Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Asysta Shawa, Anglicy meldują się w ćwierćfinale EURO 2020!

» 29 czerwca 2021, 19:51 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Reprezentacja Anglii pokonała Niemców 2:0 (0:0) w meczu 1/8 finału EURO 2020 i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Starego Kontynentu.
Asysta Shawa, Anglicy meldują się w ćwierćfinale EURO 2020!
» Harry Maguire rozegrał mecz z Niemcami w pełnym wymiarze czasowym
Synowie Albionu z dobrej strony pokazali się zwłaszcza w drugiej połowie meczu na Wembley, kiedy to na listę strzelców wpisali się Raheem Sterling i Harry Kane. Spory udział przy obu bramkach miał Luke Shaw.

Wynik spotkania w 75. minucie otworzył Sterling. Piłkarz Manchesteru City otrzymał znakomite podanie od Luke’a Shawa z lewej strony i wpakował piłkę do bramki z bliskiej odległości. Niemcy mogli odpowiedzieć kilka minut później, ale znakomitą okazję zmarnował Thomas Mueller.

W 86. minucie losy rywalizacji w Londynie rozstrzygnął Harry Kane. Akcję Anglików napędził Luke Shaw, który podał na lewą stronę do lepiej ustawionego Jacka Grealisha. Piłkarz Aston Villi świetnie wypatrzył Kane’a, a ten z kilku metrów ustalił wynik meczu na 2:0.

Shaw przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty i należał do wyróżniających się graczy w ekipie Garetha Southgate’a. Spotkanie w pełnym wymiarze czasowym rozegrał także Harry Maguire. Mecz na ławce rezerwowych przesiedział Marcus Rashford.

Warto dodać, że Synowie Albionu na EURO 2020 nie stracili jeszcze ani jednej bramki.

Anglicy w ćwierćfinale EURO 2020 zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Szwecja – Ukraina.


TAGI


« Poprzedni news
Manchester United i Borussia Dortmund osiągnęły kompromis w sprawie Sancho
Następny news »
Paul Pogba skomentował odpadnięcie Francji z EURO 2020

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (373)


rreddevilss: Na pewnej stronce mozna sie dowiedzieć ze Saka lepszy od Sancho jest, pieknie ze innym pekaja dupki :D
» 30 czerwca 2021, 23:43 #373
RedRevolta: z zazdrości wypisuje się różne głupstwa, m.in, że Sancho za słaby na Premier League itp, ale nie ma co sie przejmować, porównywanie ich na dzień dzisiejszy też jest śmieszne, bo Sancho kręci liczby w Niemczech już przez kolejne sezony a Saka dopiero raczkuje w tym elemencie, ale niech sobie piszą, sezon zweryfikuje.
» 30 czerwca 2021, 23:52 #372
Diabelski97: Here we go.
» 30 czerwca 2021, 23:29 #371
szczecinianin: Craig Norwood przypomniał sobie w końcu hasło do swojego konta na Twitterze i także potwierdził pięknego Jadonika w United.
» 30 czerwca 2021, 23:12 #370
PastaDoCiasta: Na stronie MEN jest dedykacja na książce dla Shawa od Maty z 2019 roku, gdzie pisze mu, że może być najlepsz LO w lidze, jeśli w to uwierzy. Co za gość
» 30 czerwca 2021, 23:08 #369
rreddevilss: Widzialem do dzis na twitterze :) Mata jest cudowny
» 30 czerwca 2021, 23:14 #368
d3zet: Nie rozumiem ludzi którzy nie chcą Maty w składzie... on robi mega robotę, nawet jak nie gra.
» 30 czerwca 2021, 23:31 #367
Himself: Trochę drogo jak za rezerwowego reprezentacji Anglii
» 30 czerwca 2021, 23:07 #366
Lokator23: Jak bedzie gral jak ten rezerwowy z Portugali to bede bardzo zadowolony
» 30 czerwca 2021, 23:10 #365
Mariano88: Kto wie, może zaraz dojdą kolejni rezerwowi jak Neves czy Kounde
» 30 czerwca 2021, 23:12 #364
Himself: Jak na Euro ?
» 30 czerwca 2021, 23:12 #363
KalinaRIP: Mogłeś się bardziej postarać, click bajt na kilometr widać. Ponawiam pytanie, czemu administracja toleruje tego idiotę?
» 1 lipca 2021, 06:43 #362
PastaDoCiasta: Jeśli newsy o 150 mln funtów budżetu są prawdziwe (choć mam coraz częściej wrażenie, że nie), a na Sancho wydaliśmy połowę to może by styknęło na Varana i Nevesa? Mamma Mia co by to było za okno
» 30 czerwca 2021, 22:56 #361
Mariano88: Lepsze niż Velux
» 30 czerwca 2021, 23:00 #360
kamilpe: Dorwać Nevesa w promocyjnej cenie za 35mln to byłoby marzenie!
» 30 czerwca 2021, 23:05 #359
Himself: 90 mln to połowa ze 150? Xd
» 30 czerwca 2021, 23:05 #358
Vilen: Nie zapłaciliśmy za niego 90mln funtów
» 30 czerwca 2021, 23:07 #357
Mariano88: Oj źle Pitagorasa podstawil :)
» 30 czerwca 2021, 23:07 #356
PastaDoCiasta: 73 mln funtów robaczku
» 30 czerwca 2021, 23:09 #355
Mariano88: A faktycznie tam funty a tu ojro, jednak Pitagoras się zgadza
» 30 czerwca 2021, 23:10 #354
PastaDoCiasta: 35 na Nevesa u zostałoby 40 na Varana, choć cena za obu gości byłaby wybitnie okazyjna
» 30 czerwca 2021, 23:16 #353
PiesekLeszek: To co ten himself zarządza budżetem klubu?
Co najwyżej liverpoolu z tego co mi wiadomo.
» 30 czerwca 2021, 23:19 #352
grhaa: Potencjalnie kto na środek obrony?
» 30 czerwca 2021, 22:50 #351
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 22:59

Pisałem niżej "Lista wygląda tak 1) Varane 2) Kounde/Torres 3) Botman/Romero. Tak w skrócie."
» 30 czerwca 2021, 22:59 #350
kamilpe: Ramos
» 30 czerwca 2021, 23:00 #349
Lokator23: Bednarek
» 30 czerwca 2021, 23:11 #348
Vilen: #mufc will now turn their attention to trying to sign a new centre-back, with RaphaĂŤl Varane the priority target #mulive [@TelegraphDucker]
» 30 czerwca 2021, 23:45 #347
szczecinianin: Znalezione na Twitterze:

"Man United w sezonie 2021/22:

Rashford
Sancho
Cavani
Greenwood
Martial (chce jego odejscia, ale mam nadzieje ze sie poprawi)
Donny
Bruno
Amad perełka
od biedy ten James
Pogba (nadal tu jest)

Mamy bardzo dobry (o ile nie świetny) na papierze skład!! Teraz potrzeby obrońcy, priorytetowo. Jeżeli cena za Sancho rzeczywiście została rozbita na raty to starczy na pomocnika. Ale wiadomo to tylko papier, w 2014 roku mieliśmy Mate, Herrere, Rooneya, RvP, ADM i Falcao i wyszła kicha.
» 30 czerwca 2021, 22:37 #346
Mariano88: Mam jakieś zaćmienie, kto to był ADM?
» 30 czerwca 2021, 22:41 #345
Michal12371: Szczurek
» 30 czerwca 2021, 22:43 #344
LukasMUFC: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 22:45

Angel Di Maria
» 30 czerwca 2021, 22:44 #343
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 22:51

Aaaaaa dobra, tylko jeden sezon, można mi sklerozę wybaczyć, dzięki! W sumie to brzmi jak "Angel DymaRyja"
» 30 czerwca 2021, 22:48 #342
PiesekLeszek: Jak to napisał niżej KckMU, że po latach mamy prawo skrzydłowego.
Tylko czy Sancho nie będzie wystawiany jednak na lewym skrzydle?
» 30 czerwca 2021, 22:14 #341
nieeeeeeee: na lewym mamy Rashforda Martiala na Prawym Sancho i Amad bo z tego co się słyszy w mediach Greenwood będzie grał na N. Po co nam był by kolejny LS
» 30 czerwca 2021, 22:21 #340
PiesekLeszek: Jadon to na dobrą sprawę uniwersalny zawodnik ofensywy, więc nie zdziwił bym się, gdyby grywał na lewym skrzydle pod nieobecność Rasha, kosztem Martiala.
» 30 czerwca 2021, 22:25 #339
PastaDoCiasta: Sancho na 100% będzie grał na prawej, no nie wydawalibyśmy 90 mln na gracza na pozycję Rashforda i Martiala xD Natomiast Jadon jest niezwykle uniwersalny bo potrafi grać równie dobrze po obu stronach, jak i na ŚPO (bo to typ rozgrywającego skrzydłowego nastawionego głównie na asysty), więc chłopak może nawet zastępować Bruno czy Rasha. Ogólnie jeśli się okaże, że ma zdrowie, to będzie dla nas nawet lepszym wzmocnieniem niż Bruno
» 30 czerwca 2021, 22:31 #338
Rebxie: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 22:33

Jadon w minionym sezonie zagrał 15 meczy na ls i 14 jako ps, więc na pewno będzie również grywał na lewej stronie. Tym bardziej na początku sezonu, jeśli rash przejdzie operację.
» 30 czerwca 2021, 22:32 #337
DevoMartinez: W lidze na lewej stronie zagrał 8 meczy na prawej 14 czy 15. Raczej logiczne, że kupiliśmy go docelowo na PS.
» 30 czerwca 2021, 23:29 #336
BillClinton: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 22:09

Super proszę państwa here we go etc... A Lindelof dalej 1 skład. Kogo za niego pytam się? Ja ze swojej strony zrobiłbym wymianę Pogba-Varane. Wtedy ruszyłbym po kogoś ze środka pola.
» 30 czerwca 2021, 22:04 #335
MiSt: Spokojnie, jeszcze sporo czasu do końca okienka. O dziwo nie czekamy z transferami do końca okienka, więc jest nadzieja, że przyjdzie jakiś porządny ŚO :)
» 30 czerwca 2021, 22:10 #334
PiesekLeszek: Duże transfery załatwiamy na koniec okienka transferowego czyli mamy młodego Sancho, a teraz pora załatwiać te większe transakcje.
» 30 czerwca 2021, 22:21 #333
Mariano88: Wszystko spoko ale Real chce gotowke
» 30 czerwca 2021, 22:43 #332
Saftmi: Przeciez Sancho to duży transfer, więc po prostu teraz ruszymy po śo, pewnie Varane bo hiszpańskie media mówią że blisko jest.
» 30 czerwca 2021, 22:47 #331
Hoccu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 21:59

Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
¡
1 g.
Harry Kane to Chelsea FC... HERE WE GO! #CFC #KANE

Done deal confirmed. Agreement reached between Chelsea FC and Tottenham.

â‚Ź90m with add ons. Agents fee and personal terms agreed, contract until 2026.

Medicals pending - then it’ll be official.


Ale ładnie przerobiłem posta o Sancho... prawda? :D
» 30 czerwca 2021, 21:58 #330
Mariano88: Aż Twittera odpaliłem, Jak tak można?? :)
» 30 czerwca 2021, 22:02 #329
SuperRedDevil: Ty podły człowieku :)
» 30 czerwca 2021, 22:11 #328
PastaDoCiasta: Prawie spadłem z krzesła, dajcie śmieszkowi rzezimieszkowi warna xd
» 30 czerwca 2021, 22:58 #327
Bylak: Co z tym Botmanem? Serio się nim interesujemy czy ktoś z DP o nim cos napisał, a reszta podłapała?
» 30 czerwca 2021, 21:55 #326
Mariano88: Interesujemy się ale daleko jest na liście. Lista wygląda tak 1) Varane 2) Kounde/Torres 3) Botman/Romero. Tak w skrócie.
» 30 czerwca 2021, 22:45 #325
Anhel: Jako ze nie można rozwalać bardzo dobrze grającego duetu Sancho- Halaand, to proponuje za rok zgłosić się po Norwega hehehe
» 30 czerwca 2021, 21:51 #324
LukasMUFC: On do nas nie trafi. Szczerze w to wątpię.
» 30 czerwca 2021, 21:58 #323
DjTED: Ja juz nie chce tych super biegaczy MBappe czy Hallandow
» 30 czerwca 2021, 22:13 #322
PastaDoCiasta: Haland to byłoby marzenie, ale mam wrażenie, że będzie wolał City, Chelsea lub Real (jeśli ich będzie stać po Kimbape). No chyba żebyśmy wygrali np Ligę, bo pół roku temu jeszcze czytałem, że Chelsea odrzuca a teraz proszę
» 30 czerwca 2021, 22:59 #321
mcscotyy: Super, ze Sancho zaklepany, oby wypalił jak Bruno
» 30 czerwca 2021, 21:50 #320
wojacki: Sancho nasz a na DP śpią, nie ma artykułu
» 30 czerwca 2021, 21:48 #319
artix206: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 21:50

Zostanie dodany artykuł po północy, wtedy już będzie Sancho i Messi któremu skończy się kontrakt.
» 30 czerwca 2021, 21:50 #318
Hoccu: NUNO ESPIRITO SANTO TRENEREM TOTTENHAMU XD CO ZA DZIEŃ.
» 30 czerwca 2021, 21:46 #317
uzio: Sancho zostały już tylko testy medyczne, a umowa podpisana za 72.9 mln bez dodatków
» 30 czerwca 2021, 21:47 #316
Hoccu: O północy Messiemu kończy się kontrakt xd Jak tego nie przedłużą to to ojro robi mi mindfuck z mózgu
» 30 czerwca 2021, 21:53 #315
SickRabbit: Tak to widzę:
----------Lindelof
Maguire ---AWB-----Shaw
Rashy----- De Gea
Pogba - Bruno - Sancho - Dzons
Fred(Gk)
» 30 czerwca 2021, 21:45 #314
crycha66: Dobra miałem pytać już dawno a teraz po prostu muszę.

Nie jestem fanem BVB, nie oglądam Bundesligi.

Czy ten Sancho rzeczywiście jest taki super och i ach ? Jeśli tak to dlaczego nie gra wcale na ME ?
Napiszecie ze Southgate... Ale jednak Shawa wrzucił do podstawy. Dlaczego nie gra Sancho kosztem Sterlinga czy innego brytola ?

Z góry dzięki za odpowiedź
» 30 czerwca 2021, 21:41 #313
LukasMUFC: Pytaj sautgejta
» 30 czerwca 2021, 21:43 #312
crycha66: Tak skonstruowałem pytanie, żeby uniknąć właśnie takich odpowiedzi...
» 30 czerwca 2021, 21:44 #311
nieeeeeeee: Innych odpowiedzi się nie doczekasz bo nikt nie wie pewnie nawet sam Sałgejt
» 30 czerwca 2021, 21:46 #310
DjTED: Jest bardzo dobry. W zeszlym roku chodzil jak Messi w niektorych meczach. W tym mial kontuzje , ale i tak ma dobre liczby
» 30 czerwca 2021, 21:47 #309
rvn10: Poszukaj na youtubie filmik Ćwiąkały o Sancho.
» 30 czerwca 2021, 21:52 #308
LukasMUFC: Powiem Ci tak. Statystyki Sancho nie są przypadkiem. Gość ma dopiero 21 lat a zjadał Bundesligę. Decyzji sałtgejta nie rozumiem jak większość z nas. Sam Sancho jej pewnie nie rozumie. Na pewnej stronie pewnych kibiców już się śmieją że ich bukajo saka sadza nasza gwiazdę za 90 baniek na ławie. To tak zwany objaw bolacej dupki.
» 30 czerwca 2021, 21:57 #307
Atlantic: Bo taki plan na turniej ma Southgate. Grają pragmatycznie. Nie gra też Grealish, Trent, czy Rashford, a chyba nie wątpimy w ich jakość?

Nie bardzo rozumiem co ma Shaw do Sancho tak na marginesie.
» 30 czerwca 2021, 22:15 #306
crycha66: No chodzi mi o to że w pierwszym meczu Shaw siedział na ławie a Southgate później tak jakby przekonał się że Shawowi należy się miejsce w pierwszej 11 natomiast Sancho jak siedział tak siedzi.
» 30 czerwca 2021, 22:21 #305
Blau: Sancho w tym sezonie miał 16 bramek i 20 asyst, a ten sezon jest określany jako słaby - to mówi wiele.

Chłopak ma dopiero 21 lat, a na przestrzeni trzech ostatnich sezonów strzelił dla BvB 49 bramek (tylko 3 z karnego!) I zaliczył aż 60 asyst! To są fantastyczne liczby jak na wiek i poziom.

Do tego BvB o ile jest bardzo dobrym klubem to jednak uważam, że aktualnie mamy większy potencjał kadrowy. Sancho mając za sobą AWB, obok siebie Bruno i przed sobą Cavaniego powinien się jeszcze bardziej rozwinąć.
» 30 czerwca 2021, 22:34 #304
LukasMUFC: Kurna panowie, ale mamy siłę rażenia w ataku. Jeszcze poprawić ta obronę i here we go.
» 30 czerwca 2021, 21:38 #303
RedRevolta: Jak dojdzie do tego wszystkiego jakiś konkret środkowy obrońca, np taki Varane, to oszaleje z radości po tym okienku.
» 30 czerwca 2021, 21:37 #302
GGMUN6: Podobno teraz powolutku zabieramy się za Varane'a
» 30 czerwca 2021, 21:37 #301
rreddevilss: Jaram sie tak samo gdy przychodził Bruno, oby to byl dobry znak :D
» 30 czerwca 2021, 21:36 #300
RedDan: Kurde nareszcie... Teraz można ciągnąć inne telenowele. Neves i Botman i chyba byłoby spoko okno.
» 30 czerwca 2021, 21:35 #299
GGMUN6: twitter.com/SanchoBaII/status/1410319755001618437

Usunął to :D
» 30 czerwca 2021, 21:32 #298
MiSt: No i pięknie, pora na kolejne wzmocnienia. Zostały jeszcze dwie pozycje do obstawienia - ŚO i DP.

Ofensywa jest już godna mistrzostwa Anglii :)
» 30 czerwca 2021, 21:31 #297
MiSt: To na pewno dobry znak - może w końcu zaczniemy dobrze działać na rynku transferowym.
» 30 czerwca 2021, 21:34 #296
kamilpe: Luke Shaw pośród wszystkich Angielskich piłkarzy na trwającym aktualnie Euro 2020:

Najwięcej podań w pole karne - 18
Najwięcej wykreowanych sytuacji bramkowych - 5
Największy współczynnik przewidywanych asyst - 1.08
» 30 czerwca 2021, 21:20 #295
Dejfmi: ale jest dzik z tego naszego Luka, a najlepsze nadal przed nim
» 30 czerwca 2021, 21:21 #294
PiesekLeszek: Ciekawe co na to Jose M.
» 30 czerwca 2021, 22:06 #293
Atlantic: @PiesekLeszek, o dziwo pochwalił Shawa.
» 30 czerwca 2021, 22:16 #292
PiesekLeszek: Ostatnio był artykuł, że krytykował go za wykonywanie rzutów rożnych itd.
» 30 czerwca 2021, 22:18 #291
Atlantic: Bo tak było, ale po awansie do 1/4 pochwalił też Shawa.
» 1 lipca 2021, 02:36 #290
mordynator: Espirito Santo trenerem Tottenhamu.
» 30 czerwca 2021, 21:18 #289
Dejfmi: Nuno Spirytussanktus w Tottkach
» 30 czerwca 2021, 21:18 #288
Anhel: Żeby tylko teraz prezesowi Totkow nie przyszło do głowy ściągać Nevesa , on jest nasz !
» 30 czerwca 2021, 21:23 #287
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 21:17

twitter.com/FabrizioRomano/status/141031095427397222

Romano w końcu ma spokój;"
» 30 czerwca 2021, 21:17 #286
rizx: Oj już piecze kibiców innych klubów, oj oj, już niewypał , już rezerwowy reprezentacji
» 30 czerwca 2021, 21:17 #285
Bylak: Here we go !!
» 30 czerwca 2021, 21:15 #284
Anhel: Dziennikarz ''Manchester Evening News'' Samuel Luckhurst twierdzi, że Manchester United zapłaci za Jadona Sancho niecałe 73 miliony funtów. W kontrakcie zawodnika nie będzie zawartych żadnych bonusów
» 30 czerwca 2021, 21:14 #283
PastaDoCiasta: Dla zastanawiających się czy to dobry transfer: Od mundialu w 2018 roku 499 piłkarzy rozegrało minimum 6 000 minut w ligach z top 5. Tylko 4 z nich osiągnęło w tym czasie średnią co najmniej 1 gola/asystę na mecz i to wyłączając karne - Mbappe, Messi, Lewandowski i Jadonik Najpiękniejszy Diabałek Nasz
» 30 czerwca 2021, 21:06 #282
Dejfmi: no i dobra zobaczymy co to z tego będzie w tym nadchodzącym sezonie.
» 30 czerwca 2021, 21:06 #281
Anhel: Ja bym sprzedał Pogbe o cały hajs wyłożył na Grealisha. Nie zrozumcie mnie zle, Paul to mega piłkarz ale wokół niego zawsze jest zbyt dużo szumu a to agent coś powie, a to brat coś powie , a to on sam z kimś się pokłóci , a to walnie jakiegoś babola- głupia stratę itd. Marketingowo zjada Jacka na śniadanie wiadomo. Ale jak tak oglądam Grealisha to widzę w nim za każdym razem mega zaangażowanie, wole zwycięstwa, potrafi wziasc ciężar gry na siebie a Paul często znika w ważnych meczach. Jeśli Paul chce odejść albo chce mega wysoka podwyżkę to oddajmy go do tego PSG lub Realu i bierzmy Grealisha. Wiadomo ze Anglik swoje za uszami ma ale to tez by był fajny sprawdzian dla Ole czy potrafi sobie z tak charyzmatycznym zawodnikiem poradzić
» 30 czerwca 2021, 21:01 #280
artix206: Za cały hajs z Pogby, to możemy kupić sznurówki od butów Grealisha, nie zapominaj że Pogba ma ostatni rok kontraktu.
» 30 czerwca 2021, 21:03 #279
Anhel: Varane tez ma rok kontraktu a Real krzyczy 70 mln
» 30 czerwca 2021, 21:11 #278
PogbaKingOfMANU: Za Pogbę raczej nikt nie da tyle, by kupić za to Grealisha. Tym bardziej, że i City się kręci przy Angliku, więc konkurencja w negocjacjach będzie i nie trafiło na biednych. Co do ceny Paula - PSG przestało szastać hajsem jak dawniej, Real też chyba nie stoi jakoś mega finansowo.
» 30 czerwca 2021, 21:21 #277
RedRevolta: Manchester City will receive ÂŁ9.74m from Jadon Sancho's move to #mufc due to a 15% sell-on clause in his deal when he joined Borussia Dortmund. 10 mln na nas City zarobiło..
» 30 czerwca 2021, 21:01 #276
ArktoS: Nie na nas, tylko na Borussii. To w końcu oni muszą im zapłacić.
» 30 czerwca 2021, 21:03 #275
PastaDoCiasta: Swoją drogą na Facebooku do niedawna jeszcze był fanpejdż Ed Woodward, który mimo 200k obserwujących nie był oficjalny. Na stronie tej pojawiały się jednak informacje o kupionych piłkarzach - np. Bruno jakiegoś 10 stycznia, kiedy podpisaliśmy go 30, który ludzie głównie kojarzyli z tego, że się baitowali, że co oficjalka. Co ciekawe jednak, strona miała skuteczność 100% - wszystkie transfery od ery Olka były tam "potwierdzane miesiąc wcześniej". Jedyną "pomyłką" był Sancho - do dziś xD
» 30 czerwca 2021, 20:58 #274
PogbaKingOfMANU: Sam Woodward prowadził swój fanpejdż XD jak taka trafność haha nie ma przypadków
» 30 czerwca 2021, 21:12 #273
SickRabbit: Parafrazując klasyka
Yes Yes Yes
Kto nie wierzył ten trąba a jako wielki fan talentu Jadona jestem ukontentowany af
» 30 czerwca 2021, 20:58 #272
PastaDoCiasta: Ja jestem kibicem Sancho i mnie tu nie wkurzaj
» 30 czerwca 2021, 20:59 #271
SickRabbit: Mamy go mordo w końcu!
» 30 czerwca 2021, 21:10 #270
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 20:57

Chyba najważniejsza rzeczy jaka dzisiaj się wydarzyła w świecie piłki nożnej.
Swansea City z nowym herbem.
//twitter.com/SwansOfficial/status/1410270654595747845/photo/1
» 30 czerwca 2021, 20:57 #269
artix206: Oglądałem w drugiej połowie sezonu sporo meczów Borussi, Sancho robił mega wrażenie. Jedno rzuca mi się w oczy, że stylem gry strasznie przypomina mi Depaya. Nie mówię, czy to zle czy dobrze, oby u nas nie podzielił jego losu. Mega wierzę, że Jadon wzniesie nas na wyższy poziom.

Co do kolejnego Anglika z BVB, na prawdę ten Jude, ma przeogromny potencjał, a na pewno świetnie się rozwinie w Dortmundzie. W takim wieku ma świetny przegląd pola, piękne podania, dyscyplina. Łukasz Piszczek, mówił ostatnio, ze Bellingham, jest w 100% skoncentrowany na piłce, inne sprawy go nie interesują, a choćby Halaand potrafi sobie narzucić trochę luzu.
» 30 czerwca 2021, 20:54 #268
Mariano88: Szczecinianin, gdzie jesteś? :) Kupiliśmy Sancho a Ty zniknales? :)
» 30 czerwca 2021, 20:50 #267
HillsHaveEyes: tak jak znikneli ci ktorzy wyrzucali Anglie z grupy na ME ;D

go go Anglia do finalu i zdania nie zmienie ;)
» 30 czerwca 2021, 21:08 #266
szczecinianin: Cześć stary! kliknij "CtRL+F" i wpisz "Szczecinianin" to wyskoczy Ci, co pisałem. Cieszę się tak jak Ty :)
» 30 czerwca 2021, 21:46 #265
Mariano88: No i super, h5 :)
» 30 czerwca 2021, 22:07 #264
RedRevolta: JAAAAAAAAAAADON!
» 30 czerwca 2021, 20:49 #263
ermac: No i jak tam Janki biznesu? Płaczki? Malkontenci?
Przeciągnęli BVB? Przeciągnęli.
Zbili z ceny? Zbili.
Można mieć 15-20baniek w kieszeni? Można!

Grzecznie teraz pisać list otwarty z przeprosinami i jak jeden mąż się tam podpisywać...Ci co najwięcej piali jak to Sancho nie przyjdzie jak to trzeba nadpłacić, przepłacić NA JUZ! Dać tyle ile BVB chce...
» 30 czerwca 2021, 20:45 #262
Dejfmi: w zeszłym sezonie chcieli 108 mln funtów!

kupujemy go za 90 mln euro także zdecydowanie więcej w kieszeni
» 30 czerwca 2021, 20:48 #261
PogbaKingOfMANU: Skąd wziąłeś tą oszczędność 15-20 baniek? BVB chcieli za Sancho 77 mln funtów (+/- 90 mln euro) i z tego co podają media, właśnie za tyle został kupiony Sancho. Coś pominąłem?
» 30 czerwca 2021, 20:58 #260
pictor: Tak w tym roku chcieli tyle wcześniej chcieli 108
» 30 czerwca 2021, 21:09 #259
tyber28: Pajacyk to odleciał chyba po wódzie od rzeczywistości, mówiąc, co kto ma robic.
» 3 lipca 2021, 08:12 #258
BajtiMU: Sancho,Varane,Neves i ktoś taniutki jako zmiennik AWB i okienko wręcz piękne.Jest to realne przy sprzedaży Lingarda i Martiala.
» 30 czerwca 2021, 20:45 #257
GraanManU: Ideeeealnie
Tego Nevesa za tą cenę to bym brał od razu
» 30 czerwca 2021, 20:48 #256
Mariano88: Wszystko spoko tylko kto kupi Martiala?
» 30 czerwca 2021, 20:57 #255
nieeeeeeee: Ja mogę tylko musisz podać cenne
» 30 czerwca 2021, 20:58 #254
manegarrincha: Lingarda i Martiala trzeba zostawić. Pogonić Freda:D Jamesa :D. Na prawą obronę jest Dalot i Brandon. Nikogo nie trzeba

Jeśli kupią Sancho , Varane i dorzucą Nevesa w promocji to będzie to najlepsze okienko ever. . Wciąż nie chce mi się w to wierzyć.
» 30 czerwca 2021, 20:59 #253
BajtiMU: No ba.Trudniej może być z Varanem kiedy Ramos wypada z klubu ale Real to Real i jeżeli sam zawodnik będzie chciał zmienić otoczenie to możliwe,że Perez połasi się na kasę kiedy zostaje zawodnikowi rok kontraktu.
» 30 czerwca 2021, 21:03 #252
Anhel: Martiala w rozliczeniu za Varana
» 30 czerwca 2021, 21:13 #251
PogbaKingOfMANU: A więc jednak, koniec sagi. Nareszcie! Jak dwa lata temu zaczęły się te plotki, to było to z kategorii science fiction, potwierdziło się, że nic z tego w tamte okno, ale w tym zarząd dał radę. Myślę, że wiele w tym pomógł pomysł super ligi i protesty kibiców, nie było już miejsca na półśrodki, a trzeba było czymś konkretnym uspokoić tłum. Jestem zdziwiony, nawet bardzo. Sancho dobry grajek i z perspektywami, oby odpalił (przy gwiazdach, jakie w poprzednich klubach błyszczały, a w United notowały równie pochyłą, już nic nie biorę jako pewnik). W tym sezonie nie będzie zmiłuj, taryfa ulgowa pt. "skład w budowie i nie ma kim grać" nie wchodzi już w grę, to prawdziwy czas na weryfikację OGS i całej drużyny.
» 30 czerwca 2021, 20:45 #250
RedsFan: W tamtym roku się zaczęły spekulacje, więc rok nie dwa :)
» 30 czerwca 2021, 20:47 #249
PogbaKingOfMANU: Pierwsze spekulacje pamiętam jeszcze zimowego okna 2019, ale pomijając plotki dziennikarskie, rzeczywiście oficjalne starania były okienko temu ;)
» 30 czerwca 2021, 21:03 #248
Anhel: Kij tam z Romano , prawdziwe brawa należą się gościowi który włamał się na konto Marcusa, co typ ma pewne info hehe
» 30 czerwca 2021, 20:42 #247
mikon70: koleś miał na imię - o jedno piwo po meczu z Niemcami za dużo
» 30 czerwca 2021, 20:44 #246
PastaDoCiasta: Ustalono, że sprawców było dwóch - Jonny Walker oraz Jack Daniels. W przeszłości byli odpowiedzialni m.in. za włam na twitterowe konto Pawła Kukiza
» 30 czerwca 2021, 20:44 #245
PastaDoCiasta: W ogóle do mnie teraz dotarło, że Rash serio potwierdził jego transfer XDD Yes x is the new Here We Go xD
» 30 czerwca 2021, 20:42 #244
Alibaba: HERE WE GO!!
» 30 czerwca 2021, 20:39 #243
Lisan: Słabo że zabrali 7 Cavaniemu
» 30 czerwca 2021, 20:37 #242
artix206: Mysle, że z charakterem Edisona, to po nim spływa. W przeciwieństwie do beksy z Francji.
» 30 czerwca 2021, 20:38 #241
Pogba6: Gdzie to masz ze zabrali?
» 30 czerwca 2021, 20:38 #240
rizx: Bardziej prawdopodobne, że Edi sam oddał
» 30 czerwca 2021, 20:39 #239
mordynator: Myśle że Edi bardziej sam oddał ani jeżeli mu zabrali.
» 30 czerwca 2021, 20:41 #238
RedsFan: Gdzie to wywróżyliscie? Nigdzie nie ma takiej wiadomości, więc proszę nie siać fermentu.
» 30 czerwca 2021, 20:46 #237
mikon70: Wiem, ze już Romano potwierdził, mówią o tym w telewizji również, ale był już jakiś komunikat klubu? Pytam, bo nie orientuje się obecnie jak to wyglada.
» 30 czerwca 2021, 20:37 #236
rizx: Oficjalnie jeszcze nie ma potwierdzenia, ale już wszyscy szanowani dziennikarze i najlepsze źródła zgodnie piszą, że umowa została podpisana. Romano nie pisze "here we go" gdy nie ma 100% pewności
» 30 czerwca 2021, 20:38 #235
mordynator: Pewnie będzie jutro, lub jak się wyrobią to może i dziś nawet.
» 30 czerwca 2021, 20:39 #234
mikon70: Ok, dzięki wielkie za odpowiedź
» 30 czerwca 2021, 20:41 #233
PastaDoCiasta: Nie było chyba nigdy sytuacji, żeby po Here We Go gracz finalnie nie trafił do klubu
» 30 czerwca 2021, 20:45 #232
mordynator: Dokładnie Pasta."Here we go" to jest jakby oficjalka przed oficialką.
» 30 czerwca 2021, 20:47 #231
d3zet: Oficjalka imo będzie po testach, a one odbędą się pewnie po euro.
» 30 czerwca 2021, 23:21 #230
mordynator: Cavani
Rash - Bruno - Sancho
Na papierze wygląda to bardzo mocno
» 30 czerwca 2021, 20:37 #229
Hoccu: Cavani
Rash - Bruno - Sancho
Pogba - nowy ŚPD
Shaw - Harry - nowy ŚO - AWB/TRIPPIER
HENDERSON

JEZUSIE CHCE TO ZOBACZYĆ
» 30 czerwca 2021, 20:39 #228
BajtiMU: A być może i niedługo w miejsce Cavaniego Greenwood i nie dość,że ofensywa diebelska to i jaka perspektywiczna.Niska średnia wieku,zawodnicy na lata,z dalszym rozwojem gdzie już są na dobrym poziomie ;)
» 30 czerwca 2021, 20:54 #227
OldFasion: Sancho świetny chłopak.
Nie kupuję jednego. Glazerowie tacy źli a wykładają 80-90 baniek na jednego piłkarza?
» 30 czerwca 2021, 20:36 #226
artix206: Nie kupuje jednego, jak taki "świetny" klub jak liverpool, nie zdobył mistrzostwa przez 30 lat.
» 30 czerwca 2021, 20:40 #225
PastaDoCiasta: Artix nie ciśnij go dla ciśnięcia bo jest za Liverpoolem. W sumie to ma trochę rację, większość szkaluje Eda czy Glazerów że nie dają kasy na transfery, a przecież wydajemy tyle co City czy PSG. Problem leży raczej w wywalaniu 60 mln na Freda, którego nie chciał Mourinho
» 30 czerwca 2021, 20:43 #224
artix206: @PastaDoCiasta
Zobacz co pisał wczoraj, czy kilka dni temu. Bez powodu tego nie napisałem.
» 30 czerwca 2021, 20:46 #223
RedsFan: Wykładają, właśnie dzięki presji kibicow. W innym przypadku w życiu by nie dali kasy w tym okienku.
» 30 czerwca 2021, 20:49 #222
OldFasion: @artix206
Gdybyś trochę znał historię, to wiedziałbyś, że United czekali kiedyś na tytuł 41 lat, City 44 a Chelsea nawet 50 lat.
» 30 czerwca 2021, 20:51 #221
artix206: Znam doskonale, ale nawiązałem do całkiem nieodległej przeszłości, kiedy wam to się udało, 2-3 lata temu? Właśnie.
» 30 czerwca 2021, 20:57 #220
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 21:31

Skąpstwo Glazerów to jeden z największych mitów jakie urósł wokół tego klubu. Astronomiczne tygodniówki graczy i miliardy wydawane na transfery temu przeczą. Problemem nie były pieniądze same w sobie, a właśnie sposób ich wydawania (typu przepłacanie, kominy płacowe, jednocześnie zaniedbania infrastruktury, itd.)
» 30 czerwca 2021, 21:29 #219
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 20:36

HERE WE GOOOO!!
PO PONAD ROKU CZEKANIA - ALE ULGA !!
JESZCZE OBRONCA I JESTEM ZADOWOLONY ;)
» 30 czerwca 2021, 20:36 #218
kckMU: Po 8 latach mamy prawoskrzydłowego. I jak tu w cuda nie wierzyć :)
» 30 czerwca 2021, 20:35 #217
SkilledHydra16: Następny must have to klasowy ŚO. Poźniejsze ewentualne transfery (np śpd lub zmiennik dla AWB) to będą tylko miłe zaskoczenia.
» 30 czerwca 2021, 20:33 #216
mikon70: Sancho cienki bo siedzi na ławce w Anglii, a to dobre:D. De Gea w 2014 przypomnę, ze siedział na ławce Hiszpanii, jak bronił Iker, który był cieniem samego siebie. David wtedy już był na najwyższym poziomie, który prezentował przez kolejne pare lat.
» 30 czerwca 2021, 20:33 #215
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 20:33

Z Varanem nie jest pewne, bo Real wciąż go przekonuje do zostania i chce 70 baniek, on sam ma dużo ofert, więc to nie takie łatwe, Torres pewnie alternatywa, ale mnie nie przekonuje, Kounde za drogi, C. Romero czy Milenković raczej nie brani pod uwagę. No ciekawe jak będzie ze stoperem. Trippiera pewnie doklepią po Euro, ale pisali dziś, że James Tavernier może być alternatywą. Najciekawiej będzie z pomocą i Pogbą. Euro pokazało, że Paul potrafi być wielki, ale na niego musi tyrać 2 grajków, sam Kante nie dał rady, więc nie wiem czy Ole nie zostanie przy duo Fred-McT jeśli Pogba zostanie, w plotki Nevesa nie wierzę, Camavinga też raczej za drogi, a Goretzkę media cisną na MU, aby dostał kontrakt, standard. Pogba rozmawiał z PSG, tam jest Wijnaldum, pewnie Ramos i kto wie czy nie Ronaldo, więc mogą go skusić, moim zdaniem tylko Grealish może go zastąpić, a to co pokazuje na Euro, to aż się dziwię, że z Sancho nie ląduje, jeśli City go przechwyci to będzie naprawdę słabo.

PS: Ole pewnie zostawi Martiala i Lingarda, pytanie gdzie on ich poupycha, młodzi też pukają do drzwi.
» 30 czerwca 2021, 20:31 #214
SkilledHydra16: To już musi być sezon weryfikacji dla Ole z takim składem, a jeszcze pewnie jakieś transfery w tym oknie będą. Na papierze to jest skład, który powinien bić się o najwyższe laury w następnym sezonie. Nie będzie wymówek.
» 30 czerwca 2021, 20:29 #213
d3zet: Obrona dziurawa, brak zmiennika na PO, brak ŚPD, brak zmiennika dla Cavaniego (chyba, że Greenwood od początku będzie na szpicy, wtedy brak zmiennika dla Sancho) i brak zmiennika dla Rashforda. Faktyczne, skład na majstra, gdzie City ma dwie mocne 11 i mogą rotować co mecz składem nie tracąc na jakości.
» 30 czerwca 2021, 20:33 #212
GraanManU: PO pewnie podpiszą po euro, na SPD nie liczę chyba że Garner na tourne pokaże się z niesamowitej strony ale czy jest to materiał na pierwszy skład? Chyba nie w tym momencie.SO - tutaj się zgadzam musi ktoś przyjść kto podniesie poziom. Brak zmiennika dla Rasha i Sancho - Martial James Diallo Grenwood od biedy, Lingard jak zostanie( chociaż powinien odejść według mnie) i akademia. Rasha i Sancho nie muszą grać w meczu z 5 drużyna ligi rumuńskiej.
» 30 czerwca 2021, 20:40 #211
PastaDoCiasta: Mam tak dobry humor, że nawet nie chce mi się odszukiwać starych komentarzy Szczecina, że on tu nigdy nie przyjdzie i mamy zapomnieć. Nawet bym z Tobą browara teraz wypił byku xdd
» 30 czerwca 2021, 20:28 #210
szczecinianin: Poprzednie lato mocno pokrzyżowało jakąkolwiek wiarę w ten zarząd, teraz na szczęście po tych 2-3 tygodniach, moim zdaniem niepotrzebnych negocjacji w koncu poszli po rozum. Brakujący element układanki - teraz tylko ŚO.
» 30 czerwca 2021, 20:31 #209
artix206: Wylądował! Powtarzam, wylądował!
» 30 czerwca 2021, 20:24 #208
mordynator: Zacumował!
» 30 czerwca 2021, 20:25 #207
d3zet: Zcumowali to na pewno kibice United :v
» 30 czerwca 2021, 20:35 #206
Lisan: Sancho done. Mamy to! Here we go.
Na kolana hejterzy przepraszać Pana Trenera
» 30 czerwca 2021, 20:23 #205
PastaDoCiasta: Jako fanboj Ole pragnę zaznaczyć, że to nie on negocjuje transfery
» 30 czerwca 2021, 20:29 #204
szczecinianin: Jeden z niewielu najpiękniejszych dni od ostatniego roku! Transfer, który musi nas pchnąć kolejny schodek do góry, tak jak transfer Bruno. Cieszę się niesamowicie. Od roku chciałem móc w końcu to napisać - Welcome Jadon! Uważam, że mamy już kim straszyć z przodu. Mam nadzieję, że to nie koniec. Teraz środek obrony!
» 30 czerwca 2021, 20:23 #203
SzefSzefow: Nie przesadzajcie z tą radością. Sancho przegrał rywalizację na Euro z Saką, a Borrusia już wiele razy się wycwaniła i sprzedała średniaka za grube miliony. Poczekajmy na pierwsze mecze w premier league Sancho
» 30 czerwca 2021, 20:21 #202
Strzelec: Sancho nie przegrał rywalizacji z Saką, tylko Southgate jest debilem.
» 30 czerwca 2021, 20:23 #201
d3zet: Sugerowanie się, że Sancho przegrał z Saką przy angielskim Brzęczku. XD
» 30 czerwca 2021, 20:23 #200
IntruZ9: A dlaczego mamy nie przesadzać?? Nie cieszyć się? Też jesteś ze Szczecina?
» 30 czerwca 2021, 20:23 #199
artix206: Eee, ja ze Szczecina, w czym problem :(
» 30 czerwca 2021, 20:25 #198
SzefSzefow: Ja po prostu wolałbym Grealisha. Dla mnie znacznie lepszy piłkarz, już sprawdzony w lidze. Poza tym jestem realistą i wiem, że to ostatni duży transfer w tym okienku.
» 30 czerwca 2021, 20:25 #197
rizx: Czyli rozumiem, że Grealisha też byś nie chciał? Foden, Mount też słabiaki? Hendersona i Rashforda również możemy sprzedać, bo przecież na nich nie stawiał
» 30 czerwca 2021, 20:26 #196
IntruZ9: Nic,trolluje go xd...swoją drogą śmierdzisz QsQsem...on też wiecznie płakał
» 30 czerwca 2021, 20:31 #195
mordynator: Sancho z 7.Ciekawe jaki numer Edi weźmie
» 30 czerwca 2021, 20:20 #194
mikiartur: Więc kto następny panowie? Varane? Torres? Kounde? Goretzka? Neves? Może Trippier? Czy Tavernier o którym czytałem dziś? Albo lecimy na rozpedzie i CR7 wbija hahaha
Po tym jak jechałem pociągiem i miałem 80 minutowe opóźnienie przez co musiałem więcej przesiadek mieć. To człowiek od razu w jakimś lepszym humorze hahah
» 30 czerwca 2021, 20:20 #193
mordynator: Stawiam na Varana i może Trippier jeszcze pod koniec okienka.
» 30 czerwca 2021, 20:21 #192
SzefSzefow: Skąd pieniądze na to wszystko? United nagle Szejki prowadzą?
» 30 czerwca 2021, 20:22 #191
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 20:30

Myśle że jak był mały budżet na to okienko (powiedzmy do 100mln) do nie przyszedłby Sancho tylko ktoś tańszy.A skoro kupiliśmy Sancho na w miare wczesnym etapie okienka transferowego to na logike można przyjąć że to nie koniec działań MU w tegorocznym okienku.
» 30 czerwca 2021, 20:28 #190
Kilerek7: W końcuuuuuuu:D Here we go, akurat oglądałem United Stand i Live: Sancho DONE DEAL:D
» 30 czerwca 2021, 20:20 #189
d3zet: Dwa lata sagi zakończone!
» 30 czerwca 2021, 20:19 #188
mordynator: Otwieramy Szampana!
» 30 czerwca 2021, 20:18 #187
GGMUN6: Dostanie 7 !!
» 30 czerwca 2021, 20:17 #186
Strzelec: Nie dostanie
» 30 czerwca 2021, 20:19 #185
GGMUN6: Dostanie :)
» 30 czerwca 2021, 20:21 #184
Strzelec: Jednak dostanie...

Jadon Sancho has signed a five-year contract with #mufc and will wear the number 7 shirt. [@TheAthleticUK]
» 30 czerwca 2021, 20:21 #183
mikiartur: Fabrizzzzziioooo potwierdzilllll traaansfeeer SANCHOOO
Mariano wiem że mega się cieszysz z tego transferu. Ja może do końca za tym transferem nie byłem ale skoro się wydarzy to trzymam mocno kciuki za Jadona. Życzę mu mnóstwa goli i asyst. I niech prawe skrzydło z AWB zamienia w piekło dla przeciwnika!!
» 30 czerwca 2021, 20:17 #182
Hoccu: TERAZ JUŻ BEZ FALSTARTU
SANCHO JEST NAAAAAAAAASZ
LALALALALALALLALA
» 30 czerwca 2021, 20:15 #181
Smola0015: Mamy to!!



HERE WE GO!!
» 30 czerwca 2021, 20:14 #180
Hoccu: Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
¡
34 s
Jadon Sancho to Manchester United... HERE WE GO! Kogut policyjnyFlaga Anglii #MUFC #Sancho

Done deal confirmed. Agreement reached between Manchester United and Borussia Dortmund.

€90m with add ons. Agents fee and personal terms agreed, contract until 2026.

Medicals pending - then it’ll be official.
» 30 czerwca 2021, 20:14 #179
SikamNaPapugi: FABRIZIOOOOO !!
» 30 czerwca 2021, 20:13 #178
Strzelec: An official announcement for Jadon Sancho is expected to be made on Thursday. [@BILD_Sport]
» 30 czerwca 2021, 20:08 #177
mikiartur: Christian Falk podaje że transfer Sancho klepniety. Obok Romano to chyba najlepsze źródło zwłaszcza jeśli chodzi o piłkarzy z bundesligi.
Jeszcze trzeba poczekać na Romano i oficjalne info
Ale powoli chyba możemy nabierać pewności
:D
» 30 czerwca 2021, 19:57 #176
SikamNaPapugi: No niech Piekny Wloch w koncu to napisze …..ile mozna czekac
» 30 czerwca 2021, 20:00 #175
GandiGanda: Pięknie ze z tym Sancho sie udało, tylko co dalej? Chętnie bym zobaczył tego Goreatzk'e lub chociaż Varane'a aby zamknąć te okienko. Bez tego może cieżko o mistrza w następnym sezonie.
» 30 czerwca 2021, 20:07 #174
GoForWin: Dopóki nie dostanę oficjalnej informacji, nie uwierzę w nic.
» 30 czerwca 2021, 20:08 #173
SzefSzefow: @GoForWin

Jeżeli na rękach Jego nie zobaczę śladu gwoździ i nie włożę palca mego w miejsce gwoździ, i nie włożę ręki mojej do boku Jego, nie uwierzę
» 30 czerwca 2021, 20:10 #172
Strzelec: Ornstein potwierdza.
» 30 czerwca 2021, 20:14 #171
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 20:18

Jestem sceptykiem, nic na to nie poradzę.
» 30 czerwca 2021, 20:16 #170
SickRabbit: W sumie ta 3cia bramka dla helwetów to po stracie Pogby była ale nikt tego nie załatał i bang.
Gdzieś już to widziałem...
» 30 czerwca 2021, 19:44 #169
SzefSzefow: -4 kluczowe podania plus bramka dla Francji
-1 złe zagranie, które było pośrednią przyczynom straty gola dla Francji (obrońca też się nie popisał).

Co jest przedmiotem dyskusji na devilpage? Oczywiście ten jeden błąd
» 30 czerwca 2021, 20:01 #168
szczecinianin: Mata zostanie na kolejny sezon...tylko po co? Znowu efekt Glazeronomii? Szacun dla Juana, ale on jest tu zbędny..
» 30 czerwca 2021, 19:15 #167
Dejfmi: A niech sobie będzie, zagra zawsze w jakimś carabao. Kto jak kto ale on tu zbytnio nie przeszkadza ;)
» 30 czerwca 2021, 19:40 #166
kielbasior: Lepszy doświadczony Mata, który wizerunkowo podbija wartość Utd, a ponadto zawsze może wejść w kurakao i FA Cup, niż taki Jones czy inny Rojo, którzy miewali sezony bez zagranego spotkania...
» 30 czerwca 2021, 19:48 #165
Chestnut: Zawsze młodzi na tym skorzystają, nauczą się czegoś.
» 30 czerwca 2021, 20:01 #164
zbyszek7: No to sobie wlasciciele Evertonu jaja zrobili z kibicow a wy narzekacie na naszych Glezerow hehe
» 30 czerwca 2021, 19:10 #163
robertbham: Chodzi ponoć o matkę Rabiota że jakiś dym robiła.
» 30 czerwca 2021, 17:42 #162
Kilerek7: Słyszeliście o kłotniach w kadrze Francji? Pavard i Rabiot ostro się kłócili z Pogbą, że do obrony nie wracał, do Varane, że za dużo błędów, a do Mbappe, że arogancki.
» 30 czerwca 2021, 16:51 #161
KalinaRIP: na jakimze pudelku takie wieści uslyszales wacpanie
» 30 czerwca 2021, 16:53 #160
Kilerek7: Wpisz sobie, w google, kłótnia po meczu Francja Szwajcaria.
» 30 czerwca 2021, 17:01 #159
Himself: Wcale bym się nie zdziwił jakby to była prawda
» 30 czerwca 2021, 17:35 #158
SzefSzefow: To matka Rabiota nie sam Rabiot powiedziała, że Mbappe jest za bardzo arogancki. Synek nie ma jaj by coś takiego powiedzieć. Mówimy o gościu prawie 30 letnim, który mieszka z mamą i nie zarządza własnym majątkiem (mama to robi).
» 30 czerwca 2021, 17:43 #157
mikon70: Może chłop jest po prostu ubezwłasnowolniony
» 30 czerwca 2021, 18:15 #156
PastaDoCiasta: No skoro gra na światowym poziomie w piłkę to raczej nie ma ku temu podstaw xD Chociaż kto wie jakie jest prawo we Francji, jak w USA Britney Spears potrafi być od 10 lat
» 30 czerwca 2021, 18:17 #155
mikon70: No a ja raczej tego na poważnie nie napisałem
» 30 czerwca 2021, 19:03 #154
Abstrahujacy: Benitez podpisał kontrakt z Evertonem po tym jak Carlo wyszedł tylnymi drzwiami aby zastąpić Zidane.
» 30 czerwca 2021, 16:17 #153
Pyra: A tak odnośnie MŚ 2022 w listopadzie i grudniu to wydaje mi się, że tylko kontuzje mogą być problemem dla klubów, sezon zacząć 2 tygodnie wcześniej, skończyć 2 tygodnie później i gitara.
No i prawie wszyscy zawodnicy w formie
» 30 czerwca 2021, 16:00 #152
Lisan: W związku z dosyć trudną sytuacją na rynku transferowym Ole Gunnar SolskjĂŚr zamierza dać szansę na odbudowę Martialowi. Duże nadzieje wiąże również z powrotem Jessiego Lingarda, który z wypożyczenia wrócił w fenomenalnej formie. Dostępny będzie również Phil Jones, który po urazie wraca do pełnej dyspozycji.
» 30 czerwca 2021, 15:47 #151
Piotrek1991d: No bez jaj
» 30 czerwca 2021, 16:56 #150
Bylak: Wylądował?
Zaparkował?
Zacumował?
» 30 czerwca 2021, 15:05 #149
PastaDoCiasta: Szuka lądowiska dla latających dywanów
» 30 czerwca 2021, 15:36 #148
Kilerek7: Bild i Falk twittują, że Goretzka miałby być następcą Pogby? Co myślicie?
» 30 czerwca 2021, 14:02 #147
SzefSzefow: Pogba gdzieś się wybiera?
» 30 czerwca 2021, 14:11 #146
mcscotyy: Goretzka zamiast Freda marzenie
» 30 czerwca 2021, 15:31 #145
lipeklukas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 16:19

Może wymiana z Realem, Varane Pogba?
» 30 czerwca 2021, 16:18 #144
Dutchman: Wiem że się powtarzam ale wczorajszy mecz z Ukrainą po raz kolejny pokazał dlaczego jest nam aż tak bardzo potrzebny nowy ŚO. Przy całym szacunku do Lindelofa i jego pewnych umiejętnościach (przy wyprowadzaniu piłki do dalszych stref), ten gość da się przepchnąć każdemu. Nie ważne czy ma 190 czy 173, jak ktoś użyje siły, to nasz Iceman się odsuwa i robi mu przestrzeń. Może w meczach ze słabszymi rywalami się sprawdza, ale notorycznie mu się powtarzają te same błędy. Może na tym Euro zagrał świetny mecz z Hiszpanią, ale co z tego jeśli zaraz pózniej nie upilnuje Lewego i się tak źle ustawi jak przy bramce dla Ukrainy w dogrywce. Rozumiem że powinno się jednak znaleźć pod tym względem kogoś kto jest w miarę silny, szybki i wysoki a takich obrońców gwarantujących jakość jest obecnie jak na lekarstwo, lecz mimo to bym zaproponował młodego Svena Botmana. Nie zagrał jedynie jednego dobrego sezonu w Lille, bo i w Ajaxie pokazywał na co go stać. Wysoki, lewonożny i silny. Ciężko zaś coś powiedzieć w przypadku Pau Torresa. Miał parę lepszych spotkań jak choćby w finale LE ale jednak też bywa bardzo niepewny. No i Varane. Nie jestem jego fanem, bo uważam że bez chama Ramosa nie zawsze stawał na wysokości zadania, ale jednak jest on przynajmniej już doświadczony w meczach o wysoką stawkę. Problemem w jego przypadku jest zaś pensja bo jeśli faktycznie domagal się tych 400 to jest to stanowczo za dużo. Tak czy inaczej po zakontraktowaniu Sancho trzeba ruszyć po ŚO.
» 30 czerwca 2021, 13:40 #143
PastaDoCiasta: W pierwszej kolejności powinniśmy brać Varane'a, bo jest szybki więc dobrze by pasował do Harrego, a jednocześnie to Anglik jest liderem, więc odpada problem Ramosa. Do tego wniesie mentalność zwycięzcy, której u nas jak na lekarstwo, bo on wygrał już w karierze niemal wszystko. Botman pokazuje potencjał na zostanie drugim Jaapem Stamem, ale właśnie, potencjał, a my potrzebujemy kogoś na już
» 30 czerwca 2021, 13:54 #142
Dutchman: Coś w tym jest, jakoś nigdy nie byłem przekonany co do tego Varane, ale jeśli nie będzie chciał aż tak dużej tygodniówki, to czemu nie. Byle nie był to ani Torres ani Kounde - dlatego że oni sobie nie poradzą fizycznie w lidze. A co do Botmana, to bym mimo wszystko mu się przyglądał uważnie, bo już też podobno w Liverpoolu go chcą, a chłopak ma naprawdę wielki potencjał.
» 30 czerwca 2021, 14:08 #141
PastaDoCiasta: Panie i Panowie mamy to! Wreszcie, po tylu tygodniach spekulacji, angielscy fotografowie wyłapali samochód z długo oczekiwanym gościem w środku!




Rafa Benitez już w ośrodku szkoleniowym Evertonu, wieczorem podpisuje kontrakt
» 30 czerwca 2021, 12:56 #140
szczecinianin: to teraz kibice Evertonu ładnie w protesty pójdą
» 30 czerwca 2021, 13:04 #139
nieeeeeeee: OFFF Dobrze że ta saga doszła do końca codziennie nowe informacje o tym ile można było.
» 30 czerwca 2021, 13:05 #138
kckMU: To jest plucie w mordę kibicom. Jednego i drugiego klubu. Naprawdę rynek trenerski w tej chwili przepełniony.
» 30 czerwca 2021, 14:43 #137
Himself: Wylądował ?
» 30 czerwca 2021, 11:46 #136
Dejfmi: zadzwonimy do Pana
» 30 czerwca 2021, 11:53 #135
GoForWin: Wyjdź na dach i sprawdź.
» 30 czerwca 2021, 12:02 #134
GGMUN6: Czekamy himself czekamy, na razie nie widać
» 30 czerwca 2021, 12:21 #133
szczecinianin: Dziś wygasa kontrakt Heatona w Villi.
» 30 czerwca 2021, 08:36 #132
SzefSzefow: Dziś wygasa kontrakt Messiego w Barcelonie :)
» 30 czerwca 2021, 08:46 #131
szczecinianin: to bierzemy obu :)
» 30 czerwca 2021, 09:32 #130
BillClinton: Po mistrzostwach wyjdzie, że Southgate nie wystawia Sancho ze względu na sagę transferową.
» 30 czerwca 2021, 08:11 #129
SzefSzefow: Przecież co trzeci piłkarz w tej kadrze ma obecnie jakąś sagę transferową.
» 30 czerwca 2021, 08:43 #128
Dejfmi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 11:42

Szef podaj na przykładzie tej reprezentacji, którzy z co 3 zawodników mają sagi transferowe takie jak Sancho :)
» 30 czerwca 2021, 11:41 #127
Anhel: A co niby ma oznaczać ten x bo chyba za stary jestem żeby zrozumieć
» 30 czerwca 2021, 07:58 #126
Dejfmi: miało być XD
» 30 czerwca 2021, 07:58 #125
BillClinton: Też miałem o to spytać z tego samego powodu;)
» 30 czerwca 2021, 07:59 #124
Anhel: Tweet już chyba usunięty bo link dodany niżej, nie działa
» 30 czerwca 2021, 08:04 #123
BillClinton: Nie usunął. Mi działa.
» 30 czerwca 2021, 08:08 #122
Anhel: Faktycznie, cofam to. Aż dziwne ze media nie huczą skoro najlepszy przyjaciel Sancho potwierdza transfer.
» 30 czerwca 2021, 08:16 #121
wedel242: Angolee tak często piszą na końcu zdania w internecie, smsach czy nawet listach i to nie zależnie od wieku, chociaż głównie widziałem u starszych koło 40-50 lat. Na końcu zdania xx znaczy "kiss, kiss" czyli coś w stylu pozdrowień
» 30 czerwca 2021, 08:55 #120
szczecinianin: Wczorajszy, kolejny już popis Wiktora jasno i dobitnie pokazał, że po ostatecznym zaklepaniu Jadona to właśnie ŚO jest priorytetem. Od dawna pisałem o błędach Lindelofa, które popełnia non stop i których już się nie oduczy. Na FA Cup z jakimś Morecambe to wystarczy, ale na LM i ligę potrzebujemy nowego ŚO obok Harry'ego.
» 30 czerwca 2021, 07:37 #119
Dutchman: Choć ciężko mi to przyznać, ale jest to jeden z pierwszych razów gdy się z Tobą w pełni zgadzam. Mógł nam Lindelof mydlić oczy przez poprzednie 3 mecze (choć w meczu z Polską też się nie popisał przy "kryciu" Lewandowskiego), ale juz w meczu z Ukrainą pokazał jak potrafi grać na co dzień.
» 30 czerwca 2021, 13:30 #118
maticr7: Jak nie uda się z Grealishem,to dobrze by było przytulić takiego Forsberga.Odciążyć Rasha troche.
» 30 czerwca 2021, 01:22 #117
artix206: Tak, ściągamy każdy szrot który zagra dobry mecz na euro!
» 30 czerwca 2021, 04:51 #116
Dejfmi: Forsberg jest okropnie rzadki
» 30 czerwca 2021, 07:59 #115
PastaDoCiasta: Dokładnie to o czym wczoraj pisałem xD Przeciętniak, który w październiku skończy 30 lat, ale kupmy bo wczoraj maticr7 oglądał mecz i dobrze zagrał xD Jak tak dalej pójdzie to nam w kadrze miejsca braknie na tych Darmianów i Sznederlęnów z Euro
» 30 czerwca 2021, 08:32 #114
maticr7: Panowie ja tu pisze o zmienniku a wy płaczecie jakbym miał go za jakiegoś zbawcę. Przeciwko nam też grał dobrze. Uwielbiam jego ruchy z piłką i technikę.Byli tutaj tacy którzy wielbili Sabitzera ktory wcale nie jest lepszy od Forsberga. Wtedy nikt tego tak nie negował. Oglądałem go z resztą w eliminacjach i teraz na Euro. Jest kotem. W każdym meczu najbardziej widoczny. Dużo widzi. Rozgrywa. Jest wielo funkcyjny. Mobilny.ruchliwy. Jak wy tego nie widzicie to jesteście sorry ale ślepi.Sorry za kropki. Na komie to ciężko.
» 30 czerwca 2021, 21:04 #113
GGMUN6: Yes x, wiec nie potrzebujemy już here we go :D
» 30 czerwca 2021, 00:46 #112
PastaDoCiasta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.06.2021 00:26

mobile.twitter.com/MarcusRashford/status/1409992838943842317

dddd
» 30 czerwca 2021, 00:26 #111
SirThomas1993: Ukraina bardzo przeciętnie fizycznie wyglada , tutaj Anglia ma największa przewagę . Biegają jak roboty , do tego są zgrani i dobrze przygotowani taktycznie . 3:0 Anglia .. choć Ukraina bardzo fajnie wyglada ale fizyczności nie da się oszukać .
» 30 czerwca 2021, 00:15 #110
Michux3: Yes x :D panowie mamy to