Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ajax i Manchester United ustaliły sumę odstępnego za Donny'ego van de Beeka

» 30 sierpnia 2020, 21:10 - Autor: Rio5fan - źródło: ESPN
Według informacji przekazany przez ESPN, Ajax i Manchester United doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego za transfer Donny'ego van de Beeka.
Ajax i Manchester United ustaliły sumę odstępnego za Donny'ego van de Beeka
» Donny van de Beek najprawdopodobniej zostanie pierwszym letnim wzmocnieniem Manchesteru United
Znaczące postępy w tej kwestii, za pośrednictwem swojego konta twitterowego, potwierdził również Fabrizio Romano.

- Manchester United osiągnął porozumienie z Ajaxem w sprawie sumy odstępnego za Donny'ego van de Beeka - przekonuje Rob Dawson z ESPN.

- Porozumienie oscyluje wokół 40 milionów funtów. Do ustalenia pozostały warunki kontraktu indywidualnego i kwestia testów medycznych. United są pewni, że sprawa zostanie załatwiona - dodał dziennikarz.

Fabrizio Romano przekazał, że warunki kontraktu holenderskiego pomocnika z Czerwonymi Diabłami zostały już ustalone.

- Po nowych rozmowach w ostatnich godzinach z agentem Van de Beeka, Manchester United osiągnął całkowite porozumienie w kwestii warunków kontraktu Holendra - napisał na Twitterze Romano.

- Holenderski pomocnik zaakceptował dołączenie do Manchesteru United do czerwca 2025 roku. Czerwone Diabły rozmawiają z Ajaxem, by kupić Van de Beeka natychmiast po złożeniu pierwszej oficjalnej oferty, w okolicach 40 milionów euro.

- Manchester United jest pewny, że transfer zostanie załatwiony na początku następnego tygodnia. United są pewni, że kupią Van de Beeka bez negocjacji. Zamiast tego, pierwsza oferta spełni finansowe żądania Ajaxu - zakończył włoski dziennikarz.


TAGI


« Poprzedni news
BILD potwierdza: United zainteresowani Thiago Alcantarą
Następny news »
Solskjaer już po bezpośredniej rozmowie z Van de Beekiem

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (875)


uzio: 35 mln + 4 mln funtów w bonusach za niego zapłacili
» 2 września 2020, 18:44 #875
wedel242: Oficjalka na fb
» 2 września 2020, 18:33 #874
pilchu: Jest oficjalny post. VDB został czerwonym diabłem :)
» 2 września 2020, 18:31 #873
Kamil01GGMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 18:31

De beek czerowny official!!

Official: Donny van de Beek joins #mufc from Ajax on a five-year contract + the option for an extra year #mulive
» 2 września 2020, 18:30 #872
zbyszek7: Jak mozna tu ciagle pisac ze kupujemy SO jak jest Harry, Victor, Bailly, Jones, Smalling, Rojo i Axel? Czy wy tego nie wiecie? Jest ich za duzo I napewno nie kupimy nastepnego zanim sie z kims nie pozegnamy
» 2 września 2020, 16:44 #871
dlabigt23: Dokładnie . Moim zdaniem nie musimy juz teraz kupywac ŚO a skupic sie na ataku czyli nasza słabą strona Prawym skrzydlem . Fajnie jakby przyszedł Sancho i moznaby bylo uznac to okienko za udane . W styczniu postarac sie ewentualnie o kupno nowego napastnika jezeli odejdzie Ighalo lub jakiegos LO . Narazie mamy duzo ŚO wiec mysle ze jeszcze rok z tym co mamy damy radę . Wrócił Smalling i wcale nie musimy go sprzedawać , do rotacjji jeszcze sie przyda . Za rok pomyslimy o nowym ŚO .
» 2 września 2020, 16:55 #870
RedDan: W sumie nie głupie. Nie od razu Rzym zbudowano. Rok się jeszcze przeturlamy na tym co jest, a w przyszłym roku nie kończą się przypadkiem jakieś kontrakty? Jones, Rojo? To od razu się pożegna, klauzula Dayota się aktywuje i oby trafił do nas. Prawie cały sezon przegrali Linde i Harry sami, a jeszcze jest Bailly i Smaldini.
Jak kolega niżej, teraz VDB i Sancho i okno byłoby w pytę, a za rok dalsze wzmacnianie obrony i reszty. Jeszcze pożegnać Pereire i Lingarda, jak to miało być po transferze VDB.
» 2 września 2020, 17:16 #869
Roxyx: Generalnie zgadzam się z ostatnim zdaniem, ale rozumiem dlaczego niektórzy chcą ŚO.
Jones ciągle kontuzjowany, Axel i Bailly wydają się również mieć ze zdrowiem problemy, Smaldini jest niezły ale to chyba nie jest ten poziom jakiego my szukamy, a Rojo to ja nie wiem dlaczego jest jeszcze w tym klubie. Jest ilość, ale nie ma jakości a my obecnie szukamy tego drugiego.
» 2 września 2020, 17:18 #868
Cyprian1878: Otóż to. Tu jest tylko ilość nie jakość. Mamy Harry-Victor i na ławie w miarę ok Eric (też wiecznie l4). Smoła pewnie nas opuści, Tuanzebe status Jonesa złapał .. reszta bez komentarza. A więc mamy pany 2-3 SO co można w miarę na nich liczyć.
» 2 września 2020, 17:25 #867
Mariano88: Zbyszek, poza podstawowa para Harry, Victor oraz wypozyczonymi Rojo, Smalling reszta obrońców to jeden wielki szpital, biorąc pod uwagę bliski transfer Smallinga to szukanie jego zastępstwa to chyba nieglupi pomysł. Rojo chyba też na wylocie.
» 2 września 2020, 17:40 #866
Pogba6: Mozesz i 20 wymienic, ale skoro nie ma żadnego na odpowiednio wysokim poziomie to znaczy ze trzeba kupic tego obronce. Jakby w pilce decydowala ilosc a nie jakosc to spoko. Ale mamy Maguirea i dalej szrot i przecietniakow.
» 2 września 2020, 17:52 #865
artix206: Fakt, od cholery SO.. Szkoda, ze tylko jeden na bardzo dobrym poziomie, jeden na solidnym, a pozostali sie nadaja..
» 2 września 2020, 17:58 #864
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 16:34

Tak z ciekawostek: nasz były gracz Herrera ma koronawirusa. Plotka głosi (L'equipe, więc wiecie, z dystansem) że podobno robił jeszcze cyrki nie chcąc wracać do Francji i poddać się badaniom.
» 2 września 2020, 16:33 #863
kolor: L'Equipe to akurat dziennik nie tabloid i przedstawia dość rzetelne informacje.
» 2 września 2020, 16:56 #862
RedsFan: Po sezonie to połowa zawodników ma koronke ciekawe, że podczas sezonu nikt jej nie mial.
» 2 września 2020, 17:07 #861
PogbaKingOfMANU: I tak i nie @kolor. Obok wykrywania afer (np. doping Armstronga) często też po prostu szczują bzdurami na ludzi (a PSG nie lubią i nie raz pisali durnoty o nich lub byli po prostu złośliwi, stąd ostrzeżenie w razie coś, by nie brać jako pewniak).

@RedsFan: albo to kwestia balang po Ibizach i innych takich, albo wszystko było poukrywane by dokończyć te sezony i rozgrywki... tak naprawdę kij wie jak naprawdę jest z tym wirusem, ja już niczego nie wykluczam.
» 2 września 2020, 17:40 #860
Utd75: Hej
Koledzy i kolezanki z DEVILPAGE prosba dolaczajcie do Fantasy Premier League liga Manchester United Trojmiasto(lige utworzyly moje dwie corki wielkie Fanki Naszego Man Utd)
kod:n7uuno
» 2 września 2020, 16:04 #859
Chestnut: Już jest liga Devilpage :)
» 2 września 2020, 18:27 #858
MiSt: Myślę, że kupimy Sancho i będzie to koniec naszych zakupów w tym okienku. W styczniu poszukamy zastępcy dla Ighalo, a za rok kupujemy środkowego obrońcę i defensywnego pomocnika. Dopiero wtedy będziemy walczyć o coś więcej niż awans do LM.
No i oczywiście regularne pozbywanie się niepotrzebnych zawodników :)

A wy jak myślicie? Jak będą wyglądały kolejne okienka transferowe w naszym wykonaniu?
» 2 września 2020, 15:21 #857
Cyprian1878: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 15:29

Niech w końcu od tego okienka zaczną robić sprzedaż wiadomo jakich zawodników, bo tyle tych nieudaczników zostało, że głowa boli. Smoły do nieudaczników nie zaliczam, ale idzie jeszcze na nim zarobić. Pożegnać jeszcze Pereirę, Lingza, Rojo. Później przyjdzie czas na Jonesa (jak kiedyś wyzdrowieje), zastąpienie Maty i Maticia i poszukanie ludzi do konkurencji na bokach obrony. Typowa "9" też by się przydała.. dużo jest jeszcze przed Ole i sztabem, trzymajmy kciuki, żeby się udało!
» 2 września 2020, 15:28 #856
DailySmoker: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 15:41

Ja najbardziej ubolewam nad brakiem zawodnika na prawym skrzydle i jak tam w końcu przyjdzie to już będę bardzo zadowolony. Przez brak jednej pozycji ile my możliwości tracimy w ataku. Sprzedaż Jonesa, lingarda i pereiry to jest też coś na co czekam
» 2 września 2020, 15:40 #855
Cyprian1878: Te prawe skrzydło to u nas katastrofa i miejmy nadzieję, że ten cel priorytetowy to ta pozycja (Sancho).
» 2 września 2020, 15:50 #854
PogbaKingOfMANU: Myślę (a raczej liczę na to), że skończymy z wydawaniem setek milionów na transfery i kupowaniem gwiazd, bo nic z tego nie wynika, a i co pokazała wielokrotnie przeszłość, i same gwiazdy notują u nas raczej regres w porównaniu do przeszłych lub obecnych klubów. Nie wiem jak to zrobią, ale marzy mi się pójście ścieżką Bayernu, czyli rozsądne pieniądze za solidnych zawodników, niekoniecznie wielkie nazwiska i "transferowe hity", stworzenie całego kolektywu, niż pojedynczych kozaków, w przypadku gdy któryś wypadnie zacznie się kopanie po czole. Zaś co do walki o coś więcej niż awans do LM, to ten sezon na pewno nie. Przyszły może, będąc optymistą.
» 2 września 2020, 16:42 #853
Masarnia: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 17:18

. ....
» 2 września 2020, 17:16 #852
Kilerek7: Przyjdzie jeszcze Sancho i Badiashile i to tyle będzie. Thiago? Może być miłą niespodzianką, ale mając VDB nie mamy już takiej presji.
» 2 września 2020, 14:41 #851
klb9k: Jakby faktycznie przyszedł Sancho i Badiashile i udało się chociaż kogoś pozbyć z czwórki Jones Rojo Pereira Lingard to byłoby to całkiem udane okienko
» 2 września 2020, 14:45 #850
Cyprian1878: Za Badiashile Monaco odrzuciło już 3 oferty od Leverkusen, bo nie chcą się go pozbywać - tak wczoraj informował rzetelny pismak z Francji Mohamed Bouhafsi.
» 2 września 2020, 14:53 #849
Roxyx: @Cyprian Kovac (nowy trener Monaco) również mówił że on Badiego pozbywać się nie chce, więc on najpewniej zostaje.
» 2 września 2020, 17:20 #848
dread: mnie tez smiesza a zarazem denerwuja narzekania ,ze'' ja to bym kupil tego a ja tego''.to do cholery wez pozyczke i kup!!kup i udostepnij MU.taki transfer tu mrowcza robota roznych dyrektorow finansowych,zarzadów skautow. i menagerow.To nie kupno mirabelek w warzywniaku!przeciez nikt z klubu nie dziala na jego niekorzysc!Jak MU stwierdzi ze mozna tyle zaplacic za zawodnika,ze potrzebny jest druzynie to zapewniam ze beda dążyc do tego transferu.oczywiscie moze byc tak ze oczekiwania sprzedajacego sa poza zasiegiem finansowym klubu.wtedy trudno.ale przestancie marudzic tylko calujcie herb i krzyczcie GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!!
» 2 września 2020, 14:38 #847
getryscholesa: XDDDD
» 2 września 2020, 14:54 #846
demektczew: Dobry nick
» 2 września 2020, 15:37 #845
Klierek7: Demek jestem z Pszczolek macie jakiś fun club w Tczewie?
» 2 września 2020, 16:05 #844
Kilerek7: Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
Liverpool are still working to get Thiago Alcantara. Bayern are now convinced they’re gonna receive a new bid from #LFC soon. Klopp pushing again for Thiago. Manchester United only had contacts with his agent at the moment - nothing advanced between clubs.
» 2 września 2020, 14:38 #843
getryscholesa: Upamecano i Thiago odpadają. Cała naprzód po Sancho. Teraz albo nigdy. Jeśli starczy czasu to po finalizacji jego transferu możemy powalczyć o stopera.
» 2 września 2020, 14:36 #842
Kilerek7: James Cooper: "I don't think [Dayot] Upamecano will be coming to #mufc this summer. He is somebody Manchester United have scouted, have looked at, have been impressed by." #mulive [@footballdaily

SolskjÌr is an admirer of Thiago Alcântara but signing another midfielder is not considered a priority after signing Donny van de Beek. United will monitor Thiago's situation for the rest of the window but Jadon Sancho remains the primary target #mulive [espn]

#mufc have been invited to negotiate with Bayern Munich for Thiago Alcântara to create a bidding battle. Liverpool are refusing to pay the €30m valuation. Bayern are hopeful of creating more interest to ensure they get their full asking price #mulive [espn]

Jeśli Smalling i Fred odejdzie myślę, że z Thiago i obrońcą coś się szybciej ruszy, aczkolwiek sądzę, że bardziej chcemy kupić Badiashile lewonożnego, niż Upamecano. Tu podają, że małe szanse, tu Leipizg podaje, że rozmawiają z kilkoma klubami, zobaczymy!
» 2 września 2020, 14:36 #841
Diabelski97: All three parties want the Jadon Sancho to #mufc deal to happen. There is a very good chance it happens #mulive [@JamieJackson___, the football terrace]
» 2 września 2020, 14:24 #840
NexaT: Narzekacie jak najgorsze baby. Wcześniej bez transferu Van de Beeka i ciszy kompletnej mówiliście jaki to Ed ślamazarny, Glazerowie skąpi i nikt nie potrafi prowadzić negocjacji. Kilka dni temu info o Van de Beeku, Thiago i Upamecano i nagle Edek robi dobrą robotę. "No nie spodziewałem się tego", "Edek kozak, podobno teraz lecą prosto do Niemiec po Thiago i Upamecano", "No z Upamecano, Thiago i Van de Beekiem możemy walczyć o mistrzostwo". Teraz kilka głosów, że jednak Thiago i Upamecano to zwykłe plotki i nic się nie szykuje w tej kwestii, to już znowu lament. Napluć na was to za mało.
W komentarze wchodzę tylko po to, żeby się pośmiać. Pozdrowienia dla normalnych jeszcze co tutaj siedzą.
» 2 września 2020, 14:15 #839
klb9k: Człowieka odpowiedzialnego za transfery powinno się rozliczać po zamknięciu okienka transferowego ale faktycznie niektóre działania lub ich brak często może frustrować kibiców. Co okienko od jakiegoś czasu to samo, połowa okienka zero konkretów, fala krytyki, oświadczenie klubu w związku z krytyką, transfery.
» 2 września 2020, 14:41 #838
Mariano88: No fakt, aby zobaczyć jeden fajny post jak ktoś wrzuci z Twittera to trzeba całą ścianę płaczu przejść :)
» 2 września 2020, 15:03 #837
Cyprian1878: #mufc like Dayot Upamecano, but RB Leipzig do not need to sell him this summer after selling Timo Werner. Don't expect any move for him #mulive [@FabrizioRomano]

Czyli Dayot i Thiago odpadają. To co teraz wszystkie siły i kasa na Sancho? I to tyle z okienka? :)
» 2 września 2020, 13:13 #836
kamilpe: Romano ostatnio dodał wpis, że staramy się o środkowego obrońcy więc może coś jest na rzeczy z innym zawodnikiem
» 2 września 2020, 13:15 #835
Cyprian1878: Tylko kto by to miał być? alternatywy chyba się kończą
» 2 września 2020, 13:17 #834
Bourdain: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 13:24

Zbyt pięknie się to wszystko układało...
A tak serio, to jak wjedzie rozsądna oferta to te wszystkie czcze wymysły pismaków będzie można między bajki włożyć. Logiczne, że nikt go nie sprzeda za wartość klauzuli, która obowiązuje dopiero od przyszłego sezonu, trzeba zaoferować więcej, żeby się wszystko kalkulowało.
» 2 września 2020, 13:24 #833
klb9k: @Cyprian - może ten Pau Torres albo ten Badashile, tego drugiego nie widziałem w akcji ale gdzieś tam się przewijał w mediach
» 2 września 2020, 13:34 #832
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 13:38

Benoit Badiashile - myślę, że MU nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa (Monako miało odrzucić pierwszą ofertę).
» 2 września 2020, 13:37 #831
helupa: hahahaha, theunitedstand przed chwilą usunęło zapowiedź livestreama który najpierw miał być o 13:00 (naszego czasu) z tytułem "OFFICIAL DONNY VAN DE BEEK TO MANCHESTER UNITED!", bo główny prowadzący miał podobno dobre info, o 13:10 zmienił godzinę na 13:30, a przed chwilą całkowicie to usunęli hahaha
» 2 września 2020, 13:13 #830
Roxyx: Czego się spodziewałeś po Goldbridge'u "It's always bloody Burnley"? :P
» 2 września 2020, 17:24 #829
Kamil01GGMU: Roma are in advanced discussions with Manchester United over the double transfer of Chris Smalling and Fred. The midfielder could join on an initial loan with an option to buy. (Source: Teleradio)
» 2 września 2020, 12:38 #828
hraboNX: A to ciekawe. Choć trzeba czekać na Romano :)
» 2 września 2020, 12:50 #827
Advm: Jaki jest sens wypożyczać Freda, a zostawiać np. Pereire? Fredinho się jeszcze przyda, a tak ani nie zarobimy, ani nie będziemy mieli zawodnika.
» 2 września 2020, 13:06 #826
Stoperdo: Może zobacz jak grał w lidze ten cały biegacz pożyteczny Fredziszenko a później komentuj. Naoglądaliście się Fify, Football Managerze gdzie Freda może i warto mieć w składzie.
» 2 września 2020, 13:36 #825
RedsFan: Jakiś większość tutaj zgadza się z Advm, a to ty masz jakieś dziwne wyobrażenie o Fredzie i ogólnie piłkarzach :D
» 2 września 2020, 13:54 #824
Advm: Przemówił król Devilpage, Stopedro. Czy ja chcę go w pierwszym składzie? Nie.
Więcej nie chce mi się tłumaczyć, bo obstawiam, że i tak nic do ciebie nie dotrze, więc dopowiedz sobie co tam chcesz.
» 2 września 2020, 14:10 #823
pawelisto2: Fred to jedyny zawodnik u nas, który nie tylko potrafi, ale i zgarnia drugie piłki. Pogbie się nie chce, Bruno nie jest od tego, a Matic operuje przed obrońcami jako defensywny, ale nie na każdego przeciwnika potrzebny jest tak statyczny zawodnik. Fred daje tak naprawdę najwięcej opcji na środku, więc jeśli się zgodzi na bycie tym rotacyjnym zawodnikiem to jak najbardziej należy go zostawić. Van de Beek, Pogba, Bruno, Matic, Scott, Fred dobrze to wygląda na papierze, ale w trakcie sezonu wiadomo jak to wygląda; Pogbie w połowie sezonu odwidzi się gra na poziomie, Matic swoje lata ma Van De Beek nie wiadomo przecież czy będzie strzałem w dziesiątkę, a i po drodze znając nasz dar do podatności na kontuzję ktoś wypadnie. Pod koniec sezonu aż się prosiło o rotację w środku pola, bo widać było zmęczenie u Pogby i Bruno, a jedyną sensowną opcją był wówczas Fred. Tak, więc od przybytku głowa nie boli.
» 2 września 2020, 14:18 #822
RedsFan: Co nie napiszecie, to i tak stoperan megaloman wie swoje i nic do niego nie trafi :D
» 2 września 2020, 15:05 #821
Stoperdo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 15:31

Jedynym strzałem w 10 to była sprzedaż takiego pseudo wyrobu piłkarskopodobnego za 50 mln funtów przez Szachtar.Znowu zaczynacie pompować balonik, że Fred coś potrafi. Ta sama śpiewka z odbiorem i grą w stylu Kante już była. Potem w trakcie spotkań l;igowych w których Fred występuje piszecie ,, Stoperdo miał racje" tak też znowu będzie.




RedsFan pisałeś pierdoły o Mourinho, Lingardzie teraz znowu to robisz. Tym razem bożkiem został Freduardo da beznadziejne przyjęcie piłki.

Advmo już się wstydzisz swojego bohaterskiego biegacza? Fred za 50 mln ma siedzieć na ławce i nic nie grać?
Szybko schowałeś go do szafy.
» 2 września 2020, 15:30 #820
damian2987: Czekając na oficjale... polecam
https ://newonce.sport/2020/9/donny-van-de-beek-manchester-united
» 2 września 2020, 12:37 #819
hraboNX: Dzięki za linka, fajna rzecz :)
» 2 września 2020, 16:16 #818
Seszele: I jak tam kochani?
Pewnie niektórych swędzi na samą myśl kto, co i jak na Carrington :)
Spokojnie, wszystko jest dopinane na ostatni guzik. Kręcą się tutaj co jakiś czas grube szychy. Mogę tylko powiedzieć, że z tych wszystkich plotek to Thiago ani nikogo podobnego tutaj nie widziałem. Może był jakiś telefon, ale prędko okazało się, że ten transfer nie dojdzie do skutku.
Natomiast Donny to dobry chłopak. Widać, że to spełnienie jego marzeń. Myślę, że sobie poradzi.
Nie daję gwarancji, że pozyskamy również Dayota bądź Jadona, bądź też obydwu, ale są na to szanse. Wszyscy mówią, że MU naprawdę zmienił podejście do polityki transferowej i ja to potwierdzam.

Czekamy na oficjalki :)
» 2 września 2020, 12:33 #817
Phelek: Same konkrety, co za szczęście że mamy kogoś wewnątrz!
» 2 września 2020, 12:36 #816
artix206: Ani to zabawne, ani mądre..
» 2 września 2020, 12:40 #815
Seszele: O co Panu chodzi?
» 2 września 2020, 12:58 #814
Muzyk07: Jak dużo było o sancho to mówiłeś że przyjdzie po czym nie widać go na old traford. Same farmazony gadasz
» 2 września 2020, 13:05 #813
Seszele: Ależ widzę oburzenie ze wszech stron.
Jesteście strasznie spięci.
Kończę karierę. Szkoda nerwów. Pozdrawiam.
» 2 września 2020, 13:27 #812
JohnyKukurydza: Nie zapomnij oddać kluczy od szatni :D
» 2 września 2020, 13:30 #811
Joker77: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 15:33

do usunięcia
» 2 września 2020, 15:33 #810
RedsFan: Dawac już ta oficjalek i lecimy po następny transfer, bo już czas się powoli kończy.
» 2 września 2020, 11:52 #809
Cyprian1878: Kolego - jeszcze ponad miesiąc, naszym się nigdy nie spieszy hehe
» 2 września 2020, 11:58 #808
RedsFan: Niby miesiąc, ale większość lig lada moment zacznie sezon, a wątpię, że będą po rozpoczęciu chcieli sprzedawać swoich zawodników.
» 2 września 2020, 12:08 #807
Cyprian1878: Z tym się zgodzę, ale widocznie pieniążków nie ma, bo póki co nawet nikogo sprzedać nie umiemy.
» 2 września 2020, 12:18 #806
Kamil01GGMU: SolskjĂŚr spoke to Romero before the Europa League semi-final to explain his decision to start De Gea. It was a call that caused major disappointment to Romero #mulive [@lauriewhitwell]
» 2 września 2020, 11:26 #805
Klimaa: Tu Ole popełnił błąd. LE to był puchar Romero i on powinien wystąpić w półfinale. DDG jest daleki od optymalnej formy i nic nie usprawiedliwało jego występu.
» 2 września 2020, 12:11 #804
mikiartur: Czekam coraz bardziej na info nt transferów z klubu. Czas na jakieś konkrety bo narazie nasz 1 skład składa się z 4 bramkarzy, 7 śo, 5 bocznych obrońców(TFM licze jako bocznego), 9 pomocników( w tym jedna "6" cztery "8", cztery "10" - van de beeka już policzyłem i jako "8") 3 skrzydłowych (Greenwooda tu liczę) , 2 napastników. Liczę na pozbycie się z 2 pomocników i dwóćh śo - lingard,pereira, jones, rojo, noi raczej Romero odejdzie. Nie liczyłem jeszcze Mengiego i Garnera w tej kadrze którzy zanotowali debiuty itd
» 2 września 2020, 11:23 #803
pawelisto2: Nie rozumiem naprawdę czemu wszyscy chcieliby się pozbyć Rojo, a nie Baillyego. Szkoda chłopa, ale co wraca to kontuzja, a do tego jest zawodnikiem wyłącznie na ŚO.
Rojo również jest podatny na kontuzje, ale mimo wszystko mniej, może zagrać na 2 pozycjach, a do tego ma chyba najlpesze wyprowadzenie piłki spośród naszych ŚO.
» 2 września 2020, 14:22 #802
Shoiden: Kurde kiedy oficjalka:)
» 2 września 2020, 10:35 #801
Cyprian1878: Dziś ma być.
» 2 września 2020, 10:45 #800
helupa: dzisiaj podobno 12 czasu angielskiego. Ale to typowe źródło z du.. więc nie nastawiałbym się.
» 2 września 2020, 11:39 #799
UnitedFan07: Wydaje mi się że dopiero po meczach reprezentacji w Lidze Narodów a Holandia gra 4 z Polską i 7 z Włochami także gdzieś pewnie w następnym tygodniu
» 2 września 2020, 12:34 #798
Cyprian1878: Falk: Rumors about a Transfer of Dayot Upamecano to @ManUtd this summer are NOT TRUE

HAH no to tyle..
» 2 września 2020, 10:02 #797
Blau: W sumie dosyć logiczne - nie po to RB zgadzało się na umieszczanie niskiej klauzuli wykupu (aktywowanej dopiero za rok) żeby ktoś teraz im go kupił i to za niższe, albo podobne pieniądze jak klauzula.
» 2 września 2020, 10:18 #796
MiSt: To oznacza, że zwiększają się szanse na transfer Sancho. To było niemal pewne, że podczas tego okienka nie kupimy Upamecano. Badiashile + Sancho i to okienko będzie fantastyczne :)
» 2 września 2020, 10:20 #795
Mistrz1908: Szkoda bo to transfer na miarę VDV
» 2 września 2020, 11:01 #794
Klimaa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 09:42

Jestem ciekaw kiedy pojawią się artykuł o 3 komplecie strojów United jaki wyciekł. Jest krótko mówiąc obrzydliwy ;)

footyheadlines. com/2020/03/manchester-united-20-21-third-kit-dazzle-camo.html
» 2 września 2020, 09:41 #793
matheo: Artykuł już był w czerwcu :)

devilpage.pl/index/news/komentarze/64773/trzecia-koszulka-manchesteru-united-na-sezon-2020-2021-inspirowana-kamuflazem

Oficjalna premiera trzeciego kompletu ma mieć miejsce w I połowie września. Jak go zaprezentują, to na pewno dodamy :)
» 2 września 2020, 09:47 #792
RedsFan: Ohydne, gorszych chyba nie było.
» 2 września 2020, 09:51 #791
Wirus: Byłyby to chyba najgorsze nasze koszulki w historii. Wyglądają jakby po całych białych przejechał traktorem ... Bierze mnie na bełty jak je widze
» 2 września 2020, 09:54 #790
Szym1: Najlepsze wyjazdowe 2
» 2 września 2020, 10:14 #789
Klimaa: @matheo - rzeczywiście :)
Fakt jest taki że to jakies barwy Juventusu które nie mają nic wspólnego z naszym klubem. Jak widać marketing najważniejsze bo pewnie się sprzedadzą bo są przecież "inne"
» 2 września 2020, 10:20 #788
rizx: Nic nie mają wspólnego z naszym klubem. O ile pamiętam nasze barwy to czarny, biały i czerwony. Te koszulki mają z United zdecydowanie więcej wspólnego niż pudrowy róż czy złota panterka, jakie mieliśmy okazję w ostatnich latach podziwiać :)
» 2 września 2020, 10:23 #787
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 10:45

Te brzydactwa to ukłon w stronę maskowania (malowania) statków brytyjskich podczas wojny. Swoją drogą ten kamuflaż później okazał się totalnie nie trafiony :) Nawiązując do kolegi wyżej którego bierze na BEŁTY. "Bełt – pocisk przypominający strzałę, używany do strzelania z kuszy."
» 2 września 2020, 10:43 #786
JohnyKukurydza: Może on rzyga pociskami...:D
» 2 września 2020, 11:30 #785
DevoMartinez: Gusta jak widać. Wole te niż ten ohydny róż.
» 2 września 2020, 11:52 #784
Klimaa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 12:13

Jeśli już 3 komplet ma daleko odbiegać od tradycyjnych barw to postawmy w końcu na barwy Newton Heath i każdy oprócz Glazerów będzie szczęśliwy
» 2 września 2020, 12:12 #783
Hoccu: Według Nicolò Schiry, Koulibaly jest dogadany z $ity, .... Pięknie! Jak uda im się jeszcze klepnąć Leosia to przepis o FFP to kpina...
» 2 września 2020, 09:01 #782
dildayo: Nawet jeżeli to ile razy można powtarzać, że na to okienko FPP jest zawieszone...
» 2 września 2020, 09:16 #781
piter100000: Dla City i PSG ten przepis od kilku lat jest zawieszony, więc to nie ma znaczenia
» 2 września 2020, 09:27 #780
kamtor: Sancho nie przejdzie chiesa do juve mam nadzieję że przejdą do nas upamecano regulion i neres
» 2 września 2020, 06:33 #779
Dejfmi: Na skrzydło na ten roczek to wolałbym kogoś doświadczonego, nawet na zasadzie wypożyczenia a za roczek wrócić po Jadona
» 2 września 2020, 07:15 #778
vieeeri: Jeżeli upadnie temat Sancho to choć dziwie się sobie, że to piszę, ale wierzę w jakieś kilkumilionowe wypożyczenie Douglasa Costy z opcją (a nie obowiązkiem) pierwokupu
» 2 września 2020, 08:11 #777
FriendlyHand: Ja natomiast mam wrażenie, że jeśli nie sprowadzimy Sancho w tym okienku to chłopak do nas nie przyjdzie. Jeśli dalej będzie się tak rozwijać to za rok kupi go ktoś kto nie targuje się o 10 baniek.
» 2 września 2020, 09:13 #776
Dejfmi: Czyli nikt bo nie sądzę żeby na świecie istniał klub który by się nie targował
» 2 września 2020, 09:35 #775
Qcu91: Dejfmi jest taki klub. Jakiś czas temu "kupił" Neymar.
» 2 września 2020, 09:42 #774
Dejfmi: Słaby przykład. Neymar miał klauzule 222 mln a sama Barcelona nawet nie brała pod uwagę żeby go sprzedać. Jedyną opcją było wpłacenie tej klauzuli
» 2 września 2020, 10:02 #773
Pierun: Taaa, jeszcze Neres. Niedługo Ajax bez zawodników zostanie.
» 2 września 2020, 11:56 #772
Cichy2805: Odmłodzenie składu, to może być rozwiązanie problemu z jakim MU zmaga się od czasu odejścia Fergusona, przydałby się jeszcze Sancho, aby to już teraz wyglądało idealnie. Tylko że młody skład wcale nie musi być gwarantem sukcesu na już, taki skład może wypalić za dwa lub trzy lata.
» 2 września 2020, 03:04 #771
MrCygan: Tak z ciekawości, to jak myślicie - kogo jeszcze uda nam się przyciągnąć do klubu?
Moje typy to:
1. Sancho - wydaje mi się, że wstępna umowa jest już dogadana odnośnie opłaty i Manchester United oczekuje aż BVB znajdzie zastępstwo (do tego bomba transferowa - serwery Twittera na koncie Romano padną), a wszelkie info że nadal negocjują lub trwają rozmowy to poniekąd prawda (bo nie zostały zerwne rozmowy), a także to że dziennikarze muszą coś pisać - taka praca.
2. Dayot Upamecano - biorąc pod uwagę, że sprzedamy Smallinga na ok. 90% za +/- 20 mln euro, to transfer Dayota który gra o niebo lepiej w powietrzu niż Lindelof oscylujący w okolicach 30 mln euro (cena po odjęciu kasy ze Smallinga) to dla mnie strzał w 10.
Jakie są wasze odczucia?
» 2 września 2020, 02:32 #770
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 02:41

Myślę, że Upamecano i Sancho wpadną, ewentualnie Badiashile zamiast Upamecano. Thiago byłby miłą niespodzianką napewno, tak samo jak LO jakiś np. Telles. Ale mam ubaw z Kanonierów. Z Willianem i Gabrielem już myślą, że będą niepokonani. Ogólnie mają straszny ból 4 liter co do MU pod każdym względem. Niestety brutalna prawda jest taka, czy tego chcą czy nie, ale MU to globalna marka, największy klub na świecie, ilość fanów itd. Jakoś wyobrażam sobie PL bez Arsenalu, nawet bym nie odczuł, a PL czy LM bez MU, to jak żołnierz bez karabinu. Gdy ktoś pyta o PL to zawsze pierwsze pada Manchester United.
» 2 września 2020, 02:40 #769
Oskar062: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 07:56

To ze United ma największa markę to się zgadzam i kibiców tez ma najwiecej ale jakaś dzika teoria ze, kogoś boli fakt na temat tego iż, marka jest większa to już chyba trochę przesada...
Ale proszę wytłumacz mi skoro United to taka wielka marka to logiczne ze, jego temat będzie poruszany wszędzie tak ? To po co CODZIENNIE poruszacie temat Arsenalu ? Skoro jest taki słaby a, niektórzy to pokusza się o stwierdzenie ze jest to klub pokroju burnley...
A co do tych głupot ze po transferze Willliana i Gabriela kibica Arsenalu myślą ze, już maja mistrzostwo itp to idź tam dalej zaklamuj rzeczywistość...
Nadajesz się do tych śmiesznych portali transferinfo albo sport pl
» 2 września 2020, 07:54 #768
Julius: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 08:16

Temat Arsenalu nie jest tu poruszany codziennie. Jest tu poruszany tylko jak robia transfer, albo jak jakiś kibic Arsenalu przychodzi się tu dowartościować. Oczywiście sa pojedyncze wyjątki np. Wczorajszy wpis Magika
» 2 września 2020, 08:15 #767
Oskar062: Gadaj zdrów a, prawda jest taka ze jest przez was poruszany codziennie ale to oczywiste ze w obliczu tej sytuacji nikt się nie przyzna ;)
Pozdrowki i trzymajcie się ciepło hipokryci !
» 2 września 2020, 08:22 #766
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 08:25

Ojoj widać zabolało. Temat Arsenalu jest tu tylko poruszany kiedy zrobią transfer, albo graja jakiś mecz, ale najczęściej jest to wtedy kiedy kibice tego klubu maja ból 4 liter i dopisują sobie majstra po wygranym meczu, albo jadą po nas, bo z tylko I'm znanych przyczyn nas nienawidza :D Reasumując prawie zawsze jest ten temat przez kibicow tej drużyny. Ps po waszej wygranej FA Cup dużo osób gratulowało wam, a i tak jakieś wasze kibicowskie dzbany wpadły tutaj by zrobić syf i sie pokłócić :)
» 2 września 2020, 08:22 #765
wedel242: Jakby udało nam się sprowadzić Thiago, to w 2 okienka (zima Bruno i obecne) z tartaku robi nam się top 3 pomoc w europie. Oczywiście trzeba sprzedać lingsa i pereire a VDB byłby wtedy pewnie 4 wyborem
» 2 września 2020, 00:39 #764
Wave: By do Donnego dolaczyl u nas Thiago, to tak na dobra sprawe Pogba jest zbedny.
Plusem byłoby to ze grali by tylko ci co chca u nas byc. Ja nie zapomnialem tych szopek z kontuzjami, albo jak nie chcial wracac z druzyna autobusem tylko swoja prywatna limuzyna.
Taki Gattuso potrafil dograc mecz z zerwanym wiezadlem, a Pogba sobie wczasy robil jak byl potrzebny, potem wszem i wobec wszystkim oznajmial jaki to nieszczesliwy, czas na nowe wyzwania. Teraz kryzys finansowy w wielu klubach to Raiola bedzie patrzyl za chwile nas wydoic kominem placowym, bo nikt wielkiej sumy nie rzuci za Pogbusia.

I nie mowie ze Pogba jest zlym zawodnikiem, jest dobry, ale tez chimeryczny, no i w glowie pustka. Nikt nie zagwarantuje ze zacznie znowu cos odwalac.
» 1 września 2020, 23:40 #763
Magik1990MU: racja, pełna zgoda
» 1 września 2020, 23:48 #762
Mariano88: Ale póki co jest Pogba i będzie VDB, to po co dalej wzmacniać środek jak inne pozycje czekają?
» 2 września 2020, 00:01 #761
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 01:25

Zrobic te transfery i wymienic za Coste z Juve z ich spora doplata, sklad by w sumie byl lepszy niz teraz, a kasy na dobrego obronce by jeszcze zostalo

Tyle ze wiadomo to nie fm, dochodza agenci, prawnicy, posrednicy, a kazdy chce kase z transferu, tez taki Adek pewnie ma sporo do gadania jeszcze, a zawodnicy 100 akcji charetatywnych za grosze, ale na mniejsze zarobki to sie nie zgodza
» 2 września 2020, 01:22 #760
RedsFan: 100% się pod tym podpisuje. Po to wzmacniać, że nigdy nie wiadomo co znowu Pogbie strzeli do głowy i kiedy mu się odechce grać :)
» 2 września 2020, 07:34 #759
Cyprian1878: 1 konto się pomyliło i od razu usunęli, teraz już info, że nie było żadnej oferty, a tylko niby z agentem się kontaktowali co i jak.
» 1 września 2020, 23:11 #758
RedsFan: Właśnie widzę, że usunięte.
» 1 września 2020, 23:14 #757
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 23:04

Ed zaczyna mnie zadziwiać :D
[BILD]

📰 Bayern Monachium przyjął ofertę (â‚Ź30M) Manchesteru United za Thiago Alcantare! đŸ˜ł

#MUFC
» 1 września 2020, 23:03 #756
Pierun: Serio? Co, gdzie jak.
» 1 września 2020, 23:04 #755
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 23:05

Bayern Munich have not received an offer from #mufc for Thiago Alcântara. United are said to have only contacted the player's agent #mulive [bild]
» 1 września 2020, 23:05 #754
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 23:07

Bild. Nie eskcytowałbym się za bardzo tą informacją, bo wcześniej ten dziennik informował o ofercie za Sancho, której nie było.

@Dabelski

eee... to jak to w końcu jest? Ktoś źle przetłumaczył?
» 1 września 2020, 23:06 #753
SzarimMusty: Rozwaliłoby system, no chyba że zawodnik się na nas wypnie.
» 1 września 2020, 23:06 #752
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 23:10

Czyli jednak jakiś fake. Było na Facebooku jakiś fan page United. Widzę, że teraz zrobili edit 'Na razie potraktujemy ten news z przymrużeniem oka, ale tak zagrać na nosie LFC... cóż, każdy z nas by chciał :P
#MUFC'
» 1 września 2020, 23:08 #751
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 23:08

Nie wiem skąd kolega wyczytał taką informację, ale na Twitterze nic podobnego nie ma.
» 1 września 2020, 23:08 #750
Wave: Zbyt piekne by prawdziwe
» 1 września 2020, 23:43 #749
Puchaty: Przecież jakiś miesiąc temu Bayern proponował nam Tiago za okazyjną cenę z więc to nie oni zaakceptowali deal ale my.
» 2 września 2020, 00:49 #748
PauloKuhan: moze Edwin dał by promocje na Neresa i Tagliafico
» 1 września 2020, 22:07 #747
RedRevolta: Jak po promocje to tylko do Lidla.
» 1 września 2020, 22:10 #746
cnk: Jak do Lidla to tylko w sobotę
» 2 września 2020, 04:32 #745
Litosci: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 21:57

Zaraz mnie pewnie zjedziecie, ale Magik1990 to taki trochę Walentos(żołnierz Mourinho) z ta różnica, ze on jest murem za Ole. Mega podobny styl wypowiedzi, wyliczanie argumentów no i koniec końców spina jeśli ktoś się z nim nie zgadza. Co nie zmienia faktu, ze szanuje i często podzielam poglądy, ale no z tym arsenalem to już trochę przesada.
» 1 września 2020, 21:55 #744
PiesekLeszek: Walentos czy tam Polew to kibic Mourinho, a już na pewno nie MU.
Wszystko co związane z naszym klubem było bee a Jose to święty guru.
Magik staje po właściwej stronie, można się z nim nie zgadzać, ale widać, że jest kibicem Manchesteru United.
» 1 września 2020, 22:09 #743
Dexxter: Ja bym go porównał do Korwin Mikke.
Czasami dobrze chłop gada i super ,ale czasami wali takie babole, że wstyd za całe forum.
» 1 września 2020, 22:14 #742
Diabelski97: Akurat Magik zawsze rzeczowo i sensownie się wypowiada, widać, że żyje tym klubem. Nie przypominam sobie, żeby robił wstyd za całe forum. Przychodzą tutaj różne persony które ewidentnie prowokują i nic w tym dziwnego, że niekiedy ktoś pod wpływem emocji coś mocniejszego napisze, tyczy się to wszystkich.
» 1 września 2020, 22:22 #741
Litosci: Dlatego mówię ze często podzielam poglądy i szanuje, ale jak jest jakaś spina na forum to gdybym
Nie widział nicku to pomyślałbym ze walentos.
» 1 września 2020, 22:33 #740
Diabelski97: Ale ogólnie śmiechłem :D
» 1 września 2020, 22:35 #739
Magik1990MU: dzięki, że mnie porównałeś do psychofana Mou - z tą różnicą, że ja stoję murem za Ole. W sumie mogę się z tym zgodzić, ale jako fan United od małego pamiętam wielkie rzeczy dokonywane przez Solszara i cieszy mnie cholernie, że ktoś taki po latach znów jest ważną częścią klubu. A co do spin, to wdaje się z głównie z hejterami Norwega (dziwnym trafem ostatnio ich jak na lekarstwo :) albo kibicami innych klubów (może i niepotrzebnie), którzy w większości przyłażą tu prowokować.
» 1 września 2020, 22:48 #738
DjTED: Najlepszy to był Fetraini. Brakuje mi go. Walił tu takie wywody, a najlepsze jak wbijał na inne strony i trollował ich kibiców
» 2 września 2020, 00:28 #737
miminka: Dżiżas już dziś chyba mnie nic nie zdziwi :D
Magik zaczynam się o Ciebie martwić :P
» 2 września 2020, 08:00 #736
Magik1990MU: @miminka

a co ja takiego zrobiłem, że się zaczynasz o mnie martwić? :)
» 2 września 2020, 09:33 #735
miminka: jak już Twój progresywistyczny styl mylą :D
» 2 września 2020, 09:44 #734
Magik1990MU: ale to już nie mój problem, prawda? :) Niech sobie mylą, gwiżdże na to, nie za to mi Ole płaci :p
» 2 września 2020, 09:50 #733
miminka: haaahaaa :D

Dzięki Bogu pro Ole :P
» 2 września 2020, 09:52 #732
Magik1990MU: nie inaczej pani Moniko :)
» 2 września 2020, 10:00 #731
miminka: A ile człowiek się nakłócił z ludkami o Ole :)
» 2 września 2020, 10:15 #730
awe: To ten sam brud tylko jeden wybral sobie bardzo kontrowersyjnego Mou, a drugi do rany przyloz Ole, ale oboje bronia(bronili) trenerwo tego samego klub, na pewno jeden nie jest lepszy od drugiego, chociaz walentos przynajmniej trzyma sie twardo swojego i nie szukal adoracji stwarzajac sztuczne sytuacje na forum
» 2 września 2020, 16:07 #729
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 20:50

nic tak nie bawi jak 30letni megaloman sapiący innym na prawo i lewo, kto jest kibicem United a kto niby nie - w sumie bazując na tym kto się z niego śmieje a kto nie ;)
no i jeszcze te notoryczne wrzutki odnośnie Arsenalu, zupełnie jak mantra Stoperana o dwóch połowach Freda.
Może z wiekiem dorośnie do "respect all fear none" ale w sumie już niby ta 30tka na karku...
» 2 września 2020, 20:48 #728
Diabelski97: 🗣 "With regards to Jadon Sancho, he does remain Manchester United's number one target in this transfer window."

Dharmesh Sheth explains how Jadon Sancho could end up at Manchester United during this window, on #TheTransferShow 📺

(wideo na kanale Sky)
» 1 września 2020, 21:32 #727
hraboNX: Zatem Beek kupiony za połowę kwoty, jaką należałoby wyłożyć na Grealisha. United wybrało Holendra, bo chciało zaoszczędzić kasę na Sancho. Tak sprawę widzi James Cooper ze Sky.
» 1 września 2020, 21:46 #726
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 21:50

Uwielbiam okienko transferowe i te spekulacje, życie plotkami, ale oczekiwanie na konkretne ruchy to prawdziwa męka.

Cooper to tier2 więc nie rzuca słów na wiatr.
» 1 września 2020, 21:49 #725
Magik1990MU: @hraboNX

oby tak było
» 1 września 2020, 22:49 #724
kamilpe: Ruud Gullit był znakomitym piłkarzem, ale miał również pewien specyficzny "atut" - pokaźne przyrodzenie. Roberto Donadoni opowiedział swego czasu anegdotę o Holendrze i Arrigo Sacchim - legendarnym trenerze Milanu, który uwielbiał dogryzać Gullitowi. Gdy Milan przegrywał, zarzucał Ruudowi, że "myśli penisem, a nie głową". Po wygranych spotkaniach pytał ile waży penis Holendra i czy nadmuchuje go pompką.
&
Gullit cierpliwie znosił uszczypliwości, ale do czasu. Po spotkaniu ligowym Sacchi wszedł do szatni i przyglądał się Ruudowi biorącemu prysznic. Holender postanowił uprzedzić szkoleniowca.
_
-Wiesz, panie, ja nie jestem wcale wyjątkowy. Jeden z moich krewnych miał jeszcze większego, ale musiał go skrócić.
_
Zdziwiony Sacchi zapytał:
-Naprawdę, skrócił sobie kutasa?
_
-Tak, tak. Obcięli mu połowę.
_
-Ale Ruud, przecież to niedorzeczne! Co oni zrobili z drugą połową?
_
Ruud z uśmiechem na twarzy odpowiedział:
-Włożyli czapkę i okulary przeciwsłoneczne, a następnie obsadzili w roli trenera Milanu.
_
W tym momencie pozostali piłkarze Rossonerich dosłownie eksplodowali ze śmiechu, a Sacchi odpuścił sobie żarty z zawodnika. /mistrzowiepolski
» 1 września 2020, 21:10 #723
GoForWin: Wow... Takich rzeczy nie czyta się na co dzień...
» 1 września 2020, 21:25 #722
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 00:33

Niby fantastyczny piłkarz , ale ja do konca zycia nie zapomne jak opluł Vollera. Prosty człowieczek. W tych czasach to by podeszło pod rasizm i koleś by miał po karierze
» 2 września 2020, 00:33 #721
kolokolo98: DJ Ted pomyliles Gullita z Rijkaardem
» 2 września 2020, 13:54 #720
Diabelski97: Upamecano: "I extended in Leipzig, because I feel good with my team-mates and my coach. I'm good at Leipzig. It's true that I'm in great demand. I speak with clubs, but I'm in no rush. and we'll see what happens in the future." #MUFC
» 1 września 2020, 20:39 #719
MiSt: Byłoby pięknie gdybyśmy go tu sprowadzili. Wtedy jednak nie byłoby kasy na zakup Sancho. Zobaczymy jak to się rozwinie. Mamy ponad miesiąc :p
» 1 września 2020, 20:45 #718
Magik1990MU: @Mist

możliwe, że jednak odpuścimy Jadona i z pieniędzy na niego kupimy Upamecano. Osobiście z tej dwójki wolę jednak Sancho, ale cholera wie co ma w głowie Edek.
» 1 września 2020, 20:49 #717
Diabelski97: Ja liczę jeszcze na przynajmniej jeden konkretny podpis, a jak uda się więcej to będę pozytywnie zaskoczony.
» 1 września 2020, 20:53 #716
jassaj: a ja bym wolał Upamecano. Drużynę buduje się od tyłu a my mamy ten zaczęty ale nie skończony. Patrząc na statystyki może nie wygląda to źle ale ilość sytuacji i błędów czasami sprawiała, że w mojej ocenie to było często więcej szczęścia niż rozumu. Dodatkowo Dayot to opcja o wiele tańsza od Sancho- może wtedy coś by się jeszcze wyskrobało chociażby do poszerzenia ławki. No i finalnie moja cicha nadzieja jest taka, że zakup ŚO uruchomiłby lawinę- no bo po przyjściu już jakiegokolwiek obrońcy to by było tak- Harry, Lindelof,Tuanzebe, Jones,Bailly,Rojo,Smalling, ten zakładany Upamecano, słowem nie ma bata, żeby któryś ze starego betonu nie poleciał nawet za czapkę gruszek, byle tylko zwolnić miejsce w szatni.
No i ostatecznie uważam, że nasza drużyna potrafi zrobić z przodu rock&rolla, jednak po pandemii w wielu meczach pokazywali, że tworzenie sytuacji nie sprawia im problemu a problemem był brak kreatora, którego już mamy. Tak więc ten Sancho to kapitalne wzmocnienie, ale uważam, że obecni gracze też dadzą radę bez niego, tylko dajmy im zmienników, kogoś kto z ławki wejdzie i też coś pokażę żeby nie musieli zdychać jak teraz i poradzą sobie (nie Lingard się nie liczy :)
» 1 września 2020, 20:58 #715
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 21:09

@jassaj

zasadniczo się zgadzam, ale...

1. Beton nawet bez transferu Dayota trzeba sprzedać. Problem jednak w tym, że wydaje się, iż oni tu siedzą nie dlatego, że żyją w cloud cuckoo landzie (polubiłem ten zwrot) i wciąż myślą, że mogą być ważni w United, a dlatego, że nikt ich nie chce i przede wszystkim: nikt betonowi tyle nie zapłaci.

2. Pierwsza linia wygląda bardzo dobrze tylko jeśli chodzi o podstawową trójkę. Jak wypadnie ktoś z tercetu albo zaliczy dołek formy, to kim mamy się ratować? Jamesem? Ighalo (a ten to i tak raczej tylko do stycznia)? Słabo.
» 1 września 2020, 21:08 #714
MrCygan: A co jeśli Sancho jest dogadany, tylko BVB szuka zastępstwa, tak jak jest mówione według niektórych źródeł? Nie oszukujmy się, ale ten transfer to byłaby bomba okienka. Więc może teraz zajmują się innymi pozycjami wymagającymi wzmocnienia. Ja przynajmniej mam takie przeczucie, że Edek jeszcze nas zaskoczy ;) (oby nie w negatywny sposób :)
» 1 września 2020, 21:08 #713
jassaj: Tu się zapewne zgadzamy, że betonu to tutaj już z kilka ładnych lat nie powinno być, no ale jest jak jest. W mojej wizji transfer Dayota mógłby być bodźcem, żeby zejść z oczekiwań finansowych, postarać się jakoś to uporządkować, może nawet wypożyczyć niektóre gwiazdy defensywy, może nawet dopłacając jak za Sancheza ale wreszcie zrobić porządek i odciąć się od takiego bardzo przeze mnie lubianego (bez ironii) Jonesa.
No i właśnie o takich zmienników mi chodzi, żeby generalnie z przodu liderami pozostali Ci co nimi są a poszukać zastępstw- może bardziej budżetowych, może takich, które ognia nie wynajdą, ale piłkarzy, którzy w meczu z WBA wejdą, pobiegają, zabiegają (oczywiście coś tam potrafić też muszą bo takich Danów Jamesów w obecnej formie więcej nie potrzebujemy)
Suma summarum- będzie transfer Sancho będzie super, nie będzie, no to uważam, że może być jeszcze lepiej. Ta kasa może wydatnie pomóc w przekrojowym podniesieniu jakości całego składu, więc no to byłoby moim zdaniem lepsze, ale to moja opinia tylko
» 1 września 2020, 21:36 #712
pilchu: Jones dostał całkiem niedawno nowy kontrakt, tak więc chyba czuje się potrzebny. Smalling I Jones pamiętają jeszcze SAFa, a nie odgrywają znaczących ról w zespole. Smalling powinien zostać sprzedany Romie, skoro dobrze się tam czuje.
Jones połowę sezonu spędza w szpitalu, tygodniowka wysoka. Kto go weźmie?
To samo z Rojo. Ta trójka jest do odpalenia na już.
» 1 września 2020, 22:49 #711
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:36

"@Sandbead: Na DP piszą dużo o nas mają ból D, że my zdobyliśmy 2 puchary, że robimy transfery, że nasz "wuefista" W pół roku zdobył więcej niż ich ogórek przez 3 lata.
Gadają, że jesteśmy słaby Arsenal A w zeszłym sezonie nie potrafili z nami wygrać. To ich boli:)

Podniecają się, że zagrają w LM, ale spokojnie na wiosnę spotkają się z nami w LE. Bo z grupy nie wyjda"

Skoro już nas odwiedziła śmietanka Kanonierów i czytacie tę jakże emocjonującą dyskusję poniżej, to błagam: ja wiem, że dzisiaj dzieciaki w końcu poszły do szkół, ale nie musicie chlać na umór z tego powodu. A jak już chcecie, to chociaż nie piszcie po pijaku komentarzy.

@sandbead

ładnie to tak kłamać i wypisywać bzdury, że uważamy, iż United to światowy top?
» 1 września 2020, 20:36 #710
Julius: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:43

To niech ktoś im powie, że ten ,,ogórek" jest tutaj 1,5 roku

Edit: a jesli chodzi o transfery to wolę VDB niz Williana i Gabriela
» 1 września 2020, 20:42 #709
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:48

Za dużo alko im weszło, co poradzić :)

Edit. Gabriela nie widziałem za dużo razy, ale jak obserwowałem Lille, to nie wyróżniał się chłopak niczym. Może zaskoczyć, może nie. Na pewno to nie ten poziom talentu, co Upamecano czy nawet Badashille. Co do Willana, to gratuluję im ambicji, że się z takiego transferu cieszą. Kolejny odpad z Chelsea.
» 1 września 2020, 20:43 #708
hraboNX: Wiadomo, że każdy będzie chwalić swoje - że najlepsze. Jakoś się nazywa ten syndrom. Człowiek, który będzie mówił, że jego cytryna to nawet nie jest taka kwaśna. Ba, można powiedzieć, że jest słodka (bo ów delikwent kupił ją za swoje pieniądze lub/i czuje do niej głębokie przywiązanie). My też - tj. kibice United - też czasami wchodzimy w ten stan. Druga kwestia: to rzeczywiście jakoś dziwnie podliczyli czas pracy Ole na Old Trafford ;] Aha, i trzeba wreszcie pokonać ten Arsenal, najlepsze lekarstwo na ten domniemany "ból" :D
» 1 września 2020, 20:59 #707
Magik1990MU: @hrabox

I Burnley. Te dwa kluby za dużo nam punktów ostatnio kradną :/
» 1 września 2020, 21:03 #706
ArktoS: Nie rozumiem po co z nimi w ogóle w dyskusje wchodzić. Nigdy nie byli i nie będą tak wielkim klubem jak my. To się nie zmieni, nawet jak będziemy na 16 miejscu w tabeli. Mamy zbudowaną markę, kasę i aspiracje. Po prostu tutaj też wchodzi zazdrość, bo nie mogą sobie pozwolić na transfery typu - Pogba, VDB, Maguire, bo ich nie stać i nie są tak atrakcyjni. Możemy grać padakę, przegrywać z ostatnimi drużynami z tabeli, odpadać z pucharów, ale koniec końców i tak zawodnicy innych klubów dalej będą czuli nutkę magii i ekscytacji na wieść o zainteresowaniu klubu z Old Trafford. ;)
» 1 września 2020, 21:13 #705
Strzelec: kto tu ma ból czterech liter... Większość komentarzy na dp o Arsenalu to są opinie o ich obecnej grze, które w żaden sposób nie są obrażają Arsenalu (prócz kilki wyjątków) i ich obecnych poczynaniach na rynku transferowym. Ten typ ma problem, bo ktoś ma negatywną opinie na temat Arsenalu.
» 1 września 2020, 21:17 #704
Oskar062: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 21:20

Magik z całym szacunkiem do Twojej osoby ale troszeczkę zaklamujesz fakty...
To nie jest tak ze wszyscy kibice kanonierow skaczą z wrażenia ze mamy Williana tylko cieszą się bo jest to dobre uzupełnienie kadry bez opłaty odstępnego.
Ja tez mogę przyjść tu i gadać bzdury ze Maguier drewno za tam ?80?mln czy inne takie śmieci ale po co zakłamywać fakty...
» 1 września 2020, 21:18 #703
Magik1990MU: @ArktoS

dlatego sprytnie umieściłem porównanie do Burnley :)
» 1 września 2020, 21:19 #702
jassaj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 21:29

Nie no z całym szacunkiem, cieszyć się można z każdego trofeum, ale po pierwszej euforii to mogliby się ogarnąć, że gloryfikowanie FA CUP i TARCZY WSPÓLNOTY to w gruncie rzeczy obelga dla ponoć wspieranego przez siebie klubu. Wyłączając Curacao Cup to są 2 najsłabsze puchary jakie można zdobyć będąc angielskim klubem czołówki (tak jak już kiedyś pisałem Fa Cup jeszcze ma prestiż ale moim zdaniem to i tak bez podjazdu do mistrzostwa ligi i pucharów europejskich, Tarcza no to... no bez komentarza) a oni robią z tego raban jakby mistrzami świata zostali. Wyobrażacie sobie, żeby Barcelona cieszyła się TYLKO z pucharu i superpucharu ? Albo Real ? Albo Bayern ? Albo Juventus ? Albo Liverpool ? No właśnie a myślę, że do porównań z takimi klubami Arsenal dąży
A potem powstają takie kwiatki, gdzie z jednej strony sami się przyznają, że nie mają jakości ( no bo traktują jak 6 w totka coś co dla innych nawet trójką by nie było) i jednocześnie przejmują po Liverpoolu slogan- "następny sezon będzie nasz"
I teraz tak- zanim się zacznie, że "Jakby United wygrał te puchary to byś inaczej gadał !!111oneoneone!!"- nie, nie gadałbym. O tarczy już ostatnio pisałem sporo, kto chciał to poczytał, kto nie to nie, nie ma sensu co kilka dni powielać tego samego. Co do FA Cup to pamiętam 2016 i pamiętam, że wtedy przyjąłem to na zasadzie "no fajnie, tylko szkoda, że LM to zobaczymy jak świnia niebo", no po prostu, myślę, że te największe kluby powinny (i niektóre to nawet rzeczywiście tak mają) podchodzić do tego trofeów jako pewnego uzupełnienia, dopełnienia splendoru- potrójna korona- not bad, szacun byczqi.
To trochę tak jak iść na siłkę i wyciskając 100 kg dołożyć jeszcze 20- no pewnie wzbudzi to szacun- łącznie 120, no kolego- byczek z Ciebie. Ale 20 samo w sobie już takiego wrażenia nie robi (nie bijcie za te liczby, nie znam się na tym, trochę randomowo sobie rzuciłem, przyznaje)
Tak więc fajnie by się było zdecydować do czego się dąży i co w sumie uważa, bo tak jak starałem się wytłumaczyć, uważam, że narazie wśród Kanonierów panuje sprzeczność.
I tak wiem- na DP nie lepiej, zdaje sobie z tego sprawę, ale jestem userem- piszę komentarze bo mogę, nie jestem Bogiem- świata nie zmienie i odpowiedzialności za słowa innych nie biorę.
No i na koniec- czy uważam, że sam fakt wzięcia w udziału znaczy więcej niż te dwa trofea- tak i to zdecydowanie. I zdecydowanie najobiektywniej jak umiejąc twierdzę, że lepiej jest zakwalifikować się do najbardziej prestiżowych rozgrywek i grać z najsilniejszymi rywalami bo w ten sposób możesz stawać się coraz lepszym niż wychwalać pod niebiosa coś co pewnie w takim City wywołało by politowanie (a przecież oni technicznie rzecz biorąc też zdobyli mniej pucharów od Arsenalu) i myśleć, że to już, że to szczyt świata.
PS.1- tak już serio kończe, wiem, że kibice Arsenalu mają różne podejście, a ja ich wrzuciłem trochę do jednego wora- no sorry, zdaje sobie z tego sprawę, przepraszam, ale nie napiszę przecież książki, żeby każdego indywidualnie opisać, więc tutaj generalnie przepraszam tych co mają inne zdanie, są bardziej powściągliwi i stąpają bardziej twardo po ziemi
PS.2- robaczki- ja tutaj nie jestem od wczoraj i kojarzę nicki użytkowników- więc jak któryś kibic Arsenalu chce mi teraz nawrzucać to niech sobie daruje bo i tak tego nawet nie przeczytam (nie dotyczy AFC- on jest w porządku)
» 1 września 2020, 21:27 #701
Magik1990MU: @Oskar

oczywiście, że nie wszyscy kibice się z Willana cieszą... ale spora część już tak. No dobra, krzywdzące uogólnienie. Czy natomiast dobre uzupełnienie? Hmm.. póki co tak, ale gość podpisał kontrakt na 3 lata. Wg mnie szybko stanie się drugim Ozilem.
» 1 września 2020, 21:29 #700
mikiartur: hraboNX rację masz jakie najlepsze jest lekarstwo na te kłótnie. Ale akurat to nie jest tak że każdy chwali swoje przynajmniej w przypadku Magika. Bo on akurat nie był zbytnio zwolennikiem transferu Magalhaesa gdy był do nas przymierzany.
Jassaj fajne podsumowanie i zgadzam się chyba w stu procentach. Zawsze jest fajnie wygrać jakiś puchar. Po to się gra w piłkę by wygrywać trofea ale jednak każde trofeum/turniej ma swój większy/mniejszy prestiż. Mi to bardziej było smutno było : w jakim stylu przegraliśmy z Chelsea niż to że odpadliśmy, oraz gdy odpadliśmy w półfinale z Sevilla - bo wtedy zagraliśmy naprawdę niezły mecz, stwarzając wiele okazji a jednak przegraliśmy. Wiadomo że cieszyłbym się z FA Cup z tarczy wspólnoty tak samo ale i tak mnie najbardziej cieszy 3 miejsce w lidze i to że wracamy do lm - choć nie cieszy mnie strata punktowa do City i LFC
» 1 września 2020, 21:45 #699
Oskar062: Różnie może być, może będziesz miał racje a, może to Willian zagra fantastyczne sezony. Czas pokaże ale nic nie stoi mi na przeszkodzie żeby wierzyć iż będzie to dobre uzupełnienie :)
» 1 września 2020, 21:46 #698
Magik1990MU: @jassaj

jakby oni zachowywali chociaż odrobinę obiektywizmu. Jak nie wypisują farmazonów o United (nawet tutaj), to wyśmiewają piłkarzy za których daliby się pokroić. A to gloryfikowanie FA Cupu i Tarczy to już hit. Zaraz puchary z tournee zaczną liczyć. U nas van Gaal po wygraniu FA został zwolniony, tyle to trofeum znaczy.
» 1 września 2020, 21:51 #697
Dexxter: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 22:06

Serio? Będziecie teraz rozkładać na czynniki pierwsze jak mocno powinno się cieszyć ze zdobytego trofeum? To może?
Za LM można skakać z radości
Za Mistrzostwa PL glosno krzyczeć
Za FA Cup unieść do góry rękę
A za tarcze ewentualnie się uśmiechnąć można.
A za carrabao należy przeprosić kibiców, że wygrali puchar Myszka miki.
.
Gra się zeby wygrywać wszystko!
» 1 września 2020, 22:04 #696
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2020 21:08

bo jak za Van Galla chłopaki podnosili puchar to niby wszyscy na DP zalewali się łzami, co za żenua.
Puchar to puchar, co roku chcemy walczyć na wszystkich frontach, to po co tym frontom umniejszać. Fergie przyjął tytuł szlachecki m.in. za Puchar Anglii
» 2 września 2020, 21:06 #695
MadBuzzer: Zyskamy na pewno świetnego gracza. Zawodnik, który jest przesiąknięty holenderską wizją futbolu, których cechuje uniwersalność, świetna technika i serducho do gry (oczywiście są wyjątki od reguły ;)). VDB mimo młodego wieku już wygląda na opanowanego zawodnika, który wie co chce zrobić z piłką. Jest mega inteligentny na boisku, potrafi zmylić zawodnika drużyny przeciwnej samą zmianą tempa akcji. I co mnie jeszcze bardzo cieszy (zwykle takie słowa słyszało się w kontekście Man City czy PSG) jest podekscytowany projektem OGSa
» 1 września 2020, 19:11 #694
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:24

Więc tak, zaklepane transfery klubów z premier league :
Arsenal: Magalhaes(22), Willian(32) Aston Villa: brak (nie liczę powrotów z wypożyczeń)
Brighton: Veltman(28), Jensen Weir(18) Lallana(32), Burnley: Norris(27)
Chelsea: Werner(24), Chilwell(23), Ziyech(27), Sarr(21), Silva(35)Havertz (na 98%)(21)
Crystal Palace: Eze(22), Ferguson(19) Everton: Nkounkou(19), Allan(29), James(prawdopodobny, 29)
Fulham: Lemina(26), Knockaert(28). Reed(25), Robinson(23)
Leeds United: Rodrigo(29), Helder Costa(26), Koch(24) Meslier(20) Gelhard(18) Drameh(18) Harrisson(23)
Leicester: brak Liverpool: Tsimikas(24)
Man City: Ake(25) Torres(20), Couto(18) Kabore(19) Man Utd: Van De Beek(23)
Newcastle: Gillespie(28), Hendrick(28), Sheffield: Ramsdale(22), Foderingham(29)
Southampton: Walker-Peters(23) Salisu(21) Tottenham: Doherty(28), Hojbjerg(25) Hart(33)
WBA: Matheus Pereira(wykupienie,24) WHU: Soucek(25)
Wolverhampton: Sarkic(23)
źródło - transfermarkt

Podsumowując te transfery dochodzę do kilku wniosków:
- Chelsea będzie w mojej opinii wielką niewiadomą tego sezonu. Bo notabene ściągnęli aż 5 zawodników do pierwszego składu - co może im z jednej strony bardzo pomóc z drugiej strony może im w tym sezonie zaszkodzić. I co ciekawe zadziałali długoterminowo bo myślę że liczą aby podstawową parą stoperów na następne sezony była para Sarr Tomori .
- City dokonało ciekawych transferów, Ake do pierwszego składu na tą chwilę a Torres do rotacji raczej w perspektywie że będzie w przyszłości graczem pierwszego składu na skrzydle. Choć uważam że jeśli odejdzie Eric Garcia to muszą ściągnąć nowego śo bo wystarczy że Laporte znów wypadnie i mają ten sam problem w obronie co w ostatnim sezonie
- Nie wyglądamy tak blado na tle innych zespołów z top6 po transferze Van De Beeka. Ten transfer zwiększa rywaliacje w środku pola, możliwe że spowoduje pare transferów z klubów co wielu z nas przyjmie z zadowoleniem(Pereira, Lingard, a stoperdo bedzie wniebowzięty jak Fred odejdzie w co akurat wątpie)
- Arsenal i Tottenham dokonali ciekawych transferów. Arsenal kupił śo który możliwe że będzie na lata oraz Williana który zwiększa rywalizację w ofensywie Arsenalu. Tottenham dokonał 2 ciekawych wzmocnień za notabene nie duże pieniądze, a moim zdaniem wpisujące się w filozofie Mourinho. Mogą być niebezpieczni w tym sezonie.
-Leeds moim zdaniem daje do zrozumienia że budują druzynę w myśli nie tylko o utrzymanie ale w celu zadomowienia się tu a kto wie może i walką o europejskie puchary w przyszłości(choć narazie do tego jeszcze długa droga). Ale zauważalne jest to że nie kupują 30latków albo graczy którzy już swoje wygrali i zeszli na niższy pułap. Ale kupili Rodrigo w jego chyba prime'ie, 24letniego Kocha który już grywał w Bundeslidze i jest nadal dość młody. Jestem ciekawy ich postawy i przewiduję że się utrzymają w PL

- Jestem ciekawy czy Liverpool się wzmocni. Słychać tylko o transferze Thiago. Dla mnie trochę dziwne że nie szukają śo bo Matip często kontuzjowany, Lovren jeśli się nie mylę to odszedł a Gomez też nie rzadko łapie kontuzje.

- Brighton i Fulham też dokonały ciekawych wzmocnień. Jestem zwłaszcza ciekawy Brighton bo Lallana jak i Veltman mogą się okazać solidnymi transferami i może uda im się ukończyć bliżej 10tego miejsca.
- Liczę że Wolves i Leicester się wzmocnią bo szkoda by było aby stracili dystans do zespołów w top6 - fajnie jakby zwiększyli rywalizację.

- Wszystko wychodzi na to że Sheffield utrzyma kadrę z zeszłego sezonu praktycznie w całości. Luke po Hendersonie już wypełnili. Ciekawe czy się wzmocnią jakimś kolejnym transferem może do ataku

Noi to tylko z mojego takiego podsumowania. Już coraz bardziej nie mogę się doczekać nowego sezonu
» 1 września 2020, 18:57 #693
eragon30971: Havertz na 98% tak jak i u nas Sancho
» 1 września 2020, 19:30 #692
mikiartur: Romano pisze o dużym prawdopodbienstwie transferze Havertza więc na tym to opieram
» 1 września 2020, 19:39 #691
Pierun: @eragon30971
Transfer Havertza zostanie ogłoszony po przerwie na kadry. Już jest wszystko klepnięte, 100%.
» 1 września 2020, 19:46 #690
Magik1990MU: @eragon

no raczej nie, Romano potwierdził już transfer Kaia
» 1 września 2020, 19:46 #689
helupa: Romano nie pisze o dużym prawdopodobieństwo, on pisze, że transfer jest już zaklepany na 100% i oficjalka będzie po przerwach na kadry.
@mikiartur
» 1 września 2020, 19:54 #688
mikiartur: pare dni temu patrzyłem to mówił że "here we go soon" więc widać miałem przestarzałe info
» 1 września 2020, 21:07 #687
Diabelski97: Bruno
Pogba - Van de Beek
Matic

Ciekawe jakby to hulało.
» 1 września 2020, 18:01 #686
helupa: w takiej formacji musielibyśmy zrezygnować ze skrzydeł, patrząc na umiejętności ofensywne AWB to nie wygląda to dobrze.
» 1 września 2020, 18:07 #685
Diabelski97: Poczytałem sobie opinie kibiców Barcelony i Realu (z tymi klubami był najbardziej łączony VdB) to 95% kibiców Barcelony była niezadowolona, że nie kupili go, widzieli w nim przyszłość, dodatkowo są wkurzeni, że Koeman chce ściągnąć 30 letniego Wijnalduma :D
Kibice Realu już mniej zgodni, natomiast większość również chciała VdB w Realu, głównie kosztem Modrica i Krossa.
Kibice Bayernu również widzieli VdB jako następcę Thiago, więc jestem ciekawy jaki plan ma Ole wobec Donnego.
» 1 września 2020, 18:15 #684
kamilpe: OFICJALNIE: Gabriel piłkarzem Arsenalu
» 1 września 2020, 17:12 #683
Diabelski97: Od dawna już wiadomo ale dziś oficjalka wjechała, dużo nie ryzykują za tą cenę, zobaczymy co chłopak pokaże.
» 1 września 2020, 17:17 #682
Cyprian1878: Saliba 19l, Gabriel 22l - na przyszłość mogą mieć dobrą parę.
» 1 września 2020, 17:24 #681
Pierun: @Cyprian1878
Z Saliby coś będzie ale ten Gabriel to średniak straszny.
» 1 września 2020, 17:31 #680
OldFasion: @Diabelski97
30 milionów euro za piłkarza z doświadczeniem w Serie B, 40 występami w lidze francuskiej, 6 w LM i zerowym licznikiem w Premier League to jest małe ryzyko?
» 1 września 2020, 17:33 #679
Oskar062: Oczywiście ze małe ryzyko bo, takie są ceny... Wystarczy ze jakiś piłkarz o którym nikt nie słyszał zagra dobry sezon i odrazu koszt 50 mln.
» 1 września 2020, 17:39 #678
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 17:42

@OldFasion
Myślałem, że 22 miliony ale i tak masz rację, nie małe pieniądze.

W sumie mogli dołożyć trochę i kupić jakiegoś sprawdzonego i lepszego stopera. W LM sobie nie radził (tak wyczytałem na jego temat) a Liga Francuski to wiadomo.
» 1 września 2020, 17:40 #677
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 17:46

Ryzyk Fizyk

Czasem trzeba zaryzykować,zrobić analizę oraz obliczenia które dobprowadzą nas do dobrych decyzji w tym nowoczesnym footbollu.
» 1 września 2020, 17:45 #676
Cyprian1878: Już was cytują na kanonierach xD
» 1 września 2020, 17:46 #675
Diabelski97: Właśnie to w Arsenalu jest bolączką, kupują często półśrodki zamiast kupić sprawdzonego gracza i później widzimy tego efekty. Powinni rozbić bank na kogoś takiego jak Upamecano tylko nie wiem czy taki gracz byłby teraz chętny dołączyć do nich.
» 1 września 2020, 17:47 #674
Pierun: @Diabelski97
Właśnie, gość który grał w półfinale LM miałby dołączyć do średniaka Premier League? Podobna sytuacja jest z Aouarem.
» 1 września 2020, 17:50 #673
Diabelski97: Przecież mają spotkać się w LM z Messim ;)
» 1 września 2020, 17:53 #672
Roxyx: @Cyprian co za niespodzianka :D
» 1 września 2020, 17:54 #671
Dexxter: Ja pitole, wy to jesteście hipokryci. Jeszcze zawodnicy nie zagrali, a już są przeplaceni już są sredniakami.
Gdyby przychodzili do nas byli ,by kupieni za okazję i mega kozakami.
» 1 września 2020, 18:14 #670
Diabelski97: Wręcz przeciwnie, byłby większy płacz o cenę, że liga Francuska itd.
» 1 września 2020, 18:17 #669
Dexxter: 30 mln euro, to dużo ? Nie przesadzaj.
» 1 września 2020, 18:26 #668
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 18:31

A ja napiszę tak: za 80 baniek kupili z Lille innego gostka, który się totalnie nie sprawdził, a był tam gwiazdą, więc strach pomyśleć co czeka Gabriela. Cały Arsenal.
» 1 września 2020, 18:30 #667
Diabelski97: Ja nawiązuje do twojej wypowiedzi, transferu ani ceny nie będę oceniał bo nawet nie widziałem jednego meczu, w jego wykonaniu.
» 1 września 2020, 18:31 #666
Magik1990MU: @Cyprian

A właśnie co do cytowania, to robi to niejaki sandbead... zdaje się ten sam, co ostatnio przyszedł na Devilpage, by deprecjonować AWB. Ale żeby było śmieszniej, to...

"@Arsenal4Ever14: Jest i on!

OldFasion:
30 milionów euro za piłkarza z doświadczeniem w Serie B, 40 występami w lidze francuskiej, 6 w LM i zerowym licznikiem w Premier League to jest małe ryzyko?"

No proszę, zacytował Ciebie OldFashion :) Nawet nie wie, że jesteś za Liverpoolem, więc podpiął to pod retorykę, że my tutaj śnimy o Upamecano. I najlepsze: ten sam gość jakiś czas temu również na DP płakał, że się cytuje ich stronę :)

Więc cloud cuckoo land zarzuca innej stronie, że się przeniosła do cloud cuckoo landu, cytując kibica LFC. Nieźle :)
» 1 września 2020, 18:55 #665
Dexxter: Magik wiemy, że nie lubisz Arsenalu. Dla Ciebie jakby Messiego sprowadzili było by źle.

Ps . Z ciekawości sprawdziłem sobie Pepe. W zeszłym sezonie strzelił 8 goli i zanotował 10 asyst. I zdobył 2 trofea. Wiec jakaś katastrofa to nie była. 80 mln wydali nie na 1 sezon tylko mają kontrakt na 5 lat. Może jeszcze chłop odpali.
» 1 września 2020, 19:00 #664
Magik1990MU: @Dexter

Co do Pepe, to pewnie, ma szansę się jeszcze wyrobić. Póki co to jednak katastrofa, bo w Premier League miał ledwie 5 goli i 6 asyst. Co ciekawe, nasz Dan James miał niewiele gorsze statystyki, a nie kosztował 80 baniek i raczej nikt nie pisze, że miał udany sezon.
» 1 września 2020, 19:07 #663
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:12

W sumie Daniel James grał tylko pół sezonu a miał tyle samo asyst co Pepe i bodajże dwa gole mniej, a Daniela Jamesa oceniamy przeciętnie na przestrzeni całego sezonu. Pepe na razie rozczarowanie ale ma jeszcze szansę się wykazać.
» 1 września 2020, 19:11 #662
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:16

@Dabelski

Właśnie. I jeszcze taka ciekawostka: Pepe ma już 25 lat. Myślałem, że jest znacznie młodszy, a tu zaraz dobije wiekiem do naszego młodego wilczka.
» 1 września 2020, 19:16 #661
sandbead: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:18

Magikarp

Akurat chłopie doskonale wiem kto to jest OldFasion bo zanim przyszedł do was na stronę to przez długie miesiące spuszczał się nad Liverpoolem na k.com i jest tam człowiekiem legendą - prawdziwym memem i tylko dlatego go zacytowałem. Na k.com wszyscy wiedzą o co z nim chodzi. Także niestety pudło koleżko i to takie jak Sterlinga na pustaka.

A co do AWB to nawet nie będę kolejny raz komentował, bo jak ktoś uważa, że AWB>Kimmich to dla mnie jest niespełna rozumu i zdania nie zmienię.
» 1 września 2020, 19:18 #660
Oskar062: Ciekawe czy dożyje dnia gdy większość kibiców na tej stronie przestanie być hipokrytami haha
A propos cytowania waszych komentarzy i ze „hehe beka z k.com co tam pisząâ€
To ja rozumiem ze, znajdzie się tam ktoś tak samo oderwany i nieobiektywny jak, tutaj kilku (już nie będę robił burzy wywołując do tablicy) ale z tego co tam czytam wielu kibiców wypowiada się normalnie i bynajmniej nie wyśmiewa każdego ruchu Manchesteru jak, tutaj wyśmiewany jest Arsenal...
Tak jak, kolega wyżej napisał chociażby Arsenal Messiego podkupił to byłby wyśmiany za beznadziejna politykę transferowa.
Kończąc ten wywód to szczerze mówiąc zanim następnym razem zaczniecie się śmiać z k.com poczytajcie komentarze tu i zobaczcie ze różnicy nie ma żadnej.
Pozdrowki!
» 1 września 2020, 19:23 #659
roshen14: Magik1990MU - wasz Daniel James? a może porównaj sobie wasz Angel Di Maria?
» 1 września 2020, 19:27 #658
GGMUN6: O ranyyyy, przyszli rycerze z k.com by bronić swój klub... ta wojenka trwa już dluuugo, a nie jest to żadne zaskoczenie, że jedna strona kopiuje głupie komentarze z drugiej i na odwrót, w końcu to dwa największe strony klubów z PL w Polsce.

Co do Gabriela i Saliby się zobaczy, napewno nie będą gorsi od Luiza czy Mustafiego.
» 1 września 2020, 19:30 #657
ruffnecky: znowu jakieś cytowanie obcych forów? niektórzy to chyba za dużo wolnego czasu mają, mogliby się zająć czymś pożytecznym
» 1 września 2020, 19:31 #656
Oskar062: GGMUN6
Nie chodzi o jakaś obronę swojego klubu a, o normalna dyskusje kibiców ponieważ, czasami fajnie jest zobaczyć jakie spojrzenie na ligę ma kibic rywala aczkolwiek, tu się nie da dyskutować bo wiele osób jedyne co potrafi napisać to skrytykować Arsenal cokolwiek by nie zrobił.
» 1 września 2020, 19:35 #655
mikiartur: Sandbead, nie będę odnosił się do OldFashiona itd ale co do AWB to fakt na tą chwile jest słabszy od Kimmicha ale głownie pod względem ofensywnym. Pod względem defensywy trudno mi znaleźć lepszego PO nie tylko w Anglii ale także na świecie. A że chłopak młody, dużo przed nim , jak zrobi duży progress w ofensywie to może zakręcić się na poziomie Kimmicha. Pamiętaj także że AWB jest 4 lata młodszy od Kimmicha - i zadajmy sobie pytanie na jakim poziomie był Kimmich 4 lata temu w wieku AWB. Ja osobiście bardzo lubię Kimmicha za jego niesamowitą wszechstronność i się nie zdziwię jak w następnych latach na stałe usadowi się w środku pomocy.
» 1 września 2020, 19:35 #654
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:38

@sandbead

Ja to zacytowałem w nawiązaniu również do fragmentu o Upamecano. Odnośnie OldFashiona, to tego nie wiem, bo zaglądam do was jedynie od czasu do czasu :) Dziś akurat to zrobiłem, by sprawdzić co piszecie o Gabrielu. Wracając jednak na chwilę jeszcze do Dayota, to ja nie chcę wypominać, jak to umieszczaliście go u siebie w składzie. Do nas akurat może dołączyć z bardzo prostego powodu - nas byłoby stać.

Co do drugiego akapitu, to takie myślenie w ogóle nie dziwi. Wy to już dawno wyśmialiście transfer Maguire'a na różne sposoby (mimo, że w Arsenalu nie ma choćby połowy takiego obrońcy), a Bruno to dobrze tylko z karnych strzela.

@Oskar

No nie, u nas po nieudanym sezonie raczej nikt nie wieszczy majstra. W obozie Arsenalu pisze się zupełnie na poważnie o powrocie do LM, co jest tak realne, jak u nas majster w przyszłym sezonie. Mało tego, niektórzy kibice piszą o mistrzostwie PL w kontekście Arsenalu!

Edit.

@GGMUN

nie tylko kibice Arsenalu, są i trolle Chelsea, jak i sekciarze Mourinho :)
» 1 września 2020, 19:36 #653
Diabelski97: Ale co ma Di Maria z tym wspólnego to już kompletnie nie wiem :D
» 1 września 2020, 19:37 #652
Magik1990MU: @Dabielski97

pewnie sam nie tego nie wie, tak to jest, jak 14-letni dzieciak miesza się do dyskusji dorosłych :D

@sandbead

Magikarp? a to nie przypadkiem taki pokemon? :)
» 1 września 2020, 19:40 #651
Oskar062: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:46

Magik ja już o ile się nie mylę pisałem
Ci ze, z Tobą to już nie dyskutuje gdyż, jak widać po komentarzu kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz...
Na k.com zgadza się ze, piszą o powrocie do LM bo dlaczego nie ? Po to jesteśmy kibicami żeby kibicować i wierzyć ale nikt tam nie pisze o żadnym mistrzostwie (chyba ze bierzemy trolle pod uwagę) ale nie no wasz poprzedni sezon był wprost genialny (4 miejsce w lidze i nic więcej) a, widziałem tu już komentarze o tym ze sancho, VDB i jakiś obrońca a, mistrzostwo prawie pewne !
» 1 września 2020, 19:44 #650
roshen14: łatwo porównać staty Pepe i Jamesa bo tak jest wygodniej prawda? ;) a żeby jeszcze pocisnąć Arsenalowi to już woóle porównanie tych dwóch zawodników jest wręcz idealne i skrojone na korzyść United. Ale jak już trzeba porównać Pepe i Di Marię, bo koszt obu zawodników był porównywalny to łeb w sufit i cisza hehe
» 1 września 2020, 19:47 #649
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 19:57

@Oskar

nawet z nickiem nie kojarzącym się z Arsenalem widać z daleka jaką opcję wspierasz :) jak twierdzisz - piszę głupoty, a sam lecisz dopiero po bandzie :) My zajęliśmy 3, nie 4 miejsce, a sezon był dobry, nie genialny. Jakbyśmy zakończyli ligę na 8 miejscu, to nawet powrót do LM w obliczu tak mocnych rywali również brzmiał niedorzecznie - w pojedynczych meczach można mieć fart, ale finalna tabela wszystko weryfikuje.

"sancho, VDB i jakiś obrońca a, mistrzostwo prawie pewne "

VDB już jest, obrońca może cały czas trafić, a o Sancho pisał Romano, że nadal jesteśmy w grze. I przy takim tercecie akurat walka o majstra jest możliwa, bo my już teraz mamy bardzo mocny skład.

@roshen

porównałem Dżejmsa z Pepe, bo... uwaga, możesz tego nie wiedzieć, ale to te same pozycje na boisku. Co do di Marii, to kto twierdzi, że to był udany transfer?
» 1 września 2020, 19:54 #648
Diabelski97: Ale tutaj KAŻDY powie otwarcie, że Di Maria to był niewypał i nieporozumienie, nie rozumiem do końca o co Ci chodzi ;)
» 1 września 2020, 19:55 #647
JamesBond007: Widzę tutaj dziś zlot fanów Chelsea,Armatek i Live z naciskiem na tych niebieskich :D
» 1 września 2020, 19:58 #646
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:00

To głównie kibice Arsenalu.
» 1 września 2020, 19:59 #645
Oskar062: Tak przepraszam 3 miejsce racja ale sezon bez pucharu dobrym sezonem gdzie pol sezonu gra się piach a dopiero po przyjściu bruno coś zaczęło się dziać jest dobrym ? Niezle niezle widzę wysoko mierzysz !
» 1 września 2020, 20:00 #644
Magik1990MU: po przyjściu Bruna United bodaj najwięcej punktów zdobyło ze wszystkich zespółów Premier League. No ale racja, przecież nie można mierzyć wysoko, bo pół sezonu graliśmy bez 10, a potem to miejsce zajął światowej klasy grajek. No i oczywiście graliśmy wcześniej piach i zupełnym przypadkiem laliśmy całą czołówkę ligi (poza LFC). Ale żeby nie było, wam też się to zdarzało za Artety... metodami, którymi nie pogardziłby Mourinho.
» 1 września 2020, 20:06 #643
Oskar062: Nie twierdze ze po przyjściu bruno było zle ale No nazwać ten sezon w wykonaniu United dobrym to musisz przyznać ze jest dość śmieszne
» 1 września 2020, 20:08 #642
DJzgred: MAGIK... kolego my dopiero 3ci sezon sie bijemy bez wengera a wy od 6 lat prezentujecie naprawde "wybitny" poziom. Glupie transfery za grube miliony, przydomek mansixter utd czy pamietne 7 miejsce. Nie pamietal wol jak cieleciem byl. Hipokryzja na dp jest przerazajaca. Jeszcze tu brakuje gwiazdy internetow. DJTEDa. Ten to jest dopiero odklejony.
» 1 września 2020, 20:11 #641
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:22

Dobry był w sensie finalnego efektu i tego, że na półmetku byliśmy dalecy od LM, a ostatecznie zajęliśmy najwyższe możliwe miejsce. Poza tym dobry był też w kontekście rozwoju piłkarzy. Rashford do momentu kontuzji grał na kosmicznym poziomie, Martial zrobił liczby podobne do wychwalanego wszędzie Kane'a, Willams pokazał się jako alternatywa dla Shawa, a Greenwood znikąd wskoczył z przytupem do podstawowego składu i tym samym nieco uratował prawe skrzydło, tak że teraz Sancho jest nam "jedynie" potrzebny, ale już nie niezbędny. Nawet Fred i Pogba pokazali w końcu, że może być z nich jakiś pożytek.

Edit

co jeden to lepszy. Djzgred i jego mądrości

"przydomek mansixter utd"

Tak? Gdzie jest taki przydomek? Bo to że ty sobie coś wymyśliłeś, to nie znaczy, że to funkcjonuje. Dalej to też niezłe głupoty, bo Arsenal już za Wengera był słaby. Papcio jednak jakoś trzymał w ryzach tę zgraję pseudo grajków.

Ps. jak ci ktoś tu nie pasuje, to zmiataj do siebie pisać tam swoje farmazony. Czy wam strona Kanonierów się już znudziła, że przyłazicie tutaj pisać takie debilizmy? Mansixter... heh, dobry z ciebie ananas.
» 1 września 2020, 20:15 #640
xarsfanx: Rashford czy Bruno mają tyle bramek a większość mają z karnych. Tyle z wszych perełek. Ciekawe czy UTD wykupiło juz abonament na karne, na ten sezon. Gwarancja 25% punktów
» 1 września 2020, 20:20 #639
Magik1990MU: I jeszcze tu arsfana brakowało. Sama śmietanka. Ładnie tam się bawicie na swojej stronie, że melanż was tak ponosi, że targacie swoje nie do końca sprawne makówki aż tutaj.
» 1 września 2020, 20:24 #638
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:25

Bruno od debiutu miał największy udział przy bramkach ze wszystkich pomocników w lidze (gol/asysta), po odjęciu karnych byłby drugi, zaraz po KDB.
Pozdrawiam
» 1 września 2020, 20:24 #637
Tomwk1988: Juz spiesze z informacją gdzie byl Kimmich 4 lata temu. Gral w Bayernie, rozegral łącznie 36 meczow, zrobil 2 asysty, zdobyli mistrzostwo i puchar Niemiec.
» 1 września 2020, 20:31 #636
xarsfanx: A gdy karne przejął Fernandes to Rash nie miał goli:) Martial odpalił po 4 latach? Zauwaz co zrobiliście z Pogba. De Gea? I inni. Nie wykorzystaloscie nawet takiego wariata jak Sanchez :D
» 1 września 2020, 20:32 #635
Diabelski97: De Gea wiele lat na poziomie, w tym mocno obniżył loty ale był na trzecim miejscu pod względem czystych kont.
Sanchez już końcówkę w Arsenalu miał kiepską.
Pogba ma lepsze statystyki u Nas niż miał w Juve więc wiesz, zresztą to nie jest dziesiątka i liczby nie są jego priorytetem.
Fakty są takie, że z najmłodszą drużyną w lidze zrobiliśmy podium a drużyna jest w przebudowie bo ciągle jest dużo zbędnych piłkarzy.
Nie widzę sensu się napiąć między sobą, trochę luzu.
» 1 września 2020, 20:38 #634
xarsfanx: Ale to przeciez to Wy zaczynacie krytykować każdy ruch, nawet trofea Arsenalu :)
» 1 września 2020, 20:44 #633
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 20:52

@arsfan

to nie krytyka, to prawda. Nie poradzę nic, że was to boli. Czas opuścić cloud cuckoo land.
» 1 września 2020, 20:51 #632
DJzgred: W sumie ciezko sie nie zgodzic z przedmowcami. Od paru lat przegladam to forum i myslalem, ze djted to dzban ale okazuje sie druga zakałą jest magik. I to nie tylko fani innych klubow widza ale takze uzytkownicy DP michasiu kochany.
» 1 września 2020, 21:19 #631
mikiartur: Arsfan czy jak Ci tam. nie płacz proszę że mieliśmy tyle karnych w tym sezonie. Max 2/3 były kontrowersyjne/miękkie. I nie wyżywaj swojego gniewu na nasz klub proszę. Bo chcę przypomnieć że jeszcze zanim Bruno przyszedł to byliśmy wyżej od was w tabeli. Poza tym, podawali statystyki że nawet odliczając karne to Fernandes brał udział w największej liczbie akcji bramkowych po De Bruyne odkąd dołączyłdo zespołu. A to co piszesz o Rashforda to już jest upokarzające naprawdę. Gościu doznał poważnej kontuzji która go wykluczyła na 4 miesiące i gdyby nie lockdown w ogóle by nie wrócił. A chcę zapytać gdzie są zawodnicy Arsenalu którzy wracali po kontuzjach. Nie ma takich bo oprócz Martinellego nikt wam nie wypadł. No jeszcze Xhaka - o nim zapomniałem - lecz on wypadł na pare meczy a nie na 4 miechy.


Djzgred nie chcę Ci nic mówić ale od odejśćia Fergusona zarówno MU jak i Arsenal grały w lm po 4 razy a teraz my gramy 5 raz a wy już nie graliście od paru sezonów. W lidze fakt od odejścia Fergusona byliśmy tylko 2 razy wyżej od was. Lecz 2 razy było tak że wy byliście 5 a my 6 co i tak nie dało wam lm. Nie chcę też przypominać wam że od około dekady jeśli mnie pamięć nie myli nie umiecie wygrać dwumeczu w fazie pucharowej ligi mistrzów. A nam nawet za Ole( z dużą dozą szczęścia) raz już się udało. Ba nam to się udało 2 razy od odejścia Fergusona co oczywiście nie jest sukcesem a raczej porażka ale pokazuje to dla porównania. Więc w ostatnich latach jakoś bardziej "wybitniej" od nas nie graliście. W ogóle trochę smuci mnie ta dyskusja bo kiedyś MU i Arsenal to były dwa największe hegemony w lidze - i fakt nigdy się nie lubiliśmy ale kłocenie się o to kto gra gorzej itd to jest smutne. Ja mimo że jestem kibicem MU i nie lubię Arsenalu życzę byśmy kiedyś wrócili do tamtych czasów kiedy walczyliśmy sezon w sezon o mistrzostwo.
» 1 września 2020, 21:32 #630
DJzgred: Mikiartur za ostatnie zdanie duzy plus. I na tym zakonczmy te klotnie.
» 1 września 2020, 21:36 #629
DjTED: Jezu co tu sie dzieje. Jakie szambo wybiło..... ADM bym niewypałem tu sie zgodze (chociaz pewnie jak by chciał to by zamiótł tę lige jedna nogą co pokazuje do dzisiaj) On miał plan by uzyc naszego klubu jako odskoczni. Moge mu miec to za złe , ale odzyskalismy cały hajs za niego czyli nie wypada byc mocno złym. Porównanie do Pepe nie na miejscu. Nikt nie da za niego na ten moment 80 mln....
» 2 września 2020, 00:52 #628
DJzgred: Jest i on. Owiany sławą na całym FB - DJTed xD
» 2 września 2020, 09:27 #627
mufcforever1811: ....z innej beczki. Blind grał u nas na ŚO i na LO i na 6tce. Ogólnie był dobrą zapchaj dziurą, tylko był strasznie wolny i tej szybkości mu na każdej z tych pozycji brakowało. Moje pytanie to... czy żeby nie pozbywać się Freda, to można by wykorzystać go np. na bokach obrony, lub jakkolwiek inaczej. Pytam was o zdanie bo na dzień dzisiejszy nie mamy takiego piłkarza uniwersalnego jak Blind, czy O'Shea.
» 1 września 2020, 16:54 #626
Roxyx: Powiedziałbym że uniwersalnego mamy - Fosu-Mensah może grać na ŚPD, PO i ŚO, ale czy on jest na odpowiednim poziomie nie wiem.
» 1 września 2020, 17:00 #625
Chestnut: No jak nie mamy, Pereira zagra wszędzie. :D
» 1 września 2020, 17:04 #624
mufcforever1811: Wiem, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego, ale kosztował nas strasznie dużo i tej kasy nie odzyskamy. Zaraz wpadnie DVB i Fred już w ogóle nie pogra, więc może np. na lewej obronie(bo jest lewonożny) mógłby spróbować kiedy wypada Shaw,a jakby się środek posypał, to zawsze może tam zagrać.
» 1 września 2020, 17:10 #623
mufcforever1811: Chesnut.....no tak. Wszędzie i zawsze na nerwach kibiców :)
» 1 września 2020, 17:13 #622
Blau: Moim zdaniem VDB nie wpłynie jakoś mocno na pozycję Freda. Holender jest ofensywnym zawodnikiem, zdziwię się jeśli będzie go katować typowo na defensywnym. Z drugiej strony Fred jak gra to przeważnie za Maticia.
» 1 września 2020, 17:31 #621
mikiartur: na tą chwilę go nie widzę na bokach obrony ale w sumie jakbyś mnie spytał pare lat temu to bym Ci odpowiedział że Younga też nie widziałem na bokach obrony a jednak tam się znalazł
» 1 września 2020, 19:37 #620
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2020 16:54

Fakty są takie, że jak odejdzie Smalling (a niebawem odejdzie za 20-25 milionów) to transfer VdB mamy z pieniędzy Smallinga i z rozwiązania kontraktu Sancheza (oszczędność na poziomie 60 milionów). Ciekaw jestem na kim teraz skupiamy uwagę, najbliższe dni będą z pewnością ciekawe.
» 1 września 2020, 16:52 #619
awe: Czyli z tego co piszesz to jeszcze zarobilismy na tym, ale Smallinga jeszcze nikt nie kupil i raczej nikt nie kupi za takie pieniadze, odejscie Sancheza tez nie nazywalbym zwolnieniem srodkow na transfery bo tych pieniędzy fizycznie nie ma w klubie