Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Francuska Federacja: Martial podpisze kontrakt z United

» 31 sierpnia 2015, 13:00 - Autor: Rio5fan - źródło: fff.fr
Francuska Federacja Piłkarska (Fédération Française de Football) oficjalnie potwierdziła, że Anthony Martial został zwolniony ze zgrupowania reprezentacji, by podpisać kontrakt z Manchesterem United.
Francuska Federacja: Martial podpisze kontrakt z United
» Francuz o krok od United
19-letni napastnik AS Monaco znalazł się w orbicie zainteresowań Louisa van Gaala, o czym media poinformowały po spotkaniu United ze Swansea City.

Francuz sam zażądał od Didiera Deschampsa zgody na podróż do Manchesteru. Zawodnik ma wrócić na zgrupowanie już we wtorek.


TAGI


« Poprzedni news
Telegraph: Lindegaard dołączy do WBA
Następny news »
Chicharito jest już w Leverkusen

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (447)


Diablord: Dajmy się wykazać nowym piłkarzom. Rooney i Ronaldo też kiedyś mieli po 19 lat i udało im się przebić do podstawowej 11, a potem zostali piłkarzami światowego formatu. LVG pokazał w swojej karierze, że potrafi pracować z młodzieża.
» 1 września 2015, 13:39 #439
JasnaLiryka: Czego oczywiscie mu zycze :) bo bedzie na to pracowal w Naszym klubie.
» 1 września 2015, 15:10 #438
JasnaLiryka: W ogole zero presji bedzie na chlopaczynie :D bedzie strzelal ze wszystkiego i poruszal sie na boisku jakby zawsze gral w takim wielkim klubie Premier League oraz nie mial pojecia ile mamony na niego poszlo ... Mistrzostwo ! hahaahahah
» 1 września 2015, 08:09 #437
PawelMily: mówcie co chcecie ale lepiej go mieć niż nie mieć, z samym Rooneyem daleko nie zajedziemy! ciekawie, to może wyglądać z Rooneyem na 10 i Martialem na żądle... Wayne wtedy nie będzie grał pod presją, a jak wiemy, przy jego słabej psychice, to dobrze! bo będzie często wchodził w pole karne i łupał bramy!
» 1 września 2015, 00:32 #436
Mexicanos1990: ale nie za taką kwotę...
» 1 września 2015, 01:12 #435
JackDaniels: przynajmniej bedzie komu bawelne zbierac i smietniki oprozniac po meczach
» 1 września 2015, 08:04 #434
Nani27: Martial to bardziej skrzydłowy czy napastnik ?
» 31 sierpnia 2015, 23:17 #433
PawelMily: napastnik, bardzo szybki
» 1 września 2015, 00:33 #432
Klimaa: Zawodnik o dużym potencjale który może wnieść świeżość do ofensywy jednak mam nadzieję że kwota odstępnego będzie rozsądna - bo rozbijanie banku ostatnio nam nie wychodzi (Di Maria).
» 31 sierpnia 2015, 22:53 #431
Freddie: te 80 mln euro to jakis zart?
» 31 sierpnia 2015, 22:51 #430
jajecko: Absolutnie nie podoba mi się to co widzę, boję się o ten sezon
» 31 sierpnia 2015, 22:44 #429
rag7: Jakaś masakra. ... ty;e kasy za niewiadomo kogo
» 31 sierpnia 2015, 21:52 #428
RuudVN: z jakiej jaskini wypełzłeś? on ma podobną renomę do Januzaja, chyba że nie oglądasz piłki...
» 31 sierpnia 2015, 22:08 #427
RONI80: RuudVN: Właśnie, za kogoś z renomą Januzaja płacić 80 mln to przesada
» 1 września 2015, 14:02 #426
night76: 80 mln bedzie kosztowal ten wynalazke united. ..LEZE. buhahahaha co sie dzieje w tym klubie? zarzdzaja nim jakies mongoły? za 80 mln to bylby zlatan z cavanim razem wzieci.
wczorja zlatan zagarl kosmos a di maria osmiesyzl van glaba swoja gra.
» 31 sierpnia 2015, 21:01 #425
Requesta: Kto to (k)urwa jest ?....
» 31 sierpnia 2015, 20:24 #424
KojotSensei: Nie wiem jak zawodnik a na dodatek napastnik co ma średnią 0,21 gola na mecz w lidze francuskiej ma być wzmocnieniem klubu po "utracie" Januzaja i Hernandeza. A na dodatek mówi się o kwocie ponad 30 mln funtów. Przecież lepsze statystyki to niektórzy pomocnicy mają. Bez drugiego napastnika klasy światowej w składzie nie ma szans na sukcesy w tym sezonie.
» 31 sierpnia 2015, 20:06 #423
ro7: Okienko w Anglii otwarte do jutra do 19:00, więc kupować jeszcze możemy jutro. Jutro kolejny dzień "deadline-day panic buys", wstajemy rano a tu jakiś zawodnik o którym nikt nie słyszał za 80 milionów euro.
No ale Martial podobno w FIFIE ma potencjał 90, to pewnie dlatego LVG go kupił.
» 31 sierpnia 2015, 19:34 #422
Martin: Do kiedy dokładnie trwa okienko?
» 31 sierpnia 2015, 19:07 #421
Demo2797: Do jutra 19:00
» 31 sierpnia 2015, 19:09 #420
Martin: Dzięki.
» 31 sierpnia 2015, 19:11 #419
Reusik: U nas do jutra.W niemczech już zamknięte
» 31 sierpnia 2015, 19:18 #418
Demo2797: 31.08, 18:00 - Niemcy
31.08, 24:00 - Francja, Holandia, Włochy, Rosja, Portugalia, Polska
01.09, 01:00 - Hiszpania
01.09, 19:00 - Anglia, Walia, Szkocja
» 31 sierpnia 2015, 19:19 #417
Dryblas: Ale jest opcja wydłużenia na prośbę klubów, tak jak było u nas w zeszłym sezonie.
» 31 sierpnia 2015, 19:20 #416
Timmy: Ktoś w tym widzi jakiś plan? W sensie - że masowo pozbywamy się graczy na '5 minut' przed zamknięciem okienka? Za chwilę będzie strach wejść na tę stronę.

Wygląda to tak, jakby rozwścieczony po wczorajszym meczu LVG strzelał z obrzyna do każdego, kto się nawinie pod rękę. Szkoda tylko, że na linię strzału nie wchodzą mu ci, którzy wczoraj faktycznie zawalili mecz. LVG zachowuje się jak nieudolny kierownik sklepu, który sprząta magazyn, podczas gdy śmierdzi zdechłym szczurem na sali sprzedaży.

No nic, zobaczymy, jaki obraz wyłoni się, jak kurz po bitwie opadnie.
» 31 sierpnia 2015, 19:06 #415
Grzes010182: Manchester United kompletnie stracil swoj charakter. To juz nie jest ten klub. Coraz gorzej tutaj sie dzieje. Czy tylko mi sie wydaje ze ten klub nie zmierza w dobra strone?? Daja tyle siana za nastolatka a swoich wypozyczaja. Gdzie Willson sie pytam? Tesknie za Sir Alexem Fergusonem....van Gaal to nie Ferguson. To nie ta dusza. Jego ego jest zbyt wysokie. Nie ma tego czegos co mial szkot. Manchester United powoli umiera i staje sie klubem jakich pelno..
» 31 sierpnia 2015, 19:05 #414
Reusik: jakie to piękne.Mamy stawiać na kogś tylko dlatego że jest wychowankiem
» 31 sierpnia 2015, 19:08 #413
Grzes010182: Tu nie chodzi o to zeby stawiac na kogos bo jest wychowankiem. Wielu pilkarzy, ktorzy stali sie gwiazdami nie byli wychowankami. Za SAFA mowilo sie o Manchesterze ze to wielki klub bez wielkich pilkarzy. Ludzie ktorzy tu grali przechodzili przez poszczegolne szczeble, teraz kupujemy nie wychowujemy...To smutne i tyle
» 31 sierpnia 2015, 19:19 #412
romario11: i co starcilismy najbardziej... walecznosc agresywnosc i charakter do wygrywania !!
» 31 sierpnia 2015, 20:14 #411
pequ89: Zgadzam się w 100%. To już nie jest ten Manchester co kiedyś. Mam nadzieję, że LvG nie dostanie propozycji przedłużenia kontraktu. Póki co pokazał jedynie, że potrafi wydawać grube miliony i rozpiepszył cały skład. Jak na razie nie przekłada się to na wyniki, a klub traci swoją tożsamość. Wiedziałem, że będę tęsknił za Fergusonem, ale nie sądziłem, że aż tak. LvG traktuje MU zadaniowo. Chce za wszelką cenę zdobyć trofeum i iść na emeryturę. MU potrzebuje człowieka z wewnątrz, który przywróci mu dawny charakter.
» 31 sierpnia 2015, 21:41 #410
Freddie: Chicharito w Bayerze Leverkusen!
» 31 sierpnia 2015, 19:04 #409
0ptimus: Martial - najdroższy nastolatek wszech czasów.
» 31 sierpnia 2015, 19:02 #408
Yon: Martial, Navas/Lloris jak najbardziej, ale do tego Mane jakoś nie jestem przekonany...
» 31 sierpnia 2015, 18:52 #407
Bossicky: MU transfer strategy since Sir Alex left is like when you leave x-mas shopping till last min & end up buying garbage in petrol station xD
EXACTLY!
» 31 sierpnia 2015, 18:51 #406
gracjanzet: Wypadnie jak evra czyli legenda którą kupiliśmy od monaco
» 31 sierpnia 2015, 18:47 #405
YerlodRM: Albo jak ulubieniec Falcao.
» 31 sierpnia 2015, 18:52 #404
gracjanzet: 50/50 :)
» 31 sierpnia 2015, 18:54 #403
Trolololo: Ale mam polewkę jak widzę panikę, którą tu gimbusy odwalają :D
» 31 sierpnia 2015, 18:43 #402
Ariacchi: A mi się wydaje, że panika jest w pełni uzasadniona.
» 31 sierpnia 2015, 18:46 #401
Trolololo: No tak, racja. Bo za sterami w United siedzą sami amatorzy, którzy nie wiedzą co robią i się obudzą z ręką w nocniku a cała zacna gimbaza z Dewilpejdż wie lepiej od nich co się kroi :D
» 31 sierpnia 2015, 18:48 #400
Joker7: trolololo
tak jak widzieli przy zatrudnieniu Davida Moyesa jako nastepce SAF?
» 31 sierpnia 2015, 18:50 #399
0ptimus: no spoko, tylko nawet na wyspach śmieją się z tego, co wyczynia van Gaal z transferami.
» 31 sierpnia 2015, 18:51 #398
Trolololo: Joker7 Szczerze to już wolę tak jak przy zatrudnieniu DM na stołku Bossa niż jak radzi paniczna niedorozwinięta gimbaza z Dewilpedż, która mam wrażenie ma już naprawdę pełno w gaciach po dzisiejszym dniu.
» 31 sierpnia 2015, 18:53 #397
Arkin: o widze naczelny troll wylazł z piwnicy. Nie karmcie go.
» 31 sierpnia 2015, 18:59 #396
Domelo: Gdzie tu logika, kupować jakiegoś żółtodzioba za wielkie pieniądze niż ogranego w Premier League Lukaku czy Austina.... Tracę nadzieję na udany sezon.
» 31 sierpnia 2015, 18:37 #395
Joker7: Nie logika tylko Filozofia!
» 31 sierpnia 2015, 18:41 #394
Trolololo: Joker7 skończ się ośmieszać...
» 31 sierpnia 2015, 18:47 #393
Joker7: ty skoncz nawet nie jestes kibicem MU!
» 31 sierpnia 2015, 18:51 #392
Trolololo: Gówno wiesz a dalej piszesz... Głowna idea dzisiejszej niedorozwiniętej gimbazy
» 31 sierpnia 2015, 18:54 #391
iMaras: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 18:31

De Gea 100% w Realu i Navas zostaje chyba ze zejdą do Ceny 30 mil wtedy bedą chcieli Navasa.
Wiem bo jestem z Manchesteru i ślęczę na żywo wszystko co sie dzieje zaraz przy stadionie :)
» 31 sierpnia 2015, 18:25 #390
Reusik: Bez sensu.To co oni zrobią z Kiko?
» 31 sierpnia 2015, 18:27 #389
0ptimus: Jeśli chodzi o Kiko, to proces.
» 31 sierpnia 2015, 18:54 #388
piotr777: Przy wypożyczeniu januzaja i sprzedaży hernandeza może w końcu zagramy z 2 napastnikami. Jak dla mnie young powinien być pierwszym wyborem na skrzydło, z Swansea szarpał a depay przeszedł obok meczu. Chłopak ma talent, ale nie może być tak, że gra bo w meczu może mu wyjść jedna akcja.
» 31 sierpnia 2015, 18:21 #387
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 18:23

nooo, rzeczywiście jest "Deal not done yet but DDG is going to RM. â‚Ź40m + Keylor Navas" :D sorry to była odp do iMaras, komentarz niżej :P
» 31 sierpnia 2015, 18:22 #386
iMaras: ​France national team coach Didier Deschamps has ​confirmed that Tottenham goalkeeper Hugo Lloris could leave the national team setup to agree a deal with Manchester United, as Louis van Gaal's side get closer to selling David de Gea.


I jest nowy bramkarz !!
» 31 sierpnia 2015, 18:20 #385
RedRevolta: nooo, rzeczywiście jest "Deal not done yet but DDG is going to RM. â‚Ź40m + Keylor Navas"
» 31 sierpnia 2015, 18:23 #384
Ariacchi: Źródło?
» 31 sierpnia 2015, 18:24 #383
Reusik: Dobre
» 31 sierpnia 2015, 18:28 #382
Ariacchi: Przestań być takim chamem, Reusik. ;)
» 31 sierpnia 2015, 18:37 #381
RedRevolta: Panowie spokojnie, na chwile obecną lecą tak na prawde ploty, nawet transferu Martiala nie ma co być pewnym ale powiem szczerze Keylorem i ta kasa bym nie pogardził :D
» 31 sierpnia 2015, 18:42 #380
0ptimus: Lloris to proces.
» 31 sierpnia 2015, 18:54 #379
RedRevolta: "James Wilson could be loaned out tomorrow. West Brom are interested" hahahaah :D nie wierze, widze, że piłkarze United schodzą jak świeże bułeczki xD
» 31 sierpnia 2015, 18:17 #378
Joker7: A nie widac zastepstwa ten francuz to za malo

trzeba 2 ogarow do skladu za wieksze $$$ parodia
» 31 sierpnia 2015, 18:19 #377
Madridista1989: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 18:08

Popis nowej gwiazdy United :D Cieszył się chociaż nie trafił... vine.co/v/eHUUuXziKBb
» 31 sierpnia 2015, 18:08 #376
Stringer: youtube.com/watch?v=d5ZePItpHvs
» 31 sierpnia 2015, 18:19 #375
Joker7: Nani ,RvP, Falcao ,ADM, GROSZEK, Januzaj (wyp) taka ofensywa odchodzi a przylazl Memphis i pewnie Martial...
Nam teraz potrzeba 2 ofensywnych pilkarzy tylko nie takich jak Mane czy jakich tam!
Jeszcze trzeba miec nadzieje ze przyjdzie ktos ogarniety bo przy takiej stracie takich pilkarzy nie kupic nikogo dobrego...
» 31 sierpnia 2015, 18:06 #374
plmokn: Januzaj poszedł do BvB by przekonywać Reusa do transferu do United, teraz ma na to cały rok, przekona go jak tu dobrze i razem przyjdą do nas w lipcu, sprytny ten plan LvG
» 31 sierpnia 2015, 18:02 #373
iMaras: Zapomniałeś o rooneyu a valencja juz dawno nie gra u nas
» 31 sierpnia 2015, 18:00 #372
Mexicanos1990: Co ty palisz.. jak valencja nie gra? chyba, że chodziło o to że gnije na łąwce
» 31 sierpnia 2015, 18:09 #371
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:57

Czy teraz nasz lawka tak bedzie wygladala: bramka Jonstone narazie i dalej Fellaini,Young, McNair,Blind,Valencia i co dalej??cos sie mowi o Sadio Mane lub Charlie Austin .
» 31 sierpnia 2015, 17:55 #370
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:53

Może w końcu LVG przejrzał na oczy i Rooney będzie grał na 10 a ten Martial na 9, zobaczymy.
» 31 sierpnia 2015, 17:53 #369
iMaras: 17:44 BORUSSIA DORTMUND OFICJALNIE Mamy już też potwierdzenie w sprawie Adnana Januzaja! Belg będzie zawodnikiem BVB do końca sezonu. Mówi się, że klub z Signal Iduna Park w umowie zagwarantował sobie prawo wykupu piłkarza po wygaśnięciu wypożyczenia.
» 31 sierpnia 2015, 17:50 #368
Arkin: Januzaj numer 9 po Lewandowskim (i Immobile, wiem).

Jeśli mają opcję wykupu to Luj zwariował całkiem.
» 31 sierpnia 2015, 17:46 #367
Niemanek: ta jesli maja opcje wykupu to jestesmy najwiekszymi frajerami na swiecie
» 31 sierpnia 2015, 17:47 #366
damian2987: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:51

niestety jesteśmy...
» 31 sierpnia 2015, 17:48 #365
Rotx: ma klauzulę wykupu.
Nie wiadomo jaka ale pewnie w zasięgu BVB.
» 31 sierpnia 2015, 17:54 #364
RedRevolta: "Adnan Januzaj został wypożyczony do Borussii Dortmund na sezon 2015/16 - poinformował sam zainteresowany za pośrednictwem Twittera. Nie jest jeszcze jasne czy niemiecki klub będzie miał prawo pierwokupu. "
» 31 sierpnia 2015, 17:54 #363
Kilerek7: To, że mają opcję wykupu nie znaczy, że MU się zgodzi na sprzedaż. Ten rok pokaże co Januzaj potrafi o ile będzie też dostawał szanse w BvB
» 31 sierpnia 2015, 17:55 #362
Reusik: Jeśli mają opcje wykupu to nie mamy nic do gadania.Gdyby mieli opcje pierwokupu to tak
» 31 sierpnia 2015, 17:57 #361
Insanity: Kwestia kontraktu. Jeśli Adnan traktuje to jako wypożyczenie i będzie miał do czego wrócić to krótko mówiąc odmówi kontraktu i wróci spokojnie do Manchesteru.
» 31 sierpnia 2015, 17:59 #360
Joker7: nie ma opcji wykupu!
» 31 sierpnia 2015, 18:00 #359
Rotx: Van Gaal myśli o przyszłości i to jest ważne.
- Rooney lata temu przychodził za 26 mln funtów i w perspektywie czasu ten transfer się spłacił kilkukrotnie.
-36 mln za Martiala można zrozumieć z racji tego że my potrzebujemy napastnika a Monaco potrzebuje pieniędzy więc deal done.
Większość osób patrzy na nasze transfery przez pryzmat obecnego sezonu ale założenie przed zatrudnieniem Louisa było takie że ma on zbudować fundament pod nowe United gdzie w okolicach roku 2017 pewnie doczekamy zatrudnienia jakiegoś młodego trenera z pasją i chęcią gry do przodu a akurat wtedy tacy zawodnicy jak Depay,Januzaj,Shaw,Pereira czy Martial oraz o kilka lat od nich starsi Ander, Mata,Smalling,Blind czy Schneiderlin będą stanowić ten fundament który ma zostać zbudowany na przestrzeni 4 lat pod dowództwem Holendra.
» 31 sierpnia 2015, 17:46 #358
Dryblas: "zbudowany na przestrzeni 4 lat pod dowództwem Holendra."
Broń Boże.
» 31 sierpnia 2015, 17:52 #357
damian2987: a Jednak nowa 9 https:// twitter.com/adnanjanuzaj/status/638375601389314048/photo/1
» 31 sierpnia 2015, 17:45 #356
damian2987: Jeszcze 24 godziny do zamkniecia biedronki, Ed! dalej wyprzedawaj!
» 31 sierpnia 2015, 17:43 #355
RedRevolta: Zapraszamy! świeże dorsze z tesco tylko w United !
» 31 sierpnia 2015, 17:46 #354
b90: Zaraz się okaże że za darmo przyjdzie Claudio Pizarro xD
» 31 sierpnia 2015, 17:41 #353
Arkin: Januzaj w BVB, no to teraz pora na skrzydłowego.
» 31 sierpnia 2015, 17:37 #352
damian2987: Jeszcze nie jest, sky dementuje
» 31 sierpnia 2015, 17:41 #351
Niemanek: juz oficjalnie zobacz zdjecia :)
» 31 sierpnia 2015, 17:45 #350
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:37

Ciekawe czy Martial bedzie ostatnim wzmocnieniem United czy jeszcze ktoś dojdzie... kase mamy więc zaszalejmy Ed! :D jak byśmy dołożyli jeszcze takiego Austina za 15 mln to bym nie płakał :)
» 31 sierpnia 2015, 17:36 #349
b90: I po co nam kolejny napastnik? Kogoś na dyche niech ściągną, ewentualnie na prawą stronę, a Mate do środka przesunąć.
» 31 sierpnia 2015, 17:38 #348
Kilerek7: Wolfsburg jak się zbroi: Draxler i Dante, z naszą obecnie grą to ciężko będzie z nimi.
» 31 sierpnia 2015, 17:36 #347
plmokn: Dante to osłabienie nie wzmocnienie
» 31 sierpnia 2015, 17:37 #346
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:39

Draxler jest słaby.Napoli cieniowało w lidze,przyjechali do wolfsburga i wygrali z nimi 4:1
» 31 sierpnia 2015, 17:38 #345
damian2987: Jest moc Ed, miała być bomba i jest! kapiszon..
» 31 sierpnia 2015, 17:34 #344
RedRevolta: Ale jaja! Januzaj w Borrusii!! zaakceptował oferte z Niemiec, idzie tam na zasadzie rocznego wyporzyczenia, ale sie dzieje teraz, masakra! :O
» 31 sierpnia 2015, 17:22 #343
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:26

Januzaj grywał u nas na 10 tce, a jest tam duża kolejka, bo Fellaini, Herrera, a teraz pewnie Martial, to byłby czwarty. Mógłby grać na skrzydle, ale pewnie LvG ma w planach zakup skrzydłowego, zapewne Mane i byłby 3 wyborem.

BTW: Wie ktoś czy Pereira poszedł na wypożyczenie do PSV czy jest w klubie?
» 31 sierpnia 2015, 17:25 #342
RedRevolta: Jest w klubie, nie poszedł na wypożyczenie.
» 31 sierpnia 2015, 17:28 #341
Snakus: jeśli ta kwota się potwierdzi to nie wiem jak musiałby być dobry Martial żeby nie były to wyrzucone w błoto pieniądze, znowu. 37 milionów funtów, toż Rondon był do wyjęcia za 12!
» 31 sierpnia 2015, 17:21 #340
Wyv: Kto to kurcze jest :<
» 31 sierpnia 2015, 17:21 #339
99iw: MARTIAL W CARRINGTON!
» 31 sierpnia 2015, 17:21 #338
Kilerek7: ValdĂŠs stałby się częścią wielkiej rotacji z udziałem bramkarzy. David de Gea jest bowiem blisko przenosin do Realu Madryt, a w Manchesterze United ma go zastąpić Hugo Lloris. Wówczas do Tottenhamu mógłby trafić Steve Mandanda, którego miejsce w Marsylii zająłby Hiszpan.

Czyli po odejściu DDG jedno jest pewne albo Navas albo LLoris.
» 31 sierpnia 2015, 17:19 #337
Demo2797: Obydwie opcje dobre chociaż wolałbym Llorisa
» 31 sierpnia 2015, 17:21 #336
Dryblas: Im więcej zamieszanych osób tym większa szansa, że któryś powie "nie", zwłaszcza na końcu sierpnia. Trochę to nieprawdopodobne, ale i tak wolałbym Llorisa od Navasa.
» 31 sierpnia 2015, 17:33 #335
lukstar: sick! jesli ta kwota sie potwierdzi to nie mam pytan, NIby fajny gracz ale watpie by cos zmienil w przeciagu kilku miesiecy
» 31 sierpnia 2015, 17:16 #334
andrev1331: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:16

Nie ma się co podniecać kwotą bo Chelsea oferowała za niego bodaj 40 mln i ofertę odrzucili więc jak MU by go chciał teraz kupić za 30 baniek to mieliby go sprzedać - niech mi ktoś wyjaśni dlaczego.
» 31 sierpnia 2015, 17:13 #333
Kilerek7: Nadal nie ma oficjalki z DDG bo Real chce oddzielnie kupić DDG i sprzedać Navasa, a my chcemy Navasa jako cześć transakcji. Jaki Real jest cwany, dadzą za DDG 30 baniek, za Navasa będą chcieli z 20 i wyjdzie, że zakupią DDG za 10 hah.
» 31 sierpnia 2015, 17:12 #332
mrk: pomijając tę astronomiczną kwotę to nam jest potrzebny napastnik na już. Nie wiem czy 19 letni młodzik od razu będzie w stanie się wpasować w drużynę i zostac tym napastnikiem jakiego potrzebujemy
» 31 sierpnia 2015, 17:10 #331
adamecki7: hahaha co to za transfer 37mln funtów za niewiadomo kogo ?
» 31 sierpnia 2015, 17:09 #330
Kilerek7: Miał być Surprise i jest heh.
» 31 sierpnia 2015, 17:10 #329
DeanCFC: jak jestes osłem to Martiala nie znasz... Gosc jest naprawde dobry.
» 31 sierpnia 2015, 17:11 #328
Snakus: tak dobry żeby płacić za niego 37 milionów funtów? wątpię :)
» 31 sierpnia 2015, 17:16 #327
DeanCFC: Chlopak ma 19 lat i jak na swoj wiek gra naprawde bardzo dobrze. Aktualnie Rooney przy nim jest nikim.
» 31 sierpnia 2015, 17:26 #326
Dryblas: 11 lat temu za Rooneya daliśmy 27 milionów funtów, a kwoty transferowe od tamtego czasu znacząco skoczyły w górę. Jeżeli damy za niego 'tylko' 37 milionów, to będzie dobrze, bo część mediów mówi nawet o 50 milionach (wliczając bonusy).
» 31 sierpnia 2015, 17:28 #325
Kilerek7: Wie ktoś kiedy będzie a może już jest Deadline Day w Sky Sports na żywo do oglądania?
» 31 sierpnia 2015, 17:04 #324
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 17:01

O ile kupno Navasa i sprzedaż DDG jest w miarę rozsądne, o tyle ten Martial to faktycznie Surprise, ale nie tyle on co cena za niego. Shaw też był przepłacony ale tutaj jest już naprawdę szok, mam nadzieję, że LvG wyjaśni nam i światu który pewnie z nas teraz się śmieje, czemu dał aż tyle i co widzi w tym człowieku. Mimo wszytko ubolewam, że mając tyle hajsu i całe okno, nie kupiliśmy nikogo ze światowego formatu.
» 31 sierpnia 2015, 17:00 #323
Insanity: Pociesza fakt, że wielu dawnych młodzików LvG wyrosło na światową klasę :)
» 31 sierpnia 2015, 17:02 #322
RedRevolta: Martial jest już w Carrington na testach medycznych, no to mamy młodego napastnika w United, nic tylko się cieszyć.
» 31 sierpnia 2015, 16:58 #321
Arkin: Mnie dziś już nic nie ucieszy. Smutny dzień.
» 31 sierpnia 2015, 17:31 #320
pikarejski: w koncu sensownie to wygonda

tylko szkoda wciąz że nie kupujemy Zlatana albo Neymara.
» 31 sierpnia 2015, 16:58 #319
b90: Neymara XDD
» 31 sierpnia 2015, 17:34 #318
Kilerek7: Niezłe jaja są, tyle czasu było a na ostatnią chwile nagle szybkie done deal:D
» 31 sierpnia 2015, 16:51 #317
Ariacchi: Mam nadzieje, ze jesli vG w tym sezonie NICZEGO nie wygra, wyrzucą go na zbity pysk. Cierpliwosc sie skonczyla.
» 31 sierpnia 2015, 16:52 #316
Stringer: LvG podpisał 3 letni kontrakt, więc jest mało prawdopodobne, że go wywalą po tym sezonie.
» 31 sierpnia 2015, 17:04 #315
Veon: A Moyes podpisał 6 letni kontrakt. Gdzie jest teraz?
» 31 sierpnia 2015, 17:10 #314
Stringer: Mogę się założyć, że jak Van Gaal nic nie wygra to i tak zostanie na jeszcze jeden sezon.
» 31 sierpnia 2015, 17:20 #313
Dryblas: Doczołgamy się w tym sezonie do 4 miejsca w lidze, 1/8 LM, odpadniemy szybko z pucharów (bo zmęczenie, a rotacja nie istnieje).
W następnym sezonie doczołgamy się do 4 miejsca w lidze, 1/8LM, odpadniemy z FA i po heroicznych bojach wygramy Puchar Ligi pokonując w finale niezwyciężony Wolverhampton.
Lvg powie, że na początku mówił, że zdobędzie trofeum w te trzy lata i że wywiązał się z kontraktu. Kopniemy go w dupę i zatrudnimy trenera, który ma pojęcie, a zdziwiony Holender, przekonany o swojej boskości, dalej będzie wyczekiwał pochwalnych peanów i pomnika przed OT.
» 31 sierpnia 2015, 17:31 #312
Reusik: (bo zmęczenie, a rotacja nie istnieje) -piszesz serio?
» 31 sierpnia 2015, 17:40 #311
Dryblas: Pytasz serio?
» 31 sierpnia 2015, 18:04 #310
Reusik: Tak, bo z tego co pamiętam to nasza jedenastka zmieniała się dość często
» 31 sierpnia 2015, 18:26 #309
Dryblas: W tym sezonie zmiany były tylko kosmetyczne. W tamtym spowodowane były głównie kontuzjami. Jak będzie dalej - zobaczymy.
» 31 sierpnia 2015, 19:18 #308
Ariacchi: Ciekawa plotka: Mendes ponoć "pomógł" MU w transferze Martiala za 50+30M€ i teraz żąda, aby MU pozwoliło De Gei odejść do Realu :')

Super, nie wiem no już (k)urwa nic. Co za tydzień, masakra. :(
» 31 sierpnia 2015, 16:48 #307
YerlodRM: Przecież Mendes to mafia w świecie piłki, on samą obecnością zastrasza największe marki na świecie, a dobre stosunki z Mendesem są równe z tymi z Barcą, czy Realem.
» 31 sierpnia 2015, 16:54 #306
Bossicky: Chelsea dawała 40mln i Monaco Martiala nie sprzedało, a poszedł za 36mln do nas... myśle, że faktycznie Mendes mógł maczać swe palce w tym transferze.
» 31 sierpnia 2015, 17:00 #305
b90: Tylko że Chelsea dawała za niego kasę kiedy jeszcze Monaco nie odpadło w kwalifikacjach do LM. Wątpię by Monaco go sprzedało gdyby miało zagwarantowany udział w LM.
» 31 sierpnia 2015, 17:36 #304
aldehyd: Offtopic: według Agenta Edwarda De Gea jest oficjalnie zawodnikiem Realu

https: // twitter. com/Agent_Edward/status/638359836023988225
» 31 sierpnia 2015, 16:42 #303
Damianos500: Nie wiem kto to jest nawet..
» 31 sierpnia 2015, 16:34 #302
b90: to się zacznij interesować piłką nożną
» 31 sierpnia 2015, 17:37 #301
is200: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 16:33

Osobiście zlozylbym jeszcze oferte za Javiera Pastore ale sadze ze nie do wyciągnięcia. Mega grajek na skrzydlo do klepania
» 31 sierpnia 2015, 16:32 #300
Shaki886: Valdes do Olympique Marsylia

https:// twitter.com/KMnotCM/status/638333735637790720/photo/1
» 31 sierpnia 2015, 16:31 #299
joyrider: Nie było jakiś bezdomnych do wzięcia ??
» 31 sierpnia 2015, 16:27 #298
Arkin: De Gea przechodzi do Realu za 30mln euro.

Adios
» 31 sierpnia 2015, 16:24 #297
Mexicanos1990: Skąd takie info ?
» 31 sierpnia 2015, 16:27 #296
b90: Marca podała
» 31 sierpnia 2015, 16:29 #295
Arkin: A do nas niby Navas. Ehh. Dymają nas jak zwykle.
» 31 sierpnia 2015, 16:30 #294
b90: To świetny ruch z naszej strony przecież. Dostajemy Navasa świetnego bramkarza + 30mln a De Gea i tak za rok by odszedł za darmo. To tylko bramkarz. Byle by ktoś lepszy był niż Romero. Navas jest dobrą opcją.
» 31 sierpnia 2015, 16:32 #293
Veon: Tylko, że ponoć Navas nie jest wliczony w transfer...
» 31 sierpnia 2015, 16:33 #292
Mexicanos1990: Navas nie ma być jednak włączony w operację De Gei, ale zasilić klub z Old Trafford na zasadzie osobnego transferu.
Śmiech na sali
» 31 sierpnia 2015, 16:34 #291
Arkin: Mimo wszystko jest wyraźnie słabszy od De Gei.

Osłabiamy się na GK
Brak nowego stopera
Napastnik wielka niewiadoma

Świetne okienko transferowe
» 31 sierpnia 2015, 16:44 #290
RedDevils4life: Jak mamy dołożyć Rojo na wypożyczenie to na prawdę powodzenia w graniu całego sezonu przy naszym szpitalu na czterech frontach. Miło będzie patrzeć na Rooneya w obronie.
» 31 sierpnia 2015, 16:23 #289
Rybak997: z tę kasę do wyciągnięcia był Martinez z Porto, który dla mnie osobiście jest bardziej kompletnym gościem i na pewno zdeka większe doświadczenie.
» 31 sierpnia 2015, 16:22 #288
Mexicanos1990: Martinez za 35mln EURO poszedł do Atl. a United ładuje 2x tyle za kota w worku
» 31 sierpnia 2015, 16:24 #287
Arkin: Mexicanos1990 coś słabo u ciebie z matmą.
» 31 sierpnia 2015, 16:25 #286
YerlodRM: Martinez, Bacca jeszcze pewnie jakiś lepszy gracz od Martiala znalazłby się za taką cenę.
» 31 sierpnia 2015, 16:27 #285
b90: Gość ma 19 lat i może być lepszy niż Martinez i Bacca. Czas pokaże że będziecie się spuszczać nad nim jak nad Pogbą kiedy zaczął grac w Juve
» 31 sierpnia 2015, 16:30 #284
YerlodRM: Ja akurat za Pogbą nigdy nie przepadałem, obecnie przereklamowany i danie za niego ponad 70 mln Euro to głupota.
» 31 sierpnia 2015, 16:35 #283
fuss1985: Powoli zaczyna mnie denerwowac tun kaaskop ( serowa głowa ) swoja polityka, rozwalił zespół który potrzebował dobrego trenera i zmiany mentalności po Moysie, a nie wpakował tyle kasy i nic. Jestem kibicem UNITED ponad 20 lat ale tak grających diabłów w zyciu nie widziałem!! Ludzie co dają z siebie wszystko siedzą na ławie lub zostają sprzedani a zakupy vg stoją na boisku i sie po głowie drapią!! Jak widzę te wszystkie spekulacje to mi az wargi pękają tak sie szeroko śmieje!! SAF Nigdy by nie pozwolił na taka grę!! A kaaskop siedzi na ławie od 15 m-cy i sie procesuje, zamiast potrząsnąć chłopakami!! GIGGS pewnie nie raz ma ochotę walnąc vg z łokcia i powiedzieć ze to jest UNITED walczymy sercem!!
Gościu zmarnował potencjał wielu dobrych piłkarzy!!
» 31 sierpnia 2015, 16:19 #282
Mexicanos1990: Coś czuje, że się zadławimy tym transferem jak Szczurem... i odejdzie za rok-dwa za grosze
» 31 sierpnia 2015, 16:17 #281
is200: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 16:18

Di Maria w swoim zywiole. Kosmiczne pilki zagrywal wczoraj. Widać ze cieszy go gra. Liga slabsza od angielskiej ale przynajmniej gra w lepszym zespole i nie marnuje potrncjalu ehh.

Jak to jest możliwe ze takie PSG ma taka pake a do United przychodzą przeplacone odrzutki.

Prawda jest taka ze transfery w tym klubie byly i SA nadal pieta achillesowa
» 31 sierpnia 2015, 16:16 #280
Mexicanos1990: co oznacza "Taką Pake"? ibra emeryt, cavani przeciętny i kilku innych średniaków
» 31 sierpnia 2015, 16:19 #279
is200: Co ty za glupoty gadasz praktycznie sami pilkarze klasy światowej z wizja technika. PSG gra piękna pilke szybko na jeden kontakt podaniami. Sadze ze żaden pilkarz United poza Mata i de Gea nie zalapalby się do pierwszego skladu
» 31 sierpnia 2015, 16:24 #278
YerlodRM: Mexi

Verratti, Matuidi, Ibra nadal jest świetny, Di Maria tam wróci do formy, Lucas, to świetni grajkowie. Reszta przereklamowana, szczególnie Cavani, Thiago Silva i Dawid Luiz.
» 31 sierpnia 2015, 16:25 #277
RedDevils4life: Jak przyjdzie to kozak, bo to może być wielka inwestycja na przyszłość. Cena trochę duża, ale jeśli ma odpłacić nam minimum 20 bramkami to możemy tyle płacić.
» 31 sierpnia 2015, 16:16 #276
brennt: toć on nawet jak welbeck grać nieumie
» 31 sierpnia 2015, 16:13 #275
tomekkow: Sprowadzamy Martiala za 36 milionów, a Welbecka sprzedaliśmy za grosze. Mam tylko nadzieję, że chłopak odpali na dobre i nie będziemy musieli go sprzedać po sezonie za połowę tej ceny.
» 31 sierpnia 2015, 16:01 #274
Dubek: Tylko że Martial ma 19 lat i ma wielki talent a Welbeck był wiecznym talentem który nigdy nie osiągnął wymaganego poziomu, nawet w Arsenalu gra bardzo słabo.
» 31 sierpnia 2015, 16:05 #273
tomekkow: Wielki talent po jednym udanym sezonie... Obyś miał rację :)
» 31 sierpnia 2015, 16:14 #272
Mistrz1908: 16 mln funtów za WELBECKA to grosze? a co gra ten chłopak? U nas zostawiał serce. W Arsenalu zostało coś po nim? 2 sezony i nic, więc nie jest zła cena.
» 31 sierpnia 2015, 20:04 #271
Barbaryan: Za kolesia, który nie zablysnał niczym szczegolnym tyle pieniedzy, co sie dzieje z tym chorym swiatem.
» 31 sierpnia 2015, 16:01 #270
ejrikoo: dobrze ze to okno sie juz konczy i rok szkolny sie zaczyna...
» 31 sierpnia 2015, 16:01 #269
Timmy: Jeśli został zwolniony ze zgrupowania, to znaczy, że sprawa jest świeżutka - kiedy na to zgrupowanie jechał, nic pewnie jeszcze nie wiedział. Bo gdyby wiedział, to albo by od razu nie jechał, albo transfer zostałby dopięty wcześniej.

Niezłe tempo jak na długofalowy, filozoficzny proces...
» 31 sierpnia 2015, 15:59 #268
Reusik: Grali w EL LM a na kadre musiał pojechać jeśli nic nie było pewne
» 31 sierpnia 2015, 16:06 #267
is200: Grajek za tyle kasy nie siadzie na lawce wiec może teraz spróbować 4-3-3. Depay Rooney Martial
» 31 sierpnia 2015, 15:56 #266
sprite1080: taka ciekawostka :)
https : // twitter.com/KMnotCM/status/638333735637790720/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
» 31 sierpnia 2015, 15:56 #265
JuveUnited: Chora cena choc gosc ma niewatpliwie talent . Jednak jak za takich pikarzy placi sie takie pieniadze to taki Pogba czy Isco sa warci z 200 mln a niektorzy bezcenni .
Angielskie kluby psuja rynek chyba jeszcze bardziej niz hiszpanscy giganci . Tylko ze tamci osiagaja wyniki a Anglicy sie osmieszaja.
Jak tak dalej pojdzie to, przynajmiej mam taka wizje, BPL udusi sie tymi pieniedzmi a najwieksze europejskie kluby stworza konkurencyjna lige ktora pozwoli generowac lepsze dochody tak by mogli pod tym jaki i medialnym wzgledem rywalizowac z liga angielska. Oczywiscie to taka wizja przyszlosci
» 31 sierpnia 2015, 15:53 #264
Kilerek7: Emmanuel Adebayor zaoferowany Manchesterowi United. Odpowiedź wydaje się raczej oczywista...
» 31 sierpnia 2015, 15:49 #263
Banita85: No dokładnie a czy to np city wina lub kibiców że tak im poszło że ktoś ich kupił kibice i piłkarze nie mieli nic do gadki przecież niech inny szejk kupi United to co zrobicie będziecie płakać że macie tyle kasy i że inne kluby będą źle pisać o nas
» 31 sierpnia 2015, 15:48 #262
Skowron: już oficjalnie - 36 milionów funtów za Martiala
» 31 sierpnia 2015, 15:45 #261
qwe123qwe: Matrial w United za 60 mln € + 20mln € zmiennych.

PS: Mendes znowu fajne lody kręci. Załatwił transfer Martiala do MU, teraz naciska na to by Czerwone Diabły puściły De Geę do Realu, a w zamian ma przyjść Keylor Navas. Karuzela hula, a koleś trzepie kasiorę.
» 31 sierpnia 2015, 15:45 #260
YerlodRM: Jorge Mendes ma większą władzę w kwestii finansów w piłce nożnej niż niejeden duży klub. Mam nadzieję, że to się w końcu zakończy.
» 31 sierpnia 2015, 15:48 #259
Reusik: On z Valencii i Monaco robi sobie przechowalnie dla swoich piłkarzy.Trenerzy tych klubów to też goście od Mendesa
» 31 sierpnia 2015, 15:50 #258
Ariacchi: Bo to jest (j)ebany szmaciarz, który chce sobie tylko kieszenie napchać. Szkoda, że ten cały Martial przechodzi, odszedłby De Gea, to chociaż bysmy sie od niego raz na zawsze uwolnili.
» 31 sierpnia 2015, 17:28 #257
b90: 25mln funtów za Mane. Ciekawie się robi ;)
» 31 sierpnia 2015, 15:43 #256
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 15:45

Zupełnie o nim zapomniałem heh. LvG stawia widać na szybkich murzynów;D
» 31 sierpnia 2015, 15:44 #255
Reusik: Nie sądze, Welbecka sprzedał :D
» 31 sierpnia 2015, 15:48 #254
Kilerek7: Ale pozyskał nowego hah.
» 31 sierpnia 2015, 15:50 #253
b90: United wydaje swoje pieniądze, a nie Arabów jak City. Stąd różnica.
» 31 sierpnia 2015, 15:46 #252
YerlodRM: Transfery City w tym roku oznaczają, że albo znaleźli i uruchomili sposób na ominięcie FFP, albo pogodzili się z karą. Oni nie mają aż tak wielu kibiców jak United, Barca, czy Real aby generować ogromne zyski od tak.

Przy tym co chce zrobić United z Martialem to 75 mln za De Bruyne'a wydaje się dobrym dealem.
» 31 sierpnia 2015, 15:46 #251
b90: Wyjdzie w praniu. Jakoś w Chelsea się nie potrafił przebić.
» 31 sierpnia 2015, 16:33 #250
Ariacchi: (w)ypierdalaj z tej strony. :) przekierować cię?
» 31 sierpnia 2015, 17:30 #249
Kilerek7: Jak myślicie Martial i ewentualnie Navas w razie odejścia DDG to wszystkie transfery? Czy jednak liczycie na obrońce i skrzydłowego?
» 31 sierpnia 2015, 15:40 #248
Reusik: Nie będzie obrońcy
» 31 sierpnia 2015, 15:42 #247
Kilerek7: A w skrzydłowego wierzycie jeszcze?
» 31 sierpnia 2015, 15:43 #246
Reusik: Jak Januzaj odejdzie na loan to może
» 31 sierpnia 2015, 15:44 #245
oldgame: To wygladalo mniej wiecej tak
- LVG : chce Martiala !
- Ed : no to go ku wa bedziesz miał !
- Monaco: chcemy za niego 20 mln
- Ed: podbijam 70 mln a co !
- Monaco: słucham ile ?
- Ed: plus Rojo oczywiscie
» 31 sierpnia 2015, 15:37 #244
Kilerek7: Szkoda, że tak ED z Balem nie zrobił albo Neymarem heh.
» 31 sierpnia 2015, 15:38 #243
is200: Ludzie co wy gadacie to jest mega talent a ma 19 lat dopiero. Ja bym jeszcze poszedl dalej i kupil Kingsleya Comana na skrzydlo. Szkoda ze Kondogbia w Interze.
» 31 sierpnia 2015, 15:36 #242
Veggie: Coman już w Bayernie.
» 31 sierpnia 2015, 15:37 #241
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 15:34

Rozmowy w sprawie DDG trwają, ponoć chcemy Keylora Navasa + kasę a myślałem, że może mamy w zanadrzu jakiegoś Cilessena albo Llorisa ugadanego a tutaj Navas? W sumie lepszy on niż ten Romero.
» 31 sierpnia 2015, 15:34 #240
YerlodRM: Przecież Keylor Navas to dużo lepszy bramkarz od Cillessena.
» 31 sierpnia 2015, 15:42 #239
Reusik: Navas jest bardzo dobry
» 31 sierpnia 2015, 15:43 #238
Kilerek7: Za Cilessena nie było i tak oferty ponoć, ale wolałbym Llorisa, ale jak pisałem, wszystko dobre byle nie ten Romero.
» 31 sierpnia 2015, 15:46 #237
Reusik: Navas w Levante był niesamowity,najlepszy bramkarz ligi.Teraz w Realu też świetnie grał ale nie ma nazwiska i dlatego musi odejść
» 31 sierpnia 2015, 15:51 #236
AndyCole: Pompa z niektórych użytkowników na tej stronce :D Wielcy dyrektorzy ,negocjatorzy od przeprowadzania transferów:D Wy tak serio czy pochodzicie z Cebulandii?:D Wasze siano? dokładacie się do budżetu Man Utd czy jaki **uj bo nie czaje :D co niektórzy to się poczuwają zbyt mocno w rolę Edzia:D Powiem krótko ,kogo van Gaal będzie chciał to i tak do siebie ściągnie nawet za 500 mln i co niektórzy mają za przeproszeniem g*wno wielkie do gadania:) Rozumiem, gdyby każdy z nas tutaj zasilał konto Man Utd poprzez kupienie klubowej koszulki ,jakiegoś szalika czy choćby kubka z logiem lub wspierał klubową kasę płacąc za bilety co 1-2 tygodnie....ale no sorry 3/4 ludzi tutaj zapewne nigdy nie wydało choćby funta więc po cholere się odzywacie ,że za drogi ,że za młody ,że za biały albo za czarny?!! Martwcie się swoją sytuacją finansową a nie budżetem najbogatszego klubu na świecie!!:))
» 31 sierpnia 2015, 15:34 #235
Pete1S: Nie kumasz tego, że przez takie transfery niszczy się rynek? Jak teraz takiego typka kupimy za 70mln to potem za byle kopacza będą żądać wygórowane kwoty bo zobaczą, że United da i tak. 70mln to był wart Zidane a to była klasa dla samego siebie a ten tutaj Zidane'owi nawet butów nie mógłby nosić.
» 31 sierpnia 2015, 15:46 #234
keef: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 16:22

Po pierwsze to Ty masz jakiś problem chyba, że ktoś ma swój punkt widzenia na wywalenie grubej kasy za nastolatka. Logiczne, że nikt z kibiców i obserwatorów nie ma to wpływu, ale czy to powód, żeby nie komentować? Tak samo działa to w polityce i innych dziedzinach. Argument, że "to nie wasza kasa" jest płytki, bo piłka już i tak jest chora przez kasę, i będzie tylko gorzej.
Jeszcze ta oryginalna cebulandia. Aż boli taki sposób myślenia, ale jaki napisałem każdy ma swój punkt widzenia :)
» 31 sierpnia 2015, 16:19 #233
Banita85: Kuwa tak wam źle i tak!! Przecież my kiedyś mieliśmy same gwiazdy i braliśmy innym z drużyn najlepszych taka prawda tylko ze kasa była inna za piłkarzy niż teraz co z tego że city kupuje za tyle i tyle mają kasę to ich sprawa piłkarze z nazwiskami chcą tam grać ich sprawa jeżeli my mamy kasę i chodzą plotki że stać nas na piłkarzy typu Roben co podobno 70 parę baniek to już my nie jesteśmy ci źli co płacą dużo haha takie teraz czas panowie chcecie majster i inne puchary to trzeba mieć dobrych zawodników proste!!
» 31 sierpnia 2015, 15:32 #232
Bossicky: wyjazd mi z tym Robbenem
» 31 sierpnia 2015, 15:33 #231
Kundziu: Popieram! Polać mu!
Ps. Dzieciaki zaraz do szkoły wrócą i będzie spokój ;)
» 31 sierpnia 2015, 15:34 #230
Veon: I dlatego płacimy tyle kasy za gościa bez nazwiska...
» 31 sierpnia 2015, 15:35 #229
Kilerek7: LvG ponoć oglądał go od roku, więc widzi w nim coś szczególnego, innaczej nie waliłby takiej oferty, gdzie za Pedro szkoda mu było 3 mln więcej.
» 31 sierpnia 2015, 15:29 #228
wojedo: Transfer kozak. No ale co oglądałem go z Valencia w LM + liga do tego to zawsze, prawie zawsze był wyróżniającym się piłkarzem.
Do meritum.. jaram się Martialem ale potrzebujemy doświadczonego zawodnika, który wie jak się strzela bramki, coś jak Lewy w FCB lub Benzema w RM.
» 31 sierpnia 2015, 15:27 #227
Kris91: Ehh no lepszy taki niż żaden w takiej sytuacji. Choć zastanawiam się dlaczego nie spróbowaliśmy Lacazetta ściągnąć...
» 31 sierpnia 2015, 15:25 #226
b90: a gdzie jest Lacazette w tym sezonie?
» 31 sierpnia 2015, 15:29 #225
Kundziu: Lacazette nie za bardzo chciał odejść, no i Lyon nie chciał go sprzedać. A tu się okazuje, że Fakir godnie by go tam zastąpił.
» 31 sierpnia 2015, 15:33 #224
b90: Lacazette jest cieniem piłkarza z tamtego sezonu. Jest kontuzjogenny. Kontuzje leczył w tamtym sezonie, leczy i w tym. Nawet pełnych spotkań nie gra bo nie ma na tyle kondycji. Fekir byłby lepszy, to przyszłość reprezentacji Francji.
» 31 sierpnia 2015, 15:36 #223
Kris91: W sumie racja z tymi kontuzjami. Masakra to już naprawdę patrząc po ligach nie widzę nikogo sensownego. No chyba że szalejemy i stawiamy na takich jak Martial.
Z możliwych transferów został chyba tylko Austin. Reszta albo nie do ruszenia albo nie te progi
» 31 sierpnia 2015, 15:58 #222
shovit12: Kundziu Fekir a nie fakir xDDDD
» 31 sierpnia 2015, 16:01 #221
YatoYamDeClev: Mielismy juz jednego takiego czarnoskorego napastnika ale z akademii...
» 31 sierpnia 2015, 15:21 #220
b90: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2015 15:32

Tyle że Welbeck nawet w swojej szczytowej formie o ile taką miał nie był lepszy niż obecnie Martial, a ma dopiero 19 lat. Gorszy od Rooneya nie będzie.
» 31 sierpnia 2015, 15:32 #219
Bossicky: taki dobry ten Martial? jego dobytek bramkowy na to nie wskazuje.
» 31 sierpnia 2015, 15:34 #218
b90: Najlepszy strzelec Monaco w ubiegłym sezonie, mało?
» 31 sierpnia 2015, 15:37 #217
Reusik: Był najskuteczniejzym nastolatkiem w Europie
» 31 sierpnia 2015, 15:38 #216
Paps: Zastanawiam się,dlaczego United nie zaintersuje sie np naszym Arkiem Milikiem,Młody,silny,dobra gra glowa,dobrze sie zastawia,ma potezny strzal z lewej nogi i do tego rozwija sie znakomicie,co widac po wystepach w Ajaxie i reprezentacji.Podejrzewam,ze bylby do wziecia za jakies 15 baniek,a warunki na premier league posiada.
» 31 sierpnia 2015, 15:21 #215
YatoYamDeClev: I niech lepiej gra w Ajaxie bo bysmy go zmarnowali
Rooney (c)
» 31 sierpnia 2015, 15:35 #214
Kornel: Wg mnie dobry transfer (nie cena). Potrzebujemy przebojowego zawodnika, a nie przymulającego Roo.
» 31 sierpnia 2015, 15:20 #213
mikon70: Chlopak ma duży potencjał. Myślę, że może być dobrym transferem jeśli oczywiście wejdzie w dobrym stylu do składu
» 31 sierpnia 2015, 15:18 #212
brylaantowy: powie mi ktoś coś o tym NO NAME?
» 31 sierpnia 2015, 15:16 #211
emil1986x: no name
» 31 sierpnia 2015, 15:21 #210
b90: No name taki sam jak Ronaldo i Pogba tylko z większym doświadczeniem podczas transferu
» 31 sierpnia 2015, 15:26 #209
brylaantowy: oby talent miał taki sam i potrafił go wykorzystać
» 31 sierpnia 2015, 15:52 #208
Bossicky: Chelsea oferowała za niego dwa miesiace temu 40mln funtów, ale Monaco odrzuciło, więc wzieli Falcao... :) #zemstazapedro
» 31 sierpnia 2015, 15:13 #207
Kilerek7: W końcu ilość Welbecków w klubie musi się zgadzać:D
» 31 sierpnia 2015, 15:12 #206
Reusik: Co w tym śmiesznego?
» 31 sierpnia 2015, 15:14 #205
Kornel: Podobni są.
» 31 sierpnia 2015, 15:17 #204
Reusik: Każdy murzyn wygląda jak welbeck?
» 31 sierpnia 2015, 15:22 #203
Kornel: Szczególnie Gomis.
» 31 sierpnia 2015, 15:25 #202
oldgame: Ja bym za tego grajka dał max 30 mln, albo 50 mln + LVG
» 31 sierpnia 2015, 15:12 #201
andrev1331: daj te 30 mln a drugie 30 baniek dorzuci klub i gitara
» 31 sierpnia 2015, 16:49 #200
RobvanKlu5i: Jeżeli odchodzi Januzaj i Chicharito to oprócz Martiala może być przyszykowana jakaś jeszcze jedna niespodzianka, czekamy do 00:00 może się wydarzyć coś nieoczekiwanego.
» 31 sierpnia 2015, 15:08 #199
Reusik: Okienko zamyka się jutro o 19 00 w Premier League
» 31 sierpnia 2015, 15:10 #198
lastiel: Okno transferowa w Anglii do jutra do godziny 19:00 (Bank Holiday dziś)
» 31 sierpnia 2015, 15:10 #197
99iw: Po prostu trzeba ściągnąć jakiegoś napastnika!Rooney jest cieniem samego siebie,Javier prawdopodobnie odejdzie,Wilson nie jest gwarantem nawet 5 bramek w Lidze.
» 31 sierpnia 2015, 15:01 #196
b90: No właśnie ściągnęli :)
» 31 sierpnia 2015, 15:06 #195
Gallacher: Teraz to już chyba akt desperacji z racji braku konkretnych graczy na rynku i końcówki okienka,ale jedno jest pewne - United musi zacząć wydawać kasę na nowych graczy jeśli ma kiedykolwiek zacząć walczyć o trofea bo jak każdy ma szacunek do Rooneya lecz po tym co widziałem wczoraj w jego grze to on musi mieć konkurencje zresztą musi być kilku dobrych napastników bo Rooney sam bez formy w PL a Groszek już ponoć ma odejść więc jak tak teraz się patrzy na atak United to wygląda to żenująco.
» 31 sierpnia 2015, 14:59 #194
kralo11: Wydaje mi się że to ostatni transfer do klubu ale trzeba poczekać różnie może być :)
» 31 sierpnia 2015, 14:59 #193
kralo11: Dobry transfer !! Martial będzie wymiatał w następnym sezonie !!
» 31 sierpnia 2015, 14:57 #192
xevy: Shaw, Depay, Martial - Może powtórzymy znane wszystkim "z chłopcami nic nie wygrasz" marzy mi się :)
» 31 sierpnia 2015, 14:57 #191
Fenek: Ogólnie transfer może być po za jednym. Cena odstępnego. Jeśli się okaże, że MU daje za średniaka z młodzieżówki na dodatek ze średniej/słabej ligi 60 mln to stracę resztki szacunku do Edda i LvG.
» 31 sierpnia 2015, 14:57 #190
b90: średnia/słaba liga? średniak z młodzieżówki? Ty wiesz co piszesz? oglądałeś chociaż jakiś jego mecz?
» 31 sierpnia 2015, 15:05 #189
jari13: Nie znam tego napastnika, ale jako panic transfer wolałbym takiego Milika za 10 mln, który ma przynajmniej dobrą dyspozycję.
» 31 sierpnia 2015, 14:56 #188
b90: A kto ci Milika za 10mln sprzeda bo na pewno nie Ajax.
» 31 sierpnia 2015, 15:04 #187
Reusik: A on ma złą?
» 31 sierpnia 2015, 15:10 #186
b90: Kur... w końcu! ile można czekać.
» 31 sierpnia 2015, 14:54 #185
Puchaczeue: Tutaj trzeba człowieka pokroju Simeone, Kloppa albo Ancelottiego, a nie nowych piłkarzy.
» 31 sierpnia 2015, 14:54 #184
LouiVanGaal: nie ma to jak porownywac simeone a ancelottim
widac jak sie znasz :)
» 31 sierpnia 2015, 15:23 #183
nyls: Jak przeczytałem niedawno nagłówek "60 mln euro za napastnika z Ligue 1" myślałem "Hmm, całkiem rozsądna kwota za Cavaniego", nie dochodzi to do mnie że Manchester United płaci taką kasę za takiego młokosa bez większych osiągnięć oraz medialnego nazwiska, ciężko mi to przyznać ale nawet Manchester City tak nie szalał, nie wiem co się dzieje z tym klubem.
» 31 sierpnia 2015, 14:48 #182
Dryblas: Już wolę Martiala, niż Cavaniego za tę kasę.
» 31 sierpnia 2015, 15:43 #181
PDF: Założę się, że dostanie #9 :-)))
» 31 sierpnia 2015, 14:48 #180
Cassey: https:// twitter.com/jamiespencer155 /status/638310688541306880/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
» 31 sierpnia 2015, 14:54 #179
Cassey: https:// twitter.com/ jamiespencer155/status/638310688541306880/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
60mln Euro :)
» 31 sierpnia 2015, 14:44 #178
Reusik: BBC podaje 50 a to pewniejsze źródło
» 31 sierpnia 2015, 14:47 #177
NexaT: Podobno 36 milionów funtów. Po obecnym kursie funta i euro wychodzi, że 49 milionów euro.
» 31 sierpnia 2015, 14:48 #176
kralo11: Macie racje 50mln euro lub jak kto woli 36 mln funtów
» 31 sierpnia 2015, 15:01 #175
Bossicky: Transfer zatwierdzony 36mln funtów...
» 31 sierpnia 2015, 14:31 #174
HalaMadrid: Wg. Di Marzio David De Gea przedłuży kontrakt z Manchesterem United ;)
» 31 sierpnia 2015, 14:30 #173
LouiVanGaal: a wdg mnie nie