Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Manchester City vs Manchester United. 28. kolejka Premier League

» 6 marca 2022, 16:30 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United w 28. kolejce Premier League zmierzy się na wyjeździe z Manchesterem City. Poznaliśmy wyjściowy skład Czerwonych Diabłów na 187. derby Manchesteru.
Składy: Manchester City vs Manchester United. 28. kolejka Premier League
» Cristiano Ronaldo z powodu kontuzji opuści niedzielne derby Manchesteru
Z powodu kontuzji niedzielne starcie z Manchesterem City opuści Cristiano Ronaldo. W składzie meczowym Czerwonych Diabłów nie ma również Edinsona Cavaniego.

Man City vs Man Utd: Relacja na Żywo



Ronaldo i Cavani nie są jedynymi nieobecnymi w składzie Manchesteru United. Z Manchesterem City nie zagrają również Raphael Varane i Luke Shaw.

Początek meczu Manchester City vs Manchester United o godzinie 17:30.

Manchester City: Ederson – Walker, Stones, Laporte, Cancelo – De Bruyne, Rodri, Grealish – Mahrez, Silva, Foden

Rezerwa: Carson, Sterling, Gundogan, Jesus, Zinchenko, Fernandino, Delap, Mbete, McAtee

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles – McTominay, Fred – Sancho, Fernandes, Pogba – Elanga

Rezerwa: Henderson, Bailly, Jones, Mata, Rashford, Lingard, Dalot, Matić, Mejbri


TAGI


« Poprzedni news
Rangnick o transferach: Na rynku trzeba mieć jasną strategię
Następny news »
Rangnick wyjaśnił nieobecność Ronaldo, Varane’a i Shawa w derbach Manchesteru

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (561)


DEPE: Dzis w Manchesterze, United jest kopciuszkiem. Historia w ktorą nikt by nie uwierzył jeszcze z 10 lat temu. A teraz nalezy sie juz tylko modlic aby Guardiola nie został tam na kolejne kilka lat, bo City odjedzie lokalnemu rywalowi jeszcze mocniej.
» 6 marca 2022, 19:26 #560
dlabigt23: Nie liczyłem na 3 pkt. Aczkolwiek chociaz na walke i 2:1 w plecy. Jednak przekonałem sie ze ten terminarz teraz dla nas bedzie bardzo zły. Tutaj nic nie ugramy. Top4 jest poza zasięgiem. Niestety ale Arsenal sie tam znajdzie kosztem nas. A tak sie naśmiewaliśmy przed początkiem sezonu z Arsenalu jakie to oni słabe transfery zrobili a my kupilismy Ronaldo i Varane'a. Tragedia.
» 6 marca 2022, 19:26 #559
kean16: A wcześnie wszystkim zabieraliśmy punkty i graliśmy wysmienicie
» 6 marca 2022, 19:26 #558
BigBoss88: Więcej im dać tygodniówki więcej a potem mają wywalone na wyniki grunt że kasa na koncie
» 6 marca 2022, 19:25 #557
JahKowalski: Ale dno
» 6 marca 2022, 19:25 #556
szturm: Brawo
» 6 marca 2022, 19:24 #555
cezgal: Czy jest tutaj ktoś kto powie, ze ta drużyna poczyniła jakikolwiek progres po zatrudnieniu RR? Tracimy punkty z dołem tabeli i zostajemy ośmieszeni w derbach.
» 6 marca 2022, 19:24 #554
CRtheSaviour: Tu żaden trener nie pomoże, bo większość kopaczy jest tutaj, bo dobrze płacą.
» 6 marca 2022, 19:25 #553
keribz: I Ronaldo przestał strzelać nawet w LM.
» 6 marca 2022, 19:25 #552
klusek0128: Jest stabilnie...
» 6 marca 2022, 19:25 #551
trance: Od początku byłem przekonany,że zmiana Ole nic nie da, ale lepiej zmienić jednego,niż dziesięciu parodystow. Dobry komentarz ktoś dał wcześniej,teraz po wypłatę i na Insta.
» 6 marca 2022, 19:26 #550
Hawudepe: Poczekaj na rewanż z Atletico wtedy napisz komentarz
» 6 marca 2022, 19:46 #549
CobyD: Jak kocham klub, tak w ogóle nie szkoda mi tych kopaczy, którzy są niegodni nosić tę koszulkę... Choćby przyjęli i 10 bramek na plecy, to i tak się nie ogarną...
» 6 marca 2022, 19:24 #548
kean16: Znowu nas upokorzyli ciekawe ile to będzie trwalo
» 6 marca 2022, 19:24 #547
Lolhunter: to już wolałem 0:2 z pierwszego meczu. Rozwijamy sie!! Czekam na Liverpool, może z 0:7 będzie jakieś.
» 6 marca 2022, 19:24 #546
Hawudepe: Wina Ronaldo
» 6 marca 2022, 19:23 #545
levy181: A kogo by innego a nie czekaj
» 6 marca 2022, 19:25 #544
KalinaRIP: oj osiolki, w poprzednich sezonach bez Ronaldo tez tak w plecy bylo? a nie czekaj..

tu trzeba kolenego sezonu na ponowne zgranie po tej rozpierdusze z waszym bozkiem na czele
» 6 marca 2022, 19:26 #543
CRtheSaviour: Gwałt, ale na nic innego te miernoty nie zasłużyły. United to Legia z większym budżetem.
» 6 marca 2022, 19:23 #542
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:23

Brawo Panie koncz to spotkanie.
» 6 marca 2022, 19:23 #541
DaredevilUtd: W życiu nie chce już ogladac Maguire w barwach Manchester United
» 6 marca 2022, 19:23 #540
AndreAndre: Ale błazenada. Ten klub jest martwy.
» 6 marca 2022, 19:22 #539
MrCygan: Mentalne, fizyczne, techniczne i taktyczne dno. Nic więcej.
» 6 marca 2022, 19:22 #538
Paps: Gol będzie,noga została Chyba
» 6 marca 2022, 19:22 #537
DjTED: Bedzie gol
» 6 marca 2022, 19:22 #536
skowron32: Przecież to jest wstyd wyjść jako kibic MU na ulice w Manchesterze. To jest tragedia Zero chęć zaangażowania to jest brak słów....
» 6 marca 2022, 19:22 #535
Arturrodeldziko: ech...szkoda gadać...
» 6 marca 2022, 19:21 #534
szturm: Nasi nadają się tylko do następnego odcinka ,, Asy z B kalsy,,
» 6 marca 2022, 19:21 #533
zbyszek7: Oddali strzal w drugiej polowie? Niecelny chociaz?
» 6 marca 2022, 19:21 #532
Lisan: Fred na kolanach, upokarzają nas
» 6 marca 2022, 19:20 #531
djgodzilla: W tym momencie klasa niżej niż araby
» 6 marca 2022, 19:20 #530
klusek0128: Niż pół ligi...!
» 6 marca 2022, 19:21 #529
skowron32: Czy My tak kiedyś zagramy jak MC? JA Nie wiem już co się musi stać żeby to gralo
» 6 marca 2022, 19:19 #528
dominikMU: Chciało by się oglądać taką grę naszych jak się bawi City...
» 6 marca 2022, 19:19 #527
Kamil1343: Ostatnie 15 minut, posiadanie 92% City, 8% United xD
» 6 marca 2022, 19:19 #526
Anhel: Rashford jedyny napastnika świecie który zamiast na brankę to biegnie na chorągiewkę z rogu
» 6 marca 2022, 19:19 #525
klusek0128: Nawet nie atakują...
Ralf też za wiele nie zmienił w taktyce. Ta gra strefą jest komiczna i pokazuje że tam nie ma i nie będzie progresu.
» 6 marca 2022, 19:19 #524
CRtheSaviour: Rashford już ma koniec kariery, typ jest psychicznym wrakiem.
» 6 marca 2022, 19:19 #523
szturm: Raszford ma włączony licznik kroków
» 6 marca 2022, 19:18 #522
Paps: Powinni zabrać tygodniówki tym wkładom do koszulek czerwonych.
» 6 marca 2022, 19:18 #521
dominikMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:20

Ale Ralf chciał im wprowadzić grą pressingiem ale szybko zauważył, że z tymi leniami nie ma szans na to...
» 6 marca 2022, 19:17 #520
skowron32: Piękny widok na Etihed kibiców kur a Nasze przymuly...eh brak słów.
Arsenal ma 3 mecze w plecy jeszcze i 1pkt przewagi.............
» 6 marca 2022, 19:17 #519
Lolhunter: No LM już dawno przepadła. Każdy zna nasz terminarz i umiejętności gry, wiec wiesz. pytanie brzmi czy uda sie załapać na ligę konferencji?
» 6 marca 2022, 19:21 #518
kean16: Ciekawe ile nasze gwiazdy przebiegły km w 2 polowie
» 6 marca 2022, 19:17 #517
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:17

Boki obrony dzisiaj nie istnieją, najlepszy boczny obronca to Lindelof, bo AWB nie istnieje, a Szwed wszystko musi latać.
» 6 marca 2022, 19:17 #516
levy181: Stadion żyje a na OT przychodzą statyści którzy nadaliby się do Ukrytej prawdy.
» 6 marca 2022, 19:17 #515
Lolhunter: statyści? ja tych ludzi podziwiam że oni w ogóle kupują bilety na ta śmieszną drużynkę przepłaconych gwiazdeczkę bez ambicji i chęci do gry. Czemu maja przychodzić i zdzierać gardła dla ludzi którzy maja ich gdzieś?
» 6 marca 2022, 19:18 #514
radlu: Grunt że się kasa zgadza na koncie.
» 6 marca 2022, 19:16 #513
JahKowalski: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:16

Obserwujcie Rashforda w obronie, bajka
» 6 marca 2022, 19:16 #512
DaredevilUtd: Podobnie, Jessie, obaj to chluba naszej szkółki!
» 6 marca 2022, 19:18 #511
klusek0128: Nawet nie atakują...
Ralf też za wiele nie zmienił w taktyce. Ta gra strefą jest komiczna i pokazuje że tam nie ma i nie będzie progresu.
» 6 marca 2022, 19:16 #510
Freddie: MU 0 strzałów, 0 sytuacji bramkowych, kilka atakow do przodu. Tyle. Dramat.
» 6 marca 2022, 19:15 #509
skowron32: 0 strzałów w 2 pol 9 MC....
Norwich im więcej strzelalo
» 6 marca 2022, 19:15 #508
BigBoss88: Powinni wprowadzić zapis -25% za każdy frajersko przegrany mecz może wtedy chociaż by gryźli trawę by dostać hajs
» 6 marca 2022, 19:15 #507
SzarimMusty: Gdyby ten zapis był od początku tego sezonu to większość piłkarzy by musiała już dopłacać wielokrotność swej tygodniówki.
» 6 marca 2022, 19:17 #506
BigBoss88: I bardzo dobrze może to by ich motywowało do grania a nie do tego kabaretu. Chociaż nie wiem czy to kabaret, bo raczej mało kogo już to wszystko śmieszy....
» 6 marca 2022, 19:28 #505
dominikMU: Jak im nie wstyd, przecież to trzeba mieć trochę przyzwoitości, żeby chociaz atakować piłkę za taką tygodniówke...
» 6 marca 2022, 19:14 #504
reggieynot: Bruno dziś chyba najgorszy mecz w barwach Man Utd..
» 6 marca 2022, 19:14 #503
PatDevil83: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:16

Ta drużyna ma po prostu 0 mentalności i 0 ambicji do gry! Grają fujary i tylko rękoma machają jak by nie wiedzieli o co chodzi w tym wszystkim! Szok szok ‌ Ale co za dziwota jak się w pierwszym składzie jakimś drewniakiem Mugajwerem i Fredem Flinstonem który nie potrafi przez sek piłkę przytrzymać. Fernandes widać teraz ile naprawdę potrafi! Czyli nic.. Masakra totalny inny poziom! Szok jak ta drużyna się cofnęła w rozwoju! Oby latem w końcu coś z tym odpadem zrobili bo robią kompromitacje na całego i niszczą tylko historie tego klubu..
» 6 marca 2022, 19:14 #502
kamilpe: Niech Mejbri dostanie parę minut bo mu się należy
» 6 marca 2022, 19:14 #501
DaredevilUtd: Kapitan szpagaty robi hahaha
» 6 marca 2022, 19:14 #500
szturm: Dobrze że się maggłajeriwi torba nie rozerwała
» 6 marca 2022, 19:14 #499
Paps: Oddaja piłkę na swojej połowie za darmo.Dziady żałosne bez ambicji.
» 6 marca 2022, 19:14 #498
klusek0128: Zniszczeni psychicznie.
» 6 marca 2022, 19:14 #497
robertbham: Nawet dobrze piłki nie możemy dotknąć a gdzie tu jakieś kontry wyprowadzać. Niesamowite.
» 6 marca 2022, 19:14 #496
Lisan: Maguire jak się rozjechał xD
» 6 marca 2022, 19:14 #495
rreddevilss: Przygrywamy 3-1 a te bezmozgi stoja i sie patrza jak City klepie banda przecietniakow bez ambicji, wywalilbym prawie kazdego z tego klubu
» 6 marca 2022, 19:13 #494
mordynator: Lodówka robi szybki stretching podczas meczu
» 6 marca 2022, 19:13 #493
JahKowalski: Bruno też dzisiaj nie błyszczy
» 6 marca 2022, 19:13 #492
CRtheSaviour: Ciężko błyszczeć, kiedy ludzie w okól ciebie nie potrafią nawet przyjąć piłki.
» 6 marca 2022, 19:14 #491
Ortega255: On sam nie potrafi xD
» 6 marca 2022, 19:15 #490
skowron32: Harry szpagat jeb nal
» 6 marca 2022, 19:13 #489
CobyD: Ciekawe, ile jeszcze lat będziemy oglądać tę ujowiznę United...
» 6 marca 2022, 19:12 #488
VersorWhite: Jeszcze 5 zleci lekko
» 6 marca 2022, 19:13 #487
CRtheSaviour: Nasi już podają do City, bo lepiej im się z nimi gierka klei XD
» 6 marca 2022, 19:12 #486
JahKowalski: Jestem bardzo ciekaw ile przebiegł Rashford w tym meczu
» 6 marca 2022, 19:12 #485
kean16: Zero ile przeszedl
» 6 marca 2022, 19:13 #484
skowron32: Bawią się z Nami jak ze smieciuchami
» 6 marca 2022, 19:12 #483
VersorWhite: I to zagranie Freda. Magia
» 6 marca 2022, 19:11 #482
mordynator: Chyba jedyna szansa na LM to powtórzenie wyniku Chelsea z 2012 roku w LM bo ja już szczerze powoli widze większe szanse na LM właśnie przez LM ani jeżeli lige
» 6 marca 2022, 19:11 #481
Lolhunter: ta jasne przez LM :D
» 6 marca 2022, 19:15 #480
brazylianwisnia: Atletico szybko zamknie ta opcje
» 6 marca 2022, 19:15 #479
Paps: Deklasacja kolejny raz w tym sezonie.Wstyd żeby wydać tyle kasy i grać taki szajs.Cyrkowcy z old traford.
» 6 marca 2022, 19:11 #478
mufc17: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:13

W maju minie 9 lat od ostatniego mistrzostwa, w tym czasie wydaliśmy niebotyczne pieniądze, zatrudniliśmy pięciu menagerów (szósty w drodze) i poraz kolejny trzeba zaczynać wszystko od nowa. Jesteśmy chyba najgorzej zarządzanym klubem z topu w Europie ...
» 6 marca 2022, 19:11 #477
axel52: "szusty"?Serio?
» 6 marca 2022, 19:12 #476
mufc17: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:14

Poprawione, faktycznie wyłączyło mi na chwilę myślenie.
» 6 marca 2022, 19:13 #475
JahKowalski: Najgorsze że z Instagramerem i Dryblerem Fergie time nie będzie
» 6 marca 2022, 19:11 #474
kean16: Rashford to chyba wszedł żeby pochodzić i nabić sobie krokow
» 6 marca 2022, 19:10 #473
skowron32: Limitu dziennego kroków nie zrobił
» 6 marca 2022, 19:10 #472
skowron32: My nawet nie wiemy za bardzo co mamy z pilka zrobić? City jedzie Nas pod każdym względem
» 6 marca 2022, 19:09 #471
rreddevilss: Po wydaniu miliarda funtów gramy taki szajs, wygalda jakby gral 1 ligowiec z 5 ligowcem to jest przerazajace jak ten klub upadl i bedzie upadal dalej bo ja niewidze swiatelka w tunelu a wy sie dalej oszukujcie jak lubicie
» 6 marca 2022, 19:09 #470
Lolhunter: tak to już jest niektórzy są realistami i już dawno stracili nadzieje tak jak my a niektórzy będą wierzyć i liczyć na nagłą odmianę w każdym meczu.
» 6 marca 2022, 19:13 #469
Paps: 2 połówa to już wygląda jak cały mecz u siebie za Ogsa.Nie ma nas na boisku.
» 6 marca 2022, 19:09 #468
SzarimMusty: Bo postępów nie ma. City na ekipę Ole wyszło w pełni skoncentrowane bo wiedzieli, że MU im nie leży. Łatwo wygrali i dzisiaj wbili na pewniaka, do tego szybki gol i to tylko stąd ta pierwsza połowa jako tako wyglądała. Druga to bardziej skoncentrowane City, które chce po prostu wygrać mecz. RR nie pchnął wozu z MU nawet o milimetr, a tylko mecze z słabszymi rywalami zamazały tragiczny stan tej drużyny.

My przed sezonem potrzebowaliśmy ŚPD i uzupełnienia składu. Dzisiaj to na każdej pozycji mamy co najwyżej przeciętnego gracza. Dramat. Najgorzej, że za krocie sprowadziliśmy 3 piłkarzy, daliśmy im olbrzymie pensje a z całej trójki nie ma zbyt dużego pożytku. Ostatnio Sancho odrobinkę się poprawił ale James wcale gorszy od niego nie był, przynajmniej miał dynamikę która często wiązała nogi przeciwnikom bo nie wolno było zostawić mu miejsca bo ucieknie.
» 6 marca 2022, 19:14 #467
BNK: To będzie bardzo bolesna końcówka sezonu
» 6 marca 2022, 19:08 #466
CRtheSaviour: City to artyści w swoim fachu, a United to zwykłe średniaki bez ambicji.
» 6 marca 2022, 19:07 #465
adisman17: City niszczy United i pokazuje jak powinno się grać.

Czasami braki umiejętności nadrabia się charakterem tu nawet nie ma kto dopieprzzac tylko ucieknie od piłki i patrzenie się jak gra przeciwnik
» 6 marca 2022, 19:07 #464
DaredevilUtd: Nasi to wyszli na 2 polowe z szatni?
» 6 marca 2022, 19:07 #463
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:07

Trzeba liczyć że Arsenal wpadnie nagle w jakiś gigantyczny kryzys ale mam wrażenie że nawet to może nie wystarczyć bo my po prostu nie punktujemy w tym sezonie, już nawet pal sześć te derby ale te straty pkt z Burnley,Watfordem,Wolves, Southahmpton czy Newcastle na tej płaszczyźnie głównie przegrywamy ten wyścig o czwórke.
» 6 marca 2022, 19:07 #462
JahKowalski: Jedyna nadzieja to wyprzedaż gwiazd, Ten Hag i budowa przy wsparciu Rangnicka
» 6 marca 2022, 19:07 #461
adisman17: Znajdź chętnego na tych przeplaconych. Maguire nie pójdzie nawet za 25 mln
AWB nawet za 20 nie pójdzie
» 6 marca 2022, 19:10 #460
brazylianwisnia: Wyprzedaż gwiazd czyli Bruno i DDG? Bo Pogba odchodzi za darmo a więcej gwiazd nie ma.
» 6 marca 2022, 19:22 #459
klusek0128: Kontra i wraca 8 zawodników City a do kontry idzie 1 z piłką i dwóch na szpicy. To nie ma prawa się udać.
» 6 marca 2022, 19:06 #458
Arturrodeldziko: ta też mi się to rzuciło w oczy...a reszta gdzieś tam sobie truchta powolutku z tyłu...
» 6 marca 2022, 19:08 #457
ALLADYN: McTominay to chyba w szkółce Burnley był szkolony. On tam pasuje jak ulał. Kawał tęgiego chłopa z przeciętną techniką... kupmy tego Nevesa, bo biada nam.
» 6 marca 2022, 19:06 #456
skowron32: Nie chce być nie miły ale przyszły sezon będzie jeszcze GORSZY zobaczycie
» 6 marca 2022, 19:05 #455
mordynator: Raczej gorszy być nie może bo coś czuje że możemy mieć problemy żeby 65pkt w tym sezonie przekroczyć
» 6 marca 2022, 19:09 #454
klb9k: Ty jesteś jakąś ukrytą rosyjską opcją? Każdy Twój komentarz to krytyka i hejt.
» 6 marca 2022, 19:09 #453
szturm: Remisowaliśmy z drużynami z końca tabeli, to czego się spodziewaliście? Jesteśmy w tym sezonie drużyną ze środka tabeli, nic więcej.
» 6 marca 2022, 19:05 #452
AUDIoooo: Ja się spodziewałem porażki, zaskoczyli mnie jedynie honorowa bramka
» 6 marca 2022, 19:06 #451
Anhel: Kontra United i City wraca w 8 chłopa to jest masakra co są przygotowani
» 6 marca 2022, 19:05 #450
VersorWhite: Dalej grajmy Fredem, McGyverem, Maguire'em i się gotujmy. Przecież to jest normalne obrzydlistwo, trójkąt bermudzki futbolu.
» 6 marca 2022, 19:05 #449
JahKowalski: Po raz kolejny pokazujesz że nie ogarniasz co się dzieje na boisku
» 6 marca 2022, 19:05 #448
VersorWhite: Panie, daj Pan spokój, co Pan wiesz o piłce Panie.
» 6 marca 2022, 19:06 #447
JahKowalski: Klepiesz wyświechtane frazesy, ot co
» 6 marca 2022, 19:08 #446
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:11

Co ci Fred dzisiaj zawinił, hejtujesz bo lubisz? O wiele gorszy, Maguire, AWB, czy Pogba, Bruno też gra tragedię.
» 6 marca 2022, 19:08 #445
JahKowalski: Otóż to
» 6 marca 2022, 19:10 #444
VersorWhite: Gdyby nie było tych trzech muszkieterów to reszta mogłaby normalnie skupić się na grze a jak mają obok siebie takich tumanów to jak grać Panie.
» 6 marca 2022, 19:10 #443
kolokolo98: W pierwszej połowie jeszcze jakos to wyglądało, w drugiej już cienizna jak w pierwszym meczu na OT przegranym 0:2 z Ole.
» 6 marca 2022, 19:04 #442
AUDIoooo: Ok brać wypłaty i na Insta ;)
» 6 marca 2022, 19:04 #441
arczibald: Pierwsze 20 minut meczu było dobre, reszta to szkoda gadać. Jak dzieci we mgle
» 6 marca 2022, 19:04 #440
AndreAndre: Tym leszczom już się nawet nie chce.
» 6 marca 2022, 19:04 #439
Paps: Lingard ma już totalnie wywalone,wszedł świeży i nawet nie chce mu się biegać.
» 6 marca 2022, 19:04 #438
Anhel: Ten mecz nie wyglada jak derby, w derbach widać zaangażowanie a nasi to traktują tak jakby porażka z City była z góry wkalkulowana w sezon
» 6 marca 2022, 19:04 #437
Moris87: Piłka go szuka (magajwera)a może by mu pozycję zmienił na napastnika ?
» 6 marca 2022, 19:03 #436
klusek0128: Spokojnie to jeszcze nie koniec. Oni jeszcze coś stracą...
» 6 marca 2022, 19:03 #435
skowron32: Jeszcze za tydzień Son z Kanem pokażą gdzie Nasze miejsce i może MU będzie grało z Lechem czy Rakowem w LK
» 6 marca 2022, 19:03 #434
Masta: To teraz city w dziadka pogra
» 6 marca 2022, 19:03 #433
adisman17: Oglądanie meczy United to taka przyjemność jak oglądanie filmu w języku którego się nie zna. Nie jest do zrozumienia ten zespół a połowa przecietniakow w tym klubie nie powinna trafić do klubu.

Chyba ktoś liczył że znajdą drugiego Fergusona co z przecietniakow zrobił mistrzów
» 6 marca 2022, 19:03 #432
Janik017: Mahrez jak kiedyś Robben , tylko kiedyś graliśmy tak ,że każdy nas się bał. Teraz większość szrotu trzeba wywalić i budować wszystko od nowa.
» 6 marca 2022, 19:03 #431
JahKowalski: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:03

Obserwujcie Rashforda w obronie, poezja, kilometra jeszcze nie przebiegł...
» 6 marca 2022, 19:03 #430
DaredevilUtd: Rash czeka na powrót 5 piłkarzy by się kiwać XD
» 6 marca 2022, 19:02 #429
atotrikos: Tu Jezus Chrystus cudotwórca z tym składem nic nie wygra.
» 6 marca 2022, 19:02 #428
Lolhunter: Magłajer jest wszędzie, musi brać udział przy każdej straconej bramce choćby to był minimalny rykoszet. Facet jest tak dobry ze jest po prostu wszędzie w obronie :D
» 6 marca 2022, 19:02 #427
reggieynot: Co ten Rashford, chciał wejść do bramki? Dlaczego po prostu nie przyp********?
» 6 marca 2022, 19:02 #426
Paps: Rashford chyba myśli że przeniknie przez obrońców jak w nich wbiegnie z piłką.
» 6 marca 2022, 19:02 #425
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:04

Rashford wjechał w nich jak Hary Potter w peron 9 i 3/4
» 6 marca 2022, 19:03 #424
reggieynot: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:06

@Paps, jak Duszek Kacperek ;)
» 6 marca 2022, 19:04 #423
Freddie: Bruno w takm City to by sie bawil i mial po +20 goli i +20 asyst
» 6 marca 2022, 19:02 #422
Glazes: Jak i Pogba
» 6 marca 2022, 19:05 #421
skowron32: Przecież ta drużyna co w pucharze grali z nimi stawiała większy opór niż My
» 6 marca 2022, 19:02 #420
rreddevilss: Nie ma druzyny a banda rozkapryszonych gwiazdeczek co maja mniemanie ze sa jakimis kozakami a w rzeczywistości to zwykle cieniasy bez umiejetnosci w większości których poziom to Watford czy Burnley
» 6 marca 2022, 19:02 #419
Masta: Rasz pięknie wjechał xdd
» 6 marca 2022, 19:02 #418
dominikMU: Ale my jesteśmy słabi, przecież tu żaden trener z nimi nic nie zrobi....
» 6 marca 2022, 19:01 #417
Lolhunter: Dlatego żaden trener nie chce tu przychodzić
» 6 marca 2022, 19:03 #416
Moris87: Biedny rasfh nawet nie ma komu podać wszyscy z tyłu stoją i trzymają kciuki żeby się przebił przez pięciu no ale się nie udało ehh
» 6 marca 2022, 19:01 #415
Anhel: Rashford podziwiam Cię za fantazje, ja mam bujna wyobraźnie ale żeby myśleć ze wygram pojedynek z 5 zawodnikami city to bym nie pomyślał
» 6 marca 2022, 19:01 #414
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:02

Te pojedynki Rasha to już nawet nie są śmieszne
» 6 marca 2022, 19:01 #413
mientowy76: Kompromitacja leszczy united trwa
» 6 marca 2022, 19:01 #412
JahKowalski: No tak Pan Drybler
» 6 marca 2022, 19:01 #411
levy181: Ogromną różnica klas, mecz z Live też w plecy i jedyny pkt można zdobyć ewentualnie Totkami.
» 6 marca 2022, 19:01 #410
Lyon17: Boję się że mecz z Liverpoolem może wyglądać jeszcze gorzej
» 6 marca 2022, 19:03 #409
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:01

Maguire odbił pilke I zmieniła tor masaaaaakraaaaa! Widac na powtórce zza bramki jak mu od nogi lekko się odbija.
» 6 marca 2022, 19:01 #408
Blau: Wyłączyłem. Miłego wieczoru panowie (i panie).
» 6 marca 2022, 19:01 #407
lipeklukas: Dawno z rogu nie straciliśmy.
Ole wróć!
» 6 marca 2022, 19:00 #406
OldFasion: Ciężko jest kibicować United...
» 6 marca 2022, 19:00 #405
UnitedFan07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 19:04

Takie czasy niestety... brak powaznych fachowcow w strukturach klubu, przeplacone ,nietrafione transfery i chore tygodniowki...
Szkoda tylko SAFa że musi na to patrzeć bedąc na emeryturze...
» 6 marca 2022, 19:02 #404
Anhel: Bissaka co playmaker
» 6 marca 2022, 19:00 #403
mordynator: Prawie jak Robben z nami w 2010
No nic chyba po meczu i powoli TOP4 nam odjeżdza na dobre :/
» 6 marca 2022, 19:00 #402
Reico100: Ciężko się ogląda te nasze spotkania, żadnej przyjemności.
» 6 marca 2022, 19:00 #401
Moris87: Info z ostatniej chwili maggajwer to ruski konfident
» 6 marca 2022, 19:00 #400
HarryBrown: Sezon można już uznać za skończony.
» 6 marca 2022, 19:00 #399
Glazes: El capitano
» 6 marca 2022, 19:00 #398
pieroni: Totalna bierność w obronie
» 6 marca 2022, 19:00 #397
motos8: Taki gol Robbena trochę przeciwko nam
» 6 marca 2022, 18:59 #396
Masta: Można się rozejść
» 6 marca 2022, 18:59 #395
Freddie: Piekny corner z zaslona a la NBA. Co by nie mowic rozegrane perfecto
» 6 marca 2022, 18:59 #394
DaredevilUtd: Lingard to ma bardziej wywalone jak Rash. Wchodzi I drepta, odpuszcza sprinty masakra co za pipyy.
» 6 marca 2022, 18:59 #393
wider: jemu akurat to chyba się nie dziwie. Koleś chciał tyle razy odejść żeby grać, a tu najpierw ole go okłamuje żeby zostałbo będzie łapał minuty, a teraz to samo
» 6 marca 2022, 19:03 #392
skowron32: I od HARREGO nogi hahaha ja pierd co ten Ch...robi u Nas jeszcze w żadnym zespole by nie grał w PL
» 6 marca 2022, 18:59 #391
dominikMU: Maguire to zawsze wsadzi nogę tam gdzie nie trzeba...
» 6 marca 2022, 18:59 #390
Anhel: Haha znowu Maguire haha co ten chłop jest przegrywem
» 6 marca 2022, 18:59 #389
DjTED: Wrąbał nam jak Robben w LM
» 6 marca 2022, 18:59 #388
AndreAndre: No niestety. O ile pierwsza połowa niezła, to w drugiej już wyglądamy jak na Old Trafford w pierwszym meczu.
» 6 marca 2022, 18:59 #387
kamilpe: I tak się wykonuje rzuty rożne
» 6 marca 2022, 18:59 #386
JahKowalski: Gegenpressing
» 6 marca 2022, 18:59 #385
rreddevilss: To sa dziady i amatorzy niesamowite
» 6 marca 2022, 18:59 #384
skowron32: Co zrobili!!
» 6 marca 2022, 18:58 #383
levy181: Ładna bramka
» 6 marca 2022, 18:58 #382
skowron32: Kur Nasi nie mają z Cancelo żadnych szans koleś jest wszędzie na boisku
» 6 marca 2022, 18:58 #381
HarryBrown: Jak na razie to nasi niestety przegrywają większość pojedynków biegowych. Fizycznie Sity jest o klasę lepiej przygotowane.
» 6 marca 2022, 18:57 #380
roche: Już po City, Dżesi ich zniszczy a dobrodziej dobije
» 6 marca 2022, 18:56 #379
boro: Ralf dołączeniem do United rozmienił się na drobne
» 6 marca 2022, 18:55 #378
Lolhunter: Jakbym oglądał każdy inny mecz City w tym sezonie gdzie przeciwnik sie tylko broni i liczy na najniższy wymiar kary. Czym my sie różnimy od tej reszty drużyn?
» 6 marca 2022, 18:55 #377
RafixBlue: inne drużyny nie wydały 80milionów na maguira
» 6 marca 2022, 18:58 #376
szturm: Pogba out a Bruno na boisku? WTF?
» 6 marca 2022, 18:55 #375
Kamil1343: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 18:56

Maguire sabotuje kolejnego trenera, ale dalej go wystawiajmy z opaską kapitana xD
» 6 marca 2022, 18:55 #374
Blau: Ale go wyciął, chyba psycha powoli siada.
» 6 marca 2022, 18:55 #373
szturm: Miał go wyciąć, inaczej pewnie była by bramka z kontry.
» 6 marca 2022, 18:57 #372
skowron32: Pogba siada na ławce i się uśmiecha jakby 3-0 wygrywali
» 6 marca 2022, 18:55 #371
Masta: On swoje odbębnił. Dniówka zaliczona XD
» 6 marca 2022, 18:56 #370
brazylianwisnia: On już myślami w nowym klubie.
» 6 marca 2022, 18:58 #369
Glazes: Ju dawno powienen być w innym tu tylko zmarnował swoj talent
» 6 marca 2022, 19:01 #368
DaredevilUtd: Tylko żółta dla tego dzbana?
» 6 marca 2022, 18:54 #367
roche: Akurat teraz bardzo dobrze zrobił
» 6 marca 2022, 18:57 #366
tygrys26: Ale ta Kłoda jest daremna...
» 6 marca 2022, 18:54 #365
Paps: Elanga do zmiany na już.
» 6 marca 2022, 18:53 #364
AndreAndre: Elanga katastrofa. Do zmiany chłopak.
» 6 marca 2022, 18:53 #363
skowron32: Na 100% skończymy w 10 ten mecz
» 6 marca 2022, 18:53 #362
Masta: Jak my gramy w 9
» 6 marca 2022, 18:53 #361
skowron32: No tak ale Harry zejdzie z Red Card
» 6 marca 2022, 18:56 #360
Masta: KDB 3-1
» 6 marca 2022, 18:52 #359
HarryBrown: Sami im stwarzamy sytuacje.
» 6 marca 2022, 18:52 #358
skowron32: Tragedia w drugiej połowie
» 6 marca 2022, 18:52 #357
axel52: Póki co Elanga dno. Po co RR go wystawia w takim meczu to brak słów.
» 6 marca 2022, 18:51 #356
klusek0128: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 18:52

Matko z akcji pod bramką City podanie ratunkowe do DDG... Nie mam wątpliwości że to na dziś był max ten 1 gol.
» 6 marca 2022, 18:51 #355
AndreAndre: Mieliśmy rzut rożny na połowie City i tak go rozegraliśmy ze City ma wolnego na 17 metrze od naszej bramki XD
» 6 marca 2022, 18:51 #354
ALLADYN: Przebudowa składu po sezonie, odcinek 7363.
» 6 marca 2022, 18:51 #353
DaredevilUtd: Rashford owi to się nawet przykładać do rozgrzewki widze, ze nie chce.
» 6 marca 2022, 18:51 #352
tygrys26: Gwiazdą jest, czego Ty od niego wymagasz?
» 6 marca 2022, 18:52 #351
brazylianwisnia: Jaka on tam gwiazda jest
» 6 marca 2022, 18:57 #350
rreddevilss: Nawet z rzutu roznego wycofujemy do De Gei hahahahahahaba
» 6 marca 2022, 18:51 #349
Masta: Dajcie cancelo czerwona koszulkę
» 6 marca 2022, 18:50 #348
skowron32: Każdy dosłownie każdy piłkarz MC jest szybszy
» 6 marca 2022, 18:50 #347
tygrys26: Maglajer po zakończeniu kariery piłkarskiej będzie mógł otworzyć cyrk i bedzie tam główna atrakcją:))))
» 6 marca 2022, 18:50 #346
Masta: Haremu się odbiło bigosem ze śniadania
» 6 marca 2022, 18:49 #345
OldFasion: Dawać Diabły, punkty dziś są w zasięgu.
» 6 marca 2022, 18:49 #344
HarryBrown: Teraz nasi nawet nie potrafią wymienić 2 celnych podań pod rząd.
» 6 marca 2022, 18:49 #343
rreddevilss: Zobaczcie sobie na nasz srodek pola to jest istny dramat
» 6 marca 2022, 18:49 #342
HarryBrown: Środek pola wbrew temu co piszesz nie wygląda najgorzej. Całe zło jest na skrzydłach.
» 6 marca 2022, 18:50 #341
deadredemption: Nawet przy wybiciu z piątki nie jesteśmy w stanie wyjść z własnej połowy. Strasznie to wygląda.
» 6 marca 2022, 18:49 #340
Blau: W drugiej totalnie wszystko siadło, raczej to by było na tyle jeśli chodzi o dzisiaj.
» 6 marca 2022, 18:48 #339
SzarimMusty: W pierwszej połowie City wyszło na pewniaka, że pojadą nas jak outsiderów ligi, a że się postawiliśmy to i na drugą połowę wyszli bardziej skoncentrowani.
» 6 marca 2022, 18:52 #338
AndreAndre: Wyjdziemy z połowy w ogóle?
» 6 marca 2022, 18:48 #337
marcino186: Wan Bissaka to dzisiaj jest kryminał
» 6 marca 2022, 18:48 #336
roche: Myślę że tylko dobrodziej może nas uratować o ile nie będzie wpadał na obrońców City co ostatnio mu bardzo dobrze wychodzi
» 6 marca 2022, 18:48 #335
Arturrodeldziko: oj takie oblężenie źle się skończy...
» 6 marca 2022, 18:48 #334
Paps: Totalnie nas zdominowali,nie potrafimy skleić kilku podań,dramat.
» 6 marca 2022, 18:47 #333
rreddevilss: Roznica klas niestety
» 6 marca 2022, 18:47 #332
skowron32: Kiedyś wieszczono że Mason może być lepszy od fodena ale każdy wie jak jest...przykre to jest
» 6 marca 2022, 18:47 #331
Masta: Przykre jak młodemu z takim potencjałem odbiło od kasy itd
» 6 marca 2022, 18:48 #330
skowron32: Całe MC NA Naszej połowie
» 6 marca 2022, 18:45 #329
adisman17: Nasz środek jest tak dziurawy ze najlepszy trener będzie miał ciężko go załatać bez wymiany połowy przecietniakow
» 6 marca 2022, 18:45 #328
klusek0128: Obejrzyj mecz Totenhamu a zobaczysz że to w dużej mierze kwestia sposobu gry. Conte nie pozwoli aby przeciwnik przyjął piłkę na luzie. Z United nie ma z tym problemu żaden zespół w lidze. Tuchel robi to samo.
» 6 marca 2022, 18:49 #327
Masta: Mam wrażenie ze każda piłka do fodena śmierdzi bramka.. :(
» 6 marca 2022, 18:42 #326
AndreAndre: Bruno same zle wybory
» 6 marca 2022, 18:42 #325
Blau: To niestety żadna nowość w tym sezonie
» 6 marca 2022, 18:43 #324
smurzync: Co wyprawia ten AWB , dwa błędy bramkowe , a to przy lini jak sam siebie nabił piłka na aut to kino
» 6 marca 2022, 18:42 #323
skowron32: Ogólnie każdy piłkarz MC jest szybszy....nawet od Elangi
» 6 marca 2022, 18:42 #322
DaredevilUtd: Zmieńcie Pogbe i Aarona masakra :/
» 6 marca 2022, 18:41 #321
skowron32: MC to w walce i zacietosc o piłkę to jest 5 klas od Nas taka prawda u Nas to Naszym się niechce dobiegac po piłkę lepiej niech wyjdzie na aut czy róg
» 6 marca 2022, 18:41 #320
Masta: Ale AWB pofrunął. Ode mnie słabe noty za lądowanie
» 6 marca 2022, 18:41 #319
mordynator: AWB chyba z szatni nie wyszedł, kompletny brak koncentracji.
» 6 marca 2022, 18:40 #318
AndreAndre: Brońcie dalej McTominaya. Matko boska, co za tragedie gra ten chłop.
» 6 marca 2022, 18:40 #317
69eyes: Myślisz, że wywalczyłby skład w Norwich?
» 6 marca 2022, 18:43 #316
DaredevilUtd: Awb jaka porażka w tym sezonie.
» 6 marca 2022, 18:39 #315
axel52: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 18:40

Niech ściąga Elangę i Bisale bo to masakra co gra młody.
» 6 marca 2022, 18:39 #314
Paps: Ten bissaka nadaje się tam skąd go wzięliśmy.
» 6 marca 2022, 18:39 #313
rreddevilss: Bissaka i Maguire straszne niewypaly sie pkazaly a taka nadzieję wiazalem z nimi..
» 6 marca 2022, 18:38 #312
HarryBrown: To co się dzieje na naszej prawej stronie to dramat.
» 6 marca 2022, 18:38 #311
skowron32: Mam wrażenie że Nasi to i kondycyjnie odstaja od MC
» 6 marca 2022, 18:38 #310
Lisan: Wieściłem że wynik rozstrzygnie forma Jacoba Harrego Maguire :)
» 6 marca 2022, 18:37 #309
Masta: Tak było. Nie zmyślam
» 6 marca 2022, 18:38 #308
rreddevilss: Do wymiany mamy tylu zawodnikow ze o tytul nie powalczymy jeszcze conajmniej z 5 lat i takie fakty
» 6 marca 2022, 18:35 #307
adisman17: Maguire jest dla mnie spalony już w tym klubie. To co ten parodysta gra ja spokojnie też bym zagrał na boisku. Same miekiszony w tej obronie brak już słów na nich...
» 6 marca 2022, 18:32 #306
mordynator: No właśnie najgorsze jest to że on i tak bedzie grał przez to za jaką kwote przyszedł.
» 6 marca 2022, 18:35 #305
adisman17: Więzień transferowy parodia...

3 lata do tylu takie bramki z City nigdy by nie wpadły
» 6 marca 2022, 18:39 #304
mordynator: Ja bym szczerze w ataku nic nie zmieniał, dobrze to wygląda, ewentualnie Lingard za Pogbe koło 65minuty pewnie jakość podań troche spadnie ale za to wzrośnie szybkość i dynamika akcji gdzie przy kontrach może to być kluczowe,Rash niech siedzi na tej ławie póki co wg mnie nie da nic wiecej niż Elanga obecnie.
» 6 marca 2022, 18:30 #303
CRtheSaviour: Atak jest ok, ale trzeba zdjąć sabotażystów z pomocy.
» 6 marca 2022, 18:33 #302
mordynator: Dla mnie do zmiany to jest tylko pewna lodówka z obrony
» 6 marca 2022, 18:34 #301
klusek0128: Powtórka pokazuje że przy strzale na 1:0 kiedy do piłki składa się KDB magłajer odwraca się bokiem bo... BOI SIE DOSTAC PIŁKĄ :)
Jak sobie przypomnę Vidica co w takiej sytuacji się nadstawia aby piłka właśnie w niego trafiła to nie ma czego porównywać.
» 6 marca 2022, 18:27 #300
AndreAndre: No właśnie nie ma czego porównywać. Nie oczekujmy od Maguire ze będzie jak Vidic bo to po prostu nie ten poziom.
» 6 marca 2022, 18:30 #299
subido: Siemka Diabelki:-) a wiec za Elange i Pogbe :Lindgard i Rashford ewent. Mejbri a kto wie moze wypali jak Elanga 🤗
Pozdrawiam i do boju Diably
» 6 marca 2022, 18:26 #298
skowron32: Miło jak to zremisujemy gorzej jak MC strzeli na 3-1
» 6 marca 2022, 18:24 #297
MrCygan: Zna ktoś jakiegoś maga albo czarodzieja. Albo nawet i czarnoksiężnika, żeby odmłodzić Ferdinanda i Vidica? Oddamy w rozliczeniu Maguire i Lindelofa.
» 6 marca 2022, 18:24 #296
Arturrodeldziko: Wyłącznie kąpiel w krwi 79 dziewic ma moce odmładzające. Tako rzecze mroczna księga Hellebrone.
» 6 marca 2022, 18:28 #295
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2022 18:30

Za taką zapłatę dostaniesz legendarne duo Jones - Smalling.

Że kiedyś się myślało, że tamta dwójka była słaba. PLEASE BACK!
» 6 marca 2022, 18:29 #294
Zdzichu1: Ten Jones to włożyłby dziś głowę tam gdzie Kapitan boi się wsadzić nogi ;)
» 6 marca 2022, 18:30 #293
Chestnut: I jego sezon by się skończył. :(
» 6 marca 2022, 18:30 #292
reggieynot: Rashford IN
» 6 marca 2022, 18:24 #291
mikiartur: Rashford Lingard Dalot takich zmian w trakcie meczu się spodziewam
» 6 marca 2022, 18:24 #290
AndreAndre: Ludzie czepiają się Pogby, a ten dał asystę która daje nam jeszcze jakaś nadzieje w tym meczu. Jedyny piłkarz w tym klubie zdolny do takiego podania.


Zwróćcie raczej uwagę na McTominaya który spowalnia całą grę i za każdym razem holuje piłkę zamiast odegrać ja, by przyspieszyć akcje.
» 6 marca 2022, 18:23 #289
mikiartur: Za to w obronie McTominay jeszcze jakoś ratuje ten środek a Pogba ma problem z pressingiem graczy City.
» 6 marca 2022, 18:25 #288
AndreAndre: Pogba nie gra dziś na środku. Trudno żeby nie miał problemu skoro stoi na dziewiątce osamotniony i jest otoczony przez chmarę piłkarzy City. Gdyby Scott lepiej operował piłka moglibyśmy oddalić grę od własnego pola karnego i utrzymać się przy niej pod polem karnym City.
» 6 marca 2022, 18:27 #287