Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ile biegają piłkarze Manchesteru United w meczach Premier League?

» 1 maja 2019, 05:08 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Juan Mata jest piłkarzem, którzy przebiegł średnio najwięcej kilometrów w barwach Manchesteru United w ligowym sezonie 2018/2019.
Ile biegają piłkarze Manchesteru United w meczach Premier League?
» Marcus Rashford średnio wykonuje ponad 20 sprintów w meczach Manchesteru United
Statystyki biegowe zawodników Czerwonych Diabłów pod lupę postanowili wziąć dziennikarze Sky Sports News. Przygotowali oni zestawienie, które ukazuje średnią liczbę przebiegniętych kilometrów oraz średnią liczbę sprintów. W rankingu uwzględniono graczy, którzy rozegrali przynajmniej siedem spotkań w Premier League.

Ole Gunnar Solskjaer podczas rozmów z dziennikarzami kilkukrotnie zwracał uwagę, że jego piłkarze nie są odpowiednio przygotowani, aby biegać z taką częstotliwością i intensywnością po boisku, z jaką oczekuje tego Norweg.

Katastrofalny pod względem biegowym był niedawny mecz Manchesteru United z Evertonem (0:4), w którym gracze The Toffees przebiegli o 8 kilometrów więcej niż zawodnicy Czerwonych Diabłów.

Jeśli chodzi o średnią liczbę pokonywanych kilometrów, to liderem zestawienia w United za ten sezon w Premier League jest Juan Mata. Hiszpan średnio pokonywał w trakcie meczu 11,28 km. Na drugim miejscu znalazł się Jesse Lingard (11,08 km), a trzeci był Fred (11,03 km).

Najwięcej sprintów w drużynie wykonuje Marcus Rashford. Obliczono, że Anglik zanotował średnio niemal 21 sprintów w każdym spotkaniu. Mocno pod tym względem odstają inni napastnicy – Romelu Lukaku (10,97 sprintów) oraz Anthony Martial (10,97 sprintów).

Oto jak prezentuje się zestawienie za sezon 2018/2019.

Imię i nazwisko Średnia liczba kilometrów Średnia liczba sprintów
Juan Mata11,28 km6,27
Jesse Lingard11,08 km14,01
Fred11,03 km8,36
Ander Herrera10,89 km6,6
Scott McTominay10,79 km6,87
Nemanja Matić10,79 km6,29
Andreas Pereira10,66 km12,8
Marouane Fellaini10,63 km5,23
Paul Pogba9,86 km7,92
Diogo Dalot9,84 km12,24
Alexis Sanchez9,56 km15,53
Ashley Young9,5 km10,79
Luke Shaw9,37 km12,27
Marcus Rashford9,35 km20,88
Chris Smalling8,93 km5,2
Romelu Lukaku8,67 km10,97
Victor Lindelof8,65 km6,25
Phil Jones8,5 km6,21
Anthony Martial8,45 km10,97
Eric Bailly7,79 km8,99
David de Gea3,55 km0,03

« Poprzedni news
Bailly przekazał wiadomość do kibiców po kontuzji
Następny news »
Scholes: Pogba musi opuścić swój świat fantazji

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (330)


Diabelski97: W końcu !
Walka o top 4 do ostatniej kolejki..
» 4 maja 2019, 15:19 #330
eragon30971: Szkoda, że scenariusz w którym United zajmuje 4 miejsce, a Arsenal i Chelsea grają o lm w finale le się raczej nie sprawdzi i tylko i wyłącznie z naszej winy :(
» 3 maja 2019, 12:20 #329
Michux3: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.05.2019 12:23

Chelsea gra z Watfordem i Leicester a Arsenal to Arsenal
» 3 maja 2019, 12:22 #328
eragon30971: Chelsea musiałaby zdobyć 1 punkt w tych 2 meczach, bo w to, że rozstrzelamy Huddersfield i Cardiff nie wierze.
» 3 maja 2019, 12:29 #327
Veron: może też zdobyć 2pkt
» 3 maja 2019, 12:34 #326
eragon30971: Fakt.
» 3 maja 2019, 13:50 #325
welllone: Nie ma to jak zawalić cały sezon, tak początek jak i końcówkę. Po czym liczyć na cud i szczęśliwy zbieg okoliczności :P
» 3 maja 2019, 14:17 #324
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.05.2019 11:00

Tak czytam różne artykuły i zaciekawił mnie jeden. Ronaldo nie wyklucza bycia trenerem po zakończeniu kariery. Gdyby to właśnie on objął wodze MU to byłoby ciekawie. Ok nie ma doświadczenia w tej roli ale jednego nikt by mu nie odmówił. Wszyscy doskonale wiedzą jakie ma ambicje i że zawsze chce być najlepszy. Jest tytanem pracy. Nie byłoby stania tylko ciężka praca. Jestem ciekawy co by się działo.
» 3 maja 2019, 10:58 #323
ferdas: Nawet tak nie żartuj
» 3 maja 2019, 11:42 #322
izbinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.05.2019 10:45

Musimy 2 ostatnie mecze wygrać wysoko nawet po 5-0 a Chelsea musi jeden mecz co najmniej przegrać a Arsenal co najmniej jeden zremisować. Słabo to widzę... Arsenal gra z 17 i 15 miejscem...
» 3 maja 2019, 10:43 #321
CHRCH: Ponoć real zaklepal eriksena.
» 3 maja 2019, 06:03 #320
karol100: To Pogba zostaje.
» 3 maja 2019, 09:51 #319
Diablo2018: oho, Twitter ćwierka że Man United wypłaci Alexisowi 26 mln (połowa jego kontraktu) żeby stąd spi** :)
» 2 maja 2019, 23:57 #318
DjTED: To nie dobrze. Lepiej w takim przypadku by został
» 3 maja 2019, 01:39 #317
joyrider: Po co ma zostać skoro i tak nic nie daje, a tylko są kwasy przez ten jego kontrakt. Lepiej zaoszczędzić połowę jego wypłat i się go pozbyć.
» 3 maja 2019, 09:05 #316
karol100: Tez wtak takim razie wole zeby zostal
» 3 maja 2019, 09:52 #315
DevoMartinez: Nie wypłaci tylko dopłaci do kontraktu jesli ktos go kupi. Takze raczej i tak zostanie.
» 3 maja 2019, 09:54 #314
Dejfmi: Oho a Diablo to pelikan numer 1 na devipejdżu :D jak tam Saul już dawno w City i Fernandes? :D tak się robi transfery nie? Nie to co Ed :D
» 3 maja 2019, 10:56 #313
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 22:31

Haha masakra, ani jednego faulu nawet ewidentnego przewinienia przez Chelsea ten drukarz nie gwizdnal.
» 2 maja 2019, 22:30 #312
DjTED: youtube.com/watch?v=GhoOu4eVPHI niech ogladaja wszyscy co wczoraj byli za Live.....
» 2 maja 2019, 22:12 #311
DEPE: żydki sa bardzo nie lubiane w anglii, oni wywieszja flagi na ktorych pisza ze nie wspieraja kadry. cala anglia ich nienawidzi. dzis sie wszyscy z nich smieją.
» 2 maja 2019, 22:55 #310
RedsFan: Niezly ten Jovic, ciekawe go to w lecie kupi :)
» 2 maja 2019, 21:37 #309
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 21:50

Polska mowa trudna. Miało być ciekawe kto go w lecie kupi. Mnie aie wydaję czy sędzia w ostatnich minutach 2 razy nie zagwizdal faulu na niekorzyść Chelsea? Po 2 faulu szybko bramka dla nich wpadla.
» 2 maja 2019, 21:50 #308
pies: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 21:34

Chelsea stoczy się do średniaka ligowe jak dostanie bana na dwa lata
» 2 maja 2019, 21:33 #307
eragon30971: Zadziwiające jak wysoki kurs był przed meczem na Frankfurt. Chyba tylko dlatego, że Chelsea to bardziej znana nazwa.
» 2 maja 2019, 21:27 #306
DjTED: LE to za wysokie progi dla Chelsea i Arsenalu... My odpadamy z LM grajac z najlepszymi , a oni dostana oklep od "tzw" odpadów
» 2 maja 2019, 21:20 #305
RedsFan: Wlasnie widze jak dostaje Arsenal :D
» 2 maja 2019, 21:30 #304
Sideswipe: ted... już któryś raz Ci mówię, najpierw pomyśl zanim coś napiszesz i przede wszystkim sprawdź która jest minuta meczu.
» 2 maja 2019, 21:41 #303
DjTED: "Dostaną oklep"
» 2 maja 2019, 21:43 #302
LTMek: No akurat my w tym roku z Valencia sie nie popisalismy :p
» 3 maja 2019, 07:47 #301
RedsFan: Taki news wyczytalem : 'Billionaire Jim Ratcliffe to buy Manchester United' w innym artykule bylo też, że zainteresowany jest Chelsea. Ciekawe czy bylby lepszym wyborem niż żydki.
» 2 maja 2019, 21:00 #300
RememberMe: Wan Bissaka zostaje w CP. Dużo się mówiło o transferze do Nas, ale sam byłem właściwie pewien, że do niego nie dojdzie. Mamy przecież młodego Dalota, to jeśli kupimy młodego Wan Bissake to co, mają przez całą karierę grać na zmiane? Potrzebny jest nam bardziej doświadczony prawy obrońca i kiedy on się zestarzeje to wtedy do 1. składu wskakuje Dalot
» 2 maja 2019, 20:22 #299
lastalexever: Myślicie ze Arsenal i Chelsea dziś wygrają? Mi się wydaje ze pójdzie im to gładko aczkolwiek energia zmarnowana może sprawi ze zremisują/przegrają w weekend
» 2 maja 2019, 18:05 #298
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 19:33

im bardziej sie zaangazuja w LE tym wieksza szansa ze straca punkty w lidzie.
» 2 maja 2019, 19:33 #297
GGMUN6: Święta racja panowie, najważniejsze jest dla nas aby rywale przegrali bądź zremisowali.
» 2 maja 2019, 19:41 #296
DjTED: Frankfurt wygra
» 2 maja 2019, 20:35 #295
luki1852: Panowie, czy jest opcja, że 5 drużyn z Anglii będzie w LM w przyszłym sezonie (w tym my)? Jeśli tak to co musi się stać i jak musiałaby zakończyć się rywalizacja w LE?
» 2 maja 2019, 17:05 #294
pilchu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 17:14

Żeby w LM grało 5 drużyn to przykładowo Chelsea kończy na 4 miejscu w lidze, natomiast Arsenal wygrywa LE. W tym momencie mamy 5 drużyn w LM.
Jeśli pytasz czy jeśli skończymy w lidze na 5 miejscu to czy mamy szansę na LM to niestety nie. Jeśli Chelsea skończy na 4 miejscu i wygra LE to i tak zagra w LM. Nasze szanse na LM to tylko i wyłącznie TOP4.
Niestety możliwy jest scenariusz, że tylko my z top6 nie zagramy w LM. Arsenal i Chelsea może wygrać LE która daje promocje do LM. Druga drużyna z tej dwójki kończy natomiast w TOP4 i wtedy będziemy klubem memem. Wielkie United w LE, cała reszta w LM.
» 2 maja 2019, 17:11 #293
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 17:15

Jezus Maria, ile razy można ten temat drążyć?! NIE, DLA NAS NIE MA RATUNKU, JAK NIE BĘDZIEMY W TOP 4, TO NIE ZAGRAMY W LM. Natomiast szansa na 5 drużyn z Anglii jest. Wystarczy tylko, aby Chelsea lub Arsenal wygrały LE. Oczywiście pod warunkiem, że zwycięzca nie będzie w pierwszej czwórce.
» 2 maja 2019, 17:14 #292
Ciechanek: Niestety możliwe jest to co pisze kolega wyżej. Arsenal lub Chelsea wygrywa LE będąc jednocześnie poza top4 (a jedna z nich na 100% będzie poza tą top4) i w LM zobaczymy wtedy City Lpool Chelsa Arsenal i Totki a my będziemy w LE :D i to być może nawet w kwalifikacjach ! Oj już widzę te memy...
» 3 maja 2019, 12:09 #291
dzilu96: ClĂŠment Lenglet: "Podczas meczu straciłem zęba, ale nie jest to istotne, ponieważ jestem gotów stracić ich więcej grając dla tego zespołu."
Ja to tylko tutaj zostawię.
» 2 maja 2019, 16:36 #290
MixEx: Kolejny piłkarz, który był do wyciągnięcia za śmieszne pieniądze.
» 2 maja 2019, 16:40 #289
Hoodys: nie był, bo chciał grać tylko w Barcy. A nawet jakby tu przyszedł to po 2 latach by poszedł do barcy
» 2 maja 2019, 16:53 #288
Veron: nie dla nas
do niektórych nie dociera, że 90% piłkarzy ma na nas wywalone w tym momencie i będą grali nawet za mniejsze pieniądze w City/Barcy/Realu/Liverpoolu
» 2 maja 2019, 16:54 #287
dawid27154: Tylko zostawię? W celu? To ma być wbita szpilka w naszych piłkarzy? Jeśli tak to nie udana, bo Jones czy Rojo nie raz udowodnili, że włożyli by głowę tam gdzie inni boją się nogę. Lengletowi ukruszyli czy wybili zęba? No straszne, i miałyby niby z tego powodu meczu nie ukończyć? Takie "wypadki" zdarzaja się ludziom podczas jedzenia obiadu... A tu widzę Lenglet kreowany na twardziela jakby conajmniej ze złamanym nosem grał.
» 2 maja 2019, 18:17 #286
Blau: dawid27154

Skupiłeś się nie na tej części wypowiedzi co powinieneś. Tutaj nie chodziło o to, że ktoś mu wybili zęba tylko o to, że z miłości do Barcy da sobie wybić kolejne.
» 2 maja 2019, 18:28 #285
dawid27154: No a co miał powiedzieć, dzisiaj podczas meczu wybili mi zęba i nie poświęce ani jednego więcej za Barcelonę? Takie wypowiedzi dotyczą 99% piłkarzy, nie ważne nawet czy rzeczywistoście jest twardy czy miękki. Gdyby zęba wybili Martialowi czy Macie to też w wywiadzie powiedziałby coś w stylu, "ząb jest nie ważny tylko zwycięstwo" i tego typu teksty. Może powiedzieć to zarówno największy twardziel kochający klub a może powiedzieć np taki Mata czy Herrera który w każdym wywiadzie slodzi jak tylko może. Licza się czyny i choćby zachowanie mdlejącego Vertongena jest warte więcej niż 100 takich wywiadow Lengleta, przynajmniej dla mnie.
» 3 maja 2019, 02:28 #284
CHRCH: Widzę, że jednak są na świecie ludzie myślący.
» 3 maja 2019, 06:08 #283
Diablo2018: Typowy United od odejścia SAF-a

1. Skład do bani, potrzeba rewolucji.
2. Transfery
3. Nowi zawodzą, trzeba im dać czas.
4. W drużynie zostaną Rojo, Smalling, Jones, Young, Darmian, Lingard.
5. I tak w kółko...
» 2 maja 2019, 15:53 #282
CHRCH: Wybiles się jak słonecznik za kiblem.
» 3 maja 2019, 06:10 #281
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 15:13

żydki z liverpoolu po tym sezonie dostawia sobie w gablocie kolejne dwa trofea:
1. mistrz wicemistrzow
2. slupek salaha
te trofea staną dumnie obok poslizgnietego gerarda.

obserwując bol czterech liter żydkow z liverpoolu to miód na moje serce. miałem wczoraj i mam dzis pełny ubaw. cała anglia sie z nich smieje.
» 2 maja 2019, 15:12 #280
Blau: Z nas się śmieje cały świat, a nie tylko Anglia, ale w sumie też się cieszę, że Live przegrało.
» 2 maja 2019, 15:16 #279
Magik1990MU: A ja obserwuje za to, jak inni piszą: patrz jaki ból czterech liter mają tam na devilpejdż. I jeszcze porównują United z LFC, bo i tu i tu było 3-0 dla Barcy.

Serio? Nie wydaje mi się, aby to był dobry moment ze śmiania się z kogokolwiek, a tym bardziej z Liverpoolu, który do końca walczył z szejkoCit4 o majstra. My natomiast mając tak słabych rywali jak Arsenal czy CFC, oddalismy top 4.
» 2 maja 2019, 17:20 #278
KedaR88: Też bym się cieszył na waszym miejscu bo jest z czego, mecze w czwartki w LE to dla was i tak sukces w tym sezonie!!
» 2 maja 2019, 18:09 #277
joyrider: Dziwi mnie to, że 2 kolejki przed końcem wszyscy są pewnie, że Liverpool tego mitrzostwa nie zdobędzie. Nie takie rzeczy się działy na 2 minuty przed końcem seoznu, co dopiero na dwa mecze...
» 2 maja 2019, 19:17 #276
Bylak: Ciągle newsy typu: Manchester obserwuje, jest zainteresowany, ściągnie, przeznaczy jakąś kwotę, szykuje ofertę... Konkrety! Na co my jeszcze czekamy? Transfery trzeba już klepac, bo w sierpniu najlepsze opcje już dawno będą zaklepane przez inne kluby. Trzeba skompletować skład już na okres przygotowawczy!!
» 2 maja 2019, 14:44 #275
lukiton0589: Tim Howard: ,,Mam nadzieję, że dopóki żyję, Liverpool nie wygra Premier League". I takie zasady powinni wyznawać prawdziwi kibice Manchesteru United, a nie jakieś farmazony od ludzi typu demetkczew czy Me89v2.
» 2 maja 2019, 14:07 #274
kckMU: Wiesz o co chodzi. Oni mogą, my nie. Tutaj musi panować dyplomacja. Nikt się nie mógł zorientować przez 20 lat, jak bardzo denny jest Liverpool i jego kibice, tylko wszyscy muszą bazować na słowach Fergusona :D
» 2 maja 2019, 16:07 #273
KedaR88: Kolego to podaj kilka przykładów za co ich tak nienawidzisz... Tylko nie pisz " Bo Ferguson tak kazał"
» 2 maja 2019, 18:15 #272
kckMU: Za mniemanie o sobie. Tyle. Od 30 lat w lidze nie wygrali i nie wygrają przez kolejne 30. Pycha, zadufanie, wszystko co najgorsze. To są kibice Liverpoolu.
» 2 maja 2019, 19:35 #271
Hammurabi: Scousów nie lubi sie przede wszystkim za cwaniactwo wzgledem MU, za szydzenie z tragedii Monachijskiej w ktorej zgineli ludzie, obrazanie calej rodziny Manchesteru United przez wiele lat po tej tragedii i nigdy za to nie przeprosili. Czy to za malo dla ciebie, aby ich nie lubic? Anfield to wylęgarnia rzygowin i toksyn - takie mam pierwsze skojarzenie nt. kibicow i ich stadionu. I tak pozostanie na wieki wiekow. Tfuu na smieci z lfc
» 2 maja 2019, 20:38 #270
KedaR88: Z tego co wiem to LFC był pierwszym który po tej tragedii zaproponował pomoc MU... Ile razy byłeś na Anfield i kogo poznałeś żeby tak twierdzić? Człowieku jak przez tyle lat udało ci się żyć bez mózgu?
» 2 maja 2019, 21:52 #269
Hammurabi: Pomoc zaproponował zarząd lfc. Jeszcze raz wjedziesz mi na inteligencje, a dostaniesz warna, gwarantuje ci to. Kibice lfc wystawili w nasza strone srodkowy palec i szkalują nasze imie po dzis dzien, moze nie tak ostro jak kiedys, ale jednak. Jak ci pluja w twarz i udajesz że pada deszcz, to twoj wybor. Prawdziwi kibice United nie powinni zapominac skad bierze sie niechęc miedzy tymi zespolami. Niechec, nienawisc - jakby tej emocji nie nazwac, potrzebuje uzasadnienia. Inaczej nie mialaby sensu. Nic nie bierze sie z nikąd - zapanietaj 'mozgowcu'
» 2 maja 2019, 22:15 #268
pilchu: Kloop wczoraj pokazał, że jego pycha i duma są ponad wyniki klubu. Przegrywając 0:1 mecz na wyjeździe mogliby spokojnie odrobić to u siebie. Pchając się w mocno ofensywne granie na Camp Nou dostał 0:3 w łeb i z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością pogrzebał swoje szanse na awans. Można ganić Mou na defensywy styl gry, ale taki wyrachowany trener wiedziałby że ten wynik 0:1 warto utrzymać.
Liverpool miał swoje szanse i powinni byli strzelić przynajmniej jedną bramkę. Rezultat z wczoraj nie oddaje gry jaka prezentowali The Reds, a wynik może być dla nich krzywdzący. Pokazuje to jednak ich frajerstwo i po raz kolejny zostaną z niczym.
» 2 maja 2019, 12:41 #267
KedaR88: Skoro tak wam się podobał styl JM to czemu po każdym meczu był płacz że nie gracie do przodu? Jak wy tu zmieniacie zdanie to jest niemożliwe...
» 2 maja 2019, 18:12 #266
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 18:49

Ależ oczywiście, że Liverpool powinien z jedną bramkę strzelić ale Barca również mogła tą jedną bramkę dołożyć.
» 2 maja 2019, 18:49 #265
lukJakubowski: Ja nie plakalem, a Liverpool jest dla mnie ohydny. Nie znoszę go.
» 2 maja 2019, 20:13 #264
dareknt: Różnica między nami a Liv jest niby żadna jeśli chodzi o Lm bo wynik z Barca podobny tylko ze już dawno nie widziałem Messiego tak zaangażowanego w grę . Z nami sobie truchtał jak cała Barca a tutaj włożył ogrom pracy. Bardzo przyjemnie było oglądać Messiego tak zaangażowanego , Messiego któremu się chciało chciec
» 2 maja 2019, 12:24 #263
KnabrnyGad: Jak Mourinho kazał im biegać po wydmach Dubaju, to faktycznie mogą mieć teraz problemy. Przygotowanie do sezonu to masakra.
» 2 maja 2019, 12:08 #262
CHRCH: Messi to jest klasa. Dlatego właśnie są nam potrzebni gracze doświadczeni A nie zoltodzioby. M3ssi mógł strzelać na 4:0 A mimo wszystko podał, nie to co nasz rashford.
» 2 maja 2019, 11:30 #261
SzarimMusty: Tytuł powinien brzmieć "ile chodzą...".

Przez 90minut to i ja te 9km przejdę.
» 2 maja 2019, 10:46 #260
RememberMe: Nie sądzę.
» 2 maja 2019, 11:25 #259
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 11:35

Przeciętne tempo chodu człowieka to około 5-6km/h. W póltorej godziny masz więc 7.5km. Wystarczy isc o 20% szybciej i tez przejdzjesz 9km w póltorej godziny
» 2 maja 2019, 11:35 #258
KnabrnyGad: Ludzie w robocie więcej z siebie dają niż większość tych piłkarzy na boisku.
» 2 maja 2019, 11:53 #257
demektczew: Ja tam kibicowalem liverpoolowi.
» 2 maja 2019, 09:29 #256
GGMUN6: To wspaniale !
» 2 maja 2019, 09:33 #255
luki1852: Nie no spoko, choć zawsze mnie zastanawia jak można im kibicować będąc fanem MU?

Bo więcej drużyn w LM z Anglii? Toć po ewentualnej wygranej ich kibice tak by się pysznili że żyć by nam nie dawali a i sportowo z żadnym klubem z PŁ nie mamy takiej rywalizacji o ilość trofeów jak z nimi!
» 2 maja 2019, 10:24 #254
Sancho: A niech sobie kibicuje im, z nimi jest jak z LGBT, niech robią co chcą byle tu nikomu nic nie narzucali i nie obnosili się jak to można looserpoolowi nie .. ekhem kibicować
» 2 maja 2019, 10:46 #253
KnabrnyGad: Nie można kibicować liverpoolowi, bo wg. fanów MU, to po prostu gorsi ludzie i kibicując im są narażeni na utratę własnej godności, a także naruszają trybalistyczny kult. Masakra, kiedy wam się dzieciaki w tych pałach poprzestawia? Dorośnijcie, weźcie się za siebie. Jedziecie na niskich wibracjach, pojmujecie sport jako rywalizacje, nie jako sztukę tworzenia. Buraki po prostu... bardziej cywilizowanych ludzi można spotkać w wioskach afrykańskich bez prądu, niż wśród polskich 'kiboli'.
» 2 maja 2019, 11:57 #252
Luke88: Czyli L w LGBT znaczy Liverpool xD
» 2 maja 2019, 12:55 #251
Adoss: Sport zawodowy z definicji to rywalizacja.
» 2 maja 2019, 14:46 #250
RoniBarca: spokojnie panowie bez spiny. Barca mogła wygrać 5 : 0 ale Live też miało swoje okazje! Barca pamięta o meczu z Romą i tym blamażem więc wątpie że podda się bez walki w Anglii. Messi to Messi, nr 1 ale inni gracze też zagrali dobrze np Piquenbauer! Live potrafił odrobić już takie straty więc spokojnie, trzeba zagrać swoje i wygrać. I nikt tu nie pisał że Barca wygra na 100% i na luziku, obczajcie temat dokładnie, pozdro
» 2 maja 2019, 07:42 #249
RoniBarca: dodam tylko że kibice LFC nie mają do Barcy żadnego szacunku i Messiego nazywają lessim ale mam nadzieję że z wami jest inaczej.
» 2 maja 2019, 08:18 #248
joyrider: Zawsze sam odpowiadasz na swoje komentarze?
» 2 maja 2019, 08:45 #247
HXDC: Ja to mam nadzieję, że nie będziesz się tu często udzielał. Szczególnie na tematy barcy, to strona poświęcona United.
» 2 maja 2019, 09:31 #246
RoniBarca: hxdc nie udzielam nie udzielam, a jeśli już to dlatego że też jestem kibicem United :O
» 2 maja 2019, 10:09 #245
GGMUN6: Dobra dajcie spokój RoniBarcy gość się z szacunkiem odnosi do Manutd, każdy ma prawo tu przebywać.
» 2 maja 2019, 12:21 #244
Spadkobierca: Numerem 1 jest Cristiano Ronaldo, a nie ten Argentyńczyk bez krzty charakteru.
» 2 maja 2019, 12:25 #243
HXDC: Najwyraźniej roni musisz być dosyć młody, ja odpowiednio w wieku 15 lat i dwa lata później 17 lat oglądałem dwa przegrane finaly LM swojej ulubionej drużyny. Dwa przegrane finały z tą samą drużyna, United mógł jako pierwszy obronić LM ale nie udało się trudno. Dwa lata później znowu ten sam koszmar. Za to nie lubię Barcelony i wszystkiego co jest z nią związane, gdybyś wtedy kibicowalem United byłbyś podobnego zdania (chociaż mogę się mylić). A pomijając już ten temat to widziałem kilka razy jak sam odpowiadałes na swój komentarz zapominając się przelogowac na drugie konto. I co chwilę pojawiasz się tu pod nowym nickiem.
» 2 maja 2019, 15:52 #242
Sideswipe: ale z was są pajace to głowa mała. Gosciu nigdy ani jednego zlego slowa nie powiedział na United a wy plujecie na niego jak na jakiegos loserpoolczyka. Widać poza tym, że to mlody człowiek.
» 2 maja 2019, 18:51 #241
Me89v2: Pociski z Liverpoolu, który za rok znów powalczy o finał zapewnie kiedy to United będzie grało w Kazachstanie. Brawo :)
» 2 maja 2019, 07:40 #240
CHRCH: w punkt.
» 2 maja 2019, 09:37 #239
sisinho: Tottenham też co roku walczy o finał bardziej lub mniej skutecznie. Do nich szacunek mam, do LFC nie.
» 2 maja 2019, 11:44 #238
Adoss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 02:08

Co do tej nieziemskiej statystyki Van Dijka to warto zwrócić uwagę dlaczego nikt go nie może przejść. Gościu zwyczajnie, kiedy ma dojść do konfrontacji zaczyna się cofać. Zawsze czeka na wsparcie. Ma to ogromne plusy bo nie można mu zarzucić, że popełnia błędy ale i nie ma tylu przechwytów, które bardzo pomagają przy kontratakach. Virgil jest dopiero 52 w PL pod tym względem.
[link usunięty]. premierleague. com/stats/top/players/interception
» 2 maja 2019, 02:07 #237
rreddevilss: Ich kibice są dumni itd xD jak dla mnie to mogą sobie być w tej czołówce Europejskiej jak to piszą, skoro dalej nie wygrywaja nic to nie mam nic przeciwko xD

Można Barcy nie lubiec itd ale jak widziałem co ich kibice wypisują przed meczem.. Pewni siebie jakby do Eibar jechali.. Pięknie że Barca ich wyjaśniła a Leo Messi to poprostu geniusz i wielkie pokłony dla niego
» 2 maja 2019, 01:57 #236
pies: Przed meczem napinali że w pierwszym meczu zapwenią finał po porażce że to tylko Camp Nou i zrobią rzeź na Anfield. Rozumiem że wierzyć zawsze trzeba i my jesteśmy najlepszym przykładem no ale ta setka Salaha może kłuć ich pięknie w dupki bo gold na wyjeździe robi swoje.
» 2 maja 2019, 02:22 #235
10Barca10: Jestem kibicem Barcy i szczerze przyznam, że czytając wypowiedzi fanów Liverpoolu nie dziwię się, że tak ich nie nawidzicie. Oni są tak zaślepieni w swoją drużynę. Po meczu wszyscy jednogłośnie stwierdzili że byli lepsi :D A przed meczem mówili że najlepszy piłkarz waszej ligi Messiego wciągnie nosem.
» 2 maja 2019, 00:44 #234
DjTED: No jakby nie mowić to , ani razu nie dał sie ograć i widać było, ze nawet Messi nie chce isc z nim na pojedynek. Czyli go wciągnął nosem. Co z tego jak Messi wciągnął nosem cały Live
» 2 maja 2019, 00:54 #233
mikon70: To są ludzie którym się życie nie udało. Czyli to co się dzieje w ich od 30 lat z przerwa na 2005 rok. Ale oni żyją w alternatywnej rzeczywistości gdzie mają 100 mistrzostw Anglii a United gra w lidze okręgowej. Chciałem, żeby wygrali z Barcelona bo kibicowałem Anglii w lm, ale jak patrzę na zachowanie tych ich kibiców, to aż mi ich nie jest żal, ze przegrali 3:0
» 2 maja 2019, 00:54 #232
Arvanis: Ja ogólnie polecam oglądać mecze lfc równocześnie z czytaniem postów i komentarzy na ich stronie i obserwowac, jak początkowy optymizm i pewność siebie ('ten sezon jest nasz', 'wygramy ligę', 'wygramy ten mecz z palcem w nosie') zmienia się w rozpacz, wściekłość i festiwal głupoty, jak np. obwinianie Kloppa o całe zło tego świata. To jest stan umysłu, do tych ludzi nie dociera, że sportowo marka lfc jest gdzieś w okolicach Tottenhamu i nawet jeśli wygrają ligę, to będzie to znaczeniowo bliżej temu będzie do mistrzostwa zdobytego przez Leicester, niż do 'powrotu króla'.

Dobrze ten sezon na razie wygląda: mają szansę na zero trofeów, a Mane i Salah prezentują się na tyle dobrze, że skończy się jak z Coutinho - większy klub rzuci gotówką i cała miłość do lfc uleci.


No i na koniec pamiętajcie: YNWA!!*


*You'll Never Win Anything.
» 2 maja 2019, 01:25 #231
DjTED: Arvanis: u nas jest to samo. Sam po sobie widze , ze nie da sie utrzymac jednego zdania... pochwalisz kogoś , a za chwilę on zawala maecz
» 2 maja 2019, 01:54 #230
HubsS1: Już przestańcie tak jechać po kibicach lfc, bo wcale tutaj nie jest lepiej. Ogólnie to wszystkie większe kluby mają takich „kibiców” czy to w Polsce czy na świecie. Zachowują się jak chorągiewki, hipokryzja wylewa im się z każdej strony i te ich niekończące się wojenki, które nie wnoszą niczego konkretnego poza obustronnym obrzuceniem się g*wnem.
» 2 maja 2019, 03:44 #229
dzilu96: @Arvanis, tylko że to co napisałeś to tak samo idealnie odzwierciedlenie komentarzy na tej stronie podczas meczu który przegrywamy
» 2 maja 2019, 08:33 #228
mikon70: HubsS1 ale im się należy i tak. Bo oni mają jakiś kompleks niższości i każde ich niepowodzenie to musi być najazd na United. Co z tego, ze United nie ma nic do tego, ze pokazują swoje nieudacznictwo. Mimo to, trzeba i tak zwyzywać
» 2 maja 2019, 09:13 #227
HXDC: Dobrze, że się przedstawiłes jako kibic barcy, po nicku nikt by się nie domyslił.
» 2 maja 2019, 09:34 #226
mikon70: Mam nadzieje ze Ajax (bo na to się zanosi) w finale sprawi jakaś niespodziankę i zatrzyma Barcelonę. Chociaż będzie bardzo o to trudno. Co do meczu. Dlaczego looserpool nie może być taki nieskuteczny w lidze? Tylko dopiero w półfinale lm zawalili
» 2 maja 2019, 00:09 #225
CHRCH: ja mam nadzieje, ze w finale Ajax zdobedzie LM. Pomimo polityki( izrael) itp to zawsze kibicowalem temu klubowi bo gral wychowankami, btw patrzcie na naszego Blinda :p. To wszystko pokazuje jakim miernym klubem jest united teraz. Nikt nie chce grać dla red devils.
» 2 maja 2019, 09:40 #224
pies: Coutinho co zrobił zjazd w Barce to jest hit. Chcieli następcę Iniesty a mają olbrzymi problem
» 1 maja 2019, 23:50 #223
Ciechanek: Jak Wy Ci wszyscy niżej podpisani możecie już z taką pewnością śmiać się z Liverpoolu, że znowu zostali z niczym? Zostały jeszcze 2 kolejki, wystarczy, że City raz się potknie (a jest to możliwe) i już się sprawa odwróci? Chcecie to potem "odszczekiwać"? Ja też chętnie się pośmieję z nich, ale jest na to ZDECYDOWANIE za wcześnie ! A ten wielki przegryw Klopp zrobił z nich drużynę dużo lepszą od naszej, taka prawda.
Pozdrawiam, pośmiejmy się z Liverpoolu razem, ale na koniec sezonu
» 1 maja 2019, 23:46 #222
Widziwoj: A co ci to przeszkadza? Niech się ludzie cieszą, skoro w naszym klubie nie jest za wesoło. Każdy dzień radości na wagę złota
» 1 maja 2019, 23:57 #221
Luke88: Wow, wielki super Liverpool wygra ligę raz na 30 lat, następny termin 2049 jak na operację w NFZ. Będziemy oglądać w 40k przez cyberwczepy w oczach jak w Cyberpunku xD

PS Rudzki pod respiratorem ciągle będzie miał ból wiadomo czego o nas xD
» 1 maja 2019, 23:57 #220
CHRCH: Zazdrość chłopcy, a wystarczyłoby gra jak na to klub zasługuje
» 2 maja 2019, 00:11 #219
wrobel1992: Luke88, a nie obawiasz się, że my teraz przez kilka/kilkanaście lat podzielimy los Liverpoolu? U nas wszystko wydaje się być do góry nogami, a zarząd niezbyt dobrze reaguje na zły stan rzeczy.
Po za tym nie wiem jak można porażkę Liverpoolu podnosić prawie do rangi naszego awansu do Top4 czy czegoś podobnego...
» 2 maja 2019, 07:46 #218
CHRCH: Wrobel, to po prostu zazdrosc. Liverpool to jest obecnie TOP a my jestesmy w doopie.
» 2 maja 2019, 09:42 #217
Diabelred: Messi mowil, ze w tym sezonie ida po LM, no i dzis zrobili bardzo duzy krok do tego celu. Dalej ktos twierdzi, ze Argentynczyk nie poradzilby sobie w Anglii? Teraz Messi ma juz na koncie bramki przeciwko calemu Top 6 PL. Szkoda, ze City dalo ciala w dwumeczu z Tottenhamem, bo bylby fajny final, a tak raczej nie sadze by ktos z dwojki Ajax/Tottenham moglby postawic sie Barsie. Nie chcialbym byc teraz na miejscu kibicow LFC grac taki sezon, a najprawdopodobniej zostana po raz kolejny z niczym.
» 1 maja 2019, 23:44 #216
pies: Tylko debil albo fanboy CR7 powie że nie poradzi sobie w Anglii
» 1 maja 2019, 23:47 #215
CHRCH: "nie poradzilby sobie w anglii" to nie jest do konca takie jasne. Zauważ, że City guardioli nie jest takie angielskie, powiedzialbym bardziej, że wiele zalezy od klubu niż samego kraju. U nas problemem jest "klub" a nie jego lokalizacja.
» 2 maja 2019, 09:45 #214
pies: Barca ma trenera pragmatyka nie grają mega ofernsywnie, solidnie w obronie i jadą dalej na wszystkich frontach. Real ZZ nie porywał, miliony wrzutek a sukces olbrzymi. Trzeba czekać jaką drogą pójdzie Ole
» 1 maja 2019, 23:43 #213
ZnamSie: Jak masz takich piłkarzy jak Ronaldo i Messi, to musisz wygrywać. Nie da się z nimi w składzie nic nie osiągnąć.
» 1 maja 2019, 23:40 #212
CHRCH: Da si3 niestety.
» 1 maja 2019, 23:44 #211
pies: Messi z Argentyną tylko coś z młodzieżówką ugrał. Najważniejsze to mieć trenera który podporządkuje całą drużynę pod niego
» 1 maja 2019, 23:44 #210
lukJakubowski: Ja się cieszę. Lubię, kiedy Liverpool dostaje po mordzie. Zawsze życzę im porażek. Już tak mam. Wyobrażacie sobie ich zwycięstwo w LM? Przecież ich polscy kibice nie daliby nam żyć.
Jurgen pasuje do Liverpoolu. Facet mentalnie jest stworzony, by ich prowadzić. Przegryw szefem przegrywów. :) Szybciej My wrócimy na tron, niż FCL. City za jakiś czas zostanie opuszczone przez Pepa i też zostaną tam nasyceni zawodnicy i skład wymagający zmian.
Będziemy walczyć o czołówkę.
» 1 maja 2019, 23:31 #209
mikon70: Jedyne czego im zazdroszczę w tym sezonie to tego, ze jednak bardziej wyrównana rywalizację prowadzą z city o majstra i to, ze zapewnili sobie następny sezon w lm. Beka z nich za to, ze pewnie był ubaw jak przewalilismy na camp nou 3:0, a teraz sami tego dokonali. Kolejny rok bez pucharu. Najśmieszniejsze, ze tacy lepsi od United podobno, o kilka klas i niewiadomo co, a w końcowym rozrachunku bez pucharu
» 2 maja 2019, 00:18 #208
Wirus: Messi na 100% zgarnie w tym roku Złotą Piłkę i to bardzo zasłużenie.
Jego zawziętość w grze i wzroku jest większa niż całego naszego zespołu razem wzięta, to jest masakra jacy nasi piłkarze typu Pogba czy Martial są przy Messim - jak mrówka przy lwie.

Co do meczu, to Barcelona na luzie, ale rozwaliła Liverpool (i bardzo dobrze), szkoda tylko, że Dembele nie wykorzystał ostatniej akcji meczu, bo jakby było 4:0, to na 100% awans miałaby Barcelona, a tak oceniam na 95%.
» 1 maja 2019, 23:28 #207
JebikMUTD95: Powiem Ci, że nawet mając ten rewanż na własnym terenie, żeby wrócić do gry w LM musisz odrabiać straty to już nie ma większego znaczenia 3 czy 4 bramki, które w dodatku trzeba strzelić takiej drużynie jak Barcelona. Każdy wie, że Barcelonie bardzo trudne jest strzelić jedna bramke. Linie defensywy mają świetna, a Ter Stegen to klasa światowa i nie raz wykonywał kapitalne interwencje. Jednak pomijając defensywę Barcelony, która Liverpool może przebić i zbliżyć się do powrotu w walce o finał, ale oglądając w tym sezonie Messiego, po którym widać ten głód w jego grze, że jest głodny bramek i kolejnych sukcesów jak nigdy z pewnością będzie chciał w rewanżu dobić ta jedna bramka na wyjeździe Liverpool. Wtedy mogliby pozwolić sobie na grę trak jak na Old Trafford.
» 2 maja 2019, 00:11 #206
Lokator23: Na moje to Liverpool ma jeszcze szanse. U siebie to bedzie calkiem inna druzyna a strzelac bramki potrafia. A Barcelona na wyjazdach to tez inna druzyna a to wielkie baty od PSG poznied od Romy. Nie skreslalbym Liverpoolu jeszcze
» 2 maja 2019, 01:30 #205
RyannMistrz: Co do złotej piłki, to za tamten sezon też powinien dostać. I za kilka sezonów gdy wygrywał C. Ronaldo też.
» 2 maja 2019, 10:25 #204
braku: Barca od 15 lat gra z messim w składzie. Ciężko by się z nimi grało jak by mieli zasloniete oczy. Czekam na ten dzień kiedy mikrus zakończy karire
» 1 maja 2019, 23:15 #203
Blau: Jak wypadł "najlepszy obrońca wszechczasów" na tle Mesjasza i spółki? (nie mogłem obejrzeć niestety tego pięknego widowiska, jakim jest porażka Live)
» 1 maja 2019, 23:14 #202
JakNiejoseTOkto: Dembele to brat Martiala taki troche.
» 1 maja 2019, 23:08 #201
VelDan: Śmiać mi się chce jak staracie się bronić słaba grę MU tekstami "bo somsiad też słabo". Różnica jest taka że w ciągu dwoch lat mają finał i półfinał i za rok też będę w lm. Mało? Może i mało ale widać pracę obecnego trenera
» 1 maja 2019, 23:06 #200
ferdas: Różnica taka że Barca w tym meczu widać że była pełna obaw stąd ich gra wyglądała nawet momentami troche rozpaczliwie a z nami grała jak z outsiderami w pucharku sparingowym w lato
» 1 maja 2019, 23:09 #199
Luke88: I co z tego jak wszystko przegrają. Klopp by przegrał nawet tamten finał LE z Ajaxem.
» 1 maja 2019, 23:09 #198
DjTED: My w ciagu trzech lat z Siwym mieliśmy Le , Puchar i kakao kap. Graliśmy w superpucharze europy. Widać było pracę naszego poprzedniego trenera... Argument z d...
» 1 maja 2019, 23:11 #197
helupa: tylko zobacz amebo jaką drużynę zbudował klopp a jak wygląda nasza, porównanie niebo ziemia.
» 1 maja 2019, 23:13 #196
sisinho: Ale jakie porównanie? Wpier... w LM, żenua w Carabao, Żenua w Pucharze Anglii, jedynie walczą w lidze a i tak mogą nic nie wygrać. Chłop juz 3 czy tam 4 rok będzie prowadził wielki klub, wydaje miliony a dalej nic nie zdobył. Rozumiem gdyby ktoś powiedział takie słowa o Tottenhamie gdzie się praktycznie nie wydaje i gra się 13-14 zawodnikami, ale klub który wydaje setki milionów a nic nie zdobywa to gadanie o "wielkiej druzynie" mija się z celem.
» 2 maja 2019, 01:28 #195
eragon30971: Kloppowi zabrakło wyrachowania. Ma rewanż u siebie, gdzie jest niepokonany od dłuższego czasu, ma 0:1 na trudnym terenie, a i tak za wszelką cenę próbuje odrobić. Happy footbal, który tak bardzo kochają ich kibice jest ich gwoździem do trumny.
Ale łatwo się mądrzyć po meczu.
» 1 maja 2019, 23:06 #194
DjTED: Trzeba ogladać i oklaskiwać Messiego i Ronaldo bo za naszego zycia może juz nie być takich piłkarzy
» 1 maja 2019, 23:06 #193
Degearecznik: O matko, nie zesraj się. Po każdym meczu barcelony czytam ten sam komentarz
» 1 maja 2019, 23:42 #192
DjTED: Czyli co mecz trzeba go oklaskiwać....
» 2 maja 2019, 00:57 #191
Luke88: Nie oglądałem ale pewnie specjalista od przegrywania kazał grać piękny happy football. Niby tacy super, tacy och i ach a tyle samo co my wyrwali. Niech city wygra tą ligę a ten looserpool spłonie.

Mou > klopp zawsze i wszędzie.
» 1 maja 2019, 23:05 #190
lukiton0589: Teraz Valverde pogra rezerwowymi w lidze, LFC idąc za ciosem przegra pierwszym garniturem z Newcastle i we wtorek na truchtanego spokojne 1-0 na Anfield dla Barcelony.
» 1 maja 2019, 23:05 #189
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 23:07

Brawa dla Barcelony... Dembele... bez komentarza

Liverpool choć przegrał tyle co my, prezentował się zupełnie inaczej, widać było że Barca się ich obawia stąd taka była ich gra ale to Barca i rozpykali ich jak dzieci a mogli wyżej
» 1 maja 2019, 23:05 #188
kckMU: Dembele z taką skutecznością idealnie pasuje do United z tygodniówką 500k.
» 1 maja 2019, 23:01 #187
RedsFan: Brawa dla Barcelony szkoda tych 2 ostatnich akcji powinno być 5:0
» 1 maja 2019, 23:00 #186
Sideswipe: Boże jaki z tego Dembale jest tłuk
» 1 maja 2019, 22:59 #185
vanantygaal: Koleś w dwie minuty pobił wszystkie osiągnięcia Rashforda, Lukaku i Zlatana razem wziętych
» 1 maja 2019, 23:01 #184
Sideswipe: dokładnie, trzeba się chyba cieszyć tym co jest bo zawsze mogło być gorzej
» 1 maja 2019, 23:06 #183
cinek26: Mina Klopa bezcenna:)
» 1 maja 2019, 22:59 #182
Krzysiek88: Barcelona to Messi . Widać, że bez niego to Barcelona będzie się biła po czole jak tak będą wykorzystywać sytuacje jak Dembele ;p
» 1 maja 2019, 22:59 #181
DjTED: 6:1 powinno być w tym meczu
» 1 maja 2019, 22:59 #180
lukiton0589: Messi mógł sam strzelić na 4-0
» 1 maja 2019, 22:58 #179
artix206: Moderatorzy, dystansu.. Zabawny był ten komentarz co do radości po golu Messiego :D
» 1 maja 2019, 22:55 #178
Assault: To jak się nazywał ten najlepszy obrońca w historii PL, którego jeszcze nikt nie przedryblował? Hehe
» 1 maja 2019, 22:50 #177
Carlitozz: Wyszedl z założenia ze jak bedzie uciekał to go nie przedrybluje nikt.
» 1 maja 2019, 22:51 #176
iMarMU: Leo van Massi :)
» 1 maja 2019, 22:51 #175
maticr7: Przecież ani razu go nie minął nawet,to o co chodzi.
» 1 maja 2019, 23:06 #174
sirtomas: A niby tyle nas dzieli od Liverpoolu heh
» 1 maja 2019, 22:50 #173
NexaT: 26 punktów. tyle nas dzieli.
wyszli znawcy, z DjTED na czele. United takie wspaniałe. xD
» 1 maja 2019, 22:52 #172
lukiton0589: I co z tych 26 pkt. Liczy się tylko 1 miejsce!
» 1 maja 2019, 22:53 #171
Krzysiek88: Tyle, że my od kilku lat nie gramy w piłkę a bardziej kopiemy się po czole. Nie wspominając o poziomie naszego zarządu. Więc tak. Jesteśmy daleko od Live I City ( chodź Live nie wygrywa ) to podoba mi się jaką pracę wykonuje Klopp .
» 1 maja 2019, 22:56 #170
DjTED: Jak my zajęliśmy 2 miejsce w lidze w zeszłym roku i też dojechaliśmy reszcie (A nam City) to się cieszyles? Dla mnie to była porazka
» 1 maja 2019, 22:56 #169
eMGieKa: Lukiton,idź odpocznij. Dla nas się top4 powinno liczyć,a i do tego nam daleko,a maluj se świat swoimi kredkami xd
» 1 maja 2019, 22:56 #168
DjTED: I jaka ta różnica między nimi A nami? Oni dostali 3 my też, oni nic nie wygrają i my tez.... Tyle że będą mieli top 4
» 1 maja 2019, 22:50 #167
Me89v2: W pucharach żadna. Oni chociaż co tydzień cieszą oczy kibiców a my co miesiąc albo rzadziej
» 1 maja 2019, 22:51 #166
DjTED: to fakt, grają ładniej, ale przegrywają tak samo
» 1 maja 2019, 22:54 #165
dagoberto: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 23:28

Tu chodzi o poziom gry, oni sa od nas aktualnie lepsi o 2 klasy jak nie 3. Barca miala fure szczescia ze nie stracila zadnej bramki, sa topowe druzyny jesli chodzi o poziom gry takie jak barca, real, bayern, juve, city, czy live wiec wygranie LM jest bardzo trudne ale bedac w topie i grajac polfinaly finaly wkoncu sie wygra. A my ? My gramy padaczke pilkarzom nie chce sie biegac walczyc i poziomem gry odstajemy i co z tym idzie nie ma polfinalow czy finalow wiec nie ma trofeow. Cieszy mnie ze live przegralo ale trzeba przyznac ze dobili do topowego poziomu. Dawno nie widzialem zeby kros tak gral z barca na camp nou, ale pilka bywa okrutna dzis taka byla dla live.
» 1 maja 2019, 23:26 #164
vanantygaal: Znów najwybitniejszy trener wszechczasów, który mógłby być bezdyskusyjnym wybawcą i cudotwórcą w MU zostanie najprawdopodobniej bez żadnego trofeum...
» 1 maja 2019, 22:49 #163
CHRCH: Ale panowie, podobnie oberwalismy jak L pool. Więc z naszym składem nie jest tak źle. Zmieniamy trenera i jedziemy po trofeum!
» 1 maja 2019, 22:49 #162
FergusonHistory: Klop niby coś tam klepał ze swoimi cały sezon a i tak został z niczym,co za typ
» 1 maja 2019, 22:49 #161
iMarMU: To Liverpool wcale nie lepszy od nas :) hahah
3 w plecy ;)
Jak narazie oczywiście :)
» 1 maja 2019, 22:48 #160
Diabelred: Coz, tak gra najlepszy pilkarz na swiecie. :)
» 1 maja 2019, 22:48 #159
lukiton0589: Super teraz niech Newcastle poprawi
» 1 maja 2019, 22:47 #158
rvn10: Kloop jak zwykle chwalony ale nic nie wygra hehe
» 1 maja 2019, 22:47 #157
FergusonHistory: Głardjola pewnie odpłynął hahahahaha
» 1 maja 2019, 22:46 #156
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 22:46

Ostro go wkur...zyli
» 1 maja 2019, 22:46 #155
Amycus: DDG > Alisson
» 1 maja 2019, 22:46 #154
Spawn23: Akurat ten strzał był ciężki do obrony.
» 1 maja 2019, 22:47 #153
eragon30971: Mam wrażenie, że mógł trochę lepiej ustawić murek.
» 1 maja 2019, 22:48 #152
Krzysiek88: Alisson był bardzo blisko. De Gea niech lepiej się weźmie do roboty bo buja w obłokach.
» 1 maja 2019, 22:49 #151
dawid27154: Z oceną się zgodzę, jeśli jednak wyrażasz ją na podstawie tego meczu to gratuluje myślenia.
» 2 maja 2019, 00:42 #150
Spawn23: Liverpool to jednak przegrywy.
» 1 maja 2019, 22:46 #149
Krzysiek88: Jeśli Messi zakończy karierę to nie będzie Barcelony tyle w temacie. Wystarczy poczekać ;).
» 1 maja 2019, 22:46 #148
Kilerek7: Messi jest wybitny.
» 1 maja 2019, 22:46 #147
wider: salah xD
» 1 maja 2019, 22:45 #146
Me89v2: Odpadna na własne życzenie.
» 1 maja 2019, 22:46 #145
Me89v2: Ten mecz potwierdza że z Barca będzie bez Messiego jak z realem bez Ronaldo
» 1 maja 2019, 22:45 #144
arczibald: Otóż to. Barcelona to 50% Messi a może i więcej. Ciężko im będzie bez niego.
» 1 maja 2019, 22:46 #143
sisinho: Ten mecz potwierdza że salah to nie półka CR, Ronaldo a nawet Mbappe.
» 1 maja 2019, 22:47 #142
Sideswipe: On jest najlepszy.
» 1 maja 2019, 22:44 #141
CHRCH: Messi;)
» 1 maja 2019, 22:44 #140
arczibald: Co Messi to Messi ;)
» 1 maja 2019, 22:44 #139
Krzysiek88: PO meczuuuu. No nic trza liczyć na Ajax.
» 1 maja 2019, 22:44 #138
Me89v2: No to już znamy finał :)
» 1 maja 2019, 22:43 #137
iMarMU: Ajax :)
Mój faworyt do wygrania LM :)
» 1 maja 2019, 22:41 #136
lukiton0589: Jeszcze 3 i rzekłbym, że LFC może skupić się na lidze... ale nie wróc tam też już pozamiatane
» 1 maja 2019, 22:41 #135
NexaT: No, pozamiatane jak cholera. 1 punkt straty i 2 kolejki do końca. Zero, powtarzam - zero szans na mistrza.

I pisze to kibic United, którego klub walczy o LE, a o mistrzostwie zapomniał w październiku. Weźcie miejcie trochę wstydu przed samymi sobą.
» 1 maja 2019, 22:43 #134
FergusonHistory: Dawaj Leo jeszcze trójeczkę i finał,klop znów bez niczego :)
» 1 maja 2019, 22:40 #133
Qbek: Liverpool ma ten sam problem co my. Za dużo ciemnoskórych.
» 1 maja 2019, 22:39 #132
wedel242: Ale śmieszna Barcelona, mam nadzieję że dostaną w Anglii...
» 1 maja 2019, 22:37 #131
Sideswipe: i spoko, dobrze że to Messi a nie znowu gryzoń z golem
» 1 maja 2019, 22:36 #130
DjTED: No i wkurzyli
» 1 maja 2019, 22:36 #129
Me89v2: No i kij w du..
» 1 maja 2019, 22:36 #128
Mati0074: niby to nasi rywale ale koniec koncow wolalbym angielska druzyne triumfujaca w lm. Kibice united wola zeby zaden angielski nie wygral ale ja osobiscie mam dosc dominacji hiszpanii w lm a liverpool gra pieknie w tym meczu wielka zazdrosc !
» 1 maja 2019, 22:33 #127
Me89v2: No zazdro wudzac pool rywalizujacy jak równy z równym na camp
» 1 maja 2019, 22:35 #126
artix206: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 22:51

Tottenham proszę bardzo. Byle nie City i Liverpool :)
» 1 maja 2019, 22:50 #125
Me89v2: Tylko się Messi położy i gwizdek
» 1 maja 2019, 22:33 #124
Sancho: Dawać barca, jeszcze jedną
» 1 maja 2019, 22:28 #123
DjTED: To jest wszystko do czasu aż wkurza messiego
» 1 maja 2019, 22:27 #122
lukiton0589: Już Messi wyłożył patelnię Vidalowi na 2-0
» 1 maja 2019, 22:29 #121
Sideswipe: Nie widać tej magii Camp Nou i wielkiej Barcy, z bólem serca trzeba przyznać, że są o niebo lepsi od nas.
» 1 maja 2019, 22:24 #120
CHRCH: I co powiesz Messi out jak pogba?
» 1 maja 2019, 22:26 #119
eragon30971: Na Anfield Lpool powinien ich pocisnąć.
» 1 maja 2019, 22:29 #118
Sideswipe: chrch ja przez chwilę uwierzyłem, że serio o Pawełku to wszystko piszesz, Tobie z kolei trzeba oddać to, żeś dobry troll.
» 1 maja 2019, 22:35 #117
CHRCH: Wyjaśnij, czekam na rzeczową argumentację.
» 1 maja 2019, 22:40 #116
lukiton0589: W końcu Coutinho zszedł. Barca zacznie grać w 11
» 1 maja 2019, 22:22 #115
Me89v2: No nie wierzę. Jak oni dalej nie mają gola
» 1 maja 2019, 22:20 #114
eragon30971: Ale Barcelona to łajzy. Najpierw robią kontrę, kiedy ich gość leży na murawie, Liverpool gra fair Play i zatrzymuje grę, a Barca oddaje im piłkę wybijając za linię bramkową...
» 1 maja 2019, 22:20 #113
Spawn23: Typowa Barceloną. Oczekujesz od nich honoru i klasy?
» 1 maja 2019, 22:23 #112
lukiton0589: Coutinho do zmiany wszystko psuje
» 1 maja 2019, 22:19 #111
lukiton0589: Mane to obecnie gorszy nurek niż salah.
» 1 maja 2019, 22:16 #110
Me89v2: Daleko im do suareza
» 1 maja 2019, 22:19 #109
Me89v2: Barca z ddg w obecnej formie już by przegrywala hehe
» 1 maja 2019, 22:15 #108
DjTED: DDG na lekcje do ter Stegena
» 1 maja 2019, 22:10 #107
kujawa: Bardzo dobry mecz, nie spodziewałem się że live będzie wstanie tak operować piłka na campie, po pierwszej połowie powinien być remis, bardzo wyrównane spotkanie
» 1 maja 2019, 21:57 #106
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 22:08

Racja wyrównany i nawet wydaje mnie sie, że to Liverpool fajnie atakuje, ale bez wykończenia (jak my ostatnio mamy w zwyczaju) Barca ma jednak weteranów. Musza wygrać wysoko u siebiw bo na Annfield mogą mieć kłopoty.
» 1 maja 2019, 22:07 #105
DjTED: Mam nadzieję , że Ole jest na trybunach
» 1 maja 2019, 21:55 #104
lukiton0589: Barcelona na spacerku. Pewny finał.
» 1 maja 2019, 21:52 #103
RedsFan: Przecież Barca nie gra jakichś swietnych zawodów. Fakt wygrywaja, ale jakos mnie ich gra nie porywa, jakby trochę mam wrażenie, że niedoceniaja przeciwnika. Oby im sie to nie zemscilo. Bardzo razi jak Suarez lub Messi stoja na kilometeowym spalonym i nie kwapia sie do powrotu. Cóż cieszy prowadzenie Barcy mam nadzieje, że strzela więcej goli bo w Liverpool mogą mieć ciężko.
» 1 maja 2019, 21:48 #102
Me89v2: Mecz jest wyrównany a podjarki jakieś piszą że barca ich muci. Fu..logic
» 1 maja 2019, 21:50 #101
Krystiano98: Dokładnie, dosyć wyrównany mecz. Szkoda, że Salah nie wyszedł na mecz.
» 1 maja 2019, 21:50 #100
sisinho: Po prostu widzą że trafili na przereklamowanych bolców i się bawią. Taki Salah idzie z kontrą i ma po drugiej stronie Robertsona ale ma klapki na oczach i nie poda, a Messi czy Vidal potrafią zrobić cross na 2 strone.
» 1 maja 2019, 21:50 #99
RedsFan: W tej 1 polowie Barca mogla stworzyć więcej zagrożenia gdyby tylko chciala. Jakos dziwnie ten ich atak czasami wygląda jakby im sie nie chciało (przynajmniej gra bez pilki tak wygląda) jak juz maja pilke to zupelnie inni zawodnicy.
» 1 maja 2019, 21:54 #98
lukiton0589: W pierwszej połowie karny ewidentny i byłoby zapewne 2-0
» 1 maja 2019, 22:01 #97
Dodge: Jest analiza var, która analizuje każda sytuacje, ale dalej ludzie piszą ze karny ewidentny xd
» 1 maja 2019, 22:14 #96
sisinho: W podcinki się bawią, no nieźle klepią :)
» 1 maja 2019, 21:48 #95
CHRCH: Niestety ale nam jeszcze trochę brakuje do tych podcinek;)
» 1 maja 2019, 22:33 #94
rreddevilss: Martial faktycznie mało ale zobaczcie że on mało kiedy grał w 1 składzie, do tego prawie nigdy nie grał pełnych 90 minut..
» 1 maja 2019, 21:47 #93
Sideswipe: a ile gra Mata czy Bailly, który jest tak poza tym środkowym obrońcą?
» 1 maja 2019, 21:50 #92
pawelisto2: Barcelona to zespół z innej bajki, wygrywać 1:0 przeciwko 12 zawodnikom Liverpoolu to naprawdę sztuka.
» 1 maja 2019, 21:47 #91
Me89v2: Dobrze że się Messi do kfc nie doturlal
» 1 maja 2019, 21:45 #90
Snakus: Mane, gdzie wykończenie chłopie?
» 1 maja 2019, 21:40 #89
CHRCH: Patrzcie ile Messi biega, ale wy zawsze znajdziecie kozła ofiarnego czytając pudelka.
» 1 maja 2019, 21:40 #88
RafixBlue: tylko że on jest w stanie wygrać mecz w pojedynkę
» 1 maja 2019, 21:44 #87
NoLogo: Messi mądrzej stoi niż typ którego próbujesz bronić biega.
Czysta abstrakcja w próbie porównywania tych dwóch zawodników. Piłeś - nie pisz.
» 1 maja 2019, 21:45 #86
Sideswipe: no ile biega? Dużo.
» 1 maja 2019, 21:45 #85
CHRCH: Kto strzelał City na 3:2, zapomniało się? Druga sprawa patrzcie ile piłek traci Messi i nie biega. Lalusie.
» 1 maja 2019, 21:49 #84
NoLogo: Koronny argument, JEDEN mecz przez 3 lata. Nie no ja to bym dał nowy kontrakt tak z 500k za mecz...
Sorry ale nie przepadam za Messim to jednak nieporównywalny wpływ ma na swój zespół i już jednak wypracował sobie pozycję w klubie żeby tak, a nie inaczej grać.
I nie chcę burzyć twoich fantazji o celebrycie ale tu masz zaawansowanego wiekowo Messiego wysoko ustawionego, a próbujesz to jakoś nieudolnie porównać do poczynań młodego, podobno silnego środkowego pomocnika za dychę i peta.
» 1 maja 2019, 21:54 #83
CHRCH: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 21:59

Kolego, musisz być bardzo ograniczony wzrokowo lub umysłowo. Bez obrazy ale wciśnij Messiego do united i co myślisz, że będzie? Jeśli nie wiesz to pomyśl jeszcze raz.
» 1 maja 2019, 21:58 #82
NoLogo: Z całym brakiem szacunku ale kolegami to nie jesteśmy i nie będziemy.
Nie mam zamiaru gdybać o Messim w United, bo wróżbitą nie jestem, komentuje to co aktualnie się odwala w klubie i na boisku. A jak ci sprzedadzą gwiazdorka do Realu czy gdzie indziej to mam nadzieję, że polecisz za nim na ich stronę, żebyś już więcej nie raczył nas tutaj swoimi 'błyskotliwymi' wpisami, o światowej klasy pomocniku, albo że Ole nie jest profesjonalnym managerem.
» 1 maja 2019, 22:10 #81
CHRCH: Czyli po prostu nie rozumiesz czym jest piłka nożna. Typowy zjadacz ziemniaków. Jeśli się doksztalcisz wrócimy do dyskusji. Jak już do tego dojdzie daj mi znak na priw.
» 1 maja 2019, 22:18 #80
NoLogo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 03:44

Dyskutować - nie. Nie próbuję zgrywać pseudo eksperciny, czytaj ze zrozumieniem - tylko komentuje aktualną sytuację.
Wytknąć CZASEM głupotę twoich 'argumentów' - a i owszem, chętnie.
» 2 maja 2019, 03:41 #79
CHRCH: To mam nadzieje, że nie będziesz komentował biegania Pogby skoro nie będziesz zgrywał eksperciny w innym wypadku patrz wpis wyżej :)
» 2 maja 2019, 09:52 #78
CHRCH: Na marginesie, zespól barcy jest budowany pod Messiego, wystarczy przeczytać biografię Ibry.
» 2 maja 2019, 11:48 #77
NoLogo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.05.2019 13:10

Serio masz ograniczenia w czytaniu ze zrozumieniem. Komentowanie - odnośnie tego co się aktualnie dzieje, działo w klubie, poczynania kopaczy, jak ktoś zagrał itd.. Zgrywanie eksperciny - ty z pseudo wywodami typu 'wsadź tego czy tamtego do drużyny', wróżenie ten się nie nadaje na dyr, menago, zawodnika.
Ja oceniam kogoś za to jaką 'pracę' ktoś wykonał, ty z mentalnością cebulowego janusza z góry zakładasz to czy tamto.
Dla ciebie to chyba by to trzeba przedstawić w formie kolorowanki. Już chyba nie powinny mnie zaskakiwać głupoty, które wypisujesz w komentarzach.

Pod Messiego budowany zespół bo to ktoś, z całą moją antypatią do niego, kto od zawsze pokazuje, że warto na niego stawiać. Ciągle próbujesz durnie przyrównać go do gwiazdorka, twój argument jest inwalidą. Tyle i nie pozdrawiam.
» 2 maja 2019, 13:07 #76
sisinho: Najwazniejszy mecz sezonu a ten zamiast TAA i shaqiriego wystawia Milnera i Gomeza. W zasadzie grają bez napastnika więc juz lepszy shaqiri niz Milner albo Wijnaldum, no chyba że o to chodzi by nic nie strzelić.
» 1 maja 2019, 21:37 #75
Krystiano98: Z Barca u siebie tylko idiota wyjdzie ofensywnie
» 1 maja 2019, 21:39 #74
sisinho: Jak na razie defensywnie też im nie wychodzi bo Barca sobie klepie ładniutko, kwestia czasu jak wpadnie 2 i 3 bramka.
» 1 maja 2019, 21:42 #73
Me89v2: Gdzie wy widzicie to klepanie Barcy to ja nie wiem. Mega wyrównany mecz.
» 1 maja 2019, 21:47 #72
Me89v2: To mógłby być finał. Dwie równe ekipy dziś.
» 1 maja 2019, 21:37 #71
lukiton0589: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.05.2019 21:39

Wstawienie looserpolu do finału kosztem ajaxu to jakaś kpina
» 1 maja 2019, 21:37 #70
CHRCH: Oglądałem wczoraj ajax, i jest w stanie pokonać barce, mało tego gra podobnie.
» 1 maja 2019, 21:53 #69
vanantygaal: wykończenie jak u rashforda;)
» 1 maja 2019, 21:37 #68
lukiton0589: Ale Barca ich wozi. Ale cienkie pionki