Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Man Utd - Huddersfield 2:0. Sanchez otworzył konto bramkowe w Manchesterze United

» 3 lutego 2018, 17:53 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Huddersfield Town 2:0 (0:0) w 26. kolejce Premier League. Czerwone Diabły długo męczyły się z beniaminkiem, ale dzięki bramkom Romelu Lukaku i Alexisa Sancheza trzy punkty zostały na Old Trafford.
Man Utd - Huddersfield 2:0. Sanchez otworzył konto bramkowe w Manchesterze United
» Manchester United pokonał Huddersfield 2:0 w 26. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Antonio Valencia
Chris Smalling
Marcos Rojo
Luke Shaw
Nemanja Matić
Scott McTominay
Juan Mata
Jesse Lingard
Alexis Sánchez
Romelu Lukaku
Paul Pogba
Marcus Rashford
Anthony Martial

Oddano 93 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Jose Mourinho dokonał czterech zmian w wyjściowym składzie Manchesteru United. Portugalczyk posadził na ławce rezerwowych m.in. Paula Pogbę, który zanotował kiepski występ w starciu z Tottenhamem (0:2). Miejsce Francuza zajął młody Scott McTominay.

Spotkanie na Old Trafford poprzedziła przejmująca minuta ciszy. W ten sposób klub upamiętnił ofiary katastrofy monachijskiej, która miała miejsce 6 lutego 1958 roku. Zawodnicy United z tej okazji założyli także czarne opaski.

Manchester United pierwszą groźną akcję przeprowadził w 8. minucie, a konkretniej zrobił to Jesse Lingard. Anglik ruszył z piłką na bramkę rywala z własnej połowy. Podprowadził futbolówkę pod linię szesnastu metrów, uderzył jednak w środek bramki.

W kolejnych minutach Czerwone Diabły cierpliwie rozgrywały piłkę, nie przekładało się to natomiast na zagrożenie pod bramką Huddersfield. W 27. minucie publiczności na Old Trafford pokazał się Alexis Sanchez. Chilijczyk, który nie był widoczny na początku spotkania, zdecydował się na kąśliwe uderzenie zza pola karnego. Świetną interwencją w bramce popisał się jednak Jonas Loessl.

W pierwszej połowie zawodnicy Jose Mourinho nie stworzyli już sobie klarownej sytuacji podbramkowej, choć niemal cały czas byli przy piłce. W pewnym momencie procent posiadania futbolówki wynosił aż 80% na korzyść United.

Drugą połowę Czerwone Diabły chciały zacząć mocnym akcentem i znacząco podkręciły tempo. Dwukrotnie na bramkę The Terriers strzelał Sanchez, ale był blokowany. Niecelne uderzenie zanotował też Jesse Lingard.

W 55. minucie w końcu udało się przerwać strzelecką niemoc pod bramką gości. Akcję dobrym przechwytem zainicjował Matić. Serb zagrał błyskawicznie na lewą stronę do Juana Maty, ten precyzyjnie dośrodkował na siódmy metr do Romelu Lukaku, który strzałem z woleja z lewej nogi w krótki róg dał Manchesterowi United prowadzenie.

W 68. minucie Czerwone Diabły zdobyły drugą bramkę. W polu karnym sfaulowany został Alexis Sanchez. Chilijczyk sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość i otworzyć swoje konto bramkowe w Manchesterze United. Strzał Alexisa z jedenastu metrów obronił jednak Loessl. Na szczęście dla Sancheza wypuścił piłkę przed siebie i ten mógł po błyskawicznej dobitce skierować futbolówkę do siatki.

Po bramce Sancheza obraz gry nie uległ zmianie. Manchester United nadal kontrolował wydarzenia na boisku, a Huddersfield było cofnięte bardzo głęboko. W końcówce dobrą okazję na swojego drugiego gola miał Alexis. Chilijczyk zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i w efekcie został powstrzymany przez gracza Huddersfield.

Manchester United – Huddersfield Town 2:0 (0:0)
Bramki: Romelu Lukaku 55’, Alexis Sanchez 68’

Manchester United: De Gea – Valencia, Smalling, Rojo, Shaw – Matić, McTominay – Mata (Rashford 71'), Lingard (Pogba 65'), Sanchez – Lukaku (Martial 77')

Huddersfield Town: Loessl – Hadergjonaj, Schindler (Hefele 59'), Zanka, Kongolo – Smith, Van La Parra (Ince 70'), Billing (Mooy 33'), Hogg – Quaner, Depoitre


« Poprzedni news
300 występów Davida de Gei w barwach Manchesteru United
Następny news »
Statystyki: Manchester United - Huddersfield Town 2:0


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (535)


tomekwietniu: Koledzy, koleżanki... kolejna dziwna moda na dp
"A nie mówiłem..." lub "Pisałem o tym..." - nie wiem co to ma na celu - może myśl: "patrzcie jaki ze mnie ekspert"?
A mówimy o rzeczach o których każdy w miarę ogarniający kibic wiedział, że jak Chelsea będzie miała puchary, jak pojawią się uraz, czerwone kartki i może jakieś błędne decyzje to tak różowo nie będzie. Nie wiem dla mnie tu Ameryki nikt nie odkrył.
Jak to, że grając 60 min przeciwko dobrej drużynie jaką jest Watford na wyjeździe będzie ciężko o korzystny wynik, zwłaszcza, że ich gra Chelsea przez pierwsze 30 min była gorsza niż nasza w wielu spotkaniach...
Kolejna sprawa wymienili Matić na Bakayoko. Tu też w miarę ogarnięty obserwator piłki mógł powiedzieć że wymiana doświadczonego ŚPD na gościa który zagrał jeden dobry sezon w drużynie, która miała prawie najlepszy okres w swojej historii o ile nie najlepszy to nie jest dobry pomysł. Można tu też pisać, że zwycięskiego składu się nie zmienia tylko poprawia, a Conte sprzedał Maticia i Costę - główne ogniwa obok Hazarda czy Kante.
Ale co ma na celu pisać "Pisałem o tym..." "Mówiłem, że tak będzie..."? Jak ktoś jest ogarnięty to sam potrafi ocenić który user pisze mądrze, a który wali głupoty. Dla mnie takie gloryfikowanie siebie jest po prostu dziwne...
» 6 lutego 2018, 07:27 #522
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2018 07:55

Widzę żę pijesz do mnie, już Ci mówie co to ma na celu... gdy o tych oczywistościach rozmawialiśmy na początku sezonu miedzy sobą to logowali się tu fani Chelsea i robili gównoburze próbując nas pouczyć i kłócąc się o to że Conte to wielki wirtuoz a Bakayoko wciąga nosem Matica. Ile było gadania że Conte to taktyk z pasją który wciąga nosem wypalonego Mourinho tymczasem teraz gdy Conte przebudował to co zbudował Mou wychodzi jego trenerski nos... Nie było tygodnia żeby jakiś fan smerfów się tu nie logował szczególnie po tym jak ograli nas na Stamford Bridge dlatego nie widzę powodu dla którego teraz miałbym o nich nie wspomnieć. Ciekawi mnie co mają do powiedzenia.

Zastanawia mnie tylko to co napisałeś o Watfordzie. Dobra drużyna? Chłopie oni nie wygrali od 26.12 meczu w lidze i od tamtego czasu tylko 2x zremisowali, reszta to porażki. W dodatku z Chelsea nie wygrali od dawien dawna o czym mówił komentator podczas meczu. Wszystkie argumenty były w tym meczu po stronie Chelsea więc jakoś nie kupuje Twojego usprawiedliwienia tym że Watford to dobra drużyna.
» 6 lutego 2018, 07:47 #521
tomekwietniu: Ale nam kibicom United nie musisz tego mówić. My o tym wiemy, chyba że o czymś nie wiem i to jest storna Chelsea...
W kwestii Watfordu mieli gorszy okres to fakt, ale jak sam komentator powiedział a na którego się powołujesz mieli tak dobrą zdobycz punktową że nie wygrywając tyle spadli tylko o 3 pozycji, to się znikąd nie wzięło. Pamietam jak my tam jechaliśmy to wielu nie było takich pewienych że zwyciężymy. Ich gorszy okres wynikał z tego że Silva myślał o Evertonie, a jak to się skończyło wiemy. To raz...
Dwa przeczytałeś tylko słowo dobra i na nim oparłeś wszystko porównując do ostatnich osiągnięć. A nie wziąłeś pod uwagę najważniejszej rzeczy którą ująłem w pierwszym zdaniu tego akapitu. Jak grasz 2/3 meczu w 10 to zazwyczaj się to źle kończy. Argument na rzecz Watfordu był nawet taki że przez pierwsze 30 min Chelsea nie istaniała.
» 6 lutego 2018, 09:53 #520
walentos: Devilpage dawno przestało być stroną na której aktywnie udzielaja się tylko kibice United. Jeśli chodzi o kluby Premier League to spotkasz tu fanów wszystkich topowych ekip. Nie mówię że to źle bo chętnie z każdym pogadam ale powinni mieć na uwadze że są tu gośćmi i wszelkie komentarze wywyższające inne kluby nad United nie będą tu pozytywnie odbierane.

To że Watford spadł tylko o 3 pozycje wynika bardziej z dyspozycji innych ekip. Watford od meczu z nami 28.11 do 31.01 zdobył 6 punktów na 36 możliwych do zdobycia. Daleko temu do tego żeby nazywać to dobrą zdobyczą.

Na obronę Chelsea mozna jedynie powiedzieć że niezależnie od kartki , karnego i innych okoliczności Watford jest dla nich w tym sezonie niewygodnym rywalem i było to widać już w pierwszym meczu. Szerszenie wyglądały lepiej na Stamford Bridge , potrafili odrobić 1 bramkową stratę i objąć prowadzenie które utrzymali do 70 minuty mając mnóstwo szans na podniesienie wyniku i zabicie meczu. Niestety Richarlison był tego dnia bardzo nieskuteczny i zemściło się to w samej końcówce gdzie Chelsea objęła prowadzenie w 86 a w 94 dobiła rywala. Fakty są jednak takie że mimo wyniku żaden z fanów Chelsea nie powie że to było łatwe spotkanie.

Ten argument jednak gaśnie jeśli wziąć pod uwagę to że wtedy Watford był w gazie bo potrafili oklepać Arsenal i zagrać otwarte karty z Liverpoolem remisując 3:3. Przed meczem z Chelsea nie można było tego o nich powiedzieć bo nawet taki Richarlison który do meczu z nami był ich motorem napędowym, strzelał i asystował na zawołanie po meczu z nami zgasł i od tamtej pory zanotował 1 asystę w 12 meczach.
» 6 lutego 2018, 10:27 #519
tomekwietniu: walentos wiem, że od dawna interesujesz się PL i ją oglądasz tym bardziej dziwi mnie fakt, że nie bierzesz pod uwagę, że taki Watford może pokonać Chelsea. Inną kwestią jest że uderzałem też do komentarzy, które nie były przed meczem, ale w jego trakcie. I to nawet w momencie kiedy czerwień dawno została pokazana.
A teksty na zasadzie: 'pisałem już o tym' skierowane do kibiców innych drużyn to trochę stawianie się z nimi w jednym szeregu. A mam o Tobie lepszą opinię niż o wielu tutaj komentujących, także po co się do niż zniżać i odbijać piłeczkę?
Pozdro i szacun ;)
» 6 lutego 2018, 11:37 #518
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2018 11:59

Wiadomo że w tej lidze każdy może ograć każdego ale biorąc pod uwagę to, że Watford nie ograł Chelsea od 1999 oraz to że ostatnie 2 miesiące byli w dołku jeśli chodzi o formę to ten mecz zapowiadał się dla ekipy Conte spacerkiem i powrotem na zwycięskie tory po kompromitacji z Bournemouth. Co do Twojej opinii to miło to to czytać ale nawet ja lubię wbić czasem szpilę a że jestem przy okazji pamiętliwy to robię to bardzo precyzyjnie. Niestety nie ma ideałów i chociaż staram się trzymać poziom to czasem rączki swędzą żeby komuś dociąć zwłaszcza komuś kto wchodzi tu jako kibic innej ekipy i się wykłóca. Wiem że to też przeczytał :)
» 6 lutego 2018, 11:57 #517
sirtomas: teraz tylko pyknąć sroki i i dać odpocząć przed LM, niech rezerwy się pomęczą w pucharze..
» 6 lutego 2018, 06:59 #516
walentos: Coś fanów Chelsea nie widać, zawsze aktywni i maja dużo do powiedzenia a teraz cisza ? Głupio przyznać racje ze Conte to amator a Bakayoko mający zastąpić Matica to nieporozumienie ? Pisałem o tym już pare miesięcy temu ze to nie są osoby na miarę Chelsea.
» 6 lutego 2018, 05:59 #515
DjTED: Mourinho wykończył Conte. To są te mind games. Od kiedy zaczął przepychankę z Mou to Chelsea leci na łeb na szyję. Fergie w ten sposób wygrywał ligę. Najlepsze było hasło Fergiego, że Arsenal ma już tytuł w kieszeni. Po tym w jakiś cudowny sposób Arsenal zaczął gubić punkty i skończyliśmy z mistrzem. Dlatego jak Mou mówi, że nikt nie powstrzyma City to też jest jakaś taktyka, a nie poddawanie się. Pamiętajcie, że ten koleś potrafi w te gierki. Ja cały czas wierzę, a nawet jak się nie uda to trudno. Strata jest olbrzymia bo to jest 5! meczy (liczmy 4 o ile z nimi jakimś cudem wydrapiemy) , ale na dzień dzisiejszy tylko my mamy cień szansy.
» 6 lutego 2018, 05:15 #514
querk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2018 03:11

Mnie taka wysoka porażka cfc nie cieszy, można nie lubić stylu bycia Conte, ale pokazał już że potrafi wyciągać wnioski z porażek, sam też zapowiedział zmiany. Wolałbym żeby to było 1:0 albo 1:1 niż taki pogrom.
» 6 lutego 2018, 03:10 #513
DjTED: A mnie cieszy. Każda porażka sztucznych klubików mnie cieszy, a jak go zwolnią to otwieram szampana. Nie mam żadnego szacunku do niego , do ruska i do klubu bez historii z damską nazwą. Zwolnienie pana C. tylko umocni mnie w przekonaniu, że za kasę bogatego sponsora nie da rady zbudować maszyny na lata...
» 6 lutego 2018, 05:19 #512
GGMU1991: Na dodatek my jako jedyni nie straciliśmy bramki w tej kolejce co tylko udowadnia,kto ma najlepszą defensywe:)
» 6 lutego 2018, 00:10 #511
Matejko: Nie pamiętam takiej kolejki żeby na 20 drużyn tylko jedna zachowała czyste konto. Ciekaw jestem czy 19 drużyn strzelających przynajmniej jedna bramkę w kolejce to nie jest jakiś rekord.
» 6 lutego 2018, 00:15 #510
RedsFan: Mega koleja z zaskakujacymi wynikami.
» 5 lutego 2018, 23:51 #509
Gallacher: watford 4-1 Chealsea,Conte Ciao.
» 5 lutego 2018, 23:29 #508
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 23:22

jesli chodzi o Chelsea to poza tym ze sezon temu:
- nie grali w Europie
- nie mieli praktycznie zadnych kontuzji
- szybko odpadli z krajowych pucharow i mogli skupic sie na lidze
to jesczze cos: nie pamietam nawet jednego meczu w ktorym stracuili punkty przez bledy sedziego - czyli cos co sie zdarza wszystkim. Co wiecej, pamietam ze zdobywali punkty po bledach sedziego (chocby te slynne karne w 95 minucie)
» 5 lutego 2018, 23:22 #507
GGMU1991: Przeczuwałem ,ze szerszenie wygrają meczyk:)
» 5 lutego 2018, 23:22 #506
RedRevolta: Wszystkie drużyny z top5 straciły punkty, my nie! cuda się zdarzają! :O
» 5 lutego 2018, 23:20 #505
Luke88: Piękna kolejka :)
» 5 lutego 2018, 23:17 #504
man1717: Ja tam lubie Jose. To co robią Klopy, Conty i Zidany to epilepsji można dostać. I pewnie Pep też zesra się w lidze mistrzów bo za ciekawie to w City też nie wygląda. Love Jose.
» 5 lutego 2018, 23:11 #503
man1717: Wengery też ładnie lecą a propo
» 5 lutego 2018, 23:12 #502
man1717: W sensie beka jak zawsze Four2you xd
» 5 lutego 2018, 23:14 #501
United45: Akurat do Kloppa mam duży szacunek i chętnie bym go widział u nas
» 5 lutego 2018, 23:15 #500
ferdas: @United45, daj spokój... Klopp? Serio? Za te jego irytujące zachowania przy linii i bijące hipokryzją wypowiedzi?
» 5 lutego 2018, 23:20 #499
DjTED: Jak to ktoś napisał, Klopp się tuli do wszystkich od kibiców po chłopców od podawania piłek i tylko na razie to robi w Liverpoolu bo wyników ni ma
» 5 lutego 2018, 23:22 #498
United45: Świat Futbolu jest przepełniony hipokryzją, jakoś nauczyłem się z tym żyć. Co do jego zachowań przy linii to żadne inne lepsze słowo nie przychodzi mi do głowy tylko: Pasja.
» 5 lutego 2018, 23:23 #497
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 23:27

Klopp i tak dobrze sobie poczynia w Liverpoolu majac taka kadre :) toc tam prawie wszyscy to sredniaki nie oszukujmy sie ... Najlepsi zawodnicy zawsze z tamtad odchodzza a byli to Suarez czy Coutinho . Pomoc maja pelna sredniakow : Emre Can , Hendersony , Wajnaldumy obrona to jeden solidny grajek i to solidny tylko i nic wiecej : Van Djik ! Na bramce nie maja rowniez bramkarza na wysokim poziomie podejrzewam ze nawet sa gorsi od naszego Romero . W ataku jest tylko Salah ktory teraz bedzie ciagnal te klocki i sie wyroznial po odejsciu Coutinho .... Firmino i Mane? to zadni wirtuozi :) zwykle sredniaki
» 5 lutego 2018, 23:25 #496
Maciekk2021: " Podejrzewam że nawet są gorsi od naszego Romero " ??
Romero wciąga te dwa ręczniki nosem , dziwi mnie że oni nie chcą go u sb , z powodzeniem smigalby na bramie w 1 składzie
» 6 lutego 2018, 00:10 #495
Angelika1987: Smalling,Lindelof, fellaini, Herrera, rashford, to też wszystko na obecną chwilę średniaki. Pogba w obecnej formie też.
» 6 lutego 2018, 06:37 #494
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2018 11:31

Angelika na ten moment Rashford > Firmino i to bez zastanowienia i druga sprawa jest taka ze Rashford sie moze bardziej rozwinac bo jeszcze jest mlody i spokojnie jest lepszym juz teraz napastnikiem niz Firmino .Jesli chodzi o Smallinga to w tym momencie nakrywa czapka wszystkich obroncow Liverpoolu moze procz Van Djika i wcale nie twierdze ze jest gorszy od niego moze nawet na tym samym poziomie i ma takie same walory obronne . Lindelof to narazie zmiennik na ławke do rotacji wiec nie ma co porownywac jeszcze ale czy jest gorszy niz Lovren ? A Fellaini i Herrera czy sa gorsi od Hendersona czy Cana ? Gdyby ten 1 nie odnosil tylu kontuzji a ten drugi dostawal wiecej szans jak w zeszlym sezonie to wydaje mi sie ze grali duzo lepiej :) mimo wszystko to masz racje to sa sredniaki i ja nie powiedzialem ze mamy w skladzie wszystkich World Classow ale kadrowo napewno lepiej wygladamy na kazdej formacji i to bezwzglednie . Pogba, Sanchez, Lukaku , Martial ,Bailly, DDG , Shaw, Valencia to sa zawodnicy wyzej niz solidni i niektorzy sa jeszcze modzi i moga sie bardziej rozwinac :) i do tego dodac nasz duza i wszechstronna ławke na ktorych tez niebrakuje dobrych zawodnikow / zmiennikow do rotacji a popatrz sobie na ławce czasem co ma Liverpool i kto ma ratowac wynik zeby mogl wejsc i cokolwiek zrobic by rozruszac ich gre ?
» 6 lutego 2018, 11:30 #493
kckMU: zapodaj.net/fa720e6db2055.jpg.html

Myślicie, że pan Clown... przepraszam, pan Conte ma już zabukowany bilet do Włoch na początek marca?
» 5 lutego 2018, 23:10 #492
Wave: Tesknic chyba za nim nie bedziemy :d
» 5 lutego 2018, 23:11 #491
DjTED: Tam jeszcze rewanżu z Barceloną brak... Tak to jest jak się gra w LM
» 5 lutego 2018, 23:12 #490
DjTED: Ej oni grają z Barceloną :D To tam chyba te dzieciaki z warszawskiej szkółki Barcy wyjdą na ten mecz dać wciry smerfom :D
» 5 lutego 2018, 23:07 #489
United45: Zastanawiam się co ma do powiedzenia osoba która jakiś czas temu powiedziała- Premier League staje się coraz mniej wyrównana tutaj drużyny z TOP 6 deklasują pozostałych rywali.
» 5 lutego 2018, 23:05 #488
walentos: Wyobraźcie sobie minę Mourinho po obejrzeniu tego meczu :)
» 5 lutego 2018, 23:03 #487
» 5 lutego 2018, 23:08 #486
Jake: Większość osób tutaj narzeka na formę United a jak popatrzymy na pięć ostatnich kolejek w lidze angielskiej to kto zdobył najwięcej punktów?

Tak, United a za nami Bournemouth!
» 5 lutego 2018, 23:01 #485
robertbham: Małpa tak skakała na gumie że ta wreszcie pękła. Ładnie z nimi pojechali.
» 5 lutego 2018, 23:00 #484
JkaPumbaTkiShab: Oby tylko Roman nie zwolnił Conte przed meczem z nami, ale to by była piękna historia United-Chelsea 3-0 i Conte out.
» 5 lutego 2018, 23:00 #483
Igor2011: Conte już jest wyj...... Stracili 7 bramek w 2 meczach. Dramat. Romek się WKU.... Na bank
» 5 lutego 2018, 22:59 #482
United45: Ciekawe jak teraz czuje się Giroud który po przeprowadzce do Chelsea mówił że głównym powodem przejścia właśnie do niebieskiej części Londynu była osoba Antonio Conte :D
» 5 lutego 2018, 23:01 #481
Jasnowidz: Świetny mecz Watford.
Deulofeu prze kozak.
2miejsce w tabeli, na spokojnie póki co.
» 5 lutego 2018, 22:59 #480
Wave: Ale tam sie za nami scisk robi w tabeli
» 5 lutego 2018, 22:59 #479
SiYamabushi: Conte zdobył mistrzostwo nie grając w pucharach europejskich, bujał sie na kregoslupie zbudowanym przez Jose, zmienil ustawienie i wypalilo, ale zaczeli pozbywac sie glownych graczy Jose jak Terry Matic Costa, odejdzie Courtois Hazard i po Chelsea.
» 5 lutego 2018, 22:59 #478
UniteDKanzaS: +5, +6, +7, +11 :)
» 5 lutego 2018, 22:57 #477
braku: -13...
» 5 lutego 2018, 22:58 #476
UniteDKanzaS: Musimy być pierwsi z ostatnich. Słuchaj się trenera!
» 5 lutego 2018, 22:59 #475
walentos: Ten sezon brutalnie weryfikuje Conte. W ubiegłym mu się udało. Nie grał w Europie , ominęły go kontuzje i wszystko mu się ułożyło. Ten sezon dopiero pokazuje mu prawdziwe premier league. Od dawna mówiłem ze to marny trener tak samo jak Bakayoko może buty Maticowi czyścić. Mou wiedział co robi tym transferem.
» 5 lutego 2018, 22:56 #474
Wave: Conte ma pretensje do zarzadu, ze nie dostaje zawodnikow jakich chce, takze sa 2 strony medalu
Bo sklocic sie z Costa i puscic Matica to tez majstersztyk
» 5 lutego 2018, 23:01 #473
Angelika1987: Pamiętasz ile było hejtu na Maticia po meczu z kogutami? Matic jest bez formy, bakayoko też to cien zawodnika.
» 6 lutego 2018, 06:48 #472
walentos: Tylko że Matic nawet bez formy nie popełnia niewiadomo jakich błędów. Może jest mniej aktywny ale zawsze daje coś drużynie. Do Serba można mieć pretensje że nie pokrył, ktoś mu uciekł albo źle wyprowadził piłkę ale do tej pory nie przypominam sobie sytuacji w której obwialibyśmy Nemanje o utratę bramki lub osłabienie zespołu czerwoną kartką.
» 6 lutego 2018, 08:08 #471
ferdas: Wisienka na torcie wspaniałej dla nas kolejki Premier League. Takie chelsea chce się oglądać zawsze :)
» 5 lutego 2018, 22:55 #470
DjTED: Nie wyobrażam sobie byśmy od kogoś dostali 4 bramki... no way , a od Watfordu to z 50 lat tyle nie dostaniemy :D
» 5 lutego 2018, 22:53 #469
Hoodys: 4 bramki dostaliśmy właśnie od Chelsea. Krótką pamięć ?
» 5 lutego 2018, 22:55 #468
Matejko: No hoodys tyłek musi piec.
» 5 lutego 2018, 22:56 #467
walentos: I od tamtego meczu minął ponad rok i nie daliśmy się tak drugi raz oklepać.
» 5 lutego 2018, 22:57 #466
DjTED: Tak pamiętam, drużyna po destruktorze ledwo przejęta przez Żoze przegrała właśnie z drużyną zbudowaną przez Żoze
» 5 lutego 2018, 22:58 #465
United45: Jeszcze dostać 4 bramki od drużyny TOP 4 mimo że boli to można przeboleć, ale dostać 7 bramek w dwóch meczach z Watfordem i Bournemouth to jest skandal jaki United nie przytrafi się nigdy. U Chelsea strach się bać, na radarze West Brom...
» 5 lutego 2018, 23:04 #464
Batigol222: walentos

Z Tottenhamen niewiele brakowało, aż się Mourinho przestraszył i zaczął wprowadzać defensywnych piłkarzy na boisko. Z City w tym sezonie też mogło się skończyć z czterema bramkami na koncie: na samym początku zmarnowali Jezus i Sterling zmarnowali dwie setki, a na sam koniec sam Bernardo Silva miał chyba dwie 200% sytuację, więc nie ma się czym podniecać.
» 6 lutego 2018, 00:28 #463
Batigol222: DjTED:

Ta drużyna "budowana przez Żoze", która zajęła chyba 8 miejsce w poprzedzającym sezonie z tą drużyną "przejętą przez Żoze po Destruktorze", która zajęła miejsce 5 przegrywając z drużyną z miejsca 4 tylko bilansem bramkowym? Logika level: Koriwn-Mikke.
» 6 lutego 2018, 00:31 #462
DjTED: Batigol222: Ale jeszcze poprzedzając tamten sezon chelsea to Mou zdobył z nimi mistrza... Później skład nie stracił umiejętności tylko grali w perfidny sposób na zwolnienie Mou. Ta logika nie jest taka zła. Chelsea to drużyna budowana latami , oni co roku powinni mistrza zbierać... Na szczęście tak nie jest
» 6 lutego 2018, 00:56 #461
walentos: Batigol a gdzie Twoja logika? Oba mecze czy to z City czy z Tottkami przegraliśmy po błędach w obronie i zbiegach okoliczności gdy piłka spadała po rykoszecie pod nogi rywala stojącego 3-4 metry od bramki a Ty tu gadasz o jakimś pogromie. W obu meczach to rywal miał więcej szczęścia niż my. Z City należał nam się ewidentny karny a z tottkami wbiliśmy piłkę do własnej bramki. Żadna z ekip nie potrafiła strzelić nam gola po jakiejś pięknej akcji za to my w obu meczach tez swoje szanse mieliśmy wiec jeśli wspominasz o jakichkolwiek setkach rywali to wypadałoby robić to sprawiedliwie dla obu drużyn logiku od siedmiu boleści...
» 6 lutego 2018, 05:51 #460
jassaj: Swoją drogą, bilans 1:7 w "dwumeczu" z 9 i 11 drużyną- szanuje, to już jakiś "wyczyn" jest
» 5 lutego 2018, 22:53 #459
DjTED: DjTED: Zajadą ich zobaczycie. 3:0 będzie. W PL strata jednego zawodnika to jest masakra. O ile pamiętam to w 1 meczu Chelsea też w 10 przegrała. MC by nie odczuł straty (jako jedyna drużyna)
Âť 5 lutego 2018, 22:21
» 5 lutego 2018, 22:49 #458
DjTED: 4:1 = 3:0
» 5 lutego 2018, 22:50 #457
SiYamabushi: Conte zwolniony he
» 5 lutego 2018, 22:49 #456
kondzik: Nie teraz :)
» 5 lutego 2018, 22:49 #455
makufc: 444444
» 5 lutego 2018, 22:49 #454
Bylak: Czy tylko mi Carillo przypomnia Alexa Huntera?
» 5 lutego 2018, 22:48 #453
jassaj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 22:48

Jeszcze jeden i jeszcze raz :D
Właśnie miałem pisać, że nie mogę się nadziwić jak obrona Chelsea dała się tak ośmieszyć prostym zagraniem na "ścianę", gdzie 2 ziomków załatwiło ilu? 4-5 obrońców w pobliżu a tu już kolejna sytuacja i już Watford 3 pkt nie odda
Swoją drogą, przesądny nie jestem ale zawodnik Barcelony dobija ich w "przeddzień" rywalizacji z Katalończykami- no dobra wróżba to to nie jest
» 5 lutego 2018, 22:47 #452
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 22:50

Obrona Chelsea to jedna wielka kompromitacja. To cud że Watford tylko 3 bramki strzelił, ale przez pewien okres w meczu byli równie nieporadni w ataku co CFC w obronie przez cały mecz.
» 5 lutego 2018, 22:48 #451
jassaj: Stop, stop it's already dead.... :D
» 5 lutego 2018, 22:50 #450
DjTED: No Panowie o bramkę się pomyliłem
» 5 lutego 2018, 22:46 #449
makufc: 33333333 :)
» 5 lutego 2018, 22:45 #448
DjTED: Rudzki płacze....
» 5 lutego 2018, 22:42 #447
ferdas: Watford się doigrał, partaczyli kolejne okazje no i mamy remis.
» 5 lutego 2018, 22:42 #446
jassaj: Chyba jednak nie jest tak źle :D
» 5 lutego 2018, 22:42 #445
ferdas: No elegancko 2:1 :)
» 5 lutego 2018, 22:44 #444
DjTED: De Gea by to nosem wyciąâ™Śgnął..
» 5 lutego 2018, 22:40 #443
wedel242: Kurczę 12 kolejek do końca to może być już za poźno, bo city odczuwa powoli braki kadrowe+ kontuzje
» 5 lutego 2018, 22:39 #442
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 22:22

Oglądając ten mecz Watford-Chelsea mam wrażenie że są to pokazy parodystów...

Giroud wchodzi.
» 5 lutego 2018, 22:21 #441
jassaj: Jak tak dalej pójdzie to się okaże, że Giroud zamienił Arsenal na Arsenal :/
» 5 lutego 2018, 22:30 #440
DjTED: Zajadą ich zobaczycie. 3:0 będzie. W PL strata jednego zawodnika to jest masakra. O ile pamiętam to w 1 meczu Chelsea też w 10 przegrała. MC by nie odczuł straty (jako jedyna drużyna)
» 5 lutego 2018, 22:21 #439
Luke88: W następnej kolejce Lisy mogą dać City mocny odpór i nie przegrać. My Newcastle raczej pykniemy. To wtedy, ten no, wracamy do gry :D
» 5 lutego 2018, 21:48 #438
Batigol222: Ta, bo 10 pkt straty do lidera na 11 kolejek przed końcem i z perspektywą wyjazdowego meczu z liderem to faktycznie jest "powrót do gry". Podstaw to sobie pod jakąś inną ligę i inne drużyny i zobacz, jak śmiesznie to brzmi.
» 6 lutego 2018, 00:34 #437
BajtiMU: Po przyjściu Alexisa liczę na to,że zaczniemy strzelać bramki z stałych fragmentów gry.To jest aż nieprawdopodobne aby mając takich wysokich,silnych fizycznie zawodników żebyśmy nie zdobywali bramek z stałych fragmentów.Problem głównie chyba leżał w jakości dośrodkowywaniu piłek w pole karne,może lepiej będzie to wyglądać kiedy będzie to robił Sanchez,zobaczymy.
» 5 lutego 2018, 21:48 #436
DjTED: Wszyscy pogubią punkty Tylko my i Arsenal do przodu
» 5 lutego 2018, 21:46 #435
tragikomixpl: tak ale zapomniałeś że przed nami jeszcze szlagiery do rozegrania ;) widzisz nas z LFC? albo z City dzisiaj?
» 5 lutego 2018, 21:55 #434
DjTED: U siebie pewnie. U siebie to i widzę nas z każdą drużyną na świecie
» 5 lutego 2018, 21:56 #433
tragikomixpl: no dobra czekamy zatem! tylko, żeby muru tynku nie było.
» 5 lutego 2018, 21:58 #432
sisinho: Moze byc muru tynk i mam to gdzies, byle 3 pkt były.
» 5 lutego 2018, 22:39 #431
Batigol222: DjTED

Na razie to mityczne "u siebie" to szczęśliwe zwycięstwo z Tottenhamem i porażką z City w takim stylu, że kibice na OT wychodzili ze stadionu na kilka minut przez zakończeniem meczu....
» 6 lutego 2018, 00:36 #430
DjTED: Batigol222: mecz z Totkami calkowicie pod kontrolą, a w meczu z City 2 asysty lukaku. Zasłużyli nie powiem, ale to jest kwestia dnia. Dzisiejsze City też traci punkty. Dostaniemy bardzo ofensywną drużynę w LM i to nas widziałbym w roli faworytów. Jak to mówią, że z gów.. bata nie ukręcisz... Mou właśnie potrafi z niczego wygrać ligę mistrzów. Kiedy ją wygrywał to zadna jego drużyna nie była faworytem.
» 6 lutego 2018, 06:14 #429
Wave: Kolejka szykuje sie calkiem udana
» 5 lutego 2018, 21:46 #428
DjTED: Kto dostał czerwo i za co? Dopiero właczyłem. Karnego dla mnie nie było
» 5 lutego 2018, 21:45 #427
ferdas: Bakayoko dwie żółte, dla nich to raczej wzmocnienie bo oficjalnie stał się Cleverleyem Chelsea.
» 5 lutego 2018, 21:46 #426
DjTED: A uczciwe te kartki? ferdas?
» 5 lutego 2018, 21:47 #425
ferdas: Według mnie tak, ale gdyby sędzia ich nie dał to nie byłoby większych kontrowersji.
» 5 lutego 2018, 21:49 #424
wrobel1992: Jak zawsze ile osób tle wersji, bo dla mnie karny ewidentny:)
» 5 lutego 2018, 21:51 #423
DjTED: Ręce cofał ostro , a napastnik ciągnął nogi już po ziemi. Barkiem lekko zachaczył. Tak pół na pół. Myślę że większość by nie gwizdnęła
» 5 lutego 2018, 21:55 #422
jassaj: zawodnik Watfordu w zmyślny sposób wykorzystał to, że Kurtuła jedzie mu prosto w nogi, nie zasymulował, ale dołożył sporo od siebie w tej sytuacji moim zdaniem. Gdyby udawał, że mu nogi urwało były przypał a tak zakwalifikowałbym to jako boiskowy cfany chwyt, sędzia się wybroni, różnie można było to czytać
» 5 lutego 2018, 22:07 #421
NoGiveUpUnited: Co tam somsiedzie, dobry ten Bakayoko? Ja tam wole mieć kontrole na środkiem pola
» 5 lutego 2018, 21:45 #420
SiYamabushi: Opublikowano przez CIES Football Observatory kwoty w euro.
» 5 lutego 2018, 21:44 #419
jassaj: Ktoś tu zamawiał prowadzenie Watfordu ?
Bo właśnie gotowe do odbioru :D
» 5 lutego 2018, 21:44 #418
NoGiveUpUnited: Chelsea
» 5 lutego 2018, 21:43 #417
SiYamabushi: Ostatnie dwa okienka transferowe, wydane kwoty: mln €

PSG: lato 418 / zima 0 = 418
Barcelona: lato 241 / zima 173 = 414
City: lato 281 / zima 74 = 355
Chelsea: lato 236 / zima 65 = 301
Milan: lato 250 / zima 0 = 250
Everton: lato 173 / zima 54 = 227
MAN UTD: LATO 197 / ZIMA 0 = 197
Liverpool: lato 104 / zima 85 = 189
Juventus: lato 165 / zima 0 = 165
Tottenham: lato 101 / zima 32 = 133
» 5 lutego 2018, 21:36 #416
jassaj: UNITED PSUJE RYNEK !!111!
:D
» 5 lutego 2018, 21:38 #415
Wave: Niezle podsumowanie :)
» 5 lutego 2018, 21:41 #414
abecadlo: A ja się z tym akurat bardzo nie zgodzę, bo w tym Twoim zestawieniu nie wziąłeś pod uwagę jednej bardzo ważnej rzeczy, czyli transferów w drugą stronę czyli sprzedaży zawodników. Sens ma tylko i wyłącznie bilans transferowy. I tak:

City: lato/zima = 220 mln
Milan: lato/zima = 159 mln
MAN UTD: lato/zima = 152 mln
PSG lato/zima = 144 mln
Barcelona lato/zima = 91 mln
Everton lato/zima = 76 mln
Chelsea: lato/zima = 57 mln
Tottenham lato/zima = 19 mln
Juventus lato/zima = 10 mln
Liverpool lato/zima = 600 tyś (!)

Jak widać - jesteśmy w TOP 3. Tyle.
» 5 lutego 2018, 22:08 #413
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 22:21

Abecadlo bilans nie ma najmniejszego sensu. Liczy się to za ile zespół się wzmocnił a nie to za ile oddał niepotrzebnych grajków. Co z tego ze Liverpool ma bilans 600 tys skoro oddał swoją największa gwiazdę i nikim jej nie zastapił. Ta gadka o bilansie to takie tłumaczenie słabych ekip które nie potrafią zatrzymać swoich zawodników. My pozbywamy się niepotrzebnych zawodników wiec nigdy nie będziemy sprzedawać po dobrej cenie. To ze bilans mamy top 3 nie oznacza ze dużo wydajemy, oznacza ze się wzmacniamy zamiast stać w miejscu jak Liverpool i Tottenham
» 5 lutego 2018, 22:19 #412
Batigol222: Ta, bo Neymar albo Coutinho to "niepotrzebni grajkowie". Po prostu, w obecnym United nie ma żadnego piłkarza(może poza bramkarzem), za którego inny klub byłby w stanie wyłożyć 150, albo nawet 100 milionów euro. Barcelona przez kilka miesięcy stająca na rzęsach, żeby pozyskać Martiala/Lukaku/Matę/Lingarda? Bez jaj. Sam ranking wydatków na transfery nic nie mówi: skoro taki Everton w przeciągu kilku miesięcy stracił de facto połowę zespołu, to trudno, żeby nie wydali większej kasy na transfery. To samo tyczy się Liverpoolu, który pewnie już latem wiedział, że prędzej czy później będą musieli oddać Coutinho oraz Tottenhamu, z którego City wyjęło Walkera. Jeśli się spojrzy na obecną kadrę United, to tutaj raczej nie ma za dużo łakomych kąsków: bramkarz, poza tym tacy sobie stoperzy plus podatny na kontuzje Baily, stary Valencia, starzejący się Matic, Pogba, za którego dzisiaj raczej już nikt nie zapłaciłby tych 100 milionów i to chyba wszystko, plus może jeszcze Sanchez, który ma już prawie 30 na karku. Poza wymienionymi piłkarzami, którzy z różnych względów są nieatrakcyjni transferowo(kontuzjogenni, za starzy lub przecenieni) w obecnym United nie ma nikogo, kim mógłby się zainteresować jakiś Bayern, PSG, Real czy inna Barcelona. Stąd rezultat w postaci braku transferów z United do największych klubów. Martial to nie Hazard, Lingard to nie Coutinho a Lukaku to nie Kane i tyle w temacie "nie oddawania swoich piłkarzy innym klubom".
» 6 lutego 2018, 00:51 #411
walentos: Głupoty gadasz.
1. De Gea
2. Pogba
3. Lukaku
4. Martial
5. Sanchez

Za każdego minimum 100 możemy brać przy obecnych cenach.
» 6 lutego 2018, 05:40 #410
Angelika1987: Za Sancheza nikt 100 mln nie da. 30 prawie na karku. Za bramkarza też nie.Lukaku bez formy.
» 6 lutego 2018, 07:06 #409
ferdas: Ale elektryczny i beznadziejny początek defensywy Chelsea... Jak dzieci we mgle grają ich obrońcy jak narazie, mam nadzieję że Szerszenie to wykorzystają.
» 5 lutego 2018, 21:07 #408
Luke88: Złożyłeś już dziś życzenia naszej legendzie na 33 urodziny? :)
» 5 lutego 2018, 21:08 #407
ferdas: Hehe, niestety nie mogłem bo mnie zablokował :)
» 5 lutego 2018, 21:10 #406
Luke88: Ciekawe czemu.
» 5 lutego 2018, 21:15 #405
ferdas: Trochę prawdy mu napisałem.
» 5 lutego 2018, 21:16 #404
GGMU1991: szerszenie dziś ukąszą Smerfy:)
» 5 lutego 2018, 20:33 #403
mateo444: Ciekawe czy Watford ugra dziś jakieś punkty ze Smerfami, Oby :D
» 5 lutego 2018, 20:02 #402
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 18:38

Nie wiem czy sie cieszyc ze United daje rade co prawda jest 2 w tabeli ale biorac czasy Moyesa i vanGaala druzyna poczynila progress chociaz gra nie jest porywajaca czasami wprost irytujaca ale ciulamy punkty prawdziwym testem bedą nadchodzace mecze z Sevilla ,Chelsea i Liv. Oby byly udane tego zycze United i sobie:)
» 5 lutego 2018, 18:37 #401
levybike: Styl trochę toporny to fakt, trochę za bardzo. Czasami widać brak schematów i koncepcji, piłkarze kopią bez ładu i składu. Zastanawiam się, gdzie leży problem.
» 5 lutego 2018, 19:10 #400
Bylak: Jak dla mnie Jonathan Moss i Harry kejn po tym meczu powinni dostać zawieszenie, żenada
» 5 lutego 2018, 18:11 #399
walentos: Niekoniecznie Moss... tu zawinił liniowy. Moss ma prawo nie widzieć spalonego dlatego gwizdnął pierwszego karnego, przy drugim puścił grę i też zmienił decyzje po reakcji liniowego...
» 5 lutego 2018, 18:59 #398
Barbaryan: Jak sądzicie, kto wygra LM w tym sezonie
» 5 lutego 2018, 17:28 #397
NoGiveUpUnited: polska
» 5 lutego 2018, 17:56 #396
Cavron: Nie byłbym kibicem United gdybym na nas nie stawiał ;)
» 5 lutego 2018, 18:03 #395
GGMU1991: Wiadomo Manchester United
» 5 lutego 2018, 18:08 #394
DelPiero: Prawdopodobnie Barca. No chyba ze Messi lub Suarez wypadna na dluzej z gry
» 5 lutego 2018, 18:35 #393
walentos: Moich trzech faworytów United Barca i PSG. Juve pokazuje od lat że grą defensywną można zajść daleko i to samo udowodni w tej edycji Mourinho, oby tylko wrócił Bailly.
» 5 lutego 2018, 19:03 #392
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 19:35

Serce mówi mi że United, a rozum że Barca.
» 5 lutego 2018, 19:34 #391
BajtiMU: Ja bym nie skreślał Realu Madryt.Może nie tyle,że wygra ale może znalezc się w półfinale.Nie kibicuje im ale myślę,że pokona PSG.LM to jednak inne rozgrywki niż liga a LM wygra oczywiście Manchester United!
» 5 lutego 2018, 21:00 #390
ferdas: Masz racje Bajti, real może posmarować i znowu wykupić awans dalej.
» 5 lutego 2018, 21:02 #389
wedel242: Barcelona nie przejdzie nawet cwelsi róbcie screeny haha
» 5 lutego 2018, 22:20 #388
ferdas: A widzisz jak gra chelsea od jakiegoś czasu? Dzisiejszy mecz tylko podsumowuje ich żenującą formę. Barca zaora ich jak dzieci, tylko cud uratuje niebieskich.
» 5 lutego 2018, 22:39 #387
retibra: realmadryt.net/aktualnosci/30190/zidane_-_jestem-po-prostu-zdegustowany_.html
obczajcie komenatrz jednego z userów, , czy to on ?!?!?
» 5 lutego 2018, 12:23 #386
luki1852: Końcówka wrobelinho komentarza nie pozostawia złudzeń - strachu :D
Widzę że poszerza swoją działalność trollingu poza PL. I dobrze, im więcej mądruje na stronie Realu Lfc czy Kanonierów tym mniejsza szansa na jego powrót tutaj ;)
» 5 lutego 2018, 12:59 #385
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 13:07

Tylko u nich ten gość dostanie kilkanaście kciuów w dół i poleci a u nas musimy się z nim męczyć az uzbiera 5 ostrzeżeń za każdym razem gdy założy konto. Z niektórymi trollami typu Kortney , QsQs , CJQuals męczymy się długimi miesiącami... chociaż trzeba przyznać że po meczu z Tottenhamem ostatniego z nich grubo poniosło i w końcu doczekał się swojego ostatniego ostrzeżenia :)
» 5 lutego 2018, 13:02 #384
retibra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 13:08

@luki1852, byli tutaj tacy co chcieli jego powrotu na DP :)
a on na kanonierach tez jest ??
» 5 lutego 2018, 13:06 #383
mateo444: Zapomniał napisać, że kibicuje Realowi od dzieciństwa tak jak to pisał w stosunku do MU i do LFC xD
» 5 lutego 2018, 14:24 #382
mateo444: ,,Widzę że brak ci elementarnej wiedzy kolego, a szkoda. Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz i postaraj się zrozumieć, nie ma sensu bym dwa razy tłumaczył. Ja jestem niezwykle inteligentną osobą, posiadającą swoje zdanie i umiejącą je obronić. Swoje opinie opieram zawsze na wieloletnich doświadczeniach i skrupulatnych analizach, przez co nazywają mnie wyjątkowo wybrednym koneserem futbolu.'' ZŁOTO :D
» 5 lutego 2018, 14:33 #381
kckMU: Tekst "Kibicuje Liverpoolowi dłużej niż ty żyjesz" wg mnie nie ma sobie równych :D
» 5 lutego 2018, 14:51 #380
retibra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 15:10

to fetraini na lfc pisał xD
» 5 lutego 2018, 15:10 #379
tomekwietniu: A tak poważnie ludzie to jak myślicie, gość ma coś nie tak z głową? Kto normalny ma i chęci i czas na chodzenie po stronach i pisanie takich rzeczy.... widzieliśmy go na stronach Liverpoolu, Realu czy innych stronach United.
» 5 lutego 2018, 15:17 #378
Po6BOOM: Może jakaś depresja, samotność. Na pewno normalne to nie jest.
» 5 lutego 2018, 16:10 #377
Cavron: Jak będziecie pisać, że jego wypowiedzi to złoto to jeszcze tu wróci nie daj Boże
» 5 lutego 2018, 16:21 #376
RuudVN: lineupbuilder.com/new.php?sk=fy7b8

Sanchez na 10 z totalną swobodą
Pogba na ulubionej pozycji z mniejszą odpowiedzialnością za defensywę
Vidal dla zabezpieczenia prawej obrony
Matić na ulubionej pozycji
Martial na ulubionej pozycji
obrona w stylu 3 ŚO i jeden ofensywny (najlepsze w historii tak wyglądały Abidal - Puyol - Pique - Alves, Evra - Vidić - Ferdinand - Brown, Serginho - Maldini - Nesta - Stam)
Valencia gra wyżej i rozwiązuje problem braku PP, ewentualne zejścia Sancheza lub Lukaku na tą pozycję
» 5 lutego 2018, 10:49 #375
vieeeri: Patrzę na te Twoje ustawienie co stworzyłeś i nie wiem co napisać- zgadzam się z Tobą i nie zgadzam :D
» 5 lutego 2018, 10:54 #374
Matejko: Gdyby nie ten idiota Vidal wpakowany do składu to koncepcja byłaby nawet ciekawa.
» 5 lutego 2018, 11:57 #373
DevoMartinez: Tia i Martial jako wahadlowy a z drugiej Valencia. Na bokach boiska hula wiatr i przeciwnicy. :)
» 5 lutego 2018, 12:13 #372
vieeeri: Jemu myślę, że chodziło o ustawienie z 4 obrońców, ale Rojo zabezpiecza tyły, a Valencia częściej do przodu mógłby się zapędzać
» 5 lutego 2018, 12:56 #371
dlabigt23: [link usunięty]
2 opcja : [link usunięty]
» 5 lutego 2018, 12:58 #370
DevoMartinez: Nijak to jest ustawienie z 4 obroncami. ;) To jest 3-5-2 z 3 SO i wahadlowymi Martial, Valencia. Jeszcze Valenica by dal rade ale Martial na wahadle? Po polowie meczu nie mialby sil na atakowanie pewnie. A juz na pewno jakbysmy grali non stop tym systemem. Tacy zawodnicy powinni byc odciazani od zadan defensywnych zeby cos pokazac w ataku.
» 5 lutego 2018, 13:09 #369
RuudVN: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 13:52

Devo
czyli lepiej wiesz ode mnie co miałem na myśli?
dobry jesteś

przeczytaj cały komentarz tam wyraźnie napisałem kto gdzie gra
a ta mapka to bardziej podchodzi do tego co często pokazują w przerwach w PL

jak tak nieczytelna jest grafika to tu masz inną
[link usunięty]
» 5 lutego 2018, 13:47 #368
RuudVN: albo tak:
lineupbuilder.com/?sk=fy7by5 - obrona
lineupbuilder.com/?sk=fy7c1 - atak
» 5 lutego 2018, 13:59 #367
NoGiveUpUnited: hahaha ile następców Jose
» 5 lutego 2018, 14:05 #366
DevoMartinez: No chyba po to wrzuciles ustawienie z grafika zeby nikt nie musial zgadywac co masz na mysli? A tam widac, ze Martial z Valenica sa na wahadle do tego sam napisales, ze obrona w stylu 3 SO.
» 5 lutego 2018, 14:07 #365
RuudVN: nie następców ale pobawić się każdy może
a formacja z czterema obrońcami w tym z 3 ŚO i jednym bocznym bardzo ofensywnym

wbrew pozorom trzeci środkowy obrońca grający z boku defensywy daje zajebiście dużo i w obronie i w ataku (stałe fragmenty), a jak jeszcze umie ładnie podłączyć się w akcje to już w ogóle miód
Abidal, Thuram, Stam, Maldini, Gallas - teraz już takich uniwersalnych wojowników coraz mniej
» 5 lutego 2018, 14:40 #364
DevoMartinez: Ok rozumiem czyli Rojo na lewej stronie a Martial na skrzydle. To i tak zostawia prawa storne cala tylko dla Valencii i w obronie i w ataku. Przy barku gracza na prawym skrzydle Valencia nie bedzie mogl grac tak wysoko bo nijak nie zdazy wracac do obrony. Moim zdaniem poki nie sprawdzi Jose Sancheza na 10tce albo w srodku to nic madrego sie nie wymysli. Jesli Sanchez da rade i zwolni miejsce dla martiala na skrzydle to wszystko bedzie dobrze.
» 5 lutego 2018, 15:04 #363
Batigol222: Sanchez na "10"(chyba jako "podwieszony napastnik", bo "10" oznacza trochę co innego) to to blokowanie Pogbie środka pola(wystarczy sobie przypomnieć, jak to wyglądało w poprzednim sezonie, gdy za napastnikiem grał Rooney).

Sanchez nie pójdzie na prawe skrzydło: traci tam połowę swojej wartości a jego wartość jest znacznie większa, niż Martiala, dlatego to raczej na pewno ten ostatni będzie grał po prawej stronie.

Pogba na "ulubionej pozycji", czyli właściwie gdzie? Najlepiej chyba wyglądał grając tak, jak swego czasu Zidane w Realu albo Riquelme w Villareal, czyli schodząc ze skrzydła do środka, tylko że w takim ustawieniu nie wiadomo, co zrobić z Sanchezem(tzn, wiadomo: ustawić go w ataku zamiast Lukaku, ale na to Mourinho raczej się nie zdecyduje).

Tak, Stam na prawej stronie w Milanie wyglądał lepiej, niż Cafu. Jakby co, to możesz sobie jeszcze pooglądać Brazylię na MŚ 2002 z Carlosem i Cafu na bokach obrony. A jeśli zestawienie Abidal - Puyol - Pique - Alves uważasz za jedną z najlepszych defensyw w historii, to gratulacje, o wiele bardziej pasowaliby tutaj Cole-Terry-Carvalho-Paulo Ferreira albo Grosso-Cannavaro-Nesta/Materazzi- Zambrota.
» 5 lutego 2018, 15:56 #362
DevoMartinez: Pogba najlpeij wygadal jako srodkowy pomocnik z lewej strony moim zdaniem. Ale wtedy zostaje tylko jeden DM. No i ktos jako drugi srodkowy pomocik tylko bardziej z prawej. Herrera, Perreira? Wtedy gramy bez 10tki czy podwieszonego napastnika. Zostaje 9tka i dwoch skrzydlowych. Lukaku, Sanchez, Martial, Rashford. Ktos musi grac na prawej.
» 5 lutego 2018, 16:09 #361
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 17:35

Ac Milan mial duzo lepsza obrone z Maldinim, Nesta, Stamem, Cafu, czy we wczesniejszych latach Baresim
» 5 lutego 2018, 17:35 #360
PDF: Zachęcam wszystkich do zapoznania się ze statystykami meczu z Hud. Czytam tu o pogorszeniu stylu itd. Statystyki są bezwzględne, wynik to 2-0, a zagrożenia ze strony Hud nie było (0 strzałów w światło, 0 interwencji DDG). Totalna kontrola. Zero ryzyka i pewne zwycięstwo. Hud orał, kopał, gryzł. Trzeba takie coś wygrywać, bo o tej porze sezonu drużyny z dołu tabeli są bardzo niebezpieczne i grają na 120%. Pewne 3p.
» 5 lutego 2018, 09:05 #359
vieeeri: Wrażenie robi przede wszystkim liczba fauli. Wiem, że to ma małe znaczenie, ale 5x fauli w przeciagu całego meczu- to sie rzadko zdarza
» 5 lutego 2018, 09:08 #358
vieeeri: Kogo Wy widzielibyście u nas jako wzmocnienie prawego ataku? Tylko tak realnie do wykonania, bo nie oszukujmy się, Sanchez/Martial/Rashford grać tam nie będą. Bez względu na ich wszechstronność, każdy ustawiony tam z nich wyglądałby jak Martial w meczu z Tottenhamem, czyli by po prostu go nie było. Ja odrzucam z marszu temat Bale, Griezmanna, Malcoma czy Dybali bo jakoś podpowiada mi coś, że żaden z nich nie trafi i nie wiem kto inny mogłby to być
» 5 lutego 2018, 08:53 #357
PDF: Ja chciałbym Sancheza na RM. Miał dobre okresy i staty grając na tej pozycji. Lewa dla Martiala i CF dla Lukaku. Rash i Lin w rotacji ... a na #10 nie ukrywam widziałbym Mate. Taka utopijna koncepcja :-)
» 5 lutego 2018, 08:58 #356
vieeeri: Ja mam podobnie, tak bym to widział, ale nie wierze w to, że on tam zagra. Wiem, że grał tam w Barcelonie i to z dobrym skutkiem, ale nie oszukujmy się- on do Barcy przychodził jako dobrze rokujący grajek, który zagrałby pewnie i na obronie jakby było trzeba. Dziś przychodzi jako gwiazda ligi i przy podpisywaniu kontraktu pewnie miał prawo powiedzieć, gdzie się widzi i nie sądzę, że była to prawa pomoc:) Myślę, że gdyby tak było to już byłby tam sprawdzany na boisku, a ja oglądajac wszystkie jego dotychczasowe mecze w United nie kojarze go choć przez chwilę w tamtym sektorze boiska
» 5 lutego 2018, 09:07 #355
PDF: Jest jeszcze jedna opcja hehe w stylu JM ... Jesse Lingard na #10 lub RM :-) Jose go kocha :-) Oczywiście nie jestem za :-)
» 5 lutego 2018, 09:14 #354
RuudVN: przeczytaj mój post wyżej
» 5 lutego 2018, 10:51 #353
vieeeri: Lingard może nie jest wybitny, ale ciężko mieć do niego pretensje w tym sezonie. Gra sezon życia i to cieszy, tym bardziej, że to chłopak z akademii. Dla mnie on zawsze był pokroju Cleverleya, Gibsona itp. Ale dziś- gęba się cieszy, że się tak rozwinął i chciałbym tak częściej sie mylić co do graczy United:)
» 5 lutego 2018, 10:51 #352
Angelika1987: Wracając do meczu LFC to ten ręcznik Karius jakby tak bronił ciągle to top 4 w lidze by był
» 5 lutego 2018, 08:27 #351
PDF: LFC to szalona drużyna. Lubię ich oglądać, bo zawsze coś się wydarzy :-) Ale przyznam, że umarłbym na zawał, gdybym im kibicował :-) Są w stanie wygrać z każdym i przegrać z każdym hehe.
» 5 lutego 2018, 09:00 #350
Sancho: Czyli jak każda w PL
» 5 lutego 2018, 09:02 #349
PDF: Mema widziałem z Jurgenem jako Robin Hood :-) Zabiera bogatym i daje biednym, to idealnie oddaje styl LFC z tego sezonu.
» 5 lutego 2018, 09:07 #348
luki1852: Panowie, czy wy również macie wrażenie że po przyjściu Sancheza obraz naszej gry uległ.. pogorszeniu?

Absolutnie (prócz sporej ilości strat) nic do niego nie mam bo widzę że jemu jako jednemu z bardzo nielicznych się "chce" i naprawdę zapierdziela na boisku niejednokrotnie ganiąc starych grajków o brak zaangażowania.
Ale właśnie jakby może przez to reszta obniżyła loty i nie grają już tak jak przed jego przyjściem.

Tak, wiem że to dopiero pierwsze mecze, że trzeba zbalansowac drużynę po przyjściu nowego grajka, on musi się zgrać itd. ale naprawdę mam wrażenie że nasza gra wygląda od tego momentu po prostu gorzej.

Też macie takie wrażenie? Z czego może to wynikać? Co zrobić by szybko nasza grę ustawić do pionu bo naprawdę trudne mecze już niebawem?
» 5 lutego 2018, 07:26 #347
Quahadron: Przed przyjściem Sancheza już zaczęło się psuć. Nasza drużyna truchta, nie potrafi grać z piłką i bez niej, a pressing który przeciwnik nam zakłada po prostu nas niszczy. Zwróć uwagę na nasze stałe fragmenty gry.. przecież to jest żałosne ze mając Fellainiego, Pogbe, Zlatana czy nawet Smallinga nie potrafimy nic zdobyć z różnych. Nasze różne, wolne w nawet karne to śmiech na sali. Gramy jak neptycy.. i dlatego nie zasługujemy na drugie miejsce. Zwróć uwagę na mecz z Totrenhamem.. co z tego ze Pogba potrafi się zastawić? To nie jest jakiś Watford, tylko Tottenham.. tam maja graczy szybkich, zwinnych i zwrotnych :) doskoczyli do niego, a on po prostu rozłożył ręce z pretensjami cholera wie do kogo. Nasi zawodnicy nie potrafią przez dłuższy czas utrzymać formy.. nie mamy stylu, nie mamy nawet pomysłu. W chwili obecnej mamy zbiór indywidualności. Nasi piłkarze próbują wygrać coś sami.. przez co raz na jakiś czas wychodzi. Dlaczego Sanchez świetnie dogaduje się z Matą? Bo Hiszpan potrafi panować nad piłką, potrafi odegrać z pierwszej i widzi więcej. Jesteśmy w dołku, a przed nami jeszcze sporo meczy.
» 5 lutego 2018, 08:00 #346
Kundziu: Nasza gra zaczęła się sypać w połowie grudnia (kiepskie wyniki w święta). Od tego czasu wyglądamy jakbyśmy jechali na oparach, tylko w niektórych meczach widać radość z gry, świeżość. Chociaż tak gwoli prawdy, poza małymi wyjątkami, to tylko na początku sezonu mieliśmy moc, później stopniowo zwalnialiśmy z różnych powodów (kontuzje, trudniejsze mecze, częstsze granie, walka na kilku frontach).
» 5 lutego 2018, 08:23 #345
paniOla: Przepraszam, że totalny off-topic ale może ktoś się orientuje, w którym mieście była sobotnia kolizja, której uczestnikiem był Czesław Michniewicz. Miał on oglądać nasz mecz z Huddersfield a w niedziele Live z Totkami. Stłuczka była więc albo w Manchesterze albo w Liverpoolu, ale może ktoś wie konkretnie?
» 5 lutego 2018, 03:28 #344
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 09:12

W Liverpoolu.Jechał taxowka,która uderzyła w inny pojazd po czym wystrzeliły poduszki,nikomu nic poważnego sie nie stało.
» 5 lutego 2018, 09:11 #343
paniOla: Dzięki BajtiMU! Mam nadzieje, że to sprawdzone info, bo będę pisać o tym w krótkiej notce prasowej na temat tego zdarzenia ;)
» 5 lutego 2018, 09:24 #342
BitCoinLover: paniOla, wrzuć później te notke na DP, chętnie poczytamy :) pozdrawiam
» 5 lutego 2018, 11:07 #341
paniOla: Jeżeli naczelny się zgodzi to nie ma problemu ;)
» 5 lutego 2018, 14:24 #340
jassaj: Fajnie, że jest dyskusja, ale serio czasem zastanawiam się co chcą osiągnąć osoby które wrzucają jakieś filmiki,gify,zdjęcia gdzie widać, że noga Van Dijka przechodzi o milimetry od nogi gracza Tottenhamu, albo, że był spalony (chyba Lameli), gdzie ja patrzę na zdjęcie i patrzę raz, noga jest na linii spalonego, głowa wydaje się wystawać, ale to być może perspektywa, może był spalony, może nie. Dla mnie ta dyskusja to najlepsze usprawiedliwienie sędziego. Nie oceniam go z punktu całego meczu, ale tych konkretnych sytuacji. Jeżeli tysiące osób analizuje to samo zdarzenie, mając powtórki z 1000 ujęć, w zwolnieniu, z możliwością katowania przez godzinę replay a i tak nie ma konsensusu. Ba pewnie wiele osób sami przed sobą się przyznali, że nie są pewni to co ma zrobić arbiter który ma sekundy na podjęcie decyzji a potem kilka dodatkowych sekund na konsultacje z asystentem w akompaniamencie podjaranych, spoconych byczków na murawie i kibiców którzy zawsze lepiej wiedzą
To nie rozwiązuje problemu sprawiedliwości i niesprawiedliwości ale coraz częściej godzę się z tym, że sprawiedliwości w sporcie nie ma, nawet jakby w PL był VAR i sędzia miał te wszystkie powtórki to Moss utrzymałby decyzje, Marciniak je zmienił Webb dał karnego dla Austrii itd
W sytuacji Van Dijka moim zdaniem sam sobie ziomek zgotował swój los, widać było że ten kopniak spóźniony , zawodnik Tottenhamu to wykorzystał- czy to moralne i etyczne ? Nie wiem, czy cfane i skuteczne ? Jak widać
Natomiast nie powinno być ulgi dla symulantów i to wyraźnych a do tego często beznadziejnych w swoich próbach- symulujesz- żólta, powtarzasz to- czerwona i won z boiska a później pogadamy o dalszych krokach. Zdarzyło ci się raz- może odpuścimy, robisz to po raz 10- możesz nazywać się "Cristiano Messi da Neymar" dostajesz na klatę 5-10 meczów zawieszenia, primo sam się wyłączasz np z walki o króla strzelców, secundo masz kocioł w klubie bo sam zawiniłeś i zrobiłeś gnój całemu zespołowi. Dodatkowo każde kolejne "karanie" to recydywa więc jeszcze więcej, jeszcze bardziej aż się nauczą, że mniej ugrasz na pajacowaniu niż stracisz
» 5 lutego 2018, 00:06 #339
walentos: Dlatego czekamy na to czy FA podejmie się rozpatrzenia obu spornych sytuacji i czy Kane oraz Lamela zostaną zawieszeni. Gdyby tak zawiesili Kane na 5-6 spotkań to byłoby to przestroga dla całej ligi i sygnałem że nikomu się symulowanie nie upiecze. Mogłoby to sporo kosztować Tottenham który jest od Harrego w pełni uzależniony i nie ukrywam że chciałbym takiego rozstrzygnięcia
» 5 lutego 2018, 10:27 #338
emotikeke: www. facebook.com/Y.N.W.A.LiverpoolFCFans/videos/2028079124104088/
tutaj zachowanie arbitra liniowego po podktywoaniu karnego
» 4 lutego 2018, 23:05 #337
ferdas: Było wrzucane, poza tym nic z tego nie wynika, trochę takie doszukiwanie się na siłe.
» 4 lutego 2018, 23:12 #336
emotikeke: no ewidentnie liniowy jest podjarany tym ze bedzie karny ,,albo kibic albo kupon wszedl
» 4 lutego 2018, 23:16 #335
Matejko: Idź na lfc.pl, tam to kogoś będzie interesowało.
» 4 lutego 2018, 23:57 #334
czerwonydabel1: twitter.com/Wulffricc/status/960222902250450945
» 4 lutego 2018, 21:30 #333
wedel242: Odnotował ktoś jakąś aktywność ex-trolli dp na stronie liverpoolu?
» 4 lutego 2018, 21:30 #332
ferdas: A przeglądałem ich stronę po meczu i nie widziałem, chyba pobanowani zostali :)
» 4 lutego 2018, 21:36 #331
kckMU: Chwilowo nawet rejestracje zostały wstrzymane w tamtym okresie.
» 4 lutego 2018, 21:39 #330
walentos: U nas też zapodałem taki pomysł. Niestety nic z tego nie wyszło...
» 4 lutego 2018, 21:55 #329
ferdas: Zbyt duży serwis, gdyby tak się stało i rejestracje na DP zostałyby wstrzymane to nastąpiłby handel kontami DP na allegro :)
» 4 lutego 2018, 22:00 #328
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2018 12:49

Obyloby sie bez handlu. Ruszylyby znowu rejestracje to trolle pozakladalyby masowo po kilkanascie i kont i po problemie. Moze rozwiazaniem by bylo dodac "zglos post" jako troling, jakby sie tak jakas wieksza liczba zgloszen u uzytkownika nazbierala to moze admin by mogl zerknac i ocenic. Wtedy ewentulanie banik.
» 5 lutego 2018, 12:48 #327
walentos: Ja nie miałbym nic do ręcznej weryfikacji tworzonych kont , żeby admini otwierali rejestracje raz na 2-3 miesiące i sami weryfikowali wszystkie napływające zgłoszenia.
» 5 lutego 2018, 15:39 #326
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 21:00

Ja to bym chcial zeby Mourinho zaczal rotowac troche Napastnikami :) Teraz jak jest Sanchez to wydaje mi sie ze Martial i Rashford powinni grac jako napastnicy . Skoro Sanchez moze grac na lewej albo na szpicy to wtedy Martial moze przejsc na skrzydlo . Jest duzo mozliwosci i wydaje mi sie ze wtedy bysmy mieli wiecej ruchliwosci w ataku niz z Lukaku . Lukaku to jest napastnik ktory troche spowalnia nasza gre . Wydaje mi sie ze po transferze Sancheza fajnie byloby wystawiac cos takiego : Sanchez - Rash/Martial - Lingard albo Martial - Sanchez - Lingard . Ogolnie jesli chodzi o Lingarda to zrobil sie swietny z pilka przy nodze i potrafi zagrac fajnie klepka i bylo to widoczne w meczu z Huddersfield .
» 4 lutego 2018, 20:58 #325
dlabigt23: zapomnialem dodac ze w sumie mozna nawet zagrac w ten sposob : Martial - Rash - Sanchez
» 4 lutego 2018, 21:00 #324
Gallacher: Wiem że to portal dotyczący piłki nożnej i klubu z Old Trafford,ale co sądzicie o tej ustawie IPN,sądzicie ze powinien ją prezydent podpisać ?
» 4 lutego 2018, 20:53 #323
SiYamabushi: Jak najbardziej ponieważ ustawa 477 z przed miesiąc uchwalona przez kongres USA pozwala organizacją żydowskimi walczyć o mienie zydowskie które utraciło spadkobierców, a nasza ustawa ma zapis że nie musimy się stosować do wyroków sądów w USA. I to nasza odpowiedź.
» 4 lutego 2018, 21:12 #322
Igor2011: Idąc tą logiką ten pajac podpisze tą ustawą i chyba tylko jeszcze Chiny zostaną jako kraj z którym nie mamy kosy. Elegancko
» 4 lutego 2018, 21:37 #321
vanantygaal: lepiej nie mieszać polityki z piłką nożną, wystarczy, że musimy się momentami denerwować grą naszego zespołu;) już jeden z kolegów nazywa prezydenta pajacem więc wiadomo jak dalej się rozwinie ten wątek
» 4 lutego 2018, 21:44 #320
Gallacher: Polski rząd wszystko podpiszę co dla nas nie korzystne i coś czują że tak będzie.
» 4 lutego 2018, 21:59 #319
Andrew07: Jeśli stosunki z naszymi "sojusznikami" typu Izrael mają polegać na tym, że oni nam mówią co możemy robić w u siebie w kraju, a jeśli się nie podporządkujemy to będzie afera i lobbowanie w mediach przeciwko nam to ja chrzanie takich sojuszników. Jak dla mnie to mogą nawet dzisiaj zawijać swoją ambasadę i adiós. Poczytałem sobie trochę wypowiedzi Żydów o nas i to mi uświadomiło, że oni nas nie cierpią bardziej niż Niemców.
» 4 lutego 2018, 22:06 #318
SiYamabushi: Co dla nas niekorzystne ?? Przecież ta ustawa blokuje dojenie Narodu Polskiego, masz 75mld aby oddać za majątki stracone żydom, a nam kto odda....
» 4 lutego 2018, 22:15 #317
Gallacher: Jestem za tym by tą ustawę podpisać i raz na zawsze dać do zrozumienia że nie jesteśmy dojną krową i nie mamy się z czego tłumaczyć no bo z czego ? że nasza ziemia była okupowana przez Hitlera i sobie na naszej ziemi założył obozy ? Poczytajcie sobie książkę Jana Tomasza Grossa gdzie pokazuję swoje świńskie tezy o tym jak Polacy mordowali więcej żydów niż Niemcy,albo miniserial "Nasze matki, nasi ojcowie " gdzie Niemców ukazuję się jako ofiary II wojny światowej,o Polakach co stracili życie ukrywając żydów czy o żydach w NKWD to już nie wspomnę, a kto odda nam za zniszczony kraj podczas II WŚ ?! każdy ma do nas jakieś roszczenia,UE się czepia,dosłownie każdy ma do nas "coś".Na YouTube możecie łatwo znaleźć film jak jeden nasz rodak w studiu wręcz mówi pewnemu żydowi (chyba Sandauer się nazywa ) prawdę w oczy mówi o tym jak inni nasz atakuję to ten Sandauer wychodzi obrażony ze studia i gdy sam to wiedziałem to jedna myśl mi przeszła przez głowę iż Żydzi nie potrafią przyznać się do prawdy i spojrzeć jej w oczy i widzą tylko zła innych a sami nie patrzą na siebie tylko chciwość i pieniądze.Koleś mu w studiu wprost powiedział że na Żyda nic nie można powiedzieć bo od razu antysemita itd. ale na Polaków można mówić co się chce i ich poniżać.
» 4 lutego 2018, 22:43 #316
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 20:44

Kane to powinien dostać 4-5 meczów zawieszenia za tego pierwszego karnego... FA musi go za to zawiesić bo gość upadał już zanim nastąpił jakikolwiek kontakt... czekamy na rozpatrzenie. Sytuacja Lameli jest nieco trudniejsza do zweryfikowania nawet jeśli rzeczywiście nurkował to tutaj miał miejsce kontakt nawet jeśli Van Dijk cofnął nogę to go trącił...

Brzydzę sie takim footballem jaki zaprezentował dziś Tottenham. Dele Ali też próbował karnego wymusić i dostał żółtą. Niech mi ktoś jeszcze powie że Tottenham gra ładną piłkę... ten zespół to jest banda nieudaczników i oszustów którzy przegrywając chwytają się takich prostackich metod.
» 4 lutego 2018, 20:42 #315
RuudVN: i teraz spojrzeć na sytuację z McTomminayem gdzie został niebezpieczne staranowany cztery metry od sędziego a ten nic
» 4 lutego 2018, 20:47 #314
walentos: to co ma powiedzieć Herrera któremu Otamendi podstawił nogę i nawet sie z tym nie krył ?

ibb.co/eiSB1H
» 4 lutego 2018, 21:01 #313
DevoMartinez: Byly tez decyzje na nasza korzysc i nie dyktowana karnych przeciwko nam. Bodaj wejscie Valencii przez nogi rywala. ;)
» 4 lutego 2018, 21:20 #312
vanantygaal: każda próba nurkowania powinna być odpowiednio karana.
Dla mnie Tottenham nie gra jakieś pięknej piłki a ten Kane to kolejny kołek, którym nei nalezy się tak podniecać. Ale moge być nieobiektywny.
Może i kilka decyzji było na nasza korzyśc ale patrząc na wszystkie zespoły to jednak na nasza korzyć sędziowie mylą się nei za często
» 4 lutego 2018, 21:28 #311
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 21:34

Czy tam było wejście przez nogi rywala, nie powiedziałbym , moim zdaniem najpierw w piłkę a później wyciął rywala. Sytuacja tak samo dwuznaczna jak w przypadku ręki Sona zwłaszcza ze faulowanym był Dele Ali który znany jest z skłonności nurkowania. W obu przypadkach nie ma co mówić o karnym. Jeśli już o tym meczu mowa to sędzia powinien przerwać grę zaraz po jej rozpoczęciu bo Kane za wcześniej wbiegł na naszą połowę i m.in dzięki temu Tottki strzeliły bramkę na początku więc nie wiem czy aż tak nam pomagają... wiadomo że nikt nie przywiązuje do tego uwagi nigdy i każdy wbiega te ułamki sekund wcześniej ale w sytuacji gdy ta szybko pada bramka sędzia powinien zareagować i rozważyć nawet cofnięcie bramki bo dzięki temu Koguty miały tę sytuację a 11 sekund to nie jest jakoś wiele do cofnięcia gry...
» 4 lutego 2018, 21:33 #310
SiYamabushi: Podejrzewam że trolli Jose Mourinho dopadł Syndrom Sztokholmski, czyżby byli zakładnikami devilpage........
» 4 lutego 2018, 20:35 #309
Fugas: Nie rozumiem tych co piszą że nasze mecze to murarka a ten był taki fajny, przez pół drugiej połowy Liverpool nie wyszedł z własnej połowy a to że nie potrafią się bronić to inna sprawa. Co do karnych to oba z czapy sędzia powinien odpocząć kilka spotkań tak jak Kane.
» 4 lutego 2018, 20:13 #308
wycho: Kierowca Autobusu - 56pkt. 'Piękny' i ofensywny futbol - 51pkt. (Lpool)
Gdyby City nie miało sezonu życia, to na pewno los o mistrzostwo by się inaczej potoczył. Biorąc pod uwage ich ogromną przewage, to ma to ogromny wpływ na naszych zawodników. Ale, gdyby City traciło te pkt, to nasi zawodnicy napewno inaczej by 'reagowali', i napewno walczyli by do końca o Majstra. Lecz City nie ma tylko ogromnej przewagi pkt, ale i psychicznej. Ale to takie gdybanie :D
» 4 lutego 2018, 20:12 #307
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 20:13

ciezka sprawa z drugim karnym bo nawet majac VAR jak to ocenic? jeskli jest kontakt to karny. a kontakt byl. pytanie czy na tyle silny aby przeszkodzil lameli w grze. A jak ocenic sile kopniecia? zamach byl spory co by nie mowic. dlatego winy na sedziow bym tu nie zwalał, bo kazdy z nas mialby watpliwosci, i jesli np. jeden powie karny to drugi powie: jestes oszustem. i na odwrot.
Wg mnie, coz.... chyba karniak.
» 4 lutego 2018, 20:12 #306
zbyszek7: Dlatego nawet jak bedzie VAR to I tak beda kontrowersje bo kazdy czlowiek jest inny i w spornej sytuacji jeden powie ze karny a drugi ze nie dlatego VAR nie rozwiaze problemu, nic go nie rozwiaze w takiej sytacji jak dzis zawsze 50/50 a to tak jakby przepowiadac pogode: jutro bedzie deszcz albo slonce 50/50
» 4 lutego 2018, 20:40 #305
lukiton0589: Pierwszy karny niesłuszny. Kane powinien pauzować za symulkę. Drugi to ewidentny błąd van Dijka. Jak się połapał, że jest spóźniony to próbował cofnąć ale było już za późno. Jak najbardziej drugi karny słuszny.
» 4 lutego 2018, 20:04 #304
redhanys: Karne karnymi według mnie nie było ani jednego my powinniśmy się cieszyć z wyniku bo dla nas jest idealny!
Mam nadzieje że Mou oglądał ten mecz i zobaczył jak gra się na wyjazdach z topowymi drużynami. 2 połowę Totenham grał jak na swoim stadionie, cierpliwie składali akcję za akcją. U nas była by murarka i czekanie aż nas rywal zmiażdży.
» 4 lutego 2018, 20:00 #303
Spadkobierca: Wszystko to pięknie pokazuje, że całą topkę da się ograć z łatwością, tylko nie wolno od pierwszej sekundy bronić się podwójną gardą.
» 4 lutego 2018, 20:09 #302
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 20:15

"tylko nie wolno od pierwszej sekundy bronić się podwójną gardą."

Nie, nie, inaczej. Po pierwsze to nie można tracić bramki w pierwszej sekundzie meczu (vide Tottenham i Chelsea 16/17). W tym jest 101% winy piłkarzy.
» 4 lutego 2018, 20:14 #301
redhanys: Akura stracona bramka w poczatkowych minutach od czasu do czasu zdarza sie ale patrzac na nasze wszystkie mecze rozegrane z topowymi drużynami na wyjazdach to jedna wielka obrona Czestochowy. jedynie w Arsenalu troche przycisnelismy i odrazu zaczeli sie gubic z czego dostaliśmy bramki. Ale nawet ten mecz mógł sie skonczyc róznie gdyby nie de Gea.
» 4 lutego 2018, 20:22 #300
RedRevolta: twitter.com/Derbster313/status/960221322801369088 Paczajcie to, i zachowanie sędziego liniowego o postanowieniu podyktowania rzutu karnego xd
» 4 lutego 2018, 19:52 #299
kckMU: Do legendy mu daleko :)

youtube.com/watch?v=StRVqK7xgw4
» 4 lutego 2018, 19:55 #298
RedRevolta: hahaha oj tak, daleko :D
» 4 lutego 2018, 19:56 #297
czerwonydabel1: Panowie looserpolu trzeba nie lubieć z zasady jak Ferguson. Trzeba zawsze im życzyć porażki. W obecnych czasach jestem za Totkami i Arsenalem bardziej niż za chelsea i looserpool. Looserpol repreentuje to przed czym kibic ManUtd sie brzydzi. Przeciętność w jaką popadli po 1990r. Po fali sukcesów wielka du pa. Mignolet i Lovren. Te nazwiska pokazują jaki oni mają poziom. Jeden muzułmanin który ma nadane imię od Mahometa( który poślubił 6 latkę a jak miała 9 lat ją zgwałcił) tego nie zmieni.
» 4 lutego 2018, 19:51 #296
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 20:17

Polecam zglosic sie do psychiatry, moze na leczenie jeszcze nie jest za pozno
» 4 lutego 2018, 20:17 #295
Gale: Ale ten muzułmanin musiał ją poślubić z zasady.
» 5 lutego 2018, 04:07 #294
zbyszek7: I jeszcze po gwizdku ujecie jak Pochetino przytula sedziego a za chwile powstrzymuje Kloppa zeby ten nie gadal z sedzia ehh FA trzyma reke na pulsie
» 4 lutego 2018, 19:49 #293
DjTED: Chyba pójdę obstawiać mecze :D Liverpool nie może za szybko strzelić bramki bo póniej odwalają manianę :D
» 4 lutego 2018, 19:47 #292
emil1986x: Żadnego karnego nie było przy allim był spalony ewidentny a van dijk cofnął mogę ale dla nas idealny wynik :D
» 4 lutego 2018, 19:35 #291
Widmo: Ja nwm gdzie oni widza to ewidentne kopnięcie, jak on zdążył schować te nogę
» 4 lutego 2018, 19:37 #290
czerwonydabel1: ? ty mecz widzialeś w ogóle?
» 4 lutego 2018, 19:39 #289
emil1986x: Widziałem
» 4 lutego 2018, 19:43 #288
RedRevolta: twitter.com/BanannLFC/status/960219533213622273 gdzie tu ktoś widzi, ze van dijk go w ogóle dotknął? xd ewidetna symulka...
» 4 lutego 2018, 19:46 #287
DjTED: Za takie coś karnego w takim meczu i takim momencie :D Mou by miał z 2 miesiąca zawieszenia na bank
» 4 lutego 2018, 19:49 #286
Widmo: Na YT masz juz powtórki(tylko ustaw sb filmy z ostatniej godziny)
» 4 lutego 2018, 19:50 #285
Sheep: Pierwszy karny chyba tez zasłużony, bo tam dele ali nie podawał do kane tylko piłka odbiła się od wijnalduma, a potem jeszcze lovren ja musnął.
» 4 lutego 2018, 19:33 #284
czerwonydabel1: jak nie podawał do keana? wmomencie podania Keane był na spalonym co za róznica że tam jeszcze dwóch dotneło i poodbijało ta piłke jak Keane w końcu ja dostał?
» 4 lutego 2018, 19:42 #283
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2018 19:43

Pan Slawek mowil ze w takiej sytuacji spalonego nie ma ;-)
» 4 lutego 2018, 19:43 #282
DjTED: Pierwszego karnego nie było i drugiego też. Przy pierwszym metrowy spalony, a przy drugim koleś wpadł w nogi wybijającego. Wynik dla nas cudowny
» 4 lutego 2018, 19:43 #281
Xchrisx7: Kto to jest Keane?
» 4 lutego 2018, 19:49 #280
ferdas: Roy Keane, legenda MU, nie znasz ??
» 4 lutego 2018, 19:56 #279
BartkoGGMU: Jak w sytuacji Kane spalonego nie ma? W momencie podania Był za Lovrenem i wywierał presję na nim. Ewidentny spalony. Ten Sławek pieprzy jakby był kiedykolwiek poważnym sędzia. Ogólnie Moss wraz z asystentem przekręcili Liver, ale dla nas to dobry wynik.
» 5 lutego 2018, 02:39 #278
czerwonydabel1: Karius jak dla mnie to pokraka. Lovren w formie jak zawsze na propsie sie minal z piłką w akcji gdzie karnego pierwszego podyktował.
» 4 lutego 2018, 19:31 #277
MixEx: W tym meczu Karius akurat grał dobrze przy pierwszej bramce dobre wybicie Ale obrona zaspala i takiej bomby nikt by nie obronił A karny to loteria przypominam że jednego w tym meczu obronił czyli ogólnie występ in plus więc nie wiem dlaczego według Ciebie jest "pokraka"
» 4 lutego 2018, 19:37 #276
Ciechanek: On nawet słowa "diabeł" nie potrafi napisać więc się nie przejmuj...
» 4 lutego 2018, 19:38 #275
czerwonydabel1: Natomisat kuriozalna druga bramka salaha. Zdażył goscia kopnąć w reke piłka, podniosł reke sygnalizujac że powinien być karny. Popatrzył na liniowego( cały ten czas obroncy pilki nie wybili im wiedziec czemu) i jak sie kapnął że nic nie gwiazda zabrał się z piłka przedryblował dwóch i wsadził.
» 4 lutego 2018, 19:29 #274
Wave: wynik dobry :)
» 4 lutego 2018, 19:28 #273
Kilerek7: Jak nie kochać PL za takie mecze. Liverpool prowadzi 1:0 , wchodzi Wanyama i wali okno naw 1 :1, zaraz potem karny dla Tottkow gdzie był Kane na spalonym, piękna obrona Kariusa, a za chwile Salah robi akcje marzenie i w końcówce Liverpool prowadzi, a Kane staje się antybohaterem, by w ostatnich sekundach sędzia gwizdnął kontrowersyjnego karnego i Kane daje remis, stając się bohaterem Tottkow. Istny sajgon:-)
» 4 lutego 2018, 19:27 #272
SiYamabushi: Teraz w powtorce bylo ewidentnie kopniety w lydke lamela.
» 4 lutego 2018, 19:27 #271