Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Pierwszy wywiad Diallo dla MUTV: Chcę zdobywać trofea z Manchesterem United

» 14 stycznia 2021, 11:19 - Autor: matheo - źródło: manutd.com, MUTV
Amad Diallo w tym tygodniu po raz pierwszy stawił się w centrum treningowym Manchesteru United w Carrington. Młody skrzydłowy ćwiczył na boisku oraz na siłowni, a po zajęciach udzielił pierwszego wywiadu klubowej telewizji MUTV.
Pierwszy wywiad Diallo dla MUTV: Chcę zdobywać trofea z Manchesterem United
» Amad Diallo w tym tygodniu po raz pierwszy przekroczył próg ośrodka treningowego Manchesteru United w Carrington
Witamy w Manchesterze United. Jakie to uczucie przyjść w końcu do tego klubu?
– Jestem w siódmym niebie, że mogę tutaj być. Jestem bardzo podekscytowany tym, aby rozpocząć moją karierę w Manchesterze United. To spełnienie marzeń i nie mogę doczekać się gry z chłopakami.

Transfer został ogłoszony w październiku. Jak zatem wyglądały te ostatnie miesiące?
– Ostatnie miesiące były trochę dziwne. Miałem nadzieję na to, że będę grał częściej w Atalancie, ale tak się nie stało. Teraz jestem tutaj i bardzo się z tego cieszę. Mam spore oczekiwania odnośnie mojego pobytu i nie mogę doczekać się startu.

Jak bardzo możesz rozwinąć się jako piłkarz?
– Jestem młody, mam dopiero 18 lat i wciąż przede mną dług droga. Chcę uczyć się i rozwijać. Będę słuchał się starszych piłkarzy i trenerów. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby osiągnąć sukces.

Jak bardzo podekscytowany jesteś tym, że dołączasz do zespołu naszych fantastycznych trenerów i światowej klasy piłkarzy?
– Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać. Jestem bardzo podekscytowany perspektywą pracy z tymi fantastycznymi ludźmi w tak wielkim klubie. Ta przygoda się dopiero zaczyna i jestem naprawdę podekscytowany. Jestem w siódmym niebie.

W naszych szeregach mamy Twojego rodaka, czyli Erica Bailly’ego. Jak bardzo będzie to pomocne w aklimatyzacji w klubie?
– Bardzo, Eric będzie moim punktem odniesienia. W ostatnich miesiącach byliśmy w kontakcie i rozmawialiśmy. Będę prosił go o rady i słuchał tego, co ma do powiedzenia. Ale także innych piłkarzy, którzy mówią po francusku czy włosku, jak na przykład Paul Pogba. On też będzie dla mnie kolejnym dobrym punktem odniesienia.

Jak wdzięczny jesteś Atalancie za swój dotychczasowy rozwój?
– Zawsze będę wdzięczny Atalancie, bo są tam fantastyczni ludzie, od trenera do prezydenta klubu. Zawsze mnie wspierali i zawsze mogłem na nich liczyć. Należą im się ogromne podziękowania i to dzięki nim teraz jestem tutaj.

Co masz nadzieję osiągnąć w Manchesterze United?
– Lekko się denerwuję, gdy to mówię, bo to dopiero mój początek tutaj. Moim marzeniem jest natomiast wygranie Premier League i Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Taki jest móc cel.

Twoja rodzina musi być chyba bardzo dumna, że dołączyłeś do Manchesteru United?
– Tak, zdecydowanie. Zawsze mogę liczyć na moją rodzinę i wspierają mnie na mojej drodze. Gdy tylko pojawiła się szansa na transfer do Manchesteru United, to okazali mi wielkie wsparcie. Są ze mnie dumni i bardzo im za to dziękuję.

Jaką masz wiadomość do milionów kibiców Manchesteru United na całym świecie?
– Chciałbym się przywitać z każdym sympatykiem Manchesteru United na świecie i nie mogę doczekać się, aż rozpocznie się tutaj moja podróż.


TAGI


« Poprzedni news
Yorke: To będzie kolejny krok dla Fernandesa
Następny news »
Szczera odpowiedź Solskjaera na temat szans United na mistrzostwo Anglii

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (339)


Roxyx: Ole w wywiadzie z Filtvedtem:
"Amad Diallo jest teraz z pierwszą drużyną. To wielki talent i damy mu trochę czasu. Jest w jednym z najlepszych klubów do osiągnięcia swojego potencjału. Amad może być powołany do [pierwszego] zespołu, myślę, że zadebiutuje w tym sezonie".

Z twittera Romka
» 15 stycznia 2021, 17:23 #339
is200second: To jest zwykła zasłona dymna. Myślę że od początku szykują go na pierwszy sklad. Jak nie w niedzielę to w następnym meczu zagra.
» 15 stycznia 2021, 18:15 #338
Anhel: Jest w planach zawieszenie ligi? Może się wypowiedzieć ktoś mieszkający w UK? Pytam bo na konferencji Kloppa padło pytanie o zawieszenie rozgrywek
» 15 stycznia 2021, 17:06 #337
is200second: Tak podobno szykują się do zakończenia rozgrywek toż przed meczem z Liverpoolem. Jutro wladze ligi mają podać oficjalna informacje. Tytuł jest nasz :D
» 15 stycznia 2021, 17:18 #336
mycka86: Za duża kasa i naciski ze strony sponsorów i stacji TV. FA stanie głowie żeby grać dalej, nawet jeśli pół ligi będzie zarażone.
» 15 stycznia 2021, 17:21 #335
PastaDoCiasta: W sumie dziwię się, że nie zdecydowali się na rozwiązanie jak w zeszłym sezonie w NBA. Stworzono "bańkę" dla wszystkich drużyn, sztabów, trenerów, sędziów itd, przed wejściem do niej każdy miał robione testy i odbywał 2 tygodnie kwarantanny i grali bez przeszkód do samego końca. Tak, wiem, rozwiązanie dość drastyczne (choć bańkę oczywiście można opuścić, tylko żeby do niej wrócić znów testy i 2 tygodnie kwarantanny), ale przynajmniej skuteczne
» 15 stycznia 2021, 17:24 #334
Pyra: jeżeli ktoś chce jedną akcją podsumować Rooneya:
youtube.com/watch?v=dBSrKMfz33w
» 15 stycznia 2021, 16:17 #333
SkilledHydra16: Wayne Rooney został stałym trenerem Derby County. Podpisał kontrakt do 2023. Ciekawe jak sobie poradzi.
» 15 stycznia 2021, 14:41 #332
Cieniu: Nasz najlepszy strzelec, brakuje mi go.
» 15 stycznia 2021, 14:58 #331
Roxyx: I tym samym zakończył oficjalnie swoją karierę piłkarską. Oby wyprowadził Derby z tego dołka, a najlepiej jakby awansował do Premier League.
» 15 stycznia 2021, 15:13 #330
TheSpecialOne: Myślę, że to nie jest zawód dla Rooneya.
» 15 stycznia 2021, 15:41 #329
PastaDoCiasta: Świetnie, czytałem że chce Phila Jonesa to teraz ma pełne pole do działania :D
» 15 stycznia 2021, 15:44 #328
Strzelec: Rooney marzył o zostaniu managerem po zakończeniu kariery. Dość szybko dostał szanse, aby się wykazać. Mam nadzieję, że uda mu się coś wygrać z Derby.

@TheSpecialOne
Dlaczego to nie zawód dla Rooneya?
» 15 stycznia 2021, 15:56 #327
TheSpecialOne: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 16:05

@Strzelec: sorry, nie chcę tu rozkręcać następnej burzy.

Chociaż jak tak pomyślałem, to może się mylę. Franek Smuda coś tam w końcu osiągnął.
» 15 stycznia 2021, 16:04 #326
SkilledHydra16: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 14:40

Dean Smith menedżerem miesiąca za grudzień.
» 15 stycznia 2021, 14:37 #325
PastaDoCiasta: Kompletnie tego nie rozumiem, jakim cudem nie dostał jej Ole? Najlepszy wynik w Premier League w grudniu (w sensie liczba punktów, bilans bramkowy itd), do tego w bezpośrednim pojedynku pokonaliśmy Aston Ville.
» 15 stycznia 2021, 15:47 #324
Anhel: Jak idzie zle to pierwszy jest zwalniany, jak idzie dobrze to nawet pochwalić go nie potrafią. Ja sobie to tłumacze tak ze widocznie w Anglii uznali ze to jest normalne ze jesteśmy na 1 miejscu i tak powinno być dlatego nie ma za co nagradzać Ole
» 15 stycznia 2021, 16:16 #323
SkilledHydra16: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 16:20

Ville pokonaliśmy już w styczniu. W grudniu Villa zdobyła 11 pkt w 5 meczach, natomiast my 14 pkt, ale w 6 meczach. Dodatkowo wyniki Villi zapewne potraktowali jako większe osiągnięcie, niż nasze i nasze wskoczenie na lidera. Stąd ta decyzja raczej.
» 15 stycznia 2021, 16:17 #322
Pyra: Piłkarze miesiąca PL :
Gerrard 6x
Kane 6x
Aguero 5x
Rooney 5x
Van Persie 5x
Dennis Bergkamp, Thierry Henry, Frank Lampard, Cristiano Ronaldo, Paul Scholes, Alan Shearer 4x
....
Bruno 4x w rok
» 15 stycznia 2021, 14:36 #321
91nc99: Dziwię się, że brak na liście RvN. Lista jednak dowodzi tego, że łatwiej wbić się w tej klasyfikacji, jeśli jest się wybitnym graczem w co najwyżej dobrym zespole (Liverpool SG, Tottenham HK, MU dla BF).
» 15 stycznia 2021, 14:42 #320
pictor: Aguero ma 7
» 15 stycznia 2021, 14:45 #319
Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 14:54

racja, ja chyba widziałem ranking z 2018r
u reszty chyba się nie zmieniło :)
a tak BTW jak nie dostanie nagrody gracza PL to będzie śmiech na sali (nawet jak lekko obniży loty)

Bruno ma jeszcze 7x piłkarz miesiąca ligi portugalskiej 2017-2019
» 15 stycznia 2021, 14:52 #318
Roxyx: I Bruno jest też pierwszym piłkarzem w historii PL, który zdobył te 4 nagrody w jeden rok (wg Squawki). Gdybyśmy zaszli daleko w LM a Portugalia coś by powalczyła w ME to chyba byłby faworytem do Złotej Piłki o.o
» 15 stycznia 2021, 15:15 #317
Pyra: faworytem do ZP jest Lewy i to zdecydowanym
po 1 dalej strzela najwięcej w Europie
po 2 jak już raz wygrał, to tak jak CR czy Messi będzie dostawał część głosów za nazwisko
» 15 stycznia 2021, 15:53 #316
UnitedFan07: Patrząc na wyniki i osiągnięcia Bruno widać ze powoli nadchodzą lepsze czasy dla United pewne pokolenie piłkarzy zakończyło kariery wraz z odejściem SAFA czy w 2014 roku. Teraz powoli wychodzimy z okresu przejściowego i tworzy się zespół tak jak za SAFA po 2005 roku gdzie tez kilku ważnych piłkarzy zakończyło kariery wtedy a jak kolejni odpalili to resztę już wszyscy pamiętamy czyli lata 2007- 2011
» 15 stycznia 2021, 16:13 #315
Roxyx: @Pyra w obecnej chwili na pewno, ale wiele zależy od turniejów międzynarodowych - w końcu gdyby nie MŚ, Modrić nigdy by tej Złotej Piłki nie dostał. Jeżeli Bayern znowu dojdzie daleko w LM a my jakoś poradzimy sobie na Euro to Lewy na 80% dostanie Złotko.
» 15 stycznia 2021, 17:12 #314
Diabelski97: Bruno Fernandes ma tyle samo nagród zawodnika miesiąca w Premier League co Timo Werner bramek w Premier League.

Zacięty pojedynek.
» 15 stycznia 2021, 14:25 #313
Oskar062: Z Wernerem to w ogóle ciekawa sprawa jest bo gość wychodzi sam na sam i nie potrafi wykończyć akcji i ciekawe co jest powodem bo nie wierze, że aklimatyzacja może być aż tak trudna że w sytuacji sam na sam się nie umie trafić
» 15 stycznia 2021, 14:33 #312
Diabelski97: Jestem mocno zdziwiony jego postawą, widać u niego brak pewności siebie.
Ale Havertz to dopiero zagadka.
» 15 stycznia 2021, 14:36 #311
Filips11: @oskar podejrzewam że to kwestia psychiki tak jak u martiala, on też na sam na sam ładuje w nogi bramkarza. Myślę że jak się przełamie np. jakby dostał karnego to poszłoby z górki
» 15 stycznia 2021, 16:46 #310
TheSpecialOne: Widzę tu coraz więcej pytań o możliwość legalnego oglądania meczów United. To cieszy. Niestety jest też grono osób, które korzystają z nielegalnych źródeł, streamów itp. I wręcz się tym chlubią.

Napiszę teraz rzecz oczywistą dla większości ale przez pewną grupę jednak nie rozumianą. Manchester United jak wiele innych klubów zarabia na sprzedaży praw do transmisji telewizyjnych ze swoich meczów. Jest to jedno ze źródeł dochodów dla klubu. W Polsce prawa do transmitowania meczów Premier League posiada C+. Im więcej abonentów, tym większe zyski dla stacji tv. Im większe zyski dla stacji tv, tym więcej klub "wyciąga" pieniędzy przy sprzedaży praw. Oglądając mecze z nielegalnego źródła, jesteś ZŁODZIEJEM okradającym klub.
» 15 stycznia 2021, 14:16 #309
Lokator23: Ludzie ogladajacy streqmy nie okradaja klubu tylko jak cos stacje telewizyjna ktora wykupila prawa do transmisji
» 15 stycznia 2021, 14:21 #308
TheSpecialOne: Czyli dalej nie rozumiesz prostej zależności.
» 15 stycznia 2021, 14:23 #307
Camorrista: Rozumiem, że jak juz gospodarka upadnie, stracisz prace i nie będziesz mial za co kupic chleba czy ryzu, to popelnisz samobojstwo, bo kradzież nie wchodzi w gre ?
» 15 stycznia 2021, 14:24 #306
Oskar062: Ja tutaj uważam generlanie, że oceniasz troche wszystkich swoją miarą bo Ciebie stać i Ty możesz to inni też. Pamiętaj, że nie każdego stać na to i teraz wiem, że się sypnie "przecież to tylko 50 zł". Trzeba pamiętać, że mimo tego iż mamy XXI wiek to nie każdy może mieć w domu dobry internet co za tym idzie, pakiet C+ do oglądania w necie który jest tańszy z tego co wiem nie wchodzi w grę. Natomiast telewizja z C+ kosztuje minimum 100 zł około żeby mieć kanały sportowe (wiem bo posiadam). 100 zł to nie majątek ale trzeba pamiętać, że nie każdego stać na to żeby to wykupić, a też są ludzie którzy nie mają czasu i oglądają 2 mecze w miesiącu, więc płać 100 zł za dwa mecze. Różne sytuacje różni ludzie i problemy, zgadzam się że to jest złodziejstwo ale myślę że wszyscy którzy na bieżąco śledzą pl i mają grosza to mają legalne źródło.
» 15 stycznia 2021, 14:26 #305
TheSpecialOne: @Camorrista: Rozumiem, że gospodarka w Twoim kraju upadła, Ty straciłeś pracę i jesteś głodny? Ale jesteś kibicem i chciałbyś dalej oglądać mecze United? Jeśli rzeczywiście Twoja sytuacja życiowa jest taka ciężka to postaraj się jednak nie kraść. Odezwij się do mnie na priv, jestem przeciętnym zjadaczem chleba ale postaram się pomóc.
» 15 stycznia 2021, 14:29 #304
Lookasinho: Oskar mam canal+ i wszystkie eleveny i płacę 70 zł. Kwestia negocjacji. Kończy Ci się umowa - składasz wypowiedzenie - dzwonią do Ciebie z działu utrzymania klienta i czasem musisz zlać ich 5 razy, żeby za 6 przedstawili dobrą ofertę.
» 15 stycznia 2021, 14:38 #303
kubuzaw: Co to za bezsensowny komentarz... Klub dostaje pieniądze od stacji TV i kwota jest odgórnie ustalana, więc kluby mają gdzieś czy oglądasz legalnie czy nie bo "hajs się zgadza". Nielegalne streamy są zmartwieniem tylko i wyłącznie stacji TV.
» 15 stycznia 2021, 14:41 #302
TheSpecialOne: @kubuzaw: serio, nie ogarniasz, że przy następnym kontrakcie stacja zapłaci więcej za transmisję jeśli będzie miała większą oglądalność? Ile masz lat?
» 15 stycznia 2021, 14:45 #301
Oskar062: Lookasinho może też zależy gdzie bo ja mam vectre i przez pierwsze pół roku też za tyle miałem także tak, to moja pierwsza umowa więc może się coś by zmieniło na następnej ale ja mam dosyć vectry także podziękuje haha
» 15 stycznia 2021, 14:47 #300
helupa: piractwo to nie kradzież.
» 15 stycznia 2021, 14:56 #299
fiszbin: TheSpecialOne. Masz rację i jej nie masz jednocześnie. Prawo do transmisji PL wygrywa jedna lub dwie telewizję, które zaoferują największą sumę. Czyli Sky I BT sport aktualnie. To od nich odkupują takie firmy jak Canal+. I szczerze mówiąc, nikogo na górze nie obchodzi czy Canal + ma widzów czy nie. Mają zapłacić, jak chcą mieć zysk muszą sami znaleźć sobie widzów. I tyle w temacie licencji.
Co do oglądania legalnego, to fajnie że robi to co raz więcej ludzi. To nie jest efekt tego że nagle stali się dobrymi ludźmi, tylko dostępności oferty.
» 15 stycznia 2021, 15:07 #298
Chestnut: Piractwo to nie kradzież powiadasz? Więc wydaj płytę, zrób aplikację, grę, czy coś narysuj. My sobie to elegancko ściągniemy, bo po co płacić, co nie? (:
» 15 stycznia 2021, 15:16 #297
MadBuzzer: Rozumiem, ze nigdy w życiu nie pobrałeś żadnej gry, muzyki z torrentow, piratebaya itd. Nigdy w zyciu nie oglądałeś filmów na stronach typu zalukaj itd. Nigdy w zyciu nie pobrałeś ksiazki do nauki z chomika czy lekcji online (etrapez np.). Generalnie wszystko co czytałeś, słuchałeś, w go grałeś sprawialo, ze portfele twórców były grubsze? W innym przypadku jesteś złodziej, kłamca i oszust w dodatku hipokryta :)
» 15 stycznia 2021, 15:52 #296
TheSpecialOne: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 15:57

Rozumiem, że pytasz Chestnuta ale ja odpowiem za siebie. Zgadza się, kupuję oryginalne płyty, oryginalne gry i nawet książki w empiku. Nie mam chomika, tylko kota. Ale nic mu nie zabieram, wręcz przeciwnie.
» 15 stycznia 2021, 15:56 #295
MadBuzzer: Nie interesuje mnie Twój inwentarz :). Jeśli jest tak jak piszesz i nigdy w życiu tego nie zrobiłeś to chapeau bas. Choć szczerze wątpię :), ale to Cię też nie musi obchodzić.
» 15 stycznia 2021, 16:08 #294
TheSpecialOne: Sorry, jeszcze tylko dopowiem, bo co niektórzy wyciągają błędne wnioski co do mojego statusu materialnego. Nie robię tak dlatego, że jestem bogaty. Bo nie jestem. Nie mam nawet auta. Zarabiam średnią krajową. Robię tak bo tak uważam.
» 15 stycznia 2021, 16:19 #293
karassas: Piractwo to zwykła kradzież czy się to komuś podoba czy nie. Większość piratów po prostu nie zdaje sobie z tego sprawy i tyle w temacie.
» 15 stycznia 2021, 16:19 #292
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 16:48

Nie karmcie trolla.

Napina się jakim to nie jest kibicem bo (o ile to prawda) wydaje na klub śmieszne pieniądze. Mioduski wtopil w legie mnóstwo pieniędzy a zapytaj ich kibiców o opinie o nim.

Nawet jeśli oglądasz na streamach to nie ma to znaczenia. Klub nosi się w sercu, nie portfelu.

Zaatakował Cię naczelny hejter Naszych piłkarzy i typ który regularnie pluje na trenera nawet pomimo ostatnich 12 miesięcy. Uaktywnia się przed meczem siejąc skrajny defetyzm, w trakcie spotkania wymądrza się i obraża Naszych gdy wynik się nie zgadza. Gdy zwyciężamy zaszywa się w swojej norze.
» 15 stycznia 2021, 16:45 #291
Kapitan1230: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 16:51

TheSpecialOne

Kota w głowie też masz? No i czy to prawda ,jak to powiadają ze kota posiadają tylko wredni ludzie?

Chestnut wyjaśniony :)
» 15 stycznia 2021, 16:49 #290
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 16:53

Masz wszystko legalne i oryginalne , jeżdzisz na mecze na Old Trafford, kupujesz koszulki itp. A zarabiasz średnią krajową.

Czyli mieszkasz z mamusią i nie masz dziewczyny.
» 15 stycznia 2021, 16:52 #289
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 16:58

"Rozumiem, ze nigdy w życiu nie pobrałeś żadnej gry, muzyki z torrentow, piratebaya itd. Nigdy w zyciu nie oglądałeś filmów na stronach typu zalukaj itd. Nigdy w zyciu nie pobrałeś ksiazki do nauki z chomika czy lekcji online (etrapez np.). Generalnie wszystko co czytałeś, słuchałeś, w go grałeś sprawialo, ze portfele twórców były grubsze? W innym przypadku jesteś złodziej, kłamca i oszust w dodatku hipokryta :)"

Tak ściągam gry i programy, w momencie kiedy akurat mnie na to nie stać, ale jak już mam kasę, to te ściągnięte tytuły kupuję. Muzyki słucham na spotify i oficjalnych kanałach yt. Książek nigdy nie pobierałem, od tego jest biblioteka? O lekcjach online nawet nie słyszałem. Oglądałem filmy na zalukaj, ale przez to, że ktoś używa tej strony, ja sam raczej filmów nie oglądam, jak już to mam netflix, hbo go, amazon prime. Jedynie co piracę, bo jest kiepska dostępność w Polsce to anime. Pochodzę z czasów gdy kupowanie gierek na bazarku było normalne, bo dostęp był słaby, jednak mimo wszystko to co piracę, następnie kupuję. Sam rysuję, więc staram się szanować prawa autorskie.

"Czyli mieszkasz z mamusią i nie masz dziewczyny."

Nie ma nic w tym złego, jest jakieś głupie przekonanie, że każdy musi mieć dziewczynę i własne mieszkanie inaczej jest przegrywem. Żałosne. Wytykasz innym, a teraz sam powiedz co osiągnąłeś.
» 15 stycznia 2021, 16:54 #288
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 17:07

No jak dla mnie związek z kobietą i odcięcie pempowiny to absolutna podstawa dorosłego życia. Dla mnie zalosnym jest nie spełnianie tych warunków , i owszem tak uważam że w pewnym wieku nie mając tego stajesz się przegrywem.


To jest forum kibicowskie o piłce i kolego wiedz że mnie nie obchodzi Twój status, nie chce go znać, ale gdy ten pajacyk atakuje innych w tak żałosny sposób to ja nie moge nie napisać tej refleksji.
» 15 stycznia 2021, 17:04 #287
Oskar062: Proszę powiedz, że z tym posiadaniem dziewczyny i ze jest to podstawa dorosłego życia to sobie żartujesz bo No XD
» 15 stycznia 2021, 17:09 #286
TheSpecialOne: Ludzie pomóżcie bo google nie znalazło. Co to jest "pempowina"?
» 15 stycznia 2021, 17:11 #285
Kapitan1230: To teraz wpisz dziewczyna :)
» 15 stycznia 2021, 17:17 #284
TheSpecialOne: Niestety, z dziewczyn już wyrosłem. Wolę kobiety.
» 15 stycznia 2021, 17:21 #283
Chestnut: @Kapitan1230 poziom wypowiedzi 8 latka. Także tego, A NIE PRZEPRASZAM JAK MASZ DZIEWCZYNĘ NO TO STARY WYGRAŁEŚ ŻYCIE! #zabawne
» 15 stycznia 2021, 17:25 #282
Kapitan1230: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 17:30

TheSpecialOne

Z średnią krajową i podejściem do niektórych spraw będzie ciężko tobie znaleść kobietę :)


Chestnut

Sorry ale ten twój bełkot nic nie daje,już nie raz pokazałeś ze szkoda czytać twoich komentarzy a o dziewczynie ktoś tam do Mou pisał wiec się do tego odniosłem, widzę ze czytanie ze zrozumieniem kuleje :)
» 15 stycznia 2021, 17:26 #281
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 17:34

Specjalny

Nawet nie czaisz jaki jesteś malutki wytykajac mi tylko ortograficzne błędy. Na nic innego cię nie stać ?

Oskar

To co rączka forever ? No bo nie ściemniaj że nie masz potrzeb. No chyba że lubisz zabawę, na pewno nie rzucę kamieniem. Ale wiedz że młodość kiedyś mija. Co z rodziną? Dziećmi ? chcesz zostać na starość sam?


EDT
specjalny to jak jednak nie jesteś sam ? Bo wygląda jakbyś nieśmialo chciał nas okłamać ale coś słabo Ci idzie bo się wstydzisz. Takie trochę prawiczkowate

Moja kobieta nawet jak będzie miała 100 lat będzie najwspanialsza dziewczyną na świecie buraczku.
» 15 stycznia 2021, 17:29 #280
Oskar062: Nie potrzebuje mieć dziewczyny żeby jak to określiłeś się bawić ale nie o to tu chodzi, gościu jeżeli dla Ciebie dziewczyna jest wyznacznikiem dorosłości to "XD". Dla mnie wyznacznikiem jest to że mieszkam w wielkim mieście, utrzymuje się sam, kończe studia i pomagam dziadkom w tej trudnej chwili. Wyznacznikiem tego czy jest się dorosłym nie jest i nigdy nie będzie kobieta czy dla kobiet mężczyzna też nie. Jeżeli takie masz podejście do życia to współczuje, dla mnie najważniejszy jest mój rozwój osobisty, a nie to czy mam w tym momencie kobiete czy nie :)
» 15 stycznia 2021, 17:39 #279
Chestnut: "Sorry ale ten twój bełkot nic nie daje,już nie raz pokazałeś ze szkoda czytać twoich komentarzy a o dziewczynie ktoś tam do Mou pisał wiec się do tego odniosłem, widzę ze czytanie ze zrozumieniem kuleje :)"

Bełkotem to możesz nazwać swoje wypowiedzi.
Tak ja napisałem. Także tego kto tu ma problemy z czytaniem.

"To co rączka forever ? No bo nie ściemniaj że nie masz potrzeb. No chyba że lubisz zabawę, na pewno Cię nie skrytykuje ;) ale wiedz że młodość kiedyś mija. Co z rodziną? Dziećmi ? chcesz zostać na starość sam?"

Nawet jeśli, to nic Ci do tego? Nie ma w tym nic złego.
Wiesz, że nie potrzeba mieć dzieci? Skąd takie przekonanie, że trzeba mieć dzieci? Wiesz ile jest dzieci w domach dziecka? Możesz im pomóc.
Są przyjaciele, więc sam raczej nikt nie będzie.
Będziesz dobrym człowiekiem, będziesz pomagał innym, to nigdy na starość nie będziesz sam. I to, że znajdziesz sobie żonę i zrobisz jej dzieci wcale nie oznacza, że nie będziesz sam na starość. Także tego.
Masz żonę/dziewczynę, masz dzieci, super cieszę się, mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy, ale nie wszyscy tego potrzebują do szczęścia i to, że ktoś tego nie ma nie oznacza, że jest przegrywem.
» 15 stycznia 2021, 17:43 #278
manegarrincha: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 17:46

Oskar

No to ja współczuję Tobie. Fajnie że się rozwijasz ale chyba Ci ikry trochę brak sk oro dziewczyna, w tym wieku Ci nie potrzebna.
Jak możesz żyć bez sexu? To już bym wolał olać trochę inne obowiązki.

Rozwijaj się ale pamiętaj że najlepsze lata Ci uciekają. I jeszcze jedno: Jeśli znalezienie partnerki i docelowe założenie rodziny nie jest wyznacznikiem dorosłości to co nim może być? Nie pojmuję
» 15 stycznia 2021, 17:45 #277
Chestnut: "Jak możesz żyć bez sexu?"

Jeżeli serio zadajesz takie pytanie, to idź do psychologa, możliwe że jesteś uzależniony.
» 15 stycznia 2021, 17:49 #276
Oskar062: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 17:54

Nie będę zagłębiał się w te dyskusje bo ona jest poniżej pewnego poziomu, poza tym nie czytasz nawet tego co pisze bo właśnie wypisałem Ci co według mnie jest wyznacznikiem dorosłości, a Ty zadałeś to pytanie zaraz po tym jak Ci to wyjaśniłem. Nawet opisałem Ci że nie trzeba mieć dziewczyny i można uprawiać sex ale czytanie to nie jest Twoja mocna strona i patrząc po składni zdania to myślenie i edukacja również, idę bo nie ma co tu dyskutować
Pozdrówki

Edycik mały

Jak byś chciał wiedzieć to Twój cel życiowy czyli dziewczyna i dziecko, mogą mieć największe ameby życiowe i patologia zamiejska. :)
» 15 stycznia 2021, 17:51 #275
Camorrista: Piractwo to nie kradzież. To jest raczej podkategoria lub odmiana pasożytnictwa. Ale kradzieżą bym tego nie nazwał. Bo piracąc nigdy nie nabywasz oryginalu danego produktu, a jedynie kopię kopii.
Ludzie piracą, bo nie stac ich na wykupienie i oplacanie wszystkich pakietów telewizyjnych i internetowych, a tylko na niektórych jest dostępne to, czego poszukują. Jakbys usunal te wszystkie pirackie witryny, to myslisz ze w magiczny sposob wzroslaby nagle ogladalnosc na C+ i ludzie zaczeliby kupowac oryginalki ? XD przeciez to niczego by nie zmienilo, ludzie nadal by kombinowali jak to ominac, lub po prostu by nie ogladali. W zaden magiczny sposob nie wzrosnie ci liczba abonamentów nabywajacych C+
» 15 stycznia 2021, 17:58 #274
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 18:08

" Bo piracąc nigdy nie nabywasz oryginalu danego produktu, a jedynie kopię kopii."

Ściągnięcie filmu niczym się nie różni od kradzieży tego filmu w sklepie. Kompletnie niczym, prócz tego, że masz fizyczną kopię.

"Ludzie piracą, bo nie stac ich na wykupienie i oplacanie wszystkich pakietów telewizyjnych i internetowych, a tylko na niektórych jest dostępne to, czego poszukują. Jakbys usunal te wszystkie pirackie witryny, to myslisz ze w magiczny sposob wzroslaby nagle ogladalnosc na C+ i ludzie zaczeliby kupowac oryginalki ? XD przeciez to niczego by nie zmienilo, ludzie nadal by kombinowali jak to ominac, lub po prostu by nie ogladali. W zaden magiczny sposob nie wzrosnie ci liczba abonamentów nabywajacych C+"

No tak, tylko C+ może to zmienić oferując ciekawą ofertę w korzystnej cenie.
» 15 stycznia 2021, 18:04 #273
manegarrincha: Wolałbym być nie wykształcona patologią niż za kobietę mieć rękę za młodu. Z gustami się nie dyskutuje.
» 15 stycznia 2021, 18:22 #272
Chestnut: "Wolałbym być nie wykształcona patologią niż za kobietę mieć rękę za młodu. Z gustami się nie dyskutuje."

>Wolałbym być nie wykształcona patologią niż za kobietę mieć rękę za młodu.
>Z gustami się nie dyskutuje.

Po pierwsze już jesteś nie wykształconą patologią jeżeli to napisałeś. xD
Po drugie nikt Ci nie kazał za kobietę mieć rękę, jak wolisz mężczyzn to było sobie wyobrazić faceta, no jakby no wiesz. Co wolisz.
Po trzecie tak bardzo cię boli pupa, że ktoś jest szczęśliwy nie mając dziewczyny I NIE UPRAWIA SEKSU?! xD
» 15 stycznia 2021, 18:30 #271
Blau: Tak sobie myśle, że mamy dwóch wyjątkowych piłkarzy - Bruno i Rash.

Fernandes ostatnio gra trochę słabiej niż wcześniej, ale kompletnie nie przeszkadza mu to w dalszym wykręcaniu liczb. Właśnie kogoś takiego nam brakowało, kogoś kto może mieć słabszy okres, ale mimo to i tak zawsze dołoży gola/asystę.


Rashford natomiast od czasów kontuzji pleców gra słabo. Do formy z pierwszej połowy tamtego sezonu jeszcze mu daleko, ale mimo to zobaczcie jaką on ma łatwość w znajdowaniu się w 100% sytuacjach. Praktycznie mecz w mecz ma takich sytuacji minimum 1-2.
» 15 stycznia 2021, 13:51 #270
united58: Witam
Widze , ze jakos duzo postow jest odnosnie Donnego . Wszyscy sie martwia a czemu nie gra a jaka ma mine a szkoda go a po co ten transfer.To ja wam powiem co ja mysle. Facet zarabia dwa razy wiecej niz w Holandi nikt mu miejsca nie odda bez walki, dostaje szanse to biega jak male dziecko w mgle i jest malo efektywny moze i ma jakies tam statystyki ale mnie nie przekonuje. Mysle, ze OLE ma podobne myslenie bo widzi go na codzien.
Moral z tego taki ,ze nich sie zagnie i nam wszystkim udowodni , ze chce miejsce w pierwszym skladzi.
» 15 stycznia 2021, 13:43 #269
Cieniu: Pan Piłkarz piękny Bruno z kolejnym szamponem do włosów, zabraknie mu miejsca w łaziance na te nagrody jak dalej będzie tak grał. Klasa!
» 15 stycznia 2021, 13:40 #268
Kapitan1230: Chciałbyś taki szampon w łazience.
» 15 stycznia 2021, 15:21 #267
Cieniu: Pewnie, że pewnie!
» 15 stycznia 2021, 15:38 #266
ManUtd9097: Co do C+ to jak skończy się sezon, i będę mógł na lato zrezygnować to biorę . Na tych pirackich streamach, w niedzielę bym się tylko denerwował. 15min działa później przycinka i 500 reklam do zamknięcia.
» 15 stycznia 2021, 13:35 #265
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 13:46

Jeśli podpiszesz umowę na 2 lata to bez dodatkowych kosztów nie będziesz mógł zrezygnować, chyba, że wybierzesz opcja telewizji przez internet i będziesz mógł prawdopodobne zrezygnować z miesięcznym okresem wypowiedzenia
» 15 stycznia 2021, 13:46 #264
ManUtd9097: Nie dopisałem , chodzi o C+ online
» 15 stycznia 2021, 13:56 #263
kamilpe: Najlepiej zadzwoń na infolinię to się wszystkiego dowiesz bezpośrednio od konsultanta bo widzę, że ciągle masz pytania odnośnie tej telewizji
» 15 stycznia 2021, 13:59 #262
Damian5221: Jeżeli chodzi o c+ online masz miesięczny okres wypowiedzenia, działa to na takiej samej zasadzie jak netflix
» 15 stycznia 2021, 14:36 #261
kamilpe: Diallo już trenuje z pierwszą drużyną - na fanpage Manchesteru pojawiły się zdjęcia
» 15 stycznia 2021, 13:31 #260
artix206: Juz kilka dni temu trenowal
» 15 stycznia 2021, 13:33 #259
kamilpe: Dzięki za info, nie wiedziałem!
» 15 stycznia 2021, 13:35 #258
artix206: Co uwazacie o Brighton? Ostatnio nie zachwycają, myslicie ze utrzymają sie w lidze? Chetnie poogladalbym naszych utalentowanych rodako na poziomie najwyzszej ligi, dlatego teraz i na Brighton zwracam uwage.
» 15 stycznia 2021, 13:28 #257
pawelisto2: Mój młody jakiś czas temu pisał na ich temat felieton na swoim blogu/fanpegu nie wiem jak to nazwać i wówczas jak to czytałem(jakoś nieopodal początku sezonu) to faktycznie statystyki, styl gry, łatwość kreowania akcji przemawiały za tym, że wreszcie mogą mieć spokojny ligowy byt, około 30 kolejki być pewnym utrzymania, ale aktualnie tamten felieton jest zdecydowanie w nadto optymistycznych barwach niż faktyczna sytuacja klubu. Zdecydowanie widać u nich brak jakości czy to w obronie czy ataku, kreują super, piłka im nie przeszkadza - do momentu gdy znajdą się w polu karnym przeciwnika, wtedy tracą koncentrację, albo brakuje im tych tzw. "detali" - choćby w meczu z nami, czy z Chelsea, czy z Sheffield, gdzie grali w przewadze jednego zawodnika. Podobnie w obronie, wszystko jest okej, aż nagle Dunkowi odcina prąd i wali kiksa klękajcie narody
» 15 stycznia 2021, 14:16 #256
Seszele: Jest ktoś zaopatrzony w Canal + ?
Warto wykupić dla angielskiej piłki i polskiego żużla?
Jest wówczas szansa, że tydzień w tydzień będę mógł oglądać Manchester United?
» 15 stycznia 2021, 13:12 #255
dzieniolas11: W obecnej sytuacji jak mecze na siebie nie nachodzą zwłaszcza w weekend to jak najbardziej od początku sezonu wszystkie mecze United były transmitowane na żywo. Pozdro
» 15 stycznia 2021, 13:16 #254
miminka: Co 2 lata przedłużam C+ i nie wyobrażam sobie nie mieć do niego dostępu
» 15 stycznia 2021, 13:16 #253
miminka: A przez ten okres tylko naprawdę pojedyncze mecze nie były transmitowane
» 15 stycznia 2021, 13:17 #252
Seszele: A żużel również transmitują?
» 15 stycznia 2021, 13:17 #251
miminka: Tego Ci nie powiem - żużla nie oglądam:(
» 15 stycznia 2021, 13:18 #250
dzieniolas11: żużla nie oglądam ale wiem że jest ale tylko rundy mistrzostw świata a liga podajże jest na Eleven Sport
» 15 stycznia 2021, 13:19 #249
GGMUN6: Liga również jest, w niedziele na nsport+ , a w piątek na eleven :)
» 15 stycznia 2021, 13:20 #248
Seszele: Również na N Sport +.
A z Eleven rezygnuję. Jak dla mnie totalna porażka. Dopłacałem dychę przez rok czasu, ale w moim odczuciu niezbyt warto. Mają cztery kanały, z czego na dwóch zawsze leci to samo. Dla fana angielskiej ligi to już w ogóle, brak praw. Jedynie puchary puszczają, ale dla mnie to zbyt mało, aby raz na kilka miesięcy obejrzeć United.
» 15 stycznia 2021, 13:23 #247
Ziyo23: @Seszele Po co mi to jak ja za free oglądam i tak wszystkie mecze, nie tylko Manchesteru :)
» 15 stycznia 2021, 13:30 #246
Cieniu: Tylko falubaz!
» 15 stycznia 2021, 13:44 #245
GGMUN6: Tylko Unia Tarnów!
» 15 stycznia 2021, 13:59 #244
Seszele: Ziyo23 - ale to nie kolega pytał, lecz ja pytałem. Nie wiem po co to koledze, ale wiem po co to mnie. Bo chcę :)
» 15 stycznia 2021, 14:35 #243
Ucinho: Dean Smith został menadzerem miesiaca :(
» 15 stycznia 2021, 13:03 #242
Roxyx: Szkoda że nie Ole, bo to już któryś raz zasługiwał a nie dostał. No cóż, pozostaje liczyć, że następne miesiące będą obfite :D
» 15 stycznia 2021, 13:26 #241
artix206: Nie wiem, co Ole musi zrobic, zeby zdobyc te nagrode.
» 15 stycznia 2021, 13:31 #240
Anhel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 13:59

To są jaja ale z drugiej strony pokazuje to ze dla ludzi to jest normalność co robi Ole ze nie przez przypadek jesteśmy na 1 miejscu wiec nie ma Norwega za co nagradzać- okej podoba mi się taka narracja
» 15 stycznia 2021, 13:57 #239
getryscholesa: Bruno piłkarzem Grudnia w EPL :)
» 15 stycznia 2021, 12:08 #238
Anhel: A Ole wygrał ?
» 15 stycznia 2021, 12:43 #237
matheo: @Anhel, wyniki na menadżera miesiąca są chyba o 13, a bramka miesiąca o 14. Albo odwrotnie :)
» 15 stycznia 2021, 12:47 #236
Anhel: Dzieki
» 15 stycznia 2021, 12:51 #235
Pyra: Nie wiem czy oglądaliście The Last Dance gdzie wszyscy jasno mówili, że Jordan był takim trochę tyranem.
Ostatnio oglądałem Foot truck ze Szczęsnym i ten podobnie określał Henry'ego w Arsenalu, przychodził ktoś młody, na treningu coś źle zrobił i był wieczny opierdziel. Albo sobie radzisz albo nie nadajesz się do klubu.

Jak popatrzę w historię to coś w tym jest, konflikt Van Nistelrooy - Cristiano Ronaldo był przez to, że obaj chcieli być na boisku głównymi postaciami i jeden z nich musiał odejść.

U nas teraz takim zawodnikiem jest Bruno, a to faul z frustracji, żółta za dyskusje, opierniczanie swoich po złych zagraniach. Potrzebny był nam taki gracz jak powietrze, przy tych wszystkich ciepłych kluchach jak Martial.
» 15 stycznia 2021, 11:59 #234
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 12:05

Jeszcze ktoś taki byłby nam potrzebny w obronie . W ataku mamy juz Cavaniego no ale jest juz wiekowy i niewiadomo ile u nas jeszcze pogra i czy po sezonie czasem nie odejdzie . Najlepszym wyborem byłby Haaland i pasowałby mi jakos do naszego klubu . W obronie widziałbym kogos pokroju Vidicia czy Ferdinanda tylko czy jest ktos takki dostepny . Rojo w sumie zawsze mi tutaj pasował jesli nie meczyly go kontuzje to miał wszystko to co najwazniejsze charakter a zarazem umiejetności .
» 15 stycznia 2021, 12:04 #233
Seszele: dlabigt23 - albo kompletnie nie zrozumiałeś sensu posta Pyry, albo napisałeś tak po prostu.
Obejrzyj sobie The Last Dance, to zrozumiesz.
Również polecam.
» 15 stycznia 2021, 13:15 #232
Pyra: Najlepsza była dysproporcja zarobków
1997-98
Jordan 33,14M
Pippen 2,78M

Pippen podpisał bardzo długi kontrakt i był tak naprawdę więźniem tej umowy. Co ciekawe w następnych 5 latach po zmianie klubu mimo coraz słabszej gry jego zarobki rosły od 11M aż do 19,7 w 2002r.
» 15 stycznia 2021, 14:44 #231
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 11:52

Podobno Inter zainteresowany wypozyczeniem Donnego . Ciekawi mnie jego transfer tutaj . Ja myslalem ze on bedzie grał w miare systematycznie . Poczatek sezonu rozumiem ze musial sie tutaj troche rozegrać i przywzwyczaić do gry w lidze Angielskiej no ale teraz widzę ze narazie był to transfer jako zapchajdziura do rotacji . Na ten moment Pogba , Bruno , Mc Tommy i Fred a nawet Matic są pierwszym wyborem a Donny dopiero po nich . Co myslicie na ten temat ? myslicie ze to transferowy niewypał i odejdzie predzej czy pozniej czy pisał sie na takie coś przychodząc tutaj po rozmowie z Solskjaerem ? bo z tego co mi wiadomo odbył z nim długą rozmowe przed przeprowadzką tutaj . Tak wiem , wiem Fred tez tak zaczynał i kazdy go skreślał a teraz widać ze to wartosciowy zawonik .
» 15 stycznia 2021, 11:51 #230
ManUtd9097: Uważam że trzeba poczekać jeszcze rok , i zobaczymy zimą w następnym sezonie co jest wart . Niejednego piłkarza Anglia przerosła , mam nadzieję że z nim i z Diallo tak nie będzie.
» 15 stycznia 2021, 12:56 #229
Anhel: Z 2 tygodnie temu postawiłem 100 na southampton w meczu z Leicester i co ? Czytam ze Ings z koronawirusem , postawiłem tez na nas ze ogramy Liverpool ale widząc jak topornie nam idzie w ostatnich 3 spotkaniach tez zaczynam czuć niepewność haha tak wiem mój błąd bo nikt normalny nie obstawia spotkań 2 tyg wcześniej haha
» 15 stycznia 2021, 11:09 #228
Camorrista: Dokladnie przyjacielu. Hazard to choroba i musisz zacząć ją leczyc zanim bedzie za pozno i skonczysz jak moj ziomek z dlugami na tysiace zlotych. Pozdrawiam.
» 15 stycznia 2021, 14:43 #227
mycka86: Chciałem tylko napisać, że bardzo mi się podoba praca moderacji w ostatnim czasie. Tj. kasowanie masy postów, w których ktoś próbuje udowodnić, że jest 'lepszym' kibicem lub że 'mój ból jest lepszy niż Twój'. Przez przypadek byłem świadkiem tego rakowiska i prawie się rozchorowałem. Od takich dyskusji jest priv i nie ma potrzeby zaśmiecać głównego wątku. Proszę również o nie komentowanie tego wpisu i zaprzestanie walki z wiatrakami.
» 15 stycznia 2021, 10:55 #226
Pyra: A mi nie podobają się posty o kasowaniu postów w których ktoś próbuje udowodnić, że jest 'lepszym' kibicem lub że 'mój ból jest lepszy niż Twój'.
» 15 stycznia 2021, 11:36 #225
BNK: Jeśli wygramy w niedzielę z Liverpoolem, to stawiam tysiąc złotych na to, że wygramy ligę.
» 15 stycznia 2021, 10:50 #224
Ziyo23: I będziesz do tyłu 1000 złotych :)
» 15 stycznia 2021, 11:04 #223
miminka: Wyprowadź mnie z błędu ale czy kibicowanie nie polega na wierze w klub do samego końca?
» 15 stycznia 2021, 11:17 #222
Kapitan1230: BNK

Też postawie,powodzenia i trzymam kciuki.
» 15 stycznia 2021, 11:24 #221
Blau: Monia, ale bukmacherka to nie kibicowanie i tutaj wiara nie ma nic do rzeczy.

Sam będę trzymał kciuki do samego końca, żeby udało nam się zdobyć mistrzostwo, jednak 1000 zł nigdy był na to nie postawił - i to nie jest brak wiary, tylko chłodna kalkulacja.


(No chyba, że byłbym w opór bogaty i 1k nie robiłoby na mnie wrażenia, ale niestety nie jestem :)
» 15 stycznia 2021, 11:47 #220
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 12:05

Ja za ten 1000 złotych kupię sobie emocje nie do opisania do końca sezonu. 7 lat na to czekam, a nie jestem i nigdy nie byłem typem człowieka, ceniącym pieniądze same w sobie.

Kapitan, to na koniec sezonu umawiamy się na golfa, szampana i dziewczyny:D
» 15 stycznia 2021, 12:04 #219
miminka: Kolega @BNK ma 1000 zł i stawia bo wierzy..

A kolega @Ziyo23 od razu zakłada że przegra - a mamy jeszcze sporo meczy przed sobą i wszystko się może wydarzyć - trzeba za to trzymać mocno kciuki:)
» 15 stycznia 2021, 12:08 #218
Chestnut: Teraz jak Manchester jest pierwszy to łatwo obstawić ten tysiąc, a na początku sezonu się już w to nie wierzyło. Więc co to za wiara? Kibic Leicester wierzył i został nagrodzony. :)
» 15 stycznia 2021, 12:21 #217
miminka: A Wy to musicie zawsze się o coś doczepić łobuziaki :D
» 15 stycznia 2021, 12:31 #216
devilek777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 12:38

A Ty jak zawsze chcesz każdemu dogodzić, a to nie o to chodzi, szczególnie w sporcie. Może dlatego podejście do kobiet w tym temacie jest takie a nie inne.
» 15 stycznia 2021, 12:36 #215
miminka: Dogodzić niee ale wszyscy sumarycznie kibicujemy jednemu klubowi za którego oddalibyśmy dusze :)

Ciekawi mnie te "takie a nie inne" podejście- co przez to rozumiesz?
» 15 stycznia 2021, 12:52 #214
Kapitan1230: BNK

Oczywiście ze tak
» 15 stycznia 2021, 12:57 #213
BNK: miminka niech się chłopaki czepiają, jeśli im to sprawia przyjemność. Na mnie i na moich pieniądzach nie robi to najmniejszego wrażenia;)
» 15 stycznia 2021, 13:05 #212
miminka: Ale tu chodzi o to że kochamy w gruncie rzeczy ten sam klub a się drzemy o głupotę
» 15 stycznia 2021, 13:08 #211
BNK: To jest nasz narodowy sport i ja też nie jestem tu bez grzechu;)
» 15 stycznia 2021, 13:22 #210
Ziyo23: @miminka To jest oczywista oczywistość i uwierz mi, że zawsze ale to zawsze wierze do ostatniej minuty w sukces mojej ukochanej drużyny od chyba 28 lat :) A co do zakładu to był taki żarcik mający nakręcić was do dyskusji? I udało mi się ;) Jak kogoś stać to niech stawia i więcej co mnie to obchodzi. Ja do portfela nikomu nie zaglądam:) Serdecznie pozdrawiam:)
» 15 stycznia 2021, 13:28 #209
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 13:47

Tutaj nikt się nie nikogo nie czepia. Monika i kolega BNK mają po prostu odmienne zdanie i tyle.

A co do "kupowania emocji" to tak jak napisałem wcześniej - jeśli kogoś stać i nie gra z nastawieniem "żeby na 100%" tylko żeby dobrze się bawić to nie widzę żadnego problemu. W końcu to nie moje pieniądze, a ich właściciel może z nimi robić co chce.


W swoim komentarzu chciałem tylko zaznaczyć, że bukmacherka nijak ma się z wiarą


EDIT: Po głębszym zastanowieniu jednak przyznam rację BNK. Teraz wyszło moje ograniczone myślenie - dla bukmacherka to nic innego jak chłodna kalkulacja nastawiona na czysty zysk. Nie wziąłem pod uwagę, że mogą być osoby, które nie liczą się z wygraną, a chcą po prostu dodać trochę pikanterii w życiu.

P.S Jak już wygrasz, to daj chociaż powąchać tego szampana :D
» 15 stycznia 2021, 13:41 #208
Cieniu: Ja postawię 10 paczek żelków!
» 15 stycznia 2021, 13:48 #207
miminka: Kolega przypomniał że trzeba na niedzielę kupić szampana
:D
» 15 stycznia 2021, 14:01 #206
BNK: Spoko Blau, jak po wygranej zobaczysz gdzieś limuzynę Hammera w barwach United, z której wystają przez okna modelki, to machaj- napijemy się Cristala:p
» 15 stycznia 2021, 14:10 #205
ManUtd9097: Chociaż jeden z nich może Ruben on Bruno i jest miazga :D
» 15 stycznia 2021, 10:18 #204
ManUtd9097: Ciekawe co z Sancho wyjdzie , bo z Diallo może być różnie, i napastnika koniecznie trzeba kupić tylko sam nie wiem kogo , może Calvert-Lewin? Noi SPD za kasę z Pogby , tu to Ruben Navas albo Ndidi
» 15 stycznia 2021, 10:12 #203
H2O1994: Jeśli chodzi o napastnika to myślałem o Mitrovicu ale teraz jakoś nie jestem do końca przekonany, Neves lub Ndidi za kasę z Pogby to byłby świetny interes, tyle że jeden i drugi z tego co się orientuje ma kontrakt do 2023 roku więc żeby wyjąć któregoś z nich trzeba będzie wydać bardzo duże pieniądze.
» 15 stycznia 2021, 10:16 #202
mycka86: Za Calverta-Lewina Everton na początek krzyknie co najmniej 80 mln (młody Anglik w gazie). Trochę dużo jak na kogoś kto gra na wysokim poziomie dopiero od pół sezonu.

Nie wiem czy nowy ŚP będzie nam potrzebny po tym jak z wypożyczenia wróci Garner.

Mitrovic to nie ten poziom. Tranfer Cavaniego to złoto, przydałby się jeszcze ktoś w jego typie, kto potrafi strzelić, rozegrać, powalczyć i z mentalnością zwycięzcy. Wiem, takich jak on to trzeba ze świecą szukać, nikt dostępny nie przychodzi mi aktualnie do głowy. Może Raul Jimenez, ale też nie byłoby tanio.
» 15 stycznia 2021, 10:29 #201
vieeeri: Raul Jimenez niech dojdzie do pełni sił, wróci do formy strzeleckiej i akurat z końcem następnego sezonu nastąpi naturalne przejście z Cavaniego na Jimeneza jako jokera :D

A tak na poważnie to przesondowałbym możliwość ściągnięcia Haalanda po następnym sezonie. Wiem, wiem Raiola... Ale każdy ma swój rozum, może Haaland byłby zainteresowany projektem Man Utd, kosztem Mino. Co do DCL - on będzie kosztował więcej jak Haaland, a sportowo odstaje mu w każdym aspekcie. No, ale to pokłosie bycia młodym Anglikiem.
» 15 stycznia 2021, 10:35 #200
miminka: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 11:19

Jeśli Halland będzie zainteresowany to tylko kosztem pozbycia się Mino..
Jako biznesmen robi niesamowitą robotę, ale działa mi niesamowicie na nerwy
» 15 stycznia 2021, 11:19 #199
H2O1994: Halland chyba najlepszy kandydat na atak.
» 15 stycznia 2021, 11:31 #198
miminka: Z najbardziej upierdliwym agentem swiata ;)
» 15 stycznia 2021, 12:08 #197
ManUtd9097: Który to jego sezon w sout 3,4? W PL ograny , ale nie wiem czy taki klub jak MU by go nie przytłoczył . Ja osobiście wolę Upamecano
» 15 stycznia 2021, 10:06 #196
H2O1994: Mnie mimo wszystko bardziej Bednarek przekonuje, zna dobrze naszą ligę.
» 15 stycznia 2021, 10:18 #195
vieeeri: A ja myślę, że jeżeli bailly dogra sezon do końca bez kontuzji większych to temat ŚO upadnie. Wybaczcie, ale Bailly-Maguire i w odwodzie Lindelof z Tuanzebe i przebijający się powoli Mengi. Gdzie tu kolejny stoper? Nikt nie przyjdzie, aby walczyć o miejsce na ławce z Lindelofem, a np. dziś Upamecano nie wygryzie Bailly ze składu. Natomiast, gdy na koniec sezonu Bailly bedzie miał dalej zawrotne ilości nie przekraczające 15 meczów na sezon w lidze (poza jednym wyjątkiem) wtedy kupno stopera jest jak najbardziej zasadne.
» 15 stycznia 2021, 10:29 #194
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 10:36

To dobry piłkarz, może nawet bardzo dobry, podobnie jak Zieliński. Ale obecnie to piłkarze na miarę swoich klubów, a nie na TOP6 w Anglii i grę o trofea.

#vieeeri 'dziś Upamecano nie wygryzie Bailly ze składu'

Na prawdę ? Bailly gra na wysokim poziomie od niecałego miesiąca, od 5(pięciu!) meczów. A Upamecano 3ci sezon. Tu nawet nie ma czego porównywać.
» 15 stycznia 2021, 10:31 #193
vieeeri: mycka86

Werner ile sezonów grał na najwyższym poziomie? Havertz? Cała ekipa z Niemiec jest opatrzona ryzykiem. Oczywiście doceniam talent Upamecano. Na tyle, że gdyby ode mnie zależał zakup ŚO to byłby pierwszy na liście. Tylko porównujmy aktualną dyspozycję, a nie bazujmy tylko na przeszłości. Gdyby tak było to cały ten zaciąg z Niemiec szalałby dziś na boiskach PL, a nawet do Sancho już się pojawiają wątpliwości, a to przecież Anglik i temat aklimatyzacji odpada.
» 15 stycznia 2021, 13:28 #192
H2O1994: Właśnie czytałem, że Anglicy zachwycają się Bednarkiem, nic dziwnego, świetny obrońca. Co myślicie o ewentualnym transferze Bednarka do United? Dobry pomysł czy może lepiej wziąć pod uwagę kogoś innego na środek obrony?
» 15 stycznia 2021, 10:02 #191
devilek777: Za słaby na Untied
» 15 stycznia 2021, 11:14 #190
Roxyx: Tak jak pisałem - jako rezerwowy czy na mecze ze średniakami w lidze jak najbardziej ok, ale nie sądzę, żeby podołał w LM. Niemniej jednak bardzo chętnie bym go tutaj zobaczył (a najlepiej jakby jeszcze wygrał coś poważnego z nami, ale to już odległe marzenia :)
» 15 stycznia 2021, 13:29 #189
0listonoszpat: Bednarek ma w sobie coś z lewandowskiego. On z każdym rokiem jest co raz lepszy, takich zawodników nie można lekceważyć. A jeszcze niedawno kopał w Lechu.
» 15 stycznia 2021, 16:10 #188
Seszele: Bez zbędnego napinania się, prowokowania, bluzgania.

Stawiam, że MU rozjedzie LFC niczym walec. 4-1.
» 15 stycznia 2021, 09:58 #187
Oskar062: Haha ostro poleciałeś, no zobaczymy ale nie wydaje mi się żeby padł w tym meczu aż tak wysoki wynik. Szczerze mówiąc ja nie umiem obstawić bo United w formie jest, a Liverpool znowu gra w kratkę.
» 15 stycznia 2021, 10:48 #186
NoName: No wlasnie graja w kratke i nie wiadomo jaki dzien sie komu trafi, wiec roznie dobrze moze byc 4:1 w ktorakolwiek, jak i nudne 0:0, badz 4:4 po super spektaklu.
» 15 stycznia 2021, 11:01 #185
damian3chrosto: Ja obstawiam mniej optymistycznie. 3-1 dla nas. Robta skreeny
» 15 stycznia 2021, 12:09 #184
Pyra: Serio d..a to słowo obraźliwe na tej stronie?
nie można napisać, że komuś pękła
XDDDD - tyle w temacie
» 15 stycznia 2021, 09:16 #183
DjTED: Ostatno napisałem "tylek". Polecam
» 15 stycznia 2021, 09:25 #182
miminka: Polecam pupcie :D
» 15 stycznia 2021, 11:21 #181
Chestnut: Możesz też popisać się znajomością angielskiego i napisać "butthurt". :)
» 15 stycznia 2021, 11:47 #180
miminka: Jeszcze Duff czy arse wyglądają miło dla oka ;)
» 15 stycznia 2021, 12:10 #179
ManUtd9097: Dla poprawy nastroju i spin. Stawiam 2-1 , oczywiście dla United ;)
» 15 stycznia 2021, 08:55 #178
Seszele: Pytanie do kibiców Manchesteru United, którzy mają konta również na innych portalach (klubów, z którymi nie sympatyzują) i się udzielają na tamtejszych forach. Pytanie również do osób, które sympatyzują z innymi klubami, a udzielają się na forum Manchesteru United.

O co chodzi?
Po co?
W jakim celu?
Wiadomo, że 99% chwalących MU na tym forum, to będą kibice swojacy.
Ale nie wiadomo jaki odsetek osób krytykujących na tym forum to kibice MU. Krytyka jest niezbędna, ale bardzo istotne są także intencje.

Pozdrawiam normalnych.
» 15 stycznia 2021, 08:51 #177
vieeeri: Ja tam w wyniku ew. porażki Man Utd wystarczająco naczytam się u nas na grupie, bo hieny wtedy wychodzą jak grzyby po deszczu :) Może to źle o mnie świadczy, że skupiam się jedynie na Utd i totalnie nie interesuje mnie świat, poglądy i dyskusje fanów innych klubów na innych forach. Mi jedynie przed laty zdarzało się wejść na strone np. Kanonierów, aby przeczytać czy plotki np. o transferze Sancheza są totalnie wyssane z palca, czy jest może w nich jakieś ziarenko prawdy. Ale to było lata temu i tylko do wglądu.
» 15 stycznia 2021, 09:07 #176
piter100000: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 10:13

@vieeeri masz bardzo zdrowe podejście. Mnie również nie interesują inne kluby, a tym bardziej fora i strony innych klubów. Nie wchodzę, nie czytam, nie mam innych kont no bo po co? W kwestii innych zespołów ograniczam się tylko do oglądania meczy w różnych ligach, bo uwielbiam piłke, poza meczami Liverpoolu i City. Ich mecze zaczynam oglądać tylko wtedy, kiedy przegrywają
» 15 stycznia 2021, 10:11 #175
Oskar062: Proszę bardzo tłumaczyłem wiele razy. Wchodzę tu dlatego bo strona mi się podoba pod kątem wizualnym na kanonierach średnio mi osobiście czyta się komentarze i stronce też dużo rzeczy brakuje od strony wizualnej aby była dobrze prowadzona (kojarze sezony gdzie tabela była nawet źle prowadzona i musiałem szukać jej na innych stronach). Jestem tutaj też dlatego żeby wymieniać poglądy na temat meczy pl, waszych naszych, jak i innych. Pogadać na temat naszych klubów bo w obu przypadkach mamy różne poglądy inne zdania i wszystko widzimy troszeczke inaczej. Zawsze miło jest znaleźć sympatyków innych drużyn i sobie pogadać, pośmiać się itp.
Jeszcze niedawno Arsfan pisał mi tu że rzyga jak widzi to że przed waszym meczem pisze wam powodzenia, nie wiem co to jest za podejście, że mam wam tego nie życzyć... Zawsze będę przeciwnikom życzył powodzenia bo to się nazywa szacunek, a i tak jak bedziemy lepsi od was to z wami wygramy i tyle ;)
Dziękuje za uwage
» 15 stycznia 2021, 10:41 #174
xarsfanx: Nie "rzyga", a razi. Chcesz to życz powodzen , luz. Szczerze, nie spotkałem się z taką sytuacją. Można życzyć dobrego meczu, widowiska, poświęcenia. Osobiście nie życzę źle Utd, niech wygra w danym meczu lepszy. Wydaje mi się, że nie o takich kibiców walczył Vieira z Royem.
» 15 stycznia 2021, 11:38 #173
xarsfanx: Szacunek można wyrazić za zasługi, historię, trofea, czego nie brakuje Utd. Tyle, że życzyć powodzen klubowi w rywalizacji, którego musimy "gonić" jest nie na miejscu.
» 15 stycznia 2021, 11:47 #172
Oskar062: Tak no możliwe że użyłem złego słowa ale no właśnie o to mi chodziło. Tak życzę im powodzenia bo mam do nich szacunek, a jak będziemy lepsi to z nimi wygramy i nawet całą ligę. Wtedy my mamy wygraną ligę, a ja szacunek do przeciwnika. To że nie życzę im porażki nie znaczy, że nie chce żebyśmy wygrali ligę.
Nie o takich kibiców walczyli Vieira z Royem? Pewnie też nie o takie sędziowanie walczyli w którym każde dotknięcie to faul a mocniejsze wejście czerwona, a jednak wszystko się zmienia. Idźmy z duchem czasu, a nie patrzmy wstecz.
» 15 stycznia 2021, 12:03 #171
xarsfanx: Zgoda, wytłumaczmy sobie jedno, ja nie życzę powodzenia, jak i nie życzę porażki dla Utd jak i innych klubów( wyjątkiem Spurs).
» 15 stycznia 2021, 12:22 #170
NoName: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 08:38

Kazdemu trollowi (nie wazne czy nazywa sie TheCostamOne czy Ruffnecki) chodzi wylacznie o atencje i nic wiecej. Jesli taki ktos zobaczy, ze pod jego prowokacjami nie ma zadnych odpowiedzi i jest olewany, to sie wynosi. Jesli natomiast pod kazdym jego komentarzem rozwijaja sie dlugie - prowadzace do nikad - dyskusje, to taki bedzie wracal jeszcze bardziej zachecony do dzialania. No i kazdy kto ma odrobine oleju w glowie i samokontroli wie to i olewa trolli. Wiec jesli ktos jeszcze pisze 'bede z Toba jechal', albo 'panowie, jazda z nim', to wiedzcie, ze tych trolli bedzie jeszcze wiecej i beda jeszcze bardziej natretni. To tak jak chciec przepedzic z domu szczury i rzucac w nie jedzeniem. Tak wiec niech najwierniejsi obroncy tej strony i honoru United zastanowia sie czy faktycznie chca porzadku na tej stronie, czy wyklucac sie i walczyc z wrogami, ktorych sami generuja.
» 15 stycznia 2021, 08:37 #169
SajminatoR: Pisałem o tym wczoraj. Trzeba ignorować takie kwiatki i nie dawać im powodów do dalszej bezsensownej dyskusji. Niestety tacy ludzie są wyspecjalizowani w tym co robią i doskonale wiedzą w co uderzyc żeby wywołać burze i nie móc tak poprostu przejść obok tego obojętnie. Wczoraj dodałem tu chyba z 10 komentarzy i żaden się nie uchował ponieważ ten delikwent skrupulatnie wdawał się w głupie dyskusje i prowokował więc admin musiał działać. Szkoda że tylko za coś takiego nie dostał nawet ostrzeżenia......
» 15 stycznia 2021, 08:44 #168
NoName: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 08:57

Gdyby kazdy ich olewal, to by sobie poszli, ale niestety jest tu kilka osob, ktore wrecz poczuwaja sie do obowiazku, aby jechac z nimi na calego. Mysla, ze sa obroncami tej strony, a sa szkodnikami. Nie celowo, ale jednak.
» 15 stycznia 2021, 08:56 #167
KalinaRIP: Akurat niewydaje mi się ze Thecostamone jest trollem. Prowokacyjny tak ale nie troll. Taka osobowość po prostu. Jak widziałem jego pierwsze posty to nawet się z tym utożsamiałem bo również lubię Jose, ale no gość przegina pałkę pisząc o sprawach poza sportowych.
» 15 stycznia 2021, 09:07 #166
DjTED: KalinaRIP: Ty tez przeginasz ostatnio. Sadzisz do ludzi hasełka jak z podstawowki. Zobacz sobie swoje ostatnie posty. Polowa z nich to inwektywy do byle kogo. Ogarnij sie
» 15 stycznia 2021, 09:12 #165
KalinaRIP: DjTed to chyba piszesz o Chestnut, wystarczy zobaczyć "Zainteresowania" w profilu. Ja, powiedzmy, że dotyka mnie dość mocno "nierozgarnięcie" - najłagodniej mówiąc pewnych osobników. Między innymi twoje, gdy przy każdej okazji widzę jakieś wypociny i proroctwa nt meczu (w zależności jak wiatr zawieje, tj od sytuacji w danej minucie (oczywiście gdy daleko do końca meczu)).
» 15 stycznia 2021, 09:36 #164
DjTED: "płaczek" , "najwiekszym kretynem jesteś ty" "Co za ciemnota" "płaczące miękkie faje" Nie kłoc sie bo to są epitety z podstawówki. Za te hasełka (nie zlicze wszystkich) powinienes juz dawno poleciec. Wiesz co by było w realu.... Wiem , ze sam przeginam , ale nikogo tu nie obrazam. A ze w trakcie meczu pisze rozne bzdury to zapewne emocje i alkohol. Pozdrawiam
» 15 stycznia 2021, 09:49 #163
Oskar062: Generlanie pomijając już bezsensowne prowokacje ludzi którzy rzekomo bronią tej strony to administracja tez sobie chyba czasem żarty robi. Zablokowane są słowa które nie są przekleństwem, a ile razy magik mnie nawyzywał zanim dostał ostatnie ostrzeżenie to nawet nie zliczę...
Fajna optycznie strona i tutaj nie ma co się doczepiać ale prowadzenie jej pozostawia wiele do życzenia.
» 15 stycznia 2021, 09:57 #162
KalinaRIP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 10:10

Stwierdzam po prostu fakty. Ktoś kto wiecznie jęczy nawet jak jest dobrze to po prostu sierota, innego słowa na to nie ma. Szczerze mówiąc wolę nie wiedzieć co by było w realu, skoro tak bardzo jesteś wrażliwy na takie błahostki.

Oskar
co do prowadzenia strony, to ktoś tu pisał jak to banują na kanonierach. Nie wiem bo nie byłem ale jeśli tak jest to jak dla mnie jak najbardziej na plus. To strona poświęcona wspieraniu danego klubu, przynajmniej tak powinno być z założenia. I za taką bezsensowną "krytykę" jak ma to miejsce tutaj notorycznie powinny się sypać bany właśnie tak jak na kanonierach. Nie wspominając o przybyszach z innych stron, kibiców innych klubów. Bez obrazy oczywiście, mam tutaj na myśli takich agresywnych, szukających zaczepki.
» 15 stycznia 2021, 10:06 #161
DailySmoker: Ja rozumie jak wchodzą kibice innych klubów w celu wymiany argumentów, tak czysto sportowo i bez spin. Tylko żeby to działało normalnie to niestety nasi użytkownicy by musieli też inaczej do tego podchodzić, bez agresji. Moim najlepszym przyjacielem jest kibic City i nie wyobrażam sobie mieć spiny z nim o to komu kibicuje. Jeździliśmy nawet razem na derby, pod stadionem zyczylismy sobie powodzenia i rozchodzilismy się na swoje sektory, a po meczu browar i wymiana argumentów.
» 15 stycznia 2021, 10:20 #160
Oskar062: KalinaRIP
Wiesz co niby tak jest jak mówisz i takie bany są spoczko byle oczywiście nie przesadzić też z tym bo banowanie kogoś za kibicowanie innej drużynie jest słabe ale tych agresywnych jak najbardziej. Może na kanonierach przesadzają też z banami, do końca nie jestem zagłębiony w to.
Tak jak napisał DailySmoker, wchodze tu właśnie dlatego żeby z wami pogadać wymienić poglądy bo macie na to spojrzenie z innej perspektywy np 1 miejsca haha. Ale to prawda że czasami się gdzieś niepotrzebnie zagotuje po kolejnym średnim meczu Arsenalu na argumenty w stylu "no ugaszony ten Arsenal w końcu! Przestaną dzieci gadać że po top 4 idą" To są ludzie którzy nawet meczu nie oglądali tylko wchodzą żeby sprowokowac, a szkoda ;)
» 15 stycznia 2021, 10:33 #159
Chestnut: "I za taką bezsensowną "krytykę" jak ma to miejsce tutaj notorycznie powinny się sypać bany właśnie tak jak na kanonierach."

To 80% użytkowników tej strony powinno dostać bana. ADMINI ROBIMY THANOSA!
» 15 stycznia 2021, 11:45 #158
KalinaRIP: tak 99 % od razu. No dobre byłby spokój
» 15 stycznia 2021, 11:59 #157
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.01.2021 12:22

Noname póki co to twój komentarz zgłoszony za obrażanie forumowicza. Czy sobie pójdę? jestem na forum 6 lat, więc sam sobie odpowiedz.
poza tym, chyba trochę za bardzo się egzaltujesz, jak na moje oko. tyle w temacie.
» 17 stycznia 2021, 12:19 #156
DaredevilUtd: Pytanie do tych co mieszkają za granicami Polski. Czy jest możliwość płatnej subskrybcji, na mecze premier league, gdzie mógłbym oglądać online? Nie musi być po Polsku, a wręcz lepiej jakby był Angielski komentarz. Najlepiej jakby dało sie tez to zainstaliwac na smart TV lub android boxa. Jakieś propozycje? Miałem już kiedyś jakieś iptv, ale jakością to nie powalało.
» 15 stycznia 2021, 08:32 #155
Qcu91: Dołączam się, chętnie bym zrezygnował z C+
» 15 stycznia 2021, 08:36 #154
ManUtd9097: Dlaczego rezygnujesz?
» 15 stycznia 2021, 08:45 #153
DailySmoker: Ja od lat korzystam ze skysports. Nie wiem jak to teraz dokładnie działa, bo wykupiłem to będąc jeszcze w UK, ale do dziś place jakoś około 20f miesięcznie i wszystko śmiga jak powinno.
» 15 stycznia 2021, 09:18 #152
DaredevilUtd: Dokładać dodatkowo do Sky, gdzie mam TV z virgin, z której nie korzystam, bo nie ma tam meczów, to słaba opcja. 30f to ja place za 100mega plus TV. Myślałem, że coś max do dyszki by się znalazło kiedyś słyszałem o jakiejś platformie, gdzie tylko sport jest, ale nie pamiętam nazwy.
» 15 stycznia 2021, 10:26 #151
DailySmoker: Patrzyłem teraz to dokładnie 18f place za cały pakiet sport. Nie mam innej telewizji więc mi się bardziej takie coś opłaca, bo place za to co oglądam, a nie za pierdyliard kanałów , no i przynajmniej bezproblemowo oglądam od lat mecze i co najważniejsze nie muszę słuchać polskich pseudo znawców :)
» 15 stycznia 2021, 13:55 #150
ManUtd9097: Może mam konto odniedawna , ale wychodzę na tą stronę z ok 10 lat , i nie wiem po co się przejmujecie kibicami innych drużyn . Zamiast cieszyć się że mamy lidera , i żyć meczem w niedzielę , to robicie tu burdel ;)
» 15 stycznia 2021, 06:34 #149
ManUnited307: Dokladnie. Wszystkie te placzki maja bol 4liter i dlatego wyzywaja i pisza glupoty na temat United. Olac frajerow, niech sobie pisza co chca. Tabela na koniec sezonu wyjasni wszystko- a co by MU nie zrobili, czy wygrywaja czy przegrywaja to zawsze byl jest i bedzir placz i wymyslanie bajek o kupowaniu meczy. Prawdziwi kibice maja szacunek nawet do najwiekszego rywala. Mozna kogos nie lubic ale nalezy zachowywac resztki kultury i godnosci.
» 15 stycznia 2021, 08:39 #148
Oskar062: ManUnited307
W jednym komentarzu wyzywasz nas od frajerów, płaczków którzy mówią że kupujecie mecze (XDDDDDDDD tyle na temat tego argumentu, którego chyba jeszcze tu nie uświadczyłem i od kilku lat nie słyszałem) i masz czelność wspominać o szacunku, kulturze i godności?
To nieźle.
» 15 stycznia 2021, 11:08 #147
ManUnited307: Oskar
Na tej stronie nie ale na innych owszem;) juz sie dosc naogladalem bolu 4liter i plakania ze United sedziowie pomagaja ;) poza tym nir mam na mysli wszystkich kibicow, bo oczywiscie trafiaja sie ci normalni.
» 15 stycznia 2021, 12:12 #146
IntruZ9: Muszę przyznać że większość tutaj ma nieźle narąbane w głowie,jakie trzeba mieć smutne życie,bez pasji,bez zainteresowan...żeby wchodzić na czyjeś fora(mieć czas na to!!),robić syf...umówcie się oko w oko z kibicami Arsenalu i wtedy wymieniające poglądy,podejrzewam że większość z was jest w wieku gimnazjalnym i w myśl zasadny "jestem kozakiem tylko w necie i nikt mnie nie ruszy"...po prostu tego nie zrobi.
Wchodzę tutaj poczytać czasem( niestety coraz rzadziej)jakieś merytoryczne wypowiedzi,włączyć się do dyskusji ale na poziomie...a widzę tylko płacz o jakiegoś magika o Arsenal itd...do porzygu
» 15 stycznia 2021, 06:34 #145
BillClinton: Bardzo jest temat Arsenalu męczony. Jakby nie było innych. Klub w kryzysie i tyle. My też tylko chyba wychodzimy z dołu. Arsenalu nie lubię i to jest komplement dla Arsenalu. Tak samo nie lubię Liverpoolu. Bo Arsenal to jest historia, mają 13 bodajże tytułów mistrza Anglii, to rekordziści w zwycięstwach FA Cup. Jestem z tych czasów gdzie tam grali Adams, Petit czy Overmars. Jak był mecz z nimi to się tydzień z wypiekami czekało na twarzy. Elektryczność miedzy nami, a nimi była niespotykana. City?? Chelsea?? Chyba razem nie mają tyle mistrzostw co Arsenal. Mniej od Evertonu. Plankton. Jak się Giggs z żoną rozwodził to się śmiali, że teraz ona będzie miała o jedno mistrzostwo więcej od Chelsea. Tak więc przestańmy już, zajmijmy się np. transferami, Milik chyba nie chce grać w Marsylii coś tam słyszałem. Albo, że jakby w United grał Vinicius Junior to by dopiero było na tej stronie. Chłopak nie umie grać w profesjonalną piłkę. Lepsze to niż obrażanie przeciwnika skoro tematy o nas samych się kończą.
» 15 stycznia 2021, 05:41 #144
GraanManU: Marcus Rashford 💬

- Pamiętam, kiedy Jose Mourinho był naszym menadżerem, w 5 czy 6 sytuacjach powinien zostać podyktowany rzut karny po mojej akcji i Jose skwitował to w taki sposób: 'Jeśli nie będziesz to robił na tyle przekonywująco, nie podyktują rzutu karnego'. Później zaczęliśmy dostawać rzuty karne częściej. To było coś w zakresie rozwoju, trzeba się tego nauczyć i zrozumieć.

[Telegraph]
» 15 stycznia 2021, 00:45 #143
Glory1878: Ogólnie ere symulek zapoczątkował Guardiola w Barcelonie. Tam to był dopiero kabaret, aż szkoda się denerwować. Tfu
» 15 stycznia 2021, 02:10 #142
kckMU: CR opanował to do perfekcji. To żadna docinka, po prostu prawda. On po zderzeniu z piórkiem padłby tak, że przed erą VAR karny 200%, a teraz blisko 100%.
» 15 stycznia 2021, 02:28 #141
Chestnut: Do perfekcji opanował to też Young. :D
» 15 stycznia 2021, 08:16 #140
Roxyx: @Glory przypomniałeś mi o Busquetsie i jego świetnym oczku :P
» 15 stycznia 2021, 13:32 #139
ManUtd9097: Siema ma ktoś wykupione c+online , opłaca się ? Ogólnie czy nie przycina np na takim meczu jak będzie w niedzielę ;)
» 15 stycznia 2021, 00:08 #138
GraanManU: Miałem c+online i mogę polecić, internetu jakiegoś wybitnego nie mam, a na wysokiej jakosci normalnie śmigało, także bierz :)
» 15 stycznia 2021, 00:27 #137
piotrek19: Juz chyba rozumiem skąd są te wyzwiska na lini Arsenal-Manchester, bo mamy dobrze dziajace strony w Polsce i przez duża liczbe komentarzy oraz kibiców , tam duzo sie dzieje to część osob tam wchodzi czyta komentarze przychodzi tutaj i jedzie po Aresnalu, tej karuzali nie da sie juz ztrzmać, jakby Chelsea miała porządną strone to pewnie z nimi by sie wyzywali .
» 15 stycznia 2021, 00:00 #136
artix206: Bez sensu te upomnienia, za takie idiotyczne komentarze, osób które na siłę szukają konfliktu, powinny być blokady czasowe. Nie wiem w jakim stopniu to jest możliwe do zrealizowania, ale myślę że efekt by przyniosło. Same kasowanie komentarzy dla idei nic nie daje..
» 14 stycznia 2021, 23:37 #135
Chestnut: Tutaj banowanie nic nie daje. xD
» 14 stycznia 2021, 23:39 #134
mordynator: Za dużo tej toksyczności ostatnio na DP zluzujcie niektórzy trochę serio.Matheo to już chyba palce bolą od usuwania komentarzy.
» 14 stycznia 2021, 23:30 #133
Chestnut: Ostatnio to akurat było spokojnie.
» 14 stycznia 2021, 23:32 #132
mordynator: No ale dzisaj to chyba jakieś apogeum było z tym wątkiem o tej nowej stronie i zaczepkami SpecialOne o ich stronę.
Dobrze że MU wygrało z Burnley bo jakby nie wygrali to pewnie byłoby tego jeszcze więcej.
» 14 stycznia 2021, 23:37 #131
Oskar062: Teraz chciałbym możliwość wrzucania tutaj zdjęć jak mi ktoś kilka dni temu pisał, że tutaj o Arsenalu to się mało co pisze ALE NA KANONIERACH to o United wiersze piszą. Może po dzisiejszym dniu ktoś zrozumie że na obu stronach jest śmiesznie i chociaż można udawać, że tu jest lepiej to trzeba zejść na ziemie ;)
» 14 stycznia 2021, 23:37 #130
mordynator: Wojenki między Kanonierami i DP to zawsze były i raczej prędko nie znikną Oskar.Juz od dawna nie zaglądam na ich stronę bo szkoda się denerwować.Mi bardziej chodzilo o to że gość po prostu poinformował że jest nowa strona na FB o MU a drama o to jakby nie wiadomo co się stało.
» 15 stycznia 2021, 00:04 #129
Julius: ale matheo musi mieć ubaw z komentarzy zanim je skasuje :D
» 14 stycznia 2021, 23:26 #128
Chestnut: Prędzej facepalm.
» 14 stycznia 2021, 23:31 #127
Julius: możliwe, zależy od użytkownika
» 14 stycznia 2021, 23:35 #126
piotrek19: Moze mi ktos wytłumacz kibicowi United dlaczego na tej stronie jest tyle zaczepek w strone zasłużonego porządnego klubu jakim jest Arsenal, oczwiście od czasu do czasu jakas szpileczka wbita w Arsenal rozumiem, ale dlaczgo to jest dużo częsciej niż w takie klubu szejkowe jak City czy Chelsea lub okropny Liverpool z okropnym trenerem. Uważam, że każdemu klubowi nalezy sie szacunek no moze po za LIvepoolem choc minimalny też ,ale na prawde nie rozumiem dlaczego Arsenal. Denerwują mnie te docinki w ich strone ,ale moze jaskis hejter wyjasni czym sie kieruje
» 14 stycznia 2021, 23:23 #125
Chestnut: Przez użytkownika zwanego Magik. :)
» 14 stycznia 2021, 23:25 #124
kckMU: Bo na Kanonierach wyzywają nas, więc niektórzy tutaj wyzywają ich. Ręce opadają.
» 14 stycznia 2021, 23:25 #123
Kiharitony: Z tego co orientuje się a regularnie tutaj wchodzę to nie chodzi o klub a o ich kibiców, o ile mogę tak napisać bo nie wiem czy jeżdżą na mecze.
» 14 stycznia 2021, 23:26 #122
Lokator23: Moze dlatego ,ze kibicow City i Chelsea nie ma na tej stronie. A Wy fani Arsenalu przyjaciol szukacie na naszej stronie.
» 14 stycznia 2021, 23:28 #121
DjTED: Tu ida zawsze pociski po meczach Arsenalu , ale to jest naprawde nic w stosunku do tego co sie dzieje na ich stronie w stosunku do nas. Tam to jest wiadro pomyj nawet jak nie gramy meczu. Wyzywanie od mułów, zyczenie kontuzji naszym graczom. Aluzje co do karnych itd , itp. Tutaj jest naprawde spokój
» 14 stycznia 2021, 23:28 #120
piotrek19: hahh no dokłanie a Kanonierzy powieidzą, bo na dp nas wyzwają , ale to taka nienawiść chyba tylko w Polsce ,bo na wyspach nie słyszałem żeby tak było
» 14 stycznia 2021, 23:29 #119
Oskar062: Ja generlanie czasem mam wrażenie, że niektórzy czytają jakąś inna stronę niż kanonierzy.com bo ja też gdzieś tam czytam stronkę rzecz jasna ale nie widzę aż tyle negatywnych komentarzy o United jak tu się mówi. Tyle mojego zdania, jest to podkoloryzowane żeby pasowało do sytuacji, że to kibice Arsenalu są tymi gorszymi. Nie będę więcej się wywodził bo nikomu tu nie przegadam nikt się nie zgodzi. Druga strona medalu jest taka, że połowa tu pisze "BO NA ICH STRONIE..." To jakbyś zapytał dziecko czemu uderzyło kolege, a ono Ci powie, że dlatego bo kolega pierwszy.
» 14 stycznia 2021, 23:33 #118
BNK: Oskar pierwszy raz na kanonierów wszedłem po naszym meczu z Burnley, z ciekawości, bo duzo osób pisało że i was taki burdel i tak po nas jadą. To był zarazem ostatni raz, bo faktycznie, to co tam ludzie wypisują to jest jakiś cyrk. Nie chodzi już nawet o te wyzwiska ale o "retorykę."
» 14 stycznia 2021, 23:49 #117
Kapitan1230: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.01.2021 01:26

Oskar

Ojjjj chlopie wyzwiska na United tam zawsze są, dzbanów tam nie brakuje, wchodzę po meczu z Burlney a tam manure varczester itd Nikt nie koloryzuje niczego. Jeszcze żeby jeden drugiemu zwrócił uwagę albo admin usunął kom, zapomnij o tym, admini i dzbany to jedność tam.
» 15 stycznia 2021, 01:22 #116
Oskar062: Czytanie ze zrozumieniem, po raz kolejny apeluje...
Ja ani troche nie twierdzę że tam nie ma tzw. dzbanów, więcej nie bede dyskutował na temat strony i tyle bo nie ma sensu :)
» 15 stycznia 2021, 01:56 #115
Kapitan1230: Ale ja czytam ze zrozumieniem i napisałem tobie ze nic nie jest podkoloryzowane, tak na waszej stronie są gorsi niektórzy hejterzy a administracja to porażka. Pozwalają na wyzwiska najgorsze i tyle...
» 15 stycznia 2021, 03:06 #114
Ciechanek: "Uważam, że każdemu klubowi nalezy sie szacunek no moze po za LIvepoolem"
a może ktoś uważa, że każdemu się należy szacunek, no moze "po za" Arsenalem?
Sam się zaorasz. "Od Arsenalu to się odczepcie, ale po Liverpoolu jedźcie"
» 15 stycznia 2021, 07:37 #113
levy181: Od dawna słyszymy w wywiadach z zawodnikami których MU kupuje "przyszedłem tutaj zdobywać trofea" ale póki co jest w tym temacie niesamowita posucha. Oczywiście powodzenia mlody mam cicha nadzieję że za pewien czas odpali.
» 14 stycznia 2021, 22:59 #112
Chestnut: A co ma powiedzieć? Przyszedłem tu trochę pograć a potem zmykam do Barcelony? :)
» 14 stycznia 2021, 23:07 #111
rizx: Byłem mocno wkurzony, że nie udało nam się ściągnąć Pepe, ale jak widać ominęła nas chyba większa mina niż Alexis
» 14 stycznia 2021, 22:59 #110
obiektywny91: Jako fan Arsenalu przyznaje Ci racje :D nie wiem czy w tej lidze jest wiekszy flop niz Pepe.
» 14 stycznia 2021, 23:01 #109
piotrek19: No inaczej sie nie da jak grają takie szczyle jak Saka czy Smith Rowe, ale mozecie miec z nich duzą pocieche, bo fajnie chłopaki sie zapowiadają
» 14 stycznia 2021, 23:09 #108
DjTED: Pepe jak to Pepe , ale co sie stało z Aubą. To jest dopiero dramat. On strzela bramke w lidze raz na miesiac. Bramek ma tyle co Klich z tym , ze Polak ma o 4 asysty wiecej
» 14 stycznia 2021, 23:10 #107
obiektywny91: Niektorzy powiadaja, ze klątwa Ozila :P tj. dostal ile chcial i skonczylo sie granie.
» 14 stycznia 2021, 23:15 #106
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2021 23:40

oscar : "Ja to najwiekszą beke mam z tych co sie podniecali Pepe,że podniesie nas na niebotyczny poziom gdzie sam rozegrał zaledwie solidny jeden sezon w OGÓRKOWEJ Ligue1 haha.Koles to jest totalnie nieporozumienie.Oddac mułom czy innym kurczakom za pół darmo to bedzie nasze wzmocnienie."
Komentarz z przed chwili. Nie gralismy dzisiaj meczu. Po co takie zaczepki? Skad pomysł takze , ze my bysmy go chcieli? No i tak sie nakreca karuzela. Nic madrego nie napisał, ale pisze by popisac i wetknać "muły" odp na kom u góry
» 14 stycznia 2021, 23:39 #105
Oskar062: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2021 23:48

DjTed
Tu jest pocisk po United? No już bez przesady, że będziemy wytykać słowo "muły"... To jest szukanie czegoś żeby się doczepić. Skąd pomysł że go chceliście? Bo takie były plotki, z wami łączą każdego na świecie praktycznie. Ten przykład jest beznadziejny jeżeli chodzi o hejt na United i poza tym przeklejanie jednego losowego komentarza ma być dowodem?
edycik
Mądrego może nic nie napisał ale na bank prawde że jakbyśmy go wam oddali to złoto no ale to nie jest możlwie, komentarz bez zbędnej przeszłości, zapomnieć
» 14 stycznia 2021, 23:44 #104
DjTED: Zobaczysz jak w niedziele szambo wybije... Jak sam widzisz po Waszym meczu tylko 1 osoba na tej stronie "posmieszkowala" i od razu zostala przywrocona do pionu.
» 14 stycznia 2021, 23:48 #103
Oskar062: Ależ dobrze nie ma problemu wejdę i zobaczę to co już wiem, czyli jedni wyzywają drudzy piszą obiektywnie, wniosek? JAK WSZĘDZIE. Myślisz że ja tam nie wchodzę? Jestem tam często i częściej niż tutaj i jest tam wiele osób które piszą "muły" ale wypowiadają się bardzo obiektywnie widząc jak jest, a i jest wiele osób które są oderwane i piszą śmieci. Pamiętaj proszę że dzieci też zakładają konta i też mogą pisać wiele słabych rzeczy :)
» 14 stycznia 2021, 23:51 #102
piotrek19: Do kolegow co jeden twiedzi, że żeby byc prawdziwym kibicem trzeba jezdzic na mecze oraz do drugiego co twierdzi ze poziom wiedzy na temat pilki zależy od tego jak kopiesz na orliku . Mam nadzieję, że jesteście młodymi chłopakami i sie przekonacie, że to tak nie wygląda.
Jednemu polecam przeczytać biografie Jose Murinho myslę, ze całkiem smiało mógłłbys okiwać Jose na orlku , a jak będziesz przegldał jego osiągniecia to bedziesz widział, ze jakies pojęcie o piłce ma.
Drugiego zaś zapraszam na weekndowy mecz z Liverpoolem , ponieważ nie miałem okazji byc na Old Trafford co jest moim marzeniem(po pandemi mam zamiar się wybrać o ile życie pozwoli ) ,ale wracając do twoich słów myslę, że raczej bym Cię przekonał moją wiedzą na teamt klubui i jego historii ,ekstyacją przed meczem oraz ogromnymi emocjami podczas widowiska.
Pozadrawiam cieplutko !
» 14 stycznia 2021, 22:53 #101
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2021 22:51

Arsenal w mojej opinii to gra za mało ryzykownie w ofensywie. Jak mają do wyboru zagrać do boku lub po okręgu lub jakieś prostopadłe przecinające linie obrońców. To zawsze grają do boku
» 14 stycznia 2021, 22:51 #100
DjTED: Pozycyjnie grają zdecydowanie lepiej od nas. Z murarzami wchodzą sobie w pole karne jak w masełko. Gorzej z wykończeniem i kontrami
» 14 stycznia 2021, 22:54 #99
obiektywny91: Z Nketiahem na szpicy to duzo nie osiagniemy :D
» 14 stycznia 2021, 23:00 #98
Mariano88: Nikt nie dorówna takiemu snajperowi jak Bendtner :D
» 14 stycznia 2021, 23:09 #97
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2021 23:11

no z tym pozycyjnym trudno powiedziec DjTed. Bo może posiadanie piłki spore ale największe zagrożenie zrobili zaraz po wznowieniu gry po przerwie. A takto nie mieli groźnych akcji. Choć my też w pozycyjnym to średnio na jeża.
» 14 stycznia 2021, 23:10 #96
Oskar062: Jak na moje to jest za mało ruchu w przedniej formacji, za mało zmian pozycji itp... Brakuje mobilności. Cieszy natomiast to że w defensywie jakoś to się układa i wygląda to bardzo dobrze
» 14 stycznia 2021, 23:36 #95
DjTED: Ale Zaha kolano w gębę wylapał
» 14 stycznia 2021, 22:24 #94
PiesekLeszek: Czyli w przyszłym sezonie wszystko wróci do normy, siwy Józek.M znów będzie podrzucał chłopakom w Rosji krążek na lodzie, miejmy nadzieję, że rozłożą mu bardziej miękki dywan jak będzie upadał.
» 14 stycznia 2021, 22:13 #93
DaredevilUtd: Ten Dialo 18 lat, a już teraz wyższy i lepiej zbudowany od DJ. Mam nadzieję, że będzie z niego pożytek.
» 14 stycznia 2021, 22:12 #92
mikiartur: Real w pófinale superpucharu nieźle w pupe dostaje 0-2 już dla ATH Bilbao. Czyżby efekt nowej miotły Marcelino?
» 14 stycznia 2021, 21:46 #91
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2021 22:10

Real chyba musiał zrezygnować z minimum jednego treningu przed tym meczem? Wszystko przez pobyt w Pampelunie itd.

Dla Marcelino życzę, podobnie jak wielu kibiców ich ligi, wszystkiego najlepszego. To fachura, ale Valencia ma śmiecia za właściciela.
» 14 stycznia 2021, 22:09 #90
manegarrincha: I fajną piłkę preferuje
» 14 stycznia 2021, 22:14 #89
mikiartur: szczegółów to tam nie znam. Athletik w sumie też zaliczył przelot pasażerski do Madrytu i z powrotem bo nawet nie wylądowali bo nie można było. Ale wynik taki a nie inny. W sumie jak awansują to bardzo liczę że wygraja z Barceloną. Czasem się zastanawiam czy ja bardziej Barcelony nie lubię niż Liverpoolu.
» 14 stycznia 2021, 22:15 #88
mikiartur: Odnośnie Realu to mnie zastanawia czy oni Odegaarda nie sprzedadzą. To typowa 10tka a Real gra na ogół w ustawieniu 4-3-3. Choć też trochę mnie dziwi że Zidane jakoś nie próbuje bardziej odmładzać zespół. Kroos i Modric to powoli skończą karierę. Nie są w stanie grać na maxa cały sezon. W obronie też młodych stoperów zbytnio nie widać a Ramos do 50tki grać nie będzie. Benzema także nie ma godnego zmiennika który z czasem mógłby go zastąpić. Jedynie skrzydła maja dobrze obstawione.
» 14 stycznia 2021, 22:26 #87
manegarrincha: Jak mu żarło w tamtym roku to bardzo chciałem Odegaarda u nas ale teraz jest już VDB więc nie ma tematu. Zizu za bardzo też nie rozumiem np. Tak lekką ręką oddawać Hakimiego.
» 14 stycznia 2021, 22:35 #86
mikiartur: W sumie boki obrony też nie ma wybitnie obstawionych. Racja odnośnie Hakimiego. Carvajal też już młody nie jest. A Nacho to nie ta klasa(ten też w sumie kolo 30tki). Tylko pytanie czy mają klauzulę odkupu przy Hakimim tak jak przy Reguilonie. Osobiście bardziej się dziwiłem że nie dawał szansy Reguilonowi bo gościu świetnie grał w Sevilli i za Lopeteguiego w Realu też był jednym z lepszych. No ale jednak Mendy grą się broni.
» 14 stycznia 2021, 22:41 #85