mają do dyspozycji. Guardiola może pozwolić sobie na wystawienie niemalże dwóch równorzędnych 11-stek na co pozwolić nie może sobie Klopp.
Klopp w poprzednim sezonie już udowodnił, że to nie jest ten sam słabo grający Liverpool dochodząc do finału LM, w którym ogromnego pecha miał Salah doznając kontuzji w momencie, gdy Liverpool wrócił do wałki z Realem odrabiając stracona bramkę. Kontuzja Salaha, który musiał opuścić boisko odbiła się na piłkarzach Liverpoolu, którzy jakby oo zejściu Salaha zaczynali tracic wiarę, że mogą wygrać ten finał z Realem bez Salaha. Liverpool po zmianie Salaha z każdą chwilę grał coraz gorszej, a po straceniu bramki świadomość, że znowu muszą odrobić jedną bramkę jeśli chcą wrócić do wałki była dobiciem Liverpoolu. Finał LM mógłby zakończyć się zupełnie innymi wynikiem, gdyby nie kontuzja Salaha która była dla niego końcem tego spotkania.

Obecnie mam wielką nadzieję, że OLE zostanie u nas na długie lata, w których zapisze się ponownie w historii UNITED, którą pomagał pisać wychodząc na boisko w koszulce z Diabłem na piersi stając się Legendą, która ma szansę ponownie zapisać się w historii po raz kolejny lecz tym razem już stając się Legendą klubu zarówno na boisku jak i na ławce trenerskiej.
Jedna gdyby nie OLE i jego świetna praca to tego "zakompleksionego" Kloppa widziałbym na ławce UNITED przed tymi Pepami, Tuchelami i innymi trenerzyami z największą chęcią.
» 4 marca 2019, 02:00 #377
Vaxiu: Od poczatku sezonu wiele osob mowilo i Liverpoolu "potwor", "piekielnie mocni" ale jak mowa o Jurgenie to nagle sklad nie taki potworny i nie maja kim wygrac jakiegokolwiek pucharu :)
Owszem, Klopp jest dobry ale top 3? Ha? Bo graja ladnie? Kiedy to cos wygryl? W Dortmund? A ostatni jego sezon tam pamietacie?
» 4 marca 2019, 08:22 #376
Janek: Odkąd Klopp jest w Live, Arsenal z przeciętnym składem jest w stanie zgarnąć 2 puchary, a Liverpool z genialnym trenerem i krociami wydanymi na transfery nawet się o żaden nie ociera. Sorry, ale jakoś mnie to nie przekonuje, że nie mają składu na wygranie jakiegoś pucharu myszki miki.
» 4 marca 2019, 09:19 #375
wider: wszyscy przed meczem z PSG mowili wygramy gładko. Przed meczem z Live to samo mówili że ich pojedziemy.
Teraz przed meczem z Arsenalem to samo
» 3 marca 2019, 21:48 #374
Diabelski97: Przed Liverpoolem każdy spodziewał się ciężkiego meczu, teraz gramy z Arsenalem z którym zawsze sobie radzimy więc pewność siebie jest jak najbardziej na miejscu.
» 3 marca 2019, 22:06 #373
Janek: Live było spokojnie do przejścia, no ale 4 kontuzji w pierwszej połowie to w najczarniejszych scenariuszach by się człowiek nie spodziewał.
» 3 marca 2019, 22:11 #372
flt32705: Zapomniales chyba ze z looserpoolem po 25 minutach mielismy 3 wymuszone zmiany a I tak gralismy oslabionym skladem wiec remis nie byl zly w tym spotkaniu
» 4 marca 2019, 09:40 #371
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 21:11

Nie mogę się doczekać spotkania z Arsenalem, ich kibice są bardzo pewni wygranej a chyba mają słabą pamięć bo ostatni przegrali z naszym rotacyjnym składem bez Martiala, Rasha od pierwszej minuty. Mimo kontuzji u Nas myślę że ich pokonamy już przed wyjściem na boisko ;)
» 3 marca 2019, 21:11 #370
dlabigt23: No jak zwykle bo wygrali 2-3 mecze z rzędu i co z tego ? jak zawsze w jakiej formie nie są to z nami biją głową w mur i przehgrywaja . Miejmy nadzieje ze zamkniemy im usta i wygramy rowniez i w tym spotkaniu a pewnie wroci juz Matic czy Herrera i Lingard - Martial
» 3 marca 2019, 21:19 #369
Killgor: posilkujesz sie kanonierzy.com? moj ziomek to fan Arsenalu i mowi,ze na tej stronie sa takie dzbany.Pieprza tam jak potluczeni,dwa mecze wygraja i fooorma jest!Przestal sie tam udzielac,bo nie maja tam za grosz szacunku ani do swoich,ani do nieswoich pilkarzy.Chociaz jak my przegrywamy tutaj jest podobnie..
» 3 marca 2019, 21:35 #368
DjTED: Nie pompujcie. Ja sie tego meczu własnie obawiam
» 3 marca 2019, 21:41 #367
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 21:46

Jestem obiektywny na wszystkie tematy i uważam że szczyceniem się zremisowanym meczem z Tottenhamem który jest w największym kryzysie tego sezonu i bez swojego podstawowego gracza Aliego to nie jest wielki sukces ;)
Przegrali z nami ostatnio 3-1 i szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio z nami wygrali..
Martial już zdrowy i myślę że Herrera/Lingard/Matic któryś z tych piłkarzy zagra ;)
» 3 marca 2019, 21:45 #366
AFC07: Pompujcie balonik coraz bardziej xd
» 3 marca 2019, 22:03 #365
gunnersfan9: niech pompują. Wygrali z nami w pucharze i już dopisują sobie 3 punkty. Ja jestem pewien, że nasi będą maksymalnie zmotywowani na ten mecz. A odnośnie meczu z Tottenhamem, to każdy dobrze wie, że przed karnym dla Spurs był spalony Kane'a. A oni tu wypisują o kryzysie Tottenhamu i braku Allego. U nas tez brakowało Bellerina czy Holdinga. Zobaczymy jak ich morale wzrosną po porażce z PSG :D
» 3 marca 2019, 22:09 #364
Snakus: "Jestem obiektywny na wszystkie tematy i uważam" - jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego napisać? za takie rzeczy powinien być wyrok, bez procesu.
» 3 marca 2019, 22:16 #363
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 22:27

Wy dostajecie po dupsko 5-1 od Liverpoolu, a my remisujemy 0-0 mimo że kontuzjowany Herrera, Matić, Martial i Lingard. Mało tego to my mamy dwie setki, a Liverpool ani jednej groźniej akcji. No ale przecież zremisowaliście z Totkami (które my pyknęliśmy) a kolejkę wcześniej wygraliście z Bornemouth 5-1 (które my ograliśmy 4-1), więc z pewnością nie mamy co jechać na Emirates, bo przegrana gwarantowana ;)

Osobiście uważam, że to będzie ciekawy mecz i ciężko przed pierwszym gwizdkiem wskazać faworyta. Wam wypadł Torreira, u nas nie wiadomo kto się zdąży wykurować. My w środę jedziemy do Paryża, wy w czwartek do Rennes (ciekawe czy Emery wyjdzie rezerwami czy nie), więc obie drużyny mogą być lekko zmęczone. Liczę na dużo walki po obu stronach i na korzystny wynik oczywiście dla Diabłów :)
» 3 marca 2019, 22:21 #362
gunnersfan9: Naprawdę? a dlaczego przytaczasz mecz wyjazdowy do meczu domowego? czy czasami nie dostaliście od Liverpoolu 3-1? chyba że dla ciebie to żadna różnica :D czy czasami nie zremisowaliście z Burnley 2-2? a my wygraliśmy 3-1. Takie gadanie nie ma najmniejszego sensu, bo każdy mecz jest inny.
» 3 marca 2019, 22:30 #361
LearningtoFly: dobra widzę chłopaki pomylili strony ten jeden AFC07, to od dawna sieje tu mętlik i prowokacje, aż dziwie się, że bana nie zebrał :)
W zasadzie to po co z nimi dyskutujecie?, chłopaki chcą sobie ulżyć, bo każdy od dawna wie, że Arsenal to totalne pośmiewisko, wypełzli ze swoich nor w czasach największego kryzysu United, żeby się dowartościować. Już od dawna w piłce nikt ich nie bierze na poważnie.- Ja sam już jakieś 10 lat temu, potem dostali od nas 8 i do dziś nie mogą tego przełknąć. Ich piękna era skończyła się w roku 2004, a więc jeszcze wcześniej niż Poolu, potem to jednorazowe wyskoki w FA Cup.
Emery to idealny następca papcia, powalczy o 4 miejsce, w Europie szybka bombka, do dziś chłopina się miota jak mu Barca 6 w rewanżu walnęła. Idealny trener do tego śmiesznego klubu.
Dopóki siedzi Kroenke i nie daje hajsu, tak możemy być spokojni o ich aspiracje :), walnąć im 4 w w weekend i usadzić na właściwym miejscu.
» 3 marca 2019, 23:06 #360
Diabelski97: Snakus" jak masz problemy z emocjami to pisanie na forum Ci w tym nie pomoże.
A wracając do tematu ja napisałem że kibice Arsenalu są straszni pewni wygranej i lecą teksty typu "w niedzielę wyjaśnimy tych nieudaczników" i ogólnie wysokie ego co niektórzy mają :)
Uważam że poza naszymi kontuzjami Arsenal nie ma argumentów na wygraną z nami co regularnie pokazują nasze mecze, My na wyjazdach radzimy sobie lepiej niż na OT plus Martial będzie już gotów a może Herrera/Matic/Lingard również zagrają, także czekamy do niedzieli.
» 3 marca 2019, 23:41 #359
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.03.2019 00:05

Akurat AFC07 nie sieje tutaj fermentu. Chłop potrafi zachować kulturę wypowiedzi. Co innego ten drugi gunnersfan, który mi wygląda na kolejne konto osławionego Kanoniera aka Tymczasowo.

Chłopie, 3 punkty to my sobie dopisujemy zawsze, bo strata jakiegokolwiek z Arsenalem to dla nas wtopa. Mało jest drużyn w PL, które nam siedzą tak jak Arsenal. W pucharze co prawda stawka była inna, ale wymowny jest fakt, że wygraliśmy na pełnym luzie. Jak dla mnie, to przykład tego meczu daje nam rolę faworyta. Inne powody? Forma, którą od przyjścia Ole mamy kapitalną. Tymczasem Arsenal od dobrych kilku miesięcy ma swoistą sinusoidę i może jak wam mecz wyjdzie, to powalczycie. Kolejne argumenty? Najprostszy z możliwych, czyli różnica jakości w drużynach. U nas rezerwowy Lukaku wygrywa mecze, u was największa gwiazda Auba przoduje w ilości zmarnowanych setek. Dalsze porównywanie już przemilczę, bo im dalej w las, tym Arsenal coraz gorzej wypada. Generalnie to pamiętajcie, że obecne United to nie jest obecny Totteham, który łyknęła Chelsea, łyknelo Burnley. A z PSG pewnie odpadniemy, ale Arsenal to kilka półek niżej od szejkoteamu.
» 3 marca 2019, 23:57 #358
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.03.2019 00:59

Mecz za 6 punktów. Obawiam się i to bardzo. Arsenal jest w gazie. My kiedyś zakonczyliśmy ich fantastyczną serię i mam jakies bardzo złe przeczucia co do tego meczu. Wiadomo, ze ostatnio mamy fure szczescia z nimi ale jest to "ale" Co do pana AFC proszę nie atakujcie go bo to jest mądry facet i zawsze pisze tutaj z kulturą. My mamy u nich tez jednego w miare ogarnietego pana i niech tak pozostanie.
» 4 marca 2019, 00:57 #357
DjTED: gunnersfan9: chcesz porozmawiac o waszych ostatnich występach w LM ? Jak za kazdym razem po wyjsciu z grupy dostawaliście 5 na start w pierwszym meczu i było pozamiatane? Ja nie pamietam by MU dostało od kogos 4:0 a co dopiero wiecej...
» 4 marca 2019, 01:04 #356
LearningtoFly: gunnersfan po prostu nie może przełknąć, że co roku są chłopcami do bicia dla City, Liverpoolu, Chelsea czy United- lubią dostać sobie 6,5, czasem nawet dostać w kły od BATE, takie smutne to życie, ich największe święto to St. Totteringham Day, choć i ostatnimi laty, nawet takich świąt zdarza im się nie obchodzić. LE to idealne dla nich miejsce, już dosyć kompromitacji z Bayernem, Barcelona czy innymi klubami i wiecznej 1/8, szkoda slota :)
» 4 marca 2019, 08:42 #355
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 21:09

Ta liga włoska to jest taka porażka ze szok. My narzekamy na sędziów z PL. Tam sędzia daje czerwo, za to że Ronaldo się wywalił o własne nogi. Żenada, wstyd, albo korupcja.

Właśnie przecież tam jest Var, dlaczego nikt nie sprawdzil
» 3 marca 2019, 21:07 #354
TheDissfuller: Czy ty się dobrze czujesz? Sędziowie z Włoch są top1 na świecie i każda osoba, która śledzi wszystkie top5 lig na świecie wie o tym.
Nie bez powodu w LM najczęściej są sędziowie włoscy, bo są świetni.
» 3 marca 2019, 21:12 #353
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 21:23

Oni gwizdza wszystko, kazdy kontakt. Zenada!! Papierowe faule. Dno dna, jak ta cala liga zreszta, bleee. Top 1 heh , chyba dlatego ze najlatwiej ich przekupic.
» 3 marca 2019, 21:19 #352
TheDissfuller: Ile meczy serie a oglądałeś w tym sezonie?
» 3 marca 2019, 21:28 #351
Saberem47: Z sputhampton strzelilismy ze spalonego, ale jakoś nie ma narzekania na sędziego haha
» 3 marca 2019, 21:28 #350
TheDissfuller: Z resztą sam mane ma już w tym sezonie 3-4 bramki ze spalonego w PL.
» 3 marca 2019, 21:30 #349
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 21:50

Oczywiscie ze pierwszy moze drugi , bo tam nie ma co ogladac. Oczywiscie nasi tez robia bledy I to sporo, ale nie maja Varu. Dobra zreszta nie ma o czym gadac, poprostu spodziewalem sie czegos lepszego, ale widze ze ta liga to nadal zenada.

Samberem47 strzelilismy ze spalonego ktory mial moze ze 10 cm , sedzia z odleglosci 30 metrow mogl tego nie zauwazyc, malo kto by to zauwazyl. Nie ma o czym gadac.
» 3 marca 2019, 21:47 #348
zaluda: Cytat ze stronki loserów @Sailor "Man utd jest tak żałosnym i zakompleksionym klubem, że ich największym sukcesem ostatnich lat będzie nasza ewentualna porażka w drodze po mistrza."

No to policzmy ile pucharków zdobyli od 2012 roku (ich ostatnie trofeum) a ile my:

Liverpool: Puchar Ligi 2012
ManUtd: Premier League 2013, Puchar Anglii 2016, Tarcza Wspólnoty 2013, 2016, Puchar Ligi 2017, Liga Europy 2017

Co ciekawe są to lata największego kryzysu United od lat 80. ubiegłego wieku, natomiast Liverpool podobno jest w swoim najlepszym okresie od lat 80. ubiegłego wieku. Pozdrawiam
» 3 marca 2019, 21:04 #347
arczibald: "Liverpool fans 😂😂😂

1991 :this year is our year
1992 :this year is our year
1993 :this year is our year
1994 :this year is our year
1995 :this year is our year
1995 :this year is our year
1996 :this year is our year
1997 :this year is our year
1998 :this year is our year
1999 :this year is our year
2000 :this year is our year
2001 :this year is our year
2002 :this year is our year
2003 :this year is our year
2004 :this year is our year
2005 :this year is our year
2006 :this year is our year
2007 :this year is our year
2008 :this year is our year
2009 :this year is our year
2010 :this year is our year
2011 :this year is our year
2012 :this year is our year
2013 :this year is our year

2014 : we won Epl ( oops sorry next year)

2015 :this year is our year
2016 :this year is our year
2017 :this year is our year
2018: this year is our year
2019: this year is our year still not boring

While they still waiting to win epl
Chelsea won 6 Epl
City won 4 epl
United won 13 epl
Arsenal won 3 epl
Blackburn won 1 Epl
Peter Schmeichal won the league 5 times, had a kid, and that kid even won the league with Leicester"
Tak w temacie :)
» 3 marca 2019, 21:35 #346
dawid27154: Zauważyłem, że została usunięta moja odpowiedz na jeden z komentarzy, w których umieszczane były całe wpisy kibiców innych drużyn. Dlatego też rzuciłem szybko okiem i okazuję się, ze tych wpisów już nie ma, na pewno większości, tak więc nie wiem kto za tym stoi czy osoba które te komentarze tutaj publikowała zawierające całe treści kopiowane ze stron należących do kibiców innych drużyn wraz z nickami czy też administracja DevilPage.pl, tak czy inaczej dziękuję i mam nadzieję, że nie trzeba będzie się więcej przedzierać przez wpisy kibiców innych drużyn aby poczytać to co napisane zostało przez kibiców Manchesteru United :)
» 3 marca 2019, 20:52 #345
DEPE: Klopp po meczu:
Very difficult game for different reasons. I know people don't like it when I say it, but the wind came from all different directions, the ball was in the air a lot.

niemiec powoli przemienia sie w mourinho :)
» 3 marca 2019, 19:55 #344
logarytm: prawda ,przy strzale Salaha podmuch wiatru sprawił ,że piłka trafiła prosto w Pickforda i dlatego nie wygrali
» 3 marca 2019, 20:03 #343
VaultBoy96: Ufff... Jednak memy nie umrą
» 3 marca 2019, 19:48 #342
Petrus147: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 19:24

fajny ten liverpool, taki nie za mocny
» 3 marca 2019, 19:23 #341
NoName222: Taki w sam raz
» 3 marca 2019, 20:30 #340
awe: 12 pkt przed United :)
» 3 marca 2019, 20:53 #339
Magik1990MU: Ciekaw jestem ile i czy w ogóle byliby przed nami gdyby był VAR :)
» 4 marca 2019, 00:08 #338
awe: Magik, ale az tak ? nie podpadajmy w skrajnosc, United to klub, ktory przez pol sezonu walczyl o zycie w kazdym meczu. a Liverpool caly czas szedl po swoje ;)
» 4 marca 2019, 16:24 #337
pies: Złodziejstwo nie popłaca :-) Co nakradli to oddadzą.
» 3 marca 2019, 19:21 #336
DEPE: żydki z liverpoolu ląduja na zasluzonym drugim miejscu.
» 3 marca 2019, 19:19 #335
Luke88: Żydzi to raczej my w tej chwili xD
» 3 marca 2019, 19:22 #334
DEPE: oni tez :)
» 3 marca 2019, 19:55 #333
logarytm: Szkoda. Liverpool zasługuje w tym sezonie na mistrza
» 3 marca 2019, 19:11 #332
luki1852: Jak co roku? :D
» 3 marca 2019, 19:12 #331
DjTED: Nie zasługuje za to nurkowanie Salaha
» 3 marca 2019, 19:18 #330
LearningtoFly: Idz lepiej na swoich kondonierow, ostatnio tu pisales Leno>De Gea, wiec chyba pora na kapiszony.com sie przeniesc :)
» 3 marca 2019, 20:04 #329
logarytm: Ostatnio Leno jest w lepszej formie niż DDG więc stwierdziłem fakt
» 3 marca 2019, 20:11 #328
NoLogo: lolerpool nie zasługuje na nic, nawet na szacunek.
» 3 marca 2019, 20:20 #327
Killgor: ruszyla maszyna.. :D
» 3 marca 2019, 19:08 #326
DjTED: mame nie teraz
» 3 marca 2019, 19:09 #325
RememberMe: liverpool - dobrze, że zdechł
» 3 marca 2019, 19:07 #324
kckMU: Hehe, ale za rok to już na pewno!
» 3 marca 2019, 19:06 #323
DjTED: za rok dojdzie cholernie mocna drużyna Oliego... To może za 2 lata ;)
» 3 marca 2019, 19:08 #322
Blau: Coś im się ta magiczna ofensywa posypała ostatnio - drugi bezbramkowy remis i spadają na drugie miejsce :D
» 3 marca 2019, 19:04 #321
Grzechu123: Fajnie gra ten Richarlison
» 3 marca 2019, 19:00 #320
DjTED: Ale memiczny mecz... Takiej padaki to chyba za Mou nie zagralismy
» 3 marca 2019, 18:59 #319
Grzechu123: Virgil wszystko czyści
» 3 marca 2019, 18:57 #318
Sideswipe: Van Dijk... on powinien grać u nas, nie u tych loserów.
» 3 marca 2019, 18:57 #317
FetraiNarrator: Szkoda że nie możemy Evertonowi pożyczyć Lukaku na dzisiejszy mecz :)
» 3 marca 2019, 18:47 #316
Luke88: Ja bym im pożyczył drewniaka na zawsze.
» 3 marca 2019, 18:58 #315
FetraiNarrator: Gdzie wczoraj byleś jak strzelał gole? Hehe Jakoś japki nie otwierałeś! Drzwi od piwnicy sie zatrzasneły?
» 3 marca 2019, 19:10 #314
Janek: I kim go zastąpimy? Bo jak pokazują ostatnie mecze jest potrzebny.
» 3 marca 2019, 19:19 #313
Luke88: Byłem i pisałem prawdę o drewnie jak piszę od pierwszego dnia co tu przypadkiem trafił.
» 3 marca 2019, 19:20 #312
DjTED: Picford ma te wykopy :)
» 3 marca 2019, 18:46 #311
cymGiggs11: Spoko bo najbliższe 3 mecze United na pewno są w TV :
- PSG-ManUtd 06.03 środa 21:00 ( TVP 1 ) - Liga Mistrzów
- Arsenal-ManUtd 10.03 niedziela 17:30 ( Canal+Sport 2 ) - Premier League
- Wolves-ManUtd 16.03 sobota 20:55 ( Eleven Sports 1 ) - F.A. Cup
a później dwa tygodnie przerwy......
» 3 marca 2019, 18:41 #310
DjTED: Salah Messiego udaje , ale to 2 klasy nizej
» 3 marca 2019, 18:29 #309
MU4everMU: nie ma Salaha nie ma liverpoolu
» 3 marca 2019, 18:39 #308
DjTED: Cienki ten everton. To Fulham dzisiaj mocniej Chelsea pogonil
» 3 marca 2019, 18:24 #307
RedRevolta: No cienki cienki ala za niedługo tam jedziemy więc pewnie akurat na nasz mecz nauczą się grać.
» 3 marca 2019, 18:37 #306
Me89v2: Everton laga tylko leci :D
» 3 marca 2019, 18:00 #305
DjTED: Tam ktoś umarł na tym stadionie?
» 3 marca 2019, 17:58 #304
Sancho: Taki remisik po 0 byłby bardzo sympatycznym wynikiem
» 3 marca 2019, 17:57 #303
Spadkobierca: Bawi mnie to. Liverpool - Everton, nienawiść w pełnej krasie, a tutaj kibicuje się City w zdobyciu tytułu.
» 3 marca 2019, 18:15 #302
Xchrisx7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 18:31

Myśle, że każdy kibic United woli ewentualne mistrzostwo City niż Liverpoolu. A dlaczego to chyba nie muszę ci tłumaczyć.
» 3 marca 2019, 18:31 #301
FetraiNarrator: Spadkobierca

Kibicowanie a wybieranie mniejszego zła to dwie inne rzeczy.
» 3 marca 2019, 19:13 #300
Dexxter: Gol dla Fulham....
Ale niestety ze spalonego
» 3 marca 2019, 16:58 #299
Me89v2: Chelsea wymeczyla podobnie do nas. Będzie ciekawa końcówka sezonu :P
» 3 marca 2019, 16:53 #298
Xchrisx7: Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Evertonu
» 3 marca 2019, 16:41 #297
Spadkobierca: Nie dzięki, wolę Manchester i Anglię czerwoną. Na widok błękitu czuję przyjemną wrogość.
» 3 marca 2019, 18:16 #296
Xchrisx7: To współczuje. Zaraz wiosna, niebo się rozchmurzy, wyjdzie słońce, błękitne niebo. Znowu będziesz musiał cierpieć do listopada.
» 3 marca 2019, 18:24 #295
FetraiNarrator: Xchrisx7

Maruda zawsze bedzie marudą :)
» 3 marca 2019, 19:23 #294
DjTED: Jak tam komentator wam się dzisiaj podoba? ;) Dzisiaj jest w formie
» 3 marca 2019, 16:13 #293
Saberem47: Dokonaliśmy niemożliwego, a i tak top 4 pod znakiem zapytania. Afc Cfc i Mcfc... Ciężko będzie jak jasna cholera
» 3 marca 2019, 15:59 #292
karol100: Ciekawe gdzie bysmy byli gdyby byl tu dalej Mourinho
» 3 marca 2019, 16:03 #291
Me89v2: Jak się nie uda to i tak szacun dla Ole za ogarnięcie tej ekipy. Ale trzeba wierzyć.
» 3 marca 2019, 16:05 #290
LearningtoFly: No nie no myślę, że warto było zostawić Hosee to byśmy walczyli z Wilkami i Watfordem o 6 miejsce. Skończ narzekać :), zobacz sobie jak wypadamy za Ole, z tego co wiem to zdobyliśmy prawie komplet punktów. Nasze jedyne straty to: pechowy remis z Burnley i remis z arcymocnym w tym sezonie Liverpoolem. Nie da się wiecznie wygrywać, mamy za tydzień bezpośredni mecz z Arsenalem -to dla mnie to najważniejsze spotkanie w tym sezonie, które zadecyduje kto z nas zamelduje się w TOP4, osobiście uważam, że nawet 3 miejsce jest do zrobienia, Tottki nieco spuściły z tonu, a mają jeszcze mecze z City i Liverpoolem i oba chyba na wyjazdach. Oczywiste też było, że nasi rywale nie będą tracić punktów co mecz, więc zrobi ścisk, przed przyjściem Ole traciliśmy z 10 pktów do top4, czy nawet więcej i nikt nam nie dawał większych szans, a tu proszę do 3 Tottków zaledwie 3 pkty. Wierzmy do końca, ten sezon może się skończyć naprawdę świetni, okraszony top4 i FA Cup
» 3 marca 2019, 16:14 #289
kckMU: "to byśmy walczyli z Wilkami i Watfordem o 6 miejsce"

Wypluj... Jeśli nie TOP4, to tylko 7 miejsce. Te wyjazdy na kartofliska, to granie w czwartki, chwile przed najcięższą fizycznie ligą, ta dodatkowa 1/16 i jakże wątpliwy - w porównaniu do legendarnego pucharu UEFA - prestiż. Wygraliśmy już ten puchar, z czego bardzo się ciesze i mam nadzieje, że więcej tam nie zagramy. Dno dna.

Teraz oczywiście mamy pewien problem. Jeśli nie uda nam się zająć 4 miejsca, to liga europy jest gwarantowana... Ole jednak dokonuje cudów, bije rekordy i ustanawia historie. Wierzmy więc.
» 3 marca 2019, 16:20 #288
karol100: Zapomnialem ze chelsea ma zalegly mecz, jesli go wygraja to nas wyprzedza
» 3 marca 2019, 15:41 #287
LearningtoFly: Możliwe, ale też przyjeżdżają do nas i mają wyjazd na Anfield, na dodatek muszą tułać się po Ukrainach w LE, a coś czuje, że mogą skupić się właśnie na tym ;)
» 3 marca 2019, 16:15 #286
Magik1990MU: Nie ma co liczyć specjalnie na Fulham. Te łaki każdemu oddają punkty
» 3 marca 2019, 15:39 #285
Janek: Igła seta zmarnowana, Fulham w ogóle oporu nie stawia.
» 3 marca 2019, 15:41 #284
Saberem47: Niby człowiek wiedział, a jednak się ludzil
» 3 marca 2019, 15:38 #283
rvn10: Już 1-2...
» 3 marca 2019, 15:37 #282
karol100: Wbili raz , moze wbija druga
» 3 marca 2019, 15:40 #281
Grzechu123: Niech fuhlam chociaż zremisuje
» 3 marca 2019, 15:35 #280
Janek: Fulham wraca do gry :) 1:1
» 3 marca 2019, 15:33 #279
Saberem47: Fulham frajerzy. No nie mogę mogli prowadzić... Ryan bubel ma live we krwi
» 3 marca 2019, 15:29 #278
man1717: Dzisiaj jest ten dzień kiedy chłopaczki z wyblakłego Liverpoolu będą pływać w swoich łzach? :)
» 3 marca 2019, 14:42 #277
man1717: Aura ku temu jak na razie sprzyja xD
» 3 marca 2019, 14:43 #276
karol100: Tak, to dzisiaj
» 3 marca 2019, 15:28 #275
Drops71: Wiemy coś czy na PSG wraca Ander , Matic , Martial?
» 3 marca 2019, 14:24 #274
mordynator: tylko Tony może,Ander i Matić raczej na arsenal
» 3 marca 2019, 14:51 #273
karol100: Slabo widze ten rewanz. Kontuzje , Pogba nie zagra, ale licze oczywiscie ze uda sie szybko strzelic gola i wtedy bedzie wszystko mozliwe
» 3 marca 2019, 15:37 #272
Luke88: Polacy najlepszy naród, Lukaku najlepszy napastnik.
» 3 marca 2019, 13:55 #271
GoForWin: Biedaczek... Strasznie musi piec.
» 3 marca 2019, 14:25 #270
Luke88: Hejtuję - źle, chwalę - też źle.
» 3 marca 2019, 14:52 #269
GoForWin: Sarkazmem? Na pewno.
» 3 marca 2019, 14:55 #268
braku: City
United
Live
Arsenal
Chels
» 3 marca 2019, 13:23 #267
VaultBoy96: Okej.
» 3 marca 2019, 13:28 #266
shaya: ?? gdzie jest tu tottenham
» 3 marca 2019, 13:30 #265
Kobeman25: Pewnie na 6 miejscu co jest całkiem realne myślę że Totki skończą na 5 lub 6 grają zbyt słabo żeby nie stracić pkt zwłaszcza z takim terminarzem.
» 3 marca 2019, 14:28 #264
MiSt: Dzisiaj trzymamy kciuki z Fulham i Everton :)
Mam nadzieję, że Fulham sprawi dzisiaj niespodziankę, a Pool potknie się raz jeszcze(w końcu to derby i Everton będzie zmotywowany).
W środę gramy o awans! Cudów nie można wymagać to jednak wierzę, że PSG odpadnie.

Nie wiem jak wy, ale czuję, że Ole po meczu z Arsenalem zapewni sobie nowy kontrakt. Radzi sobie w trudnych sytuacjach, świetnie motywuje, stawia na wesoły futbol i co najważniejsze - wygrywa nawet bez kilku podstawowych zawodników i sprawia, że czekamy na następny mecz z niecierpliwością. Jeśli dostanie tę posadę to chyba czeka nas najciekawsze okienko transferowe od dawna i niecierpliwe wyczekiwanie początku sezonu :)

Glory Glory Man United!
» 3 marca 2019, 11:41 #263
DEPE: mourinho wczoraj oczywiscie nie mogl sobie nie pozwolic aby wbic szpileczke w pogbe.
gdy mowil o rakiticiu, ze to najbardziej lub jeden z najbardziej niedocenianych pilkarzy swiata, plus litania fantastycznych cech pilkarskich chorwata (ktore sa poza wszelka dyskusją), na koncu dodal: gdyby ivan lepiej prowadzil swojego instagrama bylby na poziomie gwiazd :))

swoja droga rakitic wczoraj po raz enty pan pilkarz przez wielkie P. takiego pilkarza brakuje w united. city ma "swojego rakiticia" w postaci fernandinho, liverpool fabinho/milnera (mimo ze obaj sa o wiele slabsi od chorwata ale jednak, to ten profil), united ma niby herrere ale ander to poziom zwyklych przecietnych grajkow jakich jest na pęczki.

przy okazji ligi hiszpanskiej, nie wiem czemu united nie interesuje sie sarabia z sevilli, gosc ma papiery na wielkie granie, on jest lepszy niz np. mata gdy odchodzil do anglii, a klauzula tylko 20mln euro.
» 3 marca 2019, 11:34 #262
awe: sprzedac Drewniaku poki cos z niego dostaniemy
» 3 marca 2019, 11:20 #261
VaultBoy96: I kim będziemy grać z przodu?
» 3 marca 2019, 13:29 #260
awe: Youngiem
» 3 marca 2019, 14:31 #259
dlabigt23: Brakowało Lukaku w 1 meczu z PSG . Akurat brakowalo nam kogos takiego silnego co umialby sie przepchać i kogos wlasnie na długie piłki i chyba wtedy taka taktyka bylaby najlepsza na Paryżan . Miejmy nadzieje ze w środe wyjdziemy i strzelimy 1 bramke i zrobi sie ciekawie :D
» 3 marca 2019, 10:39 #258
Magik1990MU: Jak myślicie? Kto ostatecznie zakończy sezon w ligowej 4? Dzięki "wspaniałej" serii Kurczaków zrobiły się dwa wolne miejsca, i o ile United z taką formą musi jedno z nich zająć, tak mam zagwozdkę co do drugiego, ponieważ:

1. Do tej pory pewniak do top 4, jakim był przez cały sezon Tottenham, teraz prezentuje fatalną dyspozycję. 1 pkt na 9 możliwych w ostatnich 3 kolejkach to wynik godny spadkowicza. Na domiar złego (dla nich) na horyzoncie majaczą wyjazdowe mecze z LFC i City. Mało tego, w następnej kolejne KFC wyjeżdża do Southampton i jeśli Święci zagrają tak, jak wczoraj, to Tottki mogą zgubić kolejne punkty. Dołóżmy jeszcze nieprzewidywalne Bournemouth na własnym stadionie i z walki o majstra może się skoczyć na 6 miejscu.

2. Arsenal niby meczem z nami kończy zmagania z topem, ale Kanonierki zapominają o że wyjazdy to ich piętą achillesowa i tu nie potrzeba tuzów futbolu, aby im zabrać punkty. Okej, z Tottenhamem zagrali niezły mecz, ale to były derby, w których wszystko się może zdarzyć. Dalej nie będą mieć również łatwo, bo Lester czy też Wolves są bardzo silni u siebie. Generalnie Arsenalowi zostało więcej wyjazdów niż meczów domowych, więc może być różnie.

3. Chelsea ma z kolei najłatwiejszy (w teorii) terminarz, ponieważ jest tu kilka ogórków, które CFC podejmie u siebie. No ale z Niebieskimi od dłuższego czasu się coś dzieje niedobrego i ma to z pewnością swoje podłoże w konflikcie Sarii-szatnia. W ostatnich starciach Chelsea prezentowała się już zgodnie z ich możliwościami i jeśli tylko utrzymają to, to właśnie oni powinni (moim zdaniem) wskoczyć do LM. Pytanie tylko, czy to nie były chwilowe zrywy, zwłaszcza, że grali u siebie? Czy może jednak dziś tym razem Fulham ich wyjaśni (no dobra, tutaj już popłynąłem)?
» 3 marca 2019, 09:20 #257
sauerlandevent7: oj chetnie ujrzałbym jednak takie zestawienie na koniec 1.City , 2. Liverpool , 3. Man United , 4. Arsenal , 5. Totki , 6 .Chelsea

Ciężko bedzie to wykonać ale dla mnie wymarzona sytuacja z tych możliwych , Totki poza czwórką to i Alderweireld łatwiejszy do wyciagnięcia ,a druga rzecz to początek końca Chelsea , jeżeli drugi raz poza top 4 będą.
» 3 marca 2019, 10:38 #256
Po6BOOM: Cokolwiek, byle żeby Chelsea nie było w TOP4. Nie znoszę tego klubu, w przeciwieństwie do Arsenalu i Spurs, którzy swoje sukcesy zawdzięczają pracy i historii. Dlatego kolejny rok bez LM dla pseudo-klubu za petrodolary byłby w sam raz.
» 3 marca 2019, 10:48 #255
abecadlo: Jaką niby historię i jakie sukcesy ?
» 3 marca 2019, 15:03 #254
RememberMe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 09:25

Cały ten sezon:
Romelu Lukaku - 13 goli, 4 asysty, 2390 minut, udział przy bramce co 141 minut
Marcus Rashford - 10 goli, 8 asyst, 2326 minut, udział przy bramce co 129 minut

Za Solskjaera:
Lukaku udział co 83 minuty
Rashford udział co 121 minut
» 3 marca 2019, 09:20 #253
Po6BOOM: Ok, taka statystyka daje do myślenia.
» 3 marca 2019, 10:19 #252
Me89v2: Potrzeby nam jakiś nowy sp na rozegranie który w przypadku wygaśnięcia pogby wejdzie chociaz po czesci w jego buty.

Bo ani Andreas w ustawieniu
Perreira Matic Herrera nie da nam rozegrania ani wychodzi na to że fred
Fred Matic Herrera.

Musimy mieć mocniejszą ławkę w pomocy.

Prawe skrzydło to podstawa. Lukaku to nie skrzydłowy co pokazal w dwóch ostatnich meczach. Jak ma grać to na środku.

Środek obrony także mus. Smalling jest ok ale tylko ok. Idealny do rotacji.

No i dylemat prawej obrony. Z pewnością Young nie powinien być podstawowym po w nowym sezonie. Tylko czy Dalot może nim byc? Czy kupic Po ale to ogranicxy mocno rozwoj Dalota...

3-4 transfery do klubi to bedzie koniecznosc.

Z klubu to jak dla mnie Rojo, Darmian, Jones lub Bailly, Mata, Sanchez
» 3 marca 2019, 08:30 #251
Diablo2018: Brać tego Vestergarda, drugi Virgil, czyscil wszystko!
» 3 marca 2019, 08:09 #250
Kkacper102: Ogólnie wczoraj dobrze zagrał, ale we wcześniejszych meczach grał jak "wysoka kłoda"
» 3 marca 2019, 08:53 #249
Me89v2: Virgil ma też swietne rozegranie i jest typowym liderem. Ten gość raczej tylko czyści i to nie zawsze bo święci tracą dużo goli.
» 3 marca 2019, 09:04 #248
damianmufc: Oglądałem mecz do 80min bo w samolocie byłem do LA i niestety musiałem wyłączyć przy starcie. Ale czułem ze ta zwycięska bramka musi wpasc i się nie myliłem. Najgorsze jest to ze lecisz i przez pare godzin nie możesz korzystać z internetu i sprawdzić wyniku chociaż czujesz ze 3 pkt pewnie są i się nie myliłem na szczęście!
De Gea się nie popisał..chyba uderzyło mu do głowy ta tygniowka której się domaga. Każdemu się zdaza nawet naszemu świetnemu Davidowi!
Perreria- bo jego bramce tak się cieszyłem ze się ludzie tylko patrzyli jak łapami wymachiwałem Lol
Dalot- świetna zmiana, dawno nie mieliśmy takiego obrońcy który ma tak świetne doserodkowania. Mou miał nosa żeby tego chłopaka zciagnac!
Lukaku- wraca Rom z tamtego sezonu w idealnym momencie sezonu. Przyjęcie nadal kiepskie ale ważne żeby bramy ladowal dla nas.
Pogba- od zmiany fryzury czyli od dwóch meczów gra słabo! Oby to tylko chwilowe zacięcie.

Najważniejsze ze mamy Top 4 znowu i tylko 3 pkt do Spurs. 9 meczy do końca i ja nie widzę innej opcji żeby skanczyc na 3 miejscu w tym sezonie!! Pozdrawiam wszystkich Diabłów!
» 3 marca 2019, 08:05 #247
Rurku: To był Pan Mecz. Siedziałem na takim stresie, że przy bramce na 3-2 najpierw sprawdziłem czy nie zasrałem kanapy. Dawno nie było takich emocji.
» 3 marca 2019, 07:59 #246
RysiozWilkowa: Jest niby dobrze, seria się wydłuża, ale jest też nieciekawie z perspektyw na nowy sezon.
Mam nadzieję, że OGS widzi braki w zespole i będzie na tyle odważny aby w lecie choć zacząć zmiany na lepsze.
Bo one są potrzebne czy to się komu podoba czy nie.
Na teraz team nie jest gotowy na równą walkę z City w PL i w LM.
Co do tych zmian to mam wątpliwości czy Ole się odważy odstawić np. Younga, Jonesa, Smallinga, Sancheza [ tu już chyba każdy stracił wiarę ]
Nie podoba mi się forsowanie McTominaya, to samo widziałem przy Cleverleyu, Gibsonie i paru innych.
Mam nadzieję, że gra tylko dlatego że są kontuzje.
No, ale wiecie to szkot, wychowanek itp. itd a skoro Ole radzi się u SAF-a prawie we wszystkim to powodzenia w pozbyciu się w.w graczy.
Lukaku? Tu pytanie brzmi dlaczego facet nie gra tak częściej?
No nie gra bo z reguły musi stawiać czoła lepszym obrońcom niż ci z Southamton, jego technika uzytkowa jest skandaliczna.
No, ale powiedzmy że na ławę się nada, tyle i tylko tyle.
Osobiście wierzę w OGS, ale bez zakupów i to sporych dalej ani nie wygramy ligi ani nie przejdziemy w LM osłabionego PSG.
» 3 marca 2019, 07:40 #245
tyber28: "Ole radzi się u SAF-a prawie we wszystkim..."- potężna bzdura
» 3 marca 2019, 09:54 #244
dawid27154: Rysio - Skąd ta pewność, że się radzi?
Tyber - Skąd pewność, że tego nie robi?
Jakieś źródła?
» 3 marca 2019, 19:08 #243
tyber28: Który manager pyta się innego, co ma robić? Czy Ty w pracy radzisz się we wszystkim ze swoim poprzednikiem?moim źródłem jest logika.
» 4 marca 2019, 00:46 #242
sinedd91: ludzie trochę dramatyzują tutaj... gdyby nie piękne trafienia to jest to mecz bez historii .... zespół słabszy starał się ale koniec końców nie potrafił wygrać....
De Gea zawalił pierwszą bramkę fakt, ale też niech niektórzy nie przesadzają, żeby dawać przez to szansę pozostałym bramkarzom. De Gea jest geniuszem a hmm nie myli się tylko ten kto nic nie robi.

Co do Lukaku to no cóż jestem bardzo zadowolony, ale imo Belg powinien spędzić mnóstwo czasu na oglądaniu Ruuda van Nistelrooya.... Holender skończyłby taki mecz z hat-trickem albo i lepiej :P
» 3 marca 2019, 03:51 #241
zbyszek7: Bo Holender ladowal z karnych
» 3 marca 2019, 06:26 #240
kielbasior: Pogba jest zajechany, zagrał mnóstwo meczów z rzędu, w których (tu mogę się mylić) ani razu nie został zmieniony. Szczęście w nieszczęściu, że został zawieszony akurat w tym momencie. Chwilę odpocznie i wróci do pełni formy na Arsenal.
» 3 marca 2019, 00:51 #239
vanantygaal: Jego problemem jest głowa, po okresie lepszej gry od kilku meczów zaczyna znowu gwiazdorzyć i efekty widać.
» 3 marca 2019, 07:34 #238
Me89v2: To fakt. Wróciły te głupie kiwki i przetrzymywanie piłki. W 2 ostatnich meczach odpuszczal walkę i krycie. No ale po tylu dobrych meczach ma prawo. Za tydzień jednak musi wrócić ten najlepszy Pogba
» 3 marca 2019, 08:33 #237
Dodge: Nwm jak dla was ale dla mnie ten mecz pokazał jedno. Nie możemy sprzedać lukaku. Gruby? Kur. typ po ściągnięciu koszulki pokazał ze klaty powinno zazdrościć mu połowa ligi. Widzieliście żółta bertranda? 3/4 piłkarzy padło by na glebę i jeczalo z bólu. Co z tego ze gość strzela z ogórkami?? Gość strzela kiedy go potrzebujemy. 3 punkty z CP? Lukaku 3 PTKbz Soton? Lukaku.
» 3 marca 2019, 00:45 #236
toporminator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 00:29

Dużo szczęścia i kolejne zwycięstwo po przeciętnym meczu. Pachnie klasycznym SAFem.

De Gea tym razem na minus. Od najlepszego bramkarza na świecie oczekuje że wyciągnie choć jeden z takich strzałów jakie wpadły. Oba były zza pola karnego.
Obrona ok, obie bramki z dystansu, dużo szczęścia mieli przy nich Święci. Podobał się przede wszystkim Smalling, który był nie do zdarcia w powietrzu.
McTominay najsłabszy na boisku. Poza grą, w defensywie mało skuteczny. Sporo dziwnych zagrań, nerwowych, bez wyczucia jakie ma np Matić.
Pereira w pierwszej połowie słabo, ale wielki szacunek za bramkę, którą pociągnęła drużynę. Po jej strzeleniu grał już znacznie lepiej, zaczął grać pewniej i dokładniej.
Pogba mocno spuścił z tonu, już mecz z Palace mu nie wyszedł, z Soton zwieńczeniem jego bardzo słabego występu był przestrzelony karny i klasyczna dla Francuza, durna kartka zrodzona z frustracji.
Sanchez nie istniał, mogłoby go nie być. Jedno dobre zagranie, gdyby nie to, nie wiedziałbym że jest na boisku.
Rash również spuścił nieco z tonu, już nie ciągnie drużyny jak jeszcze kilka tyg temu. Lekka zadyszka mam nadzieje.
Lukaku... Kolejna huśtawka formy w tym sezonie, dwa mecze, 4 bramki, wszystkie cholernie ważne. Dziś wygrał nam mecz.
» 3 marca 2019, 00:29 #235
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 01:34

Ja nie wiem dlaczego po takim meczu De Gei (wiadomo ze 1 bramka jego) trener nie da szansy Grantowi , albo Romero. Argentynczyk nie popelnił chyba błedu od 4 lat, a nie gra i wchodzi na swiezo i robi cuda ! Nie podoba mi sie takie traktowanie bardzo dobrego bramkarza. Wiadomo, ze de gea jest nr 1 , ale fajnie jakby czasami odpoczał
» 3 marca 2019, 01:33 #234
Lokator23: Odrazu sprzedaj Davida za jeden blad i postaw super Romero nie mowie ze to zly bramkarz ale do poziomu Davida to on sie nigdy nie zblizy
» 3 marca 2019, 01:47 #233
DjTED: Nie wiemy czy by nie obronił tych dzisiejszych strzałów. Po jego ostatnich meczach sądzę, że tego pierwszego by nie przepuscil. Nikt nie pisał nic o żadnej sprzedaży. Zdrowa rywalizacja mówi Ci to coś?
» 3 marca 2019, 05:47 #232
Trz: to przypomnij sobie jak wyglądał Romero za LVG jak był cyrk z de Gea i zagrał kilka meczy w lidze. Ławka i puchary to miejsca Romero.
» 3 marca 2019, 14:27 #231
bacalinho: A ja pytanie z beczki transferów 😊 jak myślicie na ile Rubena Nevesa wyceni Wolverhampton ? ? Dużo nie trzeba o nim opowiadać ale kot
» 2 marca 2019, 23:42 #230
Blau: Głośne nazwisko, bardzo młody wiek, długi kontrakt i przede wszystkim gra w PL - myślę, że przy dzisiejszych cenach minimum 70-80 milionów.
» 3 marca 2019, 00:02 #229
sisinho: Mają niby chrapke na 100 baniek.
» 3 marca 2019, 01:32 #228
bacalinho: No to mogłą być ciężkie negocjacje ale na SPD chyba jeden z najlepszych kandydatów zgadza się ? Do tego ma bardzo dobre uderzenie. Jest szansa na jego transfer ?
» 3 marca 2019, 08:04 #227
Xchrisx7: Co myślicie o ewentualnym ściągnięciu Bale’a?
» 2 marca 2019, 23:06 #226
Spawn23: Chyba już na to za późno.
» 2 marca 2019, 23:09 #225
BukajGGMU: juz mamy jego kolege z ameryki poludniowej
» 2 marca 2019, 23:10 #224
LearningtoFly: Oby nie
» 3 marca 2019, 01:44 #223
lastalexever: UWAGA!! ROBIĆ SCREANY!!

Według moich obliczeń skończymy sezon z 75pkt. Czy wystarczy to na top4? Co myślicie ?
» 2 marca 2019, 23:00 #222
arczibald: A z moich wynika że skończymy z 83 ptk
» 2 marca 2019, 23:11 #221
joyrider: A jak zrobimy screeny to jutro będzie słońce czy o co chodzi?
» 2 marca 2019, 23:14 #220
lastalexever: Nie słońce, tyle ze nie spodziewam ze się mylę.
» 2 marca 2019, 23:20 #219
Magik1990MU: Mam ból głowy. Z jednej strony mecz u siebie z takim Southampton powinniśmy wygrać na luzie, więc wymeczone 3-2 nie najlepiej świadczy o naszej dyspozycji. Z drugiej: takie bramki, jakie walnęli Święci nie zdarzają się za często, a nam zdarzyły się obie w jednym meczu. Poza tym jest kilka pozytywów po tym meczu:

1. Lukaku znów zamyka usta hejterom. Kolejne 2 gole i znów Belg daje nam 3 punkty. Niby metka zdobywcy goli wyłącznie z ogórkami wiecznie aktualna, ale takimi meczami wygrywa się majstra (albo chociaż top 4). Fajnie, że wrócił do formy, bo niedobrze się robiło od tych pseudopiłkarzy pokroju Icardiego, którzy mieli niby załatać dziurę po Romku. Fajnie też, że Lukaku rozwinął się do tego stopnia, że przestał być drętwą 9 czekającą na piłkę, a zamiast tego dokłada świetne dośrodkowania i jeszcze lepsze piłki prostopadłe. Przy 4-3-3 coraz więcej argumentów daje, aby stawiać go na boku i pozwalać na wymienność pozycji z Rashem.

2. Pereira. Osobiście myślałem, że po meczu z Burnley chłop będzie skończony, a jednak nie rzuca rękawic i walczy o coraz lepszą formę. Niestety w defensywie jest mizerny, więc raczej na dłużej nie zagości w podstawie, bo obecnie blokuje trochę pozycję Pogby. No ale jako zmiennik mógłby zostać, zwłaszcza, że z ofensywnych już mamy Matę i Alexisa w kolejce do opuszczenia klubu.

3. Dalot. Chłopak sobie coraz lepiej radzi i nie chce nic mówić, ale to kolejny produkt Jose Mourinho i zaraz się okaże, że wszystkie jego wybory (poza Mikim) były trafne. No ale wracając do Dalota, to niesamowite jaką pewnością siebie emanuje ten chłopak. Oczywiście na podstawę dla niego za wcześnie, bo nadal ma spore braki (głównie w bronieniu), ale ma czas by się wyrobić. Oby tylko Edek nie pomyślał sobie, że skoro Diogo sobie radzi dobrze, to nie potrzeba nam wzmocnień na prawej stronie. Tymczasem Wan-Bissaka przydałby się bardzo i wówczas na prawej mielibyśmy mieszankę talentów (plus doświadczony Young, który mógłby zabezpieczyć również pozycję LO w razie potrzeby).

4. Kolejne 3 pkt przybliżające nas do celu, zwłaszcza w obliczu remisu Kuraków z Arsenalem. W sumie dobrze się to układa, bo obecnie nie mamy już tylko jednego wakatu w top 4, a dwa. Mało tego: patrząc na terminarz KFC i ich formę można się spodziewać, że zaraz 3 miejsce wskoczy.
» 2 marca 2019, 22:47 #218
Spawn23: To były strzały życia dwóch zawodników w jednym meczu. Takie szczęście to tylko my mamy. Z Mou byśmy tego meczu nie wygrali, ale Ole sprawił, że to zawodnicy decydują o losach meczu, a nie szczęście.
» 2 marca 2019, 23:01 #217
dawid777: Był Fergrie time, teraz jest Oli time😃
» 2 marca 2019, 22:30 #216
sauerlandevent7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2019 22:04

jako zabawę ze składami ja chętnie zobaczyłbym taki skład na PSG

Romero- Young, Lindelof , Bailly , Smalling , Shaw - McTominay , Fred - Pereira - Lukaku , Rashford

No mnie ciekawi jakby to wyglądało , oczywiście Bailly jako plaster .
Nie ryzykowałbym od razu do pierwszego po kontuzji Martiala ,Herrery czy Lingarda o ile są zdrowi bo ważniejsze mecze przed nami
Oczywiście Dalot na skrzydle też byłby w porządku ale bez Pogby na boisku to z Younga raczej nie zrezygnuje
» 2 marca 2019, 22:02 #215
tomek1887: Czyżbyśmy atakowali 3 pozycje w tabeli?
» 2 marca 2019, 21:40 #214
flt32705: Ogladam wlasnie gran derbi czy jak tam ...ciul z gra,sytuacjami,ale tego sqrfomsuma ramosa hama z hamow ,zloba ze zlobow juz nie powinno byc na boisku 2x. chamsko w swoim stylu rozwalal messiego,nie to ze lubie barce bo ogolnie te mecze uwazam za przedstawienie teatralne choc faktycznie w pilke jedni I drudzy grac potrafia,to ramos ...gdybym byl kibicem realu to nie chcial bym takiego kapitana
» 2 marca 2019, 21:36 #213
ReedSnakee: Dawno nie ogladalem el clasico wiec postanowilem odpalic ten meczyk. Zastanawiam sie jak ludzie moga kibicowac ktorejs z tych druzyn. Mecz parodystow, aktorow, udawaczy. Ich nie mozna nazwac mezczyznami, kazdy dotyk konczy sie gleba i zwijaniem z bolu a obok od razu obie 11 i do sedziego... Dramat. A najgorszy to jest ten Suarez. Psem chcialby go czlowiek nazwac ale tylko psa by obrazil.
» 2 marca 2019, 21:29 #212
DelPiero: Akurat jak Mesjasz wyrwal plombe na zęby od Sramosa to nie bylo udawane. Ale cala reszta to zgadzam sie xd to jest wyzszy poziom aktorstwa i ma niewiele wspolnego z prawdziwą piłką