Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Liga Mistrzów: Manchester United poznał rywali w fazie grupowej

» 1 października 2020, 18:18 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United poznał przeciwników, z którymi przyjdzie się mu zmierzyć w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2020/2021.
Liga Mistrzów: Manchester United poznał rywali w fazie grupowej
» Manchester United poznał przeciwników, z którymi zmierzy się w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2020/2021
Które miejsce zajmie Twoim zdaniem Manchester United w grupie H Ligi Mistrzów 2020/2021?
Manchester United trafił do wymagającej grupy H. Rywalami Czerwonych Diabłów będą Paris Saint-Germain, RB Lipsk i Istanbul Basaksehir.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie z Paris Saint-Germain, z którym Manchester United rozegrał pamiętny dwumecz w sezonie 2018/2019, eliminując paryżan z 1/8 finału po dramatycznym rewanżu na Parc des Princes. Czerwone Diabły w europejskich pucharach nigdy nie grały natomiast z RB Lipsk i Istanbulem Basaksehir.

Czerwone Diabły były losowane z drugiego koszyka, a to oznaczało, że nie mogą trafić na Barcelonę, Atletico Madryt, Szachtar Donieck, Borussię Dortmund i Ajax, które także znalazły się w tym zestawieniu. Na tym etapie rozgrywek Czerwone Diabły nie mogły się spotkać także z żadnym z angielskich zespołów.

Wielu kibiców zastanawiało się podczas losowania, dlaczego Manchester United automatycznie został przydzielony do grupy Paris Saint-Germain, choć „w grze” było jeszcze FC Porto. Ma to związek z transmisjami telewizyjnymi. Czerwone Diabły nie mogły trafić do grup od A do D, gdyż wcześniej znalazł się tam Liverpool FC. Komputer wykluczył więc możliwość spotkania z FC Porto. Portugalczycy zagrają natomiast z Manchesterem City, który był wylosowany po Manchesterze United.

Pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2020/2021 odbędą się 20 października. Dokładny terminarz zostanie podany w piątek.

LIGA MISTRZÓW 2020/2021 - FAZA GRUPOWA:

Grupa A: Bayern Monachium, Atletico Madryt, RB Salzburg, Lokomotiw Moskwa
Grupa B: Real Madryt, Szachtar Donieck, Inter Mediolan, Borussia Moenchengladbach
Grupa C: FC Porto, Manchester City, Olympiakos, Olympique Marsylia
Grupa D: Liverpool FC, Ajax Amsterdam, Atalanta, FC Midtjylland
Grupa E: Sevilla, Chelsea, FK Krasnodar, Stade Rennais
Grupa F: Zenit Sankt Petersburg, Borussia Dortmund, Lazio Rzym, Club Brugge
Grupa G: Juventus, FC Barcelona, Dynamo Kijów, Ferencvárosi TC
Grupa H: Paris Saint-Germain, Manchester United, RB Lipsk, Istanbul Basaksehir


TAGI


« Poprzedni news
Greenwood pominięty przez Southgate’a, Pogba wraca do kadry
Następny news »
Trwa głosowanie na najlepszego piłkarza września

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (528)


Kapitan1230: Dobranoc wszystkim

Oby wam się przyśnił Sancho i Telles w barwach United :D
» 2 października 2020, 22:42 #528
nani3210: Ale Angel Gomes walnął bramę,z połowy boiska
» 2 października 2020, 22:40 #527
Lukkey24: Będzie co oglądać po reprezentacji! Zacieram rączki :D
» 2 października 2020, 22:19 #526
AllUnited88: Mysle ze Edek od jutra rusza na zakupy najpierw pozbywamy sie zawodnikow typu Pereira Smalling Dalot i w weekend wielkie zakupy Telles Sancho
» 2 października 2020, 22:15 #525
pictor: i się obudziłeś ehh
» 2 października 2020, 22:17 #524
RedsFan: Chyba do tesco :D
» 2 października 2020, 22:18 #523
pictor: bardziej ropuch
» 2 października 2020, 22:19 #522
AllUnited88: Tak bo w 4paku zawsze taniej tak więc do tego jeszcze prawie gratis Upamecano i Cavani
» 2 października 2020, 22:20 #521
Mariano88: Piszą teraz, że Telles upada
» 2 października 2020, 22:22 #520
AllUnited88: Pewnie chodzi o to że upadł na treningu
» 2 października 2020, 22:23 #519
Cyprian1878: @JBurtTelegraph
If Manchester United are to sign Alex Telles I am told it has to happen tomorrow as he flies to Brazil on Sunday for international duty. Clubs remain way apart on fee.

Edki i zarząd WON, WON!!
» 2 października 2020, 22:03 #518
Strzelec: Żeby Edek przypadkiem tego nie przeczytał...
» 2 października 2020, 22:05 #517
Kilerek7: I tyle z Tellesa, kpina haha
» 2 października 2020, 22:21 #516
rreddevilss: W 11 dni zagramy

PSG A
CHELSEA H
LIPSK H
ARSENAL H


a nasza ławka wola o pomstę do nieba najs
» 2 października 2020, 21:30 #515
Manmanchesrer: Skoro obsrales zbroje to idź kibicować drużynie która ma łatwy terminarz w tym czasie... UNITED takich pseudo kibiców nie potrzebuje... Nara obsrance!! Nie jesteście godni nazywać się fanami tego klubu!!
» 2 października 2020, 21:39 #514
Magik1990MU: @Manmanchesrer

weź chłopie wyluzuj, ja myślałem, że to mnie łatwo zirtytować, ale tobie widzę ni stąd, ni zowąd włącza się konkret agresor. reddevils zwrócił uwagę na to, co każdy widzi, czyli bardzo krótką ławkę rezerwowych. Swoją agresję wyładowywuj na tych, którym się należy (czyli np. trollach podszywających się pod fanów United).
» 2 października 2020, 21:45 #513
QsQs: Mamanchester a ty kim jesteś, żeby oceniać? Gość przynajmiej pisze realnie a nie tak jak ty, że jak na ciebie szczają to mówisz, że deszcz pada. Fakty są takie, że mecze mega ciężkie a ławka wiadomo jaka

Nie zgrywaj kogoś kim nie jesteś bo się ośmieszasz. .
» 2 października 2020, 21:45 #512
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 21:47

Manmanchesrer czy kazdy komentarz obiektywny musi byc odrazu skrytykowany i nie mozna mieć tutaj na tej stronie własnego zdania ? Nikt tutaj nie obraża klubu ani nie życzy mu źle i zapewne wierzymy w głebi serca w wygrane we wszystkich tych meczach . Taka rola kibica . Tutaj nie chodzi o to zeby słodzić i słodzić i udawać ze jest wszystko wporzadku . Mysle ze rreddevilss ma racje i tez sie martwie o nasz klub . Tak jak napisalem to pewne zmartwienie i troska o klub a nie jakies obrzucanie klubu błotem i brak checi kibicowania klubowi .
» 2 października 2020, 21:46 #511
artix206: Kim ty jestes, zeby oceniac kto jest godny, a kto nie jest? Poziom twojego komentarza jest dnem.
» 2 października 2020, 21:47 #510
ManUnited307: Aż się boję co to będzie. Jeszcze tam po drodze rozpedzony Everton na wyjeździe jest chyba. No cóż jak to mówią Alleluja i do przodu.
» 2 października 2020, 21:55 #509
kckMU: A kolega tylko napisał, że nasza ławka jest słaba. Ja powiem więcej - biorę w ciemno każdą inną ławkę zespołu z umownego top8. Ba, w ciemno... z podziękowaniem nawet...
» 2 października 2020, 21:56 #508
Manmanchesrer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 22:13

Kim Ja jestem?! Jestem Kibicem tego wspaniałego klubu od 21 lat i nie mogę patrzeć na to jak Wy wspieracie ten klub, a raczej go nie wspieracie tylko non stop krytyka i płacz... A to że transferów brak, a to że źle zarządzony klub, a to że tamto a to że to. Ja po prostu kocham ten klub i nie ustalam tak jak Wy taktyk przed meczami, nie ustalam składów, nie rekrutuje zawodników, nie oceniam jakości ławki rezerwowych, nie oceniam finansów itd itp. Tylko biorę to co jest i wspieram ten klub całym sercem w złych i dobrych chwilach bo taka jest moja rola kibica kochającego ten klub. Od taktyki, rekrutacji nowych zawodników, od finansów są inne osoby. Jak czytam wasze wieczne narzekanie na to i na tamto to chce mi się rzygać!! Dla mnie MANCHESTER UNITED jest zawsze faworytem z kim by nie grał, w jakim pucharze by nie grał, bo go KOCHAM i nigdy w niego nie zwątpię choćby nie wiem co !! Dlatego strasznie mnie irytujecie swoją postawa jako kibice tego WSPANIAŁEGO klubu. Nara i wierzę w to że jest choć garstka takich kibiców jak Ja, a nie specy od taktyki, składu, finansów itp. Pozdro prawdziwi fani Manchesteru United
» 2 października 2020, 22:11 #507
tomekwietniu: Równie dobrze mógłbyś iść na prezydenta, zamiast być kibicem United... nie biję do obecnej władzy, jestem apolityczny.
Jako taki prezydent byłbyś wyśmienity dla władzy, podpisałbyś wszystko co chcą. I co też byś wychodził z założenia, że przecież zawsze chcą dobrze? Jeżeli tak, to jesteś naiwny. Tam ręka, rękę myje. Choć pewnie też są dobre pomysły.
Obecnie w United jest sporo osób, które żerują na klubie i którzy nie powinni w nim być. Nie są to moje słowa tylko sparafrazowane słowa Evry... a myślę, że on lepiej wie co się dzieje w klubie niż dp, Ty, ja czy inni kibice. Wie, bo dalej jest blisko klubu, który kocha i mu kibicuje i nie boi się pewnych rzeczy powiedzieć na głos, mimo że ma więcej do stracenia niż wszyscy razem wzięci na tej stronie.
Mylisz kolego kibicowanie z wyrażaniem swojego zdania. Nie mierz swoją miarą, bo sam zostałeś zmierzony jako ignorat. To jakie opinie wyrażają kibice nie jest obojętne Edkowi, wiadomo nie będzie czytał wiadomości tomekwietniu, ale będzie sprawdzał narrację w necie i co się opłaca i co przyniesie zysk... Dlatego o pewnych rzeczach trzeba mówić.
PS. Inni też wspierają ten klub i jak się zbliża mecz to są całym sercem za United, ale jak coś jest nie tak, to o tym piszą, są też w stanie pochwalić. Gdyby każdy kibic zachowywał Twoje nastawienie to nie bylibyśmy takim klub jakim jesteśmy, my oczekujemy więcej. Idąc Twoim tokiem rozumowania dalej byśmy wspierali Davida Moyesa, który walczyłby o środek tabeli.
» 2 października 2020, 22:30 #506
Mariano88: Zamówić Ci chusteczki?
» 2 października 2020, 22:30 #505
JohnyKukurydza: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 22:37

tomekwietniu

Długo zwięźle i na tamat :D Może dotrze do niego przekaz który mu wysłałeś.
+1 byczq
» 2 października 2020, 22:36 #504
Manmanchesrer: Tomekwietniu, jak można porównywać wspieranie drużyny do polityki?! Brak słów normalnie i nawet chęci na dalasza rozmowę po takim czyms co napisałeś... OGÓLNIE TO DALEJ USTALAJCIE SOBIE TAKTYKI, KUPUJCIE SOBIE ZAWODNIKÓW I LICZCIE PIENIĄDZE KLUBU TU NA FORUM... A Ja w tym czasie zajmę się czym innym. Nara, bez odbioru pipki
» 2 października 2020, 22:42 #503
JohnyKukurydza: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 22:56

Widzisz,dostałeś argumenty jak na dłoni ale nie zrozumiałeś niestety,można jednocześnie wspierać,kibicować i krytykować klub taki jak United.

Krytyka to nic złego jeżeli są do tego podstawy i w klubie dzieje się źle (od laaat!)

Kumasz?
» 2 października 2020, 22:53 #502
tomekwietniu: Jak piszesz, że w tym przykładzie chodzi o politykę to oznacza, że go nie zrozumiałeś... Ziomuś naprawdę? Trochę wytłumaczę, bo widzę, że z tym ciężko. To co myślisz, że jest wspieraniem, nie zawsze się nim okazuje...
Brak słów i chęci na dalszą rozmowę? Po prostu nie potrafisz ustosunkować się do argumentów, które mówią same za siebie, no chyba że z Ciebie większy kibic niż z Evry i na pewno też więcej zrobiłeś dla tego klubu, tym ciągłym wspieraniem go... Jak tak to sorry, ja się mylę.
I na dokładkę infantylne zachowanie i pisanie o ustalaniu taktyki i finansów. Sorry dla mnie to nie jest rozmowa, tylko pisanie z kimś, który nie wiem czy nie widzi czy nie chce widzieć co się koło niego dzieje. Nie wiem co dzięki temu klub zyskuje, może się rozwija.. nie wiem, czuje się zmieszany. Chyba nigdy nie dyskutowałem z tak solidnymi argumentami.
I to jak nas radośnie pozdrowiłeś na koniec... zachowanie dziecka, a nie gościa, który kibicuje United 21 lat i pewnie jest koło 30, a może nawet i po.
» 2 października 2020, 22:58 #501
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 23:05

............
» 2 października 2020, 23:01 #500
tomekwietniu: JohnyKukurydza
Jak myślisz czy temu użytkownikowi pomogłaby rozmowa z Evrą, może on by mu to wyjaśnił czym jest kibicowanie i że pewnym momencie jak facet trzeba się zmierzyć z tym co się dzieje, powiedzieć sobie co trzeba, zacząć działać i iść dalej...
Ja i tak jestem zadowolony, bo od kiedy jest Ole to transfery są przemyślane, trafione, widać jakiś pomysł na tą drużynę... teraz i przyszłości. Wiadomo nie ma jeszcze tego co byśmy chcieli, ale wierzę, że dadzą radę.
» 2 października 2020, 23:06 #499
Fredzio118: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 21:20

AC Milan are closing on the deal to sign Diogo Dalot from Manchester United. #MUFC are now open to accept a simple loan [no buy option] to have Dalot back on next June. Talks at final stages - AC Milan are leading the race over Roma right now. #Romano
» 2 października 2020, 21:19 #498
QsQs: 20 październik PSG wyjazd
28 październik Lipsk dom
04 listopad Basahsekhir wyjazd (ten mecz o 19)

24 listopad Basharshekir dom
02 grudzień PSG dom
08 grudnia Lipsk wyjazd.

Napisze ktoś jak to się ma do meczów ligowych? Jakieś ciężkie mecze w lidze będą sie przeplatały z meczami w LM?
» 2 października 2020, 21:15 #497
AUDIoooo: Tak,mecz z Lipsk jest pomiędzy naszymi meczami z Chelsea i Arsenalem.
» 2 października 2020, 21:20 #496
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 21:26

17.10 Newcastle wyjazd
20.10 PSG
24.10 Chelsea dom
28.10 Lipsk
31.10 Arsenal dom
04.11 Masaksehir
07.11 Everton wyjazd
21.11 West Brom dom
24.11 Masaksehir
28.11 Southampton wyjazd
02.12 PSG
05.12 West Ham wyjazd
08.12 Lipsk
12.12 Man City dom
» 2 października 2020, 21:25 #495
QsQs: Przez 11 dni 4 ciężkie mecze. 20-31 październik
» 2 października 2020, 21:27 #494
mikiartur: Podsumowując mega ciężki okres to będzie. I pare meczów ligowych trudnych się trafia. Jak dostaniemy z 2/3 kontuzje podstawowych graczy to będzie mega ciężko. Z 2 transfery potrzebne. Na PS i na LO
» 2 października 2020, 21:28 #493
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 21:15

Manchester United have agreed a five-year deal with Facundo Pellistri. United want to sign him in this window, not in January. #MUFC [@SebasGiovanelli]

Szykuje się kolejna oficjalka!
» 2 października 2020, 21:15 #492
RedsFan: Do młodzików :D Prawno nożny prawo skrzydlowy.
» 2 października 2020, 21:19 #491
mikiartur: toPS więc wiecieXD
» 2 października 2020, 21:30 #490
Jameson92: wy tego Sancho wyczekujecie jak zbawienia, macie tylko jedna szanse czy teraz, za rok zgłoszą się duzo większe firmy, obecnie możecie to skusić kasa, a ze lasy chlopak to nie zaczęła sezonu bo nie trzyma ciśnienia jak i wy, malo mieliście już sytuacji jak sie kończą transfery napędzany motywem finansowym. Dalej swoje, zamiast ustawić defensywę bo kuleje jak cholera, zbudować fundamenty i wesprzeć Bruno ktory sam nie wygra wszystkiego, sprzedac tego zawodnika mem Pogbe, zakupić napadziora z prawdziwego zdarzenia, przede wszystkim na bramce postawić Henderson, to sracie sie o tego Sancho, bo przecież trzeba pokazać ze nadal jest moc i mozna ściągać gwiazdki, A większość tych gwiazdek wlasnie u was gasla i tak jak się podciecaliscie Sanchezem tak się modliliscie zeby sie to pozbyć. Klub mem, nic wiecej, a kibice dalej swoje, wartości Fergusona juz dawno upadły, czy wy myślicie że Sancho marzy o United, wyobrażacie sobie to, że marzycie o United od dziecka A idziecie do szkółki City, tak jestem fanem Lfc Lfc ale kibicowalem Ole i temu co zaczął budować, i jestem przekonany ze jego wizja nie są transfery 100+ A rzemieślnicy oddający serce na boisku. Możecie sobie mówić co chcecie, że wpadł jakis klaun, że idz sobie do siebie na stronę, ja tylko lubie czasami podyskutować, Sancho to nie wyjście, za te kase mozna wziąć Sarra ktory jak Ighalo napewno by dawał z siebie wszystko, mozna dokupić SO jak Upamcano ktory byl by do wzięcia za 60 na bank, ale po co. lepiej się chwalić nowa koszulka Sancho, bez względu na wszystko Sancho, i tylko Sancho, to nie FIFA, tutaj trzeba użyć mózg i zeby zbudować obecnie monolit i kolektyw, ale co ja tam wiem
» 2 października 2020, 21:05 #489
Dejfmi: Dziękujemy za opinie. Możesz wracać
» 2 października 2020, 21:13 #488
Mariano88: Jameson, na pewno Jadon chce u nas grac, może nie marzy o tym ale na pewno chce, było to nie raz podkreslane. Poza tym jest Anglikiem, więc wydaje się, że nie będzie chciał odchodzić do Barcelony czy Realu jak niektórzy. Ighalo póki co nic ciekawego nie pokazał.
» 2 października 2020, 21:20 #487
mikiartur: skoro u nas mega fatalna obrona a stracilismy w poprzednim sezonie tylko 3 gole więcej od was to zakładam że u was też mega do kitu. Nie wspominajac że to 2 najlepsze defensywy w lidze
» 2 października 2020, 21:35 #486
Dejfmi: Dobrze panowie, że pogodziliście się z tym oknem i nie wierzycie w żadne transfery ale nie musicie pisać o tym codziennie :D wiem, że nie trzymacie ciśnienia ale jeszcze pare dni i puścicie :D
» 2 października 2020, 20:35 #485
dev13: Dobrze ze za trzy dni okienko sie zamyka dość parodii transferowej United :(
» 2 października 2020, 20:25 #484
Mariano88: Czemu tak się niektórzy obawiają zastępstwa w Borussi za Sancho? Borussia gra wahadlowymi, prawym jest Meunier a Sancho gra za Haalandem. Jest tam masa zawodników, którzy mogą grać na tej pozycji.
» 2 października 2020, 20:20 #483
Abstrahujacy: Angel Gomes w swoim pierwszym meczu Boacisty miał asystę a dziś po 9 minutach strzelił gola ;)
Jednak zaufanie trenera, nawet w tak średnim klubie i lidze, dodaje mu skrzydeł.
» 2 października 2020, 20:14 #482
artix206: Jak dla mnie ma mega talent, mimo kiepskich warunkow fizycznych mysle, ze moze zrobic kariere. Pamietam jak pod koniec któregoś z sezonow, wszedl w lidze na koncowke, okiwal kilku i uderzyl w slupek. Pilka przy nodze, doslownie klej.
» 2 października 2020, 20:18 #481
Mariano88: Jeśli to taki talent to oby szybko wrócił z wypożyczenia i pokazał we Francji na co go stać
» 2 października 2020, 20:24 #480
OkuratnyCzlek: Wy wszyscy z tym jęczeniem i utyskiwaniem za Sanczo Panczo jesteście gorsi niż stare baby na bazarze!
» 2 października 2020, 19:58 #479
Diabelski97: Sancho nie zjawił się dziś na treningu, BBC (dobre źródło) podaje, że nasz zarząd jest zrelaksowany co do transferu Sancho. Stone (tier1) napisał, że nie odpuściliśmy i wciąż mamy szansę.

Ja ciągle wierzę w ten transfer.
» 2 października 2020, 19:53 #478
artix206: Diabelski, Diabelski, cos czuje ze te Twoje 300 tweetow w ciągu ostatnich 3mcy pojdzie na marne :D
» 2 października 2020, 19:56 #477
Blau: Podziwiam twój optymizm, ja już miesiąc temu się pogodziłem z tym, że on tu nie przyjdzie.
» 2 października 2020, 19:56 #476
Diabelski97: Już niebawem wszystko się okaże.
» 2 października 2020, 19:57 #475
artix206: W środe pisaliście, że jest chory, przeziebiony. Więc pewnie stad ta absencja..
» 2 października 2020, 19:59 #474
dlabigt23: Jezu wy dalej wierzycie w ten transfer ? Juz jest za ppozno zostalo raptem 3 dni wiec nie ma o czym gadać . Borussia musiałaby mieć również zastępstwo .
» 2 października 2020, 20:04 #473
Diabelski97: Zgadzam się z wami, może mój optymizm jest przesadzony, jednak ja mam takie przeczucie.
» 2 października 2020, 20:05 #472
artix206: @dlabit
Nie wierzę w transfer Sancho, ale jestem przekonany, ze Borussia ma ugadane zastępstwo w 100%, na pstrykniecie palcem, gdyby jednak cos sie wydarzylo. Oni mają sprawy poukladane, a nie parodia jak u nas.
» 2 października 2020, 20:10 #471
Lokator23: Diabelski podzielam Twoje zdanie. Tez czuje transfer Sancho. Wiem ze jeszcze nie powiedzielismy ostatniego zdania jezeli chodzi o transfery
» 2 października 2020, 22:11 #470
artix206: Widzę, że nadal wierzycie w tego Sancho :D
» 2 października 2020, 19:51 #469
Lukkey24: Do ostatniej sekundy okienka ;D
» 2 października 2020, 19:55 #468
JohnyKukurydza: 'Everything that can be said on this subject has been said': Borussia Dortmund's sporting director Michael Zorc insists Jadon Sancho will remain with the club with Manchester United set to miss out on the England star


'I have been backed': Ole Gunnar Solskjaer DEFENDS Manchester United's board amid criticism over lack of transfers and failed pursuit of Jadon Sancho as he vows to make clun.


DaiilyMail
» 2 października 2020, 19:43 #467
mufcforever1811: Jest ogólna jechanka na Eda i jego gamoni, ale przecież może być też tak, że w przypadku sancho to MOŻE Ole blokuje transfer. Wiadomo że Ed tylko dodaje cyferki i wie że marketingowo Sancho to świetny biznes i chce mu do tego dać chorą tygodniówkę (pismaki pisały 300-350 tyg.), więc może Ole nie chce kolejnej pijawki która rozwali szatnię. Kto wie co tam się dzieje??
» 2 października 2020, 19:25 #466
Blau: Ty tak na poważnie?
» 2 października 2020, 19:44 #465
Mariano88: Piątek wieczór, widzę, że alko jest chyba grane, rano nie uwierzy co napisał
» 2 października 2020, 19:46 #464
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 19:51

Oj tam, jak mieszałem alk z ziołem, to też miałem dziwne rozkminy.
» 2 października 2020, 19:49 #463
mufcforever1811: Ehhhh.....dlatego napisałem "może" dużymi literami. Panowie to było tylko takie inne spojżenie na całą tą sytuacje z transferami, bo zwyczajnie nie mogę sobie tego inaczej wytłumaczyć. Jest piątek, więc bez spiny panowie. Czytałem już tutaj większe bzdury niż to co napisałem. Pozdrawiam i miłego weekendu.
» 2 października 2020, 19:58 #462
Blau: Wytłumaczenie jest naprawdę proste - United nie chce wydawać 120 milionów i tyle. Może to być spowodowane brakiem tak wielkich funduszy, albo obawą o przyszłość.

Nasze zainteresowanie Sancho ciągnie się od miesięcy, ale wtedy jeszcze każdy myślał, że kibice wrócą niebawem na blisko. Teraz sytuacja jest bardzo niepewna, nikt nie wie kiedy kibice wrócą, a to sprawia, że nie wiadomo jak będzie wyglądać budżet. United podobno traci co domowy mecz ponad 5 milionów funtów, więc w skali całego sezonu jest to ogromna kwota.
» 2 października 2020, 20:19 #461
pawelisto2: Albo po prostu Jadonowi opornie idzie nauka gry na pianinie. Kto wie.
» 2 października 2020, 21:42 #460
ruffnecky: "spojżyj" czasem na słownik bo oczy bolą
» 16 października 2020, 02:02 #459
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 19:22

Official: #mufc have completed the signings of Alejandro Garnacho (16) and Charlie McNeill (17) from Atletico Madrid and Manchester City respectively.

Wreszcie jakieś oficjalki :D.
» 2 października 2020, 19:21 #458
OkuratnyCzlek: No i dobrze. Teraz patrzeć jak chłopaki psznie będą grać!
» 2 października 2020, 19:22 #457
prochuuu: Jakie to są pozycje?
» 2 października 2020, 19:31 #456
JohnyKukurydza: Pewnie już zagrają z Totkami :D
» 2 października 2020, 19:32 #455
kamtor: To kupić tellas i sarra i będzie ok lepszy sarr na PP niż mata lub james
» 2 października 2020, 19:17 #454
QsQs: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 19:08

Brewster oficjalnie w Sheffield. 23,5 mln funtów, opcja buy-back i 15% od następnej sprzedaży. Można powiedzieć, że kasa z Brewstera zamortyzowała transfer Thiago (tylko 2,5 mln mniej).

Dyrektor lfc poraz kolejny wyciągnął dobrą kasę przy sprzedaży, co jest szczególnie imponujące ze względu na pandemię. Wcześniej Ki-Jana Hoever z bonusami za 13,5 mln. i Lovren za 11 mln.

Edek musi zacząć brać przykład i sprzedać kilku niepotrzebnych graczy a kasa na Sancho i Tellesa się znajdzie. Tylko szkoda, że już kończy się okienko.

Ten weekend musi być bardzo pracowity.
» 2 października 2020, 19:07 #453
eragon30971: Tylko jakie tygodniówki mają w LFC a jakie piłkarze MU
» 2 października 2020, 19:12 #452
QsQs: No może to być ważny aspekt. Masz rację
» 2 października 2020, 19:14 #451
mik99: Ludzie co w z tym Sancho ? Czy on jest jakimś Bogiem, po przyjściu którego nagle przeciwnicy United będą chcieli zostać już w szatni przed meczem? Ja tworząc zespół wolę zatrudnić trzech specjalistów z odpowiednim CV i za mniejszą kasę niż jednego który będzie zjadał mi powiedzmy koszt dwóch etatów a nie zrobi tyle ile chociażby pozyskane dwa wcześniej stanowiska. Sami widzicie że nie tylko ofensywny środek pola mamy wzmocnić. W normalnym systemie płacowym jeśli chcesz zarabiać więcej to albo rozmawiasz z przełożonym i dajesz coś od siebie, albo szukasz nowej pracy. To są cholernie proste schematy. Nie mam zamiaru ich rozwijać. Sezon to nie kilka a kilkadziesiąt spotkań i trzeba mieć też odpowiedniej jakości zamienników, by trener dokonując zmiany wiedział, że grach zaczynający z ławki da drużynie odpowiedni poziom jakiego oczekuje. Amen!
» 2 października 2020, 18:48 #450
mordynator: Bo Sancho to piłkarz do którego bedzie należała nastepna dekada w piłce razem z Mbappe.
» 2 października 2020, 18:56 #449
Blau: Wolę jednego konkretnego gracza niż kilku słabszych, którzy finalnie nic nie wniosą. Ciekawe jakby wyglądało obecne United, gdyby zamiast jednego Bruno kupili 2-3 tańszych zawodników.
» 2 października 2020, 19:01 #448
kielbasior: Kupowaliśmy półśrodki przez ostatnie 7 lat. Co z tego wyszło? 800 milionów zostało wyrzucone w błoto, większości z tych transferów nie ma już w klubie. Jeśli chcemy wrócić do topu, to potrzebujemy topowych zawodników, proste. Sarr to ciekawa opcja, ale chłopak dopiero zaczyna, nie wniesie takiej jakości do klubu. Do tej pory zakupy Ole były bardzo trafione - Bruno, AWB i Maguire są trzonem tej drużyny. Maguire być może był lekko przepłacony, ale każdy wiedział, że utd potrzebuje stopera, a nikt na rynku nie był dostępny. Do tego prowizja od bycia angolem i fakt że to utd się zgłosiło. Gdyby kupili go za 45-55 mln, to nikt nie powiedziałby złego słowa. Jeżeli Ole chce Sancho, to ja w 100% mu ufam. Sancho wydaje się mieć wszystko, by być absolutnym crackiem przed najbliższe kilka(naście) lat. Na dodatek jest angolem, więc nie będzie go ciągło do Uefalony i Realu jak Mbappe i inni celebryci.
» 2 października 2020, 19:03 #447
Kilerek7: #mufc sources say they are relaxed about the Jadon Sancho situation and there is no sense of panic at the club despite external pressure building #mulive [bbc]

#mufc sources have played down speculation linking the club with Sevilla's Lucas Ocampos #mulive [bbc]
» 2 października 2020, 18:46 #446
hraboNX: Skoro są zrelaksowani, to znaczy, że mają te 120 mln euro na Sancho, aczkolwiek to nasz cały pozostały budżet na to okienko (może już wliczyli sobie kasę za Smallinga). To całe targowanie, to gra na przeczekanie. Liczą, że zmiękczą BVB, kupią Jadona taniej i tym sposobem zostanie jeszcze trochę grosza na Tellesa. Tak to widzę. Kibice nie będą marudzić na okienko transferowe, bo rzutem na taśmę będzie Sancho i każdy będzie w euforii. Plus jeszcze przyszedł klasowy zmiennik Bruno w osobie van de Beeka.
» 2 października 2020, 19:21 #445
JohnyKukurydza: He's upbeat and smiling. Then at the mention of transfers he clams up, feeling powerless and rejected': Body language expert says Ole Gunnar Solskjaer's press conference today showed a frustrated, helpless manager

DailyMail
» 2 października 2020, 18:43 #444
Glory1878: 100 razy bardziej wole oglądać skromnego chłopaka Jamesa, dającego z siebie wszystko od tego dzieciaka Dembele, nawet jeśli Daniel jest kilka poziomów niżej od niego
» 2 października 2020, 18:33 #443
is200second: Przecież ten cały James nic ale to nic nie daje. Umie tylko szybko biegać i tyle w temacie. Szkoda go tu męczyć bo jest za słaby na tak wielki klub.
» 2 października 2020, 18:40 #442
Glory1878: Ja tam w chłopaka wierzę, start miał dobry. Jeszcze sie rozwinie, Giggs mu pomoże. Na pewno lepiej go trzymać na ławce niż takiego Lingarda, czy Jonesa, który chyba sam nie wie, co tutaj jeszcze robi
» 2 października 2020, 18:58 #441
karlik147: Lepiej oddać na wypożyczenie. Ogra się, uwierzy w swoje umiejętności i mam nadzieję, że da więcej niż Andreas..
» 2 października 2020, 19:00 #440
tygrys26: Janjuz jednak bym wolał Drmbele.ktory umie cos zrobic z pilka a nie kopnąć ja przed siebie i biec...
» 2 października 2020, 19:08 #439
MiSt: Mówcie co chcecie, ale ja już wolę Lingarda na prawej flance niż tego Dembele. Nawet jeśli go tylko wypożyczymy - to będzie kolejny "popis" ludzi zarządzających United.

Z oceną okienka trzeba jednak poczekać do poniedziałku. Kto wie, może Edek i ekipa jeszcze pozytywnie nas zaskoczą(w co wątpię).
» 2 października 2020, 18:21 #438
is200second: Już wolę Dembele który piłkarzem jest bardzo dobrym a że nie sprawdza się w Barsie? A kto tam tak naprawdę oprócz Messiego z gwiazd spełnia oczekiwania na miarę swojego potencjału?
» 2 października 2020, 18:29 #437
MiSt: Dembele? Co z tego, że jest dobrym piłkarzem skoro przez większość sezonu będzie zbijał bąki z Jonesem na trybunach?

Gdybym był na miejscu Dembele to martwił bym się o swoje życie - połączenie jego i naszego wspaniałego sztabu od przygotowania fizycznego to byłaby katastrofa.
» 2 października 2020, 19:14 #436
kujawa: Jeżeli nie będzie transferów trzeba to zaakceptować i tyle. Jeżeli przez pandemię ten sezon będzie rozgrywany przy pustych trybunach oznacza to znowu minus 150 mln w budżecie, biorąc pod uwagę poprzedni i jeszcze powiedzmy transfery za drugie tyle - daje to 500 baniek na minusie a nie wiadomo co później. Żaden klub tego nie udźwignie. Wszystko jest spowodowane niewiedzą jak to wszystko się potoczy. Lepiej tak niż być bankrutem.
» 2 października 2020, 17:42 #435
braku: Na biednego nie trafiło. Glazerowie mają tyle chajcu że na świecie w obiegu tyle nie ma. Oni są uzależnieni od zarabiania pieniędzy i nikt z tym nic nie zrobi
» 2 października 2020, 18:44 #434
braku: Co to jest 100bqniek dzisiaj dla takiego mfc gdzie taki Sanchez czy bale zarobili po 50 nie grajac
» 2 października 2020, 18:48 #433
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 17:06

W poniedziałek koniec marzeń
Starczy nam już takich wrażeń
Te frazesy te wykresy
Sancza pancza i Tellesy
Brak pieniędzy brak transferów
Sarrów,Messich i Sznajderów
Każdy kibic czasów dożył
Gdy Edek laskę wyłożył
Nie ma skrzydła słaba ława
Są pytania jest obawa
Brak też opcji jest w ataku
Same drewno jak w tartaku
James bez głowy biega z boku
Gra bezmyślne gra w amoku
Fred partaczy i się śmieje
Ole płacze i siwieje
A w obronie wielka dziura
I brakuje tam kocura
W środku Pogba nam dabuje
Człapie,skacze, kombinuje
Jest też Lingard,wiecznie młody
który robi wszelkie zwody
Prawo lewo piętka głowa
Jest to gwiazda sezonowa
Edek chce wszystkich darmowo
I dlatego jest ujowo
Nie ma szkrzydła od dekady
Brak koncepcji i roszady
Wiec zostaje opcja taka
Edek wciśnie nam Rasiaka.
» 2 października 2020, 17:03 #432
Stoperdo: ,,Fred partaczy i się śmieje"

Plusik leci.
» 2 października 2020, 17:25 #431
SmokuUtd: Transfer jeden jest i duży
Nie rób nam tu gów....burzy
Brak Tellesa? Też mi strata
Shaw na lewym za wiatraka
Za Tellesa oferta nie byle jaka
Kilo marchwi, frytki z mc'a
Porto myśli, Porto się poci
Edziu Edziu, dorzucisz kosz łakoci?
Takiego wała! Nie dam ani kindera
Bo nie starczy na Sancho tigera
Opcji mam i to bez liku
I się skończy...na Miliku
» 2 października 2020, 19:05 #430
Diabel76: Kiedyś budziliśmy strach u wszystkich i mieliśmy szacunek, a dziś wszyscy się z nas śmieją. Niestety to wina zarządu i nieudolnych rządów bądź po prostu zbicia jak największej kasy na naszej "marce"
Jako dozgonnemu kibicowi ciężko się na to patrzy.....
Wiara do końca jednak zawsze pozostanie!
» 2 października 2020, 17:03 #429
Lingardiho9: 611 - tu niedowiarków.
Dramat
» 2 października 2020, 16:57 #428
Magik1990MU: "They've communicated 120m or nothing and it wont change, right?"

@FabrizioRomano

still the same situation, my friend


Romano nadal twierdzi, że 120 mln załatwi sprawę transferu Sancho.
» 2 października 2020, 16:52 #427
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 16:58

No jasne ze zalatwi . Tylko United albo po 1 . Niechce tyle dać po 2 . Maja tylko tyle do wydania a chcieli procz Sancho pozyskać jeszcze 2 zawodnikow ( VdB w tym ) po 3 . Maja rzeczywiscie ograniczony budżet i jest buda z nędzą . Teraz dopiero zaczynamy sprzedawać , juz odszedł Pereira i zaraz Smalling a zaraz po nim pewnie ktos z dwojki Fosu/Dalot noi Romero chociaz z nim mamy czas po po 5 pazdziernika mozemy gdzies go jeszcze wypchnąć do Premier League wiec tutajj sie nie spieszymy z Romero .
» 2 października 2020, 16:58 #426
hraboNX: Zostają dwie opcje. Albo cała kasa pójdzie na zakup Sancho, albo idziemy w alternatywy i zapominamy o Angliku. Nie ma się co czarować, że taki transfer można zrobić zimą, bo Jadon nadal będzie miał wtedy 2,5 roku kontraktu i BVB nadal będzie dyktować warunki. Transfer za rok? Obawiam się, że wtedy więcej klubów zgłosi się po Sancho, choćby Liverpool (jak zauważył to niedawno Jamie Carragher). Widzimy jak LFC kupuje piłkarzy. Tam się prowadzi konkretne negocjacje, a nie bawi się w dziwne podchody. Nadal liczę na jakieś wzmocnienia składu. Na ten moment mały plus jest taki, że coś ruszyło się w temacie pozbywania się niechcianych graczy.
» 2 października 2020, 16:48 #425
Mariano88: Problem polega na tym, że nie ma rozsądnych alternatyw, stąd pomysły ściągnięcia Dembele czy Sarra. Może za rok pojawia się jakieś inne opcje poza Sancho. Dziś kiepsko to wygląda.
» 2 października 2020, 16:56 #424
Magik1990MU: Tak czytam komentarze... czy wy na prawdę myślicie, że BVB sprzeda Sancho zimą? Spójrzcie na grupę Borussii, łatwiejszej nie mogli wręcz dostać. W związku z tym zimą to będą się sposobić do kolejnych rund i tylko idiota zgodzi się w tym czasie sprzedać czołowego grajka. Jeśli do końca obecnego okienka Jadon nie przjdzie (a szanse są coraz mniejsze) to pociąg Sancho odjedzie nam co najmniej za rok... a w przyszłe lato już z pewnością pojawi się jakiś Liverpool albo szejki z City lub PSG. Edek znów niszczy szansę na rewelacyjne wzmocnienie składu.
» 2 października 2020, 16:32 #423
H2O1994: W zimie nie ma szans, jak już to za rok.
» 2 października 2020, 16:41 #422
Mariano88: Magik, masz rację, tylko z jakiegoś powodu go do tej pory nie kupili. Może grali na zwłokę a może faktycznie nie mają kasy. Poza Sancho nie widać rozsądnych alternatyw, więc pewnie skończy się zapchajdziura i ponowny atak za rok. Każdy wolał Haalanda od Ighalo, a teraz Sancho od Dembele czy Sarra, no ale co możemy zrobić?
» 2 października 2020, 16:52 #421
Lingardiho9: Jak pisałem wcześniej, jest to możliwe że względu na kondycję finansową Borussi , to po pierwsze.
Po drugie, jesień może nam iść jak po gruzie i Edek nie będzie miał wyjścia jak położyć kasę na stole.
Po trzecie, nie ma pewności , że na lajcie wyjdą z grupy LM , to jest piłka nożna , tu może się wszystko wydarzyć.
Po czwarte, chodzą plotki , że niby Jadon naciska na transfer, Zorcowi lepiej będzie go sprzedać niż na siłę trzymać i ryzykować rozbiciem szatni.

Ale to są tylko moje domysły :) życie je zweryfikuje

Pozdrawiam
» 2 października 2020, 16:55 #420
kckMU: Odbiegając od świata Eda, grupa Lecha: Rangers, Benfica, Standard Liege.

W sumie odbiegam od stwierdzeń, czy to dobra czy zła, bo każda jedna grupa w Lidze Europy jest bardzo, bardzo wyrównana. Patrząc jednak na "naszą" - Belgowie w zasięgu, według mnie, ale Benfa i Rangersi... będzie potrzeba meczów jak za dawnych lat. Przy słabszym dniu raczej bez wielkich szans na punkty.
» 2 października 2020, 16:09 #419
H2O1994: Bardzo ciekawa grupa, z 10 pat temu te kluby grały w lidze mistrzów ale bez sukcesów.
» 2 października 2020, 16:26 #418
kckMU: Prawda. Brakuje mi dwóch klubów z Glasgow w LM. Ich stadiony, tempo gry, taka typowa wyspiarska piłka. No i sentyment został (z Celticu) do Boruca, Żurawskiego, Nakamury itd.
» 2 października 2020, 16:39 #417
H2O1994: Pamiętam Boruca w Celticu, obrona wtedy nic nie grała a on bronił jak wściekły
» 2 października 2020, 16:42 #416
kckMU: Pamiętam mecz eliminacyjny do LM, gdzie Celtic grał dwumecz ze Spartakiem Moskwa. Słabo bronili rożne tego dnia i gdy Gary Caldwell wybił piłkę na kolejny, to Boruc chciał go udusić. To była piłka z temperamentem i jajami. Finalnie awansowali i zbili piątki.
» 2 października 2020, 16:45 #415
braku: Jak ktoś odejdzie to ktoś przyjdzie. Ten sezon będzie długi i bolesny więc szeroka kadra to obowiazek
» 2 października 2020, 15:46 #414
Kilerek7: MU nie ma kasy po prostu, za duże straty albo skąpstwo. Liczyli przez całe okno, że sprzedadzą trochę piłkarzy szybko i łatwo i im się uzbiera, a tu zonk, teraz desperackie próby sprzedania Jamesa i wyciskanie z innych graczy max cenę, być może transfer Tellesa też upadł, bo potrzeba będzie kasy na Sancho.
» 2 października 2020, 15:45 #413
ro7: Akurat my możemy mieć kasę. Nasi właściciele w przeciwieństwie do innych w ogóle nie inwestują własnych pieniędzy w klub. A mogliby. To było właśnie to okienko, gdzie można było doskoczyć do innych, wrócić do walki o mistrzostwo, jeśli podjęłoby się ryzyko i wydało z 200 mln na 3-4 piłkarzy. Inne kluczowe okienko to było to w 2018, gdzie Mou nie dostał nikogo oprócz Freda. Mieliśmy wszystkie argumenty - LM, fajna gra i znowu ich nie wykorzystaliśmy. Jeśli w przyszłym sezonie nie będzie LM, a jest to bardzo realne to nawet jak damy 200 mln za Sancho, to Sancho nie będzie chciał iść do klubu bez LM. To błędny cykl, który teraz można było przerwać.

Jedyne co może nas poratować to transfery w zimie - ale musimy być blisko Top4. Bo w sumie do 1 stycznia niedaleko.
» 2 października 2020, 16:14 #412
RedsFan: W tych przykrych czasach, dziennikarstwo jest na tak słabym poziomie, że każdy z DP mógłby dziennikarzem zostać. Tyle bzdur co przy transferach wymyślają, to chyba w żadnym innym okresie nie są w stanie stworzyć. Najgorsze, jednak jest to, że jak jest popyt to i jest podaż, a ludzie jak widać wierzą i rozprzestrzeniają bzdury dalej w swiat :D
» 2 października 2020, 15:39 #411
rreddevilss: Panowie kiedy będzie terminarz LM?
» 2 października 2020, 15:36 #410
H2O1994: Niby dzisiaj ma już być
» 2 października 2020, 15:58 #409
matheo: Dziś wieczorem ma być.
» 2 października 2020, 16:39 #408
Kilerek7: Michael Zorc (Dortmund sporting director) on Jadon Sancho: "Of course we communicated with #mufc in the past. But everything there is to tell on this matter from our end has already been said. And that won't change over the next three days." #mulive [bvb]

#mufc have not given up hope on Jadon Sancho. Sources say Borussia Dortmund have never directly relayed to United that they are not willing to sell Sancho, leading them to believe a deal is still possible #mulive [espn]

SolskjĂŚr is prepared to sell Daniel James to fund a late move for Jadon Sancho, but Ole is yet to convince United's board of the merits of a potential ÂŁ25m sale #mulive [espn]
» 2 października 2020, 15:26 #407
tomekwietniu: Nie oszukujmy się sprzedaż Jamesa, aby uzupełnić brakującą kwotę 120 to dobry pomysł.

Skrzydła Rashford, Sancho, Greenwood, Mata, Lingard (nie wierzę, że to piszę), brzmią lepiej niż Rashford, Dembele/Sarr, Greenwood, James, Mata, Lingard.
W ataku jest Martial, Ighalo i najwyższa pora ogrywać tam Masona.
» 2 października 2020, 15:36 #406
Mariano88: Pytanie kto wylozy 25 mln za Jamesa?
» 2 października 2020, 15:38 #405
tomekwietniu: Leeds - a nawet jakby dali 20 mln, co stanowi kość niezgody w myśl niektórych mediów, to uważam, że warto.
» 2 października 2020, 15:43 #404
Diabelred: ,,Michael Zorc (Dortmund sporting director) on Jadon Sancho: "Of course we communicated with #mufc in the past. But everything there is to tell on this matter from our end has already been said. And that won't change over the next three days." #mulive [bvb]'''

To jest konretne info, a nie jakies dziennikarskie lanie wody.
» 2 października 2020, 15:47 #403
Lookasinho: @ Kilerek7
Ty cały dzień na Twitterze siedzisz czy jak?
» 2 października 2020, 16:00 #402
mikiartur: Ja bym się nie pozbywał Jamesa. Nie można go oceniać po jednym sezonie. Gościu jest młody może się jeszcze rozwinąć
» 2 października 2020, 17:03 #401
JohnyKukurydza: Zostało bardzo mało czasu...okienko do poniedziałku a tu ciiiiichoszaaaaa.
» 2 października 2020, 15:17 #400
H2O1994: Cisza przed burzą xd
» 2 października 2020, 16:28 #399
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 15:16

Podobno chodzą słuchy ze teraz Lucasem Ocamposem sie interesujemy . Niby do wyjęcia za 40 mln xDD . Szczerze to wolalbym juz Sarra czy innego kogos w miare solidnego na skrzydlo niż tego Dembele bo to jednak kot w worku i niewiadomo czy odpali i nagle stanie sie mniej podatny na kontuzje . Niewiem czemu interesujemy sie takim zawodnikiem i niby to drugi wybor zaraz po Sancho a po 1 niechce u nas grac po 2 podatny na kontuzje i po 3 bardzo chimeryczny i troche nie dostosowuje sie do zasad .
» 2 października 2020, 15:14 #398
Mariano88: Jedno drugiego nie wyklucza, jeśli wypożycza Dembele zamiast kupować to będą mieć kasę na Sarra
» 2 października 2020, 15:33 #397
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 14:53

Paul Pogba is playing a big part in convincing Ousmane DembĂŠlĂŠ to join Manchester United. No agreement yet between Barcelona and Manchester United but negotiations are progressing positively. @ESPNFC Julien Laurens zapodał takie info
» 2 października 2020, 14:52 #396
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 14:55

Pogba chyba ma dość bycia wirusem klubu, więc pragnie zastępstwa. Oczywiście jeśli to prawda.
» 2 października 2020, 14:55 #395
kckMU: AgentP, jak z Lukaku.
» 2 października 2020, 14:56 #394
dlabigt23: To widzę ze się porobiło. Podobno miał przyjść Dembele ale ten z Lyonu - Moussa Dembele . Coś jednak bylo na rzeczy jednak pomylili sie o ktorego piłkarza chodzi xD
» 2 października 2020, 15:08 #393
mikiartur: Można mieć różne opinie nt. Pogby bo ma swoje za uszami ale uważam że wiele kamieni do ogródka Pogby co wpłynęło na jego złą opinie w oczach kibiców MU dorzucił Mino Raiola i trochę jego brat. Bo zobaczcie jedną rzecz. Mino jak próbował wytransferować Pogbę do Realu/Barcy Juventusu to mówił np " że w MU nie ma żadnego projektu, że żadnego swojego piłkarza nie chciałby tu ściągnąć" a jak już wiadome było po lockdownie że Pogba się nigdzie nie ruszy to nagle mówi " W tym okienku Pogba na pewno nie odejdzie, możliwe że za niedługo przystąpimy do rozmów nt nowego kontraktu + że Pogba jest jednym z kluczowych graczy nowego projektu w klubie". Uważam że zupełnie inny byłby Paula odbiór jakby Mion nie był jego agentem albo jakby nie wypowiadał sie tak. Ja nie mówie Pogba pewnie w ciągu najbliższych 3 sezonów odejdzie z MU ale do tego czasu jestem pewny ma odpowiednie umiejętności by pomóc klubowi wrócić na należne miejsce. Mam osobiście słabość do jego umiejętności i uwielbiam takich typu graczy (tylko od strony piłkarskiej) i uważam że cisza wokół jego osoby (bez wypowiedzi Raioli jego brata itd) bardzo dobrze by na niego wpłynęła. A jego słaba forma obecna bardziej wynika z tego że nie dawno przebył wirusa - był na kwarantannie stracił sporo treningów i brakowało mu jednostek treningowych. Liczę że w nabliższym pokaże o wiele lepszą formę, a gol w ostatnim meczu pucharowym powinien mu dodać otuchy i pewności siebie
» 2 października 2020, 15:09 #392
rizx: @mikiartur zadam Ci jedno fundamentalne pytanie. Czy Twoim zdaniem zarówno Mino jak i bracia Pogby robią to na własną rękę? Tu stawką są ogromne pieniądze, każdy ruch i wypowiedź w mediach jest starannie zaplanowana, gdyby agent wypowiadał się w mediach w sposób inny niż zdanie piłkarza, to natychmiast byłby zwolniony, to samo tyczy się Florentina, odrazu Paul zdementowałby to osobiście. Nie trzeba być Sherlockiem, żeby widzieć, że Pogba wyraża swoje stanowisko poprzez Raiole bądź brata
» 2 października 2020, 15:17 #391
motos8: Nie zgodzę się. SAF miał dwie zasady co do takich ananasów: jedna to, że nikt nie jest większy niż klub a druga, że kto raz odmowi tu przyjścia ten nie powinien już dostać drugiej szansy. Co do Pogby to odszedł i nigdy nie powinien wrócić, druga sprawa to jego agent. Paul go nie wylosował tylko sam wybrał, skoro Raiola robi taki bałagan w mediach, podsyca atmosferę a Pogba w żaden sposób się nie odnosi do tego, to oznacza, że taki styl mu odpowiada. Ba! Może nawet Raiola mówi coś o czym Paul myśli i przemawia w jego imieniu. Kolejna rzecz to styl odejścia Mourinho. Co to w ogole było?! Menedżer został zwolniony niemalze przez piłkarza? Zawodnik nastawia szatnie przeciwko menedżerowi? Pomijam w ogóle fakt czy Mourinho powinien zostać zwolniony czy nie, ale samo to, że tu piłkarzyna mieszał. Skandal. Powinien wylecieć jeden, następnego dnia drugi. Nie przekona mnie, że jest wybitnym pilkarzem, bla bla bla. Beckham, Keane, Nistelrooy też byli wielcy i odeszli bez żalu bo się nikt nie będzie z takimi patyczkował i słusznie.
» 2 października 2020, 15:25 #390
mikiartur: rizx Ja sie zgadzam z tym że Pogba miał wpływ na wypowiedzi Raioli i jego brata a raczej zgadzam się że miał wpływ na motyw przewodni tych wypowiedzi - że Paul chce odejść z klubu do Juventusu albo Realu/Barcelony. Ale uważam że w sposób jaki przekazywali nie musiał (choć mógł i duża możliwość że tak było) o tym decydować i na to wpływać. O tym że zawodnik chce odejść z klubu i agent w jego imieniu to ogłasza to jest normalna rzecz i ja nie widzę w tym nic złego. Ale jednak jest różnica pomiędzy zwykłym powiedzieniem a najeżdżaniem na klub i ciągłą krytyką klubu tak jak to robił Raiola. Uważam że Raiola robił to celowo by wywrzeć i presje i wkurzyć nasz zarząd żeby dali mu pójść za niższą cenę. Bo przecież nasz klub się zgodził by Pogba odszedł tyle że na naszych warunkach. Chcieli 150/160 mln i koniec. Co do opinii Motos8 ja się zgadzam. Możliwe że klub zrobił błąd że go sprowadził. Bo ja jak już wspomniałem jestem wielkim fanem jego umiejętności. A umięjętności to nie wszystko. Jednak skoro już tu jest i płacimy mu kasę itd to jednak trzeba liczyć na to i wierzyć że w końcu będzie grał tak jak go stać. Było pare przebłysków ale tego wciąż za mało. A jak teraz plotki o odejściu Pogby ucichły to liczę że skupi się całkowicie na piłce i będzie miał formę. Bo Pogba w formie jest nam potrzebny bardzo
» 2 października 2020, 17:01 #389
EmilCioran: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 14:53

Jeśli Barca wciśnie Edkowi Dembele za 50 baniek to Edzio wyjdzie na prowadzenie, wyprzedzając Bartomeu w kategorii "Dzban okienka". Ja coś czuję, że ten mentalny 13 letni dzieciak do nas trafi bo Ed będzie chciał kogoś kupić na prawą stronę. Pewnie Ole nie będzie miał nic do powiedzenia i przyjdzie rozkapryszona gwiazdeczka (a podobno mieliśmy z takimi grajkami skończyć) inkasować tygodniowo ponad 200 tys funtów. Obym się mylił.
» 2 października 2020, 14:48 #388
Diabelred: Nic nie przebije Bartomeu, ktory w tym oknie za Vidala, Suareza, Rakiticia i Turana wyciagnal az 1,5 mln euro. Gdyby nie covid, to jeszcze Messi bylby w tym gronie. :D
» 2 października 2020, 15:36 #387
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 14:39

Nie ma co liczyć na jakiś transfer . Jeszcze wierzylem ostatnio w Tellesa ale widać ze coś stanęło w miejscu i ewentualnie sprowadzimy go zimą i pozyskamy go za darmo gdy kontrakt mu sie skonczy . Oczywiscie jesli faktycznie chce do nas dołączyć bo gorzej bedziie jak wbije jakies PSG czy Juve i nam go podbiora a tez tak moze być a to by była porazka jakby tak ktos nas ubiegl a my bysmy na niego czekali do zimy zeby go pozyskac za darmo i w sumie wcale by mnie to nie zdziwilo xDD . Dembele ? to nie typ zawodnika ktorego chce Solskjaer wiec szkoda czytać tych plotek i ploteczek . Sancho ? nierealistyczny transfer temat zamkniety i to juz dość dawno bo nas nie stać na niego w tym momencie . Sarr rownież tutajj nie przyjdzie i żaden inny Cavani . Gramy tym co mamy i zobaczymy co da sie ugrać . Szkoda tylko ze Solskjaer bedzie najbardziej za to obrywał a nie kadra i zarząd .
» 2 października 2020, 14:38 #386
JohnyKukurydza: Is Manchester United's transfer business ALL OVER? Ole Gunnar Solskjaer admits boasting of 'exploiting' the market was wrong, says his club have 'lost loads of money' and claims to be happy with his squad

DailyMail
» 2 października 2020, 14:33 #385
Jong: Ramon Planes: "Chciałbym całkowicie zdementować plotki łączące DembĂŠlĂŠ z Manchesterem United. Nie rozmawiamy na ten temat. Ousmane jest częścią naszego zespołu, to świetny piłkarz. Ciężko pracuje i jestem przekonany, że rozegra z nami dobry sezon."

Planes to dyrek sportowy Barcy

Uff, całe szczęście ze to tylko ploty
» 2 października 2020, 14:22 #384
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 14:43

Hmm... a Romano jakąś godzinkę temu pisał że rozmowy na linii MU - Barca nadal trwają. Wyczuwam zagrywkę dyrektora sportowego, by zmusić Eda do transferu definitywnego Dembele (zamiast rocznego wyposażenia).
» 2 października 2020, 14:39 #383
Dexxter: Ciekawe ile będzie kosztował Dembele w Fantasy PL.
I ciekawe jak długo będzie się swiecil na czerwono podczas sezonu
» 2 października 2020, 14:18 #382
mycka86: Nic, bo tu nie przyjdzie.
» 2 października 2020, 14:28 #381
QsQs: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 14:19

Patrzcie, United potrzebuje skrzydłowego, lewego obrońcy i stopera. Czuję, że Edek przechytrzy wszystkich i ściągnie w pakiecie Dembele, Juniora Firpo i Umtitiego.

Nikt Edkowi w kasze dmuchał nie będzie, żadne Smoki z Porto ani żadne Watzki z Borussii.
On sobie na to nie pozwoli. Chcieliście wydymać Edka, a to Edek wydyma was.
» 2 października 2020, 14:17 #380
Pochmurny: Jeżeli chodzi o OD, to kategorycznie nie. Koeman przyszedł i buduje swoją drużynę. Jeśli on nie chce bawić się z Francuzem, to znaczy, że nadal mentalnie jest pi... Akurat Holender nie da sobię stanąć na głowie. Z całym szacunkiem dla Ole, ale nie jest to trener ala Fergie, że dobierze się chłopakowi do tyłka i wychowa. Jest raczej dobrym wujkiem, a tacy na leserów nie działają. Ogólnie na miejscu Barcy skoro i tak lubią wywalać kasę w błoto, to mogliby tego chłopaczka wywalić do ligi angielskiej niskiego szczebla (pokrywając kontrakt). Tam nauczyli by go zapierdalania na treningi i wywiązywania się z kontraktu (kontuzję są pewnie następstwem tego, że trenuje jak trenuje i ciało nie wytrzymuje podczas przeskoku), a jak nie zacznie myśleć i pracować to powołać się na niewykonywanie obowiązków i wypiera... z klubu.. Kasy trochę stracą, ale za jakiś czas twarz odzyskają i na przyszłość może już nie trafia na takie nieroby. Jeśli chodzi o nas, to jeżeli kupimy go, to będziemy frajerami i tyle oraz stracę wiarę w Ole (no chyba, że jednak nadal jest tylko statystą). Przez dwa lata ta menda nic nie pokazuje bo się leczy, a jak gra to też tragicznie. Sam staram się nie oceniać zawodników przed pierwszym meczem i rozumiem gdy komuś w klubie nie wyjdzie bo trener nie lubi czy jednak z jakiegoś powodu przerosło go to, ale gdy ciągle słyszy się iż jest prawdopodobnie głupi i nieodpowiedzialny, to niet i tyle. Kolejna sprawa jest to, iż gdyby ten transfer był priorytetem od początku (bo może gadali z nim i jednak coś przeskoczyło w główce i dawał dobre sygnały), ale jest to koło ratunkowe które raczej na wodzie nas nie utrzyma... Dopóki dyrektor sportowy nie zawitali, dopóty dalej będzie burdel. Dziękuję za uwagę.
» 2 października 2020, 14:07 #379
Szilk: Myślę, że wynik tego losowania może pchnąć Zarząd do wydania kasy. Zdają sobie sprawę, że porażki spadną na ich barki- bo obiecywali 3-4 wzmocnienia. Inaczej mówiąc nie ma złego, co by na dobre nie wyszło. :)
» 2 października 2020, 13:57 #378
RedsFan: Ich nawet pędzący pociąg nie pchnie do zakupów :D
» 2 października 2020, 14:27 #377
Roxyx: Mówiliśmy tak samo gdy Man City wygrało ligę mając 100 punktów, gdy Liverpool wygrywał LM i gdy tenże Liverpool wygrywał Premier League. Jedyne co na nich zadziała to nasza nieobecność w Kaszance lub nasz spadek do Championship.
» 2 października 2020, 15:33 #376
mikiartur: A z zespołow angielskich no to Arsenal(Rapid Wiedeń, Molde, Dundalk) ma najłatwiejszą grupę. I każda ich strata punków będzie mega zaskoczeniem. Tottenham ma: Łudogorec, Lask Linz i Royal Antwerp a Leicester ma najtrudniejszą grupę z angielskich czyli: Braga Aek Ateny i Zoria Ługańsk.
» 2 października 2020, 13:43 #375
tomekwietniu: Dziś odchodzi Andreas, do jutra pewnie Smalling, przy okazji może jakiś Dalot albo TFM.. Postaramy się jeszcze sprzedać Romero.
A jutro przełom w negocjacjach z Sancho.
Róbcie screeny...
» 2 października 2020, 13:41 #374
Magik1990MU: ok, zrobiłem, bo podoba mi się ta wizja. A póki co masz lajka :)
» 2 października 2020, 13:43 #373
tomekwietniu: To oczywiście pół żartem, pół serio. Trochę życzeniowo, ale możemy się domyślać, że to może być efekt domina.
» 2 października 2020, 13:47 #372
RedsFan: Słowo się rzekło screen poleciał :D
» 2 października 2020, 14:29 #371
mikiartur: No to Lech ma Standard Liege Rangers i Benfica. W mojej opinii grupa do wyjścia. Będzie ciężko Lechowi ale mogli trafić o wiele gorzej. Standard Liege na pewno w zasięgu, Rangers i Benfica będzie trudno ale jestem nastawiony optymistycznie po tym co widziałem w tych eliminacjach
» 2 października 2020, 13:40 #370
wedel242: Myślę, że benfica poza zasięgiem ale z taką grą lecha jest szansa na 3 punkty u siebie z rangersami i standardem
» 2 października 2020, 13:59 #369
DEPE: ktos tam na dole wymienia Totenham jako wzor zakupow...
nie wiem ale od kiedy obserwuje futbol to Totenham co sezon robi 20 zakupow i z tych zakupow przewaznie malo ktory sie sprawdza - a zazwyczaj nikt. Pamietacie nie tak dawne jaranko tym chlopaczkiem z Fulham?
» 2 października 2020, 13:33 #368
Magik1990MU: Zgadzam się. Moim zdaniem Kuraki poszły trochę drogą United za van Gaala, czyli naściągały piłkarzy pod kątem ilości, a nie jakości. Ciężko w tych nazwiskach znaleźć choćby jednego na prawdę klasowego piłkarza, za to w oczy biją takie odpady jak Hart czy Bale. Może Mou to poskłada, ale materiał do rzeźbienia nie najlepszy.
» 2 października 2020, 13:38 #367
RedsFan: Slabo obserwujesz jak Tottenham według ciebie robi tyle zakupów. Oni są często bierni na rynku transferowym.
» 2 października 2020, 14:31 #366
Diabelski97: 🚨 Ousmane Dembélé is enthusiastic about the idea of joining #mufc and playing in the Premier League. Talks are now ongoing between United and Barcelona about a transfer that would be worth around €50m. #udlatest [L’Équipe]
» 2 października 2020, 13:10 #365
Diabelski97: Paul Pogba is playing a big part in convincing Ousmane DembĂŠlĂŠ to join #mufc. Negotiations are progressing positively #mulive [@LaurensJulien]
» 2 października 2020, 13:14 #364
Magik1990MU: Czyli jednak transfer definitywny? No to pozamiatane :/ Jeszcze jak Pogbens macza w tym paluchy, to szykuje nam się kolejna święta krowa.
» 2 października 2020, 13:19 #363
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 13:29

Ja nie skreślam nikogo z góry.
Wolę Dembele niż Sarra z Watfordu.
Może przy naszym sztabie medycznym i sposobie trenowania, nie będzie się łamał. Ja czytałem opinie wśród kibicie Barcelony i część chce żeby Francuz został bo wierzą w niego, część chce się go pozbyć. Transfer za 50 milionów nie byłby taki zły, Barca dała za niego 130 milionów.
I chłopak ma dopiero 23 lata
» 2 października 2020, 13:22 #362
Magik1990MU: @Diabelski

ciężko się jarać piłkarzem, którego nawet kibice Barcy nazywają Dzbanbele. Gdyby chociaż jeszcze grał w piłkę, ale nie - typ ciągle przesiaduje w szpitalu. Wypożyczenie to powinien być max, jak kupimy go za 50 mln, to Bartomeu w końcu będzie mógł opowiadać dumnie, że osiągnął jakiś sukces.
» 2 października 2020, 13:24 #361
Diabelski97: Liverpool i Juventus chcieli go w czerwcu pozyskać więc wiele klubów go nie skreśliło. Jednak ja nadal nie wierzę w ten transfer.
» 2 października 2020, 13:34 #360
Magik1990MU: nie wiadomo czy Liverpool i Juventus chcieli go na prawdę. W dobie masy fejk niusów mogło być tak, że nikt się nim na serio nie interesował. Może też chodziło o wypożyczenie, które aż tak źle nie wygląda. Wówczas za rok razem ze swoim dabującym mentorem mogliby opuścić OT.
» 2 października 2020, 13:41 #359
Lingardiho9: Nie ma szans na Dembele.
Moim zdaniem jest to kolejny fake news
A jeśli nie daj boże by tak się stało, że ten chłopaczek by do nas trafił to oznaczałoby , że nasz zarząd jest gorszy niż ameba i nie ucząc się na błędach, sprowadził nam kolejnego Alexisa.
» 2 października 2020, 13:45 #358
prochuuu: @Magik sam Romano pisał o tym, że Juve i Live interesowały się Dembele, więc nie podciągałbym tego pod fejk niusa
» 2 października 2020, 13:47 #357
Lingardiho9: Zapomnijcie o transferach w tym okienku.
Zimą weźmiemy co nasze. Teraz jeszcze się klubiki stawiają i nie ulegają naszym propozycjom.
Przyjdzie pograć jesień i zimę przy pustych trybunach to faja zmięknie i taki Telles zostanie nam sprzedany za 10 mln i Sancho za 80 mln, zobaczycie.
» 2 października 2020, 13:08 #356
ManUnited307: Taa ale innym klubom;)
» 2 października 2020, 13:16 #355
Magik1990MU: @ManUnited

Edek pewnie myśli, że sami przylecą do nas z Sancho, Tellesem i Messim w torbach :)
» 2 października 2020, 13:22 #354
Lingardiho9: Sami nie przylecą ale mówię Wam Panowie, większość klubów leci jeszcze na oparach finansowych i jeszcze się stawiają w kwestii żądań finansowych za swoich piłkarzy, ale spokojnie, przynajmniej jeszcze cały ten sezon przyjdzie pograć przy pustych trybunach a wtedy klubowy portfelik zacznie skomleć z głodu.
Zgodzicie się też, że oglądanie meczu w tv przy pustych trybunach też jest ciut mniej ciekawym widowiskiem, bo żadne ochy i achy z fify nie zastąpią prawdziwego dopingu trybun co też będzie miało swoje odzwierciedlenie w oglądalności meczy w TV przez kibiców sezonowców, a to z kolei będzie miało wpływ na wpływy z tytułu praw telewizyjnych.
Suma sumarum, kwoty za piłkarzy pójdą jeszcze w dół i liczę, że na to czekaEd.
» 2 października 2020, 13:38 #353
tomekwietniu: Jak będziesz chciał kupić Tellasa za 10mln w styczniu to pozdrawiam, gościowi mógłbyś dać kontrakt i za pół roku gra u Ciebie za free.
Co do negocjacji Alexa to nie dziwię się United, bo on teraz jest wart może 12 max. Natomiast dziwię się, że nie ma u nas jeszcze Sancho i to nawet biorąc pod uwagę wydatek za 120.
» 2 października 2020, 13:39 #352
Lingardiho9: @Tomek :
Widzisz , przeoczyłem fakt kończącego się kontraktu Tellesa. Czyli koleś przyjdzie do nas za free w przyszłym sezonie. Jak dla mnie spoko, w zeszłym sezonie daliśmy radę Shawem i Williamsem, to i w tym też damy radę.
A 120 mln w tych obecnych czasach to zdecydowanie za dużo jak za jednego gracza, który jest świetny w lidze niemieckiej ale nie wiemy jaki będzie w PL
Miki i Kagawa też byli świetni w Dortmundzie a wiemy jak to się skończyło u nas :)
» 2 października 2020, 13:49 #351
tomekwietniu: Warto pamiętać, że Sancho to reprezentant Anglii i gra tam w pierwszym składzie, często kosztem Marcusa czy Sterlinga - to pokazuje jego klasę.
Ponadto Sancho przekłada to też na grę w LM.
Co do Mikiego czy Kagawy to dzisiaj zupełnie inne United niż wtedy, w tym miejscu można się posługiwać takimi przykładami lub przykładem KDB. Z racji, że Jadon to anglik, który reprezentuje ją na najwyższym szczeblu z powodzeniami uważam, że może być mu bliżej (jakościowo) do Kevina, niż do Mikiego.
» 2 października 2020, 15:41 #350
Lingardiho9: @ Tomek
Jasne, Twoje argumenty mają sens ale nie zmienia to faktu, że w obecnych czasach kwota 120 mln to za dużo jak za 19-sto latka

Skoro Borussia nie chce go w tym okienku sprzedać, to lepiej trochę poczekać i kupić go za niższą kwotę.
» 2 października 2020, 15:53 #349
sturmik: Podobno gdyby United kupio Dembele to Borusia dostanie bonus 10 mln euro...
Dobrze że Ousame nie wybiera się do nas.
» 2 października 2020, 12:47 #348
Diabelski97: 25 graczy Premier League strzeliło ponad 10 goli w zeszłym sezonie, Mason Greenwood miał najlepszy stosunek goli do strzału spośród wszystkich z nich [0,26]."
» 2 października 2020, 12:45 #347
Diabelski97: Ornstein (tier1): zdziwię się jeśli nie przyjdzie lewy obrońca i prawoskrzydłowy. (wypowiedź z wczoraj)
Fabrizio (tier1) United zakontraktują lewego obrońcę, prawoskrzydłowego i jak będzie okazja, to napastnika (wypowiedź z tego tygodnia)

Wiem, że to czekanie jest frustrujące, ale poczekajmy do niedzieli, ja jestem przekonany, że te dwa transfery sfinalizujemy.


Cieszy się weekendem a narzekać będziemy ewentualnie po zamknięciu okienka.
Miłego weekendu.
» 2 października 2020, 12:43 #346
Roxyx: Podziwiam ten optymizm.
» 2 października 2020, 15:35 #345
Magik1990MU: To jeszcze coś optymistycznego dla odmiany:

"Meeting right now between Roma and #MUFC [by intermediaries] for Chris Smalling. The agreement is really close to be completed [new bid around €16m]. Roma are also asking again for Diogo Dalot on loan, Man United want to sell him on a permanent deal"

Romano
» 2 października 2020, 12:41 #344
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 12:11

1. Liverpool

długo, długo nic...

2. City
3. Chelsea

długo, długo nic...

4. United

5. Może Everton, może Tottenham, a może nawet Arsenal (z Aubą u sterów jest to możliwe).

Tak to widzę na koniec sezonu. Okienko miało być przełomowe, a mamy deja vu z 2018, gdy Edek załatwił totalnie Mourinho. W tym roku razem z Judge'em postanowili jeszcze bardziej ośmieszyć klub i po 2 miesiącach przyglądania się Sancho zaczęli przekonywać Dembele do wypożyczenia. Sytuacja jak facet idzie do baru, a tam wpada mu w oko przepiękna kobieta. Więc co robi? Ano stalkuje są dłuższy czas (ale na dystans), robi zdjęcia i przegląda wieczorową porą jak nikt nie widzi... po czym podbija do innej, dużo mniej urodziwej i mimo, że dostał kosza już kilka razy, to na kolanach błaga, by mu dała... szansę. Wszyscy tak robiliśmy... prawda? Nie? No ale Edek zdolniacha oporów nie ma. Tak czy inaczej szykuje się mega ciężki sezon i może chociaż w LM uda się jakiś sukces osiągnąć, bo liga nadal za mocna dla nas. Ciężki los kibica, jak ofermy są na stanowiskach decyzyjnych.
» 2 października 2020, 12:08 #343
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 12:40

Wydaje mi się, że Tottenham sprawi niespodziankę i będzie 2 za City, my 3, a Chelsea 4. Nie chce mi się wierzyć, że Bale nie zapewni skoku jakosciowego w tym zespole. Nawet jak wchodził w Realu to był to jedyny piłkarz po którym nie widać było jakichś przestojów. Son-Kane-Bale, jeśli uda się Jose dotrzeć do ich głów i serc to tercet Liverpoolu może czuć się zagrożony.

Lampard się przejedzie na tym swoim ofensywnym futbolu i odstawieniu Kante na ławkę. Ani Jorginho ani Kovacic nie zapewnią takiej destrukcji co Francuz. Połączyć to z obroną która jest jak tykająca bomba to...jakoś tego nie widzę.
Nie obraziłbym się gdyby 4 miejsce zajął Arsenal, a Chelsea 5, znacznie bliżej mi do kanonierów, mimo, że Lamparda chyba nie da się nie lubić.
» 2 października 2020, 12:38 #342
top4fun: Chelsea z taką grą, trenerem i obrona nie widzę nawet w top 4 w tym sezonie. Wydali kupę kasy w tym okienku a tyłek im uratowali w ostatnim meczu ligowym wychowankowie
» 2 października 2020, 12:40 #341
xarsfanx: Ciężko nie znaleźć w Twoich "wywodach" przytyku co do Arsenalu. Napędzasz ta cała afere między k.com a dp i finalnie tłumaczysz, że to ludzie z kanonierzy zaczynają.
» 2 października 2020, 12:43 #340
mycka86: Na jakiej podstawie 3. Chelsea i długo nic ? Bo zrobili fajne transfery? Póki co w tym sezonie mają bilans 2-1-2, ledwo remisując u siebie z WBA.

Gdzieś tam jest też Leicester, które znokautowało na wyjeździe City.

A my dopiero łapiemy świeżość po ciężkich treningach i braku okresu przygotowawczego. Prawdziwa gra zacznie się po przerwie na repry i gdy ruszy faza grupowa LM i LE.
» 2 października 2020, 12:44 #339
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 12:47

@pawelisto

A gdzie zgubiłeś Liverpool? :)

@top4fun

logiczne, że wychowankowie póki co ratują Lamparda, bo wychowankowie siłą rzeczy lepiej znają klub i ligę od nowych nabytków. Weź jednak pod uwagę, że jak Wernery i Havertzy rozegrają się na dobre, Mendy posadzi permanentnie na ławie Kepę, a Chilwell wyleczy kontuzję i zmieni tragicznego Alonso, to Smerfy będą bardzo groźne. Jest początek sezonu dopiero i akutalna dyspozycja za miesiąc, dwa nie będzie mieć wielkiego znaczenia.

@arsfan

o co ci znowu chodzi? Jakie przytyki? Wskaż mi ten przytyk w powyższym komentarzu.
» 2 października 2020, 12:45 #338
pawelisto2: Liverpool to aktualnie na innej planecie jest, nie ma co patrzeć nawet.

mycka86, jeśli Leicester w tym sezonie zagości w top4 to Rodgers już chyba nikomu nic nigdy nie będzie musiał udowadniać. Czemu sam(jako fan Leicester, większy fan Rodegrsa i jeszcze większy Maddisona) pominąłem w swoim top4 Leicester? Puchary. To się tak wydaje, że niby nic, ale ostatnie występy angielskich zespołów tych niżej notowanych w LE pokazały, że to nie tak łatwo pogodzić. Burnley dopóki nie odpadło z LE było w strefie spadkowej Premier League, West Ham podobnie(nawet z genialnym Payetem w składzie), Everton wyszedł z grupy, ale ledwo ledwo, w lidze byli w drugiej połowie tabeli, a potem z LE odpadli już w 1/32 bodajże i to dość sromotnie. Jedynie Wolves trzymało fason, choć początki też mieli ciężkie jak sezon temu musieli grać co 3 dni.
» 2 października 2020, 12:51 #337
Devil88: Magik z calym szacunkiem do twojej wypowiedzi ale live nie jest az tak mocne jak uwazasz i poczekaj z typami do grudnia...
» 2 października 2020, 12:54 #336
xarsfanx: Może Everton, może Tottenham, a może nawet Arsenal (z Aubą u sterów jest to możliwe). Bez tego nawet brzmiało by lepiej :)
Co do liverpoolu zgadzam się z Tobą. Z Leeds z obrona mieli problem, ale wygląda na to ze wrócili do normy.
» 2 października 2020, 13:09 #335
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 13:15

@pawelisto

w Twoim top 4 zabrakło Liverpoolu i na to zwróciłem uwagę :)

Odnośnie Lester tak samo uważam, że jak dojdą puchary, to wąska kadra da o sobie znać. Ponadto Lisy straciły Chilwella, wydaje mi się, że Maddison nie powtórzy kolejnego świetnego sezonu i w konsekwencji będą wysoko, ale poza topką.

@Devil88

Moim zdaniem są nadal piekielnie mocni. Dotychczasowo bardzo silną kadrę odpowiednio wzmocnili, a poza tym, jako jedyni z czołowych potentatów, mieli dużo czasu na przygotowania do nowego sezonu i to widać po wynikach.

@arsfan

Everton i Arsenal mają lepsze kadry, więc co w tym dziwnego, że daję im wyższe miejsca? Oczywiście sama kadra sukcesu nie gwarantuje, więc i wasz klub może być bardzo wysoko. Słowo "nawet" pasuje idealnie :)
» 2 października 2020, 13:13 #334
Magik1990MU: Aha, i żeby nie było: Tottki i Everton to również Jose i Carlo.
» 2 października 2020, 13:21 #333
Lingardiho9: 1. Liverpool
2. Tottenham
3. My
4. City / Chelsea

Tak bym to widział, City w tym sezonie zaliczy spory regres formy.
Dlaczego Totki na drugim, a to dlatego, że mają bardzo ciekawy zespół z bądź co bądź bardzo dobrym taktykiem u sterów.

3 miejsce - Manchester - Wbrew pozorom mamy dobrze zbalansowany zespół z jakościowymi zawodnikami. Pierwsza połowa sezonu będzie dla nas kibiców ciężka do przełknięcia, będą wzloty i upadki - tego jestem pewien, lecz później przyjdą zimowe transfery i kolejny udany come back i rollercoaster emocjonalny na wiosnę, zakończony po raz wtóry na 3 miejscu :)

4. Największy problem sprawiło mi obsadzenie 4 miejsca, ponieważ czuję to głęboko w kościach, iż w tym sezonie City zalicza ostrą zadyszkę i nie, nie zakładam tego na podstawie jednego meczu z Leicester. Zakładam to na podstawie ich postawy w zeszłym sezonie , odejściem Silvy i wypaleniem Guardioli, które jest aż nadto widoczne.
Chelsea nie ma szans ugrać w tym sezonie nic więcej niż 4 miejsce, po prostu zbyt dużo nowych graczy przyszło do tego kluby i Frank nie jest w stanie , bez okresu przygotowawczego, zrobić z tej ekipy drużyny, rodziny, która będzie w stanie za siebie umierać na boisku. Jest tam zbyt dużo nowych twarzy i może się zacząć wewnętrzna walka wilków o to, kto ma być alfa a kto beta.

Pozdrawiam
» 2 października 2020, 13:25 #332
mycka86: #pawelisto2 Nie wiem czy będą w top4. Raczej nie. Ale OP pisze o mocnym: Arsenalu, Spurs czy Evertonie, a pomija Leicester, co jest niesprawiedliwe i nie konsekwentne.

#Lingardiho9 City 1 lub 2 nie wiedzę innej opcji. Wzmocnili obronę, która mocno kulała w poprzednim sezonie i dalej na każdej pozycji mają wybitnych graczy. De Bruyne, Sterling, Bernardo i Aguero sami ich wciągną do walki o majstra. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza.
» 2 października 2020, 14:21 #331
SiYamabushi: Zobaczcie idzie Mourinho do Tottenhamu, prosi lewego o transfery aby mieć zrównoważony skład i choć Tottki mają zdezo z hajsem, potrafili ściągnąć dla Jose zawodników których prosił:
1. Hart za darmo
2. Hojbjerg 15 mln
3. Doherty 15 mln
4. Reguilon 21 mln
5. Bale pożyczka pensja 220 tys
6. Carlos Vinicius pożyczka 3 mln i wykupienie ok 40 mln.
7. Może Skriniar?
I tak się robi interesy.
» 2 października 2020, 12:01 #330
Po6BOOM: Jakby Ole robił takie "interesy" to bym się popłakał (za wyjątkiem Reguilona).
» 2 października 2020, 12:05 #329
Kiharitony: No i poza Dohertym
» 2 października 2020, 12:07 #328
mycka86: Doherty bo do nas nie przyszedł na ławkę. AWB jest pierwszym wyborem na PO. Tylko Reguliona szkoda.
» 2 października 2020, 12:32 #327
SiYamabushi: Po6BOOM zobaczymy kto będzie płakał na koniec sezonu, to bardzo dobra grupa zawodników z charakterem, Hojbjerg jeden z najlepszych na swojej pozycji w lidze, Doherty drugi w lidze z atakujących obrońców, Reguilon kozak, Vinicius Junior konkretny napastnik na zmianę, Bale Son i Harry chyba jeszcze mocniejszy atak niż Liverpoolu, na każdą pozycje mają dwóch dobrych grajków, jeśli przyjdzie do nich jeszcze Lider Obrony to mają kompletny skład, także mają wszystko aby powalczyć o top 3.
» 2 października 2020, 13:02 #326
Diabelred: Juz widze ten hejt na Eda jakby to do nas przyszli ci pilkarze:
- Doherty, Hart, Hojbjerg - sredniaki, jak Ole ma cos ugrac, skoro Ed sciaga mu grajkow 2/3 wyboru.
- Bale - drugi Falcao/Sanchez, znowu Ed stawia na pierwszym miejscu marketing
- Reguilion - amator Ed, ogrywa Realowi pilkarza

:D

SiYamabushi,

To jest pierwsze letnie okno Mourinho w Tottenhamie, takze nie dziwne, ze dostal kilku pilkarzy. U nas przeciez tez dostal Baillego, Ibre, Mikiego, Pogbe. Nie zdziwie jesli za rok(zakladajac, ze utrzyma stanowisko) Mourinho bedzie w tej samej sytuacji co Pochettino w 18/19, czyli nie dostanie nikogo, badz max 1-2 pilkarzy.
» 2 października 2020, 13:16 #325
Anhel: Może Telles przyjdzie , może Sarr lub Dembele na wypożyczenie może jednak już nikt nie przyjdzie a na pewno nie Sancho - nie maja za niego zastępstwa
» 2 października 2020, 11:50 #324
Lingardiho9: I już nie lubię Agenta Donnego.
Widzę, że będzie walczył o miano największego mąciwody z grubaskiem Raiola.
» 2 października 2020, 11:35 #323
NoName: A co zrobił? Bo słyszałem, że jakiś z doradców Donny'ego coś tam marudził, ale agent właśnie powiedział, że Holender jest u nas szczęśliwy, a tamten gościu tak ma, że wciąż narzeka i mówił swoje osobiste zdanie, a nie wypowiadał się jakby w imieniu obozu vdB.
» 2 października 2020, 12:14 #322
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 12:31

Podobno nie pasuje mu, że VdB gra same ogony, a w lidze gra jakieś końcowe 5 min. Swoją drogą Donny zasługuje na pierwszy skład PL. Zobaczymy sezon jest długi, a meczów byli narazie mało.
» 2 października 2020, 12:31 #321
mycka86: Serio ktoś to łyknął ? Jest pierwszy sezon w nowym klubie, w nowej lidze. Zagraliśmy dopiero 4 mecze. 2x wychodził w pierwszym składzie, 2x wchodził z ławki. Przecież dobrze wiedział (wiedzieli), że w kadrze już jest 5 bardzo dobrych ŚP i każdy chce grać, więc minuty się rozłożą między nich. Nie ufajcie wszystkiemu co piszą media.
» 2 października 2020, 12:39 #320
Lingardiho9: Zrobił to co opisał kolega @RedsFan - narzeka, że Donny wszedł na ostatnie 4 czy tam 5 minut w meczy z Brighton. Mówił, że lepiej by było gdyby już w ogóle nie wchodził.

Generalnie, piłkarze powinni podpisywać z agentami specjalne klauzule o zakazie wypowiadania się na temat swoich klientów w mediach.
Wszystkich żyło by się wówczas lepiej
» 2 października 2020, 13:59 #319
kamtor: Dawać sarr zaproponować szerszenia 25 plus jonesa i rojo
» 2 października 2020, 11:32 #318
Xchrisx7: I szerszenia z blok ekipy.
» 2 października 2020, 11:36 #317
Quahadron: Ja ogólnie zdaje sobie sprawy, ze transfery to nie jest jedyna droga do polepszenia składu.. i ze chodzi również o trenera i ciężką prace na treningach, ale sporo ludzi zapomina, że gdy my się nie wzmacniamy.. to inne zespoły już tak. (Z całym szacunkiem do Donny’ego) jeśli chcemy gonić City i Liverpool to nie możemy pozwalać się doganiać innym zespołom.. a właśnie to się dzieje w tym oknie transferowym. Są pozycje w naszej drużynie które maja naprawdę dobrych pierwszych wyjściowych reprezentantów, ale są takie gdzie pierwszy wybór to śmiech na sali, a drugi nawet nie istnieje.
Bierność na rynku transferowym to nic innego jak wyrok na Ole, który palcem pokazuje zarządowi gdzie są dziury w składzie i czego potrzebuje by iść dalej.
» 2 października 2020, 11:17 #316
Diabelski97: OGS on transfers: "Transfer window still open. Club has been working. They know my view. Club always working hard to have as strong squad as possible. If something happens in or out you will get to know."
» 2 października 2020, 11:09 #315
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 11:17

On cały czas ma nadzieję, że jeszcze Edek ze swoją zgrają zgretków coś zadziałają w kwestii transferów, szkoda mi tego Ole, kadra biedna bez specjalnych wzmocnień a sezon długi i ciężki, przeciwnicy okienka nie przespali w przeciwieństwie do nas i wez tu coś wygraj z m.in. Danym Fastem i Lingardem na ławce, a rozliczany będzie właśnie Norweg za wyniki.
» 2 października 2020, 11:16 #314
Diabelski97: Przyjdzie lewy obrońca i prawoskrzydłowy, szkoda, że wszystko zostawione na ostatnią chwilę. Z drugiej strony, to wolę poczekać a mieć gwarancję jakości. Dobrze, że to już koniec okienka.
» 2 października 2020, 11:21 #313
RedRevolta: Zakładam się z Tobą o flaszkę tu i teraz, że nikt już do nas nie przejdzie ;D
» 2 października 2020, 11:23 #312
Diabelski97: Będzie transfer lewego obrońcy i zawodnika ofensywnego.
Odezwij się w poniedziałek :D
» 2 października 2020, 11:28 #311
vieeeri: Ja wczoraj robiłem podjazd z biznesem do kumpla mówiąc:
- O ile maksymalnie jesteś w stanie się założyć, że Sancho przyjdzie w tym okienko?
* 1000zł.

Ćwieka mam do teraz :D
» 2 października 2020, 12:17 #310
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 12:34

Przeciez nie powie, że klub ma go w nosie, a Ed to darmozjad. Wtedy skończył by jak Jose w grudniu. Zostało 2 i pół dnia, a wy wciąż liczycie na cud?
» 2 października 2020, 12:32 #309
QsQs: Liverpool właśnie sprzedaje Rhiana Brewstera (gościa który tylko 2 razy wystąpił w seniorskiej drużynie lfc!) do Sheffield United za 23,5mln funtów. W transakcji zawarta jest klauzula buy-back aktywna przez 3 lata, oraz klauzula 15% kwoty od następnej sprzedaży.

Edward powinien się uczyć od Edwardsa.
» 2 października 2020, 11:01 #308
OldFasion: Mówiło się, że Liverpool może za Brewstera dostać "aż 12 milionów funtów". Okazuje się że Edwards wynegocjował 23 z opcją odkupu i piętnastoma procentami od kolejnej sprzedaży.
Dzieciak nie zagrał nawet jednego meczu w PL. Nawet nie wiem jak to skomentować. :D
» 2 października 2020, 11:10 #307
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 11:12

Winszuje. A my nie możemy pozbyć się piłkarzy, którzy występów mieli co najmniej kilkadziesiąt. Nie mniej tu czarno na białym widać jakimi partaczami są Woodward i Judge.
» 2 października 2020, 11:11 #306
RedsFan: Hehe przez przypadek zamiast dodać komentarz to cie zgłosiłem :D napisałeś tyle co już każdy wie, ani Ed ani jego prawa ręka nie znają się na swojej robocie.
» 2 października 2020, 12:56 #305
Cyprian1878: A wy się dalej śmiejcie, że piszę aby cały zarząd z Edkami na czele WON, WON!
» 2 października 2020, 10:11 #304
RedsFan: Tu się nie ma co śmiać, zostaje tylko płacz ;) Przy kolejnym transferze wszystko wróci do normy i połowa płaczków będzie się zachwycała jaki to ED jest wspaniały w tym co robi. Prawda jest taka, że już dawno na butach powinien być z tad wyniesiony.
» 2 października 2020, 10:53 #303
PastaDoCiasta: A jak się mamy nie śmiać? W sensie na co liczysz, że Ed, Glazerowie i Matt Judge wejdą na Devilpage'a i zobaczą, że Cyprian1878 pisze od 2 tygodni pod każdym postem "Cały zarząd z Edkami na czele WON, WON" bo chciał żeby kupili Sancho, a jeszcze tego nie zrobili i nie wiem co, popłaczą się i odejdą honorowo? xd
» 2 października 2020, 10:56 #302
R3dSidePower: RedsFan Dlaczego wyniesiony na butach, ty chyba dalej nie kminisz, ze po 1 Ed jest najlepszy na rynku pod wzgledem tego co robi( biznes), po 2 to raczej Matt judge ma wiekszy wpływ na transfery niż Ed, po 3 jeśli jednak jeszcze ktoś przyjdzie w tym okienku , to twoje wysrywowe piernikowanie, bedzie bezsensowne, więc skoncz płakac jaki to Ed jest zły i zarzad, bo najwiekszym problemem i błedem zarządu , jest brak dyrektora Sportowego, a nie tego jak dbaja o klub, bo tyle hajsu co od odejscia fergusona wydalismy na miernoty, to az wstyd liczyć
» 2 października 2020, 13:01 #301
keymil1990: Czemu automatycznie przydzieliło nas do psg? Przeciez w losowaniu został jeszcze Manchester city czyli tak samo angielski klub
» 2 października 2020, 10:08 #300
Sholin: Ze względu na transmisje telewizyjne. Dobrano najlepsze drużyny z każdej ligi parami tak aby było pewnie, że będą grały w różnych tygodniach. Dla przykładu 2 drużyny z Anglii w jednym tygodniu i 2 w drugim. United zostało sparowane z Liverpoolem, który trafił do grupy D, a jak wiadomo grupy od A-D grają w pierwszym tygodniu a grupy od E-H w drugim, więc wiadomym było, że jak liverpool jest w D to United musi być w grupie od E-H. W koszyku zostały tylko grupy C i H więc przydzielili nas z automatu do H.
» 2 października 2020, 11:17 #299
Batigol222: było tłumaczone poniżej z 50 razy...
» 2 października 2020, 13:02 #298
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 09:55

Czyli wychodzi na to, że przez całe okienko negocjuje Matt Judge -pionek nie mający nic do powiedzenia ani nie mogący sam decydować - człowiek na etacie. Negocjuje w stylu : mamy 2 miesiące więc w tym tygodniu porozmawiajmy o kontrakcie indywidualnym, w następnym o bonusach a jeszcze w innym może spytamy się twojego klubu ile ty w ogóle kosztujesz.... W ostatni dzień stery przejmuje Ed i wyciąga magiczny telefon do transferów.
» 2 października 2020, 09:55 #297
kamtor: Brak wsparcia od zarządu nawet najlepszy trener świata nic by nie zdziałał żenada zaraz będzie tak że w ostatnim dniu okienka wypożyczymy Hulka z chin
» 2 października 2020, 09:39 #296
dawid27154: Nie głupi pomysł!
» 2 października 2020, 10:41 #295
Seszele: Manchester United - 20.
Arsenal - 13.

To jest fakt, a nie wymysły.
» 2 października 2020, 09:10 #294
RedsFan: Moim zdaniem to dobrze, okaże się dość wcześnie, czy jesteśmy przygotowani na LM. Ja w tym roku nie nastawiam się jeszcze na sukcesy zważywszy, że Edek robi sobie jaja na rynku transferowym.
» 2 października 2020, 08:00 #293
Pyra: Ja to już sam nie wiem, na wiosnę dokładnie tym samym składem szliśmy jak burza, teraz znowu zaczynamy trochę słabiej, ale może się jeszcze rozkręci.
» 2 października 2020, 09:09 #292
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 09:14

Może i szliśmy, ale brakowało nam mocy pod koniec, co pokazało jak ważna jest głębia składu. Mając na uwadze cięższe mecze w tym roku, bo konkurencja w PL się wzmocniła i więcej zespołów aspiruje do top 4 oraz to, że gramy w LM, nie napawa mnie optymizmem, jeżeli się bardziej nie wzmocnimy.
» 2 października 2020, 09:13 #291
Lisan: Fajne to losowanie takie nie za uczciwe. I pyk United do grupy z PSG a szejków to najłatwiejszej i znowu spacerek w grupie
» 2 października 2020, 07:50 #290
RedsFan: Zależy kogo nazywasz szejkami, bo np i city i PSG jest pod ich żądami.
» 2 października 2020, 07:59 #289
reddevil08: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 07:42

Jesteśmy Manchester United to oni mają się nas bać. jaką mają oni historię?
Może są to suche late ale zawsze z tarczą a nie na tarczy bo to jest Manchester United.
» 2 października 2020, 07:41 #288
flt32705: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2020 08:00

Ok zgadza się historią itd itp tylko że my nie możemy żyć ciągle historia trzeba żyć tym co się dzieje tu i teraz a na tę chwilę kadrowo jesteśmy słabsi zarówno od Lipska jak i aRABÓW wg mnie
» 2 października 2020, 07:59 #287
MixEx: Bać to się nas mogli za czasów Fergusona bo to był trener który z g.. bat ukręcił. Teraz to jesteśmy mocno średnią drużyna z zadatkami na dobrą. I to trzeba jasno powiedzieć. Tyle ile ta drużyna ma braków kadrowych to jest szok. 2 kontuzje i już nie będzie kim grać.
» 2 października 2020, 08:24 #286
tomekwietniu: Bez przesad, jesteśmy dobrą drużyną z zadatkami na bardzo dobrą.
Mocno średnia drużyna nie zdobywa w PL 3 miejsca czy 1/2 finału LE, gdzie tak naprawdę brak wykorzystanych szans nas wyeliminował..
Potrzeba była 3 transferów PP, ŚO i za sezon ŚPD chyba że spradzi się tam Scott, bo VDB to raczej ofensywny ŚP, do tego głębia składu. Więc jeżeli przyjdzie Sancho i Tellas, jest VDB to jest głębia składu. Przyszły sezon to potencjalnie dwa transfery ŚO i ŚPD, po tych transferach jesteśmy w stanie walczyć o najwyższe cele, zwłaszcza, że nasi zawodnicy dopiero wchodzą w najlepszy wiek.
» 2 października 2020, 10:17 #285
HarryBrown: Bardzo ciekawa grupa a przy tym ciężka bo aż dwóch półfinalistów ostatniej edycji LM. Liczę na ciekawe i emocjonujące mecze plus wyjście z grupy z drugiego miejsca.
» 2 października 2020, 07:28 #284
Pezet: Zajebista grupa . To jest lm . Za tym tęskniliśmy , meczami w środę z zajebistymi drużynami . Ci którzy tam płaczą i już skazują nas na pożarcie to bankowo nie kibicie United .
» 2 października 2020, 00:43 #283
Magik1990MU: no wiadome!
» 2 października 2020, 00:46 #282
kckMU: Bez kitu. Za tym tęskniliśmy i jest to najlepsze podsumowanie. Kiedy 'światła reflektorów' i wielka piłka żyła we wtorki i środy, to my skręcaliśmy kostki na boiskach orlikowych na zadupiach europy w każdy czwartek. Niektórzy to chyba chcieli LM ale dalej na zasadach LE, że pykniemy sobie Zorię Ługańsk?

Jesteśmy w LM więc dostaliśmy 2 drużyny na poziomie tych rozgrywek i trzecią, która albo się rozwali na kawałki, albo postawi takie warunki, że punkty zdobyte z nią mogą bardzo pomóc wszystkim innym. To jest gra na salonach, ale lekko odwykliśmy od tego.
» 2 października 2020, 00:49 #281
DjTED: Juz raz rozwaliliśmy PSG. Nawet gorszym składem. Dla mnie wiekszym przeciwnikiem jest Lipsk.
» 2 października 2020, 01:44 #280
JasnaLiryka: Ciężka grupa i tyle. Obawy wydaje mi się, że są przez to jak weszli w sezon. W sensie jakim stylem. Natomiast wszystko przed nami ;)