Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Losowanie Ligi Europy: Manchester United poznał potencjalnych rywali w ćwierćfinale i półfinale

» 10 lipca 2020, 13:22 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
W piątek w szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary ćwierćfinałowe i półfinałowe Ligi Europy. Czerwone Diabły poznały więc drogę do potencjalnego finału tych europejskich rozgrywek.
Losowanie Ligi Europy: Manchester United poznał potencjalnych rywali w ćwierćfinale i półfinale
» Manchester United poznał potencjalnych rywali w ćwierćfinale i półfinale Ligi Europy
Czy jesteś zadowolony z losowania par ćwierćfinałowych i półfinałowych Ligi Europy?
PodStadionem.pl – oryginalne koszulki Manchesteru United z oficjalnymi nadrukami »

Manchester United w 1/8 finału musi jeszcze rozprawić się w rewanżu z LASK Linz (5 sierpnia o 21:00 na Old Trafford), ale będzie to raczej formalność. Czerwone Diabły w pierwszym spotkaniu ograły na wyjeździe Austriaków 5:0.

Los skojarzył Manchester United ze zwycięzcą pary Başakşehir vs FC Kopenhaga. Turcy wygrali pierwsze spotkanie u siebie 1:0. Rewanż odbędzie się w Danii.

Manchester United w swojej historii jeszcze nigdy nie grał z Basaksehir. To bardzo młody turecki klub, utworzony w czerwcu 2014 roku. Czerwone Diabły z FC Kopenhagą grały natomiast dwukrotnie w sezonie 2006/2007 w fazie grupowej Ligi Mistrzów. United wygrali u siebie na Old Trafford 3:0, ale niespodziewanie przegrali na wyjeździe 0:1.

Jeśli Manchester United wygra ćwierćfinał, to w półfinale może trafić na Olympiakos, Wolverhampton, Sevillę lub AS Romę. Nie ma więc możliwości, aby dwie angielskie drużyny spotkały się ewentualnie w finale.

Od ćwierćfinałów mecze będą rozgrywane w formie mini-turnieju, który odbędzie się w Niemczech. Zwycięzca spotkania będzie przechodził dalej, a przegrany pożegna się z rozgrywkami. Ćwierćfinały zaplanowano na 10/11 sierpnia, a półfinały odbędą się 16/17 sierpnia. Finał na stadionie w Kolonii odbędzie się 21 sierpnia o 21:00.

PARY ĆWIERĆFINAŁOWE LIGI EUROPY:
10 sierpnia, Kolonia
LASK Linz/Manchester United - Başakşehir/FC Kopenhaga

10 sierpnia, Dusseldorf
Inter Mediolan/Getafe - Rangers/Bayer Leverkusen

11 sierpnia, Gelsenkirchen
Wolfsburg/Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt/FC Basel

11 sierpnia, Duisburg
Olympiakos/Wolverhampton - Sevilla/AS Roma

PARY PÓŁFINAŁOWE LIGI EUROPY:

16 sierpnia, Kolonia
Olympiakos/Wolverhampton, Sevilla/AS Roma vs LASK Linz/Manchester United, Başakşehir/FC Kopenhaga

17 sierpnia, Dusseldorf
Inter Mediolan/Getafe, Rangers/Bayer Leverkusen vs Wolfsburg/Szachtar Donieck, Eintracht Frankfurt/FC Basel


TAGI


« Poprzedni news
Fernandes najlepszym piłkarzem Premier League w czerwcu
Następny news »
Solskjaer ocenia losowanie ćwierćfinałów Ligi Europy

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (377)


manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 22:08

No i Atalanta mnie narazie nie zawodzi. Fajnie się ogląda takich 2 ofensywnych pomocników (?) jak Ilicic i Papu Gomez. Gasperini to fenomen. Ma przecietny skład a potrafią grajć tak widowiskowo.
» 11 lipca 2020, 22:06 #377
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 21:43

Wiecie czego brakuje smerfą w obronie ? Dobrej gry zespołowej i koncentracji. Brakuje im lidera który cały mecz będzie dyrygował całą linią, kogoś kto by motywował, pilnował ustawienia, doradzał a jak trzeba to zbeształ.

Kogoś takiego jak Maguire.

Jeśli weźmiesz każdego stopera z osobna to nie są słabi ale jak patrzysz na całość to brakuje im zgrania (częste rotacje) i team spirit. Broni się nie indywidualnie a formacją, dopiero później dokładasz skila. U nich to kuleje.

Moja opinia, niekoniecznie fakt.
» 11 lipca 2020, 21:41 #376
Pierun: Panowie, w poniedziałek (mam nadzieję), że wskoczymy na trzecie miejsce. Wtedy już nie będzie trzeba się oglądać na Chelsea czy Leicester. Po prostu musimy grać swoją piłkę do końca sezonu. GGMU!
» 11 lipca 2020, 21:21 #375
Magik1990MU: Zauważyłem, że gdzie niegdzie już się pojawiają ataki na Lamparda i może nie jestem obiektywny, bo uwielbiałem Franka jak był piłkarzem, ale dla mnie winienie Anglika za cokolwiek jest grubą przesadą. Sam fakt, że mimo braków kadrowych Smerfy są wciąż w topie tabeli powinen budzić szacunek.

To, że Christensen jest parodią obrońcy wiedziałem od dawna, ale ten Rudiger to też niezły agent. Gość już w meczu z Młotami rzucił mi się w oczy, a dziś Lampard musiał go wpuścić za beznadziejnego Christensena.. i chłop na dzień dobry zawalił przy golu na 3-0. Jeśli do tej dwójki asów dodamy takiego Alonso, który bronić nie umie w ogóle, to bardziej zastanawiające jest jakim cudem Niebiescy są jeszcze tak wysoko? Żywo mi to przypomina nasze problemy z pierwszej połowy sezonu (tylko my akurat mieliśmy mizerię w pomocy). Dziwi mnie też co robi ich zarząd. Najpierw Zyiech, potem Werner, teraz się mówi o Havertzie... a obrona to ser szwajcarski.
» 11 lipca 2020, 21:05 #374
Pierun: Ziyech i Werner zastępują Pedro i Williana którzy odchodzą po sezonie.
» 11 lipca 2020, 21:07 #373
manegarrincha: Idąc tym tokiem myślenia to parodią obrońcy na całym świecie nie jest, no właśnie ilu stoperów gra na przyzwoitym poziomie ? 20 ? Mniej ? To nie takie zero jedynkowe.
» 11 lipca 2020, 21:51 #372
siwy32: Powiem wam szczerze, że liverpool może chelsea odpuszczać, ale i tak liverpool będzie musiał wyjść poza swoją połowe to przy tej obronie chelsea salah i mane będą miec setki :D Nie grając nic i tak wyrwią im punkty
» 11 lipca 2020, 21:04 #371
69eyes: Koliński komentuje City :D Chyba 1 raz go słyszę w tej roli.
» 11 lipca 2020, 20:58 #370
getryscholesa: Już kiedyś komentował, bo pamietam, ale słabo wypadł. Dobry gość, ale do studia.
» 11 lipca 2020, 21:00 #369
69eyes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 21:02

Zgadza się, jako ekspert świetny, ale jako komentator chyba brakuje trochę werwy.
» 11 lipca 2020, 21:01 #368
SajminatoR: Generalnie wszystko ładnie pięknie ale ktoś tu ewidentnie nam ułożył terminarz tak abyśmy mieli pod górkę. Gramy w poniedziałek 13ego potem 16ego w czwartek z crystal palace i 19ego w niedzielę półfinał z Chelsea. Także mamy po dwa dni odpoczynku między meczami. Za to Chelsea gra 14ego z Norwich i do 19 nie gra nic... Mają 4 dni wolnego o 2 więcej niż my. Ja się pytam jakim cudem? Kto wgl mógł pozwolić na takie ułożenie terminarza?! Rozumiem dzień więcej no czasem się zdarzy ale 2 dni to strasznie dużo przy obecn natężeniu meczów. Właściwie myślę że to wszystko przez tą ostatnią długa przerwę bo graliśmy w zeszła sobotę i mieliśmy mecz dopiero w czwartek. No cóż będzie trzeba sobie jakoś poradzić z tą niesprawiedliwością.
» 11 lipca 2020, 20:56 #367
NoName222: Też jestem strasznie zdziwiony. Z Villą powinnismy grać w środę, a ze Świetymi dziś lub jutro... No cóż, najwyżej na Chelsea wypuścimy Jakiś słabszy sklad. McTominay, Fred i ktoś z dwójki Bruno/Pogba. Niebiescy są bez formy, omijają nas kontuzje, więc powinniśmy dać radę :)
» 11 lipca 2020, 21:41 #366
getryscholesa: Szczerze powiedziawszy to wątpię by Liverpool podłożył się Chelsea - to ich ostatni mecz u siebie i jeśli nie przegrają, będzie to oznaczać, że przez cały sezon nie przegrali u siebie meczu. To na pewno jakas motywacja.

Ale i tak, musimy patrzyć na siebie. Wszystko zależy od nas. Jeśli wygramy wszystko do końca, to nie mamy o co się martwić. Ale pamietajmy - Southampton, West Ham, Crystal Palace, czy Leicester to nie jakieś ogórki.
» 11 lipca 2020, 20:54 #365
RedRevolta: Patrząc na to jak live gra to zakładam, że z chelsea sobie odpuszczą, możliwe, że trzeba będzie wygrać już wszystko do końca aby te top4 było.
» 11 lipca 2020, 20:48 #364
Dodge: Szabelki przegrały z nami mecz po czym zabrały punkty wilkom i Chelsea. Dziękują nam za bramkarza :D
» 11 lipca 2020, 20:39 #363
Batigol222: Coś mi się widzi, że przed ostatnią kolejką może być łatwiej o bezpieczne 4 punkty przewagi nad Chelsea, niż nad Leicester. Ogólnie nie widzę tej Chelsea w następnym sezonie, nawet jeżeli te ofensywne transfery im wypalą. Mają w kadrze 4 stoperów a jedyny w miarę ogarnięty na tej pozycji to nominalny PO. Mam nadzieję, że przynajmniej City zagra dzisiaj coś ładnego, bo Liverpool albo jest już na wakacjach albo połowa drużyny nagle złapała zjazd formy. No i kolejny raz męczą się z drwalami, którzy po prostu ordynarnie murują, podczas gdy Guardiola takich drwali dojeżdża po 5:0. Jednak w takich meczach widać, który trener naprawdę umie w atak pozycyjny, a który akurat w tej domenie nie jest orłem.
» 11 lipca 2020, 20:36 #362
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 20:48

Nie no nie przesadzajmy i nie popadajmy już w retorykę, że skoro dzisiaj ich Szable zlały to zaraz stracą kolejne punkty. Następny rywal Chelsea to Norwich i to na SB, więc 3 punkty pewne. Potem Liverpool, który ma już wywalone na ligę, a jakby tego było mało, to jeszcze Czerwonki będą mieć motywację, aby nam utrudnić życie. Wg mnie kolejne 2 mecze Chelsea to 6 punktów, więc nie możemy się potknąć nigdzie.
» 11 lipca 2020, 20:47 #361
klusek0128: Na prawdę Magic uwazasz że mistrz na swoim stadionie odpusci mecz aby MOŻE utrudnic rywalowi rozgrywki ? Oni śrubują rekord na swoim stadionie, do tego JK ze swoim charakterem nie odpusci nawet na 1%.. ale skoro to pewne to poataw wypłatę na te pewne punkty niebieskich.
» 11 lipca 2020, 21:14 #360
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 21:28

Jak oglądałem mecz to pomyślałem sobie że podobała Ci się gra Rudigera, tak ładnie schodził do boku do asekuracji...

Można smerfy krytykować za wszystko ale nie za brak umiejętność i strzelania goli. To tylko jeden mecz, choć faktycznie jakości z piłką to im dziś mega brakowało. Jak sobie porównam ich środek do naszego to aż zacieram ręce na półfinał
» 11 lipca 2020, 21:25 #359
Iro95: Kurde panowie denerwuję się, mam na dzieje że nie podtrzymamy tradycji w której jak rywale tracą punkty to my też... Teraz serio wszystko w naszych rękach i nogach. Jakby ktoś pół roku temu powiedział, że jeszcze w tym sezonie będziemy walczyć o podium to chyba nikt by nie uwierzył. GGMU!
» 11 lipca 2020, 20:32 #358
Batigol222: tradycja w odniesieniu do obecnej sytuacji raczej średni się stosuje. Na razie widać, że rywale po prostu nie mają pojęcia, czego spodziewać się po ofensywie United. Jakoś ta przerwa, wcześniejszy transfer Bruno i wybuch talentu Greenwooda zbiegły się w idealnym momencie. Sam oglądając United się dziwię, podczas gdy patrząc na Liverpool mam wrażenie, że 99% ich repertuaru ofensywnego widziałem po kilkadziesiąt razy(nie licząc tej dzisiejszej akcji bramkowej, bo to akurat było zaskakujące). Może to być też kwestia po prostu predyspozycji piłkarzy: o ile np. Bruno czy Martial są jakoś tam powtarzalni, o tyle już Pogba i Greenwood na pewno nie. Powtarzalny jest też Shaw, bo wiadomo, że właduje 4 dośrodkowania z rzędu w nogi obrońców ale sama formacja ofensywna wygląda naprawdę obiecująco.
» 11 lipca 2020, 20:42 #357
Saberem47: Greenwood nie jest powtarzalny? Xdd typek który strzela w każdym meczu? Xddddd
» 11 lipca 2020, 20:59 #356
artix206: Wszystko pięknie się dla nas układa, dawno czegoś takiego nie mieliśmy.. Trzeba to bezwzglednie wykorzystac.. Byle do poniedzialku!
» 11 lipca 2020, 20:31 #355
miocinho2: Wszystko teraz w nogach naszych chłopaków.wynik Sheu-Che może dodać im jeszcze dodatkowego kopa.swoja drogą w poniedziałek LM może być już na wyciągnięcie ręki jeżeli kara dla City się utrzyma,ale dla naszej satysfakcji walczymy o podium
» 11 lipca 2020, 20:28 #354
SickRabbit: Tylko nie łapcie ryb przed siecią bo jeszcze wiele sie może zdarzyć do końca. My musimy zrobić swoje w PONIEDZIAŁEK i nie oglądać się na innych.
Btw ale szabelki zlały ogórkuff :D
» 11 lipca 2020, 20:26 #353
Lookasinho: Dobra panowie i panie. Teraz już nie ma gadki że ktoś tam się musi potknac. Twraz to my NIE MOZEMY się potknac i LM nasza.
» 11 lipca 2020, 20:23 #352
izbinho: Mają jeszcze mecz z Liverpoolem. Oby nie zrobili tego co City.
» 11 lipca 2020, 20:23 #351
Magik1990MU: raczej zrobią :/
» 11 lipca 2020, 20:28 #350
Viral: Przypomina wam sie jakiś klub co takim przebojem do premier league wszedł?
» 11 lipca 2020, 20:23 #349
Dexxter: Wolves rok temu
» 11 lipca 2020, 20:23 #348
wider: ciekawe czy podtrzymamy tradycję i jak Ci przed nami tracą pkt to my też ?
» 11 lipca 2020, 20:22 #347
Lookasinho: Nie kracz chłopie.
» 11 lipca 2020, 20:25 #346
Camorrista: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 20:20

Glowka Hendersona z 86 minuty pokazuje, ze chłop jest już gotowy do gry w Manchesterze. De Gea nigdy nie bylby w stanie czegos takiego wykonać :D
» 11 lipca 2020, 20:19 #345
Dexxter: Abraham miał być snajperem na lata, a tu w przyszłym sezonie musi szukać nowego klubu, bo Werner to zjada
» 11 lipca 2020, 20:19 #344
Kiharitony: Hahahahahahaahahahahahaha.
» 11 lipca 2020, 20:18 #343
siwy32: No to teraz Chelsea musi liczyć na nasze potknięcie i resztę meczy wygrać bo bilans bramkowy to nie mają podjazdu do nas i leicester, obrona tragiczna i remisy już nie urządzają ich. Będzie teraz jeszcze ciekawiej na koniec :)
» 11 lipca 2020, 20:18 #342
wazzowski: McGoldrick dla Chelsea strzela swoje dwie pierwsze bramki i mógłby dołożyć jeszcze asystę,Moussetowi niewiele zabrakło zeby 4 wbić
» 11 lipca 2020, 20:17 #341
Viral: Dean jak rasowy ŚPD
» 11 lipca 2020, 20:15 #340
miocinho2: Przeglądam teraz kanonierzy com a tam większość się cieszy że United jest coraz bliżej LM kosztem Chelsea.pojawiaja się nawet głosy tam że zasłużyliśmy na to.milo z ich strony
» 11 lipca 2020, 20:15 #339
artix206: A mnie za przeproszeniem g.... Interesuje co tam piszą.
» 11 lipca 2020, 20:19 #338
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 20:21

mnie bardziej interesuje jak wyzywają nasz klub od mułów.
» 11 lipca 2020, 20:21 #337
miocinho2: A mnie nie interesuje co Ciebie interesuje.
» 11 lipca 2020, 20:23 #336
KalinaRIP: kochane kapiszony
» 11 lipca 2020, 20:23 #335
PiesekLeszek: Osobiście znam normalnych kibiców Arsenalu czy Chelsea, ale nigdy nie było mi dane spotkać kogoś na poziome kibicującemu Liverpoolowi. Zazwyczaj są to ludzie pełni arogancji.
» 11 lipca 2020, 20:26 #334
sagnol32: W sumie to tam nie wchodzę prawie wcale , po tym komentarzu myśle a co tam zobaczę . Tam co niektórzy jeszcze liczą pkt. do top 5... , ale żeby nie było normalnych komentarzy trochę też jest .
» 11 lipca 2020, 20:28 #333
Magik1990MU: @PiesekLeszek

paradoksalnie normalnych kibiców The Reds jest dużo. Nawet na DP kilku od lat ma konta i potrafi dyskutować na poziomie. Problemem jest to, że po tym jak Liverpool stał się najlepszym klubem świata to masa gimbo-idiotów stała się nagle ich wiernymi fanami i to oni robią głównie syf.
» 11 lipca 2020, 20:31 #332
miocinho2: Lesiu ja mam to samo.Kibice Barcelony i Liverpoolu.zazwyczaj to takie małe wysuszone osoby wrażliwe na punkcie tych klubów jak mrówki na okres
» 11 lipca 2020, 20:33 #331
FabianWawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 20:35

moj starszy brat jest kibicem liverpoolu. To bardzo uprzejmy czlowiek z wyksztalceniem wyzszym, który zawsze mi pomaga , głownie finansowo z racji tego ze duzo zarabia. Wiec gdyby kolega wyzej mial okazje poznac mojego brata to by mial przyjemnosc poznac tego pierwszego kibice the reds na poziomie :)
» 11 lipca 2020, 20:34 #330
miocinho2: Nie no to ja wiem że tacy sa chocby nawet Kamil Stoch.ale osobiście mało takich spotykam.za to kibiców Arsenalu na poziomie poznałem już naprawdę wielu.
» 11 lipca 2020, 20:39 #329
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.07.2020 03:44

ja mam w robocie kibiców Chelsea i Liverpoolu - normalni goście, jeżdżą na mecze, po wygranych meczach przychodzą do biura w koszulkach czy bluzach klubowych - co sam też czynię ostatnio notorycznie :) grają w te fentejzy lig i ostatnio jak twierdzą stawiają Fernandesa na kapitanie i triplu - cokolwiek to znaczy :)
» 12 lipca 2020, 03:43 #328
zbyszek7: Z kim te Sheffield gra? Z Norwich?
» 11 lipca 2020, 20:13 #327
kamilllo777: Podziękowania dla Hendersona i Szabelek. Piękny prezent nam dziś sprawili.
Musimy go tylko odebrać z Sotonem w poniedziałek. Jestem dobrej myśli.
» 11 lipca 2020, 20:13 #326
Viral: Pomysleć ze te chelsea przegrywa ze zespołem który dostał od nas 3:0
» 11 lipca 2020, 20:12 #325
SiYamabushi: Tak to jest jak ogląda się tylko mecze United, Sheffield nie był w formie grając z United, dopiero złapali formę w meczu z kurczakami.
» 11 lipca 2020, 20:16 #324
Viral: Poza utd to tylko chelsea i lester oglądam, więc masz racje.
» 11 lipca 2020, 20:21 #323
Stoperdo: Sheffield wraca do formy
» 11 lipca 2020, 20:11 #322
manegarrincha: Ale szkoda
» 11 lipca 2020, 20:11 #321
Viral: Ajaj by 4 bylo
» 11 lipca 2020, 20:10 #320
kamil2257: Oo Chelsea przewaliła..Mieli iść po majstra xd
» 11 lipca 2020, 20:10 #319
mikifiki: W tym sezonie?
Yyy, nie :)
» 11 lipca 2020, 20:34 #318
SickRabbit: I co tam Nahorny na to powiedział?
» 11 lipca 2020, 20:10 #317
Magik1990MU: Że Rudiger jest lepszy od Harrego.

Nie no żartuje, aż takiej głupoty pan Rafał by nie palnął.
» 11 lipca 2020, 20:12 #316
NoName: Przed sezonem Nahorny stwierdził, że dla niego Arsenal jest faworytem do mistrzostwa, tak że mógłby i coś takiego powiedzieć.
» 11 lipca 2020, 21:02 #315
Viral: Te chelsea to chyba z tymi transferami po majstra idą
» 11 lipca 2020, 20:08 #314
mordynator: McGoldrick ładnie ale Rudiger jak wystawił
» 11 lipca 2020, 20:07 #313
RedRevolta: I takie coś jak chelsea która bramek ma więcej straconych niż brighton z 15 miejsca czy z 11 przegranymi meczami ehhh.
» 11 lipca 2020, 20:07 #312
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 20:08

Ta obrona to na prawdę cyrk!

Edit. Chelsea to ma fajnie. Schodzi parodysta Christensen, wchodzi parodysta Rudiger. Jakbym widział ich sąsiadów z Londynu.
» 11 lipca 2020, 20:07 #311
» 11 lipca 2020, 20:07 #310
Michux3: Brawo szable
» 11 lipca 2020, 20:07 #309
Pops918: Niech dalej robią ofensywne transfery.
» 11 lipca 2020, 20:06 #308
miocinho2: Dobra chyba mają to.
» 11 lipca 2020, 20:06 #307
Bylak: Hahaha 3 do jaja
» 11 lipca 2020, 20:06 #306
karol100: hahaha
» 11 lipca 2020, 20:06 #305
Viral: To niezłe te chelsea lamparda
» 11 lipca 2020, 20:06 #304
KalinaRIP: Wie ktoś jak przedstawia się tabela w klasyfikacji czystych kont? Pope i Alison w dzisiejszym pojedynku potracili bramki, jakby Shieffield zagrali na 0 z tyłu to Henderson by podgonił. Ciekawi mnie jak wyglądałaby sytuacja w tej konkurencji w takim wypadku.
» 11 lipca 2020, 20:06 #303
kamilpe: 1. Pope - 14
2. Alison - 13
2. Enderson - 13
3. Henderson - 12 (do meczu z Chelsea)
3. Schmeichel - 12
» 11 lipca 2020, 20:13 #302
KalinaRIP: dzięki!
» 11 lipca 2020, 20:26 #301
izbinho: Jupikajej !
» 11 lipca 2020, 20:06 #300
Diabelski97: Na kolana!!
» 11 lipca 2020, 20:06 #299
Pierun: Musimy zdobyć 3 punkty przeciwko Świętym. Musimy.
» 11 lipca 2020, 19:59 #298
Diabelski97: Kolejna dziwna zmiana, Pulisic schodzi zamiast Abrahama.
» 11 lipca 2020, 19:55 #297
Magik1990MU: Jak dla mnie zmiany sensowne. Christensen to jakaś pomyłka, Mount za Alonso to zmiana ofensywna, Żwirek za Pullisica też.
» 11 lipca 2020, 20:01 #296
Diabelski97: W moim odczuciu Abraham jest bezużyteczny.
» 11 lipca 2020, 20:02 #295
Magik1990MU: do końca nie jest. zawsze może w powietrzu narobić szumu. Tak jak Fellek za Mou u nas.
» 11 lipca 2020, 20:04 #294
miocinho2: Alonso wszedł za Mounta
» 11 lipca 2020, 20:05 #293
Magik1990MU: Z Alonso taki obrońca jak Saka.
» 11 lipca 2020, 20:06 #292
is200second: Ale pięknie się układa wszystko.
» 11 lipca 2020, 19:55 #291
NoName222: Czy ja dobrze widzę? Chelsea przegrywa dwoma golami a Lampard wprowadza piątego obrońcę? Może to jakas próba zaskoczenia rywala?
» 11 lipca 2020, 19:53 #290
rreddevilss: Lepszej szansy by ich przegonić już nie będziemy mieli
» 11 lipca 2020, 19:48 #289
Damian5221: newonce.sport/2020/07/jazz-wolnych-chwilach-bruno-fernandes-pierwszy-taniec-premier-league/

bardzo fajny tekst o Bruno polecam :)
» 11 lipca 2020, 19:42 #288
Lookasinho: Zauważyłem, że na dp ostatnio panuje moda na chwalenie komentatorów, którzy mówią same dobroci o naszej grze i na karcenie tych, którzy mają czelność powiedzieć na nasz klub coś złego. Ludzie wyluzujcie to ich robota. Coś gadać muszą. Bardziej mnie interesuje jak gra moja drużyna niż to co gada o niej Rudzki czy inny komentator.
» 11 lipca 2020, 19:41 #287
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:47

Nie do końca, np. Pan Twarowski czy Pan Ćwiąkała potrafią konstruktywnie skrytykować lub wydać negatywną opinię, ale można wyczuć z ich komentarza, że są obiektywni. Są również komentatorzy którzy są bardzo stronniczy i mówią byle coś powiedzieć.
» 11 lipca 2020, 19:45 #286
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:46

Wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o to, że często gadają pewne rzeczy dla samego gadania... i wychodzi to różnie. Nahorny pamiętam jak wieszczył, że Arsenal w tym sezonie może walczyć o majstra, Rudzki przekonywał, że Chelsea będzie 3 siłą PL, a Kosowski... szkoda gadać. Poza tym mnie osobiście drażnią te pomyłki w trakcie meczów. Coś za często im się to zdarza.

edit. Tomka Ćwiąkałe też bardzo cenię. On akurat zawsze trzyma poziom.
» 11 lipca 2020, 19:45 #285
Lookasinho: Magik znajdź komentatora któremu nie zdarzają się pomyłki. To normalne. Ja w każdym razie uwielbiam duet Nahorny Twarowski i w PL nie zamienilbym go na żaden inny. Liga mistrzów to Szpakowski, serie A to Swięcicki, La Liga to Wolski.
» 11 lipca 2020, 19:49 #284
Magik1990MU: Cwiąkała ich robi bardzo mało, Pełka też. Niestety w kwestii pomyłek piję głównie do Nahornego, bo u niego słyszę ich nad wyraz dużo.
» 11 lipca 2020, 19:50 #283
Lookasinho: Zapomniałem o Rosłoniu. Uwielbiam gościa.
» 11 lipca 2020, 19:54 #282
miocinho2: Nie sądzicie że dziwne zmiany Lamparda?
» 11 lipca 2020, 19:35 #281
Diabelski97: Byłem pewny, że Giroud wejdzie od początku.

Miło
» 11 lipca 2020, 19:35 #280
AUDIoooo: Wow!Co tam się dzieje :) Dopiero odpaliłem mecz a tu :o
» 11 lipca 2020, 19:35 #279
miocinho2: Jeszcze nie skreślajmy Chelsea.Giroud lubi takie mecze odwracac
» 11 lipca 2020, 19:30 #278
karolmanu3: Przysięgam ze wole już nawet szpaka od nahornego. Tak jak uwielbiałem duet twaro-nahorny, tak teraz tego drugiego nie trawie max.
» 11 lipca 2020, 19:28 #277
Diabelski97: Dokładnie.
» 11 lipca 2020, 19:32 #276
MatiMU10: To samo. Mam duży szacunek do Pana Rafała za wiedzę i świetny duet z twarotwaro, ale już coraz gorzej się go słucha, starzeje się i już nie jest to co kiedyś
» 11 lipca 2020, 19:35 #275
nexilus: Chelsea gra dla United. Ale cieszy się bede jak jutro bedzie 61 pkt przy naszym herbie.
» 11 lipca 2020, 19:26 #274
miocinho2: My gramy pojutrze chyba
» 11 lipca 2020, 19:27 #273
nexilus: Faktoza :) nie mniej jednak sens pozostaje. Musimy wygrac
» 11 lipca 2020, 20:31 #272
getryscholesa: Uspokojcie się. Mecz Chelsea jeszcze się nie skończył. I warto dodać, ze czeka nas mega ciężki mecz ze Świętymi. Biorąc pod uwagę tylko mecze wyjazdowe Southampton jest 5 zespołem w tabeli.
» 11 lipca 2020, 19:25 #271
miocinho2: Mądrze prawisz
» 11 lipca 2020, 19:28 #270
SickRabbit: Dzieciaki się cieszą, każdy ogarnięty na spokojnie śledzi rozwój wydarzeń.
» 11 lipca 2020, 19:32 #269
Michal12371: Chelsea w przyszłym sezonie będzie okupować środek tabeli razem z Arsenalem jeśli nie wzmocnią obrony.
» 11 lipca 2020, 19:24 #268
Glory1878: To powiedz mi geniuszu jak w tym sezonie tą obroną są obecnie w top 4? W przyszłym sie coś zmieni, czy co?
» 11 lipca 2020, 19:25 #267
Michal12371: Poczekaj do zakończenia kolejki i z tej 4 wypadną bezpowrotnie.
» 11 lipca 2020, 19:27 #266
Spadkobierca: I kto ich zastąpi w Top 4? Leicester nie da rady zostać w Top 4, tam będzie Liverpool, City, United i Chelsea.
» 11 lipca 2020, 19:55 #265
cymGiggs11: Cieszę się z obrotu sprawy. 4 miejsce a może jeszcze jutro potknięcie lester i 3. Kto wie. Grunt byśmy w poniedziałek jak i kolejnych meczach nie zwalniali tępa. GGMU
» 11 lipca 2020, 19:23 #264
KalinaRIP: chelsea out United i Lisy in
» 11 lipca 2020, 19:22 #263
Pops918: To, że Chelsea w defensywie jest słaba to wiadomo, ale dzisiaj to nawet w ataku sobie nic nie tworzą.
» 11 lipca 2020, 19:22 #262
Bylak: Brawo Szefild oby dotrwali do końca.
» 11 lipca 2020, 19:18 #261
gregorvts: Oby smerfy przegrały ale nas czeka myślę że ciężki mecz z Southampton.
» 11 lipca 2020, 19:13 #260
Ghostpl: Jak na razie jest nieźle smerfy nie dają rady. Ale mumio to musimy wygrać jutro. I wygrać ligę Europy
» 11 lipca 2020, 19:09 #259
Vilen: Jeszcze druga połowa została co prawda...ale ktoś tu chyba twierdził że Chelsea wszystko wygra do końca a my jeszcze pogubimy
» 11 lipca 2020, 19:08 #258
manegarrincha: Te 20 mln funtów za niego to i tak chyba była duża przesada. No ale jest pięknie :) Szabelki masakra, ku pokrzepieniu serc dla wszystkich beniaminków świata.
» 11 lipca 2020, 19:07 #257
Magik1990MU: A Havertz już czeka na lotnisku ze spakowanymi walizkami. Wincyj ofensywnych piłkarzy!
» 11 lipca 2020, 19:06 #256
GraanManU: ahahahaa pięknie jest 2:0, dzisiaj Panowie niech każdy wypije piwko za Sheffield :D
» 11 lipca 2020, 19:06 #255
SikamNaPapugi: A zebys wiedział ;)
» 11 lipca 2020, 19:11 #254
Batigol222: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:07

Nie wiem, jakim cudem ta Chelsea jest na 3 miejscu: grają o LM z drwalami i przez pół godziny nie potrafią jednej składnej akcji zawiązać... Chyba dokończę Sekiro zamiast oglądać tą kopaninę.
» 11 lipca 2020, 19:06 #253
Magik1990MU: nie chce być złośliwy i nadziać się na kontry obecnych tu fanów Smerfów, ale dużo farta mają. Aston Villa przeciwko nim po golu się cofnęła, City oddało mecz, a CP miało dwie setki w doliczonym czasie i obie zepsuło.
» 11 lipca 2020, 19:09 #252
SickRabbit: Sekiro genialna gra.
» 11 lipca 2020, 19:12 #251
Spiker2405: Dobre te Sekiro? Bo myślę czy kupić, bo fajnie wygląda na ultra szerokich monitorach :D
» 11 lipca 2020, 19:13 #250
wazzowski: właśnie się zastanawiam nad dobrymi grami ktore moglbym kupić, sekiro chyba najbardziej mnie przekonuje
» 11 lipca 2020, 19:18 #249
Batigol222: Jedna z niewielu gier, które były w stanie mnie wciągnąć. Trochę szkoda, że ewidentnie robili to "na próbę" jako odskocznię od Soulsów i soulslików typu Bloodborne. System walki miażdży, grafika na x box x też spoko, ale jak ktoś jest randomem to nie polecam, bo samo opanowanie systemu walki zajmuje sporo czasu a walka z najtrudniejszymi bossami to już zupełnie inna sprawa. Na dodatek, gra jest trochę perfidnie zrobiona i np. w momencie, kiedy człowiek już trochę ogarnie system walki, wchodzi boss ewidentnie na wzór wielu z Dark Souls, ergo taki, który z jednej strony będzie łatwy dla kogoś bardziej doświadczonego, ale z drugiej strony ktoś, kto grał tylko w sekiro będzie mieć problem, ponieważ to czego gra uczyła go do tego momentu okazuje się w walce z tym bossem zupełnie nieużyteczne. No i lokacje są naprawdę artystyczne. Ogólnie to polecam też Hellblade: Senua's Sacrifice z takich trochę mniej znanych tytułów, bo RDR2 to chyba wszyscy znają.
» 11 lipca 2020, 20:29 #248
Michux3: To może 2-0
» 11 lipca 2020, 19:06 #247
Saberem47: My na 3 miejscu. Smerfy kończą na 5. Scenariusz marzenie. Oby nasi się nie zesrali przez presję
» 11 lipca 2020, 19:05 #246
Diabelski97: Coś pięknego!
» 11 lipca 2020, 19:05 #245
Pops918: Dobra ta defensywa Chelsea.
» 11 lipca 2020, 19:05 #244
wazzowski: McBurnie Kocham Cię!!
» 11 lipca 2020, 19:05 #243
mordynator: 2! haha
» 11 lipca 2020, 19:05 #242
ermac: JAZDAAAAA
» 11 lipca 2020, 19:04 #241
wazzowski: A Twarowski juz wylicza ile bramek De Gea wpuścił z Sheffield,zalosne..
» 11 lipca 2020, 19:02 #240
Diabelski97: Kiedyś każdy mecz Manchesteru zaczynał od tekstu, że Ole jako menadżer jest w czołówce do zwolnienia u bukmacherów.
Bardzo stronniczy gościu, nie lubię jak komentuje nasze mecze.
» 11 lipca 2020, 19:04 #239
Magik1990MU: Nie no Twaro powiedział to w nawiązaniu do tego, że skoro w naszym meczu z nimi padło 6 goli, to dziś też się może jeszcze wiele zdarzyć. Akurat Andrzej komentować umie.

I 2-0!
» 11 lipca 2020, 19:05 #238
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:06

Nahorny to jest bardziej anty untied niż Rudzki nawet.Twarowski jeszcze jest w miare obiektywny
» 11 lipca 2020, 19:06 #237
wazzowski: tez nie trawię typa
» 11 lipca 2020, 19:06 #236
Lookasinho: Jaki Twarowski?
» 11 lipca 2020, 19:06 #235
Diabelski97: Nahorny nie Twarowski.
» 11 lipca 2020, 19:08 #234
dawid27154: Jeśli mówicie o kementarzu w meczu Chelsea to przecież nie komentuje tam Twaro...
» 11 lipca 2020, 19:08 #233
Magik1990MU: fakt, zasugerowałem się komentarzem dzięki za poprawę.
» 11 lipca 2020, 19:10 #232
Lookasinho: Interesować się Premier League od kilku ładnych lat i nie odróżniać Twaro od Nahornego? No noo :D
» 11 lipca 2020, 19:10 #231
Magik1990MU: ja w sumie bardziej pisze komentarze tutaj niż oglądam mecz :) Ale racja, wtopa to wtopa...
» 11 lipca 2020, 19:16 #230
Magik1990MU: Dobra, możemy się rozejść. Top 3 nie będzie, nawet top 4 nie będzie. Kanonierzy już przeliczyli to:

"Rzadko kiedy trzymam kciuki za Chelsea, ale dzisiaj jest ten dzień.

Wygrana Chelsea z Sheffield,
Wygrana Evertonu z Wolves,
Nasza wygrana z Tottenhamem,
Wygrana Bournemouth z Leicester,
Wygrana Southamptonu z Manchesterem United,

Tabela wtedy będzie wyglądała tak:

3. Chelsea - 63,
4. Leicester - 59,
5. Manchester United - 58,
6. Arsenal - 53,"
» 11 lipca 2020, 18:53 #229
artifex: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 18:56

Ale to już po całkowaniu czy jeszcze przed?
» 11 lipca 2020, 18:55 #228
mordynator: Pozamiatane,to już nawet o nie ma o co grać w ogóle.
» 11 lipca 2020, 18:56 #227
Magik1990MU: @artifex

nie wiem, jestem za głupi i za mało wykształcony na te fachowe analizy. Trudno, człowiek się chociaż łudził.
» 11 lipca 2020, 18:58 #226
jassaj: wszystko fajnie tylko szkoda, że nie wkleiłeś ostatniej linijki "No i 3 kolejki do końca. Zbyt pięknie, żeby było prawdziwe, niestety." Niby jedno zdanie a wypacza sens całej wypowiedzi. Chłopak napisał sobie post z dystansem, przedstawiając wyidealizowaną wizję tego jak mogłaby się rozwinąć sytuacja dla jego ulubionego klubu, to został skopiowany, przeklejony na konkurencyjną stronę i to jeszcze z wypaczonym cytatem. Propaganda niczym z PRL czy takiej jednej telewizji współcześnie. Pozatym "Kanonierzy" już przeliczyli ? To tylko jeden chłop, ostatnio czytałem dużo pozytywnych komentarzy na nasz temat, więc c'mon, też lubię wbijać szpile w Arsenal i też wkurzają mnie ich niektórzy fani, którzy są odklejeni od świata, ale tutaj to sam sobie nakręciłeś aferkę i sam sobie ją podjudzasz w sytuacji, gdzie nic się nie dzieje
» 11 lipca 2020, 19:03 #225
Petrus147: w kolejnym sezonie arsEnal jak nic leci po majstra
» 11 lipca 2020, 19:03 #224
wazzowski: uciales najważniejszy fragment tej wypowiedzi mianowicie:zbyt pięknie,by było prawdziwe
» 11 lipca 2020, 19:04 #223
dawid27154: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:14

Jeśli panowie jassaj i wazzowski mówią prawdę, to żałosne zachowanie panie Magiku... Po raz kolejny potwierdza się że nie trzeba wchodzić na grupy kibicowskie innych drużyn a śledzić uważnie nasz fanpage by znaleźć żenujące i kompromitujące wypowiedzi. Teraz należałoby żeby Ci cali "kanonierzy" przekleili znowu ten komentarz i Oni pocisneli bekę ;)
» 11 lipca 2020, 19:13 #222
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:14

@jassaj

wrzuciłem ten komentarz PRZED edycją. Potem zauważyłem, że gość dodał tę linijkę. Propaganda? To zostało wrzucone w celach humorystycznych.

@dawid

ja wrzuciłam to nie było tam tej ostatniej linijki.
» 11 lipca 2020, 19:13 #221
Magik1990MU: *jak wrzucałem
» 11 lipca 2020, 19:15 #220
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:20

najwyraźniej magik ty siedzisz na każdym forum jak to piszesz "dla beki", łącznie z devil page :D

to chyba element tego jego jak to ujął "wyjaśniania primasorta" czy jakiegoś innego forumowicza DP
» 11 lipca 2020, 19:16 #219
jassaj: A ja nie wiem czy zostało coś zedytowane czy nie. Widzę, że uprawiasz jakiś chory sport, który ma na celu dyskredytacje Arsenalu poprzez generalizację, że "Kanonierzy wyliczyli" insynuacje, że w związku z tym Kanonierzy jako grupa kibicowska są głupi. Wgl. po co wklejasz posty z ich strony tutaj ? Co to daje ? Chcesz zrobić szum i tyle. Szkoda, że nikt nie wrzuci komentarza który mówił coś w stylu, że zasłużyliśmy na LM i nie powie, że "Kanonierzy nas chwalą" tylko dziwnym trafem pejoratywna narracja która ma wbić szpilę w rywala i to jeszcze w dziwnym zbiegu okoliczności, że sens komentarza został całkowicie wypaczony.
Sorry... ale dla mnie to bardzo słabe....
» 11 lipca 2020, 19:18 #218
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:22

może się kiedyś zakrztusił popcornem o którym tak często pisze w kontekście forum Arsenalu i od tego czasu nie lubi tej drużyny i jej kibiców ;)
» 11 lipca 2020, 19:21 #217
Radomirus: Prawda jest taka, że nasza strona i kanonierów są (jeżeli chodzi PL) najbardziej aktywne. Jest największy ruch i najwięcej komentarzy. Robić gównoburzę bo ktoś coś napisał głupiego (przed edycją czy po niej - prawdę mówiąc nieważne) jest szczerze mówiąc bez sensu, bo i u nich i u nas niemal zawsze znajdzie się parę komentarzy takich, że ręce opadają
» 11 lipca 2020, 19:22 #216
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:27

@jassaj

Od dawna mam awersję do Arsenalu i ich kibiców, bo ilekroć coś czytam na temat naszego klubu, to widzę określenie "muły". Ja Arsenalu nie obrażam, wolę "porobić szum", jak mam ku temu okazję. Nie chcesz, nie czytaj, nie komentuj. Zresztą i tak zaraz to redakcja usunie.

@ruffencky

tobie się trollu nie muszę w ogóle tłumaczyć. Ja przynajmniej nie udaję kibica United tak jak ty żałosny krecie. Jakby na chelsealive był większy ruch, to by cię pewnie tu w ogóle nie było.

@Radomirus

to prawda, nie ma reguły. Natomiast Kanonierzy.com mają jeden plus: tam prowokatorów kibicująch innemu klubowi/menadżerowi się banuje od razu. Taki ruffencky by pierwszego dnia wyleciał na kopach. A tutaj ta przybłeda dalej mąci.
» 11 lipca 2020, 19:24 #215
Joker77: ruffnecky

Definitywnie musicie wzmocnić obronę bo Szabelki łatwo przez nią przechodzą.
Jak myślisz kto zakończy rywalizację w top 4? Twoja Chelsea czy nasze United?
» 11 lipca 2020, 19:26 #214
jassaj: No ale dla mnie to nie jest tłumaczenie, bo takim gadaniem wystawiasz laurkę nie tylko sobie ale również mi i reszcie użytkowników. Potem mogę sobie czytać w internecie, że społeczność "debilpage" robi to i to. I tak jak mówię ja sam ze sto razy wbijałem szpilę w Arsenal bo też uważam, że wielu ich kibiców jest odklejonych od rzeczywistości, ale można komuś udowodnić błąd za pomocą argumentów a nie gadania głupot.
A czy jak mam problem to mam nie czytać ? No sorry, od tego jest forum żeby je czytać i odpowiadać, akcja pociąga reakcje i mam nadzieję, że redakcja szybko to usunie, bo celowo czy nie celowo ale takie wątki robią nam tylko wstyd i utrwalają stereotypy
» 11 lipca 2020, 19:28 #213
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:30

oho i zaczyna się jak zwykle spęd kont rocznik 2020 - mgik dużo tego masz? :D
te "joker" wciąż czekamy na wyjawienie na jakim to niby koncie siedziałeś tutaj przez lata ;D
» 11 lipca 2020, 19:28 #212
Magik1990MU: Joker

Spokojnie, jemu jest to na rękę. Pewnie co wieczór się modli o to, by Frankie wyleciał jak najszybciej, to może Romek znów sięgnie po Mou :)
» 11 lipca 2020, 19:30 #211
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:33

magik wciąż ci umyka fakt, że na Devil Page jestem dłużej od ciebie chłopcze, a te twoje "stejtmenty" i rozmowy z "kontami rocznik 2020" wciąż mnie niezmiennie bawią - dużo ich masz? :)

kurcze to chyba jakieś hobby, zupełnie jak wyciąganie jakichś brudów na Arsenal
» 11 lipca 2020, 19:32 #210
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:39

@jassaj

korespondencyjne przekomarzanie się istniało zawsze. Chłopie, ja nie rozumiem o co ty się przyczepiłeś? Oni robią to samo. Fraza "debilpage" jest jak fraza "muły" - służy tylko po to, by drugą stronę obrazić. Te terminy funkcjonują od dawna - tak jak "cwelsi", "kondonierzy" itd. A jak chcesz, aby nie było wstydu za Devilpage, to pogadaj wpierw z redakcją, która trzyma nadal ludzi, co wyzywali Ole od wuefisty. Z tego, że "fani United wyzywają swoją legendę" to inni się śmieją przede wszystkim.

edit.

@ruffencky

masz dowody? nie? to wracaj na swój grajdołek

Dobra, skasujcie ten wątek, bo faktycznie wyszło nieciekawie z tym postem, a jeszcze dodatkowo naczelny prowokator się zaczął udzielać.
» 11 lipca 2020, 19:36 #209
manegarrincha: Magik teraz ja też Cię podejrzewam. Ale to by była żenada.
» 11 lipca 2020, 20:18 #208
medaliku22: Brawo
» 11 lipca 2020, 18:51 #207
GraanManU: AAAAA SHEFFIELD BRAAAMAAA!!
» 11 lipca 2020, 18:51 #206
mordynator: Dawać Sheffield! teraz nie spocząć na laurach.
» 11 lipca 2020, 18:51 #205
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 18:51

Lepszego momentu na przełamanie nie mógł znaleźć : ). Smerfy nie mają takiej jakości z piłką jak my
» 11 lipca 2020, 18:50 #204
Magik1990MU: 1-0! Świetnie Sheffield!
» 11 lipca 2020, 18:50 #203
Diabelski97: Jazda Sheffield!
» 11 lipca 2020, 18:50 #202
damianmufc: Oglądamy i liczymy na zgubienie punktów z Sheffield.
Dean Henderson musi pokazać klasę!
» 11 lipca 2020, 18:48 #201
Lookasinho: To jak? 2-1 dla Sheffield
» 11 lipca 2020, 18:17 #200
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 18:35

1-1 nawet starczy
» 11 lipca 2020, 18:35 #199
Roxyx: 1-1 starczy ale 2-1 dla SUFC będzie lepsze.
» 11 lipca 2020, 18:40 #198
Magik1990MU: @Roxy

to może 2-0? :)
» 11 lipca 2020, 18:43 #197
SickRabbit: Ech Burnley, gdyby nie ta poprzeczka
» 11 lipca 2020, 17:53 #196
Glory1878: Liverpool zdobył mistrza to już wspomagaczy nie używa i widać od razu, że z Burnley nie moga sobie poradzić. Sprawdziłbym ich na testy narkotykowe
» 11 lipca 2020, 17:48 #195
seju: Rozumiem, że trudno niektórym zaakceptować, że są lepsi od nas, ale bez przesady xD
» 11 lipca 2020, 17:53 #194
SickRabbit: Teraz by z nami przegrali a w domu na farcie był remis i Lingard w skłądzie marnujący setkę.
» 11 lipca 2020, 17:55 #193
wazzowski: podobno Atalanta tez na dopingu jedzie XD wszyscy tam grają jak z nut a gdy tylko jakis pilkarz odejdzie do innego klubu gra piach,oczywiscie traktujcie ta wypowiedź z dystansem
» 11 lipca 2020, 17:56 #192
GoForWin: @seju
W jakim sensie "lepsi"?
» 11 lipca 2020, 18:18 #191
seju: @GoForWin w takim samym w jakim my jesteśmy lepsi od Newcastle
» 11 lipca 2020, 18:39 #190
GoForWin: Czyli piłkarsko, z czym się zgadzam. Pytałem, bo określenie "lepsi" w piłce nożnej jest stwierdzeniem dosć uniwersalnym.
» 11 lipca 2020, 18:48 #189
seju: Dokładnie o to mi chodziło :) Ale do czasu...
» 11 lipca 2020, 18:51 #188
manegarrincha: Oglądam live - burnley i komentatorzy bardzo pozytywnie o Diabłach. Wróżą nam walkę o tytuł. Ja też w to wierzę.

Mówią że następny sezon może być mega ciekawy. 20 do 19 w mistrzostwach. Everton może być mocniejszy, tak samo Arsenal, Chelsea w teorii się już wzmocniła. Trochę w tym prawdy jest.

Dziwne że Klopp nie ogrywa Elliotta. TAA w pomocy też mógłby spróbować. Cóż nie nasz problem.
» 11 lipca 2020, 17:26 #187
Magik1990MU: Jak oglądasz Live-Burnley, to napisz co tam się stało, że goście na ten moment remisują? Czy Liverpool ma aż tak wywalone już na ligę, że na nawet na Anfield postanowili rozdawać punkty?
» 11 lipca 2020, 17:29 #186
Spadkobierca: Liverpool ma już wywalone na ligę, a i mecze z udziałem Burnley zawsze są arcyciekawe.
» 11 lipca 2020, 17:34 #185
seju: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 17:36

W pierwszej połowie mogło być spokojnie 5:0 dla live. W drugiej burnley strzeliło szczęśliwą bramkę po ladze w pole karne i tak to wygląda. W pierszej dominacja, w drugiej już burney trochę kuje.
» 11 lipca 2020, 17:35 #184
pawelisto2: Mają kompletnie wywalone. Aż przykro się na to patrzy, ale swoje graja jedynie Firmino i Fabinho. VVD według mnie gorzej od Gomeza.


W kwestii Evertonu to bym się wstrzymał, bo oni co sezon mają być groźni, a wychodzi jak wychodzi, za dużo tam przeciętności w składzie.
Osobiście w przyszłym sezonie jestem najbardziej ciekaw Arsenalu, obok nas, ich młodzież wygląda chyba najciekawiej, bardziej mnie przekonują niż dzieciaki z Chelsea.
Spodziewałbym się natomiast obniżki formy City, ciężko będzie żeby KDB kolejny sezon tak ciągnął cały zespół, Aguero młodszy nie będzie, a Jesus to nie jest jednak taki killer jak można było przypuszczać. Rodri musi się jeszcze wiele nauczyć, żeby być taką profesurą jak Fernandinho. Pomimo i tak wydanych tam ogromnych pieniędzy widzialbym tam mnóstwo koniecznych transferów: napastnik, ŚPD(żeby Rodri mógł grać „8” na zmianę z Gundo), ŚO, PO.
Uff, ależ się rozpisałem, ale no co poradzić, dopiero w poniedziałek gramy.
» 11 lipca 2020, 17:41 #183
Magik1990MU: Brak zaangażowania ze strony Liverpoolu nie świadczy dobrze przed ich meczem z Chelsea.
» 11 lipca 2020, 17:52 #182
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 18:09

Typowe Burnley ale mam wrażenie że Liverpool jakby dalej walczył o tytuł to depnołby mocniej i spokojnie by to wygrał. Na bank chcieli (patrz jakie zmiany), wystarczy wspomnieć o tym że u siebie do tego meczu mieli 100% punktów. To jest kwestia podświadomości i adrenaliny bez której nie wyciągasz z siebie maxa. Ze smerfami jednak będzie większy prestiż, będą chcieli zmazać plamę po City. Ja tam widzę remis.

Co do Evertonu Pawelisto to słuszna uwaga, jednak Carlo to fachowiec jakiego tam jeszcze nie było. Mimo to nie sądzę by mieli zagrażać nam, prędzej kogutom w walce o LE. To samo sie tyczy Arsenalu, na marginesie dodam że moim zdaniem zatrudnienie Artety okaże się dobrym ruchem tyle tylko że zastał tam wielki bałagan który dopiero zaczął sprzątać.

Pamiętajmy że to tylko czcze wróżenie, ergo wspomnijmy casus lisów Ranieriego.
» 11 lipca 2020, 18:08 #181
zagor21: youtube.com/watch?v=cFdOgR3Yu38
» 11 lipca 2020, 16:37 #180
Roxyx: Przed filmem wyświetliła mi się reklama z Mane.

Gość robi bardzo fajne filmiki, zasługuje na dużo więcej wyświetleń.
» 11 lipca 2020, 16:45 #179
zagor21: Na kompie używam adblockera A na telefonie rzadko używam youtube więc nie wiem co to reklamy ale co do wyświetleń i subow to się zgadzam. Powinien mieć więcej. Najlepszy na youtubie jeśli chodzi o filmiki o United.
» 11 lipca 2020, 16:52 #178
jassaj: Wisienki muszą wygrać z Leicester żeby zachować jakikolwiek cień nadziej na utrzymanie. Bardzo na to liczę. że potraktują to poważnie. Watford i West Ham nałożyły niesamowitą presję. Być albo nie być. To chyba wystarczająca motywacja żeby chociaż spróbować fizycznie rozbić przeciwnika jeżeli umiejętności brakuje
» 11 lipca 2020, 15:34 #177
Magik1990MU: Terminarz Wisienek:

Lester (H)
City (A)
Soton (H)
Everton (A)

Terminarz AV:

Crystal Palace (H)
Everton (A)
Arsenal (H)
West Ham (A)

Oba kluby mają odpowiednio 6 i 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca.

Odnośnie Aston Villi, to jak niżej stwierdziłem, nie widzę już szans dla nich na utrzymanie. Może i w tej kolejce ugrają dobry wynik, ale 7 punktów (plus wyraźnie gorszy bilans bramek od West Hamu i Watfordu) to zdecydowanie za dużo jak na 4 kolejki. Terminarz im też nie sprzyja.

Co do Wisienek... to jest niewiele lepiej. Może będzie tak, jak piszesz, że pojedynczym zrywem rozszarpią Lisy i w ten sposób przedłużą sobie nadzieję na utzymanie. 6 oczek i (jak w przypadku Vill) gorszy bilans bramkowy to conajmniej 2 zwycięstwa i jeden remis - i to przy założeniu, że rywale już nie zapunktują.

Moim zdaniem spadkowiczów już znamy, a jedyną kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje eliminacja matematycznych szans.
» 11 lipca 2020, 17:20 #176
pawelisto2: Ależ żal mi tego Farkego. Nie dostał praktycznie NIC od zarządu po awansie, a koniec końców pewnie to on poleci...
Nie jestem zwolennikiem drogi Fulham czy Aston, które wydają cały budżet po awansie, bo jak widać nie tędy droga, ale jeden transfer i to za 4 mln...+ wybłagany Ondrej Duda w rundzie zimowej to jakaś farsa.
Jeśli mnie pamięć nie myli to jakaś babunia tam rządzi.
» 11 lipca 2020, 15:26 #175
Roxyx: Spokojnie. Farke znajdzie sobie pracę czy w Anglii czy w Niemczech (kilka miesięcy temu mówiło się że zastąpi Favre'a w BVB a jakieś 2 lata temu miał być trenerem we Frankfurcie) a Norwich za kilka lat wróci do Premier League jak to oni.
» 11 lipca 2020, 16:41 #174
pawelisto2: Taaa, Norwich i niekończący się sen o dwóch sezonach w Premier League :D
» 11 lipca 2020, 17:42 #173
Magik1990MU: Wygrywa Watford, wygrywa West Ham... no to oficjalnie możemy już pożegnać Aston Villę
» 11 lipca 2020, 15:20 #172
jassaj: No jeszcze nie mów hop dopóki Villa nie zagra swojego spotkania. Tak samo Wisienki. Oczywiście sytuacja jest krytyczna, ale jeżeli jakimś cudem wygrają swoje spotkania to mają 3-4 punkty straty a zaraz West Ham gra z Watfordem i ktoś będzie musiał punkty stracić. Misja ciężka ale jeszcze nikogo oficjalnie żegnać nie można (poza Norwich). Jeszcze nie teraz
» 11 lipca 2020, 15:38 #171
Pyra: Bruno dalej najlepszym strzelcem i asystentem w Sportingu. U nas strzelca już nie zdobędzie ale ma tylko jedną stratę w asystach do Rashforda.
A wszystko wygląda tak naturalnie, jakby go nic w tym nie dziwiło.
Ciśnienie z Pogby schodzi bo jest teraz jednym z wielu.
Same plusy.
» 11 lipca 2020, 15:20 #170
SickRabbit: Przyznać się kto ma Antonio w Fantasy.
» 11 lipca 2020, 14:45 #169
Cyprian1878: Ja mam, ale bez żadnej opaski.
» 11 lipca 2020, 14:51 #168
SickRabbit: No to i tak 21pkt jak na razie
» 11 lipca 2020, 14:59 #167
Cyprian1878: I cyk 4 gol :O
» 11 lipca 2020, 15:03 #166
SickRabbit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 15:06

No to będzie chyba high score. Z bonusem 24 jak nie więcej. Ten Antonio to jest jakis nienormalny :P
» 11 lipca 2020, 15:05 #165
Killgor: ja jeszcze tripla nie wykorzystalem,Antonio na triplu majne Boze :D
» 11 lipca 2020, 15:10 #164
Magik1990MU: skubany. No to już mamy pierwszego poważnego kontrkandytata do nagrody miesiąca. Cholera, za mecz z Chelsea też zgarnie dodatkowe punkty :/
» 11 lipca 2020, 15:12 #163
Diabelski97: Mason Greenwood strzelił więcej goli w Premier League w ciągu 9 dni, niż Alexis Sanchez na przestrzeni dwóch sezonów spędzonych na Old Trafford."
» 11 lipca 2020, 14:14 #162
dlabigt23: Nie lekceważmy tego Southampton ... Coś mi sie wydaje ze to bedzie najcieższy mecz niz te kolejne z Crystal czy WHU . Jesli go wygramy juz praktycznie mamy ppolowe sukcesu noi jesli Leicester czy Chelsea sie potkną a nawet we dwójke sie potkną to jak my wygramy to juz raczej mysle ze bedzie z górki . Leicester jeszcze ma Tottenham a Chelsea Liverpool na Anfield wiec tutaj tez widze straty pkt . WHU i Crystal powinnismy ograć a z Leicester mozliwe ze mozna zagrać bez przymusu wygranej lub ewentualnego remisu .
» 11 lipca 2020, 13:41 #161
is200second: Ale gramy u siebie. Wsadzić im kolejna trójkę i czekać na następny.
» 11 lipca 2020, 14:29 #160
Magik1990MU: co wy widzicie w tym Southampton? Kolejny średniak ligowy, który dodatkowo nie gra już o nic. Jedno mega fartowne zwycięstwo z City i już wielkie halo.
» 11 lipca 2020, 15:23 #159
ruffnecky: @magik to jest przejaw tej twojej radości że liga staje się z roku na rok silniejsza? na moje oko to wygląada na łopotanie na wietrze :D
» 11 lipca 2020, 17:15 #158
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 17:42

twoje oko trolllu mnie nie interesuje w ogóle. przestań w ogóle się do mnie produkować, bo ja z tobą w żadną dyskusję nie wchodzę. Nie do ciebie pisałem, więc wracaj do pocenia komentarzy tym razem już z dwóch kont na chelsealive.
» 11 lipca 2020, 17:41 #157
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 19:19

nie chłopcze, ja siedzę tylko na Devil Page, za to ty najwyraxniej latasz po wszystkich od Arsenalu na Chelsea skończywszy. Daj znać na jakich to forach jak to ująłeś "wyjaśniasz primasorta" a na jakich innych forumowiczów... żenua fest
» 11 lipca 2020, 19:18 #156
hraboNX: Wyświetliło się mi w propozycjach. Gościu niszczy system. Teraz tak jest w szatni Tottenhamu :D
youtu.be/ZT2j_ors7M0
» 11 lipca 2020, 13:27 #155
GoForWin: Ten film jest jeszcze zabawniejszy, kiedy uświadomisz sobie, że on już nie prowadzi United.
» 11 lipca 2020, 14:39 #154
rizx: Zmarł brat Sir Bobby'ego - Jack Charlton, mistrz świata z 1966 :(
» 11 lipca 2020, 13:23 #153
mikiartur: Co do transferów to Chillwell to pewnie tylko click bait. Mamy dwóch nominalnych lo gdzie może Shaw nie jest idealny ale w mojej ocenie na poziomie Chilwella. Tak samo Brandon który jest bardzo młody i w przyszłości będzie podstawowym pewnie.
W transfer Ousmane Dembele raczej nie wierze, ale szybciej bym w ten transfer uwierzył niż w transfer Chilwella. Głownie dlatego że szukamy skrzydłowego. Jestem przeciwny temu transferowi, ale jakby przyszedł i grał zupelnie inaczej niż w Barcelonie to bym się pokłonił przed naszym zarządem. Jeśli myślimy o innym Dembele - o Moussie to jego transfer w sumie może być możliwy ale jak już to za rok jeśli Ighalo by odszedł.
W obecnym okienku czuję że będziemy walczyć o Sancho, Grealisha i jakiegoś stopera. Choć dla mnie równie ważne będzie pozbycie się z kadry paru zawodników. Lingard, Jones przede wszystkim. Rozstrzygnąć co z Rojo i Smallingiem i Sanchezem. Wypożyczyć Chonga i ewentualnie jakiś młodych
» 11 lipca 2020, 13:17 #152
hraboNX: Pewnie MU mają jakieś alternatywy dla Sancho. Ed coraz lepiej ogarnia transfery. Nie zdziwię się, jeśli będzie to wybór z rodzaju tych nieoczywistych. Dla przykładu David Neres z Ajaxu.
» 11 lipca 2020, 13:38 #151
Assault: Jeśli nie Sancho to co myślicie o powrocie Depaya na Old Trafford?
Sam jestem ciekaw co by z niego wyszło pod wodzą Ole..
» 11 lipca 2020, 13:11 #150
Kamil01GGMU: Co ma jeden do drugiego? To są zupełnie inne pozycje.
» 11 lipca 2020, 13:12 #149
mikiartur: Jeśli nie Sancho to bym spoglądal na Chiese, Undera, albo jakiegoś PS z PL.
» 11 lipca 2020, 13:19 #148
dlabigt23: Depay to napastnik , ewentualnie lewoskrzydlowy ( tak gral u nas ) . Znowu mamy bawić sie w coś takiego ? w takie pół srodki ze bedziemy wystawiali tam zawodnikow bardziej czujacych sie na innych pozycjach niz Prawe skrzydlo?
» 11 lipca 2020, 13:35 #147
mikiartur: Dziś czuję:
wygraną West Hamu 0-2 lub 1-2
remis Watford - Newcastle, myślę że będzie 1-1 lub 2-2
Coś czuje że Liverpool dziś straci punkty, remis ale nie wiem czy bramkowy czy nie
Remis 2-2 Sheffield Chelsea coś czuje
noi wygrana City 1-3 lub 1-4

Trzeba trzymać kciuki za Sheffield i Dean
» 11 lipca 2020, 13:09 #146
Roxyx: Dean będzie wiedział że to jest bardzo ważny mecz po pierwsze bo samo Sheffield gra o puchary, po drugie to może być kluczowy mecz dla nas i dzięki niemu możemy wskoczyć nawet na trzecie miejsce. Oby Dean i spółka nie zawalili.
» 11 lipca 2020, 13:17 #145
porfavor: Już się zaczyna. Jak nie wezmą Sancho to na horyzoncie Dembele i Chiesa. Kiedy kończy się to okno? Z tego co wiem otwiera się 01/08...
» 11 lipca 2020, 12:19 #144
Diabelski97: Przy Ole możemy być pewni, że nie będzie takich transferów jak Dembele z Barcelony.
» 11 lipca 2020, 12:26 #143
MiSt: United są ostatnio zaskakująco przewidywalni na rynku transferowym. Wierzę, że gracze typu Dembele nigdy tu nie trafią.
» 11 lipca 2020, 12:31 #142
Mariano88: No nie zgodzę się, po 3 transferach Brytyjczykow z ligi angielskiej nagle transfery Portugalczyka z jego ligi i Nigeryjczyka z ligi chińskiej. Oczywiście wszystkie decyzje uważam za trafione ale nie uważam za przewidywalne
» 11 lipca 2020, 13:05 #141
MiSt: Przewidywalne w tym sensie, że robimy TYLKO sensowne transfery zawodników, którzy mają odpowiednie predyspozycje(np. charakter).
Zazwyczaj też przez całe okienko skupiamy się na jednym celu transferowym na daną pozycję.
Potrzebny nam uniwersalny PP, a Sancho jest najlepszym wyborem na tę pozycję. Pewnie przepłacimy, ale według mnie warto.
» 11 lipca 2020, 13:21 #140
izbinho: Już w poniedziałek będziemy na podium.
» 11 lipca 2020, 11:09 #139
Baross: Hahaha to samo miałem pisać rano.
» 11 lipca 2020, 11:12 #138
Baross: Stawiasz flaszkę
» 11 lipca 2020, 20:51 #137
Jarecki: Jednak City zostało oczyszczone z zarzutów i w przyszłym sezonie zagrają w LM. Trzeba walczyć do końca i nie liczyć na nikogo
» 11 lipca 2020, 10:45 #136
Roxyx: Źródło?
» 11 lipca 2020, 10:53 #135
karolmanu3: Nie wprowadzaj ludzi w błąd kolego. W poniedziałek ma być oficjalne info
» 11 lipca 2020, 10:58 #134
Jarecki: Na krótkiej piłce podali
» 11 lipca 2020, 11:04 #133
jassaj: Sorry ale nie wiem skąd bierze się ten trend do powielania bzdur. Jeżeli wszyscy wiedzą i jest powiedziane jak krowie na rowie, że oficjalna informacja będzie jutro to na jakiej podstawie jakiś koleś z krótkiej piłki, długiej piłki czy okrągłej piłki może wiedzieć co zostało ustalone. A no tak, pewnie powołuje się na innego ziomka, który to ziomek ma ziomka, który rozmawiał ze swoim ziomkiem który zaś pracuje przy sprzątaniu sal konferencyjnych i on usłyszał przecieki...
Tak się właśnie rodzi plotka. Być może City ZOSTANIE oczyszczone z zarzutów, ale Ty piszesz jakby już było to oficjalne powiedziane i wprowadzasz ludzi w błąd
Używajcie czasem mózgu i nie napalajcie się na wszystko co przeczytacie. Jutro będzie komunikat to się dowiemy
Edit: w poniedziałek- ale nie chce mi się już edytować posta i zmieniać, że "pojutrze"
» 11 lipca 2020, 11:32 #132
SickRabbit: Żródło: Trust me dude
» 11 lipca 2020, 11:47 #131
Jarecki: Ale ja mam swoje sprawdzone źródło i wiem, że to prawda
» 11 lipca 2020, 12:21 #130
JebikMUTD95: A na długiej piłce podają, że w przyszlym sezonie po raz pierwszy od kilku będziemy oglądać na naszym prawym skrzydle "nominalnego" prawo skrzydłowego Sancho, którego latem uda nam się ściągnąć z BVB. Sancho nie będzie jedynym naszym transferem tego lata, w którym zespoł zasili również Grealish jako zmiennk dla Bruna/Pogby i trzecim transferem nad jakim ma pracować Edzio to pozyskanie defensywnego pomocnika.
Ponadto nie skończy się na transferach pilkarzy, którzy przychodzą do drużyny, a będą pilkarze którzy opuszcza Old Trafford, a największym hitem transferowym z OLD TRAFFORD będzie wieczny talent Lingard, którym po świetnych 2 sezonach zainteresuje się jakiś klub na tym świecie i zdecyduje się złożyć ofertę za Lingarda, która United bez względu na kwotę odstępnego zaakceptują dziękując losowi, że znalazł sie chętny do kupna Lingarda za tzw "symbolicznego" 1 funta.

Takie newsy od ziomka, który ma ziomka co dostal takie newsy od ziomka, któremu ziomek dogral taka "długa piłką" jak by dogranie bylo od samego Bruna czy Pogby.
» 11 lipca 2020, 12:30 #129
Roxyx: Brat Bobby'ego Charltona - Jack - zmarł wczoraj. Jack był mistrzem świata z 1966, rozegrał ponad 700 spotkań dla Leeds i prowadził Irlandię do m. in. ćwierćfinału Mundialu z 1990. W ubiegłym roku wykryto u niego chłoniaka i miał też demencję.
» 11 lipca 2020, 10:34 #128
Klimaa: Rywale w ćwierćfinale nie ma co ukrywać - absolutnie do pokonania. Od półfinałów może być trochę ciężej ale jeśli utrzymamy w sierpniu obecną formę to naprawdę możemy sięgnąć po puchar.
» 11 lipca 2020, 09:44 #127
BartoszP: JL14
youtu.be/HNJYsFfz8kU
» 11 lipca 2020, 01:28 #126
GoForWin: To już chyba setny raz, kiedy ktoś to wrzuca.
» 11 lipca 2020, 01:45 #125
BartoszP: Nigdy się nie nudzi Magnifito...
» 11 lipca 2020, 01:47 #124
DjTED: A ja nie lubie pojazdu na naszych graczy. Chyba zapomnieliscie jak on fajnie grał. Miałem co do niego naprawde fajne oczekiwania. Jak wchodził do druzyny to walił kosmiczne bramki. Zagrał jeden fantastyczny sezon i dał nam puchar. Pozniej siadła głowa.
» 11 lipca 2020, 05:37 #123
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.07.2020 14:52

Pojazd? To raczej film żartobliwy, który nawet bawił, ale co za dużo to nie zdrowo. Polecam o Jonesie - też zabawne.
» 11 lipca 2020, 14:52 #122
MaciejusManUtd1: W takiej sytuacji gdzie obie drużyny mają ta sama liczbę pkt i bilans bramkowy powinni się liczyć starcie bezpośrednie tych ekip.
» 10 lipca 2020, 22:48 #121
Roxyx: Stretford Paddock:

Bruno Fernandes is now the first player in Premier League history to win the Player of the Month and Goal of the Month awards concurrently

twitter.com/StretfordPaddck/status/1281666311425339392?s=20
» 10 lipca 2020, 22:09 #120
Advm: "If any clubs finish with the same number of points (...). If the teams still cannot be separated, they will be awarded the same position in the table."
Co jak będą dwa czwarte miejsca po punktach, różnicy i strzelonych golach? Kamień papier nożyce? Bo przecież nie mogą dać awansu pięciu drużynom do CL.
» 10 lipca 2020, 21:16 #119
DailySmoker: Będą ciągnąć zapałki :) nie no dziwna sytuacja i sam jestem ciekaw jak to rozwiążą
» 10 lipca 2020, 21:19 #118
JohnyKukurydza: Orzeł i reszka albo kółko i krzyżyk:)
» 10 lipca 2020, 21:36 #117
Roxyx: Zorganizują play-offa. Albo wezmą pod uwagę ilość kartek i drużyna, która dostała mniej otrzyma wyższe miejsce.
» 10 lipca 2020, 21:54 #116
Batigol222: z tego, co pamiętam to w takiej sytuacji jest właśnie losowanie
» 10 lipca 2020, 21:59 #115
Magik1990MU: przecież zależności jest tak dużo, że aby doszło do losowania musi się zdarzyć cud. Bilans bramek, bezpośrednie pojedynki, ilość zwycięstw itd.
» 10 lipca 2020, 22:01 #114