Ten Hag: O derbach Manchesteru zdecydowały drobne detale

» 3 marca 2024, 19:48 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Erik ten Hag uważa, że drobne detale zadecydowały o zwycięstwie Manchesteru City z Manchesterem United w szlagierze 27. kolejki Premier League. The Citizens wygrali 3:1.
» Erik ten Hag uważa, że o losach derbowej rywalizacji z Manchesterem City zdecydowały drobne detale | Fot. Press Focus
Manchester United zaczął dobrze spotkanie na Etihad Stadium i szybko objął prowadzenie. Czerwone Diabły równie szybko oddały pole gry ekipie The Citizens. Po słabej drugiej połowie w wykonaniu United trzy punkty zostały w niebieskiej części Manchesteru.

Oto, co miał do powiedzenia Erik ten Hag, gdy stanął przed kamerami telewizji Sky Sports.

PROBLEMY ZAWODNIKÓW
– Mieliśmy na boisku dwóch piłkarzy, którzy nie byli w 100% zdrowi. Jonny Evans i Marcus Rashford. Ale obaj dali z siebie wszystko, jak cały zespół. Jesteśmy rozczarowani wynikiem.

PLAN NA MECZ
– Piłkarze walczyli, było widać jedność, a występ był bardzo dobry. Innego dnia mogliśmy wygrać ten mecz. Zdecydowały drobne detale.

– Zwłaszcza Rashford miał niezłe okazje, aby strzelić kolejne gole. Alejandro Garnacho również miał swoje szanse.

– Myślę, że plan był realizowany bardzo dobrze. Zdecydowały drobne detale, więc szacunek dla Manchesteru City za to, jak konsekwentnie potrafią grać.

ŻÓŁTA KARTKA DLA TEN HAGA
– Powiedzmy, że sytuacja była dyskusyjna. Był tam kontakt i to był kluczowy moment w mecz. Po tej kontrze Manchester City strzelił gola. To był miękki faul na Rashfordzie. Kiedy jednak jesteś rozpędzony, to tracisz równowagę i dlatego upadł.

KONTUZJE W ZESPOLE
– Zawodnicy musieli zejść, choć wolałbym zatrzymać Rashforda i Evansa na boisku, bo organizacja naszej gry była bardzo dobra.

KONSEKWENCJE PORAŻKI
– W tym roku notujemy postępy i trzeba szybo zacząć zdobywać punkty. Każdy może pokonać każdego, sprawy mogą się szybko zmienić. Miejsce numer pięć w lidze może dać Ligę Mistrzów, więc trzeba o to walczyć.

Fernandes: Jesteśmy rozczarowani, bo chcieliśmy wygrać
Erik ten Hag na wylocie z Manchesteru United? „Najbliższe miesiące są ogromnie ważne”

Komentarze (59)

RoyRoy: Ja już nawet nie biorę tego co on mówi na poważnie. Hehehe
» 4 marca 2024, 15:06 #59
qdlinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.03.2024 13:48

Dramat
» 4 marca 2024, 13:47 #58
dr03: haha nie wiem co trener miał w głowie wychodząc taką taktyką na mecz, przecież wiadomo, że jak się odda pilke city które oddaje ponad 20 strzałow na mecz w końcu coś wpadnie. Chelsea wyszła tak samo i też przegrali
» 4 marca 2024, 08:08 #57
Bukaku: ale Chelsea nie przegrała z City, zremisowała oba mecze w tym sezonie.
» 4 marca 2024, 09:13 #56
Lukas89: Ale mu się odkleiło haha drobne detale... :-) City cały mecz dominacja co pokazują zarówno statystyki jak i przebieg meczu. Rashford strzał życia i to by było na tyle. Niech przestanie palić towar bo ewidentnie źle na niego działa. Pewne jest jedno i jestem 100% pewny w kolejnym sezonie pana odklejki już nie będzie
» 4 marca 2024, 07:55 #55
flt32705: Ale plecie jak potłuczony, musi jemu już starczy
» 4 marca 2024, 07:36 #54
Paps: On chyba celowo robi z siebie blazna zeby rozsmieszyc kibicow po kolejnej kompromitacji. Na powaznie i na trzezwo nie mozna powiedziec po tym meczu czegos takiego.
» 4 marca 2024, 07:29 #53
Marqin: Zadecydowały detale, np taki, że City się po nas przejechało i nie było co zbierać.
» 4 marca 2024, 07:25 #52
Pady: Strzeliliśmy gola więc City się jeszcze bardziej otworzyła, mieliśmy swoje szanse ale Rashford to nie piłkarz na United i je zmarnował, gdyby je wykorzystał moglibyśmy pomyśleć o punktach, a tak udało im się wreszcie trafić i gdyby zrobili to wcześniej to jeszcze więcej by nam wsadzili, nic nie budujemy za Erika i nawet jeśli Onana miał słaby początek w Interze i się odbudował miał słaby początek w United i się odbudował to jego transfery są najwieksza pomyłką United w historii,Mount i Malacia ciągle kontuzjowani teraz dołączyli do nich Martinez z Hojlundem, o Antonym to można napisać książkę jak zmarnowałem 100 mln euro, mimo wszystko jest lepszym trenerem niż menadżerem i wyciągnął więcej z drużyny po poprzednikach niż swoją którą stworzył.
» 4 marca 2024, 06:31 #51
OldTrafford1988: Jak dla mnie ten projekt już upadł i nie będzie w stanie się pozbierać. Ja mam wrażenie, że gramy gorzej niż zaMourinho, van Gaala i na pewno z Ole, czy gorzej niż za Moyesa hmm...powiedziałbym, że na równo. Najbardziej mnie rozbrajają te konferencje po meczach, on chyba ogląda te mecze w "różowych okularach", bo strasznie rozmija się z rzeczywistością.
» 3 marca 2024, 22:55 #46
wojtekKrk: To ja chyba oglądałem inny mecz... Jedyna nasza szansa to były kontrataki, czyli takie uderzenia z zaskoczenia. Poza tym to był autobus, to były średnio-skuteczne i średnio-zaskakujące akcje, sporadyczne, przecież widać było przepaść w jakości, w klasie, a połowa meczu to była rozpaczliwa Obrona Częstochowy... Jesteśmy gorszym zespołem, nie ma co owijać w bawełnę ale takie dorabianie ideologii jakie uprawia ETH to po prostu: żal
» 3 marca 2024, 22:52 #45
bylakw: Alert, bredzi.
» 3 marca 2024, 22:38 #44
Ghostpl: Chciałbym zobaczyc mecz naszego trenera jak by miał wszystkich graczy zdrowych
» 3 marca 2024, 22:25 #43
tygrys26: Nomktos tu jest mocno odklejony. Chyba przywiózł cos sobie z Holandii i jara sobie przed każdą konferencją
» 3 marca 2024, 22:06 #42
Mikelo: Nie oglądałem ale po statystykach nie wygląda to na drobne detale
» 3 marca 2024, 22:02 #41
pmax122: On albo jest oderwany od rzeczywistości albo ogląda jakieś inne mecze, serio ileż można wmawiać że czarne jest białe
» 3 marca 2024, 21:39 #40
klusek0128: Czekam na oficjalne odpalenie gościa jak i nowego menago co podziękuje kilku zawodnikom na starcie.
» 3 marca 2024, 21:35 #39
Biniek: Dobrze, że po fatalnych meczach, można się chociaż trochę pośmiać z tych jego konferencji.
» 3 marca 2024, 21:35 #38
ajal: Eryk, zejdź z tych antydepresantów bo już Ci się miesza
» 3 marca 2024, 21:15 #37
lecho: Detale? Najistotniejszy detal był taki, że jedna drużyna grała w piłkę, a druga biegała za piłkarzami.

Nie da się w ten sposób wygrywać meczów. Jeśli to jest pomysł Ten Haga na granie o top4, to to jest zły pomysł. Wolałbym oklep 1:5, ale po solidnym meczu, niż coś takiego.
» 3 marca 2024, 21:13 #36
MarekOdbyt: Kolejny raz to samo, kiedy my w końcu będziemy potrafili zagrać jak równy z równym z City czy LFC, a nie jak beniaminek broniacy się przed spadkiem i proszący o najniższą możliwą karę. Momentami jakość podań i organizacja wyglądała jak rodem z Orlika, a łatwość z jaką City kreowało sobie sytuacje po sytuacji wywoływała wstyd. To jest 2 sezon ten Haga i jak taki styl gry ma zamiar prezentować to raczej prędzej niż później pożegna się z United. Coś musi się zmienić.
» 3 marca 2024, 21:09 #35
Alex45: Jak to miejsce nr 5 może dać Ligę mistrzów?
» 3 marca 2024, 21:09 #34
Ciechanek: Może dać, bo od następnego sezonu Liga Mistrzów ma być "większa". Dwa dodatkowe miejsca będą przyznawane na podstawie wywalczonych punktów w europejskich pucharach w tym sezonie przez wszystkie kluby łącznie. Ale nie liczyłbym na to bo z tego co pamiętam (piszę z pamięci i nie sprawdzam) to na pierwszym miejscu są Włochy a na drugim Niemcy, na trzecim Anglia, ale różnica do drugiego miejsca jest "spora".
» 3 marca 2024, 21:37 #33
kamtor: Wstydził by się nawet takich głupot gadać masakra momentami z pod pola karnego nie mogliśmy wyjsc
» 3 marca 2024, 20:52 #32
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2024 20:51

"Erik ten Hag uważa, że drobne detale zadecydowały o zwycięstwie Manchesteru City z Manchesterem United w szlagierze 27. kolejki Premier League."

Przestańcie tak pisać. Pora zmienić narrację. Żaden mecz, w którym bierze udział Manchester United od jakiegoś czasu już nie jest żadnym szlagierem!

Nazywać mecz Manchesteru United szlagierem tylko dlatego, że klub ma na koncie tyle tytułów i taką historię, to jest przegięcie. Jesteśmy beznadziejni. Jaki to był szlagier?
» 3 marca 2024, 20:49 #31
FabianMrozek: Czy to był proaktywny football, którego wymagają nowi właściciele? NIE. Dwa strzały przez 90 minut, nawet kiedy City strzeliło gola na prowadzenie to United dalej się broniło. Żenada
» 3 marca 2024, 20:42 #30
zbyszek7: Garnacho to akurat nie mial zadnych szans i byl to jego slaby wystep jesli chodzi o caloksztalt bo nawet w obronie doskakiwal co czesto mu mowil Evans i Dalot

5 miejsce?? Hmm czyli juz wiemy ze nie gramy o top4 tylko o 5 i liczymy na cud ze da ono miejsce w LM wiec wyglada na to ze brak miejsca w LM = Hag out

mervel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2024 21:26

Przerosło cie proste pytanie? Onana dziś znów pokazał klasę ale widzę gimbusiki dalej rzucają żarciki na poziomie ameby
» 3 marca 2024, 21:25 #25
awe: Odloz ta swoja encyklopedie statystyk Onany na bok, bo nawet pojecia nie masz, ze juz 5 lat nie ma gimaznjum, chciales kogos obrazic, a sam pokazales poziom ameby, wiesz w ogole co to jest czy tez cie wyjasnic, zebys mial znajomosc wyrazow, ktorych uzywasz ?
» 3 marca 2024, 22:06 #24
mervel: Widzę przyjąłeś trudne zadanie dalszej kompromitacji skoro nie ogarniasz kim jest gimbus :) Ale oddychaj głęboko bo zaraz pożegnasz się z kontem, co tylko potwierdza jak niski poziom wypowiedzi prezentujesz. AWE xD
» 3 marca 2024, 22:15 #23
awe: haha jak soboie na szybko wymislil, spoko widze ,ze zatrzymales sie w rozwoju na etapie własnie takiego gimbusa, bo takie xD i teksty o amebach to wlasnie wizytowka przyglupow z tamtych czasow, takze nie ma sesnu z takim wdawac sie w rozmowy, ale konto o ktore sie tutaj tak martiwsz jeszcze dlugo bedzie tutaj naprostowywać twoje odklejone komentarze.
» 3 marca 2024, 20:20 #19
klusek0128: A co oni sami grali ? Caly zespół gra w piłkę. Dokładnie tak jak tego nie robi zespół pewnego odklejeńca.
» 3 marca 2024, 20:23 #18
sprite1080: Grali wszyscy ale o zwycięstwie zdecydowały detale ;)
» 4 marca 2024, 09:20 #17
Pady: Jeszcze 11 ewentualnie 13 meczy i koniec tych bajek :)
» 3 marca 2024, 20:19 #16
Jimo12: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2024 20:20

Chłop żyje w jakieś innej rzeczywistości, o ile pierwsza połowa yakotako wyglądała, jak na mecz z City na wyjeździe, to w drugiej nic nie grało.
» 3 marca 2024, 20:18 #15
Radomirus: Gdyby nie fantastyczny strzał Rashforda i dwa, może trzy inne wyjścia za połowę boiska - to w sumie pierwsza połowa nie różniła się tak bardzo od drugiej...
» 3 marca 2024, 20:40 #14
Clsco: "Miejsce numer pięć w lidze może dać Ligę Mistrzów, więc trzeba o to walczyć." Także nie walczymy już o top 4 ale o top 5. Ambitnie
» 3 marca 2024, 20:17 #13
atos1987: W tym roku notujemy postępy i trzeba szybo zacząć zdobywać punkty - IKSDE
» 3 marca 2024, 20:15 #12
M4S73R: Ten człowiek co raz bardziej podnosi ciśnienie swoimi wypowiedziami.
» 3 marca 2024, 20:15 #11
OMG: Co ten chłop gada xDD
» 3 marca 2024, 20:05 #10
MarekUTD: Drobne detale ? Panie trener patrz w statystyki meczu i styl gry !!
» 3 marca 2024, 20:03 #9
1wolf1: Tak, to byly 4 detale. 3 bramki i Guardiola na lawce zamiast holenderskiego PR'owca.
» 3 marca 2024, 19:58 #8
dReddowski97: Dobra, wystarczy na dzisiaj wypocin Pepa z Aliexpress. Spokojnej.
» 3 marca 2024, 19:58 #7
vanantgaal: Jakie postępy on widzi w tym sezonie?
» 3 marca 2024, 19:54 #6
sturmik: Mam nadzieje ze to juz koncóweczka tego pana w naszej tv.
» 3 marca 2024, 19:53 #5
boro: Drobne detale ?! Przetarłem oczy czy dobrze widzę
» 3 marca 2024, 19:52 #4
waingro: Z troską o jego zdrowie zwolnić natychmiast. Chłop po meczu ma już ze 3 promile.
» 3 marca 2024, 19:52 #3
waingro: Nawet będąc fanatykiem Ten Haga można jeszcze bronić rozpaczliwej gry w pierwszej połowie i gdyby zamiast Rashforda był dobry napastnik to można było wcisnąć jeszcze że 2 gole i może do przerwy byłoby 2-3 dla MU, bo Foden i Haaland też mieli doskonałe okazję. Także wynik do przerwy podobny przy różowych okularach, ale drugiej połowy nie broni nic. Nie potrafili wyjść z połowy pod naporem MC.
» 3 marca 2024, 20:08 #2
kukus1704: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2024 19:52

Tym detalem było 27:3 w sytuacjach i 74 do 26 w posiadaniu. Ot taka drobnostka.
» 3 marca 2024, 19:51 #1