Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Matić podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United

» 6 lipca 2020, 12:30 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United za pośrednictwem swojej strony internetowej ogłosił, że Nemanja Matić podpisał z klubem nowy kontrakt. Umowa obowiązuje do czerwca 2023 roku.
Oficjalnie: Matić podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United
» Nemanja Matić związał się z Manchesterem United kontraktem do czerwca 2023 roku
Czy przedłużenie kontraktu z Nemanją Maticiem to dobra decyzja Manchesteru United?
Matić jest piłkarzem Czerwonych Diabłów od 2017 roku. Na swoim koncie ma już 114 występów dla klubu z Old Trafford.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł nadal być częścią tego wspaniałego klubu. Jako piłkarz wciąż mogę z siebie dużo dać i osiągnąć w mojej karierze. Możliwość zrobienia tego w Manchesterze United będzie wielkim zaszczytem – mówi Matić.

– Bycie częścią tego zespołu jest naprawdę ekscytujące. Mamy fajną równowagę pomiędzy młodymi a doświadczonymi zawodnikami. W tej grupie widać koleżeństwo.

– Jesteśmy na kluczowym etapie sezon i gramy dobrze. Będziemy nadal tak walczyć, aby ukończyć sezon na wysokim miejscu i sprawić, aby nasi kibice byli z nas dumni – dodaje Nemanja.

Zadowolony z nowego kontraktu Serba jest także Ole Gunnar Solskjaer. – Jestem zachwycony, że Nemanja podpisał nową umowę. Wiem, że jego doświadczenie, profesjonalizm i przywództwo będą nieocenione dla tej młodej i utalentowanej grupy – stwierdza menadżer United.

– Mamy mocną pomoc, a umiejętności Nemanji są jej ważną częścią. Nemanja gra u nas już od trzech sezonów i doskonale zna wartości, które są niezbędne, aby grać w Manchesterze United.

– Pozostaje ogromnie ambitny i zdeterminowany, co będzie kluczowe, biorąc pod uwagę nasze cele, które chcemy osiągnąć w nadchodzących latach – dodaje Ole.


TAGI


« Poprzedni news
Thornley: Gomes wolał poszukać regularnej gry
Następny news »
Hargreaves: Przed nami bardzo ekscytujące czasy

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (532)


Wafelek100: Jak myślicie co będzie z city w przyszłym sezonie z LM? Dostaną tego bana czy przekupią uefe? Już się nie mogę doczekać poniedziałku bo przy dobrych układach to być może w poniedziałek właśnie zapewnimy sobie grę w przyszłorocznej edycji LM xD
» 8 lipca 2020, 11:51 #532
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.07.2020 11:52

Poczekaj 5 dni to się dowiesz... XD
» 8 lipca 2020, 11:51 #531
Roxyx: Moim zdaniem karę utrzymają, ale skrócą na jeden rok. Podobnie chyba sądzi zresztą jakiś dziennikarz całkiem wiarygodny (Ducker bodajże ale nie jestem pewien).
» 8 lipca 2020, 11:54 #530
Wafelek100: Mogło by tak być xd
» 8 lipca 2020, 12:03 #529
is200second: Podobno tańsza alternatywa za Sancho ma być Adama Traore.
» 8 lipca 2020, 11:43 #528
Roxyx: Z tego co kojarzę Wolves chcą za niego 80 mln więc chyba już lepiej dopłacić za Sancho niż kupować Adama.
» 8 lipca 2020, 11:49 #527
DaredevilUtd: Ani tani, ani dobry. Kupa mięśni szybki i nie nadaje się zbytnio do gry kombinacyjnej.
» 8 lipca 2020, 11:53 #526
is200second: To jest bestia. To już nie ten sam Traore. Mocno poprawił stosunek asyst i wykreowanych sytuacji. Obecnie moim zdaniem najlepszy drybler w angli. A ludzie tego chcą po to kupują bilety oglądają mecze. Chcą mieć show.
» 8 lipca 2020, 11:57 #525
SickRabbit: Dobra Arsenal, nie potrzebujemy już Waszej pomocy. Wiecie, co macie robić :p
» 8 lipca 2020, 11:42 #524
siwy32: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.07.2020 10:37

Te kursy niżej napisane to wgl są śmieszne bo wystarczy jedna kolejka w której chelsea tylko remisuje i przy wygranej united i leicester to chelsea jest na 5 miejscu bo ma najgorszy bilans z tej trójki i kurs na chelsea będzie 4.00 :D
» 8 lipca 2020, 10:36 #523
Magik1990MU: zapominasz o rzeczy najważniejszej: United w ostatniej kolejce gra z Lester, więc ktoś punkty musi stracić. Kursy są na miejsce w top 4, a nie na poszczególne pozycje. Może być tak, że przed ostatnią kolejką Chelsea będzie 5, a i tak po naszym starciu z Lisami wróci do top 4, bo ktoś punkty straci.
» 8 lipca 2020, 10:39 #522
siwy32: A rzeczywiście, ale wiesz może byc tak, że przegra chelsea z wilkami i nic im mecz nasz z leicester nie pomoże, ale wiadomo to jest gdybanie i te kursy będa skakac po każdej kolejce
» 8 lipca 2020, 10:43 #521
Magik1990MU: ja myślę, że kurs na nich 1.20 akurat jest sensowny, bo:

1. Lisy już spadły za Chelsea, a po drodze mają jeszcze Tottki, Sheffield i nas. Więc nie dość, że Lester musi wszystko wygrać, to Chelsea musi się gdzieś potkąć. Przy ich obronie pewnie tak się stanie, ale, że Lisy wszystko wygrają? Raczej mało prawdopodobne.

2. Pierwszy scenariusz siłą rzeczy wyklucza United, bo jak Lisy mają wygrać wszystko, to również i nas odprawić z kwitkiem. W ten sposób miejsce w top 4 Chelsea zajmuje kosztem nas. Więc tym samym The Blues muszą się potknąć 2 razy... albo co najmniej raz przegrać, a w naszym meczu z Lisami musi paść remis.

3. Oczywiście my też musimy wszystko wygrać, ale ostatni mecz z Lisami zremisować.

Sam widzisz, że Lamps i spółka mogą póki co spać spokojnie :)
» 8 lipca 2020, 10:52 #520
Magik1990MU: Mała aktualizacja u buków:

top 4 odds

Chelsea - 1.20
United - 1.40
Lester - 2.00
Wilki - 15.00

Tak, wiem, buki nie są gwarancją, ale wklejam dla ludzi (siema rorsh), co twierdzą, że potrzeba nam cudu, aby w top 4 zakotwiczyć. Z doświadczenia powiem, że kursy 1.40 nie daje się na zdarzenia nieprawdopodobne.
» 8 lipca 2020, 10:00 #519
DaredevilUtd: Ja już dawno powtarzałem, że mamy większe szanse wygryźć Leicester niż chelsea, które jest w gazie, a i mają szczęście dodatkowo.
» 8 lipca 2020, 10:07 #518
Magik1990MU: Myślałem sobie o Chelsea (i też patrząc na kurs na nich) i wydaje mi się, że mecz z Liverpoolem to będzie ich zwycięstwo. Buki chyba też nie biorą tego meczu pod uwagę, więc pozostaje Sheffield w następnej kolejce. Szable u siebie są mocne, a poza tym też walczą o coś ważnego. Dobrze, że wygrali z Tottkami, bo to ich na pewno odbudowało trochę. Dziś fajnie jakby pokonali Wilki, wówczas pewność siebie jeszcze wzrośnie. Na Chelsea odpowiednie nastawienie wystarczy, ponieważ Lamps i spółka to tragedia w obronie.
» 8 lipca 2020, 10:11 #517
Dejfmi: Trzeba panowie wziąć też pod uwagę to co oni wyprawiają w obronie. Z meczu na mecz wygląda to gorzej także nic jeszcze nie wiadomo. Wystarczy jedno potknięcie i już pojawia się problem także proroctwa możemy sobie odłożyć na bok i obserwować co się stanie.

Mnie osobiście trochę martwi mecz z Southamptonem który gra bardzo skutecznie po przerwie. Mam nadzieje, że wszystko do końca wygramy
» 8 lipca 2020, 10:24 #516
Magik1990MU: @Dejfmi

Ja idę na mecz z Soton z lekkim handicapem na United. Pamiętajmy, że z nimi gramy u siebie, więc nie sądzę, aby mogli nam jakkolwiek zagrozić. Ostatnio jest hype na Świętych, bo pokonali City, ale każdy kto widział ten mecz wie, że Soton miał farta niezmieskiego (Chelsea vs Palace x10) plus bramkarza, który zagrał na pewno swój najlepszy mecz w karierze. Już groźniejszym rywalem może być AV, bo Grealishe walczą o utrzymanie. Soton nie gra o nic.
» 8 lipca 2020, 10:29 #515
mordynator: W sumie ja też zwątpiłem w dogonienie Chelsea po ich zwycięstwie z City na szczęscie sie myliłem.Ale i tak mam wrażenie patrząc na terminarz i forme że szybciej wyprzedzimy Leicester niż Chelsea i mam nadzieje że przed ostatnią kolejką zapewnimy sobie top4 żeby nie było nerwówki z Leicester w ostatniej kolejce.
» 8 lipca 2020, 10:37 #514
klb9k: AV gra fatalnie, odcinasz Grealisha i ich praktycznie nie ma
» 8 lipca 2020, 10:38 #513
Dejfmi: Magik trochę tego Southamptonu po przewie oglądałem i nie chodzi mi tylko o mecz z City. Są na pewno w najgroźniejszym rywalem który nam został. Co do Aston Villi serio? :) również oglądałem po przerwie i to murowany kandydat do spadku. Nie grają nic a Grealish to sobie tam drepta
» 8 lipca 2020, 10:53 #512
Magik1990MU: @Dejfmi

Chodziło mi o to, że AV wydaje się groźniejszym rywalem od Soton. Nie oznacza to, że sprawią nam problemy :) Według mnie najbliższe 2 (a w zasadzie 4) kolejki powinny być dla nas łatwe. Oczywiście to Premier League i tu może się wszystko wydarzyć, ale biorąc pod uwagę poziom rywali i ich zaangażowanie (wspominałem o Villi , bo tylko oni o coś walczą jeszcze) to w każdym starciu 3 punkty są obowiązkiem. Dopiero ostatnia kolejka może być problematyczna.
» 8 lipca 2020, 11:11 #511
Szym1: Ja myślę ,że w tym okienku powinniśmy powalczyć w pierwszej kolejności o SANCHO , JACK i bardzo mi się podoba gra Rubena Diasa ( ŚO pozycja lindelofa ) gościu jak dla mnie jest kotem.
» 8 lipca 2020, 09:36 #510
DaredevilUtd: Tyle, że szukamy kogoś na lewą stronę obrony nie prawa, a Maguire podobno lepiej się czuje po prawej. No i kogoś taniego, więc Dias odpada.
» 8 lipca 2020, 10:09 #509
RedsFan: Widzę, że w tym okienku to Chelsea łącza z każdym graczem. Teraz niby SMS'a sprowadzaja :D
» 8 lipca 2020, 07:21 #508
Dejfmi: no i bardzo dobrze bo ściągają z nas tą wieczną presję, że kupujemy wszystko i wszędzie :)
» 8 lipca 2020, 07:33 #507
RedsFan: Tez mnie to cieszy :) Wkoncu brukowce znalazły innego kozła ofiarnego.
» 8 lipca 2020, 08:26 #506
Roxyx: Matt Law (który podobno ma dobre źródła w Czelsi) twierdzi, że Havertz zamierza poprosić o transfer a Chelsea stoi na początku kolejki po Niemca.
» 8 lipca 2020, 11:51 #505
BartoszP: A tymczasem wg transfermarketu
Mbappe 180mln
Rashford 60mln
Sterling 120mln
Mason 30mln
Pogba 80mln
De Bruyne 120mln
Bruno 48mln
» 8 lipca 2020, 00:38 #504
rizx: Rzeczywistość jest taka, że nikt Rashforda ani Masona nie puści taniej niż 150 milionów (przede wszystkim nikt normalny ich nie sprzeda)
» 8 lipca 2020, 00:53 #503
Dejfmi: Jakie to ma znaczenie
» 8 lipca 2020, 07:06 #502
DaredevilUtd: Żadne te wyceny w większości wypadków są ustawiane na widzimisię. Fakty są takie, że zawodnicy często są sprzedawani po zawyzonych lub zanizonych cenach, bo wszystko jest zależne od wielu czynników, jak Forma, długość kontraktu i chęć pozostania w danym klubie, lub jego opuszczenia. Jest też wiele innych o których nawet nie wiemy.
» 8 lipca 2020, 08:28 #501
Magik1990MU:  "teraz fajne porównanie z tego sezonu Premier League:
Arteta, średnia punktów na mecz w Premier League: 1,69,
Solskjaer, średnia punktów na mecz w Premier League: 1,66,"

Kanonierzy jak zawsze odpływają. Oni muszą chyba znów dostać w czapę, aby zejść na ziemię.
» 8 lipca 2020, 00:36 #500
Roxyx: Spokojnie, zaraz grają z Totkami, Liverpoolem i City w FA Cup. Raczej na bank przegrają co najmniej 1 z tych meczów, nie zdziwiłbym się jakby wszystkie przegrali.
» 8 lipca 2020, 01:26 #499
Magik1990MU: oby przegrali wszystkie. Teraz już mogą :)
» 8 lipca 2020, 01:33 #498
siwy32: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.07.2020 00:11

Kurde chciałbym żeby był już nowy sezon i żebyśmy grali tak jak teraz i w dodatku stabilnie aby nie powtarzały się kolejne walki tylko o top 4, bo teraz co kolejke jest rozpaczanie, że wygramy wszystko a za chwilę że nie, potem chelsea słabe za chwilę ktoś pisze ze mocne a na końcu że leiceater wciśnie nam bramkę w ostatniej kolejce. Już mnie to meczy kurde :D
Wyobrażam co tu się będzie działo jak jeszcze anulują bana city 13 Lipca to wtedy będzie panikowanie.
» 8 lipca 2020, 00:08 #497
hraboNX: Po prostu niech nasi grają na maksa w każdym meczu, a co z tego wyjdzie, czas pokaże. Nie ma co się napinać i już wieszczyć najgorsze. Niektórzy zakładają, że MU nie może wygrać wszystkiego, a oponentom dopisują komplety punktów (bo akurat im rywale w meczach położą się na murawie). Gdzie tu logika? Piłka nożna różne rzeczy widziała. United ma jeszcze występy w LE + sprawa 5 miejsca nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Wariantów jest sporo, a i Diabełki chwyciły formę. Jeszcze niedawno dystans do czołowej czwórki był większy, a teraz faktycznie wszystko zależy od naszych ulubieńców. Jak Rashy odblokuje swój licznik goli (z gry), to powinno być kolorowo.
» 8 lipca 2020, 00:07 #496
MiSt: Nie jest źle. Wygrana w każdym meczu do końca sezonu(w co mimo wszystko wątpię) gwarantuje nam top4.
Pewnie stracimy w końcu punkty. Jeśli tak się stanie to chciałbym abyśmy stracili je remisując z Leicester gdy będziemy już nad nimi w tabeli. Z taką formą to wątpię by pokonali Totki.

Z drugiej strony Chelsea też gra niepewnie, ale jakoś na farcie wygrywa. Grają jeszcze z Liverpoolem, więc mogą stracić punkty.

Być może w międzyczasie poznamy decyzję UEFA dotyczącą City, co może znacząco ułatwić awans do LM. Wolałbym jednak abyśmy to osiągnęli na boisku :)

Wszystko może się zdarzyć. Najważniejsze to nie oglądać się zbytnio na przeciwników i robić nadal swoje.
» 8 lipca 2020, 00:02 #495
DjTED: Totki dostana od Lisów
» 8 lipca 2020, 00:39 #494
Magik1990MU: wątpię, Tottki u siebie zagrają z Lester.
» 8 lipca 2020, 01:16 #493
DjTED: Magik1990MU: ale totki sie slizgaja ostatnio
» 8 lipca 2020, 01:22 #492
Magik1990MU: Za to Lisy w ekstra formie :) Gdyby nie Kasper, to do przerwy by przegrywali z 4-0... z Arsenalem
» 8 lipca 2020, 01:27 #491
zbyszek7: Musimy liczyc na potkniecia naszych rywali a nie jak tu wiekszosc pisze patrzec na siebie. 5 meczow raczej nie wygramy wiec tylko cud sprawi ze bedzie top 4 ale trzeba wierzyc do konca
» 7 lipca 2020, 23:55 #490
rorsh: Śmieszy mnie to że wszyscy dopisują nam 15 punktów do końca sezonu, na pewno coś stracimy a i jeszcze sie zaraz jakas kontuzja pewni zrobi bo natężnie meczów jest tak wysokie ze to nieuniknione.
» 7 lipca 2020, 23:57 #489
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.07.2020 00:04

Gościu przyszedł na stronę siać ferment i nawet nie jest kibicem Manchesteru, przynajmniej United. Rorsh komu kibicujesz co?
» 8 lipca 2020, 00:03 #488
hedgehog: Nie tylko u nas mogą się kontuzje przydarzyć. Wiadomo ze optymistycznie chcemy wierzyć ze nasza drużyna do końca sezonu będzie niepokonana. Gramy swoje, Leicester i Chelsea tez się jeszcze potkną. A dużo się tez wyjaśni 13.07
» 8 lipca 2020, 00:04 #487
rorsh: Jestem realistą. Najbardziej boli że nie zaslugujemy na 5 miejsce, chelsea 2 sytuacje w koncówce na swoją korzyśc sfarciala, lester powinien przegrywać 3-0 a jakims cudem wyciaga punkt
» 8 lipca 2020, 00:07 #486
AgEnT: "Na pewno coś stracimy" a poniżej "Nie ma szans żeby chelsea cos stracila" Badania przeprowadził instytut danych z d*py.

Widziałeś w ogóle kalendarz czy biadolisz tak dla samego biadolenia? Grają z Sheffield, Liverpoolem na wyjeździe i z Wilkami u siebie. I na jakiej podstawie przypisujesz im 9 punktów w tych meczach?

Ps. Administratorzy, d*pa jako przekleństwo, poważnie?
» 8 lipca 2020, 00:17 #485
Magik1990MU: Ty to jesteś koleś udany. Chelsea ma na rozkładzie Sheffield, Liverpool i Wolves, Lester ma Tottki, Sheffield i nas, my natomiast dopiero w ostatniej kolejce mamy trudnego rywala. Więc jakim cudem sądzisz, że to akurat United ma najmniejsze szanse na top 4?
» 8 lipca 2020, 00:42 #484
RedsFan: Agent ja dostałem 24h bana za użycie 2x slowa P*jac, gdzie odp komuś co tak na mnie napisał. Dziwne normy na stronie.
» 8 lipca 2020, 07:47 #483
NoName: Agent
Ja dostałem bana za 'g*w*oburza'...
Może gdybyś wypisywał takie bzdety jak rorsh, himself, qsqs, primashit i paru innych trolli to byłbyś pod ochroną, a tak - będąc zwykłym kibicem United - musisz uważać na słowa. Taką już tutaj mamy administrację.
» 8 lipca 2020, 10:53 #482
nani17801: Remis Arsenalu z Leicester to bardzo korzystny wynik dla nas!
» 7 lipca 2020, 23:48 #481
rorsh: No że na 4 kolejki przed końcem jesteśmy poza LM i musimy liczyc na cud ze inni straca to świetny wynik
» 7 lipca 2020, 23:50 #480
Roxyx: Na pewno ale przez większość meczu wygrywali i jednak jakiś niesmak pozostał :/

Ale lepszy ten remis niż wygrana Lisów. Wygrać z AV i znowu tylko 1 punkt różnicy między nami i 2 punkty różnicy do Chelsea.
» 7 lipca 2020, 23:50 #479
Magik1990MU: @rorsh

przestać siać defetyzm. Nie musimy liczyć na jakiś cud, wszystko teraz od nas zależy.
» 7 lipca 2020, 23:55 #478
nani17801: Jeśli wygramy wszystkie mecze jesteśmy w top 4 ;)
» 8 lipca 2020, 23:11 #477
Bukajowaty: Chelsea z taką grą straci punkty z Wolves czy Sheffield, wiecznie nie można mieć farta.
» 7 lipca 2020, 23:33 #476
rorsh: Tak liczmy na ostatnia kolejke ze straca punkty xD

Nie ma szans żeby chelsea cos stracila
» 7 lipca 2020, 23:37 #475
Janek: No dokładnie, jeśli Chelsea ledwo ugrała 3pkt. z 14 drużyną to nie ma szans żeby straciła punkty z drużynami walczącymi o puchary :)
» 7 lipca 2020, 23:42 #474
mikiartur: Wszystko w piłce jest możliwe
Grajmy swoje będzie dobrze
» 7 lipca 2020, 23:42 #473
Magik1990MU: @rorsh

czy ty z kimś piszesz na przemian z jednego konta? Bo wcześniej pisałeś, że Chelsea ma niezmieskiego farta, a teraz piszesz, że nie ma szans, by do końca sezonu coś straciła.
» 7 lipca 2020, 23:43 #472
rorsh: Oni caly sezon graja jedno spotkanie gorzej a kolejne dużo lepiej wiec sheffield ograja jakies 2-0 na luzie, poznej norwich i w ostatniej kolejce sie zepna na wolves
Że Cfc bedzie miala top3 daje sobie reke uciac

Nasze top 4 daje szanse 60 do 40 dla Lester, albo pokonaja slabego Mourinho albo po prostu my zgubimy punkty i oni w ostatniej kolejce zamuruja z nami
» 7 lipca 2020, 23:45 #471
adeksms: Rorsh: My musimy liczyć tylko na cud żeby wejść do top 4 bo na pewno coś przegramy. Chelsea nie ma szans żeby coś przegrała... gościu wtf? Wszystko ok z głową?
» 8 lipca 2020, 00:05 #470
NoName: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.07.2020 11:05

Po co Wy ludzie w ogóle wdajecie się w dyskusje z tym ### - rorshem? Przecież on tu wchodzi tylko po to, żeby podenerwować ile osób się da. Każdy komentarz napisany mu w odpowiedzi to zachęta, żeby dalej tu aktywnie działać. Ignorowanie takich jest jedynym sposobem na pozbycie się ich stąd, bo na administrację nie ma co liczyć.

* W miejsce ### każdy może oczami wyobraźni wpisać najgorszą obelgę jaką zna.
» 8 lipca 2020, 11:00 #469
getryscholesa: Teraz wszystko zależy od nas. Wystarczy wygrać wszystkie mecze do końca. Stać nas na to.
» 7 lipca 2020, 23:31 #468
pilchu: Szkoda, że Nketiah w 3 minuty zdążył dostać żółtą i czerwoną. Arsenal wyglądał dobrze i mógł ten mecz wygrać. Lisy zgubiły 2 pkt i mamy sytuację we własnych nogach. Napewno to sytuacja, na którą czekaliśmy. Nakłada to jednak na nas dodatkową presję. Jest jeszcze sporo ciekawych spotkań w tym sezonie i nudno raczej nie będzie.
» 7 lipca 2020, 23:31 #467
RedDan: Sandro co za podanie xd
» 7 lipca 2020, 23:29 #466
mikiartur: W ogóle zauważyliście że w bpl coraz częściej jest uzywane ustawienie z 3 obrońcami. Najpierw Wilki to zapoczątkowąły w zeszłym sezonie. W tym u Sheffield i Wolves dominuje to ustawienie. Z czołówką my też często graliśmy z trójką z tyłu. A ostatnio zaczął tak grać Arsenal a dziś nawet Leicester chyba też tak grało
» 7 lipca 2020, 23:26 #465
Magik1990MU: Wydaje mi się, że to dlatego, iż czasy się zmieniają i boczni obrońcy coraz częściej grają jako wahadłowi. Przez to zawodnicy na skrzydłach w domyślnych formacjach się dublują.
» 7 lipca 2020, 23:29 #464
pilchu: @mikiartur
Nazwa BPL jest od kilku sezonów nieaktualna, bo Barclays nie jest już sponsorem tytularnym ligi. Co do gry trójką z tyłu to zaczął to chyba Conte w Chelsea.
» 7 lipca 2020, 23:34 #463
DEPE: najlepsze kluby swiata graja 4 z tylu.
ustawienie z 3 stoperami stosowane jest zazwyczaj przez druzyny ktore nastawione są na defensywkę. jets to staty wloski system, najwiekszym zwolennikiem takiej gry jest Conte(wygral lige z Chelsea ale jak ktos pamieta tamten sezon to chyba wie ze wtedy Chelsea nie grala w zadnych pucharach a w Anglii z pucharow szybko odpadla, przez caly sezon grali co 7 dni co bylo nie lada bonusem. W kolejnym sezonie gdy przyszlo grac w Europie Conte posniosl kleske.

System z gory skazany na porazkę. System dla slabych i promujacy malo atrakcyjny futbol.
» 7 lipca 2020, 23:37 #462
mikiartur: Pilchu stare przyzwyczajenie
» 7 lipca 2020, 23:43 #461
mikiartur: Czy system z trójką z tyłu oznacza mało atrakcyjny futbol, może racja, ale myślę że nie dla słabych. Conte oprócz wygranej ligi z Chelsea to tą formacją zrobił ćwierćfinał (prawie 1/2 finału) ME z Włochami a przypomnijcie kogo on w kadrze miał. Z juve tak samo w tym systemie jeśli pamiętam zdobył 2 czy 3 mistrzostwa Włoch. Ja osobiście lubie nowości albo jakieś mniej typowe ustawienia. Tak samo podoba mi się powrót do formacji 4-4-2 w Evertonie bo jednak większość zespołów odeszło od tej formacji i gra 4-3-3 albo 4-2-3-1. Nie zdziwię się jak kiedyś w przyszłości my wrocimy do tego ustawienia. Póki co to nie realne mając takich pomocników jak Bruno i Pogba ale za kilka sezonów kto wie.
» 7 lipca 2020, 23:48 #460
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.07.2020 00:05

Z juve to i Sarri wygra mistrzostwo. OGS tez by wygrał.
Conte z Juve odpadl z Galatasaray w grupie LM. z Interem - to samo robil 2x!
ponadto: "zrobił ćwierćfinał (prawie 1/2 finału)" - nie - cwiercfinal to nie jest prawie polfinal tylko cwiercfinal. w cwiercfinale LM grało mnostwo innych druzyn na czele z Lipskiem czy innym Schalke.

nie ma zadnej druzyny w Europie ktora gra 3 obroncow i zagrala w ostatniej dekadzie w finale LM lub LE. watpie aby taka byla nawet w polfinale.

To system staroswiecki, dzis swiat gra 4-3-3, czyli systemem holenderskim. tzn grają ci najlepsi.
w United Van Gaal probowal ustawienia z trojka stoperow -zakonczylo sie katasfrofą.
» 8 lipca 2020, 00:00 #459
mikiartur: ćwierćfinał mistrzostw Europy mi chodziło. Z reprezentacją Włoch. A graly tam takie asy jak Pelle, Diamanti, Giacherrini. A w ćwierćfinale przegrał z Niemcami po legendarnych chyba już karnych gdzie jeśli mnie pamięć nie myli strzelała rekordowa liczba graczy jak na truniej mistrzowski
» 8 lipca 2020, 03:43 #458
mikiartur: o banie myślmy wtedy kiedy będzie ostateczna decyzja. Póki co decyzji nie ma więc gramy z nastawieniem że 4 daje lm a 5 nie. Będziemy grać swoje tak jak w ostatnich meczach i będzie sztos
» 7 lipca 2020, 23:24 #457
Blau: Jeszcze jakby rzeczywiście 13 lipca podtrzymali tego bana dla City to już w ogóle bajka :D
» 7 lipca 2020, 23:20 #456
Magik1990MU: Nie ma co narzekać. Remis każdy brałby przed meczem w ciemno. I tak jest to dla nas przełomowy dzień, bo w końcu wszystko zależy teraz od nas!
» 7 lipca 2020, 23:18 #455
MiSt: No i pięknie. Mam nadzieję, że po meczu z AV będziemy mieli tylko 1pkt do top4 :)
Mimo wszystko trzeba podziękować Arsenalowi za wyrwanie punktów Lisom :D
» 7 lipca 2020, 23:17 #454
Himself: Ale mecz Milan z Juve :o
» 7 lipca 2020, 23:17 #453
Roxyx: Najpierw remis ze SPAL, później dwie duże wygrane z wiceliderem i liderem tabeli. Na top 4 nie mają co liczyć (mają jakieś 15 pkt straty do 4. Atalanty), ale walka o Ligę Europy z Romą i Napoli może być zacięta.
» 7 lipca 2020, 23:49 #452
Magik1990MU: @SickRabbit

i jak? wszedł Ci kupon? :)
» 7 lipca 2020, 23:16 #451
SickRabbit: 2 kupony z 3 ale tak jak pisałem, nie dałem overa tylko cornery, 1X a zabrakło mi kartki dla lisów na trzecim
» 7 lipca 2020, 23:19 #450
Magik1990MU: no czyste zwycięstwo Arsenalu nie weszło, ale under już tak. W ogóle muszę spróbować taktyki grania na undery, bo mam do tego nosa. W meczu naszym z Tottkami twierdziłem, że wejdzie, we wczorajszym Tott-Everton też siadłoby.
» 7 lipca 2020, 23:27 #449
marc: Rzućcie okiem na San Siro:)
» 7 lipca 2020, 23:16 #448
Diabelski97: Nieźle Milan to zrobił.
» 7 lipca 2020, 23:17 #447
SwanseMU: Eeee tam, te Armatki to jak zwykle potrafią zwalić wszystko, młokos wszedł dostał czerwo i po meczu.
» 7 lipca 2020, 23:15 #446
cantona007: 1-1 to jak najbardziej dobry rezultat dla nas
» 7 lipca 2020, 23:15 #445
rreddevilss: Uffff dobra możemy ich dojść na 1 pkt nie ma dramatu
» 7 lipca 2020, 23:13 #444
Diabelski97: Już nie pierwszy raz Arteta zadziwia mnie swoimi zmianami. Pepe na treningach to chyba musi być beznadziejny.
» 7 lipca 2020, 23:12 #443
rreddevilss: Panie Turek koncz Pan ten mecz
» 7 lipca 2020, 23:10 #442
mikiartur: Będziemy grać swoje to będzie ta lm na 100 procent
» 7 lipca 2020, 23:05 #441
pawelisto2: Jedyne co cieszy z tego 1-1 to to, że strzelcem jest Vardy. Kocham takie wejścia zza pleców obrońcy.
Iście filmowa historia tego gościa.
» 7 lipca 2020, 23:05 #440
mikiartur: To i tak póki co dobry wynik dla nas. Jeśli wygramy będzie tylko pkt do lisów i bezpośredni mecz z nimi
» 7 lipca 2020, 23:04 #439
SickRabbit: Vardy to prawdziwy lis, ależ on się tam wkleił.
» 7 lipca 2020, 23:03 #438
Magik1990MU: Liczyć na Arsenal... eh...
» 7 lipca 2020, 23:03 #437
Blau: Przecież zrobili robotę. Lester ma lepszy bilans bramkowy, więc remis punktowy i tak nam nic nie daje. Teraz "wystarczy" wygrać wszystko i mamy top4 :D
» 7 lipca 2020, 23:08 #436
rorsh: Nie bedziemy w top4 i ch..
Najpierw cud chelsea, pozniej milmietrowy spalony lacazeta, teraz na styku brak spalonego, ch w to wszystko
» 7 lipca 2020, 23:03 #435
Janek: Jak wygramy swój mecz będziemy mieć do Leicester 1pkt. straty i mecz z nimi. O co ten lament?
W dodatku oni na rozkładzie jeszcze Totki mają.
» 7 lipca 2020, 23:06 #434
rorsh: O to że Lester zamuruje w ostatniej kolejce, a poza tym czuje ze stracimy jeszcze 2 punkty z soton albo z kims bo nie bedziemy wygrywali nagle 10 spotkan z rzedu w lidze
» 7 lipca 2020, 23:15 #433
Zelas12: Gdzie wiara ??
» 7 lipca 2020, 23:20 #432
Sancho: Nie ma muru którego Fernandes nie rozbierze
» 7 lipca 2020, 23:24 #431
RedDan: Zawsze można liczyć na kapiszony.
» 7 lipca 2020, 23:01 #430
marc: To był ten mecz w którym bardzo liczyliśmy ze Lester straci 3 pkt... trudno niech stracą dwa. Gramy swoje
» 7 lipca 2020, 23:00 #429
rreddevilss: Przegrac nie przegrają, więc coś tam może odobimy jeśli wygramy
» 7 lipca 2020, 22:56 #428
Diabelski97: Wenger gdy odchodził to chyba rzucił klątwę na Arsenal.
» 7 lipca 2020, 22:52 #427
RedDan: Bez przesady. My też długo cierpieliśmy po Fergiem, ale w końcu wychodzimy na prostą. Wtedy dopiero widać ile znaczyli dla klubów.
» 7 lipca 2020, 22:55 #426
RedDan: Się chłopak nagrał.
» 7 lipca 2020, 22:51 #425
SickRabbit: Do Gerarda mu daleko :p
» 7 lipca 2020, 22:52 #424
Abstrahujacy: Gdyby to było na Martialu to może tylko żółta wystarczy...
» 7 lipca 2020, 22:50 #423
Magik1990MU: Typowy Arsenal
» 7 lipca 2020, 22:50 #422
rorsh: To czerwona, oczywsicie u nas nikt nie sprawdzal, tu pójdzie.

Szkoda, jeszcze Lester to wygra
» 7 lipca 2020, 22:50 #421
Janek: 4min, się chłopak nagrał, nie ma co.
» 7 lipca 2020, 22:50 #420
BartoszP: Kobiety potrafią znaleźć nawet najmniejszy błąd...
» 7 lipca 2020, 22:44 #419
Michal12371: Typ z Lazio ugryzł rywala w 90minucie i wyleciał z boiska xD
» 7 lipca 2020, 22:31 #418
is200second: Coś takiego. CR wkoncu zcial ta głupia kite:D
» 7 lipca 2020, 22:29 #417
SickRabbit: *ściął
» 7 lipca 2020, 22:40 #416
mordynator: Jak tam wyglądał mecz CP-Chelsea? niestety nie mogłem oglądać przez 2 zmianę w robocie
» 7 lipca 2020, 22:29 #415
KUBA06: Typowo, Smerfy na farcie 3pkt ;)
» 7 lipca 2020, 22:40 #414
marc: Nie liczmy goli. Ważne z Aston 3 pkt. Mecz z Lester podsumuje wszystko
» 7 lipca 2020, 22:28 #413
SickRabbit: Lisy i Smerfy stąpają po kruchym lodzie a United czeka pod spodem...
» 7 lipca 2020, 22:25 #412
rreddevilss: Leicester +29
United+23


Niech przegrają 2-0/3-0 a my musimy wygrac wysoko by zniwelować tą różnicę bo może być tak że po 37 kolejkach będzie remis i właśnie remis starczy im do top 4 a już 3 razy brakło nam bilansu do mistrza i top 4..
» 7 lipca 2020, 21:59 #411
rorsh: Mamy 8 bramek straty na ten moment, nie wprowadzaj ludzi w błąd

A z Aston walczacym o utrzymanie to najpierw wygrajmy nawet 1 bramka
» 7 lipca 2020, 22:04 #410
vieeeri: Tego się właśnie bałem w momencie wznowienia rozgrywek, że zagramy mega „runde”, a na koniec przegramy bramkami. Dlatego też uwielbiam w tej drużynie chęć strzelenia kolejnych bramek przy stanie 5:2 z Wisienkami
» 7 lipca 2020, 22:05 #409
NoName222: Jak dostaną 3 bramki od Armatek, a my zagramy bardzo dobry mecz z Aston Villą to możemy się nawet zrównać z nimi bilansem i punktami. Będzie dobrze :)
» 7 lipca 2020, 22:08 #408
Magik1990MU: Spokojnie, skoro taki nawet Arsenal gniecie Lisy, to Tottki czy Sheffield też ich mocno postraszą. Jeśli dziś nie wygrają, to w ostateczności my możemy ich wyjaśnić.
» 7 lipca 2020, 22:09 #407
Michal12371: Pamiętajcie ze dopóki David Luis jest na boisku to Lisy cały czas mogą to wygrać.
» 7 lipca 2020, 21:55 #406
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 21:57

To fakt, może czerwo złapie i problem się sam rozwiąże?
» 7 lipca 2020, 21:56 #405
RedsFan: Oby arsenal sprawił miła niespodziankę. Swoją drogą to Armatki ostatnio ładnie dają radę, co to im się tam dzieje, że nagle taka odmiana u nich.
» 7 lipca 2020, 21:57 #404
Lokator23: Arteta tez potrzebuje czasu na zbudowanie druzyny.
» 7 lipca 2020, 22:18 #403
BartoszP: Szmajchel nieźle dzisiaj
» 7 lipca 2020, 21:55 #402
Stoperdo: Bardzo dobra wiadomość doprawia czas urlopów kibicow
» 7 lipca 2020, 21:54 #401
SickRabbit: Warto było iść w rożne
» 7 lipca 2020, 21:54 #400
ReDevil07: Nie wyobrażam sobie żebyśmy nie wygrali z AV, bardziej boję się o mecz ze świętymi... Ostatnio naprawdę zagrali dobre zawody z MC i jak zagrają tak z nami to mogą być duże problemy
..
» 7 lipca 2020, 21:53 #399
SickRabbit: Z city to była obrona Częstochowy...
» 7 lipca 2020, 21:54 #398
ReDevil07: Właśnie o tym mówię, ale skutecznie...
» 7 lipca 2020, 21:56 #397
Magik1990MU: @RedDevil7

takie mecze zdarzają się raz na kilka lat
» 7 lipca 2020, 21:57 #396
hraboNX: Lisy po restarcie coś puchną. A tak im fajnie szło. Arsenal na ten moment ich ładnie ciśnie.
» 7 lipca 2020, 21:52 #395
Diabelski97: Póki co Arsenal dobrze, jednak wiecie jak to z nimi jest, jeden wylew i zaczyna się nerwówka.
Pamiętam mecz Arsenal - Chelsea w lidze, pierwsza połowa piękna ze strony Arsenalu a potem babole i przegrany mecz.
» 7 lipca 2020, 21:50 #394
Magik1990MU: no i prawie wykrakałeś :)
» 7 lipca 2020, 21:51 #393
Diabelski97: Gdy to napisałem to Pełka właśnie krzyknął gol :D
» 7 lipca 2020, 21:52 #392
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 21:48

Lisy nie wiedzą co się dzieje. Coś czuję, że ostatnia kolejka to i tak będzie o nic dla nich. A tymczasem Arsenal... psuć im bilans bramkowy!

edit.

kto tu wychwałał tego Soyuncu? Bo na DP ostatnio czytałem jak to on pięknie zastąpił Harrego i to nawet okazał się lepszy od naszego kapitana.
» 7 lipca 2020, 21:46 #391
RedStreamer: Bournemouth też może im narobić problemów.
» 7 lipca 2020, 21:49 #390
manegarrincha: Nie jaki Batigol uważa że to klazs światowa, nie wiem jak padł ten gol ale on mi od dawna przypomina Davida Luiza
» 7 lipca 2020, 22:00 #389
Batigol222: "niejaki". Poślizgnął się a potem poślizgnął się jeszcze Evans, który na dodatek złamał linię spalonego. W porównaniu do siaty założonej przez napastnika mającego ze 3 metry kwadratowe przestrzeni to i tak lajcik.
» 7 lipca 2020, 22:15 #388
Batigol222: I nie pisałem nic o "klasie światowej", a jedynie to, że jest lepszy, niż Maguire.
» 7 lipca 2020, 22:16 #387
manegarrincha: Gola jeszcze niwidzialem nie odnosilem sie do niego. Soyuncu to ogólnie elektryk, a co do tego czy nazwaleś go klasą światową to nie jestem dzieckiem i nie chce mi się niczego szukać i przeklejac ale jak mówiłeś że trzeba nam stopera światowej klasy to wymieniłeś między innymi Turka.
» 8 lipca 2020, 00:40 #386
BartoszP: Czy można gdzieś kupić koszulkę z herbem Concilio et Labore?
» 7 lipca 2020, 21:45 #385
matheo: W oficjalnym sklepie masz koszulkę nawiązującą do tej z 1968 roku - store.manutd.com/stores/manutd/en/product/manchester-united-1968-special-edition-jersey/225231
» 7 lipca 2020, 23:04 #384
Dexxter: Anglia ma mega młoda generację.
Sancho, Greenwood, Saka, TAA, Mount
» 7 lipca 2020, 21:45 #383
RedDan: Lingard.
» 7 lipca 2020, 21:46 #382
Magik1990MU: Lingard w przyszłości będzie kapitanem
» 7 lipca 2020, 21:52 #381
RedStreamer: Ale Arsenal ich ciśnie,
» 7 lipca 2020, 21:41 #380
Himself: Hmm swoją drogą Arsenal poczul wiatr w zagle, tracą do nas tylko 3 pkt (przy 1 meczu mniej naszych) ,jak dziś wygrają może być ciekawie
» 7 lipca 2020, 21:41 #379
Diabelski97: O LE może powalczą, nic więcej.
» 7 lipca 2020, 21:43 #378
top4fun: Nic dziwnego że każdy ogląda i komentuje bo z naszego punktu widzenia to ważny mecz. Gonimy lester to wypada kibicować armatkom. A z drugiej strony najciekawszy mecz dzisiaj
» 7 lipca 2020, 21:43 #377
Zelas12: Mają ciężki terminarz .Moim zdaniem nawet o LE będzie im ciężko.
» 7 lipca 2020, 22:01 #376
UltrasUnited: Już nie wiem czy to jeszcze strona dla kibiców Manchesteru United czy już Arsenalu??
» 7 lipca 2020, 21:40 #375
RedDan: Glory Arsenal United
» 7 lipca 2020, 21:43 #374
top4fun: Nic dziwnego że każdy ogląda i komentuje bo z naszego punktu widzenia to ważny mecz. Gonimy lester to wypada kibicować armatkom. A z drugiej strony najciekawszy mecz dzisiaj
» 7 lipca 2020, 21:46 #373
UltrasUnited: Rozumiem, każdy ma prawo do kibicowania komu chce, ale komentarze „COYG”, pisane przez sympatyka Czerwonych Diabłów, na forum tej drużyny to chyba przesada 🙂 Ale oczywiście mogę się mylić
» 7 lipca 2020, 21:49 #372
top4fun: Martinez to najlepszy "transfer" Arsenalu. Takiego gościa tyle lat mieli a on broni i jest mega pewny siebie jestem pod wrażeniem tego gościa
» 7 lipca 2020, 21:40 #371
RedStreamer: I dobrze gra nogami.
» 7 lipca 2020, 21:42 #370
MixEx: Niech to Armaty dowioza to bede zadowolony
» 7 lipca 2020, 21:39 #369
dawid27154: Evans i Turek załatwieni jak dzieci... Ale trzeba przyznać, że pileczka od Cebulosa miód to samo Saka ;)
» 7 lipca 2020, 21:39 #368
pawelisto2: Co prawda to Vardy jest królem strzelców, ale to Auba jest najlepszym napastnikiem ligi. I to tak spokojnie od 2-3 sezonów.
» 7 lipca 2020, 21:38 #367
Diabelski97: Też tak uważam, kręci świetne liczby i ciągnie ten Arsenal od początku.
» 7 lipca 2020, 21:40 #366
PiesekLeszek: Ja uważam, że Aguero jest wyżej od ww dwójki napastników.
» 7 lipca 2020, 22:42 #365
Magik1990MU: Nie spodziewałem się, że kiedyś to napiszę, ale... brawo Arsenal! Cholera, wstyd mi za ten komentarz.
» 7 lipca 2020, 21:38 #364
franek95: Dlaczego taki wstyd? Zrobił nam coś złego Arsenal? W czasach ich mocnej formy była rywalizacja raz my raz oni na górze a potem z ich strony żadne zagrożenie. Ja tam lubie Arsenal i jeżeli nam nie zagrażaja to nie płacze że wygrywaja.
» 7 lipca 2020, 21:40 #363
AUDIoooo: Magik

Wstyd to kraść :)
» 7 lipca 2020, 21:41 #362
KUBA06: I Pięknie, Auba 1:0.
» 7 lipca 2020, 21:37 #361
BartoszP: Goooool
Brawo Kanonierzy. Mój 2 ulubiony klub
» 7 lipca 2020, 21:37 #360
pawelisto2: Coś w tym jest.
Arsenalu chyba nie da się nie lubić - przynajmniej ja nie potrafię! Za Wengera, za Invicibles, za rywalizację z nami i za te świetne klepanki na angielskich boiskach(np. akcja z Norwich).

Generalnie układ tabeli w przyszłym sezonie: 1. MU 2. Arsenal 3. Chelsea. 3 kluby ze swoimi legendami na ławkach trenerskich, niesamowity widok.
» 7 lipca 2020, 21:40 #359
RedStreamer: Gol dla Arsenalu jest kwestią czasu.
» 7 lipca 2020, 21:36 #358
BartoszP: Pach pach pach.. I bramka
» 7 lipca 2020, 21:36 #357
karol100: Spokojnie, ten mecz pokazał że Chelsea nie ma szans na to że będzie przed nami.
» 7 lipca 2020, 21:32 #356
BartoszP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 21:30

Kiedy decyzja w sprawie city?
» 7 lipca 2020, 21:30 #355
Magik1990MU: 13 lipca
» 7 lipca 2020, 21:31 #354
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 21:22

Jedyny plus tego meczu jest taki, że Palace się nie chciało specjalnie grać. Mam wrażenie, że jedyne na czym im zależało to nie przegrać więcej niż 1 golem... a mimo to tylko mega fart uratował Niebieskich. Dobry prognostyk dla nas, bo Sheffield już nie będzie takie bierne. Pozostaje też pytanie, czy Liverpool się podłoży Smerfom, czy pogra swoje. Bo LFC grając nawet na pół gwizdka powinno 2-3 gole wsadzić.
» 7 lipca 2020, 21:21 #353
BartoszP: Liczyć na lfc to jak liczyć na śnieg w lipcu
» 7 lipca 2020, 21:23 #352
Magik1990MU: Niech pograją po prostu swoje, a Chelsea nie będzie mieć nic do gadania. W końcu grają na Anfield.
» 7 lipca 2020, 21:25 #351
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 21:56

Jak zespołowi nie chce się grać to nie ciśnie w 94ej minucie na wyrównanie na 3:3 ;) to nie FIFA ;)
» 7 lipca 2020, 21:56 #350
RedDan: No to trzymamy kciuki za kanonierki.
» 7 lipca 2020, 21:20 #349
marc: Teraz kciuki za Arsenal
» 7 lipca 2020, 21:20 #348
rreddevilss: Wyjaśnimy pięknie ta zbieraninę na Wembley :D
» 7 lipca 2020, 21:15 #347
rorsh: Zdecydowanie nienawidze tych niebieskich ś... najbardziej w tej lidze. Od lat ich sukcesy wiążą się z nieziemskim fartem i to jest u nich połowa sukcesu.

Założe sie ze Lester dzisiaj jeszcze wygra bo nigdy arsenal nam w niczym nie pomogl.
» 7 lipca 2020, 21:15 #346
BartoszP: Uwaga, liczymy ile razy padnie słowo Chelsea
» 7 lipca 2020, 21:12 #345
GGMUN6: Oby Arsenal dzisiaj wygrał, bo jak nie to cały dzień w.... na marne.
» 7 lipca 2020, 21:12 #344
MixEx: Ja dzisiaj za Arsenalem, może Lisy zgubią jakieś punkty.
» 7 lipca 2020, 21:11 #343
SickRabbit: Ojejku, równie dobrze mogło być 0-3. My musimy wszystko wygrać a jak lisy stracą dziś pkty to wiecie co...
» 7 lipca 2020, 21:08 #342
NoName222: Jaki fart, widziałem tę piłkę w siatce... Szkoda, że CP obudziło się 3 minuty przed końcowym gwizdkiem, o 10 minut za późno.
» 7 lipca 2020, 21:03 #341
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 21:01

Jak to nie wpadło.
.
i jeszcze sytuacja sam na sam :-(
» 7 lipca 2020, 21:01 #340
Pierun: Smerfy jak zwykle na farcie ehhhhhhhhhh
» 7 lipca 2020, 20:57 #339
Magik1990MU: Masakra, jaka szkoda :/ Powinno być 3-3
» 7 lipca 2020, 20:56 #338
Diabelski97: Ale ich Crystal Palace zdominowało pięknie.
» 7 lipca 2020, 20:56 #337
Pops918: Chelsea w obronie to parodia, a Palace się obudziło w 90 minucie.
» 7 lipca 2020, 20:56 #336
RedStreamer: Słupek!!
» 7 lipca 2020, 20:55 #335
Dexxter: Jeśli CP nie strzeli na 3:3 powinni spaść z ligi.
» 7 lipca 2020, 20:49 #334
RedStreamer: Chelsea powinna spaść za tę desperacką obronę.
» 7 lipca 2020, 20:57 #333
wazzowski: Spasc z ligi powinni ci co mają najmniej punktów a nie ci którzy przegrają z Chelsea, dlaczego po każdym meczu drużyny ktora przegra z Chelsea piszecie, że powinna spaść z ligi? Idąc tym tokiem myślenia Liverpoolu juz dawno nie powinno być w premier league bo przecież juz przegrali z Chelsea, to samo City.
» 7 lipca 2020, 21:34 #332
RedRevolta: Daremna strasznie ta chelsea, z takim crystal tak się męczyć, szkoda, że pewnie ujdzie im to płazem, oby od sheffield dostali nauczkę.
» 7 lipca 2020, 20:45 #331
Magik1990MU: Masakra, ostatni kwadrans to jakaś pariodia. CP też sobie gra na stojaco.
» 7 lipca 2020, 20:49 #330
Pops918: Też myślałem, że jeszcze będzie ciekawie, ale Palace jak widać zadowolone z wyniku.
» 7 lipca 2020, 20:50 #329
RedStreamer: Nasi po straconej bramce rozszarpali przeciwnika, a tutaj taka parodia.
» 7 lipca 2020, 20:53 #328
Magik1990MU: Ja pierdziele, ale Chelsea gra teraz na czas
» 7 lipca 2020, 20:44 #327
RedStreamer: Smerfy powinny stracić punkty za wyjście na murawę w piżamach.
» 7 lipca 2020, 20:39 #326
SickRabbit: Zrobcie przyjemność temu starszemu Panu i zremisujcie.
» 7 lipca 2020, 20:35 #325
ruffnecky: Niewiele brakło kurcze, oby Arsenal urwał 3 punkty Totkom
» 7 lipca 2020, 21:00 #324
FreddyKruger: Raczej Lisom.
» 7 lipca 2020, 21:06 #323
AUDIoooo: Jeszcze dwie Palace please.
» 7 lipca 2020, 20:35 #322
medaliku22: Dawać 3 i czekamy do czwartku
» 7 lipca 2020, 20:34 #321
RedStreamer: Crystal trzymam kciuki, jeszcze macie czas.
» 7 lipca 2020, 20:33 #320
RedsFan: Ehhhh I 2:3 znowu dają nadzieję.
» 7 lipca 2020, 20:33 #319
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 20:33

No i jednak po meczu

Edit. a jednak nie? :D 2-3. Co ten Palace robi w obronie?
» 7 lipca 2020, 20:31 #318
rizx: Co ten Welbeck.. znaczy się Wele
» 7 lipca 2020, 20:30 #317
AUDIoooo: Dawać dawać Crystal!
» 7 lipca 2020, 20:27 #316
rorsh: Crystal ma jakas szanse na bramke?
» 7 lipca 2020, 20:21 #315
FreddyKruger: Mam nadzieje ze chociaż na 2:2 się skończy.
» 7 lipca 2020, 20:25 #314
Magik1990MU: coś próbują. Ogólnie mecz się wyrównał, więc może być różnie. Dużo wrzutek Palace robi, miejmy nadzieję, że któraś podziała.
» 7 lipca 2020, 20:28 #313
Bukajowaty: Atakują, ale nie jakoś gwałtownie.
» 7 lipca 2020, 20:28 #312
RedsFan: Po zawodach 3:1
» 7 lipca 2020, 20:31 #311
FreddyKruger: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 20:38

Magik

Oby było tak jak piszesz.
» 7 lipca 2020, 20:37 #310
Mistrz1908: Idealny transfer dla nas to byłby Willian. Za darmo, do rotacji z Grenwoodem, wiele by wniósł :)
» 7 lipca 2020, 19:53 #309
Diabelski97: Szczerze to wolałbym żeby Pereira grał a nie Wilian.
» 7 lipca 2020, 19:56 #308
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 20:06

Ale Willian chce kontraktu na 3 lata. Dlatego z Chelsea odchodzi.
» 7 lipca 2020, 20:05 #307
SickRabbit: No łilian przydałby się do rotacji
» 7 lipca 2020, 20:16 #306
Magik1990MU: Pullisic się ładnie rozegrał
» 7 lipca 2020, 19:51 #305
Dejfmi: Niech no go tylko Bissaka zweryfikuje:D
» 7 lipca 2020, 20:12 #304
SickRabbit: Uśmiech Roya Hodgsona po bramce Zahy bezcenny :p
» 7 lipca 2020, 19:38 #303
DjTED: Czytałem , ze Ryczel odchodzi. On jeszcze w miare komentował. Troche wnerwiał jak kazdego na boisku z Imienia i Nazwiska wymieniał (od sedziego po sprzataczke) , ale nie był stronniczy
» 7 lipca 2020, 19:38 #302
SiYamabushi: Komentuje Piotr Domagała, jeden z najgorszych komentatorów, ale drugi to Rafał Nahorny, najlepszy drugi komentator w Polsce, który posiada największą wiedzę o premier league, i pisanie, że Rafał Nahorny jest stronniczy to naprawdę nic bardziej idiotycznego nie czytałem.
» 7 lipca 2020, 19:48 #301
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 19:50

Dokładnie DjTed.

Co do Nahornego ja nienawidzę jak on komentuje, powtarza ciągle to samo, dużo baboli popełnia oraz jest stronniczy.
U mnie rządzą :
Nahorny, Ćwiąkała, Pełka.
» 7 lipca 2020, 19:48 #300
Bukajowaty: Ja nawet lubię Ryczela, chociaż fakt, momentami jest irytujący. Na pewno lepszy niż Domagała.
» 7 lipca 2020, 19:52 #299
Chestnut: Co do Nahornego ja nienawidzę jak on komentuje -> U mnie rządzą : Nahorny

Aha
» 7 lipca 2020, 20:02 #298
Diabelski97: Mój babol.
W trójce ulubieńców mieli być :
Twarowski, Ćwiąkała, Pełka..
» 7 lipca 2020, 20:06 #297
SiYamabushi: Zgodzę się z tobą wymieniłeś trzech najlepszych pierwszych komentatorów, ale Rafał Nahorny to drugi komentator, którego rolą jest mówienie ciekawostek i przedstawienie statystyk.
» 7 lipca 2020, 20:48 #296
hraboNX: A może powrót Zahy do United :D?
» 7 lipca 2020, 19:37 #295
Blau: Z kim teraz media intensywnie łączą Chelsea w kontekście 3 transferu?
» 7 lipca 2020, 19:37 #294
hraboNX: Kai Havertz
» 7 lipca 2020, 19:38 #293
Magik1990MU: Havertz. Najwidoczniej Chelsea nie jest potrzebna obrona.
» 7 lipca 2020, 19:38 #292
DjTED: Spokojnie. Dzisiaj sie dowiesz wszystkiego....
» 7 lipca 2020, 19:39 #291
Mistrz1908: Oby został w Niemczech. Havertz to wysoka klasa.
» 7 lipca 2020, 19:42 #290
Magik1990MU: Zaha! Ale gol! Może jednak Pałacyk coś powalczy.
» 7 lipca 2020, 19:36 #289
zbyszek7: Arsenal wygral 4 mecze z rzedu, ciekawe co dzis odwala...
» 7 lipca 2020, 19:36 #288
Spadkobierca: Od kilku już spotkań czekam na jakiegoś solidnego babola Luiza i się doczekać nie mogę. Może dzisiaj.
» 7 lipca 2020, 19:39 #287
sneez: dzisiaj to wszyscy kibicujemy Arsenalowi
» 7 lipca 2020, 21:10 #286
DjTED: Noo i po takiej bramce to moga sie wydzierac...
» 7 lipca 2020, 19:35 #285
Spadkobierca: Zaha piękna brameczka, chociaż na chwilę się pokazał.
» 7 lipca 2020, 19:35 #284
rreddevilss: Nie ma co patrzeć na innych, musimy wygrac wszystko i tyle, margines błędu wyczerpaliśmy na jesieni
» 7 lipca 2020, 19:35 #283
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 19:35

Bez niespodzianek, Pałac ma gdzieś już ligę. Kilka dni temu trójeczka od Lester, dziś pewnie kolejna od Chelsea. Za tydzień w końcu poważny test dla Smerfów. Sheffield u siebie bardzo silne. Poza tym zobaczymy co pokaże Liverpool.

Edit.

Nahorny: "w takiej formie Chelsea może postaszyć Bayern"

Rafał, why? Co się z tobą stało?
» 7 lipca 2020, 19:34 #282
RedsFan: 2:1 może zrobią niespodziankę.
» 7 lipca 2020, 19:36 #281
Spadkobierca: Ja to bym chciał, żeby Chelsea zaliczyło comeback jak Liverpool z Barceloną w poprzednim sezonie. Może wtedy w Polsce przestałoby się przytaczać "ekspertów" już cieszących się ze złotej piłki Lewandowskiego i robienia z Bayernu hiper mocnego klubu, który w mega mocnej Bundeslidze każdego ogrywa.
» 7 lipca 2020, 19:38 #280
hansolo: Zamiast liczyć na potknięcia rywali trzeba będzie wygrać wszystkie mecze do końca - tylko tak można marzyć o top 4. Za dużo punktów straciliśmy w tym sezonie i teraz to wychodzi. Brak awansu do LM to będzie dramat, ja już rzygam Ligą Europy, to są rozgrywki dla przegrywów...
» 7 lipca 2020, 19:33 #279
DjTED: Jezus jak on sie wydarł.... az sobie kawe wylałem
» 7 lipca 2020, 19:28 #278
Spadkobierca: Szczerze mówiąc chętnie bym wymienił Jamesa na Pulisica. Amerykanin może tak efektownie się nie wprowadzał do Premier League, ale z czasem wydaje się być coraz lepszy.
» 7 lipca 2020, 19:29 #277
Diabelski97: Nie oglądam meczu i nie wiem kto komentuje ale jak to przeczytałem to aż usłyszałem ten krzyk Rudzkiego.
» 7 lipca 2020, 19:30 #276
Spadkobierca: Rudzki nie komentuje tego meczu.
» 7 lipca 2020, 19:31 #275
Magik1990MU: Gdzie James a gdzie Pulisic? Poza tym Amerykanin kosztował nieporównywalnie lepiej.
» 7 lipca 2020, 19:31 #274
DjTED: Diabelski97: akurat jakiś inny pajac, ale ta dwojeczka ostatnio strasznie stronnicza
» 7 lipca 2020, 19:32 #273
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.07.2020 19:34

O proszę, byłem przekonany, że to Pan Rudzki.
Ostatnio mieliśmy świetnych komentatorów, Pan Pełka i Pan Ćwiąkała miodzio, jeszcze Pan Nahorny i mogliby rotować między tą trójką.
» 7 lipca 2020, 19:34 #272
ruffnecky: ta, zwłaszcza ten spec co stwierdził, że "Matić nie daje podań do przodu" był świetny :D
» 7 lipca 2020, 19:47 #271
Diabelski97: Mój babol.
Zamiast Nahornego miałem na myśli Twarowskiego.
» 7 lipca 2020, 20:07 #270
Pierun: Nie wiem czemu się tak przejmujecie tą Chelsea i Leicester. Przecież wygramy LE i tabela ligowa nie będzie miała znaczenia.
» 7 lipca 2020, 19:27 #269
Magik1990MU: fajnie byłoby taką Chelsea przeciągnąć. Rzygam już tym chwaleniem Smerfów i Lamparda.
» 7 lipca 2020, 19:30 #268
Himself: Pierun@ja nie byłbym taki pewny wygranej w LE.Teraz będzie to tylko jeden mecz,przyjdzie słabszy dzień itp i Możemy odpaść nie będziemy mieć szansy na rewanż.
» 7 lipca 2020, 19:35 #267
RedsFan: Już żwirek na prowadzenie ich wyciąga ehh. To CP chyba już w szatni przegrało mecz :D