Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Występ Paula Pogby w meczu z Crystal Palace pod znakiem zapytania

» 11 września 2020, 16:03 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Paul Pogba wznowił treningi z pierwszym składem Manchesteru United przed startem sezonu 2020/2021, ale jego występ w meczu z Crystal Palace na Old Trafford stoi pod znakiem zapytania.
Występ Paula Pogby w meczu z Crystal Palace pod znakiem zapytania
» Paul Pogba opuścił ostatnie zgrupowanie reprezentacji Francji ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa
Pogba opuścił ostatnie zgrupowanie reprezentacji Francji ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

– Paul ma za sobą dwie sesje treningowe, opuścił kilka ze względu na wirusa – mówi Solskjaer w rozmowie z MUTV.

– Paul chce szybko wrócić do formy. Pracował bardo ciężko po lockdownie i zagrał wiele spotkań. Mam nadzieję, że będzie gotowy na następny weekend. Nie jestem natomiast w 100% przekonany – dodaje Ole.

W sobotę Manchester United zmierzy się towarzysko z Aston Villą. Francuz prawdopodobnie nie wystąpi w tym spotkaniu, ale swoją szansę powinien dostać Luke Shaw. Anglik od lipca leczył kontuzję kostki.

Uraz w dalszym ciągu leczy Axel Tuanzebe i on także nie wystąpi w sparingu z The Villans.


TAGI


« Poprzedni news
Fred ucina prasowe spekulacje na swój temat
Następny news »
Solskjaer o sytuacji kadrowej w United przed sparingiem z Aston Villą

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (531)


Roxyx: To jak to jest z tym sparingiem, jednak przegraliśmy 1:0 czy coś strzeliliśmy?

W ogóle chyba nikt o tym nie wspomniał, ale Chongy strzelił bramkę w barwach Werder Bremy. To chyba był mecz pucharowy bo grali z 3-ligową Jeną, ale nie jestem pewny.
» 13 września 2020, 00:39 #530
Cyprian1878: A ja z innej beczki :) Jaki serial możecie polecić na netflixie, żeby był coś podobny do Sherlocka?
» 13 września 2020, 00:19 #529
asaptadek: Drakula
» 13 września 2020, 00:41 #528
Camorrista: Jeśli lubisz myśleć, a nie odmóżdżać się podczas seansu, to polecam niemiecki Dark. Oglądam 2 sezon i jestem zadowolony z poziomu aktorskiego oraz ogólnej fabuły z elementami sci-fi.
Z innych stacji polecam ściągnąć sobie True Detective'a od HBO. 1 i 3 sezon. Drugi bym sobie odpuścił, bo każdy sezon to osobna historia, a ta z 2 sezonu jest dość przeciętna.
» 13 września 2020, 14:45 #527
mikiartur: Mam pytanie w FPL kapitana i vice można co chwile zmieniać czy co kolejke czy jak to działa? Pierwszy raz gram i pytam
» 12 września 2020, 23:53 #526
Klimaa: Można zmieniać w każdej kolejce ;)
» 13 września 2020, 00:57 #525
Camorrista: Masz czas na ustawienie składu, kapitana i vice-kapitana przed startem każdej kolejki. Czyli parę dobrych dni. W momencie pierwszego gwizdka, pierwszego meczu danej kolejki, nie możesz już dokonywać zmian.
Zmiany których dokonasz, będą przypisywane do następnej kolejki, po aktualnie trwającej.
» 13 września 2020, 14:59 #524
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 23:54

Ja oglądałem 1 połowę, ale od 18 minuty I już było 1:0. Co mogę powiedzieć. Atak szedł tylko lewa strona gdzie był James, ale to nie on, a Shaw go nakręcał. Jakby było komu wykończyć to mógłby mieć kilka asyst. Ładnie Luke wszedł w mecz i sądził dobre podania, te niestety najczęściej do Lingarda trafiały, a on slaby z tego robił pozytek. Niemniej jednak raz nasz wieczny talent ładnie strzelil, ale bramkarz to wybronił. VdB gral mocno cofniety I co cieszy świetnie rozsyłał pilki na lewo do DJ, ten jednak albo spalony, albo nie wiedział co dalej. Rash na pozycji 10 mało widoczny, prawa strona nie grała, zresztą Dalot tam robił autostrade do naszej bramki. Fosu solidnie no i fajnie utrzymywaliśmy się przy piłce ewidentnie brakowało podstawowych graczy kogoś z dobrym wykończeniem z przodu, reszta dawała nawet radę. Tyle co mogę napisać, bo mi link siadł.
» 12 września 2020, 23:48 #523
GGMUN6: Fakt, Shaw bardzo dobrze wyglądał, w sumie to tylko on tam ciągnie ta grę.
» 12 września 2020, 23:53 #522
mikiartur: a kto grał na prawym skrzydle?
» 12 września 2020, 23:54 #521
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 23:57

Dokladnie. Brak kogo kolwiek innego. Na prawym Lingard gral, ale w większości był gdzieś na środku I czasami na lewej z DJ :/
» 12 września 2020, 23:55 #520
DjTED: Boje sie , ze Rashford zgasł. Widac olbrzymi spadek formy. Zaczyna grac jak w wczesniejszych sezonach co kopał sie po glowie
» 13 września 2020, 00:30 #519
PastaDoCiasta: Po 8 latach lurkowania stwierdziłem, że placze niektórych na tej stronie są tak tragiczne, że aż wrócę do komentowania xd Przypomnę tylko niektórym, że przed wznowieniem rozgrywek poprzedniego sezonu też graliśmy sparing że spadkowiczem PL/klubem z czołówki Championship (nie pamiętam dokładnie) i przegraliśmy bodajże 3:1. Też po tym meczu np. pewien użytkownik, którego nick zaczyna się na "Q" a kończy się na "sQs" pisał, że Pogba i Bruno nie mogą grać razem, a połowa strony płakała, że nie o nie, jesteśmy zgubieni. Tym, którzy z kolei podniecają się wygraną Arsenalu, przypomnę, że pierwszy mecz poprzedniego sezonu wygraliśmy 4:0 z Chelsea, a po połowie druga połowa chciała zwalniać Ole. Tak więc proszę uprzejmie uspokójcie się, bo sezon trwa 38 kolejek i jeżeli w trakcie bieżącego okienka przyjdzie do nas tylko VDB to będziemy walczyć o top 4 i jestem o nie całkiem spokojny, a jeżeli dojdzie do nas co najmniej Sancho (a to bym osobiście obstawiał), to będziemy walczyć o co najmniej 3 miejsce, a w optymistycznym wariancie o nawiązanie walki z City i Live na co też uważam, że mielibyśmy wówczas realne szanse. Na ewentualne odpowiedzi odpiszę jutro około godziny 14:00 jak wytrzeźwieję po dzisiejszej sobocie, więc do tego czasu można dowolnie płakać w odpowiedziach, że nie mamy szans, spadniemy do 3 ligi, Arsenal wygra ligę, a De Gea, WAN Bissaka, James i Pogba nadają się do Ekstrakasy. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru :)
» 12 września 2020, 23:40 #518
mikiartur: wypiłbym za twoje zdrowie po prostu gdybym dziś nie był kierowcą.
» 12 września 2020, 23:45 #517
mikiartur: Myslałem że to Lingard grał na 10tce a Rash na lewej i James na prawej
» 12 września 2020, 23:55 #516
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2020 00:04

Ja wypiłem za twoje zdrówko i popieram :) James lewa to napewno, Rash raczej środek I Lings był wszędzie nie trzymal pozycji, może dlatego, że nikt na prawa pilki nie podawał %D
» 13 września 2020, 00:02 #515
Advm: Ale te stroje są obrzydliwe.
» 12 września 2020, 23:38 #514
mat90: bramka Hendersona i tyle w temacie....
» 12 września 2020, 23:37 #513
Advm: Panowie, zgadza się minuta i strzelec gola z tym co podawali wcześniej? Dopiero teraz włączyłem.
» 12 września 2020, 23:31 #512
matheo: Nie zgadza się, bo podawali że trzydziestaktóraś, a strzelił w 16 :)
» 12 września 2020, 23:43 #511
Roxyx: Strzelec gola (Watkins) się zgadza, minuta jak podał @matheo nie.
» 12 września 2020, 23:51 #510
izbinho: Co tutaj się dzieje... Jak czytam te komentarze wszystkie to czuję się jakbym spacerował po psychiatryku...
» 12 września 2020, 23:14 #509
OkuratnyCzlek: Dobrze powiedziałeś! Choroszcz wita!
» 12 września 2020, 23:19 #508
Magik1990MU: poczytaj meczyki albo na Kanonierów, to będziesz mógł już klamki w drzwiach usuwać :D
» 12 września 2020, 23:21 #507
Mariano88: Izbinho, a skąd wiesz o czym rozmawiają w psychiatryku?
» 12 września 2020, 23:32 #506
AllUnited88: Jeśli ktoś nie widział jeszcze skład na mecz z Villa
Henderson; Dalot, Fosu-Mensah, Maguire, Shaw; McTominay, van de Beek; Lingard, Rashford, James; Ighalo.
» 12 września 2020, 22:55 #505
Mariano88: Lingard w składzie i przegraliśmy? Dziwne
» 12 września 2020, 23:05 #504
AllUnited88: Nie wiem po co w ogóle dyskutować na temat kandydatów do Top 4 jeśli mamy dyskutować na temat gry to United a resztę dyskusji można sobie w połowie sezonu zaczynać jak już będzie widać jak z formą u poszczególnych zespołów
» 12 września 2020, 22:22 #503
OkuratnyCzlek: Szanowne Państwo! Kochani moi! Przypominam, że to dopiero pierwsza kolejka (i to niepełna) i wróżenie już kto będzie mistrzem a kto się będzie bił o czwórkę jest niepoważne i tak samo realne jak wizje narkotykarza na rozpuchu!
» 12 września 2020, 21:52 #502
Camorrista: Dziękuje za te wypowiedź. Ludzie ogółem zastanówcie się, mamy wszystkie pozycje oprócz prawego skrzydłą obsadzone, Liverpool wygląda dość niepewnie, City bez Silvy, ze starzejącym się Aguero i nowymi nabytkami to też już nie będzie to samo. Jest szansa na sukces, o ile u Chelsea wszystko nie zatrybi już w pierwszym sezonie. W Chelsea upatrywałbym głownego rywala w walce o majstra w nadchodzących sezonach! Mają potężny potencjał, tak jak my! Ludzie ogółem zastanówcie się!
» 13 września 2020, 14:53 #501
pawelisto2: Mógłby mi powiedzieć ktoś bardziej interesujący się transferami czy ktoś kupił, albo w ogóle interesował Cantwellem z Norwich tego lata? Albo przynajmniej gdzie to sprawdzić?

Mocno się zdziwię jeśli zostanie w Norwich na kolejny sezon, bo był jedynym zawodnikiem z głową w tamtym zespole.
» 12 września 2020, 21:45 #500
vieeeri: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 21:48

Kiedyś poruszyłem ten temat i wylała się na mnie fala hejtu, że ze wzmocnieniami typu Cantwell, Brooks możemy walczyć z Evertonem o top6.

OdpowiadajĂ c na Twoje pytanie - wciąż jest w Norwich. Śledzę transfery w Europie, ale nie widziałem ani jesnej plotki łączącej go z kimkolwiek
» 12 września 2020, 21:47 #499
Roxyx: Dalej w Norwich. Interesował się nim jakiś czas temu Liverpool.

Gdzie sprawdzić? Ja lubię szukać na subredditach klubów (np. na r/liverpoolfc, r/mcfc albo r/coys), ewentualnie możesz albo sprawdzać twittery dziennikarzy, albo wpisać nazwisko piłkarza w google'u i wejść w zakładkę wiadomości, ale dwie ostatnie metody zajmą więcej czasu niż pierwsza.
» 12 września 2020, 21:59 #498
Magik1990MU: Żebyście się nie zdzwili, jak zaraz kupią w końcu tego Thiago i znów odjadą reszcie stawki. Okienko wciąż otwarte.
» 12 września 2020, 21:25 #497
OldFasion: Po deklaracji Wijnalduma, że nie chce iść do Barcelony i czeka na propozycję nowego kontraktu szanse na transfer Thiago mocno spadły ale kto wie :).
» 12 września 2020, 21:26 #496
chemik: nie zapłacą tiago tyle ile on chce. po 2 . tiago rzadko bywa zdowy. po 3 to wciąż rezerwowy bayernu...a po 4. liverpool generalnie czeka przebudowa. mieli dwa mega sezonu ale brak funduszy/transferów i większość kadry w okolicach 30 sprawia że przed nimi ciężkie czasy...
» 12 września 2020, 21:29 #495
OldFasion: @chemik
1. Przy transferze Thiago problemem nie jest pensja zawodnika a cena piłkarza.
2. Bzdura. Thiago w ostatnich czterech sezonach zagrał po 30 spotkań. Poza tym nawet jak łapie uraz to szybko wraca do formy.
3. To jaki Thiago jest rezerwowy w Bayernie pokazał finisz Ligi Mistrzów. Alcantara jest jednym z filarów Bayernu.
4. Ciężkie czasy przed Liverpoolem? Mamy najlepszego bramkarza, w lidze, najlepszego stopera na świecie , dwóch najlepszych bocznych obrońców w PL, jednego z najlepszych defensywnych pomocników, a z przodu Salaha i Mane. Do tego na ławce siedzi najlepszy trener na świecie. Kryzys w pełni ;).
» 12 września 2020, 21:40 #494
chemik: oldfasion
w sensie że liverpool nie stać na wydanie 25 mln na gościa który ma im zapewnić mistrzostwo? ciekawe.
30 spotkań...z 60 możliwych w sezonie. no dobrze. niech będzie że mi się zdaje
nie jest żadnym filarem. tiago jest to wyjecia za drobne (25 mln ) i jakoś wciąż jest w bayernie. ciekawe...
ciężkie czasy w porównaniu do obecnych dwóch sezonów.
nie będę się spinał. wisi mi to. czas pokaże. ja szacuje że liverpool w tym sezonie zdobędzie ok 25 mniej niż w poprzednim.
» 12 września 2020, 21:45 #493
pawelisto2: OldFasion, rozumiem, że kibicujesz Liverpoolowi.
Nic do tego nie mam, ale mnie jako przede wszystkim kibica piłki nożnej aż razi w oczy, że przy całej tej Twojej wyliczance „najlepszych”, pominąłeś całkowicie Firmino. A to dzięki niemu macie tego Salaha i Mane, bo gdyby nie on, to ta dwójka tak by nie hasała, oj nie.
» 12 września 2020, 21:48 #492
OldFasion: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 21:56

@chemik
A ja mam przekonanie, że Thiago byłby ważnym elementem w większości najlepszych klubów na świecie. Ma wszystko technikę, podanie, rozumie taktykę, ma oczy dookoła głowy, kontroluje tempo jak nikt na świecie.
W jednym masz rację ten sezon na pewno będzie dla Liverpoolu trudniejszy. A czy zdobędziemy, jak mówisz, mniej o 25 punktów, czas pokaże.

@pawelisto2
Tak, kibicuję Liverpoolowi.
Pominąłem Firmino, bo wiem jak niewielu rozumie jego znaczenie w maszynie Kloppa.
Po tym co piszesz, widzę że jesteś wśród tych niewielu :).
» 12 września 2020, 21:55 #491
QsQs: Thiago przyjdzie jak odejdzie Grujic. Mają za dużo graczy na 3 pozycje w środku pola. Opchną Serba za 15-20 mln to szanse na transfer Thiago wzrosną.
» 12 września 2020, 22:08 #490
UnitedFan07: Może odchodze troche od tematu ale uważam że musimy w tym okienku kupić Sancho bo inaczej liverpool kupi go za rok pozatym mają Kloppa ktory moze miec wplyw na negocjacje z BVB jak i samego zawodnika i kupia go taniej od niż United.
Oby udalo sie dopiac ten transfer i formacje ataku mamy gotowa na lata.
» 12 września 2020, 23:08 #489
Magik1990MU: Thiago to kot, jak Liverpool go zgarnie, to nie będq już musieli wszystkiego ogarniać skrzydłami.
» 12 września 2020, 23:25 #488
chemik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 21:25

dla mnie liverpool nie jest tą samą drużyną, leeds pokazał że nie są nietykalini. pool z tamtego sezonu wygrałby ten mecz jakieś 4-1...a tu dwa karne i do tego u siebie pool ma gorsze posiadanie piłki od beniaminka...
ostatnio ktoś zapytał mnie ile mniej punktów zdobędzie liverpool w tym sezonie 8...może 18 moim zdaniem zdobędą mniej ponad 20 pkt. może 25. oczywiście to nie przekreśla ich szans na mistrza ale to już nie będzie drużyna poza zasięgiem reszty. to będzie mega sezon z wyścigiem 4 mocnych drużyn wcale nie słabym arsenalem i nieobliczalnym tottenhamem.
» 12 września 2020, 21:20 #487
Diabelski97: Liverpool kompletnie mnie nie przekonuje, szkoda, że nie gramy z nimi w najbliższym czasie.. Szanuję ten klub i Kloppa, ale to co prezentują od porażki z Watfordem, to wielkie nieporozumienie.
Liverpool wygrał LM, rok później wygrał ligę po trzydziestu latach i nie chcą kupić Thiago za 30 milionów, gdzie tu logika?, nie ma mowy o kryzysie, oszczędnościach itp, beniaminki i średniaki potrafią pobić swój rekord transferowy podczas pandemii, po prostu w The Reds rządzą pazery. Szanujmy Eda swojego bo możemy mieć gorszego :)
» 12 września 2020, 21:13 #486
SzarimMusty: Niech jakoś przędą do końca okienka transferowego, a potem niech złapie ich kryzys związany z brakiem kreatywności w drugiej linii. W moim odczuciu jak prześpią obecne okienko to za rok będą musieli już kupować na gwałt i na szybko szukać będą zawodników do łatania dziur.
» 12 września 2020, 21:18 #485
OldFasion: @Diabelski97
A skąd wiesz, że Liverpool nie kupi Thiago? Okienko nadal otwarte.
» 12 września 2020, 21:29 #484
mikiartur: Powiem tak a rzadko mi się zdarza ale Liverpool miał meeeega farta ze to wygrał. Dlaczego tak uważam?
1. Pierwszy karny to dla mnie kryminał. Gościowi odbiła się od nogi piłka w rękę i nie miał szans zareagowac !! Jak można coś takiego odgwizdac odkad przepisy wyraźnie mówią ze czegoś takiego się nie gwizdze.
2. To co robił Gómez z TAA to był hit xd tak jak ich prawa stronę obrony Harrison mijał to coś pięknego. I ten mecz dokładnie potwierdził to co pisałem wczoraj xd ze pod względem ofensywny Arnold jest świetny to w defensywie po prostu jest słaby. Przecież 80% groźnych akcji Leeds szlo jego strona. W ogóle z obrony lfc to tylko Robwrtsona grał ba jako takim poziomie. Gómez chyba zamieszany w 2 bramki dla Leeds a Van Dijk to tą bramka się trochę rechabilituje ale mega babole zrobił jak na siebie. Choć dobrze ze gola strzelił bo go w FPL mam xd

A co do nnyvh formacji no to widać ze Sala w formie, Mane i Firmino trochę jeszcze do optymalnej brakuje. Mecz na mega poziomie. Leeds grało fajnie Dobrze zd narazie nie musimy się nimi martwić bo dopiero w grudniu z nimi gramy. Fajny występ Klicha myślę że jeden z kandydatów do MVP meczu. Piękna bramka. Trochę mi ich xzkoda bo przez głupi błąd przegrali ale jak tak będą grać ro na luzie się utrzymają i mogą powalczyć o pierwszą 10txe. A Liverpool ofensywnie solidnie ale defensywa ewidentnie jeszcze w okresie przygotowawczym
» 12 września 2020, 21:01 #483
Camorrista: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 20:55

Tak czułem że Mateusz ukąsi, choć nie byłem pewien czy już w tym meczu. Nie bez przyczyny dałem mu kapitana w FLP :D
Ta liga jest stworzona dla niego. Jeszcze nie raz zaliczy bramke i asyste. Ludzie niedoceniają często Klicha, ale gość ma ponad przeciętną technike i niesamowitą zaciętość, charakterystyczną dla zawodników z samego topu.
» 12 września 2020, 20:53 #482
mordynator: Rashy grał jako podwieszony napastnik wg grafiki ,ale za godzinke retransmisja więc zobaczymy jak to wygłądało.
» 12 września 2020, 20:48 #481
SzarimMusty: Właśnie też widziałem grafikę i tam skład był zupełnie inny od tego co tu niektórzy sugerują. Czyżby grafika to był skład na drugą połowę?
» 12 września 2020, 20:53 #480
Diabelski97: Skład który się tu przewinął, był podany przez theunitedstand.com
» 12 września 2020, 21:00 #479
RedDan: Szkoda że znowu się upiekło tym czerwonym plackom. Bardziej mnie ciekawi co innego: obejrzałem ten "dokument" nt. naszej rywalizacji z leeds który wrzucił jeden z kolegów, nie powiem, był bardzo ciekawy. Nawet nie miałem pojęcia że mamy aż taką kosę i co teraz znaczyły transfery ferdinanda i smitha.
Za to jak się mają loosersi do leeds? Kosa, sztama, czy neutralni? Obie niegdyś szanowane ekipy, w latach 70-80 pewnie nie raz się starli.
» 12 września 2020, 20:40 #478
Diabelski97: Roberto Firmino did not produce a single shot on target or create a chance against Leeds United."
» 12 września 2020, 20:40 #477
Batigol222: ale ciągle mnie dziwi, że oni w tym Liverpoolu tak się zastanawiają nad Thiago, skoro kreatywność całej ich linii pomocy to optymistycznie szacując jakieś 5% Kevina De Bruyne...
» 12 września 2020, 20:36 #476
OldFasion: Liverpool z tą pomocą zdobył Ligę Mistrzów i mistrzostwo PL z dwudziestopunktową przewagą.
» 12 września 2020, 20:44 #475
Magik1990MU: co nie zmienia faktu, że pomocy wybitnie kreatywnej nie macie.
» 12 września 2020, 20:55 #474
jassaj: No niby tak, ale sezon sezonowi nie równy a czas nie stoi w miejscu. My zdobyliśmy 3 miejsce w tamtym sezonie ale to nie znaczy, że mając praktycznie tę samą kadrę mamy gwarantowane co najmniej 3 w tym. Czas biegnie, rywale się wzmacniają, być może odejdzie od Was Wijnaldum, Milner ma 34 lata, mi to tam rybka co Wy sobie zrobicie z kadrą ale moim skromnym zdaniem piłka to taki sport, gdzie trzeba cały czas coś udoskonalać bo stojąc w miejscu to się cofasz. Zawsze można jakąś formację wzmocnić, zawsze są jakieś zmienne i to, że w tamtym sezonie coś działało to nie znaczy, że zadziała znowu
» 12 września 2020, 20:59 #473
DjTED: My zrobiliśmy 3 miejsce środkiem, a oni 1 miejsce skrzydlami
» 12 września 2020, 21:06 #472
OldFasion: @Magik1990MU
Prawda. Osobiście jestem dużym fanem Thiago. Pasowałby na Anfield. Zresztą gdzie by nie pasował.

@jassaj
Oczywiście, zmiany są konieczne a wietrzenie szatni jest niezbędne do rozwoju i utrzymania odpowiedniej motywacji. Nie zgadzam się tylko, że obecna pomoc ma nagle zacząć grać słabo. Jest kolektyw, każdy wie co ma robić i nie ma powodu żeby w ekipie która wygrała wszystko nagle gra pomocy przestała działać.
Alcantara byłby dodatkowym atutem i dodatkową opcją w rozegraniu. Luksus.
» 12 września 2020, 21:25 #471
ManUnited307: Wy tu o jakimś Liverpoolu gadacie A tymczasem w prawdziwej królowej lig Śląsk 2:3 Lech po 35 min;) tu jest poziom ;p
» 12 września 2020, 20:34 #470
Batigol222: Fajne to Leeds, nie dość, że organizacja taktyczna i przygotowanie atletyczne na bardzo wysokim poziomie, to jeszcze mają paru ciekawych piłkarzy(zwłaszcza tego skrzydłowego, który w jednej akcji nawinął jak dzieciaków i TAA i Gomeza). A Van Dijka w końcu pokarało za nonszalancję, bo on chciał tę piłkę na luziku zgrać do Robertsona i skończył z malowniczą asystą fałszem.
» 12 września 2020, 20:31 #469
wazzowski: czy ja wiem, czy taka nonszalancja, chciał wybić piłkę to wybił,ale nie zauważył bamforda(?) no i stało się, ja tam żadnej nonszalancji nie widziałem
» 12 września 2020, 20:33 #468
Batigol222: ale on tego nie wybijał, bo wybijanie w tej sytuacji nie miało żadnego sensu, jak dla mnie ewidentnie chciał ośmieszyć napastnika a ostatecznie ośmieszył siebie. Instant karma.
» 12 września 2020, 20:37 #467
DaredevilUtd: No more chances to come back for Sergio Reguilon... he’d love to join Manchester United this summer. #MUFC considering him as an option but won’t pay €30m 🔴 #transfers
» 12 września 2020, 20:31 #466
DaredevilUtd: Gdzieś wcięło źródło Fabrizio Romano.
» 12 września 2020, 20:49 #465
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 20:29

Nie oszukujmy się Liverpool to główny kandydat do tytułu. Sa tak samo mocni jak wcześniej. Nic się nie zmieniło.
» 12 września 2020, 20:29 #464
wazzowski: zależy czy dadzą radę ciągle tym samym składem na takich obrotach jechać, jeżeli dokonają jakichś transferów to o to mogą być spokojni
» 12 września 2020, 20:32 #463
Diabelski97: A mnie Liverpool nie przekonuje, i uważam, że będą walczyć o top 4.
» 12 września 2020, 20:37 #462
RobinHOOD: Arsenal wygrał i ma mistrza,Live wygrało no i kończy sezon na 2 miejscu,teraz się modlić żeby United wygrało z Palace bo będziemy w strefie spadkowej :D
» 12 września 2020, 20:28 #461
xarsfanx: 3 mecze 11 bramek, niezle sie zapowiada ten sezon.
» 12 września 2020, 20:24 #460
VersorWhite: Ewidentny karny, nie ma co dyskutowac, niektorzy tylko sledza wynik i chyba nigdy w pilke nie grali ze takie glupoty gadaja.
» 12 września 2020, 20:20 #459
rizx: Odnoszę wrażenie, że jeśli chodzi o Liverpool, to obrońca by musiał na wyprostowanej nodze trafić w kolano, albo sanki z naskokiem zrobić, żeby niektórzy przyznali, że karny należyty (jeśli chodzi o nasze karne, to oczywiście podejście jest zupełnie inne ;)
» 12 września 2020, 20:22 #458
jassaj: karny niezasłużony bo od 85 minuty nie wolno dyktować jedenastek pod groźbą oskarżenia o sprzedanie meczu.
Źródło:Księga ulicy, rozdział XV, werset III
A tak serio, irytowało w tamtym sezonie, jak nas brali na celownik, że jesteśmy Varchesterem ? No to nie bądźmy tymi samymi ludźmi tylko w drugą stronę. Był karny no i trudno. Też liczyłem, że Leeds to utrzyma bo mimo, że się nie lubimy jako kluby, no to ze względu na Klicha będę trzymał za nich kciuki, żeby się przynajmniej spokojnie utrzymali a może i powaliczyli o coś więcej
» 12 września 2020, 20:25 #457
VersorWhite: Dokładnie, graja na osiedlowym boisku bez zasad i karne sa przyznawane tylko gdy faulowany ma otwarte złamanie.
» 12 września 2020, 20:26 #456
Wave: Wiem czy taki ewidentny karny, wygladalo jakby szukal kontaktu i sam w te nogi wbiegl
» 12 września 2020, 20:26 #455
wazzowski: a nawet jeśli szukał kontaktu to co to zmienia skoro do tego kontaktu doszło i to była dość klarowna sytuacja
» 12 września 2020, 20:31 #454
SzarimMusty: Kto dyskutuje na temat karnego? Zawodnik Leeds wyłączył myślenie bo... nie ma sędziego na świecie, który za coś takiego by nie podyktował karnego.

Mi tylko szkoda tego gola ze spalonego. Niby spalony, niby uczciwie ale babola sezonu byśmy już mieli i to w wykonaniu najlepszego bocznego obrońcy na świecie (zdaniem niektórych). Z 5m takie okienko ustrzelić to po prostu trzeba mieć talent.
» 12 września 2020, 20:48 #453
mikiartur: Drugi karny to bezdyskusyjny ale pierwszy to jakiś kryminał. Pierwszego nie powinno być. Oliver to w mojej opinii jeden z najgorszych sędziów w Anglii ale no coz
» 12 września 2020, 21:06 #452
Magik1990MU: QsQs

Jak tam TAA?
» 12 września 2020, 20:20 #451
Glory1878: Bardzo dobry mecz, jak zawsze. Tylko 2 błędy prowadzące do straty bramek, ale co tam ;)
» 12 września 2020, 20:21 #450
wazzowski: co wy się tak go uczepiliście, kompleksy leczycie?
» 12 września 2020, 20:34 #449
SzarimMusty: Gol sezonu byłby jego tylko ten sędzia... podniósł chorągiewkę. :(
» 12 września 2020, 20:50 #448
robertbham: To było do przewidzenia że wcisną
» 12 września 2020, 20:16 #447
Glory1878: i karny oczywiscie, liVARpul
» 12 września 2020, 20:15 #446
rizx: A Ty widziałeś ten faul, czy kolejny oglądający na flashscore?
» 12 września 2020, 20:16 #445
DjTED: AJ przestań
» 12 września 2020, 20:17 #444
DaredevilUtd: Karny z kapelusza, za takie coś?
» 12 września 2020, 20:17 #443
Glory1878: nie widziałem faulu :)
» 12 września 2020, 20:17 #442
RedStreamer: Liverpool nie spuchł, tylko Leeds to naprawdę solidna drużyna z którą się trzeba będzie liczyć.
» 12 września 2020, 20:07 #441
levy181: Ja bardziej od Live i Arsenalu jestem ciekawy formy 3 innych zespołów. Mianowicie Totkow, City oraz Smerfów.
» 12 września 2020, 20:10 #440
RedStreamer: Ja jestem ciekawy czy Carlo w końcu poukłada ten Everton.
» 12 września 2020, 20:14 #439
DaredevilUtd: Nawet komentatorzy z Angli mówią, że obrona liverpool nie wygląda dobrze i to nie tylko tego meczu się tyczy.
» 12 września 2020, 20:18 #438
DjTED: Fajnie, że nie gramy w ten weekend. Mozemy popatrzeć na rywali. Co do Arsenalu to fajny mocny start. Mogą być liderem po całej kolejce. Gabriel z bramka. (chociaż w 3 min dzięki niemu mógł inaczej potoczyć się mecz)
» 12 września 2020, 20:06 #437
Clsco: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 20:02

Ciekawe co pokaże Klich w skali całego sezonu.
» 12 września 2020, 20:02 #436
jassaj: No to tak, po dniu dzisiejszym już wiemy, że:
1. Arsenal będzie mistrzem bo wygrał z beniaminkiem
2. Liverpool spuchł i może jakoś się utrzyma bo remisuje z beniaminkiem
3. Na United nie ma co liczyć bo przegrali w sparingu z prawie spadkowiczem
Karty na stole, można się rozejść
» 12 września 2020, 20:00 #435
wider: mozna śmiało u buka stawiać że AV będzie w TOP4
» 12 września 2020, 20:03 #434
RafixBlue: zapomniałeś dodać że graliśmy sparing 2 składem
» 12 września 2020, 20:04 #433
jassaj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 20:08

No rejczel przecież to działa w ten sposób, że jeżeli 3 drużyna przegrywa z 17 to wiadomo, że na koniec sezonu ta trzecia będzie na siedemnastym a ta siedemnasta na trzecim bo teraz to ona jest lepsza. A jak Liverpool był pierwszy a Leeds jest beniaminkiem to pewnie skończą gdzieś sezon na miejscach 9-10-11 bo to wszystko się równoważy. A Arsenal był już przed sezonem na pierwszym więc im się należy
To proste jak budowa cepa jest
» 12 września 2020, 20:06 #432
levy181: Czasami to szkoda strzępić ryja nawet.
» 12 września 2020, 20:08 #431
pawelisto2: Arsenal trochę jak my w zeszłym sezonie, bo pamietam, że po dwóch, trzech kolejkach tutaj na stronie byliśmy nie tyle faworytem co już w zasadzie niekoronowanym mistrzem, a im dalej w las...no to wiadomo co było.
Nie mogę się już doczekać pierwszych 5 kolejek, po początkowej euforii nagle następują przetasowania i pewne cele muszą ulec aktualizacji, chyba najlepszy moment ligi to właśnie tak do boxing day, potem już każdy raczej wie, o co jego klub będzie walczył. Bo te początki to każdy wie jak to jest, 4 sezony temu bodajże Hull prowadzone przez Phelana po 3 kolejkach miało 7/9 bodajże, a jak się skończyło to wszyscy pamiętamy. Tak, więc niech ta machina się już rozkręca, bo nie mogę się już doczekać.
» 12 września 2020, 20:11 #430
ManUnited307: Dawać jeszcze jedna Leeds ;)
» 12 września 2020, 19:58 #429
wider: pewnie i tak Live w 90 coś wciśnie
» 12 września 2020, 20:07 #428
RedDan: Pięknie Mati.
» 12 września 2020, 19:57 #427
Glory1878: Arnoldzik kolejny błąd prowadzący do straty bramki. Oddanie piłki z auto przeciwnikowi, świetnie. Szkolny błąd. TAA > AWB
» 12 września 2020, 19:56 #426
wazzowski: każdy popełnia błędy, nasz aaron równiez, co nie zmienia faktu, że taa jest lepszy od wan bissaki i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości, obaj mają swoje wady i zalety ale czysto obiektywnie taa>wan bissaka
» 12 września 2020, 20:36 #425
Xchrisx7: Ktoś jest w stanie przypomnieć kiedy ostatnio Polak strzelił bramkę w BPL? Nie był to przypadkiem Wasilewski? :D
» 12 września 2020, 19:56 #424
KalinaRIP: Kojarze ze Bednarek vs Chelsea calkiem niedawno
» 12 września 2020, 19:58 #423
Xchrisx7: A faktycznie :) totalnie o nim zapomiałem.
» 12 września 2020, 19:58 #422
DjTED: Brawo Mateusz. Ładnie się wita z PL
» 12 września 2020, 19:56 #421
RedRevolta: Co te Leeds gra! brawo, to jedna z tych drużyn która będzie urywać punkty drużynom z top6.
» 12 września 2020, 19:55 #420
ruffnecky: Szto ten Klich :)
» 12 września 2020, 19:54 #419
Michux3: Klich ale wolej :D
» 12 września 2020, 19:54 #418
Glory1878: Brawo polak rodak! jechane z sedesami
» 12 września 2020, 19:54 #417
Xchrisx7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:54

Byłby ktoś w stanie polecić dobrą (płatną) niezacinającą się platformę mobilną gdzie mógłbym oglądać mecze Premier League?
Niestety żyje takim trybem życia, że mam czas na oglądanie tylko i wyłącznie na telefonie.
W domu mam UPC, nie wykupiłem Canal + na ten sezon.
Głównie chodzi mi o to, aby się nie ścinało, była dobra jakość i jeśli się uda, to po polsku.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi!
» 12 września 2020, 19:49 #416
mally: Apka C+. W cenie masz możliwość oglądania na komórce i na kompie czy telewizorze. Nic mi się nigdy nie zacinało.
» 12 września 2020, 20:11 #415
Xchrisx7: @mally

Dzięki za odpowiedz. Jak się nazywa ta appka na iOS?
» 12 września 2020, 20:24 #414
SzarimMusty: Allison i TAA pięknie się zachowali... Mam nadzieję, że Leeds coś ustrzeli bo Liverpool jest do pokonania.
» 12 września 2020, 19:46 #413
ManUnited307: Mecz z AV pokazał co i jak. My wogole nie mamy rezerwowych więc jak wypadnie jakiś kluczowy zawodnik z 1 skład i to jesteśmy w czarnej dupie;) tak więc Edzik co sezon ogarniaj tam po 2 nowych zawodników A szrotu się pozbywaj bo się na to patrzeć nie da.
» 12 września 2020, 19:25 #412
Glory1878: Kto weźmie szrot z taką tygodniówką. Te miernoty bez ambicji będą siedzieć do końca kontraktu u nas.
» 12 września 2020, 19:26 #411
ManUnited307: No i to jest problem. Chyba ze sprzedadzą po 15 mln to może ktoś się skusi.
» 12 września 2020, 19:28 #410
Glory1878: już widzę jak ktoś za Pereire daje 15 mln xD
» 12 września 2020, 19:30 #409
ManUnited307: A taka Valencia by dała gdyby nie kryzys. Mam nadzieję że chociaż w przyszłym sezonie pozbeda się tego szrotu.
» 12 września 2020, 19:39 #408
Diabelski97: Wielu tak krytykuje Pereire i Lingarda, ale Ci zawodnicy posiadają jakość, to, że nie są wystarczająco dobrzy na Manchester United, nie oznacza, że słabi. Za Pereire jak najbardziej można dobrze zarobić, za Lingarda również
» 12 września 2020, 19:44 #407
ManUnited307: No to właśnie niech ich pogonią gdzieś do Werderu Brema czy innej Atalanty
» 12 września 2020, 19:48 #406
Glory1878: W dzisiejszych czasach 15 mln za zawodnika to jest nic. Nie spodziewam się, żeby ktoś dał więcej za Lingarda, Pereire, Dalota czy Rojo. Dla przykładu Smalling, który rozegrał bardzo dobry sezon w Romie, na ile jest wyceniany? 25? Przecież to jest nic, jak takie Wilki kupują jakiegoś 18 latka za bodajże 40 mln
» 12 września 2020, 19:50 #405
ManUnited307: No i to mnie boli że United doja z kasy A my nie umiemy dobrze sprzedać
» 12 września 2020, 19:57 #404
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:23

Leeds United - kolejny zespół który jedzie na dopingu. Biegają do pressingu jak jakieś roboty.
» 12 września 2020, 19:23 #403
Stoperdo: Robota Bielsy
» 12 września 2020, 19:27 #402
SzarimMusty: Tryb "bij mistrza". W kolejnych meczach będzie miej adrenaliny i... mniej przebiegniętych kilometrów.
» 12 września 2020, 19:36 #401
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:21

Skład który zagrał z Aston Villą:
DDG
Williams-Shaw (Shaw jako stoper) - Lindelof-Dalot
Pereira-Scott-Fred
Lingard- Ighalo-Mata
» 12 września 2020, 19:21 #400
ManUnited307: Z tego składu oprócz DDG TO ZOSTAWILBYM Shawa Williamsa i Scotta reszta jak najszybciej OUT
» 12 września 2020, 19:27 #399
Diabelski97: Ja Freda zdecydowanie bym zostawił.
» 12 września 2020, 19:29 #398
manegarrincha: Lindelof ?
» 12 września 2020, 19:31 #397
matheo: Według The Telegraph, od początku zagrał Dean Henderson :D Media nie miały dostępu do tego spotkania, poza tymi klubowymi. Te pokazują mecz z odtworzenia dopiero o 22 czasu brytyjskiego. Wtedy się okaże, czy rzeczywiście był taki skład i jaki wynik :D
» 12 września 2020, 19:33 #396
Diabelski97: Lindelof oczywiście, że tak.
» 12 września 2020, 19:34 #395
Diabelski97: A to ciekawe Matheo, w takim razie czekamy na potwierdzenie.
» 12 września 2020, 19:35 #394
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:39

Podany skład jest na

theunitedstand.com/articles/single/aston-villa-vs-manchester-united-leaked-lineup
» 12 września 2020, 19:39 #393
ManUnited307: Lindelofa jeszcze bym zostawił ale tylko na rotację bo do 1 składu się nie nadaje. Fred odkąd przyszedł to może miał 10 meczy dobrych jak Pogba był kontuzjowany. Usiadł na ławie i znów cienizna.
» 12 września 2020, 19:42 #392
manegarrincha: Jak dla mnie Hary i Victor to najlepszy duet poprzedniego sezonu więc na bank Szweda zostawiam w podstawie
» 12 września 2020, 19:44 #391
DaredevilUtd: Wydaje mnie się, że Leeds się zabiegało w 1 połowie, obym się mylił i oby im wystarczyło sił na drugą.
» 12 września 2020, 19:20 #390
Glory1878: w przerwie czerwone marlboro i beda biegac dalej
» 12 września 2020, 19:21 #389
Glory1878: QsQs

Co ten twój arnoldzik zrobił przy pierwszej bramce dla Leeds? 1 mecz i już 1 gol na jego konto, ajajaj, ale szkoda
» 12 września 2020, 19:19 #388
QsQs: No tak. Popełnił błąd. Nie znam piłkarzy którzy nie popełniają błędów. Grunt to popełniać ich jak najmniej.
» 12 września 2020, 19:32 #387
Glory1878: To jak to jest? Arnoldzik może popełniać błędy ale AWB już nie? :l
» 12 września 2020, 19:34 #386
DjTED: Piłka nożna to gra błędów. VVD też zrobił wylew , a dla wielu jest najlepszym srodkowym
» 12 września 2020, 19:40 #385
MiSt: Piękny meczyk :) Mam nadzieję, że Leeds nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Obrona Liverpoolu dzisiaj to jakiś żart :D
» 12 września 2020, 19:11 #384
MiSt: W sumie obrona Leeds także... Wszystkie bramki dla Liverpoolu padły po stałych fragmentach gry - Leeds ewidentnie sobie z tym nie radzą.
» 12 września 2020, 19:17 #383
Czerwony123: Ogladam scousow od czasu do czasu I nie rozumie zachwytu nad tym firmino. Ani to napastnik typu 9, w polu karnym tez go ciezko szukac. Nie widze w tym zawodnku takiego Rooneya czy Aguero, lub Suareza. Sprawdza sie w taktyce Jurka I tyle, tylko tyle. Z takim Rooney czy Aguero scousy mieli 50bramek wiecej. Nie wiem, ale zawsze bylem fanem napastnika z charakterem typu Szira, van nistelrooy, sheva, Rooney. Firmino jest bez takiego jaja...
» 12 września 2020, 19:06 #382
DjTED: No to slabo ogladasz. Live wygrywa lige po 30 latach głównie dzięki Firminho. Już samo to myślenie, że 30 lat budujesz skład i nie wychodzi... Każdy jest tam elementem układanki.
» 12 września 2020, 19:11 #381
QsQs: Mało rozumiesz futbol. Z takim Rooneyem jakby grali to ten może miałby ponad 20 goli w lidze ale wtedy taki Salah i taki Mane mieliby po 10. Po to tak Brazylijczyk gra żeby ta dwójka waliła po 20 goli w lidze co sezon.
» 12 września 2020, 19:13 #380
SzarimMusty: "Sprawdza sie w taktyce Jurka I tyle, tylko tyle"

Czyli dla Liverpoolu to najlepszy napastnik na świecie.
» 12 września 2020, 19:20 #379
Mattias: Słabe porównanie bo kto jak kto ale Rooney też nie był tyopowym 9. On biegał po całej połowie rywala, odbierał piłkę jak i rozgrywał. Mógłby spokojnie pełnić taką rolę jak Firmino w LFC>
» 12 września 2020, 19:25 #378
Czerwony123: A czy ja powiedzialem , ze jest slaby? , cenie bardziej innych. Jego liczyby w reprezentacji nie powalaja!
» 12 września 2020, 21:13 #377
RedStreamer: Zamiast wybić to na róg czy out, to on podaje Salahowi na nogę...
» 12 września 2020, 19:05 #376
Spadkobierca: Chyba się skończy z 5:4.
» 12 września 2020, 19:05 #375
DjTED: Ale bramke zasadzil piekna
» 12 września 2020, 19:04 #374
DaredevilUtd: Cóż tragicznie się ustawiają przy stałych fragmentach he
» 12 września 2020, 19:04 #373
Michux3: 3-2 co tam sie dzieje
» 12 września 2020, 19:03 #372
Borsky: Leeds namiesza w tym sezonie. Niech polak rodak się pokaże z jak najlepszej strony :)
» 12 września 2020, 19:02 #371
Spadkobierca: Powalczą o utrzymanie, ale wyczynu Wilków i Szabel raczej nie powtórzą.
» 12 września 2020, 19:06 #370
RobinHOOD: Zmień nick z spadkobiercy na jasnowidza
» 12 września 2020, 23:57 #369
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:02

Ładnie to Leeds gra, fajnie ten dzieciak na bramce się sprawuje jak wybił potencjalnego samobuja. Nie mogę się doczekać meczu z nimi :)
» 12 września 2020, 19:02 #368
Arturrodeldziko: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:03

WOW Ale mecz Live Leeds! NAJLEPSZA LIGA POWRACA! Przyznajcie marudy, mądrale i trolle - tęskniliście ;)
No a teraz dowalili na 3:2...jak ja kocham tą ligę...DAWAĆ SZYBCIEJ MECZ UNITED!
» 12 września 2020, 19:02 #367
DjTED: Liverpool nie obroni w tym roku mistrzostwa. Nie z takimi obroncami
» 12 września 2020, 19:01 #366
H2O1994: Jeżeli znowu w każdym meczu będą grać takim samym składem to nie obronią tytułu.
» 12 września 2020, 19:02 #365
KalinaRIP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 19:04

nie kracz.. narzekacie na tego kuskusa ale chlop o tej pokorze dobrze gada zawsze. Takie wnioski po niepelnej pierwszej kolejce opanuj sie
O juz masz 3-2. To co live mistrzem?
» 12 września 2020, 19:03 #364
DjTED: Nie. Poprostu widac juz od paru miesiecy , ze Live ma problemy w obronie. Od restartu po przerwie to nie jest ta sama druzyna
» 12 września 2020, 19:06 #363
QsQs: Kalina, mądrego to i dobrze poczytać.
» 12 września 2020, 19:06 #362
KalinaRIP: Nowy sezon, nowe rozdanie. Nie zaczynaja go z +30pkt przewagi tylko trzeba zasuwac od nowa
» 12 września 2020, 19:11 #361
DjTED: No to już sobie zaprzeczasz. Live nie tracilo bramek, a dzisiaj na razie już 2. Fajne rozdanie
» 12 września 2020, 19:13 #360
RedStreamer: Fajnie to Leeds gra.
» 12 września 2020, 19:01 #359
mordynator: Ale meczyk na Anfield!
Van Dijk piękna asysta :)
» 12 września 2020, 19:00 #358
Paps: Pięknie Van Dijk
» 12 września 2020, 19:00 #357
Michux3: 2-2 BAM
» 12 września 2020, 19:00 #356
ponczok: wie ktos moze czy sa lub kiedy beda potwierdzone oceny ogolne w fifie naszych zawodnikow?
» 12 września 2020, 18:59 #355
H2O1994: Arsenal jak zawsze dobrze wystartował i jest liderem. Kanonierzy idą po tytuł xd
» 12 września 2020, 18:54 #354
roshen14: przestań się błaźnić.
» 12 września 2020, 19:03 #353
Paps: Dobry ten Koch z Leeds,20 minuta ,a gość już 2 gole zawalił.
» 12 września 2020, 18:53 #352
Michux3: Ale meczycho
» 12 września 2020, 18:52 #351
DjTED: Bielsa to jest swiatowy top jeżeli chodzi o trenerke.
» 12 września 2020, 18:49 #350
RedStreamer: Wiedziałem, że Leeds będą groźni.
» 12 września 2020, 18:48 #349
Diabelski97: Arnold to genialny piłkarz, ale obrońcą jest co najwyżej dobrym.
» 12 września 2020, 18:47 #348
wedel242: To się nazywa beniaminek, a nie jakies fullham :D
» 12 września 2020, 18:43 #347
DjTED: Już live traci bramke przez błąd TAA
» 12 września 2020, 18:43 #346
Romek1981: Najlepszy PO świata :D
» 12 września 2020, 18:44 #345
manegarrincha: No bo inni obrońcy nie popełniają błędów. Nie wielki to koszt te parę błędów na sezon jeśli nakręca kilka bramkowych okazji na mecz. W sumie i tak wychodzą na nim na bardzo duży plus. Nastepnym razem chyba już sobie daruję pisanie na ten temat bo już wiele razie o tym pisałem a w sumie nie jest to coś o czym chciałbym przypominać ale jeśli nie Arnold to kto jest najlepszym RB na swiecie ?
» 12 września 2020, 19:11 #344
DjTED: Łukasz Piszczek
» 12 września 2020, 19:14 #343
manegarrincha: W swoim Prime był pewnie w top 3. A tak na serio ?
» 12 września 2020, 19:17 #342
DjTED: A tak na serio to TAA daje najwiecej drużynie na tej pozycji. Nawet jak zawali bramke to później walnie asystę czy bramke. Jest fenomenalny. Tak samo robertson
» 12 września 2020, 19:43 #341
manegarrincha: Tu muszę Ci przyznać rację pomimo że dla Ciebie to troling
» 12 września 2020, 19:47 #340
DjTED: Pisze szczerze. Oni kręcą lepsze liczby niż napastnicy czy pomocnicy.
» 12 września 2020, 20:09 #339
Michux3: Leeds gra jak w Championship ,z Lfc.To bedzie dobry beniaminek
» 12 września 2020, 18:42 #338
UnitedFan07: No i już 1:1 Harrison ładnie to strzelił
» 12 września 2020, 18:44 #337
Julius: Skład przeciwników lpoolu standardowo opluty bo hymnik gra :)
» 12 września 2020, 18:31 #336
Diabelski97: Hymn który ma kilkanaście klubów :D
» 12 września 2020, 18:38 #335
KalinaRIP: Na meczykach w seksji sportbuzz juz wylaza kapiszony spod kamienia :D Najwiecej goli w PL od czasu przyjscia Aubameyanga i brazylijczycy z najwieksza iloscia asyst w PL (odpowiednio Auba i Willian). Mogli jeszcze dodac "druzyna z najwieksza iloscia punktow i zdobytych bramek w pl w sezonie 2020/2021"
» 12 września 2020, 18:25 #334
MixEx: No i co w związku z tym?
» 12 września 2020, 18:32 #333
KalinaRIP: Mnie to np smieszy a ciebie? Jesli nie to nic w zwiazku z tym
» 12 września 2020, 18:37 #332
MixEx: Cytowanie meczyków dla których liczy sie tylko aktywność i im większy absurd tym lepiej nie jest zbyt dobrym posunięciem. Może jest to śmieszne ale czuje totalny cringe jak ktoś sie powołuje ma meczyki gdzie wartość takich newsów jest znikoma.
» 12 września 2020, 18:53 #331
KalinaRIP: To nie news tylko wrzutki uzytkownikow, strona stricte sportowa wiec zapewne kibicow. Cos jak memy
» 12 września 2020, 19:02 #330
Pogba6: Kursy na Sancho w ostatnich godzinach zmieniły się:
Liverpool - 1.6 -> 3.5
Man Utd - 5.0 -> 1.55

Co sie dzieje?
» 12 września 2020, 17:48 #329
Himself: Kursy się zmieniły...dajcie już spokój,nie macie nic innego do roboty jak co chwilę przeglądać jakieś śmieszne tweetery czy buki? To już robi się nudne
» 12 września 2020, 17:51 #328
Diabelski97: Nie na Thiago czasami?
» 12 września 2020, 17:51 #327
DJzgred: Moj stary sie starzeje
» 12 września 2020, 17:53 #326
Pogba6: !! Tak na Thiago oczywiscie !!
» 12 września 2020, 17:55 #325
Kilerek7: Jesteśmy pewnie znowu używani do podbicia zainteresowania Liverpoolu.
» 12 września 2020, 18:02 #324
Czarnobialy: Gdzie można obstawiać transfery? U polskich buków zbytnio nie widzę
» 12 września 2020, 18:14 #323
QsQs: Ale czy wy jesteście dziećmi. Nie wiecie, że informacje, przewidywania i typy transferowe wrzucane na weekendzie znaczą tyle co nic. Weekendowe plotki mają zerową wiarygodność, no chyba, że rzeczy dzieją się w ostatnich dniach okienka.
» 12 września 2020, 18:40 #322
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 17:44

Solsza nie był na drugiej połowie sparingu, podobno ma to związek z transferem, jednak to tylko domysły.
» 12 września 2020, 17:44 #321
Kilerek7: Gdzieś pognał to prawda.
» 12 września 2020, 18:30 #320
Pezet: Widzę wielki Arsenal idzie na mistrza . Pogadamy w grudniu
» 12 września 2020, 17:33 #319
Lisan: xD wpierdziel od Aston Villi, nje ma co szykuje sie dobre ropoczecie seoznu. Ale tak tak :3 nie potrzebujemy transferow mamy Mate I Rojo na lawce xd
» 12 września 2020, 17:31 #318
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 17:36

W sparingu w którym nie grało kilku kluczowych graczy, Liverpool rok temu dostawał w meczach sparingowych a weszli w sezon fenomenalnie.
W takich meczach próbuje się różne ustawienia taktyczne a nie walczy o wynik.
» 12 września 2020, 17:36 #317
Oskar062: Ogólnie tak dorzucę ze Arsenal tez przegrał przed sezonem sparing z Villa haha
Aston Villa idzie na mistrza !
» 12 września 2020, 18:02 #316
DaredevilUtd: Nie grało 8 podstawowych :)
» 12 września 2020, 18:50 #315
woxx1991: Nie graliśmy optymalnym składem, więc wynik nie może dziwić
» 12 września 2020, 17:26 #314
Cyprian1878: Sparing: Villa 1:0 United.
» 12 września 2020, 17:08 #313
QsQs: Jak się skończył mecz z AV?
» 12 września 2020, 17:07 #312
Normalnyfan: Przegraliśmy 1:0
» 12 września 2020, 17:07 #311
SzarimMusty: 1:0 dla AV
» 12 września 2020, 17:09 #310
Kilerek7: Jeszcze dłużej niech zwlekają z transferami.
» 12 września 2020, 17:09 #309
Mariano88: Tak jakby ten sparing miał jakieś znaczenie, wrzuccie na luz :)
» 12 września 2020, 17:10 #308
Kilerek7: Może nie ma, ale my ławki nie mamy kompletnie.
» 12 września 2020, 17:11 #307
wider: niby nie ma ale gdyby taki Arsenal przegrał sparing to widze jak tu by ludzie z nich beke kręcili
» 12 września 2020, 17:14 #306
Dejfmi: Powiedzmy sobie szczerze, Villa jest po prostu lepsza kadrowo. Dopóki nie będzie dyrektora sportowego nic nie ruszy
» 12 września 2020, 17:21 #305
kckMU: Wygramy mistrzostwo.

Najgorzej to wygrywać w sparingach. van Gaal na tournee pierwszy puchar podniósł, a potem co?

Easy.
» 12 września 2020, 18:39 #304
Stoperdo: Arsenal tradycyjnie w dobrej formie na starcie sezonu
» 12 września 2020, 16:42 #303
Diabelski97: Sevilla are in advanced talks to sign Marcos AcuĂąa from Sporting - as per @abolapt. Deal to be done soon.

No more chances to come back for Sergio Reguilon... he’d love to join Manchester United this summer. #MUFC considering him as an option but won’t pay €30m 🔴 #transfers"

Fabrizio
» 12 września 2020, 16:42 #302
Kilerek7: No tak szkoda nam hajsu, osobiście wolałbym Tellesa, bo Reguilon jak ma odejść kiedyś do Realu to dziękuje.
» 12 września 2020, 16:50 #301
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 16:57

Fabrizio napisał, że Reguilon chce przejść do Nas. Problemem jest kwota, Real pewnie tyle sobie zażyczył bo nie będzie klauzuli odkupienia.
» 12 września 2020, 16:56 #300
Kilerek7: No właśnie miało być 18 z klauzulą a teraz 27 bez klauzuli, więc moim zdaniem to dobra cena. Jakby wpadł Thiago za 30 baniek i Sancho, to mamy transfery za ponad 200 baniek, a sądzę, że to wszystko też nie ułatwia sprzedaż graczy, nikt nie chce odejść, sam Smalling do Romy trwa za długo.
» 12 września 2020, 17:00 #299
Diabelski97: Jeśli mamy złożyć ofertę za Sancho, to środki są ograniczone, kupowanie Reguilona bez wcześniejszej sprzedaży zawodników, może być kłopotliwe.
Przyszły tydzień wiele nam powie.
» 12 września 2020, 17:03 #298
Mariano88: Moim zdaniem Dortmund byłby głupi jakby puścili najlepszego piłkarza tuż przed zamknięciem okna, więc czas działa teraz na naszą niekorzyść
» 12 września 2020, 17:07 #297
Czerwony123: W Maju wzielismy pozyczke ok150mln funa. Cala ta kwota, zakladam pojdzie na transfery.
» 12 września 2020, 17:13 #296
Diabelski97: Zaha na 1-0
» 12 września 2020, 16:15 #295
Czerwony123: Jezeli ktos chce ogladac mecze premierleague, polecam HesGoal. Praktycznie wszystkie mecze, wchodzisz klikasz bez rejestracji.
» 12 września 2020, 16:13 #294
Batigol222: ktoś potwierdza tę stronkę, czy to jakieś animal porno z pakietem wirusów?
» 12 września 2020, 17:08 #293
Czerwony123: Na sto procent, uzywam od paru miechow. Pozdrawiam
» 12 września 2020, 18:01 #292
Dejfmi: Kurde boli mnie wielki Arsenal :((((((

Gabriel > Magurie kryminalista :((((
» 12 września 2020, 16:09 #291
Kilerek7: Zluzujcie, to dopiero początek.
» 12 września 2020, 16:12 #290
Dejfmi: Arsenal świetne transfery a my co. Mają wszystko, nieprawodopodobnego trenera, mają Williana który ma 10 lat grania na poziomie przed sobą. A my? Jamesa co głowy nie może podnieść do góry bo go boli szyja :((((( Arsenal jest na poziomie conajmniej City
» 12 września 2020, 16:19 #289
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 16:20

Mnie też to boli :/ Włączają się do walki o majstra, a to mieliśmy być my :/
» 12 września 2020, 16:19 #288
OkuratnyCzlek: Zacznijcie sobie fapać wzajemnie jak chłop dla chłopa xD
» 12 września 2020, 16:23 #287
MixEx: @Dejfmi Żałosne
» 12 września 2020, 16:25 #286
Kilerek7: 1 mecz Gabriela i już kozak, Williana to samo. Jak Chelsea wypali to o matko bo transfery zrobili, sezon pokaże jak jest.
» 12 września 2020, 16:29 #285
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 18:52

Co za ludzie nie wylapali sarkazmu... :D
» 12 września 2020, 18:51 #284
Kilerek7: Richard Marrow
BREAKING: A deal that could see Thiago AlcĂĄntara join @ManUtd
from @FCBayern
is now more likely than ever before. An agreement on fee, fee structure & agent fees is close! Personal terms yet to be resolved but easiest hurdle to get by. #MUFC
» 12 września 2020, 16:06 #283
Dejfmi: Jak to wyjdzie to będzie beczka
» 12 września 2020, 16:10 #282
Dejfmi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2020 16:18

Do usunięcia
» 12 września 2020, 16:17 #281
MiSt: Przegrywamy z AV 1-0, ale za to skład tłumaczy wszystko:

De Gea
Dalot Lindelof Shaw Williams
McTominay Fred
Pereira
Mata Ighamo Lingard
» 12 września 2020, 16:05 #280
Kilerek7: Czyli Shaw testowany na SO.
» 12 września 2020, 16:07 #279
kamil2257: Tego się obawiałem Arsenal już w pierwszej kolejce niszczy przeciwnika.
» 12 września 2020, 15:48 #278
MiSt: United zniszczyło Chelsea 4:0 w zeszłym sezonie, więc pierwszy dobry mecz niekoniecznie zwiastuje bardzo dobry sezon.
» 12 września 2020, 15:57 #277
DaredevilUtd: Hahaha zniszczył beniaminka, który plasuje się pomiędzy góra tabeli w championship i dołem Premier League. Pragnę przypomnieć jak Fulham było slabe spadając 2 lata temu :)
» 12 września 2020, 15:58 #276
kamil2257: To tylko żart haha
» 12 września 2020, 16:24 #275
DaredevilUtd: No to ja tutaj nie wylapal em sarkazmu :p
» 12 września 2020, 18:53 #274
wedel242: Czemu cały twitter zwariował na temat Thiago i United? Ktoś coś wie?
» 12 września 2020, 15:45 #273
MiSt: Napisał o tym ITK, który często podaje niezłe info na kilka godzin przed dziennikarzami tier1. Jest jednak stosunkowo świeży na Twitterze i nie można go brać za wyrocznię.
» 12 września 2020, 15:49 #272
Diabelski97: Odds on sky bet in the last hour for thiago to mufc have gone from 4/1 to 11/8. 👀👀👀"
» 12 września 2020, 15:39 #271
Cyprian1878: Co to oznacza hmn?
» 12 września 2020, 15:41 #270
Michux3: To że spadł kurs na Thiago do Utd więc według bukmacherów prawdopodobieństwo jest większe.
Ja i tak uważam że trafi do nas Sancho i Reguilon w tym okienku.
» 12 września 2020, 15:45 #269
Abstrahujacy: Skoro bukmacharzy obniżyli mocno kurs, to znaczy, że mogą mieć inside info o postępujących negocjacjach.
» 12 września 2020, 15:47 #268
jassaj: No dobra, może ja się nie znam, ale czy bukmacherzy nie mogą też trochę manipulować kursem w takiej sytuacji, żeby właśnie zadziałać opiniotwórczo, skłonić "frajera" żeby wszedł w taki zakład a potem zrobić "no sorka typiarzu nie tym razem" ?
» 12 września 2020, 15:50 #267
Sancho: Swego czasu to i kurs na Sancho wynosił z 1.20 także...
» 12 września 2020, 16:15 #266
Magik1990MU: Jak grało Fulham? Coś ciekawego? Czy drugie Norwich?
» 12 września 2020, 15:35 #265