Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Zapowiedź 1/8 finału Ligi Mistrzów: Manchester United vs Sevilla

» 12 marca 2018, 18:16 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl, UEFA.com
Manchester United rewanżowym meczem z Sevillą w 1/8 finale Ligi Mistrzów zaczyna tydzień o „być albo nie być” w rozgrywkach pucharowych. W odstępie czterech dni piłkarzy Jose Mourinho czekają starcia w Champions League i Pucharze Anglii.
Zapowiedź 1/8 finału Ligi Mistrzów: Manchester United vs Sevilla
» Manchester United musi wygrać z Sevillą, jeśli chce awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów
Ile bramek padnie w meczu Manchester United - Sevilla?
Czerwone Diabły do najbliższych meczów przystąpią podbudowane zwycięstwem z Liverpoolem (2:1) w Bitwie o Anglię. Jose Mourinho podkreśla jednak, że o wygranej z The Reds wszyscy szybko zapomną, jeśli piłkarze dobrej formy nie zaprezentują w starciach z Sevillą i Brighton.

Kto? Manchester United vs Sevilla
Kiedy? 13.03.2018, 20:45
Gdzie? Old Trafford
Sędzia? Danny Makkelie (Holandia)
Transmisja? CANAL+


Manchester United przed trzema tygodniami zremisował bezbramkowo z Sevillą, co sprawę awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów pozostawia kwestią bardzo otwartą. Czerwone Diabły, jeśli chcą grać dalej, muszą we wtorek wygrać, bo każdy bramkowy remis premiował będzie Andaluzyjczyków. W drużynie Jose Mourinho nikt jednak nie dopuszcza do głowy scenariusza, w którym zespół miałby pożegnać się z Champions League już na obecnym etapie rozgrywek.

Po pierwszym meczu z Sevillą sporo pisało się na temat posadzenia na ławce Paula Pogby przez Jose Mourinho. Francuz na boisku i tak zameldował się po siedemnastu minutach, bo szybko kontuzję złapał Ander Herrera. Przed rewanżem występ Pogby od pierwszej minuty również stoi pod znakiem zapytania. Pomocnik United w piątek rozciął nogę na treningu poprzedzającym mecz z Liverpoolem i nie wiadomo, czy zdąży dojść do pełnej sprawności. Z poniedziałek na boisku pojawił się dopiero na zamkniętej dla mediów części treningowej.

Biorąc pod uwagę fakt, jak dobrze zespół spisał się w pierwszej części meczu z Liverpoolem, wątpliwe aby Jose Mourinho zamierzał dokonywać wielu zmian w wyjściowej jedenastce. Specjalnie nie pozwala mu na to też sytuacja kadrowa. Jedynym graczem, spośród kontuzjowanych, który wykurował się od meczu z The Reds jest Anthony Martial.

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea – Valencia, Bailly, Smalling, Young – Matić, McTominay – Mata, Sanchez, Rashford – Lukaku

Sevilla: Rico – Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado – Banega, N’Zonzi – Correa, Vazquez, Sarabia – Muriel

Przedmeczowe wypowiedzi:

Jose Mourinho – Uważam, że nie jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w tych rozgrywkach. Myślę jednak, że kiedy docierasz do ćwierćfinału, wszystko może się wydarzyć. W 1/8 finału droga wydaje się naprawdę długa. Później zaczynasz jednak czuć woń półfinału. W ćwierćfinale pozostajesz w gronie najlepszych, ale wszystko może się zdarzyć. Zobaczymy, co wydarzy się we wtorek. Spodziewam się bardzo trudnego meczu.


Vincenzo Montella – To wielki mecz, zatem istotne będzie zachowanie wierności naszym zasadom. Nie możesz zmienić tego, jak grasz. Wystawimy czterech zawodników w obronie i pozostaniemy przy tym wariancie. Musimy dobrze się bronić, ale jednocześnie wykorzystywać momenty do ataku.


Przedmeczowe ciekawostki:
– Manchester United i Sevilla zmierzą się ze sobą dopiero po raz drugi w swojej historii. Pierwsze starcie zakończyło się remisem 0:0.

– Dla Czerwonych Diabłów będzie to trzecie spotkanie z zespołem z Hiszpanii w tym sezonie. Oprócz wspominanego meczu z Sevillą, piłkarze Jose Mourinho rywalizowali jeszcze z Realem Madryt. Mecz o Superpuchar Europy zakończył się porażką United (1:2).

– Manchester United w europejskich pucharach rozegrał 51 spotkań przeciwko hiszpańskim zespołom. Bilans tych meczów jest następujący: 13 zwycięstw, 21 remisów, 17 porażek. Bramki: 62-70.

– Sevilla jeszcze nigdy w swojej historii nie wygrała meczu w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

– Manchester United w fazie pucharowej Champions League gra po raz pierwszy od sezonu 2013/2014. W dwumeczu pokonał wówczas Olympiakos Pireus.

– Porażki z FC Basel (0:1) i Real Madryt (1:2) to jedyne przegrane mecze Manchesteru United w europejskich rozgrywkach w ostatnich 19 spotkaniach (13 zwycięstw, 4 remisy).

– Manchester United wygrał 11 z 15 dwumeczów w rozgrywkach UEFA, w których w pierwszym spotkaniu zanotował remis. Po raz ostatni tak było w poprzednim sezonie, remis na wyjeździe z Anderlechtem (1:1) i wygrana w rewanżu (2:1).

– Czerwone Diabły w rozgrywkach europejskich UEFA trzykrotnie brały udział w konkursie rzutów karnych. Bilans: 1 wygrana (z Chelsea, 2007/2008), 2 porażki (z Torpedo Moskwa, 1992/1993 i z Videotonem, 1984/1985).

– Sevilla nigdy nie wygrała z angielskim zespołem na wyjeździe (3 remisy, 3 porażki). W tym sezonie Andaluzyjczycy zremisowali 2:2 z Liverpoolem w Lidze Mistrzów.

– Sevilla od pierwszego meczu z Manchesterem United rozegrała cztery spotkania (2 zwycięstwa, 2 porażki). W ostatniej kolejce La Liga Hiszpanie przegrali z Valencią 0:2.

– Jesse Lingard opuści kolejne spotkanie w europejskich rozgrywkach, jeśli w meczu z Sevillą obejrzy żółtą kartkę.

– Manchester United wygrał 17 z 20 meczów u siebie w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Dwa spotkania zremisował i przegrał tylko raz.

– Czerwone Diabły w tym sezonie na Old Trafford nie zdobyły bramki tylko w spotkaniu z Southampton (0:0).

Spotkanie Manchester United vs Sevilla rozpocznie się we wtorek 13 marca o godzinie 20:45. Mecz będzie transmitowany na CANAL+. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej na Live.DevilPage.pl.

« Poprzedni news
Michael Carrick zakończy piłkarską karierę po tym sezonie
Następny news »
Konferencja prasowa Mourinho przed meczem z Sevillą


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (177)


iMarMU: Martial pewnie odejdzie. Tez bym tak zrobil.
Ten Alexis nie dorasta mu do pięt ! Umiejętnościami jak i wzrostem.
Skład na Seville bardzo słaby.
Same gwiazdorzy Hehehe
» 13 marca 2018, 19:40 #175
matizek92: Gościu był kontuzjowany. Z czym Ty masz problem?
» 13 marca 2018, 19:43 #174
iMarMU: Hehehe
A był ? Prawie cały sezon ma kontuzje.
Od początku nie ma dobrej współpracy między Martialem a Mou.
» 13 marca 2018, 19:50 #173
matizek92: Co Ty bierzesz? Ma najlepsze liczby w lidze odkąd przyszedł, więc gdzie niby ma nie po drodze? Chyba ogladasz inny sezon. Najlepiej dać Martiala po kontuzji...brawo Ty.
» 13 marca 2018, 19:59 #172
Lookasinho: livetv.sx /pl/eventinfo/604030_manchester_utd_sevilla/ tutaj bedziecie mieć dobre streamy, oglądałem tam kilka meczów gdy nie było mnie w domu i NIGDY nie ścinało, także odpalać i oglądać
» 13 marca 2018, 19:38 #171
NoGiveUpUnited: De Gea - Young, Smalling, Bailly, Valencia - Matić, Fellaini - Rashford, Sanchez, Lingard - Lukaku
Oficjalnie
» 13 marca 2018, 19:35 #170
ferdas: Wow a więc Fella a także Lingardinio w pierwszym składzie, ciekawie...
» 13 marca 2018, 19:39 #169
Romek1981: Romero, Darmian, Lindelof, Mata, McTominay, Pogba, Martial. Dobra ławka jak by nie patrzeć.
» 13 marca 2018, 19:42 #168
Lookasinho: Myślałem że trollujesz, teraz widze że to na fakcie
» 13 marca 2018, 19:42 #167
iMarMU: Wydaj mi się ze Mourinio chce przegrać ten mecz wystawiając takich piłkarzy.
» 13 marca 2018, 19:43 #166
RedBoch: Fella chyba zapimponowal Mou swoja nowa fryzura i wskoczył do skladu
» 13 marca 2018, 19:50 #165
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 19:30

Ja za 4 funty mam iptv hd ze wszystkimi eleven sport i canal + sport, niestety konta sa na zaproszenia a ja ich jeszcze nie posiadam,. No i tnie sie czasami ale cóż wymagac za ok 20zł
» 13 marca 2018, 19:28 #164
Brontozaur: Witam, pobrałem właśnie Ace stream i mam mały problem, otóż co bym nie zrobił wyskakuje mi tylko Sign up i Upgrade, jestem dość bierny w tych sprawach, może mi ktoś wyjaśnić co teraz? Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem jak trzeba.
» 13 marca 2018, 19:11 #163
Brontozaur: Pełna nazwa Apki to Ace Stream Engine, o tej końcówce tu nie czytałem nigdy, może to jakaś lipa
» 13 marca 2018, 19:13 #162
Brontozaur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 19:14

Likwidacja
» 13 marca 2018, 19:14 #161
ferdas: Jakąś lipe chyba ściągnąłeś.
Ten powinien być dobry:
dobreprogramy.pl/Ace-Stream,Program,Windows,54142.html
» 13 marca 2018, 19:15 #160
Brontozaur: Dzięki wielkie, zaraz sprawdzę
» 13 marca 2018, 19:16 #159
Andrew07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 19:22

Cześć, jak ściągnałem Ace Stream'a kiedyś to mi się zainstalowało kilka programów np Ace Stream Media Center, czy Ace Player. W każdym razie do oglądania streamów używam Ace Player'a, może po prostu włączasz nie ten program?
Edit polecam odwiedzić stronę producenta i tam pobrać program, dodatkowo tam jest filmik jak używac Ace'a.
» 13 marca 2018, 19:20 #158
ferdas: No właśnie mi też 2 programy się zainstalowały, ale to nie ma znaczenia, bo jak klikasz link ze streamem ze strony to się sam włącza odpowiedni program (przynajmniej z tej strony footballstreamings którą podawałem)
» 13 marca 2018, 19:21 #157
Andrew07: ferdas, u mnie również automatycznie się odpala Player ale może nie u każdego tak jest :P
» 13 marca 2018, 19:25 #156
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 18:49

Wykupiłem sobie miesięczny dostęp do kanałów Canal+ (60 zł - chora cena ale to jest Polska) na stronie player.pl by w komfortowych warunkach pooglądać mecze Premier League i Champions League ale boję się że serwery w tym śmiesznym kraju mogą tego nie wytrzymać i zamiast transmisji będzie komunikat w stylu: "wystąpił jakiś błąd". Miałem już tak na mecz Chelsea - Barca :(
» 13 marca 2018, 18:48 #155
unmord: Już lepiej wykupić subskrypcje na wizja.tv. Masz dostęp do wszystkich kanałów sportowych z naszych telewizji cyfrowych za 20zl miesięcznie.
» 13 marca 2018, 18:55 #154
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 19:03

Chciałem wypróbować jak to działa bo w końcu oficjalna platforma a tu się okazuje że działa gorzej niż pirackie serwisy.
» 13 marca 2018, 19:02 #153
Lookasinho: Ja mam telewizje z enki płace prawie 150 miesięcznie a niekiedy gdy chce obejrzeć mecz na ich apce to szlag mnie trafia, laguje pojawia się czarny ekran i trzeba pińdziesiont razy odświeżyć playera żeby zadziałało. Na szczęście dziś w spokoju obejrze w TV
» 13 marca 2018, 19:35 #152
MartinMU: Ja polecam konto premium na weeb.tv .
» 13 marca 2018, 19:36 #151
PrzemoIgor: Redaktor Rudzki już skazał United, w jego opinii odpadniemy. Naprawdę nie wiem skąd ta niechęć do Manchesteru United.
» 13 marca 2018, 18:46 #150
Michux3: Program ma fajny ale bez niego tydzień temu było ciekawiej
» 13 marca 2018, 18:48 #149
arczibald: Boli go to że United jest tak utytułowany a jego ulubiony klubik nie :)
» 13 marca 2018, 18:49 #148
wmatpl: niestety, Rudzkiego od dłuższego czasu nie idzie słuchać gdy komentuje mecze MU
» 13 marca 2018, 19:00 #147
SWAT: Jak najbardziej koledzy z Wami się zgadzam.
» 13 marca 2018, 19:06 #146
carlos00089: Niestety ale od lat dawało się usłyszeć w jego komentowaniu niechęć do Manchesteru United i sympatii do chelsea. Ich ekspert T. Wieszczycki też jest kibicem chelsea ale on się do tego przyznaje i rzadko komentuje mecze premier league. Cóż kto jest największy w Anglii ten nie zbyt lubiany. Glory Glory Man United ! :)
» 13 marca 2018, 19:10 #145
Gary1920: Tylko pokazuje jak żałosnym człowieczkiem jest, ale co Mu pozostaje, trochę poszczekać i do budy. GGMU
» 13 marca 2018, 19:18 #144
Brontozaur: Pięknie Polacy! Norwedzy kombinowali jak tu naszych zamrozić, ale dali radę tylko Stefana złamać, to są więksi oszuści niż Real xD
» 13 marca 2018, 18:44 #143
NoGiveUpUnited: Jak myślicie, zagra Pogba w 1. składzie czy McTominay?
» 13 marca 2018, 18:44 #142
michal441599: Mógłby ktoś powiedzieć jak ten Ace Stream działa :d ?
» 13 marca 2018, 18:36 #141
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 18:38

Nie ma w tym żadnej filozofii. Ściągasz tego Ace Stream instalujesz i to wszystko, później bierzesz linki np ze strony
footballstreamings.com/live-streams.html
albo jakiejś innej, włączacz link i jest mecz.
» 13 marca 2018, 18:38 #140
Czlowiek: Instalujesz AceStream, którego możesz ściągnąć z acestream.org/, później wklejasz link do transmisji w programie. Ja polecam linki z reddit.com/r/soccerstreams/. Bardzo dobra jakość transmisji.
» 13 marca 2018, 18:42 #139
historia: Wierni kibice Manchesteru United, gdzie mogę w Internecie za darmo obejrzeć dzisiejszy mecz naszej drużyny?
» 13 marca 2018, 18:13 #138
ferdas: Jak niżej Ace Stream
» 13 marca 2018, 18:14 #137
Devil156PL: Polecam mecze24. pl lub meczosy .pl
» 13 marca 2018, 18:14 #136
ferdas: Na meczosach niby jest te aliez i to są dobre streamy ale często w trakcie meczu padają na amen
» 13 marca 2018, 18:15 #135
Smyku91: Cześć Diabełki. Pytanie może malo dotyczące postu, ale ma moze ktoś jakąś telewizję online? Albo jakies streamy na mecz które sie nie zacinaja... niestety mam cyfrowy Polsat i brak Canal+...
» 13 marca 2018, 18:13 #134
ferdas: Ściągnij se Ace Streama
» 13 marca 2018, 18:13 #133
Tykariew: Trzeba wykorzystać nasze atuty w ofensywie, nie ma co murować jednobramkowej przewagi w tym meczu bo jeden głupi błąd, jak ostatnio Erica Bailly'ego i... więc trzeba sie zmobilizować. Jakoś nie wierzę żebyśmy odpadli z Sewillą, jak awansujemy czuć już będzie finałem. Mourinho ma rację, w 1/8 droga do finału wydaje się daleka, ale w 1/4 myśli sie już o finale. Stać nas na wygranie LM, tylko trzeba sie maksymalnie skoncentrować i zrealizować przynajmniej w 90% plan taktyczny, bo każdy mecz i każdy przeciwnik jest inny, to że Mourinho potrafi ogrywać różnych silnych rywali najlepiej o nim świadczy, jako o wybitnym znawcy futbolu. Do tego trochę naszej mentalności zwycięzców, charakteru, polotu i wszystko jest możliwe. Co by się nie stało, ten sezon i tak jest lepszy niż poprzedni, a następny będzie jeszcze lepszy. Może sie wydać że gadam jak Gomułka, no ale taka jest prawda po prostu :)
» 13 marca 2018, 18:12 #132
GoForWin: Jak dla mnie w tym meczu najważniejsze będzie jedno - za nic w świecie nie pozwolić przeciwnikowi strzelić bramki.
» 13 marca 2018, 18:12 #131
Mariusz199012: Ja bym chciał taką Barcelone i ich ograc
» 13 marca 2018, 18:02 #130
Mariusz199012: Ćwiercfinale
» 13 marca 2018, 18:01 #129
harris: W zeszłym roku Leicester dało rade to i my damy :)
» 13 marca 2018, 18:01 #128
RuudVN: Stoch to chyba najlepszy skoczek w historii, która jeszcze się nie skończyła
» 13 marca 2018, 18:01 #127
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 18:01

Kogo byscie chcieli w cwiercfonale Lm ? Jesli awansujemy w co wierze!
» 13 marca 2018, 18:00 #126
Kalina: Najslabszego
» 13 marca 2018, 18:01 #125
NoGiveUpUnited: Bayern
» 13 marca 2018, 18:25 #124
ferdas: Powiedzcie że te zdjęcie z tą nową fryzurą Felli to jakiś fake... :)
» 13 marca 2018, 17:56 #123
Brontozaur: Chyba nie fake hehe
» 13 marca 2018, 18:09 #122
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 18:10

Jak dla mnie to porażka straszna, ale jego sprawa, bardziej mnie obchodzi jego postawa na murawie.
» 13 marca 2018, 18:09 #121
GoForWin: A macie może to zdjęcie? Chciałbym ocenić :P
» 13 marca 2018, 18:18 #120
ferdas: pbs.twimg.com/media/DYKEEytV4AEGGd2.jpg
» 13 marca 2018, 18:22 #119
GoForWin: O matko... prawie się ze śmiechu udusiłem. Ta prośba to był błąd, bo prawie kosztowała mnie życie :O
» 13 marca 2018, 18:27 #118
ferdas: Myślałem że pedalskich pasemek czy jak to się zwie Ronaldo nic nie przebije, a jednak Fella dał rade...
» 13 marca 2018, 18:34 #117
Luke88: Myszka Miki
» 13 marca 2018, 18:52 #116
ferdas: Wydaje mi się jednak że to fake, nie wierzę że zrobiłby coś takiego. Poza tym pamiętam jak kilka lat temu krążyło foto Felli z normalną fryzurą ogoloną i okazało się że to fejk jak wyszedł na mecz w swoim afro.
» 13 marca 2018, 18:54 #115
Luke88: jest na jego instagramie więc chyba nie fejk
» 13 marca 2018, 18:57 #114
ferdas: Aha no to ładnie :)
» 13 marca 2018, 18:58 #113
duncaneedwards: sklad duzo roznic sie od meczu z liverpoolem nie bedzie. i w sumie bardzo dobrze bo zagralismy spoko mecz.ewentualnie za rashforda zagra martial.bo anglikowi nie zdaza sie 2 z rzedu rownie dobre mecze.
» 13 marca 2018, 17:52 #112
Brontozaur: Na razie podium polskie, jak to będzie po drugiej??, miejmy nadzieję że tak samo :)
» 13 marca 2018, 17:52 #111
Lookasinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 17:18

Valencia Bailly Smalling Shaw
--------McTominay Matic---------
Mata-----Sanchez----Rashford
---------------------Lukaku---------

Ten skład za 5 godzin da nam awans do 1/4 LM.
» 13 marca 2018, 17:18 #110
dlabigt23: Shawa to my nie zobaczymy nie ma szans :) Kazdy przed meczem wrzuca go do skladu a on i tak na ławce zawsze siedzi :D
» 13 marca 2018, 17:19 #109
Lookasinho: Ja tam czuje że bedzie dziś grał :D
» 13 marca 2018, 17:20 #108
Brontozaur: Jeden już tutaj proroka udawał co do składów, teraz mi nie odpisuje bo flache musi mi oddać :)
» 13 marca 2018, 17:25 #107
NoGiveUpUnited: Xd jeden poszedł na spacer żeby nie oglądać meczu z Live
» 13 marca 2018, 17:47 #106
Lookasinho: Ja nie udaje proroka i z nikim sie nie zakładam :D przeczucie i tyle :D
» 13 marca 2018, 17:49 #105
awe: zeby nie było, ze nam da awans do 1/8 LM :d
» 13 marca 2018, 17:51 #104
Lookasinho: Brontozaur@ a ten od tej flachy co? Zero kontaktu?;D
» 13 marca 2018, 17:57 #103
whyalwaysme01: Wie ktoś może co się dzieje z Shawem? Czy ma jakąś kontuzję czy to Young gra tak często, bo przyznam się że Luke'a nie widziałem od meczu z CSKA.
» 13 marca 2018, 16:31 #102
matizek92: Gruby na ławę.
» 13 marca 2018, 16:37 #101
Romek1981: Ostatnio z crystal grał. Dziś może tez zagrać.
» 13 marca 2018, 17:09 #100
Romek1981: 4 godzinki jeszcze :) była by pogoda to by pograć człowiek poszedł...
» 13 marca 2018, 16:00 #99
matizek92: U mnie słońce :P
» 13 marca 2018, 16:17 #98
Brontozaur: Egipt? U mnie błoto błoto no i jeszcze bloto
» 13 marca 2018, 17:12 #97
Brontozaur: A jeszcze błoto
» 13 marca 2018, 17:12 #96
dev13: Do boju United nie dopuszczam innej opcji tylko wygrana :)
» 13 marca 2018, 15:22 #95
Brontozaur: A jeżeli to by była wygrana 3:2? :)
» 13 marca 2018, 17:13 #94
SiYamabushi: Jeszcze 7 godzin
» 13 marca 2018, 13:51 #93
Walas23: Witam! Całkowicie z innej beczki. Wiecie może gdzie poza Liverpoolem i Leeds, że tak powiem nie przepadają za United? Wyjeżdżam niedługo do Anglii i jestem po prostu ciekawy :)
» 13 marca 2018, 13:39 #92
is200second: Zaloz szalik i koszulke United to sie dowierz
» 13 marca 2018, 13:46 #91
tomekwietniu: Za to Ty się dowiedz gdzie jest słownik ;)
» 13 marca 2018, 13:50 #90
is200second: Yes my lord dowież a no tak
» 13 marca 2018, 14:00 #89
Tusiu: Zgaduj zgadula... :D
» 13 marca 2018, 14:37 #88
NawiedzonyJohny: a ja myslalem ze tylko kibice loserpoolu to analfabeci
» 13 marca 2018, 14:53 #87
RedsFan: NawiedzonyJohn dobre odrazu znalazłeś jednego z ich kibiców tym postem :)
» 13 marca 2018, 17:02 #86
Kasjusz: A ja będę inny i postaram się faktycznie odpowiedzieć. Poza wymienionymi słyszałem jeszcze o Newcastle, Boltonie i West Hamie i Arsenalu z Londynu. Ale nie ma tu raczej porównania z Liverpoolem i Leeds.
Poza tym, w Angli od dłuższego czasu, poza skrajnymi przypadkami nie zwraca się na to wielkiej uwagi. W Manchesterze chodzą ludzie w szalikach Liverpoolu i odwrotnie..
» 13 marca 2018, 17:29 #85
NawiedzonyJohny: Przy korzystnym rezultacie w drugiej połowie wydaje mi się że znów ujrzymy Fetrainiego. Belg jest dobry na takie mecze
» 13 marca 2018, 13:11 #84
Kalina: Wazniejszy od samego Felka bedzie jego fryz
» 13 marca 2018, 14:40 #83
NawiedzonyJohny: o co cho?
» 13 marca 2018, 14:45 #82
Sheep: Zrobił sobie fryzurę myszki miki
» 13 marca 2018, 16:08 #81
Brontozaur: Widziałem, wygląda jakby wpadł głową w heder conajmniej :)
» 13 marca 2018, 17:15 #80
IngoFisher: Ja tam jestem spokojny o wynik z jednego prostego powodu.Nie ma w składzie Pogby Nawet podczas ostatniego meczu z Sevilla gra z Herrera wyglądała dobrze ale odkąd wszedł na boisko Pogba wszystko się posypało.Teraz zaczniemy zapewne ustawienie jak z lfc i powinno to zadziałać.
» 13 marca 2018, 13:07 #79
Methadon: Blado to widzę. Obawiam się że piłkarzom Sevilli może bardziej zależeć na wygranej. Wierzę nie mniej jednak w korzystny wynik,chociażby w dogrywce!
» 13 marca 2018, 12:56 #78
ArktoS: Dlaczego uważasz, że piłkarzom Sevilli może bardziej zależeć na wygranej ? Jakoś nie pamiętam, że za czasów Jose (czyli 2 sezon), ktoś poza City się nam postawił na Old Trafford.
» 13 marca 2018, 12:59 #77
rubin: Wystarczy 1-1 zeby odpasc, a takie wyniki juz padaly.
» 13 marca 2018, 14:59 #76
DevoMartinez: Sredno na OT strzelamy 2 bramki na kazdy mecz a tracimy bramke w co drugim meczu. Bedzie dobrze.
» 13 marca 2018, 17:00 #75
MrROBOT: W pierwszym meczu byliśmy zespołem słabszym na boisku, a remis uratował nam Super David:-)
Teraz gramy u siebie, a na ławce mamy najlepszego taktyka który zapewne odrobił pracę domową na 5+,więc o wynik możemy być spokojni!
» 13 marca 2018, 12:43 #74
czarny226: Liczę na Sancheza dzisiaj niech coś strzeli.
» 13 marca 2018, 12:41 #73
wrobel1992: Skoro wraca Martial to może jakiś wariant bez Sancheza. Lubię Czylijczyka, ale z jego gry nie wiele wynika. Być może Mou da szanse na wykazanie się Pogbie??
» 13 marca 2018, 12:41 #72
Alaan: Poruszę kilka kwestii, które mnie martwią. Primo - Danny Makkelie, arbiter z Eredivisie, który dyktuje rzut karny częściej niż co trzy spotkania, rozdaje stosunkowo dużą ilość żółtych kartek, a ostatnio także regularnie pokazuje czerwone. Czerwone Diabły, przyzwyczajone do twardej walki, a szczególnie już na Old Trafford, podejmować będą drużynę z Hiszpanii i piłkarzy, którzy chcąc przejść do historii szukać będą każdego sposobu na awans. Ciąg dalszy wydaje się być truizmem, zawodnicy Sevilli będą padać na murawę przy najmniejszym kontakcie, jak rażeni piorunem. Przypomina mi się co zrobił niegdyś Cakir i mam obawy, że zamiast meczu piłki nożnej, dzisiejszego wieczoru będziemy zmuszeni oglądać show sędziego głównego. Ręce za plecami, głowa na karku, i niech po prostu wygra lepszy zespół, niech wygra futbol.

Secundo, najważniejsza będzie pierwsza połowa, a szczególnie pierwszy kwadrans gry. Oczywiście istnieją dwa scenariusze - Sevilla w mocnej ofensywie lub przejmujące inicjatywę Czerwone Diabły. Można gdybać, czy bardziej opłaca się Andaluzyjczykom dążyć do strzelenia dużej ilości bramek, co potrafią, czy cierpliwie czekać na swoje okazje. Z drugiej strony dylemat Mourinho, czy skupić się na zachowaniu czystego konta czy może spróbować jak najszybciej wyjaśnić przeciwnika? Montella wie, że na Old Trafford zagranie na zero z tyłu dla jego zespołu to będzie wyczyn, z kolei, znając podejście Jose, priorytetem dla Manchesteru United będzie nie stracenie gola, który w kontekście pierwszego spotkania mocno skomplikuje sprawę awansu. O tym wszystkim doskonale zdajemy sobie sprawę, przejdę teraz do subiektywnej opinii. W pierwszej połowie zaatakować będzie musiała Sevilla, jestem niemal pewny, że Manchester United nie zaryzykuje straceniem bramki i otworzeniem się. Akcje będziemy budować skrupulatnie, z wykorzystaniem atutów Lukaku, Sancheza, Rashforda lub Martiala. Hiszpanie lubią atak pozycyjny, na kilka kontrataków siłą rzeczy się nadzieją. Dla nich ważniejsze będą zdobyte trafienia, stracona bramka nie robi im różnicy, dla nas liczy się solidna obrona i wypunktowanie przeciwnika.

Tertio, indywidualności. Bezbramkowy remis na wyjeździe nosi jedno imię - David de Gea. To jak często Smalling gubił krycie było niesamowite, Lindelof również grał jak zagubiony we mgle. Teraz na środku obrony zapewne zagra Bailly z Chrisem, mimo wszystko Anglik jest zagrożeniem w ofensywie i potrafi wygrać główkę. Koniecznie trzeba wykorzystać każdą sytuację do objęcia prowadzenia - Panie Romelu Lukaku, bez wolejów w trybuny czy przyjmowania piłki ręką. Ostatnio dobrze funkcjonuje delikatne cofnięcie Belga i przesunięcie pod skrzydło. Sevilla jest stosunkowo niską drużyną (nie licząc N'Zonziego), więc przy dośrodkowaniach można swoje ugrać. Grunt to nie oddać w stu procentach środka pola, w pierwszym meczu McTominay był nieobecny. Na sam koniec wisienka - Sanchez, kiedy jak nie dzisiaj?

Mecz nie będzie piękny, zapewne w trakcie jego trwania pojawi się sporo malkontentów, jednak jeśli zagramy tak jak z Chelsea i Liverpoolem to o awans możemy być spokojni, a nie widzę wskazań i powodów dla których mielibyśmy zagrać słabiej. Mimo wszystko Sevilla to nie Real czy Barcelona, więc odpadnięcie z Ligi Mistrzów byłoby dramatem i potężnym rozczarowaniem. Priorytetem dla Czerwonych Diabłów musi być jak najszybsze wyjaśnienie rywala, pamiętamy wszyscy Celtę Vigo, która w ostatnich sekundach powinna strzelić bramkę i odebrać nam finał LE. Dwie bramki do szatni, trzecia w drugiej połowie i oddech ulgi. Chcąc pisać historię trzeba wygrywać takie spotkania jak to dzisiejsze, GGMU!
» 13 marca 2018, 09:33 #71
RuudVN: Sevilla w dołku, my w formie na 4+, dla mnie zwycięstwo dwiema bramkami to minimum
depniemy w pierwszej jak z Liverpoolem i będzie 2 lub 3 zero do przerwy
robić screeny
» 13 marca 2018, 11:43 #70
DevoMartinez: Duzo gdybania a skonczy sie pewnie na tym, ze siadziemy na ich polowie z wysokim presingiem zeby im w ogole nie umozliwic zblizenia sie do naszego pola karnego. Wtedy bedzie najbezpieczniej.
» 13 marca 2018, 15:22 #69
arczibald: Tylko zwycięstwo. Już nie mogę się doczekać meczu :)
» 13 marca 2018, 08:12 #68
Romek1981: A to dopiero 9 ...
» 13 marca 2018, 09:07 #67
Kalina: Juz 12 :P
» 13 marca 2018, 12:18 #66
NawiedzonyJohny: juz 13:21
» 13 marca 2018, 13:21 #65
arczibald: 14.04.. Już tak niewiele brakuje :)
» 13 marca 2018, 14:04 #64
whyalwaysme01: Już 14:43
» 13 marca 2018, 14:43 #63
luki1852: Mylicie się, jest już 14:54
» 13 marca 2018, 14:54 #62
NawiedzonyJohny: nie bo 14:57
» 13 marca 2018, 14:56 #61
whyalwaysme01: Wy wszyscy się mylicie bo jest 16:32
» 13 marca 2018, 16:32 #60
Husarz55: 17:58
» 13 marca 2018, 17:58 #59
Lookasinho: Nie będzie żadnego autobusu :) od poczatku rzucimy sie do ataku, chlopaki wiedzą że grają o marzenia :) liverpool prawie trafiłem i dziś też optymistycznie 3-0
» 13 marca 2018, 07:09 #58
ManchesterUtd: Obawiam sie scenariusza 1:0 i autobus i strata gola w końcówce, podobnie było z Celta Vigo rok temu, gdzie w końcówce prawie odpadliśmy.
» 13 marca 2018, 06:55 #57
RedsFan: IngoFisher: "Jedynie czego się boje to tego,że strzelimy pierwszą bramke zaczniemy murować i stracimy jakąs brame pod kiniec meczu z du... Przypominam,że z Celtą dużo do tego nie brakowało.Dlatego trzeba pójść z ciosem i od razu strzelić drugiego i zakończyć ten mecz." cóż za podobieństwo w myśleniu :>
» 13 marca 2018, 10:08 #56
NawiedzonyJohny: co w tym dziwnego?
» 13 marca 2018, 10:52 #55
RedsFan: Nic poprostu takie same maja spostrzeżenia :)
» 13 marca 2018, 12:56 #54
Gary1920: Ja z wynikiem w Sevilli trafiłem co do bramki, mam na to świadków,żywię nadzieję że u siebie też będę nieomylny, czuję 3:0
» 13 marca 2018, 05:07 #53
PogromcaTroli: Tylko Mou zna skład na Hiszpanów Panie i Panowie,on wie jak zagrać i kim a diabły wiedza ze trzeba dać ognia na OT! Glory!
» 13 marca 2018, 04:22 #52
Batigol222: Jak czytam te komentarze poniżej to byłbym raczej ostrożny z wyciąganiem wniosków pt. wystarczy zagrać tak, jak z Liverpolem. Sevilla to inny zespół niż Liverpool. Po pierwsze, mają Banegę w drugiej linii, czyli takiego piłkarza, jakiego nie ma Liverpool, a ten N’Zonzi oprócz tego, że jest konkretnym fizolem to potrafi też fajnie prowadzić piłkę i wychodzić spod pressingu. Po drugie, Sevilla gra trójka ofensywnych pomocników. Najprawdopodobniej ten wariant, który wypalił w spotkaniu z Liverpoolem, tj. zagęszczanie pola gry tam, gdzie grali Salah, Mane i Firmino z Sevillą niekoniecznie się sprawdzi. Z tego, że dostają baty od Valencii czy Atletico też niewiele wynika: w pierwszym spotkaniu nie było widać jakiejkolwiek różnicy klas na rzecz MU, a wręcz przeciwnie- to Sevilla wyraźnie przeważała pod względem kultury gry. Najwidoczniej po tych zwycięstwach z Chelsea i Livepoolem niektórzy tutaj poczuli się, jakby MU nagle stało się zespołem pokroju Bayernu albo Barcelony: "Jakaś tam Sevilla? Pykniemy ich bez problemu". Tyle, że niekoniecznie. Bayern albo Barcelona ten dwumecz rozstrzygnęłyby już w pierwszym spotkaniu, a zespół Mourinho w pierwszym spotkaniu uniknął porażki tylko dzięki temu, że ma nadbramkarza w składzie. Jeśli ktoś myśli, że Sevilla jutro przyjedzie na Old Trafford, położy się i poprosi o najniższy wymiar kary, to obawiam się, że ten mecz nie będzie wyglądał w ten sposób. BTW, to co tak dobrze sprawdziło się w spotkaniach z Liverpoolem, czyli te długie piłki na Lukaku, z Sevillą też raczej nie wypali, bo tam N’Zonzi zawsze zostaje wyraźnie z tyłu, przed stoperami, a pod względem fizycznym gość nie odstaje od Lukaku(zdaje się, że jest nawet wyższy).
» 12 marca 2018, 23:35 #51
DelPiero: Ja tam nie popadam w hurraoptymizm jak co niektorzy. Wręcz przeciwnie, jestem fest obsrany, bo jutrzejszy mecz bedzie dla nas najwazniejszym meczem w sezonie. Zastanawiam sie co muszą czuc nasze diably w takim momencie. Presja, zeby nie zawieźć przed wlasna publicznością, bedzie nieziemska. Moze to i dobrze jak nie zagra nasz krol dabów. On w waznych meczach nie istnieje, plączą sie mu nogi i prawie nic nie biega. Scott sprawdzi sie lepiej, widac u niego mocną psychike i zimną krew. Nie zdziwie sie jak wyjdą rowniez fellaini i jessie od pierwszych minut, kosztem martiala i maty. Jose moze chciec ich zgniesc fizycznoscią od pierwszych minut, wbic brame lub dwie i defic do konca meczu.
» 12 marca 2018, 22:29 #50
PogromcaTroli: Spokojnie! Mou nie spał tylko myślał jak ich załatwić. Jestem spokojny o wynik,obstawiam 2-0.
» 12 marca 2018, 22:47 #49
Batigol222: Zgaduję, że o wynik w pierwszym spotkaniu też byłeś spokojny, c'nie?
» 12 marca 2018, 23:36 #48
matizek92: A co takiego Sevilla pokazała w tym pierwszym meczu, aby nie być spokojnym o wynik? Może Mourinho im zalecił taką grę? Oprócz jednego mocnego wysiłku u De Gea ( to bramkarz, wiec broni), nic wielkiego nie pokazali.
» 13 marca 2018, 00:06 #47
PogromcaTroli: No to źle zgadujesz,pierwszy mecz w Hiszpanii obstawilem 0-0 1-1 nie liczylem na pewną wygraną,wiec twoja uszczypliwość spływa po mnie. Jutro jest OT wiec mam inne przeczucia i wierze ze bedzie o wiele lepiej. Pozdrawiam Glory!
» 13 marca 2018, 00:21 #46
PogromcaTroli: O Boże Stołk...
» 12 marca 2018, 22:28 #45
Luke88: No co, 2:0 w plecy, nic szczególnego.
» 12 marca 2018, 22:33 #44
PogromcaTroli: No nic...Chodzilo mi o to że norma.
» 12 marca 2018, 22:45 #43
Luke88: W tym sezonie już nic nie poradzi. Można się tylko pocieszać, że raczej w następnym sezonie już tak grać nie będą. No i za tydzień Everton im u siebie być może urwie punkty.
» 12 marca 2018, 22:51 #42
Batigol222: Luke88

Guardiola zapewne już w styczniu zaplanował sobie, że chce rozstrzygnąć kwestię mistrzostwa Anglii jeszcze przed ćwierćfinałami LM(pewnie dlatego grał cały czas tym samym składem tak długo, jak się dało). City wyjdzie na ten Everton i całkowicie ich zdominuje, bo mistrzostwo mają już na wyciągnięcie ręki, a potem pozostaje im tylko skupić się na LM.
» 12 marca 2018, 23:26 #41
Luke88: Z tego co mi wiadomo dominowanie Evertonu na ich własnym stadionie im nie wychodzi. Zresztą w pierwszym meczu urwali tyko punkt. Tak, dopiero się rozpędzali a Everton się bronił, ale wszyscy wiemy, że mądra obrona jest ok. Jak dla mnie Roo i reszta mogą wyrwać punkt. A może i wygrać, czemu nie. City i tak mistrzem zostaną.
» 12 marca 2018, 23:33 #40
Batigol222: Jedna wpadka i zaliczona jakimś cudem, bo w tamtym spotkaniu City całkowicie dominowało. Guardiola nie jest głupi i wątpię, aby pozwolił swoim piłkarzom na jakąś dekoncentrację. Fakt, praktycznie tytuł City ma już w kieszeni, ale formalnie jeszcze nie, a to jednak jest różnica, zwłaszcza z psychologicznego punktu widzenia. Jeżeli będą wygrywać wszystko jak leci, to mistrza powinni mieć jeszcze przed ćwierćfinałami LM, a najpewniej właśnie o to chodzi Guardioli.
» 12 marca 2018, 23:39 #39
kanah: Jeśli City wygra z Evertonem to o mistrza będzie grał z MU. Jeśli pokona sąsiadów to na 6 kolejek przed końcem będą mieli 19 punktów przewagi nad drugim MU. To będzie koniec walki o mistrzostwo.
» 13 marca 2018, 14:55 #38
RuudVN: wracamy na salony!
mamy pewne top4 i wszystkie siły trzeba pierdyknąć na LM, zabawa zacznie się w 1/4
Mou przywraca nam blask jak dla Realu, z nimi niby mało wygrał ale od jego przyjścia nie schodzą poniżej 1/2LM, wcześniej 1/8 była dla nich nie do przeskoczenia, podobnie zrobił to z Porto, Chelsea, Interem i ponownie z Chelsea
nawet jak mu nie wyjdzie to zostawi tu plejadę gwiazd dla przyszłego trenera, choć wszystko idzie w dobrym kierunku i może za jego kadencji sięgniemy po LM

jutro siadamy, zapinamy pasy, rozstawiamy świętą trójcę (piwo+chipsy+pilot) i jedziemy
» 12 marca 2018, 21:56 #37
Michux3: Fajnie by było jeszcze fa cup zdobyć żeby mieć jakiś puchar. Chciałbym w finale zagrać z totkami i z nimi wygrać
» 12 marca 2018, 22:13 #36
Ekspertinio: Nie mamy pewnego top 4. Zespół cały czas musi być skoncentrowany, bo przyjdą 2-3 słabsze mecze w lidze i może się zrobić nieciekawie.
» 12 marca 2018, 23:03 #35
primasort: Z Chelsea ostatnio odpadł dość frajersko i to grając z przewagą jednego zawodnika przeciwko PSG
» 12 marca 2018, 23:43 #34
IngoFisher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 21:37

Jedynie czego się boje to tego,że strzelimy pierwszą bramke zaczniemy murować i stracimy jakąs brame pod kiniec meczu z du... Przypominam,że z Celtą dużo do tego nie brakowało.Dlatego trzeba pójść z ciosem i od razu strzelić drugiego i zakończyć ten mecz.
» 12 marca 2018, 21:34 #33
maticr7: A najlepiej jeszcze trzeciego. ;)
» 13 marca 2018, 06:21 #32
Spadkobierca: Drugi gol w 75/80 minucie mógłby całkiem ten mecz zabić, na naszą korzyść. :D
» 13 marca 2018, 11:31 #31
Luke88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 21:28

Warto by zagrać jak z Liverpoolem, wtedy na pewno ich pykniemy. W znaczeniu z większym posiadaniem piłki. Raczej na bank na początku będą bardzo ostrożni i defensywnie nastawieni a my mamy czym atakować (oczywiście nie mam na myśli wozu z węglem). Przycisnąć ich, dwa szybkie w pierwszej połowie, potem kontrola środka pola i będzie git. A bronić też umiemy jak pod koniec się rzucą do szaleńczego ataku. To może się jeszcze na kontrę nadzieją.
» 12 marca 2018, 21:27 #30
jassaj: A ja myślę, że jak mają kiedyś ruszyć to na początku właśnie. W pełni sił atak życia, wychodzą na 1:0 my musimy strzelić 2 gole. Im dalej w las tym bardziej będą ostrożni moim zdaniem (o ile będzie 0:0 oczywiście) bo 50/60/70 wreszcie 80 minuta spotkania, jak będą opadać z sił, będzie im coraz ciężej grać i coraz łatwiej o błąd a strata gola na OT w końcowej fazie spotkania, wiedząc co następnie zrobi Mou to tak trochę, można od razu do szatni zejść. Raczej myślę, że w 2 połowie Sevilla może zacząć myśleć o dogrywce, może nie o karnych ale asekuracyjnym wariancie, który ma im dać awans bez zbędnego ryzyka
Co do reszty się zgadzam, u siebie wygląda na to, że potrafimy pokonać każdego. Wybić im szybko z głowy marzenia, strzelić tego gola, chociażby po to żeby potem zagrać swoje, nawet na murarkę, ale zawsze fajnie przywitać teoretycznie słabszą drużynę szybkim gongiem, żeby pozbawić nadziei i nie dać im złudzeń, że nawet po jakiejś kontrze,albo szczurem ale wsadzić piłkę do bramki
» 12 marca 2018, 21:34 #29
Luke88: Jak dla mnie to przez pierwsze 15 min to oni będą stremowani Old Trafford. Choć wszystko się może zdarzyć. A z Liverpoolem nie broniliśmy się zaciekle i był wynik. Dlatego nawet typowałem w temacie jakiegoś użytkownika 3:0 dla nas. Tam chyba mało kto wierzy w awans, mają kryzys. Tym bardziej po szybkich dwóch gongach, co najwyżej powalczą o honorowego. Ja to tak widzę a ten, no jestem wielkim ekspertem piłkarskim i typy mi wchodzą i pamiętam Liverpool z lat 80tych xD
» 12 marca 2018, 21:41 #28
maticr7: Stremowani to oni na pewno nie będą.W lidze hiszpańskiej mają nie gorszych rywali z którymi sobie radzili.Tym bardziej ze my nie jesteśmy barceloną czy realem.
» 13 marca 2018, 06:24 #27
IngoFisher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 21:18

Gramy u siebie.Ostatnie pokonaliśmy Chelsea i Liverpool zespoły o klase lepsze niż Sevilla.W dodatku Sevilla chyba znowu łapie kryzys,bo nietoperze zlały ją ostatnio na u nich 0:2
» 12 marca 2018, 21:16 #26
Spadkobierca: Tak i musieliśmy dostać dwa gongi od słabego Crystal Palace, żeby się obudzić. Różnie to bywa. :D Nie mówmy, że już ich pokonaliśmy, tylko uczyńmy to rzeczywistością.
» 13 marca 2018, 11:30 #25
awe: Ostatnie mecze napawaja dobrymi myslami, widac zaangazowanie i druzyne w United, jesli to my bedziemy bardziej zdeterminowani od Sevilli to musimy wygrac.
» 12 marca 2018, 21:02 #24
Widmo: Jose ,,Nawet kiedy remisujesz na wyjeździe. 0:0 to nie jest zbyt dobry wynik. "
Ciekawe stwierdzenie jak na mecz który perfidnie gramy na 0:0.
Jednak myślę że o mecz na OT nie musimy sie martwić, trzymamy kciuki za dobre losowanie a później z gorki
» 12 marca 2018, 21:01 #23
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 21:03

Ludzie bywają przesądni. Wierzą że istnieje coś takiego jak magia liczb. Podświadomie obawiają się tego co może się wydarzyć w akurat ten dzień miesiąca... 13 marca. Niby nic takiego a jednak działa na wyobraźnię. Ten 13 dzień miesiąca jest dla nas problemem. Czasem nie pozwala nam normalnie funkcjonować dlatego że cały czas o nim myślimy. Próbujemy analizować każdy nasz ruch by uniknąć czyhającego na nas niebezpieczeństwa. Tak naprawdę nie wiemy czy ono rzeczywiście istnieje ale zakładamy że tak właśnie jest. Gdyby ten mecz był rozgrywany w normalnym terminie to ani przez chwilę nie pomyślałbym że możemy nie awansować. Jednak ta data wszystko zmienia. Sieje w mojej głowie ziarno niepewności. Przecież tak niewiele dzieli nas od katastrofy. Gościom wystarczy zaledwie bramkowy remis na Old Trafford a gol może paść nawet po strzale z d#py z 50 metrów bo takie historie w piłce już się zdarzały. Jednak trzeba wierzyć w ten zespół na przekór wszystkiemu! Wygrajmy i awansujemy! Tego nam wszystkim życzę!
» 12 marca 2018, 21:00 #22
ferdas: Może dla ciebie... Dla mnie 13 to dzień jak każdy inny.
» 12 marca 2018, 21:07 #21
Luke88: Wszystko zależy od kręgu kulturowego.
» 12 marca 2018, 21:12 #20
jassaj: A ja nie rozumiem jak można wierzyć w takie zabobony, piątek 13-stego,czarne koty na ulicy, nie wiem, krzywe gałęzie na drzewie, za dużo "madek" z wózkiem w pociągu/autobusie. Kurcze, gdzie w tym logika, gdzie związek przyczynowo skutkowy między zobaczeniem kota a np popsuciem komputera (chyba że upuściłeś komputer potykając się o kota). Dla mnie jest to nie poważne, czasem łapię się na czymś takim, że np ide na egzamin, jakiś cięższy na uczelni, żul mnie prosi o tradycyjnego donate'a, daje mu na zdrowie i sobie myślę, że super teraz napewno dobro wróci i mi się uda, ale zawsze to wykorzystuje jako taki motywator, po prostu jakieś drobne zachowanie podnoszące na duchu ale nigdy nie wpadłem na to, żeby uzależniać sukces/porażkę od dnia tygodnia, fazy księżyca itd :D
Fajna abstrakcja, nawet można się trochę zastanowić co kieruje ludźmi którzy panicznie wierzą i boją się takich rzeczy czy horoskopów itp
» 12 marca 2018, 21:28 #19
Luke88: >ciężki egzamin w polsce
>w znaczeniu w kraju gdzie najwyżej klasyfikowana "elitarna" uczelnia jest gdzieś na 450 miejscu

ja już znam te wasze ciężkie egzaminy na poważnych uczelniach (niestety sam popełniłem studia w polsce), coś ty tu napisał xD
» 12 marca 2018, 21:31 #18
jassaj: twoja opinia, twoja sprawa
» 12 marca 2018, 21:42 #17
RedsFan: Czarnowidz Mattias hahah
» 12 marca 2018, 21:43 #16
uzil25: Takie zabobony, że dramat.

Chyba nie masz co robić i z tych nudów takie głupoty się tworzy. Nie widzę innego rozwiązania. Większość nie ma czasu nawet zastanawiać się nad takimi pierdołami.

Poczytaj co biblii zamiast wymyślać jakieś totalne głupoty. Nie wiedziałem, że ludzie wierzą w takie rzeczy. Ponoć XXI w a gorzej jak za średniowiecza.
» 12 marca 2018, 23:03 #15
Luke88: >zabobony
>średniowiecze
>ludzie wierzą jeszcze w takie rzeczy

A sam odsyła do mitologii chrześcijańskiej. To już jest metatrolling.
» 12 marca 2018, 23:21 #14
trader7: Gramy u siebie. Tutaj wszystko jest mozliwe. Nie moge sie doczekac meczu
» 12 marca 2018, 20:40 #13
BartkoGGMU: Mam nadzieje, ze wyjdziemy De Gea-Valencia-Bailly-Smalling-Shaw-McT-Matic-Rashford-Mata-Sanchez-Lukaku. Ewentualnie na ławce Pogba czy Martial gdyby coś nie szło po mysli.
» 12 marca 2018, 20:37 #12
Batigol222: Mam nadzieję, że Rashford wyjdzie w pierwszym składzie. Taki zawodnik powinien być traktowany jak perełka, bo on naprawdę może w przyszłości być piłkarzem ze ścisłego topu(w odróżnieniu od takiego Lukaku). Jeżeli Mourinho będzie Rashforda odstawiał, to być może wyświadczy MU taką samą "przysługę", jaką wyświadczył Chelsea pozbywając się De Bruyne i Salaha.

Co ustawienia, to mam nadzieję, że będzie ono ewoluować w grę ofensywną trójką: Sanchez/Martial "podwieszeni" pod Lukaku. Nigdzie nie jest powiedziane, że ustawienie zespołu musi być symetryczne: Barcelona w tym sezonie gra bez lewego skrzydła i w ogóle im to nie wadzi, bo po prostu Alba gra znacznie wyżej i wchodzi w wolne przestrzenie na skrzydle.

Natomiast co do samego meczu, to wcale nie byłbym jakoś specjalnie pewny awansu. Fakt, Seviila dostaje baty od mocniejszych zespołów w La Liga, ale to jednak Hiszpania: fakt, że Atletico odpadło w tym sezonie w fazie grupowej to raczej po prostu wpadka, a nie jakiś dowód na to, że ten zespół nagle z europejskiego topu zamienił się w przeciętniaka. Generalnie, w Hiszpanii gra się o wiele bardziej technicznie: taki Coutinho, który w Anglii wyraźnie wyróżniał się panowaniem nad piłką, w meczach ligi hiszpańskiej wcale nie błyszczy na tle innych zawodników. Nawet w pierwszym spotkaniu MU z Seviilą było widać, że Banega plus to ofensywne trio Correa- Vazquez- Sarabia to piłkarze lepiej wyszkoleni technicznie, niż ofensywa United(ten Sarabia to nie wiem ile razy nawijał Younga, a raz wkręcił w ziemię jednym zwodem i Younga i bodajże Lindeloffa). Jeżeli Sevilla przyjedzie na Old Trafford atakować(a tak najprawdopodobniej będzie), to mogą być problemy. Zwłaszcza, że w tym meczu United musi atakować, więc zwyczajnie nie będzie miejsca na takie manewry, jak np. indywidualne krycie Banegi, które zresztą nic nie dało, bo w pierwszym spotkaniu stworzył swojemu zespołowi chyba z 7 czy 8 sytuacji bramkowych(w każdym razie, pobił rekord Champions Leauge w tym sezonie) i uwalniał się od Mc Tomineya bez żadnej trudności.
» 12 marca 2018, 19:52 #11
Batigol222: "Sanchez/Martial plus Rashord podwieszeni pod Lukaku", rzecz jasna
» 12 marca 2018, 19:54 #10
sirtomas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 20:01

Pewności nigdy nie ma ,ale jedno jest pewne na Old Trafford będą przeżywać ciężkie chwile- tylko czy damy radę 3 mecz z rzędu tak genialnie rozegrać ?wierzę ,że tak !Glory Glory!
» 12 marca 2018, 20:01 #9
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 19:44

Musimy kontynuować niesamowitą domową robotę, którą pokazaliśmy w meczach z Chelsea i Liverpoolem. To był zalążek najmocniejszego Man United, aczkolwiek nieustannie utrzymuje swoje subiektywne stwierdzenie, że nasz najlepszy mecz, w którym przeprowadziliśmy gwałt taktyczny na rywalach - i przy okazji wyjaśniliśmy, czym różni się wielki trener i wielcy piłkarze od tych 'z potencjałem' - to jesienne 1-0 z Tottenhamem.

Old Trafford tęskni jak nikt inny za wysokimi fazami LM. Mamy jednak wspaniały, dyrygowany przez geniusza zespół i nie mam wątpliwości, iż będziemy jutro w tym miejscu cieszyć się z ćwierćfinału. Osobiście jestem uradowany, że będziemy to robić właśnie tutaj. Wszak każda wygrana, remis, przegrana, wygrany puchar i ich brak zaprowadza nas na DevilPage. Tworzymy unikalną społeczność, która jest mile świetlne przed wieloma kibicowskimi stronami innych mocnych klubów. Nieliczne, codzienne mankamenty i niekiedy błędna ocena sytuacji jest czymś normalnym; życie nie ma wiele wspólnego z bajką. A życie pod presją - tym bardziej.

Wiara w sukces i jednocześnie ciężkie wypracowywanie go to podstawy. Tak w sobotę, jutro i w niedziele na boisku, jak i tutaj między nami. Społeczność DP szanuje administracje swojej strony jak i jej moderatorów. Ja sam jestem tego najlepszym przykładem, mając do dzisiaj w pamięci to, jak legendarny już @Biafra zmienił moje spojrzenie na życie. Mamy jedynie nadzieje, że działa to identycznie w drugą stronę. DevilPage jest najlepszą stroną związaną z Manchesterem United w Polsce. Tworzona jest przez polskich kibiców Manchesteru United, co wydaje się naturalną koleją rzeczy. To dobra informacja. że niedocenieni w codziennym życiu prowokatorzy związani z Liverpoolem są stąd usuwani.

Od sezonu 2016/2017 ponownie wznowiliśmy pisanie wspaniałej historii naszego klubu. Nie warto przegapić tych pięknych momentów przez to, iż akurat musieliśmy się denerwować, kwestionować decyzje, podważać styl gry czy krytykować piłkarzy. Szkoda momentów, naprawdę. Pamiętacie sezon 2014/2015, gdy przegraliśmy wyjazdowy mecz z Chelsea i padały tutaj stwierdzenia (cytuje): "Mourinho to majstersztyk. Pełna kontrola, jedna światowej klasy kontra z Hazardem i po temacie. Tak się wygrywa"? On tego nie stracił, co regularnie udowadnia. Problem w tym, iż widząc wygrywających rywali, nie stawiamy się na miejscu ich kibiców. Fakt jest jeden - wygrywają i są lepsi. Tak jest teraz z nami, tyle, że 'żyjemy' z Mourinho na co dzień i poznaliśmy dużo lepiej to, co oferuje. Niektórzy się zdziwili, gdyż być geniuszem w piłce można na wiele sposobów. Niemniej nadal jest czas i będzie go z pewnością sporo, aby polubić jego piłkę. A puchar Premier League, który w niedalekiej przyszłości ponownie odzyskamy, tylko to potwierdzi.

W Anglii, tak by the way, wielu ekspertów al'a plujący na 14-latki Carragher twierdziło, że Guardiola jest geniuszem robiąc z Delpha fajnego lewego obrońcę. Young jest wysoko ocenianym zawodnikiem na tej pozycji, który w sobotę zgasił Salaha podobnie jak na jesień Alli'ego. Ktoś pochwalił za to Jose? Powinniście zauważyć jedno - ludzi cieszą nasze porażki, a małe sukcesy jak w/w i wielkie jak puchary są wymagane. Dlatego w momencie, gdy idzie nam gorzej, powinniśmy być razem przeciwko reszcie, zamiast robić we własne gniazdo.

Apeluje o wsparcie! I po ćwierćfinał!
» 12 marca 2018, 19:40 #8
Batigol222: W takim razie czym był wiosenny mecz z Tottenhamem? Jeszcze brutalniejszym "Gwałtem taktycznym" tyle, że Pochetinno na Mourinho??
» 12 marca 2018, 19:56 #7
dziobko: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2018 20:34

Chyba oglądaliśmy inne mecze,W "rewanżu" padły 2 bramki z czego 1 w pierwszych minutach po prostu na "farcie" po czym Diabełki atakowały Totki cały czas do póki nie padła 2 bramka czyli samobój później drużyna spoczeła na laurach i nie atakowała, praktycznie nie dało się odrobić takiej straty na stadionie przeciwnika i gdy przeciwnik gra bardzo dobrze w defensywie, zaś mecz u nas (OT) był pod całkowitą naszą kontrolą i dominacją także zalecam sprawdzenie wcześniej czegoś zanim się coś napisze.
» 12 marca 2018, 20:34 #6
kckMU: Witaj kolego Batigol222

Nie sądzę aby można było to porównywać! Ani trener rywali ani nasz nie ma wpływu na to, że jego największy obrońca przegra główkę w 1 sekundzie meczu (i to w hipotetycznej sytuacji, która była omawiana przed meczem) a jego partner z obrony zasadzi samobója nie będąc pod ogromną presją. Tak bywa.

To już jednak daleko za nami. W ostatnim okresie zdaliśmy 3 wielkie testy, a dwa jeszcze ważniejsze mamy w tym tygodniu.
» 12 marca 2018, 20:35 #5
MadManNT: O Makelele sędziuje, będzie ciekawie ;)
» 12 marca 2018, 19:21 #4
celny: Wyczuwam 4-2-3-1
De Gea – Valencia, Bailly, Smalling, Shaw, Matić, McTominay, Pogba, Sanchez, Rashford, Lukaku
Martial w 2 polowie za Rasha.
Mecz bedzie trudny, przyda sie szybki gol dla nas moze w koncu z roznego? ;d
» 12 marca 2018, 18:52 #3
Batigol222: Sevilla ma paru wysokich zawodników, więc o bramkę z rożnego to raczej będzie trudno, chyba że w pierwszym składzie wyjdzie Fellaini;)
» 12 marca 2018, 19:53 #2
NoGiveUpUnited: Błąd w składzie United - to jest 4-2-3-1 a nie 4-3-3