Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Raiola: Liczę, że znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony

» 9 lipca 2019, 12:12 - Autor: Rio5fan - źródło: talkSPORT
Mino Raiola, który pełni obowiązki agenta Paula Pogby, jest przekonany, że francuski pomocnik nie zrobił niczego, czym mógłby sprowadzić na siebie gniew Manchesteru United i jego kibiców.
Raiola: Liczę, że znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony
» Paul Pogba nosi się z zamiarem opuszczenia Manchesteru United
Czy Paul Pogba powinien zostać w Manchesterze United?
Agent piłkarza po raz kolejny podkreślił, że Francuz chciałby zmienić barwy klubowe w trakcie letniego okna transferowego.

- Paul nie zrobił niczego złego. Wykazywał szacunek i profesjonalizm w każdy sposób i w każdej sytuacji. Klub zna jego odczucia od dłuższego czasu - powiedział Raiola na łamach talkSPORT.

- Szkoda, że inni ludzie lubią krytykować bez posiadania właściwych informacji. Przykro mi również z powodu tego, że klub nie zajmuje pozycji przeciwko temu. Mam nadzieję, że niedługo znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony.

To już druga wypowiedź Mino Raioli w ostatni czasie na temat przyszłości Paula Pogby. Agent Francuza stwierdził niedawno: – Wszyscy wiedzą, że Paul chce odejść. Jesteśmy w procesie załatwienia tego.

Pogba przebywa obecnie ze składem Manchesteru United na przedsezonowym zgrupowaniu w Australii.

« Poprzedni news
Agent Lindelofa skomentował plotki na temat transferu do Barcelony
Następny news »
Nie było sprzeczki pomiędzy Pogbą a Lingardem

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (140)


dareknt: Emocjonujecie się gdy nie ma czym. Manchester to klub który musi patrzyć pod kątem marketingowym oraz sukcesów sportowych. Ciężko pogodzić te dwie rzeczy. Pogba to jajo marketingowe i jeśli odejdzie to klub musi go mieć kim zastąpić ....jako że sportowo będzie łatwo -tak Pogba to świetny piłkarz ale tylko w warunkach idealnych.....a tutaj takowych nie ma. Jednak pod względem marketingowym zastąpienie go jest mission imposible.......
» 10 lipca 2019, 08:44 #138
Huor: Bale przyjdzie xD jako gwiazda marketingowa
» 11 lipca 2019, 01:05 #137
Seszele: I pomyśleć, że Pogba zakładał opaskę kapitana. I że mógłby od nowego sezonu być pierwszym wyborem.
Nie mam pojęcia jak można brać go pod uwagę przy tak odpowiedzialnej funkcji. Chyba tylko po to, aby zaspokoić jego ego. Porównajcie sobie kapitanów innych drużyn z takim Pogbą.
Wszędzie decydują charaktery.
A o co chodzi w United...?
» 10 lipca 2019, 07:30 #136
RysiozWilkowa: To już nie jest dawne MU, to zabawka żydków którzy ją kupili obciążając zaciągniętym długiem co już jest samo w sobie absurdalne.
Weź sobie kredyt na ferrari którego to dużą część spłaci samo ferrari, tak w skrócie.
» 10 lipca 2019, 08:37 #135
Michux3: According to The Sun, United manager Ole Gunnar Solskjaer will ask Pogba to pledge to one more season in Manchester, with the incentive of letting him go in 12 months.
» 10 lipca 2019, 03:11 #134
Kilerek7: United have expressed interest in Lille forward Nicolas Pepe and have watched Moussa Dembele of Lyon. #mufc [Standard]
» 10 lipca 2019, 02:23 #133
kamilpe: Bruno i Pepe to powinien być obowiązek w tym okienku
» 10 lipca 2019, 07:15 #132
Michux3: Marca informuje że real ma zapłacić 180mln euro za Pogbe, za taką kwote można sie nieźle wzmocnić
» 10 lipca 2019, 00:54 #131
asart: Nic nie zrobił? Spowodowal zwolnienie Mourinho dla którego wrócił do Manchesteru. Podpisał 5letnią umowę z własnej woli wiec powinien wypełnić ten kontrakt zanim zacznie gdzies na drugiej półkuli memlać ze chce odejść. No i najważniejsze, jego zaangażowanie, wola walki i chłodna głowa na boisku, naprawdę wierze ze Real go kupi :)
» 9 lipca 2019, 23:06 #130
kckMU: Diego Costa w Wolves? Nieźle...
» 9 lipca 2019, 23:01 #129
Olo13: Jakieś źródło, Czy już oficjalnie?
» 9 lipca 2019, 23:35 #128
kckMU: Trąbią o ustaleniu warunków kontraktu. Byłby to konkretny transfer do mocnej ekipy.
» 9 lipca 2019, 23:44 #127
DjTED: Wilki z takimi transferami realnie beda myslec o top 4
» 10 lipca 2019, 02:31 #126
mycka86: Takimi, czyli ? Moim zdaniem będą mieli słabszy sezon niż rok temu.
» 10 lipca 2019, 07:50 #125
emti357: Jak chce to niech go sprzedadzą za te 120 mln i kupują Savicia i Fernandesa. Jaki problem..
» 9 lipca 2019, 22:43 #124
kckMU: 24.07 Sporting gra z Poolem. Trzeba to szybko załatwić, żeby przypadkiem nie powtórzyła się sytuacja z Ronaldo i United.
» 9 lipca 2019, 22:41 #123
CzerwonySayd: Niech Pogba idzie w cholerę ze swoim agentem, tylko kasa w głowie i gadanie głupot.
Sprzedać jak najszybciej i tyle w temacie.

Pozdrawiam.
» 9 lipca 2019, 21:56 #122
wedel242: Chyba szykuje się najbardziej interesujące i najbogatsze okno od lat, neymar, griezmann, pogba, hazard, jao felix
» 9 lipca 2019, 21:51 #121
ro7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 22:02

Tylko, że nikogo nie stać na żadnego z tych piłkarzy, bo każdy sobie liczy po 180 mln. Sytuacja jest patowa :-)

Najbardziej bawi mnie Atletico, który miało umowę z FC Barceloną, która miała kupić Griezmanna, więc Ci kupili sobie Joao Felixa za majątek. A tu nagle na rynku pojawił się Neymar, który chce wrócić do FCB i teraz jeśli Atletico nie sprzeda Griezmanna złamie FFP i dyskwalifikacja z LM :D

W FCB liczyli, że pewnie gdzieś sprzedają Dembele i Coutinho po 180 mln i kasa będzie, a tu chętnych frajerów brak.

To kabaret. Piłkarze wpierw krzyczą, że chcą odejść, a nie nikt nie ma pieniędzy aby ich sprowadzić, bo kwoty są ogromne. Rynek jest zepsuty i dopiero teraz to widać.
» 9 lipca 2019, 22:00 #120
Veron: Atletico 2019-20
wydatki 176M (Felix 126, Llorente 40, Felipe 20)
zarobek 187,5M (Hernandez 80, Rodri 70, Gelson 30, Vietto 7,5)

co łamią?
» 9 lipca 2019, 22:13 #119
SiYamabushi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 22:25

Nic nie łamią tak jak kolega wyżej wyliczył, po za tym według nowego prawa każdy klub może wydać 100 mln, a jeśli chce wydać więcej, to może wydać dodatkowo sumę uzyskaną że sprzedaży zawodników.
» 9 lipca 2019, 22:24 #118
mycka86: #ro7 za bardzo wierzysz w to co piszą w mediach. Rynek nie jest zepsuty i sam się reguluje. Popyt czyni podaż. Podstawowe prawa ekonomii.
» 10 lipca 2019, 07:56 #117
ro7: @Veron
OK. Przegapiłem Rodriego - te 70 mln zmienia obraz rzeczy.

@mycka86
A nie zauważyłeś, że o odejściu otwarcie mówi wielu piłkarzy, a wszyscy ciągle siedzą w starych klubach? A sezony przygotowawcze właśnie się rozpoczynają. Nawet Real rozbija świnki skarbonki by zbierać na Pogbę i według mnie nic z tego nie będzie. Poza wymianami (i to w sumie z PSG) żadne transfery dzisiaj nie wydają się realne.
» 10 lipca 2019, 12:16 #116
izbinho: Specjaliści z DP... Kto taki jest np w Arsenalu czy Chelsea wybitny, że jest lepszy od naszych pomocników? Nawet jak zajmiemy 10 miejsce to nadal będę kibicował temu klubowi... Tak samo jak od 26 lat. Czasami mam wrażenie, że młode pokolenie nie potrafi się cieszyć a tylko wylewa swoją frustracje w internecie. Glory Glory Man United!
» 9 lipca 2019, 21:40 #115
logarytm: Jorginho, Kante, Kovacic
» 9 lipca 2019, 21:54 #114
twr: Rozumiem Kante ale reszta to TOP KEK
» 9 lipca 2019, 22:16 #113
Kruszon: Młode pokolenie? Powiedziałbym, że tu więcej jest starych wyjadaczy, którzy narzekają. Za złą sytuację na forum oczywiście trzeba obwinić młodych.

W każdym pokoleniu były i są czarne owce. To nie definiuje całości.
» 9 lipca 2019, 22:24 #112
tomekwietniu: Logarytm
I jedyny kreatywny Jorginho, który w sumie jest łącznikiem z zerową ilością asysty i dwiema bramkami. Kovacic odwrotnie, dwie asysty i zero bramek, Kante po cztery bramki i asysty. Rzeczywiście mega silna trójka.
Tam całą Chelsea za uszy, szyję, tułów, nogi ciągnął Eden.
» 9 lipca 2019, 23:34 #111
DjTED: Kante nie gra na swojej pozycji. Na DP jest najlepszy na swiecie. Co do reszty to to sa pazdzierze
» 10 lipca 2019, 02:37 #110
Rochanv: to myslicielu zobacz na youtube dlaczego Jorginho nie mial asyst, powstal specjalny filmik o tym
» 10 lipca 2019, 06:59 #109
tomekwietniu: Rochanv te myślicielu, czytaj ze zrozumieniem, bo masz głowę w chmurach... ;)
Pisałem jaką rolę ma Włoch, a druga kwestia to na yt z średniego zawodnika zrobisz przynajmniej gwiazdora. Dalej nie wyklucza to tego, że zawodnik mógłby dać coś z przodu. Nie zmienia to faktu, że nawet jeżeli Jorginho rozpocznie akcję to kto ma ją pociągnąć jak nie ma
DJted
Jasne Kante wymiata na ŚPD, jeśli więc nawet zagrają 4-2-3-1. To nie wiem kto tam będzie ciągnął grę do przodu.
Willian, Pedro? To da radę, ale na pojedyncze mecze, nie na cały sezon. Może Pulisic? Z nim to nie wiadomo jak będzie. Może wypali, a może będzie jak Mikil albo Kagawą...
Przed Lampardem ciężkie zadanie. Kwestia LO, rozgrywajacego w ataku, napastnika, skrzydła niby dobre, ale bezzębne, bez wyrazy...
Jak zrobimy dobre transfery, kupimy Maguire’a i Bruno, a jeżeli odejdzie Pogba i Luakaku to jakieś zastępstwo za nich to według mnie jesteśmy faworytem do TOP4 z tej trójki.
» 10 lipca 2019, 07:24 #108
karol100: Aha tam, zawsze zapowiadało się dobrze i kończyło się źle, teraz zapowiada się źle to się może skończy dobrze
» 9 lipca 2019, 21:37 #107
Wafelek100: Szykuje się pierwszy sezon odkad kibicuje temu klubowi w którym na serio się martwię czy zmieścimy się w TOP 6.... trochę to smutne ale z takim składem o top 4 to nie ma o czym myśleć niestety
» 9 lipca 2019, 21:06 #106
slaff: dlaczego?
DDG
AWB Smalling Lindelof Shaw
Pogba(jeszcze jest) Matić Scott
Rashford Lukaku(jeszcze jest) Martial
czy gorzej od Arsenalu? Chelsea? nie powiedział bym
Ale licze na jeszcze 2 transfery(stoper i sp), a jeśli odejdzie Pogba i Lukaku nawet na 4
» 9 lipca 2019, 21:30 #105
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 21:40

Slaff ty tak serio ? Z takim srodkiem pola to mozemy wyjsc na Newcastle ewentualnie i niewiem czy to wystarczy :D Same drwale po 190 cm wzrostu :D i jeszcze Rashford na skrzydle do tego Smalling na obronie czyli kupa smiechu :D na top 10 niewiem czy wystarczy . A jesli chodzi o Chelsea to niewiem czemu kazdy skresla ten zespol . Oni pomoc maja dosyć dobrą nawet bym powiedział ze bardzo dobrą . Zauwazcie ze oni maja juz klepnietego Kovacicia i Pulisicia a wracaja z wypozyczen Zouma ( ktory jest lepszy od Smallinga i Jonesa ) , Michy Batshuayi , Bakayoko czy Kennedy . No niewiem czy tak słabo wygladaja ...
» 9 lipca 2019, 21:38 #104
Wafelek100: Slaff
No właśnie z Twoim wymienionym środkiem pola to my 6 miejsca nie zajmjemy niestety a z wymienioną parą stoperów to.... Już nie bd komentował bo sam widziałeś jak to wyglądało w ubiegłym sezonie. Tez bym chciał i oczywiście mam nadzieję że uda się powalczyć o to 3 miejsce ale blado to widzę na obecny moment. Miejmy nadzieję że do końca okienka uda się zaklepac ze 2, 3 dobre transfery
» 9 lipca 2019, 22:02 #103
Gallacher: CR mimo swojego zaawansowanego wieku ,ciężko pracuję jako piłkarz a co takiego Neymar z Pogbą robią ? robią z siebie pajaców.Ludzie śmieją się z CR że laluś ,że stawia sobie włosy na żelu itd. ale ten piłkarz podchodzi do swojego zawodu z profesjonalizmem i miłością i nie odwala scen pt. nie stawiam się na treningu.Neymay i Pogba to celebryci i nigdy nie będą tak znakomitymi piłkarzami jak CR czy Messi bo mają za dużo nawalone we łbie.Neymar poprzez swoją głupotę się przekonał że jak wejdzie się w stado żmij szejków to nie prędko się z niego wyjdzie bo nie sądzę by ktoś dał te 200 mln za niego ( bo tyle notabene oczekują działacze PSG ) chcą.Jak się nie myślało i chciało być Bogiem w Barcelonie to ma się teraz tego efekt gnicia w PSG to samo tyczy się Pogby.Tylko wyłącznie kasa i szum medialny im w głowie i to im przysłania zdrowe myślenie.
» 9 lipca 2019, 21:00 #102
vanantygaal: Pogba to produkt marketingowy, nie sportowy. Gdyby nie PR i dobrze prowadzona przez lata kampania promocyjna to nie byłby postrzegany jako jeden z czołowych ŚP świata a jako średniak. Czysto sportowo przez ostatnie trzy lata Pogba nie zrobił nic żeby grać w czołych zespołach. Ale czasy takie, że aktywność w mediach społecznościowych ma większe znaczenie niż aktywność na boisku.
» 9 lipca 2019, 21:07 #101
Sarethi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 21:15

Co do CR7, mamy 2019 rok, każdy kto gada o tym że to laluś jest niespełna rozumu.
Nie ma co porównywać Pogby do Ronaldo, to dwaj zupełnie inni ludzie. Ronaldo to perfekcjonista. Każda jego frustracja wynika z tego że przeważnie CR jest zły na siebie i wie, że stać go na więcej. Pogba nie ma tej mentalności, niestety.
» 9 lipca 2019, 21:13 #100
RedDan: Smutny to będzie dzień gdy CR odejdzie na emeryturę.
Takiego piłkarza już nie będzie.
» 9 lipca 2019, 21:37 #99
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 20:47

Ja wam mowie w przyszlym sezonie 6 miejsce bedzie sukcesem i wspomnicie moje słowa . Leicester , Wolves i Evertony czy inne Wet Hamy maja lepszy srode pola niż my . Z czym do ludzi ? liczycie na transfery ? tak eewentualnie wirus Pogba zostanie i to bedzie najcenniejszy nasz trasnfer marketingowy . Środkowego obronce juz mamy i jest nim Touenzebe i niech nikt mi nie mowi ze jeszcze jest sporo czasu . Tutaj zapowiada sie ze nikt juz nie przyjdzie i zatrzymamy De Gea , Lukaku i Pogbe na tym sie skonczy :D Plotki i ploteczki a łykacie w to jak dzieciaki i wierzycie w lepsze jutro
» 9 lipca 2019, 20:46 #98
Klierek7: Typowy pesymistyczny Nosaczu saudyjski, jeszcze sezon nie nadszedł a ty już biadolisz.
» 9 lipca 2019, 20:56 #97
Dejfmi: Jedni wierzą drudzy nie wierzą, ot taki morał tej opowieści
» 9 lipca 2019, 20:56 #96
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 21:01

pewnie ze wierzylem ale do czasu . Teraz juz nie ma co sobie oczek zaślepiać . A Klierek7 bedziesz pierwszym narzekającym po 5 pierwszych meczach , zreszta jak prawie kazdy tutaj :D Pozytywnie nie ma co sie zapatrywać w ten klub bo niby jest dobrze a nagle idzie bardzo źle .
» 9 lipca 2019, 21:00 #95
Sarethi: Dziewiąty dzień lipca a ty już zaczynasz "wróżenie".
Cierpliwości. Nie spodziewam się cudów ale przekreślanie już teraz sezonu to bezsens.
Z narzekaniem na sezon poczekaj do rozpoczęcia tego sezonu.
» 9 lipca 2019, 21:07 #94
vanantygaal: biadolić moze nie ma sensu ale faktycznie niewiele reczy napawa optymizmem. Miała być rewolucja, transfery, nowa jakość. Tymczasem mamy dwóch młodych, którzy są wielką niewiadomą i grupkę klaunów żyjących w swoim świecie. Sezon bedzie trudny ale w cuda trzeba wierzyć
» 9 lipca 2019, 21:13 #93
slaff: dwa transfery muszą być, stoper i sp a jeśli odejdzie Pogba i Lukaku to nawet 4. Są 3 tygodnie trzeba czekać i wierzyć nic innego nam nie zostało. A jeśli nie to czy nasz skałd jest gorszy od Arsenalu? chelsea? nie sadze
» 9 lipca 2019, 21:33 #92
d3v: Witam. Mam pytanie trochę z innej beczki, ma ktoś może jakaś stronę gdzie by były informacje odnośnie kanałów na jakich transmitowany jest mecz. Chodzi mi o kanały z całego świata. Np. MU vs Perth Glory i wszystkie kanały na jakich jest transmitowany. Chodzi mi nie tylko o mecze MU. Pzdr
» 9 lipca 2019, 20:22 #91
is200second: Tottki złożyły ofertę za Olmo. Widać że robią transfery pod Europe.
» 9 lipca 2019, 20:11 #90
dlabigt23: My tez robimy . Narazie przeglądamy rynek co słychać u innych .
» 9 lipca 2019, 20:44 #89
iMarMU: instagram.com/p/BzsopHHguto/?igshid=68kktvtj29bx

Dla tych co nie oglądali. ;)
» 9 lipca 2019, 20:00 #88
RedDan: Young przygotowuje się do powrotu na skrzydło i ćwiczy dośrodkowania.
» 9 lipca 2019, 21:39 #87
tygrys26: Panowie i Panettki, tak siedziałem i myślałem i wpadłem na takie coś czy nie lepiej by było gdyby OGS przesunął martiala na szpice, a rashforda na skrzydło? Nie oszukujmy się ale wykończenie lepsze ma Francuz i w sumie grę na małej przestrzeni też, rashford natomiast więcej biega i chyba jest szybszy od martiala. Taka ciekawa opcją mi przyszła na myśl, czekam co wy na to powiecie.
Pozdro Tygrysek
» 9 lipca 2019, 19:41 #86
EvilDevil: Pewnie, że to dobry pomysł! Choć osobiście jestem przekonany, że będziemy grali z przodu trzema zawodnikami, którzy cały czas będą wymieniać się pozycjami. W takim wypadku każdy z nich będzie miał okazję pokazać się i na szpicy, i na skrzydle.. Tylko kto będzie tym trzecim??
» 9 lipca 2019, 20:50 #85
GGMUN6: Pewnie Lingz albo Dan.
» 9 lipca 2019, 20:54 #84
ruffnecky: rozwiązaniem satysfakcjonującym klub powinien być powrót do DNA Fergusona także w kwestii transferów, czyli ban na transfery od Raioli
» 9 lipca 2019, 18:57 #83
helupa: podobno po śmierci fergusona mają przeszczepiać jego komórki młodym piłkarzom z akademii żeby mieli te słynne DNA united.
» 9 lipca 2019, 19:10 #82
kckMU: Mistrzostwo.
» 9 lipca 2019, 20:41 #81
DaroMistrz5: Tekst dnia. Aż bym dwa razy polubił:)
» 9 lipca 2019, 21:32 #80
dawidlp92: jak ktoś tutaj chcę neymara to ja nie mam pytań ... tyle pajacował w psg... pośmiewisko na cały świat i kontuzja co roku na urodziny siostry
» 9 lipca 2019, 18:48 #79
Walnuts: Pogba za Neymara. Można dorzucić Lingarda i Sancheza. Wystarczy przekonać jego starego pieniędzmi.

Neymar w formie robi znaczącą różnicę. Może bym nawet uwierzył, że byliby w stanie walczyć wtedy o coś więcej niż top 6.
» 9 lipca 2019, 18:34 #78
braku: Dobry jestes
» 9 lipca 2019, 18:46 #77
DaroMistrz5: Nie mam pytań. W sumie jedno to choroba (Jakieś urojenia) czy tak na powaznie?
» 9 lipca 2019, 21:33 #76
rizx: Po Internecie krąży dłuższy klip ze "sprzeczki" Pogby i Lingarda, chwilę po tym jak ich Lindelof "rozdzielał" obydwoje się uśmiechali i żartowali :)
» 9 lipca 2019, 17:59 #75
EmilCioran: Dokładnie tak, a później poszli do kina i na lody.
» 9 lipca 2019, 18:19 #74
Advm: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
» 9 lipca 2019, 19:01 #73
rizx: Później poszli na lody, a po maturze chodzili na kremówki
» 9 lipca 2019, 19:50 #72
Kilerek7: Ponoć Tielemans czekał na ruch ze strony MU ale się nie doczekał. Jak tak dłużej będziemy się ciećkać z Pogbą to wszystkich następców nam zabiorą.
» 9 lipca 2019, 17:52 #71
Xchrisx7: Kupić Neymara!
» 9 lipca 2019, 17:36 #70
is200second: Ciężki typ do prowadzenia. Pod Guardioli by pasował do City.
» 9 lipca 2019, 18:21 #69
Lokator23: Rozwiazanie jest proste. Niech ktos polozy na stole conajmniej 100 mln i dowidzenia
» 9 lipca 2019, 17:12 #68
is200second: Już naprawdę w skrajności idą te media. Jakieś Leminy są wciskane. Ale swoją drogą ciekawe że np taki Hames nie jest łączony z United kiedy to byłoby świetne wzmocnienie.
» 9 lipca 2019, 16:34 #67
pawelisto2: W tym całym cyrku najbardziej mi żal piłkarzy takich jak Lindelof, Shaw, Mata, Rashford, Dalot, którzy widać ze chcieliby tu zrobić coś wielkiego, a kompletnie nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.
Smalling, Young, Carrick to już w ogóle wyglądają jakby przybyli z dalekiej przeszłości i drapią się po głowie co tu jest grane w tym sporcie.
» 9 lipca 2019, 16:29 #66
awe: Carrick ?!
» 9 lipca 2019, 16:44 #65
kckMU: Carrick do końca kariery pokazywał na czym polega futbol.

Gdyby nie on to van Gaal dostałby zawału w tym klubie.
» 9 lipca 2019, 16:47 #64
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 17:32

Carricka wymieniłem, bo na ławce rezerwowych i różnych zrzutach z treningów ma taką minę jakby nie do końca rozumiał o co tutaj chodzi, bo to że nie jest już zawodnikiem doskonale wiem i bardzo nad tym ubolewam
» 9 lipca 2019, 17:27 #63
awe: powinienes zarabiac na tym jak duzo potrafisz wyczytac z twarzy czlowieka, zwlaszcza takiej pokreowej twarzy Carricka, moze newaman w The Sun, albo jako ten slynny "anonimowy informator"
» 9 lipca 2019, 18:57 #62
pawelisto2: Haha, przemyśle!
» 9 lipca 2019, 20:26 #61
ponczok: offtop

wie ktoś może czy wykupując mutv można z jednego konta na raz oglsdac mecz na telefonie i komputerze? przykładowo jadąc w pociągu na telefonie a w tym samym czasie ktoś w domu na komputerze?
» 9 lipca 2019, 16:00 #60
matheo: Z punktu 43 (mutv.manutd.com/terms) wynika, że nie możesz tego zrobić.
» 9 lipca 2019, 16:29 #59
Kilerek7: Jak patrzę na obecną drużynę a graczy którzy niedawno grali z Bayernem towarzysko, to widzę totalną przepaść mentalną. Neville, Scholes, Beckham, praktycznie każdy gracz z charakterem a u nas ilu jest takich graczy z etyką pracy jaką ma np. Ibra?
» 9 lipca 2019, 15:23 #58
Paps: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 16:02

Mysle,ze wielkie checi i charakter do gry ma jedynie Juan Mata ( pomimo,ze tez jakos nie blyszczy,to tego ze biega,stara sie i mocno utozsamia sie z klubem nie mozna mu odmowic).Reszta to zwyczajni sredniacy pomieszani z typowymi clownami i najemnikami.
» 9 lipca 2019, 16:01 #57
SickRabbit: Zrozumcie, ze Pogbe sprzedamy na końcu bo inaczej inne kluby będą krzyczały ogromne pieniądze za transfery.
Najpierw kupić minimum Bruna i Maguire czy innego stopera. Edek wie co robi, w końcu jest finansistą.
» 9 lipca 2019, 15:23 #56
sisinho: Działa to w drugą stronę. Real czy Juve widząc że musimy sprzedać Pogbę mogą proponować mniej kasy.
» 9 lipca 2019, 15:43 #55
kckMU: Rok temu w ramach wymiany wbilby tutaj pan Cristiano.
» 9 lipca 2019, 15:51 #54
pilchu: Wątpię, że Ronaldo pchałby się do tego syfu który obecnie tu panuje.
» 9 lipca 2019, 18:29 #53
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 15:00

Musimy wreszcie pokazać że Manchester United jest większy od Pogby i tego Grubasa! Niech spadają na drzewo ale najpierw muszą nam zwrócić te ponad 100 mln którego na niego zainwestowaliśmy. Wtedy będzie wolny.
» 9 lipca 2019, 14:59 #52
ManCr7united: I znów riaola weźmie honorarium kopalnia pieniędzy ten pogba

Niech w końcu zrobią ten transfer jak chce odejść niech to sprzedadzą i będzie spokój nawet niech na raty płatność rozlicza byle jusz nie musiał czytać o nim i jego Agacie
» 9 lipca 2019, 14:30 #51
bani: Bruno ma nie grać w meczu towarzyskim Sportingu z FC Rapperswil-Jona ze wględu na transfer : )

"19 yr old Danish right winger Skov Olsen is subject of Manchester United interest. [Matteo Dalla Vite via La Gazzetta dello Sport]" - nie znam chłopaka, ale jestem za takimi transferami (w końcu PS z prawdziwego zdarzenia + lewa noga)
» 9 lipca 2019, 14:08 #50
RedRevolta: Mecz jutro o 19, no zobaczymy czy się potwierdzi.
» 9 lipca 2019, 14:21 #49
bani: informacja od [MĂĄrio Figueiredo via Correio da Manha] - oby się sprawdziło!
» 9 lipca 2019, 14:22 #48
RedRevolta: cmjornal.pt/desporto/detalhe/marcel-keizer-gere-bruno-fernandes-com-pincas?ref=Futebol_DestaquesPrincipais Tu cały artykuł jeśli ktoś ciekawy, w języku Portugalskim, zapraszam do lektury ;D
» 9 lipca 2019, 14:25 #47
bani: Sporting President Frederico Varandas is in Manchester. [Record]
» 9 lipca 2019, 15:43 #46
RedRevolta: "The official had a meeting with Manchester City, as the clubs work to strengthen their relationship" ;)
» 9 lipca 2019, 15:56 #45
RedRevolta: "No bids received by @ManUtd for Paul Pogba. No negotiations. Club calm about situation. Still believe he will be with them this season. In present market would price be beyond ÂŁ150m? Ole Gunnar Solskjaer presser tomorrow lunchtime. At least he knows what main topic will be." Simone Stone.
» 9 lipca 2019, 14:00 #44
RedRevolta: twitter.com/JesseLingard/status/1148556956736598017 a tu jeszcze zdj Lingarda z treningu akurat z Pogbą, zapewne mały pstryczek w strone mediów, swoją drogą ile zamieszania w mediach gdzie ten pogba będzie grał, codziennie coś nowego, a nawet oferty jeszcze za niego nie ma xd
» 9 lipca 2019, 14:03 #43
dlabigt23: Ja cos czuje ze jeszcze niestety albo stety zostanie . Ale jak ma zostać to klub musi postarac sie o odpowiednie wzmocnienia w środku pola bo narazie to wyglada strasznie kiepsko .
» 9 lipca 2019, 14:06 #42
Kilerek7: Nie chce go tutaj. Sory ale jak patrzę na Pogbe, Martiala czy Lingarda to mi sie słabo robi, widać totalne wyrąbanie na wszystko.
» 9 lipca 2019, 14:15 #41
RedRevolta: Nie ma opcji żeby nie wzmocnić środka po jakby nie było dwóch najwazniejszych piłkarzach poprzenich sezonów Herrery i Pogby, bez nich ten środek jest po prostu śmieszny, jeszcze gorszy niż obecny środek obrony.
» 9 lipca 2019, 14:20 #40
rizx: Ocenianie, że zostaje po zdjęciach? Przypominam o Neymarze i Pique "zostaje" :)
» 9 lipca 2019, 14:58 #39
cancer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 13:57

Z tej całej sytuacji nauka jest jedna. Nigdy więcej nie kupować zawodników u Raioli. To ten człowiek jest przyczyną wszystkich problemów. Jak wiadomo już dużo wcześniej jeździł po klubach i oferował Pogbe na prawo i lewo. Grubas ma za nic kontrakty które podpisał. Liczy się tylko i wyłącznie następny zysk. Sportowo on i jego zawodnicy nic sobą nie reprezentują.
» 9 lipca 2019, 13:56 #38
dev13: Rojo,Jones,Bailly,Young,Matic,Darmian,Pereira,Pogba/nie z taka tygodniowka/,,Bailly,Lingard,Sanchez/nie z taka tygodniowka/ dalbym ostatnia szanse nie powinni NIGDY byc pilkarzami United;)
» 9 lipca 2019, 13:55 #37
michal21031980: Taka wsza jak Raiola to zaprzeczenie bycia agentem a Pogba to zaprzeczenie bycia profesjonalnym piłkarzem. Pamiętam jeszcze całkiem niedawno jak mówił że Manchester to jego dom i tu chce zostać. Won i nie pokazuj się tutaj. Ferguson miał rację że go sprzedał.
» 9 lipca 2019, 13:47 #36
DevoMartinez: "Wykazywał szacunek i profesjonalizm w każdy sposób i w każdej sytuacji." Nosz kurła po tym mi ciśneinie skoczyło tak, że chyba drugiej kawy już nie wypije. Klub ma bronić Pawełka kiedy sam Pawełek dolewa oliwy do ognia i zamiast zacvhowywac sie jak profesionalista i milczeć na temat transferów (ma obowiazujacy kontrakt) i jest piłkarzem Utd to lata do mediow i otwarcie mowi, ze chce nowych wyzwań. Juz nie mowie, ze ma dementowac plotki tylko zawrzec pysk i robic co do niego nalezy. Czyli trenowac i grac w piłke.
» 9 lipca 2019, 13:15 #35
AlwaysDevil: Według mnie Pogba jest najlepszym ŚP na świecie. Pewnie dziwnie to dla was brzmi, ale gość ma wszystko technike, siłe, uderzenie, długie podanie itd. To moja opinia. Jeśli sprzedać to minimum 150 mln, z niewolnika nie ma pracownika. Potrzebni mu są lepsi zawodnicy przy których pokaże pełnie swoich możliwości. Jesli odejdzie np. do Realu to jestem pewien, że pokaże klase i nie tylko ja będe uważał że to najlepszy ŚP. Pozdro!
» 9 lipca 2019, 13:07 #34
lukiton0589: Też uważam tak jak Ty, ale widząc dokąd zmierza swoimi transferami United nie miałbym żadnej motywacji to pokazania swojej najlepszej gry, ponieważ mając dokoła siebie McTominayów, Lingardów, Fredów itp czułbym się w jakimś League Two...
» 9 lipca 2019, 13:10 #33
tygrys26: Taka prawda, Pogba będzie miał lepszych zawodników obok siebie i będzie całkiem inaczej wyglądała jego gra. Nie oszukujmy się ale z kim ma grać u nas?
» 9 lipca 2019, 13:10 #32
d3zet: Skoro potrzebuje lepszych wokół siebie to może niech sam da przykład? Czyli żaden z niego lider. Jakoś chłopaki potrafili BEZ NIEGO ograć 1:3 PSG, przypadek? Koleś nie ma żadnego zaangażowania ani krzty profesjonalizmu. Jego wartość na obecną chwilę to MAX 60 MLN. A, że rynek rządzi się prawami marketingu, stąd te wygórowane kwoty. Jakbym miał dziesięciu zawodników klasy światowej wokół siebie to nawet i ja byłbym mistrzem świata i nikt nie widziałby moich błędów.
» 9 lipca 2019, 13:14 #31
DEPE: "Pogba jest najlepszym ŚP na świecie"
jedno slowo, trzy literki: LOL
» 9 lipca 2019, 13:15 #30
tygrys26: Ale kto powiedział że on ma byc liderem? Jeżeli by grał jako kapitan to można mu to zarzucać, ale jako kapitan gra nasza wiecznie młoda gwiazda eszlej, który umiejętnościami mogłyby reprezentować Brighton, nie oszukujmy się ale tak na prawdę potrzebny jest ktoś z poza klubu bez żadnych sentymentów do starych zawodników i nie będzie się bał ich pozbyć
» 9 lipca 2019, 13:17 #29
tygrys26: Inna pozycja, a po drugie to na hazarda wystarczyło nalepic odpowiedni plaster i nie istniał w meczu
» 9 lipca 2019, 13:19 #28
soft: To nie ma znaczenia czy jest najleszy , czy też nie. Jest zawodnikiem, któremu nie zależy na klubie. Dopóki w szeregach sa zawodnicy, którym zalaży bardziej na sobie niż na klubie, to nigdzie nie dojdziemy. Wolę "McTominayów", którzy dadzą się pokroić za klub. Tutaj chodzi nie tylko o umiejętności (oczywiście niezwykle ważne), ale również oddanie klubowi. Jeśli Pogba nie chce odbudować wielkości klubu, to niech się wynosi do Realu, kolejny najemnik. I tam może brylować. Nie wyobrażam sobie , żeby Neville, Keane, Scholes zostawili klub na lodzie.. Popatrzmy na Buffona, Nedveda, Del Pierro i na Juve. Grali w zespole nawet po degradacji. Takich zawodników nam trzeba, kochających klub, a nie kasę i sławę.
» 9 lipca 2019, 13:20 #27
tygrys26: Dobra to ja idę do klubu będę oddawał za niego serce i będę inkasował niezły szmal za to. Co z tego że nie umiem grać w piłkę, ale będę oddawał serce za klub xD ludzie zastanówcie się zanim czasem coś napiszcie i przyzwyczajcie się do tego że teraz już nie ma czegoś takiego jak oddanie klubowi, a przynajmniej nie zawsze tak jest.
» 9 lipca 2019, 13:22 #26
Sideswipe: może i jest, o ile jest w formie, o ile mu się chce, o ile mu trener pasuje, itd. wszystko oprócz jego umiejętności działa na niekorzyść klubu, koniec końców wychodzi na to, że może i jest świetnym piłkarzem, ale to był zły transfer i należy się go pozbyć za dobre pieniądze. Soft wyjaśnił właściwie w czym problem.
» 9 lipca 2019, 13:25 #25
tygrys26: Tylko niech ludzie wezmą też pod uwagę to że nie mamy jeszcze dla niego następcy, a każdy już chce go sprzedać
» 9 lipca 2019, 13:26 #24
Batigol222: Moim zdaniem pod względem umiejętności jest drugi po De Bruyne. Faktycznie, Pogba może na pozór wydawać się bardziej kompletnym zawodnikiem, niż Belg, ale De Bruyne ma do perfekcji opanowane błyskawiczne podejmowanie decyzji: gość jest jak komputer z jakimś ultra wypasionym procesorem. Pod tym względem Pogba nie może się z nim równać. Poza tym, o ile wyłączenie Pogby z gry jest możliwe(np. przez krycie 1 na 1, jak w meczu z PSG), o tyle w przypadku De Bruyne, z jego umiejętnością zagrywania kapitalnych, mierzonych podań na jeden kontakt, indywidualne krycie już raczej nie ma szansy wypalić i zdaje się, że nawet nikt tego nie próbował.

Problem z Pogbą jest taki, że on w sposób widoczny nie chce grać dla United, więc nawet pomimo jego umiejętności raczej nie będzie tutaj z niego większego pożytku.
» 9 lipca 2019, 13:29 #23
RedsFan: Pogba bez plastra nie istniał w większości swoich meczów. Statystyki robil na ogorkach, jedynie z Chelsea mial asyste i bramke :D to człowiek który ma technikę itp. Ale to również leń który myśli że wszystko mu sie należy, a on sam nic nie musi już robic. Brak zaangażowania i chęci do osiągnięcia czegos wiecej w sporcie.
» 9 lipca 2019, 13:35 #22
mielan92: Tak Paul ma papiery na jednego z nalepszych SP na swiecie. Niestety po raz kolejny wypada powtorzyc, ze przez agenta, ludzi z jego otoczenia i jego 'mental' nigdy takim pilkarzem sie nie stanie.
» 9 lipca 2019, 13:39 #21
welllone: Pogba ma warunki na bycie najlepszym ale nim nie będzie z prostego powodu. Bagno w głowie. Czarnoskóry ćwierćinteligent myślący tylko o swoim portfelu i profilach w mediach społecznościowych.
Długo tolerowałem jego różne perypetie. Przez chwile też myślałem, że nie ma z kim grać, jakaś drobna kontuzja, zmęczenie po mistrzostwach itd.
To jest Pan wymówka. Wiecznie coś dla niego trzeba robić. Zmienić pozycję, taktykę, zawodników. To nie ma znaczenia. Pogbuś i tak będzie grał jak chce, w zależności od kaca, nastroju i widzimisię.
On tu przyszedł wraz ze swoim agentem zarobić kasę taką jak nigdzie. Plotka podczas jego powrotu okazała się prawdziwa. Dokładnie ją realizują. Nie może być przypadkiem, twierdzenie, że Mino zagwarantował mu następny transfer max po 3 latach.
Otwieram dobre whisky przy oficjalnej informacji o pozbyciu się tego tworu marketingowego.
W Juve nie było realnego przeciwnika to wygrał ligę. W Realu będzie miał tak samo pod górkę jak u nas., dlatego wróci do Włoch. Poklepać pucharki ligowe i powalczyć o LM. Ewentualnie wybierze się do PSG bo tam też zdobędzie pucharki na które nie trzeba tyrać.
Sieje więcej fermentu niż daje pożytku na boisku. Szczerze mecz z Barcą mógłby się potoczyć inaczej gdyby go nie było. Wybiegana pomoc pokazała co znaczy walczyć w meczu z PSG. Szczęściu trzeba pomóc, a z takim leniem nie ma na to szans.
Ostatnia reklama mam nadzieje z jego udziałem i po powrocie sprzedajemy go.
» 9 lipca 2019, 13:40 #20
Batigol222: welllone

Akurat we Włoszech to zaczyna się robić ciekawie. Fakt, Juventus nadal wydaje się wyraźnie mocniejszy, niż reszta stawki, ale to już nie jest tak ogromna przewaga, jak w czasach, gdy Pogba grał tam z Pirlo i Vidalem. Poza tym, Inter oraz Milan wyraźnie idą w lepszą stronę pod względem ekonomicznym. Na pewno czasy, gdy w półfinałach LM grały po trzy zespoły z Serie A raczej prędko nie wrócą, ale wydaje się, że ten monopol Juve już nie jest tak żelazny, jak jeszcze jakiś czas temu.
» 9 lipca 2019, 14:10 #19
adamII: Sile to Pogba ma, chlopak jak ma pilke to nigdy nie daje sie przepchac ale zeby byc fair to czesto ta pilke rywalowi poprostu oddaje? A uderzenie z dystansu? Ile bramek zza pola strzelil w ostatnim sezonie? Zero? Nawet Mctominay zaladowal bramke z dystansu.
» 9 lipca 2019, 15:17 #18
awe: Z tym najlepszy na swiecie to poplynales, bo on nigdy nie bylo nawet w gornie 3 najlepszych, choc potencjal na to ma, ale zgodzic sie trzeba, ze w takim Realu bedzie na pewno o wiele lepszym pilkarzem
» 9 lipca 2019, 16:47 #17
Lokator23: #Batigol o czym tym bredzisz ze we wloskiej robi sie ciekawie. Juve w zeszlym sezonie na 8 kolejek przed koncem mieli okolo 20 pkt przewagi a dodam ze Juve nie gralo najlepszej pilki. Uwazam ze lkga wloska z roku na rok staje siie coraz slabsza
» 9 lipca 2019, 17:30 #16
tygrys26: Ehh, prawdziwi kibice którzy twierdza ze nic nie zrobił xD w ostatnim sezonie najwięcej strzelonych golu i parę asyst, gdy był zlatana w drużynie to Pogba miał komu dogrywać, a teraz? Rashford czy lukaku nie umieją wykorzystać okazji.
» 9 lipca 2019, 12:48 #15
RedsFan: Ehh jak juz oceniasz mój post to chociaż wypowiedz się pod nim, o tych mega bramkach Francuza z rzutów karnych :) mam nadzieje, że tacy jak ty pójdą za nim do klubu do którego trafi. Wspieraj dalej wirusa i jego cwanego agenta :)
» 9 lipca 2019, 13:00 #14
tygrys26: Chociaż strzelał te karne bo obstawiam, że nie wszyscy ofensywni zawodnicy są gwarancją bramek po karnym, myślę że jeszcze martial by mógł wykonywać. Tak ogólnie to go nie bronie tylko stwierdzam, że tak na prawdę to najlepszy nasz zawodnik może i nie oddaje serca za drużynę ale przewyższa umiejętnościami wszystkich. Zobaczysz co będzie w środku pola jak odejdzie Pogba, wtedy będziecie płakać bo będą grać takie tuzy jak mctominay i matic, a zaraz obok nich perreira
» 9 lipca 2019, 13:07 #13
NoLogo: Nie ma to jak oceniać zawodnika na podstawie samych suchych statystyk i do tego wykręconych w sumie na przestrzeni dwóch może trzech miesięcy. Zawodnik może lachę kłaść na klub, na murawie i w wypowiedziach ale znajdą się takie osobniki które będą go chwalić za statystyki i jaki on nie jest wspaniały.
Co będzie w środku pola? A no w końcu może nie będzie autostrady dla przeciwników, która do tej pory była w sektorach celebryty. Proponuję oceniać kogoś za całokształt i jaki ma wpływ na drużynę, a nie - "bo statystyki ma!".
» 9 lipca 2019, 13:23 #12
pOLEw: on tez nie jest gwarancją bramek po karnych bo wiele zmarnował
» 9 lipca 2019, 13:23 #11
tygrys26: To jak mamy nie patrzeć po statystykach tylko po zaangażowaniu w meczach to bierzmy longstafa za 50mln i odpuścimy sobie fernandesa.
» 9 lipca 2019, 13:25 #10
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 13:31

Dokładnie 3 karne, w jego wykonaniu nie wpadły do bramki. Raz strzelił z dobitki bo karny nie wpadł. Fernandes angażuje sie w grę i nie truchta po boisku. Longstaff to bez sensowny transfer.
» 9 lipca 2019, 13:30 #9
NoLogo: Problemy z czytaniem - nie po samych statystykach ale też przez 'całokształt i jaki ma wpływ na drużynę', a typ ma tragiczny wpływ na ekipę. Jaśniej i prościej ci tego już chyba nie napisze.
» 9 lipca 2019, 13:51 #8
Hammurabi: Pogba to insekt zaś grubas to król calej tej szaranczy. Robic z nim interesy oznacza brak stabilizacji w klubie na lata. Robi swoim podwladnym gąbke z mózgu i steruje nimi jak kukielkami, a im sie to podoba i daja mu na to przyzwolenie. Bo uwazaja, że to normalne. Tak ich gruby urobil, takie im wpoil wartosci! Dlatego SAF zawsze uwazal agentow za najwiekszego raka obecnego w pilce. Pilkarze to są malo inteligentni goscie, moj kumpel ktory gra w pilke sam mi to mowi. Dlatego tak latwo nimi manipulowac. Dlatego gruby jest taki dobry w tym co robi. Znajduje sobie latwych do sterowania, malo bystrych ludzi. I zarabia hajsy na ich glupocie.
» 9 lipca 2019, 12:42 #7
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.07.2019 14:12

''Piłkarze to mało inteligentni goście'' - to nie jest prawda, tylko stereotyp. Są różni piłkarze. Są tacy, którzy faktycznie są mniej rozgarnięci i są bardzo inteligentni goście. Nie oceniaj wszystkich bo coś ci się wydaje i jakiś jeden twój znajomy ci coś powiedział. Co to znaczy twój kumpel, który ''gra w piłkę''. Gdzie gra, w jakiej lidze? I co to ma wspólnego z ocenianiem intelektu ogólnie wszystkich piłkarzy na globie? Ludzi się nie wrzuca do jednego worka. W każdej profesji są różni ludzie. Jeśli uważasz, że piłkarze generalnie są idiotami, to rozumiem że dla Ciebie taki De Bruyne czy Iniesta na przykład (jakbyś poczytał trochę wywiadów poważnych, to byś wiedział jak wspaniałym i mądrym facetem jest Iniesta) to też głupcy, tak ? To ''gratuluję'' Ci twojego intelektu - sam jesteś dość ograniczony. A tak na marginesie - jest wielu piłkarzy, którzy razem ze swoimi agentami ustalają strategię, to kolejny mit, że agenci tylko ''sterują'', znowu, jest różnie. Są zawodnicy bardzo sprytni i dobrze sobie radzą z prowadzeniem różnych biznesów. Fanem Pogby nie jestem i też wolałbym żeby odszedł, ale nie będę oceniał go tak jak Ty. Pogba tak z zewnątrz wydaje się wesołkiem i raczej niedojrzały mentalnie, ale to nie jest to samo co bycie po prostu głupim. A to są też tylko wrażenia nas, fanów, osobiście go nie znamy. Rozumiem, że Ty go znasz osobiście i dlatego wydajesz takie opinie. Twoje myślenie jest bardzo czarno-białe.
» 9 lipca 2019, 14:10 #6
RedsFan: No ale on ma po części racje Pogba "nie zrobil nic" nawet na boisku nie chce mu sie biegac i ma wszystkich gdzies. Poraz kolejny ktos musi sie za niego tłumaczyć, kiedy Francuz sam zacznie sie tłumaczyć na boisku swoją grą.
» 9 lipca 2019, 12:34 #5
RedRevolta: Nigdy już więcej negocjacji z tym człowiekiem, ani raiola ani pogbuś nie są ponad Manchesterem United! koniec. nie pasuje, wypad i tyle w temacie, żadnych negocjacji odnośnie nowego kontraktu, ten klub nigdy nie powinien kalać się przed zawodnikiem.
» 9 lipca 2019, 12:30 #4
Slawek7: Zamiast biegac to stal jak posag na boisku nie angazujac sie w gre.Nie wykazywal ani szacunku ani profesjonalizmu i nie trzeba miec jakiesc megawiedzy jak twierdzi Mino by to stwierdzic.W dzisiejszych czasach to norma,napluc na kogos a pozniej zrobic z siebie ofiare.
» 9 lipca 2019, 12:29 #3
JustDoIt: Grubasek tak mąci ... Albo chodzi o transfer albo , przez Sancheza, chce dostać podwyżkę.
» 9 lipca 2019, 12:15 #2
RedsFan: Przecież on nie chce podwyżki, tylko definitywnie transferu. 3 lata nic nie zrobił w tym klubie, teraz chcę iść gdzieś gdzie za niego zdobędą mu trofea, tak jak to we Francji. Minimum wysiłku, maximum korzyści, to jego dewiza. Nie spada na drzewo.
» 9 lipca 2019, 12:37 #1