Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Man Utd – Chelsea: Bez bramek w hicie uśpionych gigantów

» 28 grudnia 2015, 20:24 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United zremisował bezbramkowo z Chelsea w 19. kolejce Premier League. Czerwone Diabły przeciwko The Blues zagrały naprawdę dobre spotkanie, ale nie potrafiły zdobyć gola na Old Trafford. Zespół Louisa van Gaala pozostaje bez zwycięstwa w ostatnich ośmiu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.
Man Utd – Chelsea: Bez bramek w hicie uśpionych gigantów
» Manchester United zremisował bezbramkowo z Chelsea
Oceń zawodników:
David de Gea
Matteo Darmian
Chris Smalling
Daley Blind
Ashley Young
Morgan Schneiderlin
Bastian Schweinsteiger
Juan Mata
Ander Herrera
Anthony Martial
Wayne Rooney
Phil Jones
Cameron Borthwick-Jackson
Memphis Depay

Oddano 186 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Czerwone Diabły od pierwszego gwizdka sędziego narzuciły wysokie tempo. Gospodarze mogli objąć prowadzenie już w 2. minucie, kiedy to na potężne uderzenie zza pola karnego zdecydował się Juan Mata. Piłka niestety tylko odbiła się od poprzeczki.

Odpowiedź Chelsea była błyskawiczna. Akcja szybko przeniosła się w pole karne Manchesteru United, gdzie po wrzutce z narożnika boiska świetnie znalazł się John Terry. Strzał Anglika instynktownie obronił David de Gea.

Z każdą minutą przewaga United zaznaczała się coraz wyraźniej. W 9. minucie groźnie w kierunku bramki Thibaut Courtois strzelał Morgan Schneiderlin.

W 16. minucie kibice Czerwonych Diabłów już widzieli piłkę w bramce. Z lewego skrzydła do środka akcję ściął Martial i kąśliwie uderzył w kierunku bliższego rogu bramki Chelsea. Ale i tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do gospodarzy, bo futbolówka odbiła się od słupka, przeleciała wzdłuż linii bramkowej i nie wpadła do siatki.

Do przerwy trwały zdecydowane ataki piłkarzy Louisa van Gaala. W 29. minucie ze znakomitej strony pokazał się Wayne Rooney. Kapitan United potężnie kropnął zza szesnastki, Courtois zdołał odbić piłkę poza linię końcową boiska.

Drugą połowę lepiej zaczęli gracze The Blues. Tuż po wznowieniu akcję Chelsea ładnie rozprowadził Eden Hazard, zagrał do Pedro, a ten oddał strzał z 15 metrów. Wyborną interwencją popisał się De Gea, który sparował piłkę do prawej strony, a następnie fantastycznie zablokował dobitkę Césara Azpilicuety.

W 55. minucie powinno być 1:0 dla Manchesteru United. Pod linię końcową boiska zszedł Martial, zagrał wzdłuż pola karnego na piąty metr, tam do piłki dopadł Ander Herrera, ale choć zdołał oddać strzał, to mógł tylko złapać się za głowę, bo fantastycznie interweniował Courtois. Sześć minut później The Blues wyprowadzili błyskawiczną kontrę. W sytuacji sam na sam z De Geą znalazł się Nemanja Matić i z dogodnej pozycji... posłał piłkę w trybuny.

Obie drużyny następnie długo czekały na kolejną naprawdę klarowną sytuację bramkową. W 86. minucie zwycięskiego gola mógł zdobyć Rooney. W stronę Anglika dobrze z lewej strony dośrodkował Cameron Borthwick-Jackson, ale Wazza źle uderzył piłkę z woleja i Courtois nie musiał nawet interweniować.

Czerwone Diabły do końcowego gwizdka sędziego szukały bramki dającej trzy punkty. Poniedziałkowego wieczoru piłka nie chciała jednak wpaść do siatki.

Manchester United - Chelsea 0:0

Manchester United: De Gea - Darmian (Borthwick-Jackson 70'), Smalling, Blind (Jones 81'), Young - Schneiderlin, Schweinsteiger - Mata (Depay 76'), Herrera, Martial - Rooney

Chelsea: Courtois - Ivanovic, Zouma, Terry, Azpilicueta - Mikel, Matic - Willian (Ramires 69'), Oscar (Loftus-Cheek 90'), Pedro - Hazard


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Chelsea
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Chelsea

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (396)


RedRevolta: Redakcjo DP, widzę na twitterze wrzucacie stare foty ze spotkania MOu z Edem nice ;D
» 29 grudnia 2015, 16:47 #374
Wave: Jeszcze ten filozof jest u nas w klubie??
» 29 grudnia 2015, 16:29 #373
ptasior: krótkie pytanie: kto lepszy
De Gea vs Neuer ??
» 29 grudnia 2015, 15:52 #372
Ziyo: Schmeichel
» 29 grudnia 2015, 15:54 #371
Demo2797: Obaj prezentują inny styl bronienia. Jak dla mnie De Gea lepszy na lini, ale Neuer zdecydowanie lepszy na przedpolu. Ciężko powiedzieć który lepszy
» 29 grudnia 2015, 15:55 #370
DevilFan: Edwin
» 29 grudnia 2015, 16:40 #369
DevilFan: Czyli jak tak dalej pójdzie to o majstra będzie walczyć Arsenal, Totki i szejki, a my znów o 4 miejsce. Hail Van Gaal!
» 29 grudnia 2015, 15:11 #368
TheRipper: Ja powiem tylko tyle. Oglądając to watch?v=0DfZgYMgHNA mam ochotę płakać. Tęsknię za starym Manchesterem za czasów Fergusona.
» 29 grudnia 2015, 14:54 #367
Wave: kto nie teskni, ale te czasy raczej juz nie wroca
» 29 grudnia 2015, 16:28 #366
mleko: Moyes grał lepiej i wyleciał, a ten jest gorszy i ma dalej posade.. fuck logic
» 29 grudnia 2015, 14:35 #365
dubfire86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 15:03

To filozofia Eda :-)
» 29 grudnia 2015, 15:02 #364
Gallacher: Nazwisko lepiej się sprzedaje.
» 29 grudnia 2015, 15:05 #363
fetraini: Patrzcie, co odkryłem:
Jeśli chcemy żeby Schneiderlin/Carrick zostali najlepszymi dm w lidze trzeba zrobić jedną prostą rzecz: złamać im nos!
Dlaczego tak? Właśnie odkryłem bardzo ciekawą, ale niemniej dziwną zależność. Otóż żeby kopacz najlepiej w pl ogarniał środek pola musi mieć złamany nochal! Skąd to wiem? Otóż odkryłem to w moim wielkim intelekcie. Chodzi w tym o dziwną zależność między ułożeniem kości nosowej zawodnika, a zobaczeniem przez oczy loga premier league. W dziwny, niewyjaśniony do tej pory nawet prze że mnie sposób poprawiają się wówczas umiejętności zawodnika takie jak odbieranie piłki, umiejętne ustawiania się, dobre, czyste wslizgi, czy rozpoczęcie akcji swojej drużyny dokładnym podaniem. Ale najdziwniejsze w tym jest to, że nos może być złamany przed wybuchem formy, w trakcie, ale i po nim. Ale wcale poprawa umiejętności po złamaniu nie musi nastąpić! Według mojego szacunku szansę na to zdarzenie wynoszą 40-60% i może wystąpić tylko i wyłącznie u zawodnika grającego w pl w środku pola. Zdarzają się również wyjatki, gdy zależność ta obejmuje także graczy dostających więcej ofensywnych zadań. Dobra wytłumaczył em to wam, prostym ludziom najlepiej jak umialem. A teraz Przykłady: jak myslicie dlaczego forma Coquelina tak znikąd eksplodowała? Otóż nie znikąd, ponieważ Francuz złamał nos w meczu chyba bodajże z Evertonem. Dlaczego Matic w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym dm na świecie?? Bo niedawno złamał nos! I Ballack także grał w środku i także miał złamany nos co prawda już chyba gdzieś pod koniec kariery, ale jednak!

Jestem fetraini. Posiadam niesamowitą mądrość, odkrywam skomplikowane zależności i stwierdzał niekiedy przykre fakty. Ale do niczego nie przymuszam. Ja was mogę co najwyżej zaprowadzic do rzeki z wiedzą. Ale to od was zależy, czy będziecie z niej pić.
» 29 grudnia 2015, 14:31 #362
Ziyo: To złam sobie nos i zapraszamy do United:)
» 29 grudnia 2015, 15:32 #361
Sancho: Trochę słabe, musisz się jeszcze sporo nauczyć ;)
» 29 grudnia 2015, 17:15 #360
Gallacher: "Z prochu powstałeś i w proch się odwrócisz" tak można nazwać(mam nadzieje że tymczasową) sytuację odnośnie United gdy przychodził Ferguson i odchodził w glorii chwały.
» 29 grudnia 2015, 14:14 #359
yokowal18: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 13:55

To jest jakaś komedia. United gra fatalnie dla oka od początku panowania LVG, na półmetku mamy dużą stratę do top4, słabe transfer, idiotyczna taktyka, ale wystarczył jeden mecz, aby LVG okazał się idealny dla United i nikt już nie myśli o zwolnieniu go...

Zagraliśmy wczoraj przyzwoicie, ale tylko dla tego, że rywal nawet nie chciał nas atakować (a mimo to stworzył sobie kilka dobrych okazji). 0 presingu i głębokie cofnięcie rywala pozwoliło nam na taką grę. Dla mnie ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem i uważam, że LVG powinien pakować walizki.

Poza tym remis z tak grającym rywalem to policzek dla kibiców. Norwich stawiało znacznie większy opór niż chelsea. Myślę, że na TOP4 szans nie mamy, a nadzieja w LE i przez nią zagwarantowanie sobie LM.

Gruby Roo po prostu pokazał jaki jest słaby. 2 świetne okazje. Oby to był jego ostatni sezon w 1 składzie United.

Mata... nikt tak nie mnie irytuje jak on, a dokładniej jego dośtodkowania. CHyba najsłabiej centruje z wolnych i rożnych w całej lidze. Tylko co za kretyn desygnuje go w United do wykonywania tych stalych fragmentów gry. Jak widzę jego przy piłce, to już wiem z góry, że albo balon do bramkarza, albo głowa pierwszego obrońcy. Tragedia.

Jedyna szansa na TOP4 na koniec sezonu, to zakupy za kolejne 100 mln w styczniu. Tylko ja osobiścien ie chciałbym, aby wydawał je buc van gaal.

Myślę, że po sezonie potrzeba nam kolejnej przebudowy i w moim odczuciu powinniśmy pożegnać się z Fellą, Matą, Carrickiem, Jones'em, Rojo i Blindem. Nie chcę znów oglądać obrony na pomocy, pomocnika na obronie itp. Powinniśmy kupić piłkarzy na swoje pozycje i budować silną pierwszą 11stkę z mocną ławką rezerwowych, a nie same "łataj dziury"
» 29 grudnia 2015, 13:51 #358
Domelo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 13:23

4 bramki w październiku, 6 w listopadzie, 4 w grudniu (Wszystkie rozgrywki). To jest skandal, nie wiem co ten człowiek dalej tu robi
» 29 grudnia 2015, 13:22 #357
Muuuuuuuuuuu: Nie narzekaj chłopie. Razem mają więcej niż Vardy:)

chociaż jak dodać Vardyego i Mahreza to już może być gorzej.
» 29 grudnia 2015, 14:23 #356
Domelo: A pomyśleć, że 5 bramek można strzelić w 9 minut, ale co ja tam wiem. Van Gaal mistrz.
» 29 grudnia 2015, 14:31 #355
arturar18: Wczorajszy mecz był niezły w naszym wykonaniu. Pierwsze 20 minut spotkania to stare dobre United! Ale, ale... Czy to wystarcza żeby van Gaal się obronił?

Kilka uwag do konkretnych piłkarzy po meczu:
Mata - każdy jego kontakt z piłką to zwolnienie akcji... żaden z niego skrzydłowy, a do rozgrywania za wolny, o dryblingu i przyspieszeniu nawet nie warto wspominać
Rooney - mimo że nie strzelił to jednak napędzał te akcje, jak na ostatnie mecze niezły występ
Martial - świetny transfer, szkoda tylko że ciągle ustawiany przy linii, może czas na granie 2 napastnikami jak w Polskiej reprezentacji? Gość umie się zastawić i ma atomowe przyspieszenie, przy 2 napastników byłby z niego większy pożytek...
Herrera - powiem jedno, więcej odwagi musi mieć chłopak. Rozgrywał dobrze, ciągle próbował być pod grą tylko boi się oddać np strzał czy minąć zawodnika.
Schweinsteiger - może dużo osób się nie zgodzi ale to dzięki niemu tak graliśmy. Gdyby nie jego rozegrania, prostopadłe piłki połowy akcji by nie było. Widać że pod koniec już nie miał tyle sił ale i tak jedno określenie: profesor.
Darmian - oprócz tej wtopy przy kontrze Maticia dobry występ. Szkoda że nikt nie nauczył go dośrodkowywać...
Young - podobnie jak wyżej, czemu nasi boczni obrońcy nie umieją dośrodkować? Tracimy na tym za dużo akcji...
Borthwick-Jackson - jedyny który potrafił dobrze dośrodkować, może czas żeby nasi obrońcy wrócili do akademii i trochę się podszkolili? Dobry występ młodego.
Schneiderlin - kolejny zwalniacz akcji... zagraj do boku lub do tyłu, to nic że 5 naszych wychodzi do prostopadłej piłki, lepiej do boku... Powinien być zmiennikiem, gdy np musimy bronić lub grać z kontry.
Blind - żaden z niego obrońca, rozgrywa dobrze ale jest zbyt wolny i słaby na stopera.

Reszty nie komentuję, bo takiego De Gei to chyba nie trzeba - jak zawsze ratuje nam skórę.

Cele transferowe na to okienko: skrzydłowy, skrzydłowy i jeszcze raz skrzydłowy. Bez tego ani rusz. Zarówno za Matę na prawe jak i na lewe skrzydło - taki Mahrez i Lucas Moura powinni wystarczyć. Do tego stoper, taki z prawdziwego zdarzenia, Otamendi był świetnym wyborem, szkoda że go przegapili.. Wysoki, szybki i silny - na standardy PL. I defensywny środkowy pomocnik, taki który nie gra tylko do tyłu. Krychowiak byłby idealny. I grać ustawieniem 4-4-2 lub 4-2-3-1 ale 10 bliżej napastnika. Sam napastnik nic nie zdziała, szczególnie jeśli ciężko idzie przyjęcie piłki...
» 29 grudnia 2015, 13:05 #354
Ziyo: Co do Maty to dla mnie pierwszy człowiek do odstrzału. Z nim nic nie ugramy. Mogę to powtarzać w nieskończoność ale moim zdaniem Mou wiedział co robi wciskając nam bez żalu za dużą kasę. Ten gościu nie nadaje się ani na prawego skrzydłowego a 10-tka też z niego żadna. Moim zdaniem powinniśmy go wysłać do Hiszpanii za jakieś przyzwoitą kasę póki jeszcze jest coś wart albo włączyć go w jakąś wymianę. W zeszłym sezonie miał przebłyski. Gdy zagrał dobry mecz później znikał w kolejnych dwóch. A w tym lepiej nie mówić. Następny kandydat to Fella. Następny zwalniacz akcji ale przecież wirtuozem to on nigdy nie był. Jeśli chciałby siedzieć na ławie to jestem za ale tylko z racji jego wzrostu. Carrick jak dla mnie powinien zostać ale w roli rezerwowego też jak w przypadku Felli mógłby być wpuszczany pod koniec meczu. Schneiderlin, Bastian (za takie pieniądze nikogo lepszego byśmy nie kupili) i Martial to dla mnie jeden z lepszych transferów. Blind to dla mnie zagadka ale zawsze zapchaj dziura jest w każdym klubie potrzebna (ale też ławka). Jones jak ma co tydzień się leczyć...... out. Darmian ? Bortwick-Jackson to dla mnie tragedia a raz na rok to i mucha piargnie co tylko świadczy że nie dbamy o młodzież. Ale ten problem zaczął się już pod koniec ery Fergusona. Kogo potrzebujemy: środek obrony (Hummels, Stones, Laporte), prawy obrońca (Coleman by wystarczył z racji że w obwodzie jest Valencia czy Darmian), lewy obrońca (tak naprawdę się leczy ale czy się wyleczy?), prawy pomocnik (każdy oprócz Maty byłby lepszy), napastnik ( Lukaku i nikt inny).
Z drugiej strony może się okazać że aż tak radykalne zmiany są nam niepotrzebne oczywiście oprócz stopera i prawego pomocnika. A dlaczego? Wiadomo...Harry Potter
» 29 grudnia 2015, 15:13 #353
DevoMartinez: Akurat Darmian jeden z lepiej dosrodkowujacych obronców. Tylko nie wiem czy zauwazyles, że gral nie po swojej stornie boiska. Morgan mega robote wykonał, trzebaby byc slepym zeby tego nie widziec. Carrick nie zrobił by połowy tego co Morgan w destrukcji i presingu. Do tego słal długie piłki, fakt, że kilka mocno niecelnych. To, że Young nie umie dosrodkowac ani zlamac i strzelic to zadna nowosc. Co do reszty ocen zawodników to sie zgadzam.
» 29 grudnia 2015, 15:25 #352
Ziyo: Dokładnie Morgan to nasz najlepszy transfer od trzech lat
» 29 grudnia 2015, 15:29 #351
lewy1807: Mecz zupełnie inaczej się oglądało bo widać kto trening prowadził.
» 29 grudnia 2015, 13:04 #350
piter100000: nie wiem, czy drużyna się nagle odmieni. bardzo w to wątpię. jeśli szybko nie będzie konkretnej decyzji zarządu to zostaniemy z ręką w nocniku. Ancelotti w Bayernie, Guardiola w City, a Mourinho sprzątnie nam Real i jeszcze do tego De Gea i tak odejdzie. nam zostanie do wyboru Pellegrini, Rodgers albo Skorża
» 29 grudnia 2015, 12:43 #349
Demo2797: Jak poczekamy do końca sezonu to Smuda też będzie do wzięcia :P
» 29 grudnia 2015, 12:50 #348
piter100000: no na Franka to warto poczekać :)
» 29 grudnia 2015, 12:59 #347
thelead: pytanie za 100 punktów: czy Mourinho zarżnął Chealse czy Chealse zarżnęło Mourinho? Patrząc na to co wyrabiało Chealse wczoraj można podejrzewać że Mou przekombinował i być może stracił to coś.
» 29 grudnia 2015, 13:13 #346
NexaT: A co Chelsea wyrabiała wczoraj? Grała padakę której nie wykorzystaliśmy.
» 29 grudnia 2015, 14:03 #345
Domelo: To był mecz ala San Marino vs Gibraltar.
» 29 grudnia 2015, 14:05 #344
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 12:32

Widzę, że co poniektórzy tutaj uważają, że po tym meczu może być tylko lepiej i widać, że drużyna wraca na właściwy tor, nic tylko się cieszyć, hahah czy wy naprawdę myślicie, że naszą drużynę po 2 dniach przerwy od meczu ze Stoke nagle coś olśniło i będą teraz grali tak jak wszyscy tego oczekujemy?! xD wiecie co teraz będzie? po tym wszystkim kurz opadnie i znowu wrócimy do filozofii i buntów piłkarzy, czy tylko ja to widzę, że co poniektórym piłkarzom brak zaangażowania w mecz? a dlaczego? bo nie chcą grać pod wodzą LVG, proste, po prostu wczoraj nasi zagrali z determinacją i walczyli o każdą piłkę, dla wszystkich kibiców United! a nie dla ratowania posadki Holendra no proszę was.
» 29 grudnia 2015, 12:31 #343
Domelo: Ślepi jak nie wiem, Chelsea przegrała w lidze aż 9 spotkań, ale my oczywiście nie umiemy ich pokonać. Szkoda gadać.
» 29 grudnia 2015, 12:32 #342
thelead: Ok zgadzam się z tobą, Londyńczycy zagrali słabo, a myśmy nie potrafili z nimi wygrać... tyle tylko, że:

weź się tak szczerze zastanów czy nie chciałbyś części9ej oglądać tak grającego Manchesteru? Ok, nie strzelili bramki ale to się zdarza. OK, pozwolili przeciwnikom stworzyć groźną sytuację pod własną bramką, ale przecież to też się zdarza. Nie jestem zwolennikiem Van Gaala i nadal uważam, że jeśli zostanie sezon będzie stracony, jednak ten mecz zasiał we mnie ziarno wątpliwości, bo kurcze pod wodzą Van Gaala MU potrafi zagrać pięknie i skutecznie ( choć są to tylko przebłyski pojedyncze mecze) i co by było gdyby zaczęli tak grać regularnie?
» 29 grudnia 2015, 12:49 #341
Domelo: Ja chcę oglądać Manchester przede wszystkim strzelający bramki.
» 29 grudnia 2015, 13:19 #340
thelead: no ale widzisz to już wymigiwanie się od odpowiedzi. Jeżeli MU co tydzień grałby równie odważnie, szybko, z pierwszej piłki i do przodu, agresywnie i z tego a nie z faktu że 90% podań jest wszerz i po przyjęciu wynikałoby 70% posiadania piłki to gole w końcu by wpadały. i tu jest całe sedno sprawy. Bo co jeśli mecz albo dwa dzieli nas od tego by zdominować angielską piłkę jak Barcelona Hiszpańską czy Bayern niemiecką
» 29 grudnia 2015, 16:23 #339
Muuuuuuuuuuu: Memphis - tak sobie teraz pomyślałem, że w ostatnich 4-5 meczach każdy lewy skrzydłowy robił z Ivanovicem co chciał. Bronislav ma fatalny okres. Jakim więc cudem Memphis wchodząć na ostatnie 15 minut nie potrafił chociaż raz minąć RB Chelsea? Przecież Invanovic był już zmęczony walką z Martialem więc tym łatwiej powinno być Memphisowi.
Mam wrażenie, że pierwszy sezon będzie dla niego stracony. Oby tylko kolejne były lepsze.
» 29 grudnia 2015, 12:16 #338
Domelo: Depay to i Wawrzyniaka nie umiałby przejść.
» 29 grudnia 2015, 14:06 #337
ro7: Z najlepszymi? Kto w tym sezonie nie wygrał z Chelsea? A... my. Wczoraj była kolejna kompromitacja w naszym wykonaniu. Nie wygraliśmy u siebie z 16 drużyną. Czym to się różni od porażki z Bournemouth?
» 29 grudnia 2015, 12:05 #336
JasnaLiryka: Obejrzalem wlasnie powtorke meczu ,bez wczesniejszego sprawdzania wyniku. Poczytalem wypowiedzi i tak dalej i ... ludzie drodzy, to co robila obrona United to pomstwa do nieba w dalszym ciagu. Blind wywraca sie o wlasne nogi, juz nie wspomne o Maticu , ktorego sytuacja byla kluczowa jak zauwazyl sam Hiddink... dziura w obronie wieksza niz nie jednej pani przy autostradzie....za glowe sie zlapalem.
Do tego nadal jestesmy nieskuteczni...fakt faktem , chlopaki sie starali , prowadzili gre i odkryli cos nowego - strzaly na bramke z trudnych pozycji lecz tu trzeba wykonczenia ostatecznego.
Mecz lepszy na pewno niz poprzednie ale nie ma tu powodow do owacji dla mnie ... zeby oni tak zaczeli grac spotkanie w spotkanie , np. w nastepnym zagrali na takim cisnieniu i wladowali Labedziom 3 bramki, nabrali pewnosci i tak dalej i tak dalej ... tego zycze sobie i calej druzynie Czerwonych Diablow w Nowym Roku 2016 !!
A Wam przede wszystim zdrowia i duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo cierpliwosci :D
» 29 grudnia 2015, 11:52 #335
ro7: Zremisowaliśmy u siebie z 16 drużyną i wszyscy się cieszą. Ten mecz to kolejna klęska... Graliśmy lepiej, ale to przypadek - bo graliśmy z drużyną, która nie grała na remis, gdyż obie ekipy musiały wygrać, więc mecz był otwarty, stąd dobrze to wyglądało. W następnej kolejce znowu będzie klepanie. I znowu 3 kolejne mecze szansy dla LVG... Tracimy czas. Czy ktoś naprawdę sądzi, że w ciągu 24 godzin LVG zmienił oblicze drużyny? Beznadziejny mecz w sobotę, nowy United w poniedziałek? Litości... To był wyjątek potwierdzający regułę.
» 29 grudnia 2015, 11:36 #334
zento: rzygać sie chce jak czlowiek to czyta.
gdyby zamiast poprzeczki i slupka padly na poczatku 2 bramiki to by wszyscy piali z zachwytu a tak dalej jest wylewane wiadro pomyj.

mecz byl super.
chyba najlepszy w tym roku w wykonaniu United.
widac ze druzyna powoli wraca na wlasciwe tory.
nic tylko sie cieszyc.
» 29 grudnia 2015, 11:35 #333
Ziyo: Jak będziesz rzygał to się nie udław. Bo jak się udławisz to kto oprócz Reusika będzie nosił różowe okulary i mydlił ludziom głowy na tej stronie.
» 29 grudnia 2015, 11:40 #332
JohnnyCross: A gdyby Azpilicueta skutecznie dobił strzał Pedro, a później Matic podwyższył na 2:0 to przegralibyśmy 5 mecz w grudniu. Głupie gdybanie. Jest 0:0, czyli wynik niezadowalający i tyle.
» 29 grudnia 2015, 11:42 #331
Szczota: A po mojemu o wiele lepszy mecz rozegraliśmy z Evertonem (3-0 na wyjeździe :)). Obyś się nie mylił i od nowego roku będzie lepiej.
» 29 grudnia 2015, 13:40 #330
Ziyo: @szczota
100% racji najlepszy mecz w naszym wykonaniu to właśnie mecz na wyjeździe z Evertonem. Ale na Old Trafford to wczorajszy mecz z Chelsea
» 29 grudnia 2015, 14:39 #329
sebox111: Ktoś kiedyś dobrze napisał, że LVG wie jaka taktyka(4-3-3) jest najlepsza dla drużyny i jak ładnie wtedy grają ale po prostu chce udowodnić tym, którzy nie wierzyli w jego FILIOZOFIE, że byli w błędzie. Wczoraj był mecz o jego posadę wiec pokazał potencjał United !
» 29 grudnia 2015, 11:22 #328
ptasior: Bardzo fajny,szybki mecz zabrakło skuteczności, szkoda że Rooney jest cieniem samego siebie.
» 29 grudnia 2015, 11:10 #327
uzarczyq: To co ugralismy to max co mozna bylo z tym bucem. Widac ze nasi mieli juz na niego wyje... bo szarpali gre do przodu i nie patrzyli tak na tyly. Potrncjal jest ogromny ale takim stylem gry moga grac goscie z B klasy, a kopacze z takimi metkami maja porywac. Szczerze wolalbym niedoswiadczonego Giggsa ktoremu szeptalby do ucha SAF. Ostatnia szansa zeby zie obudzic, wg nnie jak nie zaczniemy nowego roku od wygranej to mistrza juz mozna odlozyc na 16/17
» 29 grudnia 2015, 10:51 #326
JohnnyCross: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 10:46

Wydane 320 mln, seria 8 meczów bez wygranej, wyniki gorsze niż za Moyesa, porażki z beniaminkami i zespołami z Championship, niewyjście z grupy w lidze mistrzów, ośmieszanie się na konferencjach, bezczelne kłamanie - chłop robi wszystko co może, żeby wylecieć, a mimo tego ciągle jest w klubie! Van Gaal to jest ten sam poziom co Moyes, a może nawet i niższy, jednak Holender kiedyś wygrywał trofea, do tego robi z siebie wielkiego trenera i ludzie to kupują. Trenuje zespół 1,5 roku, a meczów, które naprawdę mogły się podobać było może z 6 (Poprzedni sezon: 2x Liverpool, Man City, Tottenham; Ten sezon: Liverpool, Everton). Już po meczu z Wolfsburgiem powinien dostać poważne ostrzeżenie, a po meczu z Norwich powinien zostać wyrzucony, jednak nic takiego nie miało miejsca. Jeżeli Van Gaal zostanie do końca sezonu to naprawdę będzie przykre, bo czołówka słaba jak nigdy w tym roku i spokojnie można jeszcze powalczyć o 1 miejsce, jednak z tym trenerem maksymalnie możemy osiągnąć 3 miejsce.
» 29 grudnia 2015, 10:44 #325
Ziyo: @JohnnyCross
100% prawdy...niestety. Jedynym pocieszeniem jest to, że wreszcie można było dorwać do 90min. przed tv co w tym sezonie jest rzadkością. Ale w sumie co to za pocieszenie jeśli nie możemy pokonać u siebie tak słabej Chelsea od lat. Swoją drogą to Chelsea postawiła większy autobus niż za Mourinho co było dla mnie zaskoczeniem i jak dla mnie Abramowicz zamienił siekierkę na kijek na ławce trenerskiej. Ale to ich problem. Zobaczymy ile jeszcze musimy stracić punktów żeby zarząd poszedł po rozum do głowy i wyrzucił tego hodowce hemoroid. Gościu zarabia tyle kasy ale pytam za co. Przecież z takim samym skutkiem i za sto razy mniej mógłby zatrudnić mnie albo pierwszą lepszą osobę na tej stronie. Może niech z tym stanem rzeczy zajmie się Archiwum X bo ja jak i wielu kibiców nie może pewnie znaleźć odpowiedzi dlaczego jeszcze widzimy go na ławce.Nic czekam na rozwój wydarzeń. Myślałem, że dostanę prezent na gwiazdkę to może uda to się na Nowy Rok. Glory United !!
» 29 grudnia 2015, 11:22 #324
Ziyo: Przepraszam sprostowanie zarząd może zatrudnić pierwszą lepszą osobę na tej stronie.....oprócz inwalidy umysłowego zwanego Van Reusik.
» 29 grudnia 2015, 11:26 #323
thelead: Ziyo: to może nie nasza sprawa ale mi mecz z Chealse dał do myślenia na temat Mourinho w United. Do tej pory myślałem że piłkarze zagrali na zwolnienie Portugalczyka, tymczasem Chealse jest rzeczywiście w poważnym dołku i o zamienianiu siekierki na kijek nie może być mowy, bo ile 1,5 roku na odmianę oblicza drużyny to za dużo o tyle 2 tygodnie i to w środku sezonu to jednak za mało
» 29 grudnia 2015, 12:39 #322
Ziyo: Zgadzam się z tobą. Napisałem to tylko dlatego że uważam że Mourinho to lepszy fachowiec od Hiddinga. Bo zgodzisz się ze mną że świat przypomniał sobie o Chelsea tylko dzięki pracy Portugalczyka.
» 29 grudnia 2015, 14:36 #321
Trz: gdzie by w tabeli nie była to jednak jest Chelsea i nie można na podstawie tego meczu wyciągać daleko idących wniosków. Mecze które dają pogląd na prace trenera i kopaczy już były, stoke, norwich czy bournemouth. Mówią że brakło szczęścia, mieliśmy szczęście ale pod naszą bramką, dlatego nie było go pod ich.
» 29 grudnia 2015, 10:29 #320
laskavvv: Owszem mecz wyglądał nieźle szkoda że nie wpadło nic :/ ale to była tylko chelsea która w tym sezonie nic nie gra taki stoke jest odniej lepsze. Zweryfikuje to mecz ze swansea pokaże jak to naprawdę wygląda.
» 29 grudnia 2015, 10:25 #319
mleko: Jeden miły dla oka mecz, a już ludzie srają, że coś ruszyło. W następnym meczu znowu będzie to samo co wcześniej..
» 29 grudnia 2015, 10:16 #318
mun72: W końcu nasz mecz dało się oglądać, ale ta jedna mała jaskółka wiosny nie czyni, poza tym jeśli wczorajszy mecz uratował Lujowi tyłek, to wynik jest najgorszy z możliwych.
Nie dość, że straciliśmy kolejne punkty do czołówki i już dziś nasza strata do lidera może być prawie taka jak przewaga nad miejscem spadkowym, to jeszcze straciliśmy nadzieje na szybką zmianę na lepsze,bo nasz megaloman nabrał wiatru w żagle i już zapomniał o tym, że rozważał rezygnację.
A to oznacza, że dalej się będziemy z nim męczyć i sezon można spisać na straty.
Poza tym jeśli w najlepszym w tym sezonie swoim meczu na OT (piszę najlepszym, bo z Liverpoolem 1 połowa to był dramat, a w drugiej mieliśmy kupę szczęścia i Davida) nie byliśmy w stanie strzelić gola i wygrać z najsłabszą w historii PL Chelsea, której tymczasowym managerem jest kroczący ostatnio od klęski do klęski emeryt, jedynym zawodnikiem w formie bramkarz, która przyjechała tu bez napastnika i od początku marzyła o bezbramkowym remisie, to najlepiej pokazuję skalę upadku naszego klubu.
Obecnie jesteśmy europejskim słabeuszem i ligowym średniakiem, tylko w samym Londynie jest obecnie 5 drużyn lepiej grających w piłkę (Chelsea tu nie liczę) i prawda jest taka, że tylko szczęśliwemu początkowi sezonu zawdzięczamy w miarę bezpieczną (jeszcze) przewagę nad strefą spadkową.
W każdym mającym jakiekolwiek ambicje klubie (bo naszą jest obecnie chyba tylko utrzymanie w lidze), trener wyleciałby na zbity pysk po takiej serii jak grudniowa (a to w Anglii jest zawsze miesiąc prawdy).
Tymczasem u nas cisza, a Ed pewnie nie zwolni tulipana, bo byłaby to jego osobista porażka i być może pożegnanie z tak znaczącą pozycją w klubie.
Szef marketingu jest z niego świetny, nie ma już chyba branży i miejsca na świecie gdzie nie mielibyśmy sponsora/partnera biznesowego i pewnie niedługo zaczniemy firmować środek nasenny na wiosenne bezsenne białe noce na Alasce (idealnie będzie komponował się z naszym stylem gry).
Nawet w kwestiach finansowych nie można mu wiele zarzucić, bo choć podpisał się pod takim idiotyzmem jak nowy mega kontrakt dla schodzącego ze sceny Roo czy wiele przepłaconych transferów, to z drugiej strony udało się odciążyć budżet z wysokich i przepłaconych pensji takich graczy jak RvP, AdM czy Nani.
Niestety na piłce podobnie jak Glazerowie się nie zna i nie pozna, więc dopóki nie zatrudnimy dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia to nadal będzie rządziła u nas przypadkowość i prowizorka od wyboru managera i sztabu, przez opiekę medyczną i scouting na kulejącej szkółce kończąc :(
» 29 grudnia 2015, 10:15 #317
Methadon: Kpina! Z całą odpowiedzialnością nie życzę nikomu niczego złego bo to nie w moim tonie ale zdecydowanie będę się upierał aby zatrudnić Hose Mourinho ponieważ w przyszłości może się już nie nadarzyć okazja sprowadzenia aktualnie najlepszego trenera globu. Z najemnika nie zrobisz bohatera,zupełnie inny system wartości i tyczy się to zawodników Chelsea. Nie trudno zauważyć różnicę pomiędzy zawodnikami naszej drużyny a tej z Londynu,nasi bądź co bądź grają dla klubu i kibiców co widać,z kolei tamtych interesuje splendor,pieniądze i sława. To tyle z mojej strony. Zatrzymania Van Ghala to strzał w stopę,przecież ten osobnik przez większość swego czasu się ślizgał a na domiar złego,w moich oczach sabotował on poczynania związane z odbudową klubu.
» 29 grudnia 2015, 09:40 #316
Trz: a co interesuje "Hose Mourinho"?
» 29 grudnia 2015, 10:47 #315
Methadon: zapytaj go.
» 29 grudnia 2015, 11:13 #314
Arojaro12: Ferguson powiedział żebyśmy zawsze stali murem za menadżerem a po dzisiejszym meczu jestem w stanie to zrobić. Wiara jest najważniejsza i wsparcie. Więc wspierajmy nasza drużynę i trenera zawsze i wszędZie
» 29 grudnia 2015, 09:35 #313
HarryBrown: Jeżeli mamy do czynienia z prawdziwym przywódcą i liderem to jak najbardziej murem trzeba stać. Takim wodzem dla całej społeczności związanej duchowo, mentalnie i zawodowo z OT był sir Alex Ferguson. Piłkarze za niego niemalże umierali na murawie a kibice postawili mu pomnik za życia. Natomiast czy takim liderem jest LvG? Wątpię.
» 29 grudnia 2015, 09:52 #312
Tomczo: Jakby ludzie mieli podobne podejście do Ciebie HarryBrown to SAF też by został wyrzucony już na samym początku swojej przygody z MU, bo jemu również niezbyt dobrze szło. Arojaro12 dobrze prawisz!
» 29 grudnia 2015, 11:26 #311
Ziyo: @Tomczo
Tylko Ferguson jak obejmował United maił bodajże 45 lat a Van Sierota 62. I jak mamy czekać na efekty jego pracy możemy się nie doczekać bo wiecznie żyć to on nie będzie.
» 29 grudnia 2015, 11:51 #310
nikhatlak: Ja wczoraj cieszyłem się z gry United, ale... wejdźcie sobie w zakładkę redakcja->historia strony. Są tam screeny ze starymi i nowszymi newsami, które pokazują jak nisko jesteśmy.
» 29 grudnia 2015, 09:24 #309
LuisNaniXD: Ja mam teraz pomieszane uczucia, nie wiem co o tym sądzić Man u dobrze zagrał ale teraz nasuwają się pytania dlaczego ??
1.bo byli pod scianą i musieli przycisnać rywala
2 czy chelsea przyjechała po remis ?
3 całkiem inny mecz z stoke i chelsea
moim zdaniem ze swansea mecz będzie dużo trudniejszy jeśli zremisujemy będzie bardzo dobrze nie liczył bym na wygraną
4 brakowało nam szcześcia w meczu napastnicy zagrali dobrze , ale nie oszukujmy się 2 karne sie nam należały moim zdaniem sędzia słabo sędziował przeważnie na strone chelsea
5 nie wiem moim zdaniem van gaal powinien zostać na mecz ze swansea jeśli zagramy tak jak z chelsea to bym go zostawił ale tak jak poprzednie mecze to sory ale potrzebujemy nowego trenera
6 styczeń sie zbliża co do transferów niech nie kupuje nikogo niedoświadczonego jak najbardziej chcialbym ibrahimovicia co wy na to w czerwcu sie konczy kontrakt na 2 sezony był by ok
» 29 grudnia 2015, 08:55 #308
Lucky12: Gdyby Matić strzelił gola nie byłoby wymówek tak to dalej bryndza :(
» 29 grudnia 2015, 08:54 #307
Rotx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 08:21

Zbliża się okienko , jeżeli Van Gaal ma zostać i dostać kolejne pieniądze do zmarnowania to ja tracę wiarę w tych którzy mu te pieniądze dają.
Gość ściąga pół z na pół szrot z niezłymi grajkami a dodatkowo ściągnięci przez niego zawodnicy a to go olewają , sam nie potrafi z nich nic wyciągnąć, grają jak dziady sakramenckie.
Chłopaki pokazali że jak dostaną luz to gra może naprawdę fajnie wyglądać ,ale
takie coś tylko u nowego trenera.

Jak dla mnie
Nowy trener - kupno nowych zawodników w zimie - nowy start i ratowanie tego sezonu
Jeżeli nie i będzie opcja że
Louis zostaje do końca sezonu to pozwoliłbym mu dograć sezon takim składem jaki ma i nie pozwolił na wywalanie kolejnych pieniędzy w błoto.
» 29 grudnia 2015, 08:20 #306
dawidlp92: Trochę się z Tb nie zgodzę ... Właściwie każdy transfer który przeprowadził do klubu był jak najbardziej na plus ... nie kupimy Messiego Neymara czy Bale bo oni po pierwsze nie chcą do nas przyjść a po drugie żaden z tych klubów ich nie puści ... Di Maria jedynie był nie wypałem i mimo że wielu zrzuca wine na Van Gaala to nie oszykujmy nie każdy kto wymiata w innej lidze będzie wymiatał i w Premier League ...No i Depay ale kto by pomyślał że tak dobrze zapowiadający gracz zacznie być celebrytą ..... Więc nie gadaj głupot że wywala pieniądze w błoto!! Schneiderlin - jeden z najlepszych defensywnych pomocników ... Schweinsteiger - za grosze przyszedł a z samych koszulek się pewnie zwróciło ... Darmian - jeden z najlepszych bocznych obrońców tylko wydaje mi się że musi się przyzwyczaić do tej ligii... No i na końcu Martial - Golden Boy ( 20-latek który ładuje brame Live na Dzień Dobry i objeżdża wszystkich obrońców jak chce )
» 29 grudnia 2015, 11:28 #305
dawidlp92: No nie mamy ofensywy jak trzeba i tyle ... Jedynie Martial ciagnie ta gre bo gdyby nie jego dryblingi to nie dostalibysmy sie w pole karne przeciwnika
» 29 grudnia 2015, 08:09 #304
HarryBrown: Gdyby to np. Leeds Utd. zremisował z Chelsea to rozumiałbym te peany i zachwyty.
» 29 grudnia 2015, 01:40 #303
johnnyblaze: Jak ten pajac ma czelność mówić, że nie ma powodu do rezygnacji. Czy ci wszyscy co siedzą w zarządzie są ślepi i nie widzą co się wyprawia w tym klubie? Czy niby ten remis ma go uchować na stanowisku? Miał półtora roku i co zrobił? Wielkie nic. Kur*a do czego to doszło..............
» 29 grudnia 2015, 01:01 #302
johnnyblaze: no nie wytrzymam, czemu jest prawie 10 godzina a nie ma informacji o jego zwolnieniu? On chyba na prawdę zostanie w tym klubie. Tym remisem zrobił z siebie bohatera czy jak? Kiedyś za słabą grę przestałem oglądać reprezentacje ale nie sądziłem, że ten trenerzyna odbierze mi radość z oglądania mojego klubu. God damn it!
» 29 grudnia 2015, 09:39 #301
jajecko: Jak dla mnie to Schweini w kluczowych momentach się myli.
» 29 grudnia 2015, 00:24 #300
44everUnited: Mówcie co chcecie mnie dziś ujęła determinacja Herrery. Zostawił dzisiaj zdrowie ale przede wszystkim serce na boisku. Ta nie ustępliwość i walka! Prawdziwy diabeł :D GGMU!
» 29 grudnia 2015, 00:15 #299
Gallacher: Jakby Ci płacili tyle co im też byś był zapierniczał i pokazywał że klub masz niby w sercu.
» 29 grudnia 2015, 00:45 #298
RedDevils4life: A Depay jednak tego nie robi a płacą słono.
» 29 grudnia 2015, 00:49 #297
Klimaa: Pierwszy dobry mecz od miesiąca. Widać poprawę ale czy był to chwilowy przebłysk czy jednak LVG nie jest jeszcze na straconej pozycji..
» 29 grudnia 2015, 00:11 #296
CJQualls: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 00:12

Aa i jeszcze jedno nasz zarząd, powinien się podać również do dymisji. To co on wyprawia, powoduje, że moje serce krwawi. Zatrudnił 2 dni trenerów l, którzy spuścili nas na piłkarskie dno, gdzie dryfujemy obecnie z takimi markami jak Live, Milan czy Chelsea, z jedną adnotacja że te zespoły mają szansę na tzw. Lepsze jutro, my z tym nieudacznikiem na ławce żadne.
Wydaliśmy kupę pieniędzy i ile z tego realnych wzmocnień, no dla mnie 0. Może Morgan, ale on ostatnio nie gra w ogóle i Shaw w formie, ale szklanka straszna.
W ogole kogo my zatrudnilismy? Moyes z zerowym sukcesami w ligowym sredniaku i V.Gaal archaiczny trener, znany głównie z dobrego półrocza i pozostawienia po sobie niesamowitego bajzlu. Co kierowało naszym zarządem do podpisania z nimi umów.
Kolejna sprawa, personel medyczny i ci trenerzy, mamy najgorszy, może Arsenal ma gorszy, sztab od przygotowania fizycznego, wszyscy piłkarze u nas rozbijaja się i są wiecznie kontuzjowani, z tymi Panami należy się pożegnać, bo wydaje mi się że to są jakieś leśne dziadki co u Fergusona pracowały.
Ed woodward, dla mnie człowiek pomyłka, jest on najbardziej odpowiedzialny za ten bajzel co się dzieje obecnie w klubie. I jego również należy pożegnać, za fatalne przeplatane transfery i umiejętności negocjacyjne.
I ostatnia kwestia, piłkarze, połowa z nich to po prostu przecietniaki bez możliwości rozwoju, pobierające klubowe pieniążki co tydzień, wynik nie gra roli. Ważny jest tylko hajs na koncie, nigdy wizerunek klubu czy dobro kibiców. Nie chce wypisywać którzy to, ale wiadomo o jakich mi chodzi, genralnie jest to połowa składu.
I na koniec nasza szkółka, a może coś co nazywa się szkółka. W ostatnich latach, może i wieku, nie wypronowalismy żadnego piłkarza z naszej szkółki, po erze 92, Większość gości to po prostu typowe brytyjskie drewna, nie potrafiące się przebić w league 1. Jak tacy piłkarze mają stanowić o sile klubu?, już nie wspomnę o scoutingu, bo u nas to wygląda tak: jest fajny grajek dajemy go szkółki u 21, coś tam pogra, do 1 składu się nie przebije, sprzedajemy go za ochlapy do ligi chorwackiej, szwedzkiej czy bułgarskiej, gdzie kompletnie już się nie rozwija i zostaje zapomniany.
No ludzie, jak my mamy być wielka marka, skoro u nas panuje gigantyczny bajzel.
Niestety szefostwo jest zadowolone, bo koszulki się sprzedają i Hajsik wpada, byle się utrzymać w BPL i nikt nie widzi problemu.
Oj panowie czuje ze wpadliśmy w większe bagno niż Liverpool i możliwe że wiek musi upłynąć. Aby zobaczyć światło na horyzoncie.
» 29 grudnia 2015, 00:10 #295
swees: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.12.2015 00:46

Obyś nie miał racji, a najbardziej się obawiam tego, że ją masz... Zwłaszcza, że nie ma za bardzo z czym się nie zgodzić.
» 29 grudnia 2015, 00:45 #294
trance: Pisałem już to, że siedząca mumia i cały zarząd do dymisji, ponad 2 lata zmarnowane, zespoły z nas się śmieją, nie mają żadnego szacunku, beniaminki nas leją jak chcą, grają z nami w dziada, to jest normalnie kpina. Co z tego, że wczoraj grali jako tako? Z kim? Z drużyną na 14. miejscu, u siebie, z drużyną, która na wyjazdach zdobyła 6 punkt z nami? Chelsea mogła to spokojnie wygrać, gol Matica, autobus i są kolejnymi, którzy wywożą z OT 3 pkt, co nie jest wcale jakieś trudne. Bez wielkiego poruszenia nic się nie zmieni, lata pracy poszły na marne przez jakieś debile w białych kołnierzykach. Dobrze, że mamy youtube, to sobie obejrzymy dobre lata naszego zespołu..
» 29 grudnia 2015, 08:34 #293
pawbuk6: LvG ma sie utrzymać, bo udało mu się zremisować u siebie z 14 zespolem ligi??!!
» 28 grudnia 2015, 23:52 #292
Wave: mistrzem?
» 29 grudnia 2015, 00:01 #291
wander11: ale jednak to jest 14 zespól ligi
» 29 grudnia 2015, 00:07 #290
pawbuk6: Mistrzem z zeszłego sezonu, ale jak sobie radzi w tym? :D
» 29 grudnia 2015, 00:07 #289
janpodgorski: Dziś grał zespół. Dziś zagrał Manchester United. Nie najlepszych lotów ale to był Manchester United. I żadna w tym zasługa van Gaal'a. Dziś zagrali piłkarze pierwszy mecz w sezonie po swojemu. Zauważyłem to po strzale Rooneya (gadajcie co chcecie to wciąż najlepszy piłkarz Czerwonych Diabłów). Na taki strzał a właściwie bardziej na próbę czekałem od dawna. Nie mam żalu o 0-0. Przy takim kołowrotku rotacji, balansu, procesu, filozofii praktykowanej u Holendra to nawet Chopin zapomniałby jak gra się na pianinie...

Trudno mieć żal do piłkarzy o skuteczność. Bo wreszcie dziś sami sobie po swojemu stwarzali grę. Owszem pewnie jest w tym sporo prawdy, że mecz z Chelsea zawsze wzbudza inną energie ale nie ma się co czepiać. Dalej uważam, że Holender powinien szybko pakować swoje graty z OT. Kiedyś po meczu 5-2 z Leverkusen pamiętam taki wywiad Fergusona na temat Rooney'a : I'm delighted to see his energy back. I to dziś miałem okazje zobaczyć w całym zespole. Właśnie dlatego van Gaal bye bye. On nie da radości i swobody piłkarzom. I na siłę będzie teraz chciał udowadniać swój trenerski "geniusz"....Ja tego widzieć nie chce. Dzisiejsza gra nie bolała. Dzisiejszy mecz chciało oglądać się do końca. Dziś od dawien dawna wreszcie wstawałem z fotela. Dziś czułem te ciary i czułem, że oglądam Manchester United. Dziś słyszalem OT. Brawo dla piłkarzy. Nie dla trenera. Glory Glory Man Utd.
» 28 grudnia 2015, 23:47 #288
Wave: I brawo za komentarz!
» 28 grudnia 2015, 23:52 #287
Soczysty82: nic dodac nic ujac.....Pozdrawiam
» 29 grudnia 2015, 00:47 #286
przemcio94: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:48

Nie wygralismy od 8 meczy. Z kolei bilans na grudzien przedstawia sie nastepujaca:

6 spotkan: 4 porazki, 2 remisy, 0 wygranych. Trzeba dzialac, jesli nie daj Boze stracimy punkty ze Swansea, a z kolei nasze plecy zapunktuja sytuacja moze sie zrobic bardzo nieciekawa. Mozemy skonczyc nawet na 10 miejscu!! Trzeba dzialac, teraz, natychmiast. Top 7 z 2013/14 wcale nie jest zaraz tak bardzo niemożliwe.
» 28 grudnia 2015, 23:47 #285
swees: Na nieszczęście Van Gaal'a kolejny mecz gramy ze Swansea, a z nimi przegralismy w lidze już 3 razy z rzędu. Ciekawe co się stanie po kolejnej porażce...
» 28 grudnia 2015, 23:37 #284
arekutd: sukcesem jest zremisowac z zespołem z poblizu dna ?? żenada Van Golu żenada !!
» 28 grudnia 2015, 23:36 #283
DjTED: My z nimi już chyba nigdy nie wygramy....
» 29 grudnia 2015, 00:08 #282
Soczysty82: Takich jak Ty to szkoda wogole komentowac
» 29 grudnia 2015, 00:47 #281
CJQualls: Ludzie, jeśli tyle dla was znaczy remis ze slabiutka Chelsea, która dziś Sunderland by ograł, to ja nie mam słów.
Graliśmy jak zawsze bez ryzyka, milion podań wzdłuż, wszerz, impotencja w ataku, fatalny Rooney, niewidoczny Mata. Zamiast Chelsea, dajcie Newcastle i macie to samo, tylko tamten mecz był na początku sezonu.
Naprawdę Chelsea była dziś tak słaba, że nasza mizerna, cotygodniowa gra, została uznana za niektórych za genialna. Jak czytam te komentarze, że dajmy V.gaalowi czas, widać poprawę, to nóż się w kieszeni otwiera. ZREMISOWALIŚMY z 15 drużyna tabeli, wg mnie jedna z 3 najsłabszych w lidze w tym sezonie. A ledwo, gdyby nie Babol Matica byśmy przegrali.
Za tydzień Swansea i co i będzie w plecy, bo nowy trener, bo nie umiemy z nimi grać, nawet wam wynik powiem 2-1. Taki sam jak zawsze. I co i zaczną się dywagacje czy zwolnić czy nie zwolnić Dzbana. I tak przeleci nam sezon. Jeśli chcemy powalczyć o top4 należy wywalić natychmiast V.gaala, a razem z tym posadzić Rooneya na ławce i nie wpuszczać.
Obawiam się, że dziś gdyby byl dostępny Costa, byśmy przegrali 0-2. Naprawdę tak fatalna Chelsea, a my nie potrafiliśmy jej rozgromic, no dla mnie paranoja.
Wiecie co czuje, że jak Luis zostanie do końca sezonu, to możliwe że będziemy bliżej strefy spadkowej niż top4, koleś nie ma kompletnie pomysłu, jego średnia taktyka jest rozczytana obecnie przez każdego menadżera w BPL i nic, absolutnie nic z tym Panem nie osiągniemy.
Ignorujcie Reusika, to jest użytkownik poniżej poziomu morza i nie warto z nim dyskutować.
» 28 grudnia 2015, 23:35 #280
DevoMartinez: Slepy? Gralismy bez ryzyka? Ten mecz był tak chaotyczny momentami własnie przez to, że dzis podejmowalismy ryzyko i duzo piłek szłdo do przodu tak jak i prostopadłych dalekich podań. Co do reszty to prawda, że Czelsi grało bez większego zaanagażowania to i łatwiej nam się grało. Obawiam się, że inne zespoły bijące się o każdy metr boiska tak dużo nam nie sprezentują. Ogólnie mecz fajnie sie oglądało ale nie ma czym sie podniecać
» 29 grudnia 2015, 00:13 #279
Soczysty82: kolega ogladal inny mecz??
» 29 grudnia 2015, 00:48 #278
PetrCech: Niby najlepszy mecz United w sezonie, a i tak bez zwycięstwa.. bekowo xd
» 28 grudnia 2015, 23:33 #277
Reusik2: Courtois:Spadek wciąż jest realny
» 28 grudnia 2015, 23:41 #276
InSaneR: Nie mam pojęcia, jak to jest możliwe, że żółtodziób ze akademii United dośrodkowuje lepiej niż członek 11 roku Serie A i podobno najlepszy zawodnik reprezentacjii Włoch.
» 28 grudnia 2015, 23:31 #275
Demo2797: Może dlatego że Darmian jest prawonożny
» 28 grudnia 2015, 23:33 #274
Domelo: Wtedy to może być już za późno na uratowanie tego sezonu.
» 28 grudnia 2015, 23:16 #273
TheRipper: Ten sezon z van Gaalem na ławce i tak jest już niestety stracony, inna sprawa czy ktokolwiek skusi się na grę w tak słabym klubie jak United, bez gwarancji gry w LM. Poza tym ktokolwiek by do nas nie przyszedł i tak się nie sprawdzi więc nie ma sensu wydawać kolejnych milionów na piłkarzy którzy tylko zmarnują sobie u nas karierę grając przeciętny football. Wiem, bolesne jest to co piszę ale taka jest prawda.
» 28 grudnia 2015, 23:19 #272
Domelo: Analogicznie taki Pep mając do wyboru malucha (United) czy Ferrari (city) logiczne co wybierze.
» 28 grudnia 2015, 23:21 #271
Szilk: Ja już celebrowałem zwolnienie Van Gaala, a tu słyszę, że jeszcze za mało spierdzielił w M.U. i musi jeszcze bardziej Klub pogrążyć, żeby Zarząd pod presją kibiców powiedział - wypad !
» 28 grudnia 2015, 23:12 #270
oldgame: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:46

Editmjd
» 28 grudnia 2015, 23:46 #269
oldgame: Podsumowanie obecnej sytuacji w United jest jedno - "pokaz pełną tabele "
» 28 grudnia 2015, 22:57 #268
devil0001: Najgorsze jest to że 10 miejsce traci do nas 3 punkty 0.0
» 29 grudnia 2015, 02:37 #267
TheRipper: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 22:52

No co? Van Gaal remis ugrał? Ugrał. Porażki nie było? Nie było. To teraz przedłużmy mu kontrakt do końca sezonu. Co z tego że nie wygraliśmy od 6 meczy. Ważne że ugraliśmy aż punkt w meczu ze słabą Chelsea. Tak się zastanawiam co jest bardziej żałosne: van Gaal czy zarząd który pozwala na tą żenadę? Trzymajmy LVG dalej to za rok może wylądujemy na 6 miejscu w PL i obejrzymy sobie LM ale z Barceloną i Bayernem w roli głównej.
» 28 grudnia 2015, 22:50 #266
Domelo: Jedni i drudzy.
» 28 grudnia 2015, 22:51 #265
vegeto65: To jest naprawdę dobre pytanie :D
» 28 grudnia 2015, 22:51 #264
przemcio94: Nie wygralismy od 8 meczy. Z kolei bilans na grudzien przedstawia sie nastepujaca:

6 spotkan: 4 porazki, 2 remisy. Trzeba dzialac, jesli nie daj Boze stracimy punkty ze Swansea, a z kolei nasze plecy zapunktuja sytuacja moze sie zrobic bardzo nieciekawa. Mozemy skonczyc nawet na 10 miejscu!! Trzeba dzialac, teraz, natychmiast. Top 7 z 2013/14 wcale nie jest zaraz tak bardzo niemożliwe.
» 28 grudnia 2015, 23:42 #263
vegeto65: Mecz dziś był lepszy nie powiem, ale remis napewno nie powinien uchronić LVG od wylania tyle w temacie. Szczęście to miał właśnie tylko ten pan z zeszycikiem, długopisem i dziwną miną.
» 28 grudnia 2015, 22:48 #262
thelead: Czyli van gaal zostaje. sluchajcie, bądźmy szczerzy, że był to niezły mecz i jezeli mielibyśmy grac tak regularnie, to ja bym tę filozofię kupił. problem w tym, że już w ubiegłym sezonie mielismy o wiele bardziej efektowne przeblyski ale VG nie potrafił tego ustabilizowac. niestety podejrzeewam że dopiero kiedy sezon bedzie definitywnie przegrany zarzad zdecyduje sie na qywalenie Holendraale szczerze mowiac to patrzac w jakim dołku jest Chealse to juz nie jestem taki przekonany co do Mou
» 28 grudnia 2015, 22:47 #261
oldgame: Problem w tym ze grali tak, bo tak ich ustawił Giggs na treningu
Zagrali tak dla Giggsa nie dla dzbana
» 28 grudnia 2015, 22:49 #260
Reusik2: Kim jest Giggs?Asystentem.Więc realizuje polecenia trenera a nie własne.Skoro nie został zwolniony to poprowadził trening zgodnie z jego zaleceniami
» 28 grudnia 2015, 23:04 #259
oldgame: Kim jest Giggs?
Widocznie kims kto potrafi naszych kopaczy ustawic bojowo do meczu i nie było w tym zadnych zaleceń Dzbana i to było widac na boisku

Z Ciebie za to jest taka typowa forumowa małpka - łap banana i nie udowadniaj juz wiecej ze jestes de bilem , bo nie jest juz to konieczne
» 28 grudnia 2015, 23:08 #258
Wave: nie wiem kim jest Giggs, nie slyszalem
» 28 grudnia 2015, 23:13 #257
DevoMartinez: Giggs nikogo nie ustawiał. Zaczał trening bo LvG sie spóźnił i tyle a wy już robicie z niego hero od the day. Zagrali lepiej bo mieli więcej swobody, A mieli bo widocznie zgodził sie na to menago. Trenera nie ma sensu zwalaniuć póki piłkarze za nim stoją. Jak u nas jest to juz kij wie. Ostatnie mecze wyglądały jakby grali na zwolneinie a dzis zagrali żeby wygrać i było to widać.
» 29 grudnia 2015, 00:27 #256
HarryBrown: Reusik2: czekam aż w końcu napiszesz, że LvG jest zbawcą jak Jarosław K. i zastał Man Utd po SAF w totalnej ruinie.
» 29 grudnia 2015, 01:38 #255
Domelo: Zaraz zlecimy na 11 miejsce, drużyny za nami mają niewielkie straty punktowe. Van Gaal jesteś mistrzem, dziękuję.
» 28 grudnia 2015, 22:34 #254
PLDan11: Błagam Was, zremisowaliśmy U SIEBIE z drużyną, która ledwo stoi na nogach i zaraz będzie w strefie spadkowej, a Wy mówicie o odrodzeniu? To był słaby mecz i Van Gaal tym bardziej po czymś takim powinien polecieć.
» 28 grudnia 2015, 22:19 #253
InSaneR: dokładnie, widzę, że niektórzy niestety są huraoptymistami.
» 28 grudnia 2015, 22:20 #252
Wave: phii u nas nie ma zadnego kryzysu 1,5 roku na tip top

blagam Cie!!1
» 28 grudnia 2015, 22:28 #251
Domelo: i to na dodatek rezerwowa Chelsea bez Costy i Fabsa!!
» 28 grudnia 2015, 22:30 #250
Reusik2: Bez Fabsa są lepsi.
» 28 grudnia 2015, 23:05 #249
Domelo: Bez Costy gorsi.
» 28 grudnia 2015, 23:06 #248
Reusik2: Herrera hmmn piłkarz bez którego nie możemy funkcjonować
» 28 grudnia 2015, 22:17 #247
Samurai: ironia?
» 28 grudnia 2015, 22:22 #246
Wave: szuka zaczepiki, melduje sie :p
» 28 grudnia 2015, 22:29 #245
Samurai: nie wiem o co temu gamoniowi chodzi, bo przecież Ander nie zagrał złego spotkania.
» 28 grudnia 2015, 22:37 #244
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 22:45

prowokuje i tyle

Herrara z Mata jak graja razem duzo zyskuja
Brak Fellainiego tez dobrze wygladal..nie bylo dosrodkowan i jego bezmyslnych fauli, faule oczywiscie byly ale raczej z tego ze nasi stawali na glowie

Martwi bardzo skutecznosc Rooneya, nie wiadomo co z nim zrobic, z dystansu to i z pomocy mozna strzalac

Tez ciezko pogodzic jest Rooneya Mate i Herrare w 1szym skladzie, zawsze ktorys cierpi, Fella wiadomo na koncowki, bo srodek mamy mocno obstawiony, tam nie ma go co przymierzac, wyzej tez jakos nie pasuje
» 28 grudnia 2015, 22:42 #243
Samurai: No tak, zgadzam sie z każdym zdaniem.
Pewnie bd się czepiał tej setki którą zmarnował Ander, a on zawsze przecież ma rację;D
» 28 grudnia 2015, 22:45 #242
Reusik2: Setki się nie czepiam zrobił co mógł,brakło szczęścia.To że był chyba po Blindzie najsłabszy na boisku to inna sprawa
» 28 grudnia 2015, 22:47 #241
Wave: spoko, wiemy ze teraz nie prowokujesz :p
» 28 grudnia 2015, 22:54 #240
Samurai: to chyba nie widziałeś występu np Depaya, albo interesują cię tylko bramki i asysty i nie zauważasz np najwiecej odbiorów i przechwutów, a to ofensywny pomocnik.
» 28 grudnia 2015, 23:01 #239
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:04

dla mnie Herrara jest jak Smith, tylko mlodszy i lepszy
i mam jakies takie przeczucie, ze bedzie ziemie gryzl teraz i za 20 lat dla United, tylko dac mu szanse
to nie De Gea co po sezonie jest w Realu
zreszta co ja mowie, pokazal to nie raz, nie ma co pisac wiecej
100x wole go ogladac na boisku niz kazdego innego, a VG cos nie potrafi mu miejsca znalezc
» 28 grudnia 2015, 23:02 #238
Wave: "Graliśmy z energią i pasją, czyli w sposób, jaki zawsze powinniśmy prezentować, ale nie mogę mówić zbyt wiele, muszę skupić się na grze i sprawić, żeby nasi kibice byli z nas dumni. "

nie filozofuje, nie udaje, jest soba..

chol.. szczera osoba takich graczy chce ogladac, nie najemnikow za 400k niedlugo pewnie
» 28 grudnia 2015, 23:10 #237
Reusik2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:12

Depay grał krótko więc nie oceniam.Prawda jest taka że Herrera jest przeciętny i stać go jedynie na przebłyski.Grając na 8 stwarzałby okazje ale rywalom bo zalicza za dużo strat.Szkoda że Toniego.K się wyciągnąć nie udało.Nie widze żadnego powodu aby grał za Bastiana czego tak wielu z się domaga
» 28 grudnia 2015, 23:10 #236
Wave: chyba twoja prawda w twojej glowie
» 28 grudnia 2015, 23:11 #235
Domelo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:14

Reusik w naszej drużynie wszyscy są przeciętni (włącznie z trenerem), nie tylko Herrera.
» 28 grudnia 2015, 23:13 #234
Samurai: Ander nie potrfi bronic;D? No istny DEBIL normalnie.
Gosciu potrafi swietnie bronic i ma bardzo dobry odbior pilki , co potwierdzaja statystyki.
Zeszły seozn mial kapitalny i powtórzy taki , jak da mu sie wiecej czasu i swobody.
» 28 grudnia 2015, 23:16 #233
Samurai: Mozna nie ocniac , gdy sie pilki nie dotknie 15 min , ale Memphis mial sporo jej przy nodze i wszystko partaczył, wiec jest co oceniac znawco.
» 28 grudnia 2015, 23:17 #232
InSaneR: Przecież Herrera nie jest wybitny, jest niezły, czasem zagra dobrze, czasem źle, porównania jego do Scholesa są niesamowicie przesadzone, dla mnie centralna postacią wokół której buduje sie nasz zespół powinien być Schneiderlin, a nie Ander jak twierdzi większość użytkowników.
» 28 grudnia 2015, 23:29 #231
Reusik2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:32

Nie oceniam ja ale oceniać można.To że Herrera jest przeciętny to fakt i w żadnym topowym klubie w pierwszym składzie by nie grał.To co gada w mediach mnie nie interesuje i o niczym nie świadczy.Zeszły sezon miał niezły.Kapitalny to miał Fabregas,Silva.Niech utrzyma równą forme przez kilka spotkań z rzędu to podysktujemy na temat jego niezbędności.InSane ale co się dziwisz?Wystarczy powiedzieć w gazetce: Kocham ten klub aby kibice uważali kogoś za wybitnego
» 28 grudnia 2015, 23:30 #230
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:45

porownania do scholesa to tylko moga byc z racji tego co sam Ander mowil, ze chcialby byc jak on

kazdy widzi co chce widziec, niestety wiekszosc uzytkownikow powinna dorosnac, a potem zmadrzec, potem sie wypowiadac (sorki musialem, wina whiskacza :p)

smieszne a zarazem wk.. dla dobrego kibica jest to ze gdy sie daje szanse Herrarze dluzej pokazuje swoja wartosc, no ale gdy nie gra, gdy ma kontuzje, gdy wchodzi raz na 5 meczy to ma byc bogiem footbolu i 2gim Zidanem

a wogole chce w United graczy ch-rnych jak za starych czasow Cantona Keane
nie placzkow i najemnikow za wielkie pieniadze

wielki kapitan rooney tez na propozycji chelsea i konczacym sie jego, swoj kontrakt wyzylowal no ale super gosc
» 28 grudnia 2015, 23:43 #229
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 23:49

masz tu fabregasa
https:// www. youtube.com/ watch?v=guo1W4sxJXo
» 28 grudnia 2015, 23:48 #228
Samurai: Jesteś idiotą
» 29 grudnia 2015, 03:01 #227
vanderToki: Mecz sam w sobie nie tak zły, można by niemal zapomnieć, jak ostatnio spisywały się obie drużyny.
» 28 grudnia 2015, 22:05 #226
b90: Jak ktoś ogląda tylko mecze United to to była dla niego prawdziwa uczta piłkarska i może w końcu wytrwał do końca przed tv xD
» 28 grudnia 2015, 22:17 #225
manchester1878r: Szkoda pudła Wazzy. Ładna bramka mogła paść. Na odblokowanie strzeleckie
» 28 grudnia 2015, 21:57 #224
Kuntakinte: Chelsea w tym meczu po za strzałem Terrego bardzo blado ...
» 28 grudnia 2015, 21:52 #223
DjTED: Ty chyba nie ten mecz oglądałeś. Owszem blado i pewnie od wszystkich by dostali, ale mieli też setke Maticia i wiele innych sytuacji. Mogli ten mecz wygrać. To świadczy jacy jeteśmy słabi. Leicester z dzisiejszą Chelsea wygrałby 5:0 nie 2:1
» 28 grudnia 2015, 21:57 #222
Wave: chyba nie ten leicester co dostal z arsenalem ktory dostal ze swietymi

mecz meczowi NIErowny
» 28 grudnia 2015, 22:02 #221
Javi9203: Zremisowaliśmy bezbramkowo z Chelsea czy to powód do zadowolenia ?
Chelsea w tym sezonie na wyjazdach przed spotkaniem z nami 5 pkt wynik na poziomie drużyny ze strefy spadkowej
LUJ zostanie do końca sezonu tylko proszę żeby ktoś za niego decydował o transferach więcej holendrów nam nie potrzeba
» 28 grudnia 2015, 21:51 #220
Xchrisx7: A co jeśli Chelsea specjalnie zagrała tak słabo byśmy my wyglądali na solidny zespół tylko po to by Van Dzban zachował swoją posadę a my nie zatrudnili Mou? :D
» 28 grudnia 2015, 21:49 #219
GandiGanda: to był by mistrzowski szach mat ze strony chelsea
» 28 grudnia 2015, 22:05 #218
plmokn: de gea uciekaj z tego klubu, szkoda twojej kariery, a jesteś najlepszy na świecie, taki bramkarz musi grać w LM a my mu tego nie zapewnimy
» 28 grudnia 2015, 21:44 #217
JohnnyCross: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:43

Dla was to był dobry mecz? No pewnie, słupek, poprzeczka, seta Herrery i już wspaniały mecz. Zapominacie chyba, że Chelsea na spokoju mogła wbić 3 bramy i byłoby po sprawie. Graliśmy u siebie z drużyną, która jest w głębokim kryzysie, zdobywamy 1 punkt i niektórzy uważają, że jednak Van Gaal powinien zostać. Trzeba go natychmiast zwolnić.
» 28 grudnia 2015, 21:42 #216
Wave: fakt my nie jestesmy w kryzysie

2gi fakt mecz byl nudny

3ci fakt dlatego nie zwalniajmy trenera

fu.. boze a ty widzisz i nie grzmisz :p
» 28 grudnia 2015, 21:45 #215
slaweknh: P Mojsie i idiocie LVg standardy tak sie obnizyle,ze jak Runi kopnie prosto pilke to wraca do formy,na 10 meczow 2 wygrane to jest progres.HANBa DLA KLUBU.Sabotazysta Woodward jez nijaki,zaden,jest przerazony i nie wyj...tumana.Powinien za dzialanie na szkode klubu wyjechac na taczkach z Holendrem.
» 28 grudnia 2015, 21:47 #214
Wave: teraz serio..
faktycznie zmartwiony jestem tym co zarzad wyprawia

vg dawno nie powinno tu byc, z mourinho nam sie trafila zyciowa szansa wziasc go za nieduze jak "na niego" pieniadze, a to trener co by po tym zwolnieniu i wczesniej wygranym mistrzostwie ziemie gryzl i zadnej nocy nie przespal dla nas bo jest strasznie ambitny
Bylaby szansa na jakies przemyslane transfery w koncu i trenara na nascie lat z charyzma
» 28 grudnia 2015, 21:58 #213
Irwin2: Chelsea jest tak rażąco słaba,że United w optymalnej dyspozycji powinni im wrzucić piątkę.
Ale jesteśmy na ich poziomie. Szkoda sytuacji,ciągle mam wrażenie,że nad OT jest jakaś wielka czarna chmura burzowa,jakieś fatum,które nie pozwala nam wkopać żadnej piłki do siatki.
» 28 grudnia 2015, 21:41 #212
ghost: Spóźniłem się z typerem.. Mogę jeszcze zagłosować? :)
» 28 grudnia 2015, 21:40 #211
Wave: Mnie dzisiaj tylko Rooney frustrowal w ataku, nawet przy kontrze nie potrafil sie odnalezc, fajnie rozdzialal, sporo walczyl, napastnik jest jednak rozliczany z bramek. Z 2,3x zachowal sie fatalnie. Powinno skonczyc z ustawianiem sie go jako wysunietej 9ki, nie ten wiek, nie ta szybkosc.

Cala reszta nawet fajnie, spory progress do poprzednich spotkan. Wogole nasza gra wygladala zadziornie i z ch-m. Pewnie nie byl to mecz idealny, braklo bramek i nawet czerwonymi zapachnialo, ale 1szy raz odnioslem wrazenie ze walczylismy i konstruowalismy akcje na pelnej szybkosci a nie milion podan wszerz boiska.

Smalling Shneiderlin De Gea miazga
Tak prawde mowiac Chelsea braklo Costy, nam tez strikera, chocby takiego Chicharito.

ale co tam ogladalo sie przednie pzdr alles i wyluzowac mi tu :p
» 28 grudnia 2015, 21:38 #210
JackDaniels: jak dla mnie kolejny słaby mecz... niestety liczy się w tym momencie wynik. mówi się o pechu, ale równie dobrze mogliśmy stracić głupio bramkę... kilka przegranych z rzędu i remis z chelsea, która jest w głębokim kryzysie nie ratuje naszej sytuacji, nie ma co myśleć o majstrze, a trzeba zakwalifikować się do ligi mistrzów... tragedia.
» 28 grudnia 2015, 21:36 #209
Xtreme: na półmetku mieć taką stratę do Arsenalu, co to się porobiło ...
» 28 grudnia 2015, 21:35 #208
TackleIn: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:35

Po meczu ze Stoke Depay przyjechał na trening Rolls-Roycem kabrio. Tak się reaguje po zmianie w przerwie meczu? Koledzy słusznie go wyśmiali. Dzisiaj, mimo wszystko, dostaje kolejną szansę. Ze swoją szybkością wchodzi na lewe skrzydło przeciwko zmęczonemu rywalowi. Przychodzi "jego" moment, dostaje piłkę i wypuszcza ją sobie w aut. Czekam na vine'y z reakcją Van Gaala.
» 28 grudnia 2015, 21:34 #207
Wave: mnie on coraz czesciej balotelliego przypomina :(
» 28 grudnia 2015, 22:33 #206
Pastuch: Mecz na prawde dobry i do końca wierzyłem, że wygramy ale niestety mieliśmy najzwyczajniej pecha.
Ja jednak chciałbym zwrócić uwage wszystkim krytkom Rooneya na jego gre w 1 połowie. Gdyby piłkarze byli w formie miałby 2 asysty minimum. W drugiej połowie fakt grał to co zwykle, ale pamiętajmy ile ma lat.

Zastanawia mnie kto motywował zawodników na ten mecz, bo z takim pazurem ostatni raz grali za Fergiego (zwłaszcza zaciekłość Herrery mi imponowała)
» 28 grudnia 2015, 21:26 #205
mantup89: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:35

Mecz dobry dla neutralnego kibica. Dla mnie jako fana Manchesteru United od 98 roku bardzo irytujący. Wolałbym 0-0 ale by to Chelsea była lepszą drużyną. Czuję ogromny niedosyt.
» 28 grudnia 2015, 21:35 #204
Wave: f.. :p serio, rozumiem to ze sie chwalisz iz dlugo jestes kibicem ale reszty juz nie :p

prosze o argumentacje
» 28 grudnia 2015, 22:31 #203
RonaldoNaniBack: Czemu taka słaba ocena dla Depaya przecież wszedł z ławki i rozruszał atak?? Jakiś hejt za ostatni mecz bo nie rozumiem?? Same dzieciaki na tej stronie... żal mi was
» 28 grudnia 2015, 21:25 #202
Xtreme: dobrze że Ty jesteś dorosły
» 28 grudnia 2015, 21:26 #201
mantup89: Ule masz lat dziecko, gdzie Ci Depay rozruszał atak ?
» 28 grudnia 2015, 21:26 #200
slaweknh: Co rozruszał?Atak?,ze co?Panie dorosly zlap czasem kontakt z rzeczywistoscia i okularki rozowiutkie sciagnij z noska.
» 28 grudnia 2015, 21:27 #199
RonaldoNaniBack: Po co ta agresja mówię jak było s wy już bo Depaya jeden mecz zły zagrał to hejt. Ogarnijcie się
» 28 grudnia 2015, 21:35 #198
slaweknh: Ogarnij sie chlopcze jeden zly mecz.Od pobytu w Mu rozegrak 1 dobry mecz i 2-3 niezle,reszta to zenada,nie ma tu zadnego hejtu,tlumaczehejt to :Ronaldo jest cienki i nie umie grac,Messi jest slabym pilkarzem-to sa hejty,w przypadku Diiipeja to fakty.
» 28 grudnia 2015, 21:42 #197
kojothehe: W końcu zagrany mecz bez filozofii i dało się oglądać. Zamiast milion podań na 30-40metrze jak najszybsza próba dostarczeni piłki w pole karne, czy to czym prędzej na skrzydło i dośrodkowanie. Od razu widać efekt. Ten mecz dosłownie wyglądał tak jakby padło hasło w szatni: "grajcie jak chcecie, zapomnijcie o mnie".
Może w końcu zostanie to dostrzeżone.
» 28 grudnia 2015, 21:23 #196
mantup89: A gdzie gole ??
» 28 grudnia 2015, 21:24 #195
slaweknh: Czepiasz sie,posiadanie bylo ponad 60%.........
» 28 grudnia 2015, 21:26 #194
kojothehe: no nie ma, ale łatwiej o gola gdy ma się 6-7 sytuacji w meczu zamiast 1...
» 28 grudnia 2015, 21:27 #193
mantup89: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:28

Rozumiem Sławek, że to ironiia :/ NZIESTETY
» 28 grudnia 2015, 21:27 #192
slaweknh: Coz nam pozostalo...
» 28 grudnia 2015, 21:34 #191
mantup89: Ja się powieszę jak Van Gaal zostanie w United. Mam to gdzieś, kocham ich od półfinału z Juve w 98 roku. Płaczę gdy oglądam taki Manchester United. :/
» 28 grudnia 2015, 21:22 #190
przemcio94: Super. Mourinho przejdzie kolo nosa, a my zostaniemy z tym panem do 2017r. :)
» 28 grudnia 2015, 21:19 #189
Wave: nie no nie kracz :p
» 28 grudnia 2015, 21:23 #188
GandiGanda: Ten mecz dał mi wiecej emocji niz ostatnie kilka miesiecy gry pod skrzydłami vG. ( nie liczącz meczu z Vlf. )
Bo chyba ci co wierzą ze to zasługa vG mają lekko na.....
Giggs przejoł druzyne na jeden trening i odrazu grali z polotem i do przodu.
Mecz nawet fajny ale sezon i tak jest przegrany, jak dla mnie, i nie chodzi o to ze nie mamy szans na Top 4, ale jezeli Luj zostanie to nie zmieni sie nic.
» 28 grudnia 2015, 21:18 #187
zbillu1989: NIE MA SZANS HAHHA MÓWIŁEM!! został cóż teraz zima za 4 dni zaczyna się okienko więc kolejne 150 mln pójdzie w las.
» 28 grudnia 2015, 21:15 #186
Wave: ja caly czas mam ze za rozwiazanie kontraktu aby ubedzie funduszy :(
» 28 grudnia 2015, 21:17 #185
mantup89: Użytkownicy DP prosta LOGIKA !

BLIND - ?
Depay ?
Jackson ?
Rojo?
» 28 grudnia 2015, 21:14 #184
Arkin: nie oczekuj tu logiki
» 28 grudnia 2015, 21:15 #183
Krystiano98: Co masz do zarzucenia Jacksonowi w tym meczu?
» 28 grudnia 2015, 21:17 #182
Wave: czy znasz znaczenie slowa logika :p
» 28 grudnia 2015, 21:18 #181
mantup89: Wave na pewno logika nie jest twoją mocną stroną, to wiem na pewno. :)
» 28 grudnia 2015, 21:20 #180
Wave: a sprawdziles w wikipedii :d
» 28 grudnia 2015, 21:22 #179
szabo1878: czy gralismy dobrze? ciezko to ocenic, z racji na to, ze i United i chelsea to dryzyny pelne swietnych zawodnikow i jednoczesnie grajace piach w tym sezonie. na pewno bylo duuzo lepiej niz w ostatnich meczach. trzeba jednak pamietac, ze chelsea sie tylko nazywa mistrzem anglii, bo od mistrzowskiej formy dzieli ich dluga droga (my chyba jednak mamy do tego troche blizej :P), dlatego my jako druzyna (wciaz) walczaca o mistrza nie mozemy zakonczyc meczu z ostemplowanymi poprzeczka i slupkiem. pilka MUSI wpasc do bramki. ta uwaga szczegolnie do Wayne'a.

gdzie ten stary Rooney, ktory nie majac zadnej setki w meczu i tak potrafil go skonczyc z 2, 3 bramkami na koncie
» 28 grudnia 2015, 21:12 #178
slaweknh: Nastepny mecz moze wygra ,potem 2 przegra ,remiz ,porazka,wygrana,2 porazki i wszyscy beda zadowoleni procz kibicow.
» 28 grudnia 2015, 21:11 #177
cantona96: Ciekawe kogo mieli dać wtedy za Moyesa...
» 28 grudnia 2015, 21:11 #176
mantup89: Wychodzi na to, że Van Gaal jest gorszy, bo Moyes bił się z Bayernem w CL dość mocno. LvG nie wyszedł z grupy i wydał OGROMNE pieniądze na takich średniaków jak Blind, Depay...
» 28 grudnia 2015, 21:12 #175
cieciur: Przy takich wynikach to raczej bym o tym nie marzył. Nie ważne jak się gra pięknie czy brzydko liczą się wyniki których nie mamy.
» 28 grudnia 2015, 21:18 #174
JohnnyCross: Bo to jest Manchester United i tu się daje szanse trenerom bla bla bla... Powinni go wywalić jak najszybciej, póki jeszcze można uratować ten sezon! Znając nasz zarząd to dadzą mu dograć ten sezon, Real dogada się z Mourinho i później będzie płacz, że nie ma dostępnych trenerów. Bayern pół roku przed startem sezonu załatwia sobie Guardiole i Ancelottiego, a nasi nie wiadomo na co czekają.
» 28 grudnia 2015, 21:19 #173
mantup89: Manchester United Sir Alex - Gramy obojętnie jakim składem, niszczymy wszystko na swej drodze, gramy w półfinale/finale Champions League.
» 28 grudnia 2015, 21:08 #172
Tykariew: Ciekawi mnie sprawa z tymi szalikami United na których jest Mourinho, może coś jest na rzeczy, choć dzisiaj byle co produkują w tym komercjaliźmie :)
» 28 grudnia 2015, 21:06 #171
Sancho: Cóż, dziś pewnie się jeszcze o niczym nie dowiemy. Sytuacja rozjaśni się w ciągu 1-2 dni
» 28 grudnia 2015, 21:05 #170
Arkin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:12

Wiemy, wiemy, Dzban zostaje. Zwolnią go, jak straci matematyczne szanse na top4.

Zarząd tego klubu jest jeszcze bardziej żenujący niż luj

przerzucam się na szachy
» 28 grudnia 2015, 21:12 #169
Wave: true pisalem cos o zarzadzie dzisiaj
echh niepojete co sie dzieje w druzynie

braklo Fergusona oglupiala tam wiekszosc
» 28 grudnia 2015, 21:16 #168
JohnnyCross: Van Gaal to jest niezły typ! Jak pojawiały się pogłoski o jego zwolnieniu to wyskakuje z tekstem, żeby przeprosić jego rodzinę, udaje poszkodowanego, później nawija o tym, że sam może odejść. Dzięki tym wypowiedziom kupił sobie trochę czasu. Dzisiaj gra wyglądała lepiej, więc teraz nagle nie chce odchodzić, zarządowi powie, że klub wychodzi z kryzysu i dadzą mu kolejne miesiące! To jest skandal!
» 28 grudnia 2015, 21:04 #167
slaweknh: Dla mnie jezeli jutro dalej bedzie na dewilpejdzu to caly zarzad to zdrajcy i sabotazysci,tyle w temacie.Jezeli ratuje go remis (z najslabasza Chelsea od niemal dekady na wlasnym boisku)po 3 remisach i 4 zenujacych kleskach to k....hanba!!LVG OUT!!
» 28 grudnia 2015, 21:08 #166
Wave: dokladnie jaskolka wiosny nie czyni

dla mnie nie chce odejsc powinni go zwolnic
» 28 grudnia 2015, 21:10 #165
cieciur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:20

To już będzie żenujące.
» 28 grudnia 2015, 21:16 #164
Kilerek7: Jeden mecz przyzwoity ale nadal dno, ja nie wiem na co ten zarząd czeka, wierzą w odrodzenie?
» 28 grudnia 2015, 21:03 #163
Damianos500: LVG Out dno i wodorosty
» 28 grudnia 2015, 21:01 #162
Zorro100: Nie miało być czasem sześciu punktów z Stoke i Chelsea w tym niby ultimatum?? OUT!!
» 28 grudnia 2015, 21:00 #161
Arkin: LVG confirms he wants to fulfill his contract and won't resign. #mufc

Bang, bang! hejterzy!
» 28 grudnia 2015, 21:00 #160
Wave: ku.. f.. przepadlismy :p
» 28 grudnia 2015, 21:06 #159
GandiGanda: o niee no to najgorzej... Jesli zostaniemy bez trenera to tylko Giggs nam zostanie albo jakis outsider. Bedzie jakas konferencja ma ktos link?
» 28 grudnia 2015, 22:10 #158
mleko: Wypowiedz Van Żaala mnie zabiła.. Boże chroń United.
» 28 grudnia 2015, 21:00 #157
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 21:00

Van Gaal:"There is not any reason to resign for me, maybe the media wants that, but I shall not do that." Talked of "fulfilling my contract" hahah macie zwolnienie LVG, możecie sobie poczekać na takie coś ale przynajmniej do końca tego sezonu.
» 28 grudnia 2015, 20:59 #156
mun72: Niestety zapomnij,Luj po meczu "I have no reason to resign",a Ed nie ma jaj by go zwolnić.
Zostanie do końca sezonu chyba,ze uda mu się spuścić nas do strefy spadkowej, a na to nawet przy takich wynikach trochę jeszcze poczekamy...
» 28 grudnia 2015, 21:03 #155
Daka: Nie rozumiem tych zachwytów na temat naszej "dobrej gry", to prawda graliśmy całkiem nieźle, ale tylko dlatego, że przeciwnik był słabo dysponowany i zostawiał nam więcej miejsca. Obawiam się, że w kolejnym meczu czeka nas powrót do normalności, czyli klepanie i wycofywanie piłek, bo rywal będzie walczył o każdy kawałek boiska (tym bardziej, że zagramy z naszym katem, czyli Swansea) i w razie kolejnej straty punktów może się już zrobić bardzo nieciekawie w tabeli.
» 28 grudnia 2015, 20:57 #154
slaweknh: Mecz ok,dalo sie ogladac.Jutro LVg Musi zostac wyp.....Jezeli zostanie uznam,ze klub nie ma zadnych ambicji i ze zadowala ich zenujaca-denna gra i jedno zwyciestwo na 10 meczow.Uznam,ze zarzad gardzi nasza historia,kibicami i zostana uznani wedlug mnie za zdrajcow i sabotazystow.LVG Out!!
» 28 grudnia 2015, 20:56 #153
Domelo: Van Gaal proszę odejdź, pogubiłeś się i nic z tego nie będzie.
» 28 grudnia 2015, 20:56 #152
NexaT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 20:57

Tyłek się zapalił, to i mecz był zupełnie inny. Nie wiem kto ustalał taktykę, ale jakoś wątpię w taką grę co kolejkę.
Według mnie LVG do zwolnienia.

edit: I opanujcie się wszyscy. To nie był genialny mecz. Na pewno zagraliśmy fajną piłkę, ale ta swoboda w środku to tylko dzięki tak słabej dyspozycji Chelsea.
» 28 grudnia 2015, 20:56 #151
mantup89: To był kolejny słaby mecz United.
» 28 grudnia 2015, 20:59 #150
Piotrek92: Louis van Gaal: "The players are fighting for me. I am fully confident in the board and my players. There is no reason to resign czyli sam nie odejdzie ... a raczej "działacze" nie chcą go wywalić.
» 28 grudnia 2015, 20:56 #149
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 20:56

DObry mecz w naszym wykonaniu , taki United chce oglądać, tyle, że 3 pkt w jedym meczu jak nie było tak nie ma!! i to od początku grudnia a ten miesiąc wcale nie był dla nas aż taki trudny! chciałem zaznaczyć, że taki Arsenal czy City spokojnie sobie punktują, i ekipa z Londynu jest przed nami o 9 pkt!! sezonu pewnie nie zakończymy nawet przed nimi! a dlaczego?! jednym z powodów jest to, że nie mamy takich zawodników jak Ozil 3 gole 16 asyst!! Giroud 10 goli Sanchez 6! no niestety taka prawda, dajmy jeszcze większy dług zaufania Lujowi bo nasza gra dzisiaj wyglądał lepiej grając u siebie z okrojonym składem Chelsea która zajmuje 16 miejsce i jest w totalnym rozpadzie, jesteśmy teraz w takim okresie, że jeśli chcemy być w top4 na koniec sezonu, to trzeba się obudzić bo o mistrzu to możemy sobie pomarzyć.
» 28 grudnia 2015, 20:55 #148
Topa: Mecz po ostatnich zenadack udany,ale jezeli jutro nie przeczytam o wyj...Lvg to uznam caly zarzad za sabotazystow i wrogow Manchesteru United!CZy po7 meczach w ktorych 4 sie przep,,,, i 3 remisuje,ten osmy w ktorym jest znowu remis ma uratowac filozofa.Ludzie,szanujmy siebie i klub!!LVG Out!!
» 28 grudnia 2015, 20:54 #147
Misiek87: Czy my już jesteśmy na tyle zdesperowani że cieszy nas remis u siebie z czternastą drużyną w tabeli? (nie ważne że to Chelsea). Nie możemy wygrać od 8 meczy, mamy problem ze zdobywaniem goli - ba, z wykańczaniem akcji. Wierze że piłkarze zostawili serce i płuca na boisku, ale trenerowi mówię mocne nie.
» 28 grudnia 2015, 20:52 #146
Krystiano98: Nas nie cieszy remis, nas cieszy gra. Byly ladne akcje, brakowało szczęścia, ale im tez.
» 28 grudnia 2015, 20:54 #145
mantup89: Jestem rocznik 89 i dla mnie taki Manchester United jest nie do przyjęcia. Finał w Barcelonie z Bayernem to był pokaz jakie ManU ma jaja. Tu nie mamy jaj w ogóle, wolałbym żeby United si broniło i uzyskało wynik 0-0 niż dominowało i zremisowało w tak frajerski sposób.
» 28 grudnia 2015, 20:55 #144
mantup89: Krystiano 98 idź już spać, mama kolacja i lulu.
» 28 grudnia 2015, 20:58 #143
Krystiano98: Oj, na doroslego trafilem.
Musi PAN sie pogodzić z tym, ze nastaly takie czasy, ze Manchester United to nie jest czolowka europejska i szybko nie bedzie, albo zyc czasami Erica Cantony.
» 28 grudnia 2015, 21:02 #142
TackleIn: Nie wolno nigdy obniżać standardów.
» 28 grudnia 2015, 21:19 #141
Krystiano98: To prawda, tyle, ze my tych standardow nie ustalamy.
» 28 grudnia 2015, 21:34 #140
TackleIn: Kolega widzę już całkiem zrezygnowany. Głowa do góry. Każdy coś wnosi, choćby to była kropla w morzu.
» 28 grudnia 2015, 21:40 #139
Krystiano98: Po dzisiejszym meczu widac, ze jak chca to potrafia, nie jestem zrezygnowany, wierze w ten zespol, jak zawsze. Tylko skoro stadion wrzeszczacy LVG out nie ma wplywu na nic, to co dopiero my do ustalania standardow. Trzeba wierzyć i wziac sie do robót, lepsze czasy nadejda.
» 28 grudnia 2015, 21:54 #138
Puchaczeue: Mata mówił o 6 kluczowych meczach w grudniu. Rezulatat:
- 0 zwycięstw
- 2 remisy
- 4 porażki

O tym, że to nie jest normalne, to już nikomu nie trzeba mówić. Dzisiejszy mecz mógł się na pewno podobać. Wierzę, że to zasługa Giggsa.

Jeżeli ten mecz uratuje posadę van Gaalowi, to stracę jakąkolwiek wiarę w nasz zarząd.
» 28 grudnia 2015, 20:52 #137
Diabelred: Styl w koncu nie byl taki tragiczny, jednak wstyd zeby nie potrafic wygrac z tak slaba Chelsea, do tego Chelesa, ktora na wyjazdach zdobyla zaledwie 5 pkt. 2/15 pkt w ostatnich 5 meczach, to jest tragedia, patrzac na wyniki innych zespolow z ligi nikt nie zdobyl tylko 2 pkt badz mniej punktow w ostatnich 5 kolejkach... Top 4 tez juz zaczyna powoli uciekac. Nie ma porazki, takze pewnie wyrok na van Gaalu odroczony, zobaczymy na jak dlugo. Swoja droga czy tylko ja zauwazylem, ze Martial u nas i Hazard u nich nie mieli z kim grac? przez co juz na sile pchali sie przodu, zeby cos ugrac
» 28 grudnia 2015, 20:52 #136
ValenciaMOTM: Czasami mam wrażenie, że ludzie mają pamięć 90 minut do tyłu ;__;
» 28 grudnia 2015, 20:50 #135
m4ci3k: Co z tego,że dobra gra? Ludzie, to jest 8 mecz z rzędu bez wygranej.Ze słabszą Chelsea niż w tym sezonie nie zagramy przez najbliższe parę lat,a z nimi także dawno nie wygraliśmy. Po 4:2 z City w tamtym sezonie już też wszyscy myśleli,że każdy załapał filozofię van Gaala.A co było potem każdy wie.Liczę,że na następnym spotkaniu nie ujrzymy holendra na ławce trenerskiej. GGMU
» 28 grudnia 2015, 20:50 #134
kralo11: Wy myślicie że grając słabo tak jak my przez ostatnie tygodnie nagle YEP! i zaczynamy ogrywać wszystkich po 3:0 i po mistrza ludzie to nie fifa... Jeżeli dzisiejszy mecz to nie był przypadek i nasza forma rośnie to razem z nią przyjdą wyniki, ale też jak najbardziej może być tak że ten mecz akurat nam wyszedł a w następnym znowu zagramy padake nikt tego nie wie ale ja wierzę w to że ten mecz to był impuls którego trzeba nam było.
» 28 grudnia 2015, 20:49 #133
Tykariew: Raz się przegrywa, a raz na pięć razy się remisuje - taka nasza dola w tym sezonie.
» 28 grudnia 2015, 20:49 #132
karreem: Dostał ultimatum, na 6 punktów do zdobycia zdobył jeden, gdyby nie odpadł z LM zostawiłbym go, ale odpadniecie ze słabej grupy w LM, gdzie wystarczyło wygrać u siebie z bardzo przeciętnym Eindhoven aby przejść dalej mu nie daruje.Temu panu mam nadzieje, że już jutro podziękujemy.
» 28 grudnia 2015, 20:48 #131
SkowronUNITED: Jeden dobry mecz i już wszyscy kochają Van Gaala i chcą go zostawiać? Śmieszki z was. Tak tragiczną Chelsea to byle klubik by sobie popchnął, podniósł, napluł w twarz i znów przewrócił. ONO BYŁO TRAGICZNE. My graliśmy fajnie, ok. Ale to 0-0 a nie 3-0. Rooney. nie wiem czy wypada nawet komentować jego poczynania. takie bramki się strzela w ekstraklasie. A on grając na takim poziomie piłkę posyła w trybuny. I to nie pierwszy raz w tym sezonie. Ktoś z taką techniką nie może dołożyć nogi. To jest absurd.
Wszyscy trzymali poziom. Może Mata trochę nie widoczny w późniejszej fazie meczu. Dobry mecz Herrery i Schweniego. Dobra zmiana Camerona i paskudna Depaya. To jak chciał minąć Ivanovicia to aż wołało o pomstę do nieba. Koleś się słania na nogach ze zmęczenia a ten nie potrafi go ominąć. Aż musiałem się napić. Mecz dobry, w końcu jakieś emocje. Ale przynajmniej ja nadal jestem za tym aby Giggs przejął stery nad Van Gaalem. W końcu to Giggs trenował drużynę przed meczem a nie LVG :)
» 28 grudnia 2015, 20:47 #130
mantup89: Jaki dobry mecz ?
» 28 grudnia 2015, 20:52 #129
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 20:56

ha ha a widzieles ty kiedys mecz wogole :d

do czapeczki
» 28 grudnia 2015, 20:54 #128
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.12.2015 20:57

dramat z takim mysleniem
mesz super ale prace menagera nalezy ocenic za poltora roku

po meczy z wolfsburgiem filozofa nie powinnismy juz ogladac

do wlasciciela przedniej mysli
» 28 grudnia 2015, 20:56 #127
mielan92: Roo jest nietykalny - takie zapewne ma przeświadczenie

Myślę, że bardziej bardziej nie wypada komentować Depaya bo nie zrobił dzisiaj nic pożytecznego. Wszedł pod koniec spotkania - ok, jednakże nawet zapału i chęci mu brakowało.
Być może myślami był w dziedzinie motoryzacji, a niekoniecznie futbolu ;)
» 28 grudnia 2015, 21:01 #126