Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Premier League: Letnie okienko transferowe oficjalnie otwarte

» 9 czerwca 2021, 16:39 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
W środę 9 czerwca oficjalnie otwarte zostało letnie okienko transferowe w Premier League. Kluby mogą dokonywać wzmocnień swoich szeregów do ostatniego dnia sierpnia.
Premier League: Letnie okienko transferowe oficjalnie otwarte
» Ole Gunnar Solskjaer liczy na wzmocnienia składu Manchesteru United w letnim okienku
Ilu transferów do Manchesteru United spodziewasz się w letnim okienku transferowym 2021?
Uwaga wszystkich kibiców koncentruje się obecnie na rozpoczynających się w tym tygodniu mistrzostwach Europy. Klubowi skauci z uwagą będą śledzić poczynania zawodników na EURO 2020.

Ole Gunnar Solskjaer w ostatnich tygodniach wielokrotnie podkreślał konieczność wzmocnień składu Manchesteru United.

– Zajęliśmy drugie miejsce, ale jesteśmy za daleko, aby zagrozić tym, którzy byli mistrzami. Musimy się więc wzmocnić – mówił niedawno menadżer Czerwonych Diabłów w rozmowie z norweską telewizją TV2.

– To oczywiste, że coś się wydarzy w letnim okienku transferowym. Świat wygląda natomiast inaczej niż 15-16 miesięcy temu. Musimy natomiast dokonać pewnych ruchów na rynku oraz w zespole – dodał Solskjaer.

Angielskie media spekulują, że priorytetem Manchesteru United w letnim okienku będzie wzmocnienie prawego skrzydła i środka obrony. Sztab szkoleniowy chętnie zobaczyłby też nowego prawego obrońcę i środkowego napastnika.

Manchester United w ubiegłym tygodniu potwierdził, że z klubem z Old Trafford z końcem czerwca pożegnają się: Sergio Romero, Jacob Carney, Mark Helm, Iestyn Hughes, Joel Pereira, Arnau Puigmal, Max Taylor, Aliou Traore. Klub nie zdecydował się przedłużyć umów z tymi zawodnikami.

Letnie okienko transferowe zamyka się 31 sierpnia. Kluby będą mogły więc dokonywać wzmocnień jeszcze dwa tygodnie po tym, jak ruszy sezon 2021/2022 w Premier League.


TAGI


« Poprzedni news
Shaw: Ciężko pracowałem na powołanie do kadry
Następny news »
FA i Premier League ogłosiły kary dla klubów-założycieli SuperLigi

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (359)


Kilerek7: A mi się nie podoba taka tygodniówka, jeśli to prawda. Z Sanchezem każdy pamięta jakie były problemy, ok Sancho jest młodszy i to inna bajka, ale jeśli stanie się 2 Martialem czy Pepe to będziemy mieli ciężko go sprzedać. Wydawało mi się, że po odejściu Alexisa, MU robi porządek płacowy, ale jeśli 21 latkowi na dzień dobry dają więcej niż Rashowi, Bruno czy Pogbie to bez komentarza, 250k to max. 300-350 powinni dostawać zasłużeni i gracze z wieloletnim stażem.
» 11 czerwca 2021, 14:44 #359
nieeeeeeee: To jest raczej plotka jakich będzie jeszcze milion.
» 11 czerwca 2021, 14:48 #358
CzerwonyPan: Klub tyle lat oszczędza kasę ze w tym roku już muszą wyłożyć żeby klub pozyskał dobrych zawodników na pozycję które sa zaniedbane. Moim zdaniem to nie powinno nas obchodzić że mają płacić karę za swoje błędy! Ściągać nam tu dobrych piłkarzy bank ma być rozbity!!
» 11 czerwca 2021, 14:21 #357
Dejfmi: Ja już wystosowałem oficjalne pismo, że nie obchodzi mnie ma być ten ten i ten. Kibicuje wymagam. Jak nie to zostanie ten ten i tamten sp********* ze stanowiska. Nie będzie ratunku dla jego
» 11 czerwca 2021, 14:45 #356
Lisan: [Breaking News] Martial wraz ze swoim agentem w drodze na OldTraford po wycieku informacji na temat tygodniówki Sancho.
"W czym jestem gorszy".. dało się słyszeć od Martiala
» 11 czerwca 2021, 14:00 #355
OldFasion: Nie od dziś wiadomo, że różnice w zarobkach są przyczyną niesnasek.
Kominy płacowe to najprostszy sposób do kwasu w drużynie.
» 11 czerwca 2021, 14:05 #354
tygrys26: Wow,.zabłysnąłeś wtrącając Martiala całkowicie z d*upy. Trzeba było poświęcić całe dzieciństwo czy cos zeby w wieku 19 lat być na tyle dobrym ze uznano by Cie za kogoś kto w przyszłości może zdobyć złota piłkę to tez byś inkasował gruby hajs i byś grał jak chciał...
Mentalność Polaczków jest dziwna... A po drugie, to chyba nie trzeba przypominać ze jak przyszedł z Bruno to świetnie grali we dwóch czy jak byla wymienność pozycji z Rashfordem czy Greenwoodem. W tym sezonie kazdy przyspawany do swojej pozycji to i cała trójka zaginęła w akcji :)
» 11 czerwca 2021, 14:25 #353
Mariano88: Ile razy jeszcze ktoś się nabierze na te breaking newsy Lisana? :)
» 11 czerwca 2021, 15:21 #352
Saberem47: Haha tyle było pretensji czemu sancho jeszcze u nas nie ma, a jak poszła plota o 300 tysięcy tygodniowo to już wam widzę ten transfer nie podchodzi.
» 11 czerwca 2021, 13:26 #351
Czerwony123: 350tys tygodniowki dla Sancho? Wow ale kasiora.
Dobra wiem, ze English international, ale bez jaj.
Wyobrazam sobie teraz takiego Bruno I Pogbe jak zareaguja na takie cos.
Talent ma , pilkarz robiacy wiatr w niemczech I liczby.Pewne miejsce w reprezentacji, ale to caly czas nie jest zawodnik klasy premium, bo nigdy nie potwierdzil tego w Premierleague.
Premierleague to inna bajka, przekonal sie Arsenal placac 80m za Pepe.
Juz widze kolejke w HR po podwyzki, ktore maja uzasadnienie. Takie tygodniowke to powinno dawac establisha , takiemu Kaneowi, bo ograny w PL, oraz kapitan teprezentacji anglii oraz Totkow.
Zaczyna robic sie ciekawie, bo oczekiwania tych 20 latkow sa smieszne.
Patrze wlasnie Foden zgldzil sie na 110tys, a to podobnych development do Sancho.
» 11 czerwca 2021, 13:06 #350
Robert3344: Jak sancho już teraz ma w BVB 190k, więc było jasne, że dostanie 250+.
» 11 czerwca 2021, 13:27 #349
RedsFan: A za przeproszeniem co Pogba pokazał w PL, żeby reagować negatywnie na tą kasę,dla kogoś innego. Chłop niczym nie zasłużył, tak jak Sancho.
» 11 czerwca 2021, 13:57 #348
OldFasion: Dla mnie sytuacja w której młody chłopak z zerowym doświadczeniem w PL będzie jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy całej ligi nie jest normalne.
Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że podobnego zdania są przyszli koledzy z szatni United.
» 11 czerwca 2021, 14:10 #347
Pezet: Kiedyś był tu Magik,Diabelski,Moniczka i kilka innych osob z którymi można było fajnie podyskutować ,pospierać się.
Zostało takie towarzystwo które tylko trolluje albo narzeka na wszystko. Mocno merytorycznie w dół poleciało to forum ostatnimi czasy
» 11 czerwca 2021, 12:39 #346
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2021 12:50

Jak się zostawia trolli, a wyrzuca osoby, które całym sercem bronią klubu, to tak niestety jest. Wymienione osoby udzielają się bardziej na fejsie, problem z tym, że mało tam użytkowników, sie wypowiada. Koleś komentarz poniżej to odpowiedni przykład, jak poziom forum spada.
» 11 czerwca 2021, 12:48 #345
GGMUN6: Przet to prawda, nawet nie widziałem, że oni wszyscy skończyli się tutaj udzielać, bo sam nie miałem czasu wtedy, sam mysle, żeby powoli skończyć się tutaj wypowiadać, to już nie ma sensu.
» 11 czerwca 2021, 12:58 #344
Saberem47: Kiedyś to było. Kiedyś to były czasy, teraz to już nie ma czasów bla bla bla
» 11 czerwca 2021, 13:28 #343
Cieniu: Jeszcze ja jestem fajny.
» 11 czerwca 2021, 13:41 #342
RedsFan: Dobrze cieniu, że przynajmniej poczucie humoru masz :D
» 11 czerwca 2021, 13:59 #341
BillClinton: Ta szczególnie Magik był super merytoryczny. Do czasu aż się z nim nie zgodziłeś.
» 11 czerwca 2021, 14:23 #340
KanapowyEkspert: Jadon Sancho o spekulacjach transferowych: „Jestem spokojny z tego powodu. Zawsze będą spekulacje, zwłaszcza gdy dobrze sobie radzisz. Najważniejszą rzeczą jest moja gra w piłkę nożną i na tym się obecnie skupiam. [TalkSport]
» 11 czerwca 2021, 10:53 #339
PastaDoCiasta: Że też po 3 latach konferencji Ole tutejsi eksperci się jeszcze nie nauczyli jak działają wypowiedzi w mediach i się oburzają, że aha to znaczy, że nie chce do nas przyjść bo powinien powiedzieć wprost dzień dobry chce do United Watzke puszczaj mnie za czapkę gruszek
» 11 czerwca 2021, 11:14 #338
MiSt: To tylko dobrze o nim świadczy - nie podsyca hype'u wokół siebie. Jeśli mamy kogoś kupować za tak grube pieniądze to właśnie kogoś z głową na karku.
» 11 czerwca 2021, 12:18 #337
SzarimMusty: Zwykła wypowiedź nie dolewająca oliwy do ognia.
» 11 czerwca 2021, 13:16 #336
Lisan: Koniec tych dywagacji kto lepszy kto gorszy.
Niech boisku wyjaśni.
Powiem tak: w przypadku Polski nie wyjście z grupy gdzie wychodzą nawet drużyny z 3miejsca i wystarczy dosłownie kilka punkcików uznaje za kompromitację.
Kibicuję równiez Anglii, a kazde potknięcie somsiadów Niemców będzie mnie cieszyć
» 11 czerwca 2021, 10:26 #335
xarsfanx: No a jak dojdzie do meczu Anglia Polska to komu wtedy kibicujesz ?
» 11 czerwca 2021, 10:30 #334
Lisan: W pierwszej kolejności kibicuje Polsce, dopiero później Anglikom. Mam świadomość że trochę nami gardza
» 11 czerwca 2021, 10:38 #333
mikiartur: Dziś Włochy Turcja
Jaki wynik obstawiacie?
Swoją drogą może to być bardzo ciekawy mecz

Ja wyczuwam takie 2-1 dla Włochów
» 11 czerwca 2021, 09:12 #332
xarsfanx: Turcja ale ciężko mi określic dokładny wynik
» 11 czerwca 2021, 09:27 #331
zeVard: Ja dziś typuje wynik 1-1 wydaje mi się, że obrona Turcji jest całkiem solidna jak i cały zespół, więc nie zdziwi mnie wynik remisowy.
» 11 czerwca 2021, 09:29 #330
DjTED: Mecz otwarcia do tego nabuzowane turki. Obie strzela na bank
» 11 czerwca 2021, 09:55 #329
SmokuUtd: Też tak obstawiam. Ale mój kolega wielki fan Włoch, twierdzi że Turcy zostaną rozjechani... hmm ;)
» 11 czerwca 2021, 10:06 #328
kckMU: Oby z bramkami dla dobrego oglądania. Wyniki mnie tam nie obchodzą. Kto ma wyjść z grupy to wyjdzie, kto ma odpaść to odpadnie.
» 11 czerwca 2021, 10:33 #327
damian3chrosto: Miki ja dokladnie tak samo
» 11 czerwca 2021, 11:38 #326
Killgor: 2:0 dla Wlochow
» 11 czerwca 2021, 12:09 #325
RedsFan: Włosi 2:0 coś tak czuje
» 11 czerwca 2021, 14:00 #324
KanapowyEkspert: Jadon Sancho do rozmowySPORT: „Mój dorastający bohater Anglii? Frank Lampard. Byłem fanem Chelsea, nie będę kłamał. Didier Drogba i Frank Lampard byli moimi ulubionymi zawodnikami”.#MUFC#CFC

Kevin Palmer

No ładnie się wkupuje w szeregi United
» 11 czerwca 2021, 06:50 #323
RyannMistrz: Jakie to ma znaczenie?
» 11 czerwca 2021, 07:18 #322
Dejfmi: Jak Shaw ;)
» 11 czerwca 2021, 07:32 #321
RedsFan: Widać, żeś kanapowy ekspert :D
» 11 czerwca 2021, 07:36 #320
zeetkaes: I dobrze ,że mówi szczerze a nie ściemnia
» 11 czerwca 2021, 08:23 #319
PastaDoCiasta: Uwaga, wiem że dla niektórych może to być szok, ale nie każdy w dzieciństwie pucował się do Manchesteru United, łącznie z Rashem, który przyszedł do nas bo Akademia City go nie chciała
» 11 czerwca 2021, 09:06 #318
devilek777: Wielu z Was kibicowało innym drużynom wcześniej lub kibicuje również innym teraz, a Sancho przynajmniej mówi szczerze.
» 11 czerwca 2021, 09:22 #317
GGMUN6: Sancho powiedział już też to w 2019 roku.
» 11 czerwca 2021, 09:24 #316
OldFasion: Raul Gonzalez był wychowankiem Atletico, Caragher był kibicem Evertonu a DeBruyne fanem Liverpoolu.
Jakie to ma znaczenie?
Sancho jako były piłkarz City i kibic Chelsea może dobrze grać w piłkę na Old Traford.
» 11 czerwca 2021, 10:15 #315
Kaio: RVN przychodząc do nas wypowiedział się, że nigdy nie kibicował United. Także jakie to ma znaczenie kto komu kibicował? ;)
» 11 czerwca 2021, 10:33 #314
Kilerek7: Sancho może da dużo na prawym, ale jeśli Rashford i Martial będą kopać się po czole to nie wystarczy. Greenwood to wciąż nieregularny talent, więc nie można go stawiać jako fundament a Cavani całego sezonu nie pociągnie, o ile przyjście Sancho doda mocy w ataku, o tyle pomoc u nas to tak naprawdę Bruno i nic więcej, a i on sam grał końcówkę słabo, za dużo spoczywa na nim odpowiedzialności, aczkolwiek z Izraelem 2 bramki i asysta, więc trochę sił mu zostało, ale do sedna. Pogba mimo iż top, powinien moim zdaniem odejść i jak Keane mówił pozyskać Grealisha. Francuz spowalnia gre, bazuje na Long passach, trzeba mu szukać miejsca i gra wtedy gdy ma humor, a też nie mamy porządnego SPD by Bruno i Pogba sobie hasali. Kolejny to Matić, najbardziej nominalny SPD, ale za wiekowy, VDB w teorii powinien zastąpić pozycją Pogbę, ale mimo sympatii, uważam, że on nie pasuje do naszej gry, nam trzeba w środku pola kogoś walecznego i kreatywnego. McT ma zadatki na bycie wielkim, ale rzemiosło u niego kuleje, to taki dla mnie mix Effenberga z Fletcherem. No i Fred, mimo chęci to nie ten poziom. Zrobiłbym wszystko aby po Sancho wpadł Grealish i np. Neves. A tak u nas gra połowa człaparzy z połową walecznych. Obrona jeśli uzupełni Varane i Trippier, będzie wyglądać zacnie. No i pytanie jaki bramkarz, moim zdaniem to czas Hendersona, nie mogę wybaczyć DDG finału, jego usmieszków, gdzie inni płakali, wstyd. Mjelbri i Elanga, trzeba młodych też obserwować. Im więcej graczy z mentalem Bruno i Cavaniego tym lepiej dla nas. Ponurakom i człaparzom mówię goodbye.
» 11 czerwca 2021, 02:24 #313
PastaDoCiasta: No jak Rashford się będzie kopał po czole tak dalej i strzelał 21 bramek i robił 10 asyst w sezonie to rzeczywiście nigdzie nie zajdziemy, ciekawe czy damy radę go gdzieś opchnąć

Inb4 ale on wbiega piłką w obrońców i marnuje 4 na 5 setek

No to cieszę się że gdyby wykorzystywał 5 na 5 i strzelał 80 goli w sezonie to devilpage łaskawie by go zaakceptowało, ale nam fanbojom Ole zaślepionym wystarczy tylko tak marny dorobek przy graniu z kontuzją i na nie swojej pozycji
» 11 czerwca 2021, 09:10 #312
Mariano88: Kilerek7, kilka faktow:
1) Grealish nie jest na liście naszych celow
2) Być może Przyjdzie DM ale tylko jeśli spełni się Twoje życzenie i ktoś z dwójki Pogba/Donny odejdzie.
» 11 czerwca 2021, 10:04 #311
tygrys26: A po trzecie sprzedy Pogbe i kto w jego miejsce? Bo przypominam że Grealish to inna pozycja
» 11 czerwca 2021, 10:28 #310
Mariano88: Tygrys26, masz całkowitą rację, z tego co wiem to po odejściu Pogby lub VDB celem ma być Rice. Grealish nas nie interesuje.
» 11 czerwca 2021, 11:20 #309
Reico100: ŚPD i obrońca nie są mniej ważni w tym okienku od prawego napastnika. Jeżeli realnie chcemy wejść w walkę o mistrzostwo, to musimy wzmocnić te trzy pozycje tego lata, i nie mogą to być żadne półśrodki.

Brak transferu prawoskrzydłowego mogę sobie wyobrazić tylko w monecie gdy Ole postanowi dać Diallo szanse być podstawowym zawodnikiem na tej pozycji. Jedny problem w tym planie jest taki, że Amad nie dostał za wiele szans gry w PL podczas tego sezonu, więc ciężko powiedzieć czy będzie w stanie wnieść odpowiednią jakość w tym momencie. Po za tym nie wiadomo jeszcze jak skończy się ta telenowela z Pogbą... może nam dojść kolejny zawodnik do kupienia.
» 11 czerwca 2021, 00:30 #308
PastaDoCiasta: Myślę, że kupimy finalnie PS I SO, a Ole spróbuję gdy beż typowego SPD tylko w wysoko ustawioną linią obrony, dlatego chcę szybkiego I dobrze grającego piłką obrońcę. Jak nie pyknie to za rok pewnie kupimy CDM razem z napadziorem
» 11 czerwca 2021, 09:11 #307
Mariano88: Ja osobiście liczę na to, że przez rok po 1sze Greenwood pod okiem Cavaniego nabierze doświadczenia na 9tce a po drugie Garner nabierze doświadczenia w Premier League i dzieki temu nie będzie takiego parcia na te dwie pozycje
» 11 czerwca 2021, 11:23 #306
q4444: Wyobraź sobie , że kupujemy Sancho, który pochłania większość budżetu. W środku pola zostajemy z Fredem - który jako zadaniowiec wchodzący z ławki jest ok. Z ławki , nie w pierwszym składzie.
Jest Mctominay , który może w przyszłości zostać liderem, ale jeszcze nie teraz. Czas pokaże. Jest jeszcze Pogba, który teoretycznie nie przedłuża kontraktu i może będzie miał ochotę grać na miarę talentu lub co bardziej prawdopodobne jednak , myślami będzie już przy swoim wyśnionym Realu czy gdzie tam chce odejśĂ§.
Jest i Bruno, który sam nie pociągnie tego wózka przez cały sezon .
Bez środka pola i w ataku pozycyjnym wygłądamy blado, a i obrona nie ma odpowiedniego wsparcia.
Zresztą myślę, że nasi obrońcy to nie są może wirtuozi, jednak nie są też tacy kiepscy jak niektórzy myślą. Po prostu często nasza pomoc odpowiednio nie wspiera ich w defensywie , gorzej wystawia ich na ciężkie próby Tak samo jest w ataku. Wygrywamy mecze indywidualnymi zagraniami.
W ostatnim sezonie było widać poprawę jednak mecze rozgrywane były przy pustych trybunach. Jak zachowamy się na wyjeździe w Leeds , Liverpoolu itp. wspieranych przez kibiców. Polegając na indywidualnościch bez odpowiedniego balansu środka, nie widzę tego specjalnie .
» 11 czerwca 2021, 00:01 #305
Manmanchesrer: Yhy, no i co z tym zrobisz?
» 11 czerwca 2021, 00:49 #304
PastaDoCiasta: A jak zachowania się na wyjeździe u nas ogórki które ucinaly nam punkty? Poza tym myślę, że jak nie będziemy w końcu prowadzić ataków tylko lewą stroną i środkiem to pozycyjny też będzie wyglądał lepiej
» 11 czerwca 2021, 09:14 #303
wefme: Cześć. Garść faktów. Przy okazji wyliczeń i subiektywnych opinii zapraszam do merytorycznej dyskusji. Kibicuje Manchesterowi od wielu lat i nie jestem hejterem tylko chce spojrzeć na wszystko z dystansu :)

Począwszy od sezonu 2013/2014, który to był pierwszym sezonem (w nowszych czasach) kiedy trenerem nie był Sir Alex Ferguson do dziś nasz Klub wydał na transfery DO Klubu 1,169,410,000 euro. Na transferach z Klubu zarobiono 373,610,000 euro. Na czysto wydaliśmy 795,800,800 euro.

Wydając 1,169,410,000 euro, do Klubu przyszli zawodnicy lepsi i gorsi. Przy każdym zawodniku w tabelce widnieje ocena zawierająca się w skali 1-5. 1 - zawodnik nie sprawdził się w ogóle, 5 - zawodnik sprawdził się bardzo dobrze. Pomijając zawodników z ocenami 1 takich jak: Bastian Schweinsteinger, Falcao, DiMaria, najwięcej zawodników ma ocenę 3 (dokładnie 13 z 31), 7 zawodników ma ocenę 2, 3 zawodników posiada ocenę 4, 1 zawodnik ocenę 5 (Romelu Lukaku). Bruno Fernandes w moim zestawieniu zasługuje na ocenę 6 i to jest niepodważalne. Na ocenę wpływ ma również perspektywiczność transferu, ilość meczy zagranych od dechy do dechy itd. Ocenie nie został poddany Facundo Pellistri, Amad Diallo oraz Lee Grant.

Ważne jest zaznaczenie, że od 2013/2014 Klub zakupił TRZECH (Manchester Uniterd) zawodników World-Class. Z zestawienia wyłączeni są Zlatan Ibrahimovic, Edinson Cavani ponieważ pozyskaliśmy ich na zasadzie wolnego transferu.

Przy okazji tworzenia tego zestawienia nie byłem stronniczy czy nie chciałem wychwalać danego zawodnika a innego gnoić. Jest to subiektywne i stworzone abyśmy my kibice prowadzili dialog.

Co do kwot i transferów. W dużej mierze kupowaliśmy solidnych zawodników. Dla niektórych z nich Manchester okazał się za wysoką poprzeczką, dla innych okazał się dobrym miejscem a dla innych był nietrafionym transferem. Weźmy na przykład Andera Herrerę. Jestem w stanie przypuszczać, że wielu z nas nie był do tej pory znany i był to transfer z tych dziwnych. Grał on dużo spotkań, był solidny w środku pola ale nic więcej. Był po prostu naszym pomocnikiem. To samo tyczy się Darmiana. Liczyliśmy, że odpali lecz jego kariera nigdy nie miała zaliczyć epizodu w United. Ten zawodnik po prostu wypełnił swój kontrakt. Tak samo jak przy Darmianie, możemy mówić o Schneiderlinie. Może w Southampton grał tak, że robili z nim filmiki ale u nas po prostu wypełnił lukę w składzie.

Nasz Klub kupował zawodników, którzy nie nadawali się do klubu i nadal w składzie takich mamy. Może to wina ludzi od transferów a może trenera? Nie mi to oceniać ale coś w tym wszystkim po prostu nie gra.
Klub podejmował również dziwne decyzje takie jak sprzedaż Lukaku, który obserwując Rashforda w tym sezonie (a raczej jego nieskuteczność i granie z kontuzją) spokojnie miałyby złotego buta bo żubr był pod bramką bardzo dobry.

Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni, że raz a dobrze zakupimy odpowiednich zawodników i w końcu po 2013 znowu będziemy mistrzami Anglii.

*do zawodników zakupionych zapomniałem dopisać Alexisa Sancheza (pewnie wielu z was również zapomniało, że u nas grał), który do klubu przyszedł za 34,000,000 euro i oddaliśmy go jako wolnego agenta. Nie doliczam tych "drobnych" do całkowitej kwoty bo za dużo się nie zmieni. Wszystkie cyferki brałem z transfermarkt. Zapraszam do dyskusji.
» 10 czerwca 2021, 23:03 #302
Lisan: To Twój pierwszy komentarz.
Witam Cię tutaj w imieniu całej społeczności i wszystkich userów
» 10 czerwca 2021, 23:12 #301
kujawa: No nie, znowu ten Lukaku , chłop się chciał sam odejść i poprosił o transfer
» 10 czerwca 2021, 23:34 #300
sisinho: @Kujawa

Logiczne ze chciał odejść - nie miał problemu z trenerem ale miał problem gdy trener wystawiał go na skrzydle i sam mu powiedział ze w ataku jest dla niego nr 2. Szkoda że w tej kwestii OGS nie ma tyle samo jaj by powiedzieć że Henderson to nr 2 bo gość pewnie też by już odszedł.
» 11 czerwca 2021, 10:15 #299
DevoMartinez: I od razu nie zgadzam się z tym, że Di Maria nie sprawdził się w ogóle. Bo liczby miał na prawde dobre. Przy nim Sanchez to trampkarz. A to, że odszedł z tych czy innych powodów nie powinno wpływać na obiektywną ocene jego gry.
» 11 czerwca 2021, 10:59 #298
BillClinton: Naprawdę prawa strona ataku nie jest największym problemem. Po lewej jest Rashford i Martial. Po prawej Greenwood i Amad. Na środku Cavani. Można rotować. Są James, Elanga od biedy. Trzeba wprowadzać Shoretire. Niech się skupiają na obrońcach i defensywnych pomocnikach. 2gi rok z rzędu męczymy się z Watzke i Zorciem, a nie tutaj leży problem. Jak chcą wprowadzać kogoś do 1 linii niech wymienią Pogbe za Ronaldo. I niech kupią DMC. Plus środek obrony. To jest pozycja dla której warto rozbijać bank. O ile jest jakiś bank.
» 10 czerwca 2021, 23:01 #297
q4444: Popieram. Może z wyjątkiem Ronaldo. Chociaż to byłaby fajna historia gdyby wrócił. Piłkarz wybitny z dużym mentalem, ale jednak wiekowy i z dużymi wymaganiami finansowymi
» 10 czerwca 2021, 23:07 #296
Quahadron: I znowu bez prawego skrzydła? Greenwood będzie przygotowywany na środek ataku. A nam trzeba prawego skrzydla bo licząc tylko na greenwooda i Amada przez caly rok.. to ja dziękuje bardzo. Tutaj trzeba transferu, to prawe skrzydło jest od lat tak olewane.. ze aż przykro gadać. Jedynym zawodnikiem którego kupiliśmy i ktory grał na prawym skrzydle to Mata. Valencia zszedł do obrony i graliśmy tam ofensywnym pomocnikiem który był stworzony do gry za plecami napastnika, do gry kombinacyjnej.. to był nasz ostatni kupiony skrzydłowy. 2014 rok o ile dobrze pamietam.
Wiec błagam zezwólcie na ten cholerny transfer bo ja chce mieć tam zawodnika który będzie walił po 10 bramek w lidze i 15 asyst.. albo i nawet 20 bramek. Takiego kozaka chce. Nie chce kogos kto może nim być. Chce prawdziwego kozaka który już nim jest. I ten klub musi kogos takiego mieć, bo przez wszystkie najlepsze składu United charakteryzowało nas jedno.. mieliśmy zabójcze skrzydła. Na obronie mógł grać tylko phil neville.. ale skrzydła to były konkretne. Dlatego uważam ze w tej ofensywnej taktyce Gunnara brakuje już tylko jednego puzzla, tylko Sancho.
Dlatego potrzebne są trzy transfery.. prawe skrzydło, defensywna pomoc i środkowy obróca. Dlatego dziwi mnie ta chęć pozyskania Trippiera (wiadomo jeśli za tyle co Tellesa albo mniej to warto) No ale powinnismy mieć jakieś priorytety. Tak czy siak Sancho ma pierwszym miejscu.
» 11 czerwca 2021, 00:39 #295
Blau: Moim zdaniem Sancho na 100% do nas trafi. Tu już nie chodzi o zwykle wzmocnienie, ale o udobruchanie kibiców. Skończy się jak z Bruno, gdzie też sytuacja była napięta. W lato go nie sprowadzili (tak jak Sancho), a w zimę jak kibice poszli pod dom Edka to od razu transfer przyklepany. (Oczywiście będziemy się targować pół okienka, żeby i tak zapłacić tyle ile chcieli na początku negocjacji)

Bardziej się martwię innymi wzmocnieniami. Po zakupie Sancho już raczej nie będzie co liczyć na kolejny transfer powyżej ~40 milionów. Jedyna nadzieja, że uda się kogoś sprzedać za przyzwoite pieniądze. (Lingard raczej pewniak, może Pogba?)
» 10 czerwca 2021, 22:36 #294
q4444: Sancho sranczo. Bez pewnej obrony i mocnego zarówno w ataku jak i w obronie środka pola zakup Samcho nic nie pomoże. Nie piszę, że to zły zawodnik, ale co niektórzy traktujĂĄ go jak zbawiciela i lidera, który poprowadzi Nas do zwycięstw.w każdych rozgrywkach. Szczerze mówiąc jeśli transfer zawodnika BVB miałby pochłonąć większość budżetu , to wolałbym zakupić kogoś do środka i obrony i ogrywać na prawej stronę Armada i Masona
» 10 czerwca 2021, 22:19 #293
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 22:25

Niestety nie dam rady traktować poważnie wypowiedzi kogoś, kto nie potrafi kliknąć na klawisz "odpowiedz".
» 10 czerwca 2021, 22:23 #292
q4444: Wiesz gdzie ja mam Twoje traktowanie.
» 10 czerwca 2021, 22:32 #291
RedsFan: Tak samo jak ty innych to inni będą traktować ciebie q4444. Brak szacunku... Jeszcze piszezz o zawodnikach pokroju Armad, Samcho, Mason. Ty nawet nie potrafisz wypisać poprawnie imion zawodników w klubie. Kim ty w ogóle jesteś, żeby mówić kogo ma nasz ukochany klub kupić, a kogo nie.
» 10 czerwca 2021, 22:47 #290
q4444: Uwierz mi . Nie szukam szacunku i populizmu na tej stronie . Wyrażam swoje zdanie. Możesz się z nim zgadzać lub nie . Myśl kreatywnie , nie zawsze z wiatrem.
Co do imion masz rację
» 10 czerwca 2021, 22:56 #289
kujawa: Wolałbym zakupić kogoś do środka i obrony - nikt ci nie broni
» 10 czerwca 2021, 23:31 #288
PastaDoCiasta: Sancho to może nie wybawienie, ale bardzo duża szansa, że wzmocnienie pokroju Bruno, który wzniesie nas na wyższy poziom. Nie tylko w wieku 21 lat jest top3 PS na świecie, ale w końcu nasze ataki nie będą szły tylko środkiem i lewą stroną. Dlatego korzyść z Jadona możemy odczuć podwójnie. Co do ŚPD to czytałem ostatnio ciekawą dyskusję, że w stylu Ole nie ma typowego ŚPD I zdecydowanie bardziej wygląda na to, że chce ustawić z linię obrony wysoko, dlatego tak chcemy szybkiego i dobrze grającego piłką stopera. Inb4 to Harry to nie nadaje bo za wolny - nie, jeśli 3 z 4 z tyłu będzie szybkich to damy radę, poza tym często przy naszych atakach wyglądało to tak, że Anglik zapuszczał się głębiej z rozgrywaniem, a Fredminay zostawał z tyłu
» 10 czerwca 2021, 23:32 #287
Mariano88: q444, nauczyłeś się używać "odpowiedz". Jestem z Ciebie dumny
» 10 czerwca 2021, 23:35 #286
RedsFan: My wciąż mamy problemy w ataku Sancho byłby idealny do gry na każdej z ofensywny h pozycji z przodu. Jak zabraknie kogo kolwiek z Cavani, Rashford, Greenwood to już leżymy. Martial niestety nie daje nam dużo w ataku, Amad jest wciąż młody i dopiero się wdraża, a DJ to typowy jeździec bez głowy. Jak wypada chociaż jeden ofensywny zawodnik to gramy dziwnymi ustawieniami typu Pogba na LP, Rashford na PP itp. Niestety takie kombinacje często są nie produktywne.
» 11 czerwca 2021, 00:02 #285
q4444: Ty to jednak masz kompleksy .
» 11 czerwca 2021, 00:20 #284
Mariano88: Myślałem, że info o toczących się negocjacjach sprawi, że najpopularniejszym słowem na forum będzie "Sancho" a tymczasem większa furorę robi "Szczecinianin". Fascynujące...
» 10 czerwca 2021, 22:11 #283
SmutnyGrabarz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 22:19

Szczecinianin bardzo czesto ma racje, nie wiem dlaczego dostal juz 4 warny. Kazdy ma odmienne zdanie ale bez przesady. Wyznawcy Olego i ludzie w rozowych okularach strzelaja z ucha do matheo bo im nie wygodnie jak ktos sie z nimi nie zgadza :D

Zobaczymy jak bedziecie spiewac po okienku transferowym jak bedzie wielkie rozczarowanie. Nie napalac sie prosze, przyszly sezon zweryfikuje Norweskiego Trenera.
» 10 czerwca 2021, 22:18 #282
Mariano88: Ja nie odniosłem się do jego racji, chociaż częściej się z nim nie zgadzam, tylko do jego popularności.
» 10 czerwca 2021, 22:24 #281
Dejfmi: @grabarz tu nie chodzi o to czy ktoś ma rację czy nie ma racji - każdy ma swoją. Często się zgadzam z nim ale chodzi o to, że jego postępowanie jest zwyczajnie upierdliwe i męczy. Masz swoje zdanie - ok, powiedz, uargumentuj ale nie powtarzaj dzień w dzień tego samego. W kółko o tym samym i w kółko to samo. Wyobraź sobie mieć w realu kogoś takiego - wszyscy wiedzą, że pis za przeproszeniem mógłby rządzić inaczej ale mimo to on w kółko powtarza Ci, że przecież mówił, że tak będzie i kilka razy dziennie powtarza to samo nieustannie. Wiesz, że mało jesteś w stanie zrobić i w sumie chciałbyś odejść od tematu bo wieczne żale w niczym nie pomogą a on codziennie o tym samym. Nawet jak nie traktujesz jego słów poważnie to samo to, że codziennie Ci marudzi doprowadza do tego, że chciałbyś zakneblować mu twarz i odesłać go na drugi koniec świata. Mniej więcej o to w tym chodzi
» 10 czerwca 2021, 22:25 #280
Mariano88: Dejfmi, spójrz na to z innej strony, nie wiem ile osób kojarzy Ciebie albo mnie, za to każdy wie kim jest Szczecinianin.
» 10 czerwca 2021, 22:29 #279
Dejfmi: No właśnie dlatego, że postępuje jak postępuje :)
» 10 czerwca 2021, 22:37 #278
szczecinianin: Cześć wszystkim! Mój ojciec mieszkał i zginął w Manchesterze, w wieku 8 lat pierwszy raz byłem tam, zakochałem się w tym mieście, byłem zbyt młody by pokochać piłkę nożną. W Man United zakochałem się w 2007 roku po meczu z AS Romą (7-1). Kocham United, bardzo cierpię gdy myślę o tym, co się dzieje z klubem od 2013 roku, nie mam humoru przez 2 dni po porażkach, dlaczego? bo kocham ten klub, gdy widzę co zarząd (Judge, Woodward, Arnold) i Glazerowie robią z moją miłością to aż się chce wyć, być moze to dlatego tak to wszystko przeżywam? Że Szejki i Romek umieją z miłości do swoich zabawek wydawać kasę na transfery i zmieniać swoje oblicze a my 14 miesiac sie kompromitujemy ws Sancho?? To, że mamy inne poglądy (chociaz wielu sie ze mną zgadza) to nie znaczy, że jesteśmy wrogami. Dejfmi, Pasta, matheo, nawet ruffnecky...z chęcią bym się na jakimś zjeździe z wami piwka napił, w koszulkach naszej wspolnej miłości, do białego rana, do wschodu słonca, jesteśmy jedną rodziną, a to że przeżywam to znak, że zależy mi na tym klubie, a gdy widzę co z tym klubem robią ludzie bez pojęcia o piłce... to irytuje, wkurza, drażni, wnerwia.

Trzymajcie się w ten czwartek i ... czekamy na Sancho, wszyscy. Musi się to udać, wole nawet nie myśleć o tym, że Ed, Matt znów to zniszczą.
» 10 czerwca 2021, 22:37 #277
OkuratnyCzlek: Ja paprykarzem szczecińskim karmiłem świętej pamięci Jana Ł. bo RODO jak on rąbał drewienka. I to był dobry paprykarz. Uczciwy, sprawiedliwy! Ten tutejszy szczeciński, Devilpejdżowy to jest zły. Bandycki i mordeczny! Do hoboka tylko się nadaje dla jego!
» 10 czerwca 2021, 22:40 #276
Dejfmi: Zobacz, powiedziałeś w końcu jak dorosły dojrzały chłop. Uwierz mi, wszyscy mamy ten sam ból i wszyscy chcemy, żeby United wróciło tam gdzie jego miejsce. Warto zrozumieć jedną rzecz - nie mamy takiej mocy żeby cokolwiek zmienić. Czy nie lepiej skupić się na tym aby szklanka była zawsze do połowy pełna a nie pusta? Użalanie się i marudzenie nic nam nie da - tym bardziej jeżeli robimy to w kółko. Mów normalnie, wyrzucaj co Ci nie pasuje ale nie rób tego w sposób upierdliwy. Uwierz mi, że nikt wtedy nie będzie się Ciebie czepiał ani nie będzie miał do Ciebie pretensji! Piona
» 10 czerwca 2021, 22:45 #275
HillsHaveEyes: bo tacy jak szczecinianin, KanapowyEkspert, KochamJose, Primasort, i jeszcze kilku innych to wymierajacy gatunek a wiekszosc tutaj pisze wiecznie o masle maslanym i o tym jak pieknie jest a wcale nie jest pieknie. Ja lubie poczytac odmienne opinie, najlepsze jest to jak innym skacze cisnienie gdy taki jeden czy drugi z tych wyzej ma racje ;)
» 10 czerwca 2021, 22:47 #274
FacemanMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 23:32

@Szczecinianin Wreszcie napisałeś coś co można naprawdę przeczytać i merytorycznie się do tego odnieść. Twoim największym problemem jest to że każde niepowodzenie, porażkę przeżywasz zbyt emocjonalnie. Ja kibicuje MU od sezonu 1998/99 i pamiętam doskonale wzloty i upadki mojego ukochanego klubu na przestrzeni tych lat, zaciętą rywalizację z Arsenalem, i dominację w Premier League. Każdy z nas w jakiś sposób przeżywa porażki na boisku i porażki na rynku transferowym, ale moim zdaniem nie można brać tego do siebie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zamiast napisać coś nad czym warto podyskutować, zaczynasz marudzić że będzie źle i utwierdzasz się w tym przekonaniu że tak będzie i to jest właśnie denerwujące. Nie bierz wszystkiego tak do siebie, pewne rzeczy olej, bo nie masz i nie będziesz miał na nie wpływu. I taka jest prawda. Trochę cierpliwości i umiaru i będzie ok. Co do Twojego zdania o zarządzie - tu zgadzam się z Tb w 100000%. Piona.
» 10 czerwca 2021, 23:30 #273
PastaDoCiasta: Szczecinianin do tej pory myślałem, że jesteś zwykłym trollem, jeśli Twoja historia jest prawdziwa to zwracam honor. Tu nie chodzi o to jakie kto ma zdanie czy lubi zarząd czy nie, tylko na litość boską, Ty jesteś czasem bardziej męczący niż Stopedro ze swoim Fredem. Wszyscy wiedzieli, że nie lubi Brazylijczyka, ba, większość zgadzała się ze jest za słaby na United ale czytanie jego skopiowanych komentarzy i tych samych argumentów dzień dzień tydzień po tygodniu i miesiąc pi miesiącu sprawiło, że wszyscy mieli go bardziej dość niż tracenia piłek przez Freda a nawet niektórzy na przekór zaczynali go lubić jak np. niektórzy Czaskosky'ego po codziennym spamowaniu TVP że defekuje do Wisły. Gdyby zrobić tu ankietę "czy jesteś zadowolony z Glazerow, Eda i transferów" to pewnie z 80% zaznaczyłoby na nie, tylko jak teraz włączyły mi się pokłady sympatii wobec Ciebie, tak wiem że jutro od rana będzie mnie trafiać kiedy zobaczę komentarz o tym, że dalej nie ma Sancho, my nikogo nie kupimy oprócz Heatona Sarra z Watfordu i Kinga w ostatni dzień okna, haha a nie mówiłem że go nie kupimy, na pewno trafi do Chelsea itd
» 10 czerwca 2021, 23:40 #272
Mariano88: Szczecinianin, na jaki adres mam wystawić fakturę za reklamę? :)
» 10 czerwca 2021, 23:44 #271
PastaDoCiasta: Nie powinienem pić, a aż piwo otworzyłem, bo nigdy nie myślałem, że nadejdzie dzień, w którym dam lajka Szczecinianowi
» 10 czerwca 2021, 23:51 #270
DjTED: Szczecinanin , ale jak dostaniej juz tego sancho to przestaniesz jeczec?
» 11 czerwca 2021, 01:20 #269
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.06.2021 12:29

Stoperan nie kupuję tej twojej powyższej rzewnej historii
niby taki ukochany klub a ciągle biadolenie, w czasie meczów pomyje na obecnych piłkarzy, po przegranych meczach na trenera a w czasie transferów ogólnie na klub, obecnych piłkarzy i zarząd... to co w nim tak kochasz? herb?
A piwa nie pijam z osobami, które mnie wyzywają, co jest raczej powszechną zasadą ;P
» 12 czerwca 2021, 12:28 #268
Czerwony123: Ogladal ktos Mandalorianina?
Nie podobaly mi sie ostatnie gwiezdne wojny, ale widze, ze Mando robiony przez Filoniego, tego od wojny klonow.
Warto?
» 10 czerwca 2021, 22:09 #267
Dutchman: Warto choć fabularnie nie spodziewaj się cudów. To bardziej taka konstrukcja szkatułkowa, nieco zbliżona do Wiedźmina. Większość odcinków przypomina niby jakby zapchaj dziury, pojedyncze misje Mando by coś zrobić. Ale nie powiem. Ogląda się to przyjemnie. Jest pełno smaczków dla fanów Gwiezdnych Wojen. Genialna westerno-kosmiczna muzyka. I sporo ciekawych bohaterów (co ważne nie tylko ludzie, ale też inne rasy z kanonu!). A na końcówce 2 sezonu szczerze się wzruszyliśmy z dziewczyną. Widać że serial jest robiony z sercem i to się liczy.
» 10 czerwca 2021, 22:17 #266
RedsFan: Moim zdaniem warto, fanie się ogląda.
» 10 czerwca 2021, 22:17 #265
ziutek09: Warto ale 2 sezon lepszy niż 1
» 10 czerwca 2021, 22:18 #264
Dutchman: A co do ostatnich Gwiezdnych Wojen... to trudno się dziwić skoro to były fatalne filmy, bez żadnego pomysłu na całą trylogię i z wieloma koszmarnymi scenami na miarę Mary "Leia" Poppins. Ogólnie wizualnie klasa światowa, Adam Driver w roli Kylo Rena wypadł bardzo dobrze, świetne występy (choć ze zmarnowanym potencjałem) Forda i Hamilla... Reszta? Niestety bardzo przeciętna. Ludzie się śmieją z trylogii prequeli, ale tam przynajmniej był jakiś pomysł fabularny, konsekwentnie rozwijany przez Lucasa do samego końca. A w trylogii Di$neya? Zwykły skok na kasę nostalgii fanów.
» 10 czerwca 2021, 22:21 #263
Czerwony123: Dzieki Panowie, wlasnie bardzo podobal mi sie watek Mandaloru w wojnach klonow. Watacha smierci I pre visla. Dlatego chce obejrzec Mandalorianina. Teraz mam troszke czasu i rusze z serialem. Tak wiem o kncowce, ze jest Luke, w dzisiejszych czasach tego nie da rady nie wiedziec.
» 10 czerwca 2021, 22:23 #262
Dutchman: @ziutek - Prawda. Scena z pewnym innym wojownikiem w pancerzu + końcówka oraz pewna scena w korytarzu na miarę Vadera z Rogue One do dziś powodują we mnie olbrzymie emocje. Cieszę się, że mogłem tego doświadczyć. Ale i tak uważam, że to 4 ostatnie odcinki Clone Wars są najlepszym co się przydało Star Wars od czasów... Powrotu Jedi!
» 10 czerwca 2021, 22:23 #261
Dutchman: @Czerwony - Skoro oglądałeś Clone Warsy, to warto też je dokończyć (o ile już to zrobiłeś). Cztery ostatnie odcinki są po prostu fenomenalne. Clone Wars z czasem naprawdę świetnie się rozwinął i miał wiele rzeczy poświęconych bardziej dla dorosłych widzów (jak choćby wątek Mortis, czy walki na Umbarze). No i powrót z martwych Maula... Ach, do dziś mam ciarki jak to sobie przypomnę ;)
» 10 czerwca 2021, 22:26 #260
Czerwony123: Wojny Klonow wymiataja. Racja co do ostatnich 4ch odcinkow Wojen Klonow. Mistrzostwo swiata, Ashoka i Vader...
» 10 czerwca 2021, 22:28 #259
Dutchman: I monolog Maula i jego scena w korytarzu...
» 10 czerwca 2021, 22:29 #258
ruffnecky: moim zdaniem również warto, w sam raz na niedzielne popołudnia
» 12 czerwca 2021, 23:49 #257
Gallacher: Polakom i Szkotom będę kibicował na EURO :)
Anglia vs Szkocja :) to będzie hit
» 10 czerwca 2021, 21:55 #256
ruffnecky: Alba gu brath ;)
» 12 czerwca 2021, 22:29 #255
Czerwony123: Wlasnie ogladalem Wywiad z Rashfordem I jego rodzina. Nie wiedzialem, ze on chcial grac dla niebieskich, tylko uznano tam , ze jest za maly i wolny... po tygodniu mu podziekowano I matka zabrala go do UTD...
» 10 czerwca 2021, 21:36 #254
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 21:01

Pytanie z innej beczki, co sądzicie o typach meczy:
Turcja - Włochy 0:2
Walia - Szwajcaria 0:1
Dania - Finlandia 2:0
Belgia - Rosja 2:1
Anglia - Chrwacja 0:0
Austria - Macedoania 2:0
Holandia - Ukraina 0:0
» 10 czerwca 2021, 21:00 #253
DjTED: Turcja Włochy 1:1
Walia Szweiz 1:1
Holandia I Anglia raczej wygrają. Tak mysle
» 10 czerwca 2021, 21:04 #252
Pezet: A ja mysle ze Holandia i Anglia nie wygrają.Stawiam ze Walia tez nie przegra
» 10 czerwca 2021, 22:06 #251
SickRabbit: Śledźcie sobie twitter F. Romano na bieżąco, cały czas ćwierka o Sancho a na posty trolli nie reagujcie bo ich karmicie
» 10 czerwca 2021, 20:42 #250
PogbaKingOfMANU: Niech zgadnę o czym to ćwierka - "rozmowy z Sancho trwają, ale do BVB nie wpłynęła żadna oficjalna oferta" i tym podobne rewelacje znane wszystkim od roku?
» 10 czerwca 2021, 21:48 #249
PastaDoCiasta: Personal terms agrid bat still noł agriment łif Borussia. Prajs is 95 mln €, nagołsziejszyns ar on
» 10 czerwca 2021, 22:09 #248
MiSt: 95mln euro za Sancho to uczciwa cena jak na obecne standardy. 21 lat, Anglik, jeden z największych talentów na swojej pozycji, ograny w LM.
Mam nadzieję, że szybko zamkniemy ten temat i skupimy się na kolejnych celach transferowych. Na razie to klasycznie przeciągamy negocjacje...

Jeśli powtórzy się historia z zeszłego roku to będzie pora, by zacząć żegnać Ole.
» 10 czerwca 2021, 19:52 #247
atos1987: A co Ole ma do dopinania transferów?
» 10 czerwca 2021, 19:57 #246
OkuratnyCzlek: Ja myślę, że jak tego transferu nie będzie to pora żegnać Shawa dla jego!
» 10 czerwca 2021, 20:22 #245
PastaDoCiasta: Pan od podlewania trawy na stadionie też powinien za to oberwać!
» 10 czerwca 2021, 20:42 #244
szczecinianin: Chelsea are also said to be heavily interested in Jadon Sancho, who grew up in South London supporting the club. Thomas Tuchel is an admirer of the star and could be set to raid his former club and hijack any possible deal taking Sancho to Old Trafford. [Simon Jones, Mail]

Pewniaczek, było do przewidzenia :)
» 10 czerwca 2021, 19:33 #243
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 19:37

Za wklejanie informacji od gazet typu Daily Mail czy The Sun powinno dostawać się ostrzeżenia. Chelsea nie kupi Sancho, mają ważniejsze pozycje do wzmocnienia.
» 10 czerwca 2021, 19:35 #242
Hoccu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 19:36

Wytłumaczę DM i Słoneczko to taki ichniejszy Fakt, no a Fakt należy do Niemieckiego Bildu. Marne źródło ziomek.
» 10 czerwca 2021, 19:36 #241
Dejfmi: O kurde zgarnęli nam go. Ależ oni sprawnie działają. Ile h do oficjalki?
» 10 czerwca 2021, 19:39 #240
nieeeeeeee: Arsenal Fc dogadał się z BVB w sprawie Jadona Sancho i Erlinga Haalanda londyńczycy zapłacą za nich łącznie 200 mln. w negocjacjach wyprzedzili Manchester United który oferował 197mln. [Zdvpy]
Pewniaczek, było do przewidzenia :)
» 10 czerwca 2021, 19:41 #239
GGMUN6: Stoperdo WSZYSTKIE najbardziej wiarygodne źródła jak Stone, Romano piszą, że praca w toku, i negocjujemy z nimi i nie ma przy tym dużej już luki.
Ale mail napisał coś takiego, co tylko może oznaczać, że jesteśmy coraz bliżej jego transferu (plotki przed transferem Bruno i Barca, Donny i Spurs).
» 10 czerwca 2021, 19:44 #238
PastaDoCiasta: Ja nie wiem jak on jeszcze bana nie dostał, chłop celowo tylko czeka żeby walić swoje, już Daily Mail wkleja a przy Romano pisał że nawet jak prawda to i tak kompromitacja, że tak mało oferujemy, gość robi tylko śmietnik od miesiąca i jest to tolerowane
» 10 czerwca 2021, 20:41 #237
FacemanMU: @PastaDoCiasta Ten szczecinianin to nikt inny jak Gaucho2015 z portalu Manutd.pl, w końcu chłopaki się wkurzyli i go zbanowali i założył nowe konto pod nickiem torunianin. Wiadomo że się do tego nie przyzna ale jeśli porównasz jego wypowiedzi z tamtej strony i z tej to wychodzi to samo czyli ten sam styl dyskusji, jęczenie i marudzenie że jak Chelsea już się interesuje Sancho to już na bank tam pójdzie. Taka typowa maruda. Nic się jeszcze nie wydarzyło oficjalnego a on już wie z góry że będzie tak jak on pisze.
» 10 czerwca 2021, 21:29 #236
Dejfmi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 22:03

Właśnie ten styl jęczenia jest bardzo charakterystyczny i unikatowy. Kiedyś na jednym z fanpejdzów na fejsie był jeden koleś do bólu podobny, nie chce mówić tu jego imienia i nazwiska bo to nie eleganckie. Wynik ten sam - wszyscy się na niego rzucili i czekali aż sobie pójdzie. Nie wierzę, że co chwile trafia się inny gość, który marudzi w ten sam sposób. Nigdy nie było ich dwóch/trzech na raz. Zawsze jeden pod inną nazwą w odstępach kilkumiesięcznych.
» 10 czerwca 2021, 22:02 #235
FacemanMU: @Dejfmi Dokładnie. Ja też nie wierzę w takie rzeczy. Piszę o nim bo przykuły moja uwagę jego komentarze i słowa jakie dobiera do swoich wpisów. Porównałem je z tymi na innym portalu o naszym ukochanym klubie i okazuje się że Gaucho2015 vel torunianin i szczecinianin to jedna i ta sama osoba. Nie da się w żaden sposób zakamuflować stylu swoich wypowiedzi i charakteru ów wypisywanych komentarzy.Ale dajmy już mu spokój, może chłop przemyśli sobie to co robi, choć w niektórych kwestiach się z nim zgadzam, poprawi się i nieraz jeszcze nas czymś zaskoczy. Oby pozytywnie.
» 10 czerwca 2021, 23:48 #234
Strzelec: €78m bid from @ManUtd for Jadon Sancho turned down by BVB. They want €90 + 5 and a shorter repayment period than the five years suggested. That is not a massive gap but needs closing. Pre-existing gentleman’s agreement in place with player if fee met by right timescale.

Simon Stone
» 10 czerwca 2021, 18:31 #233
Czlowiek: Manchester United know since April that Borussia Dortmund want 95M (euro) for Jadon Sancho. Negotiations ongoing after personal terms agreed until 2026 - now it’s about payment terms, how to deal with “add ons structure”... and 95M (euro) to be guaranteed to BVB. Work in progress.
Fabrizio Romano
» 10 czerwca 2021, 18:28 #232
Hoccu: Paul Pogba to
@RMCSport
: “I have a year left on the contract, everyone knows that. There have been no concrete extension proposals. I am still a Manchester United player. Contacts with PSG? I have an agent that deals with all that. I don’t have Al-Khelaifi’s number”. Red circle #MUFC

[Fabrizio Romano]
» 10 czerwca 2021, 18:13 #231
Czlowiek: Te krzaki, moze ktos je ogarnac? Jakis web dev. TO jest masakra jakas
» 10 czerwca 2021, 18:27 #230
Hoccu: tak działają wklejone cudzysłowy... czemu tak? nie wiem
» 10 czerwca 2021, 18:30 #229
Czlowiek: symbole walut tez. Moge to ogarnac w chwile jak administrator strony pozwoli.
» 10 czerwca 2021, 18:35 #228
Lisan: Coś Wam wytłumaczę bo widzę że niektórzy nie łapią.
Aktualna wartość Sancho wg. transfermarkt to 100mln euro, gość ma 21lat i 2 lata kontraktu. Najlepsze lata gry przed sobą, właściwie to cała kariera przed nim.
Serio myślicie że BVB puści go za 60mln? :D to samo BVB co ciągło nas na kasę za Mikiego i Kagawe? No chyba nie. Nie róbcie z nich takich biedaków: mają LM gdzie czesto dalej zachodzą niż my i kosza kasę na transferach aż miło. W obwodzie dwóch najbardziej wartościowych zawodników: Erling i Jadon. Co do pierwszego to do dziś się dziwię jak Olek zawalił że nie dograł tego chłopaka
» 10 czerwca 2021, 17:38 #227
Mariano88: Lisan, co do części o Sancho pełna zgoda, co do Haalanda to ta sama sytuacja co z Bellinghamem. Obaj H i B uznali, że dla ich rozwoju lepiej pójść do Dortmund, który stawia na młodych i ma mniejsza presję niż u nas. To była decyzja zawodników. Jakby poszli do Chelsea lub City to byłoby słabo, a tak to trzeba zrozumieć.
» 10 czerwca 2021, 18:03 #226
Batigol222: 60 milionów za Sancho to jest jakaś zupełna fikcja, myślę, że to tyle to on by kosztował na 6 miesięcy przed końcem kontraktu. United pewnie zapłaci tyle, ile chce Borussia. Po pierwsze dlatego, że pomimo iż sezon był ogólnie udany, to jednak strata do City i tak była spora. Wiadomo, że pod koniec Ole już grał w lidze o marchewkę, ale Pep miał przecież właściwie identyczną sytuację: pewne miejsce w tabeli i finał europejskiego pucharu w perspektywie.

Po drugie, City pewnie będzie się wzmacniać, Chelsea też, Liverpool- nie wiadomo, ale wrócą do nich najważniejsi gracze, czyli presja na transfery w United będzie rosła z każdym tygodniem. Może rok temu udało się przyciszyć kibiców ściągając nie wiadomo po co VDB. Teraz coś podobnego raczej nie przejdzie. Poza tym, nie wiem, jaką dokładnie Ole ma pozycję w klubie, ale dla niego kolejny sezon może być taką ostateczną weryfikacją. Co by nie mówić, to pracuje już w United kawałek czasu i póki co największe osiągnięcia to drugie miejsce w lidze oraz finał LE. On sam na pewno zdaje sobie z tego sprawę, a ponadto wie, że po prostu musi dostać klasowe wzmocnienia, bo inaczej City znowu odjedzie na jakieś 10 kolejek przed końcem sezonu, a w LM to się zakończy co najwyżej na 1/4.

Czyli, odnosząc się do tego, co ktoś niżej napisał: jak dla mnie w kwestii Sancho to właściwie United jest bardziej "na musiku", niż Borussia. Borussia straci 20-30 baniek, o ile można mówić o stracie skoro piłkarz przez cały sezon daje zespołowi tyle, co Sancho. United ma bardziej złożoną sytuację, bo albo będą poważne wzmocnienia składu, albo będzie tylko top4. Ten skład nie zdobędzie 90 punktów w lidze, a kto wie, czy w przyszłym sezonie nie będzie powrotu do tych wyników w granicach 100.
» 10 czerwca 2021, 18:15 #225
Czerwony123: Borusia nie sprzedajac Halanda w tym okienku, automatcznie godzi sie na to, ze straci ok 50mln euro, gdy klauzula wejdzie w nowym roku.
Ma na to wyrabane, nawet jak pojdzie do Bayernu za 75mln euro, gdzie teraz moga dostac (patrz Chelsea 120mln plus Abraham)
To ktos tu mysli, ze oni zrobia w gacie przed Manchester utd? Hahahahah , dobre sobie.
Nasza pozycja negocjacji nie daje nam zadnej przewagi.
» 10 czerwca 2021, 18:24 #224
Czlowiek: "W obwodzie dwóch najbardziej wartościowych zawodników: Erling i Jadon."
W odwodzie*, a nie w obwodzie :)
» 10 czerwca 2021, 20:35 #223
PastaDoCiasta: Batigol, na 6 miesięcy przed końcem kontraktu to można by go było za darmo podpisać xd 90-95 mln Euro z dwuletnim kontraktem to jest maks maksów. Inaczej żądajmy 150 mln za Pogbe
» 10 czerwca 2021, 21:31 #222
Batigol222: A tak a propos Sancho i tego, że Borussia to po prostu musi sprzedać go taniej: nie musi. To jest ich piłkarz, mają z nim ważny kontrakt a grajków, których mogą bez problemu sprzedać jest tam kilku. Już w poprzednim sezonie była taka sama gadka, że COVID, Borussia ma problemy, na pewno sprzedadzą Sancho o wiele taniej, i jakoś nie sprzedali.
» 10 czerwca 2021, 17:17 #221
PastaDoCiasta: Było mówione 1000 razy, ze Sancho ma dwuletni kontrakt, co oznacza, że albo sprzedadzą go teraz za duży hajs, albo za rok za pół ceny. Rok temu mogli grać na ostro bo względnie nic im nie groziło (bo teraz też mogą wyciągnąć dużo), ale teraz raczej to oni są na większym musiku niż my
» 10 czerwca 2021, 17:27 #220
Batigol222: ale przez ten to dla nich pogra, postrzela i zaliczy ileś tam asyst. Poza tym, czasami nawet grajek z rocznym kontraktem potrafi kosztować 100 milionów, a dodatkowo przez ten rok może się sporo pozmieniać w innych klubach. Moim zdaniem Borussia nie sprzeda go w tym okienku transferowym taniej, niż sobie wymyślili.
» 10 czerwca 2021, 17:38 #219
Czerwony123: Pasta do ciasta. To teraz zobacz na Halanda. Tez go musza sprzedac, bo za rok ktos go wyciagnie za 75mln euro?
Nie , obstaja przy tym ze nie chca go sprzedac. Albo zaplacisz grube 100 baniek, albo dowidzenia.
» 10 czerwca 2021, 18:04 #218
Batigol222: Podobno Bayern chciałby sprzedać Comana. Ja bym chętnie zobaczył gościa w United: szybki, świetny drybling, dobrze trzyma się na nogach, jest odporny na twardą grę i ma coś fajnego, co mają tylko niektórzy skrzydłowi: on właściwie cały czas "szarpie" na tym skrzydle, nie daje obrońcom żadnego wytchnienia, to nie jest taki typowego skrzydłowego-baletnicy, jak np. Mahrez. No i może grać na obu skrzydłach.
» 10 czerwca 2021, 17:14 #217
Mariano88: No ale dlaczego chcą go sprzedać? Bo ma za duże oczekiwania finansowe. A my podobno chcemy uciec od kominów płacowych, więc nie sądzę aby to wyszło
» 10 czerwca 2021, 17:31 #216
Robert3344: piłkarz dobry, ale lubi się połamać raz na jakiś czas i pauzować długi czas. Nawet raz twierdził, że jeszcze jedna operacja i kończy karierę. Chyba jednak trochę słaby materiał do Premier League..
» 10 czerwca 2021, 17:31 #215
Batigol222: Podobno chce 20 baniek euro rocznie, czyli jakieś 300 tysięcy funtów tygodniowo (jeśli dobrze liczę), czyli faktycznie za dużo, ale jeżeli teraz zarabia 10 milionów euro rocznie (podobne), to 50% podwyżka spokojnie jest w zasięgu United. Wiadomo, że to dalej będzie spora tygodniówka, ale jednak gość wygrał LM i, o ile się nie mylę, ma w CV też mistrzostwo świata.
» 10 czerwca 2021, 17:35 #214
PiesekLeszek: Da się zauważyć modę na krytykę Paulo Sousy jako trenera polskiej reprezentacji.
Tomaszewski, Bąk czy inni byli piłkarze, eksperci twierdzą, że powinien wystawiać taką samą taktykę co mecz i ten sam skład itp itd.,
Wuja Brzęczek szedł zgodnie z wytycznymi polskiej mysli szkoleniowej i chwalili go za to.
Niech dadzą zagrać naszym na ME i wtedy będzie można ocenić czy Sousa>Wuja.
Mecze towarzyskie nie są wyznacznikiem.
Pamiętam jak Manchester United po objęciu przez Van Gaala rozgromił wszystkich w przedsezonowych meczach.
Start sezonu i mecze o punkty zweryfikowały jego taktykę 3-5-2.
» 10 czerwca 2021, 15:26 #213
RedsFan: No bo oczywistym jest dla Polaków, że w każdym meczu grając tak samo osiągniemy inne rezultaty. Po co komu taktyka i zmiany kadrowe :D
» 10 czerwca 2021, 15:29 #212
mikiartur: Tomaszewskiego przestałem słuchać jak powiedział że Polska spokojnie dojdzie do półfinału jeśli Sousa wszystko dobrze poustawia.

Dla mnie będzie wielkim sukcesem jak oni dojdą do ćwierćfinału a jak z dobrej strony się pokażą wychodząc z grupy i dzielnie walcząc w 1/8 ostatecznie odpadając też nie będę zawiedziony.

A jak Sousa pomimo wyjścia z grupy zostanie zwolniony z posady selekcjonera to po prostu będzie to dowód na to, że osoby w zarządzie PZPN lub osoby w zarządzie przyszłego prezesa po prostu nie umieją patrzyć dalekowzrocznie.
I jak miałby być zmieniany trener znów który znów by musiał wszystko od nowa ustawiać to bajzel zamiast sie zmniejszać coraz bardziej by się rozszerzał.
» 10 czerwca 2021, 15:50 #211
Lisan: Tomaszewski, Bąk a eksperci: wybierz jedno.
Ciekawy trend że piłkarze którzy byli ogórami, nic nie wygrali z repra, z klubami też dzisiaj są Wielkimi Ekspertami :D
» 10 czerwca 2021, 16:07 #210
Chestnut: "Ciekawy trend że piłkarze którzy byli ogórami, nic nie wygrali z repra, z klubami też dzisiaj są Wielkimi Ekspertami :D"

A co ma wspólnego jedno z drugim?
» 10 czerwca 2021, 16:38 #209
QUEBON: @PiesekLeszek: a co ma do tego, że byli słabymi piłkarzami? Ty nie byłeś w ogóle piłkarzem, idąc tą logiką, więc ty tym bardziej się nie powinieneś odzywać :)
» 10 czerwca 2021, 16:41 #208
PiesekLeszek: QUEBON
W którym miejscu napisałem, że byli słabymi pilkarzami?
Chodzi o krytykę dla krytyki, bo z tego obecnie żyją. Da się zauważyć, że polska myśl szkoleniowa różni się nieco od tej europejskiej.
'Ty nie byłeś w ogóle pilkarzem'
Tu akurat nie możesz mieć o tym pojęcia.
Nawet nie będąc zawodowym piłkarzem można mieć jakieś pojęcie taktyczne.
» 10 czerwca 2021, 16:49 #207
Lisan: @piesekleszek chyba się trochę zaplątałeś bo najpierw piszesz że byli słabymi piłkarzami później że jednak mają rację w krytyce
» 10 czerwca 2021, 17:09 #206
Hoccu: Tomaszewski to już dawno jest odklejony tak samo Hajto i inni wiekowi "eksperci", z Kowalem na czele.
Moim zdaniem, kadry nie prowadzi ktoś z ich grona i dlatego tak plują jadem.
Ja mocno wierzę w Souse i w to, że jakoś damy radę na tym Euro.
» 10 czerwca 2021, 17:26 #205
PiesekLeszek: Lisan
Jesteś kolena osoba, która wmawia mi coś czego nie napisałem.
Przeczytaj jeszcze raz i zobacz, że nie nazwałem nikogo słabymi piłkarzami.
Czytanie ze zrozumieniem. Jeden powie drugi powtarza.
» 10 czerwca 2021, 18:01 #204
PiesekLeszek: Hoccu
Zgadzam się z Tobą.
» 10 czerwca 2021, 18:11 #203
Lisan: Zdarza się rozumiem :)
» 10 czerwca 2021, 21:57 #202
DjTED: 70 mln za kota w worku to dobra cena.
» 10 czerwca 2021, 15:21 #201
PiesekLeszek: Już raz kupiliśmy Freda w worku.
» 10 czerwca 2021, 15:28 #200
SickRabbit: Sancho to jest kot w worku? :D
» 10 czerwca 2021, 15:51 #199
RedRevolta: Chłop w ostatnich 3 sezonach no może oprócz ostatniego gdzie strzelił 8 bramek w każdym poprzednim sezonie "double-double" miał, niezły kot w worku, strach pomyśleć kogo ty byś nie okreśił mianem zakupu kota w worku.
» 10 czerwca 2021, 16:06 #198
PastaDoCiasta: Ja rozumiem, że niesprawdzony w PL, ale też bez przesady, tok temu jeszcze mozna było się martwić, że co prawda w sezonie 18/19 miał 33 gole i asysty w 43 meczach, a w 19/20 40 w 44, ale no mlody jest to tylko dwa sezony, może miał formę życia. Sancho dołożył kolejny sezon genialne liczby (36 w 38, a jeszcze był kontuzjowany przez pewien czas + na początku był totalnie bez formy po tym jak był wkurzony, że do nas nie trafił), ale raczej kupujemy pewniaka, który i w kadrze ładnie śmiga i przede wszystkim w odróżnieniu od Havertza Mikiego czy innego Wernera jest Angolem więc na pewno o wiele łatwiej będzie mu się przestawić
» 10 czerwca 2021, 16:08 #197
DjTED: Kagawa i Miki tez krecili liczby co roku....
» 10 czerwca 2021, 16:22 #196
PastaDoCiasta: Przeczytałeś mój komentarz? Bo dosłownie się w nim do tego odniosłem
» 10 czerwca 2021, 16:30 #195
Blau: DjTED

A Bruno na pewno się nie sprawdzi, bo to tylko liga portugalska, a Salah to kręci liczby tylko w Serie A, a w PL to go zjedzą, a Hazard to top5 graczy PL w ostatniej dekadzie, więc na pewno po przyjściu do Realu będzie zamiatał.


Każdy transfer to kot w worku.
» 10 czerwca 2021, 18:09 #194
DjTED: Oczywiście, ale Salah czy Fernandes nie kosztowali 95 mln
» 10 czerwca 2021, 21:06 #193
RedDevil86: Sancho ,Grealish + ŚO do klubu,a z klubu przynajmniej Pogba out.
Lepiej sprzedać Pogbe nawet za 50mln i zainwestować ten hajs w obronę.
» 10 czerwca 2021, 15:01 #192
Czerwony123: Jescze kodziro na atak oraz cubase.
» 10 czerwca 2021, 15:05 #191
PastaDoCiasta: Sancho + Grealish + Kounde/Varane/Torres to jakieś 250 mln funtów, więc już można to włożyć między bajki
» 10 czerwca 2021, 16:09 #190
devilek777: Miało być 200mln na transfery ;d, sprzedać kogoś i może byśmy mieli okno marzeń.
» 10 czerwca 2021, 16:20 #189
Czlowiek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 14:33

Platini:
– Groźby ze strony UEFA? Kluby mają prawo do utworzenia swojego własnego turnieju i tym samym do zrezygnowania z udziału w Lidze Mistrzów i innych rozgrywek pod szyldem FIFA i UEFA. Przypomnijmy, że 60 lat temu to francuski L’Équipe wpadł na pomysł, aby utworzyć Puchar Europy.

– Mimo wszystko nie jestem zwolennikiem tego, aby kwalifikować się do danych rozgrywek bez wcześniejszego wywalczenia sobie tego udziału na boisku. Tutaj też przyznam, że prawdą jest, iż głosowałem przeciwko obecnemu formatowi Ligi Mistrzów w 1992 roku.

– Słowa Čeferina w kierunku Agnelliego? Prezes UEFA nie może się wypowiadać w taki sposób. Agnelli i Juve są i w dalszym ciągu będą. A Čeferin przeminie...

PS: Serio ktos nie potrafi naprawic tych krzakow? Ja sie moge tym zajac jak co
» 10 czerwca 2021, 14:32 #188
PastaDoCiasta: Trzeba byłoby być kompletnym frajerem, to znaczy szczecinianinem, to znaczy kompletnym frajerem, żeby zaoferować od razu tyle ile chce Borussia. Przecież Watzke robi sobie żarty, chce 95 mln Euro plus nagle wyjezdza z łatwymi bonusami za kolejne 20 baniek. To o ile cena zmalała przez ten rok? 5 milionów? XD Watzke to egomaniak, który chce za wszelką cenę wyjść na twardziela i że to on wygrał bo finalnie zapłaciliśmy tyle, ile chciał na początku. Mamy wszystkie karty w ręku jeśli chodzi o Jadona, on chce iść tylko do PL, co ogranicza już zakres potencjalnych kupców do 4 drużyn, z czego Liverpool ma Salaha, City Mahreza, a Chelsea Ziyecha i Havertza za 90 mln. Do tego Sancho chciałby najbardziej i tak iść do nas, a z Rashem nie ukrywają, że są przyjaciółmi. Od dwóch lat nikt nie negocjuje jego transferu oprócz nas. No przecież trzeba byłoby dosłownie działać na szkodę klubu żeby im wpłacić te prawie 120 mln euro, więc tym bardziej mnie nie dziwi, że Jarzyna że Szczecina tak ciśnie po zarządzie, że tego nie robią, bo to przecież kryptofan Chelsea xD Oferta poszła bardzo rozsądna czyli 70 mln euro + 20 tych ich bonusów, czyli w ostatecznym rozrachunku 90 - tyle ile miało być. Jak Watzke znowu zacznie pajacować i będzie chciał drugi raz oszukać Sancho, to podejrzewam, że Jadon zrobi mu już burdel, a z Borussi go w końcu wykopią, bo przez niego zaraz całą polityka transferowa kluczowe się wysypie, jak młodzi zobaczą, że Dortmund blokuje transfery młodych. Uważam, że jeśli Borussia odrzuci tę ofertę, to należy podnieść na np 90 mln płatne od razu albo maks maksów 80 mln + 20 bonusów, a jak nie to odejść od stołu. Mamy inne pozycje do pilnego wzmocnienia jak SO, SPD czy N, a po czymś takim podejrzewam, że Jadon pójdzie już na otwartą wojnę z zarządem i jeszcze sami wrócą że dobra niech będzie to 70+20. A nawet jeśli nie, to Watzke wyjdzie na frajera stulecia, bo za rok to se go sprzeda za max 50. No chyba że będzie frajerem tysiąclecia i wtedy dalej będzie mówił, że jest poważnym negocjatorem, ten Klub jest poważny i krzyknie 100, to 6 miesięcy później podpiszemy Jadonika za darmo. Ale wątpię by Sancho nie odszedł w tym okienku, bo inaczej Borussia totalnie zniszczy swoją reputację
» 10 czerwca 2021, 13:44 #187
Czerwony123: W ktorym momencie Sancho powiedzial, ze chce odejsc?
Cena Sancho jest adekwatna do jego talentu I rynku w tym czasie. Zobacz ile inni chca za swoje perelki (Grealish, Rice)
Sancho ma 2 lata kontraktu, ktory go zobowiazuje.
Taki Milan stawiajac sie Raioli I pozwalajac na odejscie Donarumy, to zniszczyl swoja reputacje?
Chlopie cala europa im bije brawo, a dolar pewnie trafi do PSG ,a ci go wypozycza...
Stanowisko BVB jest jasne, placisz I jest wasz.
» 10 czerwca 2021, 13:51 #186
SickRabbit: Słaba forma Sancho na początku zeszłego sezonu to pokłosie braku transferu do nas i było o tym nie raz. On chce wrócić do Anglii a u nas ma gwarantowane miejsce w składzie i uzgodniony kontrakt.
» 10 czerwca 2021, 13:55 #185
DevoMartinez: Chcieć to sobie mogą chcieć i po 200 mil... Pytanie ilu sprzedano po tych cenach w ostatnich 15 miesiącach
» 10 czerwca 2021, 13:59 #184
Czerwony123: Jak Sancho rzuci requesta to bedzie inna gadka.
Dostepnosc Sancho na rynku nie znaczy, ze chce odejsc. Pogba tez jest dostepny I co? Nie ma zainteresowania nawet przy rocznym kontrakcie. Wszyscy wiedza dzis ,ze albo placisz albo bye bye...
» 10 czerwca 2021, 13:59 #183
PastaDoCiasta: W żadnym, bo przecież takich rzeczy się nie mówi, ale to, ze chce to żadna tajemnica, ba Watzke sam przyznał na starcie sezonu, że Jadon gra piach, bo się napalił na transfer do nas i mega rozczarował, że go nie puścili. O tym, że chce odejść tego lata i że jego pierwszym wyborem jesteśmy my pisze praktycznie każde poważne źródło.

Cena za Sancho nie jest adekwatna, bo po pierwsze ma 2 lata kontraktu i to ostatnia okazja by go drogo sprzedać (Rice ma 4 a Grealish 5), po drugie Sancho chciał odejść już rok temu i chce znowu teraz, a zarówno Rice jak i Grealish dobrze się czują w swoich klubach i nie mają ciśnienia. Po trzecie Rice'a i Grealisha chce u siebie kilka klubów, a Jadona tylko my. No i po czwarte, wymieniona dwójka jest sprawdzona w PL, a przy Sancho zawsze istnieje jakieś ryzyko podzielenia losu Havertza i Wernera.

Milan nie zniszczył swoich reputacji stawiając się Rioli, bo nie jest klubem nastawionym jedynie na zysk, który żyje z kupowania młodych talentów w zamian za obietnicę gry w pierwszym składzie na co nie mogliby liczyć w żadnej drużynie z topu i zgody na transfer za 2 lata. Borussia dosłownie opiera swoje funkcjonowanie na tym schemacie i Watzke traktując Sancho jak niewolnika drugi rok ewidentnie robi klubowi wielkie kuku, bo taki Haaland czy inny Belingham za rok się już jednak dwa razy zastanowu czy Borussia to na pewno taki fajny przystanek na drodze do kariery w topowym klubie.

Tak stanowisko Borussi jest bardzo jasne, tylko nie zmiensia to faktu, że nie dość że głupie to jeszcze naiwne, bo jak nie zapłacimy ile chcą, to oni finalnie stracą na jego sprzedaży ok 50%. A Jadon z nimi kontraktu za chiny nie przedłuży po tym jak zrobił to rok temu co Watzke potem publicznie ogłosił jako pretekst do złamania danego słowa i zatrzymania go w klubie.
» 10 czerwca 2021, 14:04 #182
PastaDoCiasta: Pogbą nie tyle nie ma zainteresowania, co właśnie jak sam zauważyłeś ma rok kontraktu i nikt za niego nie da więcej niż 50 mln. Pomijam fakt, że Pogba ma 28 lat, wątpliwą reputację i kosi 400k tygodniowo. Finalnie stać na niego w zasadzie tylko PSG, może real i bardzo może Juve gdyby pozbyli się Ronaldo.
» 10 czerwca 2021, 14:08 #181
Czerwony123: Sytuacja BVB jest calkiem inna jak tego oczekiwalismy. Wszyscy mysleli, ze nie beda w Champions league, co rowna sie ze strata 60mln plus.... BVB kwalifikujac sie do Champions league wygrala nie tylko kase, ale I dobry punkt negocjacyjny w przypadku Sancho.
Idz sobie do takiego BMW w listopadzie , gdzie wiesz , ze od 1ego stycznia mozesz kupic to auto taniej o procent I szantazuj ich zeby spuscili Ci z ceny... takie rzeczy sa wliczone w straty kolego. Nikt nie bedzie tu robil jakis znizek.. Zwiwdzilem polowe swiata, negocjowalem ceny po azji, ameryce lacinskiej, chinach, indiach itp. Jak kogos chcesz wydymac, to w najlepszym wypadku ci podziekuja, w najgorszym dostaniesz po mordzie...
» 10 czerwca 2021, 14:16 #180
PastaDoCiasta: Watzke sam przyznał też, że mają problemy z kasą, co znowu potwierdzają praktycznie wszystkie źródła, że w dobie pandemii takie prawie 100 mln by im się bardzo przydało. A powiedz mi sam czy teraz są go w stanie sprzedać za 90-95 mln Euro? Jeszcze jak. A za rok z 12 miesięcznym kontraktem? Nie.
» 10 czerwca 2021, 14:20 #179
Robert3344: Sama prawda. Sam Watzke się wypowiadał, że mieli dżentelmeńską umowę rok temu, że pozwolą mu odejść za określoną kwotę. Rok temu jeszcze rozumiałem podejście BVB, bo umówili się z Sancho na tyle i tyle, a że nikt nie wpłacił to trudno. Ale w tym roku jak będzie stawiać takie odrealnione warunki to się nie zdziwię jak Sancho złoży transfer request w razie niepowodzenia. Kwota za sancho (80-100mln) jest bardzo adekwatna, ale medialne żądania BVB, czyli najlepiej 90 baniek z góry, a reszta w bonusach to jest oferta nierealna w obecnych czasach.
» 10 czerwca 2021, 14:25 #178
Czerwony123: Dlaczego jest nam pod Gorke? Dlatego, ze taka BVB wie , ze my jestesmy takim klubem Brexit FC I I jestemy zakochani w home grown graczach. Nie mamy alternatywy I planu.
Jezeli zostanie Sancho w BVB to w nastepnym roku tez zakwalifikuja sie do Champions league I straty beda zniwelowane, nawet za mozliwosc oddania Sancho za max 50....
BVB moze stracic wiecej na tym jak Ci sie wydaje, dajac impuls innym pilkarza w przyszlosci, ze mozna ich ograc..
Bvb to jest biznes dlugoterminowy, juz od lat.
W zyciu nie winie BVB ,bo jest to oczywiste chca tyle I koniec...
» 10 czerwca 2021, 14:27 #177
Robert3344: BTW z tego co czytałem Watzke za rok odchodzi z BVB, więc może też na złość trzymać najlepszych, że niby odchodzi przy składzie pełnym gwiazd. Z takim megalomanem wszystko jest możliwe. Może i nie można winić BVB, że chce sprzedać jak najdrożej gracza, ale to już bardziej stawianie płotków dla samego Sancho, który chciałby odejść w pokojowych stosunkach, a nie może. To po prostu kolejny odcinek z serii Piłkarz vs jego kontrakt i chciwy właściciel, ostatnio bardzo popularny :)
» 10 czerwca 2021, 14:48 #176
Czerwony123: Niestety kontrakt to jest kontrakt. Sam mialem problemy z pracodawca, ktory placil za ma szkole, bylem zobligowany 3 lata po skonczeniu univeeku na bycie wiwrnym firmie, gdzie mialem mozliwosc zmiany pracy na 2 razy wieksze pieniadze. Mozna robic fochy, oddac kase , ale smrod sie za toba ciagnie, czesto firma w kontrakcie zapisuje sobie odszkodowanie.
Wracajac do Sancho, to czy Borusia Borusia powiedziala, ze sprzeda Sancho taniej? Nigdy nie mowila. W tamtym roku byla cena I dedline. W tym roku bedzie tak samo. Nie sprzedanie Sancho nie oznacza, ze BVB NIE bedzie miala czego do gara wlozyc.
» 10 czerwca 2021, 14:58 #175
PastaDoCiasta: Szczecinianin, nie odnosiłem się do Ciebie per frajer jako obelga jak np. lamus, tylko miałem na myśli frajerskie podejście do kwestii transferów, które tu nachalnie od kilku tygodni promujesz, typu zapłaćmy ile chcą w 5 minut bo jak nie to jesteśmy nieudacznikami i kupimy tylko Heatona i Sarra w ostatni dzień okienka. Mamy silną pozycję negocjacyjną i powinniśmy to wykorzystać a przynajmniej próbować wykorzystać, a nie jęczeć że drugi dzień okienka, a my dalej beż Sancho. Nie wiem kto Cię cisnął po chorym dziecku, ale mimo że osobiście nie znoszę Twojej obecności na tym forum i tego co sobą przedstawiasz to uważam to za grubą przesadę
» 10 czerwca 2021, 15:47 #174
PastaDoCiasta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 15:53

Czerwony, nie kapuje tego co piszesz, że za rok się też zakwalifikują i straty zniwelowane. W tym roku zakwalifikowali się do LM I mogą sprzedać Sancho za 90 mln, a za rok załóżmy że znowu się zakwalifikują i sprzedadzą Sancho za 50 mln - No to gdzie tu logika?

Masz natomiast rację z tym, że nie mamy alternatyw i to ewidentnie Borussia chce wykorzystać, ale z drugiej strony możemy po prostu przeczekać kolejny rok z Greenwoodem i Masonem ale za to kupić super SO I SPD, na czym kto wie czy nie wyszlibyśmy lepiej.

Co do drugiego komentarza, to nikt nie mowi, że Borussia upadnie jak nie sprzeda Sancho, tylko że nie zrobienie tego jest totalnie bezsensowne. Czy powiedziała, że sprzeda go taniej? Nie, ale są w 100 razy gorszej pozycji negocjacyjnej - rok temu mogli sobie rzucać 120 albo śmierć i najwyżej jak nie zmiekniemy to teraz też zgarnąć dużą kasę. Teraz już nie mają tego komfortu bo za rok to dostaną 40-50 mln albo odejdzie za darmo, więc to im bardziej zależy żeby go teraz sprzedać, niż nam kupić (bo jak pisałem mamy wiele pozycji do obsadzenia)
» 10 czerwca 2021, 15:50 #173
Czerwony123: Dla mnie Borussia bedzie obstawac przy cenie. Tam sa lepsi specjalisci od zarabiania pieniedzy jak my wszyscy tu razem wzieci. Sancho bedzie w Manchesterze pod jednym warunkiem, to cena. Nie bylo zadnej klauzuli, ceny ktora byla uzgodniona z Sancho za ktora moze odejsc. Nie wiemy tak na serio nic. W tamtym sezonie Sancho byl na sprzedaz I w tym tez. Borusia tu stawia warunki, niestety dla strony zainteresowanej kupnem. Tak to prawda, ze za rok zostanie Sancho rok kontraktu, ale to caly rok I wieki z punktu negocjacji Borusii.
Rekord transferowy musi zostac zlamany i tego chce Borusia. Inaczej nie zobaczymy Sancho w Manchesterze. Logicznym jest to co mowisz, ale nie zawsze logika idzie w parze z rzeczywistoscia. Pewno ,ze Borusia straci za rok, tym bardziej, ze musi odpalic city 15 procent od transferu. To jest gra, gdzie oni moga ale nie musza. My natomiast rzucamy wszystko na jedna karte, gdzie jeszcze chcemy ugrac ile sie da. Ryzykujac to, ze znow przez tasiemiec mozemy wyladowac z niczym.
» 10 czerwca 2021, 17:35 #172
Czerwony123: Mam male doswiadczenie w biznesie, wiele razy popelnilem blad nie kupujac nieruchomosci, ktora byla warta swej ceny. Przecenialem swoje mozliwosci liczac na slabosc podmiotu sprzedajacego.
Idziemy do sklepu z pieniedzmi na wranglery, ale chcemy kupic diesle I taka jest prawda.
Pozyjemy I zobaczymy, dla mnie rekord peknie jezeli Borusia go sprzeda. Pozdro
» 10 czerwca 2021, 17:47 #171
Czlowiek: Sneijder w tym okienku?
» 10 czerwca 2021, 13:37 #170
RyannMistrz: Z gaitanem na barana ;)
» 10 czerwca 2021, 15:06 #169
Anhel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 13:29

Rok 2025‌
Manchester United wciąż negocjuje z BVB transfer Sancho, nie przeszkadza im to ze już go tam nie ma.
» 10 czerwca 2021, 13:28 #168
Lisan: Rok 2026. BVB proponuje Kagawe który wrocił tam na emeryturę. Po długich negocjacjach Manchester przystaje na tą propozycje
» 10 czerwca 2021, 13:35 #167
Czerwony123: Breaking News !
Manchester Utd wstrzymuje rozmowy z BVB ze wzgledu na rodzine Glazerow, Ktora obecnie znajduje sie w israelu. Dzielni Glazerowie bronia granic Israela przed dzikimi palestyczkami, ktorzy rzucaja kazztanami i zimnymi ogniami w ich wille.
Do calkowitego rozwiazania problemu Glazer vs Paletynczycy rozmowy zostaly wstrzymane.
BvB zada 100mln plus 100 ton koszernych daktyli.
» 10 czerwca 2021, 13:43 #166
Czerwony123: Borusia sie w zyciu nie ugnie, bo raz ,ze Sancho ma 2 letni kontrakt, a dwa to wie ile Man U zaplacilo za Maguire 90mln euro, lub freda ok 60mln euro. Nie obchodzi ich to ,ze straca Halanda za 75mln euro za rok, gdzie teraz moga lekko dostac 100mln funa.
Borusia to nie jest Jarmak w istanbule, ze mozna sie tam o podrobki licytowac.
» 10 czerwca 2021, 13:28 #165
PastaDoCiasta: No właśnie, ma dwuletni kontrakt- czyli albo sprzedadzą go teraz za 90 mln Euro, albo za rok za 50. To dla nich ostatnia szansa na zarobek, a kupić go możemy jedynie my - kto tu ma ulegać presji przed kim xD
» 10 czerwca 2021, 13:47 #164
RedsFan: Trochę Logika tu szwankuje w tych rozkminkach.
» 10 czerwca 2021, 13:51 #163
szczecinianin: Marcin Borzęcki
@m_borzecki

Manchester United chyba powinien oddelegować kogo innego do negocjacji transferowych, bo teraz negocjacje też zaczęli od śmiesznej oferty za Jadona Sancho. Wg Bilda opiewającej na około €70M. A to dla BVB zdecydowanie za mało.

Ale co ja tam wiem....mamy super zarząd. Judge KING :)
» 10 czerwca 2021, 12:53 #162
Szym1: Polecam się nie przejmować spekulacjami :D
» 10 czerwca 2021, 13:00 #161
mikiartur: Naprawdę wierzysz w każde doniesienie mediowe ?
» 10 czerwca 2021, 13:03 #160
Diabelred: Smieszna oferta to by byla na poziomie 40-50 mln. Przeciez to sa podstawy negocjacji czyli nie zaczynasz negocjacji od jakiejs wyolbrzymionej kwoty. 70 mln jak na pierwsza propozycje to spoko cena. Przeciez to na pewno nie bedzie pierwsza i ostatnia oferta...
» 10 czerwca 2021, 13:08 #159
Czerwony123: Cena za Sancho z dodatkami bedzie bliska 90-95 mln funa. BORUSSIA nie jest glupia, bo widzi, ze west hamy I villa wolaja za swoich asow po 100mln plus.
Home grown english? , rekord PL to minimum.
Sancho za ta cene nie rozwiaze naszych problemow. Jeden pilkarz, gdzie sa inne dziury I wieksze potrzeby.
Kupienie Sancho automatycznie daje nam walke o mistzra, juz widzialem takie komentarze.
Pamietam jak Hazard przechodzil do Chelsea, Szewczenko I wszystcy mowili, ze beda dominowac przez lata po takich transferach.
Pamietam jak my kupilismy Pogbe, a kumpel kibic citeh byl zly ,ze nastepaca Toure idzie do nas, a oni kupuja Kontuzjogennego Gndogana..
Premierleague to jest inna liga. Dzis nawet kupienie CR7 w prime, lub Messiego nie daje Ci sukcesu.
To nie hiszpania, wlochy, francja.
Zlozyc oferte na ktora nas stac z uwzglednieniem jescze innych wzmocnien jak CB I DM. Jak Borusia nie che to podziekowac.
» 10 czerwca 2021, 13:11 #158
mikifiki: Ja tylko dodam, że rok temu Mateusz Borek był przekonany, że Sancho jest z nami dogadany i transfer zostanie dopięty do końca poprzedniego okienka transferowego. To tylko pokazuje, że opinie dziennikarzy i innych ekspertów należy traktować z przymrużeniem oka i z dystansem.
» 10 czerwca 2021, 13:24 #157
SkilledHydra16: Nie mowie ze Sancho nie przyjdzie, ale nie ma co sie napalac po tym tt Romano. Rok temu z Sancho tez byliśmy raczej dogadani, on nigdy nie byl problemem. Problemem było dogadanie sie z BVB. Romano teraz tez napisal ze jeszcze kwota nie jest ustalona, wiec nic sie względem zeszłego roku nie zmienilo
» 10 czerwca 2021, 12:46 #156
GGMUN6: Plus jest taki, że cena troszkę niższa, i wcześniej zaczęliśmy z nimi negocjacje.
» 10 czerwca 2021, 12:52 #155
rreddevilss: Poki Romano nie napisze nic poważnego zwiazanego z transferem to nie uwierzę
» 10 czerwca 2021, 12:06 #154
Mariano88: No przecież napisal
» 10 czerwca 2021, 12:19 #153
GGMUN6: Podobno poszła oficjalna oferta 70 mln za Sancho, BVB chce 90 z bonusami. Rozmowy już się rozpoczęły z BVB. /Falk/
» 10 czerwca 2021, 11:54 #152
GGMUN6: Manchester United reached an agreement with Sancho’s camp on personal terms until 2026. Jadon is not creating any problem. #MUFC

Negotiations now starting with Borussia Dortmund. €95m price, NO agreement yet.

Man Utd now feel Sancho ‘closer’ as
@JanAageFjortoft
said... /Romano/
» 10 czerwca 2021, 12:03 #151
Lisan: Trzeba mierzyć siły na zamiary: nie mamy kasy.
Ale zostaje na PP: Greenwood, Amad. Dodatkowo James i wraca Lingard który jest wszechstronnym graczem.

Paradoksalnie najlepiej wyszli Ci którzy wzmacniali się w okienkach gdzie my spaliśmy jak Chelsea, co dało im LM. Dziś mają tylko kosmetykę
» 10 czerwca 2021, 11:45 #150
Glory1878: Chelsea miała wcześniej bana, ale co Ci będę więcej tłumaczył jak ty żyjesz w swoim świecie
» 10 czerwca 2021, 11:52 #149
Lisan: Ale my chyba bana nie mieliśmy :) no chyba że ten z góry od Glazerów
» 10 czerwca 2021, 11:55 #148
szczecinianin: No i o tym właśnie pisałem. Kiedy my się rok temu kompromitowaliśmy to Chelsea zaorała rynek, dziś tylko napastnika im brakuje. Ale co tu mówić - Romek kocha futbol, chce wrócić na szczyt bo widzi co robi City i jakie wsparcie zawsze miał Guardiola. Zobaczcie jaki skład na papierze ma City (dwie równe jedenastki), Chelsea a jaki my. Kim poza Bruno straszyć? Szacun dla Ediego, ale ma już swoje lata, Pogby zaraz tu nie będzie. Rashford, który mimofajnych statystyk irytuje grą? Martial? Mason, który ma talent, ale do marca miał tylko jedną bramkę w lidze? Lingard i Pereira z wypożyczeń? Dan James? Amad? On jest transferem na jutro, nie na dziś. Przespaliśmy każde okno od 2018 roku, tylko transfery Bruno, Ediego (Paniczny, nieplanowany transfer), Harry'ego i AWB to transfery podnoszące jakość. A Chelsea i City uciekli od tego momentu i tylko fakt, że pół roku smerfów trenował Lampard sprawił, ze dziś mamy 2 miejsce w tabeli. Bo LFC wiecznie cieniować nie będzie i wyjdzie z kryzysu na zwycięską drogę.
» 10 czerwca 2021, 11:58 #147
mikifiki: Chelsea ma taką kosmetykę, że nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia i właśnie zamierza takiego pozyskać.
» 10 czerwca 2021, 12:10 #146
PastaDoCiasta: Chelsea jest taka potężna, że gdyby nie frajerstwo Lisów, to by sezon poza top4 zakończyli, bo dostali w cymbał od kuźwa Aston Villi xd
» 10 czerwca 2021, 12:46 #145
Diabelred: Lisan,

Chelsea jako jedyny klub z czolowki rok temu powaznie zaszalala na rynku. Stalo sie tak nie dlatego, ze Abramowicz to taki swietny wlasciciel, ale z dwoch prostych powodow:

- tak jak zauwazyl juz Glory1878 wczeniesniej mieli bana, takze raz mieli z czego wydawac, a dwa musieli nadrobic stracony czas
- sprzedali za ogromna kase Hazarda, co dalo im dodatkowy zastrzyk gotowki, ale i koniecznosc by jakos Belga zastapic

Juz pisalem jakis czas temu, ze wydalismy w dwoch ostatnich oknach wiecej niz Chelsea.

,,gdzie my spaliśmy''

Teraz po fakcie to kazdy jest madry, ale czy pisalbys o przespanym oknie, gdyby w poprzednim oknie trafili do nas Tellles, de Beek , Cavani i ostatecznie Sancho? Patrzac na to jak wygladalo poprzednie okno, widac bylo, ze nasz klub do konca liczyl, ze BVB jednak sie zlamie i pusci Anglika, ale niestety nie pyklo. Tak jak pisalem rok temu brak konkretnej alternatywy za Sancho, to byl dobry zwiastun tego, ze nie odpuszczamy i najprawdopodobniej wrocimy po niego za rok. Mysle, ze mozemy byc spokojni o przyjscie Sancho i mocno bym sie zdziwil, gdyby jednak nie trafil do nas w tym oknie.
» 10 czerwca 2021, 12:54 #144
mikifiki: Ruchy transferowe Chelsea są oceniane pozytywnie i dla wielu osób tutaj stanowią wzór do naśladowania. Jednocześnie osoby te zapominają, że gdyby nie zwycięstwo w LM i zakończenie rozgrywek ligowych poza top 4, to ta drużyna byłaby oceniana zupełnie inaczej. Oczywiście, że nie ma co gdybać, ale ten sezon Chelsea wcale nie był taki rewelacyjny jak wielu użytkowników uważa.
» 10 czerwca 2021, 13:07 #143
Pyra: Ale brecha mnie bierze jak czytam niektóre komentarze, szczególnie w kwestiach boiskowych czy transferów.
Ktoś krytykuje taktykę/wyniki/transfery? MOŻESZ IŚĆ KIBICOWAĆ KOMUŚ INNEMU JAK CI SIĘ NIE PODOBA !!
xDD
» 10 czerwca 2021, 11:25 #142
Himself: Mam lepsze xd idź stąd Ty kibicu Lpoolu ,City,Chelsea itp bo tak mnie już nazywano :D normalnie dzieci DP
» 10 czerwca 2021, 11:31 #141
GGMUN6: Himself z tym to mogą mieć rację:)
» 10 czerwca 2021, 11:35 #140
Himself: GGMUN6@ jakieś argumenty a nie teorie wyssane z palca?
» 10 czerwca 2021, 11:45 #139
PastaDoCiasta: Nikt nie pisze na krytykę idź kibicować Chelsea. Ale jak pewny mieszkaniec zachodnio-pomorskiego ryczy dzień w dzień że nie umiemy robić transferów a Chelsea jest w tym taka wspaniała, to serio niech może się na nich przerzuci, bo męczy nie tylko siebie ale i wszystkich tutaj
» 10 czerwca 2021, 12:45 #138
Dutchman: Obawiam się jedynie że przez przedłużające się negocjacje z Borussią Dortmund na temat Sancho, nasz zarząd nie zareaguje odpowiednio szybko na ściągnięcie środkowego obrońcy, którego przyjście to mus bo ani Bailly ani Lindelof nie gwarantują wysokiego poziomu w ważnych spotkaniach. W tym miejscu widzę tylko dwie opcje: Sven Botman albo Pau Torres. Lewonożni, silni, młodzi i niepowolni obrońcy. Problem w tym że z pewnością ma na nich chrapkę wiele innych zespołów, więc oby się tak nie stało że nim Sancho (ewentualnie) przyjdzie, to już obydwaj będą mieli nowe kluby.
» 10 czerwca 2021, 11:15 #137
BillClinton: Skończy się wymianą Pogba - Ronaldo.
» 10 czerwca 2021, 11:10 #136
szczecinianin: I fajnie. Mimo, że ma te 36 lat to w rok lub dwa pociągnie drużynę do przodu i wszczepi naszym zawodnikom mentalność zwycięzcy. Ale blizej Ronaldo do Paryża.
» 10 czerwca 2021, 11:12 #135
Czerwony123: W tym momencie operacja Sancho juz powinna miec alternatywy. Nie stac nas? , to ok I szukamy kogos innego. Dobrze prowadzony klub ma zawsze inne alternatywy na wzmocnienie zespolu. Sytuacja w UK znow zaczyna wygladac slabo. Lancashire jest juz znow na najwyzszsj liczbie zarazen. Moze byc jeszcze gorzej ze wzgledu na wakacje I wyjazdy rodzin za granice. Male biznesy ledwo daja rade bo brexit I wszystkie klamstwa torysow wywrocily gospodarke do gory nogami. Cash flow jest na najnizszym poziomie od 30lat, kredyty wymagaja wielkich depozytow. Od miesiecy juz widze, ze nawet w asda, morisonie sa puste szelfy w sobotnie poludnie, gdzie kiedys tak nie bylo. Finanse klubu sa w sporej mierze zalezne od potencjalnego angielskiego Walsmleya.
Bede zaskoczony, gdy wydamy wiecej jak 100mln w tym okienku. Nawet Citeh siedzi cicho w tym momencie. Nastepna sprawa to ceny za angoli sa z kosmosu. Grealish 120, Rice 100 , Sancho 100 z bonusami. Takie kluby jak Villa, Wst ham, Leicester maja ta przewage nad Utd , liverpool, citeh I Chelsea, ze nie maja rozwalajacych ich tygodniowek. Nie bazuja na marce, tylko zarzadzaja srodkami z premierleague.
Jezeli rzeczywiacie jest kasa na Sancho, to juz powinien byc u nas, no jezeli odpali w euro, to lista chetnych jeszcze wzrosnie. Obawiam sie, ze mamy ograniczony budget na transfery niestety.
» 10 czerwca 2021, 10:56 #134
Dejfmi: Nie sądzę żeby akurat po Euro znalazło się więcej chętnych na Sancho. Przecież cały piłkarski świat zna tego chłopaka i wie jaki jest jego potencjał - dobry turniej nic nie zmienia. Chętnych jest mało z jednej przyczyny - ogromne oczekiwania BVB. Co do alternatywy - myśle, że u nas alternatywą jest po prostu granie Greenwoodem i powolne wprowadzanie Amad'a. Jeżeli nie uda się z Sancho pewnie skupimy się na napastniku lub innych pozycjach.
» 10 czerwca 2021, 11:01 #133
Czerwony123: Ciezko powiedziec, ale cena Sancho jest z kosmosu. Za ta cene wzmacniamy obrone, plus defensywny pomocnik. Mamy Grenwooda wiec nie ma paniki jak dla mnie.
Cala ta saga Sancho moze okazac sie znow tasiemcem, ktory skonczy sie jak zawsze.
» 10 czerwca 2021, 11:05 #132
Lisan: Chyba się wycofamy z Sancho z prostej przyczyny: nie mamy kasy. Albo alternatywa lub Amad na PP
» 10 czerwca 2021, 11:09 #131
Czerwony123: Lisan , nie tylko my nie mamy kasy. Cale top6 traci w tym momencie 30 procent przychodu.
Kupic Sancho za 100 baniek w tym momencie, to tak jak isc do banku I wziasc pozyczke na dom bazujac na dochodach z nadgodzin, ktore mogles kiedys robic...
Bank tak naprawde nie wie jakie sa twoje przychody w czasie pandemii I jak to sie rozwinie w przyszlosci.
Operacja Sancho moze okazac sie kolejna porzaka. Sancho jest wisienka na torcie, ale my nie jestesmy produktem kompletnym. Mamy wieksze braki w obronie, DM...
Jezeli cena Sancho to 100mln z latwymi bonusami to ja dziekuje. Za to mamy Kunde I Nevesa lub Bisiume. Greenwood jest talentem generacji, nie gorszym od takiego Mounta lub Fodena. Gdy my sprowadzilismy Pogbe to Citeh wzielo Bernardo, sane plus Jesusa za podobne pieniadze, wyszli na tym lepiej.
Cala kasa na Sancho? Nie jest to dobry pomysl.
» 10 czerwca 2021, 11:22 #130
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 11:32

Amad/Greenwood zostają na PP dać im szansę
» 10 czerwca 2021, 11:29 #129
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 11:48

Zarzad zachowuje sie jak przyslowiowa tempa blondynka, ktorej w domu nie dziala lodowka, kibel przecieka, a ona zamiast wymienic usterki to woli isc do Rosmana I kupic maskare, perfumy Itp... Ladnie wygladac na miescie, a w domu burdel...
» 10 czerwca 2021, 11:47 #128
GGMUN6: Re: Sancho

Manchester United and Sancho getting closer
#development
» 10 czerwca 2021, 10:41 #127
szczecinianin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 10:47

Rok temu też pisał to samo, ba... nawet podał kwoty "70+30+10" rozbite na dwa kolejne lata :) ale poczekajmy, może zarząd się obudzi w końcu.

edit...ten facet jako pierwszy informował o transferze Mikiego z BVB w 2016 r.
» 10 czerwca 2021, 10:44 #126
Dejfmi: spokojnie bedzie to bedzie, nie bedzie to nie bedzie :)
» 10 czerwca 2021, 10:53 #125
GGMUN6: Jan aage fjortoft to dosyć wiarygodny typek, wydaje się, że ma dobre źródła w Niemczech.
» 10 czerwca 2021, 11:05 #124
Lisan: Co Wy na to żebyśmy przytrolowali BVB i ściągnęli np. Leona Bailey z Leverkusen? Zostaną z Sancho ale im sie odegramy
» 10 czerwca 2021, 10:12 #123
Glory1878: Super odegranie, zamiast grajka światowego formatu kolejny szrot
» 10 czerwca 2021, 10:14 #122
Lisan: To dać szansę na skrzydle Amadowi/Greenwoodowi
» 10 czerwca 2021, 10:23 #121
robertbham: Wszyscy chcą nas dumać. A tu powinna być krótka piłka dać cenę jaką możemy sobie pozwolić i nie tracić czasu. Albo w jedną albo w drugą. Jak my chcemy kogoś sprzedac to wszyscy by chcieli za darmo ale za takiego Ricea krzyczą 100. Przecież jak to my byśmy chcieli kupić takiego lingarda to chcieliby pewnie z 70mln. I znowu się może skończyć na niby wschodzących gwiazdach.
» 10 czerwca 2021, 09:17 #120
0listonoszpat: Zgodzę się, jeśli nie dojdziemy do porozumienia z Borussią do końca Euro lepiej odpuścić i wzmocnić kadrę na innych pozycjach. Greenwood da radę na skrzydle.
» 10 czerwca 2021, 09:33 #119
Dejfmi: No ładnie kolejny dzień okna nasi rywale idą na rynku jak burza a my siedzimy …. Ehhhh kiedy wy w końcu zrozumiecie… ehhhh
» 10 czerwca 2021, 09:09 #118
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2021 08:52

[Breaking News] W związku z wygórowanymi żądaniami finansowymi BVB względem Sancho, Manchester United może wycofać się z finalizacji transakcji.

Pytanie czy mamy jakąś alternatywę?
» 10 czerwca 2021, 08:52 #117
mcscotyy: jakiś 17 z serie A lub Francji :D