Statystyki: Brighton vs Manchester United 3:2

» 19 sierpnia 2018, 19:08 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Brighton & Hove Albion 2:3 (1:3) w meczu 2. kolejki Premier League. Czerwone Diabły na The Amex oddały tylko trzy celne strzały na bramkę rywali.
» Manchester United przegrał z Brighton 2:3
Piłkarze Jose Mourinho aż trzy bramki stracili w pierwszej połowie. Najpierw ładne trafienie zanotował Glenn Murray, chwilę później do siatki trafił Shane Duffy, a tuż przed przerwą rzut karny wykorzystał Pascal Gross. Bramki dla Manchesteru United zdobyli Romelu Lukaku i Paul Pogba.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania.

Czerwone kartki: 0 – 0

Brighton – Manchester United 3:2. Kompromitacja Czerwonych Diabłów w starciu z Mewami
Mourinho: Popełniliśmy błędy i zostaliśmy za nie ukarani

Komentarze (8)

LongerRedDevil1: Za tydzień tottemham zobaczymy co tam się stanie...
» 19 sierpnia 2018, 20:15 #8
pelzebiusz: Tam odziwo wygramy 1-0 będzie murarka i laga na 9
» 20 sierpnia 2018, 09:05 #7
Mattias: 9 strzałów w 90 minut?! To są jakieś jaja. Wczoraj Chelsea oddała 24 i to przeciwko Arsenalowi a my nawet pod bramkę tak ogórkowej drużyny jak Brighton nie potrafiliśmy podejść. Dramat!
» 19 sierpnia 2018, 19:47 #6
krystus123: JJM, JJMourarz
» 19 sierpnia 2018, 19:30 #5
sisinho: 33,3% – 66,7%

Muruj bramkę mając 67% posiadania piłki. Brawo Ty.... Wbrew pozorom zagrali nie pod obrone i dostali w dupe...
» 19 sierpnia 2018, 19:34 #4
RedsFan: Nie można pisać o murowanie bo tego nie było w tym meczu. Tak samo jak nie było pomysłu na wyprowadzenie piłki oraz na wpakowanie jej do bramki przeciwnej. Żaden murarz poprostu zero zagrania i jakiej kolwiek koncentracji na grze. Chcieli tak bardzo odegrać się że im wyszło odwrotnie.
» 19 sierpnia 2018, 19:41 #3
Spadkobierca: Murarka to styl, tutaj od dawna nie ma wypracowanego żadnego stylu.
» 19 sierpnia 2018, 23:19 #2
grzeho16: Ten mecz przypominał bardzo mecze za kadencji Van Gaala. Duża przewaga w posiadaniu piłki, ale niestety prawie cały czas na własnej połowie. Czasami akcja rozwinęła się na tyle że byliśmy w stanie zamknąć przeciwnika w ich polu karnym ale zazwyczaj operowaliśmy piłką 30 m. od bramki Brighton.
» 19 sierpnia 2018, 19:12 #1