deksoo11
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
19-09-2021 |
| Dni w serwisie: |
1722 |
| Ostatnia wizyta: |
06-06-2026 o 11:53 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
PSG-United 1-3 |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Varane |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 1722 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika deksoo11 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 578 |
| Liczba komentarzy, które deksoo11 dodał(a) dziennie | 0.34 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
04.06.2026 do newsa Manchester United uzgodnił transfer Edersona
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.06.2026 18:57City bierze Andersona i Enzo mając Rodriego, arsenał bierze Tonaliego mając Zubemendiego i Rice a my mając Ugarte bierzemy edersona za prawie 50 baniek z rocznym kontraktem (28 lat). Jest to niesamowicie głupia decyzja jako pierwszy transfer bo później nie można się dziwić młotom jak będą od nas wołać 80m za Fernandesa (który wciąż nie jest 6stka)
23.05.2026 do newsa Manchester United ogłosił oficjalną decyzję w sprawie Michaela Carricka
Pokaż
Ten transfer Edersona to jest jakis kompletny absurd, gracz po srednim sezonie, ktory nie potrafi niewiadomo czego a gra jak mieszanka ugarte z fredem za 50 milionów Z ROCZNYM kontraktem, zamiast nawet poczekac chwile bo moze zaraz WHU spadnie z ligi i fernandes który jest 2x ciekawszym zawodnikiem i doswiadczonym w PL będzie za poł darmo. Przeciez jak my dajemy za sredniaka z rocznym kontrkatem 50 milionow to newcastle moze zawolac od nas z 130 za tego tonaliego, a przypomnijmy ze trzeba wzmocnic boki obrony i skrzydlo xdd
05.08.2025 do newsa Manchester United - Everton 2:2. Pierwsze minuty Mbeumo, efektowna bramka Mounta
Pokaż
Skąd my wgl mamy tyle kasy do wydania? ja rozumiem ze z koszulek, sponsorow itp zarabiamy najwiecej na swiecie ale my nikogo nie sprzedalismy i robimy transfer prawie za 100m po wydaniu 150m na dwoch zawodnikow juz wczesniej, ffp nas nie ogranicza? a jak mamy tyle pieniedzy i jeszcze mamy kupci pomocnika to nie lepiej wydac tych pieniedzy na Balebe
10.07.2024 do newsa Czerwone Diabły rozpoczęły przygotowania do sezonu 2024/2025
Pokaż
To okienko zaczęło się bardzo dobrze, jesli klub przed sierpniem dopnie transfery
Yoro (zaakceptowana oferta)/De lighta (dogadywana kwota z BM) - swoja droga ciekawe czy te deale sa zalezne od siebie
Ugarte
Branthwhite
Zirkzee (raczej już dopięty)
to będzie to naprawde najlepsze okienko w ostatnich latach, warto dodac ze zmiany w sztabie sa obiecujace, dwoch trenerów przyszlo dla roli asystenta i zmiany w strukturach tez sa naprawde mocne