dr03
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
04-10-2019 |
| Dni w serwisie: |
2447 |
| Ostatnia wizyta: |
15-06-2026 o 09:00 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 2447 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika dr03 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 201 |
| Liczba komentarzy, które dr03 dodał(a) dziennie | 0.08 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
02.03.2026 do newsa Manchester United - Crystal Palace 2:1. Czerwone Diabły pną się w górę ligowej tabeli!
Pokaż
Panowie, to wciąż jest drużyna która od zeszłego sezonu miała problem wygrać 2 mecze z rzędu a tu narzekanie bo słaba gra... I w drugą stronę nie piszmy, że teraz jesteśmy potęgą i nie przegramy meczu do końca sezonu, wpadki jeszcze będą ale niech punktują tak jak teraz i będzie dobrze, bo niektórzy widzę, że chcą mecze po 4-0, pamiętajcie, że tu oprócz podstawowego składu nie ma dobrych zawodników
16.12.2025 do newsa Manchester United - Bournemouth 4:4. Szaleństwo! Co za mecz na Old Trafford
Pokaż
No nie mogłem wytrzymać wczoraj nerwowo, że my 3 bramki straciliśmy tak samo, czyli szybka prostopadła piłka do pomocnika omijając naszą pomoc i kolejna prostopadła do napastnika i gol. Ogólnie cały czas tak próbowali grać i 3 razy wyszło. Raz przez wolnego ale akcja była w ten sam sposób. Do jasnej ciasnej czy nasi obrońcy nie myślą? Widzą, że pomoc dawno w tyle i biegnie na nich pomocnik to czemu jeden z 3 nie wybiegnie do przodu przerwać atak? A nasze asy oczywiście wszyscy razem w 3 cofają się w stronę bramki i między nimi przelatuje prostopadła piłka ... Dramat