Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

MŚ 2018: Francja - Argentyna 4:3. Wielki mecz w Kazaniu! Pogba ma ćwierćfinał, a Rojo wakacje

» 30 czerwca 2018, 17:53 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Reprezentacja Francji pokonała Argentynę 4:3 (1:1) po kapitalnym meczu i jako pierwsza zameldowała się w ćwierćfinałach mistrzostw świata w Rosji.
MŚ 2018: Francja - Argentyna 4:3. Wielki mecz w Kazaniu! Pogba ma ćwierćfinał, a Rojo wakacje
» Paul Pogba wraz z reprezentacją Francji zameldował się w ćwierćfinale MŚ 2018
Czy Twoim zdaniem Francja zdobędzie złoty medal na MŚ 2018?
Na mundialu w Rosji doszło do kolejnego spotkania, w którym po przeciwnych stronach stanęli piłkarze Manchesteru United. W ekipie francuskiej oglądaliśmy w grze Paula Pogbę, a barw argentyńskich bronił Marcos Rojo. Więcej powodów do radości miał Pogba.

Lepiej mecz w Kazaniu rozpoczęli Trójkolorowi, którzy od pierwszego gwizdka sędziego rzucili się do ataków na bramkę Albicelestes. Już w 9. minucie bliski wpisania się na listę strzelców był Antoine Griezmann. Piłka po strzale gracza Atletico Madryt z rzutu wolnego trafiła jednak tylko w poprzeczkę.

Kilka minut później Griezmann dopiął swego. Fantastycznym rajdem z własnej połowy popisał się Kylian Mbappe. Gracz PSG z zawrotną prędkością mijał kolejnych przeciwników do czasu aż został sfaulowany w polu karnym przez Marcosa Rojo. Sędzia bez chwili zawahania wskazał na jedenastkę, a gracza Manchesteru United upomniał żółtą kartką. Do piłki podszedł Griezmann i pewnie wykorzystał jedenastkę.

Po objęciu prowadzenia wydawało się, że Francuzi zmiotą z boiska Argentyńczyków. Gracze Didiera Deschampsa często przebywali pod polem karnym rywala i stwarzali sobie dobre sytuacje podbramkowe. W 20. minucie swoją szansę miał Pogba, ale z rzutu wolnego z 16 metrów posłał piłkę nad poprzeczką.

Im dłużej trwało spotkanie, tym rywalizacja wyrównywała się coraz bardziej. Na kilka minut przed przerwą przypomniał się mało widoczny w tym meczu Angel Di Maria. Francuzi nie przypilnowali byłego gracza Czerwonych Diabłów przed polem karnym, ten dostał piłkę od Evera Banegi i natychmiastowo posłał ją z lewej nogi w długi róg bramki Hugo Llorisa. Było 1:1.

Drugą połowę Argentyna zaczęła bez Marcosa Rojo w składzie, który miał żółtą kartkę i spore problemy z szybkim Mbappe. Obrońcę Manchesteru United zastąpił Federico Fazio.

Albicelestes zaczęli drugą część meczu, tak jak Francuzi pierwszą i w 48. minucie objęli prowadzenie. Strzał na bramkę Llorisa oddał Leo Messi, tor lotu piłki zmienił Gabriel Mercado i ta wpadła do francuskiej siatki.

Stracona bramka nie podcięła skrzydeł Francuzom i niespełna dziesięć minut później odrobili straty. Trójkolorowi przeprowadzili bardzo szybką akcję, po której piłka wyleciała przed pole karne. Tam czekał na nią Benjamin Pavard i kapitalnym wolejem umieścił ją w okienku argentyńskiej bramki! Strzelał boczny obrońca, a uderzenia mogliby mu pozazdrościć najlepsi snajperzy świata.

Festiwal futbolu trwał w najlepsze. W 64. minucie Pogba rozrzucił piłkę na lewą stronę, skąd w pole karne dośrodkował Lucas Hernandez. Futbolówka po chwili znalazła się pod nogami Mbappe, ten zszedł na lewą nogę i mocnym strzałem z bliskiej odległości nie dał szans Franco Armaniemu.

Nie było to ostatnie słowo Mbappe w tym spotkaniu. Kilka minut później Francuzi rozegrali koronkową akcję i po wznowieniu gry przez Llorisa, przez obronę i linię pomocy, znalazła się przed polem karnym Argentyńczyków. Olivier Giroud wyłożył piłkę rozpędzonemu Mbappe, a ten strzałem w długi róg zdobył gola na 4:2!

W 86. minucie Argentyńczycy mogli złapać kontakt. Na indywidualną akcję zdecydował się Messi. Wszedł w pole karne między trzech zawodników reprezentacji Francji, ale nieco wygonił się z piłką na prawą nogę i oddał tylko lekki strzał, który nie mógł zaskoczyć Llorisa.

W doliczonym czasie gry nadzieje Argentyńczyków na cud przedłużył Sergio Aguero, który dostał znakomite podanie od Messiego i strzałem głową pokonał Llorisa. Po bramce gracza The Citizens doszło do małej szamotaniny na boisku. Francuzi do końcowego gwizdka nie wypuścili wygranej z rąk.

Trójkolorowi w ćwierćfinale zagrają ze zwycięzcą meczu Urugwaj – Portugalia.

Francja – Argentyna 4:3 (1:1)
Bramki: Griezmann 13’ [K], Pavard 57’, Mbappe 64’, Mbappe 68’ – Di Maria 41’, Mercado 48’, Aguero 90'

Francja: Lloris – Hernandez, Umtiti, Varane, Pavard – Matuidi (Tolisso 75’), Kante, Pogba – Griezmann (Fekir 83’), Giroud, Mbappe (Thauvin 89’)

Argentyna: Armani – Tagliafico, Rojo (Fazio 46’), Otamendi, Mercado – Banega, Mascherano, Perez (Aguero 66’) – Di Maria, Pavon (Meza 75’) – Messi


TAGI


« Poprzedni news
Nabil Fekir „otrzymał ofertę” z Manchesteru United
Następny news »
Manchester United rozważy oferty za Pogbę. Czy znajdą się chętni?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (373)


karol100: Kto mówi źle o Fellainim jest psychicznie chory
» 2 lipca 2018, 22:01 #360
Kilerek7: Ale miał nosa Martinez ze zmianami. Fella zamknął usta krytykom, tym którym go nie chcieli. Fakt nie jest wirtuozem środka i szkoda, że nie kupimy pewnie już pomocnika do środka, ale w kryzysowych sytuacjach Afroman się przydaje.
» 2 lipca 2018, 21:56 #359
RedsFan: No fakt sam go nie chcialem bo myslalem ze za niego przyjdzie jakis bardziej wartosciowy zawodnik, ale trzeba mu przyznac ze na zadaniowca sie nadaje, o ile ma kto mu wrzucac na baniak.
» 2 lipca 2018, 22:01 #358
Luke88: Nie chciałem się bawić w wyniki, bo tu nic pewnego na tym mundialu i dałem, że Belgia będzie miała powyżej 56,5% posiadania piłki. 56%. Ech
» 2 lipca 2018, 21:55 #357
RedsFan: Jakos slabo ci te kuponiki wchodza :]
» 2 lipca 2018, 22:00 #356
Luke88: Nom ten mundial to są jakieś jaja. Chyba trzeba czekać aż liga ruszy.
» 2 lipca 2018, 22:01 #355
RedsFan: Dosc malo przewidywalne te mecze, tutaj kazdy z kazdym moze wygrac.
» 2 lipca 2018, 22:14 #354
RedsFan: Baja Lukaku idealnie przepuscil pilke he :D
» 2 lipca 2018, 21:54 #353
DjTED: ja juz tu lepiej nic nie pisze :D
» 2 lipca 2018, 21:52 #352
Romek1981: Świetny Lukaku
» 2 lipca 2018, 21:52 #351
DjTED: Strejlau naduzywa słowa "świetnie" co minute to powtarza
» 2 lipca 2018, 21:48 #350
jassaj: Ten Noriaki Kasai to nie dość, że dobry skoczek to jeszcze bronić coś umie :D
» 2 lipca 2018, 21:45 #349
vanantygaal: I jeszcze jego popisowa akcja:
www. youtube.com/watch?v=WJC0EmrK4vQ
» 2 lipca 2018, 21:41 #348
matizek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 21:46

Piecze pewna część ciała, że strzelil Fella gola?
» 2 lipca 2018, 21:45 #347
vanantygaal: życzę mu jak najlepiej i jak najwięcej bramek w przyszłym sezonie dla MU, żeby za rok można było za niego więcej pieniędzy wziąć. Co nie zmienia faktu, ze jest drewniakiem pozbawionym honoru
» 2 lipca 2018, 21:52 #346
vanantygaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 21:39

Dla wszystkich fanów naszego wspaniałego Zadaniowca:
www. youtube. com/watch?v=UW0x0dkR6Lc
» 2 lipca 2018, 21:38 #345
Luke88: Felek się tylko bronił.
» 2 lipca 2018, 21:44 #344
Romek1981: Kompany wszystkie główki które wygrał wybija pod nogi Japończyków. Ktoś z City dobrze gra na tym turnieju ?
» 2 lipca 2018, 21:36 #343
DjTED: Sane ;)
» 2 lipca 2018, 21:39 #342
Romek1981: A faktycznie zapomniało mi się :) ale tak ogólnie to chyba tylko Fernandinho coś tam gra
» 2 lipca 2018, 21:50 #341
karol100: Po co z nim przedluzalismy kontrakt.....

Przecież lepiej przegrać niż grać wrzutkami
» 2 lipca 2018, 21:36 #340
DiMaryja: Brawo Felek!
» 2 lipca 2018, 21:34 #339
JudoHonor: Fellaini klasa
» 2 lipca 2018, 21:33 #338
welllone: W końcu się ruszyli. Kolejny ciekawy mecz, te mistrzostwa są udane.
» 2 lipca 2018, 21:33 #337
kvadrat: No halo ? Nic nie słyszę ??
» 2 lipca 2018, 21:32 #336
RedsFan: Feeeeeellllaini :D
» 2 lipca 2018, 21:32 #335
Matys13R: K.... Brawo Fellaini :D
» 2 lipca 2018, 21:32 #334
Luke88: WIEDZIAŁ MOYES, WIEDZIAŁ VAN GAAL, WIE MOURINHO, NIE WIE DEVILPAGE.
» 2 lipca 2018, 21:32 #333
Luke88: Akurat ja to samo. Zresztą od zawsze daję mu 10 gwiazdek w każdym meczu xD
» 2 lipca 2018, 21:35 #332
Romek1981: Co tam "eksperci bliżej do 3:0?
» 2 lipca 2018, 21:32 #331
Carlitozz: DjTed cały czas wróży wszystko na odwrót hah
» 2 lipca 2018, 21:33 #330
dlabigt23: hahaha ! mowilem ze Marułan szczeli z guwki :D hahaha
» 2 lipca 2018, 21:31 #329
DjTED: Felle !!
» 2 lipca 2018, 21:31 #328
Carlitozz: Hazard zamknął Ciebie a Fellaini jego hejterow.
» 2 lipca 2018, 21:32 #327
DjTED: Jedna asysta nie zamknie. To jest wiekszy płetwonurek niz Neymar
» 2 lipca 2018, 21:34 #326
TheDissfuller: Nie widziałem Hazarda turlającego się na 15 m bez powodu. :D
» 2 lipca 2018, 21:36 #325
Carlitozz: Baw sie dalej we wróżenie , wyników , co by było gdyby i do jakiego wyniku bliżej a w 5 minut zrobiło się 2:2 .
» 2 lipca 2018, 21:38 #324
TheDissfuller: Hahahahhahahha
» 2 lipca 2018, 21:31 #323
Luke88: W sumie rzeczywiście polska była w grupie śmierci:
1. Szybcy i silni czarni nadludzie
2. Latynoscy samcy alfa z kultury machismo
3. Naród honorowych i odważnych wojowników zawsze walczących do końca

To musiało się źle skończyć dla wątłych chłopców z okrągłymi azjatyckimi twarzami o niskim testosteronie, wychowanych przez kobiety przez większość systemu edukacji. Którzy całe życie słyszeli, że każde chłopięce (czyli w przyszłości męskie) zachowania są be i niedobre, a w ogóle to dziewczynki są grzeczne i mają dobre oceny. Jak oni mieli mieć szanse z silnymi samcami, którzy mają walkę we krwi albo za dzieciaka widzieli jak ich brat czy kolega wstępuje do partyzantki czy idzie ciachać inne plemię zardzewiałymi maczetami.
» 2 lipca 2018, 21:29 #322
DjTED: Strzeli brame na 2:1 i sie cofneli...
» 2 lipca 2018, 21:29 #321
primasort: Skąd oni czarnoskórych sędziów wzięli?
» 2 lipca 2018, 21:29 #320
TheDissfuller: Fella wszedł i od razu brameczka.
» 2 lipca 2018, 21:28 #319
JudoHonor: Dawać fellainiego za de bruyne
» 2 lipca 2018, 21:24 #318
welllone: Lukaku szybciej wróci, odpocznie po ciężkim sezonie. Dla United odpadnięcie Belgów jest korzystne. Wyglądali na faworytów turnieju i chyba wyszli czekając na swoje. KdB gra padake, Hazard sam ze sobą, a Lukaku czeka na podania których nie ma.
» 2 lipca 2018, 21:24 #317
DjTED: Dobrą taktyke mieli Japonce na mecz. Dali sie wyszumiec w 1 połowie, a teraz pozamiatali i naprawde blizej do 3:0 niz 2:1
» 2 lipca 2018, 21:23 #316
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 21:29

Czy 0:2 do 69 minuty dla Japonii nie wystarczyło Ci żeby przestać wrozyc co się stanie ? Rozkoszuj się magia pilki . 1-2
» 2 lipca 2018, 21:29 #315
dlabigt23: Tylko Marułan moze ich uratować ! Ruszaj Marułan i pokaż jak sie szczela z guwki :D
» 2 lipca 2018, 21:23 #314
vanantygaal: no i jest Zadaniowiec
» 2 lipca 2018, 21:22 #313
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 21:23

Jak japonce wygraja z Belgia to ja juz nie mam wiecej pytan.
Na boisko wszedl Fella on zaraz bramek nastrzella :D
» 2 lipca 2018, 21:21 #312
jassaj: Czyli skoro Japonia wygrywa z Belgią a my wgraliśmy z Japonią, to gdzie teraz jesteście napinacze co mówiliście, że Belgia by z nami wygrała z 5:0
Liczby nie kłamią
Polska > Belgia :D
» 2 lipca 2018, 21:18 #311
EmilCioran: Dokładnie tak. Popieram takie wyliczenia. Nie wiem tylko dlaczego dzisiaj Meksyk nie wygrał z Brazylią 8:1. Ale pewnie dlatego że to jest inny mundial. Jeszcze to dokładnie wylicze, wymierze, przelicze i rozkminie i wtedy podziele się wynikami.
» 2 lipca 2018, 21:26 #310
EmilCioran: Rosja - Japonia, taki będzie finał mundialu.
» 2 lipca 2018, 21:14 #309
Sheep: Polska to jednak była w grupie śmierci, jutro żegnamy Anglie.
» 2 lipca 2018, 21:14 #308
DjTED: Pisałem na dole , że dostaną kuku. Niech wiecej szmaciazy z czelsea wezmą..
» 2 lipca 2018, 21:14 #307
Luke88: Na tym mundialu dzieją się ciężkie jaja. Faworytów przestałem stawiać w fazie grupowej, puszczam praktycznie same rzuty karne i większość wchodzi.
» 2 lipca 2018, 21:15 #306
Carlitozz: Aż dwóch . Teraz Nasz zepsuł setke , na cholerę taka gadka .
» 2 lipca 2018, 21:20 #305
DjTED: Widzie jakiś piesek z niebieskiej czesci. Odszczekuje
» 2 lipca 2018, 21:20 #304
Mariusz199012: Anglia Mistrzem świata !
» 2 lipca 2018, 21:12 #303
JudoHonor: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 21:13

No i po belgii xd Japonia gra fantastycznie, nie spodziewałem się tak dobrego wyszkolenia technicznego u japończyków. Dobra gra kombinacyjna, kontrola piłki, drybling wszytsko na miejscu
» 2 lipca 2018, 21:11 #302
Matys13R: to jest k... dramat
» 2 lipca 2018, 21:11 #301
TheDissfuller: Iks de, nic więcej.
» 2 lipca 2018, 21:10 #300
DjTED: HAHAHAHA wielcy znafcy z tej strony dawali mistrzostwo Belgii
» 2 lipca 2018, 21:10 #299
Matys13R: no to Belgia jedzie do domu ...
» 2 lipca 2018, 21:07 #298
DjTED: HAHHAHAH mam nadzieje, ze wielcy faworyci z nurkiem na czele odpadną...
» 2 lipca 2018, 21:06 #297
AnotheReDevil7: Jeszcze tylko czekać jak Alison skompromituje i można wybrać jedenastkę mistrzostw bez bramkarza.
» 2 lipca 2018, 20:59 #296
JudoHonor: Dokładnie, Courtuois gra tragicznie xd
» 2 lipca 2018, 21:15 #295
DjTED: kurtuła maślak....
» 2 lipca 2018, 20:44 #294
ess: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 20:00

Nie ten post
» 2 lipca 2018, 19:58 #293
RememberMe: Belgia 2 - 0 Japonia
Lukaku, Fellaini
» 2 lipca 2018, 19:58 #292
Sideswipe: czy mi sie wydaje czy Neymar był na spalonym
» 2 lipca 2018, 17:45 #291
Kalina: Przy pierwszej bramce nie ale domyslam sie ze chodzi ci o druga bramke to wg mnie tez nie. Tylko nie bierz mojej opinii za pewnik bo opieram to na jednej czy dwoch powtorkach patrzac na te pasy trawy skoszonej jako linie.
» 2 lipca 2018, 18:59 #290
Sideswipe: no ja też tylko jedną widziałem i chodziło mi o drugą bramkę gdzie Neymar dostał wcześniej podanie po linii nie pamiętam od kogo nawet. Dobra już trudno i tak to nic by nie zmieniło.
» 2 lipca 2018, 19:15 #289
cieslak123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 17:41

Powiedzcie mi, co oni widza tym Gabrielu Jesusie. Gość praktycznie wszystkie bramki w lidze strzelał do pustej bramki, gdzie tylko dostawiał nogę, po tym, jak świetną sytuacje wypracowali mu koledzy. W kadrze gra kupę. Firmino świetny sezon, sporo bramek nastukał w lidze mistrzów i przyzwoity dorobek w lidze, a grzeje ławe cały turniej i gra ogony.

Do tego jest dużo lepszy w wypracowywaniu sytuacji i gra lepiej zespołowo, taka trochę fałszywa 9, ale swoje też nastrzela.
» 2 lipca 2018, 17:39 #288
TheDissfuller: Dlatego, że ma lepsze statystyki w reprezentacji.
» 2 lipca 2018, 17:45 #287
cieslak123: Super ma statystyki w tym turnieju, 4 mecze, 0 bramek.
» 2 lipca 2018, 17:49 #286
TheDissfuller: Piszę ogólnie.
» 2 lipca 2018, 17:51 #285
cieslak123: A co ma ogół do danego turnieju? Tutaj gra słabo. Z tego powodu mógł zacząć turniej, ale po tym meczu trener powinien postawić na Firmino.
» 2 lipca 2018, 17:53 #284
Spadkobierca: No ten, noo... Nazwisko...
» 2 lipca 2018, 18:49 #283
Mariusz199012: Neymarek kabaret i tyle .nie wierze ze az tak zabolało ...
» 2 lipca 2018, 17:30 #282
Sideswipe: gamoń zaczyna swój teatrzyk
» 2 lipca 2018, 17:27 #281
TheDissfuller: Parodia.
» 2 lipca 2018, 17:26 #280
FilDzas04: Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do Williana? #josesciagaszrot #jestemznafcazdevilpage
» 2 lipca 2018, 17:22 #279
Ekspertinio: Tak, bo on gra w sezonie 5 takich meczów, a w pozostałych jest taki sobie.
» 2 lipca 2018, 17:29 #278
Hoodys: #Perisic #Arnautovic
» 2 lipca 2018, 17:34 #277
DiMaryja: Każde pieniądze za Williana
» 2 lipca 2018, 17:16 #276
kvadrat: Casemiro nie zagra w ćwierćfinale wiec bedzie szansa dla Freda !
» 2 lipca 2018, 17:15 #275
Kalina: O tym samym pomyslalem. Ale mecz jeszcze trwa
» 2 lipca 2018, 17:18 #274
TheDissfuller: Raczej Fernandinho.
» 2 lipca 2018, 17:21 #273
vieeeri: Fred zagrałby predzej za Paulinho
» 2 lipca 2018, 17:22 #272
Kalina: Tak ale szansa jednak jest jakas w takim wypadku
» 2 lipca 2018, 17:26 #271
TheDissfuller: Myślę że wejdzie w 70 min. przy (ewentualnym) bezpiecznym wyniku dla Brazylii.
» 2 lipca 2018, 17:28 #270
vieeeri: Watpie, ze w 70min Brazylia bedzie miala bezpieczny wynik z prawdopodobnie Belgia. Fred mysle, ze aby zagrac musialby byc wynik ze 3:0 dla Brazylii, a przy jej polowce drabinki raczej nie przewiduje takiego obrotu spraw. No ale milo byloby go zobaczyc chociaz chwile :)
» 2 lipca 2018, 18:34 #269
Mariusz199012: Była by Niezła Rozpacz gdyby Brazylia odpadła
» 2 lipca 2018, 17:04 #268
Sideswipe: Co oni z tymi siwymi łbami? Chicharito Ty też?
» 2 lipca 2018, 17:01 #267
Cavron: Chyba jakiś zakład przegrali :D
» 2 lipca 2018, 17:02 #266
EmilCioran: Kto za Meksykiem łapa w górę!
» 2 lipca 2018, 16:09 #265
kckMU: Kto przeciwko Neymarowi dokłada jeszcze drugiego lajka z mulitkonta!
» 2 lipca 2018, 16:20 #264
RememberMe: chyba jednak wole obejrzeć Belgia Brazylia a nie Belgia Meksyk
» 2 lipca 2018, 16:56 #263
DjTED: Belgia dostanie kuku
» 2 lipca 2018, 18:43 #262
Sancho: Po co nam skrzydłowi, Mou kupi Knudsena i ten z autów będzie wykonywał długie lagi w pole karne na Fellainiego i Lukaku
» 2 lipca 2018, 15:56 #261
wojtinho: Ja z tym składem co mamy i z upodobaniem do gry z kontrataku chciałbym 5-3-2 zmieniające się w 3-5-2.
Lukaku Sanchez

Pogba Matic Fred
Shaw Valencia
Jones Lindelof Bailly
De Geea
» 2 lipca 2018, 15:44 #260
yellox20: Aha i pamiętajcie że jeśli dziś Belgia odpadnie z mundialu,to winny oczywiście będzie Lukaku i Fela.Ale najbardziej Fellaini.
» 2 lipca 2018, 14:14 #259
yellox20: Martial nie odejdzie
» 2 lipca 2018, 14:11 #258
RememberMe: Mourinho zrzuca na drugi plan starania o prawego skrzydłowego, a skupia się na pozyskaniu napastnika. Co to może oznaczać? Według mnie może szykować zespół pod formację 4-1-2-1-2, którą grał w finale FA Cup i przeciwko Chelsea w PL. Mimo tego pewnie i tak Martial odejdzie. Czyli w ataku grał będzie Lukaku z Rashfordem, a za nimi Sanchez. I nie mówcie, że Marcus nie ma wykończenia, głowy, czy nie umie się zastawiać, bo strzelił w tym sezonie 13 bramek i zaliczył 9 asyst, czyli statystyki lepsze od Martiala i Sancheza. Jest naszym wychowankiem, jest pracowity i uważam, że z Romelu mają szansę utworzyć zgrany duet. Wracając - potrzebny będzie napastnik, który zaakceptuje wchodzenie na końcówki meczów i grę w FA/EFL Cup. Jeśli miałbym wybierać, to wolałbym Arnautovicia, jest młodszy i lepszy technicznie od Mandżukicia. Podsumowując, w ataku Lukaku i Rashford, ich zmiennikiem Arnautović, za nimi Sanchez, a jego zmiennikiem Lingard.
» 2 lipca 2018, 14:01 #257
Michux3: Mi się wydaje że będzie to 4-4-2 wąskie ale na napadzie będzie Lukaku jako ta główna dziewiątka i sanchez obok niego a za nimi wydaje mi sie ze kupimy Fekira albo Williana, w takiej ewentualności atak : Sanchez--------Lukaku
---------Fekir/Willian-----------
I w trakcie meczu różnie by się to zmieniało na 4-3-3
Alexis-----------Lukaku------------Fekir/Willian
» 2 lipca 2018, 14:44 #256
Michux3: Podsumowując:1 skład
---------Alexis------Lukaku------
------------------Fekir---------------
--------Pogba---------Fred--------
-----------------Matić----------------
Alaba-Skriniar-Bailly-Valencia
-----------------DDG------------------
Oczywiście myślę życzeniowo, ale jeśli Martial pójdzie do bayernu to można pytać o Alabe :2 skład
Rashford--------Lingard------
-----------Mata--------------------
Pereira-----------Fellaini-------
------------Herrera---------------
Young-Jones-lindelof-Dalot
-----------Romero----------------
Grając w pierwszym skladem lawka w stylu - Rash, Lingard, Fellaini, Herrera, Young, Jones. Sorki że takie długie ale chciałem się podzielić przemyśleniami
» 2 lipca 2018, 14:56 #255
RememberMe: Z tym Alabą to trochę odpłynąłeś, nawet nie był z nami łączony, a poza tym to Bayern go nie sprzeda, już prędzej Bernata. Inter odrzuca oferty za Skriniara więc też raczej odpada, poza tym oni biedni nie są. Jeśli w ataku byłby Sanchez z Lukaku, to na ławce musiałby być Rashford (Martial wiadomo odchodzi) i po co wtedy jeszcze dokupować napastnika? Bardziej wydaje mi się, że tak to może wyglądać:
De Gea - Valencia, Bailly, Lindelof, Shaw - Matić - Fred, Pogba - Sanchez - Lukaku, Rashford Rezerwy: Romero, Dalot, Smalling, Jones, Young, Blind, Herrera, Fellaini, Mata, Lingard, Rashford

Dlaczego Lindelof? Przede wszystkim to zakup Mou, a po drugie gra dobry Mundial (najpopularniejszy turniej na świecie), co oznacza, że powinien być gotowy na grę w PL. Co do Shawa - nie sądzę, by 33 letni Young miał grać cały sezon w 1. składzie, zapewne będą się zmieniać mniej więcej po równo z Luke.
» 2 lipca 2018, 15:34 #254
RememberMe: Lub inaczej:
De Gea - Valencia, Bailly, Lindelof, Shaw - Matić - Fred, Pogba - Lingard - Sanchez, Lukaku
Rezerwy: Romero - Dalot, Smalling, Jones, Young - Blind - Herrera, Fellaini - Mata - Arnautović, Rashford
» 2 lipca 2018, 15:39 #253
RememberMe: Lub jeszcze inaczej:
De Gea - Valencia, Bailly, Alderweireld, Shaw - Matić - Fred, Pogba - Lingard - Sanchez, Lukaku
Rezerwy: Romero - Dalot, Smalling, Lindelof, Young - Blind - Herrera, Fellaini - Mata - Arnautović, Rashford
» 2 lipca 2018, 15:42 #252
Michux3: Z lindelofem może być ale na pewno potrzebujemy dobrego lewego obrońcę, lubie younga i jego determinację ale lepiej żeby na lewej obronie grał ktoś Lewonożny
» 2 lipca 2018, 18:44 #251
Alfonzo: DP głosuje że Francja raczej nie zdobędzie MŚ to ciekawe kogo typują eksperci z tej strony w takim razie. oczywiscie wszystko jest mozliwe ale jak narazie wwzystko przemawia za francuzami
» 2 lipca 2018, 13:09 #250
RedsFan: Belgia, Francja, Brazylia cos z tej trójki :) Chyba że po cichu Chorwaci wejdą na szczyt maja duże prawdopodobieństwo, bo przed nimi łatwiejsza drabina niż ta co przed Brazylią, Belgią i Francją.
» 2 lipca 2018, 13:16 #249
Tymczasowo: Oficjalnie: Salah przedłużył umowę z Liverpoolem do końca sezonu 2022/2023.

Chyba jednak wiekszosc specow z Devilpage nie miala racji co do tego, ze odchodzi po sezonie. LFC bedzie bardzo grozne w nastepnym sezonie :(
» 2 lipca 2018, 09:30 #248
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 10:01

Oficjalnie: kogo to interesuje, że zawodnik który przeszedl do Liverpool w tamtym roku ma kontrakt na kolejne kilka lat :D wyjdź i zamknij drzwi prowokatorze z LFC!
» 2 lipca 2018, 09:59 #247
Alfonzo: racja Redsfan, co nas to interere?
» 2 lipca 2018, 10:04 #246
BajtiMU: Poczekamy,zobaczymy ;)
» 2 lipca 2018, 12:02 #245
Alfonzo: coutinho chyba tez podpisywal kontrakt
» 2 lipca 2018, 12:12 #244
Tymczasowo: Bylem kibicem wielu klubow tutaj, ale Liverpoolu jeszcze nigdy. Dzieki!
» 2 lipca 2018, 13:16 #243
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.07.2018 13:18

Ahh pomyłka wkoncu ty z AFC jestes i martwisz sie o wasze 6 miejsce z tad obawa przed Liverpool :D
» 2 lipca 2018, 13:18 #242
Tymczasowo: "Z tad" i nie bede dalej komentowal bo sie podsumowales!
» 2 lipca 2018, 16:23 #241
RoniR10: ja mam tylko nadzieje że ta łysa pała Sampaoli odejdzie w końcu z repry Argentyny i trenerem zostanie ktoś kto się do tego nadaje!! żeby posadzić na ławce Kuna i Dybale to trzeba być idiotą!!
» 2 lipca 2018, 08:36 #240
RememberMe: Dokładnie, z Argentyny można by ułożyć potężną drużynę, przecież to sie w głowie nie mieści, żeby na ławce siedzieli Aguero, Dybala, Higuain, a grali jakieś jaśki z ligi argentyńskiej. Bo w klubach grają jako napastnicy, to na żadnej innej pozycji nie dadzą rady zagrać lepiej od tych przeciętniaków? Nie sądzę. Nawet formacje można tak dopasować żeby jak najwięcej ich zmieściło się w składzie. I nie mówicie że to nie tak jak w fifie że sobie ustawie kogo chce gdzie chce, bo gorzej na pewno by nie było.
» 2 lipca 2018, 08:53 #239
RuudVN: mam nadzieję, że zostanie i przegrają wszystko w ciągu najbliższych X lat
» 2 lipca 2018, 09:49 #238
Alfonzo: RuudVN - ile w Tobie jadu... Chyba nie lubisz Argentyny bo Cię tam wodą polewali
» 2 lipca 2018, 10:26 #237
RuudVN: Cieszę się jednakowo z porażki Hiszpanii, Argentyny czy Niemiec, niech jeszcze odpadnie Brazylia i Anglia i będzie pięknie
» 2 lipca 2018, 10:49 #236
mikon70: RuudVN tak samo bym sobie życzył
» 2 lipca 2018, 12:41 #235
RuudVN: finał Francja/Belgia - Chorwacja
» 2 lipca 2018, 13:25 #234
welllone: Odejść musi Messi, wtedy może się coś w reprezentacji zmieni.
Do póki gra bożek wszystko musi być zrobione pod niego. Trener w Argentynie jak i Barcelonie jest tylko i wyłącznie figurantem
Skład akceptował Messi, taktykę akceptował Messi, zmiany w meczu akceptował Messi.
Z nim w drużynie, to tylko zlepek indywidualności. Każdy chce błyszczeć bo mają kim, ale muszą tyrać na Messiego co im totalnie nie pasuje i nie wychodzi.
Icardi nie zabrany, Dybala nie używany, Aguero również. Wszystko przez to, że Messi. Tego nie lubi, z tamtym nie współpracuje, a trzeci zabiera mu show.
Taka prawda. W Barcelonie wiedzą, że przyszli grać pod i dla Messiego. W reprezentacji nikt im tego wyboru nie dał.
» 2 lipca 2018, 16:13 #233
RememberMe: Jeśli Neymar wygrałby Mundial, to jak oceniacie szanse na walkę o ZP z CR i LM?
» 2 lipca 2018, 08:25 #232
Kalina: Musialby byc najpierw najlepszym zawodnikiem w swojej reprezentacji na mundialu a wg mnie narazie mu do tego daleko.
» 2 lipca 2018, 08:41 #231
matizek92: Sądzę, że ma małe szanse. W przypadku Messiego czy Ronaldo cały sukces reprezentacji jest przypiswany im, w przypadku Neymara juz nie. Zresztą jak wygra to się załamie. Taki symulant i panienka...Jeszcze gorzej niż Ronaldo :P
» 2 lipca 2018, 08:43 #230
Spiker2405: Lebron James w Lakersach, co tu się stanęło :o

Zlatan w swoim stylu to skomentował na social media.
» 2 lipca 2018, 05:17 #229
Tymczasowo: Teraz wszystkie sily na Leonarda i rozmawiaja z Cousinsem, wiec jest szansa na postawienie sie Warriors i Rockets w sezonie 19/20
» 2 lipca 2018, 09:31 #228
Luke88: A Melo Anthony dalej w Oklahomie. Ech Knicksi ciągle są w dupie.
» 2 lipca 2018, 12:46 #227
Tymczasowo: Melo zostaje na ostatni rok bo nikt inny nie da mu takiej kasy. Oklahoma jest w czarnej tej no...
» 2 lipca 2018, 16:24 #226
piter100000: Pod względem niespodzianek jeden z ciekawszych mundiali w XXI wieku. Przed mistrzostwami stawiałem ba Niemców, Belgów i Brazylijczyków. Ciekawe jak to się skończy
» 1 lipca 2018, 23:39 #225
zbyszek7: Francja, Niemcy, Hiszpania, Brazylia i Argentyna mowilem przed startem ze ktoras z tych druzyn wygra. Zostala Francja i Brazylia zobaczymy kto wygra polfinal ten bedzie mistrzem
» 2 lipca 2018, 01:12 #224
BajtiMU: Ja natomiast stawiałem na Francje lub Brazylię.Poki co obie reprezentacje są w grze i mam nadzieje,ze Francja sięgnie po mistrzostwa świata.
» 2 lipca 2018, 12:07 #223
whyalwaysme01: Szkoda mi Schmeichela, uratował tyłek Danii w końcówce dogrywki, w karnych zrobił co mógł. To nie jego wina, że koledzy tak słabo wykonywali te jedenastki. Ale cóż, trzeba pogratulować zwycięstwa Chorwacji.
» 1 lipca 2018, 22:58 #222
jassaj: No to będziemy mieć już jedną niespodziankę/sensację napewno na tym mundialu. Bo co by się nie stało to albo w strefie medalowej znajdzie się Chorwacja, co będzie właśnie trochę niespodzianką (przy całym szacunku do nazwisk Chorwatów) albo Rosja czyli sensacja, noby gospodarz ale jednak kadra która z grupy miała nie wyjść. To może być bardzo ciekawe podium w tym roku
» 1 lipca 2018, 22:48 #221
cieslak123: Chorwacja niespodzianką? To kogo byś typował? Brazylia,Francja,Niemcy,Portugalia,Hiszpania - To były teoretycznie mocniejsze drużyny, ale od zawsze było wiadomo, że Chorwatom nie jest daleko do osiągnięcia podobnego poziomu. No bo chyba nie Argentyna, która grała tragicznie w eliminacjach i było wiadomo, że tam coś nie halo.
» 1 lipca 2018, 22:54 #220
jassaj: Hmmm...na Euro 1/8, na poprzednim mundialu faza grupowa. Nie, nie byli dla mnie żadnym faworytem, więc są niespodzianką. Nazwiska mają już od jakiegoś czasu, ale teraz wyciągają po raz pierwszy odważnie łapy "po coś więcej". Myślę, że teraz będzie wysyp ekspertów którzy od początku "wiedzieli, że ta kadra osiągnie coś wielkiego". Ja mówię przynajmniej szczerze, że od początku mistrzostw byłem pod wrażeniem ich "nazwisk", ale (dając im już awansem ten półfinał) nigdy nie postawiłbym na nich, że znajdą się w strefie medalowej
» 1 lipca 2018, 22:59 #219
DjTED: Chorwacja tym srodkiem pola moze poskładac kazda druzyne na swiecie....
» 1 lipca 2018, 23:50 #218
cieslak123: Zobaczcie jakie kluby prowadził wcześniej Dalić, trochę beka :D
» 1 lipca 2018, 22:48 #217
jassaj: Myślałem, że jakiś Liverpool albo inny Arsenal ale Al-Ain ok, nie ma tragedii :D
» 1 lipca 2018, 22:51 #216
RedsFan: Co za karne masakra :D
» 1 lipca 2018, 22:45 #215
ferdas: Chyba tylko ja za Danią :)
» 1 lipca 2018, 22:39 #214
jassaj: Ja byłem neutralny do 119 min. około, ale teraz nie ma zmiłuj :)
» 1 lipca 2018, 22:39 #213
Kalina: Ja tez za Dania, no niestety
» 1 lipca 2018, 22:47 #212
jassaj: Oby "sprawiedliwości" stało się zadość. Super Subasic, dawaj Chorwacja
» 1 lipca 2018, 22:38 #211
RedsFan: Czemu dali tak zmeczonemu Modriciowi strzelać :/ szkoda bylo by po kwiatkach, a tak kolejne karne.
» 1 lipca 2018, 22:37 #210
cieslak123: Rebić też mógł strzelać odrazu po minięciu Schmeichela, to chciał wbiec z piłką do bramki
» 1 lipca 2018, 22:38 #209
RedsFan: No fakt myslal ze juz na lajcie to wbije :)
» 1 lipca 2018, 22:46 #208
Mariusz199012: Schmeichel wprowadzi Duńczyków do ćwiercfinału
» 1 lipca 2018, 22:33 #207
RememberMe: Schmeichel to genialnie broni karne, pamiętam jak obronił pierwszego karnego Lukaku i od tego czasu nie dają mu strzelać a po prostu trafił na takiego kozaka.
» 1 lipca 2018, 22:30 #206
primasort: Lukaku się nie nadaje do karnych,przy jedenastce liczy się technika,a nie siła
» 1 lipca 2018, 22:35 #205
RememberMe: Czyli Modric nie ma techniki ok
» 1 lipca 2018, 22:39 #204
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 22:30

ktoś mi wytłumaczy jakim cudem obrońca Dani nie dostał czerwonej kartki?
» 1 lipca 2018, 22:29 #203
Ekspertinio: Przepisy. Jak sędzia dyktuje karnego to nie może dać czerwonej kartki.
» 1 lipca 2018, 22:33 #202
jassaj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 22:36

W sumie chyba to jest zgodne z przepisami, bo nikt za bardzo nie krzyczy ale tak nie fair, patrząc od strony "ducha sportu". To jest premiowanie gry faul. Skoro w beznadziejnej sytuacji, wystarczy zrobić kose, dostać żółtą i grać dalej to przecież naturalne, że każdy piłkarz tak zrobi, tylko czy o to chodzi ? Beznadzieje, w tej akcji nawet czerwo to za mało, no ale ok, więcej zrobić nie można, czerwo to najsurowsza kara ale to jest komedia, że Chorwacja straciła pewnego gola, prawie pewny awans a Duńczyk się cieszy, chociaż tyle, że ew z Ruskimi nie zagra
Faktycznie, może być tak jak kumpel pisze, bo pamiętam była kiedyś spina o to, że m.in na Euro Szczęsny dostał czerwo,karny i że to zbyt dotkliwe, ale w tej sytuacji, ja osobiście poczułbym satysfakcje tylko za dopisanie gola Chorwacji i wywalenie Duńczyka tak perfidne i paskudne to dla mnie było
» 1 lipca 2018, 22:33 #201
mordynator: ok dzieks
» 1 lipca 2018, 22:48 #200
KMWTW: Przepisy mówią tak ze gdy zawodnik ma jakiekolwiek szansę na wybicie piłki a fauluje to wtedy żółta a w tej sytuacji ewidentny faul od tyłu i brak szansy na wybicie piłki przez Duńczyka. Czerwona karta powinna być, błąd sędziego
» 2 lipca 2018, 02:04 #199
primasort: De Gea niech się uczy jak karne bronić
» 1 lipca 2018, 22:27 #198
jassaj: Czemu Duńczyk dostał tylko żółtą ? :o przecież to był perfidny faul, nawet nie w sytuacji kiedy ziomek szedłsam na sam tylko kiedy już strzelał na pustą bramkę. Za żółtą kartkę i możliwość "powrotu" bramkarza do bramki to opłaca się w ciul faulować :o
No i właśnie o tym mówie, zamiast 100 % gola, rzut karny, niewykorzystany a ziomek nadal po boisku biega....
» 1 lipca 2018, 22:27 #197
DjTED: Zasada podwójnego karania
» 1 lipca 2018, 23:52 #196
Mariusz199012: Ten Mundial jest pełen niespodzianek .za chwile moze odpasc kolejny faworyt chorwacja , Rosja przy szczęsciu moze miec półfinał
» 1 lipca 2018, 22:04 #195
Hoodys: Wniosek po 90 minutach
Chorwacja grając w 10 i tak gra dobrze. Czemu gra w 10? A no bo na skrzydle, a raczej "skrzydle" gra nieudacznik w postaci Perisicia. Dzięki wszystkim Bogom że tutaj nie trafił. Dryblingu? 0. Dokładnych podań, jakieś dobre dośrodkowania? A skąd. Rebić na drugim skrzydle wyglądał przy nim jak ktoś kto idzie po złotą piłkę.
Najgorszy punkt Chorwacji
» 1 lipca 2018, 22:00 #194
cieslak123: Każdemu zdarza się słaby mecz, to po pierwsze. Po drugie, to chyba tylko źle świadczy o Mourinho. Dlaczego? Bo chciał go tylko dlatego, że jest obunożny i może występować jako wahadłowy. Czyli człowiek stworzony do jego systemu, murarki.
» 1 lipca 2018, 22:05 #193
Hoodys: Perisić gra lepiej w obronie niż w ataku. Naprawdę niesamowite szczęście że do nas nie trafił
» 1 lipca 2018, 22:26 #192
cieslak123: O Chorwacji będzie można mówić, że grają pięknie jak nigdy , przegrywają jak zawsze. 2008 rok pokonują w grupie Niemców, wychodzą z kompletem punktów i w 1/4 dostają baty od Turcji.

2012, trafiają do grupy z przyszłymi finalistami i odpadają o włos

2016, wychodzą z grupy, pokonując Hiszpanów i trafiają na późniejszych triumfatorów, z którymi odpadają po porażce zaledwie 1 golem

2018 pokonują wszystkcih w grupie jak leci, bez problemu i trafiają na Danię i już grają padakę, tradycyjnie po fazie grupowej.
» 1 lipca 2018, 21:59 #191
DjTED: O Hiszpanii sie taki pisało, a Chorwacja to druga Hiszpania z wschodu :D
» 1 lipca 2018, 23:53 #190
EmilCioran: Bierzmy tego Knutsena. Będzie dodatkowa opcja w ataku: laga z autu.
» 1 lipca 2018, 21:51 #189
Ekspertinio: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 21:25

Do usunięcia
» 1 lipca 2018, 21:25 #188
RememberMe: Jak to jest, że Pogba ma w Premier League lepsze liczby od Eriksena, mimo, że gra na mniej ofensywnej pozycji (Pogba udział przy bramce co 134 minuty, Eriksen co 154), klub Pogby jest wyżej w tabeli od klubu Eriksena, klub Pogby ma lepszy bilans bramkowy od klubu Eriksena, a to Eriksen jest wychwalany i wspaniały, a Pogba przereklamowany i leniwy?
» 1 lipca 2018, 20:42 #187
matizek92: Bo w życiu nie chodzi tylko o statystyki :)
» 1 lipca 2018, 20:54 #186
AnotheReDevil7: Bo przed United stawiane są większe oczekiwania , obecnie Mu gra brzydko i ma nielubianego trenera , więc suma sumarum obrywa się Paulowi . A i Pogba swoją gwiazdorska postawa też nie pomaga oraz pompatyczne zapowiedzi jego trafsdru to Manchesteru
» 1 lipca 2018, 20:56 #185
RememberMe: @matizek92

W życiu nie, ale w piłce nożnej liczy się chyba to, by osiągać lepsze wyniki od rywali, a takowe osiąga Pogba i jego klub.
» 1 lipca 2018, 21:13 #184
vanantygaal: RememberMe
Jak nie wiesz czemu Pogba był krytykowany to ogladnij jeszcze kilka meczów z jego udziałem z drugiej połowy sezonu. Zapewniam, że będziesz wiedział.
A tak poza tym to Eriksen nie przechodził do zespołu jako najdroższy piłkarz w historii, który ma odmienić oblicze drużyny.
» 1 lipca 2018, 21:24 #183
Ekspertinio: Co ma tabela do tego kto jest lepszym piłkarzem? Czyli Mata>Salah? jesus>Kane? Ederson>de Gea? Można tak wymieniać. Piłka nożna to sport zespołowy i nie ma co porównywać zawodników na podstawie tabeli ligowej. Dla mnie Eriksen jest lepszym piłkarzem od Pogby, bo ma równiejszą formę. Zdarzają mu się słabsze mecze, jak każdemu zawodnikowi, ale jak Pogba gra słaby mecz to zazwyczaj jest najgorszy na boisku, ma problem z celnym podaniem do najbliższego zawodnika, podejmuje idiotyczne decyzje i patrzeć się na niego nie da.
» 1 lipca 2018, 21:25 #182
awe: Eriksen przyszedl by do United i bylby ten sam lament, ma fajne uderzenie, ale to troche ograniczony gracz, zreszta United mialo okazje go kupic i nie skorzystali, teraz nawet o nim nie mysla, ale specjalisci DP wiedza lepiej ;)
» 1 lipca 2018, 21:32 #181
Spadkobierca: Ograniczony piłkarz? :D
» 2 lipca 2018, 05:39 #180
Gary1920: Come 'on England
» 1 lipca 2018, 20:38 #179
Tykariew: Karne to karne, a Rosjanie perfekcyjnie je po prostu wykonywali. To nie wina De Gei, Akinfiejew wygrał intuicją, jak często bywa przy karnych, umiejętności też mu przecie nie brakuje, to stary wyjadacz właściwie legenda, odgadł gdzie poleci piłka i wybronił i tyle, taki jest futbol. Kto będzie pamiętał te 1050 podań Hiszpanów? Piłki nikt by nie oglądał gdyby zawsze wygrywał faworyt, to po co to oglądać? Natomiast u Rosjan podobało mi się jedno: mimo że nie grali jakoś super, to gryźli trawę i mieli ambicję, pokazali walkę i charakter - tego wszystkiego nie było w polskiej reprezentacji, bo uważam ze gdyby nasi "celebryto-piłkarze" chcieli, to dziś byliby tam gdzie Rosja czyli w ćwierćfinale.
» 1 lipca 2018, 20:08 #178
EricKing: Dokładnie. Pięknie gryźli trawę. Zapadł mi w pamięć około 60metrowy rajd do obrony Golovina za pilką w drugiej połowie dogrywki bodajże.
» 1 lipca 2018, 20:14 #177
whyalwaysme01: Rosja nie potrafiła sobie ułożyć składnej akcji, a ich jedyny celny strzał to bramka Dziuby z karnego, podczas gdy Hiszpanie praktycznie cały czas byli przy piłce i mieli kilka okazji do strzelenia gola. Ech, gdzie tu sprawiedliwość?
» 1 lipca 2018, 19:54 #176
Spadkobierca: Tam gdzie większość podań Hiszpanów.
» 1 lipca 2018, 19:55 #175
EricKing: No i? Turniejów nie wygrywasz ofensywą i ilością podań, tylko grą defensywną.
» 1 lipca 2018, 20:01 #174
andrev1331: Nie pamiętam kiedy Dawid jakiegoś karnego wyciągnął więc jak już doszło do tych to wiadome było , że Ruscy wygrają.
» 1 lipca 2018, 19:40 #173
Spadkobierca: Nie ma dobrze bronionych rzutów karnych, są tylko te źle strzelone.
» 1 lipca 2018, 19:56 #172
sisinho: Ja pamiętam karnego Baines'a i Van Persiego. A czy więcej u nas wybronił to juz pamięc nie ta.
» 1 lipca 2018, 20:33 #171
Kalina: Jeszcze Lukaku w pucharze Anglii pamietam
» 1 lipca 2018, 21:00 #170
cieslak123: Włosi by awansowali, to i tak by nic nie zdziałali, bo w dobie varu ich cwaniactwo by nie przeszło :D
» 1 lipca 2018, 19:34 #169
zrarum: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 19:32

Póki co bardzo fajny mundial. Bydło z Argentyny do domu. Panienki z Portugalii i Hiszpanii do domu. Jeszcze niech Brazylia z pajacykiem Neymarem i Angole dostaną oklep i w sumie to może być jeden z najlepszych mundiali od lat. Trzymam mocno kciuki za Chorwację/Belgię/Urugwaj.
» 1 lipca 2018, 19:31 #168
cieslak123: Mysle, że mieli za małe posiadanie piłki
» 1 lipca 2018, 19:21 #167
AnotheReDevil7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 19:27

Odniose się tylko do jednej części wypowiedzi. Kiedy poziom piłki był bardziej rozwarstwiony ? Konkretnie jakie lata ?
» 1 lipca 2018, 19:22 #166
Mariusz199012: Chodzi mi o Reprezentacje a nie o Kluby Angielskie
» 1 lipca 2018, 21:55 #165
Mariusz199012: Chodzi mi o reprezentacje a nie o kluby
» 1 lipca 2018, 21:56 #164
Mariusz199012: Ja juz czekam dobre pare Lat na to zeby Anglia wkońxu cos osiągła i mają szanse teraz wielką ale kolumbia jest dobra i moze byc cięzko
» 1 lipca 2018, 19:15 #163
DEPE: Lider Isco - 0 (slownie ZERO) wykreowanych okazji przez 120 minut.
» 1 lipca 2018, 19:08 #162
DjTED: Ktos tu ostatnio krzyczał zeby rozbic bank na tego grajka... ehh fachowcy...
» 1 lipca 2018, 20:32 #161
dawid27154: On akurat na tle fatalnie wyglądających Hiszpanów starał się coś szarpnac. Co miał zrobić jak Hiszpania połowę meczu grała tak jak Japonia ostatnie minuty w meczu z nami. Asensio, Koke to dopiero dramat zresztą wszyscy zagrali dno.
» 1 lipca 2018, 21:33 #160
sisinho: Będzie taka nagonka na Davida w Hiszpańskiej prasie ze chłopak chyba juz odpuści transfer do Realu na dobre.
» 1 lipca 2018, 18:59 #159
cieslak123: trzeba było ładować mocno po długim, jak Pique i Ramos, a nie bawić się w jakieś podcinki i lekkie strzały na wysokości kolan metr od słupka
» 1 lipca 2018, 19:06 #158
sisinho: Ja tam nie narzekam. Oglądałem praktycznie kazdy mecz na tych MŚ, i każdy mecz Hiszpanii (poza pierwszym którego nie oglądałem) wyglądał identycznie. Milion podań i nic nie wynika z takiej gry.
» 1 lipca 2018, 19:18 #157
cieslak123: Ja za Chorwacja. Doceniam bałkaniarzy, zlepek niewielkich krajów i super wyniki, ambitni i waleczni, niezwykle utalentowani sportowcy.

angole miliardy wrzucone w piłkę i zero efektów od kilkudziesięciu lat.
» 1 lipca 2018, 18:59 #156
EmilCioran: Już napewno będziemy mieli przynajmniej jednego niespodziewanego finaliste. Rosja, Chorwacja, Dania, Szwecja, Szwajcaria, Kolumbia, Anglia - któraś z tych ekip zagra w finale a przed mistrzostwami raczej niewielu na nich stawiało. Z tej grupy najmocniejsza wydaje się Chorwacja i Anglia ale to tylko na paierze a papier przyjmie wszystko.
» 1 lipca 2018, 18:57 #155
Cavron: Dziwne mistrzostwa mamy, a jeszcze pamiętajmy, że w ćwierćfinale odpadnie na pewno Brazylia lub Belgia (może i wcześniej, kto wie). Szansa dla Anglii na medal ;)
» 1 lipca 2018, 18:55 #154
cieslak123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 18:57

Najpierw musza przejsc Kolumbie, to bedzie dla nich mega ciezki mecz. Mecz bez faworyta.
» 1 lipca 2018, 18:57 #153
Me89v2: Mourinho w siódmym niebie :)
» 1 lipca 2018, 18:54 #152
dlabigt23: To ze Hiszpanie niewygrają Mistrzostwa Świata wiedzialem od początku , ale niespodziewalem sie ze odpadną z Rosją . Dla mnie Hiszpania gra strasznie nudną piłke , strasznie przewidywalną . Wystarczy postawic autobus i juz maja problem zeby strzelic . Juz Argentyna lepiej wyglada w rozgrywaniu pilki i szybciej przeprowadzaja te akcje ... bardziej podobala mi sie ich gra bo byli czesto nieprzewidywalni .
» 1 lipca 2018, 18:52 #151
mordynator: a tak btw Anglia ma teraz autostrade do finału
» 1 lipca 2018, 18:51 #150
jassaj: niech najpierw Kolumbie pokonają i wtedy będziemy fantazjować. Ja czuje typową Anglię -1/8 i wakacje
» 1 lipca 2018, 19:29 #149
Mariusz199012: Anglia do boju !!
» 1 lipca 2018, 18:50 #148
ferdas: Ja też za Anglią :) Jak to powiedział ktoś tutaj na stronie "tymi wyrzutkami po puchar", nie wiem czy to było ironiczne czy nie, ale coś w tym jest. Football is coming home :)
» 1 lipca 2018, 18:53 #147
AnotheReDevil7: Teraz pozostaje Anglii kibicować :)
» 1 lipca 2018, 18:49 #146
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 18:48

A tam Davidek nie przejmuj się ważne że w klubie bronisz dobrze ;D
» 1 lipca 2018, 18:47 #145
tracer11: Dawid w karnych to jak ręcznik w bramce. Tragedia
» 1 lipca 2018, 18:46 #144
mordynator: po prostu nie jego turniej.Ważne że w klubie dobrze broni :D
» 1 lipca 2018, 18:49 #143
Luke88: No jeszcze Dania dziś wygrywa i dzień zrobiony.

Chorwacja taki pewniak jak wszystkie inne na tym mundialu.
» 1 lipca 2018, 18:45 #142
Matys13R: Brawo Rosja. Hiszpania i Ramos pajac jadą do domu
» 1 lipca 2018, 18:45 #141
ferdas: No i fajnie :)
» 1 lipca 2018, 18:44 #140
RedRevolta: Brawo Rosja! pokazali charakter, a co do Davida no niestety nie jego turniej, ale on też jest człowiekiem i zdarzają mu się błedy.
» 1 lipca 2018, 18:44 #139
rvn10: Hiszpania przegrała przez nieudolnego trenera. Sami sobie są winni.
» 1 lipca 2018, 18:44 #138
Mariusz199012: A co pokazała Hiszpania? Klepali przez cały mecz .tyle w temacie
» 1 lipca 2018, 18:44 #137
Blau: De Gea z jednym obronionym strzałem na całym mundialu czy mi się wydaje?
» 1 lipca 2018, 18:44 #136
primasort: De Gea najsłabszy w drużynie
» 1 lipca 2018, 18:43 #135
Luke88: Putin baluje, plebs haruje
» 1 lipca 2018, 18:42 #134
Mariusz199012: Trzeba było grac w Meczu a nie klepac ...
» 1 lipca 2018, 18:42 #133
luki1852: Kacapy awansowały nic nie grając...
» 1 lipca 2018, 18:42 #132
Drops71: Trzymam mocno kciuki za Dawida ale zero skupienia...
» 1 lipca 2018, 18:40 #131
Spadkobierca: A co on miał tam do roboty? To pierwsze moje pytanie... Czy Rosja dzisiaj zmuszała go do jakichkolwiek interwencji?
» 1 lipca 2018, 18:49 #130
primasort: De Gea nie umie bronić karnych
» 1 lipca 2018, 18:38 #129
Romek1981: Jaki ten Ramos jest tępy... wszystko musi skomentować. Popełnia faul ręce rozkłada i się kłóci tylko.
» 1 lipca 2018, 18:35 #128
cieslak123: Jedyna szansa de Gei, żeby pokazać, że może Hiszpanów wyciagnac za uszy jak najdalej.
» 1 lipca 2018, 18:34 #127
Mariusz199012: I tak jest to kompromitacja zeby nie poradzic sobie z Rosjanami ..
» 1 lipca 2018, 18:34 #126
Kalina: Dawaj David!
» 1 lipca 2018, 18:34 #125
EmilCioran: To jak, Espania w karnych w pupe, co?
» 1 lipca 2018, 18:33 #124
luki1852: Czyli karne. David musi się teraz spiąć i odbudować swoją pozycję w kadrze która ostatnio wielu podważało
» 1 lipca 2018, 18:32 #123
jassaj: No to teraz 5 minut Davida żeby pozamykać japy krytykom
» 1 lipca 2018, 18:32 #122
Mariusz199012: Hiszpanie mogą poniesc klęske tak grając . cięzko sie to ogląda
» 1 lipca 2018, 18:05 #121
nautiri: Co to za dwa pajace komentują mecz Hiszpanii?
» 1 lipca 2018, 17:40 #120
Romek1981: Jacek Laskowski na pewno. Ten drugi nie wiem
» 1 lipca 2018, 18:16 #119
Sideswipe: Ale ten pike jest tępy... co on myślał zostawiając tak tego kikuta specjalnie? Szkoda Davida ale jak dalej wielka Hiszpania ma tylko liczyć na Isco i samoboje to mam nadzieje że Ruscy ich skarcą.
» 1 lipca 2018, 16:51 #118
cieslak123: Statystycznie, to celny strzał na bramkę de Gei = gol :D
» 1 lipca 2018, 16:41 #117
BajtiMU: Mundial m.in pokazuje jakich wspaniałych jakościowo piłkarzy posiada Real Madryt.Kroos,Modric,Cristiano,Ramos,Marcelo,Casemiro,Isco,Nacho.Są to piłkarze którzy w reprezentacji są jedni z najlepszych a niektórzy nawet najlepsi.Nie przypadkiem się wygrywa 3 razy LM z rzędu.
» 1 lipca 2018, 16:34 #116
dziobko: Ramos gra piach na mistrzostwach tak szczerze to jedynie kto trzyma poziom z piłkarzy Realu jest Isco, Ronaldo (dopóki nie odpadł),Marcelo no i Modric. Kroos poza bramka nic ciekawego nie pokazał, casemiro to ściana która ma nie przepuszczać przeciwników do pola karnego więc zbytnio nie podlega ocenie
» 1 lipca 2018, 16:51 #115
dziobko: PS. Wygranie 3 LM nie obyło się bez kontrowersji, gdyby podczas LM był VAR albo sędzia lepiej ogarniał to Real wygrałby LM tylko raz.
» 1 lipca 2018, 16:53 #114
Kalina: dziobko z tym Casemiro to poleciales hahaha. Jesli wiekszosc tutaj ma takie podejscie jak ty to juz wiem skad te zalosne ataki na Mou
» 1 lipca 2018, 16:54 #113
dziobko: Tak Btw czy ja kiedykolwiek atakowałem Mou? Casemiro jest podobnym typem zawodnika co Kante tzn chwalisz za odbiory i nic poza tym także dlatego nie wziąłem go pod uwagę w ocenie bo od niego nie należy strzelanie czy asystowanie a odbieranie pił ki
» 1 lipca 2018, 17:09 #112
Kalina: Czyli patrzymy tylko na gre w ofensywie sztucki i bramki z przewrotek z polowy boiska, dobrze wiedziec
» 1 lipca 2018, 17:15 #111
AnotheReDevil7: Dziobko
Miałby dwie wygrane. W 2016/17 z Bayernem sędzia bardziej skrzywdził Real
» 1 lipca 2018, 17:21 #110
dziobko: Japierdole bo inaczej nie można napisać gościu użyj mózgu który wydaje mi się że posiadasz jest mowa o najlepszych piłkarzach Realu na MŚ i podczas tego turnieju widać że niektórzy z nich robią widoczna różnice tzn. Strzelają bramki asystuja czy dobrze bronią (navas) uważam że casemiro gra dobrze ale nie ma wpływu na strzelanie goli bo dosyć rzadko biega pod pole karne rywali on jest od asekuracji i bronienia dlatego go nie biorę pod uwagę.
» 1 lipca 2018, 17:21 #109
AnotheReDevil7: Dziobko
Jest mowa o piłkarzach Realu ,którzy pokazują jakość, więc nie rozumiem czemu Casemiro ma być wyłączony z ich grona.
» 1 lipca 2018, 17:28 #108
dziobko: AnotheReDevil7 wiadomo o co mi chodziło że był minimalny udział sędziego w sukces Realu mam nadzieję że w przyszłości zostanie wprowadzony obowiązkowy przepis dzięki czemu VAR będzie trzeba używać zawsze i w każdym rodzaju meczu a nie kiedy sędzia będzie miał na to ochotę
» 1 lipca 2018, 17:28 #107
dziobko: Może inaczej to napisze nie tyle uważam że casemiro gra słabo, jest tak to ujme cichym bohaterem który robi swoje ale nie zbiera pochwał wiadomo że to jest top zawodnik jak Kante ale nie biorę go pod uwagę bo od niego się oczekuje nie zbyt dużo może inaczej on ma tylko przejmować piłki i walczyć o nie a nie strzelać bramki i robić realna różnice które pokazuje wcześniej wymieniony Ronaldo czy Modric a nawet navas który ratował Kostaryke broniąc akcje sam na sam
» 1 lipca 2018, 17:32 #106
Kalina: Tym ze nie dopusci do sytuacji strzeleckiej byc moze utraty bramki tez przeciez robi roznice. Irytujace jest to pomijanie defensywnego aspektu pilki noznej
» 1 lipca 2018, 17:33 #105
Tokuhei: To, że ma inne zadania na boisku znaczy, że nie może być najlepszym zawodnikiem reprezentacji? Nie jest na świeczniku mediów i dlatego Go się nie ocenia.. gratuluje takiego myślenia.
» 1 lipca 2018, 17:41 #104
BajtiMU: Wiadomo,ze jest to top zawodnik.

No o tym właśnie jest mowa,o każdym zawodniku,niezależnie od jego pozycji na boisku.
» 1 lipca 2018, 17:42 #103
Mariusz199012: Ja kibicuje Angli od kilku dobrych Lat . bo tylu kompromitacjach jest szansa na półfinał !
» 1 lipca 2018, 16:14 #102
cieslak123: Moje typy na półfinał:

Francja-Belgia
Hiszpania/Chorwacja-Kolumbia
» 1 lipca 2018, 15:13 #101
trezegram: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.07.2018 15:31

Drugi półfinał Rosja-Anglia.
» 1 lipca 2018, 15:31 #100
cieslak123: Według mnie Anglia nie dźwignie tego ciężaru. Szwecja i Szwajcaria zagrają bez kompleksów, Kolumbia odzyskała formę i jest w gazie.
» 1 lipca 2018, 15:33 #99
Kalina: Patrzac na twoje typy mozzna smialo stwierdzic ze to jednak Anglia pojdzie dalej
» 1 lipca 2018, 16:57 #98
Mariusz199012: Urugwaj taką grą nie ma szans z Francją .
» 1 lipca 2018, 14:39 #97
cieslak123: Według mnie Argentyna powinna zbudować nową kadrę. Przede wszystkim potrzeba zmian w obronie. Otamendi i Tagliafico mogliby zostać, jako doświadczeni gracze w obronie na następne MŚ (34 i 30 lat w 2022), reszta raczej out.

Messiemu i Higuainowi podziękować, przejść na 4-4-2 i atak oprzeć na Dybali i Icardim. System coś jak w MU, gdzie Rooney będąc parterem RvN/Sahy/Berbatova/Hernandeza, trochę więcej wychodził do piłki niż jego partner, czy jak w Atletico robi to Griezmann, tak robi to Dybala w Juve.

Fundamentem przyszłej kadry powinni być gracze z roczników 92-93, czyli dziś jeszcze stosunkowo młodzi gracze. Jeśli będą ZDROWI I W FORMIE (tyczy się to paru nazwisk które wymienie, goście z potencjałem, ale i ogromnym pechem), to kadrę powinni budować pod nazwiska:

Icardi,Dybala,Lanzini,Paredes,Lamela,Lo Celso, Simeone,Angel Correa,Pavon + jakiś trzon w postaci piłkarzy, którzy po 30stce będą w formie, ale z piłkarzami, którzy będą szanować decyzje trenera.
» 1 lipca 2018, 14:37 #96