Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Kristiansund – Manchester United 0:1. Skromne zwycięstwo Czerwonych Diabłów w Norwegii

» 30 lipca 2019, 20:51 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United wygrał z Kristiansund 1:0 (0:0) w piątym meczu kontrolnym przed starciem sezonu 2019/2020. Czerwone Diabły długo nie potrafiły poradzić sobie z dobrze funkcjonującą defensywą norweskiego rywala. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w doliczonym czasie gry Juan Mata.
Kristiansund – Manchester United 0:1. Skromne zwycięstwo Czerwonych Diabłów w Norwegii
» Manchester United pokonał Kristiansund 1:0
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Phil Jones
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Nemanja Matić
Scott McTominay
Daniel James
Jesse Lingard
Marcus Rashford
Anthony Martial
Sergio Romero
Ashley Young
Axel Tuanzebe
Marcos Rojo
Diogo Dalot
Paul Pogba
Fred
Tahith Chong
Juan Mata
Andreas Pereira
Mason Greenwood

Oddano 32 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Manchester United do meczu z Kristiansund przystąpił w roli zdecydowanego faworyta i wielu kibiców spodziewało się kanonady na Ullevaal Stadion w Oslo. Pierwsze minuty mogły jednak rozczarować kibiców. Czerwone Diabły utrzymywały się przy piłce, ale nie zagrażały poważnie bramce Seana McDermotta.

Kristiansund cofnęło się głęboko do defensywy, więc Czerwone Diabły próbowały strzałów z dystansu. Uderzenia Jessego Lingarda i Marcusa Rashforda były jednak niecelne. Gospodarze odpowiedzieli również niecelnym strzałem Amidou Diopa.

Im dłużej trwał mecz, tym akcje Czerwonych Diabłów zazębiały się coraz bardziej i pod bramką McDermotta było coraz ciekawiej. W 20. minucie rzut rożny krótko rozegrali Daniel James i Jesse Lingard. Anglik dorzucił piłkę w pole karne na szósty metr, a tam niewiele brakowało, aby do podania dopadł Phil Jones.

W 28. minucie McDermott musiał mocno nagimnastykować się w bramce po strzale Anthony’ego Martiala. Francuz znakomicie odwrócił się z piłką przed szesnastką, jego intencje dobrze jednak odczytał golkiper gospodarz i obronił mocny strzał. Kilka minut później irlandzki bramkarz znów zanotował kapitaną interwencję, tym razem po kąśliwym uderzeniu Marcusa Rashforda z rzutu wolnego.

W kolejnych minutach defensywie gospodarzy mocno dał się we znaki Scott McTominay. Szkocki pomocnik w odstępie kilku minut trzykrotne uderzał na bramkę Kristiansund. W 42. minucie był od włos od wpisania się na listę strzelców. Szkot wymienił podanie z Jamesem, uderzył z ostrego kąta, ale piłka tylko odbiła się od słupka.

Czerwone Diabły w pierwszej połowie utrzymywały się przy piłce przez 72% czasu gry, oddały 15 strzałów, ale nie udało im się posłać piłki do siatki przed przerwą.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze i to oni w 51. minucie mogli otworzyć wynik meczu. Do głębokiego dośrodkowania w szesnastce dopadł niepilnowany rezerwowy Sondre Sorli, uderzył piłkę głową z bliskiej odległości, ale na szczęście dla Czerwonych Diabłów pomylił się. Piłkarze Solskjaera odpowiedzieli dwie minuty później mocnym strzałem Daniela Jamesa zza linii szesnastu metrów.

W 56. minucie znakomitą interwencję między słupkami Kristiansund zanotował wprowadzony po przerwie Mor Mbaye. Bramkarz gospodarzy w efektownym stylu obronił potężne uderzenie Marcusa Rashforda zza linii szesnastu metrów. Chwilę wcześniej senegalski bramkarz powstrzymał w polu karnym rozpędzonego Daniela Jamesa.

Po godzinie gry Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się na wymianę całej jedenastki Manchesteru United. Chwilę po wejściu na boisku swoją szansę miał Chong. Strzał Holendra obronił natomiast bramkarz Kristiansund.

W 75. minucie swoją szansę miał Mason Greenwood. Akcję dobrym przejęciem zainicjował Andreas Pereira, odegrał ją do Anglika, ten zszedł na krótki słupek, kiwnął obrońcę Kristiansund, ale trafił tylko w boczną siatkę. Minutę później bliski szczęścia był Fred. Strzał Brazylijczyka zza pola karnego o centymetry minął okienko bramki gospodarzy.

Później swoje okazje miał Tahith Chong. Holender dwukrotnie mocno uderzał na bramkę Kristiansund, ale dwukrotnie dobrze spisał się bramkarz gospodarzy. W 86. minucie na boisku pojawił się natomiast Noah Solskjaer, syn Ole Gunnara Solskjaera, dla którego był to debiut w pierwszym zespole norweskiego zespołu.

W doliczonym czasie gry Manchester United przeprowadził akcję, która dała rzut karny. Pogba zagrał kapitalną prostopadłą piłkę do Juana Maty, a ten został ścięty przez bramkarza gospodarzy. Sam poszkodowany pewnie wymierzył sprawiedliwość i dał zwycięstwo Czerwonym Diabłom.

Kristiansund – Manchester United 0:1 (0:0)
Bramka: Juan Mata 90’ [karny]

Kristiansund: McDermott (Mbaye 46' (Vaikla 86')) – Coly (Williamson 87'), D.Ulvestad (Sormo 46'), Psyche (Gjesdal 66'), Aasbak (Sivertsen 46') – Cirak (Isaksen 66'), Diop (P. Ulvestad 75'), Kalludra (Sorli 46') – Bye (Hoven 66'), Kastrati (Amang 46' (Solskjaer 86')), Gjertesen (Olsen 66')

Manchester United: De Gea (Romero 59’) – Wan-Bissaka (Young 59’), Jones (Tuanzebe 59’), Lindelof (Rojo 59’), Shaw (Dalot 59’) – Matić (Pogba 59’), McTominay (Fred 59’) – James (Chong 59’), Lingard (Mata 59’), Rashford (Pereira 59’) – Martial (Greenwood 59’)

« Poprzedni news
Agent Paulo Dybali przyleciał do Anglii negocjować z United
Następny news »
Statystyki: Kristiansund vs Manchester United 0:1

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (657)


LearningtoFly: Transfer Maguire, choć dobry nadal nie rozwiązuje naszych innych problemów - a mianowicie w ataku. Pomoc wygląda co najwyżej średnio, mamy tam zaledwie jednego klasowego zawodnika - Pogbe, (którego pół forum chce sprzedać) xD, oraz cierpimy na brak nominalnych skrzydłowych. Nie, James nie rozwiązuje dla mnie problemu skrzydła czy to lewego czy prawego a Martial/ Greenwood/ Rashford skrzydłowymi nie są. Mecze na tournee pokazały ewidentnie problemy z kreacją i obawiam się, że będzie to główna bolączka tego sezonu. Stawiam, że ostatnie dni okienka miną pod znakiem plotek z Dybalą, a w transfer Bruno raczej nie wierzę. No nic pozostaje się łudzić, że dokooptujemy jeszcze kogoś do składu, oby nie to był to last minute transfer Longstaffa. Po cichu liczę, że bombą transferową będzie transfer Eriksen, przy przyjściu Lo Celso i Bruno do Tottków.
» 4 sierpnia 2019, 13:25 #657
is200second: To zamiast tu między sobą dyskutować to się zrecie na innych fan pageach? :D
» 2 sierpnia 2019, 17:09 #656
kolokolo98: Harry już raczej klepnięty, ciekawe tylko czy zagra z Chelsea?
» 2 sierpnia 2019, 16:44 #655
koko93: Harry Maguire jeżeli to informacja prawdziwa, to nasza obrona w końcu wygląda dobrze! Jak wszyscy wiedzą drużynę buduje się od tyłu! Shaw - Maguire - Lindelof - Van Bissaka. Może zabrzmi to dziwnie, ale to nowoczesna obrona. Maguire oraz Lindelof potrafią rozgrywać, potrafią podać dobrze na wiele metrów. Boczni obrońcy, potrafią się podłączyć do przodu. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go w koszulce United. Dla mnie najlepszy obrońca w reprezentacji Anglii, a dla Ciebie?
» 2 sierpnia 2019, 16:42 #654
RememberMe: Panowie co powiecie na obrone Wan Bissaka - Maguire - Lindelof - Shaw?
» 2 sierpnia 2019, 16:40 #653
RedRevolta: Jestem na tak.
» 2 sierpnia 2019, 16:41 #652
crycha66: Co mamy powiedzieć ? Nie ma innej możliwości na tą chwilę.
» 2 sierpnia 2019, 16:41 #651
karol100: To jest jakiś żart? :-) Przecież tu już się chyba każdy na ten temat wypowiedział po 8 razy. :-)
» 2 sierpnia 2019, 16:42 #650
Diabelski97: DDG
Wan Bissaka-Lindelof-Maguire-Shaw


Pięknie to wygląda :)
» 2 sierpnia 2019, 16:39 #649
Bylak: Ja też potwierdzam.
» 2 sierpnia 2019, 16:38 #648
blue7one: MAGUIRE IS RED !!
» 2 sierpnia 2019, 16:36 #647
PapaTreneiro: BBC potwierdza Maguire ;)
» 2 sierpnia 2019, 16:33 #646
wedel242: Maguire klepniety, fajnie jakby to było rzeczywiście 80mln
» 2 sierpnia 2019, 16:33 #645
CoJaOgladam: Craig Norwood potwierdza!
» 2 sierpnia 2019, 16:32 #644
Pops918: Jak już Norwood potwierdza to można uznać, że transfer 100% pewny.
» 2 sierpnia 2019, 16:32 #643
slimaczy: Maguire jest nasz, Percy i Romano potwierdzają. Kwestią czasu jest oficjalny komunikat
» 2 sierpnia 2019, 16:28 #642
Bourdain: Romano nic takiego nie potwierdza tylko wstawił Tweeta, że wkrótce znowu się skontaktujemy z Leicester w sprawie transferu.
» 2 sierpnia 2019, 16:31 #641
GGMUN6: Zobacz dokladnie tt Romano ;)
» 2 sierpnia 2019, 16:32 #640
Bourdain: Dobra już mało istotne bo potwierdził Craig to juz bankowo jest nasz.
» 2 sierpnia 2019, 16:35 #639
Yekini: Agent Edward też potwierdza MAGUIRA. Chyba saga zakończona. Wszyscy o tym mówią. Teraz tylko oddać LUKAKU za sensowne pieniądze i brać Bruno bo w DYBALE nie wierze i chyba nawet nie chce.
» 2 sierpnia 2019, 16:27 #638
Olo13: Jakaś włoska Gazeta pisze ze dybala nie chce do nas i odmówił transferu, zabawnie by było jakby lukaku został.
» 2 sierpnia 2019, 16:20 #637
Bourdain: Pfffff, zamiana 33 dziadka na dzika Lukaku i rozkapryszoną gwiazdeczkę, która nie chce dla nas grać czyli kolejny najemnik to jest według Cb zabawne ?
» 2 sierpnia 2019, 16:22 #636
Olo13: Szczerze to bardzo bym chciał żeby Rom został bo bardzo go cenie jako napastnika ale wyobraź ze nie zagrał ani jednego meczu przedsezonowego, wiec to jest zabawne ze gdyby został to chyba nie bardzo.
» 2 sierpnia 2019, 16:30 #635
crycha66: Mamy Maguire'a :) Cały twitter piszczy od jakichś 3 minut. 85mln
» 2 sierpnia 2019, 16:19 #634
Bourdain: Telegraf podaje, że saga z Magłajerem zakończona- 85 mln zaakceptowane dzisiaj rano.
» 2 sierpnia 2019, 16:18 #633
Pops918: Co ważniejsze podaje to sam John Percy, czyli absolutny top1, jeśli chodzi o informacje dotyczące Leicester. Można więc powiedzieć, że kolejny transfer załatwiony.
» 2 sierpnia 2019, 16:20 #632
SebaG04: Ciekawa opcja na prawe skrzydło zaprzepaszczona. Malcom oficjalnie w Zenicie. Czy myślicie,że miałby szansę poradzić sobie w United? Przed transferem do Barcelony łączony z naszym klubem.
» 2 sierpnia 2019, 16:15 #631
HXDC: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 16:34

Dziwna sprawa no nie? Wcześniej Bordeaux, mógł iż już do Rzymu. Może lepiej by tam się rozwinął.
» 2 sierpnia 2019, 16:31 #630
izbinho: Jakaś bomba przed weekendem?;) Teraz jak ktoś przejdzie to nie zagra z drużyną ani jednego sparingu...
» 2 sierpnia 2019, 16:12 #629
dev13: Ed out Glazer out Ole??
» 2 sierpnia 2019, 15:53 #628
NoName222: Ole zostaje.
Widać, że ma jakiś tam pomysł na grę i trzeba dać mu szansę.
» 2 sierpnia 2019, 16:01 #627
pOLEw: jak nie wywalczy LM na przyszły sezon to tez out
» 2 sierpnia 2019, 16:02 #626
NoName222: Lukaku znów poza kadrą na mecz.

A z tą naszą kadrą to najbardziej szkoda mi Ole. Zapowiedział rewolucję jakiś czas po przyjściu, więc musiał mu to zarząd obiecać, przecież nie rzucał by słów na wiatr. W sprawie transferów nic nie może zrobić, bo wszystkim rządzi Woodward. Teraz przecież nie powie publicznie, że to wszystko wina zarządu, bo szybko wyleci pod głupim pretekstem, a Edek nie jest taki głupi i wie że Ole tak nie postąpi bo sam publicznie mówił że posada menadżera w United to jego marzenie
:(
» 2 sierpnia 2019, 15:52 #625
HardenToUnited: Tylko dwa transfery, szrot zostal... Kontynuacja chudych lat :)
» 2 sierpnia 2019, 15:46 #624
crycha66: Teraz już jesteś w niebowzięty ?
» 2 sierpnia 2019, 16:25 #623
dev13: Masz racje kolego nic juz nie bedzie wiecej w transferach Ed to nie jest odpowiednia osoba do transferow Ole to nie jest odpowiedni manager aby odbudowac United a Glazerowie to nie sa odpowiedni ludzie ktorym zalezy aby sportowo United wrocilo na szczyty.
Czyli kolejny sezon stracony a fanom United zalecam wytrzymalosc .
Pozdro
» 2 sierpnia 2019, 15:35 #622
getryscholesa: Jeśli nie sprowadzimy stopera środkowego pomocnika/10, to nie wróżę nam sukcesów w przyszłym sezonie. Ba, walka o czołowa szóstkę będzie sporym wyzwaniem. OGS może udawać zadowolenie, mydlić oczy, ale fakty są takie, ze kadrowo wyglądamy gorzej niż Leicester, West Ham i każdy klub z czołowej 5. To co wyprawiamy na rynku transferowym to po prostu wstyd.
» 2 sierpnia 2019, 15:33 #621
TuhajBej: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 15:49

Nie zapominaj o Wilkach, które też mają całkiem niezły skład ;) Ogólnie w tym sezonie myślę że jednak utrzymamy się w pierwszej 10, ale na nic więcej raczej bym nie liczył.
» 2 sierpnia 2019, 15:48 #620
levy181: Na całe szczęście już tylko tydzień i okienko będzie zamknięte. Szczerze mówiąc nie wygląda to dobrze. Liczyłem jeszcze na transfer Bruno i Harego ale chyba nic tego nie będzie.
» 2 sierpnia 2019, 15:31 #619
koko93: Powoli zaczynam wątpić w transfery do naszego klubu. Sportowo upadliśmy niczym Liverpool przed przyjściem Kloppa. Wielu z was z tym się nie zgodzi, będziecie źli na moje, jednak taka jest prawda. Czasami widzę światełko w tunelu, czasami tego światełka nie widzę. Dla kibiców United rynek transferowy to wieczna niepewność, jest to niezwykle przykre. Ktoś powie, rynek nie zamknięto mamy czas. Zgadzam się z Tobą, możliwe że masz rację, osobiście bardzo często się mylę i chciałbym mylić się kolejny raz. Tylko czy nawet powodzenia obecnego rynku, zmieni podejście osób odpowiedzialnych za transfery, czy jeżeli będzie sukces, znowu nie będzie przekonania jak rok temu, że wzmocnień nie potrzebujemy w przyszłym okienku transferowym?

Najlepszą obecnie stroną United jest historia i Kibice! Każdy który kibicuje zasługuje na szacunek, bo w gruncie rzeczy Jesteśmy wspaniali bo lojalni - kibice którzy czasami narzekają, czasami mają dość, ale trwają z tym klubem na dobre i złe.

Brak następcy dla Herrera, Fellaini, brak PP, brak lidera na środku obrony, brak piłkarza godnego opaski United. Klub był jest i będzie !
» 2 sierpnia 2019, 15:27 #618
Paps: Myslimy podobnie,obysmy sie razem tez pomylili :P
» 2 sierpnia 2019, 15:28 #617
Paps: Pozostal niecaly tydzien okienka transferowego.Newralgiczne pozycje wciaz pozostaja bez wzmocnien,ba! zostaly nawet oslabione (odejscie Herrery,prawodopodobnie Lukaku i powazna kontuzja Bailiego),natomiast szrot dostal nowe kontrakty i zostal zakonserwowany na kolejny rok/lata i to z podwyzka :).Bardzo slabo to wyglada,jestesmy daleko za czolowka,a bedziemy jeszcze dalej.Serce boli mnie jako dlugoletniego fana United,oceniajac na chlodno,jesli nic tu nie drgnie to zadomowimy sie na miejscach 5-8 na dluzej ;/
» 2 sierpnia 2019, 15:14 #616
Diabelski97: Ale o transferze AWB i Jamesa nie napiszesz ? ;)
» 2 sierpnia 2019, 15:17 #615
Paps: AWB zapowiada sie fajnie,wiec jeden dosc konkretny transfer.James?Podejrzewam,ze 99% nie wiedziala,kto to jest,mlodzian ze Swansea,do szerokiej kadry ok,ale to ma byc wzmocnienie :D ?Na to jakie braki mamy w kadrze i poziom, to nie zrobiono prawie nic na dzien dzisiejszy ;)
» 2 sierpnia 2019, 15:24 #614
LearningtoFly: Paps - pelna zgoda.
» 2 sierpnia 2019, 15:28 #613
getryscholesa: A co ma pisać? Na takim etapie, na jakim jest ten klub takie wzmocnienia to obowiązanej, który nie wymaga komentarzy. Takim obowiązkiem jest tez ściągnięcie stopera i środkowego pomocnika. Będzie nam ciężko włączyć się do walki o top 6, jeśli nie wzmocnimy się chociażby tym Maguirem, czy Dybala. Ściągnijcie różowe okulary. Wspomnicie moje słowa.
» 2 sierpnia 2019, 15:28 #612
Diabelski97: Piszesz tak jakby okienko się już skończyło, nie uważasz że pora do oceny przyjdzie PO? ;)
Pójdzie jakaś oficjalka to zaraz wszyscy będą pisali że jest super i jaki to Ed nie jest dobry ;)
» 2 sierpnia 2019, 15:29 #611
Paps: No tak,okienko sie nie skonczylo,ale pozostal niecaly tydzien,wiec co?Kolejne nerwowe ruchy i jakis glupi przeplacony transfer?Sklad juz powinien byc ogarniety,a w tym momencie,jedyne co to mozna nas wydoic tak jak to chca zrobic Lisy.Naprawde tak ciezko rozejrzec sie po Europie za kilkoma nazwiskami i trzeba placic za Maglajera 100 baniek?
» 2 sierpnia 2019, 15:34 #610
getryscholesa: Nie, nic takiego nie będę pisał, bo przynajmniej jeszcze 3 wzmocnienia były obowiązkiem. Nasz skład wyglada śmiesznie.
» 2 sierpnia 2019, 15:34 #609
is200second: Z tym Moise Keanem to plotka. Jego ojciec się wypowiedział że kilka lat temu United chcieli go ściągnąć do akademii ale mu odradzil, że dla nastolatka pobyt na stałe w obcym kraju to zbyt duży przeskok. Matka natomiast widziała to inaczej. Chciała go puścić ale jednak został.

Ojciec w kontynuowanym wywiadzie powiedział że teraz jego syn jest juz gotowy na Premier League. Everton jak go kupi to zrobi świetny interes jeszcze za tak małe pieniądze jak na skale jego talentu. Moim zdaniem to jest naturalny następca Drogby. Ma wszystko co miał Didier a dopiero się rozwija. Ma to czego nie ma Lukaku. Świetna technikę i zwrotnosc.

Swoja droga jak patrzę na jakość takiego Felixa to jestem skłonny stwierdzić że to 120 mln to była promocja.
» 2 sierpnia 2019, 14:41 #608
DjTED: Jak to jest , ze inne druzyny potrafia sciagac pilkarzy w pare dni , a Edek sie sra miesiacami?
» 2 sierpnia 2019, 14:25 #607
Diabelski97: Przecież jako pierwsi zrobiliśmy transfery więc w czym problem, to że media pokroju brawo sport i the sun nakręcają spiralę to nie znaczy że klub finalnie jest danymi zawodnikami zainteresowany.
» 2 sierpnia 2019, 14:39 #606
PanEdek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 14:14

Witam wszystkich fanów United!

Jak co roku ogarnęło nas transferowe szaleństwo! Od samego rana latam w te i wewte po całej Anglii! Telefony dzwonią jak oszalałe! Leją się hektolitry kawy które popijamy Monsterkiem (wyśmienity energetyk, polecam) Jestem tak zabiegany że nie mam nawet czasu iść do kibla! Ale czego się nie robi dla tak wspaniałego klubu jak Manchester United. Został już tylko tydzień by dopnąć wszystkie operacje. Jak pewnie wiecie działam na wielu frontach i szukam najlepszego rozwiazania. Mogę wam obiecać że jak zawsze na finiszu dam z siebie wszystko i zakontraktuje ekscytujących piłkarzy!

Pozdrawiam [Ed Woodward]
» 2 sierpnia 2019, 14:12 #605
Blau: Radzę Panu się sprężać, bo nie chce być w Pana skórze, jeśli jeden z użytkowników strony deviplage wczoraj nie żartował..
» 2 sierpnia 2019, 14:15 #604
Seszele: Dawaj Ed, działaj!
» 2 sierpnia 2019, 14:27 #603
Bylak: Ogólnie to mam beke. Ale zgadzam się monsterek jest cudny.
» 2 sierpnia 2019, 14:29 #602
Pops918: twitter.com/utdreport/status/1157254268166053888

Jest i on
» 2 sierpnia 2019, 13:44 #601
RememberMe: Jak Dybala ma przyjść dla kasy to ja wole Chonga na prawym skrzydle
» 2 sierpnia 2019, 13:34 #600
mordynator: przecież Greenwood>Chong to jak już coś to Masona
» 2 sierpnia 2019, 13:54 #599
LearningtoFly: To rozumiem, ze chcesz walczyc o utrzymanie w tym roku?
» 2 sierpnia 2019, 15:29 #598
Seszele: Odliczamy!
Coraz mniej czasu do zamknięcia okna!
Szykujcie się na bombę transferową. Auuuu!
» 2 sierpnia 2019, 13:13 #597
Reico100: Oby to tylko nie był niewypał.
» 2 sierpnia 2019, 13:43 #596
Gallacher: @Seszele
Twoją "bombę" już dawno tutejsi "eksperci" w postaci saperów rozmontowali.
» 2 sierpnia 2019, 14:21 #595
Seszele: Nikt niczego nie rozmontował, bez obaw!
Dzisiaj jesteś sceptycznie nastawiony, bo nie chcesz się zawieść. Ot, taka samoobrona i rozumiem to. Nie każdy ma silną psychikę. Wolisz się mylić i potem skakać z radości, niż być podekscytowanym, a następnie płakać. Nic nowego.

A ja wierzę, o!
» 2 sierpnia 2019, 14:27 #594
Puchaty: REal właśnie kupił Donny'ego van de Beek'a z Ajaxu. Oznacza to, że Pogba zostaje w MU.
» 2 sierpnia 2019, 13:09 #593
kamilpe: I bardzo dobrze, Pogba musi zostać.
» 2 sierpnia 2019, 13:14 #592
Seszele: A to oznacza, że Savić na 100% do Nas nie dołączy.
Bruno? Longstaff? Maguire? Dybala?

Emocje sięgają zenitu!
» 2 sierpnia 2019, 13:24 #591
Wirus: Takiego van de Beek'a widziałbym u nas jako ŚPO, no ale po co jak nie jest taki medialny ...
» 2 sierpnia 2019, 13:54 #590
Bylak: Zamiast sprzedać Lukaku za Mandzukicia + kasa, kupić Bruno i Maguire to się bawią w jakiegoś Dybale który nie chce tu grać. Będzie kolejnym najemnikiem z dużą tygodniowka, a po roku odejdzie do psg.
» 2 sierpnia 2019, 12:55 #589
braku: To jest wymysl medialny o tym że nie chce tu grać. Bardzo w to wątpię aby Ole chciał piłkarza który nie chce tu grać. Gadają tak bo nie gramy w LM i tym się kierują.
» 2 sierpnia 2019, 13:06 #588
Blau: A skąd wiesz, że Ole go chce? Akurat ten transfer wygląda na typowo pod marketing - a to już działka Edka.
» 2 sierpnia 2019, 13:17 #587
braku: Bo jest menagerem i bardzo na potrzebny zawodnik na 9. Nie mamy tam nikogo od czasu odejścia Rooneya.
» 2 sierpnia 2019, 13:23 #586
Bylak: A Ibra?
» 2 sierpnia 2019, 13:26 #585
Blau: Przecież Dybala to nie jest typowa 9. Gdyby tak było to Juventus nie chciałby się go pozbyć i to w dodatku za Lukaku, który już typową 9 jest.
» 2 sierpnia 2019, 13:40 #584
braku: Dla mnie lukaku to 10,11
» 2 sierpnia 2019, 14:10 #583
DevoMartinez: 10 tka to grajacy najczesciej za plecami ofensywny pomocnik/falszywy napastnik z dobrym podaniem, kreatywnoscia i strzalem. Lukaku to jest klasyczna 9tka od wykańczania. Akcji albo kibicow jak tam kto woli. Mata to klasyczna 10tka.
» 2 sierpnia 2019, 14:21 #582
dlabigt23: Coraz większe zamieszanie w sprawie wymiany napastników pomiędzy Juventusem a Manchesterem United. Paulo Dybala nie jest entuzjastycznie nastawiony do tego transferu, ale mistrz Włoch wypycha swojego zawodnika do Anglii.

Zdaniem włoskiej gazety piłkarz stwarza przeszkody na drodze do finalizacji transakcji. Napastnik żąda wysokiej pensji od nowego klubu - przynajmniej 10 milionów euro za sezon gry plus bonusy - a także sporej prowizji dla swojego agenta, która miałaby wynieść aż 15 milionów euro. xDDD

Jeśli tuta przyjdzie to bedzie kolejny najemnik . Lepiej juz Interowi go opchnąć albo wymienić sie za Mandzukicia z dopłatą od Juve i problem z głowy . I kupic tego Bruno noi tyle .
» 2 sierpnia 2019, 12:05 #581
patryk1143: Od samego początku była mowa o wymianie Lukaku z dopłatą za Dybałe. Co do prowizji agenta to się nie dziwie, skoro jego agentem jest jego własny brat. Wszystko zostanie w rodzinie hehe. Z drugiej strony lepiej jemu niż Raioli. Teraz zarabia ponoć 7,5 mln/sezon u nas chce 10, więc 2,5 mln euro za zamianę słonecznego Turynu na deszczowy Manchester to moim zdaniem i tak niska cena.
» 2 sierpnia 2019, 12:16 #580
dlabigt23: Juz tez nie chodzi o hajs tylko o to ze on jest wypychany z Turynu a tutaj wcale niechce u nas grać . Dostałby oferte od Tottenhamu czy innego PSG to by tam poleciał . Kolejny najjmnik ktory moze w każdej chwili zwiać po sezonie bo mu sie klimat i pogoda nie spodoba .
» 2 sierpnia 2019, 12:20 #579
patryk1143: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 12:27

Nie do końca nie chce u nas grać. Nie chce odchodzić z Turynu a to jest znacząca różnica. Nie możemy patrzeć na wszystko przez pryzmat sytuacji Di Marii
» 2 sierpnia 2019, 12:26 #578
LearningtoFly: Brawo ed za finalizowanie kwestii tydzień przed zamknięciem okienka, kompletna parodia w wykonaniu jego i zarządu i pełna amatorka. Warto już się powoli nastawiać na kolejny sezon z Youngiem, Lingardem, Jonesem, Darmianem, Rojo i Smallingiem. Szykuje się wspaniały łomot
» 2 sierpnia 2019, 12:01 #577
mikon70: Tak to jest jak się zostawia wszystko na ostatnia chwile. Teraz jedna wielka sraczka i trzęsienie portkami przed możliwością katastrofy jak się nikogo już nie uda kupić
» 2 sierpnia 2019, 11:59 #576
TuhajBej: Dokładnie. No ale jak ludzie tutaj pisali od początku okienka żeby wziąć się ostro za transfery to były głosy że przecież "mamy czas" xDDD
» 2 sierpnia 2019, 12:32 #575
robertbham: Żeby z Dybali tylko nie zrobił się drugi najemnik di maria. Edziu ma jakąś dziwną mode sprowadzania piłkarzy na siłę.
» 2 sierpnia 2019, 11:55 #574
CHRCH: Hajsy kolego, hajsy. Tutaj nie ma petrodolarow więc trzeba jakoś uciaglic budżet
» 2 sierpnia 2019, 14:05 #573
patryk1143: UNITED'S DYBALA TALKS CONTINUE

Talks continuing today over a deal to bring Juventus forward Paulo Dybala to Manchester United.

Executive vice-chairman Ed Woodward has arrived at the club's offices this morning with less than a week before the window closes. - Sky Sports
» 2 sierpnia 2019, 11:52 #572
Arko332: [link usunięty] Ciekawe czy sie dogadaja kluby znajac ed to bedzie sezon z jonsem i smalling.
» 2 sierpnia 2019, 11:51 #571
Diabelski97: Dawid "Cygan" Kostecki nie żyje.. Bardzo gp ceniłem i byłem nawet na walce..
» 2 sierpnia 2019, 11:48 #570
DjTED: Jak mozna cenic patologie co w pierdlu siedziala? Fajne teraz macie autorytety w podstawówkach....
» 2 sierpnia 2019, 13:36 #569
mordynator: myśle że kwestia Dybali wyjaśni sie dzisaj-jutro jesli chodzi o Bruno to raczej wszystkiego dowiemy sie w poniedzialek a jeśli chodzi o Harrego to myśle że można se go już odpuscic Leicester raczej nie zgodzi sie go tak pózno oddać.
» 2 sierpnia 2019, 11:47 #568
Kruszon: Każdemu na koniec jego własny dowcip.
» 2 sierpnia 2019, 11:47 #567
JustDoIt: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 11:46

Na razie nie jestem optymistycznie nastawiony do transferów.. jeszcze tydzień temu myślałem, że Bruno i harry to pewniaczki ale teraz... Mam pewnie obawy.
A, i ogólnie to widzę spór dybala czy bruno , moim skromnym zdaniem ....
#teambruno
» 2 sierpnia 2019, 11:46 #566
RedDan: Pepe w arsenalu... Helena, mam zawał...
Nic tylko pogratulować i aż jestem ciekaw jak się będzie sprawował.
» 2 sierpnia 2019, 11:38 #565
Veron: uu na stronie Realu odlecieli
Pogba = Modrić + Casemrio + Kroos
bo ten ma 16 goli i 11 asyst a tamci łącznie 9 goli i 15 asyst

tak to jest jak się daba nie ogląda i nie widzi człapania w 80% meczów
jak ustawią formację 4-2-3-1 z Pogbą w tej dwójce to wtedy się przekonają jaka autostrada zostanie otwarta dla przeciwnika
» 2 sierpnia 2019, 11:10 #564
Blau: Wszędzie przecież tak jest. U nas też dużo osób się napala na Dybale tylko ze względu na nazwisko, a nie przez poczynania boiskowe.
» 2 sierpnia 2019, 11:25 #563
Veron: taki Modrić jak ruszy z piłką to i 50M boiska zdobędzie, poda na skrzydło i brama
ale gole nabijane z karnych i dla patałachów są więcej warte jak widać
Pogba z top5 w zeszłym sezonie = 0goli 1 asysta
Modrić w ostatnich 4 wygranych LM dla Realu = motor napędowy każdego ataku
» 2 sierpnia 2019, 11:39 #562
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 12:41

Veron
Jednak zwracam ci honor. Myślałem, że z tymi statystykami to jakiś komentarz po prostu na ich stornie, a tu się okazuje, że oni cały artykuł o tym napisali. Takiego zidiocenia dawno już nie widziałem :p
» 2 sierpnia 2019, 12:40 #561
CHRCH: No pewnie będzie taka klapa jak w reprze Francji.
» 2 sierpnia 2019, 14:12 #560
Gallacher: Ja odliczam dni do rozpoczęcia sezonu i żeby ten syf transferowy się skończył.Jeszcze 6 dni !
» 2 sierpnia 2019, 10:45 #559
dlabigt23: Tak chyba bedzie najlepiej . Juz te plotki są strasznie męczące i mam juz chyba wywalone czy ktos tutaj przyjdzie . Im wiecej sie spinamy tym gorzej . Chyba trzeba odliczać ile do konca oknienka zostalo i na tym lepiej wyjdziemy .
» 2 sierpnia 2019, 11:06 #558
Gallacher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 11:24

Z plotek robić ploteczki a z ploteczek sploteczki :D dlatego czekam na rozpoczęcie sezonu bo naprawdę już nie chodzi o to czy ktoś to dodaję czy nie,ale nie da się na to patrzeć i czytać tego.
» 2 sierpnia 2019, 11:23 #557
GoGoManU25: Jak kupimy Harrego za 80-90 mln to zrobię takie facepalma,że będą go słyszeć w Kambodży
» 2 sierpnia 2019, 10:30 #556
Diabelski97: Zawsze możemy kupić Koulibalego za 150 milionów albo wpłacić klauzulę za Varane 500 milionów. I zawsze zostaje kupowanie półśrodków :)
» 2 sierpnia 2019, 10:42 #555
tomekwietniu: Sky podaje, że Brighton daje 22 mln za Webstera, w takim razie zapewne Dunk do Leicester i Sky podawało, że za 45 mln, a jak tak to Maguire za 80 do nas. Oby to domino ruszyło.
» 2 sierpnia 2019, 10:25 #554
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 10:20

Brać tego Mandzukicia z dopłatą za Lukaku mniej wiecej 50-60 mln i tyle . Jesli Dybala niechce tuta przyjść to nic na siłę i za tą kase zakupic Bruno za te 60-70 mln i po sprawie ... To bylby najlepszy deal . No a jesli chodzi o ŚO to tak jak kolega niżej napisał jest zwyczajnie za mało czasu i LEicester niechce sprzedać Harrego i musieliby znalezc sami zastępce a jest na to mało czasu . Juz po frytkach . Moze w przszlym roku ruszymy po ŚO i PS . Juz nie warto desperacko kupywać kota w worku z innej Ligii . Maguire jest sprawdzony i dlatego sie uparli tak na niego ze nie bedzie musial sie przyzwyczajac i odrazu stanąłby na wysokosci zadania . Niestety juz po frytkach .
» 2 sierpnia 2019, 10:19 #553
joyrider: Może w przyszłym roku...i tak co roku:) Ale nadzieja umiera ostatnia podobno:)
» 2 sierpnia 2019, 10:50 #552
DjTED: Nikt z PL nie sprzeda nam pilkarza bo tez bedzie mial tylko 6 dni na znalezienie zastepstwa. Juz po ptakach. Pociag odjechal
» 2 sierpnia 2019, 10:14 #551
Czerwony123: 95 mln z dodatkami za Harego? Boze drogi jak lisy go za tyle sprzedadza to bedzie interes dekady! Za to jest Bruno I Lozano plus wylozyc za Tobiego 25 mln I mozna sie bic o to top 4. Sam Hary naszego losu nie odmieni. Sytuacja podobna do Pogby, wiecej roznicy zrobi tobi, bruno I lozano jak Sam Hary. Lubie harego ale bez jaj, nie dajmy sir dymac.
» 2 sierpnia 2019, 09:55 #550
dlabigt23: To jakas plotka . Niewierze w to . Tymbardziej ze sam zawodnik chce odejść wiec napewno nie robili by mu tak pod górke . Myśle ze tutaj 80 mln wystarczy i bedzie po sprawie .
» 2 sierpnia 2019, 09:57 #549
Krystiano98: Toby już nie jest za 25, Levy pewnie by chciał z 60 od nas
» 2 sierpnia 2019, 10:00 #548
Czerwony123: Odejsc, to se moze...laczy go kontrakt jeszcze 4 letni, do tego lisy nic nie musza. Wiec albo placisz albo w tyl zwrot panie edek! Chca go od dwuch miesiecy I konca nie widac. Najgorsze jest to , ze nie ma alternatywy przez specjalistow w klubie od siedmiu bolesci.
» 2 sierpnia 2019, 10:01 #547
Czerwony123: Toby ma klauzule 25mln! Levy sobie moze chciec.
» 2 sierpnia 2019, 10:02 #546
Krystiano98: Klauzula to mu się chyba tydzień temu skończyła.
» 2 sierpnia 2019, 10:05 #545
HXDC: Dokładnie klauzula Tobyego już nie obowiązuje.
» 2 sierpnia 2019, 10:30 #544
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 09:55

Do usuniecia
» 2 sierpnia 2019, 09:54 #543
Arko332: Jest jakas wiadomosc co z tym dybala?
» 2 sierpnia 2019, 09:51 #542
dlabigt23: Dzisiaj pewnie sie dowiemy bo podobno mial dzisiaj rozmwiać z Sarrim . Zapewne bedzie tak ze bedzie nas chcial takze wydoic na wieksza tygodniówkę zeby tutaj przyjść .
» 2 sierpnia 2019, 09:54 #541
karol100: Corriere dello Sport uważa, że rozmowa Paulo Dybali z władzami Juve nic nie zmieni, ponieważ klamka już zapadła, Stara Dama nie zamierza zmieniać zdania i praktycznie rzecz biorąc wypycha napastnika z klubu. Francuski Le10Sport podaje z kolei, że Dybala zamierza zablokować transfer do Manchesteru United, bo liczy na ofertę od PSG.
» 2 sierpnia 2019, 09:55 #540
karol100: Tuttosport i Goal potwierdzają, że Juventus rozmawia z Manchesterem United o Mario Mandzukicu. Przenosiny Chorwata do ekipy Czerwonych Diabłów miałyby być jednak oddzielną transakcją od ewentualnego transferu Dybali.
» 2 sierpnia 2019, 09:56 #539
dlabigt23: Mandzukicia bardzo bym chcial . Zawodnik ktory doda nam troche doświadczenia i 2 sezony moze jeszcze pogra na dobrym poziiomie . To ostatni gwizdek zeby Juve go sprzedało za jakąś kwotę bo ma juz 33 lata i za rok czy dwa juz bedzie po frytkach . Mysle ze 20-30 mln wystarczyloby a taki zawodnik moglby sie przydać . Juve ma jeszcze Higuaina i ma przejsc tam Lukaku wiec dla jednego nie bedzie miejsca .
» 2 sierpnia 2019, 10:00 #538
Veron: ale fajnie, jeszcze 6 dni i skończy się płacz o transfery
no i zacznie się płacz po meczach, ale to już lepsze
» 2 sierpnia 2019, 09:49 #537
Krystiano98: Typowe devilpage :D
» 2 sierpnia 2019, 10:04 #536
RememberMe: Potrzebny jest nam ofensywny pomocnik.

Załóżmy, że Dybala i Fernandes kosztują tyle samo, zarabiają tyle samo.

Kogo bierzecie?
» 2 sierpnia 2019, 09:15 #535
GGMUN6: Tylko Bruno.
» 2 sierpnia 2019, 09:17 #534
eragon30971: Chyba każdy wybierze Bruno. Lepiej brać piłkarza, który chce u nas grać i się wykazać, niż typa który przyjdzie tu jak za karę i od razu żądając wielkiej tygodniówki. Zwłaszcza, że na takich gwiazdach ostatnio często się sparzyliśmy.
» 2 sierpnia 2019, 09:51 #533
Sancho: Gdyby okienko transferowe było jak porno my bylibyśmy tą leżącą
» 2 sierpnia 2019, 09:01 #532
Seszele: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 08:50

Błąd.
» 2 sierpnia 2019, 08:49 #531
Seszele: Myślicie, że dn. 05.08, a więc dzień po Superpucharze Portugalii, Bruno Fernandes zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Manchesteru United...?
» 2 sierpnia 2019, 08:09 #530
Bylak: Chciałem napisać tylko: nie, ale minimum 5 znaków. Zatem moja odp to Nie.
» 2 sierpnia 2019, 08:12 #529
Seszele: A dlaczego nie?
Uzasadnij, bardzo proszę.
» 2 sierpnia 2019, 08:14 #528
vanantygaal: Bo Edek nie umie robić transferów, do tego glazerowie chcą zarabiać a nie odnosić sukces sportowy.
» 2 sierpnia 2019, 08:21 #527
Bylak: Ponieważ od około miesiąca nikogo nie kupiliśmy. Wątpię że nagle w 3 dni zrobimy kilka transferów.
» 2 sierpnia 2019, 08:23 #526
RedsFan: Nie...
» 2 sierpnia 2019, 08:34 #525
Seszele: Nie zgadzam się z Waszymi argumentami.
1) Zamiast odpowiedzi nie -> tak,
2) Edek nie umie robić transferów. Nie wiem skąd takie wnioski?
3) Glazerowie chcą zarabiać. Fakt, ale to nie wyklucza, że nikt nie przyjdzie.
4) Od około miesiąca nikogo nie kupiliśmy. No nie wiem, dla mnie to nie brzmi jak jakaś reguła.

Wasze uzasadnienia są tylko i wyłącznie spekulacjami.
» 2 sierpnia 2019, 08:50 #524
vanantygaal: Podobnie jak Twoje...
» 2 sierpnia 2019, 09:32 #523
DevoMartinez: Podobna sytuacja za Mourinho. On sie spodziewał 1-2 transferow przed zamknieciem okna, mowil to na konferencji, przyszlo 0. Teraz sytuacja ta sama. Ole mowi o 1-2 transferach...pare dni do konca okna :)
» 2 sierpnia 2019, 09:38 #522
Seszele: Ja tak się zastanawiam.
Rynek transferowy jest skomplikowany, to fakt. Dzisiejsze ceny są po prostu kosmiczne.
Nie wiemy jednak jaka dokładnie panuje sytuacja na Old Trafford. Ale możliwości jest kilka:
1) Walczą niczym lwy o dopięcie jednego, może kilku transferów. Zawsze istnieje szansa, że będziemy mile zaskoczeni na koniec okienka. Nie takie sytuacje miały miejsce.
2) Możliwe, że już nic z tego nie będzie. Być może zarząd nie chce dopiąć transferów za wszelką cenę. Istnieje opcja, że Manchester United chce bazować na wychowankach i nie zamierzają desperacko działać na rynku.
3) Glazerowie zakręcili kurek z forsą albo postawili jakieś ultimatum. W tym przypadku nawet sam Woodward nie ma nic do gadania, dlatego ewentualne negocjacje się przedłużają.

Wiem, że to trudne (z perspektywy kibica United), ale na obecną sytuację wpływ ma wiele czynników.
1) Zauważcie, że inne kluby z czołówki również nie są aktywne na rynku transferowym (tak, wiem, to my głównie potrzebujemy wzmocnień).
2) Nie ma sensu porównywać naszych transakcji do transakcji np. z Serie A do La Liga albo z Ligue 1 do Bundesligi, ponieważ to liga angielska dysponuje nieporównywalnie większymi wpływami i trzeba być świadomym, że inne kluby to wykorzystują.
3) Nie zapominajcie, że nie każdy chce grać dla United. Nie rozumiem założeń z góry, że jak prasa wspomni o jakimś piłkarzu oraz negocjacjach, to od razu brak danego piłkarza jest winą zarządu. A czemu niby nie piłkarza? Niewolnikiem nie jest i też ma prawo głosu.
4) Nawet biorąc pod uwagę jedynie angielskie podwórko, to wszyscy dobrze wiedzą, że United jest jednym z najbogatszych klubów na świecie. Logiczne więc, że od nas będą kluby wołać więcej niż od pozostałych.


Problem tutaj raczej leży w tym, że nie ma w klubie ludzi, którzy będą podejmować dynamiczne decyzje. Jeśli np. jest impas w sprawie Bruno, to nie powinni zwlekać na ostatnią chwilę, lecz natychmiast podjąć negocjacje o innego piłkarza. Nie ten, to inny. Niezupełnie jest to kupowanie na siłę, ponieważ dostępnych bardzo dobrych graczy o zbliżonych profilach jest chociażby paru.
Inna sprawa, jeśli Glazerowie rzeczywiście postawili ultimatum albo zakręcili kurek.
Takich rzeczy się nie dowiemy ani z prasy, ani z tego forum.
» 2 sierpnia 2019, 08:05 #521
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 08:00

Nastała cisza..
Gdzie jest Maguire I Dybala?
Ciekawe jakie dzisiaj będą wieści, czy Dybala odpoczywa w domu czy spotka się z Sarrim czy Maguire trenuje czy zagra..
» 2 sierpnia 2019, 07:57 #520
MiSt: Maguire jest poza kadrą na dzisiejszy mecz Leicester ;)
» 2 sierpnia 2019, 08:45 #519
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2019 08:50

Wiele to mi to mówi :D
» 2 sierpnia 2019, 08:48 #518
Me89v2: Mamy 02.08 A Edek jak nieudolny był taki jest. Nawe5 jest kupi kogoś to za taka za cenę jaka kupilby miesiąc temu i piłkarze by się zgrywali ze sobą. Masz starego piłkarsko mate i amebe lingarda a dalej nie ma 10 czy ps. O obrońcy środkowym nie wspominając.

Potem zdziwieni ze miejsca 5-6 to max.

Oby Ole wyczarowal coś z obecnym młodym składem ale to nie Niemcy gdzie bvb mlodzikami walczy o majstra w słabej lidze
» 2 sierpnia 2019, 06:53 #517
Kilerek7: A ja sądzę, że przyjdzie Maguire, Dybala, Bruno, SMS, Longstaff. Przez całe okno było wałkowane o nich. Koulibaly albo Maguire, oboje napewno mają wszystko uzgodnione jedynie pozostaje zaakceptowanie przez Leicester ofert, w razie porażki taki Milenković czy Dias pewnie też są w gotowości. Nie wierzę, że tyle czasu nic nie zostałoby zrobione i zabierali się na ostatnią chwile. To samo SMS, tam wszystko też raczej jest pewne na 90% tylko czekamy na rozwój z Pogbą czy odejdzie za nim okno w Anglii się zamknie, jeśli nie toma raczej SMS zostanie. Co do Bruno to jego płacz był jeszcze przed ofertą Tottków, sądzę, że ma z nami wszystko uzgodnione, tylko chcemy wpierw załatwić Maguire. Longstaff pewnie nie przyjdzie, albo jest kołem ratunkowym, walną 50 baniek i z głowy. Dybala to raczej dodatek za Lukaku, gdyż wcześniej miał iść Belg do Interu. Każdy w klubie wie jak skonczylismy sezon, ze drużyna wymaga przebudowy, jeśli nikogo nie kupimy albo samego Maguire do końca okna to EDa zjedzą żywcem, bo to pokaże totalnie jego nieudolność i skąpstwo glazerów, nie sądzę aby popełnili taki błąd drugi raz jak było z Fredem i kiepskim oknem.
» 2 sierpnia 2019, 01:02 #516
vanantygaal: Jeszcze tydzień i skończą się rozważania na temat transferów. Wg mnie nie będzie żadnego transferu z wyżej wymienionych, może jeden. Edka powini za jaja powiesić ale nikt mu nic nie zrobi. Cześć kibiców wyleje swoje żale na forach internetowych (w tym ja) ale Edek będzie dalej mógł na to lać ciepłym moczem bo i tak znajdzie się pełno 'kibicow', którzy przyjdą na stadion zjeść kiełbaskę i popatrzeć jak zawodnicy kopią się po czole. Azjaci kupią sporo koszulek i cyrk dalej będzie się kręcił. A to, że piłkarsko będziemy dalej się ośmieszać to Edka i zarządu nie obchodzi. Kasa, kasa,kasa...
» 2 sierpnia 2019, 05:58 #515
dlabigt23: taaa , i moze frytki do tego ? xD to poleciałeś nie ma co huhu
» 2 sierpnia 2019, 09:04 #514
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2019 23:47

Oby transfer Maguire przeszedł bo wtedy mamy piekielnie silną defensywę, oglądam mecze z udziałem Harrego od kiedy tylko jest jest w Leicester, nigdy nie widziałem żeby popełnił błąd który prowadziłby do większych konsekwencji, świetnie ustawia całą defensywę, prawdziwy walczak a i bramki lubi strzelać po stałych fragmentach.
Wyprowadzanie piłki jak na te warunki (190 cm +) ma świetne.
Nie dziwię się o części Leicester, bez Harrego ich defensywa mocno straci a na rynku nie ma ciekawych opcji.
» 1 sierpnia 2019, 23:45 #513
rreddevilss: To ci przypomnę : mecz z burnley gdzie dostał czerwoną kartkę w 4 minucie
» 1 sierpnia 2019, 23:53 #512
Strzelec: Mam nadzeje, że przyjdzie i pokaże tej ofensywie Arsenalu ile jest warta
» 1 sierpnia 2019, 23:54 #511
Diabelski97: Piszę o czystym błędzie technicznym lub spowodowanym złą decyzją, kartki nie kwalifikuję.

Jutro nie ma Harrego w składzie na mecz, może jakiś rozwój sytuacji nastąpi bo bukmacherzy dają kurs 1.14 na transfer do 3 sierpnia.
» 2 sierpnia 2019, 00:00 #510
Strzelec: Pewnie znowu problemy żołądkowe
» 2 sierpnia 2019, 00:17 #509
dawid27154: Na rynku nie ma ciekawych opcji? Nie wiem czy masz na myśli nas czy Leicester jeśli Leicester to się nie wypowiadam bo to drużyna która raczej zapatruję się na sprowadzenie jakiegoś młodego talentu i wypromowanie go ze słabszych lig czy Championship. Natomiast jeśli chodzi o potencjalny transfer do nas to kompletne bzdury... w ostatnim czasie było sporo młodych, ogranych czy perspektywicznych stoperów (oprócz Maguira na myśl o którym robi się tu wilgotno) jak choćby Lenglet, Laporte, De Light, Manolas przykładowi piłkarze którzy byli ciekawymi opcjami, jeśli chodzi o Laporta to ja już z 3 sezony temu dziwiłem się czemu nikt z dużych go nie bierze. Z obecnych również jest czy było kilka ciekawych nazwisk w tym okienku. Maguire, najdroższy obrońca w historii piłki nożnej, więcej nie chce komentować.
Ps Non stop widzę po kilka czy nawet kilkanaście twoich komentarzy dziennie, głównie temat transferów, różne teorie, plotki i tak dalej aż tak Ci się nudzi i ekscytuję Cię ten temat by wklejać czy kopiować jakieś wpisy z innych stron poświęconych kibicom tychże klubów, hmm nie bardzo wiem jak to w ogóle nazwać...
» 2 sierpnia 2019, 00:21 #508
Diabelski97: Manolas?, kilka poziomów niżej od Maguire i kibice Romy Ci to potwierdzą.
De Ligt?, pewnie bardziej przyszlosciowy ale czy z miejsca zrobi większa różnicę na boisku śmiem wątpić.
Laporte ok dobry, ale jeśli Harry byłby w lepszym klubie niż Leicester to pewnie miałby jeszcze lepszą opinię niż ma ;)
City które dominuje na boisku a Leicester to jednak jest różnica.
Tak w ogóle pisałem o dobrej opcji dla Leicester.
Co do tego ile, co, jak piszę to kolego nie twoje zmartwienie ;)
» 2 sierpnia 2019, 00:28 #507
dawid27154: Podałem jedynie kilka pierwszych lepszych nazwisk których przez to i ostatnie letnie okienko przewinęło się mnóstwo i nie będę gdybał kto jaką pozycję by miał grając w lepszym klubie bo to jedynie przypuszczenia i wróżenie z fusów na zasadzie gdyby Rzeźniczak grał w lepszym klubie miałby lepszą opnie... Pisz i kopiuj ile chcesz, śmieszy mnie to zawsze, szydera z tego co piszą na stronie Arsenalu na temat tego, że Pepe rozniesie ligę a czym się to różni od tego co się piszę tutaj, że Bruno rozniesie którego nawet u nas nie ma? Największą bękę można przeczytać tutaj, nie trzeba niczego wklejać, a nawet gdyby nic się nie znalazło to znajdą się te wklejki, które są same w Sobie bardziej bekowe niż ich treść... Ale co kto lubi.
» 2 sierpnia 2019, 00:51 #506
maticr7: Mają.Jeśli odejdzie od nich Harry to ma go zastąpić Shane Duffy z Brightonu.I jest to pewna opcja.
» 2 sierpnia 2019, 04:40 #505
wider: tu już dawno powinien być nowy PP ktoś do środka pola i SO. Z obecnym składem to możemy powalczyć co najwyżej w fifie
inni się zbroją a my stoimy w miejscu. Zarząd to chyba liczy na cud że obecny skład nagle sie "przebudzi" albo że ole coś ugra dzieciakami z akademii
Jeszcze jak Lukaku odejdzie to nasz atak bedzie wyglądał bardzo ciekawie
» 1 sierpnia 2019, 23:29 #504
dlabigt23: Sluchaj nawet jesli Lukaku zostanie to co nam z tego ? skoro sam chce odejsc ? a po drugie nawet OGS nie ma go w swoich planach .
» 1 sierpnia 2019, 23:39 #503
Diabelski97: Ziomek poczekaj do 8 sierpnia na ocenę, kupiliśmy najlepszego defensywnego PO w lidze, dobrego, perspektywicznego skrzydłowego i jesteśmy na finalizacji kilku transferów.
» 1 sierpnia 2019, 23:39 #502
Advm: Sęk w tym, że ten perspektywiczny skrzydłowy nie jest prawym.
» 1 sierpnia 2019, 23:52 #501
JebikMUTD95: Masz rację, że już dawno klub powinien sprowadzić kogoś nowego do środka pola i nowego ŚO, który będzie pewnym punktem w środku obrony obok Lindelofa. Również w defensywie potrzebny był prawy obrońca, który zastąpi już wiekowego Younga i turaj akurat klub się spisał sprowadzając Bissake, ale o ile w drużynie mamy piłkarzy do środka obrony i środka pola tak kolejnym priorytetem transferowym po wprowadzeniu nowego PO powinno być sprowadzenie piłkarza, który nominalnie gra na prawym skrzydle, które od dawna w United jest zapychane na siłę piłkarzami, którzy ze skrzydłowymi nie mają nic wspólnego... Idealny od początku okienka na tej pozycji dla nas wydawał się Pepe i myślałem, że klub się postara o ten tranafer. Pewne było, że nie będzie to transfer takim kosztem, ale o zainteresowaniu nim prawie media nie pisały i nie łączyły go z nami jednak nie pomyślał bym, że w przyszłym sezonie będę oglądał go w koszulce Arsenalu. Dodatkowo właśnie środek ataku, który cały sezon ma być oparty na młodym Rashfordzie, który nie oferuje niczego poza szybkimi sprintami i Grenwoodem, który jest dzieciakiem i pozbyciu silnego i rosłego Lukaku, który mógłby powalczyć z obrońcami w meczach, w których przeciwnik przeciwnicy skupią się na obronie i Rashfordzik nie będzie miał miejsca by się r
» 2 sierpnia 2019, 00:09 #500
bacalinho: Ale Wy jesteście płaczki... normalnie dzieci w piaskownicy, wczoraj lubiłem tego kolega, dzisiaj nie bo mi zabrał grabki... dajcie ludziom dograć transfery itp. Ja no. Wierze DiMarzio bo gość jest rzetelny i rzadko wali błędy z Pepe
Do Arsenalu on tez pierwszy podał info... Moim zdaniem to tylko media podgrzewają atmosferę żeby mieć o czym pisać.
Jak dojdzie Maguier zobaczycie jaka różnice zrobi, coś podobnego jak AWB na prawej obronie i to możecie sobie zapisać ze z tego Brytola będzie pożytek, przypomina mi Terrego z Chelsea.
Co do Brudno to konkretnej wiadomości spodziewajmy się w poniedziałek.
Dybala - konkretniejsze info jutro
Wierzcie w ten klub kochajcie go takim jakim t a przestańcie narzekać.
Glory Glory Man United
» 1 sierpnia 2019, 22:28 #499
rreddevilss: Czy Romeo agresti to poważne źródło?
» 1 sierpnia 2019, 22:26 #498
klb9k: Jeżeli chodzi o piłkarzy z Serie A to tak
» 1 sierpnia 2019, 22:28 #497
DjTED: Kulaku sie niby dogadał, ale Dybała sie nie dogada
» 1 sierpnia 2019, 22:36 #496
bacalinho: Kolejny znawca... zakład ze się dogada? Jestem z Trojmiasta idę o co chcesz? Jakaś flacha?
» 1 sierpnia 2019, 22:46 #495
Advm: Ja jestem z jednego miasta i możemy się założyc.
» 1 sierpnia 2019, 23:14 #494
bacalinho: Pewnie o co ? I skąd jesteś ?
» 1 sierpnia 2019, 23:53 #493
DevoMartinez: Spokojnie, na 99% kupią Harrego bo kibicie ich zjedzą jak po tak tragicznym sezonie nie wzmocnimy sie nikim. Przypominam, ze te 2 transfery to mozna liczyc w miejsce tych co odeszli czyli Valencii i Herrery więc jesli chodzi o jakosc w skłądzie to jest co najwyzej na 0 w stosunku do poprzedniego sezonu.
» 1 sierpnia 2019, 22:18 #492
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2019 22:17

Maguire z całym szacunkiem do Leicester ale w tym klubie będzie stał w miejscu. Jestem pewny że on sam chce trafić do United ale jak widać nie wszystko od niego zależy.
» 1 sierpnia 2019, 22:16 #491
Strzelec: Mam nadzieje, że na 10 będzie grać Gomes albo Juan a nie Lingard. Angel i Juan są obecnie kilka klas wyżej od Liniesty.
» 1 sierpnia 2019, 22:16 #490
dlabigt23: Nasz Lingard ma pewny 1 skład . Niestety on bedzie grywał dosyć często w podstawie a nie Mata a tymbardziej Gomes . Dla mnie to nieporozumienie .
» 1 sierpnia 2019, 22:20 #489
Strzelec: Jeśli Mata dostanie opaske kapitana to on będzie 1 wyborem.
» 1 sierpnia 2019, 22:41 #488
Magik1990MU: "Nie spałem całą noc. Tak byłem podekscytowany, kiedy się dowiedziałem, że zadebiutuję. Czekałem tak długo, że myślałem, że ten dzień nigdy nie nadejdzie"

Pytanie-zagadka: kto wypowiedział te słowa?

Drugie pytanie: czy na podobną wypowiedź można liczyć w przypadku Dybali? Chyba odpowiedź jest znana. Więc po co ludzie chcecie tego transferu, skoro typa tylko kasa by interesowała? Mało nam najemników?
» 1 sierpnia 2019, 22:01 #487
Alibaba: Edek co za oszczędzi na transferach to wsadzi sobie do kieszeni tak teraz prosperuje ten klub...
» 1 sierpnia 2019, 21:57 #486
SickRabbit: Ja też liczę tylko na Maguire'a a reszta to coś extra.
» 1 sierpnia 2019, 21:50 #485
DjTED: Polecam nie stresować się. Przez 7 dni jest naprawde ciezko zrobic transfer. Przez 15 miesiecy zrobilismy zaledwie 3 transfery. Transferów juz nie bedzie. Nie z targowaniem sie o 10 mln....
» 1 sierpnia 2019, 21:42 #484
Kruszon: Myślę tak samo, ale mam szczerą nadzieję, że oboje sie mylimy. Maguire powinien być obowiązkiem, ale też obowiązkiem powinno być wykluczenie Lingarda na dobre z podstawowego składu.
» 1 sierpnia 2019, 22:05 #483
MiSt: Myślę, że transfer Maguirea dojdzie do skutku. Co do Bruno(średnio wierzę) i Dybali(wcale nie wierzę) to będą to miłe dodatki.
Jeśli nikogo nie kupimy... No cóż, kibice chyba wywiozą Glazerów i Eda na taczkach.

Nie ma co się stresować każdym newsem. Oceniać okienko można dopiero po jego zamknięciu ;)
» 1 sierpnia 2019, 21:21 #482
dlabigt23: Przecież nasz klub miał przeznaczyć 100 mln na transfery . To by sie zgadzało . Bissaka za 50-55 mln + James 20 mln to masz 75mln . Jesli Dybala za Lukaku z dopłata 20 mln od nas toby sie zgadzalo wychodzi kolo 100 mln . Na nikogo juz nas nie stać xD
» 1 sierpnia 2019, 21:28 #481
Klierek7: nikogo już nie kupimy to koniec. Oni nie chcą kibicom dać radości, specjalnie udają że pracują nad transferami a tak na prawdę to ściema. Lepiej już się nie emocjonować i może iść na inne forum np barcy czy Juve bo tam się coś dzieje, a tu sobie wrócimy jak nie daj Boże United w tym składzie coś wygra. bo prawda jest taka że nie mamy nic ataku obrony bramkarzy trenera i to ogólnie klub z papieru. Nie wierzę że wejdziemy w ten sezon dobrze myślę że z tą obroną to mamy murowane 5 bramek straconych i jak strzelimy jedną w 3 meczach to uznam to za sukces ale to wina Eda i Glejzerów bo nigdy nie lubili soccera i się nie znają co wychodzi nam bokiem.
» 1 sierpnia 2019, 21:36 #480
karol100: Co się dzieje na stronie Juve? To samo co u nas Dybala Lukaku plus sprowadzanie odpadów europejskich bez kontraktów typu Ramsey bez formy od kij wie kiedy. No dobra kupili de ligta z ligi holenderskiej... No super, też mieliśmy Depaya, gwiazdę ligi, ale Premierleague to nie Serie a że byle szajs się sprawdza.
» 1 sierpnia 2019, 23:08 #479
karol100: Na tym forum z dnia na dzień wszystko się zmienia od euforii do depresji. Tylko dlatego że jakiś baran z the Sun rzuci plotka, jak widać działa, manipuluja nami jak chcą.
» 1 sierpnia 2019, 21:08 #478
Krystiano98: Polecam nie stresować sie tak tym, nie mamy na to wpływu, chyba jeszcze za mało okienek przeżyliście :D
» 1 sierpnia 2019, 21:13 #477
RedsFan: Pelikany łykaja wszystko. Najgorsze jest to, że w tych czasach propaganda jest tak łatwo przyswajana przez ludzi, że takie brukowce jak słoneczko mają duże pole popisu. Nie mam pojecia jak ludzie będąc tak podatni na media reklamy itp. Potrafią żyć bez jakiego kolwiek samo myślenia.
» 1 sierpnia 2019, 21:51 #476
karol100: Jeżeli końcówka twojego loginu to rok urodzenia, to przeżyłem równo 10 okienek więcej niż ty :-)
» 1 sierpnia 2019, 23:33 #475
Krystiano98: No właśnie, a nadal się nic nie nauczyłeś? Dajecie manipulować sobą jakimś nędznym dziennikarzynom, szkoda nerwów.
» 2 sierpnia 2019, 00:52 #474
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2019 21:03

Szykuje sie kolejny stracony sezon . My kibice juz nie mamy złudzeń . Menagera nikt nie bedzie obwiniał bynajmiej ja napewno nie . Ed to najwieksza zaraza tego klubu . Środkowego obroncy nie ma do teraz , za Herrere nikt nie przyszedl i puscił go wolno i zamiast przedluzyc z nim kotrakt duzo , duzo predzej to zajął sie przedłużaniem kontraktami z takimi tuzami jak Lingardy , Jonesy czy Rojo . Smiech na sali . Taki Dybala widać ze ma wywalone na nasz klub i wcale mu sie nie dziwie bo dawno juz by tutaj był na testach . Bruno to wymysł prasy i nic pozatym . Lukaku nadal w klubie a Inter tyle za niego nie da wiec pewnie zostanie tylko ze najgorsze jest to ze OGS nie da mu szansy bo nawet nie zagrał w sparingach i nie jest dobrze przygotowany by tutaj grać . Kolejne kwaśne jabłko w zespole . Chyba ze bedziemy desperatami i sprzedamy go za 55 mln Interowi bo juz wyjscia nie bedzie co bedzie bardzo żalosne w ostatnich dniach okienka . Tyle czasu licytacji a okaże sie ze sprzedamy go i tak tanio . Jesli chodzi o Pogbe to wcale sie nie zdziwie sie ze odejdzie po 8 sierpnia i bedzie naciskał na transfer patrząc na to ze tutaj nic sie i tak nie zmienia i nie ma z kim chłop grać . Niewierze w to ze w tydzien ogarniemy to wszystko . Bedzie jeszcze gorzej a sezon nas szybko zweryfikuje . Niestety czas juz minął . Bylo go bardzo dużo ale Edek znow dał ciała i to bedzie kolejny słaby sezon z taką kadrą jaką mamy
» 1 sierpnia 2019, 21:01 #473
Klierek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2019 21:13

masz rację lepiej już im nie kibicować też jestem pewien że to będzie najgorszy sezon w historii osobiście uważam że spadniemy z ligi bo Ed to ruski agent niby działa dla Amerykanów ale tak naprawdę to ściema, polecam film W sieci kłamstw albo hans kloss
» 1 sierpnia 2019, 21:11 #472
dlabigt23: Gratuluje wam optymizmu ! Tez chcialbym tak mieć ale jestem bardziej obiektywny . Czy wy serio myslicie ze z tą kadrą ugramy top4 ? nie mamy ŚO , nie mamy środka pola po odejsciu Herrery ktory rownież nie był jakims wirtuozem , bedzie tylko gorzej . Na dłuższą mete zobaczycie ze takie Crystal Palace bedzie dla nas zabójcze xD . Drugi mecz z Wolves tez zweryfikuje naszą słabość . Cieszę sie tylko ze OGS chce grać ofensywnie i stawia na wysokie przygotowanie kondycyjne czyli typowo pressing . No ale nie oszukujemy sie on tez musi tutaj miec jakieś wsparcie od zarządu . Nasze Armaty z przodu sa za słabe zeby dać nam top4 . Obrona również slaba tak samo środek pola taki nijaki . Prawegoskrzydlowego juz niewspominam bo tam bedzie grywal Mata czy Lingard xD Cieszmy sie ze nie bedziemy musieli juz oglądać Younga na PO bo to byłaby juz parodia naszego klubu . Aron daje rade ale czy bedzie naszym wsparciem przez cały sezon ? ten transfer daje coś ale nie za wiele skoro inne pozycje kuleja .
» 1 sierpnia 2019, 21:19 #471
CHRCH: Mourinho miał ten sam problem z piłkarzami w okresie przygotowawczym. Nie rozumiem dlaczego można mieć ale do Mourinho a do OGS ( w razie klapy nie). Generalnie to on skrewil końcówkę sezonu, i nie mówicie, że to wina Mourinho bo nawet on przed zwolnieniem nie miał tak tragicznej passy. Ten sezon zweryfikuje ogsa i jego transfery jakie chciał, tak jak chciał Mourinho.
» 1 sierpnia 2019, 21:36 #470
Klierek7: CHRCH: a może murinho słabo przygotował naszych fizycznie? Dopuszczasz taką możliwość? nie starczyło prądu na finisz.
» 1 sierpnia 2019, 21:39 #469
dlabigt23: Ja tam widze progres i podoba mi sie to jak OGS chce grać czyli typowo stawia na ofensywe i zdecydowany pressing ale niestety nie majac tez potrzebnych wzmocnień to wiem ze na dłuższą mete nie ugramy top4 . Juz niewymagam tutaj zeby zrobic w jedno okienko totalna rewoluzje ale mozna byloby pozyskac juz jakiegoś ŚO i ŚP i byloby dobrze . Tymbardziej ze odszedl nam Herrera a obrońców mamy łamliwych i tylko czekac aż Jones czy Rojo sie jeszcze połamią .
» 1 sierpnia 2019, 21:42 #468
CHRCH: A może były Mś i Mourinho też narzekał na brak piłkarzy w okresie przygotowawczym z racji urlopów? Więc co miał z nimi zrobić? Pamiętasz jak darl jape do mediów o nadmiar turniejów? Paradoksalnie ogs jest w lepszej sytuacji teraz...
» 1 sierpnia 2019, 21:44 #467
CHRCH: A skoro miało im nie starczy pary do końca sezonu, to trzeba było grać tak by im starczyło, a nie zajechać w 4 pierwszych meczach. Tu się właśnie kłania amatorszczyzna ogs, nie bez powodu nazywanego wuefista.
» 1 sierpnia 2019, 21:46 #466
Pilosz: Widzieliście wypowiedź Evry?
"Przed zakończeniem sezonu 2013/14 Ed Woodward powiedział mi: “Patrice, zostaniesz z nami jeszcze jeden rok, ponieważ mamy w twoim kontrakcie opcję jego przedłużenia”. Powiedziałem mu jednak, że muszę odejść ze względu na sprawy rodzinne. Uścisnął mi dłoń i powiedział, że to rozumie. Później w maju, byłem na obiedzie w Dubaju z okazji moich urodzin i otrzymałem SMS-a od mojego agenta. Powiedział mi, abym poszedł w ustronne miejsce, a następnie wysłał mi wiadomość z oświadczeniem ze strony United, które mówiło o tym, że są zadowoleni z podpisania nowej umowy ze mną. Wściekłem się, byłem naprawdę rozczarowany. Zadzwoniłem do Eda i kląłem przez telefon, nawet mu groziłem. Powiedział mi, że nie mogę w ten sposób odzywać się do dyrektora wykonawczego i że mnie za to ukarze finansowo. Potem zadzwonił do mnie Ryan Giggs i powiedział, że nie mogę odejść z klubu tylko przez jednego człowieka. Jednak to dało mi dobrą wymówkę do odejścia. Powiedziałem już swojej żonie, że się wyprowadzamy, jednak w głębi duszy czułem, że nie byłem w stanie tego zrobić. To mnie trochę popchnęło. Niektórzy ludzie nie rozumieli dlaczego Ed tak postąpił, ale ja rozumiałem. Ze starszych piłkarzy byłem jedynym, których chciał zatrzymać w klubie. Nawet David Moyes o tym mówił zanim został zwolniony. Rio Ferdinand i Nemanja Vidić usłyszeli, że nie są już im potrzebni, ale w szatni potrzeba charakterów. Rozumiałem więc postępowanie Eda, ale nie rozumiałem dlaczego mnie zdradził. Powinien do mnie wcześniej zadzwonić i mi wszystko wyjaśnić. Gdyby nie to trudno przewidzieć, co by się dalej wydarzyło. Na pewno musiałbym sobie poradzić jakoś z żoną, którą nazywam Roy’em Keane’em, gdy się złości. Nie wiem. Później dotarłem z Juventusem do finału Ligi Mistrzów i moja żona powiedziała: “a nie mówiłam”. Jednak nawet trzy zwycięstwa w Lidze Mistrzów z Juve nie dałoby mi takiej satysfakcji jak gra dla United"
» 1 sierpnia 2019, 20:35 #465
kckMU: Klasyka Eda. Zamiary miał, ma i będzie mieć bardzo dobre, zaś samo ich wykonanie to najczęściej jawna żenada, która od lat spuszcza nas na dno.

David Gill, dlaczego...
» 1 sierpnia 2019, 20:54 #464
Krystiano98: Rozumiem, jakby był dyrektorem ds. Finansów, czy jakimś typowo związanym z papierkami, ale co się stało, że on odpowiada za dział sportowy? :(
» 1 sierpnia 2019, 21:17 #463
GGMUN6: I never spoke about Bruno to United, sorry. It’s not my fault if some other one said “done”. When I’ll know where Bruno will go and what will be agreed, I’ll write!
12
20
70

Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
¡
2h
Replying to
@garbs80
I said Bruno Fernandes done to Man Utd? Sorry but you’re wrong... I never mentioned Bruno Fernandes. Never. I’ll speake about him when something will be decided

Tak Romano odpisał na tt komuś.
» 1 sierpnia 2019, 20:19 #462
rizx: A to nie podawał Di Marzio, a nie Romano?
» 1 sierpnia 2019, 20:30 #461
RedRevolta: Dimarzio napisał, że wszystko ustalone.
» 1 sierpnia 2019, 20:33 #460
rizx: Dokładnie, a z tego co widzę, to ten użytkownik, który tu pisze do Romano wygląda jakby sobie dziennikarzy pomylił
» 1 sierpnia 2019, 20:42 #459
Dexxter: Człowiek liczył, że Polskie kluby wejdą do LE i może United wylosuje kogoś z Polski i pojedzie sobie na mecz a tu Piast już Out, Lechia prawie też, została tylko Legia... Masakra
» 1 sierpnia 2019, 20:17 #458
Me89v2: U nas posrane sentymenty do mat Lingardow itp a rywale uciekają co raz dalej. Ten klub się robi śmieszny.
» 1 sierpnia 2019, 20:05 #457
Me89v2: Nie chcę mi się krytykować ale po co grać

Pogba McT
Bruno
Pepe Martial Rash

Jak można

McT Matic
Mata Lingard Rashford
Martial

Bo pewnie tak się skończy :)
» 1 sierpnia 2019, 20:18 #456
dev13: Man United News
@ManUtdMEN
Maguire left out of Leicester squad #mufc
» 1 sierpnia 2019, 19:56 #455
dlabigt23: I co ztego? to non sens i nie ma co szukać sensacji . Maguire do nas nie trafi .
» 1 sierpnia 2019, 20:52 #454
Mattias: Auba, Laca, Pepe - kosmiczny ma teraz atak ten Arsenal.
» 1 sierpnia 2019, 19:52 #453
rvn10: Szkoda że tylko atak:)
» 1 sierpnia 2019, 19:58 #452
CzerwonaCegla90: Od lat brakuje nam takiego gracza jak Pepe! Prawoskrzydłowy i do tego lewonożny... ilu jest takich w topce na tej pozycji? Oni wzięli go na śmieszne raty....
» 1 sierpnia 2019, 20:01 #451
QsQs: Arsenal ma mentalność przegranych. Kupili Pepe przez co teraz nie kupią nikogo poważnego przez 3 lata. Auba po 30 (gdzie bazuje na szybkosci). Caballos wypożyczony bez opcji wykupu. Będą go ogrywać Realowi. Obrona to parodia
I Xhaka sabotażysta. Leno to recznik. Nir ma co sobie zawracać głowy tym klubem. I tak będą poza top 4.
» 1 sierpnia 2019, 21:19 #450
AFC07: QsQs - mądrego to zawsze dobrze posłuchać XD
» 1 sierpnia 2019, 23:00 #449
ReDevil07: facebook.com/OhMyGoal.KeliNetwork/videos/2318429728191857/, brak słów co to jest za iodiota...
» 1 sierpnia 2019, 19:43 #448
karol100: Psychol w cholere, ale pozytywny.
» 1 sierpnia 2019, 23:31 #447
ManUtdFan94: Wydaje mi się, że my nigdy na poważnie nie interesowaliśmy się tym Bruno. Traktowaliśmy go jako opcję rezerwową. Poza Di Marzio, który dał wtopę widocznie z tym newsem, że jesteśmy blisko nikt poważny nigdy nie pisał o tym piłkarzu w kontekście transferu do United. Moim zdaniem priorytetami od początku byli Dybala i przede wszystkim Maguire i o tych 1-2 transferach mówił w ostatnim czasie mówił Ole.
Moim zdaniem Maguire jest Nam niezbędny i mocno liczę, że dopniemy chociaż jego. Jeśli chodzi o Dybalę to też byłoby fajnie gdyby przyszedł bo wniósłby jakość do tego zespołu na dodatek wydaje mi się, że gdyby bardzo tutaj nie chciał grać to by nie było tematu i negocjacji tej wymiany. Myślę, że agent Argentyńczyka nie przyjechałby do Anglii podobnie jak Dyrektor Sportowy Juve. Media muszą o czym pisać, zawsze tak było. Pożyjemy i zobaczymy czy będzie tylko Maguire czy dwójka czy nikt, na szczęście jeszcze został tydzień :)
» 1 sierpnia 2019, 19:40 #446
balongg: Ja cały czas mam nadzieję na transfer Bruno i myśle,że cały czas był celem transferowym, a Paweł wyszedł tylko po tym jak Inter, składał nam śmieszne propozycje i Paweł będzie tylko miłym dodatkiem, a Bruno i Harry koniecznością.
» 1 sierpnia 2019, 20:03 #445
Bylak: Gdzie ta decyzja tego Pawełka? Jedno wielkie G. Będzie.
» 1 sierpnia 2019, 19:32 #444
RedRevolta: O Brunie przecież to była plota, że niby czekamy na niego do meczu z Benficą, jeśli koguty faktycznie po niego wkraczają to nie mają przeciwnika do walki o jego podpis, i pewnie w niedługim czasie tam zawita, Harry pewnie do nas wbije, przepłacony bo przepłacony ale będzie i tyle, o Dybalce jeszcze w tym tygodniu napiszą, że jednak Juventus ma co do niego plany i wsio, kolejne okienko gdzie wychodzi nasza nieudolność na rynku transferowym, całe szczęście, że jeszcze tydzień tej szopki i koniec.
» 1 sierpnia 2019, 19:32 #443
rizx: Dajcie mi machinę czasu, to przyniosę się do 8, bo już nie wyczymie tego okienka
» 1 sierpnia 2019, 19:30 #442
GGMUN6: A skńczy się tak, że Bruno do Tottenhamu, a Dybala nie zgodzi się na odejście do Manu. Mówie wam jutro bedziemy jeszcze w gorszych humorach jak sie dowiemy wiecej :/
» 1 sierpnia 2019, 19:29 #441
Diabelski97: Jak przyjdzie Maguire to będzie dobrze, reszta będzie miłym dodatkiem.
» 1 sierpnia 2019, 19:31 #440
Advm: Zdrzemnąłem się godzinkę, wstaję-a tu zamiast być lepiej jest tylko gorzej (Totki+Bruno). Strach dalej iść spać #edmusisz
» 1 sierpnia 2019, 19:23 #439
Dexxter: Tottki maja ligę mistrzów i to jest ich przewaga, aby zachęcać piłkarzy
» 1 sierpnia 2019, 19:32 #438
Diabelski97: Sky pisało przecież że Bruno to nie priorytet, pisało też MEN, to że the sun i inne brawo sport nakręcili medialną otoczke to wiecie..

Maguire nie będzie na piątkowym meczu Leicester.


Harry Maguire has been left out of Leicester's squad for Friday's friendly with Atalanta, as Manchester United try to complete his ÂŁ90million transfer before the window shuts |
[@JPercyTelegraph]
» 1 sierpnia 2019, 19:12 #437
getryscholesa: O Fernandesie pisał Di Marzio, jakoby done deal, wiec i najbardziej rzetelne źródła się mylą na nasza niekorzyść.
» 1 sierpnia 2019, 19:28 #436
Strzelec: A co jeśli Di Mario się nie pomylił, a Sky pomyliło się w kwestii Fernandesa.
» 1 sierpnia 2019, 19:29 #435
getryscholesa: Sky mówi, ze Spurs wkracza do gry o Bruno. No kapitalnie.
» 1 sierpnia 2019, 19:08 #434
slaff: co do transferów Dybala, Bruno jeśli przyjdzie Dybala to lepszą opcją dla United na srodku pola byłby SMS taki box to box a Dybala jako kreator z POgba
» 1 sierpnia 2019, 19:08 #433
GGMUN6: Tylko tu to zostawiam

BREAKING NEWS….

Tottenham in talks with Sporting Lisbon over the signing of Bruno Fernandes, according to Sky sources.

One source claims a Tottenham representative met with Sporting officials in Lisbon today.

Manchester United are also interested, but he’s not thought to be their primary target.

Dharmesh Sheth will have more details about this potential deal on Transfer T
» 1 sierpnia 2019, 19:05 #432
slaff: no dobra zaczyna mnie to wkurzać powoli, byłem spokojny bo myślałemże kupią tego Maguire i Bruno albo SMS a tu co? Arsenal który jest/był w gorszej sytuacji od nas ma Pepe za 72mlnF a my nie mamy stopera, nikogo do środka o prawym skrzydle nie mówie. Znów w połowie grudnia bedziemy 10pkt za top4 i winny bedzie kto? Ole bo przecież nie te cieniasy jak Lingard, Pereira Fred Smalling czy Jones o Rojo i darmianie już nie wspomne bo to poziom ekstraklasy. Wiadomo jak zacznie się sezon to bede wierzył w zespół i piłkarzy ale cholera jasna żeby nie umieć sprzedac szrotu i kupić 3 graczy do podtsawy w takim klubie na tydzień przed startem ligi!!
» 1 sierpnia 2019, 19:03 #431
NoName222: Żal mi tyłek ściska o tego Pepe.
Jeśli Woodward nie sprowadzi przynajmniej Liska Harrego to nie nasram mu na twarz, jak ktoś to niżej sformułował, ale obok łóżka, żeby rano jak wstanie to sobie przypomniał że jesteśmy już lewą nogą w gównie :P
» 1 sierpnia 2019, 18:56 #430
Diabelski97: 80 milionów za jeden sezon w lidze francuskiej to dosyć sporo, ciekawe co pokaże w Premier League.
» 1 sierpnia 2019, 19:00 #429
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2019 18:49

Piszecie o przepłaceniu za Maguire?
-Topowy obrońca i ostoja defensywy w reprezentacji.
-26 lat ( wiele lat gry na najwyższym poziomie)
-Umowa z Leicester 4 lata
-Brak chęci sprzedaży ze strony Leicester
Ligowy rywal
-Były menadżer Liverpoolu ma decydujące albo jedno z decydujących słów w sprawie transferu.
- Leicester będzie zmuszone kupić jakiegoś zmiennika za wygórowaną cenę (słyszałem o jakimś janku za 45 (!) Milionów
-Deficyt dobrych stoperów na rynku


Ciekawe czemu to Leicester takie nie ugięte..


Nikogo lepszego nie ma chyba że chcecie wydać 150 milionów za Koulibalego chociaż z tego co wiem to jest szczęśliwy w Napoli, Ruben Dias perspektywiczny ale nie do wyjęcia, dodatkowo inna liga, kultura i też nie wiadomo jak Premier League by mu leżała .
» 1 sierpnia 2019, 18:47 #428
rizx: 100 newsów o Bruno w United - zero reakcji
Jeden news o Bruno w Totkach- koniec świata

Poczekajcie do oficjalek, wtedy będzie można komentować
» 1 sierpnia 2019, 18:37 #427
mordynator: No bo jak nie można umieć dopiać transferu przez cały miesiać? to jest jakaś parodia co wyprawia Ed
» 1 sierpnia 2019, 18:41 #426
GGMUN6: Nawet nie wiadomo czy Ed w ogóle negocjował ten transfer I czy MU go chce.
» 1 sierpnia 2019, 18:46 #425
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2019 18:58

Z tym że u nas rządzą paralitycy, może być 100 newsów i żaden nie prawdziwy, a w totkach ten jeden i cyk, klub kupuje Fernandesa
» 1 sierpnia 2019, 18:57 #424
rizx: A może dlatego, że jesteśmy bardziej medialni od Totków i dziennikarze wiedzą, że musimy się wzmocnić. Przypominam, że w ostatnich latach kilka transferów klepnęliśmy tak, że pierwsze plotki pojawiały się pół dnia przed oficjalką.
» 1 sierpnia 2019, 19:02 #423
CzerwonaCegla90: Pepe w Kanonierach... ale żal... Auba - Laca - Pepe to wygląda na min. 3 atak w lidze. Jak przejdzie jeszcze do nich obrońca to w każdej formacji będą lepsi od nas... Może poza bramką. Do czego to doszło? Nam od lat brakuje pozycji PS, a oni chcą Dybale, który jest ŚPO i kiepsko na skrzydle sobie radzi... Ci którzy mówią, że miał jeden dobry sezon niech się zapoznają z jego statami:
- 2018/19: 35 (23 goals, 12 assists),
- 2017/18: 19 (14 goals, 6 assists),
- 2016/17: 5 (4 goals, 3 assists),
» 1 sierpnia 2019, 18:36 #422
rizx: Kto w ich obronie jest lepszy od naszych obrońców? Połamany Bellerin lepszy od AWB? Drewniany Kolasinac lepszy od Shawa? Sokratis lepszy od Lindelofa? A może Mustafi, który "zjada naszą obronę"? Kogo mają lepszego w pomocy? Jedynie Torreira tam dobrze gra, Xhaka to kompletna kłoda, Miki z Ozilem byli w formie 5lat temu. Ceballosa nie oceniam, jest tam na rok, młody, niewiadomo jak się dostosuje do ligi l, a poprzedni sezon też przeciętny
» 1 sierpnia 2019, 18:42 #421
Dexxter: Niby tak, ale i tak byli wyżej w tabeli niż my
» 1 sierpnia 2019, 18:49 #420
CzerwonaCegla90: Po pierwsze stracili mniej goli od nas w lidzę więc obronę mają lepszą. Proste... Mustafi to poradio obrońcy, ale on jest u nich na wylocie, podobnie jak Koscielny.
1. Sokratis jest lepszy niż każdy z naszych śo
2. Kolasinac może nie jest top LO, ale staty ma lepsze od Shawa więc... Na pewno drewniany nie jest. Lepiej atakuje niż broni, za to bardzo waleczny i nie odpuszcza.
3. Bissaka podobnie jak Ceballos, duży potencjał i duże nadzieje. Jak utrzyma formę z CP to będzie lepszy od Bellarina.
4. Atak mają dwie klasy lepszy od naszego... nie ma co porównywać
5. Holding przed kontuzją był ich najlepszym obrońcą. Radzę przypomnieć sobie mecz z nami jak Holding wyłączał z gry Pogbe i Lukaku...
6. Ozil i Miki będą raczej rezerwowymi. Podstawa to raczej Torreira, Ceballos i Xhaka. U nas tylko Pogba lepszy...
7. Skończyli sezon przed nami, więc mieli lepszą drużynę... Z ważnych graczy odszedł tylko Ramsey, który też grał w kratke. Na ten moment mają już Pepe, Ceballosa i czekają na oficjalke Tiereneya... A my mamy tylko AWB...
Jak sprzedadzą Mustafiego i Koscielnego to pewnie jeszcze sprowadzą ŚO...
» 1 sierpnia 2019, 18:54 #419
Diabelski97: Zaliczyliśmy najgorszy sezon od ponad 50 lat a oni mieli 3-4 punkty przewagi, ładne kozaki ;)
Zgodzę się że atak mają lepszy, reszta na naszą korzyść.
» 1 sierpnia 2019, 18:55 #418
Diabelski97: Dexxter" gościu tydzień temu bronił honoru Arsenalu a teraz podaję się za kibica United
#nieźle
» 1 sierpnia 2019, 18:57 #417
LearningtoFly: Skonczy sie pewnie na przepłaconym Maguirze i tyle z tych transferow. Tottki dopną Bruno, Dybala zostanie w Juve, a my pewnie oddamy Lukaku za te 70 melonów Interowi. I cyk Lingard bedzie grany caly bity sezon.
» 1 sierpnia 2019, 18:27 #416
logarytm: Trzeba przygotować się na najgorsze czyli Longstaff za 50 baniek i przepłacony 2 x Maguire