Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Zapowiedź 25. kolejki Premier League: Tottenham Hotspur vs Manchester United

» 30 stycznia 2018, 15:13 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl, ManUtd.com
Po ostatniej wizycie na kameralnym obiekcie Huish Park czas na spotkanie na majestatycznym Wembley. W środę Manchester United zagra na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur w 25. kolejce Premier League.
Zapowiedź 25. kolejki Premier League: Tottenham Hotspur vs Manchester United
» Manchester United w 25. kolejce Premier League zagra z Tottenhamem Hotspur na Wembley
Ile bramek padnie w meczu Tottenham vs Manchester United?
Piłkarze Jose Mourinho w 2018 roku nie przegrali ani jednego spotkania i nie stracili ani jednej bramki. W ostatni piątek podbudowali morale wysokim zwycięstwem (4:0) z Yeovil Town. W Londynie z pewnością zrobią wszystko, aby styczeń zakończyć w wyśmienitych humorach.

Kto? Tottenham Hotspur vs Manchester United
Kiedy? 31.01.2018, 21:00
Gdzie? Wembley
Sędzia? Andre Marriner
Transmisja? CANAL+SPORT


Sytuacja kadrowa Czerwonych Diabłów jest bardzo dobra. Jose Mourinho przed starciem z Kogutami mówił o pozytywnym bólu głowy, bo na wielu pozycjach Portugalczyk ma szeroki wybór. Jedynymi nieobecnymi pozostają Zlatan Ibrahimović i Eric Bailly.

W meczu w Londynie oczy wszystkich kibiców będą zwrócone na Alexisa Sancheza, który zanotuje swój ligowy debiut w Manchesterze United. Pierwszy występ Chilijczyka, w starciu z Yeovil Town w FA Cup, wypadł okazale. Alexis był aktywny, chętnie brał odpowiedzialność gry na siebie i zanotował asystę. Na Wembley na pewno obrońcy Tottenhamu będą mieć na niego czujne oko.

Przewidywane składy:

Tottenham Hotspur: Lloris – Davies, Verthongen, Sanchez, Trippier – Dembele, Dier – Eriksen, Alli, Son – Kane

Manchester United: De Gea – Rojo, Smalling, Jones – Young, Pogba, Matić, Valencia – Lingard – Lukaku, Sanchez

Wypowiedzi przedmeczowe
Eric Dier – Gra jako całość nie zmieni się z powodu jednego piłkarza. Dla mnie Sánchez jako zawodnik nie robi różnicy. Grałem przeciwko niemu wiele razy i znam jego umiejętności.


Jose Mourinho – Tottenham to jedna z najlepszych drużyn w kraju. Nie jest kandydatem do tytułu, bo jest za daleko. Ale szczerze mogę przyznać, że liczą się w Champions League, mogą osiągnąć taki poziom. Mają jednych z najlepszych zawodników w Anglii, bardzo dobrego menadżera. To bardzo trudny rywal.


Przedmeczowe ciekawostki:
– Manchester United ma dobry bilans przeciwko Tottenhamowi. Łącznie w historii odbyło się 187 spotkań pomiędzy obiema drużynami. Czerwone Diabły zanotowały 88 zwycięstw i 49 remisów.

– Wyłącznie w Premier League bilans spotkań z Kogutami też jest korzystny dla Czerwonych Diabłów. Na 51 spotkań zawodnicy z Old Trafford wygrali 33 mecze, 11 zremisowali, a 7 padło łupem Spurs.

– Manchester United nie przegrał 5 z ostatnich 7 spotkań z Tottenhamem w Premier League.

– Czerwone Diabły po raz pierwszy od sezonu 2011/2012 mogą ustrzelić „dublet” przeciwko Tottenhamowi. We wrześniu zespół Jose Mourinho pokonał Kogutów na Old Trafford 1:0 po golu Anthony’ego Martiala.

– Manchester United po raz pierwszy w swojej historii zagra na Wembley mecz w Premier League. Angielski obiekt narodowy jest tymczasowym domem Kogutów, bo w budowie wciąż jest stadion na White Hart Lane.

– Dla Czerwonych Diabłów będzie to 50. spotkanie na Wembley. Bilans meczów: 22 zwycięstwa, 12 remisów i 15 porażek. Bilans bramek: 73 bramki zdobyte, 55 bramki stracone.

– Wielkim nieobecnym pierwszego meczu Manchester United – Tottenham był Harry Kane. Anglika nie zabraknie jednak na Wembley. Napastnik Spurs w sezonie 2017/2018 imponuje formą. Do tej pory zdobył dla klubu i reprezentacji 34 bramki w 34 występach.

– Manchester United nie stracił gola od czasu spotkania z Burnley (2:2) w Boxing Day. Żaden inny zespół z Premier League nie stracił tak małej liczby bramek (16), co Czerwone Diabły.

– David de Gea ma na swoim koncie 14 czystych kont w Premier League. Żaden inny bramkarz nie może pochwalić się takim wynikiem.

– Sędzią środowego spotkania na Wembley będzie Andre Marriner. Ten sam arbiter prowadził także ostatnie spotkanie Manchesteru United na Wembley, z Southampton w Pucharze Ligi.

– Zespół Mauricio Pochettino jest niepokonany w lidze od sześciu spotkań. Ostatniej porażki Tottenham doznał w grudniu, uznając wyższość Manchesteru City (1:4).

– W ostatnich dwóch spotkaniach Tottenham zanotował dwa remisy po 1:1. W lidze zremisował z Southampton, a w FA Cup z Newport.

Spotkanie Tottenham Hotspur vs Manchester United rozpocznie się w środę 31 stycznia o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany na CANAL+ SPORT. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej na Live.DevilPage.pl.

« Poprzedni news
Mourinho: Czeka nas naprawdę wielkie spotkanie
Następny news »
Dwóch młodych graczy podpisało zawodowe kontrakty


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (286)


braku: Gorszy byl chyba tylko mecz z Chelsea 4:0.
» 31 stycznia 2018, 22:47 #286
Janczar: Chelsea fez stracila tylko 16 bramek w PL
» 31 stycznia 2018, 19:49 #285
DjTED: Moura u kurczaków za 25 mln
» 31 stycznia 2018, 19:49 #284
NoGiveUpUnited: co za deadline
» 31 stycznia 2018, 19:50 #283
celny: Dzisiaj po wygranym meczyku znowu spiewamy

Tony Martial came from France
English press said he had no chance
50 million down the drain
As Tony martial scores again!

Móglby w koncu ktos inny strzelic :l #Sanchez
» 31 stycznia 2018, 19:32 #282
Diabelred: Szkoda, ze Tottenham zna juz wynik meczu LFC, bo teraz jeszcze bardziej beda zmotywowani, by nie stracic kontaktu z top4. Licze, ze dzis Lukaku w koncu sie przelamie i zdobedzie swoja pierwsza bramka w naszych barwach z zespolem z top 6. Jesli dzis wygramy, to juz na 99% zagramy w kolejnym sezonie w LM, bo nie wierze, zeby Tottenham przy 11 pkt straty czy Arsenal przy 14 pkt, mieliby nas wyrzucic z top4, tym bardziej teraz po kupnie Sancheza.
» 31 stycznia 2018, 19:12 #281
Luke88: Zawsze możemy wygrać LM
» 31 stycznia 2018, 19:28 #280
celny: Naprawde matwisz sie o brak gry w LM? Przeciez zwyciezca ma zagwarantowane miejsce w kolejnej edycji.
» 31 stycznia 2018, 19:29 #279
Karolsanchez: Dziś Sanchez strzela swojego pierwszego gola dla diabłów ,)
» 31 stycznia 2018, 19:30 #278
dzilu96: Zawsze można powiedzieć, że gdyby LFC przegrał to byłaby większa motywacja aby odrobić punkty
» 31 stycznia 2018, 19:51 #277
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 19:01

;) tak
» 31 stycznia 2018, 19:01 #276
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 19:02

95 mln funtow zażądalo Leicester za Mahreza od City :P
Delta Media Player polecam.
» 31 stycznia 2018, 19:00 #275
ManchesterUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 19:04

Dla leniwych
Aubameyoung w Arsenalu
Ozil z nowym kontraktem
Laporte w City
Giroud w Chelsea
Ibra zostaje w United
Lucas w Tottenhamie
» 31 stycznia 2018, 19:00 #274
Luke88: Co z pewnym łysym Holendrem?
» 31 stycznia 2018, 19:27 #273
kondzik: Wenger to powinien jeszcze z 10 lat zostać na stanowisku menago :) Nie dość,że osłabia swój zespół to jeszcze wzmacnia lokalnych rywali ^^
» 31 stycznia 2018, 19:35 #272
AFC07: Niestety ale to akurat był transfer wiązany. Aube do Arsenalu , Batschuai do BvB a Giroud do Chelsea
» 31 stycznia 2018, 19:38 #271
ManchesterUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 19:43

@Luke88 Mysle ze już jest u nas na testach, jak co roku
» 31 stycznia 2018, 19:39 #270
ManchesterUtd: Jest tez plotka o tym Lingard ma isc do Southampton, ale chyba sobie żartują.
» 31 stycznia 2018, 19:41 #269
ManchesterUtd: @kondzik ja myśle ze to jego ostatni sezon
» 31 stycznia 2018, 19:43 #268
RedRevolta: "Sounds like United fans will get what they want tonight. Mourinho set to play front four of Lingard, Sanchez, Martial and Lukaku. " dawajcie już ten mecz!!
» 31 stycznia 2018, 18:46 #267
Bylak: Szykuje się jakiś transfer Last minute? Jak myślicie?
» 31 stycznia 2018, 18:40 #266
RedRevolta: Nie! Jose się wypowiadał, że nie będzie więcej wzmocnień, koniec.
» 31 stycznia 2018, 18:44 #265
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 18:35

Ciekawy jestem tego Auby czy wypali w Arsenalu. W tamtym sezonie 31 bramek ok statystyki dobre tylko co z tego, jak przy 6 dostal idealna wrzutke na glowe, mial 2 gole z karnych i tylko przy 6 golach musial cos zrobic wiecej czytac ominac przeciwnika lub krótko poprowadzic pilke, reszta bramek to w jego wykonaniu wysuniecie nogi i same dobitki na pusta bramke lub strzaly z pierwszej pilki majac tylko bramkarza obok. Jakos gole w jego wykonaniu nie zrobily na mnie wrazenia. O ile Ozil bedzie mu idealnie asystowal o tyle bedzie zdobywal gole.
» 31 stycznia 2018, 18:32 #264
RedRevolta: Trzeba dodać jeszcze jedną myśle dośc istotną sprawe, grał w lidze Niemieckiej więc te statystyki bramkowe nie są aż tak istotne teraz, warunki ma świetne jest bardzo szybki, ale jednak te podania musi dostawać od kogoś, Miki i Ozil będą musieli stanąć na wysokości zadania, liga Angielska już wielu piłkarzy weryfikowała, pożyjemy zobaczymy, jedno dla mnie jest pewne, na pewno jest to lepszy wybór na napastnika niż Lacazette który wydaje się jakby był w innym świecie myślami/ zachowaniem na boisku, jestem ciekaw jak to Wenger ogarnie.
» 31 stycznia 2018, 18:39 #263
DjTED: Przecież on bedzie ikoną destrukcji tego klubu... Napastnik bardzo szybkim, uzależniony od podań, tak samo jak Laca. PL go zweryfikuje. Miki też szalał w bundeslidze. Lewy jest o wiele lepszym napastnikiem i ma mózg
» 31 stycznia 2018, 18:45 #262
RedsFan: Miki patrzac na gre u nas za wiele pilek wprost na glowe mu nie dostarczy.
» 31 stycznia 2018, 19:09 #261
Batigol222: U napastnika liczy się również umiejętność wychodzenia na pozycję. Aubameyang potrafi się świetnie wkleić w linię obrony, cały czas jest w ruchu, cały czas szuka wolnych przestrzeni między obrońcami. Do takiego napastnika o wiele łatwiej jest zagrać prostopadłe podanie, niż do takiego Lukaku. Poza tym, Aubameyang biega 30 w 3,7 sekundy- chyba nie ma w PL nikogo, kto byłby lepszy pod tym względem. Poza tym, Arsenal ma, zdaje się, najszersze i najdłuższe boisko spośród wszystkich klubów w Premier Leauge, to także będzie miało znaczenie.
Porównania do Kagawy bezpodstawne, ponieważ to zawodnicy o zupełnie innej specyfice. Kagawa nie radził sobie z tempem gry w Angli, za dużo holował piłkę, za wolno reagował na to, co się dzieje. Aubameyang jest stworzony do gry w Anglii, tak jak Lewandowski, Boateng albo Bale. Mając za plecami takich zawodników, jak Oezil, Ramsey czy wracający do formy Wilshere, Aubameyang w następnym sezonie powinien walczyć o koronę króla strzelców. Natomiast co do rzekomego braku weryfikacji jego umiejętności, to oprócz Bundesligi typ strzelał też jak najęty i we Francji i w Lidze Mistrzów.
» 31 stycznia 2018, 19:16 #260
Batigol222: DjTED

Aubameyang nie jest napastnikiem "uzależnionym od podań", on stwarza pomocnikiem możliwości dogrania piłki. Porównania z Lacazette bez podstaw: zupełnie inny typ napastnika. Lacazette raczej ustawia się do rozegrania piłki, nie ma takiego wyczucia przestrzeni, jak Aubameyang a pod względem przyspieszenia nawet nie ma co ich ze sobą porównywać.
» 31 stycznia 2018, 19:20 #259
Batigol222: youtube.com/watch?v=L35p3Di5UjU
» 31 stycznia 2018, 19:40 #258
Wave: Dalej, dawac ten meczyk!
» 31 stycznia 2018, 18:06 #257
NoGiveUpUnited: Haha też nie mogę się doczekać, staram sie jakoś zająć żeby wytrzymać
» 31 stycznia 2018, 18:31 #256
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 17:56

Ed po Mahreza budz sie czlowieku!!
» 31 stycznia 2018, 17:56 #255
Wave: Ty sie lepiej obudz z tych gier i transferow fifowskich.
Mou mowil ze nie nalezy juz spodziewac sie wzmocnien, realny swiat to nie fifa ze idzie polowe sprzedac, kupic i wygrywac
» 31 stycznia 2018, 18:04 #254
kckMU: Nie czepiaj się Wave, bo to Guardiola robi z normalnego świata typową fifę.

Przegrał jeden mecz - wyrzucił 60 baniek na obrońcę. Sane wypadł mu na 1,5 miesiąca - chce ściągnąć Mahreza za kolejne 60 baniek + oddać jednego swojego zawodnika. Nie pasował mu jeden bramkarz, nie pasował drugi to ściągnął trzeciego (wszystko na przestrzeni 1 sezonu). Głowa mała z nim. I on wyjdzie na konferencje i głosi: my nie jesteśmy bu i fe, bo nie kupujemy piłkarzy po 100 baniek, więc proszę się od nas odczepić.
» 31 stycznia 2018, 18:13 #253
Bylak: Lisy podobno gęgaja 90 mln za Mahreza, wg mnie nie jest wart tej ceny
» 31 stycznia 2018, 18:28 #252
DjTED: Coś jest nie tak z tym Marhezem... Niby taki wielki piłkarz, a nikt go nie kupuje
» 31 stycznia 2018, 18:29 #251
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 18:33

Guardiola na ta chwile nic jeszcze z City nie osiagnal, tez ja tam nie chce takich transferow u nas, ze 3ch na ta sama pozycje kupuje i sprzedaje. Graja wogole jacys wychowankowie u nich? Legendy klubu traktuje przedmiotowo, nie podoba mi sie to, teraz wygrywaja to sie swiat zachwyca, zobaczymy tylko jak dlugo uciagnie tymi najemnikami
» 31 stycznia 2018, 18:32 #250
Sideswipe: a tak z ciekawości dev13 ile masz lat?
» 31 stycznia 2018, 18:53 #249
Diabelred: kckMU

,,Przegrał jeden mecz - wyrzucił 60 baniek na obrońcę."

Akurat tu sprawa moze byc duzo bardziej powazna niz jeden przegrany mecz, a mianowicie moze miec to zwiazek z nowym FFP, nad ktorym pracuje UEFA, a ktore ma wejsc od przyszlego sezonu, wiecej o tym tutaj: realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=78627

,,Sane wypadł mu na 1,5 miesiąca - chce ściągnąć Mahreza"

Calkiem logiczny ruch patrzac na to, ze z Sanchezem sie nie udalo(teraz by im sie przydal hehe) i jeszcze doszla kontuzja Sane.
» 31 stycznia 2018, 18:57 #248
kckMU: Diabelred

To jest ruch typowo aby ratować swoje 4 litery. Bernardo Silva, który w Monaco zapowiadał się na kota, teraz siedzi na ławce u łysego bo ciężko o miejsce w składzie. Sane nie wyleciał do końca sezonu tylko na 6-7 tygodni; wróci i co wtedy? Pep to zwykły tchórz, słowa Ibry czy Eto'o regularnie znajdują potwierdzenie.
» 31 stycznia 2018, 19:02 #247
Diabelred: kckMU

Czy ja wiem, zeby ratowac swoj tylek, nadal maja bardzo bezpieczna przewage w lidze(co innego gdyby mieli forme podobna do tej, jak Arsenal w ostatnich 5 spotkaniach, wtedy faktycznie, mozna by bylo przypuszczac, ze Guardioli pali sie grunt pod nogami), a jesli nawet pozniej Sane wroci do gry, to przeciez szeroka kadra zawsze sie przyda grajac na tylu frontach. Wiadomo, ze pozniej taki Bernardo Silva i Mahrez moga zaczac krecic nosem, no ale szejki zatrudnily Guardiole dla wynikow, a nie, zeby uszczesliwial wszystkich pikarzy.

Akurat z tym tchorzem, to z tego co pamietam, to Ibrze chodzilo o to, ze Guariola po prostu boi sie rozmawiac z pilkarzami, ktorych odstawia na boczny tor, nie tlumaczac z jakiego powodu to robi, takie zupelne przeciwienstwo Mourinho, ktory wali prosto z mostu.
» 31 stycznia 2018, 19:38 #246
kckMU: Ratowanie swoich 4 liter nie zawsze musi być równoznaczne ze słabymi wynikami w danych rozgrywkach. Myślę, że najprościej będzie skwitować to w jeden sposób - Guardiola to typowy najemnik, tyle, że na ławce trenerskiej. Wystarczy to tylko rozwinąć, a wszystko zacznie idealnie pasować. I nie, nie chodzi o to, że skacze z klubu do klubu - wszak Ancelotti, Mou czy ktokolwiek inny pracował już w dużo większej liczbie miejsc. To chyba jasne, ale lepiej to nadmienić.

Szczerze mówiąc, nie lubię odchodzić od dyskusji, ale Guardiola i City mają swój świat i nic nam do niego. Nie lubię o nim dyskutować i to nie dlatego, że gra mi na nerwach; to nie Conte. Nie każdego da się lubić i tyle.

Najważniejszy jest nasz klub. Osobiście ciesze się z kadry którą mamy, tego co robimy i przede wszystkim obecności Mourinho. Za godzinę mamy prestiżowy mecz.
» 31 stycznia 2018, 19:53 #245
NoGiveUpUnited: Jaki skład przewidujecie na dzisiejszy mecz?
» 31 stycznia 2018, 17:55 #244
RedRevolta: Ja się nie zdziwie jak zobacze Sancheza na ławce, Lingard i Mata od piewszych minut z Martialem oczywiście, ale zobaczymy może się myle.
» 31 stycznia 2018, 17:56 #243
walentos: Ja to sie zdziwie jak zobaczę Sancheza na lewej stronie zamiast Martiala...
» 31 stycznia 2018, 18:02 #242
RedRevolta: No ja tez i to mocno, Martial ostatnio w bardzo dobrej formie + to on strzelił bramek kogutom u nas i dał nam tym samym zwycięstwo, będe w szoku i pewnie nie tylko ja jak go nie będzie w pierwszym ;D
» 31 stycznia 2018, 18:05 #241
NoGiveUpUnited: Nie widzę opcji by Martial nie wyszedł dzisiaj w pierwszym, najrealniej brzmi skład: De Gea - Valencia, Smalling, Jones, Young - Matić, Pogba - Mata/Sanchez, Lingard, Martial - Lukaku.
Kwestia tylko tego czy Mata czy Sanchez, chyba że Mou i zaskoczy i wyjedzie z jakimś 3-4-3
» 31 stycznia 2018, 18:17 #240
RedRevolta: Dla mnie to chore, że Arsenal oddaje takiego zawodnika jakim jest Giroud do Chelsea, ale pewnie wychodzi na to, że coś za coś, Francuz jeszcze wykopie na stałe Morate ze składu wspomnicie moje słowa, bo to klasowy napastnik bardzo dobrze znający lige.
» 31 stycznia 2018, 17:55 #239
Wave: Giroud jako zmiennik a Lacazette jako srodkowy napastnik to juz bylo bez sensu
» 31 stycznia 2018, 17:59 #238
Luke88: Jak Morata będzie trzymał po kontuzji taką formę jak wcześniej to nawet bym się nie zdziwił
» 31 stycznia 2018, 18:36 #237
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 17:55

Lecz nie bedzie mega bo Ed nie hardcore :P

Ed brac Mahreza do United City spasowalo k.........budz sie !!
» 31 stycznia 2018, 17:52 #236
dzilu96: Jeśli to prawda że lisy nie akceptują 65 mln za Mahreza to trochę chore, z całym szacunkiem dla jego umiejętności, ale nie są tyle warte
» 31 stycznia 2018, 18:11 #235
Borrk: Podobno chcą 95 M funtów plus tego zawodnika jakiegoś młodego z City
» 31 stycznia 2018, 18:26 #234
Ofensywny71: Gdybysmy kupili Freda byloby mega
» 31 stycznia 2018, 17:45 #233
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 17:47

taa 7:0 :D

tylko jeden transfer zima slabo ;)
» 31 stycznia 2018, 17:45 #232
Lookasinho: Mam przeczucie że wygramy gładko :) obym sie nie mylił. Glory!
» 31 stycznia 2018, 17:35 #231
dev13: Ed dawaj Freda do United Go Go go !!
» 31 stycznia 2018, 17:34 #230
Borrk: City złożyło ofertę za Mahreza na 65 mln plus zawodnik "No name"~Sky Sport
» 31 stycznia 2018, 17:06 #229
atos1987: Mnie bardzo ciekawi Obama w 4rsenalu. Czy odpali , czy może będzie to kolejny gracz z Dortmundu którego zje liga angielska.
» 31 stycznia 2018, 16:54 #228
NoGiveUpUnited: Ogólnie Auba to drewno, kwestia tego czy będzie strzelał bramki czy nie bo tylko do tego sie nadaje
» 31 stycznia 2018, 17:23 #227
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 18:38

NoGiveUpUnited tez odnosze takie wrażenie ciekawe jak sie wpasuj w 4rsenal.
» 31 stycznia 2018, 18:37 #226
retibra: OFICJALNIE: Oxford United pozyskał KANE'A. Todda Kane'a z Chelsea. Prawy obrońca będzie występował w League One do końca sezonu.
» 31 stycznia 2018, 16:08 #225
JudoHonor: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 16:08

Strasznie szkoda mkhitariana( jako człowieka, bo jako piłkarz nie wykorzystał szansy w united). W meczu ze swansea wyglądał na strasznie smutnego, bez chęci do gry :/. Liczę na zwycięstwo dzisaj, ale również na jakieś potknięcie Chelsea, co prawda grają z bournemouth, ale bez Luiza , moraty i willana
» 31 stycznia 2018, 16:04 #224
dev13: Ciezko bedzie wygrac ale damy rade :)
» 31 stycznia 2018, 15:31 #223
JasnaLiryka: Liczę na dobre spotkanie i widowisko z końcowym razultatem 3punktow dla Nas!!
Naprzód Diabły!!
» 31 stycznia 2018, 15:15 #222
Me89: Manchester United have the chance to sign Shakhtar Donetsk's Brazilian midfielder Fred, 24, on deadline day. (Manchester Evening News)

Dobry pomocnik, ciekawe czy ma to jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistosci
» 31 stycznia 2018, 15:08 #221
NoGiveUpUnited: Dobry, będzie za Fele i Carricka
» 31 stycznia 2018, 15:12 #220
masnyy: Dawać tu tego Freda !
» 31 stycznia 2018, 15:15 #219
Me89: Fajnie byłoby mieć trochę tego brazyliskiego drygu w pomocy United. Skoro PEP bardzo go chciał, musi to oznaczać, że technika, operowanie piłką, podania - to wszystko musi mieć cacy.
» 31 stycznia 2018, 15:15 #218
dlabigt23: mimo wszystko watpie w ten transfer dzisiaj ... jak juz latem bedziemy kogo kupywac do pomocy :)
» 31 stycznia 2018, 15:47 #217
Borrk: MU posiada najlepszy skauting na świecie
» 31 stycznia 2018, 17:02 #216
KutasKinte: Jeśli ma gdzieś iść to tani nie będzie.
» 31 stycznia 2018, 17:52 #215
NoGiveUpUnited: Ozil zostaje, więc najprawdopodobnie u nas na środku będzie grał Alexis. Ciekawie byłoby zobaczyć ustawienie z nim na środku i Martialem i Rashem na skrzydłach.
» 31 stycznia 2018, 14:55 #214
Gary1920: Też bym był rad to widzieć.
» 31 stycznia 2018, 15:16 #213
Misiek87: no Alexis na 10-tce, Martial, Rashford na szpicy Lukaku, tyły Matić Pogba
» 31 stycznia 2018, 16:37 #212
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 14:44

Mozna by sprobowac w Deadline Day wyszarpac z Szachtara Freda obu sie udalo utrzec znow $hity nosek:P

Ozil w Arsenalu na 3,5 roku 350.000 tygodniowki.
» 31 stycznia 2018, 14:44 #211
KutasKinte: Prawda jest taka,że City gdyby bardzo chciało to Sanchez grał by u nich.Nie chcieli płacic wiec poszedł do MU
» 31 stycznia 2018, 17:58 #210
raceman08: Prawda jest taka, że gdybym bardzo chciał Maybacha to bym nim jeździł. Nie chciałem płacić za niego więc kupił go ktoś inny. Mniej więcej taka sama wiarygodność jak Twoich wypocin.
» 31 stycznia 2018, 18:23 #209
KutasKinte: City stac był na Sancheza a Ty o Maybachu to możesz pomarzyc.Co najwyżej popatrzec na obrazki w necie
» 31 stycznia 2018, 19:12 #208
welllone: Uuuu Ozil podpisał nowy kontrakt. Opcje są dwie, albo jest tak uprzejmy i da Arsenalowi zarobić odchodząc, albo tak leniwy i już nie ma ambicji na wygranie czegokolwiek :D
» 31 stycznia 2018, 14:41 #207
hubi21: Nikt nie dałby mu takiej tygodniówki, a Wenger był pod ścianą po stracie Alexisa to musieli przystać na jego warunki. Pewnie już to mieli wcześniej ustalone, ale czekali do ostatniego dnia okienka. Do ogłoszenia transferu Aubameyanga i Mikiego. Jakby Riaola wiedział że Ozil dostanie 350 tyś to dla Mikiego by żądał dużo większej tygodniówki
» 31 stycznia 2018, 15:46 #206
retibra: OFICJALNIE: Bohaterka najdroższego transferu w historii polskiego kobiecego futbolu już zaprezentowana w PSG! PAULINA DUDEK.
» 31 stycznia 2018, 14:31 #205
braku: Cos mam zle przeczucia do dzisiejszego meczu. Jezeli tot przegra dzisiaj i za tydzien z liv to bedzie koniec marzeń o lm. Dlatego dzisiaj beda grysc trawe i bedzie bardzo ciezko wygrac. Moim zdanie najtrudniejszy mecz w sezonie
» 31 stycznia 2018, 14:23 #204
Qver: ''Xhaka>Pogba nadal aktualne, co wy chcecie, Francuz kopie się po czole.'' komentarz z kanonierzy.com HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHA
» 31 stycznia 2018, 14:23 #203
Spadkobierca: Myślę, że to był sarkazm. Wystarczy poczytać więcej opinii o Szwajcarze.
» 31 stycznia 2018, 14:37 #202
Qver: Wątpię. Po każdym celnym strzale z dystansu Xhaki, uważają go za TOP
» 31 stycznia 2018, 14:42 #201
Spadkobierca: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 14:46

Serio, poczytaj więcej komentarzy o nim. ;)

P.S. Xhaka ma potencjał na top, trzeba go tylko odpowiednio pokierować i ustawić. Niestety, wątpię by to udało się zrobić w Arsenalu pod wodzą Papcio Wengera.
» 31 stycznia 2018, 14:43 #200
Qver: Moim zdaniem on ma głowę podobną do Ramosa. Często odcina mu prąd
» 31 stycznia 2018, 14:47 #199
Spadkobierca: Dlatego trzeba go odpowiednio prowadzić, bo umiejętności ma. Zresztą i tak widać znaczący progres porównując ilość czerwonych kartek w tym i poprzednim sezonie.
» 31 stycznia 2018, 15:14 #198
coriolieGO: Pogba bez formy zjada Xhake w formie( jeśli był kiedykolwiek)
» 31 stycznia 2018, 16:32 #197
Borrk: Ozil podpisał kontrakt do 2021 roku informuje BBC, to teraz myślę że mogą powalczyć o coś w przyszłym sezonie , ewentualnie LE i finał Carabo przed nimi
» 31 stycznia 2018, 13:42 #196
hubi21: Arsenal się odbił po transferze Aubameyanga teraz trąbią że Ozil podpisał nowy kontrakt
» 31 stycznia 2018, 13:36 #195
Spadkobierca: Posuwając przy okazji Chelsea, które kupiło starszego pana Giroud.
» 31 stycznia 2018, 14:36 #194
RedRevolta: Tak się zastanawiam po co ten Arsenal kupował Lacazetta, skoro taki Giroud mógł im zaoferować o wiele więcej do tego czasu, plus teraz według mnie dostali lepszego napastnika niż alexandre.
» 31 stycznia 2018, 12:51 #193
Spadkobierca: To wina Lacazetta, że Papcio próbował robić z niego Żwirka? To nie te gabaryty ciała, żeby z Lacazetta robić ścianę zbijającą piłki.
» 31 stycznia 2018, 13:29 #192
braku: Kane chyba nie strzelił jeszcze bramki united? Wie ktoś?
» 31 stycznia 2018, 12:44 #191
rizx: W poprzednim albo 2 lata temu strzelił na 100%
» 31 stycznia 2018, 12:46 #190
Daryo86: W ostatnim meczu między nimi na WHL strzelił.
» 31 stycznia 2018, 13:00 #189
rizx: Ok znalazłem, 14 maja 2017 strzelił (totki wygrały 2-0)
» 31 stycznia 2018, 13:19 #188
miocinho2: 2;1 wygrali wtedy Rooney strzelil a my rezerwami gralismy
» 31 stycznia 2018, 13:25 #187
kckMU: @miocinho2

Każdy wie, że wtedy już olaliśmy ligę, ale żeby tamten skład rezerwami nazywać? :D
» 31 stycznia 2018, 13:33 #186
cieslak123: Serio żaden lepszy klub nie chciał przez ostatni czas kupić Aubameyanga ? Skoro Wenger go wykupił teraz, to np rok temu czy latem też dałoby się go wykupić bez problemu. Dziwne, dobry napastnik.
» 31 stycznia 2018, 12:31 #185
Magik1990MU: Z Aubą jest ten problem, że koleś jest mentalnie dzieckiem. Pomyśl: Borussia ma świetnego snajpera, ale sprzedaje go zimą. Jaki poważny klub by tak zrobił, jeśli piłkarzowi nie kończyłby się kontrakt? Po prostu Gabończyk zaczął robić syf podobny do tego z Dembele i się go pozbyli. To się Arsenalowi jeszcze odbije czkawką, jak Auba zobaczy jakich to world classów ma obok siebie.
» 31 stycznia 2018, 12:46 #184
burza1916592: Niestety, gość ma umiejętności na grę w top8 klubów świata, jednak mentalnie nie dojeżdża. Dlatego zamiast zrobić krok do przodu, w zasadzie stoi w miejscu.
» 31 stycznia 2018, 12:53 #183
retibra: OFICJALNIE: Borussia Dortmund potwierdziła sprzedaż Pierre-Emericka Aubameyanga do Arsenalu! Wkrótce na stronie więcej szczegółów.
» 31 stycznia 2018, 12:17 #182
Wave: Tonacy brzytwy sie chwyta, bundesliga, no wlasnie, juz najlepszego zawodnika bundesligi mielismy..

Arsenal musi sie wzmacniac, zaczeli za duzo odstawac od czolowki
» 31 stycznia 2018, 12:30 #181
Magik1990MU: Po wczorajszym meczu to zastanawiam się, czy przypadkiem Papcio nie naoglądał się za bardzo Liverpoolu, bo na bramce w Arsenalu stoi ręcznik, obrona złożona z przeciętniaków bądź wypalonych graczy, na 'DM-ie Xhaka, a ten bierze się za ofensywę. Szybko Auba złoży transfer request jak zobaczy, że po jego hat-tricku.... Arsenal i tak przegrał.
» 31 stycznia 2018, 12:49 #180
Wave: To ze puscili Szczesnego za takie psie pieniadze to jest wrecz niepojete
» 31 stycznia 2018, 12:53 #179
Spadkobierca: Wave, Szczęsny popełniał podobne błędy co i Cech. Jesteś pewien czy przy tak kijowej obronie dałby pokazałby więcej klasy?
» 31 stycznia 2018, 13:32 #178
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 15:02

Pewny jestem tego ze Szczesny notuje progres, a Cech regres, wieku sie nie oszuka.
Tez pewny jestem tego ze Szczesny gra w tym sezonie w Juventusie fenomenalnie
Szczesny tez identyfikowal sie z klubem i czekal do ostatniej chwili z przenosinami, Wenger woli jednak w podstawie Cecha
» 31 stycznia 2018, 14:59 #177
Spadkobierca: Czy Szczęsny notuje progres to się okaże. Regres Cecha jest normalną rzeczą i dziwi mnie zachowanie Wengera. Może lepiej byłoby kupić Butlanda czy innego angielskiego młodzika.
» 31 stycznia 2018, 15:16 #176
Me89: City jest dobre, wypada im skrzydłowy na ponad miesiąc, ty wywalają w piz du baniek na nowego. Ale Lisy póki co nieugięte.
» 31 stycznia 2018, 11:52 #175
retibra: Pojawiają się pierwsze oficjalki! Samuel Eto'o w Konyasporze, Admir Mehmedi w Wolfsburgu, Armando Sadiku w Levante. RYNEK NABIERA ROZPĘDU!
» 31 stycznia 2018, 11:14 #174
Cavron: Tylko co ta informacja skopiowana z Transfery.info ma wspólnego z United?
» 31 stycznia 2018, 11:18 #173
RuudVN: mnie np interesuje co porabia jeden z najlepszych napastników ostatnich lat
jeszcze lepiej by było jakby zrobił jakieś zestawienie najlepszych transferów w styczniu np.
Sanchez (Arsenal) -> (United) 0M
itd.
nie trzeba nigdzie szukać i masz wszystko na tacy, jak ktoś ma czas to śmiało
» 31 stycznia 2018, 11:22 #172
retibra: Michy Batshuayi przebywa już w Dortmundzie. Zawodnik zostanie wypożyczony do BVB do końca sezonu z Chelsea. Na razie nie wiadomo, czy w umowie zostanie zawarta opcja późniejszego transferu definitywnego.
» 31 stycznia 2018, 11:31 #171
retibra: To bedzie wielki mecz i wielkie emocje, licze na zwyciestwo Diablow i udany debiut Sancheza
» 31 stycznia 2018, 11:12 #170
BajtiMU: Udany debiut Sancheza w Premier League*
» 31 stycznia 2018, 11:46 #169
retibra: to chyba oczywiste ;p
» 31 stycznia 2018, 11:51 #168
BajtiMU: Moze nie dla wszystkich,nie wiem ;)
» 31 stycznia 2018, 11:57 #167
Zer0: W obu wypowiedziach jest błąd, bo poprawnie powinno być 'debiut SĂĄncheza w Premier League w barwach MU' [:
» 31 stycznia 2018, 12:43 #166
xxwv: Nie, bo poprawnie powinno być 'debiut Alexisa Alejandro Sancheza w Premier League w barwach Manchesteru United na wyjeździe' albo nawet można dodać że 'z Tottenhamem'. W sobotę będzie debiut (...) na Old Trafford z Huddersfield. Poźniej, debiut na wyjeździe w Newcastle itd. Także panowie trzeba sprecyzować bardziej.
» 31 stycznia 2018, 15:20 #165
Wojtas54: Przegrać nie powinniśmy tego meczu, chyba że Harry będzie miał wybitny dzień.
» 31 stycznia 2018, 11:05 #164
ZielonySmok: Mam dziwne przeczucie, że będzie remis. Stawiam 2:2.
» 31 stycznia 2018, 10:51 #163
Keymil: ooo matko tylko nie 5 obrońcami:( jeszcze jakby zdrowy był Bailly ale wystawiać np Rojo kosztem Martiala?

Ja obstawiam i mam nadzieje na 4-3-3 z Fellainim
» 31 stycznia 2018, 09:20 #162
Wirus: taki offtop
jakby Manchester się interesował Hazardem i Neymarem, to którego byście chcieli z nich ?
prosze bez hejtu
» 31 stycznia 2018, 08:45 #161
Me89: Neymar. Zapewni więcej bramek i asyst zdecydowanie. Do tego rzuty wolne.
» 31 stycznia 2018, 08:46 #160
RuudVN: zdecydowanie Hazard, mamy już jednego człowieka, który decyduje kto wychodzi w składzie czy wykonuje stałe fragmenty
a po drugie symulantom mówimy stanowcze NIE
» 31 stycznia 2018, 08:55 #159
walentos: Skoro symulatorom mówimy nie to ani Hazard ani Neymar. A jesli już wybierać to Neymar - świat by zobaczył że wcale nie jest taki dobry jak sie o nim mówi.
» 31 stycznia 2018, 09:00 #158
Keymil: Neymar :) wiecej można byłoby na nim pozniej zarobić:D
» 31 stycznia 2018, 09:09 #157
Wirus: czyli bardziej Neymar. mi też sie wydaje, że jest lepszym zawodnikiem niż Hazard, gdyby tylko tak nie gwiazdorzył ...
» 31 stycznia 2018, 09:36 #156
kckMU: walentos ocknij się... Hazard symulant? Chłop jest najczęściej faulowanym skrzydłowym ligi. Kopią go jak worek ziemniaków, a on nic sobie z tego nie robi. Podobnie jak Sanchez - czysta siła fizyczna. Gdyby chociaż w 1/4 dręczyli tak Neymara w L1, to całą ligę do sądu by podał.
» 31 stycznia 2018, 09:47 #155
walentos: Szczególnie tu:
youtube.com/watch?v=fcvvBa7gJ20
tu:
youtube.com/watch?v=wyMJn5RCgVA
tu:
youtube.com/watch?v=hqJQHccA348

i wielu innych tego typu filmikach. Jeśli ktoś ma się tu ocknać to raczej Ty. Hazard nie od dziś znany jest z swoich skłonności do nurkowania. Hazard nie jest faulowany, on po prostu reaguje na byle dotyk tak jakby go piorun uderzył.
» 31 stycznia 2018, 10:32 #154
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 10:57

To wyjaśniłeś. Chłop zagrał w Chelsea i Lille ponad 300 meczów (jedynie w ligach krajowych), zgarniał nagrody piłkarza roku w klubie i raz najlepszego piłkarza ligi w obu krajach, a Ty mu wypominasz ledwie TRZY sytuacje, w których tak naprawdę nurkował w JEDNEJ.

Myślisz, że czerwonej Herrery nie pamiętam? Ander go męczył w każdej akcji, miał już żółtko, więc ten to wykorzystał. To nie byle frajer, żeby odrobiny cwaniactwa w sobie nie mieć. To samo w akcji z Bellerinem - na drugi raz Hector będzie mądrzejszy w takiej sytuacji w swoim polu karnym.

Czy Ty zauważyłeś co napisałem?

"Chłop jest najczęściej faulowanym skrzydłowym ligi."

To nie jest moje stwierdzenie, to są oficjalne fakty. Może statystyka jako statystyka niedługo się zmieni, bo drwale wezmą się za koszenie ataku City, ale odporności na ostrą grę i przyzwyczajeń do tego, ich grajki będą mogli zazdrościć Hazardowi czy Sanchezowi. De facto, gdyby każda ofensywna gwiazda byłaby takim 'symulantem' jak Hazard, piłka byłaby naprawdę piękna. Myślisz, że nie mam co robić z rana tylko bronić piłkarza grającego pod małpą? Są jednak granice absurdu.

"Hazard nie jest faulowany, on po prostu reaguje na byle dotyk tak jakby go piorun uderzył."

Nie myl go z Ronaldo. To jego specjalność.
» 31 stycznia 2018, 10:55 #153
RuudVN: youtube.com/watch?v=UCM4b61nZpM
szkoła katalońska, zaledwie jeden film w bardzo bardzo wielu
» 31 stycznia 2018, 11:00 #152
Wave: Neymar to jest fr.. ostatnio patrzylem na francuska, podbiegl do zawodnika lezacego ktory wyciagal reke, podal mu ja i zrobil tak zeby sie tamten lezacy machnal i z szyderczym usmieszkiem oddtruchtal, jak marudzi trenerowi, druzynie i Cavaniemu to wszyscy wiedza. Talent olbrzymi, zawodnik znakomity, ale w glowie pustka. Nie chce go tu nawet za darmo.
» 31 stycznia 2018, 11:06 #151
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 11:28

kckMU może mu jeszcze mają schodzić z drogi żeby przez te odrobinę cwaniactwa Hazarda nie dostać kartki lub nie dać karnego? Zejdz na ziemie chłopie to jest piłka nożna tu nie ma miejsca dla panienek pokroju Hazarda, jesteś słabym fizycznie kurduplem to musisz sie liczyć z tym że odbijesz sie od drwala i on Ci z drogi nie zejdzie więc w niego nie wbiegaj. Hazard bardzo często biegnie z nadzieją że będą mu się usuwać z drogi a gdy tak nie jest to się zwyczajnie kładzie. Dziwi mnie że FA które zapowiedziało walkę z nurkowaniem nic z tym dalej nie robi. Sytuacje z Bellerinem którą rozpatrywali po meczu wytłumaczyli tym że " był kontakt" kurde ale to nie był kontakt na taką reakcję jaką zafundował Hazard, nikt normalny nawet by nie pomyślał żeby się w tej sytuacji położyć.

"De facto, gdyby każda ofensywna gwiazda byłaby takim 'symulantem' jak Hazard, piłka byłaby naprawdę piękna. " tak i mecze trwałyby po 1.5 godziny bo co chwile mielibyśmy przerwe w grze z powodu "faulu" a gdyby jeszcze wszedł VAR to oglądalibyśmy więcej powtórek niż samego meczu...

Tu nie chodzi tylko o te sytuacje które wstawiłem bo to jest namiastka, znalezienie tych sytuacji zajęło mi 2 minuty bo jest ich dużo więcej, gdybyś czasem widział Hazarda w akcji to zobaczyłbyś ile razy on upada i domaga się faulu a sędzia nic nie gwiżdże. Dziwi mnie że takie sytuacje nie są karane.

Oczom nie wierzę gdy widzę Hazarda który wbiega prosto na zawodnika rywala który instynktownie wykonuje ruch w kierunku piłki a sędzia gwiżdze karnego tylko dlatego że Eden się od niego odbił nawet nie próbując go mijać. To jest typowy nurek który w polu karnym i jego okolicy tylko czeka na kontakt zamiast szukać strzału czy podania i takie zachowania powinny być tępione a nie nagradzane. Niedługo dojdzie do tego że będą się przewracać bo rywal na niego groźnie popatrzył...
» 31 stycznia 2018, 11:21 #150
kckMU: "gdybyś czasem widział Hazarda w akcji"

Masz racje. Na dobry początek zacznę oglądać mecze (przynajmniej BPL) bo potem na idiotę wychodzę.

Ode mnie bez odbioru. Za niecałe 10 godzin jest przecież ciekawsze wydarzenie niż dyskusja o Hazardzie. GL.
» 31 stycznia 2018, 11:29 #149
walentos: Nie mówie że Hazard tylko nurkuje. To zdolny zawodnik, potrafi dryblować, uderzyć, zagrać nieszablonowo i w każdym klubie byłby sporym wzmocnieniem i tak jak piszesz jest też często faulowany. Jednak w wielu sytuacjach sam doprowadza do kontaktu i gdy rywal wdaje się z nim w walkę lub nie odstawia nogi to ten od razu stara się to wykorzystać nurkując.

Gdyby jednak sędziowie tak skrupulatnie karali Edena za nurkowanie jak karzą zawodników za faulowanie go to nie wiem czy częściej byłby dla drużyny wsparciem czy kulą u nogi i czy miałby opinie zawodnika najczęściej faulowanego czy najczęściej nurkującego. Póki co Chelsea ma z niego dużo pociechy bo oprócz świetnej gry zapewnia wiele stałych fragmentów ale kiedyś gdy wprowadzą VAR to wszystko wyjdzie...
» 31 stycznia 2018, 11:54 #148
VasperCFC: walentos

Skoro Hazard jest symulantem, to w takim razie kim jest Neymar, czy Ronaldo? Eden gra podobnie jak Messi. Argentyńczyk gdy ma rywala na plecach, i czuje kontakt na sobie to też to wykorzystuje i sędzia zazwyczaj gwiżdże faul, ale ja tam nie widzę symulowania. To chyba logiczne, że gdy grasz z takimi drwalami jak chociażby Stoke, którzy przez cały mecz Cie kopia, wywracasz się żeby rywal dostał kartkę. Co innego jak taki Neymar czuje rywala na plecach, po czym wywraca się i płacze jakby mu nogę urwali. To jest dopiero symulant.
» 31 stycznia 2018, 13:57 #147
adeksms: Smiesza mnie ludzie co mowia ze Neymar nie da sobie rady w Anglii hehe Neymar wciaga nosem Hazarda ;)
» 31 stycznia 2018, 15:09 #146
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 16:38

VasperCFC a czy ja tu bronie Neymara czy Ronaldo? Taka sama błazenada tylko na jeszcze wiekszą skale, do tego dorzuciłbym Suareza, Ramosa i mamy czterech największych błaznów la liga.

adeksms a mnie śmieszą ludzie którzy piszą takie bzdury jak Ty o zawodniku który zamienił La Liga na Ligue 1 robiąc krok w tył w swojej karierze...
» 31 stycznia 2018, 16:38 #145
adeksms: To co Neymar ma umiejetnosci i jak umie sam wygrywac mecze, to my obecnie tylko jeden zawodnik Leo Messi. Skoro piszesz ze robi krok w tyl to ja Ci mowie ze moze zrobic bardzo duzy krok w przod bo dla mnie jestem faworytem do zdobycia Zlotej Pilki ;) To co robil Ronaldinho, teraz robi to Neymar :)
» 31 stycznia 2018, 19:28 #144
ziomboy777: odliczamy panowie! C'mon!!
» 31 stycznia 2018, 08:43 #143
CzerwonyWariat: Zlatan już dogadany z La Galaxy.Ciekawe to będzie.Za rok na turne w USA zagramy przeciwko drużynie Zlatana
» 31 stycznia 2018, 01:03 #142
Fugas: Rok temu też był dogadany.
» 31 stycznia 2018, 07:33 #141
dzilu96: W grudniu pisałem że jesteśmy faworytami do frajerów sezonu, ale Arsenal zaklepał sobie już chyba to miano w tegorocznych rozgrywkach
» 31 stycznia 2018, 00:44 #140
DjTED: My frajerów?! WAT? Dlaczego? Pisz mi tu szybko argumenty
» 31 stycznia 2018, 00:51 #139
Kalina: Bo stracilismy punkty nie wiesz dlaczego :) Dla kibicow sukcesu to juz jest powod do frajerstwa
» 31 stycznia 2018, 08:08 #138
mikon70: Arsenal rok w rok sobie zapewnia to miano. Dwa lata temu kiedy byli na drugim miejscu na koniec kto ich przeskoczył? Leicester. Dopóki Wenger będzie trenować Arsenal, ten klub będzie miał plakietkę frajera roku bez przerwy
» 31 stycznia 2018, 10:30 #137
dzilu96: Kalina, to był mój komentarz najprawdopodobniej przy okazji remisu z Lisami. Leć poczytaj w archiwum falę hejtu kibiców sukcesu.
» 31 stycznia 2018, 11:21 #136
masnyy: Jutro 3 pkt i TOP4 praktycznie zapewnione , 11 pkt przewagi nad totkami .
» 31 stycznia 2018, 00:38 #135
DjTED: Mata przedłużył kontrakt do 2019 roku. Super wiadomość na koniec dnia
» 30 stycznia 2018, 23:56 #134
Borrk: #MataOut
» 31 stycznia 2018, 00:02 #133
whyalwaysme01: #MataIn
» 31 stycznia 2018, 00:06 #132
NexaT: W sumie to trochę szkoda kibiców Arsenalu, bo nie mają na razie żadnej przyszłości. Jakieś przeciętniaki na każdej pozycji i trener bez wizji, którego nie da się zwolnić. Jak nie przyjdzie jakiś geniusz, który ze średniaków potrafi zrobić mistrzów, to tam trzeba będzie pompować ogromną kasę na wzmocnienia. W sumie do tej pory się dziwię, jakim cudem oni wyciągnęli Ozila i Sancheza kilka lat temu?

To sytuacja podobno jak u nas z LvG, mam na myśli, że też potrafiliśmy zagrać kilka fajnych spotkań, a później wtopa z byle kim. Chociaż to co się działo za LvG to specyficzna historia, ale chodzi mi o wyniki bardziej.
W Liverpoolu mają chociaż tego Kloppa i jakoś trafiają z transferami.
Naprawdę lipa... jak sobie pomyślę, że u nas mogłoby coś takiego być to szok.
» 30 stycznia 2018, 23:54 #131
mycka86: To chyba jest u nich najgorsze, ten brak nadziei. Nawet jak zagrają kilka fajnych spotkań, to wiadomo że za chwilę przegrają z byle kim i nawet transfer Auby nie ma szans tego zmienić.
» 31 stycznia 2018, 07:56 #130
DjTED: Oni jeszcze mają nadzieję, że tam Auba pójdzie :D
» 30 stycznia 2018, 22:58 #129
RedRevolta: Jak on już jest w Londynie, nie ma wyjścia xd
» 30 stycznia 2018, 23:14 #128
DjTED: Niby jest niby nie... Ja tam oficjalki jeszcze nie widziałem... A jak na badaniach wykryją mu brak mózgu np? Bo on za mądry na pewno nie jest po tych aferach w Borussi. Bedzie pasował do dobicia Arsenalu jak nikt inny
» 30 stycznia 2018, 23:22 #127
walentos: Sam sobie noge złamie żeby tylko testy oblać...
» 30 stycznia 2018, 23:25 #126
lukiton0589: Po meczu z nami zwolnią trenera Huddersfield. Nie widziałem w tym sezonie meczu, żeby jakiś zespół tak fatalnie zagrał. Szkoda, że klup akurat trafił dziś na ten Huddersfield. Wystarczyłoby, żeby zagrali dziś z kimś kto by powalczył, a kontynuowaliby serię porażek.
» 30 stycznia 2018, 22:56 #125
walentos: Szkoda że nie oglądałeś równoległego meczu Arsenalu. Nie napisałbyś wtedy:
"Nie widziałem w tym sezonie meczu, żeby jakiś zespół tak fatalnie zagrał".
» 30 stycznia 2018, 22:58 #124
kamilxdd: lukiton ale to Twoje wróżenie i gadanie "kontynuowaliby serię porażek" jest żałosne, to były 2 wypadki przy pracy, hirurgiczna precyzja West Bromu (3 akcje, 3 gole) i obrona częstochowy na Liberty Stadium, w obu meczach byli lepsi, ale szczęście nie dopisało, więc przestań pieprzyć jak to oni nie są pod formą.
» 30 stycznia 2018, 23:02 #123
lukiton0589: Ha ha precyzja West Bromu. Żeby nie Var to by piątkę dostali od West Bromu. West Brom przyjechał jak po swoje
» 30 stycznia 2018, 23:04 #122
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2018 23:09

Tak, tak kamilxdd, proponuję przenieść się na lfc.pl tam twoje gadki zrobią wrażenie :) Zawsze Liverpool jest lepszy, po każdej przegranej, tak mówicie, to jest dopiero żałosne. Akurat WBA było o klasę lepszym zespołem w meczu Pucharu Ligi, idź do siebie nie truj tutaj swoimi farmazonami. Wystarczy przejrzeć twoje pierwsze komentarze z brzegu by widzieć że jesteś fanem LFC, bo pewnie będziesz się wypierać jak paru innych twoich kolegów to robiło ostatnio.
» 30 stycznia 2018, 23:07 #121
lukiton0589: Szkoda czasu z nim na dyskusję. Wystarczy, że Looserpool zagrałby dziś z jakimś Crystal Palace lub Newcastle i z 3 bramki byłyby w plecy bez Cou
» 30 stycznia 2018, 23:12 #120
ferdas: Pucharu Anglii * oczywiście
» 30 stycznia 2018, 23:20 #119
Borrk: A my już graliśmy z Huddersfield nie ?przypomni mi ktoś wynik?
» 30 stycznia 2018, 23:41 #118
kamilxdd: Tak jestem kibicem Liverpoolu i śmieszne jest to jak kibice United potrafią komuś umniejszać a sobie wywyższać bo wygrali z jakimś Stoke. Liverpool jest o tyle dziwnym klubem że ma pecha, pozwalają na oddanie najmniej strzałów na swoją bramkę w całej lidze a tracą mnóstwo goli, procent obronionych strzałów bramkarzy LFC to 10% gdzie inni mają 70%+ . Jakby Wam zabrać De Gee I Romero to byłoby to samo u Was. 30 strzałów na bramkę Liverpoolu - 20 bramek | 30 strzałów na bramkę De Gei - 3 bramki ... i kto teraz będzie mądry i powie jak to możliwe że skuteczność przeciwników przeciwko Liverpoolowi jest tak wysoka? Ten klub jest zajebiście pechowy, ma frajerstwo w DNA od czasów Rodgersa i dlatego przegrywa mecze mimo tego że dominuje.
» 30 stycznia 2018, 23:57 #117
Borrk: Kamil po co te nerwy, my przegraliśmy z Hude 2:1 xD to jest dopiero porażka:)
» 31 stycznia 2018, 00:01 #116
jassaj: Ze wszystkim się zgodzę, ale nie lubię takiego gdybania, "cobyście zrobili bez De Gei ? "- no były problem ale to jest to po co działa klub, zdobywanie najlepszych piłkarzy i tworzenie najlepszej drużyny, czy wam ktoś nie da kupić Oblaka, nie wiem Handanovicia, Szczęsnego czy nawet w wersji "budżetowej" Butlanda ? Hart się tuła po wypożyczeniach- może nie podaję topowych nazwisk ale jest całe spektrum bramkarzy z wyższej, niższej półki do wyboru do koloru- czemu my mamy się porównynwać, że bez De Gei bylibyśmy gorsi od was, skoro fakty są takie, że upolowaliśmy geniusza i jesteśmy wyżej?
Cała ta statystyka to też jest efekt pracy całej obrony, próbujesz nam robić wyrzut, że nasza obrona jako tako pracuje,a wasza nie, no to ja Ci przyjacielu życzę z całego serca, żeby Virgil wam pomógł trochę bo faktycznie obronę macie traficzną i to trzeba zmienić w trybie now
Ostatnio też pisałem o Live i też posłużyłem się sformułowaniem "frajerski" zespół, nie po to żeby wam dowalić jak samiec alfa, ale wy faktycznie gracie jakby połowa składu miała alzhaimera bo nie wiem jak wytłumaczyć, że raz gracie z City i robicie taką robotę, że pół DP was tytułuje wicemistrzami a później na Swansea jakby połowa chłopów zapomniała co robi i po co przyszła na stadion. Reguralność jest waszym problemem, jak skoczek który ma oddać 2 równe skoki. Wy robicie 1 zejebisty a potem jak Hula w Zakopanem lecicie z podium. Za dużo wpadek, z czołówką jako tako sobie radzicie ale tu wychodzi też to, że z nas się ciśnie bekę, że punktujemy cieniasów, nie wygrywamy dużych meczów, wy w sumie mogę powiedzieć na odwrót? Czyja metoda lepsza- przełożenie masz w tabeli
» 31 stycznia 2018, 00:42 #115
Tokuhei: "Gdyby" United wykorzystali wszystkie strzały na bramkę w tym sezonie to mielibyśmy już 347 bramek na plusie. Niestety mieliśmy pecha, kurde, zawsze go mamy.
» 31 stycznia 2018, 01:51 #114
welllone: Pięknie powiedziane. LFC ma w swoim DNA frajerstwo i dzieje się tak od ponad 20 lat, co mnie niezmiernie cieszy.
Wiem, że im nawet Messi nie pomoże, niech tułają się gdzieś w środku tabeli, bo tam ich miejsce.
Nie, żal mi ich. Nie chciałem Kloppa, nie płakałem po nim, oraz po jakimkolwiek transferze wykonanym przez ten zespół. My celujemy w coś zupełnie innego niż Liverpool i również całe szczęście :P
» 31 stycznia 2018, 09:34 #113
lukiton0589: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2018 11:12

welllone pięknie to ująłeś. Drugiej tak słabej drużyny śniącej od wielu lat o potędze na wyrost nie widziałem. Zwykłe średniaki i nic więcej
» 31 stycznia 2018, 11:12 #112
kamilxdd: Tokuhei głupi argument bo Liverpool oddał więcej strzałów na bramkę niż United, za to na naszą bramkę oddano dużo mniej strzałów niż na Waszą a rezultat straconych bramek jest jaki jest. Najśmieszniejsze jest to że w 80% przypadków bramkarz nie ma nic do powiedzenia przy tych strzałach, to taka swego rodzaju klątwa :>
Aa, no i też zabawne jak Wy to się uważacie za ogromny klub a wygraliście gówniany puchar Anglii i Ligę Europy bo w obu przypadkach mieliście szczęście w losowaniu... CRYSTAL PALACE I AJAX w porównaniu do Manchesteru City I Sevilli w przypadku Liverpoolu - macie się z czego cieszyć. Wielki klub który szczyci się wygrywaniem takich pucharów wydając największe na świecie pieniądze na tygodniówki i krocie na piłkarzy? He he he.
» 31 stycznia 2018, 11:36 #111
jassaj: Lepiej wygrać LE i mieć profit niż rzucić wszystko na jedną szalę, przegrać LE i nawet do niej się nie zakwalifikować rok później :/ Zresztą to zabawne jak naszym pucharom, być może nie najokazalszym ale jednak potrafi docinać człowiek którego klub nic nie wygrał. To tak jakby kibic Arsenalu śmiał się że wygraliśmy "tylko" 3 Ligi Mistrzów albo kibic Liverpoolu śmiał się, że przegraliśmy tytuł bramkami w sytuacji gdy przez 27 lat jego klub nawet, jak dobrze pewnie wiesz, nie zbliżył się do 1 miejsca a jak już to ślizgał się w dół jak Gerrard w meczu z Chelsea
» 31 stycznia 2018, 12:18 #110
kamilxdd: jassaj... przecież Mourinho też rzucił wszystko na jedną szalę tak jak Klopp - Liga Europy albo nic (skończyliście na 6 miejscu). Jednemu się udało bo grał z śmiesznym Ajaxem - drugiemu nie bo grał z 4-tą siłą La Liga a na dodatek składem po geniuszu Brendanie... a no i finał pucharu ligi angielskiej przegrany po karnych bo dzień konia miał Caballero.

Ok - to nadal tylko finały a nie trofea, zgadzam się, unlucky.

Jeśli macie zamiar mówić że jesteście największym klubem na świecie to poczekajcie może aż coś udowodni ten wielki Manchester w Europie bo jak narazie to rządzicie tylko pod względem finansowym i żaden europejski gigant nie czuje już takiego respektu do United jak to było kilka lub kilkanaście lat temu. Wydajecie największe na świecie pieniądze na kadre ale nikt Was nie postawi obok Barcelony, Bayernu, Realu czy Juve na jednym poziomie.
» 31 stycznia 2018, 12:42 #109
Tokuhei: "Gdybyście" to wykorzystali to by tak było. Żyjesz marzeniami i "tego co byłoby gdyby". Wypłakujesz się na stronie rywala, zganiasz na klątwy i niesprawiedliwości rzucane na Liverpool. Obrażasz United, wytykasz im szczęście w doborze przeciwników. Nazywasz krajowe i europejskie puchary gównianymi. Ewidentnie widać u Ciebie zazdrość.
» 31 stycznia 2018, 14:19 #108
harry7: Liverpool to takie piłkarskie biedactwo wychodzi na to, nie fart...tylko to Wam przeszkadza w osiąganiu sukcesów?...naprawdę...tylko to....?? śmieszne są te wyliczenie, świat cały przeciwko Wasze biednej ekipie...
» 31 stycznia 2018, 15:48 #107
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2018 22:56

Chodzą ploty, że Auba na kolanach wraca do Dortmundu. Mówi się też że dopłaci kilka milionów aby pozwolono mu zostać.
» 30 stycznia 2018, 22:55 #106
NoGiveUpUnited: Oj Arsene
» 30 stycznia 2018, 22:42 #105
Visegard: Arsenal w swoim stylu jak zawsze !! ;D ale błąd Cecha niewybaczalny
» 30 stycznia 2018, 22:37 #104
DjTED: Żwirek się z kibicami pożegnał
» 30 stycznia 2018, 22:37 #103
DjTED: Mieć takich wspaniałych bramkarzy jak Fabiański i Szczęsny kupić taki ręcznik i pozbyć się Polaków... Papcio
» 30 stycznia 2018, 22:36 #102
jassaj: Tym razem punkty stylu lądują na koncie całej obrony Arsenalu, tam ich było 3 dookoła tego Clucasa czy jak mu tam a ziomek i tak sobie strzelił na spokojnie :D
» 30 stycznia 2018, 22:34 #101
ferdas: "Aubameyang kupuje bilet powrotny" :) Haha komentarz ze strony Arsenalu
» 30 stycznia 2018, 22:34 #100
rizx: Alexis wiedział co robi
» 30 stycznia 2018, 22:33 #99
Wawrzu: Monreal x2
» 30 stycznia 2018, 22:29 #98
DjTED: 3:1 lol
» 30 stycznia 2018, 22:29 #97
Sheep: 3:1 mogło byc spokojnie wiecej.
» 30 stycznia 2018, 22:30 #96
DjTED: Łabędzie jaka passa. Tydzien temu ograli Loserpool, teraz cisną Arsenal
» 30 stycznia 2018, 22:26 #95
walentos: i właśnie w takim stylu zdobywa się awans z ostatniego miejsca ;)
» 30 stycznia 2018, 22:57 #94
Keymil: piekno Premier League:D
» 31 stycznia 2018, 09:15 #93
lukaszjasko1986: Jak Arsenal dzisiaj przegra to będzie miał mniejsza przewagę nad ostatnim w tabeli WBA(22pkt) niż stratę do pierwszego Man City (23pkt):):)
» 30 stycznia 2018, 22:25 #92
lukiton0589: To w jak fatalnej dyspozycji dnia jest Huddersfield to woła o pomstę do nieba. Nawet beznadziejny Liverpool wygląda przy nich jak profesor.
» 30 stycznia 2018, 22:25 #91
kckMU: To imo nie jest dyspozycja dnia. We wcześniejszych trzech spotkaniach grali jeszcze gorzej.

Za tydzień podejmujemy ich na OT. Podobnie jak ze Stoke - 3 punkty to mus.
» 30 stycznia 2018, 22:32 #90
lukiton0589: Fakt faktem, że jeszcze sędzia im zaszkodził, bo przy 0-2 powinien być karny dla Huddersfield, a chwilę później karny za nic nurkującego Cana i zamiast 1-2 zrobiło się 0-3
» 30 stycznia 2018, 22:40 #89
tragikomixpl: patrze sobie na Liverpool i co nie można im odmówić, to że grają od 1 do 90 minuty jakby odrabiali strate co najmniej 2-0. Non stop piła do przodu, wiadomo coś tam przegrywają, ale ogląda się ich przyjemnie. Kiedy doczekamy się u nas takiej ofensywy?
» 30 stycznia 2018, 22:25 #88
DjTED: Tej wspaniałej ofensywy, która w zeszłym tygodniu oddała 0 strzałów w pierwszej połowie przeciwko Swansea? Nie dziękuję....
» 30 stycznia 2018, 22:28 #87
limak0007: odnosze wrazenie, ze ludzie juz te bzdety o ofensywnej pilce liverpoolu i naszej defensywnej, wypisuja bo musza.
» 30 stycznia 2018, 22:30 #86
tragikomixpl: zdarza im się, a nam nie? huddersfield jest ogólnie żałosne, nie umniejsza to temu co LFC gra.Wiadomo oni mistrzem nie beda chyba ze sto lat ale nie wiem czemu sprawia mi przyjemnośc ogladanie klubu ktorego nie znoszę. wykupmy ich! :D
» 30 stycznia 2018, 22:30 #85
DjTED: To z 5:1 powinno być.
» 30 stycznia 2018, 22:14 #84
jassaj: Teraz pytanie kiedy Wenger zacznie łapać demencję na temat swoich słów o LE, bo coś czuję w kościach, że niedługo strasznie zamarzy mu się tytuł w tym turnieju...
» 30 stycznia 2018, 22:08 #83
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2018 22:13

Z całym szacunkiem do Arsenalu, ale z taką grą to nawet na wygranie LE nie mają szans.
» 30 stycznia 2018, 22:10 #82
jassaj: Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, tylko przyznaje, mam ból tyłka o to jak rok temu Wenger kpił z LE i oczywiste przez to z nas, jako gorszy sort i wgl w kontekście LM a teraz okaże się, że Arsenal nagle zapragnie tego "pucharku" jak tlenu. Role się odwrócą, pozatym nie ukrywam, że też mimo szacunku do Arsenalu lubię sobie odbić na jego fanach wszystkie docinki z 6 miejsca (no bo skoro nie wiesz jak uwolnić się od 4 to odwróć kota ogonem a potem sam się zrań własną bronią) itd. Nam nie dawali litości, więc :D
» 30 stycznia 2018, 22:15 #81
kckMU: Sekundy po wejściu Mikiego Arsenal traci gola. Dobry timing ma.
» 30 stycznia 2018, 22:05 #80
ferdas: No to teraz Cech będzie hejtowany przez fanów Arsenalu oporowo :) Ale babol, kolejny w tym sezonie w jego wykonaniu... A mogli mieć w bramce Szczęsnego...
» 30 stycznia 2018, 22:05 #79
karol100: Szczesny robil jeszcze wiecej baboli i bedzie je robil wciaz. Narazie wyszly mu 3 mecze, a w pozostalych byl bezrobotny.
» 30 stycznia 2018, 22:21 #78
Wawrzu: Szkoda Wengera, to nie jego wina że jego zawodnicy to kretyni... Po co Monreal wogóle pozwolił piłce wyjść na aut?
» 30 stycznia 2018, 22:05 #77
jassaj: Brawo Arsenal, kolejne punkty stylu do rankingu przegrywów zanotowane :D
» 30 stycznia 2018, 22:05 #76
DjTED: Arsenal w tyte... Czo ten CECH :D
» 30 stycznia 2018, 22:05 #75
CzerwonyWariat: Ten Arsenal to jest parodia nie drużyna
» 30 stycznia 2018, 22:04 #74
CzerwonyWariat: Miki wchodzi
» 30 stycznia 2018, 22:03 #73
DjTED: Miki wchodzi
» 30 stycznia 2018, 22:02 #72
Borrk: Czemu Virgil siedzi na ławce xD po co kupili takiego obrońcę na lawke ?
» 30 stycznia 2018, 21:47 #71
UniteDKanzaS: Kupili typa za 75 mln do rotacji. Filozofia Kloppa.
» 30 stycznia 2018, 21:54 #70
Borrk: To jest żart xd
» 30 stycznia 2018, 22:06 #69
kamilxdd: Van Dijk choroba.
» 30 stycznia 2018, 22:39 #68
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2018 21:38

Poszla druga oferta za Vidala 15 mln rozmowy trwaja ;)
Odrzucona jutro ostateczna oferta na 20 mln ;)
» 30 stycznia 2018, 21:36 #67
DjTED: Nasza?
» 30 stycznia 2018, 21:38 #66
ferdas: Bzdury jakieś
» 30 stycznia 2018, 21:42 #65
CzerwonyWariat: Prezcież nikt o zdrowych zmysłach takiej oferty by w Bayernie nie zakceptował.
» 30 stycznia 2018, 22:03 #64
BajtiMU: Za dużo chyba onetu kolego.
» 30 stycznia 2018, 22:45 #63
jassaj: Za przeproszeniem ale Arsenal to chyba chce iść w szranki o tytuł najbardziej idiotycznej drużyny roku. Strzelają gola, mija minuta, ziomek ze Swansea z 6 na plecach holuje piłkę u nich na połowie dobre 20 sekund, nikt nie podchodzi do niego, jak myślałem, że już sb chłopina kropnie, to jeszcze zdążył zagrać prostopadłą piłkę i nikt nawet na niego uwagi nie zwrócił :o
» 30 stycznia 2018, 21:22 #62
DjTED: Ich kibice wczoraj na ich stronie pisali, że my właczymy się do walki o top 4 :D Przecież to jest rónica 2 klas
» 30 stycznia 2018, 21:28 #61
ferdas: No Arsenal to załapie się chyba tylko cudem do TOP4, a szkoda, bo wolałbym ich tam widzieć zamiast Liverpoolu czy Chelsea.
» 30 stycznia 2018, 21:29 #60
ferdas: Ale Swansea frajerzy dzisiaj, po 15 minutach spokojnie mogli prowadzić i to dwoma bramkami. W dodatku nie wiem czy tam nie było karnego, według komentatorów, świetna decyzja Masona.
» 30 stycznia 2018, 21:03 #59
DjTED: A jaki oczywisty karny dla Łabędzi..... I nie gwizdnąl
» 30 stycznia 2018, 21:01 #58
DjTED: Miki gra? Bo oglądam i go nie widze
» 30 stycznia 2018, 20:55 #57
ferdas: Na ławce
» 30 stycznia 2018, 20:59 #56
BajtiMU: Nie ale na ławce jest.
» 30 stycznia 2018, 21:04 #55
djadam1994: Drogie diabełki ja tak z innej beczki mam pytanie . Za sanczeza zapłaciliśmy jakieś pieniądze czy tylko poszła wymiana za Mikiego i jaką ma tygodniòwke sanchez ?? Dzięki za odp
» 30 stycznia 2018, 20:44 #54
CzerwonyWariat: Nic za niego nie zapłaciliśmy.
» 30 stycznia 2018, 20:49 #53
DjTED: Bedzie Arsenal w tv?
» 30 stycznia 2018, 20:44 #52
kckMU: Tylko Huddersfield - Pool o 21.
» 30 stycznia 2018, 20:48 #51
DjTED: Ich już rypie ostro w tym nc+. Fabiański w takiej formie i nie puszczą
» 30 stycznia 2018, 20:49 #50
djadam1994: A ja cały czas czekałem na ten mecz i od was się dowiaduje że nie pokazują chciałem zobaczyć debiut Mikiego i Fabiana w dobrej formie :-)
» 30 stycznia 2018, 20:57 #49
DjTED: djadam1994 na soccerlive włacz ruskiego sopcasta, działa
» 30 stycznia 2018, 21:02 #48
karol100: No rypie ich. Duzo kibicow MU tez by obejrzalo ten mecz , do tego w Swansea gra Polak wiec to kolejna pula kibicow. A oni puszczaja bezsensowny mecz Liverpoolu druzyny grajacej jeszcze bardziej bezsensowny happy football.
» 30 stycznia 2018, 21:20 #47
Davide: Jakoś nie chce mi się wierzyć w ten przewidywany skład z trójką obrońców, wahadłowymi i Martialem na ławce. Spodziewam się raczej 4-2-3-1 (Valencia, Jones, Smalling, Young - Pogba, Matić - Sanchez, Lingard, Martial - Lukaku).
» 30 stycznia 2018, 20:41 #46
Pogman4899: Powiem krótko jutro nas czeka bardzo ciężki mecz dla nich to jedna z ostatnich szans na dołączenie się do walki o top 4 i to jest dobrze dla nas bo mogą popełniać z tego powodu dużo złych decyzji a tak naprawdę to wierzę w mój ukochany klub będzie dobrze Glory Man United
» 30 stycznia 2018, 20:20 #45
Batigol222: Czy ja wiem? Mają tylko 20 pkt straty do City a przecież wiadomo, że City w końcu zacznie puchnąć...
» 30 stycznia 2018, 20:28 #44
Batigol222: Czyli strarcie dwóch najlepszych napastników PL: Kane vs Lukaku. A mówiąc poważnie, to czekam na to, aż Lukaku "odpali"(chociaż według mnie, to on zwyczajnie nie ma z czego "odpalić", ale może się mylę i jutro obrona Tottenhamu zostanie totalnie zdewastowana a Verthongen i Sanchez będą wyglądali przy Lukaku niczym pijane dzieci we mgle...). Natomiast co do tego, że niby prognozowane składy to jakiś fake i Mourinho zagra ofensywnie to najdelikatniej mówiąc raczej w to wątpię.
» 30 stycznia 2018, 19:48 #43
Mattias: 3-4-3 czyli powrót do mentalności małego klubu grającego na wyjeździe w jaskini POTĘŻNEGO LWA!
» 30 stycznia 2018, 19:13 #42
walentos: Póki co dzięki tej mentalności wywieźliśmy 3 punkty z Emirates i 1 z Anfield. Na Stamford sie nie udało ale jedziemy dalej.
» 30 stycznia 2018, 20:34 #41
RuudVN: htt ps://ww w.youtube. com/watch?v=fgN1HmFlNvs
Ibra i Eto'o o Pepie
» 30 stycznia 2018, 19:12 #40
DjTED: Lingard musi grać. On na Wembley gra świetnie
» 30 stycznia 2018, 18:58 #39
karol100: A ja obstawiam 4-3-3 z Fellainim
» 30 stycznia 2018, 18:41 #38
luki1852: Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że zamysłem mojego komentarza nie jest minimalizm lecz ostudzenie gorących głów.

Cieszy mnie, że większość z nas entuzjastycznie podchodzi do jutrzejszego spotkania przewidując spokojną wygraną i bulwersuje na fakt, iż w przewidywanych składach wyjdziemy 5 obrońców. To świadczy o ponownej świadomości siły naszego zespołu wśród kibiców ale pragnę przypomnieć, że mimo iż Koguty ostatnie spotkania zagrały mizerne, to nie grały w najmocniejszym składzie.
Fakt, jutro również pozbawieni będą kilku graczy jednak na mecz z nami ma wrócić główny kreator ich gry Eriksen. W połączeniu z będącym w wysokiej formie Keane'em (ktory nie zagrał przeciwko nam na OT) ich siła ataku również jest bardzo mocna.

Poza tym gramy na Wembley, gdzie Totki ostatni raz w lidze przegrały w sierpniu. Nasi zawodnicy na wyjeździe niestety lubią grać w kratkę, zatem tym bardziej teren będzie bardzo trudny.

Z góry powtarzam wyprzedzając hejty: nie jestem minimalistą, zawsze liczę na wygraną z kimkolwiek byśmy nie grali, jednak warto docenić siłę rywala aby w razie czego nie być zaskoczonym ewentualnymi trudnościami w jutrzejszej potyczce.

Niemniej pozdrawiam wszystkich kibiców naszych diabełków i liczę, że jutro przerobią oni Koguty w piekielnym ogniu na specjał sieci KFC ;)

Glory Glory Mam United!
» 30 stycznia 2018, 18:35 #37
SWAT: Jak najbardziej masz racje, wierzmy w zwycięstwo ale na spokojnie.
» 30 stycznia 2018, 19:38 #36
CzerwonyWariat: Ktoś tam mówił,że City ma problem z kontuzjami? No to chyba zażegnany,bo City kupuje Mahreza
» 30 stycznia 2018, 18:22 #35
Matejko: Tak jak wcześniej Sancheza? Albo tak jak Arsenal Malcolma?
» 30 stycznia 2018, 19:47 #34
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2018 18:20

Dawno juz powinnismy kupic Mahreza a tak jest blisko $hity ;)
» 30 stycznia 2018, 18:20 #33
WiemWszystko: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2018 18:01

Mamy zdrowych wszystkich piłkarzy w ofensywie, więc nie ma potrzeby grania 5-oma obrońcami. Będę bardzo zaskoczony, jeżeli przy takiej sile ofensywnej Mou wystawi 5 obrońców. Nie wyobrażam sobie że Mou nagle wyrzuci Martiala ze składu, tylko dlatego że przyszedł Alexis. Z punkt widzenia psychologii, taki ruch byłby strzałem w stopę, a Mou jest świetnym psychologiem i nie wierzę, że mógłby popełnić tak duży błąd. Nie odsuwa się ze składu, kogoś kto jest w dobrej formie, napędza drużynę, a brakowało mu sił tylko ze względu na to, że po drugiej stronie boiska nie było takiej aktywności i wszystkie ataki szły lewą stroną, przez co Martial szybko opadał z sił, bo był głównym motorem napędowym. Skład na Totki widzę tak.

De Gea - Valencia, Rojo/Smalling, Jones, Young/Shaw - Matic, Pogba, Lingard/Mata - Martial, Lukaku, Sanchez
» 30 stycznia 2018, 18:00 #32
mariumax: Święta prawda. Takie komentarze lubię czytać...!
Wszystko się zgadza!
» 30 stycznia 2018, 20:44 #31
whyalwaysme01: Obstawiam że United wygra 2-1 po ciężkim meczu. Liczę na pierwszą bramkę Alexisa w naszych barwach.
» 30 stycznia 2018, 17:48 #30
CzerwonyWariat: Mam nadzeje,że jak zwykle proponowany skład się nie sprawdzi i nie wyjdziemy 5 obrńcami murować z kogutami,co ostatnie słabo grają.
» 30 stycznia 2018, 17:02 #29
Walnuts: Wiem, że to tylko prognozowany skład, ale mam nadzieję, że Manchester nie wyjdzie 5 obrońcami, grać na remis.
» 30 stycznia 2018, 16:59 #28
qbsonUTD: Jadę tam! :) mecze z Tottkami ostatnio bywają naprawdę dobre, więc liczę na dobre widowisko i oczywiście 3 punkty!
» 30 stycznia 2018, 16:23 #27
ManchesterUtd: Zaczyna sie płakanie o tym gdzie Martial, Rashford, mówiłem o tym jak sikaliscie ze szczęścia ze przychodzi Sanchez. Moim zdaniem jeden albo drugi odejdzie, zobaczymy.
» 30 stycznia 2018, 16:17 #26