Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Puchar Anglii: Arsenal – Manchester United 1:3. Chłopaki Solskjaera zdobywają Emirates Stadium!

» 25 stycznia 2019, 22:54 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Arsenal 3:1 (2:1) i awansował do V rundy Pucharu Anglii! Czerwone Diabły odniosły ósme zwycięstwo z rzędu pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Bramki na Emirates Stadium dla United zdobyli Alexis Sanchez, Jesse Lingard i Anthony Martial.
Puchar Anglii: Arsenal – Manchester United 1:3. Chłopaki Solskjaera zdobywają Emirates Stadium!
» Alexis Sanchez otworzył wynik spotkania na Emirates Stadium
Oceń zawodników:
Sergio Romero
Ashley Young
Victor Lindelöf
Eric Bailly
Luke Shaw
Ander Herrera
Nemanja Matić
Paul Pogba
Romelu Lukaku
Jesse Lingard
Alexis Sánchez
Anthony Martial
Marcus Rashford
Phil Jones

Oddano 151 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Kibice, którzy od dawna ostrzyli sobie zęby na pucharowy klasyk nie mogli być rozczarowani. Od pierwszej minuty oglądaliśmy na Emirates Stadium ciekawe spotkanie, choć szybka gra nie przekładała się na liczbę sytuacji podbramkowych.

Pierwszy strzał na bramkę oglądaliśmy dopiero w 24. minucie. Alexandre Lacazette rozegrał piłkę z Alexem Iwobim, ten strzelił mocno z ostrego kąta, ale pewną interwencję zanotował Sergio Romero. Ole Gunnar Solskjaer, podobnie jak w spotkaniu z Reading, dał odpocząć Davidowi de Gei.

Manchester United odpowiedział akcją Lingarda. Anglik wrzucił piłkę z prawego skrzydła, ale dośrodkowania na szóstym metrze nie zamknął ani Romelu Lukaku, ani Paul Pogba.

W 31. minucie Czerwone Diabły otworzyły wynik spotkania – Lukaku zagrał prostopadłą piłkę do wbiegającego w pole karne Alexisa Sancheza, ten minął Petra Cecha i z ostrego kąta wpakował futbolówkę do siatki. Chilijczyk uciszył tym trybuny, które od początku były mu mocno nieprzychylne.

Manchester United poszedł za ciosem i dwie minuty później podwyższył na 2:0! Kontrę spod własnego pola karnego wyprowadził Luke Shaw. Anglik podał do Lukaku na prawe skrzydło, ten podciągnął akcję i wystawił futbolówkę do niepilnowanego Jessego Lingarda, który z jedenastu metrów z dużym spokojem pokonał Cecha.

Dwubramkowe prowadzenie za bardzo uspokoiło piłkarzy Solskjaera. Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie należała do Arsenalu. Ataki gospodarzy przyniosły efekt w 43. minucie. Aaron Ramsey dość łatwo przedarł się w szesnastkę United, zagrał między nogami Erica Bailly’ego, piłka przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej i z bliskiej odległości do siatki posłał ją niepilnowany Pierre-Emerick Aubameyang.

W doliczonym czasie gry dogodną okazję miał jeszcze Lacazette. Tym razem Romero pewnie złapał futbolówkę. Czerwone Diabły wiedziały, że po zmianie stron czeka ich trudna przeprawa.

Tuż po wznowieniu gry Arsenal mógł szybko doprowadzić do remisu. Kapitalną interwencję zanotował jednak Sergio Romero. Argentyńczyk instynktownie odbił piłkę po strzale Ramseya głową z pięciu metrów.

Inicjatywa wyraźnie należała do piłkarzy Kanonierów. Manchester United odgryzł się strzałem Lukaku z rzutu wolnego, lecz była to próba bardzo niedana. W 57. minucie Arsenal stracił drugiego obrońcę piątkowego wieczoru. W pierwszej połowie z powodu urazu boisko musiał opuścić Sokratis Papastatopulos, a w drugiej części urazu w starciu z Lukaku nabawił się Laurent Koscielny. Unai Emery postawił wszystko na jedną kartę i na placu gry zameldowali się Mesut Oezil i Mattéo Guendouzi.

Grę prowadził cały czas Arsenal, więc Ole Gunnar Solskjaer postanowił dodać energii swojej drużynie. W 72. minucie dokonał dwóch zmian – Marcus Rashford zastąpił Lukaku, a Anthony Martial zmienił Sancheza.

Minutę później świetną okazję mieli gospodarze. Martial nie wybił piłki spod pola karnego, przejął ją Lacazette, uderzył bardzo mocno z czternastu metrów, ale kolejną bardzo dobrą interwencję zanotował Romero. Czerwone Diabły były głęboko cofnięte i wyraźnie liczyły na szybkie kontry.

W 82. minucie plan Solskjaera wypalił. Piłkę na własnej połowie przejął Pogba. Francuz w pojedynkę wyprowadził kontrę, mógł podać do Rashforda, ale oddał mocny strzał zza pola karnego. Cech sparował piłkę do lewej strony, a tam tylko na to czekał Martial. Francuz pewnie wpakował piłkę do siatki!

W drugiej połowie mieliśmy sporo przerw, małą szamotaninę na boisku, więc sędzia doliczył aż dziesięć minut. Czerwone Diabły nie zdjęły jednak nogi z gazu i grały z dużą pewnością siebie. Arsenal stracił też wiarę na odrobienie strat i piłkarze United mogli cieszyć się z awansu do V rundy FA Cup.

Arsenal – Manchester United 1:3 (1:2)
Bramki: Pierre-Emerick Aubameyang 43’ – Alexis Sanchez 31’, Jesse Lingard 33’, Anthony Martial 82’

Arsenal: Cech – Maitland-Niles, Sokratis (Mustafi 21'), Koscielny (Guendouzi 64'), Kolasinac – Torreira, Xhaka, Iwobi (Özil 64'), Ramsey – Aubameyang, Lacazette

Manchester United: Romero – Young, Lindelof, Bailly, Shaw – Herrera, Matić, Pogba – Lukaku (Rashford 72'), Lingard (Jones 88'), Sanchez (Martial 72')

« Poprzedni news
Składy: Arsenal vs Manchester United
Następny news »
Statystyki: Arsenal vs Manchester United 1:3

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (402)


Dawidgros1: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2019 15:12

Jeśli chodzi o te ,,Zabójcze PSG" To wcale nie trzeba się martwić o ten mecz na Old Trafford z nimi bo tak na prawdę dla mnie ich skład po za tym Cavanim wiekowym i młodym MbappĂŠ to niczym nam poważnym zagroźić nie może ponieważ tak: w Bramce stanie na 100% wiekowy Buffon na lewej obronie zagra Bernat w środku duet obrońców stworzy kimpembe z T.Silvą a na prawej obronie zagrać musi trochę ,,doświadczony" Meunier zamiast Kehrera szczawika.No a w pomocy to Standard zagrają w środku Marqiunhos z Draxlerem a po bokach Di Maryjka co lubi gubić piłeczki w biegu i Stary 35 letni Alves jak wytrzyma kondycyjnie no i wtedy dojdzie dwóch napadziorów jakimi są Cavani i poniekąd MbappĂŠ i wychodzi na to że muszą z nami zagrać w ustawieniu 4-4-2 nie licząc bramkarza dla nie kumatych i inaczej tego nie widzę bez Neymarka i tego niby świetnego Verattiego którzy są po za grą a co do nas to tak na szybko zagramy ,,Standard" 4-3-3 Czyli tak:Lewa obrona to Shaw,prawa obrona Young młodziak na ,,Bombie" :D a w środku duecik LindelĂśf z Baillym jeśli Eric będzie w równej formie do meczu a w pomocy to wiadomo Pogba na lewej bardziej Matić na środeczek a Herrera bardziej na prawą i będzie pressował ciągle a w ataczku zagra Martial na lewym skrzydełku w środeczku na szpicy Rashfordzik no i na prawym waleczny i wytrwały Lingardino przez wielu tu uważany za bezużytecznego a który tak na prawdę daję bardzo wiele no i w brameczce to wiadomo że Mój Imiennik David De Gea no i bez dwóch zdań nie widzę sensu martwienia się tym meczem powinnismy w tej naszej chyba szczytowej formie wygrać te 2-0 bądź 3-0 choć lubie wyniki powyżej 4 paka a co najgorsze to może być 3-1 dla nas i strzelą co najwyżej po farcie.Zapraszam do komentowania takiego postu świeżaka jak Ja :D
» 28 stycznia 2019, 15:08 #398
Bylak: Mamy 28 styczeń, godzina 15 i dalej brak transferów ;(
» 28 stycznia 2019, 14:59 #397
cymGiggs11: Jak dobrze widziałem a raczej się nie przewidziałem to po sport+ pokazali ze będzie retransmisja Manchesteru United z Burnley o 23:00 na canal plusie sport. Ale tyle czekać, jak można na internecie obejrzeć. ......
» 28 stycznia 2019, 14:48 #396
Kriss92: Wszędzie w programach TV widnieje że o 23 jest powtórka Newcastle- City. Widziałeś to w jakiś zapowiedziach kolejki w C+ czy gdzie indziej?
» 28 stycznia 2019, 14:56 #395
cymGiggs11: widziałem na programie a wsumie na jego końcu sport+ gdzie omawiali lige niemiecką i hiszpańską
» 28 stycznia 2019, 15:30 #394
Dawidgros1: Witam jestem tu nowy :D Miło dołączyć do Rodziny Devilpage i wszystkich Fanów Manchesteru United F.C. :)
» 28 stycznia 2019, 14:21 #393
cymGiggs11: Witaj wśród fanów United ! Glory, glory Man United
» 28 stycznia 2019, 14:33 #392
Roobson85: Kiedy losowanie V rundy ?
» 28 stycznia 2019, 13:58 #391
kamil2257: Dziś chyba o 20 albo po.
» 28 stycznia 2019, 14:14 #390
franek95: 20:18
» 28 stycznia 2019, 14:15 #389
Veron: ktoś tu pisze o mocnym PSG gdzie ostatnio w środku pola grali Draxler i Alves
ani jeden ani drugi nie ma najmniejszych szans z naszym triem PHM
nawet jak Veratti wróci to zagra na 50%

na drugi mecz pewnie będą lepiej przygotowani i trzeba w pierwszym grać na hokejowy wynik
5-2 tak mi się marzy
» 28 stycznia 2019, 13:30 #388
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2019 13:40

Kolega chyba nieźle odleciał :D
Liverpool na magicznym Anfield wygrał z nimi tylko jedną bramką (gdy grali bez Verrattiego). Po za tym PSG ma klasę lepszą linię obrony od naszej - stracili tylko 11 goli w 20 kolejkach Ligue1.
» 28 stycznia 2019, 13:39 #387
kamil2257: Te ligue 1 to kozaki jakieś?
» 28 stycznia 2019, 14:15 #386
Veron: 9 goli w fazie grupowej LM w dupę
wynik fantastyczny
» 28 stycznia 2019, 14:19 #385
Janek: Jest coś takiego jak magiczne Anfield?
» 28 stycznia 2019, 15:13 #384
RedsFan: Widzial ktos wczorajszy mecz Feyenoord 6 - 2 Ajax? R. van Persie wciąż w formie uszczelil dublet :)
» 28 stycznia 2019, 11:48 #383
Veron: widziałem skrót i powiem, że obrona Ajaxu to kpina
przy każdym golu zawinili
» 28 stycznia 2019, 13:31 #382
Diablo2018: Piszą że United interesuje się Tielemansem z Monaco. Bardzo dobra decyzja. Zawsze to lepsze niż Fellaini, McTominay czy Pereira.
» 28 stycznia 2019, 11:41 #381
lastalexever: Nie wiem skąd ty to wziąłeś. Jedyny klub który jest nim zainteresowany i prawdopodobnie zapłaci ÂŁ20m jest Leicester. Miłego
» 28 stycznia 2019, 12:17 #380
Diablo2018: I Leicester zrobi dobry deal a my zostaniemy z McTominayem i Fellainim, brawo My
» 28 stycznia 2019, 13:07 #379
Janek: No Felek to ostatnio tyle gra, że ho ho.
» 28 stycznia 2019, 13:28 #378
pilchu: Potrzeba nam kogoś do rotacji o podobnych umiejętnościach do Matica. Nikt z rezerwowych nie jest w stanie go zastąpić. W sumie to można powiedzieć to samo o Herrerze i Pogbie. Nie mamy drugiego box to box jak Hiszpan. Fred się nie sprawdza i na dzień dzisiejszy nie jest w stanie wywalczyć sobie miejsca w składzie. Do odstrzału Fella, Pereira i McTomminay. Nie można kierować się sentymentem. Szkota na wypożyczenie spokojnie można oddać. Może chlop się ogarnie, bo jego występy to gra na alibi. O ile w destrukcji daje radę to nie potrafi nic dać od siebie w ofensywie. Ja wciąż uważam, że wietrzenie szatni jest potrzebne.
» 28 stycznia 2019, 13:39 #377
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2019 00:41

Perisić do wzięcia, Chorwat zażądał transferu..
» 28 stycznia 2019, 00:39 #376
Sideswipe: za późno, nie potrzebujemy go, to też lewe skrzydlo.
» 28 stycznia 2019, 00:50 #375
pilchu: Nie ma Jose to i nie bedzie zainteresowania z naszej strony. Jose lubi Chorwatow i chcial miec takiego walczaka kosztem Martiala.
» 28 stycznia 2019, 01:05 #374
DjTED: To ja wole Martiala....
» 28 stycznia 2019, 01:10 #373
dawid27154: Jedyny zawodnik ofensywny którego tak naprawdę potrzebujemy to PP, myślałem, że transfer Sancheza właśnie jest na tą pozycję (grał tam w poprzednich klubach) ale jednak nie.
» 28 stycznia 2019, 02:21 #372
Veron: ponoć ma być wymiana dwóch zafochanych
Perisić - Ozil
» 28 stycznia 2019, 08:20 #371
rafax17: Przyda się bardzo ten zawodnik sanchez może grać na prawej albo Perisic bo jest obu nożny
» 28 stycznia 2019, 10:34 #370
Sideswipe: może grać na prawej... ludzie pogódźcie się z tym w końcu. To jest lewoskrzydłowy i koniec.
» 28 stycznia 2019, 10:41 #369
ArktoS: Arsenal też jakoś nie potrzebuje za bardzo lewego skrzydla. Gra tam Auba, gra Iwobi, więc jakoś wątpię w ten transfer.
» 28 stycznia 2019, 11:02 #368
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 23:56

Nawet jeśli Neymar nie zagra to siła ognia PSG jest imponująca. Cavani, Mbappe, Di Maria, Draxler - Tuchel zawsze wystawia przynajmniej 4 ofensywnych graczy. Do tego odważnie grający Bernat który strzelał już gole Napoli i Liverpoolowi. Verratti ponoć zdąży się wykurować więc w środku też będą mocni.
» 27 stycznia 2019, 23:51 #367
LearningtoFly: No ale to akurat było pewne już przy losowaniu, trzeba liczyć na szczęście a to dopisuje Soljskaerowi póki co i niech tak zostanie. Sam Mbappe to przekot, wygrywającymi im mecze w pojedynkę. Akurat DiMaria czy Draxler prime?, lub swój najlepszy okres mają ze sobą, szczególnie Argentyńczyk, a Niemiec jest raczej w tym klubie rezerwowym, solidnym ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Bardziej ich obrona imponuje, która jest bardzo solidna oparta na Silvie, Alvesie, Marquiniosie czy utalentowanym Kimpembe. Będzie dobry mecz
» 28 stycznia 2019, 00:04 #366
Lokator23: Rashford , Martial, Pogba tez mamy sile ognia niesamowita. Za Mourinho ten mecz byl przegrany a przy OGS wszystko sie moze zdarzyc:)
» 28 stycznia 2019, 02:03 #365
RedsFan: Plus Sanchez, Lukaku, czy Lingard też coś tam strzelają :) wydaje mnie się że oni maja mniej zawodników którzy mogą nam zaszkodzić.
» 28 stycznia 2019, 08:45 #364
braku: Za miesiąc będziemy walczyć o mistrzostwo
» 27 stycznia 2019, 22:19 #363
LearningtoFly: Niestety za duża strata, choć w futbolu wszystko możliwe gdyby tak wywalić Mou, po porażce z West Hamem..., no ale to można tak gdyba :)
» 28 stycznia 2019, 00:05 #362
braku: Co z neymarem zagra z mu
» 27 stycznia 2019, 22:17 #361
RedRevolta: Neymar is definitely out of PSG’s first leg vs #mufc as he can barely put pressure on his right foot. Niang dzisiaj też wyleciał?
» 27 stycznia 2019, 22:18 #360
braku: Dzięki, nie rozumiem ale się domyślam. 3:0
» 27 stycznia 2019, 22:23 #359
slasher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 22:08

We wtorek znowu nie bedzie transmisji Manchesteru Utd tylko city? O co chodzi z tym Canal+
» 27 stycznia 2019, 22:07 #358
Kriss92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.01.2019 08:16

Szczerze mówiąc nie mam pretensji że faworyzują 2 zespoły, które walczą o tytuł. Za to mam pretensję o to że drugą kolejkę z rzędu nie pokazują United. W poprzedniej kolejce byliśmy jedynym zespołem z TOP6, którego mecz nie był transmitowany. Więc teraz logicznym było by jednak pokazać United, tym bardziej że są powody aby nas pokazać, takie jak: przyjemna gra dla oka, ciągle fala wznosząca, seria 8 zwycięstw z rzędu.
» 28 stycznia 2019, 08:16 #357
kckMU: Mamy jakąś solidarność z klubami L1? Ostatnimi czasy wydaje mi się, że rywale PSG chcą ich wszystkich połamać. Akcja z dziś:

twitter.com/Anton75_/status/1089623939725357056
» 27 stycznia 2019, 22:06 #356
RedsFan: Wyglada na to, że kluby z Francji, maja już dość dominacji naszpikowanych petrodolarami gwiazdek z Paryża.
» 28 stycznia 2019, 09:28 #355
braku: Co z neymarem? Zagra z MU
» 27 stycznia 2019, 22:06 #354
RedsFan: W 1meczu napewno nie.
» 27 stycznia 2019, 23:07 #353
kamil2257: Ogląda ktoś mecz Chelsea.?Dobrze gra higuain?
» 27 stycznia 2019, 20:25 #352
Cisco: Szału nie zrobił ale jak na 1 mecz w nowej lidze to tragedii nie było, tak przyzwoicie.
» 27 stycznia 2019, 21:25 #351
braku: Nie ma meczu we wtorek w tv
» 27 stycznia 2019, 20:12 #350
kocur224: Jak to nie ma??
» 27 stycznia 2019, 22:00 #349
vieeeri: Tak to
» 27 stycznia 2019, 22:19 #348
vinnie123: Jak zwykle ostatnio, gdy mam czas w spokoju obejrzeć :(
» 27 stycznia 2019, 22:28 #347
DjTED: Jak tam mój ulubiony trener.... Jego druzyna dzieki jego geniuszowi taktycznemu odpada z 2 pucharów w ciagu 4 dni....
» 27 stycznia 2019, 19:03 #346
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 20:07

Cóż życie :) skupiają sie pewnie na 3 miejscu w PL żeby znowu LM za rok grać i hajsu nie tracić. Jaki klub takie maja cele. Z drugiwj zaś strony, aż dziwi mnie jak wysoko co roku oni są bez transferów. Ich klub utrzymuje się chyba tylko dlatevo że Ci zawodnicy kochają tam grac i dobrze się w nim czują. Trener też musi kochac ten klub z racji tego, że tam wciąż siedzi, chociaż malo ma do powiedzenia w sprawie zawodników itp.
» 27 stycznia 2019, 20:01 #345
dlabigt23: Nie ma co teraz wjeżdzać na Pochettino bo moze faktycznie zarzad liczy tylko zeby grac w Lidze Mistrrzów i to jest dla nich najwazniejsze :D
» 27 stycznia 2019, 20:28 #344
pilchu: Jesli pilkarz wie, ze klub nie pusci go za zadne hajsy to po co robic problemy w szatni. Masz przyklad Bayernu, gdzie Lewy bedzie gral do konca kontraktu lub znajdzie sie lepszy napastnik. To samo u Spurs. Strasznie trudno odejsc z tych dwoch klubow, bo Levy to trudny czlowiek do negocjacji. Maja krotka lawke, dostali w cymbal przed weekendem po trudnym meczu. Dzisiaj kolejny mecz w plecy i moga sie skupic na obronie top4 w lidze.
Jakby nie patrzec nawet gdyby wygrali FA Cup to hajs z tego jest marny biorac pod uwage pieniadze z LM. Ambicje sportowe to jedno, a cele zarzadu i hajs w ksiegowosci to drugie.
» 27 stycznia 2019, 21:13 #343
ax1d: No i na Watford wraca już Son
» 27 stycznia 2019, 22:06 #342
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 19:01

Czy Nicolas Pepe rzeczywiście jest tak dobry? Nie obserwuje ligi francuskiej a widzę jego statystyki. Pasowałby do Nas na prawe skrzydło?
» 27 stycznia 2019, 19:00 #341
Spawn23: To taki Martial grający na prawym skrzydle.
» 27 stycznia 2019, 19:27 #340
RedsFan: Nie znam gościa i wiem ze YouTube to żaden wyznacznik, ale jego gra wyglada ciekawie. Szybki zwinny ma drybling i fajnie ułożona lewą noge :)
» 27 stycznia 2019, 20:04 #339
Veron: on z piłką biega szybciej niż obrońcy bez
ostatnie takie akcje widziałem jak Henry grał w Arsenalu czy Kaka w Milanie
» 27 stycznia 2019, 21:55 #338
pilchu: Totki odpadaja z pucharow. Skupia sie na lidze, a szkoda.
» 27 stycznia 2019, 18:34 #337
vinnie123: Kolejny sezon bez trofeum.
» 27 stycznia 2019, 18:44 #336
RedsFan: Dlaczego? Kolejny przegrany puchar, tylko utwierdza w tym, że nie powinniśmy brac Pochettino. Oni taka polityka drużyny i brakiem ławki rezerwowych, sami sobie sa winni, że nic nigdy nie wygraja.
» 27 stycznia 2019, 18:45 #335
Spadkobierca: A co ma Pochettino do braku transferów Reds?
» 27 stycznia 2019, 18:51 #334
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 19:02

Brak transferów to jedno i tu wina jest Daniela Levy ( z resztą Poche jakoś na to przyzwala i mu nie przeszkadza takie traktoqanie przez prezesa), a drugi problem to taki że, ten cały Pochettino w dalszym ciagu nie potrafi nic zdobyć z Tottenham. Taka prawda, że wiedząc jaki waski ma skład powinnien skupić się na jednym, a nie probowac na kazdym froncie coś zdobyć. Przez to ciągle zostaje z niczym, a przyznać trzeba że podstawową 11 ma bardzo mocną.
» 27 stycznia 2019, 19:00 #333
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 17:57

Niczego dziwniejszego w piłce możecie dzisiaj już nie zobaczyć:

youtube.com/watch?time_continue=11&v=ssxlffkrLOw
» 27 stycznia 2019, 17:56 #332
GoForWin: O kurna, prawie się poplułem :D
» 27 stycznia 2019, 18:13 #331
Matys13R: To powinien byc gol, dramat poprostu
» 27 stycznia 2019, 19:23 #330
ax1d: Kurde, nie zdążyłem, zablokowali :(
» 27 stycznia 2019, 22:08 #329
Sideswipe: niezłe krycie swoją drogą CP.
» 28 stycznia 2019, 10:42 #328
dlabigt23: Ja sie tak zastanawiam czemu Edek odpuścił transfer Lucasa Moury . BYsmy mieli fajnego prawoskrzydlowego byla taka okazja .W Tottkach dobrze gra . Duzo by nas nie kosztował bo zaledwie 20-30 mln chcialo PSG a Edek oczyywiscie sie targował o jakies 5 mln ...
» 27 stycznia 2019, 17:51 #327
MattAlves: Bo Edek się napalił na Alexisa, Lucas chciał do nas przyjść bo nie grał w PSG i czekał na nasz ruch ale gdy zakontraktowaliśmy Alexisa, kilka dni potem przeszedł Spurs.
» 27 stycznia 2019, 18:15 #326
Fido: Totki już przegrywają... A w środę Watford u Siebie, nie będą mieli łatwo...
» 27 stycznia 2019, 17:27 #325
zbyszek7: Z Tottenhamem na poczatku drugiej polowy powinno byc 3-0 i po meczu (gdyby nie Lloris) takie przypomnienie dla tych co pisza tu jakies farmazony o progresie
» 27 stycznia 2019, 16:09 #324
Janek: Czyli Ole nas okłamał :( On też mówił, że zagraliśmy lepiej
» 27 stycznia 2019, 17:01 #323
franek95: zbyszek otworzył nam oczy
» 27 stycznia 2019, 18:07 #322
GoForWin: Co tam biadolisz?
» 27 stycznia 2019, 18:17 #321
RedsFan: Powinno byc? No zobacz, a bylo 1:0 dla nas. Wiec przestan pisać farmazony :) taka jest piłka nożna i gdybanie nie ma tu nic do rzeczy, to my wygraliśmy.
» 27 stycznia 2019, 18:42 #320
kckMU: Nasz wspaniały van Persie pięknie pożarł Ajax w klasyku. Za takim napastnikiem tęsknimy chyha najbardziej.

O lysym Rooneyu nie wspominam, to byla jednak boiskowa instytucja, nie wyłącznie klasowa maszyna do bramek.
» 27 stycznia 2019, 16:02 #319
manutdfan92: Po tym meczu wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku - jest progres pod względem organizacji gry w stosunku do meczu z Totkami, jest radość z piłki i odblokowanie się poszczególnych piłkarzy. Martwi mnie tylko jedno - brak wartościowych zmienników dla graczy środka pola. Trójka Matić-Herrera-Pogba grają w zasadzie wszystko i tylko czekać aż siądą fizycznie. Widzieliśmy to już w tamtym roku, kiedy Ander i Nemanja mieli w pewnym momencie znaczną zniżkę formy, a Pogbę dopadały kontuzje mięśniowe. Jeśli miałbym wskazać priorytety transferowe to właśnie pozycje 6 i 8. Fajnie byłoby gdyby chociaż Fred odpalił, ale jak na razie marnował szanse, które dostawał od nowego trenera.
» 27 stycznia 2019, 13:22 #318
dlabigt23: Mozna by probować Matą grać na SPO albo ŚP . Tez chcialbym zeby Fred odpalił ale narazie słabo to wyglada . Umiejetnosci ma dobre tylko byle odpalił wkoncu .
» 27 stycznia 2019, 13:26 #317
manutdfan92: Mata na słabszych przeciwników mógłby zastępować Pogbę, ale to trochę naciągane, bo mimo tego, że Pogba nie ma teraz narzucanych wielu zadań defensywnych to jego fizyczność robi różnicę w środku pola. Mata nie ma takich atrybutów. Przydałby się ktoś kto potrafi bronić, ale też żeby piłka mu nie przeszkadzała. Pereira i Fred nie spełniają pierwszego warunku, a Fellaini i McTominay - drugiego. Szkoda tego Fabinho, bo widać, że Liverpool zaczyna mieć z niego pożytek.
» 27 stycznia 2019, 13:34 #316
Czarny82r: Mam nadzieję że po tym meczu Sanchez się odblokował i będzie grał lepiej a przede wszystkim nie łapał kontuzji.
» 27 stycznia 2019, 12:23 #315
cymGiggs11: a tak dopisawszy do swojego komentarza ciekawe czy Liga Mistrzów a konkretnie mecz United z PSG 12.02 o 21:00 bedzie na polsat sport premium 1 bądź polsat sport premium 2. podobno coś kiedyś mówili że od nowego roku trzeba bedzie płacić abonament za lige mistrzów. ale z drugiej strony też liga mistrzów faza grupowa miała być tylko na 1 i 2 a później udostępnili wszystkie 6 programów by była większa oglądalność. zobaczymy
» 27 stycznia 2019, 12:15 #314
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.01.2019 10:53

Obejrzałem wczorajszy "hit" ligi włoskiej i z przykrością muszę stwierdzić iż ta liga nie jest warta oglądania. Ślamazarne tempo odbiera jakiekolwiek emocje. Do tego piłkarze wydają się być jacyś tacy delikatni zupełnie jak w LaLiga. Wywracają się po lekkim kontakcie, kradną czas leżąc na murawie, często dyskutują z arbitrem. Tam jest więcej cwaniactwa niż normalnej twardej gry w piłkę.
» 27 stycznia 2019, 10:52 #313
rvn10: Kiesyś serie A była kojarzona z tym że jest najtrudniejszą ligą, kto się w niej sprawdził mógł poradzić sobie wszędzie. Dzisiaj to mżonka ta liga już dawno utraciła swój urok. Jest Juventus i ktoś tam czasem wyskoczy i tyle.
» 27 stycznia 2019, 11:17 #312
dlabigt23: Dlatego Mourinho tam by sie nadawał . Widziałbym go w takim Interze albo Milanie . Jedyna druzyna ktora odbiega od reszty to Napoli . Graja bardzo ciekawą ofensywną piłkę i maja fajnych technicznych dynamicznych piłkarzy .
» 27 stycznia 2019, 13:18 #311
dzilu96: Herrera: “We have more important things happening now than my contract. My priority is to beat Burnley, Leicester… if I deserve a new contract, the contract will come. I’m not a selfish guy, I want the team to keep winning games, I don’t go crazy about my contract.”
» 27 stycznia 2019, 08:37 #310
rreddevilss: Kiedy losowanie FA cup?
» 27 stycznia 2019, 04:10 #309
cymGiggs11: Mówili że w poniedziałek po 20:00
» 27 stycznia 2019, 11:48 #308
franek95: o 20:18
» 27 stycznia 2019, 15:43 #307
pawelisto2: Oglądał ktoś walkę Kownackiego? Ale ta Klucha idzie do przodu, napiera i powoli zbliża się do walki o pas. Sam Wilder wyglądał na nieźle zaskoczonego.
» 27 stycznia 2019, 03:42 #306
RedsFan: Nie ogladalem, ale czytalem że w swoim rekordowym czasie go pokonał. Mam nadzieje że dostanie szanse o pas i że go pokona.
» 27 stycznia 2019, 08:15 #305
Daka: Może dać fajne walki z czołówką wagi ciężkiej, ale zdobycie mistrzostwa chyba poza zasięgiem dopóki będzie w posiadaniu takich kolosów jak Wilder i Joshua. Tutaj skrót z jego ostatniej walki youtube.com/watch?v=fId-xdhdOh4.
» 27 stycznia 2019, 10:28 #304
ax1d: Panowie, no bez jaj. Ja rozumiem patriotyzm, ale Kownacki to nie ta liga. To taki słabszy, niższy Tyson Fury. Dostanie pewnie walkę z Ortizem, bo to może być niezły bój, albo z Whyte'em i wtedy zobaczymy. Ale dopóki chłopak nie zrzuci kilkunastu kilogramów i nie uruchomi nóg, to AJ czy Wilder są poza dyskusją moim zdaniem.
» 27 stycznia 2019, 22:26 #303
kckMU: West Ham nieźle się bawi.
» 26 stycznia 2019, 22:00 #302
rizx: Everton jeszcze lepiej :D
» 26 stycznia 2019, 22:18 #301
jassaj: Proszę państwa- oto West Ham. West Ham jest największym "frajerem" kolejki. Już możecie się pośmiać z West Hamu :D
» 26 stycznia 2019, 22:32 #300
uhahany009: Przegrać z ostatnim zespołem League One xd ale wstyd
» 26 stycznia 2019, 22:56 #299
gol400: Widzę, że niektórzy tutaj już zapomnieli, że kilka sezonów temu przegraliśmy z MK DONS 0:4 i teraz śmieją się z evertonu... ładnie ładnie
» 27 stycznia 2019, 09:21 #298
kckMU: Każdy to pamięta, spokojnie. Smiali się z nas, teraz my możemy się pośmiać z innych.

Aż szkoda, że Wolverhampton, po uprzednim wyrzuceniu Poolu, nie odpadli ze słabym 3-ligowcem. Alez byłoby to wymowne i piękne względem klopow.
» 27 stycznia 2019, 12:24 #297
GoForWin: @gol400
Kiedyś. Teraz się śmiejemy z tych, którzy teraz tak dają ciała.
» 27 stycznia 2019, 17:18 #296
ax1d: Tak to jest, jak chcesz sprzedać połowę swojego składu i mówisz otwarcie o tym, że nie ma dla nich miejsca (Obiang, Ogbonna, Matsuaku, Carroll, Chicharito, Arnautovic), a jednocześnie nie masz nikogo na ich miejsce i musisz nimi grać. Zerowa motywacja i zerowa chęć walki o każdą piłkę dla tego klubu. Znamy to skądś?
» 27 stycznia 2019, 22:12 #295
Sideswipe: Serio trener powiedział o tym otwarcie? Co? Gdzie? Kiedy?
» 28 stycznia 2019, 00:57 #294
ax1d: Sideswipe, trener nie (przynajmniej nie słyszałem), bo Pellegrini jest w miarę ogarnięty, ale generalnie wszyscy inni. Otwarcie prowadzone są rozmowy transferowe np. dotyczące Carrolla czy Chicharito, bo właściciele chcą ich koniecznie gdzieś wypchnąć, a jednocześnie każą im grać dla WHU i pokazywać zaangażowanie :D
Z kolei z Arnautovicem była jazda, bo brat chciał go wyciągnąć do Chin po gruby hajs. Nawet już żegnał się z kibicami WHU, jak schodził w którymś meczu. A teraz podpisał nowy kontrakt, bo WHU nie chciało go puścić. Natomiast wszyscy wiedzą, że po sezonie będzie do sprzedania. Chicharito chcą wysłać chyba do Sevilli czy innej Valencii, Carrolla dogadują z jakimiś Turkami. No parodia. Obiang i Ogbonna mieli już być sprzedani zimą, a w ich miejsce miał przyjść jeden obrońca, a nadal grają.
Tam do dopiero mają burdel w tym West Hamie...
» 28 stycznia 2019, 11:38 #293
cropps: Nie oglądam ligi włoskiej, ale właśnie oglądam AC Milan z Napoli. Tam zawsze taka nuda?
» 26 stycznia 2019, 21:03 #292
piter100000: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 21:14

Ja rzadko oglądam, ale są na pewno ciekawsze mecze. Póki co Napoli-Milan (też oglądam) rozczarowuje. Straszna kopanina i praktycznie zero sytuacji. Ostatnio oglądałem kilka meczów Genoi ze względu na Piątka, żeby zobaczyć jak gra. Może umiejętności piłkarzy z Genui nie powalają, ale fajnie ich się oglądało (np. mecz z Udinese), albo Genoa z Atalantą i piękny gol Piątka
» 26 stycznia 2019, 21:13 #291
cropps: Właśnie włączyłem ten mecz ze względu na Polaków. Zielu bez szału spokojnie. Milik odcięty w ogóle. Może wejdzie w drugiej połowie Piątek. Może się coś ożywi ta gra, bo póki co to słabo to wygląda.
» 26 stycznia 2019, 21:18 #290
Me89v2: Katastrofa póki co.
» 26 stycznia 2019, 21:22 #289
kckMU: Na ogół są tam bardzo dobre mecze. Abstrahując od tego, że mamy jeszcze druga połowę, to czasami i w Anglii trafi się nudny hit. Jest to jednak rzadkość.
» 26 stycznia 2019, 21:24 #288
JkaPumbaTkiShab: na stronie naszych wczorajszych rywali ostatnio pisali że Milik lepszy od Rasha xd
» 27 stycznia 2019, 00:54 #287
sliceum: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 20:43

Za Sokratesa wszedł mustafi jak cos
» 26 stycznia 2019, 20:43 #286
piter100000: Idziemy jak burza. Wygląda to coraz lepiej, ale nie możemy zbyt wysoko unosić się nad ziemią. Tak jak mówi Ole liczy się najbliższy mecz i tego się trzymajmy. Oczywiście pojawiają się głosy, że te mecze to wygrałaby nawet babcia, ciocia i teściowa. Szkoda, że takiej serii nie mieli Moyes, van Gaal ani Mourinho. Także spokojnie, bez bujania w obłokach, ale z wiarą w zwycięstwo jedziemy dalej
» 26 stycznia 2019, 19:45 #285
dlabigt23: Dobrze ze skończyło sie gadanie jak było na poczatku ze mielismy słabych rywali itd . A tutaj pokonaliśmy juz na wyjeździe Newcastle , Tottenham i Arsenal . Po Newcastle byly komentarze ze ciezko w bólach wygralismy ten mecz bo fakt nie bylo lekko . Z Tottenhamem ze niby DDG nas uratował ale to ze Lloris bronił tez dobrze bo moglobyc jeszcze lepiej dla nas to juz nikt nie widzial . Pokonalismy Arsenal i wkoncu nie widać głupich komentarzy ze fartem czy szczescie nam dopisało . Teraz jak pokonamy Burnley i Leicester to mozna naprawde być dobrej myśli .
» 26 stycznia 2019, 20:05 #284
chojnas95: Jak wygramy z live to bedzie mega!
» 26 stycznia 2019, 20:40 #283
is200second: Nie wiem czy się że mną zgodzicie ale Lindelof oprócz van Dijka robi się najlepszym obrońca ligi.
» 26 stycznia 2019, 18:57 #282
ax1d: Powiem Ci tak - w meczu na Emirates:
100% wygranych pojedynków na ziemi
100% wygranych pojedynków w powietrzu
82% dokładność podań
9 interwencji
1 blok
0 fauli
» 26 stycznia 2019, 19:28 #281
dlabigt23: Bedziemy mieli z niego pocieche :) za 2 sezony bedzie naszym liderem obrony i licze ze Bailly również . W lecie trzeba koniecznie zakupić kogos do tej dwojki i bedziemy mieli naprawde 3 porzadnych stoperow . Rojo i Jonesa sie trzeba pozbyć bo z tego 1 pożytku praktycznie nie ma a ten drugi pewnego poziomu nie przeskoczył i nie przeszkoczy a Smalling jest lepsza opcja .
» 26 stycznia 2019, 19:39 #280
is200second: Dobrze to zaczyna wyglądać. Bailly jak schlodzi głowę to będzie naprawdę para stoperow z prawdziwego zdarzenia.
» 26 stycznia 2019, 21:02 #279
ax1d: Bailly po tej czerwonej kartce mocno przystopował w ostatnim meczu. Ciekawe, na ile mu to wystarczy, żeby grać trochę więcej głową, ale widziałem fajną analizę na yt, że na Emirates nie poszedł nawet raz "all in", jak to ma w zwyczaju, tylko spokojnie, bez podpalania się. Widać, że ktoś z nim pracuje nad tym i daje to efekty. Ja nadal uważam, że on może być drugim Vidicem, szczególnie biorąc pod uwagę wiek.
» 28 stycznia 2019, 11:41 #278
jancziii: Witam , adin raz .
Przepraszam za styl , ale pisze na telefonie i nie wczuwam sie za bardzo .
Czytalem na stronie gogogunners kanonierzy.com , ze np Torreira zagral swietny mecz i schowal p
Pogbe do kieszeni - gosc 160cm wzrostu galatne musi portki nosic .

Moim zdaniem nie wymagajmy za duzo , bo te mecze musialy zostac przez nas wygrane .Solskejar nie jest moze jakims mega doswiadczonym trenerem , ale SAF tez nie byl . Nie chce zadnych zidanow , poczetinow kloppow i innych wynalazkow . Klopp swietny trener ale jego trofea mowia o nim , mozliwosci nie mniejsze niz Mou Pep ,zidany inni. Taki Klub jak my musi miec czlowieka lojalnego , z wartosciami , znajomoscia tak wielkiego klubu jak United , bo to nie jest byle Arsenal Cwelsea City czy Tottenham .
Solskjear jest idealny , dlatego ze ma wielki autorytet wsrod pilkarzy , wygral wiecej trofeow niz arsenal przez ostatnie 20lat ..
Widac ze gosc zna sie na taktyce , analizuje rywali - powiedzcie mi jak taki ramzej czy toreira moga zdominowac 2 gosci po 2metry i goscia z zelaznymi plucami ? polecam sprawdzic jak toreira po 30 minucie oddychal rekawami , z czego to arsenal gral pilka a my biegalismy bez pilki i przeprowadzajac kontry na pelnym gazie ..

Panowie , jest szansa na to ze te kilka lat to moze byc to - ten przelom . Pilkarzy mamy swietnych nawet bez formy Lukaku jest w stanie zrobic wiecej niz Auba Aguero czy Higulajny i Moraty - dlaczego ? dlatego ze gosc ma fizycznosc na poziomie zwierzecia , wydolnosc niesamowita , szybkosc piekielna. On sprawia problemy , grajac bez pilki i obijajac tskich leszczy jak Koscielny .

Pogba to jak ktos sprawdzi moje komentarze to pisalem - pomocnik najlepszy obecnie na swiecie numer 1 ma wszystko , brakuje usadzic go mentalnie jak kiedys Cantone czy Rooneya .

Zweryfikujemy sie po pierwszej porazce , i kiedy pierwsi stracimy bramke . Czy druzyna , to przezyje i odpowie .


Pozdro .
» 26 stycznia 2019, 18:18 #277
pawelisto2: Poważnie? Lukaku bez formy jest w stanie zrobić więcej niż Aguero?
Ja rozumiem, że teraz każdy jest uradowany ośmioma meczami i wszystkimi wygranymi, ale nie róbmy z siebie pośmiewiska, bo jeszcze kilka miesięcy temu Arsenal miał serie 12 meczów bez porażki z czego 8 chyba wygrał to większość tutaj z nich się śmiała, że to ich jedyny sukces w tym sezonie.

Aguero bez formy jest prawdopodobnie najlepszym napastnikiem całej ligi, a co dopiero w formie, wystarczy zobaczyć jego bramkę z Liverpoolem czy przeciwko nam.
Wchodzisz na forum innych klubów śmiejąc się z tamtejszych kibiców, a sam piszesz oderwane od rzeczywistości teksty.

Bez obrazy oczywiście, bo nie szukam z kimkolwiek tutaj zaczepki, ale raziło mnie to w oczy.
» 26 stycznia 2019, 18:39 #276
DjTED: Potwierdzam. Aguerro jest najlepszym napastnikiem ligi od wielu sezonów
» 26 stycznia 2019, 18:56 #275
pilchu: Szkoda, że Aguero nie trafił do nas. Gość jest niesamowity. Lukaku to inna liga, nie ta technika. Ma oczywiście inne atuty, ale lepszy to może być jedynie w fifie.
» 26 stycznia 2019, 20:15 #274
Lokator23: Lukaku lepszy od Aguero?? Co Ty bierzesz kontuzjiwany Aguero daje wiecej nix zdrowy Lukaku. A tak na powaznie to troche Cie ponioslo bo Aguero to top topow jezeli chodzi o napastnikow bardzo rzadko marnuje 1 na 1,.swietna technika,.drybling a Lukaku to Lukaku on nawet dobrze nie potrafi wykorzystac swojej przewagi fizycznej
» 27 stycznia 2019, 13:41 #273
cymGiggs11: City im wcisneli ( burnley) 5. My też powinniśmy spacerkiem przejść. Dobrze bo w takich meczach można się jeszcze lepiej zgrać. Na dodatek mecz w Teatrze Marzeń. Później będą dwa wyjazdy
» 26 stycznia 2019, 17:56 #272
franek95: Mam nadzieję, że kolejne 3 mecze będą wygrane - 11 meczów na 11 wygranych pod wodzą OGS'a, a potem PSG i walka do ostatniej kropli krwi z dobrą atmosferą i wysokimi morale drużyny.
» 26 stycznia 2019, 17:43 #271
pawbuk6: O, Solskjaer już na trybunach Etihad - na razie Burnley zbyt wiele nie pokazuje. Mam nadzieję, że we wtorek czeka nas kolejne zwycięstwo.

Chętnie znów bym zobaczył Sancheza z Lukaku, bo na pewno muszą się trochę ograć. Wyglądają coraz lepiej.
» 26 stycznia 2019, 17:25 #270
cymGiggs11: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 17:52

Sanchez-Rashford-Lukaku bądź Sanchez-Lukaku-Lingard bądź jeszcze ze dwie rotację by zrobić można było, w końcu jest jeszcze Martial, Mata

Wygramy z Burnley. Ze trzy, cztery im wpakujemy. Będzie 9 / 9 i głośne OLE , GGMU !!
» 26 stycznia 2019, 17:46 #269
Michux3: No co wy Martial-Sanchez-Rashford
Jak fajne mieć taki pozytywny ból głowy
» 26 stycznia 2019, 18:03 #268
Kilerek7: Widzieliście na rozgrzewce siatkę jaką Rashford zrobił Fredowi?:-)
» 26 stycznia 2019, 14:06 #267
RyannMistrz: Yyyyy... normalne?
» 26 stycznia 2019, 14:18 #266
RaLiPO: Piękna!
» 26 stycznia 2019, 14:32 #265
dlabigt23: Podobno Medhi Benatia odrzucił nasza oferte i nie tylko również Arsenalu czy Fulham i wolal iść do Kataru . Szkoda bo mysle ze bylby dobrym wzmocnieniem i pewnie nie za duze pieniadze . Napewno poleciał na kase i nie rozumiem takiego podejscia w United pewnie nei dostałby aż takiej małej tygodniówki .
» 26 stycznia 2019, 13:32 #264
Sideswipe: Jak ma takie podejście to całe szczęście, że tu nie trafił.
» 26 stycznia 2019, 14:46 #263
karolmanu3: Mi najbardziej podoba się to ze w końcu skończyło się drżenie o wynik. Prowadzimy 2:1 i co? Schodzi dwóch napastników i wchodzi dwóch napastników. Za Jose wszedłby pewnie jones i dalot wczoraj i tak byśmy się cofnęli ze sami weszlibyśmy z piłka do własnej bramki. Niby Jose jest znany z defensywy a obrona ze jego czasów wyglądała tragicznie. Ci sami obrońcy a gramy zupełnie inaczej, pewniej, solidniej..

PS. Jaki Romero jest niesamowity. Patrząc na duety bramkarzy to śmiało można stwierdzić ze mamy najlepszy na świecie. Podoba mi się to ze zawodnicy nie strzelają fochów jak siedzą na ławce albo jak schodzą (patrz Lukaku) Ole odmienił wszysko na lepsze na każdej płaszczyźnie. Niech ten piękny czas trwa jak najdłużej! GGMU
» 26 stycznia 2019, 13:05 #262
EricKing: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 13:54

A teraz przypomnij jakie zmiany miały miejsce w meczu z Tottenhamem. Dalot za Lingarda, mctominay za Pogbe.
Ja rozumiem chwalić i doceniać, ale te porównania do Jose są często idiotyczne i staracie się na sile wykazać wyimaginowane pozytywy, zamiast pokazywać te, które są oczywiste. A te są takie, ze Ole odmienił atmosferę w zespole, oraz dał zawodnikom więcej swobody.
» 26 stycznia 2019, 13:51 #261
EricKing: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 14:43

Jeszcze jedna sprawa - przypomnij sobie jak ci sami obrońcy grali w zeszłym sezonie. 28 straconych bramek - tylko city miało jedną mniej.

Wszystkiemu winna toksyczna atmosfera w zespole (napędzana nie tylko przez Jose, ale i niektórych zawodników, a nawet ich managerów) i trzeba było ją oczyścić. Ole wykazał się tutaj perfekcyjnie. Mam nadzieję, ze będzie ona trwała do końca sezonu, ale kazda porażka może zaburzyć pewność siebie zawodników. Na ten moment Ole zdaje egzaminy wzorowo - następnym będzie dla niego kiedy zespól jako pierwszy straci bramkę, oraz pierwszy przegrany mecz. Jeszcze takiej sytuacji nie miał, a widzieliśmy ze po takich sytuacjach nie było u nas kolorowo, wiec liczę, ze tutaj tez wykona dobrą robotę - w końcu uczył się tutaj od eksperta w tych sprawach.
» 26 stycznia 2019, 14:39 #260
RememberMe: Co do poprzedniego sezonu to: De Gea, De Gea i jeszcze raz De Gea
» 26 stycznia 2019, 14:42 #259
EricKing: RememberMe - a z Tottenhamem to kto niby nam wynik zrobił? No ale umniejszajcie zasługi naszym zawodnikom za ubiegły sezon, bo tak najłatwiej wychwalać obecne osiągnięcia. DDG miał w zeszłym sezonie duży udział w tak malej ilości straconych bramek, ale od tego chyba jest bramkarz. U rywali było podobnie - ile razy bramkarz rywali grał przeciwko nam dosłownie mecz życia?
» 26 stycznia 2019, 14:47 #258
dzilu96: Niektórzy tu mówią że to efekt odejścia Mourinho. Jak dla mnie to jest efekt przyjścia OGS.
» 26 stycznia 2019, 12:53 #257
Sideswipe: oglądacie dziś Milan z Napoli?
» 26 stycznia 2019, 12:34 #256
kckMU: Się wie, a co tam?
» 26 stycznia 2019, 13:06 #255
Sideswipe: Możliwe, że Piątek nie zagra.
» 26 stycznia 2019, 13:25 #254
kckMU: Skoro był 2/3 dni bez treningów to nic specjalnie dziwnego. Oby jednak zagrał, bo to będzie spore rozczarowanie dla większości ludzi. Pojedynek Piątunia z Arkadiuszo był zdrowo nakręcany.
» 26 stycznia 2019, 13:33 #253
Sideswipe: no niby nic dziwnego, tylko ciekawe czy mają kogokolwiek chociaż solidnego na jego pozycję skoro Higuain odszedł, może mimo wszystko postawią na niego. Właśnie chciałbym zobaczyć go w akcji ale nie chciałem specjalnie oglądać meczu słabej Genoi, a takie spotkanie mam nadzieję, że będzie czymś więcej.
» 26 stycznia 2019, 13:52 #252
kamil2257: Wejdzie z ławki pod koniec meczu
» 26 stycznia 2019, 13:54 #251
Cisco: Gattuso mowil w wywiadzie ze Piatka na pewno dzis nie będzie bo kilka dni nie trenowal przez to zamieszanie z transferem.
» 26 stycznia 2019, 18:05 #250
Sideswipe: dzięki za info.
» 26 stycznia 2019, 19:32 #249
sebox111: Najpiękniejsze w tym jest to, że Manchester United to nie jest teraz drużyna tylko tak jak to było za czasów Fergusona- rodzina! Co widać po cieszynkach, żartach, zadziorności i atmosferze w klubie! Jak nie umiejętności piłkarzy wygrywały mecze za czasów Fergiego to właśnie charakter i to jak każdy za każdego walczył. OGS to odpowiednia osoba na dobre i na złe :)
» 26 stycznia 2019, 12:33 #248
dlabigt23: Dokladnie . Widac ze Solskjer caly czas powtarza ze wszyscy sa kapitanami i musza stanowić jedność na boisku . Nie ma racji prawa bytu zeby jeden zawodnik byl odpowiedzielny za nasza gre tak jak jest to w CFC z Hazardem . Kazdy tutaj musi walczyc i wszyscy musza byc zjednoczeni . Widac to golym okiem ze druzyna dobrze sie roozumie i wszyscy razem pracuja na dobre wyniki .
» 26 stycznia 2019, 13:02 #247
ArktoS: Panowie, jak tam meczyk wczoraj? Nie mogłem oglądać i się dzisiaj zastanawiam czy to zrobić, bo bramki już widziałem. Porywający, czy raczej fajerwerków nie było z naszej strony?
» 26 stycznia 2019, 12:31 #246
It5M4nk0oT: Wiecie, co Wam powiem? Mourinho też by to wygrał. Wczorajsze zwycięstwo było bardzo w jego stylu: czekać na ruch rywala, po czym wyprowadzić zabójczą kontrę. Różnica polega na tym, że pod wodzą Ole wyglądają one o wiele ładniej, na większej szybkości. Możemy narzekać na Żoze, ale odrobina cynizmu w spotkaniach z dużymi rywalami nie zawadzi.

We wczorajszym meczu, a także z Kogutami OGS wraz z resztą sztabu pokazali, że potrafią być taktycznymi cwaniakami, a nie tylko rzucać się na rywala na przysłowiowe "hurra". To cieszy, elastyczność taktyczna była czymś, co dawało nam cenne zwycięstwa, a w rezultacie puchary.

PSG, bójcie się.
» 26 stycznia 2019, 11:55 #245
mycka86: Nie wygrałby, bo obrzydził każdemu grę dla tego klubu i wszyscy grali na max 50% swoich możliwości.
» 26 stycznia 2019, 12:30 #244
It5M4nk0oT: Tym obrzydzeniem potrafił jednak pokonać każdego rywala z czołowej szóstki w 2018 roku. Oddajmy jednak, co mu się należy. Mecze z dużymi rywalami to nie jest ciśnięcie przeciwnika przez 90 minut, to często gęsto piłkarskie szachy, w czym Portugalczyk odnajduje się bardzo dobrze. Może nie wpadłby na pomysł ustawienia Lukaku na boku i Lingarda na fałszywej "9", może nie wygrałby 3:1, ale uważam, że "jakoś" by wygrał. A to jednak jest w futbolu najważniejsze, wygrywać. Ładny styl jest dodatkiem, który teraz, po latach mizernej atrakcyjności, cieszy oczy kibiców United.
» 26 stycznia 2019, 12:56 #243
mycka86: Masz zupełną rację. Koleś wygrał w piłce wszystko, u nas też potrafił wygrać z każdym, ale jego ostatnie pół roku w naszym klubie to była patologia, przez duże P i nie było już szans na dalsze sukcesy, nawet te małe, pod jego wodzą
» 26 stycznia 2019, 13:08 #242
Krzyk: Problem w tym, że za Mou, nawet w lepszych sezonach, nasi nie potrafili kontratakować :P pewnie wynikało to z tego, że cały zespół stał pod naszym polem karnym i od biedy jakiś samotny napastnik stał z przodu. Cięzko wtedy o kontre. A wczoraj? Wczoraj cała trójka ofensywna w czasie bronienia praktycznie cały czas trzymała się blisko środka boiska co pozwoliło na wyprowadzenie skutecznych kontr
» 26 stycznia 2019, 14:05 #241
Me89v2: Krzyk bardzo trafnie. To samo zauważyłem. 3 ofensywna rzadko broniła i byli zawsze przygotowani do kontry. I tak powinno być.
» 26 stycznia 2019, 14:29 #240
KnabrnyGad: mourinho wygrałby to 8-0. Wystawiłby De Gea zamiast Romero, a Lukaku ustawiłby na 9tce. Poza tym gra lagami nie leży Arsenalowi. Tak naprawdę to i Michał Probierz ograłby Arsenal swoją Cracovią, nie mam co do tego wątpliwości, po prostu wystarczy strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika i dobrze bronić, a to Cracovia potrafi ;) Cała filozofia futbolu. A tak naprawdę uważam, że mou przegrałby grubo, poza tym kogo to kurde obchodzi. It5M4nk0oT najlepiej idź bajki pisać, bo takie gdybanie budzi śmiech i żal.
» 26 stycznia 2019, 18:05 #239
It5M4nk0oT: @KrnabrnyGad, widzę, że nick dobrałeś sobie adekwatny do osobowości, sądząc po tonacji ostatniego zdania. To nie żadne bajki, tylko przemyślenia wysnute na podstawie pewnych statystyk. Budzi śmiech i żal, powiadasz, a jednak mycka86 przyznał mi rację.

Na marginesie, chętnie zobaczyłbym to starcie Cracovii z Arsenalem. Może, gdyby jeszcze mieli Piątka, to mieliby szanse...
...strzelić chociaż jedną bramkę.
» 26 stycznia 2019, 18:19 #238
Lokator23: Nic by nie wygral. Nie wygra w domu nie wygralby na wyjezdzie. Jedyne co potrafil to zamurowac bramke i liczyc na cud z druzynami co graly otwarty football. Jak dochodzilo do spotkqnia z kims kto rowniez murowal to Mou nie mial pojeciq jak grac. Dlatego oklepaly nas beniaminki i kazda druzyna z dolu byla dla nas zagrozeniem
» 26 stycznia 2019, 22:43 #237
Klierek7: Nic personalnie nie mam do Murinho ale jedno jest pewne prędzej by sobie Portugalczyk żyły podciął niż wpuścił zamiast Felainiego i Maty Martiala i Rasha na ostatnie 20 minut żeby dobić przeciwnika. Nawet jak stawiał na Ibre, Martiala i Rasha w jednym meczu to przykazem było obowiązkowe bronienie 8 zawodnikami. Pamiętam jak potem na konferencji mówił i co dostaliście co chcieliście i dalej narzekacie? Co za chłop...
» 26 stycznia 2019, 11:50 #236
barietta: To tylko Cardiff
To tylko Huddersfield
To tylko Bournemouth
To tylko Newcastle
To tylko Reading
To tylko Tottenham
To tylko Brighton
To tylko Arsenal

United razy 8!
» 26 stycznia 2019, 11:29 #235
RememberMe: ...To tylko finał Ligi Mistrzów
» 26 stycznia 2019, 11:31 #234
dawid27154: Najlepsze jest to, że teraz tych kilku/kilkunastu użytkowników tej strony którzy pisali to, że Totki nas wyjaśnią czy inny zespół teraz kompletnie ich nie widać na tej stronie. Wcześniej wygrana po męczarniach ze spadkowiczem to kunszt trenera a teraz po fajnej grze kilkoma bramkami to fart... to ja się zastanawiam czy kibicują klubowi czy trenerowi którego lubią a ten akurat trafił do United. Teraz się nie udzielają ale jestem przekonany że w mniejszym lub większym stopniu śledzą to co się tu dzieje. Dlatego też w przypadku najbliższej porażki z jakimś zespołem, bo niewątpliwie taka nadejdzie prędzej czy później, trzeba być idiotą żeby tego nie wiedzieć bo to jest tak oczywiste bez względu jakiego składu byśmy nie mieli i jakiego trenera, to Oni po tej wpadce wyjdą i będą mówić, że a nie mówiłem że PSG jako pierwszy zespół na poziomie z którym zagramy nas rozjedzie, czy nie mówiłem że Liverpool nas pokona i co teraz obrońcy Ole i tak dalej i dalej, zwykłe prowokacje tych samych osób nie musze chyba podawać nicków, tylko jakie to będzie miało znaczenie na koniec sezonu jeśli zajmiemy 4 miejsce, że przegraliśmy z tym czy z tym jeśli startowaliśmy z najgorszej pozycji w historii Premier League i odrobimy straty w pół sezonu.
» 26 stycznia 2019, 13:02 #233
ax1d: dawid, po części masz rację, ale część z nich po prostu skończyła z banami ;)
» 26 stycznia 2019, 13:46 #232
snatch: Pozmieniali nicki i teraz krzyczą Ole Ole!:)
» 26 stycznia 2019, 15:25 #231
karassas: Wszystko spoko, ale z drugiej strony użytkownicy wychwalający Ole, a całe zło przypisujący Mourinho wcale lepsi nie są. Jak na razie wygraliśmy z samymi przeciętniakami + Totki gdzie na przestrzeni całego spotkania wcale lepsi nie byliśmy i Arsenal który się połamał w meczu z nami i grał z większą kupą w obronie niż my jesteśmy w stanie wystawić. Tak naprawdę to wyznacznikiem będzie dopiero starcie z City i Liverpoolem bo PSG to PSG i nie zdziwię się jeżeli coś odwalą. I nie, nie umniejszam wyników Ole bo w końcu chce się patrzeć na Diabły na w końcu widzimy Diabły, a nie panienki na boisku. Po prostu nie bądźmy jak kibice Arsenalu czy Liverpoolu którzy zawsze się podniecają, ale jak się to kończy?
» 27 stycznia 2019, 20:50 #230
ax1d: karassas, a mnie się wydaje, że będzie tak, jak pisał dawid - jakikolwiek mecz, jaki w końcu przegramy z braku prądu albo po prostu z powodu tego, że przeciwnik okaże się lepszy, to właśnie będzie TEN WŁAŚNIE DOKŁADNIE TEN test ;D
Dopóki gramy kosmiczny futbol rodem z przełomu wieków, to nic się nie liczy, bo ciągle to jest "tylko XYZ". Jak przegramy w końcu mecz, to TEN MECZ właśnie to będzie ten test.
» 27 stycznia 2019, 22:16 #229
karassas: Wiesz każdy ma prawo do własnej oceny. Ja wyraziłem swoją opinię i tak jak broniłem Mou kiedy był naszym trenerem tak i teraz będę bronił Ole i mam nadzieję, że dostanie tu prawdziwą szansę bez względu na to jak potoczy się ten sezon.
» 28 stycznia 2019, 00:39 #228
RyanScholes1878: Mam nadzieje ze ten piekny okres to nie sen, a jesli tak to prosze nie budzcie mnie....
» 26 stycznia 2019, 10:53 #227
Me89v2: Po zmianie managera kilku prowokatorów i fanbojow siwego na prawdę zniknęło i odziwo idealnie nie jest ale utarczki słowne i poziom trolowania na prawdę znacznie się zmniejszył. Oby tak dalej ;)

Mam nadzieję że Ole zostanie i dostanie sporo sianka na transfery. Ten gość czuje zw sprowadzi nam fajnych grajkow z charakterem i umietnosciami na ten klub. I zapewne będą to mobilni dynamiczni piłkarze bo widać że ole nie uznaje czlapania i statyycznośc. Great :)
» 26 stycznia 2019, 10:40 #226
dawid27154: Spokojnie pojawi się pierwsza przegrana to wrócą Znawcy czy Walentosy na kilku kontach, zresztą jestem pewien, że Oni cały czas śledzą co się tu dzieję, narazie nie mają zbyt wielu powodów do zaczepek bo wszystko idzie perfekcyjnie ale pojawi się pierwsza wpadka pojawią się argumenty w ich mniemaniu.
» 26 stycznia 2019, 13:05 #225
ax1d: Staramy się jako moderacja panować nad tym. Oczywiście nie wszystko widzimy, ale robimy swoje. Też mam wrażenie, że po tym, jak kilka osób wyłapało bany, generalnie jest mniej spin w komentarzach.
I macie rację - przynajmniej część z nich śledzi, do tego stopnia, że czasem nie mogą wytrzymać i muszą np. mi wysłać pw ze swoimi mądrościami :)
» 26 stycznia 2019, 13:53 #224
JasnaLiryka: Każdy z Nas kibiców to widzi i pisze to w komentarzach niżej. W końcu ten zespół został odmieniony. Właśnie to jest drużyna jaką chce oglądać, jaką pamiętam. Mentalnie Ci goście zostali natchnieni i mamy efekty. Już wcześniej pisałem, jedna szatnia i jeden cel - zwycięstwo. Proszę bardzo, wczoraj pięknie dostosowana gra pod przeciwnika kolejny raz i zabójcze kontry. A z całego meczu podobały mi się iskierki Lingarda. To jest NASZ CHŁOPAK. Widać, że idzie za kolegami, za klub i daje się niemal pokroić. Jest go pełno na boisku w każdym spotkaniu. Pięknie, nie musi mieć techniki jak Denilson. Dla mnie zaangażowaniem i gra bez piłki wiele udowadnia a i tak wykręca dobre liczby :)
Jeszcze raz wielkie brawa za spotkanie. Radości nie ma końca. I tylko zacytuję wczorajszy komentarz :
"Kto ich powstrzyma [...] Psg?" w końcu się boją. Mam nadzieję, że to jest ta wiosna po zimie.
Nie chce żadnej zmiany trenera. Dla mnie Ole to Manchester, jego historia, treść itd.
Fajnie to ktoś niżej napisał, jak patrzę na niego na ławce to widzę właśnie Fergusona, który wypił eliksir młodości :D
Pozdrawiam i czekam na następne spotkanie i zwycięstwo! Niech o Nas mówią bo idziemy po 9 wygraną!
» 26 stycznia 2019, 10:35 #223
Diablo2018: Piękny okres w życiu każdego kibica MU aczkolwiek Ed i tak to zniszczy zatrudniając Southgate'a, Zidane'a lub innego cyrkowca który zniszczy na nowo United tylko dlatego że Solskjaer nie jest "atrakcyjny" finansowo. Marketing musi się zgadzać :)
» 26 stycznia 2019, 09:51 #222
Janek: Matko, nawet pod takim przyjemnym tematem musisz narzekać?
» 26 stycznia 2019, 10:05 #221
Veron: przecież jak Ole odniesie u nas sukces to sam będzie miał marketingowe nazwisko
już teraz pół europy o nim mówi, jak na koniec sezonu będzie top4 i przejdziemy PSG to z miejsca wejdzie do top10 trenerów
» 26 stycznia 2019, 10:10 #220
VaultBoy96: @Diablo2018
Beka z Ciebie typie.
» 26 stycznia 2019, 10:31 #219
Me89v2: Nie ma lepszego marketingu niż legenda klubu na ławce i do tego z fajnym skutkiem ;)
» 26 stycznia 2019, 10:42 #218
RedBeardddDevil: A jak zaczynał Zidane? Też nie od razu był "atrakcyjny" jak to ująłeś. Różnica jest taka, że Zizou dostał gotową maszynę, OLE tak naprawdę też dostał maszynę, tylko musi dokupić ze dwie/trzy części. Bo naoliwiona to ona już jest. Tak jak koledzy wyżej piszą, jeśli zakończy sezon w top4 + przynajmniej jak równy z równym powalczy w LM z PSG i ewentualnie z późniejszymi rywalami to nie ma lepszego marketingu. OLE pokazuje, że wie jak obchodzić się z zawodnikami, wie jak funkcjonował ten klub za czasów gdy w nim grał i wie co robi. Sezon się jeszcze nie skończył, ale już teraz bym chciał, żeby Norweg został z nami na dłużej niż tylko do maja.
» 26 stycznia 2019, 12:45 #217
RedsFan: A ty co wróżbita Maciej?
» 26 stycznia 2019, 17:51 #216
KnabrnyGad: RedBeardddDevil dostał maszynę. hahaha. Weź chłopie pooglądaj trochę piłki nożnej. Nie ma takiego pojęcia. Pamiętam jak przed wywaleniem z Lecha Djurdevicia wszyscy mówili, że Lech nie ma nawet zawodników, potem przyszedł Nawałka i ci sami ludzie mówią, że dostał gotowca, bo to klasowi piłkarze sprowadzeni za grubą kasę hahahaha. Tak działa ludzka racjonalizacja, szkoda, że odrealniona totalnie.
» 26 stycznia 2019, 18:08 #215
Veron: Stoch raz w senonie nie spóźnił odbicia i 148,5m
aż się wystraszyłem, że się połamie
» 26 stycznia 2019, 09:39 #214
dawid27154: Stoch to Stoch to raczej kwestia czasu i odpali, mi szkoda Żyły super zaczął sezon duża przewaga, a teraz już Kraft jest w formie i go wyprzedził a Piotrkowi kompletnie nie idzie, Kubacki też trochę w kratke, Leyhe już go goni, a Kot, no cóż nie wiem co powiedzieć.
» 26 stycznia 2019, 13:13 #213
szubik: Dobry mecz, Ole pisz dalej tą piękną historię, bo dobrze wiesz jak wykorzystywać zasoby, które masz w pobliżu. Niestety poprzedni trener miał się za nieomylnego i chciał wszystko sam, przede wszystkim jego miałby być sukcesy, a w przypadku porażek winni byli gracze. Ole za to doskonale komunikuje się z drużyną, korzysta z rad świetnych trenerów i tworzy uczucie jedności, po prostu tworzy UNITED.

Bardzo mnie cieszy, że wchodzą tutaj kibice-trole Arsenalu, bo to tylko świadczy o tym, że wracamy na właściwe tory. Znów się nas boja, znowu będą nas oczerniać, znowu za naszym sukcesem będzie stał sędzia itd.

Na koniec parę słów o, jak niektórzy go nazywają, "Młodym Wilczku". Dużo osób się do niego przekonało, ale pojawiają się wątpliwości wśród niektórych. Powiem Wam, że Jesse to zawodnik, który robi duża różnicę na boisku. Czemu tak uważam?
1. Potrafi strzelać gole w ważnych spotkaniach i ważnych momentach meczu.
2. Zawsze jest go mnóstwo na boisku.
3. Od pewnego czasu nie schodzi poniżej pewnego, dobrego, poziomu.
4. Stawiali na niego wszyscy trenerzy po SAFie, nawet w kadrze narodowej.
5. Jest przykładem Czerwonego Diabła - za nasze barwy zrobi wszystko.
6. Jego poruszanie się po boisku bez piłki jest fenomenalne, nie ma takiego drugiego gracza w United.
7. Może zagrać na każdej ofensywnej pozycji z wyłączeniem 9.
8. Bardzo dynamiczny zawodnik.
9. Świetny pressing.
10. Idealny do szybkiej gry kombinacyjnej.
Pewne braki techniczne, słabe wykończenie akcji i aspekty fizyczne to jego słabe strony. Jednak uważam, że to zawodnik, którego miejsce jest w podstawowej 11 United.

Mamy świetną DRUŻYNĘ, piekielnie dobre indywidualności, znakomity sztab szkoleniowy z genialnie spisującym się Ole, także do Klubu z Old Trafford wróciła jego tożsamość. Normalnie 10 Years Challenge, a ja widzę United grające tak piękne kontrataki jak za czasów CR7, Rooneya, Parka, Naniego i Teveza. Może wpadłem trochę w hurraoptymizm, ale dzięki OGS znowu chce się oglądać United.

Na pewno czeka drużynę Ole sprawdzian, oby jak najpóźniej do tego doszło, ale ciekawe jak zespół zareaguję na pierwszą porażkę. W każdym razie nad OId Trafford znowu wyszło słońce. Nam pozostaje czekać, tym razem z niecierpliwością, na kolejny mecz.

Pozdrawiam i udanego weekendu życzę!
GLORY GLORY MAN UNITED!
» 26 stycznia 2019, 09:12 #212
snatch: "Niestety poprzedni trener miał się za nieomylnego i chciał wszystko sam..."
True
Teraz podczas meczu fajnie ogląda się nawet ławkę trenerską, jak między Ole, Carrikiem, Phelanem jest dialog, wymiana przemyśleń, co by tu zrobić. Wprowadzenie 2 szybkich napastników na kontry pod koniec meczy to strzał w 10.
» 26 stycznia 2019, 15:40 #211
mrm86: Super się ogląda teraz mecze, przez ostatnie kilka lat oglądało się United jak za karę, a teraz nie mogę się doczekać następnego. Niech passa trwa i niech Ole bije kolejne rekordy 8 mecz wygranych to nie jest już przypadek a jeszcze teraz mamy taki terminarz że trzeba w lidze wygrać 3 kolejne mecze. Czy jest możliwe żeby nie przegrać ani jednego meczu w lidze do końca sezonu? Oczywiście że jest to możliwe , ale myślę że jest potrzebny jeden transfer na środek obrony na juz
» 26 stycznia 2019, 08:55 #210
Semiq: Obserwowalem wczoraj przez cały mecz interwencję Baily'ego. Ani razu nie poszedł na całość tak jak miał to w zwyczaju czesto. Ktoś jakby mu hamulec założył i kazał grać bez fajerwerków, efektownych interwencji tylko opieral swoją grę na prostocie i czekaniu co przeciwnik zrobi. Osobiście nie zauważyłem żadnego błędu z jego strony. I uważam że świetnie się uzupełniają z Lindelofem.
Kolejny zawodnik który wczoraj zagrał świetnie to Herrera. Gość 90 minuta i odgrywa sobie klepki z Rashem na boku a Kanonierzy ledwo nogi wlocza za sobą.
Na koniec Lukaku. To że na napastnika nie ma wysokiej skuteczności to każdy wie. Ale to co zagrywał wczoraj podania to sam Isco by się nie powstydził. Wydaje mi się że jego miejsce jest właśnie na skrzydle. Widać po nim że walka z rosłymi stoperami to jest 50/50 wygranych. Z kolei jaka piłka by nie była na skrzydle do Lukaku to wystarczy że Belg dojdzie do niej pierwszy i pozamiatane.
» 26 stycznia 2019, 08:48 #209
ax1d: "To że na napastnika nie ma wysokiej skuteczności to każdy wie"
No to kolego nie masz racji ;) A zamiast pisać to, co rzekomo "każdy wie", spójrz na statystyki i porównania z innymi:
skysports. com /football/news/11661/11479251/premier-league-forwards-romelu-lukaku-harry-kane-mohamed-salah-and-more-compared
Kaleku ma lepszą celność i wyższą skuteczność niż np. Kane, który po prostu oddaje dwa razy więcej strzałów. Statystyki nie kłamią, szczególnie w takich kwestiach :)
» 26 stycznia 2019, 14:27 #208
pazur: Wczoraj, na Emirates Stadium, było tak jak być powinno. Normalny MU rozjechał normalny Arsenal. Nie chcę popaść w przesadny zachwyt i euforię, więc tylko napiszę, że jako kibic od 1963 r. ( tak, tak, stary jestem), po pięciu latach widzę, wreszcie, normalny Manchester United.
» 26 stycznia 2019, 08:31 #207
Hoodys: Z ciekawości jak w latach 60tych i 70tych wiedziałeś o wynikach meczów itd
» 26 stycznia 2019, 08:41 #206
lukaszzasko: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 08:48

Ja kibicuje od 98 roku. Wtedy niektóre mecze po prostu były transmitowane w tv, np z ŁKS, czy Barcelona w grupie. Od tego momentu jestem fanem. A wyniki brało się w Telegazety lub z cotygodniowej gazety Pilkanozna
» 26 stycznia 2019, 08:47 #205
Ironman: Od 63? Ciekawi mnie ta historia pidziel się z nami
» 26 stycznia 2019, 08:48 #204
Ironman: Opowiedz jakim cudem od 63?
» 26 stycznia 2019, 08:50 #203
franek95: Może mieszkał w jakimś cywilizowanym kraju a nie Polsce tamtycb czasów :D
» 26 stycznia 2019, 09:49 #202
Ironman: Rozumiem że masz teraz okolo 70ki skoro tak i mieszkałeś całe życie na zachodzie a na starość wróciłeś do Pl.:D koszulkę Besta czy Charltona miałeś? :D
» 26 stycznia 2019, 10:39 #201
Magik1990MU: @lukaszzasko

albo z Bravo Sportu! Tak, będąc knypkiem czytało się tę kolorową gazetkę, która aż kipiała od zdjęć Beckhama i Bartheza. Gimby nie znają...
» 26 stycznia 2019, 12:18 #200
pazur: Do Hoodys, Ironman i innych. W 63 roku miałem Pierwszą Komunię. I potem Ojciec zabrał mnie, jechał na kongres, na mecz w Londynie, na mecz MU, nie pamiętam z kim, w ramach prezentu komunijnego ( już wtedy kopałem w klubie). Tata miał dobrego kolegę, ze sztabu medycznego Tottenhamu i od niego dostawaliśmy dużo informacji ( Ojciec był fanatykiem MU). Plus oczywiście gazety. Potem studiowałem w Anglii, wróciłem jak wybuchł stan wojenny, i teraz dogorywam, kibicując ukochanemu Klubowi. Tu w Krakowie. Na szczęście syn idzie w moje ślady.:):):):)
» 26 stycznia 2019, 12:52 #199
pazur: P.S Koszulek z nazwiskami nie miałem. Kupowałem za to i do teraz mam i używam, pościeli, szalików, kurtek, bluz, toreb, czapek, choć śmiesznie, może? , wygląda staruch z czapeczką, szalikiem i torbą klubową. Na szczęście nie mam kłopotów finansowych, więc mogę i sobie i synowi, zapewnić stałą dostawę oryginałów. :)
» 26 stycznia 2019, 13:00 #198
SimplyRed: Ja sympatyzuje za Manchesterem United od połowy lat 70'. Źródło informacji - radio, czasopisma pozyskiwane na bazarach itp. ogólnie droga przez mękę, ale jak się jest młodym to nie ma rzeczy nie możliwych ;). Od lat 80' już z górki, w moim przypadku bardzo wczesny dostęp do tv sat. i Internetu. Kiedyś córce (dziś zagorzały kibic M.U.) opowiedziałem początki, nie chciała wierzyć :) jednak jak zobaczyła zdjęcie z 80' z sylwestra z klubu który mieliśmy z kumplami a tam na ścianie w ramce piękne foto Manchesteru United to...:)
» 26 stycznia 2019, 14:43 #197
snatch: Ehh piękne czasy ja to pamiętam jak kupowało się magazyn MATCH tylko po angielsku był i ze słownikiem za małolata tłumaczyło się aby być na bieżąco. Wszystko kolorowe (w tamtych czasach w Polsce to było wow), plakaty, bajery, jakieś tekturowe figurki, koszulki i tabele się kupowało aby można było uaktualniać samemu. Później zaczęły to kopiować polskie magazyny i już było znacznie prościej, a teraz to jeden klik.

Lata 90 to najlepsze lata ever , od pierwszych komputerów (Doom,) - jeszcze wcześniej Atari i wczytywanie godzinę 1 gry lub Amiga (Lemingi, Sensible Soccer, Cannon Fodder, Moonstone), pierwszych komórek, pegasusa (Contra, Goal 3), PS1 (Tekken, Silent Hill), Polonia 1 (Gigi, Tsubasa), Dragon Ball, seriale "Przyjaciele", "Z Archiwum X", 30 ton lista przebojów, stadion X-lecia, automaty do gier na koloniach (Final Fight), cały dzień z kumplami na boisku, kończąc na 26 maja 1999 na Camp Nou coś pięknego:))) Popłynąłem...:)
» 26 stycznia 2019, 16:57 #196
RedsFan: Podziwiam panowie, że z takim trudem tak dlugo, od tylu lat jesteście kibicami. Wspaniale sie to czyta i serducho rośnie :)
» 26 stycznia 2019, 18:00 #195
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 08:10

Chociaż sam nie lubię porownywania do poprzedniego trenera, ale niestety musze to napisać. Teraz u naszych Diabłów widać to czego najbardziej brakowalo i o czym nie raz wspominalem za czasów Jose, to byl ewidentny brak zgrania składu, zero jakich kolwiek wyuczonych zagran, schematów, poprostu prosta pilka w większości wrzutki i podania typu ja do ciebie, a ty do mnie.
Po przyjściu OSG juz od pierwszego meczu widac bylo proste założenia taktyczne (bo ile mozna zmienic w pare dni). Pressing, podciagniecie lini obrony wyżej, boczni obroncy zmieniali sie na wahadłowych, przez co Matic sie cofal i gralismy w innym ustawieniu. Co też ważne na każdy mecz wychodzimy z inna taktyka, która jest zmieniana w zależności od przeciwnika. Wczoraj np. gralismy w wiekszosci z Kontry, armatki mialy ponad 60% posiadanie pilki i nic z tego nie wynikało. Cos niesamowitego jak chęć walki zmiana nastroju w szatni scalila ta drużynę. Wkoncu możemy powiedziec że Manchester United to DRUŻYNA, a nie zlepek gwiazd, wychowanków i średniakow na boisku. Teraz Ci ludzie wygladaja jak całość ktora ładnie poskładał nasz sztab szkoleniowy, bo nie można mówić że to co się dzieje to tylko zasługa Ole. Wszyscy co do jednego, od piłkarzy po Carricka, Phelan'a i resztę zespolu sa odpowiedzialni za nasze zwycięstwa to jest piękne oglądać Kolektyw na boisku a nie zlepek indywidualność. Brawa dla Manchesteru United z OSG wracamy na szczyt! GG ManUnited!
» 26 stycznia 2019, 08:07 #194
Tomczo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2019 08:01

Tak z innej beczki to trochę dziwię się osobom, które piszą, że Ed ma gdzieś klub i wyniki sportowe, a liczy się tylko kasa i wynik finansowy.
Gość jest na każdym naszym męczy domowym i wiekszosci wyjazdowych. A to nie jest z pewnością w jego zakresie obowiązków. Mi się wydaje, że także jest kibicem, jak każdy z nas i zalezy mu na wynikach.
» 26 stycznia 2019, 08:00 #193
zaluda: Nie no przecież Ed nie jest właścicielem tylko dyrektorem wykonawczym i za to płacą mu Glazerowie. Jeździ na mecze prawdopodobnie dlatego żeby im nie podpaść i w razie słabych wyników(przez ostatnie sześć sezonów) może się Glazerom tłumaczyć że ma wszystko pod kontrolą bo cały czas jest przy zawodnikach. Ed to kolejna osoba, której trzeba się pozbyć z tego klubu (i fart jaki mu się przytrafił z Solskjaerem mu nie pomoże)
» 26 stycznia 2019, 10:34 #192
Veron: Pozdrawiam użytkowników dla których Lukaku na prawym skrzydle to nieporozumienie, pisałem nie raz, że jak Romelu dostanie przed sobą jednego wątłego bocznego obrońcę to będzie go robił jak dzieciaka.
Tu nawet nie chodzi o te asysty ale o zagrożenie, które stwarza przy każdym przejęciu, Martial czeka na podanie a Lukaku te podanie ruchem wymusza.
Martial - Rashford - Lukaku z wymiennością pozycji to powinien być nasz podstawowy atak, trochę szkoda Lingarda bo jako fałszywa "9" odnajduje się ostatnio idealnie.

Z drugiej strony nic zarzucić Ole nie mogę i niech robi jak uważa, to on wygrał 8 pod rząd, ale cieszę się, że i on zauważył, że Rom męczył się ostatnio na środku i trzeba próbować go na innych pozycjach.
» 26 stycznia 2019, 07:46 #191
RedsFan: Fakt Rom ożywil się na prawej i jakos lepiej tam pasowal jak na środku. Brakuje mu jednak paru cech ktore powinnien miec prawo skrzydłowy, ale jak dla mnie to teraz najlepsza opcja na ta pozycje. Szkoda Lingarda bo on daje bardzo duzo drużynie i nie wiem gdzie by go można umieści, bo chyba najlepiej mu idzie na srodku jako ofensywny pomocnik. To dziwne jak sie ma aż tylu graczy i ból glowy jak ich tam wszystkich upchac.
» 26 stycznia 2019, 08:15 #190
Magik1990MU: Lukaku i prawe skrzydło? No sorry, ale jednak tego nie widzę. Chłop ma nadal problemy z przyjęciem piłki, a drybling u niego to jakiś żart. Bez tych cech to mielibyśmy drugiego Matę, czyli gościa, który ledwie w połowie się nadaje na tę pozycję.
» 26 stycznia 2019, 12:23 #189
dev13: Piękny mecz. Brawo brawo brawo United. Jeszcze bedzie pieknie jeszcze bedzie normalnie a $hity i Liv niech juz sie boja :D
» 26 stycznia 2019, 05:46 #188
rreddevilss: Kurde to jakiś sen, jakby mi ktoś 18 grudnia powiedział gdy byliśmy w totalnej rozsypce i każdy nas wysmiewal i lekceważy i miał za nic że wygramy 8 meczów to masakra... Jezu jakie to piękne tak się odrodzic i pokazać wielki charakter, jestem mega dumny wow, jednak się okazało że mamy bardzo dobry skład, tylko w obronie że 2 wzmocnienia i będzie super bo nasza ofensywa jest w stanie niszczyć, teraz nie zlekceważyć Burnley i może złapiemy top 4



I proszę w razie porażki nie wyelwac hejtu, ani nie wywala połowy składu to są tylko ludzie, ale za to jak waleczni
» 26 stycznia 2019, 03:47 #187
Hanter321: Po tym co zobaczyłem to tylko jedna myśl przychodzi mi do glowy:
DAWAĆ PSG!!
» 26 stycznia 2019, 03:01 #186
PauloKuhan: czy lukaku w evertonie nie gral wlasnie jako napastnik trzymający się prawej linii ?tam ma miejsce aby się rozpedzic ma tam wyuczone zagrania drybling wrzutka
» 26 stycznia 2019, 02:35 #185
Kamil01GGMU: Tak, grał tak w Evertonie
» 26 stycznia 2019, 02:38 #184
RedsFan: U nas też mógłby wkoncu ktos wzmocnić, nasza prawa stronę :)
» 26 stycznia 2019, 07:06 #183
Kilerek7: Obecnie mamy 2 duety napastników jak za czasów Ole, Sheringhama, Yorke i Cole. Martial i Rash to młode głodne wilki, Lukaku i Alexis to dwoje doświadczonych weteranów, dzisiaj świetnie zafunkcjonowała zmiana na dobicie rywala, najważniejsze, że każdy z nich nie focha się, że nie gra, tak jak reszta, cały zespół jest zjednoczony to widać. Lingard pokazał dziś jak ważnym jest ogniwem, jest idealnym łącznikiem między Pogbą a atakiem i nie widzę powodu by wsadzać tam prawoskrzydłowego, Jessie nie jest wybitny, ale ma taki magic touch, wszędzie gdzieś się pojawi, dotknie, poda, wykończy taki mały cichy zabójca:) co do pomocy to Herrera Matić i Pogba grają świetnie, zwłaszcza Hiszpan odwala kawał roboty, Matić wolniejszy ale kreatywniejszy, martwi mnie trochę brak szans dla Freda i Pereiry. Obrona która miała być naszym najgorszym ogniwem, odziwo daje radę, Lindelof to prawdziwy lider, Young stara dobra szkoła. Mimo wszystko trzeba kupić PO i LO, bo Valencia stary, Young też, Shaw i Dalot młodzi a ofensywnie mało dają, dobrego SO do Lindelofa i będzie ok. Pochwala dla Romero, dobrze wiedzieć, że mamy takiego rezerwowego w razie niedyspozycji DDG. Najbardziej obawiam się tylko zmęczenia, non stop gramy tym samym składem. Lindelof, Matić i Herrera potrzebują odpoczynku.
» 26 stycznia 2019, 02:21 #182
Kilerek7: Sir Alex nadal trenuje, wypił eliksir młodości:D
» 26 stycznia 2019, 02:07 #181
maticr7: Alexis odpowiedział,Lingard odpowiedział.Lukaku dwie asysty.W tym jedna palce lizać.Martial w końcu znowu strzelił.Coś pięknego.
» 26 stycznia 2019, 01:48 #180
jamaj05: Mecz cud miód malina!
Powiem szczerze, że prawie do końca broniłem i wierzyłem w Mourinho, ale teraz widze, że straciliśmy kupę sezonu przez tego fachowca

Co do meczu, to co się najbardziej rzuca w oczy:
-super kontry, kiedy my strzeliliśmy 2 bramki z kontry?
-piłkarze, którzy za swoich kolegów skaczą rywalom do gardeł. Jesse, jak Ty mnie w tym momencie zaimponowałeś! Cała drużyna powinna brać z niego przykład
-Romero to najlepszy rezerwowy bramkarz ze wszystkich drużyn na świecie. W 15 zespołach z samego PL miałby miejsce w podstawowym składzie. Nie gra - nie narzeka. Gra - daje z siebie 110%

PS. za to pchnięcie Shawa na słupek, to Laccazette powinien dostać z liścia w tą nieskalaną myśleniem facjate.
» 26 stycznia 2019, 01:33 #179
DjTED: Cały mecz faulował. Spokojnie nazbierało sie na czerwo
» 26 stycznia 2019, 01:46 #178
RaLiPO: Jesse traktuje Rasha, jak swojego młodszego brata. Co jest jakaś sprzeczka z Marcusem, to znajdzie się tam również JLingz i stanie w obronie, jak dla mnie coś pięknego ;)
» 26 stycznia 2019, 02:38 #177
jamaj05: każdy z piłkarzy powinien skakać za drugim w ogień
troche wkurzające, ze w przepychance bralo udzial wiecej kanonierow niz naszych

Czekalem tylko jak Bailly, Pogba i Herrera tam wkroczą i ich poustawiają :p

Jedno sie w arsenalu nie zmieni - przegrywaja z nami, to zawsze taka szopke odstawią

Jakby nie można było normalnie uznać wyższości United :D
» 26 stycznia 2019, 03:14 #176
cinek26: Jeśli Ole zostanie będzie to spelnienie marzeń.
Zawsze myślałem o jakimś trenerze, który był częścią Manchesteru, teraz jest Ole strzelec waznych goli a do tego najbardziej pozytywna osoba jaką mogliśmy sobie wyśnić.
Nie ma innej opcji jak tylko pozostawienie Ole.
Życie w Manchesterze znów zaczęło być piękne!
» 26 stycznia 2019, 01:30 #175
pawelisto2: Pewnie ktoś już zwrócił na to uwagę, ale Romero jest niesamowity - piszę to po każdym meczu z jego udziałem. Co za gość!
» 26 stycznia 2019, 01:15 #174
dawid27154: Z jednej strony się cieszę, że mamy takiego dzika na ławce który może zastąpić nr 1 na świecie ale z drugiej trochę mi go szkoda, że taki gościu siedzi tylko na ławie, moim zdaniem spokojnie dałby Sobie radę jako pierwszy bramkarz w drużynach może nie z absolutnego topu ale taka Sevilla czy Totki myślę, że jak najbardziej.
» 26 stycznia 2019, 01:49 #173
Caspa: Bez jaj to nie jest DDG nie jest numer jeden
» 26 stycznia 2019, 02:12 #172
RedBeardddDevil: Dokładnie, gość nie stroi fochów, że nie gra w podstawie. Zawsze gdy będzie potrzeba to wyjdzie między słupki i da z siebie 200%. Ma to, czego wielu zawodnikom na świecie brakuje, czyli pokora. Wie, że nie wygryzie DDG z pierwszego składu, bo to top1 świata, ale zawsze gdy trener na niego postawi to zostawi serducho na boisku. Taki zmiennik to Skarb w każdej drużynie.
» 26 stycznia 2019, 13:00 #171
emti357: GGMU! Cos pięknego;) takie wyniki mnie cieszą
» 26 stycznia 2019, 00:40 #170
Kaaamil89: Powiem tak. Jeśli Ole nie dostanie etatu to zarząd chyba jest piiiii....... Teraz oglądanie jest naprawdę przyjemne i nie chce się zmieniać kanału po 30 minutach.. nie zawsze jest pięknie ale widać ducha walki i Ole przekazuje czym naprawdę jest Manchester United
» 26 stycznia 2019, 00:30 #169
maticr7: Kiedyś jak powiedziałem,że Lukaku powinien częściej schodzić na skrzydło,to się nie zgadzali.
» 26 stycznia 2019, 00:14 #168
kckMU: Ale my jesteśmy zajebisci. Ale my jesteśmy mocni. Ale my jesteśmy wspaniali.

Ale, przede wszystkim! My jesteśmy piękni. Głównie za sprawą naszego mordercy o twarzy dziecka. Wszyscy jesteśmy prześliczni.

Jesteśmy ponownie Manchesterem United. To jest wspaniale. Kocham Was, a Wy mnie?
» 25 stycznia 2019, 23:57 #167
brylantowy: Kocham wszystkich.
» 26 stycznia 2019, 00:07 #166
Magik1990MU: no offence, ale ja jednak wolę kobiety
» 26 stycznia 2019, 00:10 #165
kckMU: Niepotrzebnie się tlumaczysz Magik. Nie usunąłem naszych PW :-)
» 26 stycznia 2019, 00:22 #164
Magik1990MU: cholera! o nich zapomniałem :/
» 26 stycznia 2019, 00:52 #163
kckMU: Dasz like'a i ich nie upublicznie :)
» 26 stycznia 2019, 01:16 #162
Magik1990MU: szantaż? No dobra, pasuję. Stawka jest za wysoka.
» 26 stycznia 2019, 01:24 #161
kckMU: Żaden szantaż. Rodzina Man United jest wspaniała, bez względu na podziały :)

Ale, moda to @matheo mógłby dać.
» 26 stycznia 2019, 01:29 #160
Lokator23: Nie mordercy tyllo zabojcy;) ale fakt najlepsze co United spotkalo w ostatnim czasie to Ole
» 26 stycznia 2019, 01:44 #159
kckMU: Haha, oczywiście że zabójcy! Niemniej, Ole po 8 zwycięstwach awansował w hierarchii :D
» 26 stycznia 2019, 01:49 #158
bagien: Lukaku w końcu MoTM przeciwko topowej drużynie.
» 25 stycznia 2019, 23:49 #157
Magik1990MU: Jeszcze kilka uwag po tym meczu, bo gra niektórych naszych Diabłów była co najmniej dziwna.

1. Lukaku. Chłop chyba sam nie wierzył, co zrobił przy pierwszych dwóch golach. Najpierw kapitalne podanie, które zgubiło całą obronę Arsenalu, a potem idealne co do tempa i siły zagranie do Lingarda. A potem... wrócił stary Lukaku. Ten sam, co ma problemy z przyjęciem piłki (choć przynajmniej jej nie gubił) i ten sam, co podejmuje złe decyzje na boisku. Po zmianie stron można go głównie zapamiętać ze zbyt mocnych i niecelnych podań oraz dziwacznych strzałów (autograf na piłce twarzą najlepszy).

2. Alexis ładnie zwiódł Cecha... i to by było na tyle. Potem (jak i w sumie wcześniej) gość w ogóle nie brał ciężaru gry na siebie. Stary Sanchez przy piłce robił wiatr w szeregach rywala, a dzisiaj, jak już dostał futbolówkę, to zaraz ją oddawał. Zero podejmowania ryzyka, zero dryblingu, zero rajdów po skrzydle. Gdyby tak naprzeciwko niego były Puyole, ale to jakieś młodziki Arsenalu albo asy na poziomie Rojo.

3. Lingard rozegrał chyba najlepszy mecz w tym sezonie. Młody wilczek biegał dziś jak szalony, co sprawiło, że kilka razy przeszkodził rywalom pod naszym polem karnym. Generalnie chłopa wszędzie było pełno, a pod koniec meczu pokazał charakter, stając w obronie Rasha. Oczywiście, mógł za to wylecieć z boiska, ale za reakcję brawa dla niego.

4. Pogba potwornie dzisiaj ociężały i ciężko myślący. Jak już dostawał piłkę, to zamiast wykazać się genialnym podaniem, z których jest znany, to ten biegnie powoli na bramkę rywala. Nasi skrzydłowi w tym czasie po dwa razy za liną spalonego, bo zanim coś Francuz zrobił, to reszta ekipy zrobiła po kilka sprintów w te i wewte. Najśmieszniejsze, że ten flegmatyzm jakimś cudem dał nam 3 bramkę.
» 25 stycznia 2019, 23:46 #156
grzesiek984: Z 1,2,3 zgadzam się w 100% z 4 80%
» 25 stycznia 2019, 23:55 #155
ax1d: Bardzo w punkt, z kilkoma małymi zastrzeżeniami:

1. Pełna zgoda
2. Alexis przede wszystkim przepięknie wyszedł na pozycję. Poczekał, aż stoperzy ruszyli do Kaleku, i wtedy zrobił krok naprzód. Majstersztyk. Nie lubię go, ale potrafię docenić. No i finisz z takiego kąta też. Generalnie błysnął jakością bardzo jasno.
3. Lingard gra tak w co drugim meczu :) Cieszy mnie, że w końcu coraz więcej ludzi zaczyna to dostrzegać. Ten chłopak to naprawdę bardzo wartościowa część drużyny, a nie żadna zapchajdziura.
4. Może się mylę, ale mam wrażenie, że ten Dubaj zamiast pomóc im się zregenerować, zadziałał odwrotnie. Nie tylko u Pogby to widać, ale nawet u Lingarda w meczu ze Spurs też było to widoczne.
» 26 stycznia 2019, 00:16 #154
Magik1990MU: 2. Co do zachowania Alexisa przy bramce, to się zgodzę. Chodziło mi bardziej o resztę jego występu.
3. To, że tak gra, to ja akurat wiem :) Natomiast dzisiaj przeszedł sam siebie w kwestii pracowitości i charakteru.
4. Ja się obawiam, żeby Pogbie znów się nie ubzdurało, że jak wszyscy go chwalą, to on już nic nie musi.
» 26 stycznia 2019, 00:20 #153