Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Wolverhampton - Manchester United 2:1. Czerwone Diabły za burtą Pucharu Anglii...

» 16 marca 2019, 22:51 - Autor: Bart - źródło: DevilPage.pl
Manchester United zakończył przygodę z Pucharem Anglii w tym sezonie, przegrywając na wyjeździe z Wolverhampton 1:2 (0:0). Gospodarze zdominowali drużynę Czerwonych Diabłów, która przez całe spotkanie nie miała żadnego pomysłu na grę.
Wolverhampton - Manchester United 2:1. Czerwone Diabły za burtą Pucharu Anglii...
» Zawodnicy Manchesteru United nie mieli pomysłu na Wolverhampton w sobotnim meczu
Oceń zawodników:
Sergio Romero
Diogo Dalot
Victor Lindelöf
Chris Smalling
Luke Shaw
Ander Herrera
Nemanja Matić
Paul Pogba
Jesse Lingard
Marcus Rashford
Anthony Martial
Andreas Pereira
Juan Mata
Scott McTominay

Oddano 58 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Ole Gunnar Solskjaer na ćwierćfinałowego starcie z Wovles na Molineux wystawił mocny, ofensywny skład. W wyjściowej jedenastce znaleźli się Martial, Lingard i Rashford. Niestety nie przełożyło się to na odważną i szybką grę w pierwszej części meczu.

Pierwsza ciekawa sytuacja miała miejsce dopiero w 28. minucie spotkania. Ruben Neves próbował bardzo mocnego strzału wolejem sprzed pola karnego po rzucie rożny. Sergio Romero odnotował wtedy pierwszą ważną interwencję.

Odpowiedzią, jedyną w tej części meczu, był wolej Diogo Dalota po zgraniu futbolówki przez Paula Pogbę. Portugalczyk uderzył mocno z około 20 metrów, ale nabił łokieć Jonathana Castro Otto. Sędzia okazał się pobłażliwy dla Wilków i zakwalifikował to jako przypadkowe zagranie.

Najlepszą okazję na wyjście na prowadzenie przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45 minut miał Diogo Jota. Napastnik Wolverhampton wykorzystał kontratak swojego zespołu, znalazł się przed Romero i uderzył technicznie w kierunku długiego słupka. Bramkarz United odczytał jednak świetnie zamiar rywala i skutecznie zablokował piłkę.

Zaraz po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę meczu, pazury pokazał Marcus Rashford. Anglik urwał się na pełnym sprincie i zbiegł do boku pola karnego. Atak zakończył mocnym uderzeniem prawą nogą. Trafił jednak tylko w siatkę boczną.

W 53. minucie Sergio Romero potwierdził, że pomimo braku regularnej gry, ciągle należy do czołówki bramkarzy na świecie. Argentyńczyk instynktownie podbił futbolówkę po mocnym strzale głową z bliskiej odległości w wykonaniu Jimeneza, kierując ją na poprzeczkę. Piłka nieuchronnie zmierzała do siatki, a Romero uratował United przed stratą bramki w pięknym stylu.

Wydawało się, że gra United minuty na minutę wygląda dużo lepiej, ale nie przekładało się to bezpośrednio na zagrożenia bramki Ruddy’ego. Niestety to gospodarze jako pierwsi zdołali sforsować defensywę United. Raul Jimenez w dużym zamieszaniu w polu karnym i z bardzo trudnej pozycji zdołał obrócić się na pięcie i niespodziewanie oddać mocny strzał z kilku metrów. Sergio Romero nie miał większych szans w tej sytuacji.

Wilki poszły za ciosem i w 76. minucie Diogo Jota zmusił Luke’a Shawa do błędu, wyrwał mu futbolówkę i ruszył sprintem do ataku. Później przymierzył dokładnie tuż przy krótkim słupku bramki Romero i powiększył prowadzenie gospodarzy.

W 82. Victor Lindelof wykonał ostry, spóźniony wślizg i brutalnie potraktował Diogo Jotę. Po sprawdzeniu VAR arbiter cofnął swoją pierwotną decyzję o czerwonej kartce dla Szweda i ukarał go tylko żółtym kartonikiem.

Na ostatnie minuty Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się wprowadzić Juana Matę i Scotta McTominaya. Murawę opuścili Jesse Lingard oraz i Nemanja Matić. Wilki jednak do końca spotkania perfekcyjnie wykonywały swoje założenia taktyczne.

W doliczonym czasie gry kontaktowego gola zdołał wcisnąć jeszcze Marcus Rashford. Anglik trafił do siatki rywali ze środka pola karnego wykorzystując podanie Shawa. Bramka ta przyszła jednak znacznie za późno, aby odwrócić losy tego spotkania.

Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2:1 (0:0)
Bramki: Jimenez 70', Jota 76' - Rashford 90'+5'

Wolverhampton: Ruddy – Boly, Coady, Saiss – Otto, Neves, Moutinho, Dendoncker, Doherty – Jota (Adama 87'), Jimenez (Costa 90')

Manchester United: Romero – Dalot, Lindelof, Smalling, Shaw – Herrera (Pereira 71'), Matić (Mata 86'), Pogba – Lingard (McTominay 86'), Rashford, Martial

« Poprzedni news
Nemanja Matić przekroczył limit żółtych kartek
Następny news »
Statystyki: Wolverhampton vs Manchester United 2:1

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (415)


Bylak: Skriniar lub De Ligt takich śo widziałbym u nas. PO wan-bissaka, śpd Ruben Neves, PS Pepe, Marzenie Mbappe.
» 19 marca 2019, 08:19 #414
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2019 10:56

Do obrony przyjdzie Alderwaireld lub Manolas, nie łódźmy się Ed lubi promocję, on nawet w Smallinga nadal wierzy. Wan Bissaka pewnie wybierze inny klub, Rubenem Nevesem pewnie się nie zainteresujemy albo nas spłoszą ceną, z Sancho będą dlugie negocjacje i spalą na panewce i będziemy się ratować Bergwijnem. Alexisa nikt nie kupi jak i reszty. To wersja pesymistyczna:-)
» 19 marca 2019, 10:55 #413
Daka: Ten Wan-Bissaka to rzeczywiście taki dobry? Czy jest to może jakiś hype wśród fanów MU, jak swego czasu na Boli Bolingoli-Mbombo po naszych meczach z Club Brugge?
» 19 marca 2019, 12:28 #412
sauerlandevent7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2019 22:59

Moim zdaniem Pochettino to jak 60 letni Wenger , gość którego zespoły graja ładni i miło dla oka , ale w kluczowych momentach sezonu brak u piłkarzy tej iskry , którą potrafił wyzwolić Ferguson czy teraz Pep.

Ole zasłużył na przynajmniej rok , chociażby dlatego by sprawdzić w dłuzszej perspektywie czy człowiek Manchesteru potrafi odbudować United tak jak wielokrotnie mówiono - Giggs na menadżera itd.
Tyle lat straconych i moim zdaniem warto zaryzykować z Ole , a nóż się uda.

A co do transferów to liczę na przynajmniej cztery - najlepiej Alderweireld, Orban, Neves , Politano i przy okazji wyczyścić szatnie z kilku defensorów
» 18 marca 2019, 22:40 #411
CeTe: Jak ma wydobyć iskre z zawodników jak u niego jest jedna wyjściowa 11 i brak jakościowej ławki? Bądź bardziej obiektywny. Poche często musi sięgać po jakiś wychowanków i na nich stawiać bo totki nie robią transferów. Podstawowi zawodnicy mają po 3tys min na boisku bo nie kim rotowac. Więc na Poche trzeba być bardzo obiektywnym. Z jednej strony można patrzeć na to że jego drużyna nic nie może wygrać ale z drugiej z jakimi przeciwnościami musi się mierzyć. I tak według mnie trzeba podziwiać jego pracę że bez wsparcia utrzymuje twn klub tak wysoko w tabelii. Wyobrażasz sobie Guardiole bez transferów w momencie przyjścia do City?
» 19 marca 2019, 07:46 #410
Veron: obiektywnie mówiąc od roku 2013 Tottenham nie sprzedał żadnego kluczowego zawodnika
Poche jest tam od 2014r czyli gra "jednym" bardzo dobrym składem 5 lat
ma strzelca, który daje mu 20-30 goli w lidze

teraz w PL jest ostra rywalizacja i jego wyniki do jakości piłkarzy których posiada są normalne (miejsce 2-6)

jedynie ponad stan gra obecnie Liverpool bo z pomocy Henderson, Milner, Wijnaldum mało kto by zrobił tak punktujący zespół, boki obrony to też zagranie va-bank
» 19 marca 2019, 08:43 #409
DaroMistrz5: A Walker do City?
» 19 marca 2019, 10:36 #408
Veron: trzymać Trippiera i Walkera w jednym zespole to głupota
a ten pierwszy jest zdecydowanie tańszy w utrzymaniu
» 19 marca 2019, 11:33 #407
Me89v2: Jak dostaniemy 200 plus kasę że sprzedaży (Darmiam Rojo Bailly może Sanchez) to może z 260 się uzbiera.

Toby 25
Po 60
Ps 100
Sp 60-70 np ten Bruno Fernandes, Neves lub Ndombele

I by się spielo
» 18 marca 2019, 19:19 #406
awe: 200 skad ty to wziales ;D za wyminiana przez ciebie czworke to moze ze 100 mln jak ktos by chcial Sancheza, ale jego to chyba tylko chincztycy by mogli wziac
» 18 marca 2019, 20:26 #405
Me89v2: 200 ma dac zarząd plus to co uda się że sprzedaży dostać. Takie były info.

Więc napisałem że może z 60 wpadnie dodatkowo
» 18 marca 2019, 20:29 #404
kckMU: My w sprzedawaniu piłkarzy jesteśmy najgorsi na świecie, niemniej, wiary w ten klub nigdy nie zabraknie. Kto wie!
» 18 marca 2019, 20:36 #403
Me89v2: Hehe to prawda. Nie do końca rozumiem czemu miałoby to być 200 baniek tylko. Tyle można dac normalnie w takim klubie, a biorąc pod uwagę małe wydatki sprzed roku - teraz powinniśmy nadrabiać. Dochody mamy wielkie więc i limit FFP tak że duży.
» 18 marca 2019, 21:24 #402
awe: zwracam honor ;)
» 18 marca 2019, 21:42 #401
LearningtoFly: tylko 200?, za tyle to my 2 zawodników nie kupimy :(, Jak Woodward ma sypać kieszonkowymi, to ustalmy sobie cel na top4 i krajowy puchar. My potrzebujemy wzmocnień na 5-6 pozycjach. Na szybko - ŚO-ŚO-PO-LO-ŚP-ŚP-PS, to nawet 6 czy 7 transferów. Zakładam, że przyjdzie ktoś do obrony, prawo skrzydłowy i pomocnik, na PO stwierdzimy, że mamy Dalota z Youngiem, Shaw nie dostanie aternatywy, a ŚO znów będzie tworzyć Smalling-Jones..
» 18 marca 2019, 22:10 #400
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2019 08:28

Dostaniemy 500 mln wtedy Koulibali , Kante , Veratti, Mbappe
» 19 marca 2019, 08:27 #399
dawidlp92: przy tej formie Maticia to ja widzę priorytet transferowy na ŚPD
» 18 marca 2019, 17:14 #398
bacalinho: Skriniar jest kot ale on nie chce się ruszać z Interu, klub po tylu latach wraca na właściwe tory i budują tez fajna pakę, jednym rozsądnym argumentem jego odejścia może być transfer Godina w lato który jest już przyklepany. Nie idzie tam wiedzieć na ławce, De Vrij tez coś gra może Inter się zabezpiecza przed ewentualna sprzedażą Skriniara. Tego nie wiadomo. Mi się wydaje ze i tak pociągniemy za 26mln Toby Alderweidla bo ta cena to istna promocja. PO PS I SP tez są nam potrzebni. Neves na SP marzenie, gość jest kotem.
» 18 marca 2019, 13:15 #397
Spawn23: Skriniar zagrał ekstra derby, mam nadzieję że Edek to widział.
» 18 marca 2019, 11:04 #396
dlabigt23: Ja juz dawno mowilem ze widzialbym go u nas w zespole . On powinien byc dla nas priorytetem . Podoba mi sie jego charakter i waleczność . Z Lindelofem świetnie by wygladali . A zaloze sie ze mniej za niego bysmy dali niż za Koulibalyego .
» 18 marca 2019, 11:27 #395
Dejfmi: Jestem za tym żeby wyłożyć 100m na tego Skriniara i miejmy już spokój z tym stoperem. Szkoda że nie pocisnęliśmy Langleta ale już po ptakach
» 18 marca 2019, 11:43 #394
Mattias: A ty myślisz że można sobie teraz od tak wyciągnąć piłkarza z Interu? Chińczycy budują tam drużynę za gruby hajs i nie będą sprzedawać najlepszych zawodników.
» 18 marca 2019, 12:22 #393
Dejfmi: Jeżeli wykaże chęć zmiany otoczenia to nikt go nie powstrzyma. Nie oszukujmy się, Interowi ciężko będzie przeskoczyć obecny poziom
» 18 marca 2019, 13:08 #392
DaroMistrz5: Witam. Mam nadzieję że Pan "Znamsię" przeczyta ten komentarz dlatego celowo odpisuje tu A nie pod jego wypocinami bo może do tamtad by nie dotarł A zdanie "zwolnienie Murinho było błędem poprostu wywołuje u mnie wściekłość

1. Twierdzisz że Ole ugrał tyle punktów bo ogrywał zespoły z poza top10. No popatrz Ole tylko z Burnley zremisował 2:2. A Jose 2:2 z Southampton, 0:0 z Crystal Palace, 2:3 z Braighton A więc on s tymi slabiakami grał jeszcze gorzej

2. Tylko 4 punkty w 3 meczach z zespołami z top6? To i tak więcej od Siwego 2:2 z Chelsea i Arsenalem, do tego 1:3 z Liverpoolem i City I wisienka na torcie 0:3 z Totenhamem u siebie. A więc 2 punkty w 5 meczach. Faktycznie Jose znów górą

3. Tak w dwumeczu z PSG byliśmy słabsi ale awansowalismy. Może powiesz że z Juve czy drugim meczu z Young Boys byliśmy jakoś zdecydowanie lepsi? Powiem więcej gdyby nie bramka Fellainiego w ostatnich minutach ze Szwajcarami to już po grupie mogło by nas nie być w LM bo przy tym co wtedy graliśmy to ciężko powiedzieć czy w Walencji byśmy byli w stanie wywalczyć awans

4. Mecz z wilkami bardzo przypominał mi mecz z Derby. Słabe zawody i jak dla mnie brak zaangażowania i woli walki. Tyle że diametralna różnica w klasie rywala i porażka z wilkami jest przykra A porażka z Derby to był wstyd

5. Ciągle popełniamy błędy w obronie i będziemy to robić bo taki jest football. Ale popełniamy ich mniej. Tracimy mniej bramek i mimo wszystko jest jakaś stabilizacja w defensywie

6. Nie pamiętam już czy to Ty czy ktoś przed Tobą stwierdził że porażka z beniaminkiem to mimo wszystko wstyd. To co powiesz o tym że Jose w zeszłym sezonie przegrał z wszystkimi beniaminkami A żaden z nich nawet nie zbliżał się do poziomu wolverhampton.

Podsumowując. Ole dostał zespół bez możliwości przepracowania okresu przygotowawczego i kompletnie nie przygotowany kondycyjne (kolejna zasługa Jose i jego sztabu) z tymi samymi zawodnikami i w trakcie sezonu gdzie już pod koniec ery Siwego miałem wrażenie że Zagłębie Sosnowiec może przyjeżdżać na OT jak po swoje.
Wyniki się poprawiły grą też chociarz nie w każdym meczu mamy jeszcze takie mecze jak ten ostatni ale nie od razu można wszystko zmienić. Dajmy Ole czas bo nie od razu Kraków zbudowano.

Na koniec Panie "znam się" proponuje zmień Nick na "Nie znam się ale lubię pop......ić glupoty" nie zarzucają komuś że dobiera argumenty tak by pasowały pod jego wypowiedź bo robisz to samo i to bardzo słabo i nie używaj zwrotów typu "zwolnienie Murimho było błędem" bo to plucie w twarz klubowi i kibicom
» 18 marca 2019, 10:27 #391
Devil88: Doaro bardzo ciekawy komentarz :)
» 18 marca 2019, 10:43 #390
Me89v2: Jose to zawalił sezon a Ole stara się go uratować.
» 18 marca 2019, 10:47 #389
Sideswipe: gościu w tym co mówi ma "cień prawdy" ale mówienie, że zwolnienie Mourinho było błędem patrząc na to co się stało od tego czasu nie da się inaczej nazwać niż głupotą. Mam pewne przeczucie kim jest ten użytkownik, dawno go tu nie było, ale póki co będę milczał.
» 18 marca 2019, 10:52 #388
DaroMistrz5: Me89v2
I do tego darzę. 13 punktów straty do 4 a punkt to pewna różnica nie prawdzasz. Nie oszukujmy się na ten moment nie jesteśmy wyznacznikiem siły w tej lidze, nasza kadra nie może się równać z City czy Liverpoolem ale bez przesady nie jest słabsza niż Arsenalu, Chelsea czy Totenhamu. Zespół jest po trudnym okresie, wszyscy nas skreslali A my powoli wstajemy z kolan. Oczywistą rzeczą jest że przyjdą porażki, słabsze mecze A nawet bardzo słabe. Drażni mnie jak ludzie jadą po Ole i zawodnikach po jednej czy dwóch porażkach jak by zapomnieli co było jeszcze kilka miesięcy temu.
Kibicuje United prawie 20 lat i za żadnego managera nie zdarzało mi się to o za Jose czyli zasiadanie przed telewizorem zrezygnowanym i bez nadziei na sukces. Ja nawet potrafiłem zasnąć przed telewizorem rak te mecze były porywające.
Mamy przerwę na reprezentację. Potem 3 ciężkie mecze z Szerszeniami, Wilkami I Młotami. Jeśli tam ugramy 9 pkt to wszystko się może zdarzyć. Może być top4 na co mocno liczę.

P.S. Dosyć mocno obnoszę się z przywiązaniem do United. Każdy kto mnie poznał choć odrobinę i coś się piłką interesuję wie komu kibicuje i wiecie co zmieniło się jeszcze od przyjścia Ole? Ludzie jak pytają mnie o United to nie spuszczam wzroku i nie wiem co odpowiedzieć bo był znów dramat tylko zazwyczaj ostatnimi czasy mogę się chwalić pozytywnie. Co więcej kibice innych nas chwała. Po meczu s PSG nawet od kibica Liverpool usłyszałem że szkoda tej porazki bo mamy faja serie. Ludzie nie interesujący się PL pytają co ten Ole zrobił że ten Manchester zmienił się tak diametralnie.

Tylko tu pseudo kibice po jednej porażce czy dwóch zwalniają trenera wyzwalają pół skladu A jak idzie to się masturbuja przed telewizorem jak to dobrze grają i jacy to z nich kibice. Przykre to ale niestety taki jest świat i nic na to nie poradzę...
» 18 marca 2019, 11:56 #387
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2019 12:21

Na ten moment Ole powinien dostać ten kontrakt i nie ma nawet dyskusji na ten temat.Tylko,ze do końca sezonu zostało jeszcze kilka meczów i to będzie największym wyznacznikiem dla Ole.Nie chodzi głównie o wyniki lecz pomysł na drużynę.Od przyjścia Ole do United najbardziej się martwiłem o jego warsztat trenerski.Bycie trenerem w United to nie jest tylko bycie miłym trenerem dla piłkarzy czy mówić wszystko w dobrych słowach.To jest znacznie wyższy poziom,to nie liga Norweska,czy Ole sobie poradzi z takim wyzwaniem? Niewiadomo i nikt o tym nie może być przekonany,lecz szanse za to co zrobił powinien dostać.Budowanie drużyny wokół Pogby? Oby szybko zrozumiał swój błąd bo jak dla mnie jest to błąd.Poczekamy,zobaczymy.Niewazne kto,zawsze będę wspierał i wierzył.Na szczęście w zarządzie siedzą dużo bardziej inteligente osoby i będą wiedzieć jak mają postąpić.
» 18 marca 2019, 12:18 #386
Me89v2: Ole głupi nie jest. Jak dostanie kontrakt to wzmocni kulejace pozycję. Mou slinil by się na balea. Ole sciagnie nam polot i młodość.
» 18 marca 2019, 12:58 #385
RysiozWilkowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2019 19:10

Znam sie to chyba nowe wcielenie walentosa vide sotnelaw trolla do potegi. Mial 4 warny niedawno
» 18 marca 2019, 19:09 #384
tyber28: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2019 07:09

Panie Daro, rozumiem, że tylko dzięki Ole są 2 punkty straty do top4? Słaba forma Chelsea, Arsenalu i Tottenhamu nie ma na to wpływu, tak? Panie Daro, gdy była seria spotkań bez porażki to była to zasługa Ole, jak już się przytrafily porażki to jest to wina Mourinho, bo źle przygotował zespół, czy nie popadamy tutaj w jakąś paranoję?
» 19 marca 2019, 06:30 #383
DaroMistrz5: Nie wiem jak Ty to wywnioskowales że jak jest dobrze to dzięki Ole A jak źle to przez Jose ale spoko. Każdy ma swój tok myślenia
» 19 marca 2019, 06:41 #382
tyber28: Wywnioskowalem na podstawie tego, co się dzieje na tej stronie. Czy słaba forma Chelsea, Arsenalu i Tottenhamu nie ma znaczenia ile jest punktów straty do top4? Ponawiam pytanie. Jeszcze jedno mnie zainteresowało, serio spuszczaleś wzrok i nie wiedziałeś, co odpowiedzieć jak ktoś się pytała o United? Czy tak zachowuje się "prawdziwy kibic" ktoś kto nazywa innych pseudo kibicami?
» 19 marca 2019, 07:22 #381
DaroMistrz5: Słabsza forma Arsenalu i Chelsea to normalna forma United za Murrinho. Ot taka subtelna różnica między nie dawno A teraz. Weź słownik do reńki i sprawdź znaczenie słowa metafora to może ci to trochę rozjaśni obraz. Chyba że specjalnie dla Ciebie mam wyrażać się zupełnie dosłownie bo inaczej nie jesteś w stanie zrozumieć
» 19 marca 2019, 08:15 #380
karol100: Szkoda ze przerwa reprezentacyjna nieprzyszla dwa tygodnie wczesniej.
» 18 marca 2019, 09:33 #379
kckMU: Mi się wydaje, czy od kilku lat przed każdą przerwą reprezentacyjną dostajemy w łeb? Nie chce mi się po datach szukać, ale powinno tak być...
» 18 marca 2019, 09:36 #378
dlabigt23: Naszczescie jedzie tylko Matic , Pogba , Scott , Rashford i Shaw . Boje sie tylko ze Rashford albo Shaw moga złapać kontuzje . Obym sie mylił ...
» 18 marca 2019, 09:47 #377
RysiozWilkowa: 2 tyg przerwy na litość masakra jakaś.
Nie dość, że tyle dni bez PL to na bank jacyś zawodnicy wrócą z kontuzjami znowu.
» 18 marca 2019, 08:25 #376
lele1986: Dla mnie srodek pomocy jest za slaby do rozgrywania .
» 18 marca 2019, 08:11 #375
sauerlandevent7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2019 07:28

Patrząc na formę zawodników i ich grę lub jej brak u Ole to liczę że właściciele pozwolą mu na rewolucję bo jak widać tacy jak Darmian, Valencia , Bailly, Rojo, Jones czy Alexis nie powinni mieć przyszłości w tym klubie .
» 18 marca 2019, 07:28 #374
RysiozWilkowa: Rewolucji nie było za 3 jego poprzedników więc dlaczego sadzisz, że Ole ją zrobi?
Przy Edzie nikt jej nie zrobi.
» 18 marca 2019, 08:19 #373
Dejfmi: Nie było rewolucji? Policz sobie ile grajków przyszło od kadencji Van Gaala
» 18 marca 2019, 10:14 #372
Xchrisx7: Skriniar > Koulibaly.
» 18 marca 2019, 00:06 #371
Neymar12: Patrzę na Milan i ciężko mi nie dostrzec analogii do naszej obecnej sytuacji. Po wielu trenerskich niepowodzeniach zaufali legendzie, genialnemu motywatorowi, która przywróciła drużynie tożsamość i charakter lecz nie była w stanie wnieść jej na wyższy poziom. Na ten moment po prostu nie da się podjąć innej decyzji niż zatrudnienie Ole, ale obawiam się, że i u nas może pojawić się ten problem. Jednak to zapewne okażę się dopiero w przyszłym sezonie
» 17 marca 2019, 22:47 #370
kckMU: Jakby nie było, nie da się pokazać swojej drużyny od grudnia do maja. I wcale nie chodzi o transfery. Okres przygotowawczy i nowe standardy będą bardzo istotne. Czas na ocenę przyjdzie najwcześniej za rok.
» 17 marca 2019, 23:14 #369
Neymar12: kckMU Oczywiście, że tak. I ja to doskonale rozumiem. Cokolwiek się w tym sezonie jeszcze wydarzy, Ole zasługuje na prawdziwą szansę stworzenia "swojej" drużyny. Od nikogo kto znalazł się w klubie w takich okolicznościach nie można wymagać więcej, a wciąż wiele można ugrać. Gdyby, jakimś cudem, udało się wygrać LM, to wspominałbym ten okres świetnie nawet gdyby w kolejnym sezonie zajął 17 miejsce.
» 17 marca 2019, 23:20 #368
kckMU: Tak w temacie Gino i Milanu - jeśli przywróci im LM, co na ten moment idzie mu okej, to również wskoczy na wyższy poziom. Ponadto, on czy też Ole, nie mają tak kosmicznego materiału jaki dostał Zidane czy Pep. Pomijam już fakt, że kryzys w Barcelonie to 1 rok bez trofeum, a United i Milan są w czarnej dziurze od kilku lat.

Nie mam wątpliwości - nie ma lepszego kandydata od Ole. Wzięliśmy już 'człowieka z tej samej gliny co Ferguson', a później dwóch światowych kozaków. Takowych już brak bądź są zajęci, natomiast zatrudnianie menago pokroju Favre'a, Tuchela itd, mija się kompletnie z celem. Ole bije ich na łeb, bo jest żywą legendą Man United.

Problemem nie jest porażka z Arsenalem czy odpadnięcie z FA Cup, w którym de facto pokonaliśmy Chelsea i Arsenal, a arabscy sąsiedzi jadą na ustawionym losowaniu od 3 lat tak w krajowych jak i europejskich rozgrywkach. Nie jest to żaden problem, bo jeszcze niejednokrotnie przegramy z Arsenalem i odpadniemy z FA Cup bądź pucharu ligi. Jest jedynie ogromna różnica między odpadnięciem, a skompromitowaniem się, i głównie do tego należy przykładać dużą wagę. Problemem jest podejście ludzi zależnie od wyniku.
» 17 marca 2019, 23:48 #367
Neymar12: Szanuje Ole za dotychczasowe rezultaty. Czy nie ma lepszego kandydata? Oczywiście, że tak. Uważam, też że powinien zostać i dostać szansę. Zwracam jednak uwagę, że ten medal ma dwie strony i o jego faktycznych zdolnościach(głównie taktycznych) jeszcze niewiele wiemy. Tego możemy się dowiedzieć w dłuższej perspektywie. Dlatego nie ma co przesadzać w obydwie strony. Zobaczymy w jakim miejscu będziemy za rok o tej samej porze
» 18 marca 2019, 00:24 #366
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 22:36

Napewno w Nowym sezonie widziałbym kouliballego i kogos na ps i byc moze na Lo za shawa do Rotacji
» 17 marca 2019, 22:31 #365
Me89v2: K2 lub Skrinar.
Sancho lub Pepe
Bruno Fernandes lub Ndombele

3 transferki i będzie dobrze
» 18 marca 2019, 07:10 #364
qbsonUTD: Uwielbiam Messiego i życzę mu jak najlepiej, ale mógłby tak delikatnie pójść w ślady Neymara przed naszym dwumeczem:)
» 17 marca 2019, 21:43 #363
Mattias: Drużyny które próbują grać z Barceloną ofensywny odważny futbol jak dziś Betis zbierają baty. Na szczęście my nie zagramy tak naiwnie.
» 17 marca 2019, 21:36 #362
HarryPOD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 21:44

Cała LaLiga, z wyjątkiem Atletico, gra raczej otwartą piłkę. Mało skupiają się na defensywie, a dużo na grze do przodu.

P.S. Barca jest jak najbardziej do łyknięcia, tylko potrzeba sporej koncentracji, sporej dyscypliny, dużo wytrwałości oraz cierpliwości. To już nie jest ten sam klub co, 2-3-4 lata temu. Nawet Ci kibice Barcy, którzy znają się akurat na piłce, a nie na Messim, o tym doskonale wiedzą. Jasne, Barca jest zawsze mega groźna, ale prędzej możemy dopaść ich teraz, niźli mogliśmy w 2011 czy 2009.
» 17 marca 2019, 21:40 #361
DEPE: HarryPOD: malo la ligi ogladasz chyba.
» 17 marca 2019, 21:41 #360
HarryPOD: @DEPE, mało, wolę Premier League, ale nikt nie zna tej ligi lepiej, niż CR7, który mówił (nie dawniej, niż w przeciągu ostatnich dwóch tygodni), że ładowanie bramek w LaLiga, a Serie A czy Premier League, to spora róźnica. Bale też mówił, że w LaLiga można sobie pograć na 50%, bo ogóry. Jasne, możesz sobie olać lekcję czy dziewczynę i oglądać ogórkową LaLiga, ja wolę rodzinę, pracę i United 1x w tygodniu. :)
» 17 marca 2019, 21:47 #359
DEPE: HarryPOD: ja dajmy na to, nie ogladam NBA i nie wypowiadam sie na temat tej ligi. ty jak widac chcesz byc omnibusem. nie ogladam ale wiem wszystko.
» 17 marca 2019, 22:57 #358
Xchrisx7: HarryPOD

Pokaż mi proszę jakieś źródło z tą wypowiedzią Bale’a.
» 18 marca 2019, 00:09 #357
HarryPOD: @xchrisx7

Wpisz w google: "Bale: Mamy przewagę nad Premier League. Tu po 45 minutach można zdjąć nogę z gazu". Szukanie i zaspokajanie ciekawości nie bolą. Pozdrawiam gorrrąco.
» 18 marca 2019, 19:50 #356
HarryPOD: @DEPE Ile zespołów jest tam przygotowywanych do gry zaczynając od aspektów defensywnych? Poza Atleti i Realem.
» 18 marca 2019, 19:54 #355
Mariusz199012: Ja jestem pozytywnie Nastawiony . trudno odpadlismy z Pucharu Angli i tyle zdarza sie . teraz skupic sie na Lidze i top 4 . Arsenal ma cięzkie Mecze na wyjezdzie i Napewno pkt stracą bo to przeciez Arsenal .... Są nie stabilni i tyle . United Musi sie obudzic i zacząc grac wierze ze Ole Gunnar ich poukłada i powalczymy z Barceloną . ogórkową Ligą Hiszpańską sie nie sugerujmy. Dla mnie farsa jest do pokonania ..a tak swoją drogą Barcelona ma Mocno wiekowy skład
» 17 marca 2019, 21:35 #354
RysiozWilkowa: Co to jest farsa? Naprawde masz 29 lat? Hmm
» 17 marca 2019, 21:37 #353
gunnersaurus: Arsenal potraci jeszcze punkty, to pewne. Ale wierzenie, że United w międzyczasie będzie wszystko wygrywać jak leci jest śmieszne i naiwne.
» 17 marca 2019, 22:11 #352
Mariusz199012: Jeszcze 28 . co do farsy to Mówie tak na nich bo ich nie cierpie od dziecka .
» 17 marca 2019, 22:26 #351
Gallacher: Za czasów Gaala chyba ponieśliśmy porażkę z Bristol czy nawet mając remis z Cambridge i nie było takie afery jak porażka z zespołem z naszej ligi.
» 17 marca 2019, 21:12 #350
Magik1990MU: Spokojnie Pany (i Panie). W meczach pucharowych i za SAF-a się kompromitowaśmy (choć wczoraj kompromitacji jako takiej nie było). Jak znam życie, to łykniemy Wilki w lidze i jeszcze Chelsea dorzucimy do kompletu. Jedynie poważnie można obawiać City. Tak czy inaczej szanse na top 3 są wysokie.
» 17 marca 2019, 21:03 #349
HarryPOD: Zaczyna się, po przegranym meczu 3/4 do sprzedaży, a po wygranym cały skład jest a'la 1999. Obsrali się - trudno. Za Fergusona też tak bywało i to wcale nie tak dawno. O Mou, LvG czy Moyesie nie warto wspominać, bo tam to bywało notorycznie. Padaka, co się czyta po przegranym (drugim z rzędu co prawda) meczu.
» 17 marca 2019, 20:42 #348
Michux3: To że są braki kadrowe to jest jasne od dawna ,Darmian ,Jones czy Rojo .Po prostu są sportowo za słabi ,ale jest tu duża przesada ,trzeba sobie powiedzieć że Wolves zagrało dobry mecz a gracze United są zwyczajnie zmęczeni
Duża jest przesada w krytyce piłkarzy ,Rash jest teraz okrzykniety samolubnym drugim Welbeckiem
» 17 marca 2019, 21:02 #347
ZnamSie: Chciałem zauważyć, że w ostatnich 2 miesiącach:
1. 2x kibice drużyny przeciwnej krzyczeli "Ole, ole" bo ich drużyna tak nas dominowała.
2. Szczęśliwie wygraliśmy mecz z Brighton, S'ton i Leicester, wyszarpaliśmy remis z Burnley.
3. W LM PSG dominowało nas przez 180 minut, ale jakiś cud Nas uratował. (i forma Lukaku)
4. Rashford i Pogba od ponad miesiąca kopią się po czole i grają słabo jak za Mourinho.
5. Alexis nadal jest bez formy.
6. Obrona nadal popełnia sporo błędów i traci głupie bramki.

Powiedz mi, uważasz że to nie są dowody na to, iż efekt nowej miotły się skończył?
Pomijam fakt, że styl gry od 2 miesięcy wrócił dokładnie do tego, co było za Mourinho.

Wiesz czemu? Bo Ci piłkarze są za słabi.
Jak nie było presji, w lidze była ogromna strata, nikt nie wierzył na walkę z PSG, to wtedy Rash i Pogba grali super. Od momentu jak pojawiło się presja to obaj grają beznadziejnie, co więcej OGS wczorajszym meczem udowodnił, że nie ma żadnego planu B, że nie potrafi reagować w trudnej sytuacji, totalnie niezrozumiałe zmiany, Fred który w ostatnich dwóch meczach wyglądał dobrze, nie wychodzi na boisko przy stanie 0:1, kiedy przeciwnik dominuje nam środek pola.

Sorry, ale nic się nie zmieniło. Chwilowy efekt nowej miotły działał przez ok. 2 miesiące. Teraz przyszedł czas na pełną weryfikację, jeżeli zespół po takiej wygranej jak ta w Paryżu, odnosi dwie porażki, to pokazuje że nie ma potencjału i nie ma większej nadziei na lepsze jutro.

Pogba otrzymuje opaskę kapitana i gra najgorszy mecz, nie pokazując żadnej woli walki, żadnej chęci, by coś na boisku zrobić. Grał katastrofalnie.
» 17 marca 2019, 21:03 #346
HarryPOD: Oczywiście, że jest duża przesada i oczywistym jest to, że Darmian czy Rojo są do sprzedaży (Jones jest w porządku wg mnie). Dałbym czas do nadchodzącej zimy również dla Bailly'ego, albo i do lata. Jeżeli się nie ułoży, to i jemu bym podziękował. Wolves zagrało świetny mecz, przecież oni nie zostawiali nawet miejsca na jakiekolwiek dłuższe podania po ziemi. Byli świetnie zorganizowani, nie mam pojęcia dlaczego tego nikt nie wspomni. Każdy patrzy na naszych, ale na to jak gra drużyna przeciwnika w meczu z nami, to już nikt. Neves jest świetny, Jota i Jimenez świetnie grali przodem do bramki, potrafili ruszyć na prostopadłą gałę. Naprawdę należy pochwalić Wolves i Santo, a ochrzanić naszych graczy ORAZ BYĆ MOŻE Ole. Może należało oddać piłkę Wolves i samemu liczyć na kontry - oni tak zrobili i im się opłaciło (choć oni z reguły tak grają z TOP6 oraz dalej). Prawdopodobnie Rash załaduję bramę po oknie z Watfordem, Anthony poasystuje przy tym i obaj znowu będą bogami. Krótka jest pamięć kibica. Aż żal duppe ściska (przepraszam za wyrażenie, ale ono najlepiej oddaje obraz chorągwi).
» 17 marca 2019, 21:10 #345
Michux3: @HarryPOD
"trzeba sobie powiedzieć że Wolves zagrało dobry mecz" - Ja xd
Absoulutnie sie zgadzam , a zauważmy że mielismy okres gdzie było nieobecnych 12 zawodników , POŁOWA KADRY była kontuzjowana a Ole dawał sobie rade ! ja byłem załamany po meczu z Lfc(z powodu kontuzji i perspektywy dalszego miesiąca ) ale jednocześnie dumny bo dominowaliśmy ich w tak okrojonym składzie
» 17 marca 2019, 21:27 #344
HarryPOD: @ZnamSie

Chciałbym zauważyć, że:

1. Myślisz, że każdy mecz da się zdominować? Myślisz, że gdyby teraz Barca spotkała się z City, to kto by dominował? Czasem po prostu trzeba oddać piłkę. Pragnę też zauważyć, że kontrataki są tym z czego United zawsze słynęło. Nie z tiki taki, ale z kontr, które potrafiliśmy wyprowadzać po mistrzowsku i naprawdę nie pogniewałbym się, gdyby Ole do tego wracał.
2. Widziałeś statystyki z Brighton? United strzałów 25, Brighton 10. Celność podań 86% vs 79%. Z Southampton: Bramka Warda Prowse'a, człowieku. Szansa, że takie coś wpadnie, to jest 1-2/10-15 strzałów. Strzały? 22-13. Southampton też grało z kontry, a my graliśmy mega wysoko, bo byliśmy u siebie i United po prostu NIE PRZYSTOI z takim przeciwnikiem się bronić. Koniec końców - dostaliśmy to co, za co United kocham - gra do końca, zwycięska brama i na razie. O posiadaniu w tym meczu nie wspomnę (a niektórzy tutaj uważają, że powinniśmy co mecz mieć 65%, które akurat w meczu z S'oton, żeśmy osiągnęli). Co do lisów, to pragnę przypomnieć, że jest to niedawny MISTRZ ANGLII, to jest ciężka drużyna u siebie i nie pisz mi, że gdyby przyjeżdżali do nich Real czy inny Juventus, to by im trzaskali po 5:0 w każdym meczu, bo jest to co najmniej niepoważne.
3. W LM pokazaliśmy, co to jest Manchester United. Przecież tych trzech bramek samo sobie PSG nie strzeliło, tylko Lukaku musiał pokazać, że jest ciężki do przepchnięcia oraz, że ma instynkt strzelecki i potrafi wykorzystać błąd bramkarza. McTominay oraz Fred przebiegli najwięcej KM w ciągu meczu. Więcej, niż jakikolwiek inny zawodnik PSG czy United, więc jeżeli umniejszasz pracy całej drużyny, to się kompletnie w piłce nie orientujesz.
4. Rashford jest ciągle młody, natomiast Pogba jest mega chimeryczny. Potrafi sam przejechać się po City i nic nie pokazać z Wilkami. Akurat Wilki nie dały mu pola do gry, bo cięli go na momencie, kiedy im się urywał. To, że Pogba jest jaki jest od momentu, kiedy przyszedł, to też inna bajka. To jest dłuższy temat do gadki.
5. Alexis nadal jest bez formy. To też jest dłuższy temat do gadki. Alexis już błyszczeć w United nie będzie, po prostu, mark my words. On ma problem z banią, którego Ole może nie rozwiązać. Mało było piłkarzy za SAFa, którzy przychodzili, jako kozacy, a nie potrafili się odnaleźć? Najbliższy przykład - Kagawa?
6. Jasne, obrona nadal popełnia sporo błędów, ale od początku tego sezonu obrona jest do duppy. Nawet jak tu był Mou jeszcze do grudnia, to dalej była tragedia.

Do reszty nie będę się odnosił, bo mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia.
Podsumowując: Jaki efekt i miotła w ostatnim meczu? Martial pierwszy mecz w wyjściowej 11-nastce po kontuzji, Herrera - to samo, Matić- to samo, Pogba (to Pogba, dłuższy temat), Rash pragnę przypomnieć, że mecz z LFC grał do końca z kontuzją i do dziś o tym słowa nie pisnął i pewnie byśmy o tym DOSŁOWNIE od nikogo nie usłyszeli, gdyby nie Ole. A na koniec dodam, ze Ole jest tutaj od grudnia i już zrobił PONAD STAN wyniki, bo tak szczerze, ile od niego oczekiwałeś, kiedy tu przyszedł? Ja osobiście mało się nie zsikałem, bo stało się to na co liczyłem, objął klub człowiek, który NIM ŻYJE. Teraz Ole nawalił mega wyniki i oczekuje się od niego nie wiadomo czego. A Guardiola z mega budżetem przewalił cały pierwszy sezon, tak dla porównania. CAŁY, od lata, aż do lata.

Pozdrawiam.
» 17 marca 2019, 21:32 #343
ZnamSie: Teraz pokażę Ci, jak Twój sposób myślenia jest jednokierunkowy, tylko po to aby wybielić United.

1. W meczu z PSG nie musimy dominować, ale warto byłoby chociaż przez 30 minut pograć w piłkę, a nie czekać na cud. Z beniaminkiem powinniśmy dominować, i nie obchodzi mnie czy Wolves ma dobry zespół czy nie. Mają zespół solidny, i są trudnym rywalem, ale to co wczoraj pokazał nasz zespół, to była komedia i totalna parodia futbolu. Oni nas zdominowali, zdominował nas zespół, który dopiero co wrócił do Premier League. Ja rozumiem że można stracić z nimi punkty, można z nimi zremisować, tak jak City, które dominowało cały mecz, a im udało się gola strzelić i utrzymać 1:1. Ale nie możemy przegrywać w takim stylu z Wolverhampton.

2. Nie wiem gdzie te statystyki znalazłeś z Brighton, ale z nimi to my mieliśmy 5-5 w strzałach celnych, a we wszystkich 14-8. Posiadanie piłki 55-45. W meczu z S'ton graliśmy słabo, i S'ton zasługiwało na te bramki, bo grali bardzo dobrze. Polecam zmienić źródło statystyk bo w strzałach to było 14-7, w celnych 6-3. Mówisz o golu S'ton, a pamiętasz bramkę Lukaku? Ile takich goli strzelił Romelu? Z tak trudnych pozycji? No właśnie. Co do Leicester, nie mówię że mamy z nimi wygrać łatwo, ale ta wygrana była mocno szczęśliwa, nie potrafiliśmy przejąć kontroli nad meczem z Leicester.

3. Mówisz, że PSG sobie 3 bramek nie strzeliło? Wcześniej mówiłeś o tym "ile strzałów piłkarza S'ton wpadnie, takich jak ten w meczu z nami" - to ja mogę zapytać. Ile takich błędów popełnił Buffon w całej swojej karierze? Ile takich błędów popełni boczni obrońca PSG w swojej karierze? No właśnie. To właśnie PSG podarowało nam 2 bramki, a trzecia to była już kwestia szczęścia i nieuwaga obrońcy PSG. Przez cały dwumecz byliśmy zespołem znacznie gorszym i jeżeli będziemy opierali Nasz "progres" na meczach w których wygrywamy przez szkolne błędy przeciwników, to sory, ale daleko na tym nie zajedziemy.

4. Pogba nie potrafi sam przejechać się po City. Pogba gra dobrze wtedy, kiedy nie ma presji, w meczu z City, w którym zrobiliśmy comeback, to City zmarnowało masę okazji, mogli prowadzić 5:0 po pierwszej połowie, w której Pogba nie istniał na boisku. W drugiej piłkarze City wyszli rozluźnieni, presja spadła i nagle Pogba się odblokował. On zawodzi jako lider, nigdy nim nie był, nie jest i nigdy nie będzie.

5. Nie, po prostu Alexis to był jeden z niewielu piłkarzy United, który NIE MIAŁ formy. Reszta zespołu miała wahania formy i często grali słabo, bo była zła atmosfera w klubie. Ale i Shaw, i Martial, i Rashford, i Herrera, i Young, i Lindelof jeszcze za czasów Mourinho potrafili grać dobrze, Shaw od początku sezonu wyglądał dobrze. OGS po prostu wyczyścił atmosferę i spowodował że jaśnie Panu Pogbie zachciało się grać i w końcu ze słabszymi rywalami, był ktoś kto przejmował dla nas środek pola i dograł jedną-dwie genialnie piłki.

6. Czyli wniosek jest dość prosty. Nie ma progresu w grze obronnej.

Ja niczego od niego nie oczekiwałem i nie oczekuję. Bo to nie jest człowiek, który powinien być trenerem United. Zwolnienie Mourinho było błędem i tyle. Mówiłem o tym cały czas, Solskjaer nie zrobił nic ponad stan, po prostu Pogbie zachciało się grać na 2 miesiące i dzięki temu udało nam się ograć kilka słabszych ekip.

13 meczów ligowych pod wodzą OGS - 10 z nich z przeciwnikami spoza TOP10. Duża część meczów była z rywalami, którzy biją się o utrzymanie.

3 mecze z TOP6 - wygrana 1:0 z Kogutami, remis z The Reds i porażka z Arsenalem.

Mourinho rozegrał 17 meczów w tym sezonie - jak spojrzymy na te wyniki, to mamy gorszy bilans tylko z jednego powodu. Pogba, który grał fatalnie i sabotował Mourinho swoją grą. Wyniki są bardzo zbliżone, rozgromione Fulham, wyszarpane wygrane z Leicester, Evertonem czy Burnley.

Ten zespół gra tak samo - po prostu OGS miał to szczęście, że trafił na okres łatwych meczów w których podbił na pewien czas morale, w 13 kolejkach grał cały czas z zespołami słabymi lub bardzo przeciętnymi. Zobacz na to, jakie nam zostały mecze do rozegrania, spoza TOP6, obiektywnie najsilniejsze zespoły to: Wolves, Everton, West Ham oraz Watford i ze wszystkimi tymi zespołami będziemy grali + City i Chelsea.

Pamiętam dzisiaj, jakie gromy sypały się na Jose że przegrał z West Hamem czy zremisował z Wolves na początku sezonu, a dzisiaj mówimy o zespołach, które są w TOP10 i urywają punkty każdej drużynie z TOP6. No i jesteśmy po blamażu z Wolves w pucharze.
» 17 marca 2019, 22:28 #342
Strzelec: Powinniśmy kupić Sancho jest młody, szybki. Dużo strzela i asystuje, ewentualnie możemy dać 80mln + Sanchez (dwa problemy z głowy)
Na obrone De Lighta, tak wiem młody, a nam potrzebny jest lider, ale wierze w chłopaka i myśle, że podoła wyzwaniu z jakim przyjdzie do United. Na prawą obrone Wan-Bissaka. Jeśli by się postarać to może za 35mln być u nas. Jeśli chodzi o pomoc to na tą pozycje kupiłbym Ndombele, Nevesa, Fernandesa, a może by tak kupić Zielińskiego (czekam na krytyke). Można jeszcze zgarnąć Rabiota za free.

Toby, Pepe to też zawodnicy którzy by się przydali

Na te 4 transfery transfery poszłoby od 200mln do 300mln. Mamy kase więc powinniśmy ją wydawać, ale Ed tyle nie wyda. Zdaje sobie sprawe, że te transfery są nierealne.
» 17 marca 2019, 20:26 #341
HarryPOD: I kogo jeszcze powinniśmy kupić?
» 17 marca 2019, 20:44 #340
H2O1994: Ten Neves świetny pomocnik, przydałby się. Jak dla mnie De Light i Neves już w lecie powinni być zakupieni.
» 17 marca 2019, 20:46 #339
Me89v2: Bissaka 50
Toby 25
Ndombele 70
Bruno Fernandes 70
Pepe 70

Dawaj 300 baniek Edek
» 17 marca 2019, 19:54 #338
AFC07: Fifa 19 activated :D
» 17 marca 2019, 20:00 #337
Me89v2: Hehe no z łachem to pisałem ;) kupimy 2 dobrych to już będzie sukces ;D
» 17 marca 2019, 20:03 #336
MiSt: Chelsea poprawia nam humor :) Każdy może się jeszcze potknąć, nawet Arsenal ze swoim "łatwym" terminarzem. Top4 jak najbardziej w zasięgu. Jeśli nasz pierwszy garnitur wróci wreszcie do optymalnej dyspozycji to tym bardziej damy radę :)
» 17 marca 2019, 19:45 #335
H2O1994: Arsenalu raczej nie wyprzedzimy, powinien skończyć na trzecim. Według mnie my na czwartym skończymy.
» 17 marca 2019, 20:04 #334
Magik1990MU: Bo? Widziałeś terminarz Arsenalu? Bodaj 4 mecze wyjazdowe z górną połową tabeli.
» 17 marca 2019, 20:46 #333
H2O1994: Też mamy trudne mecze jeszcze np. z City.
» 17 marca 2019, 20:49 #332
sisinho: Taa, a u nas takie słabiaki jak Chelsea, City, WHU czy Everton :> Noo pewne 12 pkt...
» 17 marca 2019, 20:55 #331
Magik1990MU: @sisinho?

A ile mamy straty do AFC? Przypomnij?
» 17 marca 2019, 21:04 #330
H2O1994: Arsenal skończy na trzecim, jak nam dobrze pójdzie to będzie czwarte. Inaczej tego nie widzę.
» 17 marca 2019, 21:07 #329
Magik1990MU: Everton, Lester, Watford, Burnley - to są rywale Arsenalu na swoich stadionach. Kanonierzy w delegacjach grają od dawna tak wielką kiszkę, że i Białoruś to dla nich ciężki teren. My zagraliśmy kaszanę w meczu z Wolves, PUCHAROWYM, ale i tak miejsce 4 to maks dla nas.

Czyżbym pomylił strony i przez przypadek wszedł na kanonierów?
» 17 marca 2019, 21:36 #328
sisinho: Spoko tylko zobacz że po nas dostali ładną mobilizację. My za to u siebie gramy kichę a większość spotkań u siebie.
» 18 marca 2019, 14:25 #327
Assault: Bayern wrócił do swojej rzeczywistości
» 17 marca 2019, 19:44 #326
Me89v2: Liverpool może wygrać kilkoma bramkami z totkami jak znam życie. Jeśli pokonany watford 3:0 np to duża szansa na odrobienie bilansu bramkowego do totkow już w następnej kolejce. Wszystko w naszych nogach
» 17 marca 2019, 19:30 #325
Me89v2: Ale będzie końcówka sezonu :)
» 17 marca 2019, 19:28 #324
Saberem47: Każdy nasz mecz jest teraz o wszystko. Przypomina nie 1 sezon lvg i ta magiczna seria zwycięstw na finiszu sezonu
» 17 marca 2019, 19:27 #323
rreddevilss: No i pięknie się to ułożyło, jak Chelsea będzie miała małe szanse na top 4 a będę grali w LE to myślę że mecz w 35 kolejce z nimi może być ciut łatwiejszy
» 17 marca 2019, 19:25 #322
H2O1994: Chyba już ligę odpuszczą całkiem i skupią się na LE żeby grać w LM za rok.
» 17 marca 2019, 19:30 #321
H2O1994: Jak myślicie? Sarri wyleci po tym meczu czy dadzą mu jeszcze szansę?
» 17 marca 2019, 19:24 #320
DjTED: Kepa na trenera !!
» 17 marca 2019, 19:25 #319
LearningtoFly: Czy tez wam sie wydaje ze w 4 bedziemy my i armatki kosztem Chelsea i tottkow :)?
» 17 marca 2019, 19:08 #318
H2O1994: Tak będzie, wszystko na to wskazuje.
» 17 marca 2019, 19:10 #317
DjTED: chelsea ma 4 oczka do 3 miejsca co według pana komentatora jes "fatalną sytuacją"
» 17 marca 2019, 19:04 #316
sisinho: Może nie wie że grają jeszcze z nami.
» 17 marca 2019, 19:06 #315
DjTED: Widac , ze my i Chelsea jestesmy juz strasznie wypompowani
» 17 marca 2019, 19:08 #314
LearningtoFly: Chelsea idzie po LE jak na moje, chyba tak im łatwiej bedzie o Champions League. Raczej odpuszcza po tym meczu lige, a za tydzien Cardiff maja wyjazd, ktore sie broni przed spadkiem
» 17 marca 2019, 19:12 #313
H2O1994: Mi się wydaje że jednak Arsenal wygra LE.
» 17 marca 2019, 19:13 #312
DjTED: Całym sercem za Milikiem :D
» 17 marca 2019, 19:22 #311
H2O1994: Ja też ale chyba Napoli za słabe na Armatki.
» 17 marca 2019, 19:24 #310
HarryPOD: @DjTED, tak, United przegrało drugi mecz z rzędu (w osobnych rozgrywkach), musi być wypompowane.
» 17 marca 2019, 20:43 #309
wmatpl: Napoli nie ma żadnych szans z Arsenalem, wiem Milik i Zieliński ale widzę co niektórzy bujają tu w chmurach.
» 18 marca 2019, 03:05 #308
Me89v2: Miodzio.
» 17 marca 2019, 19:01 #307
DjTED: Pickford to jest kot. Ciekawe ile by za niego chcieli
» 17 marca 2019, 18:49 #306
wmatpl: zadzwoń i zapytaj
» 17 marca 2019, 18:53 #305
LearningtoFly: No tak bo mamy 2 słabych bramkarzy i tam nalezy szukac naszego nieszczęścia :)
» 17 marca 2019, 18:55 #304
dawid27154: Oo Ted jak jesteś to chciałbym spytać jak zakończyłyby się dwie sytuacje w których straciliśmy wczoraj gole gdyby w bramce zamiast Romero stał De Gea? Bo już wiem, że w sytuacji gdzie Romero wyszedł do strzału, bodajże Joty byłaby bramka, ciekaw jeszcze jestem tym dwóch sytuacji bramkowych, mógłbyś mi powiedzieć jak One by się zakończyły z Davidem w bramce?
» 17 marca 2019, 19:20 #303
DjTED: Zapewne tak samo jak z Romero w bramce.... DDG w tym sezonie jest bez formy
» 17 marca 2019, 19:38 #302
Spawn23: Everton bardziej dba o nasze miejsce w tabeli niż nasi zawodnicy.
» 17 marca 2019, 18:39 #301
dawid27154: Przegrali jeden mecz w lidze w ciągu ostatnich 3 miesięcy i to na wyjeździe z Arsenalem. Nie no faktycznie nie dbają o nasze miejsce w tabeli...
» 17 marca 2019, 18:48 #300
sisinho: Jeden ale najważniejszy bo jak to się mówi, za "6 pkt".
» 17 marca 2019, 19:00 #299
Spawn23: Chodzi mi bardziej o podejście niektórych do swojej roboty. Pogba i Rashford robią sobie jaja z kibiców.
» 17 marca 2019, 19:08 #298
Michux3: Brawo richarlison ,
» 17 marca 2019, 18:38 #297
Me89v2: Pieknota. Chelsea gra Everton strzela :)
» 17 marca 2019, 18:38 #296
Me89v2: Ale ten Everton słaby.
» 17 marca 2019, 18:22 #295
RysiozWilkowa: Dopoki srodek pola w MU bedzie sie skladal z czlapakow vide Pogba czy Matic i na dodatek talent pierwszej wody ze Szkocji to zadne wzmocnienia skrzydel czy obrony za wiele nie pomoga.
Obejrzyjcie jak sie poruszaja pomocnicy lepszych na dzis klubow od MU.
To przeciez przepasc i z drugiej strony jakis absurd jak w tym klubie sie planuje zakupy.
» 17 marca 2019, 18:00 #294
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 18:12

Dokladnie . Dla mnie to Środek pola u nas jest straszny i nie ma tam kreacji a sam Pogba to za mało a on gra strasznie nierówno . Potrzeba nam definitywnie kogos do srodka pola obok Pogby. Kogos kto tez bedzie mogl cos fajnego zagrac / zrobić to przynajmiej Pogba bedzie mial wieksza wolność a tak to wystarczy go pokryc i go nie ma do tego dochodzi brak formy i nie ma srodka pola wcale i jestesmy zepchnieci totalnie do defensywy i ograniczeni w ataku . To nie jest zawodnik ktory wezmie na siebie ciężar gry. Kogos drugiego nam brakuje w srodku pola lepszego od Herrery .
» 17 marca 2019, 18:11 #293
RysiozWilkowa: Sek w tym, ze tu nie ma miejsca dla Pogby bo on sie juz nie zmieni.
W 2025 tez bedzie gral dobrze tylko wtedy jak mu sie bedzie chcialo.
Czy MU stac na takiego pilkarza?
Dla mnie ten gosc to szkodnik ale to moja opinia tylko.
A to, ze dobrze lub b. dobrze zagra raz na 10 meczow to tym gorzej o nim swiadczy.
Bo zwyczajnie ma wywalone na kibicow i kolegow.
Koledzy pojechali PSG on odpoczywal i co pokazal z Arsenalem?
» 17 marca 2019, 18:17 #292
dlabigt23: Rysio tez nie płakałbym po nim . Jesli mialby odejsc to niech odejdzie . Kogos znajdziemy na jego miejsce . Ja bym chetnie zobaczył Rakiticia
» 17 marca 2019, 18:21 #291
iMarMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 17:59

Ustawione losowanie od początku.
Jak patrzę jak oni losują to się płakać chce :) hahaha

City- Brighton
Watford- Wolves
» 17 marca 2019, 17:58 #290
Widziwoj: Jasne, bo UEFA i FA sprzysiegly się przeciw Manchesterowi United
» 17 marca 2019, 18:39 #289
Advm: ueFA. Przypadek?
» 17 marca 2019, 18:54 #288
Dexxter: Szkoda, bo była by beka z VVD jak z Gerarda jak się poslizgnal, przez co nie zdobyli tytułu xD
» 17 marca 2019, 17:10 #287
Snakus: Za to co odwalił Sergio Rico to zdecydowani zasługują na spadek :)
» 17 marca 2019, 17:01 #286
RedsFan: Cóż fulham dlugo nie utrzymali remisu.
» 17 marca 2019, 16:55 #285
celny: van dijk HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA AHAHAHAHHAHAHHAHA HUHUHUUHUHUHUHUUHUHUHU HOOHOHOHOHOOHOHOHOHOHOHOO HIHIHIIHIHIHIHIHIIH HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
» 17 marca 2019, 16:47 #284
Himself: O jak musi być Ci teraz głupio xd
» 17 marca 2019, 16:54 #283
BartkoGGMU: Gość popełnia pierwszy błąd w sezonie, a ten się cieszy jakby United zdobyło trofeum.
Wstyd dla naszego fanbase’u
» 17 marca 2019, 17:41 #282
Dexxter: Haha Fulham 1:1 xDDD
» 17 marca 2019, 16:46 #281
RememberMe: Policzyłem i Wolves miało 5 groźnych sytuacji, a My 2. Także mecz i z wyglądu i ze statystyk na pewno słaby w Naszym wykonaniu, to chyba nie podlega dyskusji. Przed nami natomiast jeszcze spory kawałek sezonu, minimum 10 spotkań, w których nie ma mowy już o czymś takim jak efekt nowej miotły, czy napędzenie przez fakt, że pierwszy raz od lat trenerem jest ktoś związany z MU w każdym możliwym aspekcie. Teraz reset w postaci przerwy reprezentacyjnej i zobaczymy jak Ole z ekipą sobie poradzą, mocno wierzę, że udowodnią swoją jakość.
» 17 marca 2019, 16:45 #280
robertbham: Popatrzcie na Liverpool albo city na ich kulturę gry. Tam jak oni nie są w posiadaniu piłki to tak ganiają za rywalem jak szaleni i chwila i piłka jest, kontrola jest i strach rywala też czuć. U nas przeciwnik robi sobie co chce, taki pressing jak my robimy to amatorzy robią. Już nie wiem czy u nas grą taki chłam czy co? Potem zadna drużyną nie czuje respektu. Z taką grą jak wczoraj to z Barceloną będzie lepiej niż city z shalke. patrze i boję się że w tym klubie już żaden trener nie pomoże i nie ma nic do gadania - rządzą piłkarskie panienki. Pogba sobie grą jak chce raz mu się chce to mega, potem mu się nie chce i ma wyrąbane. A szeptu mamy w cholerę.
» 17 marca 2019, 16:32 #279
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 16:45

Kiedyś na szkoleniu UEFA A w Solcu Kujawskim mieliśmy wykład ze Stefanem Majewskim, który powiedział bardzo ciekawą rzecz i pamietam to do dzisiaj:
„W Anglii panuje taka zasada, że odpoczywamy w ataku, a pracujemy w obronie. Niczym spuszczone psy ze smyczy”

Coś w tym jest, tym bardziej jeśli ktoś nie myli obrony z autobusem, bo gra w obronie dotyczy każdego zawodnika z osobna - doskok, odbior, podwojenie, a autobus to po prostu trywialne ustawienie 10 chłopaków na przedpolu.
» 17 marca 2019, 16:43 #278
DevoMartinez: Pogba i Matic i presing...
» 17 marca 2019, 16:46 #277
kielbasiarz: Ja osobiście uważam że nasz klub nie ma szans na TOP4 dlaczego ? Czekają nas spotkania jeszcze np. z City Chelsea Wolves i Everton.... punkty na bank polecą a co do wczorajszego meczu to trudno słabszy okres sie pojawił trzeba coś z tym zrobić ten sezon myślę że zostanie uratowany ale jeszcze potrzeba wiele czasu żeby powrócił stary dobry Manchester United a Ole powinien zostać bo chyba faktycznie potrzeba nam było osoby która NAPRAWDĘ wie czym jest ten klub i gdzie jego miejsce. Ole był w klubie przez wiele lat i wie jak poukładać zespoł trzeba mu dać czas i fundusze na niezbędne transfery. Moim zdaniem możemy go w pełni ocenić po ostatnim meczu sezonu
» 17 marca 2019, 16:32 #276
zbyszek7: Najgorsze losowania w FA Cup i najgorsze w LM a teraz Watford 7 miejsce i znow Wolves 6 miejsce pozniej dwa razy Barca i Chelsea oraz City. Bedzie bardzo ciezko ale trzeba wierzyc w top4 bo LM to chyba tez sie zaraz skonczy dla nas :(
» 17 marca 2019, 16:17 #275
CHRCH: Oglądałem tylko highlighty ale sądze, że Romero to dobry bramkarz, powinien być teraz jedynką.
» 17 marca 2019, 15:47 #274
ro7: No nie wiem. Obronił niby dwie/trzy setki. Ale też, jak dla mnie, zawalił półtora bramki z tych dwóch. Powiedziałbym, że jest niestabilny.
» 17 marca 2019, 16:27 #273
DevoMartinez: Imo zawalil tylko tą w krotki rog. Ogolnie to on wlasnie mi wyglada na stabilnego, zawsze bronil na wysokim poziomie. Pamietam chyba tylko jeden mecz gdzie mial klopot z wykopami a tak raczej nie zawodzil. Ale i tak przegralismy przez mizerie ataku.
» 17 marca 2019, 16:32 #272
RedRevolta: Strasznie mnie denerwuje polityka transferowa naszego klubu w ostatnich latach, niby jesteśmy jednym z najbogatszych klubów na świecie, a nie potrafimy tak jak chociażby City wzmonić pare pozycji konkretnymi zawodnikami, na dzień dzisiejszy taki Lingard, Mctominay czy Pereira to powinni startować z ławki i uczyć się od lepszych a nie stanowić o sile naszego zespołu i tu nie chodzi o to, że przychodzą nowi menadżerowi i każdy z nich ma inną wizje klubu, my mamy jednego człowieka który siedzi tam od dłuższego czasu i jest odpowiedzialny za wzmocnienia w United i wiadomo o kogo chodzi, dziwnie to wszystko wygląda.
» 17 marca 2019, 15:37 #271
Michux3: to że Ed nie powinien zajmować sie transferami to wiemy nie od dziś, Potrzebujemy Dyrektora Sportowego
» 17 marca 2019, 15:58 #270
padre: Czy macie gdzieś podsumowanie graczy, którzy wyjeżdżają na zgrupowania reprezentacji?
» 17 marca 2019, 14:46 #269
DewastatorCzip: Przegralismy ponieważ w wyjściowym składzie zagrało czterech piłkarzy,którzy szukają formy. Antoś martial(znajac jego mentalność to teraz będzie smutny i zagubiony przez kolejny miesiąc) Ander Herrera,Nemanja Matic i Jesse Lingard. Do tego Rash zbyt mocno uwierzył,ze jest drugim Ronaldo A Shaw miał w końcu taki mecz w którym nie dość ,ze nic nie pokaże to jeszcze przeszkodzi (on tak po prostu raz na x występów ma i pech chciał,ze to akurat teraz) . No i oczywiście Pogba znowu zaczął farbowac włoski A to niestety zwiastuje gwałtowny spadek formy (im bardziej jaskrawy kolorek włosków tym gorsza forma na boisku) .
» 17 marca 2019, 14:27 #268
RememberMe: fajne ten komentarz taki nie za mądry
» 17 marca 2019, 14:36 #267
DevoMartinez: Ale Pogba to w tym meczu mial o ile pamietam ciemne kołtuny wieć chyba cos nie pykło. ;) Co do formy to prawda, grali rekonwalescenci. Shaw miał pecha ale popracowac to on by mogł nad dosrodkowaniami bo on tylko umie to zrobic po ziemi na siłe.
» 17 marca 2019, 16:39 #266
primasort: Każda porażka OGS będzie skłaniać do poszukiwań nowego trenera,kwiecień będzie kluczowym miesiącem i pokaże czy wygrane mecze to taktyka i plan czy tylko efekt nowej miotły i spuszczenie piłkarzy ze smyczy w imię reguły gorzej być nie może
» 17 marca 2019, 14:17 #265
Mattias: Teraz nie ma co panikować ale żebyśmy się czasem na koniec sezonu nie obudzili z ręką w nocniku. Cel jest prosty - zapewnienie sobie występów w następnej edycji LM. Bez tego ciężko będzie latem o duże transfery bo nikt dobry nie przyjdzie tu grać w Lidze Europy. Powiedźmy sobie szczerze - awans poprzez zwycięstwo w LM z obecnym składem jest mało realny. Przejście PSG było cudem a żeby ostatecznie wygrać całe rozgrywki musielibyśmy dokonać jeszcze trzech takich cudów. W lidze Arsenal oraz Chelsea po niedawnych problemach wychodzą na prostą i grają coraz lepiej więc walka o TOP4 na finiszu rozgrywek będzie zażarta.
» 17 marca 2019, 14:05 #264
rvn10: Nie bywałe od Grudnia praktycznie trzecia porażka Ole bo jedna i tak nie była kluczowa z PSG bo był awans i już fala hejtu. Kibice nie powinni się tak zachowywać, sytuacja z Mou była fatalna ale teraz jest naprawdę nieźle. Ok odpadliśmy z Pucharu Anglii ale w półfinale, niedługo mecz z Barcą i gramy o Top4. Trochę więcej wiary panowie.
» 17 marca 2019, 13:46 #263
Dexxter: Odpadlismy w 1/4 finału, a nie w 1/2.
» 17 marca 2019, 14:12 #262
Widziwoj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 15:23

Niektórzy tu naprawdę żyją w swoim świecie. Jeden tu uważa, że United czeka jeszcze rewanż w FA Cup z Wolverhampton, drugi- nie wie na jakim etapie Pucharu toczył się wczoraj mecz. Ludzie jak wy się tą piłką interesujecie? Tragedia
» 17 marca 2019, 15:19 #261
rvn10: Widziwoj - rzeczywiście tragedia..eh
» 17 marca 2019, 19:08 #260
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 13:29

Moim zdaniem kto wie czy oni nie odpuscili tego meczu . Wiadomo jakie mamy przed soba wyzwania i jak ciezkie mecze jeszcze nas czekaja a tutaj jeszcze czekaloby na nas City a jak juz jestesmy w polfinale to trzeba zagrac naprawde na pelnych obrotach i walczyc o ten Puchar . Mamy ostatnio sporo kontuzji wiec moze i lepiej ze odpadlismy . Zawodnikow do rotacji tez mamy bez urazy " bez szału " . Jesli odpowiedza w nastepnym meczu to mozna zapomniec juz o tej porazce i isc dalej za zwyciestwami . Cel jest jasny na ten sezon a jeszcze udalo nam sie zajsc wysoko w LM i tam moze być różnie i trzeba walczyc o awans . Takze moze to lepiej ze tak sie własnie stało w tym momencie a nie pozniej .
» 17 marca 2019, 13:28 #259
BajtiMU: Bzdura.
» 17 marca 2019, 14:34 #258
Bossicky: Pogba bez wyrazu i chęci do gry, wczorajszy mecz był w stylu tych najgorszych Mou.
» 17 marca 2019, 13:24 #257
Tom535: Potrzebujemy Potchetino i basta.
» 17 marca 2019, 13:11 #256
SzarimMusty: Przegraliśmy, no cóż zdarza się. Jednak są rzeczy które ciężko wybaczyć. Zaangażowanie, a raczej jego brak. Jak to możliwe, że miesiąc temu Martial, Lingard czy Rashford gryźli glebę aby dorwać przeciwnika, a teraz cała trójka człapie sobie po boisku jak za Jose? Zastanawiam się czy ten start Ole to nie był w dużej mierze efekt zmiany manago i chęć pokazania się. Mam nadzieję, że to tylko efekt powrotu po kontuzji i w kolejnym meczu już będą grali na pełnych obrotach.

Piłka nożna to gra błędów i ostatnie mecze MU dobitnie to pokazują. Wczoraj przegraliśmy po błędach, pierwszy gol to parodia 4 piłkarzy. Dalott, Herrera i Smalling przepuścili przeciwnika w tragiczny sposób ale to co odwalił Lindelof w tej akcji to parodia nad parodie. Jak można 3 razy próbować wybić piłkę i nawet w nią raz nie trafić? Jak można blokować strzał odwracając się od przeciwnika? Przecież Szwed nie powinien pozwolić na oddanie strzału w momencie gdy przeciwnik zaczął odsuwać się od bramki. Ale niestety tak się nie stało. Druga bramka to geniusz Shawa, jak można tak się dać ograć? I nie chodzi mi o przeciwnika tylko o ogranie siebie samego. Anglik mógł wybić piłkę, kopnąć do Romero, a zamiast tego nie wiem co kombinował ale finalnie oddał piłkę i pozwolił na sytuację sam na sam. Na szczęście Lindelof jest szybki i dogonił przeciwnika... a nie Szwed może i wywarłby presję na zawodniku Wolverhampton ale postanowił pobiec obok. Nawet nie wiem jak nazwać ruch Lindelofa, bo zamiast ruszyć na przeciwnika to pobiegł na półtora metra w bok. Dziwne zachowanie. No i gol po krótkim to zawsze błąd bramkarza.
Czepiając się Szweda zaznaczę, że
1. Zrobił unik przy strzale, oprócz tego powtórzył błąd z meczu z Arsenalem i był zbyt blisko strefy bocznej, przez co zostawił idealną ilość miejsca na strzał oraz na prostopadłą.
2. Przepuścił piłkę do przeciwnika, który był bliżej ustawiony do naszej bramki
3. Zgubił krycie przy rożnym
4. Podał do bramkarza gdy już tam biegł jeden z rywali (na szczęście się nie pomylił ale powinien się takich zagrań wystrzegać)

Reszta drużyny niewiele lepsza... Bezpłciowości w ataku nie będę opisywał bo w ofensywie jako tako grał tylko Shaw, reszta to maruderzy.
» 17 marca 2019, 13:00 #255
Magik1990MU: Napiszę tutaj, bo nie mam instagrama:

HasztagŁoleałt
» 17 marca 2019, 12:56 #254
dev13: Najbogatszy hmm wolalbym abysmy byli najlepszym :D
» 17 marca 2019, 12:32 #253
RysiozWilkowa: Podałem tylko fakt i jak widać w przypadku MU zasobność konta nie przekłada się ostatnio na nic.
» 17 marca 2019, 12:43 #252
RysiozWilkowa: Podobno jesteśmy najbogatszym klubem świata, szkoda tylko że skład i styl gry zupełnie o tym nie świadczą.
Połowa naszego wyjściowego składu nie znajduje miejsca nawet na ławie czołowych 15-20 klubów swiata.
Więc czego oczekujecie?
» 17 marca 2019, 12:27 #251
is200second: Pierwsza i podstawowa sprawa. Odstawić Maticia od pierwszego składu! Jest Andreas jest Fred i nimi trzeba grać. Są młodsi wybiegani potrzebują tylko gry.

Ja bym nie robił problemu tymi porażkami. Normalna zadyszka być może poskutkuje większą mobilizacja na Barce. Absolutnie dla mnie dwa priorytetowe mecze teraz to te z Barca. Nawet kosztem PL.
» 17 marca 2019, 12:17 #250
sisinho: Andreas na ŚPD? Już pokazał jak broni... a raczej jak nie potrafi. Akurat ja wolę LM w przyszłym sezonie aniżeli awans do półfinału bo on nam dalej nic nie daje.
» 17 marca 2019, 12:35 #249
pawelisto2: @iss, już wiemy, że lubisz techniczną i kombinacyjną grę, ale no daj spokój. Zarówno Fred jak i Pereira są zawodnikami raczej "8", przed nimi jeszcze nieodpowiedzialny Pogba i byłaby niezła heca.

W każdym zespole na świecie musi być ten jeden stojący przed obrońcami, albo pracuś jak Kante, albo mózg zespołu jak Busquets, Fernandinho, który przewiduje każde kolejne zagranie. Kiedyś mieliśmy Carricka, dzisiaj musimy zadowolić się Maticiem na tej pozycji, bo Scott to też jest niewiadoma, jeden mecz zagra super jak wyłączenie Verattiego, żeby potem kolejny mecz zostawiał autostradę do linii obrony - co jest oczywiście zrozumiałe, bo chłopak jest jeszcze młody.
» 17 marca 2019, 14:28 #248
awe: tak jest a potem pogra fred i potem odstwic freda bedzie gral Andreas i potem bedziez pisal zeby jego odstawic
» 17 marca 2019, 17:34 #247
Batigol222: Ciekawi mnie, w jaki sposób Valverde wyjdzie na spotkanie z United, tj. czy zagrają na zasadzie "jedziemy trybem standardowym", czy może wystawi Vidala żeby na zmianę z Rakiticiem blokowali Pogbę a na PO zagra Semedo, który w odróżnieniu od Sergiego Roberto jest dobry w grze fizycznej i potrafi w odpowiednim momencie doskoczyć do skrzydłowego.

W tym drugim przypadku, ten biedny Ole będzie miał naprawdę bardzo ograniczone pole manewru.

Wiadomo, że to tylko dywagacje, ale w ten sposób można pokazać, jak naprawdę wygląda sytuacja obecnego United. Gdyby znowu posłużyć się porównaniem do Liverpoolu, to tam krótkie krycie np. samego Salaha jest pozbawione sensu, bo pozostaje Mane, a Firmino też potrafi czymś błysnąć w grze kombinacyjnej. Na dodatek, Salah ma też dobre, mierzone długie podanie. Kolejna rzecz: z takimi obrońcami, jak Van Dijk, Roberston i ten coraz bardziej ogarnięty Arnold oraz mobilną i agresywną trójką w środku pomocy Klopp może spokojnie pozwolić sobie na grę defensywną: taki Bayern nic nie był w stanie przeciwko temu zdziałać, jak już ktoś przez 180 minut tego dwumeczu stwarzał zagrożenie pod bramką Alissona, to co najwyżej Matip.

Na dodatek, tam asystować to mogą nawet bramkarz albo Van Dijk(jeśli się nie mylę, to właśnie on podawał do Mane przy pierwszej bramce). Tak wygląda zespół przemyślanie budowany przez dwa-trzy sezony. Ole musi dostać czas, komfort pracy i transfery. Ten sezon to jest początek dłuższego okresu budowania klasowej drużyny, bo niczym więcej w sumie być nie może. Zdarzało się, że ten włoski trener(nie pamiętam teraz typa), przejął Chelsea w środku sezonu i wygrał LM, ale tam była gotowa, kompletna paczka z masą naprawdę klasowych i doświadczonych piłkarzy.

Ole przejął natomiast drużynę budowaną bez ładu i składu, z poważnymi deficytami na wielu pozycjach i tylko dwoma zawodnikami z absolutnego topu(Pogba, De Gea, chociaż De Gea w tym sezonie to raczej za często nie robi różnicy).
» 17 marca 2019, 12:16 #246
RysiozWilkowa: Pogba to TOP? TOP czego bo chyba nie poziomu na boisku?
» 17 marca 2019, 12:57 #245
Batigol222: Tak, pod względem umiejętności Pogba to obecny TOP, nawet jeśli coś tam mu w bańce nie do końca styka. Co do Zidane'a, to gość był powyżej jakiegokolwiek topu. Poza tym, określenie "topowy piłkarz' zawsze odnosi się do czasów, w których gra. Np. obecnie taki Cavani to absolutnie topowy ŚN, ale czy byłby nim również w czasach, gdy po europejskich boiskach biegali Batistuta, Ronaldo, Raul, Szewczenko, Shearer, Bergkamp, Henry? Może byłby w TOP 10, ale to już nie jest "ścisły TOP".
» 17 marca 2019, 15:05 #244
DaroMistrz5: Ten trener nazywał się chyba Roberto Di Mateo
» 17 marca 2019, 15:19 #243
KnabrnyGad: Solskjaer zaczął przeszkadzać drużynie. Na początku super to wyglądało, bo wyrzucił te wszystkie rygory taktyczne wprowadzane przez Mourinho i zawodnicy mieli swobodę. Potem zaczęło się manipulowanie taktyką, zwiększanie dyscypliny taktycznej i jak w niektórych meczach można było zobaczyć, MU chowało się w tyłach i dawało grać przeciwnikowi. Nie wiem czemu Ole tak robi, może wydaje mu się, że jest to rola managera, aby nieustannie coś zmieniać, bo inaczej wydaje się, że nic nie robi. A np. Zidane w realu był właśnie od nieprzeszkadzania i to był jego atut. Teraz implementacja jakichś założeń taktycznych w samym środku sezonu jest bez sensu. Gra pod przeciwnika, jakieś schematy... a pamiętam najlepsze mecze Solskjaera to właśnie swoboda taktyczna i nawet ładne momentami akcje kombinacyjne, co może nie wyglądało na ideał, ale było właśnie efektem luzu i zrzucenia łańcucha. Ole powinien wrócić do tego, co było jego atutem zaraz po przyjściu i pozwolić drużynie grać jak chce i jak umie, a nie obmyślać strategię w trakcie sezonu. Spoko, po sezonie jak najbardziej, ale nie w trakcie jak drużyna nabrała rozpędu... wszelkie zmiany tylko ją hamują.
» 17 marca 2019, 12:01 #242
Batigol222: taa, dwie porażki i "zaczął przeszkadzać drużynie". Gdyby przejął w trakcie sezonu taką Barcelonę, to może takie gadanie miałoby jakiś sens, bo tam są wypracowywane przez lata schematy, piłkarze z topu przesiąknięci tym stylem gry i na dokładkę jeszcze Messi. W przypadku United to było oczywiste, że prędzej czy później zaczną przytrafiać się porażki, bo niby dla jakiej racji miałoby być inaczej? Chyba, że dla Ciebie aktualny skład United z Pogbą, Martialem, Lingardem i Rashfordem to w sumie to samo, co Real z kadencji Del Bosque z Zidane'em, Figo, Raulem i Ronaldo, gdy tam trener faktycznie raczej nie był potrzebny, bo ci piłkarze po prostu kreowali grę ofensywną mocną swojej indywidualnej maestrii, tylko, że jak dla mnie Martial to nie Figo, Rashford to nie Ronaldo, Lingard to nie Raul a Pobgie do Zidana też sporo brakuje.
» 17 marca 2019, 12:27 #241
RysiozWilkowa: wyżej piszesz, że Pogba to absolutny TOP, no to jak tak to jednak do Zidane nie powinno mu brakować aż tyle.
» 17 marca 2019, 13:31 #240
toporminator: Najgorszy mecz United pod wodzą Ole. Meczu po prostu nie da się wygrać z taką niemocą w konstruowaniu akcji, przez 90 minut nie stworzyliśmy ani jednej dobrej okazji strzeleckiej. Myślę że nawet oglądając highlights z tego meczu można się nieźle zanudzić.

No cóż, jeśli miał przyjść mały dołek to dobrze że stało się to akurat w meczu FA Cup. Mamy przed sobą dużo cięższe i ważniejsze mecze. Szkoda oczywiście, bo po wyeliminowaniu Chelsea i Arsenalu apetyt na to trofeum był, a droga do finału otwarta. Jednak wynik jak najbardziej sprawiedliwy, byliśmy gorsi od Wilków tak a ataku jak i obronie.
» 17 marca 2019, 11:56 #239
awe: Ole Gunnar Solskjaer out!
» 17 marca 2019, 11:33 #238
RysiozWilkowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 11:59

i to jutro proszę, dobry czas na out bo przerwa na reprezentacje.
» 17 marca 2019, 11:58 #237
shaya: Pisalem wczoraj o tym, ze potrzebujemy prawego skrzydlowego. Lingard takowym nie jest, moim zdaniem idelany bylby Douglas Costa. Jest doswiadczony, gral w 2 najwiekszych klubach swiata, ma fantastyczne wrzutki ktore przydalyby sie na takiego Lukaku (u nas nikt nie potrafi dosrodkowac). Nie mówmy juz o obroncy, to jest obowiazek! Tak samo srodkowy pomocnik, moim zdaniem powinnismy nadal budowac sklad pod Pogbe, powinien miec jako partnera jakiegos francuza/kolege z ktorym gral. Mysle ze by to rozwiazalo jego problemy. Taki typowy Francuz, Fekir?
» 17 marca 2019, 11:11 #236
Po6BOOM: Tylko Nicholas Pepe. Żadnych Costów tu nie chce. Mata ma lepsze liczby od niego.
» 17 marca 2019, 11:20 #235
Batigol222: Potrzeba przede wszystkim wzajemnego zbilansowania umiejętności piłkarzy z poszczególnych formacji. Jeżeli na środku pomocy gra dwóch takich rzeźników, jak Matic i Herrera, to potrzeba albo bardzo ofensywnych i efektywnych bocznych obrońców, albo z przodu piłkarza w typie skrzydłowy-rozgrywający,, coś jak Di Maria albo Bernardo.

Costa to drybler-szybkościowec. W Bayernie za Guardioli mógł wyglądać spoko również przy grze kombinacyjnej, ale tam byli też Xabi Alonso, Thiago, wchodzący z pomocy w pierwszą linię Vidal i świetnie współpracujący Muller z Lewandowski. United nie ma takich warunków. Poza tym, Costa, w odróżnieniu od takiego np. Salaha, nie ma dobrego długiego podania. Jak dla mnie średnia opcja. Może w FIFIE gość wygląda spoko, ale już w taki PES, gdzie trzeba sporo pomyśleć nad dopasowaniem piłkarzy do taktyki, już nie za bardzo;)
» 17 marca 2019, 12:02 #234
Michux3: Kwestią tutaj jest brak przygotowania kondycyjnego do sezonu , widać po zawodnikach że nie są przygotowani do grania 90 min , i wczesniej łapali zadyszke około 80 min przy wymagającym stylu Solskjaera ,teraz już nie radzą sobie i ta niedokładność w podaniach i niedbałość , mało ruchu do piłki ,musi sie Ole postarać przy presezonie bo tutaj jedynie moglibyśmy te braki nadrabiać rotacją ale też nie ma zbytnio kim rotować
» 17 marca 2019, 11:00 #233
Diablo2018: Nadal przegrywamy takie mecze.... to nie wina trenera, my po prostu mamy miernych piłkarzy. Każdy kto choć troszkę kibicuje tej drużynie wie, że 5 transferów to obowiązek, ale Ed tego nie zrobi. Dla niego liczy się kasa, nic więcej. Gdyby Ed miał ambicje sportowe to takie kopacze jak Smalling, Jones, Darmian, Rojo byliby w innych klubach a tacy kopacze jak Lingard, Young, Shaw, McTominay wchodziliby z ławki.

W tym klubie nie ma za grosz ambicji by iść w ślady City, Barcelony, Realu itd.. zobaczcie jaką bekę kręciliśmy z LFC, żartom nie było końca, a jak wygląda sytuacja dziś?? Nienawidze LFC ale prawda jest (niestety) taka że są dwie klasy lepsi od nas, w ciagu 3-4 lat przeskoczyli o cztery półki i ze zwykłego średniaka Premier League stali się drużyną której KAZDY sie boi. A my?? Od 2013 roku kilo mułu, dno i wodorosty, Ole próbuje nas wyciągnąć, jestem z niego dumny ale niestety Panowie...tymi kopaczami nie da już nic osiągnąć, 5 transferów to mus, obowiazek, priorytet, ale nie z Woodwardem panowie, to się nie uda. Skonczy sie jak rok temu, totalny minimalizm, moze jeden drogi transfer i od sierpnia znów bedziemy z "zachwytem" ogladali wielbłądy Rojo, Darmiana, Younga, Jonesa, Smallinga oraz wahania formy Martialów czy Lingardów.
» 17 marca 2019, 10:44 #232
Dejfmi: Ile razy jeszcze o tym napiszesz?
» 17 marca 2019, 11:33 #231
LearningtoFly: To prawda, brutalna ale jednak, sklad jest slaby i kolejny sezon z smalligami, darmianami, jonesami wywoła palpitacje serca
» 17 marca 2019, 11:52 #230
celny: To samo mówil Mourinho. Po jego zwolnieniu przychodzi Ole, który wyciska z tych pilkarzy maximum, a po 2 porazkach nagle sobie przypominacie, ze sklad jest za slaby?

Chyba Mou mial troche racji, tutaj wina lezy po stronie Eda i braku transferów.
» 17 marca 2019, 12:45 #229
DaroMistrz5: Bo się chcesz Jonsa czy Smallinga pozbyć ale Bailly to już super opcja. Cześć racji ma ale uparł się na jeden argument i nie zależnie od wydarzeń się tego trzyma
» 17 marca 2019, 13:58 #228
Grzechu123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 10:37

Bardzo lubię Ole i mógłby zostać ale jeśli ed zatrudni Pochetino to też zły nie będę :)
» 17 marca 2019, 10:37 #227
misiek2405: Jeden z trzech najbogatszych klubów świata, a nie można zrobić konkretnych transferów i trzeba grać miernotami pokroju Lingarda, Perreiry czy McTominaya. Latem zamiast 5-6 top transferów będą sieroty pokroju Ben Yeddera... I będzie to samo co teraz albo jeszcze gorzej, nie ważne kto będzie te półśrodki trenował. Przykre.
» 17 marca 2019, 10:16 #226
dlabigt23: Jak teraz Edek nie zakupi prawego skrzydla to juz chyba nigdy . Ciekawe jak nam pojdzie na rynku transferowym i kogo uda mu sie sprowadzić . To bedzie bardzo ważne .
» 17 marca 2019, 10:18 #225
misiek2405: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 10:20

Prawe skrzydło? Tu potrzeba 5-6 transferów top class na poziomie obecnej kadry City, a nie jakichś Ben Yadderów czy nowych Lingardów. A co okienko to tych ludzi będzie potrzeba coraz więcej bo konkurencja nie śpi.
» 17 marca 2019, 10:20 #224
Batigol222: Jak zawsze bawi mnie większość komentarzy na tej stronie. Solskjaer przejął drużynę w trakcie rozgrywek, i co? Nagle ten zespół, kadrowo będący może trochę lepszy od Arsenalu, miał się zamienić w City z poprzedniego sezonu. Proponuję spojrzeć na to, jak to wygląda w Liverpoolu. Niech Solskjaer dostanie tyle czasu, co Klopp, niech pozwolą mu dobrać do swojej wizji zespołu i sprowadzić takich piłkarzy, jak Van Dijk, Mane czy Salah, wtedy pogadamy. Na razie nowy trener i tak zrobił dużo więcej, niż można się było spodziewać, bo kto oczekiwał np. wyeliminowania PSG albo nawet tego, że w Pucharze Anglii uda się odprawić i Arenal i Chelsea??

Tylko znowu nie płaczcie, jak tu przyjedzie Barcelona albo City i okaże się, że jednak, jednak, nie wiadomo dlaczego, obecne United nie jest zespołem ze ścisłego europejskiego topu...
» 17 marca 2019, 10:14 #223
CHRCH: Wilki wyjasnily nasz najsilniejszy skład A tu co niektórzy marzą o Barcelonie 😂 nic tylko się uśmiechnąć.
» 17 marca 2019, 10:09 #222
dlabigt23: Mecz meczowi nie równy . Wczoraj widzialem jakby nasza druzyna poprostu nie chciala tego spotkania wygrać . Juz sobie tak tłumaczę moze oni serio odpuscili teraz ten puchar i chca skupić sie na meczach z Barcelona czy Ligowych ? wszystko jest mozliwe bo zagralismy strasznie bezjajecznie .Niechce ich usprawiedliwiać bo mozna mecz przegrac tak jak z Arsenalem ale tam poprostu bylismy nieskuteczni i zagralismy w miare okej tak wczoraj to poprostu zabolala nas bardziej slaba gra naszego zespolu i przedewszystkim brak checi zwyciestwa . Ale moze tak to mialo być i tego chcieli ? mozeee.
» 17 marca 2019, 10:25 #221
CHRCH: A może są po prostu slabi? A to co widzieliśmy w efekcie nowej miotły to było 150% zawodników? Szczerze obiektywnie patrząc dalej gramy kaszane i to nie Ole wina.
» 17 marca 2019, 10:36 #220
tyber28: Jak grają źle za Mourinho to wina Mourinho. Jak grają źle za Ole to nie wina Ole hehe
» 17 marca 2019, 11:46 #219
tyber28: Jak grali dobrze za Mourinho to nie dzięki Mourinho. Jak grają dobrze za Ole to dzięki Ole i tak w nieskończoność haha
» 17 marca 2019, 11:49 #218
Pawlo: Marzyliśmy o PSG, a z nas się śmiały, pokonywaliśmy Arsenal i CHelsea na wyjeździe. Czy Barcelona po porażce z Gironą ostatnio też pisali, że nie mają szans w LM z silniejszymi rywalami? Nie, bo mecz meczowi nierówny, a przede wszystkim nie mają tylu beksów wśród kibiców, gdzie po jednym meczu zmieniają zdanie o 180 stopni.
» 17 marca 2019, 12:15 #217
pazur: Po pierwsze: wychodzą koszmarne błędy przygotowania do sezonu. Mourinho nie dość,że nie potrafił wybrać taktyki, składu to jeszcze zawalił przygotowania. Mamy skutki w braku szybkości, wydolności, kondycji, ale i braki w taktyce. Przyszedł OLE, pojechali na entuzjazmie, na oparach euforii po tym sabotażyście, ale się skończyło. Po drugie: od zawsze twierdziłem, że Pan Pogba jest przereklamowany, przepłacony i nie udźwignie środka pola. Był wart ok. 30 mln., wydano 100, czyli oczekiwania o trzy poziomy za duże. A Pogba ,cały czas pokazuje, że jest o trzy klasy gorszy od oczekiwań. Ale wszyscy liczą na niego, a to duże, rozkapryszone i zdemoralizowane dziecko, nie wie o co chodzi i jak to dziecko się bawi. Raz efektowniej raz gorzej. On nie udźwignie gry zespołu i czas wreszcie to zrozumieć. Może wchodzić z ławki, od początku może grać z ogórami i tyle. Po trzecie: Tylko ciężka praca, motywacja plucia krwią za Klub i szukanie uzdolnionych wychowanków pozwoli wejść na szczyty i tam pozostać.
» 17 marca 2019, 09:59 #216
dlabigt23: Dokladnie tak jak piszesz . Jesli bylaby mozliwosc zeby odszedl do Realu , Barcelony czy Juve to sprzedać . Dla mnie ten zawodnik nigdy nie bedzie liderem . Najgorsze jest to ze on strasznie gra nierówno . Wymieniłbym go chetnie za Rakiticia z chorwatem lepiej by to wygladalo i do tego dokupić Rubena i mysle ze nasza pomoc by odżyła . Nie mamy srodka pola a to jest w sumie najwazniejszy chyba element tej calej ukladanki . Nie wygrywasz w srodku pola to przegrywasz i tak sie własnie dzieje . Pogbe wystarczy troche pokryc a taki Matic i Herrera nie wyprowadzą fajnych piłek i to tyle . Niewiem czy na mecz z Barca wystawłbym Pogbe . Moze lepiej jakby zagral Andreas lub Fred ktorzy sa bardziej dynamiczni i jak maja rytm meczowy to graja naprawde dobrze . Pogba w tym meczu zniknie i jeszcze nas osłabi tak to sie skończy . Barcelona mu tak nie da pograć i wtedy pokaże najgorsze swoje kunszty czyli jedno wielkie zero . Takze jesli jest mozliwosc to sprzedać a napewno nie bede po nim płakał . Znajdzie sie ktos lepszy a tutaj najchetniej widzialbym Rakiticia .
» 17 marca 2019, 10:13 #215
CHRCH: Pogba musi zostać, przypomnijcie sobie jak grał w reprze Francji, z klasowym zawodnikami A nie kopaczami z Orlika z Manchesteru.
» 17 marca 2019, 10:38 #214
QsQs: A co to solskjer jakiś guru jest? Nie można złego słowa napisać? Teraz mamy kryzys i właśnie takie sytuacje weryfikują jakim ktoś jest trenerem. Chwała mu, że wygrał tyle meczów w styczniu i lutym ale to już było, teraz jest nowy czas. Czas który pokaże czy jest trenerem pełną gębą czy bliżej mu do animatora na orliku. Ja jestem tylko narratorem bieżących wydarzeń. To nie jest krytyka tylko realna ocena sytuacji.
» 17 marca 2019, 09:55 #213
Saberem47: Ty ciągle tylko złe słowa piszesz i narzekasz. A jak coś nam wychodzi to Cie tu nie ma. Czemu nie znikniesz na dobre?? Uwierz że nikt cię tu nie chce
» 17 marca 2019, 10:00 #212
klusek0128: Z tym orlikiem to ładnie popłynąłeś... Gość dostał zespół w połowie sezonu i rozbity. Dokonał niemożliwego a porażki są częścią tego sportu. Głowy do góry są ważniejsze rozgrywki do wygrania.
» 17 marca 2019, 10:11 #211
DailySmoker: Odwzwal sie ten co nawet amatorskiej druzyny na orliku by nie ogarnal xd
» 17 marca 2019, 11:52 #210
Me89v2: Rashford może być tyle naszym gwiazdorem co naszym problemem. Chłopak na 9 nadaje sie tylko wtedy kiedy gramy z kontry. Przy ataku pozycyjnym kolejny raz pokazal ze po prostu nic nie daje. On jest świetny kiedy ma przestrzeń. Natomiast widać po United Ole że z ogórkami czy nawet jakimi wilkami to my prowadzimy grę ale przynajmniej wczoraj zupełnie bez pomysłu.

Prawe skrzydło wczoraj kompletnie nie istniało. Lingard przy lini bocznej to był jak yeti. Niby ps A nikt to tam nie widział.

Jeśli Ole zostanie to musi przebudować skład i zadbać o boki. Chociaż u nas to z 5 transferów na już A to raczej nierealne.

Coś czuje że jeśli Barca się po nas przejedzie a reszta sezonu będzie na poziomie słabym i wpadniemy z top4 to zarząd pójdzie w kierunku Pochetino.

Moje marzenie to top4 z Ole oczywiście ale niech w końcu ten klub wróci do najwyzszego poziomu sportowego.

Według mnie Edek powinien skrupulatnie wyliczyć jaki mamy limit FFP i dac mać kasy na transfery. 200 baniek o których się pisało to żart przy obecnych cenach.

Dobry stoper poza Tobym (klauzula) to 50-100 milionów. Dobry po to 50-60 milionów. Skrzydłowy to w t6ch czasach 100 baniek. Sp to 60-100 baniek. To idąc po najmniejszej linii oporu to 200 jest mało. A idąc po takiej linii, patrząc na konkurencję i fakt że też się wzmocnią - może nie dac nam nawet 4 miejsca w kolejnym sezonie.

Ja bym widział to tak:

DDG

nowy po - nowy so - lindelof - Shaw
Nowy śp - Herrera jako DP - Pogba
Nowy PS - Lukaku - Martial/Rashford

Ewentualnie Herrera na swojej pozycji czyli prawy środkowy pomocnik A kupić nowego DP. W każdym razie Matic tylko jako rezerwowy.

Wczorajszy mecz pokazal ile kreatywności brakije gdy trzeba grać w ataku pozycyjnym..

Prawe slrzydlo
» 17 marca 2019, 09:47 #209
Saberem47: Mądrze prawisz
» 17 marca 2019, 11:28 #208
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 09:41

Z jednej strony dobrze ze odpalismy teraz juz w ćwierćfinale . Gorzej by bylo jeśli bysmy przegrali w polfinale albo finale po takiej drabince jaka mielismy byloby aż szkoda . A tak odpadamy przedwczesnie akurat mamy napiety terminarz i jeszcze mecze z Barceloną . Mamy mniej meczy a ważne jest top4 i Liga Mistrzow . Na tym sie skupmy bo sezon i tak jest juz w sumie stracony i walczymy tylko o to by grać w LM w przyszly sezonie . Miejmy nadzieje ze nasi zawodnicy po przerwie zaczna znowu serie zwyciestw bo trzeba koniecznie do tego wrocic aby morale sie podniosly . Jesli chodzi o nasz sklad to poprostu niektorzy dopiero co wrocili po kontuzji wiec musza złapać rytm meczowy i oczywiscie wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia . Nasza pomoc i prawe skrzydlo to mus . Z całym szacunkiem do Herrery i Maticia ale oni w rozgrywaniu są słabi i zawsze powinien tylko ten jeden z nich grać a wolalbym tutaj Herrere . Sam Pogba to za mało bo on strasznie gra nierówno . Chetnie zobaczyłbym u nas tego Rubena .
» 17 marca 2019, 09:40 #207
lele1986: To samo wlasnie napisalem matic z herrera nie moga grac razem . Zeby dwaj srodkowi pomocnicy nie umieli rozegrac pilki to jest tragedia .
» 17 marca 2019, 09:43 #206
RysiozWilkowa: O co biega z tym VAR w FA CUP?
W meczu Swansea-City go nie bylo i bum 2 gole dla City z upy.
W naszym meczu byl.
Nie kumam
» 17 marca 2019, 09:30 #205
QsQs: Bo var jest tylko na stadionach drużyn z PL. Swanswa niestety to championship to i Varu tam nie było. Może to głupie ale takie są fakty
» 17 marca 2019, 09:59 #204
lele1986: Moim zdaniem Matic z Herrera nie moga grac razem ani jeden ani drugi nie umia rozegrac dobrze pilki niestety . Moim zdaniem Fred mial tu grac bo ostatnio gra coraz lepiej i wystawia sie do pilki a wczoraj wszyscy sie ukrywali .
» 17 marca 2019, 09:29 #203
Remix81: Szkoda, że przegrali po cichu liczyłem, że skoro udało się w Londynie pożegnać Chelsea i Arsenal to nikt nas nie zatrzyma, ale jednak Wolverhampton. Myślałem , że powstrzyma nas rywal z wyższej półki, Ale chłopaki po kontuzjach i przemęczeni. Na ligę mistrzów to nie liczę, Ale spodziewam się walki z Blaugrana. Szkoda tej ligowej porażki z Arsenalem bo była realna szansa na 3 miejsce na koniec sezony tymbardziej, że Chelsea zagrała dla nas na remis. Wiadomo nie da się wygrać wszystkiego, Ale jak nie będzie Top 4 to będzie mi smutno, ponieważ po tym Murinio, trwa bajeczne odrodzenie. Musi być top 4. Do boju United.
» 17 marca 2019, 09:22 #202
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 09:20

Jak nie skończymy w TOP4 to nie będzie LM a jak nie będzie LM to tylko cofniemy się w rozwoju :( To farciarskie zwycięstwo z PSG nas zaślepiło bo prawda jest taka że nasza gra z każdym kolejnym tygodniem wygląda coraz marniej.
» 17 marca 2019, 09:19 #201
CHRCH: To się nazywał efekt nowej miotły. A jak mówiłem że nasz zespół dalej gra padake mimo że nie ma siwego to nikt nie chciał słuchać. Fakty sa takie, że trzeba przebudować drużynę 7-8 transferów, bez tego pozostaje tylko się modlić.
» 17 marca 2019, 10:14 #200
JackDaniels: To było do przewidzenia.. Choć bardziej szkoda porażki z arsenalem niż tego meczu.. Cały czas twierdzę, że barcelona da naszym lewym piłkarzom lekcję futbolu.. chyba, że znów pójdzie na farcie jak z PSG i sędzia wyciągnie kilka karnych z kapelusza. Efekt nowej miotły oficjalnie zakończony. Teraz oni muszą pokazać, że potrafią grać.. żaden trener na świecie nie zrobi tego za nich.
» 17 marca 2019, 09:17 #199
bacalinho: no i przegrali, i co z tego? świat się zawalił? Po prostu przyszło zmęczenie, kontuzje ( wielu graczy po kontuzji, brak Lukaku), zachowujecie się jak dzieci, wiedziałem ze tak będzie. Nie id razu Kraków zbudowano, każdy widzi ze potrzebne są wzmocnienia i na jakich pozycjach wiec nie płaczcie. Trzeba zrobić 4 transfery i będzie dobrze. A ktoś jak płacze ze Pogba jest słaby jest pk prostu ... nie będę pisał. Pozdro dla prawdziwych kibiców
» 17 marca 2019, 09:08 #198
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2019 08:26

Co by nie napisac zaraz sie ktos burzy wczoraj bylo slabo potrzeba wzmocnien czesc graczy za slaba na United to oczywiste ale zaraz komusc cos nie pasuje.
Wczoraj wynik 0-2 nie ma lawki kto ma to pociagnąc Mata,Pereira :P
» 17 marca 2019, 08:26 #197
Kundziu: Poziom naszej gry jak za czasów Mourinho :) Jednak ten zespół, aż tak się nie zmienił ;)
» 17 marca 2019, 08:21 #196
kondzik: Kibice sukcesu idźcie kibicować City :)
» 17 marca 2019, 08:08 #195
QsQs: A Ty nie jesteś kibicem sukcesu? Kiedy zacząłeś kibicować United, jak byli średniakiem czy jak osiągali sukcesy? Ochłoń
» 17 marca 2019, 08:11 #194
RedsFan: QsQs za to uaktywnia sie tylko jak przegrywają. To typowy kibic porażek :)
» 17 marca 2019, 08:57 #193
QsQs: Po co te nerwy. Taka jest prawda. Na początku Ole jechał na entuzjaźmie, piłkarze byli spuszczeni ze smyczy i siła rozpędu wygrywali mecze a wiadomo, że jak się mecze wygrywa to łatwiej wygrywać następne na takiej fali. Teraz przyszły ciężkie dni, pojawiły się rysy i teraz wyjdzie jakim Solskjer jest trenerem. Ciężkie sytuacje często weryfikuja managera. Czy jest to trener z prawdziwego zdarzenia czy wuefista. Ja do dzisiaj nie wiem jaką zespół gra taktyką, jaka wizję ma trener. Narazie nie wygląda to dobrze. A część użytkowników tutaj, która na siłę usprawiedliwia managera po słabych meczach. Bo co, zespół wygrywał to była zasługa Ole a teraz jak jest kupa to wina piłkarzy. Znakomite podejście "ekspertów" na portalu.
» 17 marca 2019, 08:06 #192
MiSt: No tak, jeden nieudany mecz(ten z Arsenalem mimo braku skuteczności był bardzo dobry) i już lecą hejty na Ole ;)
Ciekawe jest to, że dawno Cię tu nie widziałem, a kiedy zaczęli przegrywać to nagle się uaktywniłeś...
» 17 marca 2019, 08:41 #191
mikon70: Eksperta tylko ty tu zgrywasz. Nie wiem, czy ty nie jesteś najbardziej nieznośnym użytkownikiem ten strony. Nikt tak nie sieje defetyzmu jak ty. 3 miesiące przerwy miałeś od narzekania i w końcu masz co chciałes. Dwie porażki z rzędu i można w końcu pisać, ze ten skład to się nadaje do polskiej ekstraklasy co najwyżej. Nie kompromituj się
» 17 marca 2019, 09:27 #190
QsQs: Nie mam co chciałem? Wolałem by zespół cały czas pokazywał klasę i się nie udzielać. Ale jest jak jest i musiałem zabrać głos
» 17 marca 2019, 09:58 #189
CHRCH: Wychodzi na to, że jaki był siwy to był, ale miał rację i szkoda, że na nie trenuje już. Wszystko co powiedział staje się prawda na naszych oczach.
» 17 marca 2019, 10:18 #188
DailySmoker: Z tego co widze to wielu z nas tutaj jest tak ograniczona umyslowo ze szkoda gadac... jeszcze w listopadzie dalibyscie sie pociac za to by United gralo na takim poziomie i wygrywalo mecze. Owszem, wczoraj nie zagrali na maxa swoich mozliwosci, ale wielu z zawodnikow wraca po kontuzjach, a do tego wilki graja sezon zycia drugi z rzedu. Fakt, ze potrzebujemy wzmocnien, ale powinnismy sie cieszyc z tego, ze Ole wyciagnal z tych chlopakow tak wiele. Klub jest w odbudowie po 3 trenerach i po dokonaniu wzmocnien w lecie jeszcze zatrzesiemy ta liga. Moze na Europe jeszcze za wczesnie dla nas (barca pokaze), ale ja i tak jestem dumny z Ole i chlopakow. Przez ostatnich kilka lat juz nawet nie czekalem na mecze, a teraz po ostatnim gwizdku czekam juz na nastepny. Wrocil dobry duch druzyny i wierze, ze wrocimy na swoje miejsce. Poza tym nie da sie wygrac wszystkiego, a ta fala hejtu po kilku przegranych jest poprostu zalosna. Dumni po zwyciestwie, wierni po przegranej. GGMU!
» 17 marca 2019, 08:03 #187
Saberem47: Testem będzie mecz z totkami. Potem testem będzie mecz z Arsenalem. Potem testem będzie mecz z Psg. Teraz testem będzie mecz z Barceloną xdd Biedny Man Utd ciągle tylko testy i testy
» 17 marca 2019, 07:53 #186
mikon70: Żal na was patrzeć. Ja wiedziałem, ze tutaj jest dużo chorągiewek, ale nie sadzilem, ze jesteście aż tak żałośni. Jeden pisze, ze trzeba 5 lat drugi, ze te skład to dno. Można tak wymienić te głupoty, które wypisujecie. Niedobrze mi jak patrzę na wasze reakcje. Żal mi was
» 17 marca 2019, 07:44 #185
MiSt: Większość z chorągiewek to zwykłe trolle ;)
» 17 marca 2019, 08:43 #184
dev13: Druzyna zlapala dolek Z Ars jeszcze jakos to wygladalo wczoraj nie bylo nic walki zaangazowania nawet lawka United byla przybita czyzby zaczelo docierac do Olego ze aby powrocic na scisly top potrzeba duzo wzmocnien i ogrom pracy. Wszyscy widzieli ze wczoraj nie istnielismy w meczu z Wolves ktorzy zagrali bardzo fajnie i zasluzenie wygrali.
Nasuwaja sie watpliwosci cze jednak Ole jest tym ktory ma dalej prowadzic United byc moze tak ale musi poukladac druzyne po swojemu bo wczoraj wygladalo masakrycznie slabo.
Prawdziwym testem bedzie Barcelona i mysle ze te starcia zadecydują o przyszlosci Olego na Old Trafford.
» 17 marca 2019, 07:44 #183
CHRCH: Szkoda Ole, że musi się uzerac z tymi miernotami zwanymi piłkarzami Manchesteru. Potrzeba jakieś realnie 5 sezonów i dobrych transferów żeby ten zespół zaczął grać.
» 17 marca 2019, 04:34 #182
RedDan: Po 25 minutach tej padliny wiedziałem żeby przeskoczyć na serial, a po wszystkim sprawdzić tylko wynik.
Jakoś mnie nie dziwi. Na moje to tutaj potrzeba co najmniej z 7 transferów. 3 obrońców, 1 pomocnik, 2 skrzydłowych na lewą i prawą stronę i 1 napadzior.
Tu nie ma komu grać. Wypada (kontuzja czy forma) kulaku, martial, rashford i nie ma kto ich zastąpić, a szrotu się nazbierało że nie wywali się wszystkiego i nie zastąpi na raz.
» 17 marca 2019, 03:02 #181
Killgor: Te same dzbany narzekaja,jak nie idzie,a jak wygrywamy to siedza cicho.Serio te same osoby,wystarczy w trakcie meczu obserwowac i pisac nicki,nic wiecej.Zauwazylem duzy hejt na De Gee.Ha to Ci dopiero.Dwie meega interwencje Sergio i wysmiewacie Davida.Davida?!Koles,ktory od ch.jni,ktorej gramy, od odejscia Fergiego nadal u nas jest i gra na najwyzszym poziomie jest wysmiewany?Okej moze ostatnie mecze troche niepewny,moze i chce duzy kontrakt,ale on jako jedyny MA PRAWO chciec taki kontrakt.Skoro takie cisnienie na Davida,czemu nikt nie cisnal Romero po drugiej bramce,bo mogl zrobic wiecej?Trudno oczekiwac dobrego wyniku grajac z bardzo dobra druzyna jak Wilki,jesli nasi niemal wszyscy pilkarze sa pod forma.Pogba,Rash,rekonwalescenci.Nawet Luke z Victorem dzisiaj sie nie pokazali.Zastanawiam sie czy Ole potrafi wstrzasnac szatnia, czy troche na to za wczesnie.Fergie nie raz przy lini swirowal,bo gralismy slabo,a w przerwie musial pare lisci wsadzic,a OGS raczej taki za spokojny.Moze dopiero w szatni sie rozladowuje?Takie luzne spostrzezenie.Mamy jeszcze szanse na jedno trofeum.. :v.We will see!
» 17 marca 2019, 01:35 #180
Lokator23: Swieta slowa. Juz pisalem wczesniej o tym. Ci co narzekali na Davida niech sie pukna w glowe. Juz tu widzialem teksty ze Romero lepszy. Pokazal to dzisiaj jaki jest dobry. Porazki sie zdarzaja i beda sie zdarzac trudno zyje sie dalej. A nie narzekanie ze juz Shaw do wymiany ,Lindelof nie ten poziom, polowa ludzi miesiac temu wywalala Lukaku z United a dzisiaj juz czytalem ze bez niego nie istniejemy. Naprawde przykro sie to wszystko czyta
» 17 marca 2019, 01:58 #179
GrayMid: Całkowicie się z wami zgadzam, ale niestety na większości stron/forów piłkarskich, ludzie co mecz zmieniają zdanie. To męczące dla bardziej wyważonych i dojrzałych kibiców, ale tak już chyba będzie. A co do samej drużyny, nie ucieknie się od tego, że United potrzeba wzmocnienia składu. Wierzę, że będą jakieś transfery w lecie, ale zobaczymy.
» 17 marca 2019, 02:19 #178
Dexxter: Moim zdaniem gadacie bzdury.
David De Gea jest za słaby na United, gra za nazwisko i jeden dobry sezon...
Juz ten Romero lepszy.
» 17 marca 2019, 03:15 #177