Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Chelsea – Manchester United 0:0. Szlagier bez fajerwerków, wyjazdowa seria podtrzymana

» 28 lutego 2021, 19:22 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United podzielił się punktami z Chelsea w hicie 26. kolejki Premier League. Spotkanie na Stamford Bridge zakończyło się bezbramkowym remisem. To 20. ligowe starcie z rzędu na wyjeździe, w którym Czerwone Diabły nie dały się pokonać przeciwnikom.
Chelsea – Manchester United 0:0. Szlagier bez fajerwerków, wyjazdowa seria podtrzymana
» Manchester United i Chelsea podzieliły się punktami w szlagierze 26. kolejki Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Harry Maguire
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Fred
Scott McTominay
Daniel James
Bruno Fernandes
Marcus Rashford
Mason Greenwood
Anthony Martial

Oddano 227 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Szlagier na Stamford Bridge rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami. Ani Manchester United, ani Chelsea nie rzuciły się do zdecydowanych ataków od pierwszego gwizdka. Tempo spotkania nie było złe, lecz drużyny nie stwarzały sobie klarownych sytuacji podbramkowych.

W 14. minucie, ponad 20 metrów od bramki Chelsea, sfaulowany został Scott McTominay. To stworzyło dobrą okazję na bezpośrednie uderzenie piłki z rzutu wolnego. Soczysty strzał na bramkę Édouarda Mendy’ego oddał Marcus Rashford. Golkiper gospodarzy zanotował dobrą interwencję i wypiąstkował piłkę.

Na bramkę Czerwonych Diabłów ruszyła błyskawiczna kontra. Strzał zza pola karnego oddał Hakim Ziyech, a futbolówkę pewnie złapał David de Gea. Chwilę później mieliśmy małe zamieszanie na Stamford Bridge. VAR zarekomendował sędziemu Stuartowi Attwellowi, aby ten obejrzał incydent w szesnastce Chelsea, który miał miejsce chwilę wcześniej. Gdy Mendy wypiąstkował piłkę po strzale Rashforda, to w szesnastce walczyli o nią Mason Greenwood i Callum Hudson-Odoi. Piłkarz Chelsea przypadkowo zagrał piłkę ręką. Mimo wyraźnego kontaktu, sędzia uznał, że jedenastka nie należy się Czerwonym Diabłom.

Stwarzanie sytuacji podbramkowych nie przychodziło zespołom z dużą swobodą. W 22. minucie De Geę postraszył Hudson-Odoi. Uderzenie Anglika z około 15 metrów minęło jednak bramkę hiszpańskiego bramkarza. Kilka minut później golkiper United popełnił błąd przy wybiciu piłki i sprezentował ją Olivierowi Giroud. Francuz uderzył natychmiastowo zza szesnastki, lecz bardzo niecelnie.

The Blues najlepszą sytuację w pierwszej połowie mieli w 36. minucie. Hudson-Odoi posłał przeszywające podanie na szósty metr, tam na krótki słupek nabiegał Giroud. Francuz popisał się efektownym szczupakiem, minął się z piłką o centymetry. Dodatkowo ucierpiał i zderzył się ze słupkiem.

Końcówka pierwszej części wyglądała nieźle w wykonaniu Manchesteru United. Nieco ożywił się Bruno Fernandes. Strzał Portugalczyka zza pola karnego został zablokowany przez N’Golo Kante.

Po zmianie stron szybko świetną okazję stworzyła sobie Chelsea. W 49. minucie dobry atak lewą stroną przeprowadził Ben Chilwell. Anglik wstrzelił piłkę w szesnastkę, a tam dopadł do niej Ziyech. Uderzenie Marokańczyka kapitalnie obronił De Gea. Piłka była w grze, a ze znakomitą interwencją pospieszył Shaw, który zablokował dobitkę wprowadzonego w przerwie Reece’a Jamesa.

W 60. minucie mieliśmy bardzo dobrą akcję Manchesteru United. Piłką przed szesnastką Chelsea ładnie poklepali James i Greenwood. Walijczyk podał do Anglika, ten huknął z lewej nogi, ale futbolówka o pół metra minęła okienko bramki The Blues.

Minutę później znów było ciekawie w szesnastce londyńczyków. Luke Shaw zagrał piłkę spod linii końcowej na dalszy słupek. Tam dobrze znalazł się Wan-Bissaka i wycofał piłkę od razu do McTominaya. Natychmiastowy strzał Szkota sprawił trochę kłopotów Mendy’emu, ale ostatecznie bramkarz Chelsea zanotował dobrą interwencję. Temperatura meczu zdecydowanie wzrosła.

W 68. minucie Manchester United przeprowadził kolejną szybką akcję. Podania na prawym skrzydle wymienili Shaw i Rashford. Piłka ostatecznie trafiła przed szesnastkę do Freda. Brazylijczyk miał sporo miejsca, uderzył technicznie po długim rogu i pomylił się dosłownie o centymetry – futbolówka przeleciała tuż obok spojenia. To byłaby bramka kolejki!

W kolejnych minutach Chelsea dwukrotnie postraszyła De Geę uderzeniami zza pola karnego. Próby Kovacicia i Azpilicuety nie sprawiły żadnych problemów Hiszpanowi. W 79. minucie mieliśmy pierwszą i ostatnią zmianę w Manchesterze United – Anthony Martial zastąpił Masona Greenwooda.

W końcówce drużyny nie stworzyły już sobie klarownych okazji, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mocny strzał z dystansu zanotował Fred, ale został on obroniony przez golkipera Chelsea. Manchester United z Londynu wywiózł więc punkt i znów bezbramkowo zremisował z zespołem z TOP 6.

Chelsea – Manchester United 0:0

Chelsea: Mendy – Azpilicueta, Christensen, Rudiger – Hudson-Odoi (James 46'), Kante, Kovacić, Chilwell – Ziyech (Werner 78'), Mount – Giroud (Pulisic 65')

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw – McTominay, Fred – Greenwood (Martial 79'), Fernandes, James – Rashford


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Chelsea vs Manchester United. 26. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Chelsea - Manchester United 0:0

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (452)


Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 15:29

Lukaku 27lat 303 bramki w karierze
Kane 27lat 258 bramek
Mbappe 22lata 156 bramek
Haaland 20lat 98 bramek

Martial 25lat 94 bramki
Rashford 23lata 96 bramek
Cavani 34 lata 399 bramek
Greenwood 19lat 21 bramek

Liczyłem występy w pierwszych drużynach klubowych i narodowych

i tak, Lukaku to dzik nad dziki
» 2 marca 2021, 15:28 #447
Blau: Lukaku statystyki ma mega, ale w tym porównaniu to jednak Haaland i Mbappe wyglądają na dzików nad dzikami.
» 2 marca 2021, 16:06 #446
Chestnut: Bramki są spoko, ale po co one jak nic nie wygrał.
» 2 marca 2021, 16:09 #445
is200second: Z Haalanda jak będzie się dobrze prowadzil to będzie drugi van Nistelroy trzeba go jak najszybciej kupić.
» 2 marca 2021, 16:32 #444
Pyra: PL w tym sezonie stoi na marnym poziomie, jeżeli przyjmiemy, że ekipy będą dalej tak punktować jak obecnie to:
1 City 90pkt
2 United 73pkt

I tu nie wychodzi kwestia tego, że dół tabeli gra jakoś znakomicie, było jak jest. O słabości ligi mówi West Ham w top 4 czy Everton wygrywający zaległy mecz i wskakujący do top4.
» 2 marca 2021, 15:15 #443
H2O1994: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 15:32

Ja obstawiam, że na koniec sezonu będziemy mieli 74 pkt. To że West Ham i Everton wskakuje do top4 bardziej świadczy o sile tej ligi, w Hiszpanii czołowe kluby to Atletico, Real, Barca i Sevilla, reszta ligi kilka poziomów niżej, w Anglii drużyna, która sezon wcześniej była w połowie tabeli może być w top4.
» 2 marca 2021, 15:32 #442
Pyra: Hiszpańska liga też się stoczyła, pokazuje to LM.
Obecnie tylko Bayern i City trzymają poziom, reszta albo bez zmian albo ostry zjazd.
» 2 marca 2021, 15:37 #441
H2O1994: Dodam do Bayernu i City PSG. Co do sił poszczególnych lig według mnie tak to wygląda:
1. Angielska.
2. Niemiecka.
3. Hiszpańska.
4. Włoska(mega niski poziom, według mnie największy zjazd poziomu od lat w top5 ligach.
5. Francuska.
» 2 marca 2021, 15:40 #440
Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 15:49

PSG co ogląda plecy Lille?
1 Lille 59
2 PSG 57
3 Lyon 56
4 Monaco 55

normalnie na tym etapie już by mieli 70pkt +
» 2 marca 2021, 15:48 #439
Pyra: Po 10 kolejkach tak to wyglądało:
1 PSG 24pkt
2 Lille 19pkt
6 Lyon 17pkt
7 Monaco 17pkt
» 2 marca 2021, 15:51 #438
H2O1994: No tak, co do PSG pewności nie ma, w grupie LM dość solidnie się pokazali lecz bez szału, potem pokonali najsłabszą od lat Barcelonę więc trudno na tym etapie stwierdzić czy to czołówka europejskich klubów, jednak wydaje mi się, że jak w ćwierćfinale nie trafią na Bayern lub City to minimum półfinał mają pewny.
» 2 marca 2021, 15:55 #437
Chestnut: Jak dla mnie problemem jest to, że kluby w Anglii już raczej nie kupują zawodników z PL. To, że Bayern dominuje w lidze, czy wcześniej Real, Barca było to, że kupowali zawodników z ich ligi. Dlatego kluby z Anglii nawet te średnie stają się dosyć silne, zaczynają budować skład praktycznie bez przeszkód, bo raczej nikt ich nie wykupi. Jedynie to chyba City próbuje najczęściej kupować, Stones, Mahrez, Foden, Ake, Walker, Sterling w ostatnich latach.
» 2 marca 2021, 15:55 #436
Chestnut: Tak w sumie to Mourinho tak cisnął z Wengera, a powoli staje się taki sam. Karma wraca. :)
» 2 marca 2021, 12:36 #435
primasort: Niewielu to obchodzi co wygrał kiedyś ,bo liczy się tu i teraz.Podobnie było z Liverpoolem,a teraz jest z nami
» 2 marca 2021, 13:12 #434
Strzelec: @primasort

Jeszcze miesiąc temu chciałeś Mourinho z powrotem w United xd
» 2 marca 2021, 13:19 #433
kckMU: Cisnął, podobnie jak cisnął się z Pepem. Prywatnie na pewno Jose by przyznał, że Wenger to światowy top i to przez tyle lat.
» 2 marca 2021, 13:32 #432
primasort: Jedno z drugim nie ma nic wspólnego,chodzi o to że ,niewielu żyje przeszłością.Czytaj ze zrozumieniem.
» 2 marca 2021, 14:44 #431
Chestnut: Wenger wygrał ligę bez porażki. Śni się to wszystkim managerom po nocach. :)
» 2 marca 2021, 15:39 #430
H2O1994: Chestnut ten sezon Arsenalu bez porażki to był mega wyczyn, według mnie przez najbliższe 30 lat raczej się to nikomu nie uda, no może raz się komuś uda nie więcej.
» 2 marca 2021, 15:42 #429
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 17:23

Wygranie PL bez porażki to dużo lepsza nagroda niż Liga Mistrzów.
» 2 marca 2021, 17:22 #428
Anhel: W Anglii niby taki dramat z koronawirusem , nowe mutacje itd a tu proszę czytam właśnie ze Borys odmraża gospodarkę, wpuszcza ludzi na stadiony a i na całościowa organizacje Euro 2021 zgłosił gotowość
» 2 marca 2021, 12:12 #427
Pezet: Dramat i mutacje to są w propagandowych telewizjach
» 2 marca 2021, 12:18 #426
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 12:23

W Angli blondyn robi co mu się podoba :) jak osiągnie co zamierzył to poluzuje wszystko. Ogolnie ludzie Juz maja taki mętlik, że nie nadarzają za tymi restrykcjami i sami nie wiedzą, co w danym momencie jest na czasie. Jedyny kraj, który nie podaje ozdrowiałych z covida I jedyny, gdzie nie mówią w mediach ile osób zmarło po szczepieniu. W Uk ludzie są tak podatni na to co media i rząd mówią, że to jest niepojęte, z drugiej strony nikt im nie wmusza mandatami wszystkiego i żyją sobie spokojnie. Kto wierzy ten robi co kaza inni robią co chcą :)
Ps ciekawe, że po roku nie było ani jednej mutacji, a od grodnia mamy już ich 3! I nikt nie jest wstanie powiedzieć czym się różnią i jak je odróżnić :D
» 2 marca 2021, 12:22 #425
DaredevilUtd: Grudnia*
» 2 marca 2021, 12:24 #424
Czerwony123: U mnie na Falow park zajeb.... ludzmi. Wirus wszyscy maja w d.... ostatnio jak jechalem na sale, przez old traford to mnie policja zatrzymala bo mialem rowery na raku..pytali gdzie jade I kazali jechac... takeaway otwarte, chippy tak samo... Czekam urwa na ta szczepionke bo chce juz normalnie funkcjonowac.
» 2 marca 2021, 12:35 #423
Chestnut: @Pezet - NO TAK PRZECIEŻ WIRUS TO WYMYSŁ MASONÓW BY RZĄDZIĆ ŚWIATEM. (:
» 2 marca 2021, 12:40 #422
DaredevilUtd: Ja tam normalnie podróżuje po UK i nikt na mnie uwagi nie zwraca. W Weekend byłem w Formby, Crosby ludzi mnóstwo nikt nic sobie nie robi z lockdownu.
» 2 marca 2021, 13:04 #421
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 13:43

Wczoraj pokazywali w wiadomosciach jak lapali ludzi w formby, zalapano ludzi z Leeds, Manchester I mandaty dawali... lokalnie nie jest zakazane, ale jak ktos jedzie dziesci mil to jak zlapia mandat moga dac... Mam zabukowany wyjazd w maju do szwajcarii I wloszech na rowery I mam nadzieje, ze ten lockdown sie skonczy, bedzie mozna podrozowac. Nie chce mi sie PCR I kwarantanny przechodzic. Daj pan spokoj juz z tym syfem.
» 2 marca 2021, 13:43 #420
BNK: Prędzej uwierzę, że to robota masonów, niż że wirus z umieralnością w granicach błędu statystycznego, jest pandemią i powodem do zablokowania gospodarek całego świata.
» 2 marca 2021, 14:08 #419
Batigol222: BNK

Ale rozumiesz, że tutaj nie chodzi o umieralność, tylko obciążenie służby zdrowia związane z przebiegiem COVID i tempem przenoszenia się wirusa? Zna języki? Niech se poczyta, jak to wyglądało w Madrycie czy Barcelonie, o Bergamo nie wspominając.
» 2 marca 2021, 15:42 #418
Chestnut: Więc to śmierć decyduje tak? Jeżeli choroba powodowałaby kalectwo, czy jakąś śpiączkę, to nic z tym nie robimy? :)
» 2 marca 2021, 16:02 #417
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 16:41

Szpitale stoją puste, popytaj medyków. Jeśli już to ten wirus odciąża służbę zdrowia. I tak, znam angielski ale jakoś nie chce mi się wierzyć w te stosy trupów, wywożonych ciężarówkami do masowych grobów w Hiszpanii i we Włoszech. Spójrz na liczby. W Polsce liczba zgonów w zeszłym roku, była średnio o 60 tysięcy większa, niż w latach poprzednich. Liczba zgonow na coronawirusa to jakiś ułamek ogólnej liczby zgonów. Zamiast słuchać o tym, co mówią media, poszukaj liczb. Są dostępne na rządowych stronach. Nie róbmy Holeckiej z logiki.
» 2 marca 2021, 16:39 #416
Chestnut: Tylko w poprzednim roku nie było mutacji wirusa, pamiętaj, że ciągle może być gorzej niż jest.
» 2 marca 2021, 17:04 #415
BNK: Biorąc pod uwagę to, że ludzie łykają wszystko, co im tv powie, to na pewno będzie gorzej.
» 2 marca 2021, 17:08 #414
Chestnut: Biorąc pod uwagę, że ludzie wszędzie widzą spisek i mają paranoję, to na pewno będzie gorzej. :)
» 2 marca 2021, 17:23 #413
BNK: No to jeszcze raz: fakty-liczby-wnioski-logika;)
» 2 marca 2021, 18:14 #412
Chestnut: No to działaj działaj. Powodzenia! :)
» 2 marca 2021, 18:42 #411
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 22:41

BNK - szpitale puste? może ten pseudo szpital na narodowym ;)
odnosisz się do umieralności z poprzednich lat, a bierzesz przy tym pod uwagę fakt, że umieralność na inne choroby zakaźne spadła, np. na powikłania po grypie - właśnie z powodu lockdownu?
ba, zaryzykuję stwierdzenie, że z powodu lockdownu spadła umieralność na polskich drogach - mniej pieszych na ulicach -> mniej potrącanych pieszych.
ale czy jesteś w stanie odpowiednio to oszacować? ja nie jestem
» 2 marca 2021, 22:40 #410
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 22:46

ps. W 2020 r. zmarło najwięcej Polaków od czasów II wojny światowej w przeliczeniu na tysiąc mieszkańców
to twoje "tylko 60k więcej" to wzrost o ok 15%
» 2 marca 2021, 22:44 #409
mat90: Ja od początku nie lubiłem Martiala, koleś nie ma charakteru chyba biega najmniej ze wszystkich na boisku nigdy nie walczy po stracie piłki... zobaczcie na Cavaniego (34 lata) jak przez cały mecz wywiera presje na obrońcach... to jest prawdziwa 9. Martiala sprzedać w lato i kupić inną 9 i przedłużyc kontrakt z Cavanim tyle w temacie.
» 2 marca 2021, 10:51 #408
DaredevilUtd: Ja się po ostatnim mega sezonie Francuza zastanawiałem, czemu u mnie w pracy stary fan United, ktory jest na każdym naszym domowym meczu na stadionie mówi, że Martial to leń i że go nie chce u nas w druzynie. Po czasie sam się przekonałem obserwując jak gra i sie porusza. Ludzie czasami widza tylko statystyki i Martial potrafił nam zamydlić oczy, a umyka nam to co ważne. To nie pierwszy taki przypadek, który głośno wola nie nadaje się do tej drużyny, a ludzie chwala go bo ma talent, którego nigdy nie rozwinie u nas.
» 2 marca 2021, 11:29 #407
damian3chrosto: Ja bym widział u nas Saint-Maximin. Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie jest o nim glosno ale właśnie dlatego juz teraz bym to ściągnął. Ale to tylko moje zdanie.
» 2 marca 2021, 09:47 #406
vieeeri: Miał niezły początek sezonu, ale potem dość ciężko ponoć covid przechodził. Zainteresowałbym się nim na poszerzenie kadry raczej jedynie w przypadku spadku Newcastle.
» 2 marca 2021, 09:54 #405
Dutchman: Szczerze powiedziawszy, gdyby miała być to zamiana że Martial odchodzi, a Saint-Maximin do nas przychodzi, to nie mam nic przeciwko. W porównaniu do Tony'ego zawsze jak go widziałem to mi imponowała jego pracowitość, a właśnie takich zawodników nam potrzeba.
» 2 marca 2021, 11:42 #404
Pyra: Cavani 849min 6 goli 2 asysty
Martial 1400 / 4 / 4
....
Tominay 1414 / 4 / 1


Równie dobrze w ataku mógłby grać pies.
» 2 marca 2021, 09:47 #403
DaredevilUtd: A niektórzy tutaj pisza jaki to Cavani slaby. Problem w tym, że miał długa przerwę od grania, później jakieś bzdurne wykluczenia przez FA, czy drobne kontuzje. Dużo rzeczy wybija go z rytmu i nie może wskoczyc na odpowiedni poziom.
» 2 marca 2021, 10:05 #402
Pyra: Ja piję do Martiala
Cavani przy + - 3000min miałby spokojnie 20 goli w samej lidze
» 2 marca 2021, 10:16 #401
DaredevilUtd: Ja wiem o kogo Ci chodzi. Poprostu dziwią mnie opinie innych pseudo ekspertów, co to dla nich Martial kot, a Cavani slabiak ;)
» 2 marca 2021, 10:31 #400
DevoMartinez: Martial to taki kto co lubi się wylegiwać na piecu. W którymś momencie sezon czy dwa temu biegał mniej km niż nasi środkowi obrońcy. :)
» 2 marca 2021, 12:10 #399
ruffnecky: jak dla mnie to może w ogóle nie biegać, byle częściej trafiał takie bramki ;P
youtu.be/ lYbNYsrl2d4?t=33

Pogba zniknął z radaru to pora na wylewy pod adresem Martiala, znaczy się w mniemaniu niektórych konstruktywną i jakże potrzebną (pytanie komu, Ole czyta DP do poduszki?) krytykę
» 2 marca 2021, 22:54 #398
nieeeeeeee: Daily Mirror Manchester United złoży ofertę za Varana opiewającą na 85 mln.
Proszę Nie
» 2 marca 2021, 09:38 #397
Dutchman: Parafrazując nick jednego użytkownika oraz cytat ze słynnego filmu George'a Lucasa: Nooooooo
» 2 marca 2021, 11:27 #396
RedsFan: Szkoda, że po płaczu klopsika kolejny sedzia gwiżdże pół meczu na nasza niekorzysc, co zmienia wynik końcowy. Ilość fauli popełnionych przez drużynę przeciwna chociażby na Jamesie i brak faulu, czy też kartki dla nich, zakrawa o kryminał. Niemniej jednak denerwuje, że nasza drużyna nie potrafi nic zdziałać samodzielnie i nie ma pomysłu by przez 90min zmienić obraz gry. Koli w oczy, że czasami w kluczowych sytuacjach Ole nie ma jaj, by zagrać mniej konwencjonalnie, by dokonać zmian w przerwie meczu, czy też diametralnie zmienić taktykę. Im dłużej siedzi na ławce, to tym bardziej jego taktyka wygląda na mocno asekuracyjna.
» 2 marca 2021, 07:36 #395
Pyra: Ja pamiętam jeszcze chyba za czasów Mourinho jak z taktyki 4-2-3-1 przeszedł w końcówce na 4-2-4 z Ibrą i Martialem na środku ataku, przeciwnicy nie wiedzieli co robić i wygraliśmy tamto spotkanie.
Teraz są zmanimy ale taktyka się nie zmienia.
Widocznie celujemy w 0-0 z każdym lepszym klubem a pkt niezbędne do top4 będziemy zdobywać z dołem tabeli.
W poprzednich latach jak goniliśmy czołówkę graliśmy odwrotnie, z gorszymi zespołami asekuracyjnie i często traciliśmy punkty a z lepszymi jakby ten mecz decydował o wszystkim i spokojnie ich ogrywaliśmy.
No nic może za rok włączymy się realnie w walkę o tytuł.
» 2 marca 2021, 09:37 #394
Gallacher: FC Barcelona. Były prezes Josep Maria Bartomeu i trzech działaczy w rękach policji.Grubo w Barcelonie się dzieje
» 2 marca 2021, 01:31 #393
RedsFan: Lepiej późno niż wcale.
» 2 marca 2021, 07:26 #392
Pyra: Znając życie to dostanie jakąś karę finansową, wyrok w zawieszeniu a co nakradł to jego.
Ja jedynie mogę mu podziękować, że doprowadził Barcę do finansowej i sportowej katastrofy. Nie lubię ich od zawsze i cieszy mnie ich sytuacja :)
» 2 marca 2021, 09:38 #391
Klierek7: Teraz mam bekę z tych wszystkich Januszy co nie chcą u nas Pogby, gracza który jest prawdziwym game changerem. Gdyby byl na boisku może byśmy się śliznęli.
» 1 marca 2021, 23:03 #390
mikiartur: Nkt tu zbytnio nie kwestionował jego klasy. A raczej jego zaangażowanie. Poza tym jak będzie chciał odejść to niech odejdzie bo z niewolnika nie ma pracownika
» 2 marca 2021, 00:10 #389
H2O1994: Dokładnie, jeśli chodzi o umiejętności to Pogba jest pewnie w top5 pomocników na świecie ale z zaangażowaniem w grę bywało różnie.
» 2 marca 2021, 07:57 #388
BNK: Pogba jest naszym najbardziej klasowym piłkarzem i jedyną nadzieją na działanie czegoś w ataku pozycyjnym.
» 2 marca 2021, 08:48 #387
mordynator: Kilerek7
Pogbe wielu tu przekreśliło(w tym ja) po komentarzu Raioli przed meczem z Lispkiem że to jego koniec w MU itd.Potem Paul niby sie wytłumaczył z tych słów ale nie powiedzial wprost że zostaje do dzisaj.
BNK
No i Brunon jeszcze.
» 2 marca 2021, 10:21 #386
DevoMartinez: Game changerem? XD Większym już był Fellaini wchodzący z ławki. Serio wam łatwo zamydlić oczy kilkoma dobrymi meczami w ciągu...5 lat. Chłopowi się nie chciało biegać i grać na zangazowaniu latami, przyszedł czas podpisania nowego kontraktu albo transferu, zacząl się starać a ludzie już otumanieni. :)
» 2 marca 2021, 12:20 #385
BNK: Bzdury piszesz. Odkąd przyszedł, miał średni pierwszy sezon, potem dwa następne dobre, zwłaszcza ten trzeci. Przyszła kontuzja, Mourinho i ogólny piach, potem znowu kontuzja i na dobrą sprawę chłop do gry wrócił w tym roku. Wrócił, strzela, asystuje...
» 2 marca 2021, 13:39 #384
Batigol222: Patrzę sobie na to Sotton i coraz bardziej ciekawi mnie taki jeden grajek: youtube.com/watch?v=FMrtD40IyJ4&t=49s

22 lata i raczej nie będzie kosztował tyle, co ten Sanczo.
» 1 marca 2021, 22:44 #383
Glory1878: Ty gościu cały czas tak piszesz jak jakiś mecz oglądasz. Takim rozumowaniem ściągnąłbyś tu 20 osób na jedną pozycje. Żałosne
» 1 marca 2021, 22:46 #382
Glory1878: Ostatnio...

Spoko pomocnik ten Zakaria. Nawet z City wyglądał całkiem fajnie. W sumie, to nawet by pasował do Scotta: podobne warunki fizyczne, też dobry w odbiorze tylko, że ma też drybling. Trochę przypomina Dembele(tego z Tottenhamu).
» 1 marca 2021, 22:46 #381
Batigol222: Piszę tak od czasu do czasu i w odniesieniu do piłkarzy grających na pozycjach, gdzie United ma deficyty. I faktycznie: Zakaria to spoko pomocnik. Nie wiem tylko, skąd wziąłeś tych dwóch graczy na jedną pozycję?? Coś nie styka z logiką? To że wymieniam różnych ciekawych piłkarzy grających na tej samej pozycji nie oznacza, że chciałbym, aby United sprowadziło np. 5 śp lub 6 stoperów.
» 2 marca 2021, 00:20 #380
Batigol222: gościu
» 2 marca 2021, 00:21 #379
Robert3344: Djenepo to człowiek szklanka, my nie budujemy fc hospital
» 2 marca 2021, 07:16 #378
mat90: Wlasnie takiego LS-PS nam trzeba co zrobi przewage wejdzie w drybling u nas od czasów Naniego, C.Ronaldo nie ma takiego piłkarza
» 2 marca 2021, 10:55 #377
Mariano88: Co sądzicie o wymianie Varane - Pogba? Obaj kończą kontrakty w tym samym momencie
» 1 marca 2021, 22:34 #376
Batigol222: Real raczej zbiera kasę na Mbappe i nowych ŚO, więc na co im taka wymiana?
» 1 marca 2021, 22:45 #375
SkilledHydra16: Bez sensu. Varane jest przeceniany moim zdaniem. Dobrze się uzupełnia z Ramosem, ale bez niego często gra dużo większą padakę, niż nieraz nasza obrona. Varane potzrebuje obok siebie lidera i bardziej doświadczonego zawodnika obok siebie. Jestem pewien, że nawet kibice Realu by potwierdzili to co napisałem.
» 2 marca 2021, 01:02 #374
Batigol222: Czy ja wiem? Na MŚ 2018 to Varane był liderem francuskiej defensywy. Fakt, że potem ten obrońca zaliczył pewien regres, ale on w sumie nadal jest dosyć młody, jak na stopera. Poza tym, gość jest bardzo szybki, więc fajnie by przypasował do United, a już para Varane-Bailly to naprawdę byłoby coś i w końcu można by grać z wysoko ustawioną defensywą nawet przeciwko mocnym zespołom.
» 2 marca 2021, 02:17 #373
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.03.2021 08:50

Wymieńmy Pogbe na Varane i dalej kopmy się w czoło w ataku.
» 2 marca 2021, 08:50 #372
Dexxter: Tak z innej beczki, ktoś bawi się z was kryptowalutami ?
» 1 marca 2021, 21:39 #371
BNK: Mark Clattenburg wypowiedział się na temat sytuacji z wczoraj. Jest zdumiony, że nie dostaliśmy karnego. To ciekawe, bo tu kilku ekspertów twierdziło, że się nam karny ewidentnie nie należał. Ciekaw jestem ich komentarza. Szczególnie komentarza pana Fabiana z Wawy, który pisał, żeby się z nim nie kłócić i mu zaufać, bo jest po kursie na sędziego...
» 1 marca 2021, 21:20 #370
MixEx: Są podstawy do tego, żeby sędzia się wybronił ale wiadomo jest to bardzo grubymi nićmi szyte.
» 1 marca 2021, 22:06 #369
mikon70: Pan Fabian pewnie w okręgówce działa, albo i w klasie A.
» 1 marca 2021, 22:41 #368
BNK: Mi to bardziej wygląda na sędziowanie meczów w Fifie.
» 1 marca 2021, 22:51 #367
Dutchman: Ten pan Fabian to rzeczywiście jakiś uznany użytkownik na DP? Bo jak pamiętam jego ostatnie posty, to albo się z nim nie wykłócać bo wszystko wie najlepiej albo wyśmiał i obraził klub kibica z innego klubu, który wpadł tu tylko kulturalnie pogadać. Ale jak już się pomyli, to jakoś nigdy nie potrafi przyznać się do błędu. Hmm, jakże to zaskakujące.
» 1 marca 2021, 23:23 #366
BNK: Dutchman no właśnie znany jest dokładnie z tego, o czym napisałeś.
» 2 marca 2021, 08:45 #365
Ldz33MU: Czyli jak prawie wszyscy użytkownicy DP. ;)
» 2 marca 2021, 09:47 #364
Lingardiho9: Zacznijmy od tego, że Pan Fabian to nie umie czytać ze zrozumieniem.
» 2 marca 2021, 12:18 #363
BartoszP: Kolejny mecz w którym jestem rozdarty - chciałbym aby Soton wygrali, ale jednocześnie cieszę się, że wygrywa Everton bo mają zaległy mecz i jest szansa, że wyrzucą Liverpool z europejskich pucharów.
» 1 marca 2021, 21:14 #362
Matys13R: Marzec zapowiada się na miesiąc prawdy dla naszego zespołu, jeśli wygramy z WHU i Leicester i zremisujemy z City to myślę że skończymy sezon na 2 miejscu GGMU
» 1 marca 2021, 21:05 #361
Mariano88: Wygrana z Leicester nie wpłynie na nasze miejsce w tabeli
» 1 marca 2021, 22:31 #360
united58: DjTED
Poczytaj sobie ksiazke,co splodzil Ibra to zobaczysz jego intelekt.Napisal w niej ,ze wychowal sie w slamsach w Malme to po tej publikacji pani minister od spraw socjalnych szwecji tydzin powietrza nie mogla zlapac i zaczela szukac tych slamsow gdzie dzieci glodne sa. Co on wie o slamsach poprostu dzban.
» 1 marca 2021, 20:14 #359
Anhel: Świetne są te kompilacje zabawnych momentów Erica i Zlatana w United , na jednym nawet widać jak Zlatan rozmawia z Lukaku jak z dobrym ziomkiem ciekawe czemu aż tak się poróżnili
» 1 marca 2021, 18:51 #358
mikon70: Po prostu głupi incydent boiskowy
» 1 marca 2021, 19:13 #357
DjTED: Wydaje mi sie , ze Lukaku jest głupi. Było to widać czasami na boisku i poza boiskiem. Moge sie mylic. Bardzo dziwnie sie chlop zachowuje i jest strasznie naburmuszony wciaz. A Zlatan za to jest bardzo inteligentny
» 1 marca 2021, 19:36 #356
MixEx: @DjTED Tak Lukaku jest tak głupi, że aż zna 6 języków. Wez ty takich głupot nie pisz.
» 1 marca 2021, 19:38 #355
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.03.2021 19:42

Oj nie wiesz jakich ludzi znam co władaja paroma jezykami.... Sam pewnie masz takich znajomych (jak kazdy). To nie jest wykladnik.
» 1 marca 2021, 19:42 #354
MixEx: To co jest wykładnikiem tego, że Lukaku jest głupi?? Jakieś losowe akcje z boiska?? To, jest naburmuszony w niektórych wywiadach nie oznacza, że jest głupi. Głupi człowiek nie umiał by się płynnie wysłowić w 6 językach proszę cię. Zobacz sobie wywiady z Lukaku gdzie był 3 misiące w Interze a już potrafił dawać wywiady po włosku.
» 1 marca 2021, 19:47 #353
MixEx: [link usunięty]. youtube.com/watch?v=DCXJAe25NHY&ab_channel=Inter

Tak się wypowiada głupi człowiek?
» 1 marca 2021, 19:49 #352
DjTED: Akcje z boiska, to co odwalał jak chciał odejsc od nas (zachowywał sie jak dziecko). Jakies dziwne wywiady. Teraz daje sie prowokowac na boisku. Jeszcze raz zaznacze , ze umiejetnosc poslugiwania sie paroma jezykami nie czyni z czlowieka inteligentnym. Niektorzy maja dar do nauki i przyswajania jezykow.
» 1 marca 2021, 19:53 #351
artix206: Nie wiem co Ty poza boiskiem widziałeś @Djted.
» 1 marca 2021, 19:59 #350
MixEx: Ciągle twoje argumenty do mnie nie przemawiają. Takie zachowania mogą być podyktowane różnymi pobudkami, nie oznacza to natomiast, że dana osoba jest głupia. Nie jeden dał się sprowokować na boisku, nie jeden dawał dziwne wywiady. To, że chciał odejść to w 100% go rozumiem.
» 1 marca 2021, 20:05 #349
DjTED: Wczesniej to samo robił w Evertonie przed transferem do nas. Miał wojne z Koemanem przez dziwne wywiady. U nas spasł sie jak świniak i pozniej byl zdziwiony , ze nie gra. Nie mozna było zlego słowa na niego powiedziec bo pozniej atakował wszystkich naokoło. Po transferze do Włoch w pare tygodni zgubil kilogramy... Bardzo nieprofesjonalne to bylo.
» 1 marca 2021, 20:16 #348
DjTED: pukawka: znam 4 jezyki to nie wiem czy mozesz tak napisać :D Bo wiesz to wyznacznik
» 1 marca 2021, 20:27 #347
Vip15: To, że ktoś włada językami nie znaczy że jest inteligentny.
Mam tu cytat fergiego który odnosił się do Wengera.

„Mówicie, że jest inteligentny, prawda? Posługuje się biegle pięcioma językami! A ja osobiście znam 15-letniego chłopaka z Wybrzeża Kości Słoniowej, który również włada pięcioma językami!”
» 1 marca 2021, 20:45 #346
JaCiebieTez: Głupi to jest Pogba a najgłupszy to ruchacz poduszek Jessie Wieczny talent Lingard. To są głąby kapuściane
» 1 marca 2021, 20:49 #345
Litosci: Czy to noe jest tez tak, ze jak już znasz np. dwa języki to następne łatwiej Ci przychodzą?? Chociażby dlatego, ze nie masz już czegoś takiego, ze tłumaczysz na swój ojczysty język.
» 1 marca 2021, 20:51 #344
BartoszP: Zlatan jest zbyt narcystyczny i nie ma pokory.
Lukaku inny charakter i to ich poróżniło. Zlatan lub mieć ostatnie słowo i trochę za dużo kłapie dziobem, ale to Zlatan....

A co powiedzieć o Gattuso - on by skoczył Zlatanowi i Lukaku do gardła jakby mu podpadli :)
» 1 marca 2021, 21:17 #343
SirThomas1993: City teraz i za rok jeżeli będą w takiej formie będą po za naszym zasięgiem i myśle tez ze Liverpool gdy będą w pełni gotowi . Mamy fajny skład lecz mnie osobiście Harry nigdy nie przekona choć obym się mylił ale w niczym z elementów piłkarskich jako obrońca nie jest w topie . Szybkość słaba , gra głowa ok tu jest dobrze wyprowadzenie piłki średniawka ustawienie się tez średnie , czytanie gry tez .. i on kosztował 80 ml ehhh ale tak na prawdę no na ta chwile znaleść takiego obrońcę z topu jest bardzo ciężko OLE musiał wzmocnić obronę ale to nie jest to co kiedyś Vidic i Ferdinand to była dwójka można sobie pomarzyć .
» 1 marca 2021, 16:16 #342
SkilledHydra16: Oficjalnie: Zlatan Ibrahimović nie zagra w OBU meczach Ligi Europy przeciwko Manchesterowi United z powodu kontuzji.
» 1 marca 2021, 16:09 #341
dlabigt23: I dobrze . Jakos słabo widze nasza obrone jesli mialaby zagrać przeciwko niemu . Zapewne wyszedlby Lindelof a nie Bailly i byloby pozamiatane :D Miejmy nadzieje ze w LE to Bailly bedzie regularnie wybiegał jak bedzie dostepny to chociaz jest szansa ze dojdziemy daleko .
» 1 marca 2021, 16:42 #340
Glory1878: Porównywanie transferów Liverpulu do naszych o niczym nie świadczy tak naprawdę. Wrażenie robi na mnie City, które ma tak naprawdę 2 jedenastki gotowe walczyć o mistrzostwo.
Mourinho się chyba raz wypowiedział nawet że szybciej mistrzostwo zdobędzie Manchester City B niż my. Tak wiem, typowy dla niego pstryczek ale coś w tym jest.
Obywatele mają mega ogarnięty zarząd. W porównaniu do nas nie przepłacają za średniaków, tygodniówki również na stabilnym poziomie i z Glazerami będzie mega ciężko zbliżyć się do nich. Na razie Ole super to ogarnia, ale obawiam się, że może ich zadowolić np 2 miejsce i kolejny raz oleją okienko transferowe, jak za Mourinho
» 1 marca 2021, 16:08 #339
Czerwony123: Problem z naszymi transferami lezy w tym, ze nie ma dyrektora sportowego.
Zobacz na city, gdzie maja Tixiego I robia deale, ze glowa boli.
Taki Cancelo 60M... , a gow... prawda bo koszt jego to 24m wliczajac Danilo..
Dias to 48m, bo oddali w rozliczeniu Ottmendiego..
Tak sie robi dile z ogorkami.
Wydalismy na transfery prawie identyczna kwote, gdzie pewnie tylko bruno i shaw do city by sie zalapali..
» 1 marca 2021, 16:36 #338
kckMU: Tixi to przyjaciel Pepa - warto to dodać. Ponadto nieograniczony budżet i wszystko się pięknie kręci.

U nas rządzą idioci, a ludzie usiądą na tych kanapach i napieprzają krytyką na Ole chociażby. Jeden chłop który próbuje sprzątać cały ten syf.
» 1 marca 2021, 18:54 #337
Czerwony123: Przez ostatnie 10 lat najwiecej wydalo city.
Natepne jest Chelsea o 41m mln mniej.
Potem jestemy my 64mln mniej .
To pokazuje jak takie nazwiska jak Tixi czy Soriano znacza na swiecie.. nieograniczony budzet? , to dlaczego my wiecej placimy I wydalismy prawie tyle samo?
Do tego pakujac sie w jakies dile typu Sanchez 400tys na tydzien plus dodatki za kazdy mecz.
375tys dla De gea...
Wlasnie po to jest dyrektor, zeby pokazal faka takiemu czemus.
Kompletna banda dyzmow jest w tym klubie..
» 1 marca 2021, 19:31 #336
rizx: Dias to 68 milionów, a nawet jak bierzesz pod uwagę Otamendiego, to on też przyszedł za 45 milionów i to w czasach, gdy ceny były sporo niższe. Cancelo kosztował 65 milionów, a nie 60 i nie rozumiem dlaczego odliczasz od tego Danilo, skoro wcześniej zapłacili za niego 30 milionów.
Szkoda, że nikt nie wspomina jak fantastyczne był transfery choćby Mangali, czy jaki wspaniały start w City miał Stones kupiony za prawie 60 milionów
» 1 marca 2021, 19:39 #335
Czerwony123: Nie rozumiesz? Wlasnie do tego pisze, ze football director jest potrzebny, zeby wypychac szrot z klubu. Wysluzony szrot, ktory sie wypalil, zwykle wysluzyl.
Oficjalny wyciag z revenue ....
The deal for Dias is worth an initial ÂŁ62m, with a further ÂŁ3m , po zdobyciu mistrzistwa. To wszystko...

In the statement, the Portuguese club said they had agreed a separate fee of 15m euros (ÂŁ13.6m) to sign Otamendi.
Jezeli chodzi o Cancelo to calkowity deal wyszedl 24, 6m funa . Juventus potrzebowal przelewu kasy na konto, bo mial klopoty z domknieciem budzetu
Dlatego potem zgodzili sie na wykup Danilo, bo ich nie bylo stac.. taki byl deal calej operacje...
Stones to 50 mln funtow według revnue , bez dodatkow.
Do czego zmierzam, do tego, ze w klubie nie ma kogos kto pomysli jak pozyskac wartosciowego zawodnika, wlaczajac do tego szrot typu Dalot, polamany zawsze Eric itp...
Myslisz , ze edek jest w stanie zrobic taki biznes?
Nie sadze drogi kolego..
» 1 marca 2021, 20:11 #334
Czerwony123: Nasze wladze sa ta niekompetentne, ze za kazdy mecz Hendo beda placic 10tys funta dla Carasile bo dali sobie wpisac taka umowe w kontrakcie. Teraz powiedzmy Henderson gdy zostanie pierwszym bramkarzem to miesiecznie moze budzet Utd kosztowac nawet70 do 100tys funa, w zaleznosci od ilosci spotkan.. Banda imbecyli w tym klubie..
» 1 marca 2021, 20:30 #333
Batigol222: Gdyby policzyć obronę United to też wyszłaby konkretna kwota:

Shaw
Lindelof
Bailly
Maguire
Telles
Wan Bissaka
Dalot

I fakt, Pep długo szukał, ale na razie wygląda na to, że w końcu znalazł.
» 1 marca 2021, 22:49 #332
Czerwony123: Dla mnie najwazniejszym transferem nowego sezonu powinno byc zakontraktowanie dyrektora sportowego, zeby przestano nas robic w bambuko. Dyrektora ktory bedzie wspopracowal z menagerem I rozumial jego wizje footballu. Dostarczal takich zawodnikow ktorzy beda pasowac do wizji gry zespolu oraz DNA... Tego nam wszystkim zycze.
» 1 marca 2021, 23:17 #331
kckMU: Czerwony

Tak, tak. Ja to miałem na myśli. U nas są idioci, którzy wydają więcej od City, a za tym nie idzie ogromna jakość. Z tą różnicą, że my się jednak z pieniędzmi musimy liczyć, a oni nie.
» 1 marca 2021, 23:50 #330
trader7: Zlatan Ibrahimović z powodu kontuzji NIE zagra w pierwszym meczu 1/8 Ligi Europy z Manchesterem United.

Źródło: Francesco Porzio

Z jednej strony wielkie osłabienie dla Milanu i większa szansa dla nas, a z drugiej jednak szkoda, że nie zobaczymy Ibry na Old Trafford.
» 1 marca 2021, 15:33 #329
Killgor: Rebic i Calhanoglu tez zeszli z urazami wczoraj
» 1 marca 2021, 15:37 #328
Lisan: Transfery. Zgadzam sie z przedmowcami tylko że one byly tylko ze nie trafione. My sciagalismy Lukaku a Lvp Firmino. My Mkhitariana oni Mane (pamietam do dzis nicki na dp osób ktore smialy sie z lvp, jakie to my deala nie zrobiliśmy). Idac dalej my Alexsisa oni Salaha. Nawet nie trzeba komentowac gdzie sa dzis Ci piłkarze.
Głupi transfer Freda: w tych pieniandzach mozna bylo miec takiego Gundogana ktory jest o 2 klasy wyzej.
Maguaier: juz w momencie zakupu wszyscy mieli świadomosc ze to nie jest najlepszy stoper na rynku ale najlepsza dostepna opcja. To wszystko mankamenty ktore wychodza w decydujacych momentach.
» 1 marca 2021, 15:18 #327
mat90: o czym Ty piszesz jesteś pijany? ogladasz mecze? Harry to klasa jako ŚO pokaż mi na dzień dzisiejszy lepszego stopera... zobacz jak wyprowadza piłke praktycznie nie ma strat ciagle szuka podania do przodu, dla mnie najlepszy stoper w PL na bank obok VVD. Haremu jedynie brakuje zwrotności...
» 1 marca 2021, 15:21 #326
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.03.2021 15:29

Świetny wpis Harry. Witamy na devilpage
» 1 marca 2021, 15:27 #325
Czerwony123: Virgil z kulawa noga jest lepszy od Harego... chlopie co ty palisz? . Hary jest wolny jak czolg. Nie potrafi sie ustawiac I czytac gry. Gdy wybija pilke glowa to zawsze zamyka oczy. Nie wspominajac juz o jego zwrotnosci . Zobacz na Virgila, Diasa , Varana I nawet naszego Wiecznie polamanego Erica jak sie ustawiaja bokiem do pilki, zreszta co Ci bede tlunaczyl. Ja widzialem go na zywo w meczach przed pandemia.. Dla mnie nawet nawet jonson go niszczyl przydatnoscia I talentem na boisku...
Jak mamy przejsc tranzycje, gdzie Oli chce grac high linem I dominowac, jak mamy wolnego Harego? . Gdyby to nie byl anglik, a francuz to juz dawno by siedzial na lawce... jezeli chodzi o modern football to Harry jest najgorszy z angielskich Internacjonalow...
» 1 marca 2021, 15:39 #324
Killgor: My De Gee,a lfc Kariusa,My Bruno lfc Minamino,My Maticia lfc Keite,My Shawa city Mendiego,My Maguaiera city Mangale...
» 1 marca 2021, 15:41 #323
DevoMartinez: Czerwony123: Ale Ole chyba nie chce właśnie tak grać. :) Jego zadowala gra z kontry i strusie pędziwiatry z przodu. W sumie chyba dla tego mu przypasował James. ;)
» 1 marca 2021, 18:41 #322
mat90: hahahaha Czerwony123... no tak Harry jest słaby, jest kapitanem gra w Manchesterze United, pewnie Ty jesteś lepszy od niego masz szybkość Mbappe i zwrotność Messiego.... dramat mozemy sie założyć ze Harry bedzie w druzynie roku Premier League ?
» 5 marca 2021, 10:44 #321
Piotrek1991d: W tych statystykach brakuje meczu z City w sezonie 2018/19 gdzie przegralismy 0:2
» 1 marca 2021, 14:36 #320
18lech2804: Tak przyznaje sie pominalem przegrana 2:0 z City i remis 1:1 z Chelsea
» 1 marca 2021, 14:58 #319
SickRabbit: Fred czytuje dp bo znacząco poprawił strzały na bramkę :p
» 1 marca 2021, 14:29 #318
Chestnut: Tak, bo tylko na Devilpage mu to wypominają. (:
» 1 marca 2021, 14:37 #317
mat90: Fred wczoraj zagrał bardzo dobry meczu i dla mnie pokazał wczoraj, że jest lepszy od Kante
» 1 marca 2021, 15:22 #316
QUEBON: Może to będzie nadużycie, ale dla mnie Fred jest najlepszym środkowym pomocnikiem, bez podziału na def i of.
» 2 marca 2021, 09:12 #315
mat90: Akurat wczoraj oberwowałem uważnie Fred i Kante....
» 5 marca 2021, 10:40 #314
united58: Witam
Nie pisalem, ze wszystkie transfery byly zle ale te ostatnie nie sa powalajace nawet Cavani jeszcze mnie nie przekonal bo malo gra. A mlodzi napastnicy to wielka zagadka. Pisalem ,ze w innych klubach sa lepsi mlodzi i nie kosztowali tyle. Oczywiscie z naszej szkoly tez sa dobrzy ale jak sie wydaje na mlodych taka forse to chcialbym zobaczyc czy daja choc nadzieje. A Teles czy DVB to poziom tych co mamy na lawie robia za glebie skladu. A prawdziwych wzmocnien nie ma i nie widac.
» 1 marca 2021, 14:20 #313
RedsFan: Twój komentarz te, mnie nie przekonuje.
» 1 marca 2021, 14:45 #312
MiSt: Też podchodziłem sceptycznie do transferu Edisona. Moim zdaniem udowodnił jednak, że to był dobry transfer. Szkoda tylko, że ominęło go kilka pierwszych kolejek, bo to był paniczny transfer po rezygnacji z Sancho. Powinien przyjść dużo wcześniej.
» 1 marca 2021, 15:17 #311
scholes1989: JAK SŁYSZE ZE TA DRUZYNA ROBI POSTEPY TO RĘCE OPADAJĄ ,SMIECH NA SALI. Odpadnięcie w grupie LM, 12pkt straty do lidera, przegrany polfinal pucharu ligi, same 0;0 w meczach z top6 i 2porazki . Zalosna gra i takie cudowne gwiazdy pilki jak martial,james,lindelof hahaha . Zaden z tej trojki nie zagralby minuty w city,bayernie itp. W ogole kto z naszej 11stki grałby w wyjsciowym składzie w 10 najlepszych klubach świata?! poza Fernandesem,Bissaką i Pogbą... NIKT! więc sie nie dziwcie,ze kolejny sezon znowu bez trofeum( nie podniecajcie sie ligą europy i pucharem anglii bo ich nie wygramy) ale spoko ta druzyna robi postępy hahaha. Najlepszy widok wesolego wuefisty gdzie ma 12 punktyow straty do guardioli i sie cieszy ze fred uderzyl troche nad poprzeczką. Rashford moze jest dobrym czlowiekiem,ale wykonczenie ma tak fatalne, ze jest tylko troche lepszy od wellbecka.
» 1 marca 2021, 14:15 #310
brennt: zmienilbys chociaz nicka, bo Scholesa obrazasz
» 1 marca 2021, 15:02 #309
Piotrek1991d: Mark Clattenburg nie ma watpliwosci ze nalezal nam sie wczoraj rzut karny
» 1 marca 2021, 13:36 #308
Krzyniu: Im kiedyś sędzia też zabrał i to bardziej oczywisty karny nie ma co płakać, obie drużyny z przodu zagrały piach
» 1 marca 2021, 17:00 #307
QUEBON: Clattenburg to taki sędzia jak z pewnej osoby na dp, nie powiem nicku bo zostanie usunięty komentarz, kibic United.
» 2 marca 2021, 09:12 #306
MiSt: Tak jak w zeszłym sezonie z topką szło nam świetnie, tak w tym sezonie co najwyżej średnio. Widać jednak znaczącą poprawę w meczach ze słabszymi zespołami.

Moim zdaniem zbyt wiele spotkań przegrywamy czy remisujemy przez nierówną formę naszej ofensywy. W jednym spotkaniu potrafimy strzelić trzy bramki żeby w następnym nie trafiać w najprostszych sytuacjach. Sam Bruno nie wystarczy do mistrzostwa.
Z drugiej strony nasza obrona też nie jest pewna przez co ciężko myśleć o lepszej pozycji w tabeli.

Nadaj jest wiele do poprawy, ale nie przesadzajmy z narzekaniem. Gdyby ktoś by mi powiedział, że Ole w ciągu dwóch lat wykona taką robotę to bym nie uwierzył. Mamy w końcu zgrany skład pełen talentów, a także taki, który dobrze rokuje na przyszłość. Nawet jeśli Ole coś nie pyknie i zostanie zwolniony to zostawi po sobie dobrą ekipę.

Od początku wiedzieliśmy, że ten sezon będzie ciężki, choćby dlatego, że nie było okresu przygotowawczego. Jeśli utrzymamy pozycję w tabeli i dołożymy jakieś trofeum to chyba nie będzie powódów do narzekań. Za rok wykonamy kolejny krok, aż w końcu dojdziemy do odpowiedniego poziomu. Przynajmniej tego nam wszystkim życzę :)
» 1 marca 2021, 13:16 #305
Chestnut: Jeżeli obrona nie jest pewna, to atak nie może też sobie pozwolić na większe ryzyko.
» 1 marca 2021, 14:41 #304
MiSt: Atak cierpi głównie przez średnią formę strzelecką, a nie obronę. Kreujemy całkiem sporo sytuacji, ale albo strzały są blokowane(Mason, Martial), albo zbyt łatwe do wyłapania(Rash). Gdyby ofensywa złapała formę podobną do końcówki zeszłego sezonu to z miejsca możemy sobie dopisać 10 punktów więcej. Dobrze, że chociaż Bruno sporo trafia, choć swoją drogą powinien mieć dużo więcej asyst na koncie.

Oby złapali formę chociaż w końcówce sezonu :)
» 1 marca 2021, 15:14 #303
united58: Za mlodziez przepraszam bo mnie niemiecki celnik zdenerwowal . Za iqosy zaplacilem sto euro i nie moge pojac
dlaczego oni traktuja elektryki jak tytoniowy produkt . Ostrzegam innych.
» 1 marca 2021, 12:56 #302
rizx: Może dlatego, że wkłady do iqosa to tytoń :)?
» 1 marca 2021, 13:12 #301
QUEBON: E-papierosy. Fuj.
» 2 marca 2021, 09:13 #300
VaultBoy96: Nasze mecze z topowymi zespołami to kompletna porażka. Wychodzimy na te mecze, żeby nie przegrać, a nie po to żeby wygrać.
» 1 marca 2021, 12:06 #299
18lech2804: Statystyki Solskjaera we wszystkich meczach ligowych z top 7 bo dolaczam Leicester:)
Totenham 4 mecze 2xW 1xR 1xP 7/12pkt 4:8
Leicester 4M 3xW 1xR 10/12pkt 6:2
Liverpool 4M 0xW 3xR 1xP 3/12pkt 1:3
Arsenal 5M 0xW 2xR 2xP 2/15pkt 1:6
Chelsea 4M 2xW 2xR 8/12pkt 6:0
City 3M 2xW 1xR 7/9pkt 4:1
» 1 marca 2021, 13:02 #298
DevoMartinez: Z arsenalem chyba brakuje 1 meczu ;)
» 1 marca 2021, 14:16 #297
18lech2804: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.03.2021 14:20

Nie brakuje w sezonie 18/19 jeden mecz zagral jeszcze Mourinho a jeden jako trener tymczasowy zagral juz Sokskjaer.
» 1 marca 2021, 14:19 #296
H2O1994: W poprzednim sezonie nasza gra przeciwko top6 to było coś pięknego, w tym sezonie nie za dobrze to wygląda.
» 1 marca 2021, 15:01 #295
united58: @CoachMark
Moze TY lubisz statystyki ,ale trzymajmy sie faktow ani Teles ani DVB ani mlodzierz nie graja A Cavani jest ciagle kontuzjowany .Wydalismy kupe pieniedzy a ja w tej polityce transferowej nie widze zadnych rezultatow, moze i jakis progres jest ale bez sensownych transferow nie bedzie sukcesow.Jest to moje zdanie ,ale obawiam sie ,ze mam racje.
» 1 marca 2021, 11:47 #294
Chestnut: Młodzież. :)
» 1 marca 2021, 11:54 #293
nieeeeeeee: A wiesz że w klubie ważna jest Rotacja czy dobra ławka rezerwowa zobacz na Liverpool nie mają dobrych rezerwowych ani długiej kadry i wszystko się sypie
» 1 marca 2021, 11:59 #292
Strzelec: Cavani ciągle kontuzjowany? To dopiero jego pierwsza kontuzja odkąd do nas dołączył.

Uważasz, że Bruno, AWB czy Maguire to słabe transfery?
» 1 marca 2021, 12:01 #291
91nc99: Na razie tylko Beek zawodzi, ale to chyba wina Ole że nie ma pomysłu na Holendra.
» 1 marca 2021, 12:18 #290
BNK: Telles ak wchodzi to daje radę, ale po co go na siłę wpychać do składu, skoro Shaw gra bez zarzutów? Cavani wypchnął z pierwszej 11 Martiala i pewnie do niej wróci już w następnym meczu. Rashford, Greenwood, McTominay, powoli wprowadzamy innych, więc nie rozumiem o co ci chodzi, z tą młodzieżą. Nie gra tak naprawdę tylko VDB,ale jak juz wchodzi na boisko, to wyraźnie widać, dlaczego Solskjear na niego nie stawia.
» 1 marca 2021, 12:48 #289
wedel242: @Strzelec Tak, Cavani jest ciąglę kontuzjowany, to jest jego 2 kontuzja, opuścił już łącznie przez nie 7 meczów + 3-4 związane z brakiem trenowania, przygotowaniami itp. To daje łącznie z 10 meczów które już opuścił, do tego jeszcze bonusik w postaci 3 meczów zawieszenia no ale tego nie liczę
» 1 marca 2021, 13:03 #288
Strzelec: @wedel

Małe niedopatrzenie. Cavani miał już wcześniej drobną kontuzje, ale nie było to nic poważnego. Nie wiem po co mówisz o braku przygotowania do sezonu skoro to nie wina Urugwajcztka, że zakontraktowaliśmy go tak późno. Po za tym brak przygotowania to nie kontuzja. Gdy został zawieszony przez FA nie był kontuzjowany.
» 1 marca 2021, 13:20 #287
CoachMark: Nie zrozumiałeś mnie. Żeby powiedzieć że ktoś jest bogaty, to względem innego biednego się musi porównać. Żeby powiedzieć, że ktoś jest gruby, to warto by było go obejrzeć na tle chudego. To są fakty i statystyka też przyzwoicie opisuje fakty. Mówienie że Cavani jest ciągle kontuzjowany jest właśnie niczym nie poparte, do niczego odniesione. Tak o z czapy walnięte.
» 1 marca 2021, 15:56 #286
Kiharitony: Ktoś ma może lub wie gdzie mogę znaleźć statystykę OGSa vs Big6 od kiedy objął Manchester?
» 1 marca 2021, 11:05 #285
Abstrahujacy: Transfermarkt.pl i trochę szperania oraz poświęconego czasu. Nie ma za co!
» 1 marca 2021, 11:25 #284
Litosci: Planetfootball.com/quick-reads/the-premier-league-big-six-head-to-head-table-in-2019-20-liverpool-top/ Tutaj macie jak to w zeszłym sezonie w lidze wyglądało.
» 1 marca 2021, 11:50 #283
Kiharitony: Wielkie dzięki! Jak już jesteś taki pomocny to może chcesz poszperać i dać znać jak to wygląda :D
» 1 marca 2021, 11:51 #282
18lech2804: Tak z pamieci w zeszlym sezonie he
City 6pkt 2x wygrana
Arsenal 1pkt remis i porazka
Chelsea 6pkt
Liverpool 1 pkt remis porazka
Totenham 4 pkt wygrana i chyba remis
No i mozna dorzucic
Leicester 4 pkt remis wygrana
Wynikow juz tak nie pamietam ale
Liverpool 1:1 0:2
City 2:1 2:0
Chelsea 4:1 2:0
Leicester 2:0 1:1
Arsenal 1;1 i chyba 0:2
Totenham nie pamietam
» 1 marca 2021, 12:14 #281
Kiharitony: Dzięki wam, mogło być lepiej ale mimo wszystko nie najgorzej to wyglada
» 1 marca 2021, 12:23 #280
Mariano88: Jakie wnioski? Trafiliśmy wiele punktów z dołem tabeli, więc nawet z top 6 walczyliśmy o ich odrobienie. Teraz jest odwrotnie, radzimy sobie dobrze z resztą tabeli, mamy 2 miejsce to z top 6 staramy się przede wszystkim nie przegrać
» 1 marca 2021, 12:31 #279
Litosci: Teraz każdy z topki gra na nas zachowawczo bo jesteśmy dla nich zbyt niewygodni i gdyby grali tak jak zawsze to dostaliby jak w zeszłym sezonie. Wtedy nasze mecze były mega otwarte, a teraz jest mniej miejsca i więcej badania.
» 1 marca 2021, 13:38 #278
CoachMark: Tak szybko przesmignąłem po komentarzach. Rzadko kiedy ktoś się wysili na jakieś dostępne statystyki, żeby podeprzeć jakieś stwierdzenie. Większość się kieruje wrażeniem. Trochę szkoda, bo jakby tak nie było, to pewne skrajne cudactwa by odpadły i by się dyskusja uporzadkowala. No ale póki co to mamy wolność myślenia i nie ma sensu udowadniać komuś, że koń nie jest wielbłądem. Jeden z użytkowników niżej pytał o styl jaki mamy? Czy to ważne by go jakoś jasno określić? Ma to się zamykać w jednym zdaniu czy jak? No i z czego można te style wybierać? Nie wiem czy to się mieści w definicji ale ja bym powiedział, że średni pressing, w okolicach 55 procent posiadania, średnio wysoko ustawiona obrona. No i najbardziej Unieted lubi posyłać piłki długie, za plecy wysoko grającej obrony. Teraz co do wczorajszego meczu. Dla mnie on wcale nie był kiepski. Byl przede wszystkim zacięty i szybko toczony. Obie drużyny miały szanse bramkowe, United miało ich więcej. Na pewno byli też lepiej wybiegani od gospodarzy. Zabrakło łącznika w ataku. Taka jest brutalna prawda, gdy nie ma Cavaniego, to nie ma nawet podstaw by oczekiwać, że na 9ce ktoś się wywiąże. Zwyczajnie centralna strefa ofensywa jest martwa. Nikt tam nie rozegra, prawie nigdy nikt nawet nie przytrzyma piłki, sporadycznie jakiś odbiór się przytrafi. Jeśli ktoś tego nie widzi, no to się nie zgadzamy. Jeśli jednak widzi i oczekuje, że w takiej sytuacji United remis z Chelsea powinien postrzegać jako powód do narzekań... No to gdzieś po drodze odparowała logika. No i miejmy odwagę to powiedzieć. Więcej niż 8 pkt do city na takim dystansie raczej nie da się odrobić. Tabele sobie można sprawdzić. Nie jest realnym celem tego klubu w tym sezonie mistrzostwo kraju. Wczoraj tak właściwie nie było jednego gościa, który byłby bardzo groźnym zmiennikiem. Do tego gra bez napastnika. Trzeba jeszcze dodać, że United mówiło że celem jest stabilizacja w top 4 i tak też mowili 'eksperci'. Ja rozumiem, apetyt rośnie w miarę jedzenia ale fajnie by było jakbyscie stosowali odniesienia do czegokolwiek zanim zaczniecie krytykować styl, ostatnie wyniki, czy dorobek punktowy. Precedens Lisów to nie jest reguła, zwykle drużyny do mistrzostwa urastają stopniowo.
» 1 marca 2021, 11:04 #277
united58: @Bukaku
Ja wiem co pisze nie bede polemizowal na temat Mounta ale o mlodzianach z Arsenalu nie wspominasz.
» 1 marca 2021, 11:02 #276
united58: Witam
Co wy z tymi transferami,zeby kupowac zawodnikow trzeba wiedziec cos o nich a nasz klub kupuje co sie da.
Kupilismy pieciu zawodnikow i co zaden nie nadaje sie do gry.Podniecamy sie mlodymi a zobaczcie jak w arsenalu graja mlodzi a taki Foden czy Mount decyduja o grze w swoich klubach. A u nas 5 min i ach a jak zagral ale bedzie wymiatal bedzie albo nie to sie dopiero okarze, smiem watpic, bo 19-20 latek wchodzi i wymiata a ja tego nie widze.Od dwuch lat gramy tym samym atakiem i takie sa rezultaty jakie sa raz wyjdzi a raz nie trzeba nam wzmocnien ale wzmocnien a nie zamiany Lingarda na DVB.
» 1 marca 2021, 10:28 #275
Bukaku: Chłopie to dopiero dzieciaki, popatrz na Greenwooda. Tak to będzie wyglądało, będą wzloty i upadki. A po drugie Mount jest starszy od Greenwooda o dwa lata a chce przypomnieć jak Greenwood ciągnął naszą grę po lockdownie. Zastanów się co piszesz
» 1 marca 2021, 10:37 #274
mcscotyy: Co do transferów to Pellistri i James to wtopa, Diallo może odpalić i mamy 19 Greenwooda który w tamtym sezonie ciągnął nas z Rashem za uszy. Priorytetem powinien być w letnim oknie Sancho i sprzedaż Jamesa i reszty (jones, Lingard, Mata i niewiadomo co z Pogbdancem)
» 1 marca 2021, 10:58 #273
Litosci: Po czym wnioskujesz, ze wtopa. Jamesa kupiliśmy za ledwo 20 mln, a wiara tutaj się nakręciła na początku jakby nowy Giggs przychodził. Zreszta ludzie w ogóle maja jakaś tendencje do okrzykiwania młodzików po jednym dobrym meczu nowymi Svholesami, zidanami itp.
» 1 marca 2021, 11:54 #272
DevoMartinez: A mi się James podoba. 500 minut 3 brameczki w lidze. A wielce utalentowany Martial 1500 minut 4 bramki. Czasem można więcej zdziałać grając serduchem niż bazując na samym talencie.
» 1 marca 2021, 14:37 #271
Litosci: Tez lubię Jamesa, ale dużo traci na tym, ze go Ole na Pp wystawia. No i może gdyby Ole zaczął robić wcześniej zmiany niż w 80 minucie to James by nam pare punktów dał
» 1 marca 2021, 14:48 #270
Pyra: Taka ciekawostka
La Liga 2021 Real Sociedad
Z Davidem Silvą w składzie W-10, R-2, P-2 / bez niego W-1, R-6, P-3

U nas pewnie by było podobnie bez Bruno
Z jednej strony jest radość z takiego piłkarza, z drugiej w kluczowych momentach bez niego może być pozamiatane...
Niech gra i się nie łamie nigdy
» 1 marca 2021, 10:07 #269
primasort: James nota 6,13 hehe,ale tu trolli
» 1 marca 2021, 09:39 #268
Michau38: Co by o Jamesie nie mówić, gość dużo biega i nie odpuszcza. Dobrze wspiera drużynę w działaniach defensywnych. Warto dać mu trochę szans na złapanie pewności siebie. Dłuuuuugo Martial dostawał szansę, pomijając już jego niewykorzystywanie dogodnych sytuacji bramkowych, nic drużynie w defensywie nie dawał. James na tą chwilę jest mimo wszystko lepszą opcją od francuza.
» 1 marca 2021, 09:58 #267
nieeeeeeee: Ty to dopiero troll jesteś
» 1 marca 2021, 10:48 #266
Michau38: OBECNY SEZON: Martial 21 meczy - 4 bramki, James 9 meczy - 3 bramki
» 2 marca 2021, 09:17 #265
damian182838: Nie wiem czemu głosujcie na fernandesa tak nisko, mimo że to nie był jego najlepszy mecz to I tak miał dużo ciekawych i otwierajacych podań. Niestety brakuje kogoś z przodu, brakuje tam kogoś silnego fizycznie, kogoś kto walczy I wywiera ciągle presję. Nie sądziłem że to powiem Ale taki lukaku by tam napewno wygrał jakiś pojedynek z tych kilku podań górą od fernandesa:-).
» 1 marca 2021, 09:17 #264
Abstrahujacy: Może teoretycznie i by się przydał, ale uciekał pierwszym pociągiem jaki przyjechał. Dziś to już tylko gdybanie jak razem z Bruno by zagrał gdyby nie był tchórzem. W ten sposób myśląc, rozważmy jak Di Maria by się na prawym skrzydle przydał omatkoboska.
» 1 marca 2021, 11:29 #263
mikiartur: Brakło nam wczoraj ostatniego podania. Ale też nie ma co narzekać na to że nasi grali słabo iitd. Bo jakby spojrzeć to więcej groźnych strzałów a nie takich że junior by piłke złapał to mieliśmy my. Strzał Rashforda z wolnego, strzał Greenwooda, strzał McTominaya, strzał Freda, w sumie ten z samej końcówki też można zaliczyć. A Chelsea stworzyła sobie 2 groźne akcje, tą Ziyeha i szczupak Giroud. W pierwszej połowie bardzo dobrze pracowaliśmy w pressingu. Meeega szkoda że w tym kontrataku pod koniec meczu tam na skrzydle był Scott a nie ktoś szybszy. Bo wtedy bardzo duża prawdopodobność, że padłby gol. Noi też patrzcie na nasze kadry. W Chelsea była cała kadra dostępna prócz Silvy. U nas nie zagrał Pogba Cavani Donny jak widać nie był tak dobrej formie by wejść z ławki, bo może mało gra ale jednak prawie zawsze wchodził w 2 połowie. Noi James oraz Scott grali jak na zaciągniętym ręcznym. Do tego James był mega sponiewierany przez obrońców Chelsea, i to że oni mieli tylko 2 żółte to skandal. Bo u nas Maguire i Fred robili po jednym faulu i dostawali od razu żółtą a tamci robili po 3/4 faule i paru z nich w ogóle kartki nie dostało. Można narzekać że Ole wystawił Jamesa bo faktycznie średnio zagrał, ale przynajmniej bardzo dobrze pracował w pressingu z Masonem i Bruno przez co Chelsea większość czasu nie umiała przejść na naszą połowę. A jakby James nie wszedł to kto miał wejść? Martial bez formy od dłuższego czasu? czy Amad który pod względem fizycznym jest jeszcze słabszy póki co od Daniela a do tego ma o wiele mniejsze doświadczenie z takich meczy. Jedyne co mogłoby może zaskoczyć to wejście Matica za kogoś z ataku. Wtedy byśmy grali 4-3-1-2 ale dzięki temu Scott mógłby zagrać ofensywniej co mogłoby spowodować może jaką sytuację bramkową dla nas.

Teraz już trzeba zapomnieć o tym meczu i skupić się na meczu z Crystal Palace który trzeba wygrać. Liczę że Donny będzie w lepszej formie bo trzeba będzie wyjść ofensywnie na nich.
» 1 marca 2021, 08:40 #262
mikiartur: W ogóle jestem ciekaw co w football bloody hell i w jej wysokość PL powiedzą o tym meczu
» 1 marca 2021, 08:48 #261
Klimaa: Niestety nie miałem możliwości obejrzeć wczorajszego szlagieru.
Czy możecie powiedzieć jak wyglądała nasza gra względem rozpędzonej Chelsea? Powtórki oglądałem ale jak wiadomo to nie zawsze odzwierciedla przebieg spotkania.. Kto był u nas wyróżniającą się postacią?
» 1 marca 2021, 08:38 #260
mikiartur: Dużo walki w środku, kilka sytuacji po każdej ze stron zwłaszcza w 2 połowie. W 1 połowie nasi bardzo dobrze pracowali wysokim pressingiem. Nie podyktowano karnego który nam sie należał. Czy bym kogoś szczególnie wyróżnił? Raczej nie było takiego gracza który zrobiłby coś ponad stan, ale też nie było nikogo kto by jakoś mega odstawał. Trzeba pochwalić Maguire'a i Lindelofa choć Harry raz się spóźnił i niewiele brakowało a mogłoby się to źle skończyć. DDG też poza jednym wybiciem to solidny mecz zanotował, wszystko co musiał złapał a do tego obronił bardzo trudny strzał Ziyecha. AWB dobrze pracował w pressingu ale pare razy zgubił Chillwella przez co powstała jedna groźna akcja Hakima. Choć pod koniec meczu zanotował fenomenalne podanie do Scotta które jakby to Scott lepiej rozegrał i jakbybył szybszy mogło rozstrzygnąć o losie tego meczu. Shaw zagrał bardzo dobrze choć raz z jego strony doszło do tego dośrodkowaniu które prawie Giroud zamienił na gola noi ten rajd Mounta także szedł z lewej strony. Ale w ataku sporo dawał. A z pomocy i ataku no to z gry do przodu trudno kogoś mocniej wyróżnić. Za to w odbiorze to dobrze funkcjonowało
» 1 marca 2021, 08:47 #259
damian182838: To podanie o którym wspominasz chyba było od Freda:-)
» 1 marca 2021, 09:06 #258
Klimaa: dzięki :) czyli typowy mecz walki z kilkoma okazjami.
Na pewno cieszy zero z tyłu. Dopóki nie ustabilizujemy się w defensywie nie ma co liczyć na większe sukcesy tym bardziej że od pewnego czasu nasza ofensywa przeżywa kryzys formy i tak jak wcześniej mogliśmy stracić 2 bramki to można było być pewnym że w ataku strzelimy o jedną więcej. Mam nadzieję że najważniejsi zawodnicy odnajdą formę w kluczowej fazie sezonu która powoli nadchodzi.
» 1 marca 2021, 09:09 #257
Kryptospiderman: Będziemy walczyć do końca! Ta drużyna to i tak kolejny feniks w tym klubie... powstał z prochu, i daje radę drugi sezon. Może niema pucharów, ale napewno co raz to solidniejszych zawodnikow widzimy. A co do Daniela było widac od pierwszych minut ze jest spuchnięty po ostatnim meczu. Niepotrzebnie zagrał tak długo tez wczoraj. Martial niema rytmu meczowego. Greenwood na środku pola narazie jak dziecko we mgle. Natomiast na to trzeba czasu.
» 1 marca 2021, 06:54 #256
Michau38: Martial nie ma rytmu meczowego? Gość nie ma formy od kilku miesięcy i OGS ciągle na niego stawiał licząc że wróci do formy z poprzedniego sezonu. Czas się skończył i musi dać szansę innymi. To raczej James nie ma rytmu
» 1 marca 2021, 07:13 #255
is200second: A rashford co wczoraj pokazał? Najsłabszy na boisku. Wieczne rozlicznie Martiala o reszcie zapominamy? Mecz powinien się skończyć 2 do zyla jakby sędzia nie bał się dać slusznego karnego i Scott dobrze dograł prosta piłkę bo tak trzeba to nazwać. Już nawet Ole nie owija w bawełnę i przy okazji przypomina o braku jakości. Zakupy w lato i jeszcze raz zakupy.
» 1 marca 2021, 08:03 #254
klusek0128: "Bedziemy walczyc do końca" Ty masz na mysli walke o mistrzostwo ?! |: jesli tak to powiedzieć "naiwny" to nie powiedzieć nic...
» 1 marca 2021, 08:16 #253
Kryptospiderman: Chodziło raczej ze nie odpuszczamy meczy w PL
» 1 marca 2021, 09:24 #252
Michau38: Rashford też ostatnio ssie. Ja się ustosunowałem do wypowiedzi Kryptoczłowiekopająka ;)
» 1 marca 2021, 09:55 #251
damian3chrosto: Nie wiem o co chodzi z tym jeczeniem o styl drużyny z top 6/7/8 może 9? Nie wiem. Oglądam kazdy mecz i wczorajszy był pełen zaangażowania i prób strzelenia bramki przez całe 90min, moze poza pierwszymi minutami 2 połowy. To fakt nie rzucają się na hurra jak dzikie pitbulle na rywala ale widać że próbują wygrywać mecze jednocześnie pamiętając o obronie, ponieważ Ole ma świadomość co to za klub taka Chelsea. A tak na marginesie to myślę że wygralibysmy 1-0 po karnym a i tak byłoby jeczenie. Nie pozdrawiam a Ole i tak będzie na kole bo jest całym sercem zaangażowany a wy tylko palcami na klawiaturze. GGMU!!
» 1 marca 2021, 06:23 #250
Abstrahujacy: To nawet nie top6 czy top9 a big6, czyli segregacja wynikająca z zaszłości. GGMU
» 1 marca 2021, 11:22 #249
Red7: Transfery w latu bo średnio to wygląda
Pogba out R Neves/Ndidi in
Martial out J Sancho in
I jakiś world class stoper bo lindelof i maguire w dwoje są niepewni
» 1 marca 2021, 04:45 #248
QUEBON: Moim zdaniem to powinno przebiec tak, że kupimy Donnarummę, na lewą stronę Davies, żeby Shaw wiedział, że ma konkurencję, na ŚO kupimy Kounde i Torresa, gdyby któryś z tej dwójki nie wypalkł, na prawo możemy kupić Reece'a Jamesa, żeby AWB miał godnego rywala, no i Ndidi, dobrze mówisz, możemy nawet pokusić się o Kevina de Bruyne, powinno się dać radę go kupić, na prawę skrzydło, to jest mus, trzeba kupić tak jak napisałeś Sancho, no i na napastnika sądzę że może być Depay.
» 1 marca 2021, 09:24 #247
91nc99: Messi powinien być do wyciągnięcia. Alaba za frajer
» 1 marca 2021, 09:26 #246
Gallacher: Grosicki gwiazdor wystawił się i pokazał kim jest i na czym mu zależy.Myślał że za zasługi będzie powoływał.Niestety, nie u Souzy.
» 1 marca 2021, 04:05 #245
zbyszek7: Musimy obowiazkowo wygrac z CP i przywiesc remis z etihad moze byc 0-0 czy wam sie to podoba czy nie :P
» 1 marca 2021, 01:29 #244
rreddevilss: Niech mi ktos wytlumaczy bo nie rozumiem, mecze z big 6 praktycznie nie tracimy goli i obrona jest monolitem a z druzynami 7-20 sie czesto kompromitujemy o co chodzi?? Nie mam pretensji i remis na SB to byl zawsze ciezki teren dla nas nawet dla Fergiego, ale brakuje mi w meczach z czolowka podjecia większego ryzyka ( niekkoniecznie dzisiaj bo patrzac w tabele 1 pkt w tym meczu jest wporzadku mistrza i tak nie zrobimy) czemu Ole tyle gadal o DNA a tego zupełnie nie widac w tych meczach, w Lipsku tez zabil mecz taktyka


2 miejsce i wygrana LE mysle ze bylaby bardzo dobrym wynikiem, ktory przed sezonem wzielibysmy w ciemno
» 1 marca 2021, 00:05 #243
Devilmane13: Pomijając koncentracje i mobilizacje, z top6 zazwyczaj sie cofamy, gramy srodkiem fred-MT i kontrujemy, w takim oblężeniu lepiej też gra DDG (taki typ bramkarza) a z teoretycznie słabszymi rywalami staramy sie dominować, gramy jednym bardziej defensywnie usposobionym pomocnikiem, tworzą się przestrzenie i duet naszych srodkowych obrońcow gorzej gra, jak trzeba sie wykazać szybkością niż dobrym ustawieniem.
» 1 marca 2021, 00:32 #242
91nc99: Po tej kolejce chyba jasno można stwierdzić, że tylko katastrofa odbierze tytuł City. Z kolei o pozostałe trzy miejsca w LM walczyć będzie 8 zespołów, do Villi włącznie. Myślę, że ze dwie kolejki i z tego peletonu wypadną ze dwie drużyny.
» 28 lutego 2021, 23:50 #241
giermeq: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.02.2021 23:33

Do usunięcia.
» 28 lutego 2021, 23:30 #240
lukJakubowski: Zmierzamy w dobrym kierunku.
Odnoszę wrażenie, że Ole dba o stabilizację naszej pozycji w lidze. Jeśli skończymy ligę w TOP 4 i wygramy LE czy puchar FA to nie będzie powodu do narzekań.
Wiadomo, że jesteśmy w tyle za jakością piłkarską City, ale zmniejszamy ten dystans.
Jestem fanem United od 99 roku i widzę, że coś ruszyło. To nie jest patologia Mou czy Holendra. Na mecze się czeka i nie obawiamy się już dziadostwa, jak w tamtym okresie.
Wiadomo, że czujemy frustrację po takich wynikach, ale nadzieja na lepsze jutro jest i nie mówcie, że nie.
P.S Daniel James to solidny zawodnik. Normalny sędzia paru zawodników Chelsea przywolalby do porządku żółtymi kartkami za fale na nim. Inaczej by się, wtedy grało Naszym.
» 28 lutego 2021, 23:26 #239
tygrys26: Noni co z tego ze daliby po żółtym? Jak James pobiegnie kopnie na ślepo w pole karne i strata piłki jest...
» 1 marca 2021, 10:16 #238
ManUtd9097: Ale życie to nie bajka xD
» 28 lutego 2021, 22:39 #237
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.02.2021 23:01

@ManUtd9097 mógłbyś napisać jeden długi komentarz, a nie srać komentarzami co minutę i zawalać stronę tylko Twoimi komentarzami?

7 KOMENTARZY Z RZĘDU, a 9 ogólnie w godzinę.
» 28 lutego 2021, 22:59 #236
ManUtd9097: Moje życzenia na okienko transferowe. Sprzedaż: Martial,De Gea, Lindelof,Fred,James. Zakup : Sancho,KoundĂŠ?,Ndidi/Navas?
» 28 lutego 2021, 22:38 #235
Chestnut: To odpal sobie Football Managera i dodaj na listę transferową i na listę życzeń. :)
» 28 lutego 2021, 22:55 #234
ManUtd9097: Już odpalam mordo
» 28 lutego 2021, 22:58 #233
Pierun: Navas? On ma już 35 lat.
» 28 lutego 2021, 22:58 #232
wrobel1992: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.03.2021 07:01

Pewnie o Nevesa mu chodzi... Ale zna tylko z plotek:)
» 1 marca 2021, 06:59 #231
szabo1878: Martial po wejsciu na boisko standardowo się snuł... więc tym razem tak dla sportu popatrzylem sobie na staty z tego sezonu (w Premier League):

Martial: spędził na boisku 60% ze wszystkich możliwych minut. Wkład w nasz dorobek bramkowy: 16%

Cavani: 36% minut na boisku, udział w bramkach: 15%

Udział bramkowy podobny, lecz różnica w czasie spędzonym na boisku ogromna.

Ponadto Cavani ma 34 lata i wylądował na wyspach zaledwie pół roku temu. Jest to oczywiście klasowy napastnik, ale... czy Martial też już takim nie powinien być?

Pytanie na koniec: czy ktoś jeszcze u nas wierzy w Francuza? I to nie na zasadzie, że "skoro to nasz zawodnik to mu życzę dobrze". Czy ktoś realnie wierzy, że będzie on wartościowym kreatorem sukcesu? Że będzie gwiazdą nie tylko za nazwisko, czy trykot jaki wkłada, a za to co prezentuje co tydzień na boisku.

Ja szczerze mówiąc już w to nie wierzę.
» 28 lutego 2021, 22:32 #230
RedDan: Ja również. Patrząc jak Cavani zapitala wzdłuż i wszerz, a co robi wypoczęty Marsjan (niski pressing), to nóż się w kieszeni otwiera, a strzelba sama ładuje.
» 28 lutego 2021, 22:35 #229
Glory1878: Gość jest za słaby i tyle. Od czasu do czasu jakieś tam przebłyski i na tym się kończy. Sam po cichu liczyłem, że z lepszą pomocą chłop się ogarnie, bo co jak co ale z takimi asami za plecami jak Pereira czy Lingard to napastnicy nie poszaleją. Teraz mamy Bruno, Pogbe a gość dalej nie istnieje.

Sprzedać i kupić konkrętną 9. Szkoda, żeby chłop blokował tylko miejsce w składzie lepszym zawodnikom
» 28 lutego 2021, 22:36 #228
SzarimMusty: Martial po wejściu zrobił więcej niz Bruno ale święte krowy istnieją nie tylko w notesiku trenera ale także w notesikach "szpecjalistów z DevilPage". Czepianie się zawodnika, że przez 10 minut zrobił tyle samo co inni w 90 minut to abstrakcja.
» 28 lutego 2021, 22:37 #227
vanantgaal: Martial gra słabo i nie będzie z niego wielkiego napastnika (chociażby dlatego, że to nie jest klasyczna 9). Nie ma co się łudzić, że będzie on kluczowym zawodnikiem zespołu. W tym wieku powinien się już wyróżniać a on od kilku lat stoi w miejscu. Natomiast nie jest aż tak zły jak o nim tutaj się pisze. Jako część szerokiego składu jak najbardziej się nadaje. Obecnie cała nasza ofensywa gra słabo. Rashford, James nic dzisiaj nie pokazali. Bruno ma dołek od kilku tygodni ale jakieś liczby wykręca choć dzisiaj faktycznie nie pokazał nic. Złość kibiców skupiła się na Martialu a on jest tylko po częściowo winien aktualnej słabej dyspozycji naszego ataku.
» 28 lutego 2021, 22:49 #226
ManUtd9097: Fakt jest taki że jak byśmy mieli takiego 2 piłkarze na poziomie jak Bruno z przodu ,to możemy grać o wyższe cele.Rash jest chaotyczny, James za słaby a Green za świeży( to nie Class 92) ;)
» 28 lutego 2021, 22:14 #225
ManUtd9097: Wszystko z czasem , Ferguson od razu wszystkiego nie wygrał, ale niektórym wydaje się że to jest takie proste jak pisanie komentarzy na dp :D
» 28 lutego 2021, 22:04 #224
ManUtd9097: Wkleił się Bruno z kontekstu;)
» 28 lutego 2021, 21:53 #223
ManUtd9097: Fakt Ole ma słaby staż i jeszcze długa droga przed nim , ale od odejścia Fergusona tylko on Bruno jego sztab zdołał jakoś ten burdel poukładać.
» 28 lutego 2021, 21:51 #222
RedDan: Dokładnie, a niektórzy już tak marudzą jak by Ole siedział tu dziesięć lat, a my szorowali non stop dół tabeli. W tamtym sezonie trzecie miejsce, obecnie drugie, a było nawet pierwsze co od odejścia SAFa się nie zdarzyło.
Ja jestem zadowolony z obecnych zmian. Ktoś w końcu wziął się za niektórych starych bywalców szerokiego składu, transfery też jak dotąd na plus.
Długa droga, ale obiecująca.
» 28 lutego 2021, 21:56 #221
H2O1994: Do tego w ostatnich 12 miesiącach przegraliśmy tylko 4 mecze w PL, chyba najlepszy wynik ze wszystkich drużyn.
» 28 lutego 2021, 22:04 #220
ManUtd9097: Dla mnie najlepszy z naszej strony był Mctominay (choć nie zagrał jak i inni na 100% swoich możliwości)
» 28 lutego 2021, 21:47 #219
ManUtd9097: James i Fred może i zagrali dobre spotkanie,ale to nie są piłkarze na poziom mistrza i lm
» 28 lutego 2021, 21:40 #218
ManUtd9097: Zasłużony remis , mecz wyrównany. Wole taki wynik , niż zwycięstwo po karnym (jak już miał gwizdnąć to pośredni) Słabo z naszej strony ,liczyłem na więcej :(
» 28 lutego 2021, 21:39 #217
BNK: Ja tam bym wolał zwycięstwo po karnym. Zwłaszcza, że się należał.
» 28 lutego 2021, 21:43 #216
FabianWawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.02.2021 23:32

nie należał się, możemy stoczyć batalie na argumenty, lub po prostu możesz mi zaufać, ukończyłem kurs sędziowski i hobbystycznie sobie sedziuje za jakies grosze.


Faktem jest też, że sędzia(ponieważ każdą kartkę, czy podyktowany karny należy uzasadnić) wybronił by się z decyzji o karnym, oraz o jego braku. Jednak... Więcej przesłanek jest, było właściwie za tym, by karnego nie dyktować.
» 28 lutego 2021, 23:29 #215
BNK: Nie będę z tobą staczał żadnej batali, ufać też Ci nie zamierzam, bo znam twoje wcześniejsze komentarze, zwłaszcza ten wyrzyg pod komentarzem kibica Leicester. Zagranie ręką w polu karnym, ręka nie przy ciele, należy się karny.
» 1 marca 2021, 08:01 #214
MixEx: Glazerowie jednak super to rozegrali. Zamkneli mordy kibicom jednym prostym ruchem, zatrudniając legende klubu na trenera. Oni zadowoleni ze hajsik leci, kibice przez sentyment daja taryfe ulgowa dla zarzadu i OGSa, przecietniactwo widze że kibicom na DP sie podoba, no po prostu majstersztyk w wykonaniu Glazerów.
» 28 lutego 2021, 21:31 #213
mikifiki: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.02.2021 21:42

"kibice przez sentyment daja taryfe ulgowa dla zarzadu i OGSa" - powiedz mi, w jaki sposób poza narzekaniem w internecie, kibice mogą wpływać na decyzje podejmowane przez zarząd? Jedynym rozwiązaniem byłoby uderzenie w strukturę finansową klubu, poprzez bojkot meczów i zaprzestania kupowania klubowych gadżetów itd. To doprowadziłoby do spadków przychodów klubu, z czasem zaczęliby się wycofywać sponsorzy. Tylko tak kibice mogą wpłynąć na zespół, co oczywiście nigdy się nie wydarzy. Czy to nam się podoba czy nie, Manchester United jest przede wszystkim ogromną maszynką do zarabiania pieniędzy. Póki wszystko się zgadza w Excelu, nikt nie będzie podejmować radykalnych decyzji, bo to się po prostu nie kalkuluje. Zarząd, Galzerowie, Ed, czy sponsorzy mają naprawdę gdzieś opinię Johna z Manchesteru, Kowalskiego z Radomia, czy N'dombele Warahiri z Burkina Faso. Żeby była jasność - klub nie musi obstawać murem za danym szkoleniowcem. Tak naprawdę dla struktury finansowej klubu nie ma znaczenia, kto jest szkoleniowcem, o ile oczywiście nie jest to kompletny laik, który mógłby doprowadzić do spadku zespołu z PL.
» 28 lutego 2021, 21:39 #212
MixEx: To już nie pamiętasz jakie przed zatrudnieniem Ole byly ruchy GlazersOut? Moze ich nie zaboli zdanie poszczególnych kibiców ale jako kolektyw jednak mamy jakiś wpływ na to jak ten klub działa. Wbrew pozorom sponsorzy patrza rowniez na to jakie zdanie o klubie i ich władzach maja kibice, nikt nie chce być kojarzony negatywnie zwłaszcza w dobie kiedy jakiś fail w social mediach może zniszczyć reputacje firmy.
» 28 lutego 2021, 21:50 #211
sisinho: Z tego co wiadomo to EDek na własnej skórze poczuł co znaczy frustracja wśród kibiców przed transferem Bruno. Więc nie do końca bym powiedział ze kibice nie mają wpływu.
» 28 lutego 2021, 21:54 #210
mikifiki: Owszem, pamiętam akcję protestacyjną, skierowaną przeciwko Glazerom. Zresztą, te akcje cyklicznie się powtarzają. Jakiś czas temu nawet oficjalne Stowarzyszenie kibiców United wystosowało list do władz klubu, w którym podzieliło się swoimi wątpliwościami i obawami co do przyszłości klubu. Żadnych wymiernych rezultatów tego listu nie było, choć podpisali się pod nim nie pojedynczy kibice, a duża grupa kibiców związana z klubem od lat. Dlatego uważam, że kibice takimi akcjami nie mają żadnego wpływu na decyzje podejmowane w klubie, choć oczywiście są bardzo ciepło przyjmowane przez media i są nagłaśniane. Tylko bojkot i uderzenie klubu po kieszeni mogłoby coś zmienić. Najlepszym przykładem może być tutaj założenie klubu United of Manchester przez kibiców MU, którzy nie godzilli się na przejęcie zespołu przez Glazerów, więc założyli własny klub. Ale póki akcje takie dotyczą promila spośród wszystkich sympatyków na świecie, to takie działania do niczego wymiernego nie doprowadzą.
» 28 lutego 2021, 22:06 #209
Atlantic: GlazersOut jest wciąż aktualne.
» 28 lutego 2021, 22:24 #208
0listonoszpat: Przeciętny to ty jesteś, już nie wspominając o twojej mordzie. Przeciętniakiem to jest Arsenal albo Southampton jakiś. United zagościli na stałe w czubie tabeli i z takiego miejsca przy dobrych transferach i odrobinie szczęścia możemy wskoczyć na poziom mistrzowski.
» 28 lutego 2021, 23:45 #207
Gallacher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.03.2021 03:28

Panowie, spokojnie.Zawsze można zacząć kibicować FC United of Manchester :D
» 1 marca 2021, 03:26 #206
rad2005: Podobno kupiliśmy super młode talent, a gdzie one grają ? Jakby Fergie tak robił to np. Roo by nie było i by nie był rekordzistą. Więcej jaj przy zmianach kosztem starych wyjadaczy Olę !
» 28 lutego 2021, 21:27 #205
kckMU: Ciężki ten terminarz cholera jest. Dwumecz z Milanem i spotkanie z Leicester naprawdę sporo powiedzą o przyszłości tego sezonu.
» 28 lutego 2021, 21:22 #204
levy181: Ostatnio faktycznie z drużynami z Top 6 nam nie idzie. Oczywiście dobrze że te starcia nie są przegrane ale dobrze byłoby ukuc.
» 28 lutego 2021, 20:59 #203
sisinho: Niby tak chociaż przy 1 porazce i 1 wygranej masz 3 pkt, natomiast za 2 remisy masz o punkt mniej :)
» 28 lutego 2021, 21:15 #202