Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Pewna wygrana United! Świetny debiut Martiala!

» 12 września 2015, 20:22 - Autor: Bart - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał pewnie drużynę Liverpoolu 3:1. Pierwsza połowa była wręcz nudna. Po przerwie natomiast byliśmy świadkami bardzo ciekawego spotkania. Bramki dla United zdobywali Blind, Herrera z rzutu karnego oraz debiutant - Martial. Świetną bramkę kontaktową dla gości strzelił Benteke.
Pewna wygrana United! Świetny debiut Martiala!
» Manchester United pokonał pewnie drużynę Liverpoolu 3:1. Pierwsza połowa była wręcz nudna. Po przerwie natomiast byliśmy świadkami bardzo ciekawego spotkania. Bramki dla United zdobywali Blind, Herrera z rzutu karnego oraz debiutant - Martial. Świetną bramkę kontaktową dla gości strzelił z przewrotki Christian Benteke.
Oceń zawodników:
David de Gea
Matteo Darmian
Chris Smalling
Daley Blind
Luke Shaw
Michael Carrick
Bastian Schweinsteiger
Juan Mata
Ander Herrera
Memphis Depay
Marouane Fellaini
Morgan Schneiderlin
Anthony Martial
Ashley Young

Oddano 570 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
O pierwszej połowie nie ma za bardzo co pisać. Manchester United przez większość czasu utrzymywał się przy piłce, jednak tak naprawdę nie oddał groźnych strzałów, mimo kilku obiecujących akcji. Mowa tutaj o Fellainim, który w tym spotkaniu nie najlepiej radził sobie z przyjęciem piłek. Dobrą sytuację w 35. minucie miał Christian Benteke, lecz napastnik ostatecznie znalazł się na pozycji spalonej.

Gra Manchesteru United wyraźnie ożywiła się po przerwie. Na boisku pojawił się Ashley Young, zmieniając słabo grającego dzisiaj Memphisa Depaya. Na wyniki nie trzeba było długo czekać. W 48. minucie Young został faulowany z boku pola karnego przez Clyne’a. Rzut wolny rozegrał Juan Mata, który wycofał piłkę do linii pola karnego. Tam był Daley Blind, który niepilnowany oddał czysty strzał w okolice okienka bramki i bez problemu pokonał Mignoleta.

Dwie minuty później dobrą piłkę górą otrzymał Ander Herrera. Hiszpan niestety nie zdołał dobrze opanować futbolówki i wywalczył tylko rzut rożny. Chwilę wcześniej strzał z trudnej pozycji starał się oddać Young. Anglik jednak został przyblokowany i piłka spokojnie wpadła w ręce bramkarza LFC.

Liverpool był bliski wyrównania po błędnym zagraniu United w 56. minucie meczu. Sytuację w krytycznym momencie uratował Chris Smalling, który przejął piłkę tuż przed Benteke.

W 57. minucie o swoim talencie przypomniał David de Gea. Hiszpan obronił instynktownie groźny i mocny strzał Ingsa z bliskiej odległości. Po kolejny dośrodkowaniu pewnie wyszedł do górnej piłki, pomimo wielkiego tłoku przed sobą i spokojnie oddalił zagrożenie.

W 64. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową uderzał Skrtel. Z linii bramkowej futbolówkę wybił Daley Blind, jednak nie dość mocno. Po chwili gracze LFC oddawali już kolejny strzał z bliskiej odległości. Jednak i tym razem bramkę ciałem zasłonił skutecznie Blind. Po tej akcji na murawie pokazał się Anthony Martial, zmieniając Juana Matę.

Kilka minut później, świetną prostopadłą piłkę w polu karnym dostał Ander Herrera. Nieczysty wślizg zrobił Gomes, a sędzia momentalnie wskazał na rzut karny. Piłkę na wapnie ustawił sam poszkodowany. Ander spokojnie podbiegł do piłki i uderzył ją bardzo mocno pod porzeczkę bramki Mignoleta!

84. minuta to kolejna fantastyczna obrona Davida De Gei. Hiszpan wyciągnął mocny i groźny strzał Jordona Ibego. Chwilę później De Gea nie miał już szans przy potężnym uderzeniu Benteke. Napastnik LFC złożył się do idealnej przewrotki po nieczystym wybiciu piłki przez United. Będzie to zdecydowanie najlepsza bramka tej kolejki.

Nadzieje Liverpoolu nie trwały długo. W 86. minucie po podaniu Younga na skrzydło, indywidualną akcję podjął Anthony Martial. Francuz minął z łatwością Skrtela i z ostrego kąta posłał piłkę do siatki przy długim słupku bramki Mignoleta. Była to ostatnia groźna akcja w tym spotkaniu.

Manchester United 3:1 (0:0) Liverpool FC

Bramki: Blind 49’, Herrera 70’, Martial 86’ – Benteke 83’

Manchester United: De Gea - Darmian, Smalling, Blind, Shaw, Carrick (Schneiderlin 72'), Schweinsteiger, Mata (Martial 66'), Herrera, Depay (Young 46'), Fellaini

Liverpool FC: Mignolet - Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez, Lucas (Moreno 88'), Can, Milner, Firmino (Ibe 66'), Ings (Origi 74'), Benteke


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United - Liverpool FC
Następny news »
Louis van Gaal: Zasłużyliśmy na trzy punkty

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (385)


WaZZaRRo69: Martial niby kupiony za kupe kasy ale juz ma lepsze statystyki jak Falcao ktory tez nie malo oskubal nasz budzet! mlody ma na razie 100% bramek w stosunku do spotkan wiec jak tylko utrzyma taka skutacznosc to bedzie rzeznik trasy!
» 14 września 2015, 16:14 #376
Soczysty82: jeden mecz a w sumie kilkanascie minut niczego nie przesadza i zagladanie do statystyk i porownywanie meczy i bramek jest niedorzeczne.Poczekajmy......
» 14 września 2015, 21:23 #375
WaZZaRRo69: wiadoma sprawa, to byla taka mala szydercza aluzja! najwazniejsze jest ze mlody dobrze wszedl w sezon i zeby juz do konca byl z niego pozytek!
» 14 września 2015, 22:00 #374
RedRevolta: Co myślicie o tym żeby Martiala wystawić w pierwszym składzie przeciwko PSV? podobno LVG rozważa taką możliwość, chyba innej opcji nie mamy.
» 14 września 2015, 11:42 #373
Dubek: Zapewne tak będzie bo Rooney wypada.
» 14 września 2015, 12:21 #372
Arkin: Przecież mamy Fallaitree.
» 14 września 2015, 13:26 #371
DolphZiggler: Fellaini? już lepiej Valdesa
» 14 września 2015, 13:51 #370
kckMU: my to wiemy, ale nie van Gaal

Fellaini to człowiek od zadań specjalnych, lecz granie napastnika od początku meczu to gruba przesada.
» 14 września 2015, 15:35 #369
Gale: @DolphZiggler Valdes to tylko na skrzydło z jego dryblingiem.
» 14 września 2015, 16:10 #368
Muuuuuuuuuuu: Świetnie, że Martial strzelił bo było widać, ze jest spięty. Teraz będzie mu łatwiej. Oby to był nowy Henry ale na to pewnie trochę poczekamy.
» 14 września 2015, 10:27 #367
Reusik: Właściwie to on z całej drużyny wydawał się najmniej spięty
» 14 września 2015, 11:38 #366
Michal12371: Martial spięty? proszę cie.. wyszedł z taką pewnością siebie jakby miał u nas rozegrany co najmniej sezon.
» 14 września 2015, 11:45 #365
Muuuuuuuuuuu: 1 połowa tragedia, 2 połowa aż miło.

Pytanie po meczu: czy Young przypadkiem nie powinien grać na lewej zamiast Depaya? Tak jak jechałem po AY to od ostatniego sezonu gra świetnie a Depay na razie na skrzydle nie szaleje. Wiadomo, że jest większą gwiazdą ale formą Younga jakoś nie bije.
» 14 września 2015, 10:16 #364
Dubek: Oczywiście że Young powinien grać w podstawie.
» 14 września 2015, 11:24 #363
Reusik: Strasznie w tym sezonie swoim postępowaniem Chelsea przypomina nas za Moyesa.Brak jakiegokolwiek planu transferowego,długie licytowanie się o dwóch zawodnikòw(Pogba,Stones) jak my(Bale,Fabs),szalone oferty w ostatni dzień(Laporte,Marquinhos) jak wcześniej(Coentrao) aż zakończone kupowaniem pòłśrodków(Papy,Hector).Dodatkowo zawodnicy wydają się przybici,sfrustowani(Hazard,Costa) a reszte dopadł czas(Iva,Terry) jak niegdyś 3/4 naszej defensywy.Ten sezon może być najgorszy w karierze Mouhrino.Coś się w nim wypaliło.Już nie jest trenerem który z miejsca zagwarantuje sukces
» 14 września 2015, 00:31 #362
Dubek: Przecież Mourinho zawsze po dwóch sezonach się wypala, tak było kiedy pierwszy raz prowadził Chelsea i tak było jak prowadził Real.
» 14 września 2015, 04:53 #361
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2015 07:58

Ale nigdy nie aż tak
» 14 września 2015, 07:57 #360
Insanity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2015 08:32

W Chelsea jak był pierwszy raz w trzecim sezonie zajął drugie miejsce + wygrał FA Cup, Capital One Cup i półfinał LM ( karne z Liverpoolem).

Wypalił się tam jak nic!

Słabo weszli, nie oznacza, że tak samo zakończą. Zobaczymy.
» 14 września 2015, 08:28 #359
Stringer: Oni wyglądają jakby grali z myślą "w poprzednim sezonie wykonaliśmy robotę, teraz mamy rok wolnego". Naprawdę grają bardzo słabo i jak się nie poprawią to nie będą mieć żadnych szans na 4 miejsce. Ogólnie już w drugiej rundzie poprzedniego sezonu grali bez szału, ale jednak potrafili wygrywać jedną bramką. Teraz grają bardzo słabo w obronie i jest problem.
» 14 września 2015, 08:28 #358
karolmanu3: bez przesady, jak mozna wgl porownywac mourinho do moyes'a. niedorzeczne. to ze aktualny mistrz angliima zadyszke nie swiadczy ze mou jest zlym trenerem. to dopiero 5 kolejka.
dla przykladu my rok temu po 10 meczach mielismy 13 pkt. a i tak (beda w przebudowie i budowaniu skladu) potrafilismy zajac 4 miejse, z powodzeniem nawet wicemajstra. wiec chelsea stac na to jeszcze bardziej, chociaz fatk jest taki ze straty maja juz 11pkt (haha xd) a w futbolu przeciez wszytsko jest mozliwe tym bardziej ze jest jeszcze 33 mecze do rozegrania:)
» 14 września 2015, 09:20 #357
Muuuuuuuuuuu: Spokojnie, jeszcze za wcześnie na skreślanie Chelsea. Pamiętaj, że my też kiedyś zaczęliśmy za SAFa z fatalnymi 5 meczami i później zdobyliśmy mistrza.

Ja ciągle uważam, że pierwsza dwójka na ten sezon to MC i Chelsea. Pewnie, że mam nadzieję, że MU będzie pierwsze ale serce to jedno a rozum to drugie.
» 14 września 2015, 10:05 #356
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2015 11:37

Nie porównałem umiejętność trenerskich tylko strategie transferową a to różnica.Chelsea do Top 4 wbije tego jestem pewny ale o mistrzostwo nie powalczą.2,3 miejsce w zasięgu.Zbyt wiele usterek w tej drużynie aby nagle wszystko zaskoczyło

PS "W Chelsea jak był pierwszy raz w trzecim sezonie " - chyba go wtedy zwolnili na początku sezonu
» 14 września 2015, 11:29 #355
Insanity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2015 11:46

W czwartym na początku zwolnili. Niby z powodu nieporozumień z Romanem.
» 14 września 2015, 11:46 #354
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2015 16:34

ok.pomyłka
» 14 września 2015, 16:33 #353
karolmanu3: reusik, chyba pierwszy raz czegos nie wiedziales, w szoku jestem
» 14 września 2015, 19:19 #352
Tomi71Wro: Witam.
Szukam i szukam i nie mogę znaleźć...... Wie ktoś może gdzie można obejrzeć jakiś dłuższy skrót meczu? Bo nie chodzi mi tu tylko o gole ale o wszystkie ciekawe akcje.
Pozdrawiam
» 13 września 2015, 23:26 #351
Gale: lastminutegoals tam znajdź highlights i england, a później Man Utd - Liverpool
» 13 września 2015, 23:47 #350
RedRevolta: Dużo plotek lata po internetach, że David zażyczył sobie aby w kontrakcie zawarto klauzule jego odejścia jakieś 40 mln euro, oczywiście na tą chwilę są to ploty bez żadnego rzetelnego potwierdzenia, ale mam tutaj pytanie bo ciekawi mnie to, co oznacza klauzula odejścia czyli jeśli przykładowo Real wpłacił by ją a sam De gea chciał by odejśc to United musi się zgodzić na jego odejście bo klauzula została uruchomiona czy nie?
» 13 września 2015, 22:21 #349
sagnol32: Czyżby z The Sun informacja ? Akurat dzisiaj rano w pracy czytałem o tym w tej gazecie ,radzę się nie przejmować, z tego co wiem to w Anglii nie dają klauzul w kontraktach.
» 13 września 2015, 22:26 #348
Reusik: Zależy.Suarez miał klauzule,Arsenal ją wpłacił,sam gracz chciał transferu a i tak do niego nie doszło.Do tego trzeba znać zapisy.BBC twierdzi że klauzuli nie ma
» 13 września 2015, 23:01 #347
Derp: arsenal wpłacić klauzule za suareza a ten chciał zamienić barcelona na koszulke kanonierów? :D
» 13 września 2015, 23:26 #346
Dubek: Arsenal wpłacił klauzule kiedy Suarez był zawodnikiem Liverpoolu.
» 14 września 2015, 04:54 #345
sagnol32: nie na temat ale fajne , kradzione z ekstraklasa trolls :
W życiu pewnych jest kilka rzeczy::
1. Śmierć
2. Podatki
3. Brak polskiego zespołu w LM
4. Arsenal
5. Zejście Robbena na lewą nogę
6. Zwycięski skład Kaiserslautern
7. Remis Wisły
8. Szpakowski w Fifie
9. Mączyński w pierwszym składzie
15. Lech Poznań
16. Górnik Zabrze
17.Chelsea :)
» 13 września 2015, 22:07 #344
mu93: Po meczu z L'poolem sądzę że Carrick, Schweinsteiger i Herrera to nasz złoty środek.
» 13 września 2015, 21:46 #343
Dubek: Akurat Herrera to zagrał bardzo średnio w tym meczu.
» 13 września 2015, 21:48 #342
Reusik: Herrera wyglądał jakby chwilami nie mógł sobie miejsca znaleźć
» 13 września 2015, 21:50 #341
Foxiowof: Znalazł się w najważniejszej chwili ,i potrafił to wykorzystać. Znajdzie formę ,jestem tego więcej niż pewien.
» 13 września 2015, 22:53 #340
Prut3r: Jak wróci Rooney i Martrial załapie formę, to nie będzie miejsca w składzie dla Herrery ;/
» 14 września 2015, 10:58 #339
RedRevolta: Co jak co ale tego Mahreza to ja bym przywitał w United z otwartymi ramionami ;) jeśli dalej bedzie utrzymywał taki poziom, to w następnym letnim okienku transferowym wszystkie większe kluby BPL rzucą się niego na 100%.
» 13 września 2015, 21:20 #338
Reusik: Mahrez widać że cieszy się grą i to jest wielka siła(czyt.Ronaldinho).Gdy przegrywali 2:0, walczył biegał próbował aż udało mu się doprowadzić do goli.Dość późno zaczął profesionalnie grać w piłke ale talent ma.Kto wie?

PS Oglądacie derby mediolanu?Jovetić to jakiś bóg tej ligi.Gdyby nie te kontuzje na pewno stałby się wielkim napastnikiem
» 13 września 2015, 21:49 #337
raczek1423: wie ktoś gdzie można obejrzeć cały mecz, lub ściągnąć?
» 13 września 2015, 19:09 #336
lubicz9876: moze powinnismy sie zainteresowac tym Mahrezem z Leicester , gosc co kreci ta lewa noga to jest miazgaa :D
» 13 września 2015, 18:46 #335
Reusik: Kozak po prostu
» 13 września 2015, 18:52 #334
Reusik: Serio.Myśle że on w większym klubie by sobie poradził.Chyba najlepszy afrykański piłkarz po Toure obecnie
» 13 września 2015, 18:58 #333
Muuuuuuuuuuu: No nie wierzę, zgadzam się z Reusikiem:)

Fakt, gość nie ma kompleksów i gra na całego. Zimą będzie na listach wielu klubów.
» 14 września 2015, 10:11 #332
delekmu: Jak zobaczyłem że zagramy z Fellainim na szpicy to byłem załamany a LVG nawet po przerwie go nie zmienił. Jak będziemy grali takim napastnikiem to możemy gubic punkty, dobrze że Young wszedł za słabego w tym dniu Depaya i Martial miał świetne wejście oby tak dalej. Oby Martial wart był tej kasy i strzelał dla nas tak w każdym meczu.
» 13 września 2015, 18:34 #331
Reusik: ANGLIA Michael Keane znalazł się na celowniku Evertonu i Newcastle. Były zawodnik Manchesteru United poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Burnley, ale obecną kampanię rozpoczął już jako pełnoprawny zawodnik „The Ckarets”, przenosząc się na stałe na zaplecze Premier League. Zima będzie dobrym momentem, by wykupić perspektywicznego środkowego obrońcę za małe pieniądze.

Swoją drogą strzelił aż trzy gole.Ciekawe czy coś z niego będzie
» 13 września 2015, 16:11 #330
Chestnut: Już w zeszłym sezonie chyba został sprzedany, wypozyczony był chyba za Moyesa. Nie jestem pewien.
» 13 września 2015, 17:22 #329
Reusik: O ile dobrze pamiętam to wypożyczył go LVG a sprzedał w połowie sezonu
» 13 września 2015, 17:49 #328
Stringer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 15:45

Heh, przypomniał mi się ten komentarz fana Liverpoolu.
"Kazdy z zestawionych zawodnikow wychodzi in plus dla nas. Basti obecnie jest gorszy niz Milner, Depay nie ma nawet startu do Firmino, a Darmian do Clyne. Liverpool robi naprawde niezle transfery tego lata i niestety trzeba sie z tym pogodzic."
Po wczorajszym meczu ten komentarz jest jeszcze śmieszniejszy ;D
» 13 września 2015, 15:45 #327
LouiVanGaal: hahah najlepsze jest to ze podobny koment czytalem na tym forum napisany przez jednego fana MU :)
» 13 września 2015, 16:11 #326
b90: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 16:45

Komentarze zwykłych gimbusów którzy nie mają bladego pojęcia co realnie się dzieje w światowej piłce. Od początku pisałem że transfery Liverpoolu można o kant du.. rozbić, a tu wszyscy podawali je za świetny przykład. Z roku na rok tam jest coraz gorzej. Sprzedali Suareza, nakupowali szrotu, sprzedali Sterlinga, nakupowali szrotu. Chcąc być najlepszym nie można pozbywać się liderów w zespole. Sądzę że w tym sezonie Liverpool będzie poza top6.
» 13 września 2015, 16:44 #325
Muuuuuuuuuuu: Liverpool popełnił ostatni 2 wielkie błędy: sprzedaż Suareza i Sterlinga.
Nie da się budować drużyny gdy oddaje się największe talenty.

Chociaż transfer Milnera to dobre pociągnięcie to teraz bez Coutinho nie mają kompletnie polotu w grze.
» 14 września 2015, 10:13 #324
jajecko: Super, od wczoraj cały jestem w skowronkach :> Blind się zrehabilitował za Swansea. Martwi mnie Depay, Fella na szpicy to żart i nie ma co się podniecać Martialem, jeszcze za wcześnie(ale brameczka lodziomiodzio :D )
» 13 września 2015, 15:13 #323
Freddie: ale rozegranie wolnego przy gola Blinda... wow!
» 13 września 2015, 15:13 #322
T7MU: The moment he decided Skrtel will be his victim

pbs.twimg.com/media/COuPcSEUkAQKM52.jpg

GGMU !!
» 13 września 2015, 14:59 #321
LouiVanGaal: cos w typie
a ten gra tak to go zjade hymmm wlasnie tak :) > .youtube.com/watch?v=2gpwE-O_M38
» 13 września 2015, 16:15 #320
DominoMU: ciekawe czy Martial i Depay bedą mieli swoją twarz w fifie 16
» 13 września 2015, 14:55 #319
grandes: hahahaha na dp zawsze przeczytasz coś śmiesznego
» 13 września 2015, 16:34 #318
b90: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 14:05

Niech tylko dadzą Martialowi w FIFIE16 overall poniżej 80 to ich rozj...
» 13 września 2015, 14:05 #317
mrnike129: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 14:22

Ja w fifie 15 nim dobiłem do overalla 89 więc w 16 bedzie ponad 90 xd
» 13 września 2015, 14:22 #316
Trolololo: Idźcie do piaskownicy xD
» 13 września 2015, 14:38 #315
Dubek: Zasmucę Cię, będzie miał 77, możesz płakać.
» 13 września 2015, 15:07 #314
DolphZiggler: Może w FIFIE 17
» 13 września 2015, 15:24 #313
LouiVanGaal: a niby czemu ma miec wiecej niz 80?
strzelil malo goli w poprzednim sezonie wiec nawet nie jest brany pod uwage w wybieraniu "najjasniejszych" pilkarzy
Zaha tez byl niby jakims tam grajkiem a w fifie co ?
» 13 września 2015, 16:17 #312
Trolololo: No nie mogę. Beka z gimbazy i porządny facepalm. Bo Fifa to wyrocznia w futbolowym świecie :D
» 13 września 2015, 16:38 #311
PawelMily: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 19:28

Może po prostu chciałby go czasem wstawić do składu w grze i nim pograć, a nie szukać odwołań w grze do rzeczywistości?

Gimbazo.
» 13 września 2015, 19:27 #310
tom90: Blind absolutnym piłkarzem meczu, fantastyczna gra zarówno w defensywie jak i w ofensywie - no i wspaniała bramka.
Muszę tutaj się do czegoś przyznać.. Dla mnie transfer Martiala to był po prostu jakiś giga-żart warty dziesiątki milionów funtów. Wydawało mi się, że United przepłaciło grube miliony za piłkarza, który raczej niczym szczególnym się nie wyróżni. A jednak ta jedna akcja z końcówki dała mi nieźle do myślenia.
Nie ma co go już nosić na rękach po jednej super bramce, ale kto wie.. Być może jest to zalążek czegoś bardzo wielkiego. OBY!
» 13 września 2015, 13:49 #309
LouiVanGaal: poza tym calym szalem itd bardzo mi sie spodobalo to ze po bramce nie zaczelismy grac tak jak to mialo miejsce juz wiele razu ze uspokoilismy gre tylko przelismy do przodu ! Jak stary dobry ManUtd!
» 13 września 2015, 13:46 #308
b90: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 13:37

Mam nadzieje że nigdy więcej nie będę musiał oglądać Fellainiego z przodu. To jest po prostu kompromitacja. Wiem że Martial ma dopiero 19 lat i rozegrał raptem 7 pełnych meczów w swoim życiu ale jeśli ktoś ma grać z przodu to na pewno nie Fellaini, a np. Depay. Fantastyczny mecz Szwajniego i Blinda. Przy bramce nikt nie zawinił, gol przecudny. Zauważyłem że nam zawsze strzelają środkowi napastnicy przeciwnych drużyn.

Aha, jeszcze jedno. Odkąd zaczęliśmy ściągać Hiszpanów, Francuzów, Włocha i Niemca to wygląda to zupełnie inaczej niż wcześniej kiedy na siłę próbowaliśmy grać samymi Anglikami i wynalazkami z Ekwadoru, Meksyku, Japonii itd.
» 13 września 2015, 13:33 #307
Taciek: Ostatni wynalazek z Japonii t był Ji Sun Park który raczej słaby nie był
» 13 września 2015, 19:07 #306
2Fast4You: Park jest Koreańczykiem, nie pozdrawiam
» 13 września 2015, 19:34 #305
optimus111111: Taciek.korea poludniowa znawco za grosz...
» 13 września 2015, 19:39 #304
Wave: dramat
» 13 września 2015, 22:37 #303
ess: Rozumiem ogólną podnietę Youngiem, ale chyba wszyscy zapomnieli, że mimo wszystko piłkarze się męczą. Clyne bardzo dobrze sobie radził z Depayem, musiał jednak włożyć w to sporo sił...
» 13 września 2015, 13:03 #302
LouiVanGaal: tylko ze zobacz jak gra young a jak memphis
memphis idze od razu 1v1 co konczylo sie w tym meczu 1v2 i chyba wszystkie pojedynki przegral.
young przyjmuje pilke tak ze ona odskakuje od niego a dzieki temu od rywala. pozostaje mu pojedynek 1v1 i 1v1 oba wygrywa wolny gol
» 13 września 2015, 13:31 #301
suuchy: uff dobrze że Pedro poszedł do Chelsea. Dawno się tak nie cieszyłem jak z bramki Martiala
» 13 września 2015, 12:36 #300
nikolajw: Za wysoko Fellaini, Depay i Herrera. Fellaini nie jest w stanie piłki przyjąć, każda mu odskakuje na 5 metrów. Depay- powinien usiąść na ławce, bo nic mu nie wychodzi. Herrera nie wiem po co cały czas te kółka robi, parę razy prosiło się o szybkie rozegranie na skrzydło, a on spowalnia grę robiąc kółko.
Martial trochę szczęścia miał przy bramce, ale szczęście sprzyja lepszym, może być dobrym napastnikiem, jednak trzeba dać mu trochę czasu - Pamiętacie debiut Januzaja? (duże oczekiwania a wszyscy wiemy gdzie jest teraz)
» 13 września 2015, 12:06 #299
Dexter22: Najlepszy mecz MU w tym sezonie w Premier League . Oby tak dalej .
» 13 września 2015, 11:38 #298
LouiVanGaal: kpisz sobie?
czy tylko udajesz?
» 13 września 2015, 12:57 #297
LouiVanGaal: przeczytaj sobie wypowiedz kolegi RedDevil1996:
dokladnie opisal jak wygladal caly mecz!!
CALY bo mecz trwa 90 min a nie tylko 45
» 13 września 2015, 13:04 #296
NexaT: Przecież napisał prawdę.
Pierwsza połowa to nasza CAŁKOWITA dominacja. Siedzieliśmy cały czas na ich połowie i brakowało nam tylko piłkarza, który wykona to decydujące podanie.
Taki zawodnik znalazł się na boisku w 2 połowie - Young.
Jak wyglądała druga połowa nie będę przypominał, bo każdy wie.

Nasz najlepszy mecz w tym sezonie i nie ma co do tego wątpliwości. Trzy bramki z przodu. Tyle, ile we wszystkich poprzednich ligowych spotkaniach.
» 13 września 2015, 14:13 #295
LouiVanGaal: tylko ze pozwolilismy live na oddanie paru groznych strzalow i gdyby nie blind czy ddg moglibysmy rownie dobrze przegrac a najlepszy mecz rozegralismy ze Swansea w ktorym nie pozwolilismy rywalowi na nic wiecej oprocz 2 akcji ! a ze zakonczyly sie golem to juz taka kwestia jak wybijanie blinda
» 13 września 2015, 16:21 #294
NexaT: A gdyby nie Hitler, to nie byłoby Holocaustu.
Co to za gadanie w ogóle.

Swansea w tamtym meczu nas po prostu zjadła, a żeby uważać tamten mecz za najlepszy to cóż... pozwól, że tego nie skomentuje.
» 13 września 2015, 16:55 #293
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 17:08

zjadla ? chyba uzyles zlego slowa
przyfarcila to dobre okreslenie
caly tamten mecz dominowalismy CAŁY! oprocz 5 minut ktore nas pograzyly!
i te 5 min nazywasz okresleniem zjadla ?
chyba ogladalismy inne mecze.
w meczu meczu z live rywale mieli chyba troche wiecej posiadania pilki co ?
troche wiecej strzalow oddali niz swensea co ?
troche wiecej albo podobna ilosc mielismy syt. strzeleckich co ?
» 13 września 2015, 17:06 #292
Taciek: Posiadanie nic nie daje tak na prawdę jeżeli się go nie umie wykorzystać. Lepiej mieć 50 podań do przodu niż 300 wszerz.
» 13 września 2015, 19:12 #291
k13r: Świetny mecz. Śmiem twierdzić, że było to chyba najlepsze widowisko tego sezonu. Świetna postawa Shawa, który rozgrywa genialne zawody. Nie można również zapomnieć o naszym wirtuozie środka pola - Carricku.Fenomenalna druga połowa dla Blinda, niezastąpiony De Gea, naprawdę wszystko wyglądało bardzo dobrze. Muszę też pochwalić defensywe, bo naprawdę zrobili ogromny postęp od poprzedniego sezonu. Co do Martiala - początek obiecujący, trzymam za niego kciuki, bo naprawdę ma ogromny potencjał.
» 13 września 2015, 11:34 #290
Trolololo: Ciesze się jak cholera po tej wygranej. W końcu nie ma to jak skopać tyłki Liverpoolczykom :D

Może i płacimy sporo kasy za jak to gimbaza mówi "no namów" ale spójrzcie na Luka, to co chłopak teraz gra to poezja. A przecież wciąż może być lepszy? Wciąż nabiera doświadczenia. Blind również się ładnie spisuje i zamyka gęby wszystkim hejterow. Boss wiedział jednak co robi zmieniając jego pozycję. Kto wie, może się okaże że to właśnie Holender będzie podstawowym stoperem obok Smallinga przez resztę sezonu? Co zaś do Depaya to spokojnie, ten sezon musi się on zapoznać z ligą i w nią wpasować. Podobnie Martial (mimo atomowego debiutu). Jestem przekonany, że w kolejnym sezonie ich gra będzie lepsza i pewniejsza (bo na pewno nie stchórzą i nie uciekną jak Maryjny).

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz, która może w ogólnej euforii umknęła. Jest zwycięstwo i jest powód do radości, to od razu znikają gdzieś miernoty pokroju Jokera7. Takie pajace aktywne są tylko jak można kogoś opluć jadem i zasiać ferment.
» 13 września 2015, 11:29 #289
Stringer: Właśnie rozwala mnie to, że po zwycięstwach najwięksi hejterzy devilpage siedzą cicho, a jak przegrywamy albo remisujemy to od razu hejterzy typu wyspiarski nagle się pojawiają i pod newsem jest dwa razy więcej komentarzy. Oczywiście natychmiast pojawiają się też nowe tematy na forum, w których Van Gaal jest krytykowany.
» 13 września 2015, 13:04 #288
DolphZiggler: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 11:09

DE GEA WELCOME BACK! a Benteke co on zrobił?
» 13 września 2015, 11:02 #287
RedDevil1996: Pierwsza połowa bardzo słaba. Przede wszystkim bezsensowne wrzuty Depaya "na aferę". Rozumiem, że afro Fellainiego łatwo dostrzec na boisku, ale nie trzeba posyłać do niego każdej piłki. Szkoda zmarnowanej setki Belga, ale jak widać nie można mieć wszystkiego.
Po wejściu Younga gra się zmieniła na lepsze. Jak założył siatkę Clynowi zacząłem się śmiać na cały głos
:D
Potem świetne rozegranie Maty (który prócz tego jednego podania jakoś mnie nie zachwycił) i piękny strzał Blinda i pozdro dla Rooneya.
Karny oczywiście ewidentny i powiem szczerze zastanawiałem się, kto do niego podejdzie, a jak zobaczyłem Andera to się przeraziłem, bo mówi się, że poszkodowany nie strzela karnych, ale Herrera zachował nerwy na wodzy. Pozdro dla Rooneya x2.
No i wisienka na torcie. Martial i jego piękna akcja. Twarowski mówił, że zapachniało Henrym. Jak dla mnie to była akcja w stylu hmm...van Persiego :). Pozdro dla Rooneya x3.
Jeszcze słówko o De Gei. Mam nadzieję, że będzie się rozkręcał z meczu na mecz. Poważny błąd mu się przytrafił po pierwszym golu, potem niezły kocioł, ale skończyło się na strachu. Przy bramie Benteke - bezradny (kopara mi opadła :D ). GGMU! :)
» 13 września 2015, 10:52 #286
karolmanu3: pozdro dla ciebie razy4
» 13 września 2015, 11:15 #285
MU1212: To co Martial zrobił było podobne do Cantony
» 13 września 2015, 10:45 #284
Puchaczeue: Henry podobną brameczkę strzelił kiedyś z LFC. Wie chłopak skąd czerpać wzorce.
» 13 września 2015, 16:19 #283
Moskwa: Siema chłopaki!
Chciałem tylko powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwy po tej wygranej.
Pierwsza połowa słaba, ale w drugiej sporo emocji.

1. Brawo dla Blinda, bardzo dobra postawa.
2. Luke Shaw - imponuje mi.
3. Wreszcie mamy środek pola, który gra spokojnie. Bastian pokazał się ze świetnej strony.


No i oczywiście Martial, chłopak ze spokojem pokazał na co go stać. PIĘKNIE!
» 13 września 2015, 10:41 #282
LouiVanGaal: lepiej posluchaj po angielsku :) man usite. pl/wideo/321/_witamy-w-united_-anthony-martial__.html
» 13 września 2015, 12:58 #281
MaciejSky: Oglądalem z angielskim komentarzem i moim zdaniem Tyler i Neville, to nie są zbyt dobrzy komentatorzy :-) Tyler kompletnie olal gol Benteke i się zastanawiam czy Twaro szalał jak przy przewrotce Roo
» 13 września 2015, 15:47 #280
Rion: Panowie po ilu zoltych kartkach gracz pauzuje?
» 13 września 2015, 09:58 #279
Javi9203: z tego co mi wiadomo od tego roku po dziesięciu
» 13 września 2015, 10:02 #278
Rion: Po 10 to nie mialoby sensu ;D
» 13 września 2015, 10:05 #277
sK0W3R0: Kolega wyżej ma rację, zawodnik pauzuje dwa mecze po 10-ciu żółtych kartkach.
» 13 września 2015, 10:10 #276
Taciek: Za dużo zdecydowanie według mnie.
» 13 września 2015, 19:14 #275
Mucha7: Bez podniety 1 polowa masakra ale za to 2 polowa szacunek niema nic piekniejszego jak 3-1 i placz Liverpoolu pieknie ;) aby tak dalej.Co do Martial ;) masakra teraz wiecie za co zaplacilismy tyle kasy robi wrazenie SZACUNEK
» 13 września 2015, 09:55 #274
Rotx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 09:56

Plusy tego meczu
-Blok defensywny,skała przypominająca tę z lat 07/08 , z pewnym bramkarzem, lewym obrońcą z niespożytymi siłami, dwóch nieomylnych środkowych defensorów , którzy potrafią przy tym strzelać gole oraz
nieco ograniczony w ofensywie Darmian( grając za Matą musi on skutecznie pilnować defensywy ponieważ Mata jako że zdarza mu sie tracić piłki ,nie nadąża za rywalem, w zeszłym sezonie Antonio czyścił wszystkie kontrataki po stratach Maty a dodatkowo potrafił dobrze pokazać się na skrzydle i tutaj Darmian ma trudną sytuację bo jako że jest genialny w defensywie , to idąc do przodu po stracie piłki przez Juana stracona bramka może wówczas obciążyć jego konto.)
- Środek pola złożony z trzech typowych ósemek wydaje się być idealnym wyborem na mecze z mocnymi rywalami, Carrick idealnie potrafi odebrac piłkę od obrońców i rozciąć defensywę rywala jednym podaniem, Bastian i Ander potrafią skutecznie wymienić kilka podań z pierwszej piłki dodatkowo idealnie potrafią wyjść do podania co wczoraj pokazał Ander przy wywalczeniu rzutu karnego.
-Martial pokazał że nie przesiąkł jeszcze filozofią i jedną akcją złamał założenie na ten mecz czyli cofanie piłki do pomocy gdy jest sie pod polem karnym. Szybkość , uzytkowa siła fizyczna i dobry drybling- to głównie pokazał w meczu Martial.
-Young- dowód na to że wygryzł szczura pokazał w dziesiejszym meczu, idealnie wpasował sie w filozofię gry Van Gaala i od zeszłego sezonu jest wiodącą postacią.
minusy meczu:
-I połowa polegająca na klepaniu bez sensu , bez celnego strzału na bramkę i dwóch sytuacjach - Fellainiego i Depaya.
- Fellaini dużo się cofał w pierwszej połowie ,ale nie miało to sensu gdyż piłki które zgrywał lądowały u obronców Livsów bo nikt nie dublował jego pozycji. Nie jego wina , a bardziej trenera , ale widać ze odżył gdy grał bliżej środka pola i dobrze wspólpracował z Martialem. Jego przeznaczenie to pozycja numer 10 , na 6 i 8 zbyt agresywny pod nasza bramką ale pod bramką rywala jest tykającą bombą.
-Depay-w dzisiejszym meczu odwrotność Martiala, obecnie jego wyglad fizyczny pożna pomylić z napompowaniem czyli z duzej chmury mały deszcz. Słabe trzymanie się na nogach mimo potężnej postury, dodatkowo duża strata szybkosci powoduje że ciężko poradzić sobie z wysoko podchodzącym do ciebie rywalem. W Hiszpanii byłby mega zawodnikiem , bo tam widząc że idzie zawodnik Realu-Bale,Ronaldo czy inny Benzema rywal cofa sie pod samą bramkę czekająć na wyrok. Tutaj jest inaczej i rywal od razu doskakuje do zawodnika co powodowało trudne warunki do gry dla Depaya.
Depay odnajdzie się w lidze mistrzów , tego jestem pewien , bo gra z różnymi rywalami , głównie słabszymi od ciebie powoduje u obrońców rywala niepewność, natomiast grając w natrudniejszej lidze świata nie masz takich przywilejów a to oznacza znacznie trudniejsze wyzwanie.

Van Gaal skutecznie pokazuje ile wyciąga z zawodników i ze wypada przy tym nie gorzej nie Sir Alex
-Smalling,Blind,Shaw,Ander,Young,Mata, Fellaini (zeszły sezon).
Jak narazie tylko dyspozycja Depaya i Rooneya jest zagadką do rozwiązania.
-Carrick i Bastian to ta potrzebna klasa w środku pola której brakowało po odejściu Scholesa.
Jak narazie Era Van Gaala w sumie na plus , głównie dzięki wynikom z topową siódemką w zeszłym sezonie oraz sporą zmianą jakościową zawodników względem ostatniego sezonu Fergusona oraz tym że
skutecznie pozwala grać takim jak Shaw,Depay,Martial oraz że Januzaj zostal wypożyczony do Dortmundu a nie jak za Fergiego do Championship bądz Sunderlandu.

Nadzieje po meczu ze Swansea znowy odżyły.
» 13 września 2015, 09:54 #273
suuchy: Dermian jest kotem i nie ma co się kłucić
» 13 września 2015, 12:40 #272
bigL: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 09:43

captain el gordo nie grał więc od razu inaczej gra wygląda;-)
» 13 września 2015, 09:40 #271
sebox111: no i sie zaczelo haha nie wierze w was...juz Depaya sprzedajecie? czy jeszcze?
» 13 września 2015, 09:38 #270
1wolf1: Nie trzeba nikogo jeszcze sprzedawac, ale jedynie odstawic od 11, ktora zaczyna mecz. Ewidetnie odpowiedzialnosc jaka na niego spadla mocno go przytloczyla. Nowe otoczenie, nowa kultura, nowa liga (roznica miedzy angielska i holenderska jest bardzo duza) a oczekiwania jeszcze wieksze niz w PSV.

Jesli wszyscy tak chetnie wzoruja sie na przypadku Ronaldo to ja zrobie podobnie. Portugalczyk na poczatku kariery dosc czesto przesiadywal na lawce. Dla dobra Depaya LVG powinien postapic podobnie do Fergusona.
» 13 września 2015, 12:51 #269
Stringer: Nikt tu Depaya nie sprzedaje. Po prostu ławka może mu pomóc. Jak poczuje, że ma konkurencje i musi walczyć o pierwszy skład to może zacznie grać lepiej. Chciałbym, żeby Memphis zagrał teraz w lidze mistrzów, ale w meczu z Southampton chciałbym zobaczyć Younga.
» 13 września 2015, 13:12 #268
Klimaa: Nie ma nic ważniejszego od pojedynków z Liverpoolem więc wczorajsza wygrana to wspaniała sprawa.
Martial zdobytą bramką tylko wzmógł apetyt co do jego roli w tym sezonie ;) i jeszcze jedno słowo o Youngu który musi grać bo pokazuje co to znaczy grać na lewej stronie - na dzień dzisiejszy zasługuje na miejsce w składzie bardziej od Depaya.
» 13 września 2015, 09:31 #267
seju: Jak sobie przypomnę, że jeszcze dwa lata temu w środku pomocy mieliśmy Cleverlinho i Fletchera.... Bastian wprowadził ogromny spokój w pomocy. To już nie ta sama drużyna.
» 13 września 2015, 09:25 #266
Kuntakinte: D N O jedno wielkie D N O zrobiliście gwiazde z Depaya a on gra niesamowity piach .... Young go wciaga na śniadanie na lewej pompie ...
» 13 września 2015, 09:18 #265
Insanity: Bezmózgie yeti wciąga Twoją inteligencje na śniadanie.

Niecałe pięć meczy + hattrick vs Brugge powoduje, że przekreślasz jednego z najbardziej (jak nie najbardziej) utalentowanych młodzików?

Osiągnąłeś z kilkoma tutaj nowy pułap kretynizmu, gratuluję :)
» 13 września 2015, 09:41 #264
becks7777: 2 gole nie hattrick jak mam się czepiać :D
» 13 września 2015, 10:28 #263
LouiVanGaal: Wazza strzelil x3
Mamphis pokazal jak najlepszy talent chyba na swiecie ga ze slabymi klubami i jak za rok moze dwa bedize gral z najlepszymi na swiecie
» 13 września 2015, 11:06 #262
Insanity: + asysta i setki.

Fakt nie hattrick, mój błąd, jednak zasłużył? Yes.
» 13 września 2015, 21:54 #261
Keravnos: Mecz miałem przyjemność oglądać na wakacjach w Turcji akurat w miejscowości w której przebywa sporo Anglików i jak się okazało fanów Liverpoolu. Dawno nie czułem takiej satysfakcji jak po bramce martiala w pubie zapadła cisza jak makiem zasial i tylko jeden wykrztusil: " but he's only 19...."
» 13 września 2015, 09:10 #260
CeTe: Nie ma co porównywać tego czy Martial lepszy Depay gorszy itp. Liverpool pod obronę bramki był bardzo dobrze przygotowany. Clyne bardzo blisko krył Depaya dlatego ciężko mu było wyjść z tego jakoś zwycięsko, a kiedy na boisku pojawił się Martial to mam wrażenie że Liverpool całkowicie ześwirował bo nie wiedział co mają zrobić z tym chłopakiem. Depay jeszcze odpali spokojnie nie każdy wchodzi w nową ligę tak jak Martial :D

Generalnie 1 połowa Liverpool postawił chyba idealny autobus zero strzałów na bramkę przy takiej kontroli boiska i przewadze no byłem w szoku. Fellaini bardzo ciężkie zadanie miał bo Skrtel cały czas był cieniem naszego mopka, a przy stałych fragmentach miał podwajane krycie. Nie zdziwiłbym się gdyby to LvG podpowiedział zawodnikom w szatni żeby spróbowali zagrać stały fragment po ziemi chyba pierwszy raz od przyjścia nowego menadżera.

Najsłabszy punkt Liverpool Lucas Leiva on przez swoją nieporadność dawał nam przepiękną kontrolę środka pola Bastian mógł sobie tam pływać wręcz. Respekt dla gola Benteke ale w całym meczu pokazał że nie jest topowym napastnikiem ma przeogromną technikę ale nie potrafi wykorzystać swoich warunków fizycznych do tego obraca się cała dobę kompletnie mi się nie podobał, a legenda głosi że już przeszedł Blinda.

Ogromnie cieszy DDG odrazu obrońcy też jacyś pewniejsi siebie i głębiej wychodzą. Cały blok obronny mamy świetny energiczni Shaw i Darmian do tego rozegranie i inteligencja Blinda przy ścianie Smailinga nie sądziłem że doczekam się tak szczelnej obrony po odejściu Fergiego. Z przodu jak każdy zauważa brakuje tej kreatywności takiego impulsu i to co pokazał Martial może rzeczywiście czegoś takiego brakuje. Nie chcę podkręcać się mocno tym zawodnikiem żeby później się na nim nie zawieść ale bardzo chciałem żeby strzelil gola w debiucie żeby zamknąć buzie hejterom, a szczególnie hejterom z devilpage !
» 13 września 2015, 09:09 #259
mikon70: Moim zdaniem we wtorek powinien zagrać Young albo z Southampton bo gość jest po prostu super i szkoda mi go, że ostatnio jak już gra to tylko z ławki
» 13 września 2015, 09:03 #258
Mazi1989: O pierwszej połowie niewiele można napisać, za to w drugiej graliśmy najlepiej ze wszystkich meczów w tym sezonie. Bramka Benteke cudowna, ale Martial przebił wszystkich. Debiut marzenie, oby dał mu pozytywnego kopa na kolejne mecze. Za to wyraźnie widać, że Depay jest bez formy (w meczach reprezentacji też słabo wyglądał). Ważne, że nasza gra wygląda coraz lepiej. We wtorek ciekawy sprawdzian w LM z PSV, oby zwycięski dla nas
» 13 września 2015, 08:26 #257
Insanity: Reprezentacja cała dennie wyglądała włącznie z Blindem, który wczoraj błyszczał. Memphisa grubo gryją i się dolepiają, to nie takie proste. Jeszcze musi się przyzwyczaić, tutaj każde dotknięcie się liczy i jest na wagę złota u LvG, w PSV miał dużo swobody i fantazja mogła go ponieść. Trochę przyjdzie czasu by się przystosował :)
» 13 września 2015, 09:45 #256
czarny226: II połowa i taki United chcę oglądać !
» 13 września 2015, 07:44 #255
N17: Świtny mecz tak się cieszyłem że dopiero z meczu do domu wrocilem o boze...

ma ktoś 500 na mandtat ppożyczyc? policjant chyba za lfc byll
» 13 września 2015, 03:18 #254
karolmanu3: mam dylepmat.. nie wiem czy cieszyc sie ze swietnego debiutu martiala czy slabej gry memphisa ;
» 13 września 2015, 03:16 #253
Wave: to chyba jeszcze nie wytrzezwiales :p
» 13 września 2015, 04:11 #252
kralo11: Ja to bym proponował cieszyć się z występu Martial'a bo cieszyć się ze słabego meczu Depay'a ? No chyba że fan lfc :)
» 13 września 2015, 08:50 #251
Kuntakinte: Depay straszny piach powinien usiąść na ławie przemyśleć conieco
» 13 września 2015, 09:21 #250
nexilus: Martial bedzie grzał ławe, bo zamiast wykonać 10 bezsensownych podań przed polem karnym zdecydował sie indywidualnie zdziałać co nie jest zgodne z PROCESEM. Wiem wiem, hejtuje LvG, ale po prostu po 1 połowie widać, że mimo składu jaki mamy dusimy się w jakimś chorym systemie, co zauwazył GN w ostatnim wywiadzie.
» 13 września 2015, 02:25 #249
TevezC: Trochę odpłynąłeś. Martial bardzo sztywno trzymał się ram taktycznych. W piłkę to Ty grałeś chyba na konsoli skoro tego nie zauważyłeś. Trzymał się bardzo lewej strony boiska, podczas pressingu razem z Fellainim podchodził pod stoperów. Widać, że dostał wolną rękę z dryblingiem. Miał utrzymywać się przy piłce, co widać było w pojedynku z Skrtelem.
» 13 września 2015, 03:00 #248
5FredTheRed5: a skąd WY OBAJ wiecie jakie założenia taktyczne dostał Martial i czy się z nich wywiązał?
który z was to ten z notatkami przy linii bocznej??
» 13 września 2015, 07:22 #247
nexilus: @TevezC To był SARKAZM ;]. A chodziło mi o drybling właśnie, fajnie, że ktoś w końcu oprócz Maty i Shawa próbuje szarpnąć coś, niz oddawać w nieskończonośc piłkę. Bo mieliśmy posiadanie ponad 60% i 0 strzałów on target. Po prostu nie podoba mi sie to i taka jest moja opinia.
» 13 września 2015, 09:02 #246
lukasz00090: Z tego co pamiętam, któryś z zawidników mówił, że dryblować wolno im dopiero w ostatniej strefie, na ok 30 metrów przed bramką rywala. Wcześniej nie ma opcji na oddanie piłki rywalowi w ten sposób i właśnie dlatego gramy tym miliardem podań co chyba nie tylko mnie doprowadza do szału.
» 13 września 2015, 10:03 #245
mementofinis: Oj już tak nie spinajcie tak pośladów...ciesze się że chłopak (Martial) miał dobry, wręcz super debiut, ale poczekajmy z tymi porównaniami i zachwytami chociaż parę spotkań. Oceniać go będziemy po pierwszym sezonie, a nie po jednym meczu. GG MU:)
» 13 września 2015, 00:38 #244
jabu26: Świetny mecz miło było oglądać na old trafford.
Pozdro dla wszystkich kibiców United.
» 13 września 2015, 00:18 #243
reddev7: Martial > Depay
» 13 września 2015, 00:10 #242
ptasior: chyba Martial>Rooney który na pustą ma problem trafić
» 13 września 2015, 00:14 #241
reddev7: po tym co zobaczyłem, jak Martial rusza się z piłką przy nodze, śmiem twierdzić, że jest lepszy zarowno od Rooneya jak i Memphisa. Depay ma cholerny potencjał, ale w dzisiejszym meczy był po prostu klocem. Francuz przy tej bramce pokazał spryt, zwinność, balans w akcji, którą sam poprowadził. Dawno nie widziałem takiego czegoś u żadnego z naszych piłkarzy.
» 13 września 2015, 00:20 #240
Gale: @reddav7 Nie zapominaj, że przy Depayu zawsze było co najmniej dwóch zawodników Liverpoolu. Jak tylko dostał piłkę połowa drużyny już tam była.
» 13 września 2015, 01:31 #239
kralo11: Tak ale zobacz co robił Young jak wszedł od razu zmienił obraz gry a Depay jak dostał piłkę to nie grał do przodu jak Young nie robił rajdów tylko na naszego byłego gracza Tomka C jak otrzymał piłkę podawał ją do tyłu i koniec tak cały czas. Depay musi zostać na ławce przez jakiś czas bo nie radzi sobie ewidentnie niech urywa ostatnie 20 min meczu. To jego pierwszy sezon przyszedł do wielkiego klubu trzeba dać mu czas dla porównania co robił Shaw w pierwszym sezonie ? A co robisz Shaw teraz? Właśnie.
» 13 września 2015, 08:55 #238
skywarp: Gale ma 100% racje. Pomimo, że Memphis miał problem z obejściem Clyne'a to jednak zaraz jak dostał piłkę, to ktoś jeszcze przychodził z pomocą Clyne'owi. Tego nie było po wejściu Younga, dlatego Ashley mógł grać tak jak mu się podobało.
» 13 września 2015, 08:56 #237
jamaj05: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 00:05

Życzę nam wszystkim, żebyśmy byli świadkami narodzin nowej gwiazdy Martiala. Gdy strzela się bramkę w takim stylu grając ok 25 min przeciwko liverpoolowi to przechodzi się z miejsca do historii, aż nie mogę się doczekać kolejnego meczu tego chłopaka w barwach MU!

Pięknie to wygląda, młodzi zawodnicy jak Martial, Shaw, Depay plus nasze doświadczenie typu Carrick, Schweinsteiger, obok zawodników w sile wieku Mata, Roo, Young, Schneiderlin itd, ooojjjj to jest sklad który może walczyć o wszyskto w tym roku

Być moż epomogła nam przerwa na mecze rpeprezentacji, ale gdy wygrywa się z Live 3:1 wiadomo, że jest się w gazie!

Cieszy podpisanie kontraktu i powrót miedzy słópki DDG, ciesy cały skład, oby tak dalej

Derby Anglii nasze i to jest najważniejsze! :D

EDIT:
wpis, ktory wyhacyłem z fb:
perełki w komentarzach na lfc.pl:
- "raz sie przegrywa, a raz sie przegrywa"
- "Dumni po porażce wierni po porażce"
- "Wszyscy zagrali jak CIPY!!
Wiecie czemu?
Bo mamy CIPE na ławce trenerskiej!!"

kibice liverpoolu widze w formie od kilku dobrych seoznów, tak jak cały zespół ;]

Czytając takie komentarze czasem zastanówcie się co sami piszecie po słabszych meczach, żeby fani innych zespołów nie cisnęli z nas beki...
» 13 września 2015, 00:00 #236
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2015 23:59

https: // www. youtube.com/watch?v=REqjIGZ8f4E pamiętacie to?Podobieństwa są
» 12 września 2015, 23:57 #235
mikrofalowka: De Gea (ocena: 7) - Spokojny mecz dla naszego bramkarza. Gdy trzeba było interweniować - interweniował, gdy trzeba było wybić piłkę - wybijał (choć przy jednej okazji narobił nam stracha). PS: Sam widok Davida stojącego między słupkami cieszył jak cholera.
Darmian (ocena: 7) - Żałuję, oj bardzo żałuję, że 90% akcji ofensywnych idzie lewą stronę, nawet jeśli Depay sobie nie radzi. Gdyby MU częściej grał prawą stroną, to być może nasz dorobek strzelecki w Premier League byłby bardziej okazały. Dziś Darmian mógł sobie poszaleć po stronie Joe Gomeza, ale poza jedną akcją w bodajże 10 minucie nie dostał ani jednego podania. W defie miał natomiast luz. Raz świetnie się pokazał przy asekuracji Smallinga, gdy w ostatniej chwili zabiegł drogę Benteke.
Smalling (ocena: 7) - Obawiałem się, że będzie miał problemy z Benteke, na szczęście piłkarze Liverpoolu poza 40 metrowymi podaniami nie dali mu więcej okazji do wykazania się. Po raz kolejny bezbłędny, oby tak dalej "Mike"!
Blind (ocena: 9) - Dziś był perfekcyjny! Jedyną sytuację w której nie zachował się idealnie to... gol Benteke. Oczywiście nie mówię, że Blind jest odpowiedzialny za tą bramę, bo Benteke w 999 tych samych przypadkach by gola nie strzelił. Brawo Daley! Oby tak dalej!
Shaw (ocena: 8) - Świetny w obronie (między innymi świetna obrona przy wrzutce do Benteke) i świetny w ataku. Był większym zagrożeniem dla rywali niż Memphis Depay.
Carrick (ocena: 8) - Zagrał po profesorsku. Wielki udział przy golu numer 2, przy tym podaniu do Andera. Oby tak grał w całym sezonie
Schweinsteiger (ocena: 8) - Zdecydowanie najlepszy mecz Niemca w barwach Manchesteru. Takiego Bastiana chcę oglądać zawsze! Bardzo podobała mi się aktywna gra w obronie, nawet w ostatnich minutach meczu, gdy było już wiadomo że LFC nic już nie zrobi.
Mata (ocena: 7) - Poza asystą wiele nie zrobił. Gdyby nie ten rzut wolny to dostałby 6. Prawie nic nie graliśmy prawą stroną, więc często schodził do środka pola, ale i tu mu gra się nie kleiła.
Herrera (ocena: 7) -
Depay (ocena: 5) - Po raz kolejny kiepska gra. Lubię go i bardzo mu kibicuję jednak prawda jest taka, że Holender powinien wylądować na ławie. W zasadzie wygrał tylko 1 rywalizację, gdy Clyne się spóźnił i Depay wbiegł w pole karne obok Skrtela, jednak tamta akcja zakończyła się rożnym. To było najwięcej co wywalczył Memhpis w dzisiejszym meczu. Taki Young przebił go już po 4 minutach gdy wywalczył wolnego po którym padł gol na 1-0.
Fellaini (ocena: 6) - Biegał jak pingwin po pustynii. Zagubiony kompletnie, nie wiedział co ma robić. Nawet po wejściu Martiala gdy mógł cofnąć się nieco w tył grał przeciętnie.
Young (ocena: 8) - On powinien grać! Ashley wciąż ma formę z zeszłego sezonu. Z PSV chcę go widzieć w pierwszej 11!
Martial (ocena: 8) - Thierry He... znaczy się Anthony Martial już powolutku się spłaca. Parlour i wielu, wielu ludzi skreśliło go przed 1 meczem. Mam nadzieję, że takich meczy jak dzisiejszy, Francuz będzie miał więcej, by wszyscy hejterzy choć trochę zamilkli. Z PSV powinien grać na szpicy zamiast Afro.
Schnederlin (ocena: 6) - Zapamiętałem tylko 1 sytuację z jego udziałem. Pod koniec meczu stracił piłkę, ale po kilku sekundach ją odzyskał.
» 12 września 2015, 23:50 #234
Janek23: Spoko oceny z którymi się w 100% zgadzam a jeśli Rooney wróci chociażby do średniej formy grając za Kudłatego to naprawdę szykuje się ciekawy zespół. I trzeba też dodać, że to pierwsza dla nas bramka napastnika w tym sezonie w lidze czego naprawdę nam brakowało.
» 13 września 2015, 00:56 #233
Gale: Perfekcyjny Blind, a jednak 9/10 ^^
» 13 września 2015, 01:33 #232
kolor: Herrera stał przy Benteke jak ten strzelał bramkę
» 13 września 2015, 02:38 #231
atos1987: Nie popadajmy w zachwyt z martialem, kiedys niejaki Nick Powell też zaliczył świetny debiut a skończył jak ... Na pewno jedno co cieszy to spokój tego chłopaka i opanowanie. A co do Memphisa to nie rozumiem Was, przecież on nie będzie każdego meczu grał na poziomie CR..
» 13 września 2015, 08:51 #230
Kuntakinte: Blind nie perfekcyjny bo zawinił przy bramie na 2:1 :) takto by mial 10 :P
» 13 września 2015, 09:24 #229
LouiVanGaal: Blind 2/3 razy zgubil krycie wiec ocena 9 to i tak duzo
Tak Herrera stal przy Benteke a raczej sie uchylal i dobrze bo lepiej stracic bramke niz takiego zawodnika
» 13 września 2015, 17:21 #228
Fenox92: Piękny mecz i świetne wejście Martiala. Oby strzelał tak dalej. Z taką ekipą będzie można liczyć na niespodziankę w LM ! Jak Ferguson stworzył swoją drużynę od podstaw tak robi to i Van Gaal.
» 12 września 2015, 23:47 #227
thelead: O wiele za wcześnie na hurraoptymizm, ale trzeba powiedzieć, że miał dzisiaj Martial pół sytuacji i strzelił gola a to jednak ostatnio u nas towar deficytowy. Cokolwiek tam się później z nim stanie, rozwaliło mnie to że nawet mu brewka nie pykła po tym golu. To jakiś robocop.

aczkolwiek na marginesie brama Blinda to było dopiero coś, choć przyznać że przewrotka Benteke też byłą genialna.
» 12 września 2015, 23:41 #226
Arvanis: 1. Świetny mecz Shawa. Myślałem, że będzie ciężko zastąpić Evrę, ale ten koleś ma papiery na najlepszego lewego obrońcę w Europie.
2. Wszyscy malkontenci mogą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie przegraliśmy walkę o Clyne'a? Porównując dzisiejszą dyspozycję Darmiana i Anglika, mam wrażenie, że dzieli ich co najmniej kilka klas. Za każdym razem, gdy lfc próbowało coś ugrać lewym skrzydłem (hehehe), wiedziałem, że Darmian zaraz to zgasi. W ofensywie nie był tak efektowny jak Shaw, ale i tak spisał się rewelacyjnie.
3. lfc jest w potężnym dołku. Myślałem, że brama Benteke strzelona w takim stylu doda im skrzydeł, a oni dali się w tym momencie skompromitować 19-latkowi.
4. Martial zaliczył boski debiut. Wydawało mi się, że zakończy ten rajd strzałem w Mignoleta, a ten, jak gdyby nigdy nic, puścił "szczura" w stylu Henry'ego. Zero stresu (a przecież wie, że zapłacono za niego fortunę i teraz każdy bacznie go obserwuje), totalny spokój. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale wierze, że chłopak będzie strzałem w "10".
5. Jak to dobrze, że nie ściągnęliśmy w tym okienku ani Firmino, ani Ingsa, ani Clyne'a, ani Benteke (chociaż bramka przepiękna). Myślałem, że Brazylijczyk wniesie do ofensywy lfc trochę energii i fantazji, ale na razie świetnie wpasowuje się w poziom całej drużyny.
6. Mam wrażenie, że jedyną "taktyką" Rodgersa na ten mecz było podwójne/potrójne krycie Memphisa. Za każdym razem, gdy znajdował się przy piłce, od razu pojawiało się dookoła niego stadko zawodników lfc. Wiem, że większość z Was już jest nim rozczarowanych, ale gdyby miał odrobinę więcej miejsca (jak Mata/Herrera/Fellaini), zakończyłby ten mecz z lepszymi statami. Czekam, aż zacznie współpracować z młodym Francuzem.
7. Fellaini na szpicy to żart i nieporozumienie. Co prawda ta "setka" z pierwszej połowy po świetnym zagraniu Mignoleta wcale setką nie była, ale i tak powinien zachować się w paru sytuacjach lepiej.



8. Jak to dobrze, że nie kupiliśmy Pedrylosa! Pewnie niewielu z Was oglądało dzisiaj mecz Everton-Chelsea, więc nic nie straciliście, bo na to, co grał Pedryl w tym spotkaniu i tak nie dało się patrzeć. #GłupiUśmieszek #NurkingMocno #StratyBardzo #PodaniaTakieNiecelne #DryblingTakiUjowy

Inna sprawa, że cały Everton zagrał jak nie Everton, a cała Chelsea zagrała jak nie Chelsea...
» 12 września 2015, 23:23 #225
Magik1990MU: 1. To było wiadome po tym, co wyczyniał w Southampton. Poprzedni sezon był sezonem adaptacyjnym (a i swoje zrobiły liczne kontuzje), natomiast teraz wyraźnie widać, jak wielkie ma możliwości ten chłopak. Co ważne, Luke jest Anglikiem, więc raczej możemy być spokojni, że szybko z OT nie ucieknie, jak się zgłoszą po niego Real lub Barca (Real na pewno się zgłosi, oni tylko czekają na gotowca, którego można kupić lub nie).

2. No akurat Clyne zagrał dobre zawody, regularnie przeszkadzając Memphisowi w rajdach lewą flanką. Mimo to, chłop póki co nie ma startu do Darmiana... co mnie cholernie cieszy :P LvG po raz kolejny udowodnił, że nigdy nie dokonuje tzw. panic buys; w tym aspekcie, nie bójmy się tego powiedzieć, deklasuje SAF-a (pamięta ktoś Butnera??).

3. A czemu ty dziwisz, skoro na ławce mają specjalistę od raportów, a nie trenera? Ta drużyna się stacza z roku na rok, dlatego śmieszą mnie ludzie, którzy uważają, że the Reds w tym sezonie mogą nam w czymkolwiek zagrozić. Kolejnym problem jest ich polityka transferowa. Gomezy, Cany i inne Loverny nigdy nie zapewnią optymalnego poziomu, a bez grajków pokroju Szwajniego, Rooneya czy Younga nie zapewnią sobie odpowiedniego rozwoju młodzików (Sterling musiał pewnie szukać wzorców w TV).

4. Ten gol może być kluczowy i dać mu solidnego kopa. Z doświadczenia wiem, jak ciężko jest się zaadoptować do nowej drużyny, a Martial miał o tyle gorzej, że ciążyła na nim ogromna kwota, jaką United zapłaciło. Niewątpliwie chłopak ma ogromny talent, co już pokazywał w U-17, dlatego w bonusach jest zawarta Złota Piłka - gość na prawdę ma na to szanse, jeśli ktoś pokieruje jego karierą we właściwy sposób.

5. Firmino jeszcze wypali, jestem tego pewien. U nas by sobie i tak nie pograł, bo nie byłoby dla niego miejsca w składzie, ale w LFC może być gwiazdą drużyny. Ings to przereklamowany grajek, który nawet na ławkę by się nie łapał - z drugiej strony; gdyby nie sprowadzenie Martiala, to wówczas moglibyśmy zazdrościć the Reds, że przynajmniej mają takiego Ingsa w odwodzie. Clyne też raczej się sprawdzi, ale znów - to nie poziom na United (już SAF o tym wiedział). Benteke akurat mógłby się przydać... gdyby nie - no właśnie - Martial. W tym momencie Christian jest jednak zbędny.

6. A mnie się wydaje, że taktyką Rodgersa było nie przegrać wysoko. Ten chłop na prawdę nie ma pomysłu na drużynę. U nas Moyesa wywalili po jednym katastrofalnym sezonie, a tego typka trzymają już 4 rok. Niepojęte.

7. No niestety, za SAF-a jeszcze mógłby coś ugrać, ale do 9 van Gaala wgl się nie nadaje.

8. Widziałem cały mecz i specjalnie zwracałem uwagę na dona. Ten typ to pomyłka i nawet kibice CFC zaczynają to dostrzegać. Niemniej eksperci na tym forum przez długi czas płakali, że nie udało nam się go ściągnąć. Teraz czekamy na żółte kartki za symulki dla naszego przyjaciela (wczoraj było blisko hehe).
» 13 września 2015, 11:30 #224
Olo: Co by się z Martialem dalej nie działo - w tej chwili wszedł na szczyt. Ta bramka sama była warta 50 milionów biorąc pod uwagę jaką popularność chopak zyskał (polecam wejść na jego facebooka i wciskać F5 - lajki lecą w zawrotnym tempie) plus to, że tego gola zapamiętają mu na lata. I super, byle tylko trzymał teraz formę!

Zapachniało mi przebojowością van Persiego :)
» 12 września 2015, 23:14 #223
Chestnut: Di Maria = MarDial. Incepcja. Trójkąty. Iluminaci.
» 12 września 2015, 23:08 #222
bobkos9: to jestesmy swiadkami narodzin nowej legendy Manchesteru United? :)
» 12 września 2015, 22:58 #221
Dubek: Jak jeszcze trochę postrzela to może.
» 12 września 2015, 23:00 #220
Yondu: Martial... Nie on pierwszy strzelił w debiucie. Ale wiecie co? Wchodzi naprawdę młody chłopak, z bagażem milionów funtów oczekiwań na plecach, w wielkim meczu z LFC, z kamienną twarzą zawodowca i zimną krwią wali taką bramkę, że czapki z głów. Zero przypadku. On chciał tak strzelić. Będzie z niego pociecha.
» 12 września 2015, 22:44 #219
sebox111: lepiej bym tego nie ujal!
» 12 września 2015, 22:47 #218
Jojo1993: I ja w dodatku myślę, że po takim meczu to nawet presja może z niego troche zejść, choć jak widać on się nie przejmował żadną presją. Strzelenie bramki z taką presją dla niego jest w debiucie dla mnie czymś no na prawdę niesamowitym w takim stylu :).

Cieszyłem się jak dziecko po tym strzale.
» 12 września 2015, 23:08 #217
xevy: Gdy Martial strzelił bramke, powiedziałem swojej dziewczynie, że ma się teraz nie odzywać. Patrzyłem w monitor z uśmiechniętą twarzą i czułem się jakbym był tam na Old Trafford, świetny debiut! Nie oczekuje NICZEGO od tego 19 latka, ale jakoś tak ciepło się na sercu zrobiło.
» 12 września 2015, 22:36 #216
masrzisz: Martial to będzie nasz nowy Thierry Henry :-) jak strzelił to razem z kumplami coeszylismy się jak dzieci ! Martwi ten Depay ... Żeby nie było tak że jednak BPL to za duży przeskok ...
» 12 września 2015, 22:35 #215
Wave: mnie martwia te usmieszki dapaya gdy nie idzie
gubi sie troche chlopak

martial ma cos hmm sam nie wiem..
wygladalo jak by go nie wzruszaly komentarze manchester miliony transferowe, ale jak by byl wk.. tym ze nie gra

coz 19 lat po kontuzji ale cos czuje ze to jest gracz, a wzrok tego pana mowil mniej wiecej tyle: mam wy.. co myslicie i tak wam k.. pokaze..
:)
» 13 września 2015, 03:56 #214
Wave: a henry to leszcz i tyle zlote lata w arsenalu a dalej blazenada i kariera komentatorska i zamiast byc bozyszczem arsenalu to dorabia
2gi van persie
» 13 września 2015, 03:59 #213
is200: Martial powinien zagrać od poczatku z PSV we wtorek kosztem Fellainiego bo Rooney podibno jeszcze nie wróci na ten mecz.
AHa

Jeszcze jedno. Napisalem kiedyś post o tym ze za rok mam nadzieje ze wróci Cristiano. Kilka osób odpowiedzialo. Po co nam Ronaldo?
Ktoś jeszcze zada to pytanie?
» 12 września 2015, 22:32 #212
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2015 22:36

Ja, a po co nam Ronaldo?Za prawdopodobnie gdzieś ok 90 mln euro blokujący rozwój młodych talentów w wieku prawie 31 lat?
» 12 września 2015, 22:35 #211
dabro90: I co z tego ze 31 lat. Koleś dba o siebie jak Giggs i wnosi jakość. Młode talenty też miałyby się od kogo uczyć.
» 12 września 2015, 22:40 #210
Reusik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2015 22:46

Ale nie będą grać przez długi czas a szkoda by było aby Depay/Martial nie grali.Nie ma co wracać do przeszłości.Musimy się poprawiać i już nikogo tam nie sprzedawać.Z perspektywy czasu żałuje żo to jednak Ronaldinho tu nie trafił.Lepiej byłoby się cieszyć z jego pięknej gry przez kilka sezonów niż oszlifować wielki talent i oddać do innego klubu zanim się nawet zbliżył do swoich najlepszych lat.Mimo wszystko będę się upierał że u nas grał lepiej.Tam z artysty magika przemienił się w zwykłego lisa pola karnego
» 12 września 2015, 22:45 #209
Dubek: Po co nam Ronaldo? Taka kasa za gościa który za rok będzie miał 32 lata? Kpisz?
» 12 września 2015, 22:50 #208
is200: Wy wiecie co dziś zrobil? Co robi co sezon? To jest pilkar unikatowy wart każdej ceny. To jest Cristiano to jest legenda.
» 12 września 2015, 23:41 #207
Reusik: Więc niech nią będzie w Realu
» 12 września 2015, 23:46 #206
Dubek: A co mnie obchodzi że to legenda i że to Cristiano. Co mnie obchodzi że strzelił dzisiaj tyle bramek? Nic, nie chcę go z powrotem w United, tym bardziej za tak chorą kasę jaką za niego krzyknie Real.
» 12 września 2015, 23:50 #205
Rooney1o: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.09.2015 01:24

Berbatov swego czasu (listopad 2010) też strzelił dla United 5 bramek w wygranym meczu Premier League z Blackburn Rovers 7:1 ;)
» 13 września 2015, 01:20 #204
manutdfan92: Nie wiem czy z Martiala coś będzie, ale jedno można po dzisiejszym meczu stwierdzić - na pewno nie będzie odbijał się od przeciwników tak jak ten nieszczęsny Falcao. A to w połączeniu z faktem, że piłka mu nie przeszkadza nieźle prognozuje nam na przyszłość.
» 12 września 2015, 22:26 #203
pampol22: W Martiala oczach, gdy go pokazywali widać było mega spokój, jakby z chlopakami z druzyny gral od conajmniej sezonu, niech nas wszystkich zaczaruje świetnymi wystepami! GG MU!
» 12 września 2015, 22:10 #202
andrev1331: Może to za wcześnie ale co teraz będzie z tymi co śmiali się z Blinda na obronie , "świniaka" i Martiala - ciekawe co teraz o nich powiedzą - Trochę pokory dla krytyków Maty to po jego asyście padła pierwsza brama i ustawiło to mecz - nie tracił piłek i walczył trochę na innej pozycji niż zazwyczaj. DDG trochę nerwowo w pierwszej ale w drugiej już wrócił na normalny poziom chyba i oby tak pozostało.
» 12 września 2015, 22:09 #201
Magik1990MU: Coś na poprawę humoru (jeszcze bardziej):

LVG: "For me, Liverpool is a fantastic club. Because I have won every game against Liverpool."

Nie wstaję z ziemi :D
» 12 września 2015, 22:02 #200
romario11: Nie no tydzien temu spierdzielili mi weekend w tym momencie lepszej puenty nie mogło być.

Martial !! oby tak dalej chłopie.
» 12 września 2015, 22:08 #199
kralo11: Spokojnie panowie strzeliliśmy 3 bramki świetny wynik ale nie zapominajmy dwie bramki ze stałych fragmentów gry a tylko jedna z samej gry więc jeszcze nie ma co świętować nad formą naszego klubu lecz ten mecz to znak w dobrą stronę
» 12 września 2015, 21:57 #198
Reusik: Eeeee a jakie ma znaczenie że ze stałych fragmentów gry?To też jest sztuka
» 12 września 2015, 22:03 #197
kralo11: Tak ale jadę tu ma przykładzie reprezentacji Holandii z Brazylii mecze po wyjściu z grupy wygrywali z karnych nie z gry co później znalazło odzwierciedlenie i zajęli 3 miejsce a aspiracje były większe. Nie mówię że ta wygrana jest bez znaczenia ale czytam tutaj komentarze i jedziemy już po majstra chcę po prostu ludzi trochę zgasić bo jeszcze nic nie wygraliśmy
» 12 września 2015, 23:04 #196
Reusik: Jest różnica między serią rzutów karnych a rzutem wolnych.Czasami łatwiej jest strzelać z gry niż z wolnych
» 12 września 2015, 23:10 #195
Foxiowof: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2015 21:55

Uwaga ,znajdź trzy różnice!

/vine.co/v/eFnOUwL9we0
» 12 września 2015, 21:55 #194
orion: Spokojnie. Fajnie ze Martial ładnie się pokazal i zdobył bramkę, ale to dopiero początek. Depay też miał kilka przebłysków...... Fella jako snajper troche martwi bawi. .... martwiące jest jednak to, że żaden młodzik nie zostal nawet na ławke zabrany. Rozumiem ze LVG widzi w belgu uniwersalnego zawodnika, ale aż tak.........??
» 12 września 2015, 21:50 #193
Reusik: Pereira ma uraz,Wilson blisko wypożyczenia i był paddy
» 12 września 2015, 22:38 #192
Kopcios: Pomijając dzisiejszy mecz. Czy zauważyliście, że jutro "mistrzowie" BPL mogą znaleźć się w strefie spadkowej :) ?
» 12 września 2015, 21:47 #191
Rion: Dziś mistrzowie Polski mogą tam sie znalezc,czo to sie dzieje
» 12 września 2015, 21:50 #190
Reusik: Mistrzowie Włoch przegrywają trzeci mecz z rzędu - taki sezon
» 12 września 2015, 21:58 #189
Kopcios: ciekawe jak teraz Pedro ocenia swój transfer do niebieskich :) ?
» 13 września 2015, 00:36 #188
mikifiki: Niech sobie ocenia jak chce. Nie chciałem nigdy tego gracza w United i cieszę się, że wybrał Chelsea.
» 13 września 2015, 21:24 #187
Marians: ja czulem ze martial bedzie oki pisalem odrazu jak czytalem o tym jak utd odwiedza a depay slabszy dzien zreszta on mial jeden gorszy dzien roo ma ich wiecej w tym sezonie a fello nienadaje sie na attack drewniak na tej pozycji
» 12 września 2015, 21:44 #186
Rooney1985: Bramka Martial spowodowała u mnie przypływ euforii. Jego zachowanie w akcji bramkowej tzn szybkość, drybling i zimna krew przed strzałem - to cechy prawdziwego napastnika, których niestety już dawno nie widziałem w meczach Manchesteru! Tylko tak dalej ! Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale oby takimi akcjami Martial porywał nas przez resztę sezonu !! - bo takie akcje chce się oglądać !
» 12 września 2015, 21:41 #185
Reusik: TOOOOOORRRRRREEEEES!!
» 12 września 2015, 21:38 #184
kanapkaa: a tobie co ?
» 12 września 2015, 21:47 #183
Rion: Nick "kanapka" Jezusss... Never mind ^^
» 12 września 2015, 21:51 #182
manutdfan92: Reusik, czy Tobie płacą za nabijanie tych komentarzy i postów?
» 12 września 2015, 22:23 #181
Reusik: Tak,Arvanis mi płaci, uwielbia je
» 12 września 2015, 22:24 #180
manutdfan92: To może zamiast tego wysyłaj mu jakieś prywatne wiadomości, skoro się tak lubicie.
» 12 września 2015, 22:31 #179
is200: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.09.2015 21:37

Roo lawa! Jak możecie chcieć żeby gral na dziesiatce. On jest kompletnie nie kreatywnym pilkarzem. Pisze to poraz setny Rooney na dziesiątce będzie hamowal gre.

Martial to jest olbrzymi talent i musi grac i najlepiej na skrzydle bo tam czuje się najlepiej i to widać jak schodzildo boku.

Depaya ktoś musi ostro sprowadzić na ziemie.
Schweinsteiger jest slaby? Hahahahaa!

Pitwierdzilo się dzisiaj moje przypuszczenie na temat Herrery. Genialny pilkarz ale nie tak dobry jak isco dlatego nie dostanie powolania do kadry.

Fellaini jest absolutnie za slaby na pierwszy sklad.

Podsumowujac. Brak Depaya brak Rooneya gra się klei.
To moje zdanie!
» 12 września 2015, 21:35 #178
vanmarian: druga połowa to prawdziwa piłkarska uczta!
» 12 września 2015, 21:33 #177
sebox111: Powiem wam ze mialem lzy szczescia po bramce Martiala! Cos we mnie peklo po tym jego wejsciu :D
» 12 września 2015, 21:32 #176
viliar: Miałem to samo;)
» 12 września 2015, 21:59 #175
kckMU: DALEY BLIND MOTM!!

COFAM wszystko! Nie chciałem żeby grał z Poolem, obawiałem się cały mecz Benteke, ale Daley strzelił jak Messi i bronił niczym Vidic!
» 12 września 2015, 21:31 #174
DjTED: Martial rusza się z taką lekkością jak Henry. Francuz narodził się na nowo..
» 12 września 2015, 21:30 #173
szabo1878: Martial spedzil pol godziny na boisku i juz ma wiecej goli w tym sezonie w lidze niz Rooney :D
» 12 września 2015, 21:28 #172
Rion: Ba,nawet Bling ma więcej goli od Rooniego ;D
» 12 września 2015, 21:32 #171
RedDevil1996: Nawet Januzaj, którego nie ma w United ma więcej goli od Rooneya :D
» 13 września 2015, 10:39 #170
tomciocr7: Po golu Martiala wstałem i zacząłem klaskać :]
» 12 września 2015, 21:26 #169
PatrykSNK: Brawo jest cenne zwyciestwo może tym meczem liverpool żegna sie powoli z walki o mistrzostwo kto wie ale my musimy patrzec głównie na siebie bo bądz co badz ale 5pkt straty do city tez nie wrózy nam narazie spokoju. GLORY MAN UNITED!
» 12 września 2015, 21:25 #168
Rion: Kurcze ale pięknie to wygląda na papierze Martial and Depay, szkoda,że jak na razie tylko na papierze..
» 12 września 2015, 21:22 #167
kralo11: Depay zacznie grać Janusz wróci z BvB i mamy dzieci Lujego :D
» 12 września 2015, 21:58 #166
kralo11: A no i LvG też trzeba pochwalić za zmiany w tym akurat on jest chyba najlepszy pokazywał już to w reprezentacji rzadko się mylił.
» 12 września 2015, 21:19 #165
kralo11: Zagraliśmy bardzo bardzo dobrze ! Krytyce podlega tylko Depay moim zdaniem powinien usiąść na ławce bo gra słabo Young wszedł od razu odżyła prawa strona po faulu na Young był wolny po którym padła bramka a no i Fella przeciętnie no ale robił to co miał robić czyli wygrywać pojedynki główkowe zgrywać do partnerów plan minimum zrobił ale napastnik to to nie jest. Fajnie że Martial strzelił teraz nie będzie miał tej presji zresztą on ogólnie wygląda na takiego pewnego siebie to dobrze na pewno pomoże mu to w aklimatyzacji. DDG pokazał już próbkę swoich możliwości gdyby nie to wynik mógł by być inny to trzeba mu oddać. To co zrobił Benteke... palce lizać szkoda bo straciliśmy bramkę ale strzał nieziemski !!
» 12 września 2015, 21:18 #164
Damianos500: Super mecz w naszym wykonaniu choć trochę brakuje sytuacji jak np w pierwszej połowie. Wkurzał mnie Fellaini strasznie drewniano grał,Depay jeszcze się podpala za mocno,ale chłopak odpali wierzę. Martial pięknie się wprowadził,fajnie widac u niego spokój i pewność siebie. Ładna brama i te utrzymanie się przy piłce :),ale nie ma co się podniecać to jeden mecz.
» 12 września 2015, 21:17 #163
d4darek: Super to chyba przesada! Dobry mecz w naszym wykonaniu i to po przerwie. W pierwszej połowie irytowało wolne prowadzenie akcji i brak strzałów
» 12 września 2015, 21:26 #162
wojtas29: Wreszcie naprawde dobry mecz, przyjemnie się na to patrzyło, choć ofensywa nadal nie była szczególnie dobra. Najważniejsze jednak że obrona wygląda bardzo dobrze i mecz jest pod kontrolą. Prawie wszyscy zagrali dziś bardzo dobrze, po za Depayem no i Fellaini pokazał że żadnym napastnikiem to on nie jest. Najlepszy dla mnie Blind przed Herrerą i Smallingiem. No i Martial, szacunek, fantastyczna bramka, a przy okazji troche obnażył Depaya, bo to po Holendrze raczej spodziewamy się takich akcji, a ten na razie w lidze kompletnie sobie nie radzi.
» 12 września 2015, 21:13 #161
Reusik: Jeśli City nie wygra z Juve to będą klubem nie tylko bez historii ale bez szacunku do samych siebie
» 12 września 2015, 21:12 #160
axel88: Widać duży progres w naszej drużynie, kawał dobrej roboty odwalili :)
» 12 września 2015, 21:12 #159
maly26: Niestety z Memphisa zrobiono zbyt wcześnie gwiazdę.. Nagonka mediów że to drugi Ronaldo itp itd jak widać wpłynęła na niego.. Fakt, że to początki ale martwi trochę bo jak na razie wolę Younga w pierwszym. Kolejna rzecz jakiej nam brakuje to strzały z dystansu tak jak na przykładzie bramki Chelsea czy Evertonu, bo jak wiadomo bez strzałów nie ma bramek.. Bardzo cieszy debiut Martiala bo tak jak ktoś już tu wspominał, że mało który z naszych zawodników odważył by się na takie wejście w 16.

GGMU!
» 12 września 2015, 21:11 #158
memphis7: Bramka Benteke przypomniała mi bramkę Roo z Arsenalem pamiętacie?
» 12 września 2015, 21:10 #157
Cielii: A moze bramke Rooneya z city :)?
» 12 września 2015, 21:12 #156
ROO10MU: mi przypomina bramkę z City, tylko lekko słabsza :D
» 12 września 2015, 21:12 #155
memphis7: To było z City? Chyba mi się coś pomieszało:)
Dzięki za poprawkę.
» 12 września 2015, 21:15 #154
czarny226: Martial jest zgłoszony do LM ?
» 12 września 2015, 21:09 #153
seju: Oczywiście, że tak
» 12 września 2015, 21:11 #152
czarny226: no to zaj... :)
» 12 września 2015, 21:13 #151
maticr7: Jeśli już mamy tracić bramki to tylko po takich pięknych trafieniach jak ta dzisiejsza benteke.Hehe Oczywiste jest żeby było ich jak najmniej.:)
» 12 września 2015, 21:08 #150
LukeShaw: Mi chyba najbardziej podobał się Szwajni, gonił, walczył i to skutecznie przede wszystkim, dalej brakuje jeszcze nutki kreatywności od niego, ale idealnie wpasował się grą w dzisiejszy derbowy klimat. :) Za to Herrera średnio, poza oczywiście bramką, Mata całkiem niewidoczny. W ogóle jest duża dysproporcja między lewą, a prawą stroną, bo Darmian choć w obronie bryluje, ofensywnie przy Luke'u wypada blado, Mata za to skrzydłowym nie jest i to widać. Myślę że to dla tego gramy tak dużo lewą stroną. Na plus zmiany (Young a Depay jak niebo a ziemia), defensywa (pomimo paru błędów) i oczywiście Martial.
» 12 września 2015, 21:07 #149
Reusik: Neymar :D
» 12 września 2015, 21:06 #148
memphis7: Martwi mnie Memphis ale to jest w sumie początek sezonu, myślę ze jeszcze pokaże na co go stać.
» 12 września 2015, 21:05 #147
Arkin: Ma ciężki początek, ale da radę.
» 12 września 2015, 21:11 #146
Olo: Czemu martwi? Ładnie dziś zagrał
» 12 września 2015, 21:20 #145
Rion: A tak poza tym dawno nie widzialem tu Barbaryna,ktoś wie co z nim? `.`
» 12 września 2015, 21:03 #144
Reusik: Szuka Chelsea w tabeli
» 12 września 2015, 21:06 #143
gwiezdnyuzurpat: Reusik wygrał ;)
» 12 września 2015, 22:26 #142
RedRevolta: A najlepsze jest to, że żaden z naszych zawodników nie zabrał by się z piłką tak jak Martial w 16 liverpoolu, i jeszcze to wykończenie, miodzio, takiego debiutu to chyba każdy młody zawodnik by mu pozazdrościł.
» 12 września 2015, 21:02 #141
Prut3r: Na takie 30 min długo czekałem! Jeszcze tylko niech Roo wróci na pozycje nr 10, tam gdzie jego miejsce, Matrial na atak i heja banana! ;)
Jedyne co martwi to kompletny brak formy Memphisa ;/
» 12 września 2015, 20:57 #140
Kornel: Atletico vs Barca. Nie odróżniam zespołów. Dobry pomysł z wyborem koszulek.
» 12 września 2015, 20:56 #139
Nani27: Chyba po De Gei chodziło Ci o Darmiana , a nie o Martiala, ale z ocenami się zgadzam :)
» 12 września 2015, 21:59 #138
RuudVN: Nie Martial tylko Heniek tak dziś go przechrzcili i taki pozostanie
Ament
» 12 września 2015, 20:56 #137
kilgor: Mam nadzieję, że za kilka lat w ten sposób będą mu mogli tylko umniejszyć :D
Z całym szacunkiem dla Henry'ego bo gość był nieziemski
» 12 września 2015, 21:12 #136
rav7: Tak narzekali na pierwszą połowę, ale druga wszystko zrekompensowała. Glory MU!
» 12 września 2015, 20:54 #135
DiMaryja: Schweini profesor! Widać, że łapie optymalną formę, dzilił i rządził w środku pola.
» 12 września 2015, 20:54 #134
niunio92: Wyczuł powagę derbów
» 12 września 2015, 20:55 #133
JohnDevil: Opis pierwszej połowy w jednym akapicie, a drugą zajęła dziesięć :)
Genialne widowisko, brawa dla każdego zawodnika MU oraz plus dla Benteke za piekną brameczke
» 12 września 2015, 20:52 #132
Arkin: Jak ktoś ma na nazwisko Martial to wiadomo, że nie jedną bitwę nam wygra :)
» 12 września 2015, 20:51 #131
Magik1990MU: To może krótka ocena naszych Diabełków:

De Gea - przy bramce nie miał szans, poza tym bez zarzutu
Darmian - znów ciężko się do czegoś przyczepić. Valencia chyba szybko nie wróci do podstawy
Blind - kapitalny mecz. Holender praktycznie wyłączył z gry Benteke (choć przy syt. bramkowej nie mógł nic zrobić), a ponadto dołożył gola otwierającego wynik spotkania. MOTM.
Smoła - dzisiaj Anglik był w cieniu swojego partnera z linii obrony, ale i jego występ zasługuje na pochwałę
Shaw - bezbłędny w defensywie, cholernie groźny z przodu. Obiektywnie - w tym momencie Anglik to najlepszy LO na Wyspach
Szwajni - profesorski występ. Jedynie do czego można się przyczepić, to brak zimnej głowy pod bramką rywala (powinien strzelić na 2-0)
Carrick - dzisiaj Anglik był totalnie bezbarwny. Niby niczego nie zepsuł, ale i jakoś wybitnie się nie wyróżnił. Plus za pewną grę w destrukcji.
Herrera - gdyby nie wywalczenie karnego i wykorzystanie go, to o Anderze pewnie nie dałoby się napisać wiele dobrego. Za wyj. ww. gola występ Hiszpana był bardzo przeciętny.
Depay - niestety najgorszy występ Holendra jak do tej pory. Solidna bura należy mu się przede wszystkim za niezliczoną ilość bezsensownych dryblingów.
Mata - solidny występ Hiszpana. Sporo się napracował na prawej flance.
Fellaini - 9 to nie jest jednak pozycja dla Belga. Przez cały mecz Belg nie zrobił niczego, o czym warto byłoby wspomnieć. Powolny, apatyczny, zagubiony - tak można ocenić występ Kudłacza.
Young - kilka razy się pokazał... i tyle. Występ bez historii
Martial - wymarzony debiut młodego Francuza. Akcja, podczas której dwukrotnie ograł Skrtela, będzie się Słowakowi śniła po nocach. Czekamy na kolejne piękne akcje następcy Heńka.
» 12 września 2015, 20:50 #130
sagnol32: Carrick bezbarwny ? A kto w 1 połowie środek czyścił ;p
Herrera szukał piłki i dograł parę fajnych podań , szczególnie chyba dla Darmiana? w 2 połowię .
Young dobrze ciągną na lewej stronie, o wiele lepszy mecz w jego wykonaniu od Depaya.
Co do reszty to się zgadza. ;D
» 12 września 2015, 20:54 #129
Predator: Kto to k$@#a jest Smoła?! Jakiś dres z pod bloku?
» 12 września 2015, 20:56 #128
Pawlusiek3: Pączkowi mogą zarzucić jeden błąd.. Złe wybicie, za które mogliśmy zapłacić stratą bramki..
Young kilka razy się pokazał? Wg mnie zrobił więcej niż Huanito...