Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Brighton – Manchester United 3:2. Kompromitacja Czerwonych Diabłów w starciu z Mewami

» 19 sierpnia 2018, 18:57 - Autor: Bart - źródło: DevilPage.pl
Manchester United w fatalnym stylu przegrał wyjazdowe spotkanie 2. kolejki Premier League z Brighton & Hove Albion 2:3 (1:3). Gracze Jose Mourinho wykazali się w niedzielny popołudnie totalnym brakiem zaangażowania na murawie.
Brighton – Manchester United 3:2. Kompromitacja Czerwonych Diabłów w starciu z Mewami
» United dostali lekcję pokory od ekipy z Brighton
Po spokojnym początku meczu, w 10. minucie Manchester United wyprowadził prosty i szybki kontratak. Paul Pogba znalazł się z futbolówką na około 30. metrze, zagrał delikatnie na prawo do Romelu Lukaku. Belg podbiegł kilka kroków z piłką w stronę bramki i zdecydował się na uderzenie lewą nogą. Piłka przeleciała jednak obok słupka bramki Ryana. Napastnik powinien spisać się w tej sytuacji znacznie lepiej.

W 22. minucie niespodziewany atak wyprowadzili gospodarze. Po zagraniu z głębi pola, obronie United próbował uciec Knockaert. Zawodnik Brighton oddał mocny strzał lewą nogą z linii 16. metrów, lecz mocno niecelny.

Wynik meczu został otwarty w 25. minucie spotkania. Autorem gola na 1:0 był Glenn Murray, który dostał podanie po ziemi na 5. metr. Napastnik trącił tylko futbolówkę zewnętrzną częścią stopy i to wystarczyło, aby De Gea nie miał szans zdążyć zareagować.

Dwie minuty później fani Brighton oszaleli z radości. Po rzucie rożnym i chwilowym zamieszaniu w polu karnym, do piłki doszedł Duffy, który po przyjęciu błyskawicznie oddał strzał lewą nogą z około 10 metrów podwyższając wynik spotkania. Był to pierwszy gol tego zawodnika w Premier League w jego karierze.

Czerwone Diabły ruszyły do ataków. W 35. minucie Young wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu strzał wolejem próbował oddać Shaw, jednak został przyblokowany. Piłka przeleciała rykoszetem nad głowami defensorów do Lukaku, który delikatnie trącił ją głową i pokonał Ryana, strzelając bramkę kontaktową.

Ponownie groźnie pod bramką De Gei zrobiło się w 38. minucie. Fred sfaulował Knockaerta na około 20. metrze od linii bramkowej. Sam poszkodowany zdecydował się na techniczne uderzenie. Piłka na szczęście przeleciała nad poprzeczką bramki bramkarza Manchesteru United.

43. minuta to błąd zawodników Manchesteru United, który przerodził się w rzut karny dla Brighton. Zaczęło się od kiepskiego wykopu De Gei, a następnie spóźniony wślizg Erica Bailly’ego doprowadził do faulu na zawodniku Brighton. Pascal Gross ustawił piłkę na 11. metrze, mocnym strzałem uderzył w środkową strefę bramki i pokonał De Geę. Hiszpan zdołał kopnąć futbolówkę nogą, lecz niewystarczająco mocno, aby wybić ją poza światło bramki.

Jose Mourinho po przerwie zdecydował się na szybką korektę składu Manchesteru United. W miejsce Juana Maty i Andreasa Pereiry weszli Jesse Lingard oraz Marcus Rashford, którzy mieli za zadanie dodać dynamiki w ofensywie United.

Czerwone Diabły pomimo świeżych nóg na murawie nie imponowali nadal rozegraniem i stworzonymi akcjami pod bramką rywali. W większości zagrań i ruchów widać było niedokładność i frustrację piłkarzy z Old Trafford.

Przed upływem 60 minut na zegarze, Jose postawił wszystko na jedna kartkę – Marouane’a Fellainiego. Belg zastąpił Anthony’ego Martiala. Taktyka United od tego momentu była oczywista – długa piłka na Fellainiego.

Wszelkie zmiany zawodników, podpowiedzi trenerów, zmiany ustawienia na nic się zdawały. Morale zespołu było od samego początku spotkania mocno obniżone.

United zagrozili bramce Brighton dopiero w 75. minucie. Paul Pogba zgarnął piłkę przed polem karnym po wybitym dośrodkowaniu Rashforda. Francuz uderzył mocno lewą nogą na długi słupek. Bramkarz gospodarzy był jednak dobrze ustawiony i piękną paradą wybił piłkę na korner.

Pod koniec meczu groźnie zrobiło się jeszcze z boku słupka bramki De Gei. Propper dostał dobre podanie głową z rzutu wolnego. Oddał strzał lewą nogą, lecz w dobrym miejscu ustawiony był Ashley Young, który zablokował piłkę.

W doliczonym czasie gry Shane Duffy sfaulował Fellainiego w polu karnym. Piłkę na 11. metrze ustawił Paul Pogba. Francuz pewnie podbiegł do piłki i mocnym strzałem umieścił ją pod poprzeczką. Ta bramka dla United przyszła jednak o 20 minut za późno i nic nie zmieniła w obrazie tego spotkania.

Brighton & Hove Albion 3:2 (3:1) Manchester United

Bramki: Glenn Murray 25’, Shane Duffy 28’, Pascal Gross [K] 44’ – Romelu Lukaku 34’, Paul Pogba 90'

Brighton: Ryan – Montoya, Dunk (Balogun 20'), Duffy, Bong – Propper, Stephens, Gross (Kayal 89'), March, Knockaert – Murray (Locadia 90')

Manchester United: De Gea – Young, Lindelof, Bailly, Shaw – Fred, A. Pereira (Lingard 46'), Pogba – Mata (Rashford 46'), Lukaku, Martial (Fellaini 60')

« Poprzedni news
CTLC: Zwycięstwo nad Liverpoolem na inaugurację sezonu
Następny news »
Statystyki: Brighton vs Manchester United 3:2

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwo?ć komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (768)


Dziupla: Claudio Marchisio do wzięcia za darmo. My mamy dużo piłkarzy w środku pola, szkoda. Ci, co maja kase i jakieś luki na tej pozycji pewnie się rzuca na niego
» 22 sierpnia 2018, 12:55 #743
RedDevils4life: Dla zainteresowanych, dzisiaj polską premierę ma książka "The Mixer". Opowiada ona o historii Premier League i o tym co oraz kto najbardziej zrewolucjonizował angielską ligę.
» 22 sierpnia 2018, 11:48 #742
QsQs: no takie pozycje zazwyczaj są warte przeczytania. Wiele w nich smaczków i ciekawostek.
» 22 sierpnia 2018, 12:54 #741
lukJakubowski: Po meczu byłem wściekły. Zero stylu, tempa akcji, szkolne błędy. Gra piłkarzy, jakby na zwolnienie Mou (Pogba, Martial szczególnie)...
No właśnie. Jeśli piłkarze grają, żeby spuścić trenera to pies im mordy lizał. Nie są godni, by nosić czerwoną koszulkę ManUtd. Zarabiają fortuny, dzięki nam, kibicom i powinni gryźć trawę. Co tu ma do rzeczy Mou? Ma im smarować pupy językiem? Dmuchać i pieścić słownie? Nasi piłkarze maja problem z przyjęciem piłki, celnym dosrodkowaniem, a to już nie jest wina Mou. Gość ma wyjątkowo przeciętna kadre i trzeba się z tym pogodzić. Takie wyniki będą się przytrafiac. Jeśli nie Jose to jego następcy. Tu po prostu jest potrzebna rewolucja kadrowa, nawet kosztem paru lat posuchy w sukcesach sportowych. (Brak pucharów nawet tego typu, co LE czy FA).
» 22 sierpnia 2018, 11:28 #740
RuudVN: dobry dyrektor od transferów jak w Juve i nawet niskimi kosztami można mieć dobry zespół, tylko u nich średnia wieku pod 30 dochodzi
» 22 sierpnia 2018, 11:34 #739
Sotnelaw: u nas nie przejdzie bo średnia wieku 26 i juz połowa DP płacze :)
» 22 sierpnia 2018, 12:28 #738
QsQs: to jest wina mou, bo zamiast szkolić na treningach technikę, taktykę i niwelować mankamenty to gość tylko pokazuje jak bardzo ma gdzieś klub i piłkarzy. Pamiętajmy, ryba psuje się od głowy.
» 22 sierpnia 2018, 13:03 #737
RuudVN: Dobrze, że balonik pękł już po 2 meczach, teraz oczekiwania kibiców spadły do minimum i każde miejsce powyżej 4-go będzie uznawane za sukces
Oczywiście jak wypadniemy poza top 4 to trenera należy zwolnić tak jak to było z Moyesem czy LvG (mimo mojej sympatii do Mou trzeba być uczciwym)

w przypadku niepowodzenia na naszego trenera widzę:
Domenico Tedesco 33l, z Schalke robi świetną robotę i jego zespół wygląda podobnie jak United za Fergusona, dużo gry skrzydłami i wielu zawodników wbiegających w pole karne przy akcjach
» 22 sierpnia 2018, 11:17 #736
RedDevils4life: U kogo oczekiwania spadły? Bo chyba nie u kibiców.
» 22 sierpnia 2018, 11:25 #735
Wirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.08.2018 09:19

dosadna sytuacja z nami kibicami :D

https:// pliki. meczyki. pl/big/267/5b7cfd08e09df.jpg
» 22 sierpnia 2018, 09:19 #734
Me89v2: Piękne i prawdziwe :)
» 22 sierpnia 2018, 10:12 #733
kckMU: pliki.meczyki.pl/big/267/5b7cfd08e09df.jpg

Otóż to :) Jeszcze jakby się w drugiej części obrazka przytulił to byłoby idealnie.
» 22 sierpnia 2018, 11:59 #732
miocinho2: kazdy pisze cos o ustawieniu 3-5-2(czyli w naszym wykonaniu 5-4-1),lub 5-3-2,a ja uwazam ze powinnismy sprobowac wrocic do korzeni i zagrac naszym 4-4-2
» 22 sierpnia 2018, 08:40 #731
Me89v2: Obecnie nie mamy skrzydeł więc 442 na wzór A.Madryt gdzie 442 ale boczni pomocnicy to bardziej rozgrywający byłby chyba najlogiczniejsze
» 22 sierpnia 2018, 09:04 #730
RuudVN: poziom ligi chińskiej:

Guangzhou Evergrande
ŚPO - Talisca 7 meczy 9 goli
ŚP - Paulinho 7 meczy 7 goli
CN - Goulart 15 meczy 12 goli
ŚN - Alan 4 mecze 6 goli
» 22 sierpnia 2018, 07:49 #729
DEPE: meczy to koza
» 22 sierpnia 2018, 09:46 #728
QsQs: meczów!!
» 22 sierpnia 2018, 11:11 #727
RedDevils4life: cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/galleries/x701/184914.jpg

Tak dla rozluźnienia atmosfery, pamiętacie no-look podanie ręki?
» 22 sierpnia 2018, 02:11 #726
Kamcio01: Manchester United are planning a January move for Aaron Ramsey whose contract ends at Arsenal next summer. (Source: Manchester Evening News)
» 21 sierpnia 2018, 22:11 #725
Kilerek7: WoW haha.
» 21 sierpnia 2018, 23:31 #724
Hoodys: Spoko, lepsze to niż użeranie sie z Fellainim, a Ramsey to dobry gracz, w ataku na pewno da więcej niż Herrera, poza tym nie wiadomo czy Fred sie sprawdzi
» 21 sierpnia 2018, 23:43 #723
Xchrisx7: Wincej średniaków!
» 22 sierpnia 2018, 10:37 #722
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 21:11

Lookasinho ,Do końca Roku aboneci nc + Mają 6 kanałow premium za darmo a potem od Nowego Roku 2019 bedzie trzeba płacic 30 zł na Miesiąc
» 21 sierpnia 2018, 21:09 #721
Lookasinho: Wiem ale mi chodzi o to że nie chce mieć tych kanałów i nie chce żeby automatycznie naliczało do rachunku i dlatego pytam czy po nowym roku trzeba z nich pisemnie zrezygnować
» 21 sierpnia 2018, 21:36 #720
RedDevils4life: Jakie 30 xd. Ja mam w ofercie do końca roku za free a później do końca sezonu 10 za miesiąc.
» 21 sierpnia 2018, 21:37 #719
Lookasinho: "O dużym szczęściu mogą mówić abonenci NC+. Do końca roku, bez dodatkowych opłat, będą mieli dostęp do kanałów Polsat Sport Premium. Jak informuje portal "sport.pl", od kolejnego roku opłata za oglądanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy, dla abonentów NC+, będzie wynosiła około 30 złotych miesięcznie." Czytanie ze zrozumieniem nie boli
» 21 sierpnia 2018, 22:10 #718
RedDevils4life: Sam osobiście dostałem taką ofertę ostatnio przy przedłużaniu umowy więc już się nie wymądrzaj. Zatrzymanie pieczenia tyłka też nie boli. ;)
» 21 sierpnia 2018, 22:45 #717
Lookasinho: Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie udzielaj, pytałem o co innego
» 22 sierpnia 2018, 06:57 #716
Kriss92: Za mało na ten temat informacji jak to będzie w wyłączeniem pakietów od nowego roku. Co do ceny to z tego co czytałem ma ona wynieść max 30 zł, w zależności od posiadanego pakietu nc+ cena może spaść do 10 zł(za darmo raczej już nie uda się załatwić). Abonenci którzy nie maja pakietu Canal+ nie będą mogli w ogóle kupić kanałów LM.
» 22 sierpnia 2018, 07:19 #715
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.08.2018 10:19

@Lookasinho, hahahaha ale ty jesteś śmieszny. Typowy zarozumiały dziadek. Mówię człowiekowi normalnie o mojej ofercie to musiał spróbować zabłysnąć wydzukaną informacją i przykozaczyć z fajnymi tekstami. A jak wyszło, że się błaźnisz to zamiast się przyznać do winy to dalej atakujesz. Słabo.

Poza tym ja na początku nie pisałem do Ciebie, a mimo wszystko ty wyskoczyłeś do mnie z tym cytatem. Więc co ma teraz fo rzeczy o co ty pytałeś?
» 22 sierpnia 2018, 10:15 #714
QsQs: nie kłóćcie się. To jest fajna rzecz, że chociaż do końca roku abonenci nc+ będą mieć dostęp do LM i to bez dodatkowych opłat. Co będzie po nowym roku, czas pokaże
» 22 sierpnia 2018, 11:13 #713
Lookasinho: Ty ale nie ekscytuj sie tak bo popuscisz w gacie ok? Przytoczylem Ci sprawdzone info a po za tym napisałem Ci już że nic nie wnosisz do mojego pytania więc get out ok?
» 22 sierpnia 2018, 12:24 #712
RedDevils4life: Nie popłacz się dziadek. Brak przyznania się do błędu - to Cię boli.
» 22 sierpnia 2018, 12:26 #711
Lookasinho: PS: przyznać do winy? A co to ja siedze na komendzie czy na devilpage?:D co Ty bredzisz czlowieku? Gdzie tu widzisz jakaś moja wine? Szkoda czasu na dyskutowanie z Toba
» 22 sierpnia 2018, 12:29 #710
RedDevils4life: No i dalej brniesz w swoje urojenia. Takiej winy, że mówiłeś o czymś zupełnie innym a chciałeś zgrywać przemądrzałego. Dalej bądź zaślepionym gościem to Ci na pewno wiele w życiu pomoże.
» 22 sierpnia 2018, 12:32 #709
Lookasinho: Niech mi ktoś powie bo Polsat strasznie miesza z tą Liga Mistrzow, czy abonenci nc+ nie chcąc płacić dodatkowych 30 zł za 2 kanały z LM muszą złożyć jakieś pisemne wypowiedzenie z rezygnacja z tych kanałów? Żeby automatycznie nc+ nie zaczelo naliczać dodatkowych kosztów od nowego roku(bo do końca tego roku mam za free) bo już raz miałem taką sytuację.
» 21 sierpnia 2018, 21:07 #708
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 20:11

Macie kanały polsat sport premium ? aboneci canal + Mają te kanały za darmo do końca Roku.
» 21 sierpnia 2018, 20:09 #707
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 21:07

Ale do końca Roku bedziesz Mogł obejrzec Mecze za darmo jesli Masz nc +.juz jest oficjalka w Necie o tym
» 21 sierpnia 2018, 21:03 #706
karpiu87: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 21:06

UPC w ramach tzw. "okna otwartego", od 21 sierpnia do 3 września 2018 roku kanały Polsat Sport Premium będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska z pakietami Select i Max; oraz do 5 listopada 2018 roku dla abonentów posiadających pakiet Canal+. Sam pakiet Polsat Sport Premium UPC wyceniła na: 29,99 zł/mies., umowa na 12 miesięcy + 9,90 zł opłata aktywacyjna lub pakiet Polsat Sport Premium + Eleven Sports: 29,99 zł/mies (do końca roku) i 34,99 zł/mies od 1 stycznia, umowa na 24 miesiące + 9,90 zł opłata aktywacyjna. Tyle trza zainwestować, żeby się cieszyć Ligą Mistrzów. No niestety, żeby wyciągnąć jeszcze wiecej kasy od abonentów opłata aktywacyjna: 9,90 zł. 5 miesięcy płacenia za nic? Dobrze licze?
» 21 sierpnia 2018, 21:04 #705
chojnas95: Poczekamy zobaczymy... Dobrze sie liga nie zaczela jeszcze
» 21 sierpnia 2018, 19:50 #704
wojtinho: Jose zmieni ustawienie na 5-3-2 bądź 3-5-2 jak zwał tak zwał i ta machina ruszy. Zobaczycie, że z totkami będzie wygrana i wszyscy będą piali z zachwytu. Ja w to wierzę. Wierzę w trenera, piłkarzy i w mistrzostwo. Lukaku musi mieć partnera obok siebie, z którym będzie mógł atakować bo sam nic nie zdziała. Coś czuję że ta przegrana z Brighton wyjdzie United na dobre. GGMU.
» 21 sierpnia 2018, 19:39 #703
karpiu87: Obyś miał rację.
» 21 sierpnia 2018, 19:53 #702
wider: "Coś czuję że ta przegrana z Brighton wyjdzie United na dobre. GGMU. " wiekszosc tak pisze po każdej przegranej i każda przegrana nic nie zmiania dalej graja piach
» 21 sierpnia 2018, 20:00 #701
vanantygaal: Ja myślę, że następny mecz wygramy bo wszyscy się sprężą po ostatnim blamażu.
» 21 sierpnia 2018, 20:33 #700
klb9k: Też mi się wydaje, że wygramy z totkami przed przerwa na reprezentacje.
Potem klasycznie słaby remis jak zawsze po przerwie i pewnie dalej to jakaś wygrana to jakaś wpadka i znowu hejt i taka zapewne będzie sinusoida w ciągu całego sezonu ale wydaje mi się, że top4 osiągniemy na spokojnie.
» 21 sierpnia 2018, 22:30 #699
Ekspertinio: Jose narzekający na tournee, Eda i zawodników, wkurzony Ed, mieszający Raiola i agent Martiala, codzienne ataki na Jose ze strony ekspertów ze świata i legend klubu, bukmacherzy typujący Jose jako pierwszego do odstrzału - a dopiero 2 kolejki za nami. No cóż przynajmniej nie jest nudno xD
» 21 sierpnia 2018, 18:49 #698
Hoodys: Nudno jest tylko na boisku. Niestety dla nas
» 21 sierpnia 2018, 20:10 #697
Sotnelaw: póki co więcej mu zawdzięczamy niż mamy za co mieć za złe a wszelka krytyka spada na niego z powodu złych rokowań
» 21 sierpnia 2018, 21:11 #696
kckMU: Mou swoje piwko ma pewnie duże, ale niektórzy mieliby już do wypicia przynajmniej dwie kolejki. Ale to standard.
» 21 sierpnia 2018, 21:18 #695
RedDevils4life: Mou tylko wódeczka. Jeszcze ED naciskał na inne trunki, to podpisali z Chivas żeby trochę urozmaicić treningi.
» 21 sierpnia 2018, 21:42 #694
czesiu2018: Bayern też sępi kasa, ale oni potrafia wyciagnać przynajmniej takiego Goretzke,Lewego za free, Vidala za grosze czy teraz Jamesa , który bedzie ich kosztował pare talarow, potrafia się od lat utrzymać w połfinale LM...gdyby zarzad atakował takie cele wczesniej, to super kadre nasz Jose by miał, na rynku jest Lozano z PSV, Pulisic BVB i można tak wymieniać , nie bronie Jose, ale to nie jest jego drużyna;/...musi zbierać, cały syf z 3 poprzednich managerów i na głowie ma Eda, gdzie każdy cel transferowy,wydaje mi się nieosiagalny...Jose też popełnia błedy, ale taki Guardiola, gdyby chciał cała nowa 11, to pewnie by dostał/...trzeba kibicować, kto wie, może teraz zaskoczą i zaczniemy zwycieski marsz? ja w to wierze.
» 21 sierpnia 2018, 17:40 #693
KINGofDP: Oczywiscie wina wszystkich tylko nie Jose . Dajmy mu 500mln na transfery najlepiej nowy kontrakt i głaszczmy po główce nic się nie stało przeciez to silne Brighton .
» 21 sierpnia 2018, 18:46 #692
Carlitozz: Braku 2-3 transferów nie można tłumaczyć takich spotkań, rozumiem ze może Nam braknąć jakości z drużynami z górnej polki ale nie Brighton, trzeba się otrzepać bo Spurs za rogiem.
» 21 sierpnia 2018, 19:18 #691
Sotnelaw: Carlitozz można, czemu nie? równie dobrze mozna byloby napisac ze taktyka tez nie gra tu roli bo takie gwiazdy jak te u nas powinny nosem wciagac brighton grajac kazdy sobie.
» 21 sierpnia 2018, 19:26 #690
Carlitozz: walentos kadre mamy na tyle mocna żeby ograć takie Brighton. Proszę nie ironizuj, tak czy owak,taktyki w ostatnim meczu nie zobaczyliśmy bo 3 gole rozbija każdy plan, ale czy w drugiej połowie widzieliśmy drużynę z pomysłem i chęcią wygrania? Nie sadze.
» 21 sierpnia 2018, 19:48 #689
Sotnelaw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 23:31

a ja widzialem przy linii trenera który chciał wygrać, który dokonał ofensywnych zmian który przeżywał ten mecz, który motywowal zawodników, który kazał im atakować i który wkurzał się na sędziego za byle przewinienie albo przedłużanie gry przez rywala. Tak sie zachowuje trener który nie chce wygrać meczu? Ja nie wiem co on ma jeszcze robić bo widząc takie sceny ma sie wrazenie ze problem tkwi przede wszystkim w drużynie.
» 21 sierpnia 2018, 23:30 #688
Me89v2: Walentos, to że mou chce wygrywać to raczej wiadome. Tu chodzi bardziej o to czy potrafił wpłynąć na zespół. Problemem jest to że skoro Portugalczyk od trzech lat nie wpoil zadnego stylu to mógłby chociaż wpoic im agresję i walkę na boisku niczym i beniaminka. A tu ani walki ani dobrej gry. Ptoblem ewidentnie jest i z managerem i że składem. I jak to w pilce, całego składu się nie wymieni (choć w dużej mierze grają piłkarze mou) więc jak nic się nie zmieni to poleci mou. Czy w polowue sezonu czy na koniec ale poleci.
» 22 sierpnia 2018, 06:45 #687
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.08.2018 08:23

Wlasnie walentos, Jose moze i chcial, ale pilkarze nie za bardzo, jak schemat sie powtorzy jeszcze kilka razy to wiemy na czym stoimy, skoro on chce a druzyna nie bardzo.W Chelsea przed wyrzuceniem, tez bardzo chcial, nawet sie bardziej ozywil przy linii gdy widmo topora bylo nad jego glowa. Ok pazdziernika powiedzial nawet ,,if club want to sack me they have to sack me, because I'm not running away'' przyszedl wpierdzieli z Soton i Jose potem polecial. Mozna tez powiedziec ze tak zachowuje sie trener ktory denerwuje sie na kazde przewinienie ktoremu pali sie grunt pod nogami? Ja z wielka przyjemnoscia poczekam z ocena transaferow i tym co sie dzieje do grudnia. Bez krytkyki transferow, bez zwalniania.
» 22 sierpnia 2018, 08:17 #686
RuudVN: vanantycostam
dokładnie to co napisałem, większość osób na tym forum nawet szkoły nie skończyło, nie wie nic o życiu a pisze jak ma wyglądać klub warty 4mld Euro
kup tego, sprzedaj tamtego a największe zakupy jakie robił to bułki w sklepiku szkolnym, śmiech na sali
i żeby nie wyszło, że jestem jakimś hipokrytą to pracuje w firmie, gdzie mój dział obraca jakieś 40-50M pln rocznie
» 21 sierpnia 2018, 17:13 #685
Tymczasowo: O! No tak. Przeciez jak pracujesz w firmie ktora ma duze roboty to ogarniasz wszystko pod katem logistycznym, marketingowym.

Jak bedziesz sprzatal w NASA to tez bedziesz sie w ten sposob chwalil?

Zeby nie wyszlo, ze jestes jakims hipokryta to musisz pracowac w tym biznesie i ogarniac jakie sa stawki i na co sobie mozesz pozwolic bo tak nie dosc, ze wychodzisz na hipokryte to i typowego janusza, ktory bog wie gdzie pracowal i bog wie czego nie wie.
» 21 sierpnia 2018, 17:33 #684
RuudVN: ale ja nie zgrywam chgw jakiego uzdrowiciela UNITED
90% użytkowników ma mniejsze pojęcie o biznesie ode mnie (choć i ja mam małe) a szczekają najgłośniej
dotarło?
» 21 sierpnia 2018, 18:31 #683
vanantygaal: Ruudcostam
Żeby było jasne, ja szkołę skończyłem, nie jedną. Na biznesie się nie znam, pracuję w zupełnie innej działce. Ale to nie jest forum dla osób związanych z biznesem tylko dla osób, które kibicują MU. Tak samo sprzedawca z Biedronki czy bezrobotny ma prawo się wypowiadać i przekonywać do swoich racji. Nie trzeba obracać 50 mln żeby mieć prawo do swojego zdania. Natomiast nie oznacza to, że ktoś inny ma Cię nazywać 'pseudoznawca' czy innymi epitetami.
Akurat polemizuję z Tobą chyba już któryś raz bo irytuje mnie sposób w jaki określasz tu osoby, które mają inne zdanie na temat tego co dzieje się w klubie. Skoro czujesz się lepszy od 90% użytkowników to dobrze, że się cenisz, natomiast zrozum, że te 50mln nie czynią Cię najmądrzejszym na świecie
» 21 sierpnia 2018, 20:17 #682
NoLogo: Tego jeszcze tutaj nie było - wywyższający się korposzczurek. Niby w jaki sposób to, że tyrasz na 'prezesów' uprawnia cię do pouczania innych o czym mogą się wypowiadać?
Zgadzam się ze stwierdzeniem "większość osób na tym forum ...." ale jakie ma znaczenie to czy ktoś jeszcze się uczy, czy to, że jest w dziale z obrotami 40M jeśli ma pustkę w głowie?
» 21 sierpnia 2018, 21:45 #681
Me89v2: U mnie w firmie młodsze księgowe na stażu obracają przelewami na grube banie i co z tego hehe :)
» 22 sierpnia 2018, 10:15 #680
IntruZ9: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 15:46

700 komentarzy:D kiedy ostatni raz było tyle jak wygraliśmy jakiś mecz?
» 21 sierpnia 2018, 15:44 #679
Lookasinho: A co Ci w tym nie pasuje? Ludzie mają zazwyczaj tak, że jak coś nie idzie po ich myśli to głośno o tym mówia, a tutaj nic nie idzie po naszej myśli więc jaki z tego morał? Wylewamy nasze żale i wnioski widząc co gramy a nie gramy nic.
» 21 sierpnia 2018, 15:55 #678
RuudVN: pseudo-znawcy przedstawiają swoje wywody jeden po drugim jak uleczyć ten klub zamiast czekać na następny mecz, takie mamy czasy i nic nie zrobisz
» 21 sierpnia 2018, 15:56 #677
vanantygaal: Jeśli ktoś prezentuje inny pogląd niż Ty to od razu się nie zna i jest psudo-znawcą? Skąd wiesz, że tylko Twoja opinia jest właściwa??
» 21 sierpnia 2018, 16:05 #676
IntruZ9: Cieszę się ,że włodarze manutd systematycznie czytają wasze komentarze bo tak wszytkie "żale" ..przemyślenia byłyby,na marne:)
» 21 sierpnia 2018, 16:06 #675
Lookasinho: Typie dzielimy się naszymi opiniami MIĘDZY SOBĄ a nie po to żeby widzieli to włodarze. Jeśli masz z tym problem to nie wchodź i nie czytaj
» 21 sierpnia 2018, 16:17 #674
matizek92: Ok, po to jest forum, aby wymieniać opinie. Szkoda tylko, że ciągle te same osoby piszą dzień w dzień to samo i pod każdym postem Mou out. Jak tu dyskutować? Nie można raz napisać i zmienić temat?
» 21 sierpnia 2018, 16:18 #673
Lookasinho: Nie wiem czego się spodziewać po ewentualnej porażce z Totkami w poniedziałek. Jak myślicie czy jeśli przegramy ten mecz dalej na dp będą pojawiać sie newsy, że zarząd murem stoi za Mourinho? Ja uważam że każde kolejne potknięcie będzie gwoździem do trumny, zarząd wkoncu pęknie i zacznie się rozglądać za nowym trenerem. Założę się że Zidane to tylko niestety plotka. No cóż ja czekam na Giggsa :) powtarzam to od 2013, niech nabierze doświadczenia a potem czas pokaże, może zobaczymy go u nas
» 21 sierpnia 2018, 15:26 #672
JudoHonor: Ja to z naszego składu zostawiłbym ;
Ddg , Valencie, Baillego, Lindelofa, maticia , Pogbe, Perreire, Rashforda, Lukaku i Sancheza, shawa, dalota - reszta jest bezużyteczna
» 21 sierpnia 2018, 15:11 #671
vanantygaal: Sytuacja wygląda tak, że wokół klubu jest skrajnie niedobra atmosfera. Same plotki, które podważają autorytet trenera, zarządu, Edka. Do tego słabe wyniki i fatalny styl. Tego się już nie da odkręcić i nikt mi nie wmówi, że Mou ma pełne poparcie zarządu i Edka skoro nie robią mu transferów jakie chce. Nie da się wymienić połowy zespołu, ludzi z otoczenia. Jedynym wyjściem jest więc zmiana trenera chociaż ta nastąpi pewnie dopiero po zakończeniu sezonu. Dla dobra klubu powinna nastąpić już, im szybciej zaczniemy zmiany tym szybciej wyjdziemy na prostą. Mou jakoś sobie poradzi, będzie musiał się pogodzić z tą porażką ale my jesteśmy na równi pochyłej. Ten układ nie funkcjonuje i nie będzie. Nowy trener powinien zacząć od czystek w szatni, na które nie odważył się Mou przez co przegrał.
» 21 sierpnia 2018, 14:14 #670
Sotnelaw: ale powiedz szczerze jak mozna dokonać czystek w szatni jeśli nie ma się zawodników na zastępstwo? Już jednych czystek dokonał Van Gaal a później musiał grac Rooneyem i Giggsem w środku. Najpierw sie kupuje a później sprzedaje i jestem pewien że Jose chętnie pozbyłby się Martiala , Darmiana , Blinda , Smallinga , Rojo i może Maty ale najpierw trzeba kogoś za nich kupić.
» 21 sierpnia 2018, 14:23 #669
Me89v2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 14:55

Wizerunkowo to leżymy już i płaczemu. United w mediach ale i pewnie w oczach neutralnych kibiców i piłkarzy to sportowy wrak. Mou i żenująca gra pod jego wodzą bardzo nam szkodzą.

Ten aspekt mnie martwi. Bo jednak teraz jeśli chodzi o kasę, wiele klubów ma dużo do zaoferowania. Natomiast jaki normalny piłkarz, młody, wybijający się i chcący grać fajną piłkę wybrałby United? Będziemy przegrywać walkę o ciekawych piłkarzy, a moim zdaniem wizuerunek klubu może poprawić tylko już zmiana menago na kogoś, kto trenuje zespoły tak aby grały w piłke i dla kogo chce się przyjść do klubu będąć wschodzącą gwiazdą. United na początku jeszcze skusił piłkarzy, po drugim sezonie już tylko Fred się skusił, z którego zrezygnowały inne ekipy. Po 3 sezonie marazmu z siwym to nie wiem kto tu przyjdzie. 30latkowie chcący dorobić.

Oczywiście wszystko w trakcie sezonu może się odmienić, możemy zacząć dobrze grać, zająć niezłe miejsce w tabeli. Ale hmmm, kto w to wierzy?
» 21 sierpnia 2018, 14:53 #668
rvn10: czuje w kościach że Mou straci posade w grudniu.
» 21 sierpnia 2018, 13:25 #667
lastalexever: Ja stawiam na koniec października
» 21 sierpnia 2018, 13:29 #666
RobvanKlu5i: Gra w porównaniu do poprzedniego sezonu się nie zmieniła, rzekłbym nawet, że pogorszyła.

Nie da się po prostu tego oglądać, styl jaki prezentuje MU sprawia, że człowiek dostaje obrzydzenia na samą myśl o oglądaniu tego żenującego widowiska.

Do dziś zastanawiam się jakim cudem udało się MU zdobyć w zeszłym sezonie 2 miejsce? Tłumaczę sobie to efektem frajerskich strat punktów przez Liverpool i Tottenham. Piłkarsko na tle tych drużyn wyglądaliśmy jak amatorzy. Zero finezji w grze, przyśpieszenia, wszystko statyczne i bezpłciowe. Zresztą mecz na Wembley to był obraz upokorzenia ze strony Tottenhamu.

Mourinho powoli traci panowanie nad szatnią o ile już go nie stracił. Widać, że jest jakiś kwas. Zawodnicy nie mają żadnej radości z gry...

Szczerze? Brutalnie to zabrzmi ale mam nadzieję, że Tottenham nas porządnie "wyjaśni" w następnej kolejce. Będzie to kolejny gwóźdź do trumny trenerskiej Mourinho w MU, trener ten zatrzymał się już lata temu ze swoją taktyką, o podejściu do zawodników nie wspominając.

Postanowiłem, że po prostu dopóki Mourinho będzie szkoleniowcem w MU, nie włączę ich meczu, bo po prostu tego nie da się oglądać. To jest zwyczajna męczarnia. Zero przyjemności z oglądania. Kołysanka w najgorszym wydaniu.

Dziękuję za uwagę.
» 21 sierpnia 2018, 13:16 #665
Hoodys: Najgorsze jest to że tak fatalny styl trwa już któryś rok. Już za Fergusona 2 ostatnie sezony to też był zgrzyt zębów, za Moyesa człowiek dostawał tików nerwowych od wrzutek, za van Gaala usypiał, a teraz to jest wszystko naraz i troche potrochu. Ja nie przestanę oglądać meczy, choć też przyznaje że od jakiegoś 1/4 meczu spędzam na Alt + Tab. Brakuje radości, pięknych akcji i gry do upadłego, niestety
» 21 sierpnia 2018, 15:17 #664
Diabelred: ,,Do dziś zastanawiam się jakim cudem udało się MU zdobyć w zeszłym sezonie 2 miejsce? Tłumaczę sobie to efektem frajerskich strat punktów przez Liverpool i Tottenham."

LFC - priorytetem dla nich byla LM i to na niej skupili cala uwage, w innym wypadku, gdyby odpadli z City z pewnoscia walczyliby z nami do konca o te 2 miejsce
Tottenham - przez wiekszosc sezonu(24 kolejki) musieli sobie radzic bez Tobiego, swojego najlepszego SO, co byla dla nich ogromnym oslabieniem
» 21 sierpnia 2018, 15:20 #663
welllone: To co martwi mnie najbardziej to sporo negatywnych emocji, zdań i działań w i wokół naszego klubu.
Okienko nam totalnie nie wyszło, tylko za kurtyną wiedzą kogo chcieliśmy i co poszło nie tak.
Na 100% klub wielkości United nie celował w Freda, jako gwiazdę okienka.
Zimowe okienko, czyli Sanchez póki co zawodzi na całej lini.
Patrząc na ruchy naszych bezpośrednich konkurentów i start sezonu można mieć obawy.
Wymęczone Lisy i totalny blamaż z Brighton.

Po prawdzie od odejścia SAF-a jest źle. Spodziewałem się tego, że będzie źle i jakoś sie pocieszam, że nie jest tragicznie. Szarpiemy i ocieramy się o te TOP4. Jednak liczyłem, że nie będzie to trwało ponad trzy lata. Tymczasem minie szósty rok i dalej perspektyw nie widać.
Generalnie nie obchodzi mnie styl, możemy kopać po własnym słupku przez 90 minut bylebyśmy wygrywali. Za Alexa też męczyliśmy ogrom meczy, ocieraliśmy się o porażki itd. Tylko tam rzadko kiedy można było odczuć, że zespół przeszedł obok meczu. Od odejścia SAF-a rzadko kiedy można odczuć, że jesteśmy w meczu i to jest przykre.

Naściągane mamy piłkarzy którzy są tu tylko dla pieniędzy, sporo jest przeciętności która być musi w każdym klubie, ale ją trzeba umieć wykorzystać. Nie ma jaj, nie ma zespołu, nie ma pomysłu. Takie mecze jak z Lester czy ten ostatni nie powinny mieć miejsca. Nasz zespół powinien chcieć dominować, gnieść rywala, siać strach i spustoszenie. Poczytajcie wypowiedzi dawnych Diabłów, jak w tunelu robili przed nami ze strachu. Ja to czułem jako kibic. 90% zespołów grało z nami o najniższy wymiar kary!

Z takim flegmatycznym podejściem, graniem pod siebie daleko nie zajedziemy na dawnych sukcesach.
Finanse się zgadzają, ale gdy tamte rubryczki zaczną opadać... Nie będzie czego zbierać z dawnego Manchesteru United.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na mnożyło się tych błędów zbyt wiele od zarządu, sztabu szkoleniowego, płac, piłkarzy po managerów.
Odszedł SAF i Gil co miało rozpocząć nową erę. Erę która nie nastąpiła i szybko niestety nie nastąpi.
Wasze kłótnie o Mourinho, Pogbę, Lingarda, Fellę itd. Nic nie dają, żeby nie napisać: SZKODZĄ.
Przenoszą się, rozprzestrzeniają ferment.

Mi pozostaje już tylko wierzyć i liczyć na cud jak w finale w 99. Nic mniej, nic więcej.
SAF dobierał sztab i zawodników pod względem charakteru. Umiejętności były ważne, ale nie najważniejsze. Poczytajcie o tym. Do póki nie będzie charakteru na wszystkich stanowiskach w klubie łącznie ze sprzątaczką i odźwiernym, szanse na sukces są znikome.
» 21 sierpnia 2018, 13:15 #662
Me89v2: Teraz to nie wiem jak, nie wiem kim, ale musimy rozpykać Koguty. Jeśli ten sezon ma być znów bezjajeczny piłkarsko, to musimy punktować. Oby do poniedziałku
» 21 sierpnia 2018, 12:59 #661
dev13: Cieszy mnie ze przynajmniej dziewczyny United ograly Liverpool 1:0.Tylko tak dalej mile panie :D
» 21 sierpnia 2018, 11:31 #660
Sotnelaw: piter:
Ja uważam że cele były jak najbardziej realne ale naszemu Edkowi lepiej idzie zarabianie niż wydawanie pieniędzy. Co mam na mysli? Nie potrafi negocjować. Nasze negocjacje wyglądają tak że wysyłamy zapytanie czy dany zawodnik jest dostępny. Jeśli dostajemy odpowiedź że nie temat zostaje zamknięty ( tak jak w przypadku Bale i Williana), jeśli jest dostępny to najpierw sondujemy możliwość wypożyczenia go z opcją wykupu po sezonie ( tak jak było z Lucasem Moura) a jeśli to sie nie uda to dopiero siadamy do negocjacji. W takie gierki mogą bawić się kluby pokroju Bayernu czy Juve które mają ugruntowaną pozycję w lidze i dokupują jedynie wzmocnienia, oni mogą sobie pozwolić na dłuższe negocjacje dlatego kupują zawodników w bardzo dobrych cenach.
Tymczasem inne kluby które muszą się wzmacniać i konkurować na rynku nie bawią się w takie ceregiele bo jak Barca Real czy PSG kogoś chce to nie pytają o dostępność tylko składają ofertę. W ten sposób mogliśmy przeczytać newsa o tym że Chelsea zaakceptowała ofertę za Williana mimo że my dostaliśmy informację że zawodnik nie jest na sprzedaż. Jeśli sie nie uda składają kolejne dopóki nie dopną swego albo cena osiągnie dla nich zbyt wysoki pułap. Jednocześnie są cały czas w kontakcie z zawodnikiem lub jego agentem i kuszą go do zmiany barw. Taka sama sytuacja była z Mbappe którego rzekomo interesował tylko Real a ostatecznie PSG zapłaciło tyle że Monaco nie potrafiło odmówić a szejkowie i koledzy skutecznie przekonali go do przeprowadzki do Paryża.

Reasumując gdybyśmy zlozyli ofertę w wysokości 70 mln za Williana lub 110-120 za Bale to jeden z nich z pewnością trafiłby do nas tego lata. Czy byliby dla nas wzmocnieniem? Z pewnością, bo lepszy 30 letni prawoskrzydłowy w gazie który przez 2-3 sezony da dużo jakości niż brak prawego skrzydła.
» 21 sierpnia 2018, 10:51 #659
mycka86: Jak nic powinieneś wysłać CV do klubu. Chętnie posłuchają jak się robi 100 milionowe transakcji od kogoś kto najpoważniejsze negocjacje prowadził przy zakupie obważanków na odpuście. Sory za hejt :) ale serio myślisz że tak wygląda proces przeprowadzania transferów?
» 21 sierpnia 2018, 11:15 #658
Sotnelaw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 11:22

To są moje wnioski po obserwacji tego co sie dzieje na rynku i jak działają inne kluby. Czemu tylko my czekamy z wszystkimi wielkimi transferami do końca okienka i często rozmowy spalają na panewce? Inne kluby wiedzą kto jest im potrzebny i kupują najlepszą możliwą opcję często nie patrząc na cenę, tak jak to zrobił Liverpool z Keitą, Van Dijkiem czy Alisonem. To samo zrobiło City z Mahrezem Laporte i Walkerem i dzięki temu będą teraz mieć wyniki a my narzekanie.
» 21 sierpnia 2018, 11:17 #657
QsQs: Liverpool kupował za gruba kasę 26 letniego VVD, 25 letniego Alissona, 23 letniego keite. Dino chciał z wszelką cenę 30 latków, z którymi po 2, 3 latach (kiedy ten zostałby zwolniony) klub musiałby się użerać. Ed ma tutaj moje pełne poparcie.
» 21 sierpnia 2018, 11:46 #656
Sotnelaw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 12:00

My moglismy kupić jednego z najlepszych prawych skrzydłowych w lidze za 70 mln od jednego z ligowych rywali co sprawia ze cena nie jest wysoka nawet biorąc pod uwage wiek. Co do Bale to jest to absolutnie topowy prawoskrzydłowy i kupowanie go to troche jak kupno 3 lata młodszego Ronaldo na prawe skrzydło.

Chyba że wolicie transfery rodem z fify tak jak ten Martiala licząc że za 2 sezony zawodnik będzie topowy a on dostanie kase i sie na nas wypnie wtedy ok, kupujmy Fekirów Lemarów czy inne gwiazdy z francji które skończą jak Lacazette w Arsenalu.
» 21 sierpnia 2018, 11:59 #655
QsQs: Tak willian jeden z najlepszych skrzydłowych w lidze średnio po 5,6 goli i asyst na sezon. Człowieku nie ośmieszaj się już.
» 21 sierpnia 2018, 12:02 #654
Sotnelaw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 12:14

Willian w ostatnich sezonach:
17/18 liga: 6 bramek 8 asyst
17/18 pozostałe rozgrywki 7 bramek 4 asysty
16/17 liga 8 bramek 2 asysty
16/17 pozostałe rozgrywki 4 bramki 3 asysty
15/16 liga 5 bramek 9 asyst
15/16 pozostałe rozgrywki 6 bramek 1 asysta
Dane z transfermarkt.pl

srednia z ostatnich 3 sezonów:
liga 6 bramek i 6 asyst
pozostałe rozgrywki 6 bramek i 3 asysty
Czyli w sezonie w wszystkich rozgrywkach średnio 12 bramek i 9 asyst

i właśnie wychodzi że ośmieszasz to Ty sam siebie wymyślając po raz kolejny statystyki także milcz jak nie masz nic sensownego do napisania
» 21 sierpnia 2018, 12:13 #653
Me89v2: Nie ma się co spinać między sobą bo i tak każdy ma prawo do swojego zdania.

Moje jest takie: City ma super kadrę i lepszego managera. Nie mamy do nich podjazdu aktualnie.
Liverpool gra świetnie ofensywnie mimo, że większość piłkarzy nie ma statusu gwiazd światowych czy nawet europejskich. Totki analogicznie jak Liverpool. City ma i gwiazdy i kolektyw. Totki i Liverpool mają przede wszystkich kolektyw. Chelsea teraz trudno oceniać, ale widać po 2 meczach rękę Sarriego. Piłka krąży i grają ofensywnie. Zupełnie innaczej jak za Conte. Jak to rozwiną, to mogą na prawdę dobrze wypaść w tym roku. Arsenal to niewiadoma.

A u nas? Nawet jeśli napiszę, że nie mamy gwiazd światowego czy europejskiego formatu (chociaż Pogba, Lukaku, Sanchez, Matic) to przede wszystkim nie mogę napisać, ze mamy jakikolwiek kolektyw na boisku. I tylko i wyłącznie to nas odróżnia od w/w ekip z wyjątkiem City (Ci mają po prostu wszystko).

Czemu u nas tego nie ma? Czy mou pcha jakies fatalne treningi i taktyki, czy nie potrafi dotrzeć do piłkarzy itp itd? Nie mam pojęcia, ale dla mnie to znak, że ta robota nie jest dla niego. Mamy piłkarzy wybieganych (większość w reprezentachach zapierdziela aż miło, nawet Pogba). Mamy piłkarzy dobrych technicznie, którzy mogą poklepać i robią to w reprezentacjach. A nie ma po prostu drużyny.

Powyższe to oczywiście moje zdanie i powtórzę, dla mnie Mou mógłby być i kilka lat jeszcze, gdyby ten team był teamem, a nie zlepkiem ziomków, którzy co weekend się spotykają żeby pokopać.

Skoro nie mamy "zespołu" na boisku, tym bardziej trzeba docenić jakość piłkarzy, którzy mimo tego, że gramy okropnie brzydko, wypunktowali jakimś cudem 2 miejsce w tamtym sezonie. A to samo mówi, że gdyby jakiś trener stworzył tu kolewktyw i zespół, dodał jakieś brakujące cegiełki, to mielibyśmy na prawdę mocny i fajnie grający team.

Ja nie usprawiedliwiam Mou brakiem transferów czy skłądem, bo ekipy pokroju Bornemouth, Crystal Palace etc potrafią i to często takie akcje miotać, że chce się oklaskiwać. Nie mają jakości United, przez co często czegoś im brakuje, ale pokazują, że jak się ma jakiś pomysł na grę, to można i pograć normalnie w piłkę na przyzwoitym poziomie.
» 21 sierpnia 2018, 12:14 #652
Ekspertinio: srednia z ostatnich 3 sezonów:
liga 6 bramek i 6 asyst

Nie ma co imponujące statystyki. Ciekawe ile ten 30 letni skrzydłowy by kosztował, pewnie z 80 mln.
» 21 sierpnia 2018, 12:16 #651
QsQs: No średnia w lidze 6 goli 6 asyst. Czyli pomyliłem się o 1. Tak więc się mimo wszystko ośmieszyłeś. Lepsze statystyki od niego na przestrzeni lat ostatnich mieli Mane, Sane, sterling, Mahrez, ali, son, martial, payet, coutinho, hazard i kilkunastu innych. Willian ma statystyki na poziomie iwobiego i natana redmonda. Rzeczywiście super wzmocnienie za 80 baniek
» 21 sierpnia 2018, 12:31 #650
Me89v2: Willian byłby wzmocnieniem - fakt
Wzmocnieniem krótkoterminowym - fakt
Płacić za niego 60 baniek i więcej - biznesowy kryminał - fakt i ludzie w United to wiedzą.

To nie jest gość, który ciągnie grę. Ma fajne mecze i takie gdzie znika, nie strzela dużo goli, nie jest też najlepszym asystentem. To że u nas byłby wzmocnieniem to nie znaczy, że gdzieś indziej ktoś by się o niego zabijał. Te działania na rynku na prawdę mi śmierdzą jakąś wizją zarządu o perspektywnicznym United z innym trenerem za rok ;) Chyba, że Jose wygra coś znaczącego i jakość gry skoczy.
» 21 sierpnia 2018, 12:51 #649
querk: Dajcie spokój z tym Willianem, Mou go chciał bo to kolejny zawodnik pasujący do autobusu. Prawda jest taka że chyba każdy obrońca wie jak Willian gra, zejście do prawej nogi to wszystko co potrafi w ofensywie. Ratuje go tylko to że może biegać pełne 90 i wraca bronic. Ideał dla Mou bo w głowie ma bardziej defensywę niż atak
» 21 sierpnia 2018, 14:26 #648
Sotnelaw: Przynajmniej biega - w przeciwieństwie do Martiala, i to szybko - w przeciwieństwie do Maty :)
» 21 sierpnia 2018, 14:37 #647
Bylak: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 10:49

htt ps:// m.jbzdy.pl/obr /799199/zawsze
To prawda
» 21 sierpnia 2018, 10:48 #646
Jajeczko: Kibicie liverpoolu są jacy są, ale jednej rzeczy ich działaczom jednej rzeczy nie można odmówić. A mianowicie zależy im aby wygrywać. Mieli słabą obronę - kupują obrońcę, potrzebowali zwiększyć głębię składu - kupują w promocyjnej cenie Szwajcara, bramkarz był ręcznikiem to kupują hmm TOP 5 na świecie. W Manchesterze prawe skrzydło nie funkcjonuje bo go nie ma to ... manchester interesuje się i nic z tego nie wychodzi. Boki obrony podobna sytuacja. Wielkie zainteresowania i wychodzi nic.
» 21 sierpnia 2018, 07:23 #645
piter100000: Tu nasuwa się pytanie, czy nasze cele były tak nierealne, że nikogo nie kupiliśmy? A może inne kluby chciały zbyt dużo i zarząd nie chciał przepłacać za 30-latków? A może jedno i drugie? MEN pisał o tym, że kasa była, ale na zawodników, którzy znacząco podniosą jakość naszego składu, a kupowanie piłkarzy pod trzydziestkę zarząd uznał za cele krótkoterminowe i nieopłacalne. Z jednej strony dobrze, że nie przepłacaliśmy i nie weszliśmy na tą karuzelę szalonych cen za przeciętnych zawodników albo gwiazd jednego turnieju. Z drugiej jednak strony jakieś wzmocnienia powinniśmy zrobić. Mamy mnóstwo braków i odm paru lat jesteśmy po prostu średniakami, więc skład należy wzmacniać. Jeśli w tym sezonie będzie znowu totalna klapa to pewnie za rok ruszymy po zakupy, pytanie tylko czy z Jose u steru. Moim zdaniem nie, ale to tylko moje zdanie
» 21 sierpnia 2018, 09:03 #644
Me89v2: Może zarząd ma z tyłu głowy ze za rok może być inny manager i nie chcieli topic kasy w piłkarzy tzw krotkoterminowych.

Pewnie zakładają ze jak United ma wydać dużo siana to wolą żeby robił to nowy menago i wizja długoterminowa.

Jose ma skład mocny i skoro z tego nie potrafi ulepić teamu dobrze grającego to po co sypać siano dalej do tej studni.

Poza tym nie wierzę że mając bale zamiast maty nagle team by funkcjonował i rozgrywał elegancko piłkę. A przeciez masa zespolow w Europie o znacznie słabszych kadrach najzwyczajniej w świecie dużo lepiej operują piłka. Czasy gdzie Jose wypakuje team gwiazdami i same będą grać minęły. A ten trener nigdy nie prowadził ekip które utrzymywały się przy piłce i cisnely rywali. To zawsze były kontry I proste środki. W tym czasach trzeba vzegos więcej żeby konkurować w lidze i w Europie.
» 21 sierpnia 2018, 09:54 #643
Sotnelaw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2018 11:08

Me89v2: Nie, zarząd nie ma z tyłu głowy zmiany menadzera. Ile jeszcze musi pojawic się newsów o tym że Jose ma pełne poparcie zarządu albo o tym że klub nie prowadzi rozmów z innymi trenerami? Ja myślę że po ostatnim okienku nóż na gardle może mieć Ed bo o tym jakich wzmocnień potrzebujemy dyskutowało się już od poprzedniego lata. Każdy oczekiwał tu jakiegoś poruszenia na prawym skrzydle, ustablilizowania obrony i znalezienia kogoś do środka kto uzupełni lukę po Carricku. Właściwie tylko ostatni cel udało mu się zrealizować i zostaliśmy dzięki okrzyknięci przegranymi tego okienka transferowego dlatego nikogo nie powinno dziwić jeśli w tym sezonie Liverpool przeskoczy nas w lidze bo oni okienko transferowe rozegrali po mistrzowsku.

Nawet jeśli Jose nie będzie miał wyników to ma dzięki temu asa w rękawie. Pisaliśmy pół roku temu że rozliczymy Jose po kolejnym okienku transferowym gdy dostanie kogo chce bo wtedy nie będzie miał wymówek. Chętnie bym to zrobił ale sam widzisz że nie dostał nawet połowy i dalej musi szarpać się z zawodnikami którzy nadają się co najwyżej na ławkę dlatego bądźmy sprawiedliwi i oceniajmy trzeźwo czy powinniśmy oczekiwać znacznej poprawy gry.
» 21 sierpnia 2018, 10:58 #642
Me89v2: Dla mnie mou może zostac i na 10 lat jeśli oczy nie będą krwawic podczas oglądania United. Mam pełną świadomość słabego okna transferowego ale nie wiemy jak było i jakie faktycznie cele miał mou. Może inny manager miałby inne cele i teraz gralibysmy znacznie lepiej. Dyrektor sportowy z pewnością jest potrzebny. Można robić transfery jak Mane i nie trzeba napalac się na Baleow.

Ale pomijając transfery mamy taki skład że to co gramy to kryminał. Możemy zająć nawet 4 muejsce w tym sezonie ale niech ta gra wygląda tak że dokładając jakieś cegiełki będą fajne perspektywy. Póki co to jest jakościowy dramat. A grają w głównej mierze piłkarze ściągnięci przez mou lub faworyzowani przez niego jak Young.

Nie pozostaje nic innego jak czekać. Temat jest prosty - jak w tym sezonie będzie dalej lipa to mou poleci i nikt płakać nie będzie. Jak w końcu ogarnie ten zespół to zostanie. Przecież Bailly i Lindelof to jego wynalazki A jak grają każdy wie. Poza tym u nas nie ma żadnego rozegrania. Sp ma pilke a reszta 30 metrów dalej. Więc jak wyżej albo się ogarnie albo poleci. Oglądam większość spotkam ligowych i na prawdę nawet teamy z dołu tabeli potrafią lepiej pilke wyprowadzać. Tego nie mogę zrozumieć.
» 21 sierpnia 2018, 11:43 #641
QsQs: Mało to trenerów miało pełne poparcie zarządu a do tygodnia czy dwóch od tego momentu lecieli że stanowiska. Myślę że na św. Grzegorza nie będzie już w klubie Żoza
» 21 sierpnia 2018, 11:48 #640
QsQs: Po prostu zarząd nie chce kupować kolejnych schweinsteigerow, zlatanow którzy nic nie daje poza pobieraniem wielkich tygodniowek. Założę się że jak przyjdzie nowy trener to taki martial Pogba czy rashford będą grać jak się patrzy. Tylko trzeba do tego trenera z odpowiednim nastawieniem a nie dino który autobus wystawia nawet na brighton
» 21 sierpnia 2018, 11:51 #639
Me89v2: Już to gdzieś pisałem ale na canal plus mówili ostatnio że w Anglii przeanaliziwano wszystkie błędy sędziów w poprzednim sezonie. Chodzi o te błędy które wpływały na wyniki spotkań. Po korekcie takich błędów i dodaniu/odjeciu punktów wszystkim ekipom United skończył by sezon na miejscu 4 lub 5 (nie pamiętam).

Także wyluzujcie z tym przepychaniem innych ekip przez sędziów :D
» 21 sierpnia 2018, 06:51 #638
Mariusz199012: Lige Mistrzów będą Mogli oglądac aboneci posiadający canal + za darmo do końca Roku kanały polsat sport premium
» 21 sierpnia 2018, 06:39 #637
RedDevils4life: facebook.com/story.php?story_fbid=184336975678672&id=7724542745

Prawdziwe Diabły zostają nimi na zawsze.
» 21 sierpnia 2018, 03:32 #636
Michux3: Dokładnie zostało jeszcze 36 kolejek do wygrania :)
» 21 sierpnia 2018, 05:22 #635
mikon70: Przemek rudzki pokazuje na każdym kroku jak bardzo nie lubi United i nie życzy im żeby ugrali cokolwiek. Niestety w niedziele jak komentował mecz to przytaczał same negatywne rzeczy o United i prawie nic dobrego nie powiedział. Ostatnio w wywiadzie z Kuszczakiem który powiedział coś chyba o tym ze to drużyna która walczy o najwyższe cele to się zasmial. To ma być profesjonalizm? Jak przychodzi mu komentować mecz Chelsea albo tottenhamu to jakby komentował najlepsze drużyny świata. Cud miód i malina. To samo się tyczy pelki który chyba United nienawidzi. Po złości większość meczów na dodatek komentuje. Jak komentował City to było dobitnie słychać który klub woli. Według niego wszystko idealne i po prostu nie może być lepiej. Kiedyś uwielbiałem komentatorów canal plus ale rudzki z pelka bardzo mi zburzyli opinie o jakości komentarza na tej antenie
» 21 sierpnia 2018, 00:23 #634
kckMU: W trakcie meczu nawiązał do słów Mourinho, że jesteśmy wicemistrzem a świat piłkarski traktuje nas jak spadkowiczów i dodał: "i trochę racji w tym jest". To był jego pierwszy komplement w naszą stronę od 2013 roku, a przez gardło przeszedł mu tak ciężko, że wczoraj miał pewnie wizytę u laryngologa.

Ostatnimi czasy to najgorszy i najbardziej wyśmiewany dziennikarz w kraju, także można mu wybaczyć tak małe pierdołki jak stronniczość i niechęć do danych drużyn w trakcie komentowania ^^
» 21 sierpnia 2018, 00:31 #633
mikon70: Najgorsze jest jednak to, ze sam próbuje się zachowywać jak ci z the sun. Czyli złe relacje Jose ze wszystkimi w klubie, same kontrowersje a Pogba chce uciec do Barcelony
» 21 sierpnia 2018, 01:23 #632
Kilerek7: Wielu nie lubi United, bo wielu im zazdrości historii, tradycji, 26 lat SAFa, sukcesów, globalnej siły na rynku itd. A teraz jak nasz klub gra coraz gorzej to wszyscy czują satysfakcję i pewnie życzą jak najgorzej, ale to ich sprawa. Tylu lat historii i sukcesów nie wymarze nic. City czy Chelsea nigdy nie było i nie będzie większe. Chelsea za czasów Hasselbainka była przeciętna, aż przyszedł Abramowicz. City dopiero po przejeciu przez szejków kupiła sobie sukces, równie dobrze mogli szejki kupić Fulham i byłoby to samo. Liverpool i Arsenal jakoś bardziej zasługują na uznanie. Już kiedyś to pisałem ale powtórze. Kiedyś liczyły się na świecie 4 drużyny. MU, Milan, Real i Bayern, reszta była w tyle nawet Barca czy Juve, kto wtedy by pomyślał, że jakieś City, Chelsea czy PSG będzie mega siłą. Gdyby nie szejki to Francuzi byliby niczym. Wtedy Lyon był takim wiodącym klubem z Francji. Kasa wywraca wszystko i średniaki stają się potęgami. Dlatego cieszę się, że jestem kibicem MU które ma tak bogatą historię, od tragedii po sukcesy, cieszę się, że byłem świadkiem ery SAFa.
» 21 sierpnia 2018, 03:39 #631
RedDevils4life: No tak, zgadza się. Liverpool od 27 lat czeka na mistrzostwo i czym się może poszczycić? Jedynie tym, że są blisko czegoś gdy nam nie wychodzi. W 13/14 blisko PL, w 17/18 blisko LM. Oni nawet za kadencji Kloppa nic nie potrafią wygrać i czują się dowartościowani tym, że grają ładną piłkę. Drugi największy klub w Anglii, który tak naprawdę w środku jest tylko małym i płaczącym chłopcem. Oni wywyższają się i pompują balonik rok w rok. Ale nie potrafią, po prostu nie potrafią czegoś nam zarzucić, bo ich argumenty kończą się gdy otwierają gablotę z teofeami. A tam puchar ligi wygrany w 2012 roku.

Co do sprawy pieniędzy w footballu to zabiły one jego piękno. To dalej ta sama gra, w której czuć emocje i ekscytacje idącą wraz z nowym sezonem. Ale rynek oszalał i to dosłownie. Gdy my dawaliśmy 105 mln za Pogbę, to było to tylko zahaczeniem o granicę wielkich pieniędzy. Później się wszystko posypało. 100 za Dembele, obrona City za łączną kwotę 210 mln za 4 piłkarzy w jednym sezonie. Potem Coutinho za 150, jeszcze wcześniej 180 za Mbappe i absurdalne 222 za Neymara. W tym roku granice zostały doszczętnie przekroczone. L'pool i Chelsea zabiły ostatatnią zdrowo obszadzoną pozycję. 60 za Alissona i 80 za Kepa przelały czarę goryczy. Gdy myślę o przyszłości to boję się o ten sport. Boję się, bo już dawno nie ma w nim żadnych zahamowań. A najgorsze, że później takie kluby jak Milan, chcąc wrócić do łask świata footbollowego, zostają przejęci przez dużych inwestorów, a z takiego szastania pieniędzmi nic nie wychodzi. I rynek dalej jest psuty przez takie wybryki. Dla niektórych to jest tylko biznes i nic więcej. Chiny są straszne, bo zabierają resztki ambicji piłkarzom kusząc ich wielkimi pieniędzmi w młodym wieku. Jeszcze MLS było znośne, bo to taka liga dla staruszków, którzy tam będą błyszczeć małym nakładem sił. A i miejsce wyborne do życia.
» 21 sierpnia 2018, 04:05 #630
Widziwoj: To fakt. Jedyne co nam pozostało, to cieszyć się historią naszego klubu, bo przyszłość rysuje się w czarnych barwach
» 21 sierpnia 2018, 09:00 #629
NoLogo: Wracając do samego niedzielnego meczu - to dam dało się coś pozytywnego powiedzieć na temat United?!?! Na siłę trzeba by było się cofnąć jakieś 5 lat, ewentualnie z aktualności to by chyba musieli komentować wyniki finansowe zamiast gry.
» 21 sierpnia 2018, 12:46 #628
Michux3: Ile macie w fpl ? Ja 72
» 20 sierpnia 2018, 23:22 #627
DjTED: 72 z 2 kolejek?
» 20 sierpnia 2018, 23:23 #626
Michux3: W 2 kolejce
» 20 sierpnia 2018, 23:59 #625
ZielonySmok: Niezły mecz. Palace u siebie zawsze mocne i trzeba na nich uwazac pomimo że praktycznie nie stworzyli konkretnego zagrozenia. Szkoda faulu na Salahu bo szedł po bramkę na którą zasluzyl. Live 2 mecz z czystym kontem. De Gea przycienaczyl na mistrzostwach i w tym sezonie też bez szalu. 4 bramki w 2 meczach z przeciętnymi zespołami to obraz nędzy a nie wynik.
» 20 sierpnia 2018, 23:20 #624
Hoodys: szkoda Salaha? słaba akcja albo słaby bait. Im liverpoolowi gorzej tym lepiej
» 20 sierpnia 2018, 23:41 #623
TheDissfuller: Typ jest za Looserpolem, ale że na jego stronce nie ma komentarzy to tu szaleje. :)
» 20 sierpnia 2018, 23:43 #622
RedDevils4life: Ale wy nie macie co robić, że usuwacie po 10 normalnych postów a ludzie trollują i poniżają ten klub i nic z tym nie robicie. Żenada z tej administracji.
» 20 sierpnia 2018, 23:14 #621
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.08.2018 23:19

Uważasz, że na przykład ten komentarz z Twojej strony: "Szkoda słuchać o tych wzwodach odnośnie Kane'a." jest normalny i nie nadaje się do kasacji?

Gościu normalnie zapytał o dzień English Breakfast, nie można było normalnie odpisać, albo chociaż się powstrzymać?

Oni trollują i to wiadomo, wystarczy ich olać, ale Ty jako kibic Manchesteru mógłbyś normalnie odpowiedzieć i pomóc drugiemu kibicowi Manchesterowi, niech chociaż kibice nie toczą ze sobą małych wojenek.
Z góry dzięki
» 20 sierpnia 2018, 23:17 #620
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.08.2018 23:19

Ale co ty teraz? Normalny komentarz dałem i nie został usunięty. Poza tym @Rochanv nie poczuł się urażony, bo ja go nigdzie nie obraziłem tylko wyraziłem własną opinię o tym programie. Masz z tym problem?

To jest kibic Chelsea.
» 20 sierpnia 2018, 23:18 #619
Rochanv: wiecie moze kiedy dodawane sa odcinki English Breakfast? we wtorki czy środy?
» 20 sierpnia 2018, 23:05 #618
RedDevils4life: Szkoda słuchać o tych wzwodach odnośnie Kane'a.
» 20 sierpnia 2018, 23:06 #617
Rochanv: najwiecej bedzie mowione o City mimo wszystko.. jakos lubie ich slychac, Koliński i Gutka mają sporą wiedzę.
» 20 sierpnia 2018, 23:12 #616
pawelisto2: We wtorki, też nie mogę się doczekać, chętnie posłucham słusznych pochwał w stronę Kane'a, City i innych zasługujących na to.
» 20 sierpnia 2018, 23:14 #615
RedDevils4life: Ja uwielbiam Kane'a, ale Rudzielec to jego fanatyk. Nawet na okładce Skarbu Kibica wrzucił go na pierwszy plan, większego 2x niż reszta postaci. Serio? A obok malutki Salah, który zjadł poprzedni sezon, był królem strzelców i to on zasłużył na takie wyróżnienie. Ale nie, widzimisię redaktorka są ważniejsze. Mi obrzydło ich gadanie. Jarka i Michała szanuję, ale tego typa nie trawię i jeszcze jedynie za to co robi dla PL szanuję, ale opinii już nie mogę słuchać.
» 20 sierpnia 2018, 23:16 #614
RedDevils4life: Smutno mi się trochę robi gdy patrzę na Kloppa i jego pasję do gry i podejście do zawodników. U nas też była świetna atmosfera w pierwszym sezonie. Gdy zdobyliśmy LE to Mourinho był naprawdę dobrze nastawiony do wszystkiego. Później zaczęło się to jakoś psuć. Ale co tam, będziemy razem w najcięższych warunkach. Diabły mają być twarde a nie liczyć na życie usłane różami i popijanie kawki na spotkaniach. ;)
» 20 sierpnia 2018, 22:57 #613
RedsFan: Podsumowujac sędzia bardzo skrzywdził CRY Palace ewidentne bledy z jego strony. Co do gospodarzy szacunek za walkę byli swietni, a Liverpool poza ostatnia akcja nic nie grali i wygladali bardzo przecietnie. Salah w tym sezonie ma zadatki na bycie cieniem samego siebie z tamtego sezonu.
» 20 sierpnia 2018, 22:55 #612
Spadkobierca: Podsumowując, wypiszę Ci skierowanie do szpitala, ponieważ zarażony jesteś wirusem Jose: "wszyscy winni, wszystkim pomagają, tylko ja taki biedny."
» 20 sierpnia 2018, 22:57 #611
RedDevils4life: Szczerze to ludzie tutaj zaczynają zrzędzić jak Jose. No offence, nic nie mam do trenera, bo taki ma charakter i każdy go zna od lat. Ale ludzie się chyba serio zarazili takim podejściem. Za LvG można się było pośmiać z Tulipana albo wraz z nim. A teraz to ponuro jest strasznie. :-)
» 20 sierpnia 2018, 23:02 #610
RedsFan: Te spatkobierca przeciez to ty ciagle narzekasz na wszystko co Jose powie lub zrobi a nawet jak nic nie zrobi to jest MoOut. Wiec chyba nie jestes najlepszym przykladem to pisania tego typu bzdur. Jezeli wedlug ciebie LFC zagralo tak ze zaslugiwali na wygrana to brawo ty. Grali bardzo przecietnie i mieli syndrom Jose czyli nie wazne jak wazne ze wygrana jest :)
» 20 sierpnia 2018, 23:06 #609
Foster: Jak oni wyglądali przeciętnie to ja nie chce wiedzieć jak my wyglądaliśmy ... Tragicznie?
» 20 sierpnia 2018, 23:11 #608
RedsFan: Dokladnie foster my ostatni mecz zagralismy tragicznie :)
» 20 sierpnia 2018, 23:17 #607
Spadkobierca: Krytykuję brak charakteru tej drużyny i bez jajeczną siwiznę na ławce trenerskiej. Nie narzekam na wszystko na zewnątrz, krytykuję to co jest wewnątrz klubu w tej chwili.
» 21 sierpnia 2018, 06:08 #606
Puchaty: Komentator sezonowiec.
» 20 sierpnia 2018, 22:51 #605
RedDevils4life: XD

Twaro kibic Blackburn i sympatyk Bury a Nahorny nie pamiętam. Ale was coś dzisiaj piecze.
» 20 sierpnia 2018, 22:54 #604
Puchaty: No przecież piszę, że sezonowiec.
» 20 sierpnia 2018, 22:54 #603
mikon70: Twaro zdrajca, który wrócił z podkulonym ogonem
» 21 sierpnia 2018, 00:18 #602
maticr7: Zdrajca,bo chciał rozkręcić swój biznes?
» 21 sierpnia 2018, 13:09 #601
mikon70: Uciekł jak sie okazało ze nie ma ligi mistrzów a canal plus ma coraz większy problem z prawami do transmisji. Teraz wrócił bo wpadł na kretyński problem radia internetowego które jest nieopłacalne
» 22 sierpnia 2018, 10:39 #600
RedDevils4life: Szkoda tej bramki.
» 20 sierpnia 2018, 22:49 #599
Spawn23: Fajnie to Crystal gra. Będą sprawiać problemy drużynom z top 6.
» 20 sierpnia 2018, 22:47 #598
Rochanv: na swoim stadionie sa mocni.. Ci kibice, ten klimat
» 20 sierpnia 2018, 22:52 #597
Foster: Oglądam ten mecz Cristal Palace vs Liverpool i ja nie wiem ale moje wrażenie jest takie, że my gramy naprawdę brzydką i zacofaną piłkę. Tutaj ogląda się z czystą przyjemnością.
» 20 sierpnia 2018, 22:46 #596
TheDissfuller: No ogląda się z czystą przyjemnością przeciąganie Lp.
» 20 sierpnia 2018, 22:47 #595
Tymczasowo: @TheDiss

Ale piecze...
» 20 sierpnia 2018, 22:51 #594
TheDissfuller: Ciebie chyba mocniej, jak tam twój arsenalik na 17 miejscu?
» 20 sierpnia 2018, 22:52 #593
RedsFan: Rażące " błędy" sędziego i slaba gra LFC zepsuly caly ten urok jaki CRY Palace zrobilo w tym meczu.
» 20 sierpnia 2018, 23:00 #592
RedsFan: Ci co komentuja też ewidentnie maja faworyta w tym meczu :D
» 20 sierpnia 2018, 22:45 #591
DjTED: Uwielbiam to odszczekiwanie na DP. "No przeciez faule na salahu ewidentne..." No to tez ewidentny karny dla CP... Nie bedzcie hipokrytami
» 20 sierpnia 2018, 22:43 #590
RedsFan: Brak VAR w tej lidze to bedzie największą porażką w tym sezonie.
» 20 sierpnia 2018, 22:43 #589
lukiton0589: No to już jest parodia. Karny dla CP nieodgwizdany.
» 20 sierpnia 2018, 22:40 #588
Puchaty: Staram się być obiektywny ale... nosz kurde co oni chcę tych z Liverpoolu za uszy dociągnąć do mistrza?
» 20 sierpnia 2018, 22:40 #587
RedsFan: Taaaaaa sedzia wcale nie jest stronniczy lol
» 20 sierpnia 2018, 22:39 #586
Alibaba1711: Ale tu połowa to ślepa...Trafił go w nogi?TRAFIŁ!Biegnij na pełnej rakiecie i dostan nawet lekko w nogi to leżysz ale kretyni z devilpage powiedza ze nurek itd
» 20 sierpnia 2018, 22:37 #585
DjTED: To teraz gdzie jest karny dla CP? Bardziej ewidentny?
» 20 sierpnia 2018, 22:39 #584
RedsFan: Pewnie wedlug ciebie faulu na korzyść CRY w polu karnym to juz nie bylo :) bo sedzia widzi jakos tylko dotkniecia na Salahu.
» 20 sierpnia 2018, 22:41 #583
DjTED: 2 kolejka i juz DDG skreslony. Macie swojego Twaro pajaca
» 20 sierpnia 2018, 22:35 #582
RedDevils4life: Nie obrażaj Twaro, mówi prawdę póki co. DDG od początku mundialu 14 strzałów w bramkę i 10 wpuszczonych goli.
» 20 sierpnia 2018, 22:36 #581
DjTED: Jest 2 kolejka....
» 20 sierpnia 2018, 22:39 #580
RedDevils4life: To była jego subiektywna opinia odnośnie tego kto będzie top bramkarzy w tym sezonie. Jak nie idzie drużynie, samemu Davidowi (powtórzę jeszcze raz, od początku mundialu, nie od początku ligi), to nawet jego boskie umiejętności nie pomogą.

Ja na DDG liczę, bo to dla mnie TOP1 na świecie, ale po prostu ma obecnie bardzo słaby okres. To niesamowity kot i wiecznie to trwać nie będzie, to pewne.
» 20 sierpnia 2018, 22:41 #579
maticr7: A jego genialne interwencje w pierwszym meczu?Ja nie kumam tej nagonki na Davida.
» 21 sierpnia 2018, 13:11 #578
RedsFan: Znowu faul z tylnej czesci ciala :) i Wywrotka Salaha ktoremu w tym meczu tylko to wychodzi :)
» 20 sierpnia 2018, 22:34 #577
DjTED: Ten salah to nawet sie przewrocic naturalnie nie umie
» 20 sierpnia 2018, 22:32 #576
RedDevils4life: Jakby go piorun trafił. XD
» 20 sierpnia 2018, 22:32 #575
lukiton0589: A nie mówiłem? kolejny pad Salaha.
» 20 sierpnia 2018, 22:32 #574
RedDevils4life: facebook.com/152298371641685/posts/850129851858530/
» 20 sierpnia 2018, 22:31 #573
SiYamabushi: Taki mocny, że remis i porażka i żadnej bramki w tamtym sezonie z takim słabym United.
» 20 sierpnia 2018, 22:29 #572
Puchaty: Że niby Liverpool taki mocny?
» 20 sierpnia 2018, 22:23 #571
DjTED: Nie ma co patrzec na innych. Trzeba patrzec na nas a my gramy dno i wodorosty....
» 20 sierpnia 2018, 22:25 #570
Puchaty: Gdyby się kopaczom chcaiało mogliby ograć wszystkich. Mamy naprawdę dobry skład.
» 20 sierpnia 2018, 22:29 #569
DjTED: Benteke to w rugby gra
» 20 sierpnia 2018, 22:23 #568
RedDevils4life: Co to było hahaha.
» 20 sierpnia 2018, 22:22 #567
RedsFan: Ten mega ofensywny Liv ma 29%posiadania pilki heh licze że CRY odbije sobie tego slabego karnego.
» 20 sierpnia 2018, 22:15 #566
lukiton0589: Taa... zaraz znów jakiś karny z ... albo bramka ze spalonego jak w 1 kolejce
» 20 sierpnia 2018, 22:16 #565
Tymczasowo: Skad Ty te statystyki wyciagnales?
» 20 sierpnia 2018, 22:19 #564
TheDissfuller: W trakcie meczu pokazali przed chwilą.
» 20 sierpnia 2018, 22:20 #563
SiYamabushi: Tymczasowo ląduj na Lfc
» 20 sierpnia 2018, 22:21 #562
Tymczasowo: @Dissfuller

No to mieli ponad 60%

@SiY

Ladowalem na kanonierach, ladowalem na Chelsea, wyladuje i na LFC.
» 20 sierpnia 2018, 22:23 #561
querk: Kolejny co mu bardzo źle w Polsce xd Pewnie rodzice nowego smartfona nie kupili.
» 20 sierpnia 2018, 22:05 #560
rreddevilss: Kontakt był, ale do cholery oczekuje że nam też takie karne będą gwizdac a nie tylko im... U nas żeby dostać faul na Lukaku to ktoś musi go znokautowac a tu wystarczy byle jaki kontakt..
» 20 sierpnia 2018, 21:59 #559
Tymczasowo: Jak sie jest w polu karnym rywala 4 razy na mecz to rzeczywiscie czasami ciezko o karnego. Jak sie non stop atakuje to czasami i te glupsze zagwizdaja. Ot cala historia.
» 20 sierpnia 2018, 22:01 #558
Sancho: Karny nie jest dyktowany za to że jest się wiele razy w polu karnym tylko za faul na przeciwniku. Ot cała historia. I tak wiem, większa ilość w polu karnym zwiększa szansę na karnego, ale ty piszesz tak jakbyś wymyślił sobie swoje przepisy
» 20 sierpnia 2018, 22:05 #557
RedDevils4life: Różnica pomiędzy dryblerem i kimś grającym w filigranowy sposób a potężnie zbudowanym i rosłym zawodnikiem. Nie zauważasz tego?
» 20 sierpnia 2018, 22:07 #556
Tymczasowo: Nie. Po prostu im czesciej atakujesz tym wiecej szans na karnego i pomylke sedziego. Nie bez powodu Arsenal mial malo karnych w tamtym sezonie jak jedyne co robil to gral po obwodzie.

Sedzia ma duzo latwiej sie pomylic jak ma 6 sytuacji do rozpatrzenia niz 1.
» 20 sierpnia 2018, 22:07 #555
RuudVN: Valencia - Atletico fajny mecz był
» 20 sierpnia 2018, 21:58 #554
DjTED: Ale drukarnia
» 20 sierpnia 2018, 21:45 #553
lukiton0589: Jak w LM ich przepychali w ostatnim sezonie tak i teraz
» 20 sierpnia 2018, 21:48 #552
Spadkobierca: Nas też by przepychali, gdybyśmy tylko częściej bywali w polu/pod polem karnym przeciwnika, zamiast murować własną bramkę.
» 20 sierpnia 2018, 21:52 #551
ZimnyWuj: Ja rozumiem, że to Loserpool, ale trochę obiektywizmu, bo karny był ewidentny... Polecam okulary.
» 20 sierpnia 2018, 21:56 #550
lukiton0589: Taa... karny ewidentny jak dobra sytuacja w naszym kraju...
» 20 sierpnia 2018, 21:59 #549
DjTED: Ewidentnie Egiptnian chciał sie przewrocic....
» 20 sierpnia 2018, 22:00 #548
ZimnyWuj: niech Cię ktoś kopnie 3x w nogę to ciekawe czy się nie przewrócisz... Czy to by był Lukaku, Morata czy inny Aguero zrobili by to samo co Salah, zresztą Egipcjanin nie należy do typu nurków i zawsze ciągnie do końca, więc nie chrzań.
» 20 sierpnia 2018, 22:02 #547
ZimnyWuj: Cofnę może swoje słowa, nie ewidentny, ale do zagwizdania i nikt pretensji nie ma, bo słuszny.
» 20 sierpnia 2018, 22:04 #546
QsQs: Karny ewidentny. A żeby i Ciebie przepychali to trzeba być w tym polu karnym przeciwnika . Tak wi3c musimy poprawić grę do przodu
» 20 sierpnia 2018, 22:34 #545
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.08.2018 21:46

Bez jaj chlopak o wlasna noge sie potknal. To nie byl faul na wapno:/
» 20 sierpnia 2018, 21:45 #544
RedsFan: LFC maja slabe te stroje wyjazdowe. Wcale nie wygladaja na tych dominujacych na boisku mam nadzieje że przegraja :)
» 20 sierpnia 2018, 21:43 #543
Rochanv: najgorszy maja ten 3 komplet strojow, obrzydliwe
» 20 sierpnia 2018, 21:46 #542
RedsFan: Za to podobaja mi sie CP zrobione ze smakiem te przejscie kolorow.
» 20 sierpnia 2018, 21:48 #541
Spadkobierca: Dobrze, że piłka nożna to nie rewia mody.
» 20 sierpnia 2018, 22:58 #540
QsQs: Mou patrzy na mecz w tv i marzy mu się grać jak crystal palace
» 20 sierpnia 2018, 21:40 #539
SiYamabushi: Ale Ty glupiutka jesteś
» 20 sierpnia 2018, 21:48 #538
Me89v2: Dobry mecz. Może nasi oglądają jak się biega a mou jak współpracują formacje
» 20 sierpnia 2018, 21:28 #537
RedDevils4life: Twaroooo! Aż mam ciary. :-)
» 20 sierpnia 2018, 21:00 #536
Hoodys: #mufc are focusing on the appointment of a technical director before the end of the year to provide a link between the manager and the board #mulive [espn]
ESPN to nie jest jakieś niewiadomo jakie źródło, ale to całkiem prawdopodobne że tak sie stanie, żeby wykorzystać zimowe okienko i nie próżnować. Poza tym wszyscy widzieli jak było z kandydaturami, od Monchiego aż po Ashwortha czy Mitchella
» 20 sierpnia 2018, 20:40 #535
RedDevils4life: Można popatrzeć na Liverpool, Crystal Palace zawsze potrafiło zrobić jakieś 3:3. ;-)
» 20 sierpnia 2018, 20:04 #534
Kilerek7: Chociaż kobity wygrywają z Liverpoolem.:-)
» 20 sierpnia 2018, 19:49 #533
Me89v2: Po tym sezonie będzie do kupienia po, dwóch so, sp (jeśli Fred będzie klapa), pp plus nowy manager. Ale niech już nowy menago robi transfery. A teraz oby zawalczyć o top4
» 20 sierpnia 2018, 19:20 #532
DolphZiggler: Po 60 muntach meczu śląsk pogoń z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że nasza liga jest najgorsza na świecie.Nikt nie potrafi oddać strzału z dystansu w światło bramki ani podawać nie umieją to lige trzeba zlikwidować
» 20 sierpnia 2018, 19:18 #531
vanantygaal: hmm...brzmi jak opis naszego wczorajszego występu
» 20 sierpnia 2018, 20:38 #530
RedDevils4life: facebook.com/CANALplussport/photos/a.128763537173023/1824406004275426/?type=3&theater

Wszędzie, nawet C+ takie coś wrzuca.
» 20 sierpnia 2018, 18:32 #529
DjTED: Jak tam fani chelsea siedza co pluja na MU od zawsze to co sie dziwisz. wazne , ze Hazard jest the best of world, a sralli idzie po mistrza....
» 20 sierpnia 2018, 19:44 #528
Spadkobierca: Nie trzeba być kibicem, żeby twierdzić, że Hazard jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. On i Cristiano Ronaldo to dwójka najlepszych. Messi ma umiejętności, ale nie ma charakteru, mentalności, za szybko rezygnuje i zamyka się w sobie, nie jest zdolny ciągnąć za uszy czy to klubu, czy to reprezentacji.

A czy Chelsea idzie po mistrza? Nie sądzę. Jeszcze wiele pracy przed nimi, Arsenal wytknął błędy, które koniecznie muszą poprawić. Bardziej skuteczna drużyna zrobiła im z tyłków jesień średniowiecza już po pierwszej połowie.
» 20 sierpnia 2018, 21:11 #527
Brontozaur: Mówisz hazard > Messi? No to żes doyebał pjoter...
» 20 sierpnia 2018, 21:30 #526
RedDevils4life: Chyba pierwszy raz takie coś widzę hahaha, już nawet trolle mają jakieś granice.
» 20 sierpnia 2018, 21:34 #525
Spadkobierca: Mówię, naprawdę mówię.
» 20 sierpnia 2018, 21:54 #524
FetraiNarrator: Witam wszystkich!

To co przynosiło mu kiedyś sukcesy dziś jest jego gwoździem do trumny! Pan Żoze sie wypalił niestety,jego taktyka z epoki kamienia łupanego już nie działa. Martial oraz Rashford u pana dinozaura cofają sie w rozwoju. Nie zakrzywiajmy rzeczywistości! Według moich wieloletnich obserwacji oraz przeogromnej wiedzy jaką posiadam,United idzie na dno. Pan Żoze jest tą ogromną dziurą w kadłubie i tylko sie powiększa.

Pozdrawiam.
» 20 sierpnia 2018, 18:13 #523
Hoodys: Fetraini, królu, zaczynało mi cie brakować
» 20 sierpnia 2018, 18:58 #522
DjTED: Potrzebowalismy Twojej przeogromnej wiedzy królu !!
» 20 sierpnia 2018, 19:46 #521
Sotnelaw: jakaś sekta, jeszcze QsQsa brakuje
» 20 sierpnia 2018, 20:02 #520
SiYamabushi: Podróbka.
» 20 sierpnia 2018, 21:07 #519
Brontozaur: O przeogromny, wszechwiedzący Fetra, powiedz proszę, czy trolle typu QsQs czy inne zielone smoki i spadkobiercy, przepadną kiedyś w odchlań gówna, które wylewają tutaj codziennie?
» 20 sierpnia 2018, 22:23 #518
Dziupla: Smallinga,Jonesa to powinnismy juz w przeciagu ostatnich 2 lat wymienic na kogos innego, Darmiana sprzedać rok temu, a tego lata Matę i Valencię, wymienić na prawego obronce i prawoskrzydłowego (sprzedać ich i kupić kogoś w ich miejsce). My się w ogóle nie pozbywaliśmy piłkarzy, którzy zanizaja poziom. Oddawalismy jedynie tych, którzy chcieli odejść sami, lub byli na tyle słabi, że nie łapali się do pierwszej kadry.
» 20 sierpnia 2018, 16:40 #517
Gallacher: A masz tyle siana by wymienić połowę ekipy ?
» 20 sierpnia 2018, 16:47 #516
RedDevils4life: Po co piszesz kolejny post o tym samym ubierając go w inne słowa?
» 20 sierpnia 2018, 17:09 #515
snatch: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.08.2018 17:42

"Smallinga,Jonesa to powinnismy juz w przeciagu ostatnich 2 lat wymienic na kogos innego"

Ha Ha Ha przecież masz zamianę w ostatnich 2 meczach 4 bramki stracone z przeciętnymi drużynami.
Jeszcze będziemy tęsknić za angielskimi obrońcami.

Po drugie zamiana tych 2 obrońców pozwoliłaby nam na oddawanie więcej strzałów na bramkę, na podawanie dokładniej w środku pola, konstruowanie szybkich, składnych akcji? NIE, więc po co koncentrować się na tym co w poprzednich sezonach sprawdzało się, kolejno 29 i 28 straconych bramek w ostatnich 2 sezonach.

Piszesz coś na siłę, budując swoje komentarze na mało popularnych zawodnikach aby być fajny w necie, nic nie wnosząc na chwile obecną do tematu naszych problemów.
» 20 sierpnia 2018, 17:41 #514
Dziupla: Podsumowujac logikę ekspertów z DP:

-Martial zły, bo słabo gra (w drugiej połowie sezonu ogony, lub mecze w pucharze myszki miki, w pierwszej najlepszy piłkarz MU, do momentu przyjscia Sancheza)
-Sanchez jest dobry, jeszcze odpali. Walczy i się stara (bo przecież piłkarz, który ma rekordowe zarobki w historii klubu i gra w Premier League od paru lat, musi się zaaklimatyzować i ponad pół roku mu nie wystarczy)
-Lingard biega, walczy i się stara, wciaz perspektywiczny (26 latek, jedyne co od niego wymagacie, to walki i starań, gra w kratkę. Chyba nie za to gra się w jednym z największych klubów świata)
-Herrera jest przywazany do barw, kocha United i oddaje serce na boisku (Ok, jest przeciętny, ale kocha United. To wystarczy, żeby go zostawić)
-Ważne jest wynik, nie gra (Ok, sezony bez trofeów i nędzna gra, ale Mou "zamyka usta hejterom" kiedy wygra 1:0 z Burnley na wyjeździe)
-Young to jeden z najlepszych w lidze, świetnie sobi radzi (Spoko, tyle, że nam trzeba prawdziwego obroncy, bo w LM będzie wjeżdżany w murawę jak rok temu, po drugie nie mogę zrozumieć, jak piłkarz tej klasy może tyle siedzieć w takim klubie, w dodatku gra wszędzie, gdzie sie da)
-Placzki idzcie kibicowac City (Standardowy tekst, po prostu krytyka jest niewskazana i nie wolno się oburzyć, kiedy twój zespół gra kaszanę, a w zespole dochodzi do konfliktów)
» 20 sierpnia 2018, 16:33 #513
zrarum: Bardzo dobry komentarz Panie dziupla, ale tutejszym betonom tego nie przetłumaczysz. Taki sam beton mentalny, tak jak u Jose jest beton taktyczny. Oni wciąż zatrzymali się w roku 2010 gdy Inter Mourinho wygrał LM. Przecież z takimi osiągnięciami nie może być wypalony. Wszystko jest złe, zarząd zły, piłkarze źli, sędziowie źli, trawa była zła, pogoda była zła i to dlatego biedny Mourinho nie potrafi od 3 lat narzucić jakiegokolwiek stylu tej drużynie.
» 20 sierpnia 2018, 17:04 #512
awe: To ja Ci tylko cos przypomne teoretyku - Brown, Oshea, Fletcher, Park, Neville i jeszcze paru by sie znalzlo i co nich powiesz ? Nigdy pewnie nie powinni znalesc sie w takim klubie jak United
» 20 sierpnia 2018, 17:04 #511
kckMU: Neville? Przecież to jeden z najlepszych obrońców w historii...

Fletchera zniszczyła choroba. Swego czasu opłakiwane było to, że zabrakło gościa w meczu przeciwko Barcelonie Guardioli.
» 20 sierpnia 2018, 17:15 #510
KINGofDP: Głos rozsądku :) Gdyby siwy miał " to cos " to z takiego lingarda , maty , herrery itp wyciagnąłby maxa , ale on co najwyzej pikuje w dół .
» 20 sierpnia 2018, 17:17 #509
RedDevils4life: Marny trollu, Jose właśnie z Lingarda i Herrery wyciągnał 200%.
» 20 sierpnia 2018, 17:18 #508
snatch: "Fletchera zniszczyła choroba. Swego czasu opłakiwane było to, że zabrakło gościa w meczu przeciwko Barcelonie Guardioli."

Jak mnie to cieszy, że są jeszcze tacy kibicie, którzy to pamiętają. Taki zawodnik z serduchem do walki by nam się przydał.
» 20 sierpnia 2018, 17:45 #507
Luke88: >Taki zawodnik z serduchem do walki by nam się przydał.

No przecież jest Lingard.
» 20 sierpnia 2018, 18:07 #506
KINGofDP: Tak z lingarda i herrery wyciagnał 500% że o nich zabijaja sie teraz najlepsze kluby europy .
» 20 sierpnia 2018, 18:32 #505
snatch: Dziupla

Nie ma to jak jechać po ekspertach DP
Samemu pisząc błyskotliwy komentarz o wyj połowy składu - to jest dopiero ekspert, nasz Kononowicz DP
Tym bardziej, że tylko 2 z 11 zawodników, których wymieniłeś wystąpiło od pierwszej minuty w kompromitującej porażce z Brighton, wiec faktycznie to oni odpowiadają za naszą słabą grę...
» 20 sierpnia 2018, 18:54 #504
Spadkobierca: Wyciągnąłby by 200% na ich transferze i zakupie lepszych od nich, bardziej wartościowych na boisku. Czego się czepiacie? :D
» 20 sierpnia 2018, 21:13 #503
ZielonySmok: Przeanalizowalem wczorajszy mecz i wyszło mi między 6, a 8 miejscem pod koniec sezonu. Kwestia tego czy Mou dociagnie do maja czy wyleci już w styczniu. No i najważniejsze. Dyspozycja Evertonu i Burnley. Mimo wszystko LE jest w zasięgu.
» 20 sierpnia 2018, 16:33 #502
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.08.2018 16:30

Ciul ze przegralismy tylko mnie boli tutaj brak progresu i zawodnicy tacy jak Lindelof czy Bailly zamiast grac lepiej graja typowo jak juniorzy tymbardziej ze prezentowali sie wczesniej swietnie ( np Lindelof na MŚ ). To samo tyczy sie innych . Zero zgrania , gramy kompletnie chaotycznie , bez pomyslu i zbyt prosto chcemy wygrac i gramy co najgorsze bardzo minimalnie czyli na 1;0 byle wygrac . Teraz piłka sie zmienila i Mourinho nie moze tak grac . Straty da sie odrobić i niezapominajmy ze Liverpool w zeszlym sezonie rownież slabo zaczynał , City np zremisowalo no ale pokazuja kawal dobrego footboolu nawet jjesli traca te punkty ale ogolnie żadko to robią . Ich przeciwnicy sie boja bo poprostu ich miażdzą tak samo robi juz Liverpool i bedzie za Sarriego robic pewnie Chelsea . Natomiast jesli chodzi o nas to nas sie juz nikt nie boi i tak to wyglada . Jesli Bailly i Lindelof sie nie ogarną to znow bedziemy widzieli Jonesa czy Smallinga w skladzie a to wcale nie sa rownież wirtuozi . Obrona jak narazie kiepsko wygląda ...
» 20 sierpnia 2018, 16:27 #501
dlabigt23: rzadko * jakby ktos chcialby mnie poprawic :D
» 20 sierpnia 2018, 16:31 #500
Dziupla: Wilson,Young,Valencia,Mata,Herrera,Smalling,Jones,Rojo,Darmian,Fellaini+McTominay* - Lista piłkarzy, których powinniśmy pożegnać po tym sezonie. Jeśli do któregokolwiek z nich miałbym watpliwości, to do Herrery, bo jako rezerwowy by mógł zostać, McTominay niech pójdzie najpierw na wypożyczenie i pogra pełen sezon regularnie w PL, to pogadamy, bo z Ofensywnego Pomocnika stał się DP tylko z tego powodu, że jest drewniany.

Reszta transfer definitywny, out po prostu.
» 20 sierpnia 2018, 16:23 #499
RedDevils4life: Ta, może całą drużynę przewietrzymy? Ja jego, hahaha. Od kiedy się interesujesz piłką i czy w ogóle poza fifą, że wierzysz w odejście 11 piłkarzy?
» 20 sierpnia 2018, 16:31 #498
Dziupla: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.08.2018 16:39

Przecież połowy z nich nie powinno być rok temu. Nie wierzę w odejście tylu piłkarzy. Ci goście powinni w ostatnich 2 latach odchodzić co sezon kilku, a niektórzy (Rojo,Darmian,Fellaini) nie powinni w ogole byc sprowadzani do United. Nie wszyscy, bo czas na Matę i Valencię przyszedł właśnie teraz, swoje zrobili, ale sa juz za slabi. Na Fellainiego też teraz. Young,Wilson,Jones,Smalling,Rojo pwinni juz byc dawno zastapieni przez innych. Każdy z w/w piłkarzy siedzi minimum 4 lata w klubie.

Po co nam tacy piłkarze, skoro ich poziom to nawet nie Everton? Interesuje się piłka "na poważnie" jakieś 11-12 lat, mam 22 lata. Nie wierzę w odejście 11 piłkarzy naraz, ale prawda jest taka, że ich się trzeba pozbywać systematycznie. Nie grałem długo w fife, chetnie bym popykał, kurcze ;/
» 20 sierpnia 2018, 16:38 #497
RedDevils4life: Ja się zgodzę jedynie odnośnie Fellainiego, Darmiana i Rojo. Z dwójki Smalling, Jones - odejście Mike'a byłoby sensowne. McTominay to młody i dobry zawodnik, pozbywanie się jego jest głupie, zawsze się może przydać. Young i Valencia to doświadczenie, mogą mniej grać przez ich wiek, ale pozbywanie się ich to już gwóźdź do trumny a'la pozbycie się sztabu szkoleniowego przez Moyesa.

Za wyrzucanie Herrery i Maty z klubu powinni kamieniować, a Wilson to nie jest żaden piłkarz z pierwszego składu, więc nawet nie bierzmy go pod uwagę.
» 20 sierpnia 2018, 17:05 #496
snatch: "mogą mniej grać przez ich wiek, ale pozbywanie się ich to już gwóźdź do trumny a'la pozbycie się sztabu szkoleniowego przez Moyesa."

True
» 20 sierpnia 2018, 17:55 #495
Spadkobierca: Jakby nie patrzeć wymienił piłkarzy, którzy są cieniasami, praktycznie nie grają, rezerwowych na pół gwizdka i dziadków, którzy mogliby robić już tylko jako zaplecze "w razie kontuzji". Myślisz, że odejście większości z nich by coś zmieniło? Zupełnie nic. Jesteśmy w czarnej ekhem, bo praktycznie nie mamy żadnej głębi składu. Z czym tu do ludzi?
» 20 sierpnia 2018, 21:18 #494
Sotnelaw: Ciekawostka:
Ostatnie spotkanie Realu Madryt z Getafe na Santiago Bernabeu cieszyło się najmniejszą frekwencją na stadionie od 9 lat liczącą ok 48 tys widzów czyli ok 60% pojemności całego stadionu. Od razu widać pierwsze skutki odejścia Ronaldo :)
» 20 sierpnia 2018, 16:18 #493
RuudVN: albo niedziela i godzina 22 w okresie wakacyjnym?
na Barcelonie też było tylko 60% pojemności a Messi gra
» 20 sierpnia 2018, 16:28 #492