Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Leicester City vs Manchester United. Ćwierćfinał Pucharu Anglii

» 21 marca 2021, 17:02 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United w ćwierćfinale Pucharu Anglii zmierzy się z Leicester City na King Power Stadium. Poznaliśmy wyjściowe składy obu zespołów.
Składy: Leicester City vs Manchester United. Ćwierćfinał Pucharu Anglii
» Manchester United w ćwierćfinale Pucharu Anglii zmierzy się z Leicester City
Ole Gunnar Solskjaer mocno zamieszał wyjściową jedenastką Manchesteru United. Szansę od pierwszych minut dostaje m.in. Donny van de Beek. Na mecz z Lisami wykurować zdążył się Anthony Martial. Spotkanie na ławce zaczyna Edinson Cavani, ale w kadrze zabrakło kontuzjowanego Marcusa Rashforda.

Leicester vs Man Utd: Relacja na Żywo



Awans do półfinałów Pucharu Anglii wywalczyły już Manchester City, Southampton i Chelsea. Losowanie par półfinałowych odbędzie się w przerwie spotkania Leicester City z Manchesterem United.

Początek meczu Leicester City vs Manchester United o godzinie 18:00.

Leicester City: Schmeichel – Fofana, Evans, Söyüncü – Albrighton, Tielemans, Ndidi, Castagne – Pérez – Iheanacho, Vardy

Rezerwa: Ward, Daley-Campbell, Amartey, Fuchs, Thomas, Mendy, Choudhury, Praet, Leshabela

Manchester United: Henderson – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles – Fred, Matić – Greenwood, Van de Beek, Pogba – Martial

Rezerwa: De Gea, Shaw, Tuanzebe, Williams, Diallo, Fernandes, James, McTominay, Cavani


TAGI


« Poprzedni news
Solskjaer o pozaboiskowej roli Freda, Fernandesa i Tellesa
Następny news »
Dlaczego Rashford nie znalazł się w kadrze na mecz z Leicester City?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (732)


Konradex97: W sumie obecna gra bardzo nie odbiega od autobusów Mourinho, tylko one jakieś pucharu mimo wszystko dały, tutaj czarno to widzę. Aby utrzymać się w 4 i powalczyć o te LE, chociaż Granada lekka nie będzie. I na następny sezon może jednak fachowiec na ławce na miarę ambicji i wielkości klubu, OGS radzi sobie przeciętnie, a to za mało jak na klub formatu United
» 21 marca 2021, 19:58 #722
Gordu: ale podanie harego xD
» 21 marca 2021, 19:52 #721
Robert3344: Ciężko na to patrzeć.. tutaj trzeba tak dużo transferów i zmian, że nie wiadomo co zrobić. Ale jeżeli Fred będzie w następnym sezonie znowu pierwszoplanową postacią, to ja nie widzę Ole po następnym sezonie
» 21 marca 2021, 19:52 #720
levy181: Większą wpadkę zaliczyły Totki w LE.
» 21 marca 2021, 19:51 #719
makglajer: Tylko to jest strona kibiców Man Utd i średnio mnie Tottenham inttersuje ale już United jak najbardziej. I nie jest żadnym pocieszeniem że jakiś inny klub bardziej zawalił sprawę
» 21 marca 2021, 19:59 #718
rreddevilss: Sedzia zlituj sie i koncz
» 21 marca 2021, 19:51 #717
Lisan: Nie rozumiecie. Fred zszedl wcześniej by otrzymać owacje za kolejny swietny występ ktory zapisze sie w historii klubu
» 21 marca 2021, 19:51 #716
FergusonHistory: Ostatni dobry sezon to ten za Jose z pucharami
» 21 marca 2021, 19:51 #715
mordynator: I 6 miejsce w lidze...
» 21 marca 2021, 19:51 #714
tygrys26: Ale były jakieś puchary. A w tym sezonie wcale się nie zdziwię jak jeszcze wylecimy z top 4. Widać E Ole nie wie juz co robic, stoi i czeka aż James zamieni się w Messiego, Rashford w Ronaldo, Maglajer w Ferdinanda...
» 21 marca 2021, 19:53 #713
MikeMU: No JOse potęga, a tak z ciekawości gdzie jest jego Totem w LE? W pucharze anglli?
» 21 marca 2021, 19:58 #712
Tomwk1988: Powiem Ci ze w FA Cup je tam gdzie my, a ty powiedz gdzie jest w Pucharze ligi angielskiej Jose a gdzie Ole?
Leicester to półka Sevilli. Pamiętam jak przegrywaliśmy z Sevilla i Jose powiedział że trzeba nam się przyzwyczaić bo to ta sama półka, wtedy prawie go tu zjedli na forum. Teraz ty kilka komentow niżej piszesz ze MU i Leicester to ta sama półka...
» 21 marca 2021, 20:28 #711
MikeMU: Dzieci Neostrady w akcji. Ludzie lester to jest topka w Anglii jeśli myśleliście że możemy wygrać z city Milanem i lester w przeciągu miesiacac na luźnej fajce to jesteście.....?
» 21 marca 2021, 19:51 #710
SkilledHydra16: Ale głupoty pleciesz. Skoro Leicester to jest topka w Anglii, a my jesteśmy wyżej w lidze i w przeciwieństwie do lisów nie odpadliśmy z LE to kim jesteśmy?. Mamy sie czuć gorsi od Leicester?
» 21 marca 2021, 19:53 #709
MikeMU: mamy się czuć na równi. Możemy z nimi wygrać i przegrać, wszystko, zależy od predyspozycji. Idąc twoim tokiem rozumowania to jesteśm lepsi od City bo z nimi wygraliśmy,
» 21 marca 2021, 19:57 #708
SkilledHydra16: No nie, ale idąc twoim tokiem myślenia to nawet nie było co wychodzić do meczu bo skoro wygraliśmy już z City i Milanem to nie mogliśmy wygrać dzisiaj z Leicester.
» 21 marca 2021, 20:02 #707
Tomwk1988: Jasne, czujmy się na równi z zespołem który w swojej historii zdobył jedno mistrzostwo a w poprzednim sezonie w ostatnich kolejkach sfrajerzyl szanse na udział w LM. Oni w zeszłym sezonie, a skoro my na rowni z nimi to może jeszcze mam nie być rozczarowany jeśli na koniec sezonu wypadniemy za top4? Dzięki ale ten klub nigdy nie będzie na równi z Leicester a taka porażka boli bo Leicester to średniak ligowy z aspiracjami na top 4, my natomiast to coroczny murowany kandydat do top4 i każde inne miejsce niż to z top4 to porażka. Final FA cup w takiej drabince to był nasz obowiązek.
» 21 marca 2021, 20:23 #706
DjTED: Mysle , ze temu pogbie by noge urwało, a on z tą jedna nogą by był i tak najlepszy z naszych pomocnikow....
» 21 marca 2021, 19:50 #705
SkilledHydra16: Dobra żeby walczyć o mistrza potrzebujemy jeszcze tylko 2 środkowych obrońców, defensywnego pomocnika, prawego skrzydłowego i środkowego napastnika. Jesteśmy blisko!
» 21 marca 2021, 19:50 #704
olek1143: Zero poważnego zagrożenia z naszej strony. Szczerze liczyłem że wygramy ten puchar. Ale kiedy dochodzi do ważnych meczy. To my jesteśmy bezjajeczni..
» 21 marca 2021, 19:50 #703
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:50

Na DP trzeba wejść dopiero jutro bo dzisiaj serwer znowu padnie. Rano będzie sporo bzdurnych komentarzy. Przegrali, życie na bank zasłużone zwycięstwo Lisów.
» 21 marca 2021, 19:50 #702
H2O1994: Dokładnie, wszystkiego nie wygrasz.
» 21 marca 2021, 19:51 #701
Tomwk1988: Na pewno my nie wygramy
» 21 marca 2021, 20:31 #700
H2O1994: Martial się pokazał.
» 21 marca 2021, 19:49 #699
iMarMU: A takie ładne losowanie pół finałów było. Lepiej trafić się nie dało. Ale my często potrafimy tak właśnie grać by nie grać . :) hihi

Ole
» 21 marca 2021, 19:49 #698
DjTED: Myslał indor o niedzieli, a w sobote mu łeb ucięli
» 21 marca 2021, 19:48 #697
MrCygan: Indorem będzie Sułtan Kosmitów
» 21 marca 2021, 19:50 #696
getryscholesa: Oby prorocze słowa o Ole Gunnarze Solskjaerze
» 21 marca 2021, 19:50 #695
Tomwk1988: Czyli ze jeszcze tylko odpaść z LE i kolejny sezon mamy w stylu Ole?
» 21 marca 2021, 19:47 #694
pawelisto2: O matko, myślałem, że Cavani wszedł za Martiala, chyba ani razu jego nazwiska nie wymienili w drugiej połowie.
» 21 marca 2021, 19:47 #693
Reico100: Martial to coś na boisku dzisiaj zrobił? Kolejny beznadziejny występ naszego Pele...
» 21 marca 2021, 19:47 #692
tygrys26: Ole jest jeszcze trenerem? Czy taktyke na mecz i przygotowanie ogarnia jakis dzieciak? Martiala można się czepiać bo gra slabo, ale cały czas wylewanie brudòw aby na niego nest nie fair.
Ole pokazuje że nie ma papierów zeby być trenerem United. Ma swoich pupilków którzy grana cały czas, taktyki po tych paru latach tez brak. Nie wiem co oni robią na treningach
» 21 marca 2021, 19:51 #691
Jakusa: Swoją drogą to jest niesamowite, jak United wykonuje rzuty rożne, tak żałośnie wykonywanego stałego fragmentu nie ma chyba żadna drużyna na świecie.
» 21 marca 2021, 19:47 #690
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:47

Przeciez Solskjaer ostatnio powiedział ze puchary czasami przysłaniaja problemy klubowe . Chyba on faktycznie niechce nic wygrać i dać do zrozumienia ze tutaj jest wszystko okej i trzyma sie tej swojej teori . Fakty są takie ze z wesołym Norwegiem to my niestety niczego nie wygramy . Liga Europejska tez jest poza naszym zasiegiem . Założe sie ze odpadniemy z Granadą albo dalej z Ajaxem czy Romą. Nie ma co sie oszukiwać ale top4 to maksymalne osiagniecie na co stać Solskjaera . Jesli utrzyma to 2 miejsce to bedzie to dla niego jak i dla nas jak wygranie jakiegos Pucharu . Nikt mi nie wmowi ze tutaj pół składu jest do wymiany . W Chelsea tez tacy byli a teraz wiadomo jak cała ekipa wygląda a juz w ogole obrona . Kazdego tam wywalali z klubu a teraz takki Rudigier czy Christensen wymiatają .
» 21 marca 2021, 19:47 #689
Ta3k: Ja tak sobie myślę że gdyby dzisiaj kupować takich zawodników jak Scholes, Vidic, Ferdinand to cena każdego by zaczynała się od 200mln
» 21 marca 2021, 19:47 #688
iMarMU: Leicester już jest w finale.
» 21 marca 2021, 19:47 #687
Ciechanek: Uwielbiam takie gadki co przed meczem, który będzie za miesiąc już znają wynik
» 21 marca 2021, 19:49 #686
olek1143: 3:1 i zero pressingu xd
» 21 marca 2021, 19:47 #685
mcscotyy: Fred Matic na środku kto by się spodziewał te to się nie uda, brawa dla sztabu ze nie uczą się na błędach
» 21 marca 2021, 19:46 #684
Marlon: Martial- napastnik który nie istnieje...
» 21 marca 2021, 19:46 #683
Robert3344: Cavani Tez chyba bez kontaktu z pilka
» 21 marca 2021, 19:46 #682
Gordu: Jeszcze by wypadało tych napastników jakoś obsłużyć :/ a tutaj każda akcja kończy się 20-25m przed bramką, ewentualnie dośrodkowanie w trybuny.

Strasznie się patrzy na to United, nie ma się co oszukiwać że mecz z Milanem to było coś niesamowitego..
» 21 marca 2021, 19:51 #681
Ciechanek: Jak Wy możecie niektórzy pisać takie rzeczy, że sezonowcy powychodzili czy Ole outy powychodzili czy inne takie rzeczy? Czy Wy naprawdę nie widzicie jak tragiczny jest ten klub? To trzeba być serio ślepym. Przecież to jest dramat. Jak można wierzyć w tego Ole i nasz zespół teraz to ja nie rozumiem!
» 21 marca 2021, 19:45 #680
ojciectomka: Różnica jest taka, że Ole przyjdzie do szatni, uśmiechnie się i powie "chłopaki nic się nie stało" w następnym mecz będzie lepiej. SAF rozpier....ł by pół szatni i wszystkiech zje..ł.
» 21 marca 2021, 19:45 #679
Chestnut: Jak tak często bywasz w szatni to weź pozdrów Bruno, dzięki. :)
» 21 marca 2021, 19:47 #678
ojciectomka: Mówisz - masz:)
» 21 marca 2021, 19:49 #677
rreddevilss: W lato zamiast sie pozbyc parodystow to pewnie dostana nowe kontrakty tak jak Jones i tak to sie kreci a my naiwne glupki wierzymy ze bedzie lepiej XD
» 21 marca 2021, 19:45 #676
Ta3k: Wow brazylijski magik zszedł z boiska. Jak my sobie damy teraz radę?
» 21 marca 2021, 19:44 #675
FergusonHistory: fred i głajer,murphy,trzy wrzody które trzeba wycisnąć
» 21 marca 2021, 19:44 #674
RedStreamer: Murphy zawsze mnie rozbraja, ale fakt że podobny jest XD
» 21 marca 2021, 19:46 #673
RedStreamer: Nie wyłączyłem meczu tylko po to, żeby zobaczyć ich twarze, jak będą schodzić pokonani.
» 21 marca 2021, 19:44 #672
Anhel: Świetnie jest więc mieć takie grupy, piłkarzy z energią, którzy wnoszą uśmiech, puszczają muzykę z brazylijską sambą i sprawiają, że wszyscy są radośni – dodaje Solskjaer.

Jeśli po to jest nam potrzebny Fred to niech zatrudniom mnie będę tańszy a pożytek taki sam
» 21 marca 2021, 19:44 #671
colazeroo: Oleeee najgorszy trener od 1945 roku nic nie wygrał.
» 21 marca 2021, 19:44 #670
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:44

Wspaniałą zmiana w 84 minucie. OGS zauważył, że Fred nam zniszczył marzenia na puchar :)
» 21 marca 2021, 19:44 #669
Aidall: Za ten mec,z niektórym zawodnikom nawet sie ocena 1 nie należy!!
» 21 marca 2021, 19:44 #668
mcscotyy: Zwolennicy Freda jak tam? Dalej dużo biega i jest waleczny? XD piłkarz mem
» 21 marca 2021, 19:44 #667
MikeMU: No ciekawe kto zawalił trzecia bramkę?
» 21 marca 2021, 19:46 #666
Manmanchesrer: ŻENADA, ale niestety już od dłuższego czasu tak gramy. Wygrywaliśmy jakimś fartem tylko niektóre mecze. Ja już podziękowałem i nie oglądam tego "widowiska"
» 21 marca 2021, 19:44 #665
Ducker44: Uwaga - wzmacniamy atak!
» 21 marca 2021, 19:43 #664
MiSt: No cóż, zasłużyliśmy na przegraną. Widać naszą głębię składu, a raczej jej brak. Na samym Bruno dojedziemy do top4, ale to jednak dużo za mało na ten klub. Edek z Johnem niech już ogarniają jakieś dobre transfery, bo inaczej Edek po raz kolejny będzie musiał się przeprowadzać.
» 21 marca 2021, 19:43 #663
Robert3344: Jak to Fred? Przecież to nasz dzisiejszy bohater, czemu zszedł? Ole jak możesz :/
» 21 marca 2021, 19:42 #662
SickRabbit: 3cia bramka to również pokłosie jego podania przejętego przez Lisy
» 21 marca 2021, 19:44 #661
Ghostpl: Jestem zawsze za United i teraz pewnie sezonowych będą pisać hm.. ale
Nie rozumiem zdiencie Pogby a zostawił Freda
» 21 marca 2021, 19:42 #660
Robert3344: Ludzie, pogba wrócił po kontuzji, w jego przypadku to dobrze, że w ogóle wytrzymał te 60 minut
» 21 marca 2021, 19:44 #659
biolekkk: Proste, tacy kibice na dp, że nie zauważyli absencji Pogby przez 1,5 miesiąca xd
» 21 marca 2021, 19:51 #658
Mistrz1908: Wyłączyłem mecz, nie wierzę w nich po prostu.
» 21 marca 2021, 19:42 #657
kamil2257: Ten fred to niech wraca do tej Brazyli banany zbierać.Dawno takiego cieniasa nie widziałem
» 21 marca 2021, 19:42 #656
GenLancelot: wszystkie gole dzis to niewymuszone błędy
» 21 marca 2021, 19:42 #655
olek1143: Zlamasy United, winicie Ole ale Ole jest na kole. Tak na serio to nasi dzisiaj nie chcą grać w tym jest problem. Nie w taktyce ale w chęciach. Fred podaje jak w B klasie. Podania niecelne, zero pressingu. Piłkarze w takim klubie powinni mieć chęć wygrywania wszystkiego jak leci.
» 21 marca 2021, 19:41 #654
Pawelko17: Powiem tak jest ostatni gwizdek Nagrlsman jest dostępny - za chwile pójdzie do Bayernu jak nie będzie kontaktu z nadzieja strony
» 21 marca 2021, 19:41 #653
DEPE: a czemu Bayern ma zmieniac trenera??
» 21 marca 2021, 19:46 #652
H2O1994: "Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy". Sir Alex Ferguson
» 21 marca 2021, 19:41 #651
RedStreamer: My wspieramy, ale Ole razem z Fredem sabotują klub.
» 21 marca 2021, 19:41 #650
rreddevilss: Ale co mam wspierac i akceptowac ta zenade czy o co chodzi??
» 21 marca 2021, 19:42 #649
rvn10: Wiemy, wiemy ale krytykować czasem trzeba;)
» 21 marca 2021, 19:42 #648
MrCygan: Tak, ale można przegrać po równym meczu, gdzie zostawiasz z siebie 100%, a nie po takiej parodii...
» 21 marca 2021, 19:42 #647
sagnol32: Super , wylecimy z gry na wszystkich frontach ale za to będziemy się pocieszać wzniosłymi hasłami.
» 21 marca 2021, 19:43 #646
H2O1994: Mecz bardzo słaby ale nie ma co przeżywać. Walczymy o 2 miejsce w lidze i jest jeszcze LE.
» 21 marca 2021, 19:46 #645
Alkoparanoic: Nie ma co się oszukiwać, mecz nam załatwił Ole wyjściową 11.
» 21 marca 2021, 19:41 #644
Kris91: Kurde dawałem szansę Ole bardzo długo ale do szalu mnie doprowadza to jego siedzenie na trybunach przez cały mecz i nic. Kamera na Rodgersa po golu i już coś tłumaczy następnemu którego wpuści, widać że ZYJE meczem a nasz noga na nogę i siedzi!!
» 21 marca 2021, 19:40 #643
kolokolo98: Smierć, podatki, United tracący gola ze stałego fragmentu.
» 21 marca 2021, 19:40 #642
vanantgaal: Fred odwalający coś w meczu
» 21 marca 2021, 19:42 #641
Litosci: Dawno już 3 bramek nie straciliśmy
» 21 marca 2021, 19:40 #640
rvn10: Tak jak mówiłem, że z Ole będzie ciężko o trofea to mnie krytykowano..Prawda jest taka że on pewnego poziomu trenerskiego nie przeskoczy i tyle.
» 21 marca 2021, 19:40 #639
primasort: A mogliśmy podpisać Tuchela
» 21 marca 2021, 19:40 #638
DaredevilUtd: Ty to podpisz liste obecności w miejscu bez klamek.
» 21 marca 2021, 19:41 #637
mikon70: Niestety ale o wyniki przeważyło myśle zajechanie po min. Czwartku w le, ale także durne błędy indywidualne. To co dzisiaj Fred z Maticiem robili, to należałby się piłkarski areszt.
» 21 marca 2021, 19:40 #636
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:40

Złe Miany typowy Ole. Dlaczego zszedł Pogba, a Fred został? Dlaczego wciąż Martial jest na boisku, Pogba gral lepiej jak Antos na LP, co za beznadziejny brak wizji, na to co dany zawodnik gra.
» 21 marca 2021, 19:40 #635
mikon70: Pogba wrócił po długiej przerwie. Najwidoczniej nie jest gotow na całe spotkanie.
» 21 marca 2021, 19:40 #634
DaredevilUtd: A Fred jest gotowy? W 20 min 3 okazję wykreowal dla lisów.
» 21 marca 2021, 19:43 #633
mikon70: Fred jest średniakiem, ale odpowiadam na twoje pytanie związane z Pogbą.
» 21 marca 2021, 19:54 #632
FergusonHistory: Pogba uciekaj stąd,szkoda kariery,wszystko co miałeś tu wygrać było za Jose
» 21 marca 2021, 19:40 #631
Anhel: Jak my chcemy strzelić bramkę jeśli my gramy do 30m przeciwnika ... żadnych wyrzutek czy tam strzałów z dystansu
» 21 marca 2021, 19:39 #630
Lisan: Moim zdaniem 250tys funtow tygodniowo to za mało dla Martiala. Nie motywuje go ta kwota do gry dla nas
» 21 marca 2021, 19:39 #629
JebikMUTD95: Dać mu drugie tyle to wtedy może to bardziej go zmotywuję, żeby w pressingu zacząć więcej pracować skoro OLE ustawia najwyżej w formacji drużyny, w której chociażby bardziej na rywali naciska pressingiem Bruno, którego nasz "KILLER" ma za plecami. Oprócz większego nacisku w pressingu na rywali za druga taka tygodniowke może Martial podejmował by czasem decyzje, żeby KOPNAC TA PILKE na bramkę rywala, gdy zobaczy jakas luke między obróbcami rywali i spróbować ja wykorzystać czego bramkarz może się nie spodziewać, a gdy zobaczy pilke na poprawna ibternwcje juz nie będzie miał czasu zamiast próbować z PILKA PRZY NODZE WEJSC DO TEJ BRAMKI....

Jeśli Martial nie obniży oczekiwań to nawet go nie sprzedamy bo nikt nie zaplaci za niego tyle, żeby wladze klubu zgodziły się sprzedać francuzika i tym bardziej nikt nie zaplaci takiej tygodniówki Martialowi, ktora otrzymuje u nas za ROLE JAKA ODGRYWA A DRUZYNYNIE, W KTOREJ JEST PIERWSZYM WYBOREM NA SRODEK ATAKU W TAKIM KLUBIE JAK MANCHESTER UNITED, GDZIE NASZ "KILLER" W ATAKU W PREMIER LEAGUE W TYM SEZONIE MA DOROBEK BRAMKOWY dokładnie rowny dorobkowi strzelonych bramek w Premier League przez STONES'A...
» 21 marca 2021, 19:57 #628
kbck00: Ostatnio po meczu z Milanem fajnie to ujął Ibra. Na pytanie, czy obecny zespół United jest lepszy niż ten w którym grał odparł "Może jest, ale co z tego skoro nie zdobywają żadnych trofeów, a tylko to sie w piłce liczy".

I tyle. Można mówić, że jesteśmy w przebudowie i przegrywać z City, czy LFC. Ale nie mozna odpadać po takież żenadzie z Leicester, gdy wydajemy na transfery 5 razy tyle co oni w każde okno.
» 21 marca 2021, 19:39 #627
levy181: United zrewanżuje się Lisom w PL.
» 21 marca 2021, 19:39 #626
Jakusa: Martial dziś potwierdza, że jedyne co mu wychodzi, to bycie bezużytecznym :D
» 21 marca 2021, 19:39 #625
levy181: Hahaha tak coś w tym jest.
» 21 marca 2021, 19:40 #624
MikeMU: Sezonowcy ruszyli do akcji! Płaczcie dzieci, płaczcie.
» 21 marca 2021, 19:39 #623
Ciechanek: A mają się cieszyć? :D
» 21 marca 2021, 19:39 #622
tygrys26: Jacy sezonowcy? Drużyna nic nie gra od kilku miesięcy... jak zdobywamy punkty tk wymęczone. Można zauważyć totalny brak taktyki i przygotowania na mecz z kazdym przeciwnikiem, w czasie męczy Ole noe potrafi zmienić ustawienia ani nic do danej sytuacji A boisku. Myślę że to już wystarczająco czasu dane mu było żeby coś pokazal. Na początku sezonu dobrze szło bo Fernandes byl w formie i wszystko było grane na niego bo on cos wyczaruje.
» 21 marca 2021, 19:41 #621
Ciechanek: Nie no według Mike to "stali kibice" MUSZĄ zawsze mówić, że jest dobrze :P
» 21 marca 2021, 19:43 #620
logarytm: Jeszcze bęcki od Granady i można kończyć sezon, znów bez pucharu
» 21 marca 2021, 19:39 #619
YaMU: Ale mnie wnerwia ta cegła magłajer!
» 21 marca 2021, 19:38 #618
zeVard: Piekny mecz z naszej strony
» 21 marca 2021, 19:38 #617
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:40

Ole Outy z nor powychodziły widzę
» 21 marca 2021, 19:38 #616
vanantgaal: Jakby DDG puścił taką bramkę to by na niego tu niezłe gromy leciały
» 21 marca 2021, 19:38 #615
Gordu: Mi się bardzo nie podoba Scott w ostatnich meczach, grał ok, potem przebłysk gdzie ciągnął drużynę, ale ostatnio to tylko faule i głównie słabe podania :/
» 21 marca 2021, 19:38 #614
Robert3344: Bez urazy, ale Fred i Scott to jest max lawka, a oni graja prawie cały sezon razem w pierwszym składzie, to pokazuje jak dużo nam jeszcze brakuje
» 21 marca 2021, 19:38 #613
RedStreamer: Z Ole nie wygramy żadnego trofeum, ten gość niema tego czegoś jako trener.
» 21 marca 2021, 19:38 #612
F3Ldo22: Dajcie Olkowi ten nowy kontrakt , zobaczycie puchary xddd
» 21 marca 2021, 19:37 #611
rreddevilss: Odpadamy ze zdziesiatkowana druzyna Leicester gratulacje jestem dumny
» 21 marca 2021, 19:37 #610
Litosci: Jest chorągiewka największa
» 21 marca 2021, 19:38 #609
rreddevilss: Lepiej byc choragiewka niz zaslepiencem
» 21 marca 2021, 19:39 #608
Ciechanek: No właśnie raczej chyba nie lepiej :D
Masz jakieś swoje zdanie czasem czy fruwasz jak chorągiewka właśnie?
» 21 marca 2021, 19:41 #607
pazur: Brawo! fred! Cudownie, skasował naszą kontrę i napędził kontr kontrę Lisów. To najlepszy zawodnik Leicester i meczu!
» 21 marca 2021, 19:37 #606
tygrys26: Ołł kolejny sezon bez pucharu... nawet myszki Miki... Ale spokojnie drużyna jest nadal w przebudowie, mamy odpowiedniego trenera który to poukłada xDD
Koles nie wie co się dzieje na boisku, nie ma bladego pojęcia co to taktyka i jak pokazać piłkarzom zevy grali w danej sytuacji...
Ole po sezonie powinien się pożegnać z klubem
» 21 marca 2021, 19:37 #605
iMarMU: Ole pakuj walizki.
Słabi jesteśmy i tyle !!
» 21 marca 2021, 19:37 #604
Bylak: Wyłączyłem ta żenadę. Ten klub nigdy nie będzie walczył o puchary.
» 21 marca 2021, 19:37 #603
41009267: Tylko jedna drużyna ma jaja.
» 21 marca 2021, 19:37 #602
GenLancelot: DDG > Henderson
» 21 marca 2021, 19:37 #601
Reico100: Ehhh, nie wiele mógł zrobić przy tych bramkach, a i tak przy tej 3 niedużo zabrakło.
» 21 marca 2021, 19:38 #600
nieeeeeeee: Ja nie mogę niektórzy to są takie chorągiewy
» 21 marca 2021, 19:40 #599
FergusonHistory: Fred biega za piłką jak mu się ją rzuci i za własnym ogonem
» 21 marca 2021, 19:37 #598
levy181: Bruno pewnie kilka słów rzuci do kolegów.
» 21 marca 2021, 19:37 #597
mordynator: No rzeczywiście ale wstyd przegra z 3 drużyą w lidze która miała cały tydzień przygotwań a nasi 2 dni ledwie z Włoch wrócili wstydzić to sie ty powinienieś takie komy pisać.
» 21 marca 2021, 19:39 #596
Celt15: Brak słów
» 21 marca 2021, 19:36 #595
Chudiniowy: **** * **
» 21 marca 2021, 19:36 #594
obiektywny91: Za malo gwiazdek
» 21 marca 2021, 19:37 #593
Chudiniowy: gwiazdki sie zgadzaja
» 22 marca 2021, 15:22 #592
Sideswipe: dobra dzięki wyłączam
» 21 marca 2021, 19:36 #591
getryscholesa: No i pozamiatane. Wypunktowany przez Rodgersa Solskjaer. Nic dziwnego. Wielką siłą jest posiadanie trenera na ławce. Zmiany OGSa tez słabe.
» 21 marca 2021, 19:36 #590
nani17801: A kogo miał jeszcze wpuścić ?
» 21 marca 2021, 19:37 #589
getryscholesa: Mógł nie zmieniać Donnego i Tellesa. Fred sabotuje gre i jest dalej na boisku.
» 21 marca 2021, 19:38 #588
nani17801: O patrz już nie jest. Donny za dużo to dzisiaj tez nie zrobił.
» 21 marca 2021, 19:43 #587
zeetkaes: Dzieki Fredziu po twojej stracie
» 21 marca 2021, 19:36 #586
Robert3344: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:37

No i papa fa cup, kolejny piękny towarzysz z środka pola
» 21 marca 2021, 19:36 #585
motos8: Szkoda, że Mctominay nie zaczął od początku bo się
nieźle odbijająą od niego kurduple.
» 21 marca 2021, 19:36 #584
nani17801: A teraz trochę zawalił.
» 21 marca 2021, 19:37 #583
Anhel: Ole nie widział w meczu z PSG ze trzeba ściągnąć Freda , Ole nie widzi dzisiaj ze trzeba go ściągnąć czyli Wesoły Norweg nie uczy się na błędach. Znudziło mu się odpadanie w półfinałach teraz stawia na ćwierćfinały także gratulacje dla Granady za awans
» 21 marca 2021, 19:36 #582
AllUnited88: Po meczu
» 21 marca 2021, 19:36 #581
RedStreamer: Zasłużony awans Lisów.
» 21 marca 2021, 19:36 #580
levy181: Zgadzam się.
» 21 marca 2021, 19:38 #579
rreddevilss: Patalachy, jak nie wygrają LE to niech polowa sie pakuje razem z marnym trenerem
» 21 marca 2021, 19:36 #578
mikon70: Nazywajcie mnie pesymistą, ale ja już tego nie widzę.
» 21 marca 2021, 19:36 #577
DjTED: Walą mi kupony za miliony
» 21 marca 2021, 19:36 #576
Matys13R: Dziękuję, dobranoc
» 21 marca 2021, 19:36 #575
SkilledHydra16: Dramat
» 21 marca 2021, 19:36 #574
Drops71: Piękny mecz
» 21 marca 2021, 19:36 #573
Reico100: Tragedia...
» 21 marca 2021, 19:36 #572
H2O1994: Po pucharze...
» 21 marca 2021, 19:36 #571
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:37

Dziękujemy do widzenia.
» 21 marca 2021, 19:35 #570
levy181: No i nara.
» 21 marca 2021, 19:35 #569
getryscholesa: Martial jest dramatyczny...
» 21 marca 2021, 19:35 #568
Robert3344: Jezu... Ten Fred to coś dobrego zrobi w tym meczu?? Co za parodysta.. jak żyć panie Ole?
» 21 marca 2021, 19:35 #567
obiektywny91: Kurcze powiem wam, ze jak ostatnio zaczalem chwalic Utd za gre tak w dzisiejszym meczu są cieniem siebie. Czyzby to ranga rozgrywek czy zadyszka ?
» 21 marca 2021, 19:35 #566
mordynator: Trzeba pamietać że Leicester to nie jakaś pierwsza lepsza drużyna,do tego mieli cały tydzień przygotowań do tego meczu gdzie MU ledwie 2 dni temu z Włoch wróciło.
» 21 marca 2021, 19:36 #565
levy181: Jeszcze jeśli się nie uda to i tak zostaje walka o 2 miejsce w PL oraz LE.
» 21 marca 2021, 19:35 #564
SkilledHydra16: Jaki fred jest głupi boże
» 21 marca 2021, 19:35 #563
DaredevilUtd: Maggajwer co za strzał :/
» 21 marca 2021, 19:35 #562
mordynator: Ależ Fred to zepsuł...
4na3 szliśmy.
» 21 marca 2021, 19:34 #561
GenLancelot: 88 milionów
» 21 marca 2021, 19:34 #560
RedStreamer: Harry głową nie może z 5 metrów trafić, ale myśli że mu się uda nogą z 30
» 21 marca 2021, 19:33 #559
kamil2257: Bye bye fa cup. Jesteśmy beznadziejni
» 21 marca 2021, 19:33 #558
FergusonHistory: się porobiło że wolałbym oglądać lingarda niż fernandinho
» 21 marca 2021, 19:32 #557
Dexxter: Mamy idealne losowanie... autostrada do finału. jak wygramy, zagramy w 1/2 z southapton ...
Ale my oczywiście wtapiamy ze średniakiem
» 21 marca 2021, 19:32 #556
mikon70: Dało się już przywyknąć, ze lubią sobie utrudniać życie.
» 21 marca 2021, 19:35 #555
NexaT: Sędzia też nie ogarnia widzę.
» 21 marca 2021, 19:32 #554
mikon70: Fred to drugi Herrera
» 21 marca 2021, 19:31 #553
rreddevilss: Kolo Herrery to on nawet nie stal
» 21 marca 2021, 19:32 #552
mikon70: No tak zapomniałem. Tamten lubił więcej gadać niż grać dobrze.
» 21 marca 2021, 19:33 #551
pawelisto2: Mimo wszystko współczuje Lisom i tym większy szacun dla Brendana za ten mecz, bo Ole wystawia drugi skład(z niewiadomych bliżej powodów) która i tak powinna sobie poradzić, ale przy niekorzystnym wyniku może wymienić niemal połowę jedenastki na tę jeszcze mocniejszą, a z kolei jak się zobaczy na ławkę Leicester to aż przykro się patrzy; wpuścić młodzików, a nóż nie udźwigną presji i odpadną, a z drugiej strony ci bardziej doświadczeni to w większości rekonwalescenci jak własnie wchodzący Praet.
» 21 marca 2021, 19:31 #550
MikeMU: Z niewiadomych powodów? Czy ty wiuesz jak wygladał nasz kalendarz a lisów"? Niewiadomych chyba tylko dla Ciebie sezonowcu
» 21 marca 2021, 19:32 #549
pawelisto2: Nie rozumiem czemu od razu reagujesz agresją, forum polega na dyskusji, jeśli dyskusja polega tylko na krzyku, gdy nie zgadzasz się z drugą osobą to gratuluję.

Mamy przerwę na reprezentacje, więc co stoi na przeszkodzie, żeby wyjść od początku mocnym składem? Czy jest to tylko wymówka na wypadek odpadnięcia mówić: „graliśmy drugim garniturem i skupiamy się na LE”?

Naprawdę, można prowadzić dialog bez obrażania się, warto spróbować.
» 21 marca 2021, 19:36 #548
MrCygan: Nie mogę sobie wyobrazić, jaką przysługę wyświadczyliśmy City przebijając ich oferty za Sancheza i Freda...
» 21 marca 2021, 19:30 #547
Sideswipe: naprawdę, złego obrońcę Leicester kupiliśmy
» 21 marca 2021, 19:30 #546
inek10: Mam jakieś wrażenie, że gdy na boisku są Bruno z McT to brazylijski wirtuoz gra lepiej
» 21 marca 2021, 19:30 #545
RedStreamer: Gra, bo jest pewniejszy siebie.
» 21 marca 2021, 19:30 #544
rreddevilss: Co okienko robimy przebudowe i co roku trzeba ja robic jestesmy ewenementem na skale swiatowa
» 21 marca 2021, 19:29 #543
mordynator: Ale glupota...
No tak zbudowanie drużyny klasy światowej to takie hop siup...
Zważywszy na to że jak sie przychodzi do niej to połowa tam to szrot.
» 21 marca 2021, 19:32 #542
DjTED: Evans dawaj. Liczymy na ciebie
» 21 marca 2021, 19:28 #541
levy181: Trzeba cisnąć Lisy nic nie pozostało nie ma czego bronić.
» 21 marca 2021, 19:28 #540
H2O1994: Maguire pięknie
» 21 marca 2021, 19:27 #539
FergusonHistory: on nawet gębą nie pasuje do tego klubu
» 21 marca 2021, 19:28 #538
H2O1994: Ale bzdury, popełnia błędy ale to solidny obrońca.
» 21 marca 2021, 19:29 #537
FergusonHistory: Oby banderas coś trafił
» 21 marca 2021, 19:27 #536
makglajer: Zauważyliście że nasze ustawienie jest bardziej defensywne kiedy musimy gonić wynik?
» 21 marca 2021, 19:27 #535
Anhel: W tym roku dla odmiany zaczniemy przgrywac ćwierćfinały
» 21 marca 2021, 19:26 #534
DaredevilUtd: Dawac po gola jazda Diabły!
» 21 marca 2021, 19:26 #533
Chudiniowy: Cos się ruszyło, oby nie na 5 minut
» 21 marca 2021, 19:25 #532
colazeroo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:25

Pogba ledwo co zipie a VDB mina jakby " co ja tutaj robie " xD
» 21 marca 2021, 19:25 #531
DjTED: Najlepsze jego zagranie w meczu "to nie dotkniecie piłki"
» 21 marca 2021, 19:26 #530
tygrys26: W sumie może tak myśli, mógł być w realu a nawet w Barcelonie z tego co można było przeczytać. A on wylądował w United gdzie trener nie wie jak ustawić drużynę i nie ma bladego pojęcia co to taktyka.
» 21 marca 2021, 19:30 #529
inek10: Vdb oddaje piłkę do Martiala i zamiast pokazać się do prostopadłego podania to się zatrzymuje i patrzy jak Martial jest sam na 3.
Fred to karykatura zawodnika „ale się stara”,
Matić wiecznie spóźniony i już zbyt wolny na ten poziom.
» 21 marca 2021, 19:24 #528
inek10: Nie czepiaj się go przecież Fredzisław nieszczególny chociaż biega xD
» 21 marca 2021, 19:27 #527
Ta3k: Tak beznadziejnych def pomocników nie mieliśmy chyba nigdy w historii. Serio z czym do ludzi. Za każdym razem jak mają piłkę to mi ciśnienie skacze
» 21 marca 2021, 19:24 #526
Kamil1343: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:23

Wchodzi Shaw, Martial na lewą, może coś się ruszy.
» 21 marca 2021, 19:23 #525
Robert3344: To raczej była decyzja między matic a Fred, ciężko zdecydować, który jest bardziej fatalny
» 21 marca 2021, 19:23 #524
Mariano88: Jak to dobrze, że Fred został na boisku!
» 21 marca 2021, 19:23 #523
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:23

Serio Fred został?, Pogba zszedł? Co tu się wydarzyło, czemu on nie ogląda meczu, przed zmianami?
» 21 marca 2021, 19:23 #522
Macfred: Jak martial i fred są dalej na boisku a matic i donny nie?
» 21 marca 2021, 19:23 #521
getryscholesa: Jak można było zostawić na boisku tego brazylijskiego terrorystę...
» 21 marca 2021, 19:23 #520
vanantgaal: Pamiętasz mecz z PSG?
» 21 marca 2021, 19:24 #519
makglajer: I jak tu nie kochać Ole. Albo żadnych zmien albo 4 od razu.I Fred zostaje na boisku. Przepraszam ale Manchester United to potrzebuje przede wszystkim normalnego managera
» 21 marca 2021, 19:22 #518
SkilledHydra16: I freda zostawił co za głąb
» 21 marca 2021, 19:22 #517
Celt15: Ale Fredinho zostaje! Jest!!
» 21 marca 2021, 19:22 #516
ManUtd91: Fred został, Pogba zszedł.
» 21 marca 2021, 19:22 #515
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:23

Bo po kontuzji jest??
Może nie jest jeszcze gotowy na 90min.Ale zostawienia Freda też nie rozumiem.
» 21 marca 2021, 19:22 #514
colazeroo: Czas się modlić
» 21 marca 2021, 19:22 #513
kamilpe: Fred dalej na boisku mimo 4 zmian, szacun Ole za ogromne jaja!
» 21 marca 2021, 19:22 #512
ojciectomka: W przerwie Fred obiecał OGS-owi poprawę.
» 21 marca 2021, 19:23 #511
rzagluwkaMUFC: Jak dobrze że Fred zostaje na boisku ♥
» 21 marca 2021, 19:22 #510
obiektywny91: Haha zajebisty nick xDD
» 21 marca 2021, 19:27 #509
DjTED: 10 minut układa te pilke do tego wolnego by wywalic ja w trybuny....
» 21 marca 2021, 19:22 #508
saezuri: Kurde, ale szkoda że Pogba... Nasz najlepszy zawodnik dzisiaj
» 21 marca 2021, 19:22 #507
primasort: Standardowo jak mecz o większą stawkę to OGS wydygany i nie wie co robić
» 21 marca 2021, 19:22 #506
DaredevilUtd: Wkoncu oby nie za późno!
» 21 marca 2021, 19:22 #505
iMarMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2021 19:22

4 zmiany na życzenie hehehr
» 21 marca 2021, 19:22 #504
Reico100: Pogba dobry mecz.
» 21 marca 2021, 19:22 #503
Paps: Super,tylko 15 min za pozno
» 21 marca 2021, 19:21 #502
mikon70: Ole
Jęczycie, ze zmian nie ma? To macie tu poczwórną!
» 21 marca 2021, 19:21 #501
RedStreamer: Dobra, teraz jazda z nimi.
» 21 marca 2021, 19:21 #500
Lisan: Btw. Maguire to stanal w rozkroku jak krowa na pastwisku
» 21 marca 2021, 19:21 #499
Robert3344: Ło panie xD 4 zmiany odrazu, nie ma co się bawić
» 21 marca 2021, 19:21 #498
DaredevilUtd: Martial ulubiona zagrywka NURA na murawę!
» 21 marca 2021, 19:21 #497
mordynator: 4 zmiany na raz,pany ratujcie nam puchar!!
» 21 marca 2021, 19:21 #496
Celt15: Elegancko, pół składu do wymiany.
» 21 marca 2021, 19:21 #495
levy181: Ogolnie zdecydowanie o 15 minut za późno te zmiany.
» 21 marca 2021, 19:21 #494
saezuri: nareszcie
» 21 marca 2021, 19:21 #493
Ciechanek: Dlaczego Donny nie pobiegł z Martialem do kontry tylko zostawił go samego??
» 21 marca 2021, 19:21 #492
RafixBlue: bo wiedział że martial i tak to zwali albo da się sfaulować :V
» 21 marca 2021, 19:21 #491
wedel242: Zaryzykuje ze stwierdzeniem, że Martial jest naszym nagorszym zawodnikiem w każdym spotkaniu w którym występuje
» 21 marca 2021, 19:21 #490
Ciechanek: Czyli zagrał dzisiaj gorzej niż Donny i Fred? No to rzeczywiście zaryzykowałeś...
» 21 marca 2021, 19:21 #489
wedel242: Donny miał udział przy bramce a martial nawet tego nie miał
» 21 marca 2021, 19:23 #488
DjTED: Całe szczescie , ze my nadal mamy u nich Evansa
» 21 marca 2021, 19:20 #487
maly1394: W naszej grze nic nie ma:
- nie ma walki,
- nie ma chęci,
- nie ma jakosci,
- nie ma fizyczności,
- nie ma taktyki,
- nie ma zgrania,
A na domiar złego nie ma ZMIAN!

Ja nie wiem na co Ole liczy. Tutaj jest praktycznie z miejsca 7-8 piłkarzy do wymiany na już. Przebudowa trwa lata, a nic nie zbudowano.
» 21 marca 2021, 19:20 #486
FergusonHistory: Pogba nie podpisuj kontraktu,popatrz na kadrę i uciekaj,już wygrałeś za Jose co miałeś tu wygrać
» 21 marca 2021, 19:20 #485
Mistrz1908: Tak mnie irytuje United ostatnimi czasy, że głowa mała.
» 21 marca 2021, 19:20 #484
Lisan: 60 minuta. Takie pytanie, na co jeszcze czeka Ole?
» 21 marca 2021, 19:20 #483
levy181: Na gwiazdek końcowy i autobus do domu.
» 21 marca 2021, 19:20 #482
Sideswipe: ale żenada, bez Bruno nawet w kiepskiej formie nie istniejemy
» 21 marca 2021, 19:20 #481
Robert3344: Pogba do środka, a Cavani za Freda i Bruno za vdb i modlić się żeby Bruno coś wymyslil
» 21 marca 2021, 19:19 #480
DaredevilUtd: Vardy robi maggajwera jak dziecko, co chwile ta sama zagrywka haha
» 21 marca 2021, 19:19 #479
tjowek: Mam nadzieję, że kiedyś zarząd przejrzy na oczy i zwolni OGS, to jest brak perspektyw na cokolwiek. Ten człowiek nie osiągnie nic jako trener, nie ma na to szans.
» 21 marca 2021, 19:19 #478
kbck00: Najgorsze jak się pomyśli na ilu pozycjach potrzebujemy istotnych wzmocnień, a jak oderwany i opieszały zarząd mamy. Znów zamiast łatać dziury będą sobie sprowadzać 18 latków za 40 milionów, którzy rozwiną pełnię potencjału za 3-4 lata, a tymczasem tego zespołu nie da się oglądać.
» 21 marca 2021, 19:19 #477
Ciechanek: Może Ole im jakieś kary stosuje za pressing w momencie przegrywania?
» 21 marca 2021, 19:19 #476
DjTED: Fred to jest taki kot ,ze nawet Pogbie zabiera pilke
» 21 marca 2021, 19:19 #475
levy181: Lisy wyglądają jakby to oni gonili wynik. Na co liczy United? Ole leci w kulki.
» 21 marca 2021, 19:19 #474
Boombakla: Ten mecz to jakiś żart
» 21 marca 2021, 19:18 #473
ArktoS: Jak VDB gra? Dopiero odpaliłem mecz.
» 21 marca 2021, 19:18 #472
RedStreamer: Jak junior.
» 21 marca 2021, 19:19 #471
Chudiniowy: Niby przyczynił się do bramki na 1:1 ale tak to dość słabo, zero ryzyka, trochę unika gry
» 21 marca 2021, 19:19 #470
DjTED: Udzial w akcji bramkowej i tyle. Chłopa nie ma . Pałeta sie po boisku jak zwykle
» 21 marca 2021, 19:20 #469
levy181: Tak jak całe United raczej mizernie.
» 21 marca 2021, 19:20 #468
rreddevilss: Moze on mysli ze dwumecz gramy?
» 21 marca 2021, 19:18 #467
iMarMU: Zmiany będą w 89 min dopiero.

W tej drużynie nie widać postępu w grze. Vardy kręci nami jak chce.
» 21 marca 2021, 19:18 #466
DaredevilUtd: Matic, Fred, Martial, miany poproszę.
» 21 marca 2021, 19:18 #465
zielen1111: W ogole Olę zajeżdża wszystkich w kazdym meczu ,a teraz rotuje przed przerwa na reprezentacje w takim ważnym meczu . Nie czaje jego logiki
» 21 marca 2021, 19:18 #464
pawelisto2: Spokojnie, on prawdopodobnie też „nie czai” dlatego to wygląda dzisiaj jak wygląda.
» 21 marca 2021, 19:20 #463
RedStreamer: Ole czeka ze zmianami aż nam wbija trzecią.
» 21 marca 2021, 19:18 #462
Michau38: Jak znam życie, wejdzie Shaw, Fernandes i Cavani w 85