Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Nemanja Matić w Manchesterze United!

» 31 lipca 2017, 17:17 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Nemanja Matić podpisał z Manchesterem United trzyletni kontrakt. Umowa zawiera opcję przedłużenia jej o kolejny rok – poinformował klub z Old Trafford na swojej oficjalnej stronie internetowej.
Oficjalnie: Nemanja Matić w Manchesterze United!
» Nemanja Matić podpisał z Manchesterem United trzyletni kontrakt. Umowa zawiera opcję przedłużenia jej o kolejny rok – poinformował klub z Old Trafford na swojej oficjalnej stronie internetowej. – To bardzo ekscytujący czas dla Manchesteru United i nie mogę doczekać się odegrania swojej roli w tworzeniu historii tego wspaniałego klubu – mówi Matić.
Czy jesteś zadowolony z transferu Nemanji Maticia do Manchesteru United?
– Nemanja Matić to piłkarz Manchesteru United i piłkarz Jose Mourinho. Reprezentuje sobą wszystko, czego chcemy u zawodnika: lojalność, konsekwencję, ambicję i bycie graczem zespołowym – mówi Jose Mourinho.

– Chciałbym mu podziękować za chęć dołączenia do nas, bo bez tego nie mógłby u nas być. Jestem przekonany, że nasi piłkarze i kibice go pokochają. Przywitajmy nasz nowy numer 31 – dodaje Jose.

Nemanja Matić również nie kryje zadowolenia z powodu transferu: – Jestem zachwycony, że dołączyłem do Manchesteru United. Ponowna możliwość pracy z Jose Mourinho to była szansa, której nie mogłem odrzucić.

– Mój czas spędzony w Chelsea bardzo mnie cieszył i chciałbym podziękować klubowi i kibicom za ich wsparcie. Nie mogę doczekać się, kiedy poznam moich nowych kolegów i zacznę z nimi treningi.

– To bardzo ekscytujący czas dla klubu i nie mogę doczekać się odegrania swojej roli w tworzeniu historii tego wspaniałego klubu – dodaje Matić.

Manchester United nie podał kwoty odstępnego za jaką Matić trafił do klubu z Old Trafford.


TAGI


« Poprzedni news
Fantasy Premier League: Dołącz do Ligi DevilPage.pl
Następny news »
UEFA ukarała Phila Jonesa i Daleya Blinda

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (354)


Reusik12: Lingard to przyszłość United! Żaden Sanczez zeden Persić nie da nam tyle mocy na skrzydełku. Ten młody wilczek cały czas sie rozwija i jest najmocniejszym ogniwem w taktyce Żoze.
» 2 sierpnia 2017, 02:00 #353
dawidlp92: ten James Rodriguez jest tak słaby że Bayern ciągle dostaje baty czy jak?
» 1 sierpnia 2017, 23:33 #352
is200second: Raczej bym powiedzial ze nie ma z kim grac. I to zapewne powiedzial Ancelottiemu jak schodzil. Bayern ogolnie cos slabo. Najlepszy zawodnik w druzynie stary juz Ribery to o czyms swiadczy.

Ogolnie nie rozumiem zachwytow nad Carlo. Wydaje sie jakby juz nie mial pomyslu na ta druzyne. Dalej klepia ta pile tylko jakby wolniej.

Ktos dobrze powiedzial. Ribery Robben i dochodzi do nich jeszcze ten Rafinha to juz nie jest elita na final LM.
» 2 sierpnia 2017, 00:45 #351
SUGAR311: Jak dla mnie transfer ok. Zrobiłbym formacje 3 3 2 1 .
Lukaku
Michitarian Rashford
Matić Pogba Mata
Shaw Bailly Jones
DDG
Ławka : Herrera Lindegard Martial Darmian Fellaini Itd
» 1 sierpnia 2017, 21:21 #350
champione2013: boze widzisz i nie grzmisz
» 1 sierpnia 2017, 21:23 #349
nowat0r: Nowoczesne spojrzenie :) ale ja bym dał jednak Valencie za Jones'a żeby rozruszać boki defensywy ;)
» 1 sierpnia 2017, 21:29 #348
CRX2: Rozumiem, że to skład gdy ktoś z MU dostanie czerwoną kartkę albo gdy zmienią zasady i będzie grało się po 10, a nie po 11?
» 1 sierpnia 2017, 21:53 #347
2Fast4You: Wizjoner
» 1 sierpnia 2017, 22:47 #346
celny: Tak kombinował z taktyka, aż mu się mużdżek przegrzał ;)
» 1 sierpnia 2017, 23:09 #345
JestemNumerem9: Nie wiem, jak u was, ale tu grzmi;p
» 2 sierpnia 2017, 00:08 #344
Wawrzu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.08.2017 03:36

Chciałbym wierzyć że to troll i że tacy ludzie nie kibicują diabełkom
» 2 sierpnia 2017, 03:35 #343
RedRevolta: A tymczasem Bale opuścił dzisiaj trening, oczywiście kontuzja xD kogo my chcemy ludzie, mam nadzieje, że nie będziemy tracić czasu na tą szklanke.
» 1 sierpnia 2017, 19:03 #342
MufcGlory: Jaka jest prawdziwa przyzyna tego niikt do końca nie wie,ale fakt że transfer Bala to duże ryzyko
» 1 sierpnia 2017, 19:26 #341
mario93: On w Totkach tez miał tak często urazy? Pomyśleć ze kosztował ze 100 milionów...
» 1 sierpnia 2017, 23:03 #340
Yorke96: Nie wiem,jak ocenić ten transfer
» 1 sierpnia 2017, 18:04 #339
Chestnut: Przecinek niepotrzebny. :)
» 1 sierpnia 2017, 18:58 #338
vanderToki: Oczywiście, że potrzebny.
sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Nie-wiem-jak;12616.html
Podobne wyrażenia pod tym linkiem, zasada ma zastosowanie.
» 1 sierpnia 2017, 19:21 #337
Chestnut: Hmm, więc mój błąd. Dzięki za odpowiedź!
» 1 sierpnia 2017, 19:30 #336
cnk: Conte narzeka na kondycje Moraty, co wy na to? macie jakies ciekawe zdania na ten temat?
» 1 sierpnia 2017, 16:54 #335
Krystiano98: Conte chyba lubi mieć mocnych kondycyjnie, tak?
Morata po prostu może nie wyrabiać w Anglii, albo się opieprza
» 1 sierpnia 2017, 17:28 #334
piter100000: A skąd wiesz, że narzeka? Kondycję zawsze można poprawić
» 1 sierpnia 2017, 17:31 #333
cnk: anglia.goal. pl /352239-conte-morata-musi-bardzo-poprawic-swoja-kondycje.html
» 1 sierpnia 2017, 17:54 #332
DonaldT: A co nas obchodzi jakie uwagi ma trener Chelsea do swojego zawodnika.
Czy chcesz wywołać kolejną g...burze który lepszy Lukaku/Morata
» 1 sierpnia 2017, 18:50 #331
Chestnut: Ilu was tam jest, że piszesz w liczbie mnogiej? Towarzyszu.
Pisz za siebie proszę.
» 1 sierpnia 2017, 19:00 #330
cnk: donaldt Twoj problem jesli zamykasz sie tylko na okreslona liczbe tematow w swoim zyciu, ja pytam ludzi rozgarnietych albo przynajmniej takich, ktorzy oprocz newsow o united interesuja sie troche szerzej i czytaja co sie dzieje w calej lidze.
Nie ogladalem Moraty wiec nie wiem jak wypowiedz Conte ma sie do rzeczywistosci, ktos wie lub widzial jakies problemy z kondycja u niego? czy to tylko prowakacja do wiekszej pracy nowego grajka
» 1 sierpnia 2017, 19:30 #329
MufcGlory: cnk

"pytam ludzi rozgarnietych albo przynajmniej takich, ktorzy oprocz newsow o united interesuja sie troche szerzej i czytaja co sie dzieje w calej lidze." Tu mało takich ludzi znajdziesz.Czytając niektóre komentarze,to mam wrażenie,że większoś nie ogląda w ogóle meczy, w których nie gra United.
» 1 sierpnia 2017, 19:32 #328
DonaldT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2017 19:50

@cnk
Skoro tak szeroko się interesujesz PL,powinienieś wiedzieć że Morata zagrał ok 20 min w jednym meczu,i chyba jedną połowę w drugim,w Chelsea jest od tygodnia,poprzedni sezon na ławce do tego przerwa wakacyjna,inna liga i kraj ,więc może mieć chłopak braki
» 1 sierpnia 2017, 19:45 #327
cnk: nie wiele mi sparingi mowia bo nie jest to jednak takie tempo jak w lidze chociazby
» 1 sierpnia 2017, 19:48 #326
mario93: cnk, myślę że Conte tez tak dodatkowo motywuje Morate żeby wyciągnąć z niego jak najwiecej i żeby do początku sezonu ciężej pracował i był gotowy
» 1 sierpnia 2017, 23:05 #325
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2017 15:33

W temacie Auriera jedni pisza ze na tak inni zaprzeczaja moim zdaniem obroncow dosc chyba ze bedzie jako lewy defensor wtedy mozna sie zastanowić.
Teraz cale sily do konca okienka Ed powiniem skupic na pozyskaniu skrzydlowego jezeli ktos ogarniety bedzie dostepny i chetny grac w United;)
» 1 sierpnia 2017, 15:32 #324
kocio10: Jakby jeszcze doszedł Alex Sandro na lewą stronę i Sanchez na skrzydło...
» 1 sierpnia 2017, 14:52 #323
rizx: nom, myślę, że w 200 milionach się zmieścisz z tymi transferami, bo w 150 może być ciężko
» 1 sierpnia 2017, 15:52 #322
piter100000: I jeszcze Jamesa i Ronaldo, bo przecież Ronaldo miał do nas przyjść, bo fachowcy z DP tak pisali
» 1 sierpnia 2017, 17:33 #321
kocio10: Heh śmieszki, a jakby przyszedł przynajmniej jeden z nich to byście spuszczali się przed klawiaturą. Dwie obecnie najpotrzebniejsze pozycje a jeśli United chce bić się o mistrza na dobre to trzeba sciągać klasowych zawodników.
» 1 sierpnia 2017, 22:34 #320
Sideswipe: A kto powiedział, że ich tu nie chcemy? Po prostu marzysz i tyle.Jeden mało realny a co dopiero 2.
» 1 sierpnia 2017, 23:23 #319
kunczi: Jak trójka w pomocy
Herrera-Matic-Pogba jest według mnie najlepsza w Anglii, tak trójka w ataku
Mkhitarjan- Lukaku -Rashford jakoś mi nie odpowiada. Jest świetnie, ale na moje oko jakby zamiast Mikiego albo Rashforda grał jakiś klasyczny skrzydłowy to byłoby optymalnie.
Herrera-Matic-Pogba
Mkhitarjan-Lukaku- Sanchez
To byłoby marzenie.
» 1 sierpnia 2017, 14:40 #318
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2017 15:32

"Ponoc" City Sanchezowi 320tys f tygodniowki zaoferowalo
» 1 sierpnia 2017, 15:32 #317
mycka86: Wszystko plotki. City według przepisów nie może z nim negocjować, dopóki Arsenal nie wyrazi na to zgody.
» 1 sierpnia 2017, 16:57 #316
Wave: Zazwyczaj jest to jest obchodzone przez kolegow z reprezentacji, prywatnych telefonow gratulacji, posrednich rozmow z agentami itd
» 1 sierpnia 2017, 17:40 #315
Bossicky: Wyciekła taktyka Mou na nadchodzący sezon..
http :// lineupbuilder. com/?sk=f4w6
» 1 sierpnia 2017, 14:31 #314
lukiton0589: Cieszy, że nie ma w składzie ani Fellainiego ani co NAJWAŻNIEJSZE Jessiego ,,wiecznego talentu" Lingarda :)
» 1 sierpnia 2017, 15:15 #313
RedDevils4life: W przypadku braku jakiegokolwiek nowego skrzydłowego fajną opcją byłoby wypróbowanie kilka razy wspominanego już 4-3-1-2.

To mogłoby być np. coś w stylu:

DDG
Valencia - Bailly - Jones - Shaw
Herrera - Matić - Pogba
Miki
Lukaku - Rashford

Na 10 walka pomiędzy Matą i Mikim. W ataku Martial z Rashfordem, bo Lukaku to raczej pewna 9.
» 1 sierpnia 2017, 16:20 #312
mario93: RedDevils, dobre ustawienie. Tylko żeby Shaw grał na poziomie..
» 1 sierpnia 2017, 23:06 #311
RuudVN: Nemanja (tłumaczenie imienia) - wielki, silny chłop, nie boi się niczego, jak cię kopnie w dupę to nie wiesz gdzie jesteś
tego nam brakowało
» 1 sierpnia 2017, 14:28 #310
PanWolodyjowski: Najłatwiej by z tego było skleić 3-5-2. Bailly,Jones i Rojo w środu, wahadło Valencia i Shaw. Środek Herrera i Matić i przed nimi Pogba, bądź Poga za Herrere i Mata na 10, w atau Rashford i Lukaku.

No, ale trzeba poczekać, aż Rojo i Shaw będą w pełni zdrowi i zdolni do gry...
» 1 sierpnia 2017, 12:32 #309
Fugas: Tylko co z Mikim i Matą jak Pogba będzie grał na 10. Tak samo przy 4-3-3 też nie ma dla nich miejsca.
» 1 sierpnia 2017, 14:31 #308
fala1992: Panowie, serdecznie zapraszam do Prywatnej ligi fantasy PL :) 117671-90269 :) Jest aż(tylko) 8 miejsc ;)
» 1 sierpnia 2017, 10:57 #307
Devilfanforever: Jaram się niemiłosiernie, top3 DM w PL!
Wiek najlepszy dla piłkarza.
Dla tych co mówią, że drewno polecam obejrzeć jego mecze. Nie dość, że jest zwrotny to potrafi przyśpieszyć.
Ten transfer pokaże też wszystkim jak Pogba potrafi grać!
Czekam na sezon z niecierpliwością!
» 1 sierpnia 2017, 09:46 #306
RedSknerus: Oby jak najpredzej do 11.08 !
» 1 sierpnia 2017, 10:26 #305
Devil78: Dużo osób pisze o 10siątce.

Ja jestem jakoś dziwnie przekonany, że będziemy grać typowe 4 3 3 bez dziesiątki.

DDG

Valencia - Bailly - Jones - Darmian

-----Herrera - Matic - Pogba-----

--Miki--------Lukaku-------Rashford--

Oczywiście skład może być nieco inny.

Rashford zawsze może wskoczyć na atak.
Na skrzydłach będzie pchany Mata, do tego jest jeszcze wilczek JL i oczywiście Martial
W pomocy jest do rotacji Carras, Perreira oraz Afro
Obrona wiadomo, fosu, blind, smalling, lindelof, tuanzebe
» 1 sierpnia 2017, 08:53 #304
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2017 09:31

Też tak sądzę. Po transferze Matica mamy skład skrojony pod ten system gry.
» 1 sierpnia 2017, 09:26 #303
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2017 09:51

Spoko skladzik nawet, tylko nie bedziemy grali ta sama jedenastka non stop i ustawieniem, za duzo frontow, rozny styl gry przeciwnikow, gdzie czesto tez beda sie zamykac w 11stce. Na druzyny cofniete mozna spokojnie Lukaku i Rashforda wystawiac i jakas typowa 10ke za nimi.
Tez w niektorych spotkaniach 3ma srodkowymi bedziemy grac i wahadlowymi. Roznie to bedzie wygladac :)

Ale zgadzam sie oczywiscie, ze Matic czesto w tym systemie bedzie wystawiany
» 1 sierpnia 2017, 09:50 #302
Wave: Dlatego tez szukamy jeszcze typowego skrzydlowego. Mou czesto gral tak Chelsea i Drogba i dobrze to wygladalo.
» 1 sierpnia 2017, 09:53 #301
gaucho2015: Moim zdaniem tak wygląda najsilniejszy skład na chwile obecną

De Gea - Valencia, Bailly, Jones (Smalling,Lindelof) , Darmian (Aurier??) - Herrera, Matic - Mata/Mkhitaryan - Pogba - Rashford(Martial) - Lukaku
» 1 sierpnia 2017, 08:26 #300
pbskarpy: Kiedy kupiliśmy Auriera, bo nie skleiłem tego transferu?
» 1 sierpnia 2017, 08:47 #299
cekaj: Zresztą On chyba nawet nie ma pozwolenia na prace w Angli
» 1 sierpnia 2017, 08:55 #298
mikon70: Oby nigdy tu nie trafił. To jest klaun, który się sam kompromituje i psuje atmosferę w klubie.
» 1 sierpnia 2017, 10:35 #297
gaucho2015: Panowie.... dlatego dałem "??" spokojnie....
» 2 sierpnia 2017, 07:40 #296
Corey23: Kurde, mamy sporo dobrych dziesiątek, a praktycznie żadnego skrzydłowego... Może dałoby się tego Pereire przerobić na skrzydlowego? Gość jest jeszcze młody.
» 1 sierpnia 2017, 07:59 #295
Devil78: Hehehe dobre
» 1 sierpnia 2017, 08:54 #294
dlabigt23: ciekawe czy w tym okienku zrobimy jakas niespodzianke z jakims mega ofensywnym transferem typu Dybala,Sanchez,Dembele ? Zadowole sie nawet Perisiciem , ale ciekaw jestem czy Ed zrobi jakas niespodzianke
» 1 sierpnia 2017, 07:04 #293
kckMU: Z całym szacunkiem, ale Dybala i Dembele nie mają podjazdu do Sancheza. A jeśli by to rozwinąć, to Dembele do Dybali także. On jeszcze potrzebuje lat w BVB.
» 1 sierpnia 2017, 07:41 #292
Masarnia: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.08.2017 00:38

No i git szkoda fabinho ale juz nie bede wybrzydzal za 2 lata kupia innego kosiora albo jakiegos mlodego za rok do ogrania i tyle w temacie trzeba zaczac "produkowa" wychowanków bo potem moze byc kiepsko a tak nawiasem mowiac mam nadzieje ze doczekam sie Fosu w podstawie!!
» 1 sierpnia 2017, 00:36 #291
wmatpl: Dla mnie świetny transfer. Witamy w MU!
» 1 sierpnia 2017, 00:04 #290
Mariusz199012: Na str Barcy jest News ze Mourinho obserwuje andre gomesa ..jak dla mnie to plota po co nam on
» 31 lipca 2017, 23:49 #289
N17: Plota na pewno. Fellaini bez formy daje więcej drużynie.
» 1 sierpnia 2017, 01:11 #288
lopekk: Perisic już w zasadzie klepniety , wiec paczka elegancka się szykuje
» 31 lipca 2017, 23:48 #287
Wawrzu: Jak to klepnięty? Ostatnio Spalletti mówił że Ivan zostaje w Interze.
» 31 lipca 2017, 23:58 #286
lopekk: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 31 lipca 2017, 23:47 #285
Mariusz199012: Wolałem Diera Lub Fabinho ale Matic tez jest okey .teraz tylko skrzydłowy i bedzie dobrze ,Martwi tylko Lindelof oby zaczął grac bo jones go wygryzie
» 31 lipca 2017, 23:43 #284
PanWolodyjowski: To jak wy pogodzicie Maticia z Herrerą na boisku, skoro my gramy 4-5-1. No, tak, chyba że Pogba na 10 i upychamy na skrzydła Mate i Mkhitaryana.

A ja wolę Matę od Herrery, bo jest bardziej produktywny, a Matić jak bedzie w formie, to mamy już kogoś do przerywania akcji, mamy Pogbę i mamy Matę, o którym niedawno mowilo sie, że bez niego United nie wygrywa.

Mata w formie > Herrera w formie.
» 31 lipca 2017, 23:42 #283
Quahadron: Tylko ze Mata w prawdziwej formie to był w Chelsea. Bask poprzedni sezon miał idealny. Wiec jeśli chodzi o przydatność w drużynie i role jaka pełni Herrera to niestety (dla mnie akurat naszczescie bo uwielbiam Andera)

Herrera > Mata

Dodatkowo chciałbym powiedzieć ze drugiego takiego jak Ander nie mamy, a za Matę który i tak nie jest w najwyżej formie jest Miki, a teraz nawet Pereira się świetnie poczyna.
» 1 sierpnia 2017, 06:32 #282
trikos: Ale rozkmina, dwa typy piłkarzy:
Herrera B2B, Mata 10ka
Po przyjściu Maticia czyli bilans z Pogbą i wreszcie z ogarniętą obroną, Mata czy Miki będą mogli grać tak jak najbardziej lubią czyli tzw wolny elektron.
» 1 sierpnia 2017, 09:33 #281
braku: Na weszło dobrze jest napisane. W skrócie powiem że pogba będzie mógł grać na 10. Brzmi to bardzo milo
» 31 lipca 2017, 23:29 #280
PanWolodyjowski: To Mata i Mkhitaryan beda upychani na skrzydła. Mamy 2 dobrych pikarzy na pozycji nr 10, to kupujemy kogos do srodka, zeby Pogbe tam przesunac, na skrzydła wpychamy dziesiatki, a skrzydlowych nie kupujemy.

Logika, gdzie?
» 31 lipca 2017, 23:39 #279
ponczok: @PanWolodyjowski no pomysl logicznie, sezon jest długi wiec nie jest powiedziane ze tak będzie przez 50 spotkań. Mamy dwóch dobrych piłkarzy na pozycji 10, tak dobrzy sa ale czy na tyle żeby coś ugrać? Pogba da tam więcej niż oni a takie kosy jak Nemanja i Ander zapewnia mu swobodę w kreowaniu gry z przodu bo na razie gra zachowawczo, bo gra na 8. No i nawiasem mówiąc mamy Marcusa który na skrzydle radzi sobie świetnie, jest Martial, który w końcu odpali i da nam naprawdę dużo. Lord Jesse, któremu ambicji i zaangażowania nie odmówisz. Sumując przy graniu w takiej dużej ilości rozgrywkach układanie wyjściowego składu i tak nie ma sensu bo chociażby przez pauzy piłkarzy nigdy nie będzie żelaznej jedenastki
» 1 sierpnia 2017, 03:27 #278
Klimaa: Długo wyczekiwane wzmocnienie środka pola nadeszło. Pozostaje już tylko skrzydłowy i Mourinho dostanie kogo chce.
» 31 lipca 2017, 23:15 #277
dawidlp92: mocny skrzydłowy i można zaczynać sezon
» 31 lipca 2017, 22:49 #276
Corey23: Tylko skąd go wziąć?
» 31 lipca 2017, 23:07 #275
jamaj05: Z Arsenalu!
» 31 lipca 2017, 23:09 #274
Chapman: Przegapiony D.Costa który już grubo pogrywa w Juve,więc walczyć o Alexisa!
» 31 lipca 2017, 23:24 #273
karol100: Konczy mu sie umowa po sezonie, naprawde nie trzeba setek milionow zeby go sciagnac. Jestjeden warunek, on musi chciec do nas przyjsc I oznajmic Wengerowi ze nie podpisze nowego kontraktu. Dlatego Arsenal bedzie mial ostatnia szanse zeby na nim zarobic. Obstawiam ze 60 mln dalo by bardzo duzo do myslenia szefa Arsenalu. Zaproponowac mu tyle co Pogbie plus jakies premie od zajebistosci I juz. Fakty sa takie ze poziom miedzy nami Chelsea I City jest zblizony. Transfer Sancheza wysunie jeden z tych klubow na miejsce faworyta PL.
» 31 lipca 2017, 23:24 #272
MufcGlory: Nie wiem po co zawracaie sobie główki skrzydłowym,skoro praktycznie już wiadomo że przyjdzie Perisic.Nie żaden Sanchez(Niestety!!)
» 31 lipca 2017, 23:30 #271
karol100: Byc moze Perisic, ale szefuncio Interu ostatnio stwierdzil ze negocjacje zakonczone, akluby sie niedogadaly.
» 31 lipca 2017, 23:34 #270
MufcGlory: Spokiojnie kluby już się prawie dogadały i transfer powinniem się odbędzie w przyszłym tygodniu.Cena 50 melonów.
» 31 lipca 2017, 23:39 #269
PanWolodyjowski: Alexis w tym roku konczy 29 lat, po trzydziestce łatwo o kontuzje i szybkość się zmniejsza z roku na rok, niestety. Lepiej byłoby kupic kogos mlodszego, ale brak celow
» 31 lipca 2017, 23:40 #268
Chapman: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 22:45

Brakuje nam tylko Sanchez w chwili obecnej do kompletnego składu,który by był bardzo silny po jego przyjściu + powroty Zlatana i Rojo,można by było ugrać bardzo dużo,spuszczony ze smyczy Pogba z Sanchezem zrobili by piekło obrońcom każdej drużyny,dać ofertę nawet 100 i zrobić genialny skład! Natomiast gdy pójdzie do City,mogą być problemy,Sanchez,Aguero,Jesus,Sterling,Walker ciężka siła.
» 31 lipca 2017, 22:43 #267
janpal1: Dokładnie. Teraz tylko Sanchez.
» 31 lipca 2017, 22:50 #266
PanWolodyjowski: Jakie Herrera-Matic-Pogba, jak Herrera nie powącha boiska, jak Matić i Pogba będą zdrowi
» 31 lipca 2017, 22:42 #265
janpal1: Co ty bredzisz, najlepszy gracz MU ostatniego sezonu, do tego ceniony zawodnik przez Mourinho.
» 31 lipca 2017, 22:51 #264
Reusik12: Wolodyjowski

Buhahaha nie ośmieszaj sie.
» 31 lipca 2017, 23:18 #263
dawidlp92: Jeszcze jeden !
» 31 lipca 2017, 22:34 #262
reggieynot: ht tps://y outu.be/ihGq--2SxC8 (dwie spacje)

Piękny gol Nemanji Maticia, który był nominowany przez FIFA do najładniejszej bramki w 2013.
Wtedy jeszcze był zawodnikiem Benfiki Lizbona.
» 31 lipca 2017, 22:33 #261
RedDevils4life: Dodatkowo rakieta w meczu z Tottkami w F.A. cup w poprzednim sezonie.
» 31 lipca 2017, 22:41 #260
reggieynot: Zaiste ;-)
» 31 lipca 2017, 22:50 #259
is200second: Wg Marki i the Sun Mou chce Andre Gomesa
» 31 lipca 2017, 22:26 #258
RedDevils4life: Nie uważasz, że przez to jak wielu mamy piłkarzy w środku pola jest to plotka bardzo odległa?
» 31 lipca 2017, 22:27 #257
is200second: Pewnie . Tylko troche mi go szkoda bo nie spotkalem sie w tym sezonie z pilkarzem ktory bylby bardziej krytykowany od niego. Oczywiscie w wiekszosci to opinie Putkowych sympatykow ale nazywanie etatowego reprezentanta kraju i to nie jakichs wysp salomona czy innych madagaskarow tylko Portugali mistrza europy drewnem to chyba lekka przesada.

Badz co badz w druzynie ktora sama zawodzila.
» 31 lipca 2017, 22:34 #256
wider: Witamy w MU

Teraz środek pola Fella i Matic i jedziemy po majstra 😃
Sprzydaly by się jeszcze 2 transfery LO i skrzydlowy
» 31 lipca 2017, 22:06 #255
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 22:09

Fella i Matic razem to nie jest raczej optymalny wyjściowy środek mając Pogbe i Herrere.
» 31 lipca 2017, 22:09 #254
is200second: Fajny solidny transfer.

Skoro United nie jest na dzien dzisiejszy w stanie kupic nikogo z topu to dla mnie nr jeden to Adama Traore. Gisc chyba z najwiekszym ciagiem na bramke i najlepszym dryblingiem w PL. Gosc jest jak Tur i do tego swietny technicznie.
» 31 lipca 2017, 22:03 #253
RedDevils4life: Nie ma chyba nic poza szybkością. 1 asysta w poprzednim sezonie. Wielki jeździec bez głowy. Nie ośmieszajmy się z takimi nazwiskami, proszę was.
» 31 lipca 2017, 22:08 #252
Michal12371: Gość zagrał w ubiegłym sezonie 32 mecze, i nie strzelił żadnej bramki.. Jak na napastnika to raczej słabo, ale widocznie drybling jest ważniejszy xd
» 31 lipca 2017, 22:11 #251
is200second: Poza szybkoscia? To jest ferrari wsrod szybkich pilkarzy. Jemu trEba lepszego klubu i pilkarzy. Dla mnie kandydat w niedalekim czasie na top wsrod skrzydlowych.
» 31 lipca 2017, 22:11 #250
RedDevils4life: To niech zmieni dyscyplinę na bieganie. :D
» 31 lipca 2017, 22:13 #249
arczibald: Witamy w piekle !
» 31 lipca 2017, 21:57 #248
LorenzoCFC: Powinien wam pasować idealnie, Jose ma nosa do defensywnych, więc myślę że się odbuduje.
» 31 lipca 2017, 21:52 #247
swietybarabasz: Bardzo solidny zawodnik moim zdaniem, wniesie dużo stablinosci w grze . Potrzebujemy takich fachowców bo to będzie bardzo ciężki sezon i myślę ,że znów będzie to tylko walk o o ligę mistrzów. Niemniej widzę pomysł na tą drużynę ,a nic nie dzieje się od zaraz i fachowiec w sile wieku z doświadczeniem w PL na duży plus.
» 31 lipca 2017, 23:05 #246
janpal1: Teraz czas zapolować na Sancheza. Czy nikt w klubie nie widzi, że on ma te cechy, których potrzebujemy? Szybkość, drybling, skuteczność, waleczność, świetna technika, dobre wrzutki, ciąg na bramkę rywala, ogranie w Premier League. Do tego zaraz mu się kończy kontrakt i można byłoby zaszantażować 4senal, żeby spuścili z ceny. Perisic też dobry, ale to powinna być ostateczność, a priorytet Sanchez.
» 31 lipca 2017, 21:43 #245
MufcGlory: Sanchez to absolutnie jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji.Szkoda tylko że prawdopoodbnie będzie niebieski
» 31 lipca 2017, 21:51 #244
ziomboy777: zrozum - Sanchez jest nie na sprzedaż dla nas
» 31 lipca 2017, 21:52 #243
karol100: Wszystko jest na sprzedaz. Matic tez podobno nie byl, ale jak zawodnik stawia sprawe jasno to klub wlasciwie nie mawyjscia. Pilkarzew tych czasach sa bardzoooooo drodzy I kazdemu szkoda oddac goscia za darmo jak mozna zgarnac mysle 60-70 baniek
» 31 lipca 2017, 23:32 #242
N17: Wg. Manchester Evening Standard klub z plugawej części Manchesteru daje 50mln za Alexisa. Nam jest dużo bardziej potrzebny. Edek działaj! Tylko pytanie, znacie to źródło? Wiarygodne, czy brukowiec?
» 31 lipca 2017, 21:40 #241
Fenek: Bardzo dobre wzmocnienie. Prawdę mówiąc to jeszcze kilka tygodni temu bardziej ucieszył bym się z Matica niż z Lukaku. Ale obecnie jestem bardzo zadowolony, że mamy ich obu.
» 31 lipca 2017, 21:39 #240
Walnuts: Zobaczymy jak sobie poradzą, a wymagania są ogromne. Obaj już znają ligę, więc nie ma tutaj tłumaczenia, że potrzebują czasu, bo Manchester go nie ma.

Dotyczy to przede wszystkim Lukaku, który przyszedł za zaporową cenę i musi brać na siebie gole.
» 31 lipca 2017, 21:52 #239
ArktoS: Chciałbym, żebyśmy wygrali ten Superpuchar z Realem, ALE dla devilpage najlepiej by było jednak, żebyśmy przegrali. W 5 min wszystkie trolle i chorągiewki przeniosły by się na stronę Realu i tam sobie spamowały.
» 31 lipca 2017, 21:34 #238
N17: Przykro mi, to niemożliwe. Sezonowców (z przyczyn oczywistych) u nas nie ma. To po prostu głupota i/lub chęć zabłyśnięcia, wyróżnienia się z tłumu. No i narzekanie to stereotypowo typowo polska cecha ;)
» 31 lipca 2017, 21:42 #237
ArktoS: Mniemam jednak, że są tutaj i sezonowcy którzy pojawiają się po naszych wielkich transferach. Dało się zauważyć ich wysyp po transferze Lukaku, a wcześniej Pogby.
» 31 lipca 2017, 22:03 #236
cynamonancymon: Kiedyś przyszedł do Nas już jeden Nemanja.Dobrze wspominam te czasy. Witamy w Teatrze Marzeń!
» 31 lipca 2017, 21:31 #235
Niko99: Witamy w domu i powdzenia. :)
» 31 lipca 2017, 21:27 #234
MufcGlory: Uwaga szykuje się prawdziwa BOMBA:Złoożyliśmy oferte 84miliony untów dla Juventusu za Dybale.
Nie ma bata że za tyle go sprzedają
» 31 lipca 2017, 21:17 #233
tygrys26: taa i jeszcze do tego 80mln za Asensio i Rakiticia
» 31 lipca 2017, 21:20 #232
mielan92: Brawo Ed !
» 31 lipca 2017, 21:16 #231
Reusik12: Uwaga Bomba atrapa! Fifa wyłączona na dziś u Mufc.
» 1 sierpnia 2017, 06:45 #230
PanWolodyjowski: A z Rashforda taki skrzydłowy, jak z Żyda esesman. To, że ktoś potrafi dryblować i jest szybki, to odrazu ma grać na skrzydle? Rashford piłki w pole karne nie potrafi dośrodkować, a gramy systemem 4-5-1. Do tego gra 1 na 1 przy końcowej linii nie najlepsza, z klepy mało, do środka ze strzałem z dystansu w ogóle nie schodzi.

Tak, zaraz mi mędrzec napisze, że skrzydłowy nie musi centrować, ani schodzić do środka ze strzałem, ani grać z klepki.
» 31 lipca 2017, 21:09 #229
Gary1920: Wyjdź
» 31 lipca 2017, 21:12 #228
janpal1: Najlepiej jak ktoś hejtuje fakty xd.
» 31 lipca 2017, 21:15 #227
PanWolodyjowski: Gary1920 a może jakiś kontrargument zamiast żałosnego hejtu?
» 31 lipca 2017, 21:30 #226
braku: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 21:35

On jako jedyny właśnie umie dosrotkowac. Wyjdź jak już ktoś powiedział. Ale tu można sobie humor poprawić.
» 31 lipca 2017, 21:34 #225
MufcGlory: Rashford to taki trochę niezpełniony spinterUda mu się nawet kogoś kiwnąć,ale potem nie z bardzo wiem co z tym zrobić
» 31 lipca 2017, 22:17 #224
PanWolodyjowski: Czytajcie słowo mędrca o nicku sisinho, on ma zawsze rację. Jeśli myślicie, że macie rację, sisinho wam przypomni, że jej nie macie.

Transfer skrzydłowego już pewnie nie wchodzi w grę, a ściągnięcie minimum jednego skrzydłowego to powinien być priorytet w tym okienku. No cóż...
» 31 lipca 2017, 21:07 #223
Paps: Iez sie tego obawiam,ze to nasz ostatni transfer i skrzydla wciaz beda wspomnieniem ;/
» 31 lipca 2017, 21:10 #222
MufcGlory: Ewentualnie kupimy Perisica,który też będzie służył do murowania bramki
» 31 lipca 2017, 21:20 #221
PDF: Dla mnie to wygląda tak ... nie będąc chamem ale po kilku piwkach:

Hejterzy, trole, zakupcie stoperan. Będzie srane w majty.

Matic-Herrera-Pogba ... wrrrr :-)
» 31 lipca 2017, 21:06 #220
welllone: Dawać jakieś sensowne skrzydło.
Tak jak był okres bez dostępnych napastników tak teraz nikt nie sprzedaje i nie chce sprzedawać skrzydeł. Jak i sami zawodnicy nie nalegają na przyjście do nas tak jak zrobił to Matić.
Skrzydło i kolejne udane okno, bez tego nie wiem jak mamy kreować więcej akcji i bramek.
» 31 lipca 2017, 20:39 #219
Paps: Nie bedzie ich zwyczajnie zbyt duzo.Co z tego,ze Lukaku bedzie z przodu?Bedzie sie miotal tam sam i nikt mu nie dogra pily :P
» 31 lipca 2017, 20:44 #218
sisinho: @Paps

Rok temu Ibra zapakował 27 bramek i raczej nie po swoich solowych akcjach a po dobrych podaniach. Miałby ich więcej gdyby nie fatalna skuteczność ale przecież Ty tego nie widziałeś bo dla Ciebie liczył sie tylko wynik.
» 31 lipca 2017, 20:48 #217
welllone: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 20:55

Nawet jak poprawimy naszą skuteczność to przy tych liczbach nie bilibyśmy się o zwycięstwo, bo do 100% nie dociągnie żodyn XD
Tak więc albo pracowite skrzydełko albo ultra ofensywne i skuteczne.
Inna opcja Matić z Herrerą odciążą Pogbę który wykreuje jeszcze więcej decydujących podań, a nasi jeszcze większy ich % zamienią na bramki, jak i same słupki i poprzeczki Pogby też wpadną :D
» 31 lipca 2017, 20:51 #216
Paps: W lidze strzelil 17 bramek,oczywiscie,ze fatalna skutecznosc byla,dlatego trzeba sprowadzic takich gosci do gry co ta skutecznosc poprawia :) Poza tym Lukaku to nie Ibra.Szwed to geniusz,jeden z najlepszych napadziorow na swiecie,a Lukaku co najwyzej moze do tego aspirowac ;).Czy dla mnie sie liczy wynik?No jasne,a po co sie gra?Nasze 54 bramki w lidze oraz 15 remisow to zart i trzeba cos z tym zrobic :P
» 31 lipca 2017, 20:54 #215
braku: Po co skrzydła. Mamy: Matrial,rashford,mata, miki, lingard,pereira, Young,
» 31 lipca 2017, 20:59 #214
Paps: Jesli chcialbys zawojowac Lige i LM majac do dyspozycji tych co wymieniles,szczegolnie tych 3 ostatnich to zycze szczescia,bo sie przyda :P
» 31 lipca 2017, 21:02 #213
janpal1: Martial i Rashford najlepsi są na napadzie, Mata i Mkhitaryan na 10, Pereira też najlepiej gra w pomocy, Lingard to nie ten poziom, a Young to rzadko kiedy gra. Także tak, super skrzydłowi porównując do kilku lat wstecz Giggsa i Ronaldo.
» 31 lipca 2017, 21:14 #212
EricKing: Widzę, że u niektórych troche za dużo fify. I najlepiej żebyśmy w środku grali 3 kreatywnym 10, a na skrzydłach najlepiej dwóch magików.
» 31 lipca 2017, 20:33 #211
sisinho: No, na bokach obrony 2 ofensywnych jak Alba czy Walker + 2 dobrych SO co wyprowadzić piłkę potrafią. Co tam ze nikt by nie bronił, w koncu nie na tym polega futbol :o
» 31 lipca 2017, 20:48 #210
EricKing: Jak nie zbliżą się do naszego pola karnego i nie przejmą piłki, to nie ma ryzyka :D wystarczy że będziemy mieć 95% posiadania piłki.
» 31 lipca 2017, 21:31 #209
dlabigt23: Widze ze niektorzy sa niezadowoleni z tego transferu . I chcieliby tutaj grajkow typu Kross,Modric,Verratti,Fabinho za grube miliony :) Ja sie ciesze z tego transferu moze Matic to nie najwyzsza polka ale przedewszystkim solidny ogarny w PL wiec to nam pomoze w walce o mistrza . I przedewszystkim nie jest zbytnio przeplacony transfer bo patrzac teraz na rynek to 40-45 mln to malo za takiego zawodnika ktory pogra spokojnie 4 lata na najwyzszym poziomie a pozniej juz moze byc tylko najwyzej zmiennikiem i przyjdzie swieza mloda krew :)
» 31 lipca 2017, 20:22 #208
janpal1: No porównując do Kroosa czy Verattiego to kto nie chciałby tej dwójki, chyba tylko ignorant. Ale ogólnie transfer bardzo dobry.
» 31 lipca 2017, 21:19 #207
karol100: Ciekawe co by bylo gdybysmy sprowadzili Morate I Bakayoko hehe wtedy dopiero bylby lament :-)
» 31 lipca 2017, 20:00 #206
nautiri: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 20:21

wtedy dla tych wszystkich krytyków najlepsi byliby Lukaku i Matic
» 31 lipca 2017, 20:20 #205
braku: Wszystko spoko ale potrzeba nam jeszcze napastnika i lewego obronce
» 31 lipca 2017, 20:00 #204
karol100: Najlepiej takiego srzydlowego napastnika, czytaj Sanchez. Jezeli teraz wypadnie nam Lukaku z powodu np kontuzji to bedzie tragedia, trzeba bedzie grac Rashfordem co 3 dni...to sie nie uda. Musimy miec kolejnego napastnika, najlepiej takiego ktory pog odzi sie z rola rezerwowego. Moze Vardy chociaz? Drogi by nie byl ,lawka raczej mu nie przeszkadzala by, a zawsze jakas opcja rezerwowa jest, w pucharze ligi I Anglii moglby grac, a Lukaku zbieralby sily na PL I LM
» 31 lipca 2017, 20:06 #203
Paps: karol100
No i tutaj pelna zgoda :)
» 31 lipca 2017, 20:11 #202
braku: Wszystko powiedziales
» 31 lipca 2017, 20:15 #201
tomekwietniu: Nie do końca.. potrzebujemy skrzydłowego atakującego nie dlatego, że jak Lukaku wypadnie to będzie tragedia tylko dlatego, że na dzień dzisiejszy nawet jak Belg będzie grał to nie mamy pewnych skrzydeł.
Jeżeli przytrafiłaby się jakaś kontuzja któregokolwiek to w napadzie na środku może zagrać Lukaku, Rashford, Martial - nie jest źle..
Skrzydła kto tam może zagrać?
Miki i Mata to 10, Lingard to nadaje się na zespoły pokroju Sunderland, Newcastle czy Boro, Martial może odpalić a nie musi, Rashford szalej na skrzydle, ale najlepszy jest na ataku.
Podsumowując super byłoby kupić skrzydłowego pokroju Sancheza, Dembele... ale może być to Perisić który podejrzewam że sprawdziłby się też w alternatywnej taktyce 3-4-1-2.
Jeżeli nie kupimy nikogo na skrzydła to najlepiej byłoby grać ustawieniem jakim Mou zrobił LM w Interze, czyli 4-3-1-2 z ŚPO Matą lub Mikim, a w ataku Rashford i Lukaku. A w przyszłym sezonie jakby przyszedł Gierzmann to by się znalazło dla niego miejsce.
» 31 lipca 2017, 20:28 #200
sisinho: No wlasnie Rashford to najlepszy jest na skrzydle. Grając w ataku wygląda jak dziecko we mgle. Ile było spotkan ze grał klepki, kiwał, biegał a nikogo w polu karnym nie było?
» 31 lipca 2017, 20:50 #199
janpal1: Ceny na rynku są kosmiczne dlatego za takiego Dembele, który byłby najlepszym wzmocnieniem trzeba było by dać ze 150 mln. Trzeba starać się o tego Perisica, który nie jest zły i z nim można byłoby grać wieloma ustawieniami.
» 31 lipca 2017, 21:25 #198
tomekwietniu: Końcówka sezonu pokazała prawdziwe oblicze Marcusa i jego miejsce na boisku. W obliczu kontuzji Zlatana grał na ataku i się sprawdził. Na skrzydle szarpał, walczył, wracał ale tam właśnie wyglądał jakby miał wykorzystać swoje walory, a później nie wiedział co dalej, dla mnie to było mało efektywne, choć czasem efektowne.
Przypomnij sobie ile to razy było pisane, że Marcus okey na skrzydle, ale jego miejsce to atak. A na ataku nie grał regularnie z jednego powodu - Ibra. Po pierwsze tam musi dostać szansę, po drugie ma jeszcze czas się tam ograć. To cały czas młodzik :)
» 31 lipca 2017, 23:08 #197
karreem: Oceniając wzmocnienia jak na razie mamy tylko jednego świeżaka (Lindelof), i dwóch ogranych doświadczonych graczy z Premier League, których aklimatyzacja w naszym zespole powinna przebiegać błyskawicznie ,bo liga nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Matić to kolejny świetny transfer który da nam wiele opcji w środku pola i wzmocni rywalizację.
» 31 lipca 2017, 19:58 #196
Qwerty: Genialne wzmocnienie na lata.Na taki transfer czekałem 😀 Przecinak naj 😀
» 31 lipca 2017, 19:54 #195
Bydgoszczanin: Czasem mam wrażenie, że wystarczyłoby, aby Matić odszedł do City. Wtedy wszyscy byliby zachwyceni ruchem Guardioli... Ale to jest nasz ruch, więc trzeba go skrytykować i nawijać o innych, rzekomo dostępnych piłkarzach, którzy mogliby przyjść... Tylko skąd, wy, psia mać, wiecie kto był do wyjęcia, a kto nie... Skąd możecie to wiedzieć? Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że połowa stąd to kibice innych drużyn, którzy udają kibiców United??
» 31 lipca 2017, 19:54 #194
dzilu96: Nie, to po prostu Polacy.
» 31 lipca 2017, 20:45 #193
Krystiano98: Piszecie, że zawsze atak wygrywa z obroną, a półfinału Barcy z Juventusem to już się nie pamięta xd
» 31 lipca 2017, 19:43 #192
Walnuts: To przypomnij sobie finał. Ostatnim zespołem, który wygrał lm murując bramkę była chelsea 5 lat temu.
» 31 lipca 2017, 19:47 #191
MufcGlory: A pólfinał PSG z Barcelona to też się już nie pamięta,kiedy to PSG też postanowiło się całkowicie skupić na obronie i zaliczyło największa kmpromitacje w histoi LM.Inna sprawa,że pomogli im sędziowie i to całkiem sporo,no ale mimo wszytsko.
» 31 lipca 2017, 19:48 #190
Paps: Masz racje,przy druzynach grajacych swietnie w ofensywie i szybko pilka do nogi,ta taktyka upada.PSG z barca,nasze finaly z barca.Takie cos moze sie udac raz na jakis czas.ale na 10 meczy jest 8 porazek jak nic nie robisz z przodu.
Kiedys United gralo mega ofensywnie,mocne skrzydla z Giggsem i Beckhamem,z przodu skocznie napastnicy Cole,Yorke,RvN,RvP,jedyny gosc taki typowo od brudnej roboty to Keane,ale i on potrafil huknac brame.Teraz to straszna bieda,siermiezna pilka i gra na 1-0 :P
» 31 lipca 2017, 20:01 #189
Kalina: Bronic to psg sie moglo ale trzeba miec jeszcze do tego zawodnikow i umiec to robic.
» 31 lipca 2017, 20:40 #188
Wave: I sedziow miec po swojej stronie :d
» 31 lipca 2017, 21:06 #187
nautiri: Dobra, nie udzielam sie tu za czesto ale czytając komenty niektórych to mam wrazenie że piszą tu niektórzy o wieku 12-13 lat, a MufcGlory to już przebija wszystkich, stary czy tobie sie da dogodzić?? Czy wy wszyscy jak ktoś to fajnie ujął "jęczydupy" chcielibyscie tu samych Neymarów, Messich i Ronaldo?? Chociaż czytając te wasze bzdurne wypociny to i tak pewnie było by jakies ale. Normalnie w pale sie nie mieści oceniać piłkarza po pary sparingach. Zrobiłem sobie screeny wypowiedzi paru perełek i autorytetów trenerskich na tej stronie i aż miło bedzie to przypomniec po sezonie, mam nadzieje że sie nie schowacie.
» 31 lipca 2017, 19:40 #186
Krystiano98: Daj spokój, MufcGlory to po prostu troll, odejdzie niedługo, jak każdy inny.
» 31 lipca 2017, 19:42 #185
karol100: Gdyby przyszlata trojka o ktorej mowisz, po przegranym meczu jeczydupy pewnie by pisali ze Messi I Ronaldo brakuje jaj, ze sa po 30 stce I juz sie koncza, a jak ktorys by nie podal drugiemu tylko konczyl akcje sam to ,ze jest zla atmosfera w szatni a umieszczanie Ronaldo i Messiego w jednej druzynie to byl chory pomysl. No I oczywiscie pisali by jeszcze ze kiedys za Safa byla szkolka a teraz tylko transfery za miliony przez ktore klub stracil tozsamosc. No ale takie juz sa jeczydupy.....
» 31 lipca 2017, 19:45 #184
Cavron: Tak się obawiam, że Matic na tej stronie może stać się jednym z najbardziej znienawidzonych, razem z Jessem i Felkiem. Panowie, spokojnie, pożyjemy, zobaczymy, już jeden Nemanja tu był i dawał radę, czemu nie miałoby się to powtórzyć? Ja osobiście jestem zadowolony.
» 31 lipca 2017, 19:31 #183
Krystiano98: Drewno i koniec dyskusji. Przecież to już jest drugi Fellaini, kozioł ofiarny wszystkich jedynek pod koniec roku w gimnazjum
» 31 lipca 2017, 19:39 #182
Paps: Tak bedzie,jesli United wciaz bedzie grala toporna pilke i nic nie strzelalo majac na wzgledzie to,ze nie zostal kupiony z wyjatkiem Lukaku,zaden napastnik czy ofensywny,szybki skrzydlowy :P
» 31 lipca 2017, 19:40 #181
karol100: Nic takiego sie nie stanie....zerknij na sonde obok. Te ma r udy to tylko 10%. Zreszta wielu to podszywy kibicow chelsea
» 31 lipca 2017, 19:41 #180
Paps: Nie zawsze wiekszosc ma racje.Ja jestem sceptykiem,ale tak jak mowie,mam nadzieje,ze bede musial bic sie w piers i faktycznie Matic bedzie swietna opcja ;)
» 31 lipca 2017, 19:56 #179
karol100: Dlaczego jestes sceptykiem? Czego brakuje Maticowi jako defensywnemu pomocnikowi,?
» 31 lipca 2017, 20:01 #178
Paps: Nic,chodzi o to,ze ten transfer jest moim zdaniem zbedny,mamy na ta pozycje kogo dac.Skrzydla az prosza sie o wzmocnienie,a my znowu wzmacniamy tyl jakbysmy tracili 60 bramek w lidze a strzelali 130.
» 31 lipca 2017, 20:04 #177
sisinho: Drogi Papsie. Czym wygrało ligę Chelsea? A no tyłami. Tym ze Matic i Kante niszczyli większośc ataków. Ale Ty bys zaczynał skład od ataku nie układając obrony.
» 31 lipca 2017, 20:52 #176
Paps: United na 6 miejscu stracilo mniej bramek niz Chelsea,ktora wygrala lige :),za to strzelilismy 31 bramek mniej :) i to by bylo na tyle :)Chelsea wygrala lige dosc szczelna obrona,ale bez przesady w polaczeniu z kapitalna ofensywa stworzona przez Hazarda,Coste i Pedro.
» 31 lipca 2017, 21:00 #175
Krystiano98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 21:56

Straciliśmy mniej, bo u nas broniła prawie cała drużyna, a w Chelsea był Kante i Matić
Strzelili więcej, bo gracze w ataku nie musieli się aż tak cofać, no i po prostu mieli lepszych graczy.
» 31 lipca 2017, 21:55 #174
Sideswipe: I super, mam nadzieję tylko, że w końcu przewagę we wzroście wykorzystamy w stałych fragmentach gry.
» 31 lipca 2017, 19:28 #173
Paps: Hmm moze sprobujmy sciagnac Pite Croucha,to juz w ogole gra sie bedzie toczyc 2 m nad ziemia przez 80 min ;)
» 31 lipca 2017, 19:31 #172
Krystiano98: Przy panującej modzie na filigranowych graczy, to byłoby jakieś wyjście
» 31 lipca 2017, 19:43 #171
N17: jeszcze solidny lewy obrońca, oraz skrzydłowy w stylu "szybciej biega niż mysli" i chyba ekipa jest gotowa.
» 31 lipca 2017, 19:14 #170
MufcGlory: LO to Mou nawet nie miał na swojej przedsezonowej liście transferowej.Postanowił zaufać Blindowi i Darmianowi,co akurat o nim najlepiej nie świadczy
» 31 lipca 2017, 19:33 #169
N17: A może gra specjalnie dwoma kalekami, bo czeka aż Shaw wróci i rozniesie tę ligę w drobny mak?
» 31 lipca 2017, 20:40 #168
shijeee: Bardzo solidny piłkarz, nic tylko sie cieszyć z tego transferu. W zeszłym sezonie mówiło sie o tym ,ze Kante zdobył dwa mistrzostwa z rzędu z dwoma różnymi drużynami. Obyśmy w maju mogli powiedzieć to samo o Maticiu.
» 31 lipca 2017, 19:11 #167
RedDevils4life: 2 gole i 9 asyst w calym poorzednim sezonie, z czego 8 w Premier League. Jak na goscia stricte od zadan defensywnych to bardzo ladne liczby.
» 31 lipca 2017, 19:06 #166
Paps: Tylko,ze my mamy dobra defensywe:)
W tamtym sezonie,mimo kontuzji obroncow 29 bramek straconych - 2 miejsce w lidze za Totkami(26)

Za to ofensywa?cale 54 bramki,nawet,uwaga,Bournemouth strzelilo wiecej,no i 15 remisow.
Tu trzeba graczy kreatywnych,szybkich na pomoc i atak,a nie kolejnego kloca co strzeli gora 2 bramki w lidze.
» 31 lipca 2017, 19:14 #165
RedDevils4life: Wiem. Pisałem o tym w temacie o transferach. Chodzi o to, że od defensywnego pomocnika nie wymagam nawet jednej asysty a skoro coś dokłada to jest super sprawa.
» 31 lipca 2017, 19:21 #164
Sideswipe: No jak Ty wymagasz od defensywnego pomocnika 20 goli to pozdrawiam.
» 31 lipca 2017, 19:25 #163
Paps: Nie napisalem,ze wymagam od niego 20 bramek,bo to niemozliwe w jego wykonaniu.Napisalem,ze ten zawodnik jest niepotrzebny,bo defensywa radzi sobie przyzwoicie.Potrzeba gracza ofensywnego.Naucz sie czytac ze zrozumieniem zanim zaczniesz stukac w klawiature :)
» 31 lipca 2017, 19:30 #162
Sideswipe: To jak to jest, że niepotrzebny a wszyscy łącznie z Mou starali się o defensywnego pomocnika od początku okienka? Potrzebowaliśmy DP, jak nie Matic to ktoś inny by przyszedł i wątpię by w statystykach goli i asyst byłby lepszy, więc nie narzekaj na ten transfer podając argumenty o kreatywności. Jak potrzeba gracza ofensywnego to go kupimy, proste.
» 31 lipca 2017, 19:34 #161
Paps: Bo Mou to wspanialy murarz,tylko nie wiem czy to dobrze,patrzac na nasz dorobek bramkowy i miejsce w lidze to srednio wyszlo.Zwyczajnie chcialbym zebysmy grali pilke do przodu,a nie grali ciagla defensywe i strzelali max 2 bramki.Myslalem,ze skoro tak mizernie szlo z przodu to kupimy kogos kto zapewni nam jeszcze troche bramek(procz Lukaku) i bedzie umial dograc,wrzucic i zrobic kilkanascie asyst i dorzucic kolo 10 bramek,taki Nani z dawniejszych lat.No coz,okienko jeszcze otwarte,moze uda sie kogos takiego sprowadzic.
» 31 lipca 2017, 19:38 #160
MufcGlory: Paps

Pełna zgoda.Mou znowu zamierza całkowicie zamurować bramke,dlatego kupiła kogoś tak ograniczonego jak Matic. Nawet Chelase zdała się z tego sprawe i kupiła bardziej wzechstronnego pomocnika( Oczywiście francus to też kiepski transfer,ale widać w nim pewnien zamysł). Skończy się to tak,że staniemy pod własnym polem karnym i będzie patrzeć jak przeciwnicy wymieniają podania między sobą ,a atak pozycyjny to już w ogóle może być niezła padaka.
» 31 lipca 2017, 19:45 #159
Sideswipe: No dobra, miejsce w lidze fakt nienajlepsze, ale czemu pomijasz pozytywy? Chyba nie powiesz mi, że wygrana LE Cię nie cieszyła? Puchar może drugiej kategorii ale w mojej ocenie Mou wyciągnął prawie wszystko co się dało z tej drużyny, mówię prawie bo nie było na pewno idealnie. No i dokładnie, okienko otwarte, jestem pewny, że przyjdzie jakiś skrzydłowy. Wiesz dobrze jak gra Mou, wiesz, że było o Nemanji głośno, że Carrick się starzeje a mimo to jakoś wydajesz się zdzwiony tym transferem. Naprawdę nasze jęczenie nic nie zmieni, lepiej zaakceptować rzeczywistość i być dobrej myśli, tym bardziej że na to co się w klubie dzieje nie mamy wpływu
» 31 lipca 2017, 19:47 #158
Paps: No i trzymam kciuki bysmy mieli w zanadrzu jeszcze jakas opcje ofensywna,bo brakuje tu graczy takich co by potrafili zrobic z przodu cos z niczego,albo popedzili na pelnej(ale nie tak jak Lingard bez glowy).
Co do meczu z Ajaxem,to wlasnie byla typowa zagrywka Mou,malo gry,murarka brzydka dla oka i 2 dosc przypadkowe bramki.Nie mowie,ze sezon byl mega zly,ale od United wymagam duzo wiecej,przed wszystkim walki w LM i walke o mistrzostwo Anglii.
» 31 lipca 2017, 19:55 #157
MufcGlory: " Chyba nie powiesz mi, że wygrana LE Cię nie cieszyła?" Z całym szacunkiem,ale własnie przez taktykę zamurowywania bramki to o mały włos,ale nawt tego byśmy tego nie wygrali. Taką Celte Vigo to w dwumeczu powinniśmy rozwalić z przewagą co najmnien dwóch bramek.Gdyby tylko mielibyśmy trochę mniej szczescia to jeszczez tymi hiszpańskimi "ogórkami" odpadlibyśmy.,bo nie potrafliśmy ich dojechać .
» 31 lipca 2017, 19:55 #156
Paps: A przypomij sobie męki z Anderlechtem,na wlasnym boisku z takimi tuzami awans po dogrywce :D
» 31 lipca 2017, 20:05 #155
Sideswipe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 20:11

Murarka czy nie - puchar zdobyty, ale oczywiście trzeba pojęczeć na styl w jakim go zdobyliśmy. Też bym chciał by taki Ajax został zmieciony 5:0 i to w finale LE ale cóż, to nie będzie mieć nigdy miejsca, nie te czasy, nie ten trener, nie ci piłkarze. Bez sensu się w sumie produkuję, taki naród maruderów.
A panu mufcglory radzę nie tracić czasu na odpisywanie mi i odnoszenie się do moich postów bo i tak tych pana wypocin nie przeczytam.
» 31 lipca 2017, 20:10 #154
MufcGlory: Sideswipe

Nie pisze do Ciebie tylko do Paps,z takim typem jak ty nawet nie zamierzam dyskutować.
Zresztą nie spodziewam się,żebyś miał ochote mi odpisywać skoro zostałeś całkowicie zaorany w dyskusji.
» 31 lipca 2017, 20:15 #153
Paps: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 20:16

Dlaczego zakladasz,ze to z gory nie bedzie miec miejsca?Od tego sa okienka transferowe i fura pieniedzy jaka mamy by ten styl zmienic i sprowadzic odpowiednich ludzi do wykonania tego.Ja sie nie pogodzilem,ze United jest 6 w lidze i gra jakies flaki co rok ;)W tamtym sezonie bylismy sredniakiem i udalo sie ta slabsza zdecydowanie od LM Lige europesjka wygrac,po mega ciezkich bojach z Celta czy Anderlechtem.
Wracamy do LM chyba to nic zlego,ze oczekuje solidnych wzmocnien i dolaczenia United do najlepszych druzyn globu?
» 31 lipca 2017, 20:15 #152
MufcGlory: W tegorocznej LE mieliśmy kupe szczęścia.Wygraliśmy szczęśliwie niektóre mecze,a obsada była słaba.W zeszłym roku w finale grała Sevila z Liverpoolem.Jakbyśmy grali z Sevilą w tym roku,to prawdopodobnie byśmy ten mecz wtopili i z LM byłyby nici.Jak MU jedzie na szczęści z takimi druzynami jak Celta czy fiołki to najlepiej i naszej drużynie nie świadczy
» 31 lipca 2017, 20:18 #151
Sideswipe: Ja też tego oczekuję i Matic to właśnie jest solidne wzmocnienie. Dziwne, że nie dostrzegałeś tego, że ta pozycja jak nie teraz to w dalszej części sezonu wymagałaby wzmocnienia, do tego rozliczasz w pierwszych postach MU jakby okienko było zamknięte i nie było szans na żadnego skrzydłowego. Zakładam tak, bo po prostu Mou ma taki styl i łudzenie się, że to się zmieni nie ma sensu. Może nie nigdy, przesadziłem ale na pewno nie w tym nadchodzącym sezonie, w kolejnym być może, ale na to będzie miało wpływ sporo czynników włącznie z osiągnięciami MU.
I widzisz, transfer Maticia i innych piłkarzy do klubu uzgodnili ludzie znacznie mądrzejsi ode mnie i od Ciebie, goście się znają na rzeczy i raczej warto im zaufać, ale wiadomo, nikt nie jest nieomylny. W każdym razie nie ma co z góry zakładać kolejnego bezbarwnego sezonu, ocenimy po nim a nie przed.
» 31 lipca 2017, 20:33 #150
Paps: Dokladnie,ocenimy jak bedzie przynajmniej 15-20 kolejka czy ten klub idzie w dobra strone i czy transfery byly dobre.Oby tak bylo :)
» 31 lipca 2017, 20:38 #149
Kalina: mufcglory

Zdecyduj sie w koncu. Najpierw krytykujesz bakajoko piszac ze Matic jest nieco lepszy a teraz na odwrot. Byle napluc
» 31 lipca 2017, 20:48 #148
MufcGlory: Kalina

Naucz się czytać ze zrozumieniem.Nie napisałem,że Bakayoka jest lepszy napisałem,że jest wszechtronniejszy ,a to jest różnica.Ale ciężka wymagać od ciebie,żebyś ją dostrzegł
» 31 lipca 2017, 21:24 #147
Manuel11: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 18:51

Swietnie! Witamy w klubie i powodzenia!
» 31 lipca 2017, 18:51 #146
Wave: Bale/Perisic/Forsberg, jeszcze ktorys z tych panow i okienko mozemy uznac za bardzo udane
» 31 lipca 2017, 18:36 #145
sisinho: Bale? A to Jones nie za długo siedział w szpitalu? W dodatku cena i sama niechęc Walijczyka do powrotu na wyspy.
» 31 lipca 2017, 18:39 #144
RedDevils4life: A daj spokoj z tym Balem. Juz bym chyba wolal kupic jakiegos dobrze rokujacego mlodzika, a nuz by sie rozkrecil. Niz wydawac tyle kasy na szklo.
» 31 lipca 2017, 18:44 #143
Kalina: To bedzie sezon Jonsa mowie wam, w koncu sie doczekam
» 31 lipca 2017, 18:52 #142
Wave: Od tego jest sztab medyczny zeby zdecydowac czy jestzdrowy, umiejetnosci pilkarskie Bale ma. Jones ostatnio tez wyglada duzo lepiej. Kontuzje zawsze beda, te miesniowe moga byc wina przetrenowania, ale nie zlamania, a Bale mial cos z kostka o ile pamietam.

W kontekscie kontuzji tez przypomnial mi sie transfer Stama do Lazio i potem wypowiedzi Fergiego, jak tego zalowal ze go nie zatrzymalismy.

Tak ze ostroznie z tymi szklankami
» 1 sierpnia 2017, 07:18 #141
jamaj05: Ładnie to się zapowiada
Matic typowy dp, Herrera od zadań specjalnych plus łącznik defensywy z atakiem i Pogba jako 10. Do tego na skrzydłach Mkhitaryan, Martial, Mata i Lingard,a w ataku Rash i Lukaku. Przydałby się jeszcze jakiś napędzający akcje skrzydłowy, moglibyśmy rzucić się na Sancheza, chyba najlepsza opcja
Rezerwowi środka pola jak Pereira, Fellaini i Carrick też mają argumenty na grę.
Dojdzie solidny skrzydłowy i mnie skład bardzo cieszy
Oby tylko jeszcze Shaw wypalił i grał jak za najlepszych czasów
» 31 lipca 2017, 18:33 #140
karol100: Zebys wiedzial ze Sanchez to najlepsza opcja, wedlug mnie lepsza od Bale i Griezmana.
» 31 lipca 2017, 18:47 #139
RobvanKlu5i: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 18:31

Uwaga teraz czas dla "znawców" futbolu i ich teorii, że jest na niepotrzebny :) Teraz macie swoje 5 minut :)

Witamy jednego z najlepszych ŚDP ! Jose wie co robi!
» 31 lipca 2017, 18:30 #138
karol100: Wedlug transfermarktu trzeci najdrozszy defensywny pomocnik swiata. Moze to ich
troche przekona
» 31 lipca 2017, 18:32 #137
Paps: No rzeczywiscie,to ,ze jest drogi to solidny argument :)Do najlepszych ŚDP to mu daleko ;)Chelsea na pewno chciala nas solidnie wzmocnic i jest tak biedna,ze nam sprzedali taka perełke,a wszyscy sie o niego bili.
» 31 lipca 2017, 18:36 #136
RedDevils4life: @Paps

Wszyscy, lacznie z komentatorami zachwycali sie powrotem Maticia do Chelsea gdy na koniec sezonu swietowali mistrzostwo.
» 31 lipca 2017, 18:39 #135
karol100: Jak mi sie bedzie nudzilo to wieczorem pozapisuje sobie niki tych wszystkich szydercow. Po sezonie fajnie sie bedzie was i wasze wypociny gasilo
» 31 lipca 2017, 18:49 #134
Kalina: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 18:54

karol100

Tylko ze takich choragiewek jak Paps wtedy tu juz nie bedzie
» 31 lipca 2017, 18:53 #133
Paps: to czemu go sprzedaja i to w sumie patrzac na realia rynku,niedrogo?
» 31 lipca 2017, 18:53 #132
Kalina: Moze dlatego ze Matic wyrazil chec odejscia? 40 mln to widze czasem jest duzo a czasem malo. Zalezy w ktora strone chce sie pluc
» 31 lipca 2017, 19:01 #131
RobvanKlu5i: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 19:08

Po pierwsze przy dzisiejszych cenach 40 mln to promocja

Po drugie sprawdzony gość w lidze tak jak i Lukaku

Po trzecie, zrobił się jakiś dziwny boom na Bakayoko, który notabene popełnia masę błędów i to w ważnych meczach z silnym rywalem.

Po czwarte - jest tradycją - KTOKOLWIEK NIE PRZYJDZIE DO UNITED TO ZNAJDĄ SIĘ EKSPERCI, KTÓRZY POTĘPIĄ KAŻDY TRANSFER :)

Po piąte - 9 asyst i 2 gole jako defensywny pomocnik? Znajdź mi tańszego i z podobnymi statami.
» 31 lipca 2017, 19:07 #130
champione2013: Do rotacji za tyle kasy ...
» 31 lipca 2017, 18:28 #129
karol100: Haha, do rotacji... dobre
» 31 lipca 2017, 18:29 #128
tobi89: RobvanKlu5i
Dobrze gadasz Mou wie co robi, to będzie jeden z kluczowych piłkarzy. Cene trochę wygórowana ale powiedzmy sobie szczerze Chealse wzmacnia skład rywala to przynajmniej na pieniążkach sobie odbiją
» 31 lipca 2017, 18:39 #127
karol100: Marudy.... Jest was tylko 10%.
» 31 lipca 2017, 18:26 #126
nowekonto: Super, jeszcze jakiś wirtuoz na skrzydło i bedzie ok.
» 31 lipca 2017, 18:22 #125
RedDevils4life: Witamy! Oficjalnie zapowiada sie najlepszy srodek w Premier League. ;)
» 31 lipca 2017, 18:20 #124
RedSknerus: Uwielbiam czytac jak motloch pisze o tym ze United zatracil swoje DNA, ze to nie to samo jak za Fergusona, ze nikt do nas nie chce przychodzic, ze znowu 6 miejsce w lidze... Najlepsze jest to ze w ich nickach widnieje "UNITED" "GLORY" "MUFC" i takie tam. Jaki transfer by wam pasowal, domorosli scouci?
» 31 lipca 2017, 18:19 #123
Paps: Transfer porzadnego skrzydlowego lub 2 napastnika w razie kontuzji Rasha lub Lukaku.
» 31 lipca 2017, 18:30 #122
sisinho: @Paps

Jaki to obecnie porządny, niedrogi i dostępny skrzydłowy jest na rynku? Albo napastnik? Propozycje?
» 31 lipca 2017, 18:38 #121
Paps: Chociazby Bernardo Silva z Monaco byl do wyjecia :),Perisic tez bylby lepsza opcja,moze nie tani,ale stac nas na niego.Sprobowac powalczyc o Naingolana czy Carrasco.Jest wielu dobrych skrzydlowych i mlodych.Napastnik?Np Bakambu z Villareal,Inaki Wiliams z bilbao.
» 31 lipca 2017, 18:49 #120
Kalina: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 19:04

No byl byl do wyjecia. Trzeba go bylo brac w fifie. W futbolu jest tez cos takiego jak gra defensywna a patrzac na warunki fizyczne Silvy to nie wydaje mi sie aby byl lepszy od przykladowo Perisicia mimo ze nie ogladalem go w akcji za czesto. Jesli byloby inaczej MU by sie o niego postaral
» 31 lipca 2017, 19:03 #119
Paps: Jaki koles :D .Co mi tu z fifa wyjezdzasz?Pytal o propozycje to podalem propozycje,nie mowie,ze na bank by przeszli.Na defensywe juz mamy zawodnikow w kadrze odpowiednich,spojrz na poparzedni sezon,duzo bramek straconych nie bylo,za to strzelonych?Tyle co kot naplakal i 15 remisow :)
» 31 lipca 2017, 19:08 #118
sisinho: Propozycje DOSTEPNYCH DOBRYCH I NIEDROGICH. Czytanie ze zrozumieniem. Naingolan? Gdzie go wstawisz mając Pogbę,Carricka,Maticia,Herrere, Mikiego, Mate? Belg to SP, często gra jako SPO. Mamy takich paru już. Carrasco? Opcja wykupu koło 100 baniek + teraz nikt nie chce odchodzić od Atleti. Mówisz o Bakambu czy Williamsie. Przepraszam bardzo ale w tamtym sezonie nie pokazali nic ciekawego (11 bramek w sezonie jak na "swietnego" napastnika to szaaał)
» 31 lipca 2017, 21:00 #117
Paps: Pokazali,Bakambu to swietny napastnik,mial problem z kontuzja dlatego strzelil tych bramek troche mniej,ale drzemie w nim ogromny potencjal,podbnie Inaki Wiliams.Zreszta czemu maja byc koniecznie nie drodzy?Mamy fure szmalu i nas stac :)Mozna powalczyc o kazdego jak sie ma kase,a nie kupowac bo niedrogi i chce przyjsc jakiegos kloca z CFC,takie moje zdanie ;)
» 31 lipca 2017, 21:09 #116
sisinho: Nie no lepiej wydać 80 mln na przeciętniaka co zgaśnie po pół sezonu i okaże się niewypałem jak swego czasu Veron.
» 3 sierpnia 2017, 17:13 #115
karpiu87: Obyś mnie przekonał do siebie. Witamy. A tak poza tym to wysoki skład nam się zrobił.
» 31 lipca 2017, 18:17 #114
Devil88: Kto by nie przyszedl do nas to i tak czesc wielkich znawcow footbolu bedzie narzekac.... moge tylko powiedziec ze zal takich kibicow i znajac zycie po jednym zlym meczu bedzie fala hejtu na United.
» 31 lipca 2017, 18:09 #113
M4GIK1990MU: Klasyka.
» 31 lipca 2017, 18:15 #112
Paps: Rozumiem,ze z kazdego transferu trzeba sie cieszyc?Odrzut z Chelsea,wiekowy i topornie grajacy,w dodatku na pozycje,ktora mozemy obsadzic zawodnikami,ktorzy juz sa w kadrze.Skrzydlowych jak nie bylo tak nie ma,pozniej bedzie narzekanie,ze autobus,ze remis i malo bramek.Nic dziwnego jak robimy takie transfery.Sprowadzmy zawodnikow wolnych i malo kreatywnych,a skrzydla kuleja latami,tu nikt pilki wrzucic nie umie.
» 31 lipca 2017, 18:20 #111
sisinho: @Paps

Jakich graczy? Wiekowego Carricka? Czy moze zawodników takich jak Pogba i Herrera, którzy więcej dają w ataku niz obronie?
» 31 lipca 2017, 18:22 #110
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.07.2017 18:28

Paps w końcu ktoś powiedział wprost jak to wygląda, bo wielu tutaj ślepo wierzy w poprawę naszej gry a tymczasem Lindelof to narazie klapa, Lukaku coś tam strzeli ale do kunsztu Ibry mu daleko, Matić wiekowy i toporny to jest racja i sądzę, że lepiej byłoby dać szansę młodym, bo pokazali chęć do gry. Pogba jak narazie gwiazdorzy, truchta sobie i daleko mu do genialnej gry, Mkhitaryan miał być naszą super 10 tką a gra w kratkę. Blindy i Darmiany na bokach których ograją dzieci, można by wymieniać. To wygląda wszystko jak jedno wielkie masło maślane, nawet nie wykrystalizowała się jedna dobra 11 stka. Mówiłem to nie raz, że w naszym zespole tak naprawdę stały i równy poziom światowy prezentuje tylko De Gea, Romero też jest super rezerwowym, w zasadzie z GK można być mega zadowolonym, że takich mamy. Rywale nam uciekają, a my nadal będziemy grać ślamazarny futbol, bazujący na wrzutkach i szczęściu, a jak nas rywal przyciśnie tak jak Barca, to sami sobie bramkę strzelimy. U nas szybka gra nie istnieje, każdy piłkarz się godzine zastanawia co zrobić, zero pomysłu, bo nie mamy takich graczy, tylko większość od odbierania. Może taki styl czasami będzie skuteczny, ale ligi i LM tym się nie zwojuje. Mur Juve też uległ Realowi i to powinien być przykład dla drużyn jak grać i jak budować zespół, nie tylko obrona.
» 31 lipca 2017, 18:25 #109
Paps: No wiec za kogo bedzie gral Matic?Za Herrere czy Pogbe,czy we 3 z nimi bez skrzydel?Tam gdzie on moglby spokojnie grac Fellaini,czy Blind.W kadrze jest jeszcze Miki,Mata,Lingard,Perreira,Martial i inni mlodzi.Jeszcze bedziecie narzekac,no chyba,ze on jest kupiony na lawke albo carling cup to ok,chociaz wolalbym tam mlodych ogrywac a nie wystawiac 29 kloca z Chelsea.
» 31 lipca 2017, 18:27 #108
champione2013: Znów bedzie bezsensowne ustawienie mikiego / mate na skrzydle i narzekanie ze tak mało daje zespołowi
» 31 lipca 2017, 18:29 #107
RedDevils4life: @champione2013
Bezsensowne ustawienie Mikiego na skrzydle - patrz gdzie gral ostatni sezon w BVB.

@Paps
4-3-3 to system grania ze skrzydlowymi.
» 31 lipca 2017, 18:42 #106
trikos: @paps @champione2013 @kilerek7

A żebyście zdechli, nie pozdrawiam.
» 31 lipca 2017, 18:54 #105
champione2013: To jest zawodnik na pozycje nr 10 a nie na skrzydło w BVB mógł nawet na bramce grać w wiekszosci meczów co gra na skrzydle wypada słabo
» 31 lipca 2017, 18:56 #104
Kalina: Kilerek7

Czyli wg ciebie liczy sie tylko atak? Niech wszyscy biora przyklad z meczu finalowego i atakuja jak Real. Wtedy w 99% meczach bedzie decydowac szczescie.
» 31 lipca 2017, 18:57 #103
RedDevils4life: @champione2013

Dobra. Nie mam wiecej pytan skoro nie rozumiesz, haha.
» 31 lipca 2017, 19:07 #102
DevoMartinez: Wieczno malontenci. 28 lat to wiekowy zawodnik? Na głowe zes upadł? To jest optymalny wiek dla sportowca pod względem fizycznym i zebranego doswiadczenia. A my dostajemy towar ograny w bpl i to z zespołu mistorzwskiego w którym też odgrywał ważna role. Duzo lepszy transfer niz Bakayoko niz Fabinho bo doostajemy pewniaka do grania tu i teraz. Co do skrzydłowych pewnie, ze nam brakuje prawego skrzydła ale JM nie jest debilem i o tym wie. Jakby był ktos gwarantujący wzmocnienie i do sciągniecia to bysmy go kupili.
» 31 lipca 2017, 19:19 #101
MufcGlory: W Londynie musiały wystrzelić korki od szampana.Pocisneli nam ławkowicza za 40mln.Niezły biznes zrobili
» 31 lipca 2017, 18:07 #100
Chestnut: Mata też był ławkowiczem u Mou. Skoncz pisać brednie.
» 31 lipca 2017, 18:10 #99
M4GIK1990MU: Pan ekspert wrócił. A jaki DM wg pana powinien zasilić MU zamiast Matica?
» 31 lipca 2017, 18:11 #98
EricKing: ławkowicz :D zagral w 35/38 meczy, jedna bramka i 8 asyst jako defensywny pomocnik. Na ławce siedział w 1 meczu w lidze. No ale niech Ci będzie - ławkowicz pierwsza klasa.
» 31 lipca 2017, 18:21 #97
sisinho: Zamienić Drewnoyoko za Maticia i jeszcze dopłacić to dopiero biznes. Nie mówiac juz o wymianie Morata > Costa.
» 31 lipca 2017, 18:22 #96
dami95: Chcielibyście w drużynie zobaczyć Verattiego? Tiago Alcantare? Kroosa? Bóg wie jakiego jeszcze piłkarza z najwyższej półki. Tylko zapomnieliście o jednym. Manchester United od 4 lat to cień drużyny prowadzonej przez Fergusona. Tak "ad hoc" piłkarze tutaj nie będą przychodzili. Ruszcie trochę głowami, to nie FIFA, to realna gra.
» 31 lipca 2017, 18:06 #95
M4GIK1990MU: Verattiego to i Barca może zobaczyć u siebie, ale jedynie w Fifie. To samo już widzę jak Perez oddaje komuś podstawowego zawodnika. Innymi słowy: pomyśl, zanim coś napiszesz.