Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Anthony Martial piłkarzem United!

» 1 września 2015, 18:18 - Autor: aruna12 - źródło: manutd.com
Manchester United potwierdził transfer francuskiego napastnika, Anthony'ego Martiala. 19-letni zawodnik trafił do Anglii z AS Monaco. Nowy nabytek klubu przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Francji.
Oficjalnie: Anthony Martial piłkarzem United!
» Manchester United potwierdził transfer Francuza
Zgodnie z przewidywaniami, piłkarz związał się z United czteroletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Jestem bardzo podekscytowany przejściem do United. Zawsze chciałem grać w Premier League i nie mogę się doczekać spotkania z nowymi kolegami z zespołu i pracy pod wodzą Louisa van Gaala, który osiągnął tak wiele, podczas swojej kariery - powiedział Martial.

- Anthony to utalentowany, młody napastnik z wielkim potencjałem. Wierzę, że w tym klubie w dalszym ciągu będzie się rozwijał - przywitał nowego gracza Louis van Gaal.

- Martial ma wszelkie predyspozycje by stać się topowym piłkarzem, jednakże musimy dać mu czas na przystosowanie się do nowych warunków - dodał trener.

Nowy napastnik United będzie występował z numerem "9" na koszulce. Jego poprzednim właścicielem był Radamel Falcao.

Póki co brak oficjalnego komunikatu dotyczącego ceny zawodnika, ale według portalu Squawka.com, Martial kosztował 36 milionów funtów (49 milionów euro), co czyniłoby go najdroższym nastoletnim zawodnikiem w historii.

Martial, wraz z kadrą Francji, przygotowuje się obecnie do meczów eliminacji Euro 2016. Do nowej drużyny dołączy po zakończeniu przerwy na reprezentacje.








TAGI


« Poprzedni news
United potwierdzają skład na mecz Legend
Następny news »
Martial: Jestem gotowy na grę w United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (396)


Blast: Powiem tak,
zawodnik zapewne wyśmienity, ale pod wodzą Lui, to ja bym się tak nie podniecał.
On i jego cała filozofia gry, niejednemu piłkarzowi pewnie uprzykrzyła życie..
Przykuła moją uwagę ta wypowiedź, która dużo mówi o trenerze:

"Wierzę, że w tym klubie w dalszym ciągu będzie się rozwijał - przywitał nowego gracza Louis van Gaal. "

Używając słów "w tym klubie " zamiast "w naszym klubie" Lui pokazał że dla niego OLD TRAFORD, to kolejne miejsce pracy ,nic poza tym. W ogóle nie czuje żadnego przywiązania do United, ma tam robotę do odwalenia i tyle. Sztywne zasady, które konsekwentnie musi realizować...wg wspomnianej już nie raz swojej filozofii gry, która dla mnie osobiście jest porażką zarówno dla drużyny jak i dla poszczególnych graczy, która może wypali na 1 góra 2 sezony i tyle...
I co dalej drużyno marzeń??
» 2 września 2015, 13:39 #379
trener106: Witam serdecznie. Chcialbym nawiazac do tego co sie dzieje w United. Jedni nie moga uwierzyc ze nastapila tak czystka, drudzy zas sa zadowoleni ze mialo to miejsce. Moim zdaniem zbyt drastycznie postapiono z Januzajem, liczylem na niego w tym sezonie. Nasz nowy napastnik to napastnik nie na teraz, teraz potrzebujemy napastnika ktory bedzie pewnikiem bramek. Uwazam ze United nie tak sobie wyobrazali to okienko. Jako kibic pozostaje mi wierzyc w United w kazdym meczu ze go wygraja, mozemy pisac ze zeby zwolnili van gala, ze nam sie nie podoba gra poszczegolnych graczy, lecz powinnismy wspierac ta grupe ludzi ktorzy sa w United, uwierzcie mi oni tez nie maja latwego zycia. Tylko United czy na gorze czy dole. Za diabelka !!
» 2 września 2015, 12:24 #378
skorap: Zawodnik który najbardziej utkwił mi w pamięci z meczów eliminacji LM pomiędzy Monaco i Valencia mimo to pisałem wtedy że 60 milionów za niego to przesada a tu proszę jest transfer, oczywiście popieram bo potencjał jest.

A tak w ogóle to trochę przypomina mi Welbecka :D oby tylko z wyglądu a nie z gry ;D
» 2 września 2015, 12:02 #377
pawbuk6: Te 50 mln wygląda źle tylko w Euro - w funtach to "zaledwie" 37 mln :D No i te ewentualne bonusy, których tak znow latwo mu nie będzie spelnić (oby jednak się udało!!), a jeśli się uda, to klub z chęcią tą kasę Monaco przeleje ;)
Sklad United zdecydowanie wygląda solidniej niż jeszcze te 2 sezony temu - LvG pozbył sie graczy, którzy albo w ogóle nie grali (Nani, Chicharito - obaj na wypożyczeniach), albo takich bez formy lub z częstymi kontuzjami (Evans, RvP, Rafael).
Jeśli De Gea się ogarnie, to na bramce mamy jednego z najlepszych bramkarzy na świecie i jeden sezon na znalezienie jego następcy (bo Romero i Valdes są dwie klasy niżej).
Mamy też 7 klasycznych obrońców + Blinda, Valencię i Younga, którzy też mogą grać z tyłu. Tutaj przydalby się jakiś transfer na środek obrony, ale tragedii nie ma - wg mnie w meczu ze Swansea obrona źle nie grała (najsłabiej wypadl Blind).
W pomocy, która wyglądała tragicznie za ostatnich lat SAFa mamy teraz prawdziwe bogactwo - 2 typowych defensywnych pomocników (Carrick, Morgan), 2 środkowych pomocnikow (Bastian, Herrera) oraz 2 ofensywnych środkowych pomocnikow (Fellaini, Mata).
Do tego kilku uzdolnionych skrzydłowych - Depay, Young, Valencia, Pereira, ewentualnie Martial.
Najgorzej wygląda rzeczywiście atak, bo typowymi środkowymi napastnikami są tylko słaby w tym sezonie Rooney i niewiadoma jaką jest Wilson. Martial też mozę grać na tej pozycji, choć nie wiem czy Rooney zostanie kiedyś zdjęty z boiska :D

Tak więc patrząc na nasz skład, to nie jest źle - wyrównana grupa uzdolnionych zawodników. Może do pelnego szczęścia przydałoby się dwóch graczy, ale chyba nigdy idealnie nie będzie.
» 2 września 2015, 11:54 #376
yokowal89: Nie płaci się za kogoś 36 mln funtów, żeby siedział na ławce. Przynajmniej zgodnie z logicznym rozumowaniem.
» 2 września 2015, 11:30 #375
RuudVN: to chyba oczywiste, że przychodzi do pierwszej "11" Basti, Morgan, Shaw, Depay, Mata, Romero, Darmian ostatnie transfery grają jeżeli chodzi o Herrerę to on też nie będzie narzekał na minuty
De Gea - Darmian, Smalling, Blind, Shaw - Basti, Morgan - Mata, Depay, Rooney - Martial
» 2 września 2015, 11:38 #374
arekwis: Nie wiem czy juz bylo o tym, ale czy on bedzie mogl grac w lidze mistrzow? Bo chyba gral dla Monako w eliminacjach? Ktos sie orientuje?
» 2 września 2015, 10:56 #373
yokowal89: Może grać. Nowe przepisy.
» 2 września 2015, 11:31 #372
slasher: Taaaaak, bijmy rekordy dalej. Najdroższy gracz historii Premier League, teraz najdroższy nastolatek a na pewno będziemy otrzymywać dobre oferty za piłkarzy
» 2 września 2015, 10:55 #371
RuudVN: 3 pozycje obstawione lewy atak, prawy atak i srodek, z gry przypomina Henry'ego (wiem nie ten poziom ale w wieku 19lat Henry nie byl lepszy) do tego swietny drybling, nie ma na rynku gracza (atak) przed 25 rokiem zycia za ktorego dalbym tyle kasy (tak Kane i Lacazette o nich chodzi)
» 2 września 2015, 10:51 #370
dawidlp92: Van Gaal przeprowadzil dobra selekcje ... Odeslal z klubu graczy ktorzy byli poprostu za slabi na Manchester ... Troche zaluje Hernandeza i Naniego ... Poza tym bardzo dobra selekcja ... Jedyne co powinnysmy sprowadzic jeszcze prawe skrzydlo i napastnika
» 2 września 2015, 10:51 #369
rafax17: "Co pan z naszym ukochanym klubem robi, panie Van Gaal?"

Cóż, co robi, to robi. Nie nam to chyba oceniać. Znaczy, owszem. Oceniać sobie możemy, ale tylko i wyłącznie po wynikach, bo chyba mało który/a z nas, posiada taką wiedzę na temat zawodników, taktyki, czy działania piłkarskiego świata, jak fachowcy zatrudnieni na Old Trafford. Czy tylko ja jestem spokojny, spoglądając na ich działania, gdyż wiem, że nie robią wszystkiego na zasadzie ślepego losu i każda z decyzji jest podparta długimi obserwacjami i dyskusjami?

to powinnien sobie kazdy prozeczytac po 5 razy ci co uwazaj ze martial nie wypali za duzo hajsu i wql van gall jest zly
» 2 września 2015, 10:33 #368
AQc: "nikt o nim nie mówił całe okienko" - a jak LVG mówił, że będziemy mieli napastnika, o którym nie piszą media? Miesiąc temu bodaj. Internet mówił, że Llorente, a LVG już wtedy wiedział, że Martial :)
» 2 września 2015, 10:30 #367
Dubek: Już było mówione że Van Gaal obserwował go od roku więc to też nie przypadek i jak to niektórzy nazywają panic buy.
» 2 września 2015, 10:48 #366
Cinz: Wolę 19 letniego napastnika niż piłkarzy pokroju Falcao którzy doją United z forsy i się nie spłacają
» 2 września 2015, 10:30 #365
rafax17: nie rozumiem ludzi ktorz pieprza ze za duza hajsu i ze nie odpali i wql mamy hajs to wydajemy czy to sa wasze pieniadze ze tak sie czepiacie o to a o tym czy odpali czy nie radzil bym wrocil do ostatniej kolejki w maju i wtedy pogadamy bo teraz pieprzenie ze nie odpali i wql nie ma sensu van gall nie az tak glupi zevbeby wydac 50 mln na ziomka ktorego widzial ze 2 razy wiec mial powody zeby go sciagnac
» 2 września 2015, 10:20 #364
nikhatlak: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2015 09:55

Jak strzeli 20+ goli w sezonie to będzie wart tej kasy. Boje się, że nie odpali w pierwszych 2-3 meczach i usiądzie na ławce, wtedy przestaję oglądać mecze na jakiś czas.
» 2 września 2015, 09:53 #363
nikhatlak: Żeby nie było, nie przestanę kibicować United, ale będę się za bardzo irytował, że 50mln siedzi na ławce, a napastnika nie ma.
» 2 września 2015, 09:58 #362
Dubek: Będzie grał w pierwszym zespole, jak nie na 9 to na skrzydle. Jeżeli zagra na 9 to Rooney zapewne na 10 kosztem Herrery.
» 2 września 2015, 10:01 #361
Arkin: Martial w Monaco grywał jako skrzydłowy, tyle że ten z lewej strony. Tak więc Luj (mam nadzieję) widzi w nim napastnika.
Jak dla mnie koleś ma podobny styl do Sturridge'a.
» 2 września 2015, 12:12 #360
Kaczor5454: Dla mnie to głupota. Przez 99% czasu okienka transferowego nie było wiadomo nic na temat tego piłkarza. Nikt nawet nie pisknął, że United chciałoby go kupić. Naprawdę nie było innych opcji? Dla mnie to transfer sklejony na prędce. By mieć napastnika. Jakiegokolwiek. Paranoja. Zaczynam tęsknić za Moyesem. Niby wtedy narzekaliśmy na transfer Fellainiego ( no, po jakimś czasie dopiero), ale sam David nie szastał pieniędzmi aż tak. Ciekawe co sensownego Gaal osiągnie w tym sezonie z transferami za 130 mln.?
Po odejściu Fergusona w United zapanował chaos.
» 2 września 2015, 09:07 #359
emil1986x: nie daliśmy Moyesowi szansy a on chciał opierać gre na herrerze shaw i fella a LVG wydaje prawie 300mln i...będzie opieral gre na herrerze wrzutkach na felle i shaw który teraz błyszczy...moyes to był najbliżej wersji fergusona jemu tez na poczatku nie szło
» 2 września 2015, 09:17 #358
Stringer: Moyes nie wydawał dużych sum, bo mało kto chciał dla niego grać. Sam przyznał, że chciał pozyskać Bale'a.
» 2 września 2015, 09:19 #357
bigL: lui wydal lacznie z 300mil i obiektywnie gdybym nie byl kibicem united to po prostu tego sie nie da ogladac zenujacy poziom, tempo gry liga polska, i chaos. czyli jak za moyesa wiec czy cokkolwiek sie zmienilo? zmienilo sie to ze coraz mniej topowych gajkow jest sklonnych grac dla nas wola szity bez historii za 5f wiecej. a zlych stawek nie placimy tylko nie wlasciwym gajkom bo taki fatso czy szwajsztajger patrzac na ich czeki a poziom gry to nie wiem kto tym rzadzi i to ustala....
» 2 września 2015, 09:37 #356
bigL: mysle ze gorzej on naszego wybitnego snajpera gac nie bedzie to chyba nie mozliwe....po prostu nikt inny nie chce do nas przyjsc po tym co ten trener wypawia
» 2 września 2015, 08:40 #355
pequ89: 50 mln Euro nie szokuje tak jak 80, o których mówiło się na początku. No ale jak dla mnie to i tak dużo za dużo...
» 2 września 2015, 08:08 #354
MU1212: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2015 07:19

36 mln to nie za dużo jak na 19-latka ?
» 2 września 2015, 07:19 #353
Dubek: Rooney 11 lat temu przychodził do United za 37 mln Euro i miał 18 lat.
» 2 września 2015, 10:04 #352
wmatpl: Wg. mnie dobry i przemyślany transfer, poczekajmy na jego występy a może być z tego zawodnika naprawdę spory pożytek.
» 2 września 2015, 01:01 #351
welllone: To jest rozumiem ten mega spektakularny, nieoczekiwany, niespodziewany i zaskakujący transfer.
No jestem zaskoczony i to bardzo. Całe szczęście, że to nie przytaczane znacznie wcześniej 60-80 mln euro.
Kot w worku za taką kasę. Faktycznie chyba nie było totalnie kogo innego do wzięcia...
» 2 września 2015, 00:55 #350
jamaj05: Jeśli kwota transferu jest prawdziwa, to przestaje śmiać się z City i Sterlinga, nawet jeśli Martial wypali w przeciągu 2-3 lat

Za taką cenę można byłoby ściągnąć napastika który strzeliłby ponad 20 bramek w sezonie, a Martial 1,5 miesiąca temu pewnie osztowałby 3x mniej

No ale szaleństwo ostatniego dnia okienka często takie jest, nie ma się co dziwić
» 2 września 2015, 00:54 #349
Dubek: Nie poszedłby za 3x mniej bo Tottenham na początku okienka dawał 20 mln funtów, Monaco odrzuciło i powiedziało że chcą dwa razy tyle.
» 2 września 2015, 10:05 #348
jamaj05: i Chelsea i Tottenham to takie same plotki jak te, że chcieliśmy Reusa itd.
» 2 września 2015, 10:14 #347
Dubek: Tak samo jak gadanie że poszedłby za 3x mniej, Monaco potrafi sprzedawać swoich zawodników co widać chociażby po Jamesie.
» 2 września 2015, 10:17 #346
Kozzie: Fajnie że doszedł nowy napadzior ale cena to istne szaleństwo, zupełnie nie przystaje do klasy piłkarza.
» 2 września 2015, 00:47 #345
Kilerek7: Keylor Navas signed the #mufc contract on a stretcher whilst he was doing his United medical. [cope]
» 2 września 2015, 00:46 #344
reddevilsfan: Trochę za dużo jak na 19-latka - ale jest jeden plus. Jest duży, wygląda na silnego - może siać postrach w PL :-)
» 2 września 2015, 00:39 #343
bigL: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2015 00:34

grubasek na lawke ..... czarny go 2 razy obiegnie zanim ten sie ruszy:)
» 2 września 2015, 00:31 #342
Wave: a my dziedkowie czym szybciej pogodzimy sie z realiami czolowych druzyn, transferow tychze tym lepiej :p
» 2 września 2015, 00:21 #341
Wave: cos mi sie wydaje ze wielu z pseudofanow fifowych United odszczeka swoje marudzenie i to szybko
a ten pan jeszcze szybciej sie zacznie splacac :p

pozdrawiam mlodziezy :)
» 2 września 2015, 00:17 #340
Bartolek05: Właśnie fani fifowi to szczają po gaciach, bo gość ma potencjał jeden z najlepszych w grze, przynajmniej miał w 14 :P
» 2 września 2015, 09:18 #339
Klimaa: Ostatnimi czasy bardzo lubimy pobijać rekordy transferowe i niestety większość naszych drogich zakupów nie jest do końca udana.
Martial ma talent i tego mu nie można odmówić - przychodzi do nas jako talent tak jak niegdyś Rooney. Bardzo chciałbym aby stał się zawodnikiem na miarę naszego kapitana. Mam nadzieję że transfer będzie dobry i już w tym sezonie Martial z Depayem swoją przebojowością wzniosą nas na wyżyny możliwości naszej drużyny.
» 1 września 2015, 23:52 #338
damianz5: Bardzo dobre okienko i skład został zbilansowany odpowiednio.
Praktycznie na każdej pozycji jest zmiennik który może coś wnieść do gry.
Tylko nie wiem co z tym Januzajem, bo jeśli Dortmund ma klazure wykupu to ogromny minus za pozbywanie się tak utalentowanego gracza.
» 1 września 2015, 23:42 #337
reddevilfan95: Dokładnie, tylu grajków kupionych, a tu i tak płacz, że nikogo nie kupiliśmy. Można jedynie żałować braku nowego ŚO do pary ze Smallingiem, ale nie można mieć wszystkiego. Może w zimie ktoś zawita.
» 1 września 2015, 23:51 #336
jamaj05: ŚO - gdyby ta pozycja została wzmocniona byłoby to świetne okienko

Można narzekać na LvG ze transfer w panice, ze czegoś nei wzmocnił, ale dzieki nimu mamy kadrę, gdzie połowa gaczy spokojnie może grać i za 10 lat

Odmłodziliośmy, sprzedaliśmy tych, którzy poziomem odstawali i gdyby przyszedł jeszcze stoper to można by rzec, że niczego wiecej nie potrzeba!

Może w zimowym okienku jeszcze takiego kupimy, wszystko zależy od kontuzji w pierwszej połowie sezonu
» 2 września 2015, 01:02 #335
zizinho19: romero
darmian smalling rojo shaw
shweinsteiger schneiderlin
herrera rooney memphis
martial


lecimy z koksem go go man united !!
» 1 września 2015, 23:40 #334
0ptimus: Murzyn za 50 mln XDDDDDD FERGUSON SIE W GROBIE przewraca. ciekawe ile zagra w tym sezonie z 10 spotkan?:D lol
» 1 września 2015, 23:29 #333
reddevilfan95: Jeszcze odszczekasz, jak odpali i pokaże swój talent. Ohh wait, wtedy pewnie nawet się nie zalogujesz..
» 1 września 2015, 23:30 #332
0ptimus: weź dziecko, nie takie rzeczy widziałem. Martial niczym się nie wyróżnia, żeby tyle za niego dawać (mniej wiecej tyle co za de Bruyna) smiech na sali. narka XD
» 1 września 2015, 23:31 #331
reddevilfan95: A to Ty musiałeś coś dopłacać do tego transferu, że tak cię boli? W takim razie zwracam honor.
» 1 września 2015, 23:33 #330
Domelo: Chodzi oto, że za te pieniądze mogliśmy kupić lepszego zawodnika...
» 1 września 2015, 23:36 #329
NexaT: Highest scoring teenager in Europe’s top 5 leagues since the start of last season

Niczym się nie wyróżnia.
» 1 września 2015, 23:36 #328
AFC07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 23:38

się ciesz że go macie, Wasz trener przynajmniej nie przespał okienka transferowego
;>
» 1 września 2015, 23:38 #327
reddevilfan95: @Domelo

Mogliśmy, ale nie kupiliśmy. Skoro zarząd tak zadecydował to trzeba im zaufać, a nuż odpali. A kasa nie nasza, nawet jak nie odpali, to my na tym nic nie stracimy. Klub stać, to zapłacił. Jakby stać nie było, to by nie zapłacił i tyle.
» 1 września 2015, 23:39 #326
RedDevils4life: Jeżeli prawdą jest, że daliśmy 36 mln funtów = 50 mln euro więc nawet nie całą kasę z transferu ADM'a to nie jest to mniej więcej tyle co za KDB. On kosztował 75 mln euro, ale jak tobie 25 mln nie robi to różnicy. O bonusach nie piszę, bo mogą, ale nie muszą być w ogóle wypłacane. A nawet jeśli wypłacimy któryś z nich to klub w tym czasie zarobi dużo, dużo więcej. Więc nawet tego nie odczujemy.
» 1 września 2015, 23:41 #325
Domelo: Po przebojach z Di Marią i Falcao jakoś ciężko mi uwierzyć by odpalił, ale zobaczymy.
» 1 września 2015, 23:42 #324
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 23:44

@Domelo

Z Filozofem to nawet Messi by u nas zgasł. Musi przyjść trener w stylu Simeone, albo chociaż Klopp lub Ancelotti. Albo dać szansę Giggsowi.
» 1 września 2015, 23:44 #323
Domelo: Simeone marzenie, ale raczej nie do wyciągnięcia z Atletico.
» 1 września 2015, 23:48 #322
Kilerek7: Ferguson w grobie? Szybko uśmierciłeś naszego najlepszego Menago.
» 2 września 2015, 00:10 #321
jamaj05: De Bruyne za taką kasę = Martial za 25 mln mniej u nas

Myślę, że transfery na tym samym poziomie jeśli chodzi o niewiadomą, w końcu Belg już raz w BPL się nie sprawdził
» 2 września 2015, 01:07 #320
piter100000: po wydaniu takiej kasy w dwa lata ja nie widzę innej opcji niż mistrzostwo Anglii. i w dupie mam jakieś procesy, balansy i filozofię. po czymś takim jako kibic oczekuje tytułu, gry na najwyższym poziomie, a nie kaszany jak do tej pory. w innym wypadku będziemy pośmiewiskiem jak kiedyś Real albo Inter kiedy kupowały bez ładu i składu i gówno grały
» 1 września 2015, 23:16 #319
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 23:19

Trzeba to powiedzieć Filozofowi, bo on jednak oczekuje procesu, balansu i filozofii. Jak Romero dalej będzie grał kosztem Davida, to sorry ale to będzie kaszanka. Mamy Davida, to powinien grać do końca, a potem niech se idzie gdzie chce, nawet w kosmos. Żal, że odszedł Nani i RvP i Di Maria, ale pewnie by zostali, gdyby nie van Gaal.
» 1 września 2015, 23:19 #318
piter100000: Romero to jest elektryk jakich mało. on nawet w tych pierwszych meczach gdzie nie miał prawie nic do roboty to i tak miał zagrania na poziomie okręgówki
» 1 września 2015, 23:21 #317
piotr777: z wymienionej 3 najbardziej żal mi straty naniego zawsze lubiłem patrzeć na jego grę, a robin nie był tym samym piłkarzem co za fergiego, a angel cóż zagrał jak najemnik i na tym można skończyć
» 1 września 2015, 23:24 #316
reddevilfan95: No właśnie, nie był tym samym piłkarzem, bo van Gaal wtrącił swoja filozofię. Jestem pewny, że gdyby dalej był u nas Fergie, to i Robin i Di Maria graliby na wysokim poziomie.
» 1 września 2015, 23:26 #315
jamaj05: Tylko zwróćcie uwagę, że co prawda za duże pieniądze, ale jednak w większości sprowadziliśmy małotów (pisze to jako 26 letnia osoba) z wielkim potencjałem

Dlatego nie oczekujmy mistrzostwa i wygrania CL w tym sezonie, ale za rok - dwa będziemy mieć mistrzowską pakę
» 2 września 2015, 01:09 #314
Kilerek7: Chyba nie mówi za bardzo po angielsku, więc dobrze, że mamy Schneiderlina to mu pomoże.
» 1 września 2015, 23:10 #313
19wziono94: Jeśli zagrał w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów to nie będzie mógł grać u nas w Champions league?
» 1 września 2015, 23:08 #312
reddevilfan95: Będzie mógł :)
» 1 września 2015, 23:08 #311
RedDevils4life: Myślę, że następuje taki reset. Tak samo jak nie liczą się bramki zdobyte w kwalifikacjach do tych, które wskazują króla strzelców.
» 1 września 2015, 23:13 #310
reddevilfan95: A czy bramki zdobyte w kwalifikacjach liczą się ogólnie do bramek zdobytych w LM?
» 1 września 2015, 23:14 #309
mcis: w tym roku zmienily sie przepisy UEFA i zawodnik z eliminacji moze zagrac w grupie w innym zespole.
» 1 września 2015, 23:24 #308
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 23:28

A jak z tymi golami, liczą się?
» 1 września 2015, 23:27 #307
wmatpl: bramki z rundy kwalifikacji nie liczą się
» 1 września 2015, 23:32 #306
mcis: nie jestem na 100% pewien, ale chyba sie nie licza, bo sa traktowane jako 2 odzielne turnieje
» 1 września 2015, 23:32 #305
Kilerek7: Ciekawe czy będzie zmiennikiem Rooneya czy będzie grał na szpicy a Rooney na 10 tce kosztem Herrery?
» 1 września 2015, 22:54 #304
0ptimus: taki tam zmiennik rooneya 2 razy od niego droższy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddd
» 1 września 2015, 23:30 #303
NexaT: No tak, bo cena sprzed 11 lat ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w dzisiejszej rzeczywistości.

XDDDDDDDDDDD
» 1 września 2015, 23:32 #302
reddevilfan95: @NexaT

Dokładnie, 10 lat temu gwiazdy kosztowały tyle co teraz chcą za 18 letnie talenty.
» 1 września 2015, 23:35 #301
Krzyk: znająć LvG to ustawi go na prawym skrzydle jako skrzydłowego napastnika jak swego czasu często Welbeck
» 2 września 2015, 08:48 #300
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 22:46

Porównanie ŚO czołowych 5 klubów.

Chelsea: Terry, Zouma, Cahill (na upartego też Ivanović)
Arsenal: Kościelny, Mertesacker, Chambers, Gabriel
City: Kompany, Mangala, Otamendi, Demichelis
Liverpool: Sakho, Lovren :D, Skrtel, Toure
My: Smalling, Jones, Rojo, Blind (nominalny nie jest, ale zawsze), McNair
» 1 września 2015, 22:44 #299
barnaba1987: No i??
» 1 września 2015, 22:59 #298
Mexicanos1990: prócz Smalinga nie mamy dobrego obrońcy. Blind to defensywny ewentualnie lewy a w ważnych meczach padnie. a o reszcie to szkoda słów
» 1 września 2015, 23:01 #297
reddevilfan95: No i nic. Po prostu sobie napisałem. Nie wolno mi?
» 1 września 2015, 23:03 #296
vieeeri: Moim zdaniem nie ma tu jakiś przekozaków w symienionych drużynach. Fakt są to solidni obrońcy, ale nie powiesz mi że Liverpool ma lepszą obronę od nas. Defensywa Arsenalu też nie powala na kolana, Chelsea to wiadomo stabilizacja i poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Na papierze Kompany-Otamendi w formie powinni stanowić mur, ale Kompany lubi sobie walnąć czasem babola, a Otamendi nie wiadomo jak sie odnajdzie na wyspach, bo Mangala dla przykładu też nie powalał w pierwszym sezonie. Boisko zweryfikuje, ale jeśli będą nasi zdrowi i w formie to śmiem twierdzić, że nie będą odstawać poziomem od wymienionych przez Ciebie stoperów
» 1 września 2015, 23:10 #295
RedDevils4life: Ja tam nie mam nic do tego zestawienia. Większość pewnie zna na pamięć. Mnie to bardziej dobija pisanie o naszej obronie, że jest ciulowa. Tak, moglibyśmy mieć kogoś konkretnego do pary dla Smallinga. Ale póki co to boki czyli Shaw i Darmian grają mega dobrze, Smallingowi nic nie można zarzucić a Blind wygląda ok. Jones i Rojo nie grali jeszcze w tym sezonie. I z tego co pamiętam to jeśli ten pierwszy jest zdrowy to mamy jednego z lepszych walczaków w drużynie. Może czasem zbyt agresywny, ale panował nad tym w poprzednim sezonie. Natomiast Rojo gra w kratkę, ale zobaczymy co w tym sezonie pokaże. Dziwne jest, że wokół kibice innych klubów właśnie wspominają naszą obronę gdzie my nie mamy nic do niej.
» 1 września 2015, 23:11 #294
0ptimus: hahaha City I miejsce i sciagaja De Bruyna. MU dno i jeszcze sciagaja jakiegos lovelasa za podobna kwote XD
» 1 września 2015, 23:30 #293
DjTED: Nie przypominam sobie choćby jednego błędu Rojo z zeszłego sezonu, a więc raczej to on jest tym naszym drugim środkowym...
» 1 września 2015, 23:40 #292
RedDevils4life: Ja za to pamiętam jak przyszło mu zagrać niekiedy słaby mecz gdzie po prostu się gubił. Widać może inaczej na to spoglądamy. Ale co do drugiego obrońcy to Jones > Rojo. I tyle.
» 1 września 2015, 23:45 #291
RuudVN: Dla wszystkich malkontentów
Nie znacie piłkarza nie komentujcie
Ja go widziałem już 2 lata temu i wieku 17lat grał jak pełnowartościowy piłkarz, pamiętacie Cole-Yorke? Teraz będzie Martial-Depay i na 10lat takiego ataku będą nam zazdrościć wszyscy, Rooney może i coś tam jeszcze z siebie da ale na pozycji nr 10 albo 8 bo na ataku z lepszymi zespołami sobie nie radzi od lat
» 1 września 2015, 22:37 #290
reddevilfan95: Rooney po prostu zatracił swój instynkt zabójcy grając przez 3845664 lat na środku pomocy lub na 10. Druga sprawa, że dynamika też już nie ta.
» 1 września 2015, 22:38 #289
UrbannLegend: Cytat z Garego Neville'a "The price for Martial is big. However it's not the boys fault and I happen to think he's a very good player. Needs a chance. He's young". Zgadzam się w 100 %.
» 1 września 2015, 22:37 #288
UrbannLegend: Gary'ego, mały błąd.
» 1 września 2015, 23:37 #287
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 22:32

Chelsea: Costa, Falcao, Remy
City: Aguero, Bony
Arsenal: Giroud, Welbeck
Liverpool: Benteke, Sturridge, Ings, Origi
My: Rooney, Martial, Wilson

Na papierze, Chelsea ma najlepszy atak, a są niżej od nas w tabeli. Nie jest źle, jak Rooney wróci do formy, a Martial odpali, to spokojnie możemy walczyć o mistrza. Jedynie w obronie jest trochę kłopot.
» 1 września 2015, 22:31 #286
champione2013: Nazwiska nie grają ... Atak city zjada tutaj wszystkich jak są .
» 1 września 2015, 23:08 #285
reddevilfan95: Ja nie mówię ogólnie o ofensywie, bo wiadomo że wtedy do City dojdzie jeszcze np. taki Silva czy De Bruyne, ale mówię o typowych 9. Najlepiej teoretycznie wypada Chelsea, choć nie wiem czy Aguero > Costa, Falcao razem wzięci. Kiedyś Falcao to był kot, od czasów kontuzji nie jest tą samą osobą.
» 1 września 2015, 23:10 #284
mcis: w zeslym roku my mielismy najlepszy atak w galaktyce (Roo, vP, Falcao), a skonczylo sie nie najlepiej
» 1 września 2015, 23:26 #283
reddevilfan95: Messi sam > Roo RvP Falcao :D
» 1 września 2015, 23:28 #282
AFC07: wy przynajmniej kogos kupiliście a sza papcio zasnął chyba na zakupach w biedronce i nikogo nie sprowadził
» 1 września 2015, 23:40 #281
KOMUCR7MP: Małe pytanie a zarazem prosba do adminow. Czy bedzie podsumowanie okna transferowego? Bo troche sie wydarzylo i fajnie by bylo miec wszystko w jednym miejscu z mala ocena ;)
» 1 września 2015, 22:14 #280
Grzes010182: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 22:13

Jakos nie moge sie przyzwyczaic do tych kwot w dzisiejszym futbolu. Mam swoje lata i duzo widzialem jesli chodzi o swiat pilkarski. Jestem troche starej daty, gdzie takie transfery jak Zidane, Beckham czy chocby Shearer to bylo cos absolutnie hitowego, i kwoty nie miescily sie w glowie. Dzisiaj pilka nozna to nie tylko sport ale i biznes. Manchester ma gigantyczne pieniadze, bo chocby z umowy z Adidasem ma chyba 100 mln rocznie!! Sam nie wiem dokad to zmierza ale takie sa realia. Chlopak kosztowal o duzo za duzo no ale coz...Mam nadzieje ze bedzie wschodzaca gwiazda i zamknie usta wszystkim. Wydaje mi sie tez ze nalezy sie przyzwyczaic do takich transferow. Kto wie czy to nie lepszy interes niz dac taka sama kwote za topowego napastnika. Chyba bardziej cieszy samemu sobie wychowac kogos i byc dumnym ze to byl super transfer niz placic miliony i zawiezc sie jak chocby di maria czy falcao. United stracili charakter dawnego united. Moze najwyzsza pora na zmiany...no i jeszcze jedno. Po kupowaniu w ostanim czasie gwiazd swiatowego futbolu za grube miliony to w suemi jest mila odmiana. A gwiazdy niech swieca tam gdzie gwiazdorzyc mozna. Tu trzeba walczyc.
» 1 września 2015, 22:10 #279
mcis: progres zawsze bedzie, tak samo czuli sie ludzie kiladziesiat lat emu gdy padaly bariery 500tys i 1mln funtow (btw. oba te rekordy to tez MU). kluby zarabiaja coraz wiecje. kilkanascie lat temu footbal opanowal azje dodajac miliard nowych kibicow i wtedy ceny podskoczyly. teraz pilka podbija USA i Kanade (gdzie systematycznie pnie sie do gory w zainteresowaniu) i tym samym zapewnilo ze sto milionow bogatych (w porownaniu z azjatami) kibicow.
» 1 września 2015, 23:30 #278
Demo2797: Wilson został?
» 1 września 2015, 21:57 #277
EnJoy: Tak...
» 1 września 2015, 22:24 #276
mcis: nadal moze byc wypozyczony do nizszych lig.
» 1 września 2015, 23:34 #275
kralo11: My dużo wydajemy ? :) proszę Nasze transfery Wydatki: 139,50 mln € Wpływy: 101,57 mln € Bilans transferowy: -37,93 mln € Teraz dam City :) Wydatki: 204,38 mln € Wpływy: 68,15 mln € Bilans transferowy: -136,23 mln € Ale żeby nei było kolorowo Chelsea Wydatki: 83,00 mln € Wpływy: 59,09 mln € Bilans transferowy: -23,91 mln € No i na koniec Arsenal Wydatki: 14,00 mln € Wpływy: 2,50 mln € Bilans transferowy: -11,50 mln € To jest biznes a nie wydawanie nie wiadomo ile :)
» 1 września 2015, 21:48 #274
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 21:47

Real pewnie już ostrzy sobie ząbki, że za 2-3 lata nam go podkupią. //static.fangol.pl/content/8/7/e/87e30f7da7d5869b1ff7e02e9b761bac-554.png
» 1 września 2015, 21:46 #273
kralo11: No powiem tak nie zaskoczyłeś o tym była mowa już baaaaaardzo bardzo dawno temu i sprawa się wyjaśniła
» 1 września 2015, 21:50 #272
reddevilfan95: Wiem, że była o tym mowa. Tak mi się przypomniało dziś. Depay jak się rozwinie, to nie ma opcji, musi u nas zostać i stać się legendą. Ale zobaczymy jak to będzie.
» 1 września 2015, 21:53 #271
HarryPOD: Depay wydaje się być karierowiczem, ale obym się mylił.
» 1 września 2015, 21:54 #270
Wave: skad takie przemyslenia?
» 1 września 2015, 22:35 #269
HarryPOD: A bo ja wiem. Po ostatnim meczu ze Swansea, kiedy Depay sobie człapał, to jakbym widział Ronaldo w RM. Kiedy nie idzie, to ten już "does not give a fuck". A to odpuści sprint, a to niepotrzebnie podrybluje, a to to, a to tamto. Poza tym, jego częste wypowiedzi o kolejnych krokach w karierze, że United to kolejny krok itp. itd. Być może nie wszystkim, ale dla mnie to kreuje obraz karierowicza, któremu już zaczyna uderzać sodówka. Mimo wszystko, jak napisałem wcześniej - obym się mylił.
» 1 września 2015, 22:41 #268
reddevilfan95: Może to cześć procesu w filozofii Filozofa. Może zabrania mu często dryblować :D
» 1 września 2015, 22:50 #267
HarryPOD: Ja już zatracam wiarę w Van Gaal'a. Jak na początku cieszyłem się, że dołączył taki świetny szkoleniowiec z eleganckim CV, tak po pierwszym sezonie (choć cel - TOP 4 - został osiągnięty) jakoś nie pałam do niego miłością, jako kibic, który wspiera United od 11 lat. Mam nadzieję, że pałeczkę przejmie Giggs, który dorastał i grał pod Fergusonem od początku do końca, co może przynieść stabilizację, brak wydawanie grubej kasy na transfery przy jednoczesnych zwycięstwach w lidze czy pucharach. Jestem zwolennikiem budowania świetnego skautingu i opierania na nim swoich transferów. Zarówno graczy doświadczonych, jak i juniorów.
» 1 września 2015, 22:58 #266
Mexicanos1990: Musi to na rusi.... dziś nie ma już legend tylko pały.
» 1 września 2015, 22:59 #265
reddevilfan95: No, Giggs może choć trochę przypominałby czasy Fergusona. Nie wiem, czy nie warto byłoby zaryzykować i dać stery Giggsowi właśnie.
» 1 września 2015, 23:05 #264
Marians: Tylko zeby czasu starczylo nna zgranie ale martial to dobry zakup diably beda siniejsze w ataku z nim tylko luis niech mu szanse daje
» 1 września 2015, 21:46 #263
Red69: W sumie młody , rządny bramek , jak na 19 lat fakt trochę drogi , ale jeżeli będzie wykorzystywał takie sytuacje których Rooney nie wykorzystał np. w meczu ze Swansea w polu karnym , to ten transfer się zwróci zdecydowanie :>
» 1 września 2015, 21:44 #262
Timmy: Dajmy na chwilę spokój wysokości transferu. Jest rekord świata nastolatków, no i dobrze.

Popatrzcie na podstawowy skład z punku widzenia wieku. Co by nie mówić o LVG, to się wszystko sensownie układa.

Młodzi: Shaw, Depay, Martial.
Pierwszych dwóch ma doskonałe papiery na światowe gwiazdy. Depay - jak czegoś nie wywinie, może być następnym w kolejce po Messim i Ronaldo do wejścia na sam szczyt. Martial - nie wiem, nie znam, nie wypowiadam się. Z jakiegoś powodu jednak za niego tyle zapłacono.

25-26 lat: Blind, Smalling, Darmian, Schneiderlin, Herrera, Mata. Żaden z nich nie jest po prostu dobrym graczem. Są albo bardzo dobrzy, albo za chwilę nimi będą.

Spokój i doświadczenie w środku: Basti, Carrick.
Domniemana mega gwiazda i mega moc z przodu: Rooney.

A są jeszcze przecież: Januzaj (mam nadzieję, że wróci), Wilson, Pereira + młodziutcy środkowi obrońcy. I paru innych.

Są zmiennicy, którzy nie są zapchajdziurami i mogą spokojnie wejść do 1 minuty (i nie zrobią wiochy): Young, Valencia, Fella, Rojo, Jones.

Jeśli ci wszyscy ludzie będą umieli stanowić drużynę i chociaż część zagra na miarę swojego potencjału, to możemy być spokojni.
» 1 września 2015, 21:42 #261
dragonxxl: W pełni się zgadzam.
» 1 września 2015, 22:31 #260
jamaj05: Dokładnie, Twoje przemyślenia powinni umieścić jako odzielny artykuł, żeby wszystkie gimby, albo ludzie, którzy United kibicuja od gora 2 lat wiedzieli jak to wygląda i przestali płakać!

Właśnie Timmy przedstawiłeś balans i proces w jednym poście, wielki plus dla ciebie!

Super, ze sa tutaj kibice ktorzy jeszcze potrafia trzeźwo i analitycznie spojrzeć na ostatnie okienka transferowe z tej strony
» 2 września 2015, 01:20 #259
yazam: Depay papiery na swiatowa gwiazde, jak czegos nie wywinie? Poki co Pan Memphis powinien sobie wytestowac fotel dla rezerwowych, bo to co gra to jest jakies nieporozumienie. Wiec moje pytanie co ty bierzesz, stawiajac go w kolejce za Ronaldo i Messim? Gosc ktory w Premier League pokazal totalnie nic jest twoim zdaniem "następnym w kolejce po Messim i Ronaldo do wejścia na sam szczyt" brzmi totalnie abstrakcyjnie.


"jamaj05: Dokładnie, Twoje przemyślenia powinni umieścić jako odzielny artykuł, żeby wszystkie gimby, albo ludzie, którzy United kibicuja od gora 2 lat wiedzieli jak to wygląda i przestali płakać!"
» 2 września 2015, 02:10 #258
UrbannLegend: Zdecydowanie za drogi. Powiedziałbym że w słój. ;) Oby się opłacało...
» 1 września 2015, 21:39 #257
Reusik: Edward napisał że Monaco zapewniło Chelsea że Martial nie zostanie sprzedany i będzie dostępny za rok.Był w tym jeszcze jakiś klub
» 1 września 2015, 21:38 #256
Obiektywy: Pewnie dlatego taka cena, za rok mogłaby być większa.
» 1 września 2015, 21:47 #255
Reusik: Monaco dostaje 40 mln,Lyon 10 mln na mocy dawnych umów
» 1 września 2015, 21:51 #254
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 22:34

..barcelona

chelsea i barcelona mialy powiedziane ze za rok w przypadku jakiejkolwiek oferty moga zlozyc tyle samo

i ponoc te 2 kluby zostaly poinformowane ze w tym roku nigdzie sie ten pan nie wybiera

stalo sie oczywiscie inaczej
» 1 września 2015, 22:33 #253
Wave: cytujac..

Manchester United odpowiedział na zarzuty Realu Madryt, twierdząc, że wszystkie dokumenty zostały dostarczone przed czasem. Klub jest również zachwycony faktem, że David De Gea wciąż jest zawodnikiem drużyny z Old Trafford.

• Manchester United nie szukał kontaktu z Realem Madryt w sprawie sprzedaży Davida De Gei. David jest kluczowym elementem naszego składu i założeniem klubu nie jest sprzedaż. Klub nie otrzymał też za niego żadnej oferty, aż do wczoraj.

• W porze obiadu Real Madryt złożył pierwszą ofertę kupna Davida. Transfer, który zawierał również przenosiny Keylora Navasa na Old Trafford, został uzgodniony między oboma klubami. Oba transfery były zależne od siebie.

• W ostatnich kilku godzinach całego procesu, Real Madryt kontrolował dokumentację transakcji Davida, Navasa i Realu Madryt. Manchester United zajmował się jedynie dokumentacją Manchesteru United.

• Manchester United wysłał dokumenty obu zawodników do Realu Madryt o godz. 21:42 (polskiego czasu). Dokumentacja z kontraktem Davida została do klubu zwrócona przez Real Madryt bez strony zawierającej podpis zawodnika o godz. 23:32.

• O 23:40 w dokumentacji zostały zawarte znaczące zmiany, które dotarły do Manchesteru United i jednocześnie sprawiły, że nad transakcją zawisło ryzyko niepowodzenia. O 23:55 na biurku Manchesteru United były tylko dokumenty, które potwierdzały unieważnienie obecnej umowy Davida. W tamtym czasie klub nie otrzymał od Realu Madryt dokumentów Navasa.

• O 23:58 porozumienie zostało wysłane przez Manchester United, dostarczone na serwer TMS i zaakceptowane - wszystko to miało miejsce przed końcem okna transferowego.

• Uważa się, że do transferów ostatecznie nie doszło, ponieważ:

- Real Madryt nie dostarczył dokumentów Davida na czas na serwer TMS (Manchester United to zrobił)

- Real Madryt nie dostarczył dokumentów Davida na czas do Hiszpańskiej Federacji, niektóre źródła wskazują, że zrobił to 28 minut po czasie. Fakt, że dokumenty zostały dostarczone przez Manchester United został potwierdzony przez Angielską Federację, która zaoferowała wsparcie w jakiejkolwiek rozmowie z FIFA. Klub zaoferował pomoc i dowody, ze wszystko zostało wykonane o czasie do Realu Madryt, ale Real Madryt nie chciał iść tą drogą.
» 1 września 2015, 21:37 #252
Marians: noo wrescie jakis kokret martial to talet tylko klimatyzacja zagrala z nim ja stawia na niegobedzie zgrywal sie depayem bo rooony to troche zowie tempo ma za ten sezon w angli
» 1 września 2015, 21:37 #251
HarryPOD: Jeśli w pierwszej połowie sezonu okaże się, że czegoś brakuje, to bez paniki, bo jest też zimowe okienko i druga część sezonu. Pieniądze za Martiala kolosalne, ale wierzę, że będzie grajkiem pokroju Henry'ego. Byle nie zjadła go presja oraz żeby LvG dał mu trochę wolnej ręki do własnych inwencji z przodu, a będzie pięknie. :)
» 1 września 2015, 21:35 #250
is200: Kolejny rekord transferowy klubów z angli.

Zobaczycie co będzie za rok jak dostaną kasę z praw transmisyjnych. Takie Leicester jak utrzyma się w lidze będzie mialo z 50 mln funtów do wydania. Nie mówiąc juz o takim United.

Jestem pewien w stu procentach ze za rok 100 bankowe transfery będą codziennoscia.
» 1 września 2015, 21:30 #249
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 21:34

Sądząc po starcie sezonu, to Leicester w lidze się utrzyma :D Lepiej my się martwmy o TOP4, bo jak poziom gry się nie zmieni, to LM w tym roku będzie ''wypadkiem przy pracy'', a potem wszystko wróci do normy :D
» 1 września 2015, 21:33 #248
lipskee: Teraz trzeba tylko wykonac jeden ruch: rozmowa z De Gea no coz albo podpisuje nowy kontrakt z 5-letni i jest 1 bramkarzem na lata i zapominamy o tym claym skandalu, albo trybuny przez rok itraci miejsce w reprezentacji an euro a potem ucieka do Realu.
» 1 września 2015, 21:23 #247
Madridista1989: I tak gra Casillas w kadrze więc nie straci miejsca na ławce. Jeśli van Gaal ześle go na trybuny to jeszcze bardziej ośmieszy siebie i klub. Zamiast 15 baniek i Navasa zostaniecie ze słabym Romero. Wg mnie van Gaal nie jest aż tak głupi żeby go teraz nie wstawić do bramki, ale wszystko jest możliwe. Za taka kasę jaką wydano na tego nonejma można było mieć Benteke i jeszcze jakiegoś w miare dobrego napastnika.
» 1 września 2015, 21:32 #246
Mexicanos1990: o miejsce w kadrze to bym się nie martwił... tam nie ma kto stać no chyba ze Ikre, a z drugiej strony perez pogada ze sfinksem i powołanie się znajdzie nawet grając w rezerwach. bo to dwóch cymbałów
» 1 września 2015, 21:34 #245
masterkowy: Popieram pierwszą część zdania użytkownika lipskee. Wydaje mi się jednak, że z tymi latynosami coś jest nie tak. Strasznie ciągnie ich w te "południowe" strony, do "domu".
Wydaje mi się, że van Gaal ma zbyt wywindowane ego i Manchester United będzie grał przeciętnym Romero w bramce. Kto wie, może w Pucharze Ligi szansę dostane Jonhnstone? Wydaje mi się, że de Gea jest skreślony. Obym się mylił.
» 1 września 2015, 21:36 #244
jajecko: Paranoja :<
» 1 września 2015, 21:16 #243
Wave: ponoc martialem bylo zainteresowanych pare duzych klubow i wstepnie dogadanych za rok
» 1 września 2015, 21:12 #242
Damianos500: nie wiem czy śmiać się czy płakać. jeszcze Januzaj odszedł gdzie grał ostatnio.. Ciężko to widzę,Evans odszedł,a nikt nie przyszedł. Ale no ta Blind lepszy. Śmieszna filozofia. teraz tylko aby zbić Liverpool.

ps. Trzeba było brać Benteke kiedy można było..
» 1 września 2015, 21:12 #241
Wave: van hall uklada zespol typowo pod siebie
chce miec zaangazowanych i bezkrytycznie podporządkowanych pilkarzy
chicharito wygladal w ostatnim meczyku na wypalonego
januzaj dostal sporo szans i nie przekonal treneiro
» 1 września 2015, 21:20 #240
dawcioj: yyyy czyli że pozbyli się kilku piłkarzy i kupili tylko jednego?
» 1 września 2015, 21:12 #239
kralo11: odeszli tak Di money Chicha Evans Robin Nani Rafael Angelo Tomek Amos Lindegaard no i wypożyczenia Januzaj i Blackett chyba wszyscy przyszli Depay Schweisteiger Schneiderlin Martial Darmian Romero. Czyli tak obrońców odeszło 2 + 1 przyszedł 1 bramkarzy 2 przyszedł 1 pomocników 3+1 Przyszło 3 Napastników 3 do nas 1 Może wszystkich nie wypisałem ale mniej więcej tak to wygląda :)
» 1 września 2015, 21:35 #238
kralo11: Mamy mniej zawodników i około 40 mln w plecy jeśli chodzi o transfery chodzi mi o wydane pieniądze i te co przyszły bilans ujemny ale gdyby DDG poszedł do Realu to już by to wyglądało całkiem fajnie bo bilans był by tylko pare mln w plecy
» 1 września 2015, 21:44 #237
Wave: hmm wydaje mi sie ze kluby po prostu sie wycwanily i jak do negocjacji przystepuja manchastery chelsea real barcelona to wielkosc odstepnego rosnie o ok 30-40%

po prostu wiedza ze nas stac na przeplacanie i staraja sie wyzylowac cene ile to tylko mozliwe
» 1 września 2015, 21:11 #236
szyderca1982: Jestem sceptycznie nastawiony do ostatnich ruchów transferowych. W Martiala jakoś dziwnie wierzę, jednak po odejściu masy piłkarzy w ciągu dwuch dni liczylem na conajmniej dwa zakupy.
» 1 września 2015, 21:08 #235
HarryPOD: Być może, tak jak piszą media, będzie nowym Henrym. :)
» 1 września 2015, 21:09 #234
reddevilfan95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 20:59

To co pany, Martial na króla strzelców? :D Jak strzeli z 10 bramek w lidze, to będę zadowolony. Oby się rozwinął. Teraz tylko Ronneya na ławkę dać, bo jest kompletnie bez formy, a Martial do składu. Gorzej niż teraz gramy, to grać już chyba nie będziemy, więc czemu nie dać mu szansy od razu.
» 1 września 2015, 20:58 #233
gusia: narazie jest zagadką, ale dobrze mu z oczu patrzy... :v
» 1 września 2015, 20:50 #232
sensi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 20:45

Hah i to by się zgadzało! kiedys na jakimś forum fanatyków trenerów Piłki nożnej przeczytałem że LvG tworzy dobre podwaliny pod mocne drużyny ale nie tworzy mocnych drużyn, i to by się zgadzało...
Jak patrze na to wszystko okiem subiektywnym to absolutnie ten ktoś miał racje, nie widze Uninited w tym sezonie na piedjestałach, w przyszłych sezonach owszem! ale w obecnym góra top4PL i 1/4 LM. taka jest rzeczywistość i widać że zespół Manchesteru United jest obecnie bardzo zagubiony i nie poukładany, aby to wszystko poukładać i ograć na najwyższy poziom potrzeba bedzie jeszcze z 1,2 sezony.
» 1 września 2015, 20:39 #231
master24: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 20:51

Piłkarzy mamy bardzo dobrych, naprawdę można stworzyć super dream team . LvG powinien ich poukładać. W końcu to doświadczony trener.
» 1 września 2015, 20:51 #230
Reusik: Bayern za jego kadencji był mocną drużyną,Ajax również
» 1 września 2015, 20:52 #229
NexaT: Tylko, że przy ewentualnej wygranej ze Swansea nikogo zapewne byśmy nie sprowadzili.

Takich młodziaków kupuje się w lipcu po dłuższych negocjacjach, a nie na łapu capu za prawie 40 melonów.
Akt desperacji. Kupię, żeby nie gadali.
» 1 września 2015, 20:52 #228
sensi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 21:03

Bajduzysz człeniu, Van persiego kupililiśmy na kilkadziesiąt minut przed zamknieciem... jeszcze wszystko jest możliwe i o 23.55 przeczytamy że De gea jest w realu oficjalnie, takie życie;)
Ceny transferów są tak naprawde bardzo zgubne, bo jeśli zawodnik bedzie sie prezentował w dobrej formie to kwota sie zwraca w Ciagu sezonu, jeśli bedzie błyszczał jego cena jest juz w tym momecie dużo wyższa;]
» 1 września 2015, 20:57 #227
maciol206: zgadzam się jeżeli chodzi o trenera, nie byłem jego zwolennikiem. Oczekiwałem jakiegoś wariata bo na boisku ich brak. No ale każdy ma swoje gusta. 1/4 LM to moim zdaniem przy dobrych wiatrach. a top 4 powinno pyknąć.
» 1 września 2015, 21:12 #226
Chicharito2000: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 20:38

Miejmy nadzieje że pokaże że jest wart tego hajsu.
» 1 września 2015, 20:37 #225
xarsfanx: No i w arsenalu tylko cech
» 1 września 2015, 20:33 #224
Veon: Tak jak się spodziewałem. Kompletnie inna wersja od tej z Realu.
» 1 września 2015, 20:50 #223
HarryPOD: A kto zaczął to wszystko wyjaśniać? Real Madryt, a z tego, co wiem, to winny się tłumaczy. :) United to po prostu sprostowało.
» 1 września 2015, 20:52 #222
Zorro100: Wszystko jasne, wielki Real śmiech na sali. Po drugie te sprostowanie daje dużo do myślenia na temat wiarygodności wszelkich "pewnych źródeł". Prawie całe lato było ile to Real daje za Davida, a ile to my chcemy...... Okazało się że przez całe lato nie było mowy o żadnej ofercie z naszej czy ich strony do wczoraj....
» 1 września 2015, 21:30 #221
karolmanu3: wiekszosc ludzi mowi ze LVG nie mysli dlugoterminowo ws. MU. jakby chcial odniesc sukces jak najszybciej to kupowalby sprawdzonych zawodnikow. gdyby tylko pereira przebil sie do podstawowego skladu to chyba mielibysmy najmlodszy sklad w lidze:
pereira 19 lat
januzaj, shaw, wilson, martial 20 lat
depay 21 lat

mamy swietna generacje bardzo mlodych zawodnikow jakby nie patrzec.
» 1 września 2015, 20:30 #220
LouiVanGaal: dokladnie tak tylko wiekszosc fanow na tej stronie chce zwyciestw od teraz tak jak kibice realu barcy i city
nie nie fani MU
od teraz mozecie zmienic klub!
SAF zostawil MU do kompletnaj przebudowy 1 rok stracilismy za moysa i taka jest prawda a LvG jak na razie sprawnie to sklada do kupy !
» 1 września 2015, 21:01 #219
is200: Ten chlopak jest genialny! Jak tylko van Gaal dobrze to rozplanuje to będą fantastyczne skrzydla Depay Martial.

Boje się tylko ze Rooney będzie hamowal i gre i ich samych.
» 1 września 2015, 20:29 #218
Ariacchi: Martial to nie skrzydlowy. Kupilismy go na pozycje napastnika i tam raczej bedzie gral. No chyba, ze Luj zadecyduje inaczej i postawi go na przykład na 10 (oby niee)
» 1 września 2015, 20:30 #217
Reusik: On może grać i na skrzydle i na 9
» 1 września 2015, 20:33 #216
Paps: Nie mam nic przeciwko sprowadzaniu młodych talentow do United,jednak cena wydaje sie przesadzona.
No coz,wypada trzymac mocno kciuki,ze chlopak odpali i strzeli dla nas troche tych bramek,bo inaczej bedzie kolejna wtopa.

Dziwne,ze nasi skauci nie potrafia wylowic jakiegos talentu za mniejsza kase np z ligi portugalskiej,holenderskiej,brazyliskiej.
» 1 września 2015, 20:19 #215
thelead: no tak za Shaw'a zapłaciliśmy 30 mln a to obrońca za których płaci się o wiele mniej. wcześniej podobne proporcjonalnie sumy ładowaliśmy w Rooneya i Ronaldo
» 1 września 2015, 21:27 #214
romario11: To zesmy nie poszaleli w tym oknie znowu / stracilismy kolejnych zawodnikow.

Nasza kadra jest nieziemsko ilosciowo mała a tyle rozgrywek przed nami/

juz sie boje co bedzie jak zlapia nas kontuzje a o zmeczeniu naszych podstawowych ludzi nie wspomne - jest poczatek i nie zachwycamy oj co bedzie dalej
» 1 września 2015, 20:19 #213
Reusik: Blackett to sobie nie pogra.O tyle dobrze że Van Dijk odszedł
» 1 września 2015, 20:31 #212
Ave88: Tylko pytanie czy dostaną szanse:) wiesz tournee to jedno ale jak sie zaczął sezon to cichosza ani jednego w składzie ani drugiego owszem byli na ławce ale co z tego:) ja oczywiście jestem jak najbardziej za dawaniem im szans ale coś czuje że Filozof ma inny magiczny plan:)
» 1 września 2015, 20:31 #211
Matejko: @romario11
OK, w takim razie jakie okinko w twoim mniemaniu bedzie udane?! Jak wydamy 500 milinow i ankupujemy wszystkich o ktorych szmal=tlawce pisza? Wzmocnilismy wszystkie pozycje, ktore tego potrzebowaly, na kazdej mamy po 2 pilkarzy, ilu chcialbys miec po 5? Zeby kazdy w sezonie rozegral po 10 spotkan?
» 1 września 2015, 20:32 #210
Ave88: oczywiscie mam na mysli Pereire i Wilsona:)
» 1 września 2015, 20:32 #209
Kilerek7: Zobaczycie jak nic nie ugramy to polecą Van Gaale z Rooneyami.
» 1 września 2015, 20:13 #208
Janek23: Jakby babcia jaja miała to by ślimak pokaż rogi
» 1 września 2015, 20:20 #207
Reusik: Jak nic nie ugramy to i tak nikt nie odejdzie a ty będziesz płakał kolejny rok
» 1 września 2015, 20:30 #206
Kilerek7: Ciekawe czy Martial będzie skrzydłowym czy snajperem a Rooney za nim?
» 1 września 2015, 20:16 #205
Mexicanos1990: mogą ciągnąć grę liub za 2-3 lata grać w Hull...
» 1 września 2015, 20:17 #204
Kilerek7: Gdzie jest Calhangolu :(
» 1 września 2015, 20:12 #203
HarryPOD: w Leverkusen. :P
» 1 września 2015, 20:30 #202
Reusik: na zgrupowaniu, teraz wcina kebsa z Turanem
» 1 września 2015, 20:34 #201
Kilerek7: MU pozyskał 19 letniego napastnika i 17 letniego obrońce. Już rywale trzęsą portkami.
» 1 września 2015, 20:10 #200
Trolololo: No cóż. Jest jak jest. Raczej wątpię, że coś jeszcze gruchnie po terminie. Dlatego trzeba sobie darować biadolenie i grać tym co mamy. Oby przyniosło to efekty.
» 1 września 2015, 20:12 #199
radek87urban: Darmiana, Romero, Schweinsteigera, Schnederlina i Depaya. To i tak za dużo jak na raz.
» 1 września 2015, 20:12 #198
HarryPOD: No to teraz liczyć, że Pereira dostanie szansę, skoro za Januzaja nikogo nie pozyskaliśmy. W przyszłym roku tak czy owak należy pozyskać konkretnego ŚO i skrzydłowego.
» 1 września 2015, 20:04 #197
bezcenzury: Louis
» 1 września 2015, 20:01 #196
bezcenzury: No to zobaczymy jak Luis te klocki poukłada, dostał kasy sporo by pozyskac piłkarzy pasujących do Jego filozofii , kogo kupił to jego sprawa on jest fachowcem, teraz treningi i mam nadzieje że zobaczymy efekty, ja w niego wierze jak w każdego trenera United, pozostaje czekać.
» 1 września 2015, 19:57 #195
LuckyLukee: 100 milionów za nieznanego piłkarza, który ma 19 lat...

Van Gaal out!!
» 1 września 2015, 19:56 #194
Trolololo: Jakie sto? Od razu pińcet!
» 1 września 2015, 20:02 #193
Rion: Wypad po raz czwarty
» 1 września 2015, 20:02 #192
LuckyLukee: Trolololo to był sarkazm mój drogi diabełku :) irytowała mnie cała część kibiców, którzy płakali, że kupujemy piłkarza za 80 milionow.. Od razu było wiadomo, że ten transfer tyle nie wyniesie.. Ale ile było hejtów xd tylko po co xd
» 1 września 2015, 20:38 #191
ptasior: Bedziemy grac Jakims Romero w bramce, Blindem na srodku obrony,Martialem w ataku i Mata na skrzydle ach ten Van Gal.
» 1 września 2015, 19:52 #190
thuglife: Śmiałem sie z ludzi z bólem du*y jak pisali że będzie on kosztował nas 80mln
» 1 września 2015, 19:46 #189
xarsfanx: 50 mln to nadal "ból du*y"
» 1 września 2015, 19:53 #188
Veon: Tyle może kosztować z bonusami, ale przynajmniej warunki bonusów konkretne:
-5 milionów euro za koronę króla strzelców Premier League (wzrosnąć może maksymalnie do 15 milionów)
-5 milionów euro za tytuł "Golden Boy"
-10 milionów euro za "Złotą Piłkę".
» 1 września 2015, 19:56 #187
xarsfanx: to musi być ktoś pokroju ronaldo lub messiego w wieku max 23 lata krol strzelców i złota piłka przy okazj golden boy
» 1 września 2015, 19:59 #186
Chestnut: Czemu my tak nie zrobiliśmy z CRonaldo, tyle hajsu by wbiło...
» 1 września 2015, 20:05 #185
masterkowy: Witam,
Podobno MU starało się pozyskać Reusa podczas wypożyczenia Januzaja, ale cena 60 mln odstraszyła klub.
Jest w stanie ktoś to potwierdzić?
» 1 września 2015, 19:35 #184
Bossicky: prawdopodobnie kaczka dziennikarska
» 1 września 2015, 19:36 #183
Rion: Wypad po raz trzeci. Co my wrozbita Maciej,noe bez jaj. Gdzie Ci ludzie maja mózgi
» 1 września 2015, 19:38 #182
mcis: tak, oferowalismy 50mln funtow, oni chcieli 60
» 1 września 2015, 19:48 #181
masterkowy: Dziękuję
» 1 września 2015, 20:25 #180
iMaras: ManUtd.pl @ManUtd_PL
Manchester United w letnim oknie transferowym wydał 139,50 milionów euro na nowych zawodników, a za sprzedaż zarobił 101,50 mln
» 1 września 2015, 19:34 #179
mario2: to kogo on tam sprzedał?
» 1 września 2015, 19:43 #178
SkoraMU: Di Maria, Chicharito, Rvp, Evans, Nani, Rafael, Henriquez + Januzaj.
» 1 września 2015, 19:47 #177
Joker7: kurek zakrecony przez Glazerow!
W tamtym roku to byla rozpacz bo nie bylo LM!!
Wiec trzeba bylo sypnac sianem teraz to juz sprzedaz zawodnikow co brali duzo $$$ tyg ...
i wydane 40 mln euro na transfery! slabo
Gdzie te gwizdy ktore mialy byc?
» 1 września 2015, 20:21 #176
undertaker48: Jak znam naszego trenera, to i tak nie będzie go wystawiał na nominalnej pozycji, tylko ją zmieni i będzie lipa.
» 1 września 2015, 19:31 #175
Obiektywy: niby z kim tak zrobił i nie przyniosło to oczekiwanych efektów ?
» 1 września 2015, 20:00 #174
T7MU: ADM po kontuzji ?
» 1 września 2015, 20:14 #173
reddevilfan95: Coś dużo tych plot o Ibrze w Arsenalu, a mają jeszcze 1.5 godziny do dopełnienia formalności, bo 2 godziny po zamknięciu okna można to robić.
» 1 września 2015, 19:30 #172
xarsfanx: podobna sytuacja jak z ozilem i sanchezem raz na rok jakies wieksze nazwisko. tak ze raczej przejdzie
» 1 września 2015, 19:37 #171
kadM: Powodzenia!!
» 1 września 2015, 19:28 #170
Diabelred: Nasza odpowiedz na transfer de Bruyne do City :D. Ehhh pomyslec, ze Lyon chcial 50 mln Euro za krola strzelcow Lacazette'a... Mialo nie byc desperackich ruchow, a jeden juz przynajmniej mamy i to za duza kase. Coz patrzac na wiek Martiala oraz cene za jaka przychodzi pozostaje miec nadzieje, ze bedzie drugim Henrym, badz chociaz takim Benzema. W przypadku transferu De Gei tez bylem mocno sceptyczny(wolalem Stekelenburga), czas pokazal, ze sie mylilem, Hiszpan swietnie sie u nas rozwinal z kolei Holender tulal sie po roznych klubach i nie wykorzystal swojego potencjalu. Oby z Martialem bylo podobnie jak z De Gea. Fajnie by bylo jakbysmy mieli takiego kota jak Aguero, ktory przychodzil do City za podobna kase(dokladnie 38 mln funtow) co teraz Francuz.
» 1 września 2015, 19:27 #169
Reusik: Lacazzete jest przeciętny,chyba nie oglądałeś spotkań lyonu że tak się nim zachwycasz,nie jest lepszy od Giroud
» 1 września 2015, 19:58 #168
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 20:48

Skoro Lacazette krol strzelcow Ligue 1 jest przecietny, to co dopiero ten Martial, ktorym z kolei z tego co zauwazylem ty sie zachwyczasz :)? Nam jest potrzebny napastnik na juz, a nie na za 2-3 lata(chociaz wiadomo taki tez by sie przydal). Serio myslisz, ze w najblizszym czasie Martial(ktory strzelil az 9 bramek w slabszej Ligue 1) nagle zacznie strzelac tyle samo badz jeszcze wiecej w lepszej lidze i znacznie bardziej wymagajacej lidze jaka jest PL. LFC tez kupilo mlody talent Markovicia i jak na razie gra Serba tylka nie urywa. Girodund, a Lacazette to zupelnie inny typ napastnika. Ziru jest mocno ograniczony przez swoja zwrotnosc i brak szybkosci, przez co taki Ozil np. nie moze mu posylac tylu prostopadlych pilek ile by chcial.
» 1 września 2015, 20:36 #167
Reusik: Ale ten sam poziom.18 goli z gry, reszta karne.Martial to talent a Lacazzete ma już 24 lata.
» 1 września 2015, 20:39 #166
Diabelred: Nie mam nic przeciwko sprowadzaniu mlodych talentow, jednak jak pisalem wyzej, nam jest potrzebny napastnik na juz.
» 1 września 2015, 20:50 #165
PawelMily: http :// twitter.com/sportingintel/status/638761844392525825/photo/1

wychodzi na to, że wbrew pozorom nie wydaliśmy tak dużo:)) raptem 1,4 mln więcej niż Newcastle
» 1 września 2015, 19:27 #164
SkoraMU: Trzeba dorzucić kasę z pensji RvP, Rafaela itd i jesteśmy na plusie.
» 1 września 2015, 19:33 #163
PawelMily: bardziej RvP i Falcao bo Rafael, to raczej dużo nie zarabiał... w stosunku do nich
» 1 września 2015, 19:44 #162
SkoraMU: Racja, podałem tylko przykład, zawodnika, który odszedł. O Falcao kompletnie zapomniałem.
» 1 września 2015, 19:48 #161
patryk257: i Di maria :)
» 1 września 2015, 20:24 #160
Rion: Kur,co mnie obchodzi jakiś Ibra w Arsenalu?!?!?!?!
» 1 września 2015, 19:27 #159
cris342: Dajcie młodemu szansę do pokazania się! Często właśnie Ci młodzi, są bardziej ambitni i ostatecznie są lepszymi transferami niż te przereklamowane gwiazdy, którym odechciewa się gry ze względu na złą pogodę w Manchesterze. Monaco to drużyna, która kupuje samych młodych i super zapowiadających się graczy, Martial był jednym z nich skoro Lyon nawet sobie zapewnił % od następnego transferu tego zawodnika. Chłopak powinien teraz dostać wsparcie i zaufanie, a nie nim zagrał pierwsze spotkanie to już większość osób narzeka na to, że noname, że pieniądze w błoto-.- Dla mnie to super transfer, ale kwota trochę przesadzona to racja. Bardziej bym zwrócił na naszego menago, który bardziej zajmuje się "pajacowaniem" na konferencjach aniżeli grą naszej drużyny. Hejt był na Moyes'a który pierwszy raz próbował swoich sił w takim klubie, po takim człowieku jak Ferguson i wszedł w sezon bez wielkich wzmocnień, a LVG wydaje miliony, wyprzedaje połowę składu, cały czas opowiada tylko o balansie i filozofii, a ja czekam na dobrą grę United;)
» 1 września 2015, 19:26 #158
Ronal: Swoich za grosze a innych za krocie. ^^
» 1 września 2015, 19:23 #157
adamecki7: powaznie Ibra w arselanu ?? czemu my go nie sciągneliśmy
» 1 września 2015, 19:22 #156
Joker7: ku Basti dla was za stary RvP to samo a oni sa mlodsi o 2-3 lata od tego DZIADA ZLATANA!
niech sobie tam gra ...
» 1 września 2015, 19:26 #155
Trolololo: oho, odezwał się Joker7 "znafca" futbolu i stwierdził, że Zlatan to dziad. No dziś naprawdę dzień pajaca czy co? :D
» 1 września 2015, 19:28 #154
Joker7: pewnie dzien pajaca skoro tutaj jestes!
» 1 września 2015, 19:33 #153
Trolololo: Ja tu jestem codziennie i nie zawsze masz taką sraczkę jak dziś. Coś innego jest więc na rzeczy :D
» 1 września 2015, 19:43 #152
night76: Związany z ESPN David Ainsworth poinformował nawet na Twitterze, że Arsenal i Paris Saint-Germain osiągnęły porozumienie co do sumy odstępnego za Szweda.
» 1 września 2015, 19:21 #151
Rion: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 19:24

Wypad po raz drugi
» 1 września 2015, 19:23 #150
Trolololo: @night76 Ojej, nawet na Twitterze podał. No to poważna sprawa
» 1 września 2015, 19:24 #149
kuba055: Reprezentacja Francji to za bardzo do meczów eliminacji Euro się nie szykuje, prędzej do towarzyskich ;)
» 1 września 2015, 19:21 #148
delekmu: oby mlody sie wybil jak kiedys Roo
» 1 września 2015, 19:20 #147
night76: Paris Saint-Germain are open to selling Zlatan Ibrahimovic, who could be a short-term alternative for Arsenal.

18.56.. oni go lyknalei.. a my jakiego malolata za 1/3 wiecje. szok.
» 1 września 2015, 19:19 #146
Rion: Wypad
» 1 września 2015, 19:21 #145
dev13: Po co nam wiekowy Zlatan 33lata mocno obciazajacy budzet placowy ale zgadzam sie grajek przedni ;)
» 1 września 2015, 19:18 #144
Obiektywy: Większość osób tutaj zapomina o 3 dobrych transferach i liczy się dla nich tylko to co tu i teraz .
Trzeba wierzyć, że się sprawdzi.
Dużo bo dużo kosztuje ale tak to jest jak się chce liczyć w europie.
» 1 września 2015, 19:11 #143
delekmu: oby zgral sie na poziomie z Depay , Darmian i schneiderlin
» 1 września 2015, 19:14 #142
night76: ZLATAN W ARSENALU !!
sozk... a my jakies wynalazek bierzemy. zenada
» 1 września 2015, 19:10 #141
Rion: Co Ty pierniczysz...
» 1 września 2015, 19:12 #140
SkoraMU: yyy co?
» 1 września 2015, 19:12 #139
night76: zalatwiaja formalnosci. to sa jaja. my bierzemy jakisc dno, a oni zlatana za 1/3 ceny. szok.
» 1 września 2015, 19:12 #138
Mexicanos1990: Jakie formalności skoro okno zamknięte..
» 1 września 2015, 19:14 #137
Obiektywy: Tak a Zlatan ma 33 lata i jest wolnym leniwym dziadkiem a my bierzemy jeden z większych talentów w europie.
» 1 września 2015, 19:14 #136
wmatpl: na formalności mają czas do 21 czasu polskiego
» 1 września 2015, 19:15 #135
night76: mozna jeszcze 2 godzieny zalatwiac same papiery jak jest dogadany trabnsfer. takie sa przepisy.
» 1 września 2015, 19:15 #134
night76: co mnie obchodzi twoj chlopak hahaha arsenal nas osmiesyzl tym transfrem
» 1 września 2015, 19:15 #133
SkoraMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2015 19:18

Nie wiem co bierzesz, ale chyba źle na Ciebie działa. Jaki Zlatan..?

Info podał były pismak z ESPN, pewne źródło? Grubo wątpię.
» 1 września 2015, 19:16 #132
Bossicky: potwierdzam takie są przepisy, ale Arsenal z nikim nie negocjuje... ZAKŁAD?
» 1 września 2015, 19:16 #131
night76: zlatan na lezaco lepije poda, strzeli i zaglowkuje niz ten koles. ostatni mecz psg=monaco pokazal ze matrial to lata swietlne za zlatanem, a di maria pokazla, ze VAN GALL SIE SKOMPEMITOEWAL PUSZCZAJC GO.. TAKIE PODANIA DAWAL ZE BANIA MALA.
» 1 września 2015, 19:16 #130
Trolololo: @night76 Nie zesraj się czasem. Bierzesz jakieś rzeczy z dup* i tu pierdzielisz głupoty.
» 1 września 2015, 19:19 #129
Rion: Weźcie tego trola stąd
» 1 września 2015, 19:20 #128
Obiektywy: Boże jak tu nie mieć dosyć wszystkiego jak 80 % ludzi na tej stronie umie tylko biadolić.
Po 4 meczach wszyscy by wyrzucali trenera, kupowali pół europy a jak ktoś przychodzi to tragedia bo za drogo.
Ludzie weźcie wy jeden z drugim zacznijcie jakieś leki brać, bo hipokryzja która się tu szerzy mnie przytłacza.
» 1 września 2015, 19:21 #127
night76: Związany z ESPN David Ainsworth poinformował nawet na Twitterze, że Arsenal i Paris Saint-Germain osiągnęły porozumienie co do sumy odstępnego za Szweda.
» 1 września 2015, 19:22 #126
Trolololo: A ten dalej swoje... Jak upośledzony w kółko to samo...
» 1 września 2015, 19:25 #125
Obiektywy: Już widzę Wengera ściągającego Ibre hahaha
» 1 września 2015, 19:27 #124
night76: ok teraz potwierdzenie reusa i calhanoglu i zaczynamy seozn od nowa.
» 1 września 2015, 19:10 #123
OneFootballLove: to by było na tyle, oby LVG wiedział co robi :)
» 1 września 2015, 19:07 #122
Reusik: Angielskie kluby w przypadku dogadania sie z jakimś zawodnikiem mają 2 godziny dodatkowe na dogadanie szczegółów etc.
» 1 września 2015, 19:05 #121
Kilerek7: Nie łudźmy się, nikt już nie przyjdzie.
» 1 września 2015, 19:07 #120