Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Tranmere Rovers vs Manchester United. IV runda Pucharu Anglii

» 26 stycznia 2020, 15:01 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Manchester United w IV rundzie Pucharu Anglii zmierzy się na wyjeździe z Tranmere Rovers. Poznaliśmy wyjściowy skład Czerwonych Diabłów na spotkanie na Prenton Park. Początek meczu o 16:00.
Składy: Tranmere Rovers vs Manchester United. IV runda Pucharu Anglii
» Ole Gunnar Solskjaer zabrał mocną kadrą na mecz z Tranmere Rovers
Ole Gunnar Solskjaer dokonał sześciu zmian w wyjściowym składzie Czerwonych Diabłów w porównaniu do meczu z Burnley (0:2).

Tranmere vs Man Utd: Relacja na Żywo



Tranmere Rovers: Davies – Caprice, Clarke, Monthe, Ridehalgh – Danns, Perkins – Morris, Jennings, Taylor – Ferrier

Rezerwa: Pilling, Mullin, Gilmour, Payne, Hepburn-Murphy, Wilson, Woods

Manchester United: Romero – Dalot, Lindelof, Maguire, Jones, Shaw – Matić, Pereira, Lingard – Martial, Greenwood

Rezerwa: Grant, Bailly, Williams, Fred, Mata, James, Chong


« Poprzedni news
Southgate następcą Solskjaera w Manchesterze United?
Następny news »
FA Cup: Tranmere Rovers - Manchester United 0:6. Kanonada na kartoflisku!


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (333)


Noowak: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 17:53

moglo byc gorzej
» 26 stycznia 2020, 17:49 #332
ruffnecky: Mogło być lepiej, np mogłeś skasować konto troliku
» 26 stycznia 2020, 19:19 #331
mcscotyy: „Manchester United zagra dzisiaj na swój pierwszy oficjalny mecz w rozgrywkach ligowych / pucharowych. Wcześniej nie mieliśmy okazji gościć w tym miejscu w oficjalnych rozgrywkach.

Jednak 6 grudnia 1982 zagraliśmy bardzo ważne towarzyskie spotkanie w Tranmere.

Klub obchodził wtedy swoje 100 leci i był w poważnych tarapatach finansowych. Manchester United wyciągnął pomocna dłoń i zorganizował towarzyskie spotkanie na Prenton Park, które bardzo poprawiło finanse klubu co sprawiło, ze klub uniknął poważnych kłopotów z likwidacja klubu włącznie.

Manchester United tez był bliski rozwiązaniu klubu, rozumiał doskonale te sytuacje i wspomógł klub Tranmere Rovers.

Klub zapowiedział dzisiaj gorące przywitanie kibiców jak i całej drużyny MUFC. Na spotkanie zostali tez zaproszeni uwczesni dyrektorzy i trenerzy MUFC.”
» 26 stycznia 2020, 17:44 #330
top4fun: Stoch pierwszy Kubacki trzeci w Zakopanem
» 26 stycznia 2020, 17:42 #329
Kruszon: Przede wszystkim brawa dla kibiców Tranmere, świetnie się ich ogląda. Mecz z nimi jest dla nas miłą odskocznią od smutnej rzeczywistości.
» 26 stycznia 2020, 17:41 #328
lele1986: Fajnie 6 zero ale akcji dalej nie umiemy zlozyc .
» 26 stycznia 2020, 17:40 #327
jacusinski: MixEx zloz 11 drugiego skladu. Mamy jakichs zdrowych pomocnikow ? Nawet Levit i Garner kontuzjowani. Z obroncow dostepny tylko Baily ktory wraca po kontuzji i Ole przed meczem powiedzial ze nie bedzie go ryzykowal na astro turf. Napastnicy? Mamy calych 3 z czego 1 kontuzjowany. My nie mamy drugiego skladu. Mamy ledwo pierwszy i kilku rezerwowych. A nie wyjdziesz druzyna u18 czy u23 na zepsol ktory wyrzucil watford za burte.
» 26 stycznia 2020, 17:39 #326
SickRabbit: Jeszcze 5 dni.
» 26 stycznia 2020, 17:38 #325
Xchrisx7: Nie dajcie sobie zamydlić oczu tym meczem.
GlazersOut!
» 26 stycznia 2020, 17:34 #324
Noowak: Podoba mi się ten Chong. Może i chaotyczny dzisiaj i trochę jeździec bez głowy z niego ale widać że ma talent i umiejętności do bycia topowym piłkarzem. Jak go sprzedamy to dramat
» 26 stycznia 2020, 17:33 #323
9imar9: Przypominam. Nie karmcie trola.
» 26 stycznia 2020, 17:43 #322
HarryBrown: Dziś dokonały się trzy niesamowite rzeczy: (1) zdobyli bramkę po rzucie rożnym, (2) do tego dokonał tego Jones i (3) gola zdobył nawet sam Lingard. A tak w ogóle to brawa dla kibiców Tranmere ale też ich piłkarzy bo widać po nich, że grają na maxa swoich możliwości.
» 26 stycznia 2020, 17:33 #321
IMMM: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 17:49

Zdobyliśmy bramkę po różnym tylko dlatego po trzech środkowych obrońców wystawili :p
Podejrzewam że właśnie taki był zamysł.
» 26 stycznia 2020, 17:49 #320
maxxiss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 17:33

Jessie vs świat. Dawno się tak nie śmiałem, polecam wpisać w youtube: Jessie Lingard- midfield maestro
» 26 stycznia 2020, 17:33 #319
rizx: To ja polecę jeszcze "Danny Welbecks vision is in 3074"
» 26 stycznia 2020, 17:35 #318
maxxiss: za mocne :D :D przydałby się Danny na 10tke zamiast Fernandesa
» 26 stycznia 2020, 17:44 #317
Miki1980: Ponoć Bergwijn z PSV poukładał się z Totkami, prawoskrzydłowy szkoda ze nie do MU . Widziałem go w akcji w lidze holenderskiej prezentuje się bardzo dobrze
» 26 stycznia 2020, 17:32 #316
atos1987: Jak lingard, maguire i jones walą bramy to ja nie mam pytań jaki jest poziom naszych przeciwników :D
» 26 stycznia 2020, 17:29 #315
Advm: Sędzia do zwolnienia.
» 26 stycznia 2020, 17:28 #314
Ghostpl: Nie ogladam meczu ale Chong tak slabo? Moze jeszcze strzela bramkę?
» 26 stycznia 2020, 17:25 #313
sagnol32: Same straty z półprofesjonalną drużyną, biega po boisku bez sensu , stoi zawsze pół metra od zawodnika z piłką. Może trochę przesadzam ale na orliku do drużyny bym go nawet nie wybrał.
» 26 stycznia 2020, 17:28 #312
rreddevilss: Chong to strasznie chaotyczny pilkarz..
» 26 stycznia 2020, 17:24 #311
kondzik: Niech Chong idzie już do Mediolanu
» 26 stycznia 2020, 17:22 #310
rreddevilss: Czemu nie Bailly??
» 26 stycznia 2020, 17:22 #309
DaredevilUtd: Bo jest zbyt kruchy na to boisko.
» 26 stycznia 2020, 17:24 #308
Michux3: kto dostał opaske ?
» 26 stycznia 2020, 17:21 #307
miczu23: To jest nie istotne
» 26 stycznia 2020, 17:23 #306
MixEx: Lingard haha
» 26 stycznia 2020, 17:23 #305
DailySmoker: Kibice w tym meczu przykuwają więcej mojej uwagi niż mecz momentami:D dostawać 6 w plecy i tak się bawić to jest naprawdę godne pozazdroszczenia. Nasi by zostali obrzuceni wszystkim co jest pod ręką gdyby na trybunach siedzieli kibice z tej strony przy takim wyniku haha
» 26 stycznia 2020, 17:20 #304
AlexChapman1986: Przywykli. Jak się u nas nic nie zmieni, to też tak będzie :)
» 26 stycznia 2020, 17:30 #303
Miki1980: Harry dzisiaj piękna brama aż sobie ja ściągnąłem na dysk. Może się chłopaki odblokują po takim meczu , może być lepszym lekarstwem niż psycholog
» 26 stycznia 2020, 17:20 #302
sagnol32: Co ten Chong robi w tej drużynie to nie wiem , nawet z takimi amatorami biega bez ładu i prosto traci piłke.
» 26 stycznia 2020, 17:19 #301
Glory1878: Ale tu spokój sialalala nic sie nie dzieje sialala
» 26 stycznia 2020, 17:19 #300
skay21: Chong cienki jak rabarbar
» 26 stycznia 2020, 17:19 #299
miczu23: Niech ktoś Jeszcze napiszę że chong jest dobry to chyba wyjdę z sobie, jest fatalny na tle takiego 3 ligowego klubu a to że karnego wywalczył to jest żadne osiągnięcie
» 26 stycznia 2020, 17:18 #298
tygrys26: Nie ma co się cieszyć
Po meczu Ole stwierdzi ze lingard wrócił do formy i bedzie nim gral
» 26 stycznia 2020, 17:16 #297
awe: a sklad jest mocny i jest rywalizacja na kazdej pozycji ;D
» 26 stycznia 2020, 17:19 #296
wider: kurła i po co te transfery
» 26 stycznia 2020, 17:16 #295
Potys: Ale mają zajefajnych kibiców :D
» 26 stycznia 2020, 17:15 #294
DaredevilUtd: Mega się bawią :) Drugi mecz z taką drużyna to im się długo nie trafi i umieją przegrywać.
» 26 stycznia 2020, 17:16 #293
UnitedFan07: Mega wydarzenie dla całego Tranmere;
» 26 stycznia 2020, 17:19 #292
rizx: Dla nich to święto, niezależnie od wyniku, zresztą raczej mieli świadomość co ich czeka w tym meczu
» 26 stycznia 2020, 17:19 #291
Potys: No właśnie to jest spoko. Dostają szóstkę, I się bawią i cieszą chwilą. Spoko
» 26 stycznia 2020, 17:20 #290
PogbaKingOfMANU: No i brawo. A bałem się że nie strzeli bo minę miał taką niepewną
» 26 stycznia 2020, 17:15 #289
DjTED: Greenwod prawa
» 26 stycznia 2020, 17:13 #288
MiSt: Ole do Pereiry: Podaj!

Andreas podaje do Ole...
» 26 stycznia 2020, 17:13 #287
kckMU: Trzeba się słuchać trenera. Plus dla Andreasa.
» 26 stycznia 2020, 17:26 #286
top4fun: Wreszcie chyba ekipa ole znalezla poziom rozgrywek na którym mogą coś pograć i postrzelać. Chwila radości a potem powrót do smutnej rzeczywistość i dostawania batów w lidze
» 26 stycznia 2020, 17:11 #285
kondzik: Cztery są zmiany ? Czy tylko w pucharze ligi ?
» 26 stycznia 2020, 17:11 #284
PogbaKingOfMANU: Chong, chłopie, zrób coś z tymi włosami!!
» 26 stycznia 2020, 17:07 #283
marc: W Mediolanie je ogarnie
» 26 stycznia 2020, 17:16 #282
PogbaKingOfMANU: Powinien być odgórny nakaz by jakoś je wiązał czy co jak nie chce ścinać. Przecież taka grzywa to mu ogranicza rotację głową!
» 26 stycznia 2020, 17:18 #281
DevilFan: Dobrze że klepią tych ogórków, fanboys Ole są zadowoleni, ale wygramy z nimi trafimy na CIty, więc większa przygoda by to była dla Tranmere, a skoro taki Robin Hood z norwega, to mógł dać im chociaż remis. No ale spójrzmy na kalendarz City, Wolves, Chelsea, Brugia, ciężko kogoś zlekceważyć chociaż mupet OGS już powiedział w MEN, co sądzi o Mou i vG
» 26 stycznia 2020, 17:05 #280
Amycus: Smutnym jestes człowiekiem ze wyzywasz innych ludzi ktorzy Ci krzywdy nie zrobili.
» 26 stycznia 2020, 17:06 #279
rreddevilss: Remis? Po cholere nam kolejny dodatkowy mecz geniuszu? Przegrywamy zle, wygrywamy zle, wezcie sie moze ogarnijcie
» 26 stycznia 2020, 17:07 #278
rreddevilss: No i gituwa dwie zmiany, ale Eric musi dzisiaj zagrac kiedy jak nie dzis?..
» 26 stycznia 2020, 17:05 #277
jerzy666: I po co Fred ? Chyba nasz trenejro nie ma mózgu , dlaczego nie ma w ogóle na ławce Garnera i Gomes , spokojnie by teraz mogli wejść
» 26 stycznia 2020, 17:03 #276
JebikMUTD95: Bo Lingard musi biegi na olimpiadę trenować
» 26 stycznia 2020, 17:12 #275
Misiek87: No chłopaki sobie trochę postrzelali chociaż, rywal nie powala ale kto wie może co nie którzy się przełamią.
» 26 stycznia 2020, 17:03 #274
DjTED: 5:0 do przerwy to od paru lat nie widzialem
» 26 stycznia 2020, 17:02 #273
Czarnywch: Ciekawe czy chong coś pokaże. Bo kontrakt by chciał A jak narazie nic nie pokazuje szczególnego
» 26 stycznia 2020, 17:02 #272
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 17:01

Można narzekać, żee to trzecioligowiec, ale widok roześmianego Sir Alexa bezcenny :)
» 26 stycznia 2020, 17:01 #271
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 17:03

Teraz pomyślcie w PL, każdy z naszych boi się podjąć decyzje o strzale i wolą podać w bok, bo jak nie wpadnie to co powiedzą inni. Dzisiaj, każdy chce strzelic i wpadają zaskakujące bramki. Jakbyśmy z takim nastawieniem grali zawsze to byśmy wygrywali więcej meczów.
» 26 stycznia 2020, 17:01 #270
Bylak: Niestety nie oglądam, 5-0 do połowy to chyba cud.
» 26 stycznia 2020, 17:00 #269
Czarnywch: Dobrze że brameczki wchodzą tak jak należy. Niech będą w rytmie tęczowym na City. Oby bez kontuzji bo przy tym klepowisku nie trudno o kontuzje.
PS. Ale ze Jessie i Jones strzelają:P
» 26 stycznia 2020, 17:00 #268
MU4everMU: Jeżeli o takiej skuteczności cały czas mówił Ole to aż strach się bać
» 26 stycznia 2020, 16:58 #267
MiSt: Można się śmiać, że to mecz z ogórkami ale uśmiech Bossa warty jest oglądania tego meczu :)
» 26 stycznia 2020, 16:57 #266
hraboNX: Prawda, po ostatnich porażkach nawet wygrana z takim rywalem cieszy. Zawsze to jakich promyk w ciemnym tunelu.
» 26 stycznia 2020, 17:01 #265
mcscotyy: Chłopaki niech strzelają do rze im to zrobi zawsze morale podskoczą bo słabym tygodniu
» 26 stycznia 2020, 16:55 #264
MixEx: Dopiero wróciłem do domu. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Ole gra prawie pierwszym składem na tym meczu kiedy mamy takie braki kadrowe, i masę spotkań przed sobą? Przeciez na tym kartoflisku nie trudno o kontuzje..
» 26 stycznia 2020, 16:55 #263
Magik1990MU: jakim PRAWIE pierwszym?
» 26 stycznia 2020, 16:57 #262
zbyszek7: Bo nie mamy drugiego xD
» 26 stycznia 2020, 16:58 #261
MixEx: Bez kontuzjowanych zawodników to jest praktycznie pierwszy skład.
» 26 stycznia 2020, 16:58 #260
Magik1990MU: ty wgl mecze oglądasz? Greenwood, Dalot, Jones, Matic i Romero to jest pierwszy skład?
» 26 stycznia 2020, 17:00 #259
MixEx: Przecież pod nieobecność McTominaya Matic to podstawa Jones, Dalot Greenwood rezerwa reszta pierwszy skład (bez kontuzjowanych zawodników tak właśnie wygląda nasza podstawa jakbyś nie wiedział) Romero nawet nie licze, bo to bramkarz tu ryzyko kontuzji jest znikome.
» 26 stycznia 2020, 17:04 #258
MixEx: Haha Magik jeszcze masz Freda do kolekcji, który gra w 90% meczów, jak on nie ma być zajechany to ja nie wiem.
» 26 stycznia 2020, 17:09 #257
hraboNX: Taki meczyk to zawsze dobra metoda na podbudowanie psychiki piłkarza. Może się chłopaki odblokują (debiutancka bramka Harry'ego), coś tam przećwiczą. Rywal słaby, ale Szerszenie (które nas pokonały w lidze) się na nim poślizgnęły :)
» 26 stycznia 2020, 16:55 #256
Advm: 2 bramki do rekordu na wyjeździe i 6 do najwyzszej wygranej (przy zachowaniu czystego konta).
» 26 stycznia 2020, 16:54 #255
Wawrzu: Nieźle. Gdybyśmy spadli do 3 ligi to bylibyśmy tam chyba najlepszą drużyną.
» 26 stycznia 2020, 16:54 #254
United89: Dobrze że Harry zdobył tą swoją pierwszą bramkę dla United brawo! No i Jones też bramka niczego sobie😃
» 26 stycznia 2020, 16:53 #253
DaredevilUtd: Wiem, że to tylko jakaś słaba drużyna, ale chociaż mentalnie człowiek odpocznę od porażek. Miło obejrzeć jak się powodzi naszym hejtowanym zawodnikom. Mnie osobiście wydaje się, że przegrywamy w dużej mierze po przez nastawienie, bo nawet ze slabymi drużynami wychodzimy jakbyśmy nie mieli szans I gramy, ze strachem w oczach.
» 26 stycznia 2020, 16:53 #252
Noowak: Dzieje się dokładnie to jak mówiłem wczoraj. Ole wystawi mocny skład na zespół który spadnie z 3 ligi prawdopodobnie. Wygramy wysoko Ole dostanie kolejne tygodnie zaufania od zarządu za ten mecz, a w kolejnym meczu premier league przegramy z Wolves
» 26 stycznia 2020, 16:53 #251
Magik1990MU: idź dziecko do książek, bo jutro szkoła
» 26 stycznia 2020, 16:55 #250
rreddevilss: Teraz z reka na sercu, spodziewal sie ktos ze w jednym i tym samym meczu bramki zdobeda

Maguire
Dalot
Lingard
Jones


?? :D
» 26 stycznia 2020, 16:52 #249
Me89v2: Film z gatunku SF
» 26 stycznia 2020, 16:55 #248
andrev1331: SF ma banana na twarzy
» 26 stycznia 2020, 17:03 #247
mcscotyy: Oby bez kontuzji na tej murawie widziałem zdjęcie przed meczem to normalnie basen to był a te białe folie co leżą koło trybun to były zasłony na wodę
» 26 stycznia 2020, 16:52 #246
Magik1990MU: Cholera, ja myślałem, że to koniec 1 połowy, a ci reklamę walnęli :D

A co do meczu, to pewnie Edek stwierdzi, że transferów nie ma po co robić. On pewnie nie odróznia Tranmere od Soton czy Lester, więc teraz to będzie oczekiwał majstra.
» 26 stycznia 2020, 16:51 #245
Chestnut: To dobrze ze kupił obrońcę z Leicester, a nie Tranmere.
» 26 stycznia 2020, 16:53 #244
mordynator: Skoro Tranmere wygrało z Watfordem a my wygrywamy z nimi 0:5 do przerwy to transfery w żadnym wypadku nie są potrzebne Ed woodward thoughts.
» 26 stycznia 2020, 16:55 #243
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:56

.....
» 26 stycznia 2020, 16:55 #242
mcscotyy: Jest piłeczka no i chłopaki se kopają hehehe
» 26 stycznia 2020, 16:50 #241
jerzy666: Ale z nimi jadą , po co nam transfery ? A tak na serio to fajnie , tak to powinno wyglądać z takimi zespołami chociaz szkoda że nie dał odpocząć kilku zawodnikom oby zrobił zmiany chociaż dwie już w przerwie bez sensu żeby Maguire grał , może poz nim zdjąć Matica albo Martiala
» 26 stycznia 2020, 16:50 #240
rreddevilss: Harry, Martial i Matic out Chong Bailly Mata in
» 26 stycznia 2020, 16:48 #239
Potys: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:58

Harrego bym zostawił może jeszcze coś strzeli :D
» 26 stycznia 2020, 16:53 #238
Dziemba: Co za poziom transmisji żeby puszczać reklamę buka w trakcie meczu.. żenada
» 26 stycznia 2020, 16:48 #237
drymoN: To jak cieszyć się z zabrania 5-latkowi cukierka mając 30 lat ...

Trochę żenada, że nie zagrają młodzi, a nam się pali pod pośladami i gramy praktycznie najmocniejszym składem dostępnym.
» 26 stycznia 2020, 16:47 #236
mordynator: Zaś nie przesadzaj bo z pierwszego garnituru to tylko Maguire,Martial no i można dodac jeszcze Maticia i Lindelofa tyle.Ale zgadzam sie że powinno wiecej młodych zagrać
» 26 stycznia 2020, 16:52 #235
hraboNX: Ta reklama to pewnie ktoś się machnął w reżyserce :)
» 26 stycznia 2020, 16:47 #234
Iro95: Fajnie by było jakby każdy z naszych sobie po bramce strzelił
» 26 stycznia 2020, 16:47 #233
Sideswipe: Dajcie temu Bailly'emu zagrać, jak nie teraz to kiedy.
» 26 stycznia 2020, 16:47 #232
MiSt: Przecież on źle nadepnie i będzie połamany na kolejne pół roku...
» 26 stycznia 2020, 16:48 #231
Sideswipe: To akurat na lipiec wyzdrowieje żeby w nowym klubie się pokazać
» 26 stycznia 2020, 16:52 #230
rreddevilss: Kazdy obronca bral udzial przy bramce haha
» 26 stycznia 2020, 16:47 #229
Me89v2: Ci nasi rywale to taki poziom lingarda właśnie
» 26 stycznia 2020, 16:47 #228
LisyUnited: Chong za Martiala
Bailly za Harrego
» 26 stycznia 2020, 16:47 #227
dlabigt23: Dobra to teraz wpuścić Baillyego za Maguire i za Maticia Chonga niech chlopaki sobie odpoczną .
» 26 stycznia 2020, 16:47 #226
Chestnut: Bailly + ta murawa. Już to widzę.
» 26 stycznia 2020, 16:48 #225
dlabigt23: Najgorsze jest to ze nie ma kogo zmienic za np Maticia bo Freda szkoda meczyc w takim meczu praktycznie wygranym . Czemu nie ma Gomesa , w sumie powinien wystapić od poczatku a jego nawet na ławce nie ma a by mogl sobie wejść teraz.
» 26 stycznia 2020, 16:49 #224
Magik1990MU: pewnie odchodzi, to nie gra
» 26 stycznia 2020, 16:52 #223
rizx: Reklamy podczas meczu, no ładnie XD
» 26 stycznia 2020, 16:46 #222
sagnol32: Z tą reklamą to parodia
» 26 stycznia 2020, 16:46 #221
Diabelski97: Ale gol Martial..
» 26 stycznia 2020, 16:46 #220
Blau: Martial co to było
» 26 stycznia 2020, 16:46 #219
MaciasDevil: Ładnie Antoś trafil. Na drugą połowę mogliby wejść młodzi, a jest tylko Chong, szkoda.
» 26 stycznia 2020, 16:46 #218
izbinho: Jak można reklamę w trakcie meczu puścić ?!
» 26 stycznia 2020, 16:46 #217
DaredevilUtd: Czemu Pereire wygwizduja? Moim zdaniem bardziej by się należało Lingard owi, za całokształt.
» 26 stycznia 2020, 16:45 #216
LisyUnited: Ale przymierzył
» 26 stycznia 2020, 16:45 #215
Sideswipe: Rykoszet zaplanowany mówisz
» 26 stycznia 2020, 16:47 #214
Pops918: ulala
» 26 stycznia 2020, 16:45 #213
rizx: Sir Alex na trybunie sobie teraz myśli "miałem rację, że Jones to drugi Duncan Edwards!"
» 26 stycznia 2020, 16:45 #212
Stoperdo: Martial technicznie majstersztyk
» 26 stycznia 2020, 16:45 #211
AlexChapman1986: Transmisja meczu made in : Mietek chrzciny, wesela, komunie :)
» 26 stycznia 2020, 16:45 #210
Michux3: Piąteczka
» 26 stycznia 2020, 16:45 #209
Chestnut: No to każdy po jednej niech strzela. xD
» 26 stycznia 2020, 16:45 #208
kckMU: Pięknie Tony
» 26 stycznia 2020, 16:45 #207
pawel12039: Jest mi ktoś w stanie racjonalnie wyjaśnić co się dzieje w tym meczu? Nie oglądam, śledzę wynik.. a tam gole 3 obrońców, w tym Jones.. i do tego Lingard. Jak?
» 26 stycznia 2020, 16:44 #206
ruffnecky: Z dystansu + Jonesa z główki po rogu, bardzo ładna lobem
» 26 stycznia 2020, 16:59 #205
Potys: Teraz 5 musi Romero!!
» 26 stycznia 2020, 16:43 #204
rreddevilss: Koniec swiata blisko XD
» 26 stycznia 2020, 16:43 #203
mcscotyy: Świat przewraca się o góry nogami
» 26 stycznia 2020, 16:42 #202
dlabigt23: No jak juz Jones dołożył brameczke to juz niewiem co powiedzieć xD Naprawde jeden wielki szok . Maguire i Dalot jeszcze spoko ale Lingard i Jones to naprawde jeden wielki szok . I to nie byle jakie bramki .
» 26 stycznia 2020, 16:42 #201
Diabelski97: Pięknie hehe
» 26 stycznia 2020, 16:42 #200
mordynator: jeszcze brakuje gola Periery.
» 26 stycznia 2020, 16:42 #199
Stoperdo: Po meczu przedłużenia kontraktów na 5 lat pójdą.
» 26 stycznia 2020, 16:42 #198
hraboNX: Mówiłem, że Jones ma dobry timing przy rzutach rożnych :)
» 26 stycznia 2020, 16:42 #197
MaciasDevil: No i pięknie, jeszcze Shaw i Lindelof strzelą i komplecik obrońców z golem :)
» 26 stycznia 2020, 16:41 #196
DaredevilUtd: Ten mecz jest pełny niespodzianek :)
» 26 stycznia 2020, 16:41 #195
Pops918: Same tuzy dzisiaj strzelają
» 26 stycznia 2020, 16:41 #194
ruffnecky: Tego nie spodziewał się nikt :)
» 26 stycznia 2020, 16:41 #193
Michux3: Jones no xD ten mecz
» 26 stycznia 2020, 16:40 #192
Advm: Maguire asysta bo ich zmylił :D
» 26 stycznia 2020, 16:40 #191
mariumax: 0:4
GGMU!
» 26 stycznia 2020, 16:40 #190
reggieynot: "Na ekranie oczywiście OGS w asyście Phila Neville'a" :D :D
» 26 stycznia 2020, 16:40 #189
grzeho16: Jedyna rzecz która mnie dziś wkurza to jak Greenwood sie cały czas pokazuje do gry, wbiega w tempo za plecy obrońców ale nikt mu tam nie podaje bo nikt nie widzi tego ruchu. Z naprawdę kreatywnym pomocnikiem mógłby już mieć 2 bramki przynajmniej
» 26 stycznia 2020, 16:40 #188
kamilpe: Nawet ten mecz pokazuje, że potrzebujemy prawdziwą dziewiątkę do ataku
» 26 stycznia 2020, 16:38 #187
DaredevilUtd: Lingard przy swojej bramce chyba sam nie wierzył , że wpadnie. Teraz podejmuje dużo złych decyzji. Matic od kilku meczów dość solidnie gra.
» 26 stycznia 2020, 16:37 #186
Chestnut: Zeszła mu po prostu i wpadla do bramki. :(
» 26 stycznia 2020, 16:39 #185
motos8: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:37

Martial będzie miał ciężko grać przeciwko temu wielkiemu murzynowi co gra w obronie tranmere. Obstawiam, ze gola nie strzeli dzisiaj
» 26 stycznia 2020, 16:37 #184
mordynator: Ale widze że boisko niczym w b-klasie
» 26 stycznia 2020, 16:36 #183
mordynator: I ta kamera.. eh ciężko sie to ogląda.
» 26 stycznia 2020, 16:38 #182
Chestnut: Mi sie te zbliżenia podobają.
» 26 stycznia 2020, 16:39 #181
lele1986: Pieknie lingard strzal pilka o swoje noge .
» 26 stycznia 2020, 16:35 #180
Pops918: Lingard chyba wykorzystał limit bramek na ten rok.
» 26 stycznia 2020, 16:34 #179
Michux3: lingard co za strzał :) hahaha
» 26 stycznia 2020, 16:34 #178
Advm: kontuzja podobno
» 26 stycznia 2020, 16:35 #177
Chestnut: Bo dziś nie gra Sporting?
» 26 stycznia 2020, 16:36 #176
PiesekLeszek: Bo pianino trzeba nastroić.
» 26 stycznia 2020, 16:36 #175
mordynator: Kuźwa zapomnialem se o meczu a tu cyk 3;0
» 26 stycznia 2020, 16:33 #174
tyber28: Najmocniejszy skład, widać, że Ole już się pali grunt pod nogami hehe
» 26 stycznia 2020, 16:32 #173
balongg: Nie gra Wan Bissaka, Fred, Williams, James, więc najmocniejszy nie jest hehe
» 26 stycznia 2020, 16:36 #172
sirtomas: Najgorzej ,że znowu City ich zamęczy przed ligą w nieistotnym dla nas meczu
» 26 stycznia 2020, 16:31 #171
ruffnecky: Wyjaśni mi ktoś, co oznacza srebrna przypinka w kształcie człowieczka na piersi, która nosi trener Teanmere? Wcześniej widziałem ją u Beniteza
» 26 stycznia 2020, 16:31 #170
matheo: Tutaj masz wyjaśnienie: prostatecanceruk.org/about-us/news-and-views/2017/1/who-s-the-man-the-story-behind-the-badge-that-every-football-manager-is-wearing
» 26 stycznia 2020, 16:36 #169
ruffnecky: Grazias, statystyka śmiertelności bardzo zaskakująca
» 26 stycznia 2020, 16:57 #168
Advm: A może oni za karę dzisiaj grają na tym kartoflisku? Za tę padakę co ostatnio odstawili.
» 26 stycznia 2020, 16:29 #167
Wawrzu: Wracamy na szczyt. I co hejterzy?! Na co te wasze transfery?
» 26 stycznia 2020, 16:28 #166
Chestnut: Ładna murawa. :D
» 26 stycznia 2020, 16:24 #165
DaredevilUtd: Od samego oglądania można się kontuzji kostki nabawic :)
» 26 stycznia 2020, 16:27 #164
tomek096: Kiedyś miałem takie przypuszczenia ze Ole kiedyś spróbuje Dalota na PS. Ciekawe jakby mu szło w dłuższej mierze
» 26 stycznia 2020, 16:22 #163
motos8: Ja o tym myslalem już od dłuższego czasu. Uważam, że byłby to ciekawy ruch. Ma wszystko co potrzeba: szybkość, dośrodkowania i zwrotność. Jedyne co musiałby potrenować to wykończenie. Kto wie, może bylby z niego drugi Michel Bastos lub Bale - od obrońcy po napastnika :D
» 26 stycznia 2020, 16:28 #162
ruffnecky: Na szybkości nie może zbytnio bazować, za to potrafi dobrze się ustawić i wg mnie całkiem sporo widzi na boisku
» 26 stycznia 2020, 16:33 #161
Advm: Lingard już ich lekceważy myśląc, że po takim kiksie padnie gol. Ale kto gwiazdom zabroni ;)
» 26 stycznia 2020, 16:22 #160
Magicole: A tak powaznie możemy wygrać 10:0 to nic nie zmieni Trzeba nam transferów
Lingard strzeli z ogorkami wow
» 26 stycznia 2020, 16:21 #159
Assault: Romero na bramke w lidze to wygramy
» 26 stycznia 2020, 16:21 #158
jerzy666: Nie ma mowy ,De Gea to był nasz najlepszy piłkarz prze ile sezonów , ile meczy on nam wygrał itd, a że drugi sezon z rzędu gra piach to nic
» 26 stycznia 2020, 16:22 #157
jerzy666: To po transferach pewnie
» 26 stycznia 2020, 16:21 #156
Siklen: Co tu się odmanchesterowywuje xD teraz to już tylko czekam na bramkę Romero :D
» 26 stycznia 2020, 16:20 #155
rizx: Byle nie samobójczą
» 26 stycznia 2020, 16:21 #154
rizx: Coś mi się wydaje, że w lidze będziemy grać atakiem James-Martial-Dalot z Greenwoodem na zmianie
» 26 stycznia 2020, 16:20 #153
Magicole: Juz 3:0 a wy chcecie transfery
Edek;)
» 26 stycznia 2020, 16:20 #152
Natraf: W samo sedno :P po co transfery jak widać skład silny !
» 26 stycznia 2020, 16:21 #151
Natraf: I co 80% kibiców po takim meczu z Tranmere zapomni o sytuacji i będzie się rozpisywać ile to MC od nas dostanie w rewanżu ? ze awansujemy do finału i będziemy po tym meczu tak silni że zagrozimy LIVE ?

Mnie tylko śmieszy skład na ten mecz .... bo powinniśmy wychodzić na takie drużyny rezerwą !

A tutaj obawa o wynik że może coś pójść nie tak i 1 skład w 80 %.

Sytuacja katastrofalna .
» 26 stycznia 2020, 16:19 #150
sk8bob: To jest mecz na odblokowanie sie także jeśli Martial sobie nie poradzi to będzie kiepsko
» 26 stycznia 2020, 16:19 #149
Stoperdo: Ferreirer zakrecil
» 26 stycznia 2020, 16:19 #148
kolokolo98: Piłkarze Tranmere bedą mieć traumę po dzisiejszym meczu. Takiego upokorzenia, jak utrata gola od Lingarda, niewiele osób doznało.
» 26 stycznia 2020, 16:19 #147
trojanc: teraz pozostaje już liczenie czasu od ostatniego gola/asysty w PL :)
» 26 stycznia 2020, 16:19 #146
SajminatoR: Hahaha przecież to jest jakieś zrządzenie losu że akurat tych 3 strzeliło swoje pierwsze bramki w United 😉
» 26 stycznia 2020, 16:18 #145
damian182838: nie moze byc, lingard teraz bedzie gwiazda...
» 26 stycznia 2020, 16:18 #144
Magik1990MU: Oby Edek tego nie oglądał, bo jak zobaczy, że się Dżesi odblokował, to Bruno już na 100% nie kupi :/
» 26 stycznia 2020, 16:17 #143
mcscotyy: Kupić obrońcę i magajwer na spo
» 26 stycznia 2020, 16:17 #142
jerzy666: O nie to już przesada , Lingard
» 26 stycznia 2020, 16:17 #141
Iro95: Król wrócił
» 26 stycznia 2020, 16:17 #140
Diabelski97: Jessie hah
» 26 stycznia 2020, 16:17 #139
MU4everMU: Trzeba zaorać OT może wtedy i u nas będą tak strzelać
» 26 stycznia 2020, 16:17 #138
mikiartur: dobra możemy już umierać. Skoro Lingard trafił to już większego szoku nie przezyjemy
» 26 stycznia 2020, 16:17 #137
DjTED: Koniec świata...
» 26 stycznia 2020, 16:17 #136
reggieynot: Historyczny moment :)
» 26 stycznia 2020, 16:17 #135
Michux3: widać jednak że to nie ten poziom
» 26 stycznia 2020, 16:17 #134
Assault: i cyk Lingard 10 meczów w podstawowym składzie
» 26 stycznia 2020, 16:16 #133
morrgan: Dokładnie to samo miałem napisać :)
» 26 stycznia 2020, 16:17 #132
Alkoparanoic: Jest i Lingard xD
» 26 stycznia 2020, 16:16 #131
Blau: I po co nam transfery jak chłopaki tak ładnie grają? XD
» 26 stycznia 2020, 16:16 #130
rizx: Jazda, dawać dalej, orać ile się da, dobrze nam to zrobi
» 26 stycznia 2020, 16:16 #129
Advm: Maguire jaki gigant
» 26 stycznia 2020, 16:16 #128
Michux3: skoro nawet on :)
» 26 stycznia 2020, 16:16 #127
Pops918: Jest i on
» 26 stycznia 2020, 16:16 #126
MaciasDevil: Ok, już wszystko dzisiaj widziałem haha. Brawo wilczek.
» 26 stycznia 2020, 16:16 #125
LisyUnited: Hahaha niewierze!!
» 26 stycznia 2020, 16:16 #124
sk8bob: Jest i on !
» 26 stycznia 2020, 16:16 #123
dlabigt23: haaa jest nasz ASSS . A tak narzekaliście . Ja tam w niego jeszcze wierzę xDD
» 26 stycznia 2020, 16:16 #122
ruffnecky: Lingardinho się przelamal
» 26 stycznia 2020, 16:16 #121
Stoperdo: Dalotinho wrócił tylko jak tu wygryzc takiego AWB, można go przerobić do środka pomocy potrafi podać, odebrać piłke i nawet strzelić. Szybkości na skrzydło raczej za mało
» 26 stycznia 2020, 16:15 #120
ruffnecky: Bo AWB ma cały sezon grać bez zmiennika? Ogarnij się ;)
» 26 stycznia 2020, 16:16 #119
Stoperdo: Wracaj na strone czelsi czy tam totenhamu do mourarza, sio trollu
» 26 stycznia 2020, 16:17 #118
ruffnecky: Widzę, że bany nic cię nie uczą dzieciaku
» 26 stycznia 2020, 16:26 #117
Stoperdo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:30

Tłusty chłopczyku twój sam wygląd mówi o tobie wiele. Pobliskie przedszkole powinno założyć monitoring
Wystarczy poczytac twoje komentarze same prowokacje w kierunku wielu uzytkownikow. Kto to cos toleruje na stronie, dawno powinno sie to zbanowac. To cos z United nie ma nic wspolnego
» 26 stycznia 2020, 16:29 #116
grzeho16: Kurde co bramy dziś strzelamy to nie mam pytań
» 26 stycznia 2020, 16:15 #115
Sideswipe: I spokój, oby dalej bez kontuzji.
» 26 stycznia 2020, 16:15 #114
dlabigt23: My mamy typowo skład pod formacje 3-4-1-2 tyle ze mamy problem z obrońcami bo niby ich dużo ale ciagle kontuzjowani . Do tego Dalot i Shaw tez ciagle łapią urazy wiec nie mielismy zbyt duzego pola manewru
» 26 stycznia 2020, 16:14 #113
Diabelski97: Ofensywną mamy tą obronę :)
» 26 stycznia 2020, 16:14 #112
Assault: Fajnie stary Dalot wraca każdy strzela a dżesi kopie się po głowie bo bratem sie musi opiekować za 100 koła tygodniowo
» 26 stycznia 2020, 16:14 #111
Zorro100: Maguire i Dalot super!! Co nie zmienia faktu, że Lingard jest nawet dla nich za słaby ehhh
» 26 stycznia 2020, 16:14 #110
MaciasDevil: No i pięknie, po meczu. Teraz czekać na więcej, nooo, chyba że się cofną teraz :)
» 26 stycznia 2020, 16:14 #109
Michux3: To kto jeszcze musi zdobyć bramke by Lingz był jedynym na 0 ??
» 26 stycznia 2020, 16:14 #108
mikiartur: Noi to mi się podoba
» 26 stycznia 2020, 16:13 #107
ruffnecky: Elegancko Dalot, niech walną dychę
» 26 stycznia 2020, 16:13 #106
rizx: Brawo Diogo!
» 26 stycznia 2020, 16:13 #105
Michux3: Dalot :) brawka
» 26 stycznia 2020, 16:13 #104
Pops918: Ładnie
» 26 stycznia 2020, 16:13 #103
kamilpe: Haha.. obrońcy wzięli sprawy w swoje ręce!
» 26 stycznia 2020, 16:13 #102
Stoperdo: Lingardinho zaraz sie rozkreci spokojnie do finału na Wembley jeszcze daleko
» 26 stycznia 2020, 16:13 #101
Sideswipe: Ładnie, rykoszet niewątpliwie poszedł, ale i tak leciała w światło, brawo za decyzję i drybling :D
» 26 stycznia 2020, 16:12 #100
mikiartur: Dalot chyba się od Wan Bissaki trochę uczył tego wslizgu xd
» 26 stycznia 2020, 16:12 #99
Diabelski97: Harry pięknie.
» 26 stycznia 2020, 16:12 #98
Kruszon: Maguire!
» 26 stycznia 2020, 16:12 #97
mikiartur: Noi o takiego kapitana chodzi. Ale strzelil
» 26 stycznia 2020, 16:11 #96
Michux3: Jones ale uwalony
» 26 stycznia 2020, 16:11 #95
Assault: Kapitan !
» 26 stycznia 2020, 16:11 #94
mcscotyy: Ło matko
» 26 stycznia 2020, 16:11 #93
Alkoparanoic: Magłajer lepsze staty jak lingard haha
» 26 stycznia 2020, 16:11 #92
ruffnecky: Wreszcie Maguire :)
» 26 stycznia 2020, 16:11 #91
LisyUnited: Brawo
» 26 stycznia 2020, 16:10 #90
Michal12371: Po meczu powinni zaorać to kartoflisko i trawę posiać
» 26 stycznia 2020, 16:10 #89
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:13

InasYm najwyraźniej to nie przeszkadza :)
» 26 stycznia 2020, 16:11 #88
vanantgaal: polecam przestać zgrywać najmądrzejszego na świecie
» 26 stycznia 2020, 16:13 #87
MaciasDevil: Woooo, żeś mi Harry teraz zaimponował :)
» 26 stycznia 2020, 16:10 #86
Michux3: Maguire xD
» 26 stycznia 2020, 16:10 #85
emil1986x: Ale walnął...
» 26 stycznia 2020, 16:09 #84
patryk1143: Odpalam mecz, pierwsza myśl kurde pokazują jakis mecz z 90 roku. Po chwili ogarnąłem że to live. A murawa gorsza niż w naszej C klasie
» 26 stycznia 2020, 16:09 #83
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:10

Drogie dzieci:

1. to jest 3-5-2, a nie 5-3-2
2. Harry musi grać, bo bez niego obrona nie istnieje.

O proszę, i wielka głowa zdobył nawet gola.
» 26 stycznia 2020, 16:09 #82
lele1986: Nawet z nimi nasza pomoc nie daje rady .
» 26 stycznia 2020, 16:09 #81
kamilpe: Ale nas cisną..
» 26 stycznia 2020, 16:09 #80
skay21: Ale nas cisną
» 26 stycznia 2020, 16:08 #79
MikeMU: Dobrze że Ole wystawił 5 obronoccw może nie dostaniemy ostrego lania
» 26 stycznia 2020, 16:07 #78
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.01.2020 16:07

Zastanówcie się czy chcecie patrzeć na taką murawę :)
» 26 stycznia 2020, 16:07 #77
mat90: Tak z innej beczki moj klub rodzinny Mewa Resko grajaca w 6 lidze w Polsce ma lepsza murawe nie mam pojecia jak takie boisko moze byc dopuszczone do grania na takim poziomie....
» 26 stycznia 2020, 16:07 #76
MadUTD: po prostu w Angli czesciej pada i ciezej jest utrzymac dobry stan murawy, za duze koszty dla takiej druzyny
» 26 stycznia 2020, 16:07 #75
MadUTD: Jones to jest oferma...
» 26 stycznia 2020, 16:07 #74
tomek096: Ale bedzie memów z tej murawy :D
» 26 stycznia 2020, 16:05 #73
mcscotyy: Kamery ustawione jak w latach 90
» 26 stycznia 2020, 16:03 #72
skay21: Na B klasie są lepsze boiska
» 26 stycznia 2020, 16:03 #71
Michux3: Czemu kamera tak nisko ?
» 26 stycznia 2020, 16:02 #70
mycka86: Bo trybuny są niskie, a kamera jest na dachu.
» 26 stycznia 2020, 16:09 #69
tomek096: Widok prawie z perspektywy trenera ;D
» 26 stycznia 2020, 16:02 #68
mcscotyy: Kretowisko ze hej
» 26 stycznia 2020, 16:02 #67
kamilpe: Ale kamery kiepsko
» 26 stycznia 2020, 16:01 #66
gregorvts: Jakie błoto :-)
» 26 stycznia 2020, 16:01 #65
MadUTD: Ciekawe jak zagraja na tym kartoflisku
» 26 stycznia 2020, 16:00 #64
damian182838: Znowu Lingard... a chcialem obejrzec mecz z przyjemnoscia. Po 45 minutach zejdzie i moze zacznie sie jakas gra na rowni z amatorami nie ujmujac nic Tranemere. Nie chce siac zametu ale pojac tej decyzji nie jestem w stanie. Lepiej by bylo dla zespolu jakby grali w 10, on na pewno nie pomoze a jest pewne ze zaszkodzi. Pozdrawiam was wariaty, was prawdziwiych kibicow, ktorzy bedziecie to ogladac mimo tej pokraki w skladzie.
» 26 stycznia 2020, 15:59 #63
Fenek: pereira lingard ciekawe jak to będzie funkcjonować
» 26 stycznia 2020, 15:59 #62
Iro95: Ale kartoflisko ta murawa.
» 26 stycznia 2020, 15:58 #61
skay21: Jak na Orzeł Słuzewo