Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Solskjaer o okresie przygotowawczym: Nie będzie żadnych wymówek

» 24 maja 2019, 05:01 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Ole Gunnar Solskjaer w najnowszym wywiadzie dla klubowej telewizji MUTV przyznaje, że nie może doczekać się startu okresu przygotowawczego. Czerwone Diabły 1 lipca rozpoczną przygotowania do sezonu 2019/2020.
Solskjaer o okresie przygotowawczym: Nie będzie żadnych wymówek
» Ole Gunnar Solskjaer nie może doczekać się startu przygotowań do sezonu 2019/2020
Czy Twoim zdaniem Manchester United w sezonie 2019/2020 zajmie wyższe miejsce w Premier League niż w ostatnim sezonie?
– Jestem tutaj tylko pięć miesięcy, ale mogę powiedzieć ta praca dodaje energii. Może to smutne, ale masz więcej energii, kiedy sprawy nie idą dobrze – mówi Solskjaer.

– Masz więcej energii dlatego, że jesteś zdeterminowany, aby wrócić i być lepszym zespołem, lepszym trenerem, pomagać zawodnikom się rozwijać. Nie zrozumcie mnie źle, wygrywanie jest miłe. Jeśli jednak masz taki sezon jaki my mieliśmy, to każdy chce pokazać na co go stać. Zawodnicy oraz trenerzy mają swoją dumę.

– Nie można zapominać o ostatnim sezonie. Trzeba wyciągać wnioski ze swoich błędów. Chcemy wyciągnąć jeszcze więcej z tych rzeczy, które zrobiliśmy dobrze.

Manchester United w czwartek potwierdził kolejny mecz, który rozegra przed startem sezonu 2019/2020. Czerwone Diabły zmierzą się w Norwegii z Kristiansund BK. Piłkarze Solskjaera mają już zaplanowane sparingi z Perth Glory, Leeds United, Interem Mediolan, Tottenhamem i AC Milanem.

– Plany przedsezonowe nabierają kształtów. Oczywiście, że usiądziemy wszyscy razem i przejdziemy przez wszystko, co mamy zaplanowane z trenerami od przygotowania fizycznego, ze szkoleniowcami. Będziemy gotowi, kiedy przyjdzie 1 lipca. Nie będzie żadnych wymówek – mówi Ole.

– Wiecie, tak naprawdę nigdy nie ma przerwy od futbolu. Zawsze o tym myślisz. Nawet teraz, kiedy jestem z powrotem w domu w Norwegii. Oglądam mecze i analizuje spotkania z końcówki sezonu. Chcę wiedzieć, co poszło źle i co poszło dobrze.

– Taki już jestem. Praca w futbolu daje mi energię i myślę o tym, jak ulepszyć poszczególnych zawodników oraz zespół oraz na temat tego jak powinniśmy się przygotować. To styl życia. Oczywiście staram się wyłączyć od innych rzeczy, oderwać się. Jestem w domu, więc mogę się zrelaksować i odpocząć.

– Nie da się całkowicie wyłączyć. Mogę raz na jakiś czas wyłączyć telefon, ale nie mogę wyłączyć myślenia. Być może będą 1-2 dni, kiedy nie będę o tym myślał, lecz przed nami wielka praca, jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezonu – dodaje Solskjaer.

« Poprzedni news
Manchester United zagra towarzysko z Kristiansund BK
Następny news »
Manchester United wyda 175 mln funtów na duet Maguire – Koulibaly?

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (408)


Dejfmi: Nie daj sobą manipulować i poczekaj na jedyne wiarygodne źródła czyt. Oficjalne komunikaty klubów. Sky i BBC różne rzeczy już w tym oknie mówiły a nie ma to jakiegokolwiek pokrycia w rzeczywistości. Po drugie wejdź sobie na strone sky i zobaczysz że sporo komunikatów jest tylko kopiowaniem info przykładowo z the sun na zasadzie Devil Page. Bądźcie cierpliwi, nie da wszystkiego załatwić się na momencie tym bardziej jeżeli chłopa chce pół europy.
» 27 maja 2019, 11:00 #407
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.05.2019 11:57

Kochane sky sports takie wiarygodne a tu masz tego przykład sprzed paru lat. twitter.com/skysportsnews/status/615597924517548032 i jest tego o wiele więcej, oni nie są ani troche wiarygodni, na równi z the sun można na dzień dzisiejszy ich ustawić.
» 27 maja 2019, 11:56 #406
kckMU: Ciekawe czy ktoś w tym klubie wpadnie na tak niekonwencjonalny pomysł, aby wywalić takie byle co jak Darmian chociażby?
» 27 maja 2019, 01:01 #405
Dejfmi: Zapytam... w czym to ma pomóc? Darmian 95% sezonu siedzi na ławce. Zabiera komuś miejsce i blokuje kogoś w składzie?
» 27 maja 2019, 07:56 #404
Quahadron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.05.2019 07:59

No moim zdaniem Dejfmi to sam sobie odpowiedziałeś. Zawodnik który znajduje się w kadrze United powinien bić się o pierwszy skład, nieważne co. Dlatego wolałbym już, żeby zamiast Darmiana te kilka spotkań rozegrał młodzik.
» 27 maja 2019, 07:59 #403
Dejfmi: Chodzi też o to, że warto mieć doświadczonego rezerwowego a Darmian niewątpliwie nim jest. Nie jest znakomity w ofensywie ale defensywnie nie ma się do czego przyczepić. Dużej kasy nie łapie. Pewnie tak czy siak odejdzie bo chłopak chce grać więcej ale tacy zawodnicy są w każdym klubie.

Zauważyłem, że jest dziwna tendencja tutaj, że każdy najwięcej przyczepia się piłkarzy którzy wcale nie grają obwiniając ich za wszystko .
» 27 maja 2019, 08:17 #402
Quahadron: Wiesz, coś w tym prawdy jest.. ale moim zdaniem Darmian już dawno powinien być zastąpiony kimś kto przynajmniej realnie będzie walczył o skład.

Matteo nie walczy, nawet jakby teraz próbował.. to on swoje szanse już miał. Doświadczenie doświadczeniem, ale potrzebny nam ktos kto sprawi ze zawodnik z pierwszej drużyny będzie czuł oddech na plecach.
» 27 maja 2019, 08:32 #401
LearningtoFly: Idąc takim trybem myślenia jak Dejfmi, dziwicie sie ze w tym klubie graja tuzy pokroju Janga, Smallinga, Jonesa czy Lingarda
» 27 maja 2019, 08:45 #400
jassaj: Ale nie widzisz różnicy między Youngiem , Smallingiem, Jonesem a Darmianem ? Ten ostatni jest tak głębokim rezerwowym że boisko wącha raz na rundę a Ci przed nim mimo wszystko grają regularnie. Też uważam, że pozbycie Darmiana byłoby symboliczne i wgl. ale co on przeszkadza ? a w sytuacji tradycyjnych problemów zdrowotnych w okolicy lutego taki 3 czy nawet 4 wybór, który bądź co bądź ma doświadczenie i nie porobi w spodnie jak go manager wystawi może być przydatny. Problem nie leży w tym, ilu mamy "szrotowych" piłkarzy, tylko w tym ilu z nich regularnie występuje. Jeżeli siedzą na trybunach i nie narzekają to może być ich nawet 20, jeżeli nie rujnują hierarchii płacowej, nie robią kwasu i są ogólnie "grzeczni" to niech sobie będą, niech zarabiają, na biednego nie trafiło, może kiedyś się przydadzą. Problematyczne jest dopiero to jeżeli zajmują oni miejsce w składzie uzdolnionym młodym/lepszym/myślą, że są najlepsi/roszczą sobie prawo do uznawana ich za gwiazdy
» 27 maja 2019, 10:14 #399
GGMUN6: Ludzie poczekajcie z tym de Ligtem.
Chłopak powiedział, że po lidze narodów zobaczy co się stanie.
Po jego wypowiedzi widać, że istnieje temat transferu do MU.
Nie musicie wierzyć we wszytsko co napiszą media, raz beda pisać to raz to.
Wiec na luzie zobaczym co sie stanie.
» 26 maja 2019, 23:18 #398
tomekwietniu: Dokładnie, jeżeli nie jest jeszcze wszystko dograne to jak miał powiedzieć idę do United czy Barcy?
A część wypowiada się w tonie jakby się tragedia stała, bo De Ligt nie powiedział w wywiadzie dla reprezentacji: ‚idę do United’... i jednoznacznie oznacza to koniec transferu. Pożyjemy, zobaczymy. Ja osobiście na niego czekam :)
» 27 maja 2019, 07:10 #397
AmerikanoPseudo: De Ligt: "Pogłoski o dołączeniu do United i wynagrodzeniu? Ludzie powinni podchodzić do tych wiadomości z dystansem. To są zabawne historie." XD
» 26 maja 2019, 21:46 #396
Diabelski97: Dzbanie po to zrobiłeś konto żeby pisać takie farmazony?, widzę że boli Cię dupka z jakiegoś powodu i masz kompleks dotyczący United, wystarczy przeczytać twoje wszystkie komentarze. ;)
» 26 maja 2019, 21:57 #395
LearningtoFly: Weźcie to cos zbanujcie, czemu administracja tu nie czuwa?
» 26 maja 2019, 22:14 #394
AmerikanoPseudo: Wklejam tylko wypowiedź De Ligta którym ponoć United jest zainteresowane w czym problem?
» 26 maja 2019, 22:16 #393
Strzelec: Link?
» 26 maja 2019, 22:47 #392
AmerikanoPseudo: United Extra na Twiterze.
» 26 maja 2019, 22:58 #391
Amilslin: To fajnie tylko że to nie cała wypowiedź i cytat został przekręcony, cała wypowiedź: Matthijs de Ligt: “I have read the reports about Manchester United. I have seen the salary I would get too, would you take it? (laughs). People should take these reports with a grain of salt. The stories are funny though.”

Matthijs de Ligt: “Everyone has been talking about my future for a year now. One day I will go there, and the next day I will go somewhere else. I have made quite a tour through Europe haven’t I? My focus is on the Nations League and after that I will see what will happen.”
» 26 maja 2019, 23:12 #390
paniOla: Brawo Milan na ten moment Piątek w Lidze Mistrzów.
» 26 maja 2019, 20:59 #389
Virek: Na ta chwilę już nie, 2:2.
» 26 maja 2019, 21:59 #388
sisinho: I git, LE to ich max tak jak i u nas. Tego nie da się oglądać po prostu.
» 26 maja 2019, 23:04 #387
paniOla: Szkoda mi tego Gattuso. Mam wrażenie, że mocno cierpi jak ogląda grę swoich podopiecznych. Cierpi tak samo jak my oglądamy grę naszych milionerów z Man Utd.
» 27 maja 2019, 03:02 #386
joyrider: Obejrzałem kilka powtórek z czasów Fergiego... Łza się w oku kręci... mam nadzieję, że jeszcze nadejdą czasy kiedy będziemy mogli powiedzieć o tej drużynie Czerwone Diabły.
» 26 maja 2019, 20:40 #385
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 21:11

Obejrzyj powtorki kiedy sie meczylismy po 1-0. Za czasow Fergusona byly wyniki. Piekna gra zdarzala sie rzadko. Przypomnij dobie co ludzie mowili, ze stary ma demencje i ze jego czas juz dawno minal i ze mielismy farta i takie tam rozne.
» 26 maja 2019, 21:06 #384
joyrider: Ty to chyba jesteś zwolennikiem teorii, że Martial to nasz Pele...
» 26 maja 2019, 21:11 #383
karol100: Nie. Poprostu patrze na pewne sprawy na chlodno, a nie gadam ze za komuny bylob lepiej. Ferguson to ikona , ale trzeba otwarcie powiedziec ze bardzo czesto ogladac mecze to byla meczarnia. 1-0 po wstrzeliwaniu pilek w pole karne na sile przez Valencie, czesto obroncy w takiej sytuacji wbijali samoboja i wygrywalismy 1-0. Mnostwo takich meczy bylo. Bylo tez sporo pieknych meczy,ale tych ciezkich do ogladania bylobzdecydowanie wiecej.
» 26 maja 2019, 21:16 #382
Domelo: Faktycznie oglądanie 13 razy na 21 mozliwych jak nasi wznoszą puchar za wygranie Premier League to takie męczarnie....
» 26 maja 2019, 21:22 #381
karol100: Mówię o pojedynczych meczach. Pisałem ze były wyniki. Skoro nie pamiętasz to cofnij się na forum o 10 lat to zobaczysz co ludzie pisali. W skrocie, że wyniki są ale patrzeć na grę się nie da. Ze nie ma środka pomocy a dziad tego nie widzi itditditd. Takie były w większości komentarze.
» 26 maja 2019, 21:31 #380
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 21:35

Kiedyś to trawa była bardziej zielona a niebo niebieściejsze, tak to u ludzi działa...
» 26 maja 2019, 21:35 #379
karol100: Do-kla-dnie
» 26 maja 2019, 22:00 #378
primasort: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 22:32

Przy Kloppie czy Guardioli SAF już by tak dużo nie ugrał
» 26 maja 2019, 22:31 #377
Domelo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 22:54

Pełna dominacja w Premier League nigdy poniżej podium, wszystko było w jak najlepszym porządku i w ogóle nie ma sensu dyskutować, bo Ferguson to był nadtrener.
» 26 maja 2019, 22:53 #376
damianmufc: Sky sports pisze ze United nie będzie walczył o De Ligta...marzy mi się jego transfer do nas
» 26 maja 2019, 20:08 #375
Nowekonto124: Czy skoro okno transferowe międzynarodowe otwiera się 11.06 to możemy wcześniej dostać oficjalne informacje?
» 26 maja 2019, 19:56 #374
sisinho: Tak, Lucas do Bayernu to juz oficjalnie od 2 miesięcy jest.
» 26 maja 2019, 20:10 #373
Nowekonto124: Dziękuję
» 26 maja 2019, 20:41 #372
Olo13: Boateng na wylocie z Bayernu, za fajna cene bym brał
» 26 maja 2019, 19:09 #371
Robert3344: 2 lata temu jeszcze bym zrozumiał jakoś takie posunięcie, ale teraz? Wypalona gwiazda..
» 26 maja 2019, 19:35 #370
Bylak: Stary, dobry Manchester United. To wlasnie przez tych piłkarzy którzy dziś grali w meczu legen zakochałem się w tym klubie. Szkoda że te czasy już minęły. Jednak dalej wierzę, że odbudujemy wielki Manchester United!
» 26 maja 2019, 19:06 #369
cantona007: W United powinni ściągnąć Beckhama na prawe skrzydło
» 26 maja 2019, 19:02 #368
RememberMe: Przypominam, aby napisać, że Nasi piłkarze z meczu legend są lepsi od tych obecnych i ograli by Premier League z palcem wiadomo gdzie, bo jeszcze nikt nie napisał
» 26 maja 2019, 18:31 #367
DjTED: Bramki w tym sezonie na Old Trafford:
SolskjĂŚr 1
Sanchez 1
» 26 maja 2019, 18:28 #366
karol100: Wy naprawde nie widzieliscie na jakim zenujacym poziomie stal ten mecz? Pokonali by naszych obecnych? Czyli zajeli by 5 miejsce w lidze ? Hahaha
» 26 maja 2019, 18:04 #365
DjTED: Typie na zenujacym poziomie stał co drugi nasz mecz w lidze. W szczególności jak osmieszał nas beniaminek , albo spadkowicz
» 26 maja 2019, 18:08 #364
joyrider: A nasz dzisiejszy zespół zajął 5te ??
» 26 maja 2019, 18:09 #363
RedsFan: Pisz co chcesz, ale praktycznie żaden z naszych aktualnych graczy nie potrafil by tak wykończyć strzałów. Każdy z 5 goli był swietnie wykonczony ze spokojem. Fakt widać bylo upływ lat i mniej dynamiki, ale ci zawodnicy w wiekszosci sa po, lub okolo 50lat, a i tak wiecej biegali niż nasze 25 letnie truchtacze.
» 26 maja 2019, 18:13 #362
karol100: Blagam ,was wiem ze jest mentalny kryzys, ale bez jaj.
» 26 maja 2019, 19:02 #361
helupa: wiecej biegali? ogladales w ogole ten mecz?
» 26 maja 2019, 19:14 #360
sisinho: Takiego dryblingu jak Becks to Martial przez cały sezon nie zrobił.
» 26 maja 2019, 20:15 #359
TuhajBej: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 20:22

Kondycyjnie na pewno odstają od obecnego składu, ale to naturalne bo wiek i brak regularnej gry robią swoje. Jeżeli chodzi o umiejętności to zjadają każdego naszego piłkarza z palcem w nosie. To jest po prostu przepaść, różnica kilku poziomów. O zaangażowaniu nawet nie ma co wspominać bo jak jest u nas, każdy widzi.
» 26 maja 2019, 20:21 #358
cymGiggs11: Glory, glory Man United!
Super mecz w wykonaniu Diabłów
aż by się chciało takie wysokie zwycięstwa co tydzień oglądać
Glory, glory Man United!
» 26 maja 2019, 18:03 #357
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 18:03

Ogolnie to zerowa kultura bije po oczach, jak sie ogląda wypowiadajacego Lingarda i Rashforda z rekami w kieszeni :/ słabe czasy nastały.
» 26 maja 2019, 18:01 #356
RedDan: Lingsy normalnie jak jakiś Armani odwalony
» 26 maja 2019, 18:02 #355
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 18:04

Dokładnie na wybieg, a nie na boisko to on sie nadaje :)
» 26 maja 2019, 18:04 #354
karol100: Bys zarabial troche wiec to bys lazil jeszcze gorzej ubrany niz on.
» 26 maja 2019, 18:05 #353
helupa: człowieku skończ już pisać bo to jest po prostu żałosne, ręce w kieszeni ci przeszkadzają? Myślałem, że z takimi rzeczami problem mają tylko prlowskie dziady i inne babcie różańcowe
» 26 maja 2019, 18:08 #352
CHRCH: zarobki zarobkami, ale rece w kieszeni to blamaz kulturowy.
» 26 maja 2019, 18:12 #351
RedsFan: Widać chamstwo i brak wychowania ida w parze jak ci to nie przeszkadza helupa :)
» 26 maja 2019, 18:16 #350
karol100: Ludzie teraz zakladaja garnitur tenisowki i czerwone zegarki, a rece w kieszeni ci przeszkadzaja?
» 26 maja 2019, 19:04 #349
JestemNumerem9: Nie pamiętam który trener kazał jakiś czas temu swojemu podplopiecznemu po konferencji krzesło zasnąć. Chyba Henry.
» 27 maja 2019, 06:46 #348
pilchu: To był Henry w Monaco.
» 27 maja 2019, 09:33 #347
joyrider: Niestety ten mecz pokazał, że wielki Manchester został tylko wspomnieniem. Pogba powinien po tym meczu zebrać ciuchy do prania naszym legendom i pucować wszystkim korki...
» 26 maja 2019, 18:00 #346
closer888: Becks i Stam to by były realne wzmocnienia :D
Beckham świetnie rozrzucał ale wolne to jeszcze musi poćwiczyć :D
» 26 maja 2019, 17:58 #345
karol100: Fajnie sie to ogladalo, ale jak widze wasze gadanie ze pokonali by naszych to zaczynam watpic w ludzi.
» 26 maja 2019, 17:58 #344
RedDan: Pięknie się to oglądało
» 26 maja 2019, 17:56 #343
Sancho: Taką akcję Beckhama mógłby przeprowadzić obecnie tylko Martial ale mu się nie chce
» 26 maja 2019, 17:55 #342
Wave: ha ha padlem dobre
» 26 maja 2019, 18:28 #341
Snakus: Beckham na prawe skrzydło!
» 26 maja 2019, 17:55 #340
RedDan: High five
» 26 maja 2019, 17:54 #339
joyrider: Beckham rzuca takie piłeczki, że u nas raczej nikt takiej by nie zagrał...
» 26 maja 2019, 17:51 #338
RedDan: Young: potrzymaj mi piwo.
» 26 maja 2019, 17:54 #337
Mattias: Te dziadki spokojnie oklepaliby obecną ekipę :D
» 26 maja 2019, 17:50 #336
RedDan: Bayern zmiazdzony
» 26 maja 2019, 17:49 #335
Sancho: I trzecia, de Gea też by nie wyjął
» 26 maja 2019, 17:44 #334
DjTED: Szkoda ze nasza 1 druzyna uciekła na wakacje. Z checia bym zobaczył jak graja taki towarzyski z naszymi legendami. Mysle , ze zostaliby ośmieszeni
» 26 maja 2019, 17:31 #333
helupa: nie ma szans, myślę, że piłkarsko kilku z nich jest lepszych od naszych obecnych grajków np. Beckham, Scholes, ale kondycyjnie to niestety nie mają szans
» 26 maja 2019, 17:52 #332
Sancho: Postawili by autobus i na spokojnie. Przecież oni nie mają żadnego pomysłu w ataku pozycyjnym, co by dochodzili do pola karnego Stam zawsze takiego delikwenta wyjaśni. Zostają strzały z dystansu a wiadomo że potrafią walić tylko w trybuny
» 26 maja 2019, 17:54 #331
DjTED: Pitolisz. 1 jedynastka poprostu by piłki nie powachała, a ze nie potrafia w presing to wyczywam blamaz
» 26 maja 2019, 17:55 #330
Micci: Stam :O
» 26 maja 2019, 17:30 #329
Domelo: Taki Jaap Stam jest 100 razy lepszy od naszych obecnych obrońców, smutne.
» 26 maja 2019, 17:29 #328
karol100: Smutne to jest to jakie ty bzdury wypisujesz. Mysle ze na kacu na jednej nodze bym go obieg dookola.
» 26 maja 2019, 18:02 #327
Domelo: Takiego Jonesa czy Smallinga to na wózku inwalidzkim byś obiegł.
» 26 maja 2019, 18:03 #326
karol100: Mysle ze gdyby wyszedl na mnie taki Jons to nie wiedzialbym co mam robic. Z gory sie fajnie patrzy ale pamietaj ze nawet taki "cieniak " Johnes bylby gwiazda np. Lecha Poznan. Gdzie ja? Gdzie 2 liga? Gdzie ekstraklasa? Gdzie Lech poznan? Taki glupi Jones jest na poziomie dla nas kompletnie nie osiagalnym. Najlatwiej sie smiac i samemu siedziec przy kompie.
» 26 maja 2019, 19:17 #325
Domelo: Dlatego taki Jones powinien grać co najwyżej w Lechu Poznań, a nie w tak wielkim klubie jak Manchester United.
» 26 maja 2019, 19:52 #324
kamil2257: Obrona lepsza niż obecnie
» 26 maja 2019, 17:27 #323
DjTED: Beckham mógłby dzisiaj tylko stanać na tej prawej stronie u nas. Nie do wygryzienia przez nikogo
» 26 maja 2019, 17:18 #322
Sancho: Saha wygląda i rusza się jak Lukaku. A jaka jest między nimi różnica wieku :D
» 26 maja 2019, 17:13 #321
DjTED: Zobacz jak Ollic zasuwa :D
» 26 maja 2019, 17:26 #320
iMarMU: Solskjer strzelił gola w 4 minucie dla United, a chwile wcześniej wszedł . Hahaha
Manchester wygrywa 2:0 z Bayernem.
» 26 maja 2019, 16:52 #319
iMarMU: York 2 bramkę ;)
» 26 maja 2019, 16:56 #318
RedDan: Ten Chevrolet wszystko psuje na koszulkach IMO.
» 26 maja 2019, 16:40 #317
Spiker2405: Dawać Sunderland :/
» 26 maja 2019, 16:38 #316
fetraini20: Jeszcze tylko Cole z powrotem za Yorke'a i będziemy mieli legendarny i uwielbiający się nawzajem duet znowu razem :D
» 26 maja 2019, 16:38 #315
RedDan: Obecny skład nie miałby szans.
» 26 maja 2019, 16:38 #314
Ziomas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 16:39

Becks to jeszcze by ogarnął te prawe skrzydło. Może by wiatru nie robił ale samymi wrzutkami miałby więcej asyst niż Lingz i Young przez ostatnie 3 sezony. Ehh tęskni się za tymi czasami człowiek za młodego oglądał 20 park latków zajarany. A tu oni już siwi my wtedy dzieci już własne rodziny. Czas leci zbyt szybko.
» 26 maja 2019, 16:34 #313
RememberMe: ojej i co jeszcze może łezki Ci poleciały? popraw sobie stanik
» 26 maja 2019, 16:41 #312
Ziomas: Po co cebulo szukasz zaczepki. Nawet jeśli poleciały to jest za czym bo ty te wspomnienia możesz tylko na yt pooglądać. Co za dzban.
» 26 maja 2019, 16:55 #311
CHRCH: koncertowo zaorałeś.
» 26 maja 2019, 18:11 #310
kamilpe: Dawid cho na skrzydło do Nas
» 26 maja 2019, 16:33 #309
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 16:32

Ciekawe kogo my kupimy na środek obrony . Koulibaly raczej za drogi zreszta Ancelotti zapowiedzial ze zostaje . De Ligt odpada nawet kasa go nie rusza , z Maguire raczej tez nie mamy szans bo City go chce a jak bysmy go chcieli to juz bysmy go kupili dawno i w sumie kasa tez odstraszy Edka . Nie mam pojecia kogo my kupimy na ten srodek obrony . Jeszcze sie okaze ze serio nikogo niesciagniemy tylko Touenzebe do nas wroci i to tyle bedzie .
» 26 maja 2019, 16:32 #308
Endriu25: ja bym bral Stama :)
» 26 maja 2019, 16:33 #307
Endriu25: ten mecz lepiej sie oglada niz nie jeden mecz naszych obecnych kopaczy :)
» 26 maja 2019, 16:31 #306
RedDan: Jakie piły scholes i becks
» 26 maja 2019, 16:29 #305
tomekwietniu: Taki Stam wyglada lepiej niż każdy z naszych obrońców w obecnej kadrze.
» 26 maja 2019, 16:28 #304
RedsFan: Scholes ładnie jest wygwizdywany przy każdym dotknieciu pilki :D
» 26 maja 2019, 16:21 #303
helupa: mam nadzieję, że żartujesz
» 26 maja 2019, 16:23 #302
Diabelski97: Czyli ja też to słyszę, o co chodzi?
» 26 maja 2019, 16:25 #301
helupa: krzyczą shoot, a nie gwiżdżą
» 26 maja 2019, 16:26 #300
Endriu25: ja bardziej slysze buczenie :)
» 26 maja 2019, 16:26 #299
RedsFan: Dokladnie o buczenie mi chodzi :) i nie nie żartuję.
» 26 maja 2019, 16:27 #298
fetraini20: Przecież to typowa dla angielskich stadionów głośna, ciągnąca się sugestia "SHOOOOOOOT!", która ma miejsce zwykle, gdy piłkarz dysponujący dobrym uderzeniem z dystansu np. Xhaka ma ku temu sposobność. Fani przyszli dziś na Old Trafford, by podziwiać zagrania z Wąskiego Segmentu Premium, a do takowych z pewnością zaliczają się strzały Scholesa, stąd bierze się to Wasze "wygwizdywanie" Scholesa przy niemal każdym kontakcie. Proste jak obsługa cepa.
» 26 maja 2019, 16:36 #297
helupa: ale wycinka
» 26 maja 2019, 16:19 #296
RedDan: Ciekawe czy w przerwie będzie suszara? :D
» 26 maja 2019, 16:18 #295
gol400: Na czym oglądacie?
» 26 maja 2019, 16:15 #294
Diabelski97: Piękna akcja !
» 26 maja 2019, 16:14 #293
fetraini20: I to się właśnie nazywa jakość Premium.
» 26 maja 2019, 16:12 #292
RedsFan: Oni wciąż to maja nie to co nasze panienki :)
» 26 maja 2019, 16:11 #291
RedDan: Ale akcja :d
» 26 maja 2019, 16:11 #290
RedDan: Becks jakie podanie :O. Nie zapomniał.
Brać go na prawe skrzydło
» 26 maja 2019, 16:10 #289
RedDan: Dlaczego Cole tak szybko zszedł?
» 26 maja 2019, 16:09 #288
RedsFan: Wydaje mnie sie że nie może grac z powodów zdrowotnych, ale to tylko przypuszczenia.
» 26 maja 2019, 16:09 #287
RedsFan: Czy tylko mnie te koszulki wydają się dziwne? Na zywo na zawodnikach teraz to logo dziwnie wygląda.
» 26 maja 2019, 16:07 #286
tomekwietniu: Taka myśl mnie naszła... oczywiście nierealna, ale... jakby taki Becks miał być naszym dyrektorem sportowym. Gość na biznesie się zna, ma nazwisko, szacunek. Niestety ma swoje interesy, ale ciekaw jestem jakby sobie poradził ;)
» 26 maja 2019, 15:48 #285
RedsFan: Ale jest wspaniale widziec nasze gwiazdy po tylu latach :D
» 26 maja 2019, 15:41 #284
Widziwoj: Zobaczcie sobie lepiej mem na fangol "De Ligt z Raiola robią sobie jaja z United". Idealnie oddaje aktualną sytuację...
» 26 maja 2019, 13:46 #283
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 13:32

[link usunięty]

Poczytajcie troche
» 26 maja 2019, 13:32 #282
Strzelec: reddit.com/r/reddevils/comments/bt5gc3/transfer_round_up_discussion_may_26th_2019/?sort=confidence
» 26 maja 2019, 13:33 #281
ManU903: Ja to już w nic nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalki. Każdy coś widział, każdy coś słyszał, konkretów nadal BRAK. Tam jest mowa o tym, że ktoś widział zdjęcia rodziców De Ligta, którzy oglądają dom rzekomo przez nich zakupiony. Szkoda, że nie podlinkował tych niby zdjęć. Napisać to sobie każdy może, nawet ja. Ten typek niczego nie udowadnia tak naprawdę. To jest tak samo wiarygodne jak wszystkie informacje z prasy.
» 26 maja 2019, 13:53 #280
Sancho: Sky też zrobiło się śmieciowym źródłem od jakiegoś czasu. Jak już komuś wierzyć to ESPN, MEN, BBC. A najlepiej nie wierzyć nikomu, czekać na oficjalkę
» 26 maja 2019, 13:25 #279
MiSt: ESPN pisze to samo co SkySports...
» 26 maja 2019, 13:40 #278
maticr7: Ostatnio się troche pozmieniało.
» 26 maja 2019, 13:48 #277
ManU903: Tamto było podobno wysłane z fejkowego konta Sky Sports
» 26 maja 2019, 13:57 #276
Sebekpro: kto wie na jakiej stronie jest transmisja z meczu legend?
» 26 maja 2019, 13:04 #275
cymGiggs11: sport365.sx/en/home
15:45
też się doczekać nie mogę....
» 26 maja 2019, 14:26 #274
Sebekpro: dzieki
» 26 maja 2019, 18:09 #273
man1717: Ciekawe kogo Messi będzie chciał wyrzucić z Barcy. Jest pewnie kilka nazwisk które można by do nas sprowadzić. Tylko co ja gadam sierota Olę nic nie robi i będzie to Koszmarny sezon dla oka
» 26 maja 2019, 12:49 #272
Diabelski97: Możesz rozwinąć myśl że Ole nic nie robi?, jestem bardzo ciekawy :)
» 26 maja 2019, 13:19 #271
FetraiNarrator: Sierota Ole....hehe nie ośmieszaj się tym ocenianiem ludzi znaFco ze sztabu United :)
» 26 maja 2019, 13:22 #270
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 12:38

A Barcelona znowu taka wielka wczoraj Valencia dobitnie to pokazala ;)
Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac na oficjalki reszte newsow przyjmowac z przymróżeniem oka ;)
» 26 maja 2019, 12:37 #269
GGMUN6: A the mirror dalej pisze, że de Ligt przejdzie do nas.
» 26 maja 2019, 12:35 #268
karolmanu3: Sky sport to jednak chyba bardziej wiarygodne źródło. Chociaż dzisiaj już już nic nie wiadomo :P może wkrótce się okaże
» 26 maja 2019, 13:06 #267
Widziwoj: Paru komentujących tu chyba wyrywa teraz włosy z głowy po tej informacji Sky Sports, bo od wczoraj tacy nakręceni. Trzeba się pogodzić, że United to nie jest obecnie klub, o którym zawodnicy z topu marzą.
» 26 maja 2019, 12:34 #266
RedRevolta: Podobno nie chcemy negocjować z Raiolą, w sumie bardzo mnie to cieszy, grubas nas już wystarczająco wydoił gdy kupowaliśmy Pogbę.
» 26 maja 2019, 12:32 #265
Gallacher: Jakoś nie widzi mi się Sarri w Juventus.
» 26 maja 2019, 12:27 #264
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 13:15

Bo widzisz Juventus przez pryzmat Conte i Allegriego i defensywnej gry, tam aż się prosi patrząc na wyszkolenie techniczne zawodników o jakaś szybka grę bazująca na posiadaniu piłki, by dominować non stop na boisku.
» 26 maja 2019, 13:14 #263
Gallacher: Nie widzę Juventusu pod pryzmat Conte bo nie jestem jego zwolennikiem,jak już Allegriego,ale Sarri to na razie żaden trener bez sukcesów i Chelsea go zweryfikowała a w Napoli też niczego spektakularnego nie osiągnął no chyba że wicemistrza.Co Sarri mógłby zmienić w Juventusie ? będzie autorytetem dla kogoś takiego jak CR ?!
» 26 maja 2019, 14:31 #262
Carlitozz: Bo Napoli to jakiś hegemon, gdzie Inter gdzie Milan? Ancelotti trener uznany a z tą samą drużyną tylko powiększył różnice punktową między Napoli a Juve. Chelsea go zweryfikowala? City i Liverpool są poza zasięgiem dla wszystkich. 3 miejsce, powrót do LM, finał pucharu ligi i finał LE w środę jak na tak uposledzona drużyną z przodu mając jednego Hazarda i dwóch slepych napastnikow, dwóch himerycznych skrzydłowych i dość ogaraniczonych skrajnych obrońców no i zmiana formacji, z czekania na rywala głęboko do próby kontroli meczu to myślę że to nie najgorszy debiut w nowej lidze, zresztą jesli pojdzie do Juve to zobaczysz po co.

Tak jak i Jose miał udany sezon, szkoda że nie poszły za tym decyzje zarządu a potem to już był jeden zgrzyt i ból.
» 26 maja 2019, 14:51 #261
Gallacher: Do JUVE każdy idzie po mistrza bo to cel główny.Nawet jakby zatrudnili Mamrota z Jagi to by zdobył mistrza.Trenerów w PL rozlicza się z sukcesów a to że Liverpool czy City "odjechało" innym to nikogo dzisiaj nie obchodzi a poza tym Sarri jeszcze nie wygrał LE i nie wiadomo czy to się uda a EL to raczej nie jest szczyt ambicji Chelsea.
» 26 maja 2019, 14:58 #260
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 15:58

Ambicje to sobie mogą mieć, a rzeczywistość, podejmowanie decyzji i skład to druga sprawa. No nie obchodzi nikogo ale zwolnieniem trenera co 1,5 roku i kupowaniem żeby kupić, potem trener out i kolejny trener dostanie 1-2 piłkarzy i wyleci po 1,5 roku dokładnie jak u Nas. Jak mają ambicje to mogli dac Jose fundusze po wygraniu mistrzostwa, mogli dac Conte fundusze, takie pudrowanie trupa, jak u Nas od kilku dobrych lat żaden trener po Fergusonie ani nie dostał czasu ani realnej pomocy a było tylko przeszkadzanie, nawet tak uznany trener jak Jose nie dostał 100% wsparcia od Eda i zarządu, dlatego Klopp i Guardiola zbudowali tak mocne drużyny, pełne zaufanie, pieniądze i czas. Klopp zdarzył sobie ładnie cała drużynę wymienić pod swoją myśl, kto ma taki komfort?
» 26 maja 2019, 15:56 #259
sisinho: Za Sarriego dało się oglądać Napoli, obecnie to wyrachowana defensywna drużyna i tyle. Swoje zrobili ale nic poza tym. Tak samo w Chelsea, pierwsze tygodnie grali fantastycznie, później opadły emocje i niestety zaczeli dołować ale każdy mecz ze słabszym rywalem dominują choć brakuje im napastnika czy kogoś w środku pola (bo niestety Kante jako 8-ka czy rozgrywający to głupi pomysł) i by to ruszyło. Natomiast Juventus ma taki niewykorzystany potencjał w ataku że szkoda go marnować takimi defensywnymi trenerami jak Allegri czy Conte.
» 26 maja 2019, 16:26 #258
karol100: Niby Sarri w Juventusie.
» 26 maja 2019, 12:27 #257
GGMUN6: To pa de Ligt powodzenia w Barcelonie.
» 26 maja 2019, 12:26 #256
Lookasinho: "W sobotę hiszpańskie RAC1 podało informację, jakoby Manchester United był najbliżej zakontraktowania Matthijsa de Ligta. Teraz te informacje zostały zdementowane przez stację Sky Sports."

To by było na tyle. Niby człowiek wiedzioł a jednak sie łudził.
» 26 maja 2019, 12:25 #255
RedRevolta: Sky sports już dementuje te ploteczki łączące De Ligta z nami, jeszcze kilka dni i znajdzie się inny zawodnik który rzekomo trafi do nas, pewnie Griezmann, ehh plotki plotunie takie piękne.
» 26 maja 2019, 11:53 #254
CoJaOgladam: Espn też dementuje więc nic z tego nie będzie.
» 26 maja 2019, 11:59 #253
RedRevolta: Szybciutko sprowadzono kibiców na ziemię, jesteśmy wykorzystywani na każdym kroku, cięzko kibicuje się temu klubowi od paru dobrych lat.
» 26 maja 2019, 12:03 #252
Blau: Dlatego nie ma co się podniecać ploteczkami, tylko cierpliwie czekać na oficjalne informacje. Przedwczoraj był już w Barsie, wczoraj u nas, dzisiaj zapewne w kolejnym klubie. Jedno jest pewne - jeśli rzeczywiście zaproponowaliśny 350 tysięcy tygodniowo to o transfer możemy być spokojni.
» 26 maja 2019, 12:13 #251
Me89v2: Ważne że nie szykuje się odejście Jonesa i Smallinga. Jesteśmy zabezpieczeni.
» 26 maja 2019, 12:15 #250
Strzelec: Sky Sports pisał też, że De Ligt przejdzie do nas.
» 26 maja 2019, 12:19 #249
GGMUN6: Sky Sports to shit raz pisza to raz to.
» 26 maja 2019, 12:22 #248
MiSt: @Strzelec
To było wysłane z fejkowego konta SkySports ;)
» 26 maja 2019, 12:43 #247
pbskarpy: Po ilu meczach i sezonach oceniacie De Ligta jako topowego pilkarza? Przypominam - Depay przychodzil do nas jako najlepszy holenderski grajek.
» 26 maja 2019, 11:51 #246
primasort: De Ligt zlecił jednej z największych agencji nieruchomości szukania posesji nie daleko OT,według informatora z usług tej firmy korzystali między innymi Ibra,Lukaku czy Martial
» 26 maja 2019, 11:45 #245
Kamil01GGMU: Dobra ale dajcie już spokój z takimi newsami
» 26 maja 2019, 11:48 #244
Bylak: Metro podaje:
"Barcelona have been leading the race to sign the 19-year-old for months, but United have swept in with a £65million offer as well as a lucrative contract worth £350,000-a-week and are ‘very close’ to landing the Dutch teenager."
» 26 maja 2019, 11:18 #243
mikon70: Czekam na newsy typu: Lingard odchodzi z klub, Young żegna się z United i tak dalej
» 26 maja 2019, 11:15 #242
marcinbblack: Obaj nieraz dowiedli swoją przydatność dla klubu, ale oczywiście jak jest okres spadku formy, to nagle pamięć kibiców jest wyczyszczona do zera.
» 26 maja 2019, 11:47 #241
mikon70: Gościu jaki okres? Young od kilku lat nie jest równy w formie. Jones i Smalling nigdy nie pokazali ze są godni zastąpienia Vidicia i Ferdinanda. O lingardzie to nawet nie trzeba się rozpisywać
» 26 maja 2019, 11:58 #240
TuhajBej: To Lingard i Young kiedykolwiek mieli jakąś formę?
» 26 maja 2019, 13:55 #239
mikon70: TuhajBej Young miał na pewno w sezonie 11/12 i 14/15 jak stał się lewym obrońca. Lingard chyba przypadkowo miał formę w sezonie 17/18 przez jakiś czas, a poza tym to przebłyski.
» 26 maja 2019, 17:33 #238
mordynator: Aby ten trasnfer De Lighta wypalił gosć może być dla nas kimś takim jak VVD dla liverpoolu czyli podnieś ten zespół w pojedynke przynajmniej o poziom wyżej
» 26 maja 2019, 11:06 #237
Bylak: DE LIGT*
» 26 maja 2019, 11:12 #236
dev13: Sprzed paru minut!!
De Ligt to Manchester United is a done deal. Contract agreements were agreed yesterday and all left is the medical and announcement.

Matthjis has signed a contract worth ÂŁ236,000 per week. Ajax will receive an undisclosed fee.

Announcement this week.
» 26 maja 2019, 10:24 #235
Spawn23: Duża pensja, ale nie ja będę płacił, więc no problem. W każdym razie zawodnik topowy i może to jest sygnał, że zarząd naprawdę chce w końcu podnieść klub z kolan.
» 26 maja 2019, 10:32 #234
GGMUN6: No ok ale jakie zrodlo i skoro transfer zostanie ogloszony w tym tygodniu to chyba dzis tak ?
» 26 maja 2019, 10:43 #233
Bylak: Jakie źródło?
» 26 maja 2019, 10:52 #232
eragon30971: Jakieś źródło czy sam to napisałeś na poczekaniu?
» 26 maja 2019, 11:39 #231
kckMU: 20 lat temu. Kochany Ole!
» 26 maja 2019, 10:05 #230
RedsFan: Apropo De Ligta ludzie placza na temat zarobków. Weźcie pod uwage, że sprowadzenie takiego Kolubaliego kosztowalo by jakies 40 mil wiecej i tygodniowke, też mialby spora, więc kupujac tańszego Holendra zostaje na kilka lat wyplaty dla niego.
» 26 maja 2019, 08:49 #229
Me89v2: De ligt mógłby i nas się rozwinac tanecznie przy lingardinho i pogbie. A dzięki jonesowi6cxy Rojo po zakończeniu kariery mógłby dorabiać jako pomoc medyczna. A przecież i dietetykiem może zostać jak pograć z lukaku.
» 26 maja 2019, 08:25 #228
OkuratnyCzlek: Śmieszne jak pupa w krzakach.
» 26 maja 2019, 09:00 #227
Drops71: Chciałbyś mieć taka forme jak lukaku :-) przyznam ze ostatnio grał słabo ale mówienie na niego grubas jest idiotyzmem... jak sciagnal koszulkę to jest krepy ale na brzuchu ma sześciopak... dramat ludzi którzy nie odróżniają faceta z budowy krępego od grubasa...
» 26 maja 2019, 10:41 #226
Mysli07: koledzy jest problem czy macie jakis namiar na ogladanie dzisiejszego meczu Legend ManUTD - Bayern ?? szukam i nie moge nic znalesc. niby BT sport ma na stronie transmisje ale jest napisane ze" transmisja niedostepna w twoim kraju" :/
» 26 maja 2019, 08:24 #225
cymGiggs11: sport365.sx/en/home
15:45 pozdro;)
też się nie moge doczekać tego meczu
» 26 maja 2019, 10:02 #224
Sancho: Błogosławiony niech będzie VdS za transfer se Ligta (jeśli to prawda) i epickie sezony w bramce u nas
» 26 maja 2019, 01:40 #223
GGMUN6: The mirror podaje, że MU zgodził się zapłcić Ajaxowi 70 mln euro i wynagrodzenie de Ligta ma opiewać na 350 tys tygodniowo plus prowizja dla Raioli.
» 26 maja 2019, 00:12 #222
Strzelec: Teraz sprzedać Sancheza i będzie dobrze.
» 26 maja 2019, 00:21 #221
mikon70: Nie no bez jaj. 70 milionów jestem w stanie zrozumieć ale taka tygodniowo? Trochę chyba pojechali z tym kontraktem. Chłopak ma 20 lat prawie a zarabiać będzie lepiej niż starsi piłkarze którzy bardziej zasługują. Chodzi mi o to, ze przez taki kontrakt może mu sodowa do głowy strzelic
» 26 maja 2019, 01:39 #220
Blau: Jeśli to prawda to zaczynam mieć mieszane uczucia.. Z jednej strony grajek ma wszystko czego aktualnie nam brakuje, ale ta tygodniówka może być dla nas zabójcza.
» 26 maja 2019, 01:49 #219
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2019 08:19

Cóż za 2 lata bedzie chcial 500tys i sprzedamy go do Barcy za 150 :D wiec stratni nie bedziemy he. Tak czy inaczej ten zawodnik to inwestycja na przyszłość, żeby tylko nie było jak z Sanchezem :) Jak sprzedamy Pogbe i De Gea to raczej nikt nie będzie płakać i gwiazdozyc o podwyzke.
» 26 maja 2019, 08:17 #218
karol100: Koulibaly za drogi, de ligt za duza tygodniowka to kogo wy chcecie? Glika?
» 26 maja 2019, 10:02 #217
mikon70: Przecież Barcelony stać nie będzie na płacenie takich pieniędzy piłkarzowi
» 26 maja 2019, 11:16 #216
marcinbblack: @karol100 Tak swoją drogą, ja bym widział Glika w Premier League. Moim zdaniem ma atrybuty klasycznego angielskiego defensora - wysoki, silny, twardy walczak a i potrafi zdobywac gole. W Monako biegal nawet z kontuzją.
» 26 maja 2019, 11:53 #215
Wirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2019 23:48

Ja bym widział takie transfery do nas:
PO - Calabria - ok 40 mln
ŚO - Tah - ok 50 mln
ŚPD - Lobotka - ok 40 mln
ŚPO - Maddison - ok 60 mln
PS - Lozano - ok 50 mln
Łącznie ok 240 mln, a mielibyśmy 5 młodych, bardzo dobrych zawodników, którzy by od początku wnieśli do składu odpowiednią jakość. Wg mnie transfery bardzo realne do zrealizowania
» 25 maja 2019, 23:47 #214
karolmanu3: Ta, i Kucharczyk nie do Turcji tylko do nas! Tak będzie
» 26 maja 2019, 13:11 #213
GGMUN6: To co wierzycie teraz w transfer de Ligta?
» 25 maja 2019, 23:16 #212
Gallacher: Na lajcie wszystko pójdzie.
» 25 maja 2019, 23:22 #211
GGMUN6: Essa bedzie.
» 25 maja 2019, 23:28 #210
Devil88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2019 23:34

No pewnie ze tak..... Diablo by wtedy pojechal ido Manchasteru i Edkowi flache postawil
» 25 maja 2019, 23:32 #209
Diablo2018: Ojjj taaaaaaaak
» 25 maja 2019, 23:38 #208
Blau: Kilka dni temu wszyscy pisali, że Barca zaklepała chłopaka i wszyscy mogą się już rozejść, dzisiaj piszą, że oferta przebita i teraz my go mamy. Za kilka dni pewnie City wkroczy do akcji, a później Real z Liverpoolem i tak dalej i tak dalej.

Uwierzę jak zobaczę oficjalke i tyle w temacie.
» 25 maja 2019, 23:43 #207
Diablo2018: Barca zobaczy co dziś robią ich obrońcy i jutro odbije nam tego "zaklepanego" de Ligta.
» 25 maja 2019, 22:45 #206
mikon70: Jak tak patrzę na Barcelonę z Valencia, to United mogło ich stuknąć. ALE do tego było potrzeba kilku świetnych piłkarzy, a nie Lingarda jeżdzca bez głowy, Younga mistrza wrzutek, czy Jonesa.
» 25 maja 2019, 22:22 #205
mikon70: Mam nadzieje, ze rewolucja po cichu już się zaczęła w United, a to co nas czeka, jest cisza przed burza
» 25 maja 2019, 22:09 #204
bacalinho: Jak ja nie lubię takich płaczków jak większość ludzi na tej stronie... kupujemy najbardziej perspektywicznego SO na świecie, gościa który jest jednym z najlepszych SO na świecie w takim wieku a Wy płaczecie, jak dla mnie to jeszcze bardziej nakręci transfery do nas... czekać na AWB Fernandesa i PP a jak dodatkowo wejdzie Rabiot za free zabijamy rynek tyle
» 25 maja 2019, 21:56 #203
jassaj: Płaczki nie płaczki, też mnie wiele osób irytuje ale 1) jeszcze żadnego ŚO nie kupiliśmy- ani młodego z Ajaxu, ani "starego" z Napoli, po prostu żadnego; po 2) coś słaby mi się wydaje ten ciąg przyczynowo skutkowy między transferem 1 chłopaka a 3 kolejnych, 3)nie do końca podoba mi się osoba Rabiot, no ale to już jest bardziej ocenne
Po prostu trzeba czekać a nie licytować się na newsy i udawać obeznanego w temacie w którym może kilka osób się orientuje związanych z obozem danego zawodnika i klubu i tyle, nikt więcej
» 25 maja 2019, 22:04 #202
primasort: De Ligt zamówił na amazonie koszulkę United Vidica
» 25 maja 2019, 21:12 #201
MiSt: Haha skąd wy macie takie info? :D
Serio pytam, jakie źródło? :)
» 25 maja 2019, 21:27 #200
kamilpe: Tygodnik Ziemi Opolskiej
» 25 maja 2019, 21:54 #199
RedsFan: Ze strony wyimaginowane.info.pl :D
» 25 maja 2019, 22:26 #198
Sancho: Ja się pytam, gdzie jest ten obiecany Sneijder ?
» 25 maja 2019, 20:10 #197
Runej1989: Oficjalnie Krzyżówek w United ! XD
» 25 maja 2019, 19:52 #196
AmerikanoPseudo: Zobaczymy De Ligta w United jak świnia niebo.
» 25 maja 2019, 19:46 #195
GGMUN6: Dobra ty już się nawypowiadałeś a teraz mówimy pa pa.
A tak wogóle jesteś kibicem Barcy czy City.
» 25 maja 2019, 19:49 #194
celny: Barcy już na pewno nie jest, bo właśnie przegrywają
» 25 maja 2019, 22:32 #193
GGMUN6: BREAKING NEWS!!
RAC1: DE LIGT BARDZO BLISKO NOWEGO KLUBU I NIE CHODZI O BARCELONĘ!
» 25 maja 2019, 19:44 #192
AmerikanoPseudo: Napisali że nic nie jest dogadane tylko dostał dobra oferta I tyle.
» 25 maja 2019, 19:47 #191
Diablo2018: Amerikano: przecież Gerard Romero wyraźnie napisał że chodzi o United
» 25 maja 2019, 19:58 #190
Strzelec: Może Real kupi tego Pogbe, a my wyszarpiemy City Fernandesa...
» 25 maja 2019, 19:41 #189
RememberMe: Czaicie De Ligt bardzo blisko transferu do Nas i Neymar blisko Barcy czyli Griezman musi iść do Nas. jeszcze cyknąć jakiegoś prawego obrońce i środkowego pomocnika i skład jak ta lala
» 25 maja 2019, 19:34 #188
Bylak: I wówczas lecimy po majstra.
» 25 maja 2019, 20:11 #187
MiSt: Tweet o rzekomym dogadaniu się z De Ligtem był wysłany z fake konta. Proszę się rozejść.
» 25 maja 2019, 19:18 #186
pies: Hiszpanie podają że de Ligtowi bliżej do United niż do Barcy
» 25 maja 2019, 19:17 #185
Olo13: Ja słyszałem coś ze united się niby nie interesuje de ligtem, ale wątpię w to szczerze
» 25 maja 2019, 19:18 #184
pies: Informację że bardziej realny jest transfer do United podał w miarę wiarygodny gostek @gerardromero
» 25 maja 2019, 19:21 #183
GGMUN6: @pies
To prawda czytałem.
No i co dalej mówicie, że przejście do United de Ligta jest nie możliwe?
A ten Gerard Romero to jest dobry informator.
» 25 maja 2019, 19:38 #182
Diablo2018: Piłkarze łączeni z United: Longstaff, Pedro Guilherme, Dybala, Bale, Varane, Isco, Richarlison, Alderweireld, Bruno Fernandes, Ruben Neves, Moussa Dembele, de Ligt, Maguire, Griezmann...

Skład na pierwszy mecz: De Gea - Young, Smalling, Jones, Shaw - Matic, McTominay, Pogba - Rashford, Lukaku, Lingard

Perfect revolution, Eddy
» 25 maja 2019, 19:12 #181
kckMU: Szczerze to tak może być. Zdziwiony nie będę.
» 25 maja 2019, 19:27 #180
Michux3: 1 połowa meczu finałowego pucharu portugalii, Bruno z Bramką a Tiquino zadedykował bramke Casillasowi piekny gest :)


wynik 1-1
» 25 maja 2019, 19:08 #179
Diablo2018: Txiki będzie na meczu Sportingu, zobaczycie ze Bruno zagra w City. Mimo ze podobno z niego zrezygnowali to pewnie po niego wrócą. A my transfery typu Longstaff, James i Gueye.
» 25 maja 2019, 19:05 #178
Strzelec: Widziałeś go czy przeczytałeś plotke w internecie?
» 25 maja 2019, 19:06 #177
Diablo2018: Strzelec - ja sam jestem fanem Bruno, ale uwierz, Guardiola nie odpusci takiego piłkarza. Txiki na pewno to wykorzysta. Jeszcze City rozpoczyna współpracę ze Sportingiem.
» 25 maja 2019, 19:14 #176
Strzelec: Chociaż nawet gdyby City go odpuściło to dopóki Pogba by nie odszedł z United to Bruno by nie przyszedł.
» 25 maja 2019, 19:19 #175
AmerikanoPseudo: Ojj jacy wy jesteście naiwni sądząc ze De Ligt do was przyjdzie, mocno się na takim podnieceniu byle plotkami szmatlawcow przyjedziecie. De Ligt będzie piłkarzem Barcy dzieciaki.
» 25 maja 2019, 19:00 #174
wedel242: Idź się zajmij czymś pożytecznym zamiast się tutaj udzielać na siłę xD
» 25 maja 2019, 19:05 #173
GGMUN6: Amerikano idź się schowaj do nory z której wyszedłeś ;)
» 25 maja 2019, 19:35 #172
MarcinekMU: Skoro idziemy w tym kierunku transferów to ja bym widział Depaya na Old Trafford
» 25 maja 2019, 18:30 #171
GGMUN6: Podobno MU rozmawia z Edvinem van der Sarem by namówił on de Ligta na trasfer do czerwonej części Manchesteru.
» 25 maja 2019, 18:13 #170
MiSt: Na razie za dużo tego "podobno" ;)
Niby ktoś z BBC napisał na Twitterze, że już rozmawiamy z nim o kontrakcie. Szkoda, że nikt nie umie podać linku do tej wypowiedzi :p

Ale fakt, De Ligt to transfer marzenie :)
» 25 maja 2019, 18:25 #169
GGMUN6: Każdy mówi ''podobno'' bo nikt nie ma pewności ile jest w tym prawdy co te media mówią.
» 25 maja 2019, 18:27 #168
Olo13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2019 18:28

Najbardziej się boje ze Raiola i de ligt wykorzystaja united żeby dostać większa kasę od Barcelony
» 25 maja 2019, 18:28 #167
GGMUN6: Myślę, że Raioli nie będzie zależeć dla jakiego klubu bedzie grał de Ligt tylko zależeć mu bedzie na tym ile dostanie prowizji za transfer Holendra. Więc skoro United da najwiecej to Raiola skłoni de Ligta na transfer do nas.
» 25 maja 2019, 18:31 #166
GGMUN6: Dawać mi tutaj tego De Ligta i Fernandesa.
Na deser Wan Bissake i Pepe bo James jest już klepniety.
» 25 maja 2019, 18:03 #165
Gallacher: Włącz sobie FIFA to będziesz miał lepsze transfery.
» 25 maja 2019, 18:07 #164
GGMUN6: Serio mam sobie włączyć FIFA ?
» 25 maja 2019, 18:11 #163
9imar9: Tak, serio. Jeszcze jakieś pytania?
» 25 maja 2019, 22:34 #162
MiSt: Myślę, że transfer De Ligta mógłby nieco uzdrowić sytuację United na rynku transferowym.
Musimy wysłać stanowczy sygnał o tym, że traktujemy naszą odbudowę poważnie. Transfer takiego gracza pokazał by, że United ma jeszcze jakieś ambicje sportowe i może łatwiej byłoby namówić innych do transferu.

To oczywiście czyste fantazjowanie, ale myślę, że taki transfer byłby strzałem w dziesiątkę. Potrzebujemy prawdziwego lidera w obronie, a De Ligt jak na swój młody wiek jest zaskakująco dobrym przywódcą. W sumie to potrzebujemy lidera w każdej formacji...

Obawiam się niestety, że te niby-przecieki odnośnie De Ligta to tylko zmuszanie Barcy do zapłacenia większej sumki...
» 25 maja 2019, 17:48 #161
GGMUN6: Wie ktoś może na jakim kanale leci finał pucharu Portugalii ?
Zobaczyłbym sobie na Bruno.
» 25 maja 2019, 17:22 #160
Widziwoj: W przyszłym sezonie zdążysz się napatrzeć jak będzie śmigał w barwach City
» 25 maja 2019, 17:45 #159
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2019 18:02

@Widziwoj City zrezygnowało z transferu Fernandesa. Teraz przymierzany do nich jest Isco z Realu.
» 25 maja 2019, 17:57 #158
GGMUN6: Chyba w koszulce Czerownych diabełków mordko :)
» 25 maja 2019, 17:57 #157
Widziwoj: To czemu portugalski dziennik "A Bola" dziś poinformował, że Txiki Begristain będzie na finale w sprawie Bruno?
» 25 maja 2019, 18:04 #156
GGMUN6: To czemu wierzysz, że City go kupią.
Wiesz ile by piłkarzy MU kupił tylko dlatego, że wyslannicy klubu byli oglądać jakiegoś zawodnika
» 25 maja 2019, 18:07 #155
Widziwoj: No bo jak już Dyrektor Sportowy pojawia się na meczu, to już jest to poważna sprawa. Szkoda, że my nie mamy nadal żadnego Dyrektora Sportowego...
» 25 maja 2019, 18:12 #154
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2019 18:14

@GGMUN6

Żadnego? Bo mamy beznadziejny zarząd i kolesi od transferów.

A co do meczu to tylko portugalskie stacje.
» 25 maja 2019, 18:13 #153
Strzelec: @Widziwoj A widziałeś tego dyrektora na meczu?
» 25 maja 2019, 18:18 #152
Widziwoj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2019 18:26

@Strzelec Mecz się dopiero zaczął i nie widzę powodów żebym miał go oglądać tylko by czekać czy wśród widowni będzie jakiś Dyrektor z City. Ani mnie to ziebi ani parzy. Wszystkiego dowiemy się z mediów po meczu
» 25 maja 2019, 18:25 #151
Strzelec: @Widziwoj Media to mogą sobie pisać. jak zobacze zdjęcie to uwierze.
» 25 maja 2019, 18:31 #150
Bylak: W następnym sezonie zobaczymy taka linie defensywy:

Shaw Lindelof De Ligt AWB

Róbcie screeny, potwierdzone info.
» 25 maja 2019, 14:50 #149
Sancho: Co komu po tym twoim screenie, ważne żeby faktycznie tak wyglądała
» 25 maja 2019, 15:46 #148
pbskarpy: Czy jeśli całe swoje młodzieńcze życie kibicujecie MU i macie możliwość przejsc ze swojego klubu to wybieracie tego kto jest wyzej w tabeli?
» 25 maja 2019, 13:44 #147
Carlitozz: Nie, porywamy tego kto tak mysli i pozbywamy sie go.
» 25 maja 2019, 14:21 #146
Bastekkkk: Ogólnie De Ligt na instastory dodał zdjęcie, na którym idzie z walizka a obok emotikona lwa. Każdy chyba wie jakie zwierzę widnieje na logo Premier League :)
» 25 maja 2019, 13:33 #145
Pops918: Holandia ma lwa w herbie. Pewnie dotyczyło to zgrupowania kadry.
» 25 maja 2019, 13:38 #144
RedRevolta: Każdy chyba też wie, że Lew jest przyjęty jako herb reprezentacji Holandii, De ligt po prostu udał się na zgrupowanie.
» 25 maja 2019, 13:41 #143
Bastekkkk: No w sumie racja, całkowicie o tym zapomniałem. Dzięki
» 25 maja 2019, 13:47 #142
Bylak: Oby tylko $hity nie sprzatneli nam de Ligta. Po odejściu VK będą szukać obrońcy.
» 25 maja 2019, 14:42 #141