Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Premier League: Leicester City - Manchester United 0:1. Cenne zwycięstwo z Lisami!

» 3 lutego 2019, 16:57 - Autor: Bart - Źródło: DevilPage.pl
Manchester United po ciężkim spotkaniu odniósł zwycięstwo w wyjazdowym meczu 25. kolejki Premier League przeciwko Leicester City. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów w pierwszej odsłonie spotkania zdobył Marcus Rashford.
Premier League: Leicester City - Manchester United 0:1. Cenne zwycięstwo z Lisami!
» Rashford zapewnił zwycięstwo ekipie Solskjaera na King Power Stadium
Oceń zawodników:
David de Gea
Ashley Young
Victor Lindelöf
Eric Bailly
Luke Shaw
Ander Herrera
Nemanja Matić
Jesse Lingard
Paul Pogba
Alexis Sánchez
Marcus Rashford
Romelu Lukaku
Anthony Martial
Phil Jones

Oddano 80 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Początek meczu na King Power Stadium należał zdecydowanie do Manchesteru United. Marcus Rashford swoje nazwisko na listę strzelców powinien wpisać już w 4. minucie, kiedy to otrzymał idealne dośrodkowanie na głowę od Luke’a Shawa. Anglik oddał strzał, ale przeleciał on nad bramką Schmeichela.

To co nie udało się za pierwszym razem, za drugim wyszło idealnie. W 9. minucie Paul Pogba przejął piłkę na połowie rywala, przerzucił ją górą nad defensorami do Rashforda. Anglik świetnie zgasił futbolówkę, uderzył i pewnie pokonuje bramkarza Lisów.

Groźną sytuację w 14. minucie stworzył Maddison, który dostał prezent po nieudanym wybiciu futbolówki przez United. W ostatniej chwili Shaw i Bailly wślizgiem z obu stron skutecznie zablokowali uderzenie przeciwnika przekierowując je na rzut różny.

25. minuta to strzał Maddisona zza pola karnego. Po odbiciu od murawy piłka wylądowała w rękach Davida De Gei.

W doliczonym czasie gry wreszcie nadarzyła się ponowna okazja dla Manchesteru United. Podobnie jak przy akcji bramkowej, United przejęli futbolówkę na połowie rywali, piłka powędrowała do Marcusa Rashforda a ten bez dłuższego zastanowienie uderzył z kilkunastu metrów. Piłkę pewnie w ręce tym razem złapał Kasper Schmeichel.

Przed zejściem na przerwę swoją obecność na murawie zaznaczył jeszcze Ricardo Pereira. Portugalczyk uderzył mocnym wolejem bezpańską piłkę sprzed pola karnego. Na szczęście skierował ją prosto w ręce De Gei.

Druga połowa rozpoczęła się pod dyktando gospodarzy King Power Stadium. Najpierw niezbyt udany strzał Barnesa, ale chwilę potem bardzo groźna akcja i uderzenie Maddisona w boczną siatkę bramki United. Lisy zdecydowanie podkręciły tempo, aby odrobić straty do Czerwonych Diabłów.

Odpowiedzią Manchesteru United była kontra i świetny sprint Marcusa Rashforda. Anglik w decydującej fazie zbyt lekko podał jednak do Alexisa Sancheza i akcja zakończyła się bez strzału.

61. minuta to dotychczas najgroźniejsza okazja zespołu w niebieskich koszulkach. Po rzucie wolnym na bramkę De Gei uderzał Maddison. Piłka po rykoszecie spadała za plecy muru, gdzie przyczaił się Jamie Vardy. Anglik oddał mocny strzał przewrotką. De Gea zdołał obronić uderzenie napastnika na raty.

Ghezzal w 77. minucie spotkania zdecydował się na zaskakujące uderzenie z rzutu wolnego. Piłka leciała w okienko bramki De Gei, ale Hiszpan zanotował znakomitą interwencję i wybił piłkę poza linię końcową.

Były zawodnik Manchesteru United, Jonny Evans, mógł skarcić swój poprzedni klub golem z kilku metrów. Po dośrodkowaniu w pole karne United, Maguire dobrze zgrał piłkę do Evansa, a ten złożył się do potężnego woleja. Na szczęście Czerwonych Diabłów, nie trafił w piłkę.

Romelu Lukaku, który parę minut wcześniej zastąpił Rashforda, wypracował akcje bramkową do współpracy z Paulem Pogbą. Belg oddał mocny strzał lewą nogą z krawędzi pola karnego. Schmeichel zdołał jednak sparować uderzenie.

W odpowiedzi Leicester wyszło z szybkim kontratakiem, Barnes flance przełożył piłkę na prawą nogę, wystawił piłkę do Vardy’ego a ten z dogodnej sytuacji strzela prosto w środek bramki i stojącego tam De Geę.

Gra w ostatnich minutach bardzo się otworzyła. Czerwone Diabły po rzucie rożnym Lisów ruszyły z kontratakiem. Young po długim rajdzie zagrał do Martiala na lewe skrzydło, a ten próbował pokonać Kaspera Schmeichela lewą nogą. Duńczyk skutecznie zablokował strzał zawodnika United.

Leicester City - Manchester United 0:1 (0:1)
Bramka: Marcus Rashford 9’

Leicester City: Schmeichel – Pereira, Evans, Maguire, Chilwell – Mendy (Iheanacho 84'), Ndidi, Barnes, Maddison (Ghezzal 62'), Gray (Okazaki 74') – Vardy

Manchester United: De Gea – Young, Lindelof, Bailly, Shaw – Herrera, Matić – Lingard (Jones 89’), Pogba, Sanchez (Martial 67') – Rashford (Lukaku 77')

« Poprzedni news
Wypożyczenia: Podsumowanie stycznia
Następny news »
Statystyki: Leicester City vs Manchester United 0:1

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (607)


karuzel91: Post nie związany w żaden sposób z United. Oficjalnie potwierdzono że we wraku samolotu odnaleziono ciało Emiliano Sali. Przeczytałem już wiele o tej wielkiej katastrofie, ale jedno mnie nurtuje, nigdzie nie podano informacji co było przyczyną tej katastrofy. Podana była tylko informacja że samolot „zniknął z radarów” i stracono z nim kontakt. Wiadomo już coś więcej co tak na prawdę się wydarzyło?
» 8 lutego 2019, 12:20 #601
man1717: Patrząc na formę ostatnie 10 meczów obu drużyn
United 26 strzelonych 7 straconych mecze w top1 lidze na świecie
PSG 30 strzelonych 6 straconych mecze w lidze top5/6 na świecie

Herrera plaster na Mbappe jednak najbardziej bałbym się Angela w obu meczach.
On zawsze w spotkaniach tej rangi miał magiczne przebłyski.

Myślę, że tutaj kibicie odegrają najważniejszą rolę aby zatrzymać Di Marie.

Miłego weekendu diabełki :)
» 8 lutego 2019, 12:08 #600
Daka: Oby tylko nie zatrzymali go tak, jak kibice Arsenalu Sancheza w pucharze Anglii. Możliwości są dwie - albo się spali i nic nie będzie mu wychodzić lub zmotywuje i wbije nam bramkę
» 8 lutego 2019, 12:14 #599
kckMU: Wydaje mi się, że Old Trafford nawet na niego nie gwizdnie.
» 8 lutego 2019, 12:28 #598
Magik1990MU: Droga redakcjo:

Dzisiaj potwierdzono śmierć Emiliano Sali. Choć piłkarz nie był związany w żaden sposób z United, to myślę, że można byłoby skrobnąć newsa o tej tragedii, bo dotyczy ona całej ligi.
» 8 lutego 2019, 11:54 #597
dlabigt23: I teraz cyk w nastepnym meczu kontuzja Jonesa wyklucza go do końca marca i to bylby w skrócie na tą nową umowe dla Jonesa . Oczywiscie nie życząc mu kontuzji tylko taki mały żart i wcale bym sie nie zdziwił bo ostatnio cos długo gra bez kontuzji i chociaz zeby tak zostalo do konca sezonu ...
» 8 lutego 2019, 10:54 #596
ArktoS: Jak jutro wygramy to przynajmniej na jeden dzień wskakujemy do TOP4 ;v
» 8 lutego 2019, 10:30 #595
Diablo2018: Jones przedłużył kontrakt do 2023.... brawo... Man United oficjalnie stał się garażem na szrot. Jak tak wielki klub może trzymać tak słabego, cienkiego piłkarza, który od lat popełnia te same błędy i przez 8 lat gry w tym klubie ANI TROCHE nie zbliżył się do poziomu Ferdinanda lub Vidicia... wstyd Ed, zarząd natychmiast do zmiany. Z tymi krawaciarzami z Excela Mistrzostwa Anglii tutaj nie bedzie.
» 8 lutego 2019, 09:55 #594
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.02.2019 10:50

Dokładnie , bylem pewny ze przedluzymy z nim conajwyzej o rok zeby jakąś kase za niego dostać ale jak widać jesli dali mu 4,5 roku kontrakt to jest w planach na przyszle sezony . To jest poprostu masakra i nie ma co nagrzewac sie na nowego ŚO latem bo jak widać mamy ich 5 i watpie ze Edek bedzie sie palił zeby kogos kupić i wydać jakiś hajs . Jesli my takimi piłkarzami mamy walczyć o Majstra to zazdroszcze Edkowi wyobraźni . Robi z nas drugi Arsenal czyli gramy tym co mamy niewazne kto to jest i jaka ma forme . Byle udalo sie kulać moze top4 , czyli bardziej minimalistyczne wymagania :)
» 8 lutego 2019, 10:49 #593
ReDevil07: Nie powtarzaj się kolego i nie kopiuj swoich komentarzy do każdego posta. Jones ostatnio gra naprawdę dobrze to po pierwsze , na pewno jest lepszym obrońcom niż np. Rojo czy Smalling , jeżeli w lecie ściągniemy obrońcę z Topu to tak Phill przyda się na ławkę jako solidny rezerwowy. Zrozum to że nie można wyrzucić na raz 10 zawodników bo z szerokiej kadry która United posiada nagle zrobiło się 15 zawodników. Jestem przekonany i mam taką cicha nadzieję że do lata Rojo Darmiana i Smoły tutaj nie będzie.
» 8 lutego 2019, 11:07 #592
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.02.2019 11:13

ReDevil akurat wolałbym juz Smallinga na ławke aniżeli Jonesa :) i chyba wiekszość by tego chciała :) Rojo i Jones powinni stąd odejsc . Rojo ze wzgledu na to ze jest poprostu ciagle kontuzjowany bo jesli grał regularnie to był naprawde dobrym ŚO . Niewiem co ma takiego Jones ze chcesz go u nas w skladzie ... Ostatnio w meczu Leicester po wejsciu na boisko padłaby bramka przez niego i taki z tego morał własnie ze pewnego poziomu juz nie przeszkoczy i lubi wiecznie sie leczyć
» 8 lutego 2019, 11:11 #591
dlabigt23: A druga sprawa jest taka ze jesli przedluzylismy kontrakty ze Smallingiem , Jonesem i Rojo ma bodajze do 2020 roku to watpie ze Edek pokusi sie o nowego ŚO mając ich 5 ...
» 8 lutego 2019, 11:14 #590
tomekwietniu: Ja tam jestem zadowolony.
Potrzebujemy 5 obrońców, Rojo idzie na sprzedaż, a na ławkę Smalling, Jones i Bailly. Do Lindelof dokupujemy kogoś z TOPu i jest skład. Ci obrońcy których mamy to idealnie nadają się na szeroki skład, nie można mieć 4 Ferdinadów i Vidiciów.
» 8 lutego 2019, 11:51 #589
DaroMistrz5: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.02.2019 12:04

Nie chcę się wtrącać ale muszę. Otóż tą twoja bramka z lisami którą byśmy stracili przez Jonsa to guzik prawda. Jak byś obserwował mecz uważnie to zwrócił byś uwagę że przed dośrodkowaniem Phil rozejrzał się jak wygląda sytuacja za nim. Wówczas Maguiera pilnował Young. Jednak nie wiedzieć czemu w momencie dośrodkowania zatrzymał się na lini 16 metra pozostawiając zawodnika bez krycia. Ten przyjął piłkę A Jones próbował ratować sytuację po błędzie naszego kapitana. No ale cóż jak się nie widzi że akcja trwa więcej niż 3 sekundy to potem wini się ludzi za nie ich błędy. Tak na przyszłość zanim kogoś o coś obwinisz sprawdź czy na pewno masz rację
» 8 lutego 2019, 12:03 #588
ReDevil07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.02.2019 12:10

Dokładnie tak. Też jestem zadania ze to nie była wina Philla. Ktoś tutaj mądrze napisał że potrzebujemy 4 solidnych obrońców to teraz ich mamy: Eric, Jones, Smalling i Viktor do tego dokupujemy jednego obrońcę z TOPU i spokojnie mamy dwie pary solidnych i dobrych obrońców, stosunkowo młodych. " Tomekwietniu" bardzo dobrze to podsumowałes. Nie można mieć 2 Vidiców i 2 Ferdinandów.
» 8 lutego 2019, 12:08 #587
CeTe: Jones kontrakt do 2023 z opcją przedłużenia xd
» 8 lutego 2019, 09:36 #586
szubik: Jakie to mile uczucie, kiedy do meczu został 1 dzień, a ja już nie mogę się doczekać. Nie chce nic mówić, ale był czas, że trzeba było mocno się nastawiać na mecz, a teraz kończy się jeden i już chce się następny.
» 8 lutego 2019, 09:09 #585
RememberMe: Oficjalnie: Emiliano Sala nie żyje.
» 8 lutego 2019, 07:12 #584
vanantygaal: Niżej ktoś pisze o realnych szansach na mistrzostwo w tym sezonie...
Zejdźcie na ziemię i przypomnijcie sobie gdzie byliśmy dwa miesiące temu. Mamy tych samych piłkarzy, pełno tych samych problemów. Nowy sztab dokonał w dwa miesiące cudu ale nie pompujcie balonika jak polscy dziennikarze przed każdymi mistrzostwami świata. Czołówka gubi pkt ale ze względu na nasz żenujący początek sezonu ma i tak taką przewagę, że ich nie dogonimy. Mistrzostwo przegraliśmy we wrześniu. Walczymy o top 4 i to jest realny cel.
» 8 lutego 2019, 06:56 #583
eMGieKa: Boze,co to za ciągły placz o to,kto zdobedzie mistrzostwo. Co to zmieni w Waszym zyciu,ze sie poplaczecie na forum ze jedni są za city,drudzy wola Liverpool xd skupcie sie i cieszcie z grą United,a nie spuszczacie się nad jakas glupota xd
» 8 lutego 2019, 05:38 #582
kckMU: Carlos Queiroz poprowadzi Kolumbię :)
» 8 lutego 2019, 00:45 #581
Kamil01GGMU: A może tak Chiesa na prawe skrzydło, co o tym sądzicie?
» 7 lutego 2019, 22:17 #580
artix206: Mocno średni moim zdaniem.
» 8 lutego 2019, 05:51 #579
Devil88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.02.2019 21:06

Jest jeszcze 13 kolejek do konca i ja uwazam ze mozna dogonic i city i live wierze w naszych do konca a co niektorzy juz wiefza ze mistrzostwo rozegra sie miedzy ciotami a loserami.... szkda tylko ze Ci co sa za city wybierajac mniejsze zlo nie mysla ze MU moze ich dogonic ... kiedys tez mielismy pewne mistrzostwo majac 7pkt przewagi i je niestety stracilismy wiec poczekajcie w premier legue wszystko sie moze zdazyc! Ja wierze do konca nawet jak to beda matematyczne szanse.....
» 7 lutego 2019, 21:02 #578
gupidyn: Tak, straciliśmy je na przestrzeni bodaj 5 kolejek. Jednak wtedy, z tego co pamiętam, byliśmy jedynie w zasięgu City - teraz tracimy 9pkt do Spurs, 11/14 do City i 14 do Poolu. Biorąc jeszcze pod uwagę nasz bilans bramek, można do tej straty pewnie dodać jeszcze jeden punkt. W to, że jedna z tych ekip zacznie tracić punkty i znajdzie się w naszym zasięgu jestem w stanie uwierzyć. W to, że wszystkie trzy zaczną kopać się po czołach nie wierzę.
» 7 lutego 2019, 21:09 #577
DjTED: Ostatnio sie wszystkie 3 kopią po czołach... O Live i MC nie wspomne bo obie druzyny graja tak jakby tego nie chciały
» 7 lutego 2019, 22:16 #576
Spadkobierca: Tottenham kopie się po czołach i regularnie punktuje. Ich akurat może nie być tak łatwo dogonić.
» 8 lutego 2019, 06:05 #575
jassaj: Po pierwsze dużo o tobie mówi, że nazywasz naszych rywali loserami itd. Poziom tak wysoki, że aż żal się zniżać. Po 2 my kiedyś straciliśmy 7 punktów przewagi. Dzisiaj mamy straty 14.... To oznacza, że mniej więcej Liverpool musiałby przegrać 5 spotkań z rzędu a my 5 wygrać żeby znaleźć się przed nimi. Zważywszy na to, że narazie przegrali 1 i na to, że my też kiedyś przegramy, to fajnie jest mieć fantazję i wyobraźnię, ale ja jednak wolę chodzić twardo po ziemi bo potem to właśnie ludzie z takim nastawieniem szczekają najgłośniej że drużyna nie zrobiła czegoś czego w sumie prawie nie dało się zrobić
» 8 lutego 2019, 13:07 #574
Michux3: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.02.2019 20:27

Na pewno po sezonie bedzie trzeba kupić prawego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia,z takich którzy są do kupienia to np. Sancho,Pepe,Brooks,Lozano,Suso,Thauvin,Bergwajin,Hazard,Under,Havertz
Co sądzicie o tym naszym prawym skrzydle ? kogo byscie chcieli zobaczyć w koszulce United ?
» 7 lutego 2019, 20:27 #573
rreddevilss: Ryzykowal bym z Pepe mam czutke że będzie kozakiem
» 8 lutego 2019, 06:13 #572
Klierek7: Chłopaki mam do Was bardzo ważne pytanie, chciałbym wyjechać na mecz united. Kupiłem już official membership przyszedł szalik karta członkowska itp. Teraz mogę wziąć udział w losowaniu biletów, tylko okazało się, że chcą ze mną jechać ziomki którzy nie posiadają jeszcze członkostwa i chce im je założyć. Jak to zrobić żebyśmy siedzieli na meczu obok siebie?
» 7 lutego 2019, 19:26 #571
mario179: na jaki mecz
» 7 lutego 2019, 20:14 #570
Klierek7: obojętnie na jaki byle domowy
» 7 lutego 2019, 20:32 #569
mario179: na mecz np z Cardiff zalogujesz sie na swoje konto i tam masz kup bilet imecze na ktore sa dostepne bilety i jak klniesz na zakladke meczu powinien otworzyc ci sie plan stadionu i miejsca wolne na stadionie dzwonisz do kumpli i muwisz im gdzie sa wolne 4 czy 5 miejsc kolo siebie bo przewaznie jeden member jeden bilet czasami na mecze fa cup member moze kupic pare biletow kiedys jak mialem member to do swojego konta menber moglem dodac pare znajomych z member kartami ikupic bilety z jednego konta dla wszystkich ale po zmianie strony manchesteru nie moge znalesc tej zakladki poszukam jak znajde to napisze
» 7 lutego 2019, 20:48 #568
lastalexever: Pytanie. Za membership się płaci miesięcznie czy raz na rok?
» 7 lutego 2019, 20:59 #567
Klierek7: bardzo Ci dziękuję rozwiałeś moje wszystkie wątpliwości.
» 7 lutego 2019, 21:37 #566
mario179: zalogujesz sie na swoje konto znajdziesz zakladke My Network tam mozesz dodac karty member swoich znajomych i kupic bilety dla nich pamietaj sciagna ci pieniadze za wszystkie bilety z twojego konta
» 7 lutego 2019, 22:07 #565
Klierek7: mario jeszcze jedno pytanie, jak się odbywa zakup, jest to losowanie czy kto pierwszy ten lepszy?
» 8 lutego 2019, 11:27 #564
Mariusz199012: Wole nie oglądac zachwtów kibiców Liverpoolu gdyby zdobyli Mistrza bo wtedy Rozegrała by sie gównoburza Między kibicami United a Live . te docinki kibiców Liverpoolu były by nie do zniesienia pewnie
» 7 lutego 2019, 17:26 #563
MajkelRoy: kłóciliscie sie jescze 2 msc temu Mou out/Mou in, a teraz jak juz wszystko zmierza ku polepszeniu sytułacji:
- wygrywają nasze chłopaki
- gra jest ciekawa
- atmosfera jest taka ze nie mozna sie doczekać kolejnego meczu

To wy sie teraz kłóciclie czerwoni czy błekitni... zluzujcie, serio to nie nasz problem, czy jedni czy drudzy my musimy wygrywać bo to my jestesmy najlpeszym klubem w PremierLeague. Trzeba kibicować naszym i wspieraćzeby wygrywali trofea, żeby potem sie nie martwić tym czy lige wygra ten czy tamten.
» 7 lutego 2019, 17:09 #562
GoForWin: Jak można było się kłócić o "Mou in", skoro prowadził ten klub?
» 7 lutego 2019, 18:04 #561
RedsFan: Co sie dziwic, jak na tej stronie jest duzo osób z innych drużyn, bo u nich tylko wiatr wieje.
» 7 lutego 2019, 18:17 #560
Devil88: A mi serce krwawi jak widze komentarze wole kibicowac City niz liverpoolowi i wole zeby city zdobylo majstra!! Ja wole zeby i city i liverpool nie zdobyli mistrza w tym roku i to jest jeszcze mozliwe duzo kolejek do konca zostalo a co niektorzy juz zakladaja korone jednej z tych druzyn!! Ja jestem zawsze za tym zeby City przegralo i tak samo sie to tyczy liverpoolu i przez gardlo mi nie przejdzie ze wole tej czy tej druzynie kibicowac.......
» 7 lutego 2019, 16:12 #559
dawid27154: A mi krwawi jak widzę takie komentarze jak twoje, to chyba logiczne, że NIKT na tej stronie nie chce mistrzostwa dla City i Liverpoolu. Jednak jak już musi nim ktoś zostać to wybieram mniejsze zło dla jednych jest to drużyna nr1 a dla drugich nr2. Jak idę na wybory prezydenckie i nie popieram ani jednego ani drugiego kandydata to wybieram tego który w moim mniemaniu jest mniejszym złem. Czy to tak trudno pojąć?
» 7 lutego 2019, 16:46 #558
sw123: Tyle że to nie wybory a kto bedzie to nie mamy wplywu choc by nie wiem jak wielu nas bylo. Co nie zmienia faktu ze z top 6 tylko united a pozostalym życzyć tylko straty punktów.
» 7 lutego 2019, 16:56 #557
GoForWin: Ja sam wybierając między City a Live mam dysonans poznawczy, jednak już z dwojga złego wolę City, niżeli naszego największego, historycznego rywala.
» 7 lutego 2019, 16:58 #556
Lokator23: Z drugiej strony szkoda jakby City wygralo lige deugi raz z rzedu
» 7 lutego 2019, 18:04 #555
GoForWin: Dlatego ja dalej liczę na Tottenham. Co prawda jest to dosyć... Hmm... Naiwna nadzieja, ale jednak jakaś jest.
» 7 lutego 2019, 18:27 #554
kckMU: @GoForWin

Tottenham ma wyjazd na Etihad, Anfield i Stamford. Tu nawet naiwnej nadziei nie ma.
» 7 lutego 2019, 21:00 #553
cymGiggs11: Glory, glory Man United !!
» 7 lutego 2019, 13:44 #552
» 7 lutego 2019, 14:44 #551
cymGiggs11: to tak niemogąc się doczekać kolejnego meczu :)
» 7 lutego 2019, 15:46 #550
RememberMe: a to w porządku xd
» 7 lutego 2019, 18:09 #549
Mariusz199012: No cóz dziwnie sie patrzy na tabele premier Leage i kibicowanie City ale przyznam szczerze ze Liverpolu bardziej nie cierpie .moje serce by krwawilo jak by byli Mistrzami dlatego juz wole City niz pewnego siebie kloppa który nic nie wygrał i Raczej nie wygra . Liverpool to śmieszny klubik i tyle z Resztą to potwietdzają .. I te zachwyty ekspertów Liverpool idzie po tytuł xd
» 7 lutego 2019, 12:59 #548
jassaj: Mi tam po prostu byłoby szkoda, gdyby umarła tak piękna tradycja i tyle śmiesznych memów. Już wolę cierpieć widząc tytuł w rękach City i mieć pociechę z kolejnego żarciku o Live niż oglądać tytuł w Liverpoolu, musieć znosić ten zbiorowy orgazm ich kibiców, który zapewne po tylu latach doprowadziłby do pożygu całe społeczeństwo piłkarskie i na każdym kroku znosić ich przytyki. Pod tym względem serio wolę żeby cieszyli się kibice City- mam wrażenie, że są bardziej ucywilizowani. Pozatym lepszy tam 5 czy 6 tytuł City niż 19 Live. My musimy się spiąć i zacząć uciekać a nie dawać im się podgonić
» 7 lutego 2019, 14:27 #547
pilchu: Kiedyś Garry Neville fajnie podsumował wybór pomiędzy City a Liverpoolem. To tak jakbym miał wybrać który sąsiad ma mi przelecieć żonę? - może pstryczek w stronę Giggsa ?
Pierwszy tytuł LFC w erze PL (jeśli sie mylę to poprawić ) czy obronę tytułu przez City?
» 7 lutego 2019, 15:00 #546
mikon70: Z tym Giggsem to poleciałeś, zwykła nadinterpretacja
» 7 lutego 2019, 16:05 #545
pilchu: Dopisałem dla rozluźnienia atmosfery :)
» 7 lutego 2019, 17:36 #544
kckMU: Wczoraj kibice Evertonu cieszyli się z bramki City. Pool to ma zdrowo przekichane. Nie dość, że są pionierami w kwestii bycia nikim, to jeszcze wszyscy są przeciwko nim.
» 7 lutego 2019, 11:43 #543
kamilpe: Trzeba poważnie zainteresować się Nicolasem Pepe, co o nim myślicie?
» 7 lutego 2019, 07:49 #542
Cisco: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.02.2019 08:37

Na niego już spogląda Chelsea bo on ma być następcą Hazarda jeśli ten odejdzie do Realu. A Pepe jest kibicem Chelsea więc jak się po niego zgłoszą to raczej nie będzie miał problemu z podjęciem decyzji.
» 7 lutego 2019, 08:36 #541
rreddevilss: na fb krąży mem wygląda tak : koszulka Liverpoolu a pod spodem napis "podczas sexu zawsze zakładaj koszulkę Liverpoolu by mieć pewność że nie skończysz pierwszy"


Buahahaha
» 7 lutego 2019, 00:39 #540
szubik: You made my day.
» 7 lutego 2019, 07:53 #539
VaultBoy96: Niby wszystko fajnie. Ale do czego to doszło, że ja City kibicuje. God damn...
» 7 lutego 2019, 00:02 #538
BajtiMU: Kibice Manchesteru United trzymający kciuki za Manchester City w starciu z Chelsea.

Kibice Manchesteru City trzymający kciuki za Manchester United w starciu z Liverpoolem.

Kibice Liverpoolu trzymający kciuki za Manchester United w starciu z Manchesterem City.

To je Premier League, tego nie ogarniesz.
» 7 lutego 2019, 12:20 #537
sprite1080: Czyżby Eric Cantona nowym dyrektorem sportowym MU...
» 6 lutego 2019, 23:06 #536
MixEx: Skąd to info?
» 6 lutego 2019, 23:26 #535
Michux3: Chodzi o zdjecie na instagramie 2 dni temu ?
» 6 lutego 2019, 23:31 #534
sprite1080: [link usunięty]
» 7 lutego 2019, 10:14 #533
mikon70: Logiczne i nic nadzwyczajnego co napisze, ale kluczem w meczu z psg będzie wyłączenie mbappe. Neymara nie ma, to zostaje wyłączyć francuza z gry, oczywiście trzeba zdominować środek pola i wysoko podejść od samego początku. PSG nie jest przyzwyczajone do bronienia bo z ogórkami w tej śmiesznej lidze grają prawie ciagle na połowie rywala. Jeżeli uda się sparaliżować ich plan to pójdzie bez problemu. Moim zdaniem najlepszy skład na ten mecz to: De Gea, Young,Lindelof,Bailly,Shaw,Herrera,Matic,Pogba,Lingard,Rashford i Martial. Lingard z Pogba mogą napędzać ataki, do tego Anglik jest dobry do pressingu. Herrera również, który może zniwelować sile w środku pola psg. Mamy również dobrych obrońców i szybki środek. Bo Eric jest jednym z najszybszych stoperów świata. Na OT trzeba za wszelka cenę wygrać i to najlepiej różnica przynajmniej dwóch bramek.
» 6 lutego 2019, 23:03 #532
RedsFan: Każdy zapomina o Cavanim. Cale trio ma w granicach 20 bramek, a ludzie ciagle o Neymarze i Mbappe.
» 7 lutego 2019, 06:22 #531
pilchu: A ja czekam na powrót szczura na Old Trafford. Mam nadzieję, że kibice będą mu uprzykrzać każdy kontakt z piłką. Sposób w jaki opuścił klub był żałosny i musi o tym pamiętać.
» 7 lutego 2019, 10:13 #530
Me89v2: Słabe te el clasico
» 6 lutego 2019, 22:51 #529
Janek: No i mamy nowego lidera PL :)
» 6 lutego 2019, 22:41 #528
Mattias: Bernardo przebiega w meczach średnio 12,3 km. No i niech ktoś teraz powie że oni nie jadą na dopingu.
» 6 lutego 2019, 22:37 #527
NicPozytywnego: Michael Bradley średnio biega 13.6 w MLS, a podczas mundialu 2014 potrafił przebiec prawie 16 km (taka mala ciekawostka) 12.3 to nic nadzwyczajnego.
» 6 lutego 2019, 22:48 #526
marsin7: W każdym sporcie, na najwyższym poziomie doping jest na porządku dziennym.
» 7 lutego 2019, 00:22 #525
dawid27154: Dokładnie, ostatnio po którymś meczu Mata miał grubo ponad 6 km po pierwszej połowie, nawet On... Zresztą już za Borussi Kloppy biegały średnio jako zespół o ile dobrze pamiętam po jakieś 11/12 km w LM. Jeśli mnie pamięć nie myli to Liverpool w ubiegłym sezonie też kręcił takie dystanse, nic nadzwyczajnego, nie wiem czy jedzie na koksie Bernardo ale są to jak najbardziej liczby realne.
» 7 lutego 2019, 00:35 #524
NicPozytywnego: Pamiętajcie sport to zdrowie dopóki nie przejdziecie na zawodowstwo :)
» 7 lutego 2019, 14:35 #523
Mariusz199012: Nie lubie Realu i Barcy ale musze przyznac ze Real wraca do Formy .a to zle ... A farsa widac jakim jest klubem bez Messiego ..
» 6 lutego 2019, 21:48 #522
Spadkobierca: Takim samym klubem jak Real bez CR7.
» 6 lutego 2019, 21:55 #521
nani3210: otóż to
» 6 lutego 2019, 22:20 #520
AnotheReDevil7: Benzema gra w tym sezonie świetnie. Jet jednym z najlepszych obecnie :)
» 6 lutego 2019, 21:16 #519
piotrek19: Tymczasem wielkie PSG za grube miliony kopie dogrywkę z III-ligowym FC Villefranche-Beaujolais. Grają głównie drugim składem ale i tak miło popatrzeć :)
» 6 lutego 2019, 20:40 #518
igorpit777: Wstrzymaj sie do wtorku z takimi opiniami
» 6 lutego 2019, 20:52 #517
piotrek19: Żadna opinia to jest fakt , nie mówię o tym że to będzie łatwy mecz, ale niech grają dogrywki z pół zawodowcami , przegrywają i niech gubią pewność siebie
» 6 lutego 2019, 20:58 #516
querk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 21:00

30 minut dłużej pograli i ktoś z psg właśnie spłacił swoje długi
» 6 lutego 2019, 20:59 #515
piotrek19: Miejmy nadzieję że Ole z asystentami wymyślą jakiś plan na Mbappe bo chłopak jest rewelacyjny . Abyśmy nie dali mu za dużo miejsca ,bo możemy sobie narobić biedy
» 6 lutego 2019, 21:08 #514
Lokator23: No wlasnie graja drugim skladem. W dogrywce zmiany i skonczylo sie 3:0
» 6 lutego 2019, 21:53 #513
JudoHonor: W tej kolejce musimy wygrać. Mam nadzieje ze Chelsea zremisuje z City, wtedy przegonimy ich i skrócimy dystans do drugiego miejsca na 9 pkt
» 6 lutego 2019, 16:50 #512
kckMU: Nie przegonimy - bilans bramkowy.

City ma wygrać z Chelsea. I to z dwóch powodów.
» 6 lutego 2019, 16:55 #511
Cisco: Jak na moje City łatwo nie będzie miało, Chelsea umie się spiąć na takie mecze i popsuć plany innym drużynom tak jak kiedyś zrobili to np z Liverpoolem na Anfield.
» 6 lutego 2019, 16:57 #510
RedRevolta: Przede wszystkim nie ma co patrzeć na mecze chelsea czy afc, my musimy puntktować i to po 3 pkt w każdej kolejce, wyjazd z Fulham do łatwych należeć nie będzie to ekipa która punktuje własnie tylko meczami u siebie, na wyjazdach zdobyli raptem 2 pkt, oby nie skończyło się tak, że chelsea zgubi punkty w tej kolejce i my też bo tak często lubimy robić.
» 6 lutego 2019, 17:04 #509
Michux3: Nie popadajmy w skrajność ,mecz z fulham powinien być stosunkowo łatwym meczem ,patrząc na ich defensywe 3 bramkową wygraną z rotacją w składzie można brać w ciemno ,Obrona fulham jest fatalna a u siebie od Brighton dostali 4 bramki
» 6 lutego 2019, 17:22 #508
CeTe: Mam bardzo ciekawą informację. Cantona chyba dwa dni temu wstawił zdjęcie pisząc że będziemy bardzo zadowoleni (w stronę kibiców United). Dużo ludzi nie ma wątpliwości Eric Cantona powraca do teatru w roli dyrektora sportowego. Co to dla nas znaczy ? Nie raz mówiłem że dyrektor sportowy jest potrzebny od zaraz. Osoba odpowiadająca za ciągłość sukcesów i wprowadzającą odpowiedni styl uzupełniając skład odpowiednimi nazwiskami. Piękna wiadomość piękna rzeczywistość. Powrót trenera z charakterem zwycięscy z Phelanem profesorem, który wyrastal pod skrzydłami Fergiego i Cantona w roli dyrektora sportowego. Będąc piłkarzem z topu nie wyobrażam sobie obojętnie przejść obok propozycji Cantony zawodnika przez którego pokochalem ten klub jednocześnie patrząc na uśmiechy piłkarzy grających u boku OGS. Nowa era? Ed chyba brał udział w jakiś wykładach na uczelni na temat piłki i robił odpowiednie notatki bo takimi krokami zaczyna mocno plusowac. No nic czekam na oficjalne potwierdzenie mam nadzieję że nie okaże się to być jakaś śmieszna reklamą
» 6 lutego 2019, 16:21 #507
DaroMistrz5: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 16:57

Jeśli tak faktycznie się stanie to bardzo pozytywna wiadomość. Ale mam pytanko czy Cantona ma jakieś doświadczenie na takim stanowisku? Bo się nie orientuje niestety:(
» 6 lutego 2019, 16:54 #506
DevoMartinez: Nie ma i ja jakoś nie wierze ze ktoś mu powierzy role dyr sportowego.
» 6 lutego 2019, 17:22 #505
CeTe: Zdobędzie je u nas. On nie musi odpowiadać za fundusze klubu bo od tego mamy Eda. A chyba rozmowa z skautami i konsultację z Ole, Phelanem czy trenerami z akademii to nie jest nie wiadomo jak potrzebne doświadczenie.
» 6 lutego 2019, 18:01 #504
limak0007: Dudek, Bąk, Hajto, Piszczek, bracia Zewlakow, Krzynowek, Zurawski, Swierczewski, Mila, Olisadebe
» 6 lutego 2019, 15:31 #503
SiYamabushi: Goycochea, Carlos, Maldini, Puyol, Thuram, Rijkaard, Pirlo, Zidane, Maradona, Ronaldinho, Ronaldo Luis Nazario de Lima.
» 6 lutego 2019, 15:09 #502
Veron: już składy piszecie jak jakiś bąk pierdnął newsa w mediach?
to i ja napiszę
1-4-1-3-2
Buffon - Cafu, Thuram, Maldini, Carlos - Makelele - Zidane, Ronaldinho, Figo - Henry, Van Nistelrooy
» 6 lutego 2019, 13:32 #501
Killgor: Schmeichel,Lahm-Vidic-Terry-Nesta,Keane-Seedorf-Pirlo,Del Piero-Ronaldo-Cantona
» 6 lutego 2019, 14:31 #500
kamilpe: Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, SchjĂśnberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner. I jeszcze Ballack.
» 6 lutego 2019, 14:36 #499
franiugk1: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 11:43

W poprzednim newsie pisane jest o dybali.
Z nim skład wyobrażam sobie tak.
De gea
Young/dobry PO) lindelof koulibaly(kogo kupimy) shaw
Matic herrera(ten torreira jest dobry?)
Dybala Pogba
Albo tak
De gea
Obrona taka sama jak w poprzednim składzie
Matic. Pogba. Herrera
Dybala
Martial rashford
» 6 lutego 2019, 11:41 #498
RememberMe: 1. skład:
De Gea - Shaw, Lindelof, Bailly, PO - Matić, Herrera - Martial, Pogba, PP - Rashford

Rezerwy:
Romero - LO, Jones, Smalling, Dalot - Fred, McTominay - Sanchez, Pereira, Mata - Lukaku
» 6 lutego 2019, 12:29 #497
Cisco: Dziś Barcelona - Real Madryt i Everton - Man City. Mam nadzieję, że Barcelona wyjaśni Real i City wygrają z Evertonem by przegonić Liverpool. W niedzielę grają z Chelsea i nie wiadomo jak im pójdzie ten mecz bo Chelsea to Chelsea i nieraz lubią popsuć plany innym drużynom.
» 6 lutego 2019, 11:01 #496
Tobiasz: everton - city 1:1 dzisiaj bedzie ;)
» 6 lutego 2019, 14:21 #495
Spadkobierca: Ja też mam wrażenie, że Everton narobi problemów City.
» 6 lutego 2019, 19:05 #494
Magik1990MU: Taka ciekawostka:

Ronaldo ma dziś 34. urodziny i życzenia mu złożyli Juventus, Manchester United i Sporting, a więc wszystkie kluby kariery seniorskiej CR7 za wyjątkiem jednej. Jakiej drużyny tu brakuje, która NIE złożyła życzeń swojemu byłemu piłkarzowi?
» 5 lutego 2019, 23:49 #493
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 01:46

Real Madryt! Wygrałem coś?
Zresztą, mnie to nawet nie dziwi. (S)Real to podklub godnym pogardy wyłącznie.
» 6 lutego 2019, 01:44 #492
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 05:51

Ja za nim jakos nigdy nie przepadalem, ale mnie to rozbraja. Jak klub w ktorym Ronaldo spędził najlepsze lata, dzieki któremu Real zdobyl tak wiele bo ten ciągnął go do przodu, może teraz próbować o nim zapomnieć i wymazać go z historii. To jest poprostu chore i pokazuje jakim Real jest beznadziejnym klubem, no chyba że to zarządzenie Pereza, chłop musi go nienawidzić.
» 6 lutego 2019, 05:48 #491
dlabigt23: A to dzisiaj El Classico i Real dostanie od Barcleony srogie lanie coś czuje . Jakos juz te El Classico na mnie tak nie działa w tym sezonie jak kiedyś . Juz chyba wolalbym obejrzec Barca - Atletico bo byloby wiecej emocji . Real to juz nie ten Real co w zeszlym sezonie kiedy grał tam Ronaldo . Nie mowie ze w duzej mierze on sie do tego wszystkiego przyczynił ale napewno nikt nie ma watpliwosci ze był tam ważną częścia tej druzyny i nie raz ratował im 4 litery :)
» 6 lutego 2019, 08:36 #490
nani3210: nie tylko Ronaldo tak potraktowali
» 6 lutego 2019, 09:32 #489
UnitedFan07: Chciałbym żeby wrócił jeszcze do United chociaż na 1 sezon jak skończy mu się kontrakt w Juve.
Zobaczyć go jeszcze raz w czerwonej koszulce to by było coś; kto wie może rozważy taką opcję;

A Realem radziłbym się nie przejmować to nic nowego u nich wystarczy przypomnieć w jakich nastrojach i atmosferze odchodził od nich legenda Raul albo Casillas;

Mam tylko nadzieje że doczekamy się kiedyś meczu w LM z nimi i zrewanżujemy się za ten 2013 rok i odprawimy ich z kwitkiem najlepiej na Bernabeu;
» 6 lutego 2019, 10:55 #488
ArktoS: U bukmacherów już jest na nas niższy kurs niż na PSG, więc przewidują naszą wygraną. :D
» 5 lutego 2019, 23:22 #487
Magik1990MU: postawiłbym, ale wtedy na bank nie wygramy
» 5 lutego 2019, 23:29 #486
DjTED: Proszę nie pompować
» 6 lutego 2019, 00:29 #485
karol100: W pierwszym meczu. Do awansu faworytem nadal jest PSG.
» 6 lutego 2019, 03:40 #484
igorpit777: Awans PSG 1,4 nasz 2,7. W przybliżeniu. Rzeczywiście XD
» 6 lutego 2019, 06:35 #483
ArktoS: No chodziło mi tylko o pierwszy mecz, a nie o awans. 2.6 do 2.64 ale jednak :D
» 6 lutego 2019, 09:03 #482
franek95: A kto by się przejmował albo cieszył tym co sądzą buki? Co to wyrocznie są czy co, 4 setne różnicy a tu radość, że BUKI przewidują naszą wygraną to psg musi już płakać. Buki dają kursy po 1,2 na drużyny lub zawodników po serii paru porażek tylko dlatego, że grają u siebie i co się okazuje jednak kolejna porażka tak jak 6 poprzednich potyczek.
» 6 lutego 2019, 17:31 #481
RememberMe: Ciekawostki odnośnie Naszych statystyk w Premier League:
- w momencie odejścia Mourinho, byliśmy na 1. miejscu pod względem dośrodkowań, teraz zajmujemy 8. miejsce
- przegoniliśmy Tottenham pod względem liczby strzałów i mamy ich prawie tyle co Liverpool
- zbliżyliśmy się liczbą podań do zespołów z TOP6, wcześniej mocno odstawaliśmy
- 8 meczów Ole - 20 bramek (2,5 gola na mecz), 17 meczów Jose - 29 bramek (1,7 gola na mecz)
» 5 lutego 2019, 23:16 #480
dlabigt23: Aż strach pomyślec co to bedzie jak sie wzmocnimy latem i zawita nowy ŚO , PO , PS i ŚP/ ŚPD . Jesli dobrze pojdzie to te pozycje powinnismy wzmocnic ...
» 5 lutego 2019, 23:20 #479
RememberMe: Niech przyjdzie tylko ten prawy skrzydłowy to będzie dobrze
» 5 lutego 2019, 23:26 #478
dlabigt23: Tak naprawde to na Mus ŚO i PO . Nie ma innej opcji . Jednak jeszcze licze na to pocichu ze zawita jakis pomocnik bo Fellaini odszedl . Mctomek pewnie na wypozyczenie i Perreira cos czuje ze tez pojdzie znowu wiec tutaj raczej kogos bedzie trzeba sciagnąć . Matic i Herrera potrzebuja rotacji .
» 5 lutego 2019, 23:32 #477
WloskiDynamit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 21:50

Boją się nas! Weszłem sobie z ciekawości na polską stronę fanów PSG i z tego co wywnioskowałem panuje tam grobowa atmosfera w związku ze zbliżającym się meczem z United. Jakby ktoś chciał poczytać ich komentarze to tutaj link:

psgonline.pl
» 5 lutego 2019, 21:49 #476
Po6BOOM: Okej, uśmiałem się :D
+1
» 5 lutego 2019, 21:52 #475
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 21:59

Na kilkanaście newsów, tylko jeden ma komentarz - jeden komentarz.
» 5 lutego 2019, 21:58 #474
WloskiDynamit: Na spodzie strony jest shoutbox. Tam sporo komentarzy.
» 5 lutego 2019, 22:00 #473
ReDevil07: Wszedłem * kolego
» 5 lutego 2019, 22:18 #472
DjTED: A my boimy się ich. Jest to nieprzewidywalna druzyna , która w kazdym momencie moze pokonac kazdego i z kazdym (w LM) przegrać. Nie popadajmy w hurraoptyizm
» 5 lutego 2019, 22:25 #471
Michux3: Szkoda że nie ma tej ligi europy 2 ,bo jak czytam że leicester to ogórki to mnie krew zalewa ,gdyby tak to leicester zmierzyło sie z nimes to by pokazało to klase drużyn poza top 6 w anglii
» 5 lutego 2019, 22:29 #470
NoLogo: Dzięki Tobie, bo podałeś tutaj link, liczba odsłon skoczyła im do najwyższego poziomu odkąd istnieją.
W sondzie większość na wygraną United :)
» 6 lutego 2019, 02:57 #469
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 06:00

Tam poprostu jest dużo placzkow. To tak jak na tej stronie przegrywamy to lamemt, że świat się wali i potrzebujemy Neymara czy innego Zizu, Mbappe :) Nie ogarniam oni przegrali 1 mecz w lidze, dosłownie JEDEN i jest im już źle.
» 6 lutego 2019, 05:59 #468
Wirus: Dzisiaj 34 urodziny obchodzi Cristiano Ronaldo.
Tak patrzę na jego ilość meczów, goli i asyst i jestem w szoku.
Sam nie wiem jak go określić, maszyna, robot, gladiator, tytan pracy. 5 złotych piłek i 5 wygranych Ligi Mistrzów i cała masa goli i asyst. Nieprawdopodobne
Podobne statystki ma Messi, który tak jak CR7 jest genialnym piłkarzem.
Patrząc na ich grę i gole to ręce same składają sie do oklasków, a w głowie myśl skąd oni sie wzięli.
Obydwaj są niewiarygodni i bardzo sie ciesze, że żyje w czasach, gdzie mogłem oglądać ich grę od początku ich karier, bo kariere Brazylijskiego Ronaldo "Il fenomeno" to widziałem już pod koniec, ale i tak został moim największym piłkarskim idolem.
Hegemony piłki, których osiągnięcia będą niedościgłe przez wiele, wiele długich lat.
Jedynym, co może to uczynić jest Mbappe, ale przed nim długa droga.
» 5 lutego 2019, 21:22 #467
Cisco: Panowie dla wszystkich zainteresowanych: środowy mecz Barcelona- Real Madryt na Eleven Sports.
» 5 lutego 2019, 19:13 #466
RysiozWilkowa: dokładnie

http: // www. sport.pl/pilka/7,64946,24432346,mecz-barcelona-real-madryt-w-tv-prawa-kupione-w-ostatniej.html
» 5 lutego 2019, 19:57 #465
karol100: Nie interesuje, ale dzieki za checi.
» 5 lutego 2019, 20:49 #464
artix206: Ktos oglada ten teatrzyk?
» 6 lutego 2019, 05:52 #463
rreddevilss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 18:31

Klopp to taki sam hipokryta jak Mou tylko że uśmiechający się i klepiacy po plecach, ciekawe czy zostanie ukarany tak jak spotykalo to naszego trenera
» 5 lutego 2019, 18:22 #462
celny: Tak jak pisalem wczoraj, niespodzianka dla mnie jest wywiezienia punktu przez liverpool. Naprawde ktos uwazal, ze oni sa w stanie wygrac lige? przeciez to urodzone przegrywy z sedesem na czele.
» 5 lutego 2019, 16:39 #461
cymGiggs11: Tak sobie przeglądam youTube'a a dokładniej bramki United i natknąłem się na ostatni sezon za czasów legendarnego i śmie twierdzić najlepszego managera w historii futbolu Sir Alexa Fergusona : sezon2012/2013 jest na czym zawiesić oko i co cieszy za OGS chłopaki też starają się nawiązując do starych czasów i grać ofensywnie
youtube.com/watch?v=nWqcbTIsmvc
» 5 lutego 2019, 16:18 #460
dlabigt23: Wie ktoś czy na jakims polskim kanale transmitują mecz Copa del Rey ? Chodzi mi o jutrzejszy mecz czyli Gran Derbi :) fajnie byloby obejrzeć zawsze gdzies na TVP lubili nawet puszczać ale nie widze nawet na Eleven czy Canale ...
» 5 lutego 2019, 13:09 #459
Janek: Z tego co czytałem gdzieś to o dziwo żadna polska stacja nie transmituje.
» 5 lutego 2019, 13:23 #458
pies: Nie transmitują.
» 5 lutego 2019, 13:24 #457
Cisco: Kolego to nie Gran Derbi tylko El Clasico. Gran Derbi to mecze Sevilla - Real Betis Sevilla. Dużo ludzi myli te dwie nazwy... A jeśli chodzi o transmisję to nigdzie w tv jej nie ma, pozostaje tylko internet.
» 5 lutego 2019, 14:48 #456
awe: Cisco chyba ci chodzi o to ze nadzwa derbi oznacza derby czyli mecz lokalnych rywali ok, tylko ze to juz raczej nie byla tylko tak zostalo to nazwane przez kibicow ligi hiszpanskiej i chyba na dzien dzisiejszy sa ta rownaznacze terminy choc dla mnie to glupie tak samo jak z polskiego nazwa "Derby europy"
» 5 lutego 2019, 19:05 #455
Cisco: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 19:11

awe kolego wiem co piszę, mieszkałem w Hiszpanii 4 lata. Co prawda nigdy nie byłem na el clasico ani na gran derbi ale znam dokładnie różnice w tych nazwach. Byłem 3 razy za to na meczu Valencii na Mestalla.
» 5 lutego 2019, 19:09 #454
jassaj: Tak, Gran Derbi to nie El Classico
Ale czy kogoś to jeszcze obchodzi ? Jest to ciekawostka terminologiczna i tyle. Dzisiaj jak wpiszesz w google gran derbi to wyskoczy Ci zapowiedź meczu Real-Barcelona, komentatorzy posługują się tym terminem nacodzień, może w Hiszpanii jeszcze jacyś tradycjonaliści a podejrzewam, że napewno kibice Sevilli i Betisu mają z tym problem, ale poza nimi to....
Zwrot został zawłaszczony, trudno, stało się, pewnie dlatego, że gran derbi jak mniemam oznacza coś ala wielkie derby a wielki jest Real i Barcelona więc...Fajnie się uświadomić, ale to tak samo jak z osławionym "ManU" ja tam znając genezę sformułowania nigdy w życiu nie posłużyłbym się tym skrótem i nadal gdzieś w środku mnie telepie jak widzę fana United, który radośnie pisze, że ManU wygrało mecz, tymczasem już parę razy zostałem zwyzwany przez- kogo by innego- fanów United, że to już anarchizm i nie ma znaczenia, skrót jak skrót i się czepiam pierdół
Co zrobisz, nic nie zrobisz
» 5 lutego 2019, 22:18 #453
cymGiggs11: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2019 15:53

jassaj tutaj pisze o obraźliwym dla nas skrócie ManU. Z tego co wiem to wzięło się od west bromu,milwall,leeds i liverpoolczyków.można poszukać artykułu na ten temat. gdy nie znałem też używałem tego skrótu ale gdy zostałem uświadomiony to zaprzestałem. trzeba zwracać uwage jak najbardziej, nie jest to anarchizm a dobrze wiedzieć. w końcu tyczy się chyba to Twojego ulubionego klubu ( mowa do kibiców United).
» 6 lutego 2019, 15:42 #452
kckMU: Klopp bezpardonowo sugeruje w wywiadzie, że sędzia w drugiej połowie pomagał West Hamowi, bo w pierwszej odsłonie stracili oni gola po spalonym. Mourinho siedziałby za to w więzieniu.

O Pepie, który macha łapami przed technicznymi jakby był w remizie w środku nocy, już nawet nie wspomnę.
» 5 lutego 2019, 09:58 #451
Magik1990MU: to są te podwójne standardy. łatwo było mówić/pisać, że Mou był konfliktowy, ale jemu FA chciała dawać kary za wszystko. Mało tego - jak komisja dyscyplinarna oszczędziła Portugalczyka, to cwianiaki z FA potrafili nawet zaskarżyć tę decyzję. Zresztą SAF-a też traktowano nie fair, przypominam sobie mecz z Chelsea, gdzie nasz menago pochwalił jednego z rywali, a FA już chciała ukarać Szkota za szyderę. No ale Kloppik i Pep mogliby i arbitrowi dać w mordę i nic. Podwójne standardy.
» 5 lutego 2019, 10:24 #450
kckMU: Podwójne standardy to łagodne określenie. Nazwalibyśmy to bardzo dosadnie po imieniu, ale najpierw trzeba ax1da w piwnicy zamknąć. Kto za tym stoi, niech plusuje.

Przechodzony dres, rozdziawiona morda i brak sukcesów to wspaniałe immunitety. Dzisiaj wystarczy być the normal one i masz odpowiedni feeling wśród kibiców na całym świecie. Jedni zdobywają to wszystko będąc charyzmatyczni, pewni siebie i wygrywając masę pucharów w niesamowitym stylu. Później, wszystko to jest niczym przy potknięciach, już nie wspominając o taniej szyderze z wielkich mistrzów. Wniosek jest prosty i przez wszystkich oglądany - bądź uśmiechniętym menelem, a będziesz kochany.
» 5 lutego 2019, 10:31 #449
limak0007: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 11:07

bol pupy sekciarzy trwa w najlepsze. Jezeli mowisz o charyzmie to Klopp akurat ma jej ponad norme i potrafi przeniesc to na pilkarzy. Sukcesy tez ma, a to ze nie idzie na gotowe do takich klubow jak sreal, inter, czy chelsea na ruskim gazie... no coz, nie kazdy idzie na latwizne. Teraz wzial sredni liverpool i tworzy topowa druzyne bez wielkich nazwisk i wydawania niewiadomo ile
» 5 lutego 2019, 11:00 #448
kckMU: Ładny mi gotowy Inter, który w LM zawsze zawodził na całej linii, a z nim pozamiatał. Porto też gotowe, Chelsea w sumie także.

Jaka sekta? Potrafisz czytać? Jak FA na absurdalne sposoby i pod debilnymi pretekstami karała Fergusona, to wtedy też kibice którzy go bronili byli sekciarzami? Kontaktujesz jeszcze ze światem, czy tylko widzisz 'Jose Mourinho' i piana z pyska?
» 5 lutego 2019, 11:17 #447
pilchu: Z tym, że Klopp nie wydaje nie wiadomo ile to bym był ostrożny. Kupując Alissona pobili rekord za bramkarza, kupując Van Dijka pobili rekord za obrońcę. Mają kolektyw w drużynie, atmosfera jest dobra bo mieli wyniki. Można mieć uśmiechnięta drużynę, która nigdy nie wygrała Trofeum, można mieć więzienny reżim z trofeami.
» 5 lutego 2019, 11:20 #446
limak0007: zebys wiedzial. jak widze takie gloryfikowanie mourozaurusa to sie mi odechciewa. Uwazam ze Klopp jest duzo lepszym trenerem, a cisniesz po nim bo jest z liverpoolu. Ja cisne po wyznawcach sekty dinozaura
» 5 lutego 2019, 11:27 #445
kckMU: Cisnę po Kloppie, bo dziadzieje w oczach. Wywalił kupę kasy i już teraz na pewno jest zobligowany do zdobywania trofeów.

Mourinho na wyspach już nie ma, ale od kilku tygodni jest dobrze naśladowany przez niemieckiego geniusza. Znając życie wypominałeś dla Jose każdy wywiad, prawda? Idź i poczytaj kilka ostatnich zapisów konferencji Jurgusia. Jakbym miał deja vu. No, ale ten się uśmiecha i biega w dresie, więc luz.
» 5 lutego 2019, 11:45 #444
Killgor: Co Ty gadasz limak,przyszedl do klubu,ktory nic nie gral,staral sie cos ogarnac nie wydajac duzo.Sam mowil,ze nie wyda nigdy duzych pieniedzy na pilkarza,ale teraz ogarnal,ze nie ma szans na granie polsrodkami, w dodatku,ze Pep ma nieograniczony budzet i musial zainwestowac (VVD czy Alison). Bez tych dwoch pilkarzy walczyliby z Arsenalem o 5 lokate. Co do Mourinho po wygranej z Newcsastle nasz trener rzekomo mowil przeklenstwa w swoim jezyku.Co robi komisja? Wynajmuja tlumacza, ktory ma zweryfikowac kazde slowo. Klopp chyba po derbach z Evertonem wbiega na murawe po zdobyciu bramki i dostaje AZ upomnienie. NIEPOJETE
» 5 lutego 2019, 11:55 #443
primasort: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 12:00

Limak jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś,jak Conte szedł na mistrza to jechali Conte,rok temu Guardiole teraz szanse ma Klopp to jadą po Niemcu,tak samo gnoili Mou kab był w Chelsea,ale gdyby Siwy został i swoim anty futbolem i autobusem zdobył majstra to by pisali,że nie liczy się styl a puchary,tutaj pełno gimbo-hipokrytów
» 5 lutego 2019, 12:00 #442
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 12:09

@limak

to już obsesja, to się leczy.

A wracając do dyskusji: idąc pokręconym tokiem myślenia co niektórych, to Peszko jest lepszy od Martiala, bo Sławuś wiecznie uśmiechnięty i pozytywny, a Martial ciągle naburmuszony. Tylko czy to powinno być wyznacznikiem umiejętności i klasy? Twierdzisz, że Klopp jest lepszym trenerem? Proszę bardzo:

Ostatnie 5 lat:

Mourinho: 5 trofeów (w tym jedno mistrzostwo PL)

Klopp: 1 trofeum (w tym brak jakiegokolwiek dla LFC)

Pal licho, gdyby było tak, jak w Borussii, że ograniczony budżet, że to, że tamto, ale jak kckMU zauważył: Jurguś pobił dwa rekordy transferowe. Ale oczywiście tylko Mou i Pep wydają, za to Klopp wychowuje. Nawet jego wypowiedzi nie są już stonowane i ciśnie po arbitrach jak z armaty. Ale to też nic nie znaczy. Widać jest moda na Kloppa, więc co by się nie działo, to należy go chwalić.

@primasort

ciebie to już dawno nie powinno być tutaj
» 5 lutego 2019, 12:08 #441
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 12:40

I jeszcze jedno, bo nie mogę już edytować: jak ktoś nazywa Mou bucem, to ma rację, bo Jose jest typem osoby, która szuka dziury w całym... ale przypomni mi ktoś jakąś jego wypowiedź krytykującą arbitrów po meczu, gdzie to sędziowie wypaczyli wynik na jego korzyść? Anyone? Tymczasem polecam posłuchać sobie co pan Jurgen wczoraj mówił, a potem włączyć raz jeszcze mecz z West Hamem i przyjrzeć się zarówno bramce dla LFC, jak i sytuacji Origiego, która powinna zakończyć się drugim trafieniem dla The Reds.

To już nie tylko bucowatość, to wręcz bezczelność. Jurgen wie, że jest bezkarny, bo jego regulamin FA nie dotyczy, więc robi i gada co mu się podoba. Osobiście już bardziej cenię Pepa, bo po pierwsze Hiszpan ma duże sukcesy (w tym nawet znajdą te sprawiedliwe), a po drugie nie wali farmazonów, że on nie będzie wydawał, podczas gdy nieco później jego drużyna bije rekord transferowy za rekordem.

Na klasę to się pracuje latami zarówno swoim zachowaniem, jak i osiągnięciami. Dlatego klasowymi menadżerami byli SAF i Wenger, ale nie Klopp. Legenda o cudotwórcy z Niemiec powinna się skończyć wraz z odejściem z BVB, bo jakoś Borussia poradziła sobie bez niego. To po prostu dobry/bardzo dobry menago, ale do geniusza w swoim fachu to mu trochę brakuje. Póki co jedzie na fejmie, który mu media zapewniają.
» 5 lutego 2019, 12:29 #440
pilchu: Tylko patrzeć jak kibice LFV zaczną zwalniać Kloppa jak skończą kolejny sezon z pustymi rękami.
» 5 lutego 2019, 13:27 #439
DevoMartinez: Serio szkoda czasu na "S"limaka bo do niektórych i tak nic nie dociera. ;) A podwojne standardy niestety były i są. Moze chociaz ten var ograniczy przegięcia ze strony sędziów.
» 5 lutego 2019, 15:25 #438
RedsFan: Limak wszystko porównuję do Mourinho i kazdego jedzie od jego wyznawców, jak mu coś nie pasuje. Co do primasort ten to dopiero Hipokrytka. Nic i nikt mu nie pasuje jak mecz gorzej pojdzie to ciagle czarne scenariusze, najchetniej widzial by u nas Mbappe, Zizu i Bóg wie co jeszcze. Chłopak z Fify czy innego Menagera piłki nożnej zrezygnowac nie umie i próbuje wprowadzic to w Manchester United po przez DP, w swoich wyimaginowanych wizjach :) Szkoda słów na nich.
» 5 lutego 2019, 18:05 #437
primasort: Typie odkąd Siwego nie ma wszystko mi pasuje,to wy ciągle jęczycie.Drużynie idzie nadzwyczaj dobrze to szukacie .......
» 5 lutego 2019, 18:45 #436
ax1d: kocyk, ja Cię widzę :P
» 5 lutego 2019, 20:46 #435
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 21:00

Ta komentarze twoje potwierdzaja te slowa :D
"Ciekawe czy Milan pójdzie na wymianę Lukaku za Piątka,
Jak zagramy tak niemrawo z PSG to czarno to widzę,
Teraz De Gea.Fella już w Chinach,w lato Sanchez,Jones,Valencia i Lukaku,a za tego ostatniego Piątka,
Następny ultras haha,typie,
Jest tu kilku trollów do odpalenia
Z BVB wychodzą same niewypały będzie jak Kagawą czy Mikim,brać Mbappe z PSG,a sprzedać Lukaku i Sancheza"
No same pozytywy i sielanka. Wszystko Ci pasuje, od miesiaca jak Jose odszedl.
» 5 lutego 2019, 20:54 #434
ruffnecky: @kckMU tekst o remizie made my day :)

@RedsFan, kaman, Lukaku w poprzednim sezonie bodajże 23 bramki? Pracowity, nie marudzi, nie pyskuje, wciąż młody, rzadko łapie kontuzje.
Zdecydowanie bym go zostawił - Piątek ładnie gra ale to Serie A, w PL mógłby się nie sprawdzić jak obrazowo ujmując obrońca roku w SerieA Matheo Darmian
» 11 lutego 2019, 22:51 #433
CeTe: Mi tam nie robi czy Live czy City wygra majstra. I jednego i drugiego nie lubie. Z jednej strony Live pierwszy tytuł, a tak to beka że znowu przegrali, a z drugiej City obroni tytuł... Bardziej kibicuje Totka żeby jakoś wygrali ból nie będzie taki duży. Chociaż nie powiem że nadzieja się tli na to że jak dogonilismy Arsenal to może uda się dogonić Live ale na dzień dzisiejszy te drużyny dzieli tak wiele. Co to byłby za finisz gdyby United z takiego dołu wyszło na majstra. O tym by mógł film powstać ale raczej science fiction chyba że komedia ale to wtedy o looserpoolu
» 5 lutego 2019, 09:07 #432
Veron: fenoment Tottenhamu wiecznie żywy, w czym oni są lepsi od City czy Liverpoolu?
jak Arsenal nas tłukł w latach 2002-04 to nienawidziłem ich gorzej niż Liverpool, następnie najbardziej nie lubiłem Chelsea bo też nas lali

niektórzy nawet jakby Tottki wygrały 3x mistrza to by im jeszcze gałgana zrobili
tfu
» 5 lutego 2019, 09:18 #431
CeTe: Z dwojga złego już wole totki niż city czy live. I tyle
» 5 lutego 2019, 09:57 #430
Janek: poważnie kogoś może dziwić, że z trzech kandydatów do mistrzostwa, czyli City, Live i Tottenham wolimy właśnie tych ostatnich? No bez jaj.
» 5 lutego 2019, 13:56 #429
RedsFan: Też wolę Spurs, ale jak by oni wygrali lige to obawiam się, że Ed zrobił by wszystko by sprowadzic do nas Pochettino.
» 5 lutego 2019, 18:16 #428
ruffnecky: na Tottki była przez ostatnie dwa sezony swoista moda, ale wygląda na to, że już nieco przygasa.
Za to Delle Alego jak nie trawiłem tak wciąż nie trawię :)
dobrze mu Young pojechał "Win the Prem then we'll talk"
» 12 lutego 2019, 17:42 #427
nani3210: Widzieliście jak Jose wywiną orła?
» 5 lutego 2019, 08:52 #426
RememberMe: karma
» 5 lutego 2019, 08:54 #425
karol100: Red Carpet
» 5 lutego 2019, 09:05 #424
Veron: radość jakby live dostało 5-0 a wchodzę na wyniki a tam 1-1
przypomnę, że o mało nie dostaliśmy niedawno u siebie 0-2, także każdemu słabszy mecz się zdarza
walka o mistrza jest do końca i dobrze
» 5 lutego 2019, 08:46 #423
Scholes100: Z tym, ze liverpooolowi ostatnio cos często te slabe mecze się zdarzają. 2019 w wykonaniu klubu z ptakiem w herbie to porażka z somsiadami w meczu na szczycie, odpadnięcie z FA Cup z Wilkami, wygrane po wielkich męczarniach z Brighton i Palace i w końcu remisy po miernej grze z Leicester i West Hamem. Taki liverpool chce oglądać do konca sezonu.
» 5 lutego 2019, 09:58 #422
Magik1990MU: 1. Radość udzieliła się wielu, bo to Liverpool - nasz najstarszy i największy wróg. Mnie zawsze cieszyły i cieszyć będą ich wpadki. Nie widzę nic w tym złego.

2. Jak chcesz porównywać wczorajsze starcie z jakimkolwiek z naszych, to bardziej adekwatne będzie to z Lisami. W sumie oni, podobnie jak West Ham, wywierali do końca na nas presję i też mogliśmy śmiało zremisować. Z Burnley natomiast mieliśmy taki przykład antyfutbolu, że nawet sam Mou przecierałby oczy ze zdumienia, że tak w ogóle można. Kopacze z Burnley nie zaprezentowali NIC i niech się cieszą, że piłka nie jest sprawiedliwa i ta bezczelna kradzież pkt w chamskim stylu im się powiodła.

3. Mam też nadzieję, że może niektórzy tutaj otworzą w końcu oczy i zobaczą, że teoretyczne ogórki mogą wiele zrobić w tej lidze. Wczorajszy występ Młotów to jeden z przykładów zaledwie, bo mocarne City nie sprostało ostatnio Newcastle. Dlatego mnie bawi, jak ktoś pisze, że za van Gaala albo Mourinho ogórki grały jak równy z równym z nami. W tej lidze to norma i bodaj tylko Fulham i Huddersfield rozkładają czerwone dywany przed mocniejszymi ekipami.
» 5 lutego 2019, 10:17 #421
RysiozWilkowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 08:16

Oglądałem tylko ostatnie 20 min wczoraj WHU - LIV i może ktoś mi powie o co beczał Klopp do sędziów podchodząc do nich dwukrotnie?
Gol ze spalonego, w ostatniej minucie sędzia również nie podniósł chorągiewki przy prawie metrowym spalonym i dziw nad dziwy, że Origi nie strzelił gola.
Więc co się takiego wydarzyło w meczu?
» 5 lutego 2019, 08:08 #420
kckMU: Każdy pracownik Liverpoolu jest frustratem, a co ma dopiero powiedzieć trener? Jeśli dodać do tego fakt, ile ten człowiek przegrał finałów w swoim życiu, to ja jestem pełen podziwu, że chce mu się wstawać rano z łóżka. Właśnie za to oraz za pracę w Borussi należy mu się respekt.

Poza tym - 29 lat. Presja na Anfield jest teraz ogromna. Myślę nawet, że niewyobrażalna.
» 5 lutego 2019, 08:29 #419
Sideswipe: On ostatnio więcej narzeka na sędziów niż Mourinho, ale oczywiście kary jak nie było tak nie ma i pewnie nie będzie. Jak po takim meczu powie cokolwiek złego o sędziowaniu na konferencji to chyba padnę ze śmiechu
» 5 lutego 2019, 08:53 #418
kamilpe: 3 zawodników w jedenastce miesiąca wg Angielskiego Espresso: Lindelof, Pogba i Rashford. Gratulacje!
» 5 lutego 2019, 07:50 #417
LearningtoFly: jak dla mnie to euforia nieco przesadzona. Fakty są takie, że Live ma nadal 3 pkty przewagi nad City, a ci drudzy śmiem zaryzykować mają nawet nieco cięższy terminarz do końca. O faktycznej porażce Kloppa będzie można mówić na koniec sezonu, nas też czeka z nimi mecz za 6 pktów, który może albo wzmocnić Liverpool, albo być przysłowiowym gwoździem do trumny. Mimo, że nie darze The Reds sympatia to jednak doceniam to co Niemiec stworzył na Anfield a mianowicie wykreował Potwora, którego boi się każdy europejski gigant. Z byle łaków typu Robertsony, Alexandry-Arnoldy, Wijnaldumy, Hendersony, czy jeźdźców bez głowy jak Mane czy Salah, stworzył niezawodną maszynkę, w obronie ma prawdziwego lidera, zaledwie 15 straconych bramek!. Nie nie kibcuje Live, ich zwycięstwo będzie bolesne, ale trzeba spojrzeć na fakty, a te są oczywiste. Mistrz dla kogokolwiek innego niż United traktuje jako porażkę, więc czy to City czy Live, będzie dosyć smutne.

P.S chociaż w ostateczności to Liverpool może jeszcze poczekać kolejne 29 lat :)), więc liczę, że w lutym na OT zostaną odprawieni z kwitkiem
» 5 lutego 2019, 01:28 #416
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2019 00:03

Nauczysz Liverpoolczyków wszystkiego: jak stosować pressing, jak się ustawiać, jak stosować grę kombinacyjną, nawet jak bronić. Jednej rzeczy jednak nie jesteś wstanie piłkarzom przekazać i jest to umiejętność wygrywania trofeów.

Warner Bros prezentuje:

Ciekawy przypadek Kloppa.

W kinach już wkrótce!
» 5 lutego 2019, 00:03 #415
MixEx: Pellegrini ładnie wyjaśnił Klopka na konferencji po meczu
» 4 lutego 2019, 23:53 #414
Janek: "Klopp is used to winning with goals offside. He beat at Malaga with a goal that was seven metres offside. So he can't complain about anything."
» 5 lutego 2019, 00:47 #413
SimplyRed: Oj te sędziowanie w ojczyźnie futbolu jest ostro na bakier, jedni strzelają rękami a inni są zwolnieni ze spalonych ;). Ciekawe co "drukarze" wymyślą na VAR - jakieś pomysły? :)
» 4 lutego 2019, 23:43 #412
Killgor: Kurna jakby tak Spurs sie spielo i by to oni zdobyli mistrzostwo. Nie city,nie lolki to juz duzy plus. Kibice Arsenalu zaczeliby popelniac samobojstwo. Poche znowu nikogo nie kupi,bo przeciez ma sklad,ktory zdobyl mu majstra.Ahhh
» 4 lutego 2019, 23:39 #411
Mariusz199012: Dodam jeszcze ze chciałvym aby Majstra zdobył United!! Ale City jest mocne i wątpie zeby sfrajerzyli taką szanse i Nagle przegrywali ale to jest premier leage i wszystko moze soe zdarzyc ! Nie mniej jednak jesli city i Live bedą walczyc o Mistrza to wole city . byle nie Loserpool .jeszcze jest totenhham który moze namieszac
» 4 lutego 2019, 23:28 #410
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2019 23:28

Halo, policja. Chciałem zgłosić napad! Kloppy na oczach całego świata ukradły 1 punkt ze Stadionu Olimpijskiego w Londynie!
» 4 lutego 2019, 23:27 #409
pilchu: Ja upatruje szansy w tym, że City i Liverpool mają jeszcze spotkania z Totkami. I jedni i drudzy mają szansę skończyć ligę bez majstra. Różnice w tabeli są do odrobienia.
» 4 lutego 2019, 23:18 #408
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2019 23:31

Mają tez mecze z nami... Jak podejdziemy czołówke na 6 oczek to ciekawe co bedziesz pisac... wtedy przypomni sie MU
» 4 lutego 2019, 23:29 #407
pilchu: Oczywiście, że na to liczę, ale w tej chwili trudno liczyć, że jesteśmy wciąż w walce o majstra. Mamy 4 drużyny przed sobą, gdybyśmy zrobili mistrza w tym sezonie byłaby to historia godna ten z finiszem Leicester.
» 4 lutego 2019, 23:36 #406
franek95: Albo z finiszem CIty, które traciło do nas 8 pkt 5 kolejek przed końcem? Jak się zakończyło pamiętamy, ja sie zamknąłem w sobie na 2 dni wtedy. Wszystko jest możliwe jednakże myślę, że z tego wszystkiego bardziej możliwe jest to, że Live nie wygra majstra na rzecz City niż że my wygramy.
» 5 lutego 2019, 00:47 #405
RysiozWilkowa: to już nie był finisz City tylko frajerstwo MU.
Wybacz, ale stracić 8 pkt przewagi w 5 kolejkach i to na końcu sezonu to inaczej jak frajerstwo i kryminał nazwać nie można.
I nic tu nie ma do rzeczy wygrywanie City non stop wtedy.
» 5 lutego 2019, 08:12 #404
pilchu: Tamtego majstra to bardziej my przegraliśmy niż oni wygrali.
» 5 lutego 2019, 09:56 #403
Michux3: Fajnie by było jakby na fulham ole dał odpocząć rashowi (bo to jeden z słabszych rywali) i dać grać lukaku a w 60 min jak już bedzie duża przewaga (np.3-0) dać szanse greenwoodowi .Gdybyśmy mieli pewne prowadzenie to byłby to dobry sposób na pokazanie sie tego chłopaka bez presjii wyniku
» 4 lutego 2019, 23:17 #402
Mariusz199012: Zawsze Bawiły mnie te fascynacje Ludzi Ekspertów Rudzki itp jaki to Liverpool nie jest świetny i idzie po Majstra ... Tez jestem za City bo Liverpool to wróg od Lat .klopp jeszcze nic nie wygrał i nie wygra Moim zdaniem 28 Lat bez Mistrzostwa Angli pokazuje jakim klubem jest Loserpool czyli beznadziejnym ..
» 4 lutego 2019, 23:12 #401
dawid27154: Widziałem gdzieś niżej temat o terminarzu United. Przypominam i zachęcam ponownie do pobierania i korzystania z tapet od Angielskie Espresso na których jest motyw klubowy wraz z terminarzem, podział na rozgrywki godziny i wszystko fajnie zrobione, wtedy zawsze wiesz kiedy z kim o której gramy.
» 4 lutego 2019, 23:03 #400
MaciasDevil: Bardzo fajna sprawa. Dziękuję :)
» 4 lutego 2019, 23:21 #399
Cisco: Dlaczego co niektórzy bo nie mówię że wszyscy narzekają na sędziów liniowych na lfc.pl?? Nie potrafię tego zrozumieć.
» 4 lutego 2019, 23:01 #398
pies: Bo dali za mało okazji do złodziejskiego gola ;)
» 4 lutego 2019, 23:02 #397
Janek: No to jeszcze w sobotę poprawka z Bournemouth, a potem Bayern.

Fajny ten Liverpool
» 4 lutego 2019, 22:56 #396
franek95: Taki nie za mocny a jednak tyle pkt przed nami ;(
» 5 lutego 2019, 00:50 #395
Diablo2018: Czyli tradycyjnie Liverpool puchnie, jak zawsze. A powiem wam, że szkoda, myślałem że spuchną tuż przed finiszem, tak w kwietniu/maju, ale postanowili się sfrajerzyć szybciej. "Teraz albo nigdy" haha. Już wole żeby Pep zdobył ten tytuł niż LFC. Bardzo dobrze :)
» 4 lutego 2019, 22:54 #394
Devil88: Jak mozesz cos takiego pisac musisz do konca wierzyc ze ani $zity ani Looserpool nie zdobeda majstra a jest jeszcze na to duza szansa!!
» 4 lutego 2019, 22:57 #393
DjTED: Co szkoda? Ich nie powinno byc przed nami w tabeli. Przez te przekrety od sedziów, nurkowanie Salaha i te mecze fuksiarskie po 1:0 w ostatnich minutach
» 4 lutego 2019, 23:00 #392
Abstrahujacy: DjTED jeżeli znasz odrobinę historię naszego klubu, to wiesz czym jest tzw. Fergie Time. Pisanie o fuksiarskich golach w ostatnich minutach jest hipokryzją. Gole strzela lepszy i wytrzymalszy. Teraz tak robi Tottenham, kiedyś MU a na początku sezonu LFC. Życzę im najgorzej, ale nie popadajmy w hipokryzję.
» 5 lutego 2019, 07:35 #391
mordynator: Klopp jeszcze z pretensjami do sędziego co za typ chyba za mało im pomogli
» 4 lutego 2019, 22:53 #390
lukiton0589: Ha ha ha klop kłóci się z sędziami co za pajac. Remis im zawdzięcza
» 4 lutego 2019, 22:53 #389
Devil88: Masakra Ci sedziowie do zawieszenia skoro nie widza takich spalonych..... jak przemysla bledy jakie popelnili i wyciagna wnioski to wtedy moga pomyslec nad powrotem malo braklo i by pachnialo skandalem
» 4 lutego 2019, 22:52 #388
VaultBoy96: I bardzo dobrze. Niech presja w Live rośnie.
» 4 lutego 2019, 22:52 #387
rubin: Jeszcze tylko 14 pkt i wskakujemy na lidera :)
» 4 lutego 2019, 22:52 #386
DjTED: Mamy mecz z nimi za wage 6 oczek....
» 4 lutego 2019, 22:55 #385
Janek: OJ wyjątkowo pięknie smakowałoby zwycięstwo z nimi w tej sytuacji.
» 4 lutego 2019, 23:00 #384
franek95: Wygranie z nimi w każdej sytuacji jest bardzo smakowite jak dobry pikantny kebabik o 4 nad ranem.
» 5 lutego 2019, 00:51 #383
JkaPumbaTkiShab: ale byłby skandal jakby to Origi strzelił, dramat to sędziowanie
» 4 lutego 2019, 22:51 #382
pilchu: Dobrze, że Origi tego nie trafił, bo dwie bramki ze spalonego to trochę za duzo...
» 4 lutego 2019, 22:51 #381
DEPE: hahaha widzieliscie to?
dali im jeszcze sete na koniec ze spalonego.
» 4 lutego 2019, 22:51 #380
DjTED: Znowu spalonego nie odgwizdał... Co za mendy
» 4 lutego 2019, 22:50 #379
DjTED: A i pamietajcie . To jest "TEN" sezon.....
» 4 lutego 2019, 22:49 #378
pies: No to Klopps
» 4 lutego 2019, 22:48 #377
Devil88: Joao Felix obczajcie sobie tego mlodego chlopaka spora czesc druzyn sie nim interesuje w tym MU! Pozdro dla wszystkich wierych kibicow czerwonej czesci Manchasteru!
» 4 lutego 2019, 22:46 #376
Michux3: ten z benefiki ?
» 4 lutego 2019, 22:51 #375
Michux3: obejrzałem sobie właśnie jego skróty i gość mega imonuje inteligencją na boisku i trzymaniem piłki krótko nogi ,mega drybling
» 4 lutego 2019, 22:58 #374
Michux3: lada moment to bedzie nowa gwiazda jak sancho ,dembele czy inni
» 4 lutego 2019, 23:01 #373
dawid27154: Moim zdaniem materiał na mega grajka, myśli dużo na boisku, daje mega piłki, drybling super, bez wątpienia przewyższa umiejętnościami większość swoich rówieśników ale wiadomo w meczach go nie widziałem, jeśli rzeczywiście się nim interesujemy to kupno i wypożyczenie do Benfiki u nas w składzie na dzień dzisiejszy miejsca dla niego raczej nie ma, no i naszym Felixem powinien być Gomes.
» 4 lutego 2019, 23:30 #372
DjTED: Jak tak sie skonczy to MC podskakuje na 1 mecz pod Live. A jeszcze niedawno ktoś pisał, ze liga juz pozamiatana. My podskakujemy na 4,5 mecza, a 13 kolejek do konca. Tu wszystko sie moze zdarzyc
» 4 lutego 2019, 22:43 #371
RedsFan: Prawda taka że kolwjny raz na farcie. Dzisiaj powinni przegrać.
» 4 lutego 2019, 22:47 #370
Lopak5: Pamietam jak Anderson miał do nas przechodzić to byłem bardzo przeciwny, ale dobry kot z niego. Na PS by się przydał
» 4 lutego 2019, 22:42 #369
DjTED: Ale dzisiaj byśmy rozbili Live
» 4 lutego 2019, 22:34 #368
RedsFan: Z tym że oni już od jakiegos czasu tak ledwo dysza.
» 4 lutego 2019, 22:42 #367
Michux3: Anderson dawaj
» 4 lutego 2019, 22:12 #366
Mattias: Kloppy puchną xDDD
» 4 lutego 2019, 22:00 #365
DjTED: nie zapeszaj
» 4 lutego 2019, 22:11 #364
Magik1990MU: Ojoj, ale było blisko 2-1 dla West Hamu
» 4 lutego 2019, 21:47 #363
Damian54321: Ten liniowy to jakaś kpina
» 4 lutego 2019, 21:46 #362
RedsFan: Jak on mógł to przestrzelic masakra.
» 4 lutego 2019, 21:42 #361
ferdas: Młoty próbują utłuc liverpool....

Powodzenia Młoty
» 4 lutego 2019, 21:39 #360
DjTED: Ale ten sedzia daje popis/////// co za loserpólczyk
» 4 lutego 2019, 21:37 #359
Magik1990MU: Kibice LFC jęczą, że ich sędzia okrada, a tymczasem West Ham powinien prowadzić. Ale nie ma tego złego, trzymać wynik pany!
» 4 lutego 2019, 21:34 #358
DjTED: Mam nadzieje ze ten cep jak bedzie przerwa to zobaczy co odwalił i po przerwie coś odda WHU
» 4 lutego 2019, 21:29 #357
RedsFan: Spalony na kilometr, a ten z metra nie widział :D
» 4 lutego 2019, 21:36 #356
Dawidgros1: Ale urwał ale to było dobre :D
» 4 lutego 2019, 21:28 #355
Veron: wracając do tematy Koulibaliego, czy ktoś widział jak Piątek robił go jak dziecko?
już widzę tu komentarze jakby zagrał taki mecz dla nas, popełniał szkolne błędy w ustawieniu, Piątek fizycznie nawiązał z nim równorzędną walkę (jak na terminatora to niedopuszczalne), atakowanie wyprostowaną nogą przeciwnika kiedy ma się żółtą kartkę (Rojo za to linczujecie)

to tak w skrócie po jednym meczu

konkluzje są proste, nie ma i nigdy nie było idealnego obrońcy, można mieć takiego co popełnia najmniej błędów, w chwili obecnej Lindelof spełnia ten warunek, Smalling przez sezon też był jak skała, Rojo też miał bardzo dobre pół roku

Pique, Ramos, T. Silva, Kompany - co łączy tych graczy? to, że kibice ich drużyn czasami ich nienawidzą za błędy

podstawowymi obrońcami u nas powinni być Bailly - Lindelof, jeżeli obaj będą zdrowi to niech ogrywają się do porzygu bo już nie jednego obrońcę w życiu widziałem i oni w pewnym wieku osiągną poziom top10 i niech nie zabraknie cierpliwości naszym działaczom, bo nie ma obecnie zawodnika, który z marszu zapewni nam stabilizację jakiej oczekujemy
» 4 lutego 2019, 21:28 #354
limak0007: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2019 21:35

najblizej idealu byli Ferdinand i Vidic. Ostanio zostali wybrani najlepszym duetem srodkowych obroncow w histori PL.
Co ro rojo, gosc przez caly pobyt w United mial TYLKO dobre pol roku. Ogolnie jest beznadziejny i nieobliczalny, jest gwarantem glupiego faulu, kartki, karnego dla przeciwnika
» 4 lutego 2019, 21:32 #353
Damian54321: Ogólnie to Liverpool niczego zajebistego to nie gra
» 4 lutego 2019, 21:28 #352
mordynator: brawo Antek
» 4 lutego 2019, 21:28 #351
Damian54321: Ale ladnie
» 4 lutego 2019, 21:28 #350
Mariusz199012: 1:1!!
» 4 lutego 2019, 21:28 #349