Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Anthony Martial tymczasowo opuszcza Manchester United

» 25 stycznia 2022, 22:43 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United we wtorkowy wieczór oficjalnie potwierdził wypożyczenie Anthony’ego Martiala. Francuski napastnik pozostałą część sezonu 2021/2022 spędzi w Sevilli.
Oficjalnie: Anthony Martial tymczasowo opuszcza Manchester United
» Anthony Martial do końca sezonu 2021/2022 będzie występował w Sevilli
Czy Twoim zdaniem Anthony Martial odbuduje swoją formę w Sevilli?
Martial we wtorek udał się do Hiszpanii, gdzie pomyślnie przeszedł testy medyczne. Manchester United porozumienie z Andaluzyjczykami odnośnie wypożyczenia zawarł dzień wcześniej.

– Wszyscy życzymy Anthony’emu wszystkiego dobrego w trakcie jego pobytu w Sevilli – napisał klub z Old Trafford na swojej stronie internetowej.

Martial będzie drugim piłkarzem Manchesteru United, który w obecnym sezonie sprawdzi się w rozgrywkach La Liga. Na początku sezonu do ekipy Deportivo Alaves wypożyczony został Facundo Pellistri.

Martial w Manchesterze United rozegrał 269 spotkań i zdobył 79 bramek odkąd dołączył do klubu z AS Monaco w 2015 roku. Jego kontrakt z Czerwonymi Diabłami obowiązuje do czerwca 2024 roku.

Według angielskich mediów wypożyczenie Martiala do Sevilli nie zawiera opcji wykupienia zawodnika po sezonie 2021/2022.




TAGI


« Poprzedni news
Anthony Martial przyleciał do Sewilli na testy
Następny news »
Newcastle United zrywa rozmowy w sprawie z transferu Lingarda

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (493)


kckMU: Rooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey
» 30 stycznia 2022, 16:27 #492
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 12:06

Szkoda ze wypożyczyliśmy Amada. Mysle ze mógłby spokojnie juz teraz za niego wskoczyć do składu. W sumie jest jeszcze Lingard i moze to on otrzyma swoją szanse bo raczej nie zanosi sie na to ze odejdzie. W Greenwooda juz niewierze i nawet jesli sprawa sie jakos wyprostuje to i tak wpłynie to na jego psyche.
» 30 stycznia 2022, 12:05 #491
SkilledHydra16: U nas jak już ktoś się pojawi kto nie kopie się po czole to i tak musi coś spieprzyc. A myślalem ze będziemy mieli pilkarza na dekadę i przyszłą legendę...
» 30 stycznia 2022, 12:03 #490
wider: może się okazać że przez ta akcję z greenwoodem będziemy potrzebować na gwałt skrzydłowego
» 30 stycznia 2022, 11:47 #489
Lisan: W tym przypadku lepiej już nic nie robić na "gwałt"
» 30 stycznia 2022, 11:51 #488
Atlantic: Sancho, Rashford, CR, Cavani, Elanga. Nwm, ja tam bym się nie spieszył z wydawaniem kasy zimą. Niedawno był problem, bo nijak nie dało się pomieścić naszej całej ofensywy. Pogba zaraz też wraca, też opcja na lewe skrzydło. Z wypożyczenia wróci w przyszłym roku Diallo, może się okazać, że znowu będzie za duży skład.
» 30 stycznia 2022, 11:51 #487
kckMU: "Nwm, ja tam bym się nie spieszył z wydawaniem kasy zimą."

Bez obaw, United z niczym się nie będzie śpieszyć.
» 30 stycznia 2022, 11:54 #486
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 11:40

Dobry chłopak był, zawsze mówił dzień dobry
» 30 stycznia 2022, 11:39 #485
atotrikos: Dobry chłopak był i mało pił...
» 30 stycznia 2022, 11:42 #484
atotrikos: Dopóki sąd go nie skazał, jest niewinny. Nie osądzajcie go słuchając tylko jednej strony, która może potrzebować tylko więcej pieniędzy. Może to ten ostatni raz gdy świat o niej posłucha.
W czasach gdzie filmy "z twarzą Greya" robią furorę i przy okazji wodę z mózgu, wszystko jest możliwe.
» 30 stycznia 2022, 11:34 #483
saezuri: "Mason Greenwood poważnie łączony z Prison FC. Zawodnika Manchesteru United miała przekonać przyszłościowa wizja klubu, pewne miejsce w pierwszej jedenastce, oraz możliwość rozwoju grając z takimi zawodnikami jak Adam Johnson, Benjamin Mendy, Robinho, Ronaldinho, czy Sigurdsson, których Mason darzy ogromnym szacunkiem. Szacowana kwota transferu jeszcze nie ujawniona"

-Fabrizio Romano
» 30 stycznia 2022, 11:26 #482
mordynator: Warto przypomnieć że trenerem owej drużyny jest były piłkarz MU Ryan Giggs.
» 30 stycznia 2022, 11:29 #481
skowron32: Serio chyba Nasz lub jest przeklęty! stale coś się dzieje nic nie słychać o klopach tuchelach pepach -no prócz Mendiego ale to krótki temat był i szybki, o kogutach nic a nic a tu stale kur coś! jak nie blamaż z YB to jakieś parodie Harrego. Strach na neta włazić bo się wszędzie z Nas śmieją! co jest z tym klubem?? na każdej płaszczyźnie porażka... i ciągle naśmiewanie się z Nas w świecie
» 30 stycznia 2022, 11:24 #480
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 11:17

Masakra, czy w tym klubie non stop musi się coś odwalać??
Jak nie Martial to Pogba, jak nie Pogba to Lingard, jak nie Lingard to Maguire. No ale Grenwood "pobił" wszystkich łącznie ze swoją kobieta xD
» 30 stycznia 2022, 11:16 #479
SzarimMusty: Zacznijmy od tego, że jest to "była" Masona. Druga sprawa to dziewczyna jest instagramerką więc rozstanie z "znanym" chłopakiem musiało odbić się na jej popularności.

Jednak jeżeli potwierdzą się jej zeznania i autentyczność zdjęć to... moim zdaniem Greenwood powinien za to beknąć. Już mieliśmy u siebie jednego wybitnie utalentowanego chłopaka, który zniszczył swoją karierę tym, że miał pusto w głowie. Bardziej utalentowany niż Pogba, a skończył na włóczeniu się po świecie i skoku z klubu do klubu.
» 30 stycznia 2022, 11:30 #478
Wiciubope: Mało kto pamiętam Ravela
» 30 stycznia 2022, 15:16 #477
DaredevilUtd: Serio jak można być tak głupim i niszczyć sobie w ten sposób kariere? To juz nie pierwszy tego typu grajek z PL skończy w ten sam sposób :/ Od kasy im się naprawdę glowa pierdzieli. Przy takich dowodach watpie, że nie pójdzie siedziec jeśli jeszcze by do tego doszedł gwalt, (ponoc ja zmuszał, pytanie czy do czegoś doszło) To by na 100% go posadzili. W UK w tqkich wypadkach prawo jest surowe, sam znam goscia co poszedl na 10 lat gdzie jego ex miała raczej slabe dowody.
» 30 stycznia 2022, 11:15 #476
DevoMartinez: Te jego zmuszanie to wyglądało tak, że ona nagrywa rozmowę i mówi że nie chce a on że się bzykamy. Pewnie przypadkiem włączyło jej się nagrywanie. Nie słychać żeby ją tam bił, szarpał itp
» 30 stycznia 2022, 11:29 #475
KubaUtd: Jeśli to jest prawda to pewnie zrobią jakiś szybki transfer na skrzydło.
» 30 stycznia 2022, 11:12 #474
rreddevilss: Jak to wszystko okaze sie prawda to ten klub i piłkarze sa tak przekleci ze rece opadaja, tak bardzo wierzylem w Masona a zaraz moze byc skonczony eh
» 30 stycznia 2022, 11:12 #473
mordynator: Odbiegając trochę od tematu Greenwooda to mam nadzieję że pan Nadal zje pana Medveda z Rosji, bo nie wiadomo czy to nie jego jedna z ostatnich szans na wielki szlem w karierze.
» 30 stycznia 2022, 11:11 #472
Tomczo: A ja wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że rusek wygra. Po tym jak nadal lobbował wywalenie Djoka z turnieju.
» 30 stycznia 2022, 11:12 #471
mordynator: Lobbwal czy nie to mimo wszystko główne pretensje powinniśmy mieć do Australijskiego rządu a nie do Rafy bo to oni podjęli tą chorą decyzję.
» 30 stycznia 2022, 11:20 #470
PastaDoCiasta: Ja kibicuje Nadalowi za to, że lobbował za wydaleniem Novaxa Deportovicia
» 30 stycznia 2022, 11:24 #469
Tomczo: Abstrachuje od szczepień, ale jakbym był Nadalem to sukces smakowałby mi chyba lepiej, jakbym pokonał najgroźniejszego konkurenta, a nie przekonywał, że powinni go wykluczyć.
» 30 stycznia 2022, 11:33 #468
tygrys26: Mi osobiście jak narazie bliżej do sadzenia Greenwooda niż tej dziewczyny. Pp pierwsze ma jakieś tam dowody na to ze ja bil, może nie stuprocentowe ale ma. Do tego dochodzi zachowanie Greenwooda gdzoe widac ze siano w głowie jest.
» 30 stycznia 2022, 11:10 #467
Domin31: Nawet jak jest przerwa i nie gramy to i tak muszą zepsuć weekend
» 30 stycznia 2022, 11:09 #466
Rebxie: Zrobiłeś mi niedzielę xD
» 30 stycznia 2022, 11:10 #465
MaciasDevil: No cóż, jeśli Mason nic nie zrobił to wszystko się ułoży. Wątpię żeby doszło do tego co ona mówi. Pewnie kolejny gold digger chce kasy i atencji :)
» 30 stycznia 2022, 11:07 #464
Lisan: Fotki plus nagrania. To już chyban definitywny upadek Grenwooda.
» 30 stycznia 2022, 11:07 #463
Rebxie: 11 na plecach zobowiązuję, godnie zastapił giggsa.
A tak serio, to poczekajmy. Równie dobrze laska mogła to zrobić dla atencji i followersów na insta.
» 30 stycznia 2022, 11:01 #462
Glory1878: Ale sobie Greenwood szona znalazł, już kolejne problemy. Przeglądałem kiedyś jej insta to od razu było widać że to kolejny pustak, której tylko na kasie zależy
» 30 stycznia 2022, 10:54 #461
MrCygan: No dobra, może być pustakiem, szonem, blacharą lub nazwij sobie ją jakkolwiek chcesz, ale jeżeli oskarżenia się potwierdzą to nie ma dla niego miejsca w klubie za takie zachowanie wobec jakiejkolwiek kobiety. Ale tak jak w przypadku Bissoumy - pożyjemy, zobaczymy. Tam też już na wejściu został osądzony, co finalnie się nie potwierdziło, chociaż tutaj wszystko wygląda dużo, dużo gorzej niż w przypadku Bissoumy.
» 30 stycznia 2022, 11:08 #460
tygrys26: Zobaczymy, Greenwood tez juz pokazał ze ma siano w główce. I jak narazie to bliżej do sadzenia Greenwooda niż tej dziewczyny.
» 30 stycznia 2022, 11:08 #459
PastaDoCiasta: Pamietam jak po sezonie przerwanym przez pandemie napisałem komentarz, że jestem za przedłużeniem kontraktu chyba z Matą, bo w szatni potrzebne są wyważone i profesjonalne charaktery w kontrze do np. Pogby czy Greenwooda. Wiele osób się na mnie rzuciło że coooo jakiego Greenwooda jak ja go mogę do Pogby porównywać czymże młody zawinił. Nagranie jak skakał po Garnerze i udawał że uprawia z nim seks jakoś wybitnie jeszcze na mnie wrażenia nie zrobiło, bo chłopaki mieli wtedy po ok. 16 lat, wiec niech każdy z nas przypomni sobie swoje akcje z tego wieku. Natomiast niesamowicie Mason zawiódł mnie tym, jak po przebiciu się do pierwszego składu i super formie po wznowieniu rozgrywek dostał swoje pierwsze powołanie do reprezentacji Anglii i wyleciał z niego za sprowadzanie doopy do hotelu łamiąc obostrzenia covidowe. Można było go bronić, że wbrew pierwszym doniesieniom to nie była prostytutka tylko jego dziewczyna, że wielkie mi halo, że każdy z nas z tylu głowy uwaza że obostrzenia są trochę na wyrost i każdy je trochę łamie, ale tu nie o to chodziło. Chłopak był jednym z bardzo bardzo niewielu graczy akademii któremu udało się przebić do pierwszego składu, jednym z ułamka procenta młodych adeptów piłki w Anglii którzy spełnili marzenie reprezentowania kraju… i wyleciał z kadry tylko i wyłącznie przez własną głupotę. Taki Roy Keane by mu chyba spuścił łomot, wielu młodych by zabiło za taką szansę, a on zachował się prawie jakby mu nie zależało. Gdybym ja dostał taką szanse to bym na rękach chodził gdyby takie były polecenia.

Z jednej strony nie powinno się „skazywać” Greenwooda bez wyroku, z drugiej strony baba przedstawiła pierdyliard dowodów. W Anglii do takich spraw podchodzą niezwykle poważnie wiec żeby jeszcze w niedalekiej przyszłości z Masonem nie było memów jak z Mendym. Płakać się chce kiedy się pomyśli ze debiutanckie powołanie do tek kadry dostał wtedy razem z Fodenem i obaj byli na mniej więcej tym samym poziomie.
» 30 stycznia 2022, 10:54 #458
Atlantic: Kolejnej osobie zadam to samo pytanie. Co ma żartowanie z kolegą wspólnego z czymkolwiek? XD W czasach gimnazjum czy liceum takie śmieszki były na porządku dziennym.

No i Pogba to ja nie wiem co niby złego zrobił komukolwiek. Można kwestionować jego zaangażowanie dla klubu, czy sposób w jaki pozwala Raioli na robienie szumu, ale prywatnie wydaje się porządnym człowiekiem.

Z resztą się jako tako zgadzam.
» 30 stycznia 2022, 11:11 #457
PastaDoCiasta: Przecież dokładnie to samo napisałem?Cytuje

Nagranie jak skakał po Garnerze i udawał że uprawia z nim seks jakoś wybitnie jeszcze na mnie wrażenia nie zrobiło, bo chłopaki mieli wtedy po ok. 16 lat, wiec niech każdy z nas przypomni sobie swoje akcje z tego wieku.
» 30 stycznia 2022, 11:25 #456
Atlantic: Ale z jakiegoś powodu to przytoczyłeś. Chyba, że chciałeś po prostu odnieść się do innych użytkowników, którzy o tym pisali, to zwracam honor. Sęk w tym, że samo wspominanie o tym sugeruje, że widzisz między tymi zdarzeniami jakikolwiek związek.
» 30 stycznia 2022, 11:34 #455
Klierek7: Ten klub jest popsuty i zgniły na każdej płaszczyźnie. Jeżeli oskarżenia okażą się prawdziwe to na jakiś czas dam sobie spokój, jestem zawiedziony bo liczyłem na tego chłopaka.
» 30 stycznia 2022, 10:39 #454
skowron32: a co ma klub do zachowania zawodnika? bo nie rozumiem? Klub ma Swoje problemy. Problem był w Brightonie i MC. Czemu Moder nie miał problemu ? bo ma poukładane nie w głowie mu głupie dziewuchy . Mandy miał zarzut kilku gwałtów klub momentalnie sie odciął i nie ma kolesia! tak samo powinno byc u Nas. Zepsuty klub....PiS jest zepsuty i Twoim tokiem myślenia cały naród także
» 30 stycznia 2022, 10:44 #453
Tomczo: bez kitu. gorszych bzdur nie czytałem, a srogi szit się tu codziennie przewija..
» 30 stycznia 2022, 10:53 #452
mikon70: Tomczo
Meczów nie ma, to niektórzy mogą się zająć przeprowadzaniem postępowania karnego w sprawie Greenwooda.
» 30 stycznia 2022, 10:55 #451
Radomirus: skowron32

Choćby dziewczyna była głupia jak but, pazerna na kasę a w intrenecie publikowała swoje nagie fotki na stronach dla dorosłych...

Nawet to nie byłoby żadnym powodem do najmniejszego usprawiedliwiania gwałtów i przemocy domowej.
» 30 stycznia 2022, 11:05 #450
skowron32: Radomirus
no oczywiście, że tak zgadzam się z Tobą! jaka by kobieta nie była i jak się prowadzała to nie można stosować przemocy domowej! Wystawia się taką kobietę za drzwi z walizką lub torbą i na razie nie pasujemy do Siebie i siema! wiem że kobiet nie powinno się bić dlatego też uważam że Mason tego nie zrobił.
» 30 stycznia 2022, 11:12 #449
Radomirus: Ja też uważam, że kobiet nie należy bić - ale są faceci, którzy swoje kobiety biją.
Uważam, że nie należy kraść a są ludzie którzy kradną.

Naprawdę nie rozumiem jak na podstawie tego co dziś się pokazało możesz z taką pewnością siebie twierdzić, że Mason tego nie zrobił.

Właśnie z powodu takich jak twoja postaw, zdecydowana większość kobiet nie decyduje się wnieść spraw przeciwko swoim oprawcom - bo uważają, że i tak im nikt nie uwierzy... albo w najlepszym przypadku muszą udowadniać takim jak ty, że to one są ofiarami i muszą przebijać się przez niedowierzanie
» 30 stycznia 2022, 11:22 #448
Litosci: Trzeba diallo z wypożyczenia ściągnąć.
» 30 stycznia 2022, 10:38 #447
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 10:30

Ja nie osądzam Masona do póki wszystko nie będzie jasne, nie twierdzę że tego nie zrobił ale skoro Laska ma nagrania głosowe i zdjęcia to czemu nie pójdzie od razu z tym na policję tylko wrzuca zdjęcia i głodówki na Instagram dla może faktycznie Mason okaże się gwałacicieliem ale może też być tak że laska to zwykła atemcjuszka i tyle.
» 30 stycznia 2022, 10:28 #446
Radomirus: Gdyby sprawy z gwałtami i przemocą domową były tak prosta, że wystarczyłoby iść na policję...

Poczytaj sobie dane - 95% takich przypadków nawet nie jest zgłaszana. Nawet jeżeli jest zgłaszana w wielu przypadkach jeżeli kończy się wyrokiem, to jakimś zawieszeniem bądź śmieszną karą dla sprawcy i dlatego wiele kobiet odpuszcza, bo proces może trwać latami a i tak nie ma pewności, że sprawca zostanie ukarany. Do tego dochodzi często przemoc psychiczna polegająca na podporządkowaniu sobie ofiary...

Z punktu widzenia faceta łatwo powiedzieć - czemu nie poszła z tym na policję? - bo z zasady rzadko padamy ofiarami gwałtów, częściej przemocy domowej - głównie psychicznej (choć fizyczna też się zdarza) i... tu faceci mają jeszcze gorzej - bo tu procent zgłaszania spraw na policję i ewentualne wyroki wyglądają na podobnym lub nawet gorszym poziomie jak gwałty na kobietach.
» 30 stycznia 2022, 10:57 #445
mordynator: Ok, rozumiem może faktycznie boi/bała się iść na tą policję, no ale nie powiesz mi chyba że udostępnianie tych wszystkich zdjęć na ig i głosówek nie jest trochę nabijaniem sobie atencji w internecie?
» 30 stycznia 2022, 11:06 #444
Radomirus: Ileś lat temu był podobny przypadek z Rihanną, która wrzuciła do sieci fotki po tym jak ją pobił jej ówczesny partner. Można ją lubić bądź nie lubić jako piosenkarkę - ale trudno ją podejrzewać, że potrzebowała atencji w intrenecie.
Prędzej widziałbym w tym krzyk rozpaczy by przerwać chorą sytuację niż szukania poklasku...
» 30 stycznia 2022, 11:15 #443
Litosci: Swoją droga ile teraz powstało fake kont tej laski na których lecą followersi. Nie ma co social, media to potężne narzędzie. Masona do wyjaśnień nie oceniam, bo było już dużo takich sytuacji z udziałem piłkarzy czy innych sportowców i ich Pań. Ale jeżeli wszystko się potwierdzi to gratulacje dla niego.
» 30 stycznia 2022, 10:25 #442
KubaUtd: Czyli Greenwod nawijał A Utd kupi Dembele.
» 30 stycznia 2022, 10:24 #441
SzarimMusty: Tia i od razu kupmy kolejne łóżko i postawmy je między łóżkami Baillego i Jonesa na L4.
» 30 stycznia 2022, 11:40 #440
nieeeeeeee: Pamiętacie sytuacje z Bissoumom gdzie też była podobna sytuacja a odwróciła się ona na korzyść piłkarza. Czy była jeszcze sytuacja z reperem Kartky który miał pobić swoją dziewczynę i jej grozić (Były zdjęcia i filmy) A ostatecznie do Internetu trafiły inne nagrania które ośmieszyły dziewczynę. I takich sytuacji jest więcej jak ta z CR7 więc nie skreślał bym Masona. Bo 90% takich dziewczyn myśli tylko o popularności.
» 30 stycznia 2022, 10:00 #439
Kortney: Ale Bissouma okazało się, że był świadkiem a nie sprawcą więc to inna sytuacja. Tu wszystko jest czarno na białym. Myślisz, że te nagrania ze zmuszaniem do seksu laska sobie sfingowała? Bądźmy poważni. Tu będą ciążyć na nim twarde zarzuty prokuratorskie i jego sprawa jest bliższa tej Mendyego niż Bissoumy.
» 30 stycznia 2022, 10:03 #438
Spikerr: Tak w kwestii Kartky'ego to podobno to jednak prawda. Quebo, Bober czy Filipek go dissowali w tej kwestii i Kartky nie odpowiedział więc coś w tym musi być.
» 30 stycznia 2022, 10:03 #437
KanapowyEkspert: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 09:58

Panowie, z pobicia by się wykaraskał bo takie sytuacje już miały miejsce co nie zmienia zdania o nim, ale relacja ze zmuszaniem do seksu, niestety ale po chłopaku i poszło w internet, już tego nikt nie zatrzyma
» 30 stycznia 2022, 09:58 #436
Kortney: Nazywajmy rzeczy po imieniu, tu chodzi o "gwałty". Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.
» 30 stycznia 2022, 10:00 #435
skowron32: Tak z innej beczki...
zauważyliście że rzekomy skandal wyszedł jak w MU zaczęło się coś poprawiać? z wielkiego fermentu zaczęło się coś powoli klarować chłopaki mieli czas na odpoczynek fizyczny i psychiczny to wychodzą jakieś brudy i nie wiadomo co? ciekawe czy to nie jest robione celowo żeby zmącić spokój w klubie
» 30 stycznia 2022, 09:45 #434
Anhel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 09:48

Daj spokój, wielki klub sobie z takim czym powinien poradzić, patrz przykład City z Mandym, czy nawet Brighton z Bissoumom.

Jeśli dowody są jednoznaczne to odcinasz się od tego jak City, skreślając zawodnika z listy plac , sklepu z koszulkami itd, ale znając United to będą masona wspierać nawet jeśli się okaże ze faktycznie to wszystko zrobil
» 30 stycznia 2022, 09:47 #433
skowron32: dokładnie pożyjemy zobaczymy jak to się rozstrzygnie. Może tak być że będą go wspierać bo to wychowanek
» 30 stycznia 2022, 09:55 #432
Kortney: Ale człowieku, jeżeli śledztwo prokuratorskie to potwierdzi to nikt go nie będzie wspierał.
» 30 stycznia 2022, 09:58 #431
Anhel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 09:49

Masonowi poprostu psycha siadła, był kreowany jako największy talent Angielskiej piłki razem z Fodenem, ten drugi zdobywa mistrzostwa, wykręca dobre liczby w lidze i gra w reprezentacji, Mason znowu nie ma liczb, majstra nie powącha a i w reprezentacji go nie ma, pewnie swoją role odgrywa tez fakt ze chlopacy się przyjaźnią wiec u naszego samoluba pewnie gdzieś pojawia się element zazdrości i porostu zamiast na murawie to swoją złość wyładowuje na twarzy partnerki, normalna akcja


Dodam tylko ze zmuszanie do czynności seksualnej można podpiąć pod gwałt wiec Mason już mi Ciebie szkoda
» 30 stycznia 2022, 09:44 #430
Carlitozz: Normalna akcja
Juz mi Ciebie szkoda

XD
» 30 stycznia 2022, 10:31 #429
Anhel: To była ironia
» 30 stycznia 2022, 18:58 #428
skowron32: Najważniejsze że zmuszał ją do seksu podczas lock downu:D
Swoją drogą jakby tak wyglądała to powinna isc na policje a nie wrzucać na jakieś social media takie rzeczy i brudy. Pewnie się mści dziewucha bo nie dał "ciapciaków na Syfore" makijaż itp i jazda:D
» 30 stycznia 2022, 09:31 #427
OldFasion: Kobieta jest pobita ale to jej wina, bo to przecież "mściwa dziewucha".
» 30 stycznia 2022, 09:42 #426
DevoMartinez: A skąd wiesz, że pobił ją akurat jej chłopak? Może chce wyłudzić odszkodowanie? Nagrywanie kogoś tez nie świadczy o czystych intencjach. Tym bardziej wrzucanie tego na social media zamiast udanie się na policję.
» 30 stycznia 2022, 09:47 #425
skowron32: nie twierdze że to jej wina. Możliwe że i dostała parę klapsów od Masona żadna frustracja go nie usprawiedliwia. W świecie wielkich pieniędzy normalne są jakieś takie fermenty które są sprowokowane żeby zniszczyć karierę danego człowieka przez zemstę na nim bo coś tam nie zrobił nie załatwił itp.
» 30 stycznia 2022, 09:48 #424
skowron32: DevoMartinez
Zgadzam sie w 100% i nagrywanie jest karane bynajmniej w Naszym prawie.
» 30 stycznia 2022, 09:49 #423
Kortney: A nie pomyślałeś, że zrobiła to żeby mieć dowody bo może nie był to pierwszy raz z jego strony?
» 30 stycznia 2022, 09:50 #422
DevoMartinez: Pomyślałem. Ale nie oceniam sytuacji i ludzi tak pochopnie jak Ty bo nie takie akcje widziałem w celu wyłudzenia odszkodowania, zemsty czy nawet dla szantażu. Mam nadzieje, że zgłosiła sprawę na policje a nie tylko wrzuciła na social i wyjaśni się co tam się wydarzyło.
» 30 stycznia 2022, 10:01 #421
mordynator: OldFasion
Myślałem że to sąd jest od wydawania wyroku ale widzę że Liverpoolowy ekspert z DP wie lepiej i on już wie jak było.
» 30 stycznia 2022, 10:38 #420
skowron32: może ktoś mu sie ktoś Pegasusem włamał na social media i wrzuca fajkowe rzeczy?
» 30 stycznia 2022, 09:24 #419
skowron32: no to do tego wszystkiego jeszcze Nam będzie potrzebny ktoś na pozycje Masona jak go "Milicja" zawinie do paki! U Nas będzie widoczny jego brak. W Sity jak ten Mendy czy jak mu tam miał postawione zarzuty to od razu odcięli się od Niego i nie widać jego braku! U Nas niestety będzie jego brak jak Rash znowu będzie kulał z formą albo wyleci przez kontuzje! Chodzi mi o przyszły sezon i kolejne gdzie zabraknie Cavaniego CR Martiala (jak go sprzedadzą)
» 30 stycznia 2022, 09:19 #418
Kortney: Czyli można powiedzieć, że Greenwood udowodnił wszystkim, że potrafi wejść w buty Ryana Giggsa.
» 30 stycznia 2022, 09:17 #417
skowron32: Giggs bzykał żonę bodajże brata ale chyba nikogo nie bił, Zresztą Giggs miał taką marke że chyba musiałby kogoś zabić żeby poszedł siedzieć
» 30 stycznia 2022, 09:22 #416
Zyvold: No i koniec kariery Greenwooda XD
» 30 stycznia 2022, 09:00 #415
Kortney: A tak dobrze się zapowiadał.
» 30 stycznia 2022, 09:06 #414
Kortney: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2022 08:23

Ja pier... z Masonem Greenwoodem jest coś nie tak. Nie wracając już do tego, że w szatni udawał uprawianie sexu z kolegą podskakując mu na kolanach. Nie wracając już do tego, że na zgrupowaniu reprezentacji podczas obostrzeń sanitarnych zamawiał sobie z Fodenem prostytutki do hotelu.

Ale to co ostatnio pojawiło się w siecie przechodzi ludzkie pojęcie. Gość znęca się fizycznie nad swoją dziewczyną Harreit Robson. Po internecie krążą zdjęcia pobitej dziewczyny, zakrwawiona twarz, pełno okropnych siniaków na ciele. To nie wygląda na wypadek. Sprawą pewnie zajmie się policja i prokuratura, więc gość sobie nasrał.

Masakra taki talent i tak sobie niszczy karierę.
» 30 stycznia 2022, 08:22 #413
OldFasion: Damskich bokserów to ja nie szanuję.
» 30 stycznia 2022, 08:28 #412
DaredevilUtd: Hmm Masz dowody, czy to wypociny brukowców jak zazwyczaj?
» 30 stycznia 2022, 08:38 #411
Kortney: Tak. Wejdź na twetter i tam będziesz miał zdjęcia z instagtama laski, opublikowała też film będąc pobita z podpisem "to everyone who wants to know what mason greenwood acually does to me".

Mało tego, widzę, że publikowane są też rozmowy Greenwooda z tą laską w których jej grozi.
Widać, że go potajemnie nagrywała, żeby mieć dowody.

Wszystko kolego jest na Twitterze wrzucane przez ostatnie kilka godzin. Żadne wymysły pismaków.
» 30 stycznia 2022, 08:46 #410
DevoMartinez: Widzę już ławnicy dp osądzili i wydali wyrok. Zamykamy.
» 30 stycznia 2022, 09:17 #409
Klimaa: Poczekamy i zobaczymy co z tego wyniknie ale wygląda nieciekawe.. nie osądzajmy na ten moment ale Mason udowodnił już że jest z niego niezłe ziółko..
» 30 stycznia 2022, 09:35 #408
Kortney: Klimaa no tak nieźle ziółko. Ale co innego jest dzwonić po dziwki podczas reżimu sanitarnego na zgrupowaniu a co innego pobić, zmuszać do stosunku i gwałcić. To już są ciężkie zarzuty. Zobaczymy jak sprawa się dalej potoczy. Klub narazie wydał oświadczenie, że nie toleruje żadnej przemocy ale czeka na więcej konkretnych informacji. Sprawa jest rozowojowa, od wrzucenia tych materiałów minęło niespełna kilka godzin.
» 30 stycznia 2022, 09:44 #407
OldFasion: @Klimaa
"Niezłe ziółko"?
Nie nazywajmy szamba perfumami.
Facet zlał swoją kobietę na kwaśne jabłko. Damski bokser i tyle.
» 30 stycznia 2022, 09:46 #406
Atlantic: "Nie wracając już do tego, że w szatni udawał uprawianie sexu z kolegą podskakując mu na kolanach."

A jaki to ma związek z czymkolwiek? XD
» 30 stycznia 2022, 11:03 #405
wrobel1992: Panowie /Panie potrzebuję pomocy. Sam jestem off jeśli chodzi o wszelkie social media. Dopływając do brzegu. Jest stary utwór grypy I&i "Pocałuj mnie". Z YT zniknął oryginalny teledysk w którym gość zaczął film od "pompownia butów" i genialnym układem tanecznym. Proszę o pomoc w odkopaniu tego filmu. Sam nie daję rady. Chętnie odwdzięczę się i w realu za pomoc. Proszę bardziej ogarniętych w walce z internetem o wsparcie. Pozdro MU Fans!
» 30 stycznia 2022, 01:29 #404
Chestnut: Czyli to nie jest to? - youtube.com/watch?v=0qdP3uycep8
» 30 stycznia 2022, 01:53 #403
Wave: klasyka
» 30 stycznia 2022, 03:37 #402
Ortega255: Co powiecie na Isaka w Arsenalu ? Bo wszystko na to wskazuje
» 29 stycznia 2022, 23:04 #401
Klimaa: Ciekawy transfer ale wielka niewiadoma.. Nie zna ligi także może się od niej odbić lub przeciwnie - jeśli ma "to coś" to sobie poradzi.
» 30 stycznia 2022, 09:36 #400
Tomczo: Płaczecie o transfery, a dopiero były bardzo dobre latem.
Zróbmy teraz kolejne w panice, a potem płaczcie znowu, że robimy transfery nie pod trenera i mamy mix graczy, nie do wizji trenera i nie pasujących do siebie.
» 29 stycznia 2022, 22:37 #399
RedDan: Tu jest problem że treneiro zmienia się co rusz, a w raz z nim wizja.
Dobre by było gdyby teraz nie kupili Haidary bo RR jest "tymczasowy", a potem by go wzięli na stałe, a transfer niezrobiony.
» 29 stycznia 2022, 22:41 #398
cris342: Prawie się zgadzam. To fakt, że wydawanie grubych milionów zimą nie mając pewności kto będzie trenerem na stałe nie ma większego sensu, ale szarpnięcie się na jakiegoś dobrego ŚPD, któremu kończy się kontrakt to żadne ryzyko. Kupujemy za grosze i jeśli nowy trener nie będzie chciał z niego korzystać to sprzedajemy za podobną jak nie lepszą kasę.
» 30 stycznia 2022, 08:34 #397
Tomczo: W sprzedawanie to nie jesteśmy jednak najlepsi. A taki zawodnik zawsze blokuje miejsce w składzie np. dla młodzika z akademii.
» 30 stycznia 2022, 09:40 #396
KubaUtd: 🚨 Ousmane Dembele przykuwa uwagę dwóch klubów występujących na co dzień w angielskiej Premier League.

💶 Barcelona oczekuje za Francuza 20 milionów €. Przeszkodą są jednak wysokie wymagania 24-latka, który oczekuje 230 tysięcy € tygodniowo.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ”Daily Mail” nie podaje, które kluby są zainteresowane usługami Dembele. Nieoficjalnie mówi się że jednym z nich jest Manchester United. Inne źródła podają, że Newcastle.
» 29 stycznia 2022, 22:02 #395
DaredevilUtd: Oby nie my, wystarczy nam klaunów w klubie, którzy dużo zarabiają i malo wnosza, najwięcej w szpitalu.
» 29 stycznia 2022, 22:11 #394
RedDan: Jasne, dopiero poszedł Pele na wypozyczenie, oby po sezonie Pogba i w ich miejsce Dzbanbele, ehe.
» 29 stycznia 2022, 22:26 #393
kckMU: Jako gwóźdź do trumny to byłby idealny.
» 30 stycznia 2022, 01:54 #392
skowron32: Szczerze to zabieramy się za transfery jak Pies do jeża kurde. Inni klepia transfery szybciutko i sprawnie a My śpimy...Z kupą w środku pola gdzie wszyscy jadą Nas jak i kiedy chcą. Eh może sie to poskleja zobaczymy
» 29 stycznia 2022, 21:51 #391
Chestnut: Jak się nie ma planu, to tak jest. Nasz klub jest zarządzany beznadziejnie i tyle w temacie.
» 29 stycznia 2022, 21:58 #390
skowron32: No bo jest zarządzany tragicznie to tak wygląda jakby wyjac akumulator z Ferrari zapalonego. Niby auto będzie działać i jeździć ale strach zgasić bo nie zapali. I tu właśnie ktoś wyjął akumulator i zgasil mamy ferrari ale które nie odpala eh
» 30 stycznia 2022, 07:15 #389
skowron32: Dobre transfery póki co robimy Martial i Diallo na wypożyczeniu. Ostatnio kogo sprzedalismy to Daniel James do Leeds i tyle sprzedajemy. Niewiem co się z Nami dzieje? Albo nie potrafimy albo nie chcemy sprzedawać? Zresztą kupowanie też nie wychodzi zbytnio
» 29 stycznia 2022, 21:47 #388
Chestnut: Jeżeli chodzi o sprzedawanie, to jesteśmy tak dobrzy jak Barcelona. :)
» 29 stycznia 2022, 21:50 #387
skowron32: No oni chyba lepsi trochę nawet aczkolwiek też nie kojarzę żeby ktoś niedawno od nich odchodził no prócz karzelka ale on to za darmo
» 29 stycznia 2022, 21:52 #386
Chestnut: No właśnie o to mi chodzi, że Barcelona jak kogoś oddaje to za darmo, albo za grosze.
» 29 stycznia 2022, 21:57 #385
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.01.2022 22:24

Problemem jest to, że wszyscy wiedzą iż jesteśmy od jakiegoś czasu na musiku i każdy transfer jest co najmniej dwu krotnie przepłacany. Serio Sancho 80 mln? Varane z 340 tysiącami tygodniówki? Ronaldo, który powinien wygrzewać się na Florydzie zarabia u nas podstawy 510 tysięcy, a z bonusami i udziałami ze sprzedaży praw wizerunku piłkarza podobno dochodzi do 874 tysięcy. Problemem jest zarząd który nie znał się na piłce nożnej, nie znał jej realiów.

Obecnie MU jest najbardziej dojonym klubem na świecie i w tym aspekcie musimy się ogarnąć kupując zawodników ciut mniej medialnych a tych z wygórowaną gotówką... oddać nawet za darmo.

PS. Do tego dochodzi wąska kadra. Szczerze na tylu zawodników ilu mamy w kadrze to jakąkolwiek wartość posiada tylko kilku. Natomiast ostatnie 2 okienka letnie to najgorsze decyzje transferowe jakie można było podjąć.
» 29 stycznia 2022, 22:23 #384
Czerwony123: Breaking news, Manchester utd jest bliski zakontraktowania koreanskie zlote dziecko ,nadzieje ich pilki .
Fukin Nowan..
Romano twierdzi,ze Here we go.... wyprzedzilismy o jego podpis Real , bayern,PSG I City..
» 29 stycznia 2022, 18:10 #383
tygrys26: Ogolnie to fajnie się czyta jak inne kluby dogadują transfery, a my w środku pola dalej z McFredem, którzy graja dobrze na tle haiis ogórków. Takie Newcastle kupuje Guimaresa z OL ciekawy defensywny pomocnik, Live tego Diaza (aczkolwiek kolejny skrzydłowy nam nie potrzebmy).
» 29 stycznia 2022, 18:07 #382
Lisan: Z którymi ogórkami grają dobrze? Nawet jak gramy z drużynami z drugiego końca tabeli to środek pola dominuje drużyna przeciwna
» 29 stycznia 2022, 18:34 #381
tygrys26: Nie no w ostatnim meczu całkiem dobrze im poszło. W sumie może masz raxje ze przesadzilem ze idzie im dobrze. Byłem, aslepiony ostatnim meczem.
» 29 stycznia 2022, 18:42 #380
Ortega255: A widziałeś Freda w Brazylii jak grał ostatnio? Zresztą gra w pierwszym składzie tam. To pokazuje jakim my jesteśmy śmiesznym klubem..
» 29 stycznia 2022, 20:50 #379
tygrys26: Przy Casemiro? Dziwne zeby slabo tam zagrał. Tak czy inaczej jest dobry na zmiennika, ale jeśli oczekujemy LM czy mistrza Anglii yo potrzebny jednak jest ktoś lepszy
» 29 stycznia 2022, 22:19 #378
GraanManU: Jones do Bordeaux podobno brakuje tylko zgody RR.
» 29 stycznia 2022, 17:10 #377
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.01.2022 17:53

Bordeaux are confident to sign Phil Jones from Manchester United. Talks at final stages also on player side, he’s keen on the move. #MUFC

Only the final ‘green light’ from Rangnick is missing to complete the deal. Bordeaux side, more than optimistic. -Romano

tylko nie piszą czy to wypożyczenie czy transfer definitywny

Nie no odeście Martiala, Amada, Jonesa, prawdopodobne Donnyego, możliwe Lingarda i jeszcze Teden Mengi na początku tego okienka. Byłbym naprawdę zdziwiony jakbyśmy kogoś last minute nie kupili.
» 29 stycznia 2022, 17:52 #376
Klimaa: Wypożyczenie na pół roku. Jednak nic nie piszą o ewentualnej klauzuli wykupu
» 29 stycznia 2022, 19:56 #375
DevoMartinez: Raczej wypozyczenie. Za duża tygodniówka i kwestia zdrowia niepewna. Do tego potrzebuje minut i gry jak powietrza.
» 29 stycznia 2022, 20:07 #374
tygrys26: A ja Engelsa i Tomaszewskiego mysle ze to jest TOP
» 29 stycznia 2022, 17:34 #373
PiesekLeszek: Jest jeszcze Strejlau.
» 29 stycznia 2022, 18:54 #372
BenzDealer: Moje wymarzone transfery:
Śpd - Haidara/ Tchouameni/Guimaraes
Skrzydło - Diaby
PO - Frimpong
Jeżeli odejdzie po wypożyczeniu Martial i klub pożegna się z Cavanim to na Napastnika Darvin Nunez.
Myślę że przy zwolnieniu tygodniówki Lingarda, Maty, Cavaniego i Martiala spokojnie do ogarnięcia te transfery w ciągu lata
» 29 stycznia 2022, 16:15 #371
Ortega255: Wstań zesr.... Się xD
» 29 stycznia 2022, 19:52 #370
KubaUtd: Wiadomo co z kontuzja Diallo ?
» 29 stycznia 2022, 16:07 #369
vieeeri: Podobają mi ruchy z klubu. Myślę, że jeszcze do końca okienka potwierdzą Donnego i Jonesa.
Liczę, że klub też z szacunku do siebie odpuści próby zatrzymania Pogby i skupi się na Tielemansie, któremu w przyszłe lato kończy się kontrakt. Co do ŚPD to moim faworytem jest Neves, ale cieszyłbym się z przyjścia zarówno tego Haidary, Kamary, Luiza czy Rice za rozsądną kwotę.
» 29 stycznia 2022, 15:39 #368
H2O1994: Ndidi też dobra opcja na śpd.
» 29 stycznia 2022, 17:06 #367
Hoccu: Bordeaux are seriously interested in signing Phil Jones from Manchester United, as per
@lequipe
. Bailly’s not leaving in Jan and so Bordeaux are hopeful to reach an agreement with Man Utd. Niebieskie koło #MUFC

Talks opened between clubs, waiting for Ralf Rangnick final decision. [ROMANO]

dla leniwych tłumaczenie.

Bordeaux jest poważnie zainteresowane podpisaniem kontraktu z Philem Jonesem z Manchesteru United, informuje lequipe.
Bailly nie wyjeżdża w styczniu, więc Bordeaux ma nadzieję na osiągnięcie porozumienia z Man Utd.

Rozpoczęły się rozmowy między klubami, w oczekiwaniu na ostateczną decyzję Ralfa Rangnicka.
» 29 stycznia 2022, 15:27 #366
Chestnut: "Bailly nie wyjeżdża w styczniu"
Chyba bardziej pasuje "Bailly nie odchodzi w styczniu".
» 29 stycznia 2022, 16:03 #365
Hoccu: google translator był używany :D nie chciało mi się tłumaczyć :D
» 29 stycznia 2022, 16:11 #364
Chudiniowy: Diallo fajnie próbuje
» 29 stycznia 2022, 14:14 #363
skowron32: i niech się ogrywa chłopak Rangersi dosyć solidna Ekipa niech się przebija do składu i walczy o stałe miejsce
» 29 stycznia 2022, 14:18 #362
Adrian0007: Na czym oglądacie?
» 29 stycznia 2022, 14:51 #361
skowron32: ja na stronie sts
» 29 stycznia 2022, 15:01 #360
Killgor: Polska myśl szkoleniowa; próbuj młody!
» 29 stycznia 2022, 15:37 #359
Chudiniowy: Najpierw żeby wyszło trzeba podjąć próbę
» 29 stycznia 2022, 16:52 #358
Hoccu: Juventus oferuje 5 mln euro i 2 mln w bonusach za Zakarie i taką propozycje złoży za kilka godzin. [Di Marzio]
» 29 stycznia 2022, 14:03 #357
atotrikos: Vlahovic, Zakaria - imo świetne okno dla starej baby.
» 29 stycznia 2022, 14:03 #356
skowron32: od Nas za Zakarie bedą chcieli ze 40 mln:D
» 29 stycznia 2022, 14:07 #355
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.01.2022 14:20

Manchester nie kupuje tego typu zawodników... za mało medialni. Serio typ na wybrakowaną u nas pozycję za 1/5 rocznej pensji Ronaldo a my nawet podchodów nie zrobiliśmy. Smutne.
» 29 stycznia 2022, 14:20 #354
skowron32: bo oni wezmą piłkarza z Famem a nie że jest dobry. On może być średni ale znany i przynosić kasę klubowi ! to jest przykre że ograni a mniej znani piłkarze do Nas "nie pasują"
» 29 stycznia 2022, 14:22 #353
skowron32: Teraz trochę lipa bo Rangersi w plecy już =D
» 29 stycznia 2022, 14:00 #352
rizx: Obydwie bramki stracone w niezwykle głupi sposób
» 29 stycznia 2022, 14:01 #351
skowron32: nom widziałem właśnie że bramki nie fortunne
» 29 stycznia 2022, 14:06 #350
Lisan: I co l? Wystarczyło 5 minut poza United i już odpalił :D a tak na serio znając nasze szczęście do wypożyczeń to jeszcze Martial załaduje jakiegoś hattricka w tym dwie bramki z przewrotki :D
» 29 stycznia 2022, 13:51 #349
atotrikos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.01.2022 14:03

Wróci i powie, że widzieli na co go stać więc zarząd go zostawi.
Później ławka, zagra ogony i odejdzie za darmo xD
» 29 stycznia 2022, 14:02 #348
skowron32: Nie ważne że na pustą z pół metra ale ważny GOL!! Dawaj Diallo jeszcze ze 2
» 29 stycznia 2022, 13:38 #347
Chudiniowy: Amad Diallo z golem dla Rangersów w 5 minucie :D
» 29 stycznia 2022, 13:35 #346
vieeeri: Hahaha 5min. i Amad z brameczką :D
» 29 stycznia 2022, 13:35 #345
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.01.2022 12:37

Na moje to Ralf moze zostać trenerem na stałe. Tylko po sezonie niech powywala wszystkich niepotrzebnych w sztabie szkoleniowym i niech sprowadzi swoich najlepszych ludzi. Fletcher niech zajmuje sie tym czym miał się zajmowac właśnie Ralf i moze jakos to bedziie wkoncu wyglądało. I oby zarząd robił to o co prosi Ralf i Fletcher i wrócimy wkoncu na właściwe tory. Wolę te opcje niż Pochettino czy innego Rodgersa. W Ten Haga czy Enrique jakoś niewierze aby mogli tutaj przyjść.
» 29 stycznia 2022, 12:36 #344
vieeeri: Jakby miał zostać na stałe to by sobie już ogarnął ŚPD, a tak nie chcą nowemu trenerowi nietrafionego prezentu dać
» 29 stycznia 2022, 13:19 #343
mikiartur: Amad pierwszy wyjazd na mecz z Rangersami od razu zaczyna w 1 składzie. Mecz o 13:30 transmitowany na polsat sport extra i polsat sport news
» 29 stycznia 2022, 12:30 #342
KubaUtd: Amad w pierwszym składzie ogień :)
» 29 stycznia 2022, 12:28 #341
Lisan: Nieoczekiwany zwrot w sprawie Paula Pogby. Francuz w ostatnich miesiącach leczył uraz ścięgna udowego i znajdował się w Dubaju.
Pogba jest zainspirowany osoba Ralfa Rangnicka i poważnie zastanawia się nad podpisaniem nowego kontraktu. Piłkarz oczekuje pensji w wysokości 400 tys funtów oraz deklaracji że bedzie ważna postacią w projekcie Ralfa Rangnicka.
» 29 stycznia 2022, 12:12 #340
kamilpe: Dzięki ale wystarczy przejrzeć stronę i znaleźć o tym artykuł: devilpage.pl/index/news/komentarze/71375/zwrot-w-sprawie-kontraktu-pogby-rangnick-zrobil-duze-wrazenie-na-francuzie/
» 29 stycznia 2022, 12:14 #339
SzarimMusty: Z jednej strony Paul jest wybitnym piłkarzem, z drugiej dawać 400tysięcy osobie która 3 sezon z rzędu częściej się leczy niż gra w piłkę. Dla mnie brzmi to co najmniej absurdalnie. Jak wróci po kontuzji i będzie grał na poziomie to można to rozważyć ale jeżeli ma mieć wieczne wolne to ja podziękuję nawet za obecne 290tysięcy.
» 29 stycznia 2022, 12:45 #338
Lisan: Oczywiste że żąda podwyżki. Ale w ogóle nie rozwinął się ani piłkarsko czy sportowo
» 29 stycznia 2022, 12:58 #337
lele1986: Ciekawe czy Pereire sprzedamy w końcu .
» 29 stycznia 2022, 12:12 #336
mordynator: Może jak udało by sie opchnąć Jessiego do Newcastle i Donnego na wypożyczenie do Crystal,to może jeszcze Ralf z zarządem pokusili by sie o jakiegoś DM-a w Deadline day bo komin płacowy został by troche odciążony
ale z drugiej strony nie ma co też robić tzw "panic buy" więc ten transfer musiałby być naprawde dobry a nie jakies półśrodki.
» 29 stycznia 2022, 12:05 #335
dzilu96: jessie chciałby do młotów, a my nie możemy oddać go do młotów
» 29 stycznia 2022, 12:07 #334
mordynator: Wydaje mi sie że jednak Jesse chciałby gdziekolwiek by po prostu grać a nie siedziec na ławie i zagrać łącznie ze 150min przez pół sezonu w MU.
» 29 stycznia 2022, 12:09 #333
skowron32: Nie rozumiem do końca jednej rzeczy? Czemu takie ekipy jak Liverpool MC Chelsi mimo iż mają jakościowych zawodników nadal kupują graczy i nie patrzą na szeroką kadrę! U Nas mimo, że 3/4 składu to przeciętniaki braki w składzie na pozycjach to po co wzmocnienia ? po co sprzedawać? robić jakieś zaporowe progi dla potencjalnych kupców. Z jednej strony rozumiem że trzeba porządki w klubie robić ale z drugiej to nie jest jakiś amatorki klub że nie może robić 2-3 rzeczy naraz tylko po kolei. Jeśli tak będzie to szło to za 5 lat może to ogarną
» 29 stycznia 2022, 12:03 #332
mikiartur: Excl: while Crystal Palace are progressing in talks with United since Wednesday, Everton have now entered in the race to sign van de Beek. Flaga Holandii #EFC

Lampard’s set to sign and wants Everton to try for Donny. Crystal Palace will push again to get the deal done. Two clubs race now. - od Romano
» 29 stycznia 2022, 11:59 #331
kamilpe: #mufc have held talks with Aurélien Tchouaméni’s entourage. Manchester City, Liverpool and Barcelona have also enquired #mulive [@RMCsport]
» 29 stycznia 2022, 11:52 #330
waletpl: Podobno tak byliśmy tym Luisem Diazem zainteresowani, a tu angielskie media popiskują, że już dogadany z Live.
» 29 stycznia 2022, 11:09 #329
tygrys26: My jesteśmy wszystkimi zainteresowani, a ja dalej cEkam na dwa transfery. Mianowicie Snejder i Gaitan to dwa wielkie nazwiska które mam nadzieję że wreszcie trafią do naszego klubu
» 29 stycznia 2022, 11:42 #328
boro: My się interesujemy, Live podpisuje
» 29 stycznia 2022, 11:52 #327
OldFasion: Chłop był do wzięcia, tym bardziej, że United płaci kosmiczne pensje na wejściu.
Liverpool propozycji wynagrodzenia United pewnie by nie przebił.
A tak staneło na 56k tygodniowo.
» 29 stycznia 2022, 11:54 #326
mordynator: Ale czy naprawde byłby nam potrzebny kolejny lewo skrzydłowy?
Ja rozumiem że Rash i Sancho troche cienują w tym sezonie ale dla mnie kompletnie nie zrozumiałe by było kupowanie kolejnego skrzydłowego za 50 baniek, gdzie jakkolwiek to zabrzmi mamy obsadzone te pozycje kosztem transferów do środka pola gdzie ta formacja faktycznie wymaga wzmocnień.
» 29 stycznia 2022, 12:00 #325
kamilpe: Tak byłby nam potrzebny kolejny skrzydlowtly, szczególnie lewy. Na tej pozycji nie mamy nikogo w optymalnej formie a Sancho musi grać w końcu na prawym skrzydle ciągle. Z drugiej strony sprawdź ilu skrzydłowych ma Liverpool a kupują kolejnego zawodnika. Strasznie żałuję, że nie podpisaliśmy z nim umowy, nawet za te 50mln.
» 29 stycznia 2022, 12:16 #324
mordynator: No nie zgadzam sie z tobą.Bo Rash też docelowo bedzie lewo skrzydlowym na lata, dodatkowo jest jeszcze Elanga i Amad na wypożyczeniu na tą pozycję.Według mnie priorytetem powinno być zakontraktowanie nowego DM-a bo ta pozycja u nas leży i kwiczy od lat.
» 29 stycznia 2022, 19:23 #323
RedDan: Oby w lutym nie wypadł żaden mecz, bo zapowiada się w końcu obfity miesiąc.
» 29 stycznia 2022, 01:43 #322
KubaUtd: 🟥 OFICJALNIE: Yannick Carrasco nie zagra z Manchesterem United. Reprezentant Belgii otrzymał 3-meczowe zawieszenie od UEFA za czerwoną kartkę, którą ujrzał w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko FC Porto.
» 28 stycznia 2022, 22:46 #321
nieeeeeeee: Dobra wiadomość Carrasco jest ważną postacią w ekipie Simeone
» 28 stycznia 2022, 23:07 #320
skowron32: Nie mamy się co spodziewać jakiś transferów zima, a bynajmniej dobrych transferów. Bruno był zimowym ewenementem transferowym ostatnich lat w UNITED. RR ma nosa do graczy mniej medialnych ale czy zarząd to wogole rozważy tego nie wie nikt z Nas. Bardziej bym oczekiwał na jakieś ruchu na rynku w lato.
» 28 stycznia 2022, 20:41 #319
awe: Nie ma co liczyc teraz na transfer kogos jakosciowego, nawet pojde dalej i wydaje mi sie, ze kurek juz sie dokrecil z transfarmi i w lato jeden wiekszy transfer bedzie sukcesem.
Co do styczniowych transferow to ewnementem bylo wyciagniecie Maty z Chelsea w polowie sezonu, Bruno to opozniony transfer z lata, ktorym to kolejny raz popisal sie zarzad United.
» 29 stycznia 2022, 09:24 #318
mikon70: Bynajmniej nie równa się przynajmniej
» 29 stycznia 2022, 09:43 #317
Glory1878: No w sumie "wymienienie" Herrery na Freda z dopłatą 50 mln to kolejny genialny ruch naszego zarządu.
Jak człowiek tak pomyśli, o tych wszystkich rzeczach co nasz zarzad odje... To aż się odechciewa kibicować
» 28 stycznia 2022, 18:31 #316
Chestnut: Z tym się akurat zgodzę.
» 28 stycznia 2022, 18:33 #315
mycka86: "Czy to prawda, że w Moskwie na placu Czerwonym rozdają Samochody? Tak, to prawda, tylko że nie w Moskwie, lecz w Leningradzie, i nie na placu Czerwonym, a na placu Rewolucji, i nie Samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną"

Twój post jest dokładnie taki.
» 28 stycznia 2022, 19:29 #314
DaredevilUtd: Idealnie mycka :)
» 28 stycznia 2022, 22:01 #313
rreddevilss: Serio jak nie kupimy Nevesa/Haidary czy kogokolwiek ogarnietego na pozycje SPD to ja czarno widze walke o top 4
» 28 stycznia 2022, 17:58 #312
Batigol222: w sumie też tak myślałem, ale z drugiej strony warto też spojrzeć na to, kto jest rywalem do tego topu: Arsenal ma ogólnie wyraźnie słabszą kadrę, plus nie mają drugiego porządnego ŚO do pary z Gabrielem (bo ten White to mem), ani środkowego napastnika. Tottenham ma problemy na wahadłach oraz w środku obrony. City, Liverpool oraz Chelsea mają lepsze kadry, niż United, ale to są dopiero 3 miejsca, a w domyśle United ma walczyć o to czwarte
» 28 stycznia 2022, 18:01 #311
OldFasion: To samo piszą na kanonierzy com.
Tylko, że United mieli walczyć o mistrza a Arsenal miał płonne nadzieje na top4.
» 28 stycznia 2022, 18:09 #310
SzarimMusty: Manchester miał nadzieje na mistrza ze względu na to, że śniliśmy dawnym Varanem oraz Sancho robiącym szum jak w BvB. Taka dwójka gdyby nas wzmocniła to byśmy zdobyli dużo więcej punktów. Niestety Varane ciągle gra w kratkę i częściej popełnia błędy niż genialnie interweniuje, a Sancho wygląda jak dziecko we mgle.

Do tego jeszcze przyszedł Ronaldo... niektórzy zapomnieli, że ma 36 lat i wierzyli w jego topowy poziom. Wierzyli, że wciągnie nas ten jeden poziom wyżej. Niestety on ściągnął nas 2 poziomy niżej.
» 28 stycznia 2022, 18:15 #309
motos8: SzarimMusty, w ogóle się nie zgodzę, że nas ściągnął dwa poziomy niżej. Gdyby nie Cris to pewnie byśmy opierali atak na Martialu na 9 i Rashfordzie na skrzydle. No no, na pewno byśmy nimi zawojowali lige i ligę mistrzów. 36 latek jest u nas liderem strzelców. A dlaczego nie młodzi ambitni? Portugalczyk im sznurówki plącze w korkach czy co?
» 28 stycznia 2022, 20:36 #308
SzarimMusty: Opieralibyśmy atak na Greenwoodzie i potencjalnie innym nowym napastniku. Ole już jakiś czas temu stracił zaufanie do umiejętności Martiala. Francuz bez Portugalczyka wcale lepiej by nie stał u nas w klubie. Dodatkowo przypomnę, że rok temu jakoś top4 wywalczyliśmy, nie ważne że rekordowo mała ilość punktów wystarczyła do drugiego miejsca ale... wystarczyła. Dystans do mistrza kraju też najniższy od czasu odejścia SAFa. Więc mimo zakupu 3 "top" piłkarzy progres powinien być widoczny gołym okiem. Sancho i Varane z różnych powodów nie grali. Ronaldo w pierwszych meczach był primadonną, która tylko stała w polu karnym - dwa pierwsze mecze i wykonany tylko 1 pressing na rywala. Potem się troszkę ogarnął ale ciągle jest zbyt statyczny by być napastnikiem topowej drużyny.

Ronaldo idealnie odnalazłby się w PSG, tam jest taka przepaść w umiejętnościach między paryżanami a resztą stawki, że taki CR7 mógłby miej pracy wkładać i kręcić liczby olbrzymie.
» 28 stycznia 2022, 20:45 #307
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 22:06

U kanonierow nie zmienił się w trakcie sezonu moze nager oraz większość sztabu szkoleniowego, także nie zmieniła się wizja gry. Nie rozumiem po co te głupie porównywania, każdy chyba zapomina o tym co ważne. To media nakręcały wszystkich, że będziemy szli na mistrza, a klub po swojemu kupił zawodnikow których chciał, a nie których żądał Ole. Każdy mowil, ze najwiekszym problemem jest ŚPD i to było mocno widoczne i wciaz jest.
» 28 stycznia 2022, 22:03 #306
Radomirus: DaredevilUtd

Każdy widział, że problemem jest brak DM-a z wyjątkiem Eda... on chyba piłkę ogarniał na poziomie FIFY... no może i FM-a. Częste wczytywanie sava i wtedy można bez środka pola i potrójną koronę zdobyć
» 29 stycznia 2022, 00:35 #305
Radomirus: SzarimMusty

Prawdę mówiąc przed przyjściem Ronaldo to tak to wyglądało.

że z przodu będzie grał Greenwood na zmianę z Cavanim, prawe skrzydło miał ogarniać sprowadzony talent Sancho (lub ewentualnie Greenwood jeżeli na szpicy byłby Cavani + ew. Lingard jako zmiennik). Lewe skrzydło to Rash i Martial do rotacji.

Środek obrony został wzmocniony Varanem (po zeszłym sezonie wszyscy raczej oczekiwali odstawienia Victora na rezerwę), skrzydła obrony w zeszłym sezonie w miarę hulały...

... i wydawało się, że główny cel to właśnie wzmocnienie środka pola porządnym defensywnym pomocnikiem.

Przyszedł Ronaldo i wyszło jak wyszło :/
» 29 stycznia 2022, 00:45 #304
Ortega255: White mem ? XD No to u Nas w takim razie cała obrona to memy :) Chłopie co Ty piszesz..
» 29 stycznia 2022, 13:46 #303
kamtor: Tylko że teraz wypożyczamy zawodników a okazać się może że puzniej nikogo na zmianę nie będzie mogli by kogoś do środka pola sprowadzic
» 28 stycznia 2022, 17:55 #302
kamtor: Nie jest to taki zły pomysł widać że nie boji się zdjąć lub posadzić nal ławce świętych krow
» 28 stycznia 2022, 17:53 #301
Czerwony123: W przypadku awansu do top 4 , Glazery beda chcieli zatrzymac Ralpha na stanowisku przez kolejne 3 lata, Ponoc kontrakt juz czeka. Jakie wasze zdanie?
Jak na ten moment,to niemiec nie dostal jescze zadnego pilkarza.
» 28 stycznia 2022, 17:31 #300
deksoo11: jesli naprawdę by było widać progres, pressing by działał i gdybyśmy kontrolowali gry to jest to naprawdę dobry pomysł, po 3 latach mógłby zwerbować swojego następce który kontynuowałby jego styl gry
» 28 stycznia 2022, 17:35 #299
kckMU: Zależy ile Ralf miałby do powiedzenia i ile z jego zaleceń byłoby spełnianych. Jak ma być dymany jak każdy inny, to nie ma znaczenia kto na tej ławce będzie siedzieć.
» 29 stycznia 2022, 11:46 #298
mikiartur: Talks ongoing again today between Manchester United and Crystal Palace for Donny van de Beek. Patrick Vieira is pushing to have Donny soon. Discussions on salary coverage and loan fee between the two clubs. No buy option clause included. [
@FabrizioRomano
]
» 28 stycznia 2022, 16:45 #297
ArktoS: Mam dziwne podejście do tego, ale się cieszę, że pójdzie na wypożyczenie. Po pierwsze, to nie chciałbym, żeby gdziekolwiek odchodził, bo uważam go za dobrego zawodnika, któremu nikt nie wie czemu manager nie daje szansy. Dwa, to nie gra i przez to traci szanse na występ na mundialu, gdzie w kadrze Holandii daje sobie radę. No i trzy, to po prostu cieszę się, że będzie mógł w końcu grać, bo ja sam na jego miejscu byłbym bardzo zły, kiedy ktoś nie wystawiałby mnie do gry w takim momencie kariery. Nie wyszło mu tutaj, bardzo tego żałuję, ale to po prostu jest dla niego najlepsze rozwiązanie. Być może jak zwolni się miejsce Pogby po sezonie to jeszcze do nas wróci, chociaż wypożyczenie pewnie byłoby jednak jego pożegnaniem z Old Trafford.
» 28 stycznia 2022, 18:38 #296
kamtor: Ciekawe czy kogoś ściągniemy Na sam koniec
» 28 stycznia 2022, 16:20 #295
mikiartur: a ja nw dlaczego obstawiam, że tak
» 28 stycznia 2022, 16:53 #294
V3x: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 17:19

co to nw? ta gra New World? Poklikamy razem ?
» 28 stycznia 2022, 17:17 #293
majk: północny zachód
» 28 stycznia 2022, 17:19 #292
levy181: Ja myślę że nie
» 28 stycznia 2022, 17:48 #291
majk: North-West lewy
» 28 stycznia 2022, 18:06 #290
kamilpe: Kilka dni temu rozeszły się plotki na temat potencjalnego transferu Andera Herrery z PSG do Tottenhamu. Transfer miał polegać na wymianie piłkarzy, Tanguy Ndombele miał przejść do PSG, a Ander Herrera do Tottenhamu.

Jak podaje The Athletic plotki zostały szybko ucięte przez samego zawodnika -
"Jako pomocnik jestem zadowolony z gry w PSG, natomiast jeśli miałbym przenieść się do Anglii to mógłbym grać tylko i wyłącznie dla Manchesteru United" / Koneserzy Ligi Angielskiej

Oj przydałby się teraz.
» 28 stycznia 2022, 15:10 #289
Killgor: Fred-McT-Herrera? serio?
» 28 stycznia 2022, 15:13 #288
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 15:22

Mozna to zabrzmi śmiesznie i żałośnie czy naiwnie ale chciałbym zeby tutaj nadal grał. To typowy zadaniowiec i walczak i żałowałem jego odejścia bo było pozbyć się wielu innych, gorszych i mniej przydatnych zawodników. Przedewszystkim tych ktorzy grali tutaj tylko dla pieniedzy. Herrera zawsze był wierny klubowi. Takich piłkarzy nam trzeba również do głębokiego składu.
» 28 stycznia 2022, 15:21 #287
wrobel1992: Dlabigt23 dokładnie się z Tobą zgadzam. Nasz klub cacka się z gośćmi jak Martial i Pogba, a jego olali po całości. Przecież to był idealny materiał na kapitana. Spokojnie w okół jego osoby możnabylo tworzyć środek pola.
» 28 stycznia 2022, 15:26 #286
Lisan: Pełna zgoda, a śmiali się z kółeczek które krecił Herrera. Dziś za nim tęsknimy bo uraczono nas duetem McFred :)
» 28 stycznia 2022, 15:29 #285
Chestnut: Ja za nim nie tęsknię, ten sam poziom co Fred.
» 28 stycznia 2022, 16:05 #284
majk: Herrera to był nasz najlepszy pomocnik od czasu odejścia Carricka. Został nawet raz piłkarzem sezonu z tego co pamiętam. Na konto Ole ta strata nestety.
» 28 stycznia 2022, 16:07 #283
Chestnut: To, że został piłkarzem sezonu nie znaczy, że był bardzo dobry, był lepszy od reszty zespołu i tyle. Nie zgodzie się tez, że Herrera był naszym najlepszym pomocnikiem od czasu odejścia Carricka. Matić był lepszy, jestem w stanie nawet powiedzieć, że Fellaini był lepszy niż Herrera.
» 28 stycznia 2022, 16:15 #282
Radomirus: Jeżeli poziom zespołu ma iść w górę to musimy ściągać piłkarzy, którzy ten poziom podniosą a nie takich, którzy w najlepszym wypadku spowodują, że będzie tak jak jest.

Herrera, niezależnie od osobistych sympatii, nie jest zawodnikiem, który by ten poziom podniósł.
» 28 stycznia 2022, 16:22 #281
awe: Chestnut ten sam poziom co Fred ? Ponioslo Cie ...
Herrera byl najlepszym pilkarzem sezonu w United, glosno bylo o transferze do (jeszcze wtedy wielkiej) Barcelony, wzielo go PSG i jak widac, wcale nie jest przyspwany do lawki, jak mu wielu tutaj wrozylo, bo przeciez maja znakomitych pomocnikow, zdobyl Superpuchar Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Lige Europy (pisze tylko o sukcesach w MU) Fred nigdy nie osiagnie polowy tego co Ander i bedzie tutaj siedzial emerytury, bo nikt za niego nie da nawet kilkanascie mln funtow, na co stac nawet druzyny z drugiej czesci tabeli, tylko tak patrzac to nie widze, zeby taki Everton, Leicester czy nawet AV zastanowili by sie nad kupnem takiego pilakrza...
» 28 stycznia 2022, 16:28 #280
skowron32: Herrera teraz jest moim zdaniem dużo lepszym piłkarzem niż był kiedyś u Nas. Przydałby się teraz ale to nie realne.
» 28 stycznia 2022, 16:39 #279
majk: awe dokładnie, żaden maestro z Herrery nie był, ale to jest i był naprawdę dobry i solidny piłkarz, zawsze zostawiał serducho na boisku, swoje tu wygrał, ze zdecydowanie gorszym składem niż dzisiaj mamy.
» 28 stycznia 2022, 17:19 #278
Chestnut: NO I CO Z TEGO, ŻE BYŁ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM W UNITED. Jakby był najlepszym zawodnikiem United za czasów SAFa, to wtedy coś znaczyło. Ta wielka Barcelona skończyła się dawno, kiedy oni ostatnio zrobili jakiś dobry transfer? Więc, to ze interesowali się Herrerą też nic nie znaczy.
Herrera nie grał raczej jako defensywny pomocnik, zawsze miał kogoś w stylu Fellainiego, Carricka, czy Maticia. Kup defensywnego pomocnika, postaw Freda na swoją pozycję, to wtedy można pisać czy zdobędzie tyle samo pucharów, czy więcej. Herrera też nie miał tak bezzębnego napadu jaki mamy w obecnej chwili, ciężko coś wygrać nie strzelając bramek.
» 28 stycznia 2022, 17:36 #277
sturmik: Herrera był jak Fellaini - jednym z symboli upadku United. Hiszpan bez techniki, który strzelał na bramkę tak że piłek dotąd nie znaleziono. Typowy walczak - poziom Aston Villi. A to że zrobili go graczem sezonu?- ile razy był nim w ostatnich latach De Gea czy Shaw - patrz wyżej- oznaka jak głeboko upadliśmy.

Cieszyłem się jak odszedł i nie chciałbym żeby broń boże kiedykolwiek jeszcze tu wrócił.
» 28 stycznia 2022, 17:36 #276
majk: Mam całkowicie odmienne zdanie, Herrera był inteligentnym, dobrze wyszkolonym technicznie, z niezłym przeglądem pola i pracowitym pomocnikiem. Zdecydowanie najlepszy zawodnik u nas, od odejścia Carricka, w środku pola. Dodatkowo wciąż z diabełkiem w sercu jak widać i szacunkiem do barw klubowych, którymi piłkarze tacy jak Martial i Pogba podcierają się od lat.
» 28 stycznia 2022, 17:53 #275
awe: Herrara genialnie laczyl pomoc, Fred tego genialnie nie robi, sam sobie odpowiedziales jakich drwali mial Herrera, Carrick juz na emeryturze, Fellaini to taki defenywny byl ze ho ho , zawsze w polu karnym, Matic juz przyszedl na uzupelnienie skladu, a nie do pierwszej jedensatki choc przebylyski mial genialne, ale tamta pomoc z gwiazda Pogba trzymal tylko i wylacznie Herrera, Fred nigdy niczego nie trzymal...
Piszesz, co z tego, ze trofea do ktorych znaczaco sie przyczynil, ze wielkie marki sie o niego ubiegaly, w jednej gra, co z tego ze najlepszy pilkarz sezonu i zaraz walisz, ze Fred gra z bezzebnym atakiem dlatego kopie sie po czole? United w srodku pola przegyrwa z niemal kazda druzyna, to przez taki parodystow nie ma ani wspracia w ataku ani w obronie, Herrera musial grac z takim mistrzowskim atakiem jak Lukaku/Martial/Rash/pomyłka Sanchez/ kotuzjwany Ibra, a biedny Fred meczy sie z Sancho/Rashfrd/Greenwood/Cavani/Ronaldo/Martial*
» 28 stycznia 2022, 17:54 #274
Lisan: Pod względem przeglądu pola Herrera lepiej ogarniał środek pola niż tych dwóch kapiszonów McFred. Co chwilę któryś zdziwiony że piłka jest za plecami. Szkoda że odszedł bo dziś by grał w podstawie
» 28 stycznia 2022, 18:02 #273
majk: Właściwie to jeżeli ktoś ma być symbolem upadku United, to właśnie Pogba i Martial, gwiazdorzy z wiecznym talentem, kupowani za olbrzymie sumy i pobierający równie olbrzymie tygodniówki, bez szacunku do herbu, kibiców, kolegów z drużyny i trenerów, i z ego wielkim jak Ronaldo, czy Messi, którzy jednak przez całą swoją karierę zapracowali osiągnięciami na swoje statusy ikon futbolu.
» 28 stycznia 2022, 18:05 #272
Chestnut: Herrera genialnie łączył pomoc? Spowalniał każdą akcje i kręcił kółeczka. Tak technicznie jest lepszy do Freda, tylko rzadko z tego korzystał, tak samo jak Pogba. Czy Herrera jest inteligentny, nie wiem, sądząc po tym jak ciągle machał rękami i całe mecze wykłócał się z sędziami. Fellaini może nie był genialnym defensywnym pomocnikiem, ale tam grał przez co Herrera nie musiał tam grać. Fred niczego nie trzymał? To sobie pooglądaj jak grał Fred gdy Carrick był tymczasowym. Lingard też się znacząco przyczynił do trofeów, które wygraliśmy. Właśnie! Herrera miał Lingarda w formie, Rashforda, który jednak na początku strzelał, miał Rooneya, prawdziwego kapitana, patrz co robi w Derby, Martial też grał lepiej niż teraz. No dla mnie różnica jest duża.
» 28 stycznia 2022, 18:12 #271
GoForWin: Pogba to jest definicja upadku, a nie symbol.
» 28 stycznia 2022, 18:12 #270
majk: Herrera przez całą karierę w United miał tyle wylewów co Fred w jednym meczu.
Fred zagrał 2 niezłe mecze u Carricka i jest lepszy od najlepszego piłkarza sezonu sprzed paru lat xD
Tak różnica jest duża. Fred nie ma z kim grać na to wychodzi, same patałachy. Jakieś Bruno Fernandesy, Cristiany Ronaldy, Sanche Panche. Herrera miał najlepszy duet środkowych obrońców w PL Smalling i Blind, który nawet nie był obrońcą, a nie jakieś tam Varany, co to zdobyły 4 razy lige mistrzów. Na bokach obrony grali młodzi Valencia i wiecznie młody Ashley Young, a w ataku Ibra leczył kontuzje. CAŁĄ ROBOTE ODWALAŁ FELLAINI, to był geniusz, najbardziej niedocaniany DM w historii tego klubu.
» 28 stycznia 2022, 18:38 #269
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 19:22

Nigdzie nie napisałem, że jest lepszy, tylko, że to jest ten sam poziom.

Po za tym słaba ta ironia. Co z tego, że mamy nazwiska, co z tego, że niby na papierze Ci zawodnicy są lepsi, jeżeli nie pokazują tego na boisku? Young nigdy nie odpuszczał, Valencia to samo, grali zawsze na 100%. Smalling nie był wcale gorszy od Maguire, to też raczej ten sam poziom, tylko, ze nie potrafił wyprowadzać piłki. Przecież nasza obrona ze Smallingiem była jedną z najlepszych w lidze.
» 28 stycznia 2022, 19:17 #268
majk: No nie wiem, całkiem dobra ironia to była. Moge jeszcze tak
HerRRerA tO tEn sAM pOziOM cO FrEd, wYglĄdAł lEPej bo mIAł fELAiniEgo I lEpsZO dRuŻynE, ON tYLKo umIaŁ kReNCić kóŁEcZka, fReD pOkaZAł jAki jEst dObRy nAprAwdE w 2 mEczAcH u CaRrAsa
» 28 stycznia 2022, 22:19 #267
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 22:38

"Co z tego, że mamy nazwiska, co z tego, że niby na papierze Ci zawodnicy są lepsi, jeżeli nie pokazują tego na boisku?"
Nie chcę się wpieprzać między wódkę a zakąskę, jednak według mnie tym Chestnut trafił w sedno, co sprawia, że Wasza dyskusja nie ma sensu. Po co się kłócić o to, który piłkarz jest lepszy? Ten nasz były, czy aktualny? Nie ma to znaczenia, bo tego nie widać w ogóle na boisku. Aktualna gra United według mnie mało się różni od tego, co obserwowaliśmy parę lat temu np. za LvG. Co z tego, że mamy nową, "lepszą" jakość na papieże pod względem kilku pozycji, skoro tego nie widać? To nie piłkarze stanowią problem, i doskonale przecież o tym wiecie.
Tyle chciałem ze swej strony dodać do dyskusji. Pozdrawiam.
» 28 stycznia 2022, 22:37 #266
majk: Najpierw stwierdziłeś ''NO I CO Z TEGO, ŻE BYŁ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM W UNITED. Jakby był najlepszym zawodnikiem United za czasów SAFa, to wtedy coś znaczyło.''
W ostatnim swoim komentarzu i poprzednich zachwycasz się składem, jakim United dysponowało w czasach Herrery i tamci piłkarze byli lepsi niż ci których mamy obecnie wg ciebie, ale fakt że został uznany najlepszym zawodnikiem sezonu, spośród tych wszystkich świetnych piłkarzy, nic nie znaczy i jest na tym samym poziomie co Fred. W takim razie czemu Fred, mając gorszą konkurencje od Andera, nie dostał jeszcze tytułu najlepszego gracza sezonu? Można tu dostrzec pewien brak konsekwencji.
» 28 stycznia 2022, 22:48 #265
Chestnut: "W ostatnim swoim komentarzu i poprzednich zachwycasz się składem, jakim United dysponowało w czasach Herrery i tamci piłkarze byli lepsi niż ci których mamy obecnie wg ciebie"

Nic takiego nie napisałem. :)

"ale fakt że został uznany najlepszym zawodnikiem sezonu, spośród tych wszystkich świetnych piłkarzy, nic nie znaczy i jest na tym samym poziomie co Fred."

Tak.

"W takim razie czemu Fred, mając gorszą konkurencje od Andera, nie dostał jeszcze tytułu najlepszego gracza sezonu? Można tu dostrzec pewien brak konsekwencji."

Bo w środku mamy czarną dziurę na pozycji defensywnego pomocnika i to, że jest zmuszony grać na tej pozycji nie jest wina Freda, bo to nie jego pozycja. Po za tym, to że ktoś nie wygrał nagrody dla najlepszego gracza sezonu nie znaczy, że jest słaby. Ktoś po prostu mógł być odrobinę lepszy. :)
» 28 stycznia 2022, 23:47 #264
wrobel1992: Niezla dyskusja się wywiązała. Chestnut, czesto piszesz ciekawe komentarze czy się z nimi zgadzam czy nie, ale apizac, że Ander to ten sam poziom co Fred to lekki skandal. Hiszpan boiskową inteligancją zjada Freda na śniadanie, jedyne w czym Brazylijczyk ma przewagę to asysty (szczególnie w tym sezonie). I jeszcze jedno. ... Fellaini nigby nie był DM. U nas na siłę go tam wciskali, zawsze w Evertonie grał wysoko, a naszym trenerom się ubzdurało zrobić z niego DMa chyba tylko dlatego, że był wysoki.
» 29 stycznia 2022, 08:38 #263
skowron32: Mogliby jakaś bombę transferową na koniec ogłosić! Ale u Nas transfery trwają po kilka tygodni lub miesięcy niektóre nawet do dziś trwają=D Snajder Gaietan nadal są w kręgu zainteresowań =D
Popatrzeć na inne kluby to jakoś to szybciej i sprawniej wszystko idzie.
» 28 stycznia 2022, 14:42 #262
OldFasion: Tak, zwłaszcza w Arsenalu i Tottenhamie :).
» 28 stycznia 2022, 15:12 #261
mikiartur: W sumie transfer Ronaldo klepneli w półtora dnia około
» 28 stycznia 2022, 16:44 #260
vieeeri: Wazza co swoim tekstem kupił serca kibiców Derby. Chciałem, aby Derby się utrzymało, ale teraz chce jeszcze bardziej
» 28 stycznia 2022, 14:30 #259
sturmik: Nie powiedzialbym 2 razy ze Roo nie bedzie za kilka lat managerem United.
Co jak co ,ale motywowac pilkarzy umie i ma charyzme a to juz wiekszosc sukcesu ,bo od reszty moze miec specjalistów.
» 28 stycznia 2022, 14:45 #258
ArktoS: No mogliby nam na koniec tego Nevesa podpisać :D
» 28 stycznia 2022, 14:14 #257
vieeeri: Chcialbym jakies plotki świeże na ten temat poczytać, aby połudzić się jeszcze do końca okienka :D
» 28 stycznia 2022, 14:24 #256
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 14:48

Albo jakiegos noname jak Diallo mogliby oglosic rzutem na tasme.
Jeszcze nic nie gral w doroslej pilce ale zaplacimy za niego 30 mln.
A potem dodadza ze tak w ogóle to chlopak przyjdzie za pól roku.
Takie cuda tylko u nas.
» 28 stycznia 2022, 14:48 #255
skowron32: Tak czytam że mamy szeroką kadrę i wogole, ale inne kluby też mają szerokie kadry LFC, MC czy Chelsi nie mają wcale mniejszych. Różnica jest zasadnicza, u nich cała kadra prezentuje z reguły chociażby średni poziom u Nas z całej kadry kilku graczy jest na wyższym poziomie paru na średnim ( i to jak im się wszystkim chce) reszta to przecietniaki którzy w powyższym klubach by się nie lapali do kadry meczowej. Dlatego tak patrzę że mimo iz kluby mają szerokie kadry to wciąż starają się wzmacniać dane pozycje u Nas kibel. Niech Harry Bailly Shaw Victor nabawia się kontuzji lub covid i chyba Glazery z RR będą grali na boisku
» 28 stycznia 2022, 13:27 #254
Killgor: Najgorzej jak nabawia sie Harry,Victor,Varane,Jones,Bailly,Shaw,Telles,AwB,Dalot :/
» 28 stycznia 2022, 13:54 #253
skowron32: Albo zostaną wykartkowani bo oni akurat lubia dostawać karteczki....
» 28 stycznia 2022, 14:37 #252
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 14:51

Wtedy na srodek pomocy wpadnie McTomek i Matic.
Na boki mlodziaki lub Rashford/Sancho jako wahadlowi.
» 28 stycznia 2022, 14:50 #251
KubaUtd: 🚨 Franck Kessié is set to REJECT a free transfer to Tottenham this summer in favour of joining Inter Milan or Juventus.

He wants to stay in Italy.

(Source: Gazzetta.it) totki niedługo będą musieli robić transfery z ekstraklasy xd
» 28 stycznia 2022, 12:59 #250
Apocalypse: Się nie śmiej bo u nas gdyby nie tygodniowki to tak samo chętnie by zawodnicy przychodzili...
» 28 stycznia 2022, 13:11 #249
KubaUtd: W sumie masz rację.
» 28 stycznia 2022, 15:01 #248
KanapowyEkspert: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 12:56

Panowie nie przejmujcie się, ***ówka nie może wyrwać wiecznie, jeszcze będzie dobrze
» 28 stycznia 2022, 12:55 #247
Lisan: Nikt się nie przejmuje, do 30 lat czekania na majstra zostało jeszcze trochę :D
» 28 stycznia 2022, 13:14 #246
KanapowyEkspert: Dokładnie, a jednak tylko jedno więcej, era przed Fergusonem i po hahaha
» 28 stycznia 2022, 13:21 #245
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2022 13:29

Widzę że mierzysz już czas w Erach. Myślisz że aż taka posucha będzie po Kloppie?:D
» 28 stycznia 2022, 13:29 #244
nieeeeeeee: Jak po Klopie ona już po mistrzostwie w 2020 się zaczęła.
» 28 stycznia 2022, 13:32 #243
Safik: "OldFasion: @dlabigt23
Diaz miał oferty z innych klubów. Oferty były korzystniejsze finansowo dla Porto ale Diaz chciał odejść tylko do LFC. Dzięki temu Liverpool zapłaci mniej niż zapłaciłby Tottenham."

Tottenham proponował 45 mln, a LFC ponoć 70 to rzeczywiście mniej...
» 28 stycznia 2022, 11:16 #242
kamilpe: Liverpool will submit an official bid in the coming hours for Luís Diaz - he’s top of LFC scouting list. €40m guaranteed plus easy bonuses around €20m plus €5m difficult bonuses. #LFC Salary now discussed with agent. Tottenham opening bid was turned down by FC Porto.

40mln a reszta w bonusach, to jak 70mln? Skąd masz takie informacje?
» 28 stycznia 2022, 11:35 #241
sisinho: Jeśli bonusami jest kwali do LM czy okreslona liczba spotkań to raczej realna kwota będzie zbliżona do 60-70 mln.
» 28 stycznia 2022, 11:38 #240
OldFasion: "Porto had higher bids from other clubs, but Diaz was adamant that he only wanted to go to Liverpool, which led to the reduced fee. *David Maddock*"
» 28 stycznia 2022, 11:49 #239
nieeeeeeee: NEW: Liverpool are not plotting a move to sign Porto attacker Luis Diaz this month. #awlive [@JamesPearceLFC]
» 28 stycznia 2022, 11:59 #238
Strzelec: Ten David Maddock to dziennikarz Mirror, więc te informacje brałbym z przymrużeniem oka.
» 28 stycznia 2022, 12:00