Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

David de Gea: To mój najlepszy sezon w karierze

» 24 kwietnia 2018, 11:07 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Dla Davida de Gei obecny sezon jest już siódmym w barwach Manchesteru United. Hiszpański bramkarz twierdzi, że jeszcze nigdy nie był w tak dobrej formie jak obecnie.
David de Gea: To mój najlepszy sezon w karierze
» David de Gea może być zadowolony ze swoich występów w tym sezonie
Czy Twoim zdaniem David de Gea zdobędzie w tym sezonie Złotą Rękawicę?
De Gea pewnie zmierza po Złotą Rękawicę, czyli wyróżnienie dla bramkarza, który zachował w Premier League najwięcej czystych kont. Hiszpan znalazł się także w Drużynie Roku PFA oraz był nominowany do tytułu Piłkarza Roku PFA.

De Gea pytany o to, czy obecny sezon jest najlepszy w jego dotychczasowej karierze, odpowiada: – Tak, jestem naprawdę zadowolony z moich występów. Były kompletne pod każdym względem.

– Czuję się dobrze, czuję, że jestem w dobrej formie fizycznej i psychicznej przez cały sezon. Mam nadzieję, że tak też będzie w tych kilku spotkaniach do końca sezonu, a później na mistrzostwach świata, które są bardzo ważne dla Hiszpanii.

De Gea chwali sobie również współpracę z Jose Mourinho. – Mamy wspaniałego menadżera – stwierdza hiszpański bramkarz.

– Jest bardzo doświadczony, wygrał wszystko, co było do wygrania w futbolu. Jest bardzo dobry w przekazywaniu zwycięskiej mentalności grupie zawodników. Ostatecznie wszystko natomiast zależy od nas, piłkarzy na boisku. To my interweniujemy, stwarzamy sytuacje i strzelamy gole. Jako grupa musimy więc osiągnąć odpowiedni poziom konsekwencji i jakości w trakcie całego sezonu – dodaje De Gea.


« Poprzedni news
Sześć klubów chce Marouane’a Fellainiego
Następny news »
Manchester United planuje wzmocnić obie strony defensywy


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (649)


tomekwietniu: Tak sobie co raz mocniej myślę o Bale'u... Mówimy, że szklany i w ogóle... Podobnie było z Robbenem w Madrycie, a ile dał na przestrzeni lat Bawarczykom nie trzeba mówić. Za rozsądną cenę można o nim pomyśleć. Problem jest tylko jeden United-Real rozsądna cena nie istnieje...
» 26 kwietnia 2018, 08:58 #632
walentos: Zaraz będą chcieli w transakcje włączyć De Gee bo to co wyczynia Navas woła o pomstę do nieba. Mimo że Zidane się oszukuje że jest z niego zadowolony to ja bym postawił sprawę jasno: 70mln funtów za Bale.
» 26 kwietnia 2018, 09:08 #631
tomekwietniu: Bramkarza to oni na gwałt potrzebują... Ale niech biorą Alissona z Romy albo Courtois z CFC. Zwłaszcza jak wezmą Brazylijczyka to będą mieli super bramkarza, zostanie im jeszcze kasa z transferu Bale'a. A do naszego to by musieli dopłacić jeszcze z 40-50 mln Euro. Tak czy siak on nie jest na sprzedaż.
A jak nie będą chcieli nam sprzedać Bale'a za te 80 mln Euro o których pisałeś to nara.
Z drugiej strony sprzedać De Gea za Bale'a + 40mln, dołożyć z 30 i mieć jeszcze Alissona. Hmmmm... nie no sprzedaż Davida to i tak dalej beznadziejny pomysł, my nie musimy szukać oszczędności :)
» 26 kwietnia 2018, 09:39 #630
RememberMe: The Times mówi, że chcemy Sessegnona. A może on zagrałby na prawej pomocy?
» 26 kwietnia 2018, 08:43 #629
sisinho: Jak na razie we wszystkich spotkaniach (47) w tym sezonie zagrał :
Pozycja Spotkania Bramki Asysty
Lewy obrońca 20 2 2
Lewy pomocnik 14 9 2
Lewy napastnik 13 4 2

W tamtym sezonie
Pozycja Spotkania Bramki Asysty
Lewy obrońca 20 4 4
Lewy pomocnik 11 3 1

Więc w zawodowej piłce zagrał 77 spotkań i żadnego na innej pozycji niż LO/LP/LŚ.
» 26 kwietnia 2018, 18:46 #628
lukJakubowski: Bayernu bym nie skreslal. Poważnie. Tu mogą dziać się ciekawe rzeczy jeszcze. Kibicuje Bawarczykom. Jeśli odpadną to trudno, oby Liverpool nie wygrał. Nawet real przelkne.
» 26 kwietnia 2018, 08:13 #627
RuudVN: nikt o sędziach nie pisze
jakaś cisza dziwna
i nawet CR nie grał nic a Real wygrał
dziwna ta LM się robi
» 26 kwietnia 2018, 08:02 #626
RememberMe: Nie obchodzi mnie to czy wygra Real czy Bayern. Niech nie wygra Liverpool.
» 26 kwietnia 2018, 07:33 #625
Me89v2: Muszę przyznać że znów jestem pod wrażeniem zizu. W grze realu nie było fajerwerków ale gość taktycznie znów pokazal ze zna się na rzeczy i przez cały mecz nie czułem że Bayern jakoś im mocniej zagrozi i to jeszcze w Niemczech. A przecież real poza casemiro to to większość piłkarzy ofensywnych miał a jednak zespołową obronę mają fajnie wypracowaną. Jest kolektyw aż miło.

Jeśli jednak zagrają w finale z Liverpoolem to będę za The reds bo real z 3 pucharami pod rząd ? Nieeee
» 26 kwietnia 2018, 06:34 #624
RedsFan: Mnie tam Real nie powalił. pierwsza bramka świetna, ale druga to poprostu podarowana na tacy przez obrone Bayernu. Mieli sporo pecha przy 2 kontuzjach, Ribery zmarnowal z 4 świetne okazję na gola. Ogólnie mecz jak na swoją range bardzo słaby.
» 26 kwietnia 2018, 08:22 #623
RuudVN: słaby to był Liverpool - Roma, ten był wybitny taktycznie
» 26 kwietnia 2018, 08:27 #622
sisinho: Nie wiem, dla mnie nudny jak flaki z olejem. Podobał mi się mecz LFC bo był ciekawy, nie lubie tiki sraki barcelonki albo nudnej gry Realu. Mimo ze nie trawię LFC to też preferuje ich jako zdobywców niż Real.
» 26 kwietnia 2018, 18:48 #621
kckMU: Manchester United v Arsenal
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki

Zdecydowanie o jednego Przemysława za dużo.
» 26 kwietnia 2018, 04:28 #620
mikon70: Zdecydowanie o dwóch przemyslawow za dużo. Juz można przewidzieć, ze jeden będzie podawać tylko zle statystyki dla United, a drugi będzie hejtowal jednych o drugich. Oczywscie wspomni o „świetnym” tottenhamie, który co roku wygrywa jakieś puchary przecież
» 26 kwietnia 2018, 06:26 #619
Wirus: Na 90% finał będzie Real - Liverpool. Za kim będziecie w finale? Ja chyba jednak za Liverpoolem. Nienawidzę Realu bardziej, a po drugie, to jednak byłoby lepiej jakby angielska drużyna wygrała LM
» 25 kwietnia 2018, 23:08 #618
RedDevils4life: Sam nie wiem. Real jest tak skuteczny i doświadczony na ten moment, że ciężko nawet wyobrazić sobie Liverpool klepiący ich. Porównań z City nie ma co stosować, bo to inny poziom w tych rozgrywkach. Finał to w ogóle inna sprawa. Klopp w nich przegrywa zazwyczaj a Zidane już zdobył LM i to dwukrotnie. Czy doświadczenie wraz ze skutecznością może ulec polotowi z finezją? Ciężka sprawa.
» 25 kwietnia 2018, 23:13 #617
vanderToki: Za złamaną nogą Salaha, czerwoną kartką dla Ramosa i bójką pomiędzy trenerami.
Tak naprawdę to nie, nikomu nie życzę złamanej nogi, ale nie wiem, komu kibicować. Mimo wszystko chyba Realowi... albo spróbować obejrzeć bez emocji. Dla samej piłki.
» 25 kwietnia 2018, 23:15 #616
w124amg: jeśli tak to Liverpool, ale nie skreślałbym jeszcze Bayernu - w przypadku awansu do finału jednak lepiej, by mąż Anny Lewandowskiej podniósł ten puchar ; ]
no i Jupp odchodzący po potrójnej koronie znów wraca i robi to samo, wyobrażacie to sobie? :D
» 26 kwietnia 2018, 01:21 #615
mikon70: Jeżeli popatrzy się ma style tych dwóch drużyn w lm, to nie widzę szans dla Liverpoolu. Znając ich, będą cisnąć od samego początku, może to ładnie i ciekawie wyglada, ale do czasu. Liverpool w okolicach 70 minuty albo i wcześniej przestaje dobrze grać. Zaczyna się panika, wtedy do akcji wchodzą ich obrońcy, którzy mogliby grać w okręgówce i Liverpool ma problem. Real wczoraj był od Bayernu słabszy jeżeli o chodzi o grę przez cały mecz. Ale dostali dwie piłki i bezwględnie to wykorzystali
» 26 kwietnia 2018, 06:31 #614
luki1852: Czlowiek żyje nadzieją że Roma i Bayern zaskoczą a tu Live i Real sobie fundują finał w pierwszych meczach.
Jeszcze jak jutro Arsenal pyknie Alhletico to będzie pełny serwis
» 25 kwietnia 2018, 22:53 #613
wmatpl: Nie dziel skóry na niedźwiedziu, jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte w obydwu meczach
» 25 kwietnia 2018, 23:00 #612
RedDevils4life: A w trakcie ćwierćfinałów mówiłem, że Bayern jest za słaby na wygranie LM. Real to drużyna do bólu skuteczna. Może oddać inicjatywę, może stracić gola, ale jak trzeba to wykorzysta swoją szanse. Nie wiem nawet czy Liverpool by umiał ich pokonać. To jest po prostu już takie doświadczenie i umiejętność rozgrywania spotkań w LM, że nie mają sobie równych. Ostatnio Juve ich zmiażdżyło na Santiago Bernabeu, ale gdy trzeba było dobić to tego nie wykorzystali.

Bayern dziś wyszedł mega ofensywnie, przejął kontrolę nad meczem, ale nie potrafił strzelić kilku goli i tego wygrać. Jakie więc mają szanse w rewanżu?
» 25 kwietnia 2018, 22:46 #611
Gunner01S: Takie jak przed pierwszym meczem. Nikle.
» 25 kwietnia 2018, 22:47 #610
RedDevils4life: Ta. Mówi to gość, który zarzekał się, że Bayern wygra LM.
» 25 kwietnia 2018, 22:49 #609
Gunner01S: Hahah.Coo?
» 25 kwietnia 2018, 22:51 #608
SiwaGlowa: Przecież Gunners nieraz tutaj pisał,że Bayren jest za słaby na Real,a pare osób go wtedy wyśmiało i stwierdziło,że Lewy zniszczy real
» 25 kwietnia 2018, 22:52 #607
Gunner01S: Wiele osob wysmiewa tu moje poglady, ale jak juz sie okaza prawda to oni uwazali tak od poczatku, a ja mialem inne zdanie jak widac na przykladzie Red Devilsa.
» 25 kwietnia 2018, 22:56 #606
RedDevils4life: O shit, ale hipokryta z typka.
» 25 kwietnia 2018, 22:58 #605
Gunner01S: Wyjasnisz?
Odkad tu jestem pisalem, ze Real rozjedzie ta LM i nikt z nimi nie wygra w dwumeczu. Bayern moze ogrywac Seville czy inna Barcelone, ale z madrze grajacym Realem nie ma szans i pisalem to odkad tu jestem, wiec jedynym hipokryta jestes tu Ty.
» 25 kwietnia 2018, 23:01 #604
RedDevils4life: "Nie, Barcelona im nie zagrozi. Real byl w formie na superpucharze i ich zniszcyli nawet bez Ronaldo. Tylko Bayern moze powstrzymac Real bo Jupp umie w taktyke. Valvedre jest za miekki na wygranie LM."

To są twoje słowa hipokryto. Więc skoro przed meczem mieli nikłe szanse to widzę szybko zmieniasz zdania.
» 25 kwietnia 2018, 23:04 #603
Gunner01S: "Tylko Bayern moze powstrzymac Real bo Jupp umie w taktyke."
Nikłe, ale mieli. Barcelona nie mialaby ich w ogole przez Valvedre i caly swoj zespol. Tak jak pisalem Bayern to jedyny zespol, ktory mogl ich powstrzymac, ale mial na to raczej nikle szanse. Gdzie Ty tu widzisz hipokryzje czlowieku?
» 25 kwietnia 2018, 23:07 #602
Tokuhei: Gunner01S - wiesz, że napisałeś już ponad 70 postów tylko w tym temacie? Gdzie na ten moment jest ich lekko ponad 600. Sprawdziłem tak tylko z ciekawości. Rozumiem, że Arsenal jest rzadki, ale żeby aż tyle wypocin pisać na forum rywala ?
Do tego zmieniasz zdanie jak chorągiewka na wietrze, codziennie inaczej.
» 25 kwietnia 2018, 23:07 #601
RedDevils4life: Nie będę tłumaczył zaślepionemu i zarozumiałemu typeczkowi. Jesteś małym człowieczkiem, który nigdy nie odpuści więc jak nie rozumiesz tak oczywistej rzeczy to się nie tłumacz.
» 25 kwietnia 2018, 23:08 #600
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 23:11

Odkad tu jestem nadal trzymam sie swojego zdania i go nie zmieniam. Tak jak pisalem, ze Real jest faworytem tak dalej uwazam, tak jak uwazalem, ze Barcelona jest slaba dalej tak uwazam, tak jak uwazalem, ze Mou nie jest juz zadna gwarancja sukcesow nadal tak uwazam.

@RedDevils
Ty nie rozumiesz oczywistej rzeczy. Odkad tu jestem przypisuje Realowi kolejny puchar LM, a Ty mi probujesz wmawiac, ze wedlug mnie to Bayern mial wygrac.
» 25 kwietnia 2018, 23:09 #599
walentos: Tokuhei wystarczy wejść w jego profil i spojrzeć na zainteresowania żeby zrozumieć skąd jego aktywność tu :)
» 25 kwietnia 2018, 23:10 #598
Gunner01S: @walentos

Z toba to akurat chyba juz nie ma sensu gadac bo jak Cie ktos tu obraza to kazdy plusuje pomimo tego, ze wspierasz United, a nie Arsenal.
» 25 kwietnia 2018, 23:12 #597
DjTED: Przecież Real jeszcze nie awansował.... Nikt nikogo jeszcze nie rozjechał... Panowie spokojnie
» 25 kwietnia 2018, 23:25 #596
walentos: To chyba już wiemy kto plusuje ;) fajnie ze sie pod tym podpisałeś ale ja tak na prawdę nie przywiązuje do tego żadnej uwagi, liczba plusów ma dla mnie takie samo znaczenie i taką samą wartość jak większość rzeczy które tu wypisujesz.

Mnie bardziej interesuje co kto ma do powiedzenia bo przykładowo tacy Batigol222, Cassidy czy Kaken odpadają w przedbiegach w rozmowie i albo zaczynają obrażać albo dyskusja sie kończy bo nie mają nic sensownego do powiedzenia. Podobnie jest z Tobą tylko że Ty wtedy zaczynasz udawać ofiarę i wymyślasz że ktoś Cie tu obraża.
» 25 kwietnia 2018, 23:29 #595
DjTED: walentos: nie karm już go...
» 25 kwietnia 2018, 23:33 #594
Gunner01S: Jakbys mial gdzies to co pisze to nie czytalbys i nie odpowiadal mi :)
» 25 kwietnia 2018, 23:34 #593
DjTED: Dzisiaj będę rozjemcą. Gunner01S idź już spać
» 25 kwietnia 2018, 23:37 #592
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 23:40

ale ja Tobie nie odpowiedziałem dopóki nie zwróciłeś się do mnie. Nie zauważyłeś? Kolejny raz zaczynasz głupie gierki a później robisz z siebie pośmiewisko. Bez odbioru
» 25 kwietnia 2018, 23:39 #591
DjTED: Normalnie jak baby. Spać już obaj !
» 25 kwietnia 2018, 23:41 #590
kckMU: Baby? To wygląda jak dyskusja konkretnego faceta, którym jest walentos, z zatrutą gunnerską feministką.
» 26 kwietnia 2018, 04:25 #589
SiwaGlowa: Lewy jak zwykle w wielkich meczach znika.
» 25 kwietnia 2018, 22:45 #588
Mariusz199012: Moze Liverpool zatrzyma Real w finale
» 25 kwietnia 2018, 22:41 #587
cinek26: Bayern słabo, jedynie Ribery coś wnosił, ale od 70 minuty już na oparach, Lewandowski zagrał tragicznie.
» 25 kwietnia 2018, 22:39 #586
Wirus: Liczyłem na Bayern, ale dzisiaj bardzo słabo, a Real bardzo dobrze taktycznie. Real idzie po 3 wygraną w LM i zasługują na to na ten moment
» 25 kwietnia 2018, 22:37 #585
olek1143: Nudny ten Bayern. Mocno przewidywalny, klepią i nic z tego nie wynika.. Szkoda bo wolę Bayern od Realu.. :/
» 25 kwietnia 2018, 22:32 #584
DjTED: Ostatnio Gunner sie podniecał, że oni wszystkich miażdza u siebie.... a tymczasem Z Sevilla 0:0 z Realem w tytę...
» 25 kwietnia 2018, 22:38 #583
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 22:42

Ostatnio Gunner pisal, ze dominuja slabse zespoly i dostana wciry od Realu. Zdominowali Seville, ktora nie oddala strzalu, a Real ich cyknal.

Fajnie jest przekrecac to co napisalem zeby wyszlo na twoje nie?
» 25 kwietnia 2018, 22:40 #582
Mateusz131213: Jednak Real Madryt jest najlepszym klubem na swiecie. Tyle razy wygrali Lm, tyle finalow, mistrzostw Hiszpanii. Nikt im nie dorowna przez najblizszy czas
» 25 kwietnia 2018, 22:08 #581
ManchesterUtd: 4 miejsce w lidze
» 25 kwietnia 2018, 22:09 #580
DjTED: W erze LM to chyba na czysto wygrali tylko raz (jak Zidane strzelił)
» 25 kwietnia 2018, 22:12 #579
Mateusz131213: To co? Ale patrz jaka historie maja. Tak samo jak kibice United mowia o swoim klubie. A oni nawet lepsza maja
» 25 kwietnia 2018, 22:12 #578
RedsFan: Yyy chyba żartujesz.
» 25 kwietnia 2018, 22:12 #577
Mateusz131213: No jednak wiecej maja pucharow, bycmoze mniej kibicow, bo United to wiekszosc w Azjii
» 25 kwietnia 2018, 22:13 #576
Mateusz131213: Patrz ile razy wygrywali puchar europy, ile razy byli w finalach, licze juz tez ta edycje, ile razy w polfinalach. Calkowita dominacja w porownaniu do United
» 25 kwietnia 2018, 22:15 #575
snatch: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 22:18

ManchesterUtd
Jak masz szanse wygrać 3 razy z rzędu LM (jako jedyny klub w historii mogą/mają możliwości tego dokonać i zapisać się na długieee lata) to stawiasz wszystko na jedną kartę i olewasz w tym sezonie ligę, wiec nie ma się co dziwić, że wybrali taką strategie, czyli odpoczynek jesienią i mocna wiosna, z resztą już rok temu tak grał np. CR7
» 25 kwietnia 2018, 22:16 #574
Mateusz131213: I niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego wiekszosc najlepszych pilkarzy odchodzilo do Realu z United ?
» 25 kwietnia 2018, 22:17 #573
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 22:18

To mogliśmy być My. W to nikt nie wątpi. Gdyby nie wypadek w Monachium...
» 25 kwietnia 2018, 22:17 #572
Mateusz131213: A no to to wiadomo, ze strata ogromna. Tylko nikt nie podal mi argumentu, ze United jest lepszym klubem pod wzgledem pucharow, gry
» 25 kwietnia 2018, 22:20 #571
RedsFan: Tylko czy ktoś napisał że Manchester jest wiekszy od białych?, czy poprostu szukasz zaczepki.
» 25 kwietnia 2018, 22:23 #570
DjTED: No to Ci napisałem , że Real wygrał LM tylko raz (jak strzelił zidane). To wcześniej co wygrywali to nie była LM i wygrywali to z 5 razy pod rzad.....
» 25 kwietnia 2018, 22:24 #569
Mateusz131213: Reds fan, no na moj komentarz odpowiedziales ze chyba zartuje... Wiec o co chodzilo ?
» 25 kwietnia 2018, 22:27 #568
ManchesterUtd: Przecież oni nie byli w stanie wygrać lm przez 12 lat, dopiero w ostatnich 4 to przerwali. Ostatni mecz w lm u siebie przegrali 3:1. W lidze zajmują 4 miejsce maja prawie 20 pkt straty do Barcelony. Największe gwiazdy maja ponad 30 lat, gdyby nie to ze grają z amatorami w lidze to nie wytrzymali by sezonu grając jednym składem. Z czym Ty do ludzi chłopie.
» 25 kwietnia 2018, 22:34 #567
Blau: Jeszcze weź pod uwagę fakt, że ostatnio w każdej edycji LM są bardzo duże kontrowersje na korzyść Realu. Manchester te 10 lat temu grał w 3 finałach w przeciągu 4 lat i tylko raz wygrał, ale gdyby na naszym miejscu był Real, to sędziowie by się postarali o minimum 3 wygrane w tych finałach.
» 25 kwietnia 2018, 22:40 #566
Mateusz131213: Manchester United, ale ja nie mowie tylko o tym sezonie, a o ogolnej histori klubu. To jaki wg Ciebie jest najlepszy klub na swiecie ? Tylko odpowiesz obiektywnie :)
» 25 kwietnia 2018, 22:46 #565
Blau: Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, który klub jest najlepszy na świecie (biorąc pod uwagę całą historię), ale ze wskazaniem najbardziej złodziejskiego klubu, z najgorszymi kibicami na świecie (nie wszyscy, ale znaczna większość) nie będzie żadnego problemu- Real Madryt.
» 25 kwietnia 2018, 22:52 #564
vanderToki: "No to Ci napisałem , że Real wygrał LM tylko raz (jak strzelił zidane). To wcześniej co wygrywali to nie była LM i wygrywali to z 5 razy pod rzad..... "
Czyli co, w 1998 roku nie było Ligi Mistrzów? W 2000 też nie? To tylko te dwa sezony, czy mam rozumieć, że ten pomiędzy też nie i Ferguson w 1999 r. Ligi Mistrzów nie wygrał?

Puchar Europy przed wprowadzeniem Ligi Mistrzów wygrali sześć razy - więcej niż ktokolwiek inny. Ligę Mistrzów też sześć razy, idą po siódmy. Również więcej niż jakikolwiek inny klub. Można ich nie lubić (żeby daleko nie szukać, osobiście porównywalnie nie znoszę może tylko Barcelony i Liverpoolu), ale tak zaklinać rzeczywistość - to jest wręcz sztuka.
» 25 kwietnia 2018, 23:12 #563
DjTED: vanderToki: Nam w finałach pomagał Pan Bóg a im w finałach i po drodze panowie sędziowie....
» 25 kwietnia 2018, 23:31 #562
man1717: Bayern może podziękować Riberyemu za wynik,
» 25 kwietnia 2018, 22:07 #561
DjTED: Ribery z dzisiaj przypomina mi Salaha z Romy. Niby wiatr, ale nic z tego nie ma...
» 25 kwietnia 2018, 22:09 #560
SiwaGlowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 22:11

Albo Martiala od nas on też robi tornado ale nic z tego nie ma
» 25 kwietnia 2018, 22:10 #559
luki1852: Dobra, przy takim szpitalu i jakości gry w Bayernie to raczej pozamiatane nawet jeśli doprowadzą do remisu. Czyli mamy finał Live - Real :/
» 25 kwietnia 2018, 22:05 #558
DjTED: 2 bramki to jeszcze nie jest źle. W zeszłym roku (albo 2 lata temu) na SB bayern cisnał niesamowicie. Nawet Lewy z kontuzją barku był... Ale 3 bramki to bedzie cud (ale cuda już były w tym roku)
» 25 kwietnia 2018, 22:08 #557
DjTED: Wczorajszy Live by na nich siedział cały mecz aż by sobie sami ładowali, a bayern śpi...
» 25 kwietnia 2018, 22:04 #556
DjTED: Naprawde Bayern nie zasługuje na ta chwilę na finał...
» 25 kwietnia 2018, 22:02 #555
ManchesterUtd: Oni właśnie go przegrali.
» 25 kwietnia 2018, 22:04 #554
ManchesterUtd: Dobry ten Bayern
» 25 kwietnia 2018, 22:02 #553
RedsFan: Ale błędy masakra!
» 25 kwietnia 2018, 22:02 #552
Janek: Ładny prezencik
» 25 kwietnia 2018, 22:01 #551
RedsFan: Cofam co pisałem o sedzi. Chyba doszedl przelew od pereza w przerwie.
» 25 kwietnia 2018, 21:59 #550
ManchesterUtd: Trzeba sie przyzwyczaić ze w meczach hiszpańskich drużyn zawsze sa i beda jaja jeśli chodzi o sędziowanie i przypadkowe błędy.
» 25 kwietnia 2018, 22:03 #549
DjTED: Szkoda tego meczu z Sevilla. Myśle , że wszystkie drużyny w naszym zasięgu by były....
» 25 kwietnia 2018, 21:58 #548
AnotheReDevil7: Boateng nie dostał za to na początku , zła decyzja sędziego . Powinien jeszcze wyczekać
» 25 kwietnia 2018, 21:58 #547
DjTED: Zaczyna się panowie. Drukarnia. Patrzcie na to uważnie
» 25 kwietnia 2018, 21:56 #546
wedel242: Zakłamane ścier...
» 25 kwietnia 2018, 21:56 #545
AnotheReDevil7: Dużo błędów indywidualnych z obu stron , brak przyjęcia Carvalajem , Niecelny przerzut Thiago , strata Casemiro itp
» 25 kwietnia 2018, 21:50 #544
Brontozaur: Golinoga wszedł :V
» 25 kwietnia 2018, 21:49 #543
BajtiMU: Real dzisiaj bardzo zachowawczo.Jeśli chodzi o jakość to dzisiejszy półfinał bije na głowę wczorajszy.Mimo,ze Liverpool zagrał bardzo ładny mecz,nie ujmuje im tego to uważam,ze to Roma zastosowała fatalną taktykę,głównie ustawienie,krycie całej ofensywnej trójki Liverpoolu.Dając tyle wolnego miejsca Salahowi było rzeczą karygodną.Wracajac jeszcze do dzisiejszego półfinału to mi akurat Real bardziej się podoba z Benzema w składzie.Mimo,ze nie strzela,niesamowicie pudłuje to mocno pracuje dla zespołu,fajnie wyglada jego współpraca z Cristiano i stwarzają z nim ładne,składne akcje aczkolwiek moze dziejszy Real wygląda tak przez taktykę jaką zastosował Zidane.
» 25 kwietnia 2018, 21:49 #542
AnotheReDevil7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:53

Dokładnie , śmiechy hihy z Francuza , z wypowiedzi Zizou o nim , ale to wcale nie słaby gracz
Niezgodzie się do końca o poziomie dzisiejszego straciła . Wczorajszy nie obfitował w tak wiele błędów indywidualnych
» 25 kwietnia 2018, 21:51 #541
BajtiMU: Masz racje oczywiście co do tych błędów ale ten spokoj,doświadczenie,dojrzałość,ustawienie zawodników,przesunięcię itd to naprawdę coś pięknego,to jest duża jakość piłkarzy jak i całego zespołu.
» 25 kwietnia 2018, 22:05 #540
AnotheReDevil7: Co sądzicie o sędziowaniu dzisiaj ? Dobrze wyjątkiem braku kartki dla Carvalajem ,ale to zależy od tego , jak dalej będzie traktował innych . Ciekawe jak wygląda sytuacja z Marcelo , Isco w sytuacjach ,kiedy realizator nie przybliżył . Karny na Lewym ? Dajcie spokój , nic nie ma . Oglądałem bez spoglądania na media społecznościowe i nie wiedziałem , że można tam widzieć jakie kolwiek kontrowersje , ale anryReal , to anryReal . Pozdrawiam
» 25 kwietnia 2018, 21:48 #539
ManchesterUtd: Bayern jest słaby, wolna gra, błędy amatorskie przy wyprowadzaniu piłki, Lewandowski nie istnieje. W porównaniu do wczoraj to tylko sędziowanie sie wyróżnia.
» 25 kwietnia 2018, 21:46 #538
wedel242: Niedługo faule graczy realu będą im odejmować kartki XD
» 25 kwietnia 2018, 21:35 #537
RedsFan: Szkoda mnustwo błędów obu drużyn.
» 25 kwietnia 2018, 21:31 #536
EricKing: Zamiast 2-0 jest 1-1.
» 25 kwietnia 2018, 21:31 #535
MixEx: Bramka z pupy
» 25 kwietnia 2018, 21:31 #534
eragon30971: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:33

Btw jak to jest, że u nas jest mniejszy ruch na stronie niż na kanonierach? Arsenal nabił wczoraj ponad 2000 komentarzy oglądając LM, u nas jest ich ledwo ponad 500. Devilpage to chyba najpopularniejsza w Polsce strona poświęcona United, a MU ma chyba więcej kibiców na Wisłą niż Arsenal, więc czemu taka różnica w liczbach? Pytam z ciekawości ;)
» 25 kwietnia 2018, 21:30 #533
Gunner01S: Akurat na k.com jest chyba najwiecej osob w Polsce pomimo tego, ze Arsenal nie odnosi w ostatnich latach sukcesow. Oprocz tego, ze jest wiecej osob to masz dysproporcje bo na k.com nie ma forum i wszystkie sprawy sa rozstrzasane pod glownym.
» 25 kwietnia 2018, 21:33 #532
EricKing: Bo jeszcze nawet polowa się nie skończyła? A co dopiero mecz ;) w ciągu meczu nabili 500 (10 stron)komentarzy. 250 dzisiaj i w ciągu tego meczu.
» 25 kwietnia 2018, 21:36 #531
Blau: Komentarze na kanonierach to po prostu chat, gadają tak dosłownie o wszystkim, dlatego tyle komentarzy. U nas mimo wszystko dominuje temat United i ewentualnie jakiegoś wydarzenia związanego z piłką nożną (mecz innej drużyny, albo jakiś transfer)
» 25 kwietnia 2018, 21:39 #530
Janek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:41

delete
» 25 kwietnia 2018, 21:40 #529
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:42

To proste, u nas na glownym newsie pojawiaja sie tylko tematy pilkarskie, a u nich glowny news to spam czat, gdzie oprocz tematow pilkarskich, rowniez mozna zobaczyc tematy o polityce, o studiach, o szkole, o kosciele itd. Tam jak jakis kibic Arsenalu(a pewnie tez i sa tam kibice innych druzyn) ma z czyms problem, to od razu radzi sie innych na stronie :)
» 25 kwietnia 2018, 21:40 #528
wedel242: Najwięcej kibiców z angielskich klubów ma united potem arsenal a potem chelsea
» 25 kwietnia 2018, 21:45 #527
Gunner01S: W Polsce to tylko Arsenal,United, AFC. Kibicow Chelsea czy Totkow jest bardzo malo.
» 25 kwietnia 2018, 21:46 #526
bedajaja: wstyd trochę to mowić, ale tak grający Real to wczorajszy Liverpool już by wypunktował. Naprawdę wizja że Liverpool wygrywa LM przy tak grającym Realu czy Bayernie jest bardzo prawdopodobna
» 25 kwietnia 2018, 21:28 #525
Sideswipe: mecz meczowi nierowny, to że tak grają z Bayernem nie znaczy że tak samo by grali z Liverpoolem. I proszę brameczka
» 25 kwietnia 2018, 21:30 #524
mik99: Nie wiem czy widzisz na jakim poziomie jest pressing w tym meczu. Gdyby druga linia Romy wczoraj takie biegała i ciasno się ustawiała to nie wiem czy Liv by tak pograł. Ja ciągle liczę na finał Bayern-Liverpool i to, że Lewy wzniesie puchar.
» 25 kwietnia 2018, 21:36 #523
Janek: Owszem, 5 strzelonych bramek może robić wrażenie, ale jak dla mnie to Roma dała ciała, a Liverpool mimo wszystko jakiegoś kosmicznego meczu to nie zagrał.
» 25 kwietnia 2018, 21:42 #522
RedsFan: Hummels tragiczny mecz już któryś raz podaje, albo na aut, albo do przeciwnika.
» 25 kwietnia 2018, 21:28 #521
luki1852: Super, że wygrywają ale w kontekście dwumeczu z póki co kontuzjami Alaby, Vidala, Comana, Robbena i Boatenga to średnio może wyglądać
» 25 kwietnia 2018, 21:24 #520
Sancho: Hahaha co ten Ribery, bawi się w Welbecka
» 25 kwietnia 2018, 21:20 #519
Sideswipe: Boże Ribery już powinno być 2-0
» 25 kwietnia 2018, 21:19 #518
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:21

Jak narazie sedzia jest świetny. Z takim arbitrem Real nie ponurkuje. Jakiś pech Bayernu.
» 25 kwietnia 2018, 21:18 #517
DjTED: No żółta co najmniej dla carvajala....
» 25 kwietnia 2018, 21:25 #516
AnotheReDevil7: DjTed
A faul na Marcelo?
» 25 kwietnia 2018, 21:35 #515
man1717: Ja nie wiem jak to możliwe, że James do nas nie trafił.
» 25 kwietnia 2018, 21:18 #514
Sancho: W lato znowu będą szły jakieś śmieszne oferty od tego pseudoklubu za de Gea. Niech się o Courtois postarają, tam mają szansę
» 25 kwietnia 2018, 21:17 #513
DjTED: Jechać z patałachami
» 25 kwietnia 2018, 21:15 #512
Brontozaur: Mulllller haha
» 25 kwietnia 2018, 21:14 #511
Gunner01S: Haha. Realowi sie serio ten De Gea by przydal. Navas co za recznik.
» 25 kwietnia 2018, 21:14 #510
Sideswipe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:14

Mulleeeeeeerrrrrr!!1111 A nie to Kimmich :D
@ No poprawił się, świetne podanie Mullera a to James podawał ;d
» 25 kwietnia 2018, 21:13 #509
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 21:14

Co za nudny jak na pierwsze 20 min. 27brawo
» 25 kwietnia 2018, 21:09 #508
Sideswipe: co ten Thiago
» 25 kwietnia 2018, 21:08 #507
RedsFan: Nie lubie Niemieckiej piłki, ale do boju Bayern :)
» 25 kwietnia 2018, 20:46 #506
RedDevils4life: Koniec sezonu i wyjazdu na MŚ Oxlade'a Chamberlaina.
» 25 kwietnia 2018, 20:23 #505
RememberMe: Szkoda gościa, ale Keita i tak przychodzi to raczej sobie poradzą
» 25 kwietnia 2018, 20:25 #504
RedDevils4life: No tak, ale Keity na rewanżu z Romą i ewentualnym finale LM nie będzie.
» 25 kwietnia 2018, 20:27 #503
RedDevils4life: Dzisiejsze studio LM w C+, kadrowo na poziomie WBA.
» 25 kwietnia 2018, 20:03 #502
SiwaGlowa: Strasznie ofensywnie wychgodzi Jupp,ale chyba wie co robi
» 25 kwietnia 2018, 20:03 #501
devil897: Skład najlepszy z możliwych przy tej kadrze

Tylko szkode że Robben musi grac , Alcantara moglby wejsc za niego
» 25 kwietnia 2018, 20:10 #500
SiwaGlowa: Jak bym wsytawił Thiago,Real może ich całkowicie zniszczyć w śordku
» 25 kwietnia 2018, 20:13 #499
RedDevils4life: I co Thiago dałby w defensywie innego niż Muller czy James?
» 25 kwietnia 2018, 20:17 #498
Gunner01S: Thiago swietnie kontroluje srodek pola i swietnie rozgrywa, Muller czy James to 10, a Thiago bardziej polega na rozegraniu. Nie dalby wiecej w defensywie, ale dalby kontrole srodka, ktora na zespol majacy najlepszy srodek na swiecie raczej by sie przydala.
» 25 kwietnia 2018, 20:22 #497
RedDevils4life: To już prędzej Tolisso.
» 25 kwietnia 2018, 20:25 #496
Gunner01S: Tolisso to bardziej B2B
» 25 kwietnia 2018, 20:46 #495
wedel242: Ten co przewidział robena i thiago haha
» 25 kwietnia 2018, 21:12 #494
RuudVN: tak jak wczoraj
niech wygra lepszy, nie pogniewam się na 7 bramek
» 25 kwietnia 2018, 19:53 #493
Gunner01S: Patrzac na srodek Bayernu to albo bedzie pogrom albo pogrom w druga strone.
» 25 kwietnia 2018, 19:54 #492
RememberMe: Ten srodek Bayernu to podstawowy środek Bayernu w tym sezonie i na pewno lepiej funkcjonuje z Mullerem niż z Thiago, a brak Vidala w tym meczu jest wskazany.
» 25 kwietnia 2018, 19:57 #491
Gunner01S: No niech sobie funkcjonuje w lidze w ktorej Bayern wszystko dominuje, ale wychodzac takim ustawieniem na Real albo Ci sie uda wysoko wygrac albo wysoko przegrac.
» 25 kwietnia 2018, 20:06 #490
Blau: Też tak uważam, albo ustawienie odpali i gładko wygrają, albo mocno się przejadą i skompromitują. Zdziwię się jeśli przy takim ustawieniu padnie mniej niż 4 bramki.
» 25 kwietnia 2018, 20:11 #489
RememberMe: Mają mało defa bo ea ich dało na śn i śpo a nie dlatego ze nie umieja bronic
» 25 kwietnia 2018, 20:16 #488
Gunner01S: Maja malo defa bo nie potrafia bronic, a nie bo FIFA tak uwaza. James ma z obrona tyle wspolnego co Arsenal z mistrzostwem Anglii w ostatnich latach, a Muller tez tam raczej nie bryluje. Na Bundeslige okej, ale na LM za duze ryzyko.
» 25 kwietnia 2018, 20:23 #487
RememberMe: Co wolicie:
a) mieć już spokój - Liverpool odpada
b) wielkie emocje w finale i kibicowanie przeciwnikowi Liverpoolu
» 25 kwietnia 2018, 19:02 #486
kckMU: Jest możliwość finału Real - Liverpool. Zacytuje (może lekko niedokładnie) Gary'ego: to jakbyś musiał wybierać, czy mają zgwałcić ci żonę czy córkę.
» 25 kwietnia 2018, 19:41 #485
RememberMe: wiadomo że żone
» 25 kwietnia 2018, 19:47 #484
kckMU: Masz racje, wygrana Realu byłaby mniej bolesna.
» 25 kwietnia 2018, 19:52 #483
RememberMe: licze jednak na Bayern
» 25 kwietnia 2018, 19:58 #482
Saberem47: Szczerze to już wolę Liverpool z 6 liga Mistrzów niż Real z 3 pod rząd. Kwestia kumpli, z którymi oglądasz. Tyle sie nasłuchałem śmiechów od kibiców realu, że wolę nawet live od nich
» 25 kwietnia 2018, 17:42 #481
devil897: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 18:12

Najlepiej bedzie jak w finale zagraja Bayern i LFC i Heynckes znowu wygrywa potrójną korone górując nad Kloppem
» 25 kwietnia 2018, 18:12 #480
Kalina: Wtedy trzeba bedzie znosic jeszcze wieksze zachwyty "Januszy" nad Lewym. Najlepsze rozwiazanie to Roma no ale coz...
» 25 kwietnia 2018, 18:19 #479
kckMU: Mi tam w temacie Lewego janusze nie przeszkadzają. Mamy super piłkarza i jeśli ma wygrać LM z Bayernem to nie widzę w tym żadnego problemu.
» 25 kwietnia 2018, 18:26 #478
Batigol222: Tak z ciekawości: jeżeli Mourinho dobrze zrobił pozbywając się z Chelsea Salaha i De Bruyne, ponieważ w danym momencie byli za słabi ten klub, to idąc tym tokiem myślenia Klopp powinien pozbyć się z Borussi Lewandowskiego jakieś parę miesięcy po transferze, Zidane powinien pozbyć się Isco, Guardiola powinien pozbyć się Sterlinga i tak dalej? Czy może jednak trener powinien być w stanie poznać się na potencjale zawodnika i pomóc mu go rozwinąć?
» 25 kwietnia 2018, 15:51 #477
RememberMe: McTominay, Rashford, Lingard
» 25 kwietnia 2018, 15:59 #476
dziobko: Co za brednia...Po 1 Salah przechodził do The blus gdy miał 22 lata ze średniaka jakim jest Basel (przepraszam za obrazę ale niestety tak jest) miał być przyszłością Chelsea,dostawał swoje szanse ale po prostu był za słaby i nie dojrzały więc został sprzedany, nikt nie obstawiał że wystrzeli tak jak dzisiaj.Jeżeli chodzi o Kevina to podobna sytuacja tylko że Chelsea było 2 zespołem Kevin-a gdzie nie dostawał zbyt wielu szans przez to ze Mou miał bardzo dobrze obsadzony środek pomocy więc został wypozyczony do Werderu a pozniej sprzedany Wolfsburgowi gdzie wystrzelił z formą i był wielkim znakiem zapytania gdy City go kupowało (podobnie było z Mikim tylko że u nas grał bardzo źle niż się prezentował w Borussi) Tak BTW w Pogbie Ferguson też nie pokładał nadziei przez co odszedł do Juve i wbrew oczekiwaniom stał się jednym z najlepszych pomocników na świecie.Lewandowski był królem strzelców w Polskiej ekstraklasie i a w momencie gdy przychodził Lucas Barrios strzelał bramki na zawołanie, Lewy był celowym kupnem żeby zajął miejsce w podstawowym składzie borussi.Reasumując gdy kupujesz kogoś nowego do zespołu a jest młody to jak kupowanie kota w worku bo nie wiadomo czy bedzie dobrze grał, w historii piłki nie tylko Mou popełniał jak się później okazało błąd więc takie trzymanie piłkarzy na siłe niema sensu.
» 25 kwietnia 2018, 16:07 #475
Batigol222: dziobko

aha, no to wszystko jasne: jak przychodzi "ktoś młody" do zespołu to nie wiadomo i trener może go zostawić w drużynie albo sprzedać. Tylko w takim razie możesz znaleźć sporo trenerów, u których młodzi piłkarze zamieniają się w graczów z najwyższej półki, oraz takich, którzy pozbywają się młodych piłkarzy, którzy następnie zaczynają grać na najwyższym poziomie. Też przypadek? Bo Klopp to nie tylko Lewandowski, ale też Hummels, Piszczek(parę ładnych lat na najwyższym poziomie) i jeszcze paru by się znalazło, włączając Salaha i Mane. Guardiola to na przykład Busquets, Thiago, Alba, a teraz jeszcze Sterling i Sane.
» 25 kwietnia 2018, 16:18 #474
Batigol222: RememberMe

Rashford od momentu przyjścia Mourinho nie zanotował żadnego progresu, tak samo jak Martial, a McTominay czy Linard to żadne orły i nie wiem, jak można stawiać ich w jednym szeregu z Lewandowskim czy Salahem, co najwidoczniej próbujesz uczynić. W sumie, jakby się uprzeć to nawet Lukaku za Mourinho obniżył loty, bo w poprzednim sezonie machnął prawie 30 bramek w lidze a teraz pewnie nawet nie dobije do 20, mimo, że gra w znacznie mocniejszym klubie(oczywiście, w tym miejscu ironizuję, bo nigdy nie uważałem, że Lukaku będzie w MU jakimś godnym następcą dawnych, wielkich snajperów).
» 25 kwietnia 2018, 16:22 #473
Kalina: Batigol222

I po co ci te obszerne wypociny? Kazdy juz wie ze nie lubisz Mourinho ale nie masz nic do gadanie i zamiast pluc zacznij wspierac. Nikt nie jest idealny i bledy sie zdarzaja. Tylko nie wiem jak mozna nazwac bledem sprzedaz Salaha i KDB jesli wygral z Chelsea lige 2 lata temu bez tychze zawodnikow. Byl Hazard, Oscar czy kto tam jeszcze nie mozna miec wszystkiego.
» 25 kwietnia 2018, 16:33 #472
dziobko: Jeżeli piłkarz zrobi progres tak jak to robił Matts w Borussi oraz Lewy czy Piszczu to mogą zrobić kariere,zobacz u nas jak to wygląda na przykładzie Martiala który pokazuje swoje umiejętności raz na jakiś czas mimo że miał dużo okazji do wykazania się.Tacy zawodnicy którzy przez dłuższy okres nic nie pokazują są wypozyczani albo sprzedawani jeżeli dalszego progresu nie ma,Jest też taka opcja tak jak w szkole że mimo iż jedna osoba (menadżer)tłumaczy Ci zadanie to nie rozumiesz ale jak kolega czy inny nauczyciel (drugi menadżer) powie to samo tylko innymi słowami to zrozumiesz Możliwe jest to że piłkarz nie rozumie tego co chce od niego trener i należy odejść.Klop też sprzedał zawodników którzy w innych klubach grają dobrze a nawet bardzo dobrze, podobnie guardiola (sprzedawając Eto z którym Mou zdobył LM)
» 25 kwietnia 2018, 16:34 #471
SiYamabushi: Co za bzdury, Mourinho nigdy nie trzyma nikogo na siłę, jeśli młody zawodnik przychodzi do niego z prośbą o odejście bo chce regularnie grać to Mourinho pozwala mu odejść aby nie blokować jego rozwoju. Mourinho zawsze prowadził top drużyny gdzie młodzi albo czekają na swoją szanse albo odchodzą do slabszych klubów żeby regularnie grać. De bruyne odszedł do Wolfsburg, Salah został wypożyczony do Romy, Lukaku do Evertonu i w tych klubach mogli spokojnie się rozwijać. Łatka przybita Mourinho że niszczy młodych piłkarzy to wymyślone brednie przez grupę debili. W tamtym sezonie we wszystkich czołowych ligach to właśnie w United młodzi dostali najwięcej minut na boisku.
» 25 kwietnia 2018, 16:51 #470
grafi: dziobko
"w Pogbie Ferguson też nie pokładał nadziei przez co odszedł do Juve i wbrew oczekiwaniom stał się jednym z najlepszych pomocników na świecie."
co to za głupoty? :>

przekleje to co napisałem kiedyś pod innym postem:
mieliśmy mocną lewą stronę to Jose ustawia Sancheza na lewej zamiast na prawej, a Martiala, który dobrze się prezentował odsuwa od składu. Hierarchia Sanchez - Rashford - Martial. Spadł na 3 miejsce. Przecież duet Rashfor-Martial, dałby nam pewnie więcej niż przez ten okres Chilijczyk, a spokojnie Alexis mógł grać na prawej.
Jeśli francuz odejdzie, to zobaczycie że będziemy żałować tego transferu, jak kibice Chelsea Salaha, czy de Bruyne. Van Dzban wiedział co mówi, że Martial będzie jednym z najlepszych, tylko musi mieć zaufanie, zaufanie, którego u nas nie miał. Lukaku mógł zagrać 10 słabych meczów z rzędu, ale dalej wychodził w podstawie, a Anthony robiąc jeden błąd w meczu w następnym lądował na ławce.

SiYamabushi
ciekawe to co piszesz
dlaczego taki Guardiola gra Sane 22lata, Jesusem 21 lat, Sterling 23, Silva 23, bo ma jaja, których Mourinho nie ma. Z sezonu na sezon będą lepsi. Jeśli sprzedamy Martiala to naszym jedynym młodym ofensywnym graczem poniżej 25 roku będzie Rashford i za 3 sezony będziemy dalej na etapie budowania składu. Dlaczego Pep nie kupił Sancheza, bo nie chciał rozwalać drużyny, a Jose rozwalił Rashforda z Martialem, bo stracili grę w pierwszym składzie, a tak przynajmniej byli rotowani.
» 25 kwietnia 2018, 17:04 #469
RememberMe: Mourinho sprzedał De Bruyne i Lukaku, bo miejsce w 1. składzie mieli Costa i Oscar. Argument niepodważalny: wygrał nimi Mistrzostwo Anglii. De Bruyne nie miał szans na grę, bo Oscar był lepszy. Chciał grać, a Jose mu pozwolił. Miał mu zabronić i trzymać na ławie? Lukaku to samo, musiałby siedzieć, bo Costa był lepszy. Mou sprzedał go i to jak na tamten czas jak najbardziej odpowiednią kwotę.
No i teraz Martial. Mieliśmy wcześniej na lewej pomocy Martiala i Rashforda. Pierwszy 22, drugi 20 lat. Różnica znikoma. Pozycja napastnika zajęta przez Lukaku(24 lata), a na prawym skrzydle jak zapewne wiecie są oni cieniami samych siebie. Sprawa wygląda tak:
piłkarze: 2
pozycje: 1
Przez kolejne sezony musieliby więc wzajemnie się zmieniać. Czy to ma sens? Nie. Popatrzmy natomiast na sytuacje, w której zostaje Sanchez i Rashford. Alexis 30 lat, pogra 2 sezony i Marcus wskakuje na stałe do 1. składu.
» 25 kwietnia 2018, 17:18 #468
Batigol222: Kalina
Nie tyle nie lubię Mourinho, co po prostu w niego nie wierzę i nie widzę u niego żadnej wizji zespołu, tak jak ma to miejsce w przypadku na przykład Kloppa czy Guardioli. United to klub, z którym czuję się emocjonalnie związany od ponad 20 lat, i naprawdę wolałbym myśleć o takich dylematach, jakie mają na przykład kibice City: to jest, czy jeżeli faktycznie przyjdzie Isco i Guardiola zacznie ustawiać go na przykład jako fałszywego lewoskrzydłowego, to w jaki sposób zmieni to sposób gry całego zespołu, biorąc pod uwagę, że wróci Mendy i przyjdzie jakiś bardziej fizycznie grający defensywny pomocnik.

W przypadku Mourinho niestety zastanawiam się głównie nad tym, jak on właściwie chce ogarnąć ten bajzel, który w dużej mierze sam sobie sprezentował. Dobra, przyjdzie jeszcze jeden stoper, lewy obrońca i jakiś Dżordżinio do środka pola i co dalej? Czy to rozwiąże problemy z rozegraniem piłki, nadmierną statycznością z przodu i brakiem prawoskrzydłowego? Niestety, moim zdaniem niekoniecznie.

Liverpool potrzebuje obecnie jeszcze jednego środkowego obrońcy plus trochę kreatywności w środku pola i mają właściwie kompletny zespół, z wyraźną koncepcją gry i składem idealnie pasującym do owej koncepcji. Dla takich jak Ty krytycyzm czy sceptycyzm to to samo, co kibicowanie City albo Liverpoolowi, a ja po prostu oczekuje czegoś więcej, niż to co do tej pory prezentuje Mourinho. W sumie, wolałbym nawet 4 miejsce w tym sezonie, ale z jakimś widocznym pomysłem na ten zespół, bo jeżeli jest określona koncepcja, to można ją rozwijać i to są podstawy do optymizmu, a nie to, że może City w następnym sezonie nie będzie już takie mocne(niby dlaczego miałoby nie być) albo że Liverpool może nie wygrać LM w tym roku(na razie już są jedną nogą w finale).

Mówiąc najkrócej, po prostu wolałbym, żeby na stanowisku trenera United był Klopp albo Guardiola. W Mourinho jakoś średnio wierzę, a drugie miejsce w lidze to nie jest dla mnie poważny argument, tak samo jak trzy pozbawione większego znaczenia trofea(czy w City ktoś rajcuje się tym, że Guardiola wygrał Puchar Ligii??). I to tyle. Uważam, że Mourinho został nadłamany w Realu a potem złamany w Chelsea i do tej pory się nie pozbierał, co moim zdaniem widać na przykład jego asekuranckich wypowiedziach typu "United już odpadało w 1/8 LM" albo "Nasze szanse na mistrzostwo w następnym sezonie będą zależeć od tego, co zrobi City". Niby można go bronić, że nie dostał takiej mocnej kadry, jak Guardiola, ale przecież Klopp otrzymał drużynę będącą w jeszcze gorszym stanie, na dodatek stracił jedną z największych gwiazd, i jakoś stworzył zespół, który jedną nogą już jest w finale najważniejszych klubowych rozgrywek. Taki Simeone z przeciętnego Atletico zrobił zespół, który dwa razy grał w finale LM i zdobył mistrzostwo Hiszpanii(też mógłby jęczeć, że dostał słabszą kadrę, niż trenerzy Realu albo Barcelony).
» 25 kwietnia 2018, 17:43 #467
RememberMe: Mourinho - Porto, Inter
Nie ma pomysłu na zespół? Co to znaczy według Ciebie mieć pomysł na zespół? Walić 50 podań w poprzek boiska? Każdy ma swój sposób na wygrywanie meczów, to jest celem każdego menedżera i z tego powinni być rozliczani. Póki co w tym sezonie Klopp zdobywa 2.06 punkta na mecz, Mourinho 2.18, a Guardiola 2.49. Tylko to jest wiarygodnym wyznacznikiem, tego kto jak prezentował się w tym sezonie. Wygląda więc tak, że
1. Guardiola
2. Mourinho
3. Klopp
» 25 kwietnia 2018, 18:26 #466
Sancho: Prezes Torino dalej uważa że ten Belotti jest wart 100 mln :D
» 25 kwietnia 2018, 15:50 #465
sk8bob: Mam info z pierwszej ręki!! Real chce kupic Rashforda! Do przekonania Rasha Real wyznaczył Ronaldo! Ten w przeciągu 2-3 tyg kupił Anglikowi buty ze swojej limitowanej kolekcji i podarował mu swoja koszulkę z dedykacja! To nie żart ( były zdj na insta Rasha)
» 25 kwietnia 2018, 15:44 #464
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 15:39

Wszyscy sie jarają Liverpoolem ze doszli mozna juz w sumie powiedziec do Finału . Ale tak naprawde dla mnie dopuki nie trafia na Bayern i Real to nie ma co ich tak ubóstwiać . Sorry ale Porto , City , Roma to tak naprawde druzyny dobre a nie bardzo dobre czy wybitne . Zaraz mnie ktos z hejtuje za City i powie mi ze skoro to tylko dobra druzyna i to jaka ma nad nami przewage w lidze to takie troche ponizenie dla nas ... Chodzilo mi tutaj bardziej o doswiadczenie i również to ze Liverpool poprostu ma patent na City i lubi z nimi grac . Wiedzialem od poczatku ze City nie wygra LM nawet nie dojda do Finału bo jednak czegos im brakuje wiec jeszcze nie ten moment na to . Jesli Liverpool wygra finał z Bayernem czy Realem to mozna powiedziec ze sa mocni . A jesli bedzie tak ze Liverpool tam dojdzie dostanie z 3-4 bramki albo nawet niech przegraja 2;1 to co wtedy bedzie ? bedzie mozna stwierdzic jasno ze ta druzyna nie jest taka mocna jak sie niektorym wydaje na tym etapie . Roma wczoraj zagrała słabo i nie rozumiem ich podejscia przyjezdzajac na Anfield i sie az tak bardzo otworzyc a szczególnie otworzyc skrzydła czyli to co lubi Liverpool . Szczególnie grajac taktyka 3-5-2 otwierajac sie Liverpool uruchomił swoje mega skrzydla , wiadomo bylo nie od dzis ze Liverpool ma swietne skrzydla , swietne kontry i lubi jak ktos sie otwiera szczególnie na Anfield . Na ich miejscu lepiej bylo zagrac zachowawczo przegrac 1;0 albo 2;1 i zagrac bardziej defensywnie tam . Roma jak to Roma udało im sie pokonac Barcelone ale to nadal widac druzyna ktora popelnia duzo bledów i zwyciestwem z Barcelona az 3;0 chyba popadli w hurraoptymizm i przyjechali jak po swoje na Anfield .Graja kolejny mecz ktory dostaja 5 bramek od druzyny niżej notowanej . To własnie pokazuje ze ta druzyna poprostu znalazła sie tam od tak w tym polfinale i na finał raczej nie maja szans . Bardziej powiedzialbym ze to Barcelona zlekcewazyla sobie Rome i przez to pomogli im w tym awansie . Roma to jest takie Schalke z ktorym gralismy kiedys w 1/2 LM (niepamietam ktory juz rok ) takie druzyny sie zdarzają czasem i wszystko zalezy od drabinki . Kiedys odpadały Milany , Reale, Chelsea a takie Schalke bylo w 1/2 . Reasumujac dąże do tego ze Liverpool jak narazie mając taka drabinke do finału to mial prawo tam dojsc . Wszystko sie okaze jak zagraja w finale z takim Bayernem i Realem . Lecz wiadomo ze to tylko 1 mecz i wszystko sie moze zdarzyc ale mysle ze z tymi druzynami to bedzie dla nich prawdziwy test . Przypominam ze zagrali 2 mecze z nami i nie wygrali z nami ani razu tak samo w zeszlym sezonie również wiec napewno z takim Bayernem czy Realem bedzie im jeszcze ciezej , jak trafia na taka bardziej doswiadczona i wyrachowaną druzynę .
» 25 kwietnia 2018, 15:37 #463
Batigol222: Słyszałeś o czymś takim, jak akapity??
» 25 kwietnia 2018, 15:51 #462
dlabigt23: To napewno . Ale tutaj nie chodzi o to wiec bezsensowny twoj komentarz RoccoTano ...
» 25 kwietnia 2018, 19:56 #461
AnotheReDevil7: Słyszeliście o Courtois ? Ciekawe , dobrze że Mourinho już nie ma w Chelsea ;)
» 25 kwietnia 2018, 15:14 #460
RememberMe: Dla Waszej wiadomości: Jose Mourinho nie sprzedał Mohameda Salaha. Salah wrócił z wypożyczenia z Romy 30 czerwca 2016 roku, a 1 lipca 2016 został sprzedany do Romy za 15 milionów euro. Jose Mourinho odszedł z Chelsea 17 grudnia 2015 roku.

Chyba, że Jose dał Romie możliwość pierwokupu, ale to nie jest nigdzie napisane.
» 25 kwietnia 2018, 14:49 #459
RuudVN: szach mat ateiści.
śmieją się z ruchów Mou
ŁKS nie chciał Paulinho
Legia nie chciała Lewego
nie przewidzisz przyszłości zawodnika w 100%, Salah, Lukaku czy De Bruyne dawali mało Chelsea i zostali sprzedani, to że teraz mają super formę to inna kwestia
» 25 kwietnia 2018, 15:01 #458
karol100: Szkoda tego meczu z Sevilla. Skora taka smieszna druzyna jak Liverpool dochodzi tak daleko. Oba mecze z nami grali tak jak im zagralismy, nic nie potrafili zrobic. W przyszlym sezonie nie mozna sobie pozwolic na wpadki typu sevilla
» 25 kwietnia 2018, 14:26 #457
Batigol222: Masz na myśli te DWA mecze z Sevillą, w których Sevilla była wyraźnie lepsza i wyraźnie dominowała praktycznie w każdym elemencie gry? A wyciąganie wniosków z meczów ligowych odnośnie LM to już jakaś wyższa szkoła jazdy(w takim razie Sevilla nawet nie miała prawa wyjść z grupy).
» 25 kwietnia 2018, 15:45 #456
cieslak123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 13:52

To, jakim Mourinho jest geniuszem może świadczyć fakt, że pozbył się z klubu de Bruyne, Lukaku,Cuadrado i Salaha. Do tego jeszcze sadzał na ławce Filipe Luisa i w konsekwencji i jego się pozbył, a z lewą obroną to oni mieli problem długi czas. Przez te 2 sezony zrobił iście zarąbiste transfery.

+
Diego Costa, Willian i ewentualnie Fabregas

-
Takie transfery jak: Atsu, van Ginkel, Eto'o, Remy, niewypał w postaci Filipe Luisa,
Pozbycie się Cuadrado,Lukaku,de Bruyne,Salaha i Maty, który wtedy był chyba najlepszym piłkarzem w klubie

U nas zaczyna zapowiadać się nieźle. Odejdzie Martial, bo u nas same buce w klubie i brak dobrego trenera-pedagoga, jakim niewątpliwie jest Klopp. Skonfliktowana szatnia, brak bocznych obrońców, murarka, ściąganie 30 letnich najemników i wysokie kontrakty. Mamy geniusza na ławce.
» 25 kwietnia 2018, 13:47 #455
matizek92: W końcu zauważyłeś, że mamy geniusza na ławce. Jest jeszcze nadzieja :D
» 25 kwietnia 2018, 14:04 #454
karol100: Ale bzdury. De bruyne, Lukaku i Salah byli wtedy poprostu za slabi na Chelsea, co w tym dziwnego ze pozwolil im odejsc? Dzieki temu ze pozwolil im odejsc do slabszych klubow mieli szanse sie rozwinac, nie jeden trener by ich trzymal na sile i nic by z nich nie bylo. Poczytaj wywiad chociazby z Lukaku na ten temat zamiast pisac bzdury.
» 25 kwietnia 2018, 14:11 #453
Diabelred: EdiPierdzimonka,

Gdyby Chorwat byl w wieku Lukaku, to z pewnoscia Mourinho probowalby go wyciagnac z Juve, bo patrzac na profil(silny, wysoki, dobrze grajacy tylem do bramki) i charakter, to napastnik wrecz wymarzony dla Mourinho. :)
» 25 kwietnia 2018, 14:19 #452
SiwaGlowa: Ja do dzisiaj się dziwie dlaczego nawet Jose nie podjął próby ściągnięcia Chorwata.Przeciez to jest dla Jose napastnik ideał.
» 25 kwietnia 2018, 14:20 #451
TheDissfuller: Nie ośmieszaj się.
» 25 kwietnia 2018, 14:28 #450
GoForWin: Spokojnie panowie(i ewentualnie panie) - za 4 dni wygrywamy z Arsenalem i takie dzieciaczki znowu się poukrywają.
» 25 kwietnia 2018, 15:08 #449
Batigol222: karol100

Lewandowski przychodząc do Niemiec też był za słaby na Borussię(wystarczy pamiętać jego początki). Wniosek? Według Twojej logiki Klopp powinien go sprzedać przy pierwszej okazji. Dobry trener potrafi poznać się na potencjale piłkarza i pomóc mu go rozwinąć. U Mourinho od jakiegoś czasu ta umiejętność wyraźnie szwankuje, czego najlepszymi przykładami są właśnie Salah i DeBruyne.
» 25 kwietnia 2018, 15:48 #448
RedRevolta: Ktoś mi wytłumaczy jak to działa, jeśli np Liverpool wygrałby LM zajmując przy tym miejsce w top4 to czy Chelsea która zakończyłaby sezon na 5 miejscu kwalifikowałaby się do LM? przyjmując, że zwycięzca lm ma od razu zagwarantowane miejsce w grupie do przyłeje edycji rozgrywek czy to nie ma znaczenia?
» 25 kwietnia 2018, 13:24 #447
RememberMe: Wtedy Chelsea byłaby w kwalifikacjach do LM. Warto zauważyć, że Liverpool nie wygra LM.
» 25 kwietnia 2018, 13:34 #446
RedRevolta: Ja bym nie był tego taki pewien...
» 25 kwietnia 2018, 13:42 #445
karol100: A jesli Arsenal do tego wygra LE to bedzie 6 druzyn w LM?
» 25 kwietnia 2018, 13:53 #444
Kriss92: Nie, maksymalnie może być 5 drużyn z jednej federacji w LM, gdzie znalazłeś ta regułę ze chelsea zagrałaby w eliminacjach bo jakoś nie udało mi się na to trafić a chętnie przeczytam.
» 25 kwietnia 2018, 14:16 #443
karol100: No wlasnie tez mi sie wydaje ze z ta Chelsea to nieprawda.
» 25 kwietnia 2018, 14:22 #442
Kriss92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 14:29

W przypadku gdy Arsenal i Liverpool wygrywają puchary oraz live zajmuje 5 miejsce w lidze , 4 miejsce w PL zagra tylko w lidze europy.
» 25 kwietnia 2018, 14:28 #441
Sideswipe: oho znowu się zaczyna
» 25 kwietnia 2018, 15:51 #440
RuudVN: czy był jakiś mecz w którym Liverpool grał na pełnej intensywności całe 90min?
z City 45min 3-0 i druga połowa to kupa szczęści, że dociągnęli wynik
w rewanżu mogli sami dostać 3-0 do przerwy (trochę szczęścia + pomocy sędziów i City nie chciało się grać)
z Romą 30 min praktycznie na stojąco, następnie do 68min 5-0 i kompletnie odpadli fizycznie, gdyby mecz trwał dłużej Roma by jeszcze coś strzeliła

teraz pytanie co się stanie kiedy przeciwnik przetrwa te natarcia Liverpoolu lub straci tylko 1,2 bramki w tym czasie?

ale to dopiero gdybania na finał, jednego jestem pewien przy dogrywce będzie powtórka z 2014r i sromotny łomot Liverpoolu (wtedy Atletico też grało na pełnej)
» 25 kwietnia 2018, 13:19 #439
RedDevils4life: Nie da rady przez 90 min grać takiego tempa. To są ludzie a nie roboty.
» 25 kwietnia 2018, 13:21 #438
RuudVN: wytłumacz to niektórym "kibicom"
Liverpool nie wygrał z nami za kadencji Mou i trzeba to doceniać
w tych wszystkich meczach Klopp miał minę jakby nie wiedział co się dzieje
» 25 kwietnia 2018, 13:35 #437
cieslak123: Ja dziś obstawiam 1:1. Jestem ciekaw, dlaczego tak często Wagner wybiega w wyjściowej jedenastce kosztem Lewandowskiego.
» 25 kwietnia 2018, 13:01 #436
Luke88: No ciekawe dlaczego, to wielka tajemnica.

Za duży hype się już zrobił, raczej na pewno pójdzie do Realu.
» 25 kwietnia 2018, 13:37 #435
RememberMe: Tylko mi bardziej podobał sie mistrzowski sezon Chelsea od City? City to antyfutbol, milion nudnych podań w poprzek boiska.
» 25 kwietnia 2018, 12:59 #434
cieslak123: Mi w ogóle dzisiejszy futbol się mniej podoba, niż kilka lat temu. Taki mocno taktyczny, asekuracyjny, milion podań bez celu. Wczoraj mogliśmy poczuć smak dawnej, ofensywnej piłki.
» 25 kwietnia 2018, 13:01 #433
RedDevils4life: W życiu.
» 25 kwietnia 2018, 13:12 #432
karol100: Liverpool mi przypomina gierki za dzieciaka za dawnych lat. Fajnie sie na to patrzy, ale jak ktos ma pojecie o taktyce( np Mourinho) to sobie z tym radzi bez problemu. Liverpool nie strzelil nam gola w dwoch meczach.
» 25 kwietnia 2018, 14:20 #431
SiwaGlowa: Szkoda za to,że Jose taktyczny geniusz potrafił raptem strzelić jednego gola drużynie,co regularnie traci od 3 w góre.
» 25 kwietnia 2018, 14:25 #430
Batigol222: karol100

Aha, czyli ten półfinał albo nawet już finał LM to w sumie taki przypadek? I jak długo można tłumaczyć, że LM to nie to samo, co rozgrywki ligowe? Najlepszy przykład: Sevilla w tym sezonie. Albo właśnie Liverpool. Z tego, że w MU w meczu ligowym było w stanie zatrzymać Liverpool w żaden sposób nie wynika, że tak samo wyglądałoby to w spotkaniu fazy pucharowej LM. Zresztą nawet faza grupowa i faza pucharowa LM to dwie różne rzeczy.
» 25 kwietnia 2018, 15:59 #429
cieslak123: Ból 4 liter gimbo fanów United z devilpage - bezcenny. Ja tam doceniam Liverpool, grają dobrą piłę i wygrywają wysoko. Super ofensywnie, Klopp wszystko to poukładał. My gramy padakę, nawet jak wygrywamy.

No ale 2 miejsce w lidze, a oni 3. My finał FA CUP (bardzo prestiżowy puchar, wazniejszy od LM !!), a oni jeszcze nie weszli do finału, więć w tym sezonie zaszliśmy od nich dalej :V
» 25 kwietnia 2018, 12:55 #428
SiwaGlowa: W pełni się zgadzam.Jak LFC wejdzie do finału to będzie mieć lepszy sezn niż my.W dodatku optymistycznie mogą patrzeć na przyszły sezo,bo mają solidne fundamenty,żeby walczyć z City w przeciwieństwie do nas.Przegrali sezon pierwszą rundą,gdzie mieli problemy z obroną,ale od przyjścia VVD ich obrona jest solidniejsza.Wystarczy że dokupią kogoś jeszcze na boki obrony i Keite do środka pola i będą bradzo groźni.
» 25 kwietnia 2018, 13:01 #427
TheDissfuller: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 14:34

Szkoda, że to taka trochę hipokryzja, bo ty płaczesz ciągle o JM i całe MU.
» 25 kwietnia 2018, 14:32 #426
RememberMe: Mogliśmy to my dzisiaj grać z Realem
» 25 kwietnia 2018, 12:33 #425
walentos: Moglismy ale "fani" na DP bardziej dopingowali Liverpool :)
» 25 kwietnia 2018, 12:35 #424
cieslak123: Tak, gdybyśmy dopingowali w komentarzach United, to nie skompromitowaliby się z Sevillą i jeszcze puknęliby w 1/4 Bayern, z taką pokraczną grą.

Weź się schowaj gościu do nory, siedź tam i gryź badyle.
» 25 kwietnia 2018, 12:56 #423
SiwaGlowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 13:02

Akurat od kibicowania Livrepoolowi to specjalistą jesteś ty walentos.Do dzisiaj pamiętam jak tutaj krzyczałeś ,podczas meczu Tottenhamu z LFC,że Liverpool wygra przy wyniku 2:0 dla THFC
» 25 kwietnia 2018, 12:58 #422
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 19:28

Cieślak nie napinaj się jak stringi na Kaliszu to było powiedziane ironicznie bo nie od dziś wiadomo że społeczność Devilpage to ostatnimi tygodniami w dużej mierze kultyści Kloppa.

SwiaGłowa dziwne że pamiętasz skoro nie było CIe wtedy na DP. Czyżby to było kolejne konto? Trudno pogodzić się z banem? Dla Twojej wiadomości to że wolałem zwycięstwo Liverpoolu wynikało z tego że Tottenham deptał nam po piętach w lidze i matematycznie to zwycięstwo opłacało się nam bardziej.
» 25 kwietnia 2018, 19:27 #421
RememberMe: Klopp zrobił dobrych piłkarzy z Alexandra-Arnolda, Robertsona, Wijnalduma, Firmino, Mane, Salaha. Jego skład jednak nie jest kompletny i często zdarzają się błędy niektórym zawodnikom. Niemiec robi drużyne z tego co ma i nie chce, by piłka nożna zmierzała w kierunku "kupowania sukcesów". Jak wiemy sam wydaje, ale póki co jest na zero, bo sprzedał Coutinho. Jose Mourinho gdy widzi, że dany zawodnik nie radzi sobie w jakimś aspekcie, jest słaby psychicznie czy ma skłonność do popełniania błędów to nie wystawia go w składzie lub sprzedaje. Wiem, że Liverpool w tym roku nie wygra Ligi Mistrzów, a Mourinho wygra w przeciągu 2 lat.
» 25 kwietnia 2018, 12:26 #420
devil897: Psychika zawodnikow rowiez jest zależna od trenera w pewnym stopniu, spojrz z jakimi zawodnikami Ferguson wygrał tytuły. Po jego odejsciu szybko sie okazało ze ci pilkarze nie sa az tak dobrzy

Niemniej lubie Kloppa bo to sympatyczny facet ale nie ma szczescia do finalow :)
» 25 kwietnia 2018, 12:31 #419
devil897: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 12:26

Podobno Oxlade ma poważną kontuzje i nie poleci na mundial, spore osłabienie dla LFC w potencjalnym finale

Swoją droga wyobrażacie sobie że dzis taki Ramos albo Casemiro koszą Lewego i nie leci na mundial ? Real stałby sie chyba najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce :)
» 25 kwietnia 2018, 12:25 #418
RuudVN: ten Arnold z Liverpoolu, Rashford robił go jak dziecko ale nie został odsunięty od składu i teraz już bardziej ogarnia
aż mi się przypomniały sytuację z Varelą i Groszkiem, pierwszy zawalił bramkę z Liverpoolem, drugi nie strzelił karnego i LvG wywalił ich na zbity pysk
dobrze, że Rashford w debiutach strzelał gole bo teraz przez dzbana pewnie byłby w jakimś Bristolu
» 25 kwietnia 2018, 11:16 #417
SiwaGlowa: Shaw nawet nie musi zwalić bramki żeby Jose wywalił go ze składu.To jest różnica między Kloppem a Jose.Jeden uczy drugi wywala
» 25 kwietnia 2018, 11:22 #416
RuudVN: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 11:35

Shaw to buła, nikt nie zasługuje na 4 lata dawania szans, jak on nawet 33 letniego skrzydłowego z prawą nogą nie może wygryźć
jeszcze jedno, Shaw nie dostaje powołań do reprezentacji a Young pewnie będzie w podstawowej 11-stce, to o czymś świadczy
» 25 kwietnia 2018, 11:34 #415
SiwaGlowa: No nie dostaje bo o powołaniu decyduje głównie regularna gra a Shaw przez Jose nie dostaje regularnej gry
» 25 kwietnia 2018, 11:40 #414
matizek92: Shaw nie gra z własnej winy. Talent chłopak miał, ale kontuzja go zniszczyła i tyle. Wywalić go i sie wzmocnić bo tylko miejsce zajmuje.
» 25 kwietnia 2018, 11:47 #413
Sideswipe: daj już spokój z tym Groszkiem. Też go lubię ale tamten karny to był taki gwóźdź do trumny, potykał się o własne nogi swego czasu jak Falcao, w Bayerze później strzelał ale przyszedł moment, że przez bodajże 4 miesiące nie strzelił ani jednej bramki. Reasumując dobrze, że go sprzedał
» 25 kwietnia 2018, 12:43 #412
RuudVN: Rashford i Martial mogą mu byty czyścić jeżeli chodzi o grę w polu karnym
wypada Lukaku i kwiczymy, a na rolę rezerwowego nie narzekał, podobnie jest z Herrerą, ma gorsze czy lepsze chwile ale daje z siebie 100%
» 25 kwietnia 2018, 12:57 #411
SiwaGlowa: Nawet bym chciał finał Bayern Real.Chetnie bym zobaczył jak Jupp znowu udziela lekcji Kloppiwi
» 25 kwietnia 2018, 11:05 #410
Gunner01S: Jakim sposobem w finale Real-Bayern mialby wystapic Klopp
» 25 kwietnia 2018, 11:12 #409
Sancho: Kogoś trzymają tu jeszcze poranne piguły
» 25 kwietnia 2018, 11:19 #408
SiwaGlowa: O Jezu sorry Bayern LFC.Piszac to myślałem o dzisiejszym meczu
» 25 kwietnia 2018, 11:20 #407
kckMU: Mimo wszystko jedno dziwi najbardziej. Wczorajszy mecz wygrał Liverpool i analogicznie wczorajszy mecz przegrała AS Roma. De facto najbardziej za wczorajszy mecz obrywa się Mourinho i Man United.

?
» 25 kwietnia 2018, 10:57 #406
RememberMe: Za każdy mecz w którym ktoś strzeli 4+ bramek obrywa sie Mourinho
» 25 kwietnia 2018, 11:05 #405
Hoodys: Trzeba było strzelić 4 bramki z Sewilla a nie skompromitować klub . A jedyne poważne 4 bramki z dobrym klubem to pamiętam z Chelsea. Tyle że było w plecy
» 25 kwietnia 2018, 11:14 #404
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 11:21

Odbiegasz od sensu tego co napisałem.
» 25 kwietnia 2018, 11:20 #403
matizek92: Napinacze mają teraz swoją chwilę i będą cisnąć Jose. Wcześniej chwalili Pochettino, teraz jak przegrywa a Klopp jest na topie to chwalą Kloppa. Az się boje pomyśleć co bedzie jak Liverpool wygra LM - trolle przez kilka tygodni tego nie odpuszczą :D Dobrze, że już z Guardiola są ciszej :)
» 25 kwietnia 2018, 11:51 #402
walentos: Coś w tym jest , nawet Kaken, Batigol i Cassidy zaczęli się udzielać.
» 25 kwietnia 2018, 12:22 #401
karol100: Smieszny ten Happy football Liverpolu. Zycze im jak najlepiej w LM. Fajnie bylo by pokonac w przyszlym sezonie zwyciezce LM.
» 25 kwietnia 2018, 10:50 #400
Gunner01S: Bardzo smieszne. Final LM smieszna rzecz.
» 25 kwietnia 2018, 11:05 #399
SiwaGlowa: No faktycznie finał LM jest się z czego śmiać.Bardzo mi do śmiechu
» 25 kwietnia 2018, 11:10 #398
karol100: Bardzo smieszny, bo liverpool to taka druzyna ktora w finale moze przegrac np 5-0. Taki szkolny futboll. United z nimi robi co chce. Dwa mecze w tym sezonie pod dyktando United
» 25 kwietnia 2018, 14:24 #397
Batigol222: Fakt, jedyna drużyna w tej edycji LM, która jeszcze nie przegrała spotkania a pod względem strzelonych bramek chyba idą po jakiś rekord wszechczasów. Krótko mówiąc: śmieszny zespół. W końcu zremisowali jeden mecz ligowy u siebie a potem jeszcze jeden przegrali na wyjeździe. To określa ich w o wiele większym stopniu, niż gra w LM.
» 25 kwietnia 2018, 16:02 #396
champione2013: U nas byłoby 1:0 i autobus :)
» 25 kwietnia 2018, 10:32 #395
karol100: I bardzo dobrze. Grac stylem Liverpoolu to mozna na Orliku.
» 25 kwietnia 2018, 10:51 #394
SiwaGlowa: Liverpool grając takim stylem jest w finale LM więc radzę odpuścić takie teksty
» 25 kwietnia 2018, 10:58 #393
champione2013: Faktycznie fatalny styl finał LM i 3 miejsce w lidze , ale widocznie wolisz 1:0 autobus i męczyć się ze średniakami .
» 25 kwietnia 2018, 11:40 #392
SiwaGlowa: Ale wiadomo niektórzy wolą piłkarskie szachy i odpadniecie z 5 czy 6 drużyna La Liga.Sedze jednak że większość woli grę z wieloma golami i finał LM
» 25 kwietnia 2018, 11:43 #391
matizek92: Zluzujcie bo Jose i tak tutaj zostaje i taka gra jeszcze będzie :) Inna sprawa, że United nie muruje.
» 25 kwietnia 2018, 11:53 #390
man1717: Ile maja razem goli w LM będzie rekord?
» 25 kwietnia 2018, 08:53 #389
ZielonySmok: 38 licząc od fazy grupowej. 44 licząc od eliminacji. Wczoraj Milner ustanowił rekord asyst w LM. Obecnie ma 9. Wyprzedził między innymi Rooneya.
» 25 kwietnia 2018, 10:10 #388
RememberMe: W sumie obie opcje mają dla Nas plusy. Bayern wygrywa LM = Lewy wreszcie ma LM, Real wygrywa LM = ich passa trwa i dopiero my ją przerwiemy za rok i potrójna korona
» 25 kwietnia 2018, 08:35 #387
redhanys: Haha masz chłopie poczucie humoru. My póki co z nasza gra to europy napewno nie zawojujemy. W Europie gra ofensywa co można zaobserwowc kilka ładnych lat. W tej edycji LM my nie strzeliliśmy nawet połowę bramek co nastrzelali Firmino Salah Mane. W innych klubach ze sredniaków robi się gwiazdy światowego formatu, a u nas te gwiazdy grają połowę swojej wartości. Smutne ale prawdziwe.
» 25 kwietnia 2018, 08:50 #386
champione2013: Jak my Sevilli śmiesznej nie potrafimy przejść to z czym do ludzi
» 25 kwietnia 2018, 10:32 #385
SiwaGlowa: Może z innym trenerem.Jose w Europie nie wytrzymuje ciśnienia i robi beznadziejne plany taktyczne
» 25 kwietnia 2018, 11:02 #384
RememberMe: Bayern potrójna korona, to byłby wstyd dla Europy gdyby Liverpool wygrał
» 25 kwietnia 2018, 07:40 #383
RuudVN: Heynckes odchodzi 2 razy i 2 razy potrójna, to by było coś
dla dobra Bayernu powinien jeszcze rok zostać przy Kovacu i mu doradzać zza kulis, Niko ligę i tak wygra ale w LM mogą go stare wygi ograć
» 25 kwietnia 2018, 08:17 #382
RuudVN: elegancki meczyk
mnie zastanawia tylko jedno, kto krył Salaha? przy 3 bramkach stał se sam przy linii bocznej dostawał długą lagę i gol lub asysta
z nami Klopp jeszcze nie wygrał, z Realem i Bayernem będzie miał bardzo ciężko, tam nikt Salaha bez krycia nie zostawi
» 25 kwietnia 2018, 07:32 #381
Kriss92: Otóż to już przy wyniku 2 do 0. Trener Romy powinien zmienić ustawienie bo grają z wahadlowymi automatycznie dał liverpoolowi to co najbardziej lubi czy miejsce na.skrzydłach dla salaha i mane.
» 25 kwietnia 2018, 08:29 #380
Gunner01S: Mowilem, ze Roma ma idealna taktyke dla Live. Gra na wahadlowych i miejsce dla Salaha i Mane. To sie musialo tak skonczyc
» 25 kwietnia 2018, 10:23 #379
DevoMartinez: No grali na wolne pole bo 3 SO nie bardzo wiedzialo jak kryc skrzydlowych :) A wahadłowi skrzydłowych lfc nie kryli. Ot dziwaczna taktyka.
» 25 kwietnia 2018, 10:30 #378
RememberMe: Są jakieś tam szanse na awans Romy, najważniejsze żeby Liverpool nie wygrał LM.
» 25 kwietnia 2018, 07:26 #377
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 09:02

Liverpool strzelił w lidze 80 bramek, 31 strzelił Salah i aystował przy 9. Wychodzi że miał udział w połowie bramek a przecież nie grał w wszystkich meczach! Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem by zawodnik miał udział przy połowie zdobyczy bramkowej zespołu, nawet Kane w Tottenhamie ma zwykle udział przy 30-40% bramek i mówi się że Tottenham jest zależny od Harrego... ale Ty nadal powiesz że wyniki Liverpoolu to nie zasługa Salaha
» 25 kwietnia 2018, 08:59 #376
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2018 09:39

Milner ma mniej asyst od Salaha zarówno w lidze jak i biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki i większość z nich zdobył w fazie grupowej LM :) To wszystko o czym piszesz miałoby sens gdyby różnica w grze Liverpoolu po zejściu z boiska Salaha nie była aż tak widoczna.

Nie wiem po co odnosimy się do Sancheza który nie jest w formie od początku sezonu i w United dopiero zaczyna się rozkręcać, wystarczy spojrzeć na oceny jego występów. W United ma wyraźnie lepsze noty niż w Arsenalu z pierwszej połowy sezony a bramki i asysty nadejdą jeśli nie w tym to w kolejnym sezonie.

Kaken, sądzę inaczej bo De Gea nie jest jedynym zawodnikiem który w tej drużynie broni , mamy 4 obrońców i defensywnych pomocników którzy też robią dobrą robotę. Warto też dodać że gdy broni Romero tracimy równie mało bramek. Trudno jest to porównać tak samo jak trudno zliczyć ilość bramek którym zapobiegła obrona dlatego nie wiem po co poruszasz temat który przerasta Twoje możliwości w argumentowaniu.
Sprawa bramek i asyst w Liverpoolu jest bardziej oczywista i widać to zarówno w liczbach Salaha jak i na boisku gdy Movz niego schodzi...
» 25 kwietnia 2018, 09:33 #375