Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United - Tottenham: Ciekawostki, których nie znaliście

» 24 sierpnia 2018, 09:27 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United w hicie 3. kolejki Premier League podejmie Tottenham Hotspur. Przed meczem na Old Trafford dziennikarze oficjalnej strony Czerwonych Diabłów przygotowali garść ciekawych informacji, na które warto zerknąć przed pierwszym gwizdkiem.
Manchester United - Tottenham: Ciekawostki, których nie znaliście
» Manchester United ma korzystny bilans meczów z Tottenhamem
Jakie wyniki notujemy z Tottenhamem?
Manchester United do tej pory mierzył się z Tottenhamem 189 razy we wszystkich rozgrywkach. Pierwsze spotkanie między zespołami miało miejsce w 1899 roku. Drużyny rywalizowały w FA Cup na Asplins Farm, a mecz zakończył się remisem 1:1. Ogólny bilans spotkań przemawia na korzyść Manchesteru United – 89 zwycięstw, 49 remisów i 51 porażek. Manchester United potrzebuje jeszcze tylko jednego gola, aby w starciach z Kogutami dobić do granicy 300 bramek. Londyńczycy do tej pory zaaplikowali United 243 gole.

Jak wyglądają nasze rezultaty w Premier League?
Manchester United może pochwalić się dobrymi wynikami w angielskiej ekstraklasie od sezonu 1992/1993 w meczach z Tottenhamem. Poniedziałkowe starcie będzie już 53. w Premier League pomiędzy Czerwonymi Diabłami a Kogutami. Bilans meczów: 33 zwycięstwa, 11 remisów i 8 porażek. Bramki: 90-45 na korzyść Manchesteru United.

Jakie było nasze największe zwycięstwo z Tottenhamem?
Manchester United czterokrotnie strzelił Tottenhamowi pięć bramek, wliczając w to niesamowite powroty na White Hart Lane w 2001 roku i na Old Trafford w 2009 roku. Do największego zwycięstwa trzeba jednak cofnąć się o ponad sto lat, kiedy to Czerwone Diabły ograły Tottenham 5:0 na Bank Street w First Division. Mecz odbył się 22 stycznia 1910 roku.

Jaka była największa porażka?
Manchester United największej porażki z Tottenhamem doznał 86 lat temu. W meczu Second Division, Czerwone Diabły przegrały aż 1:6. Spotkanie odbyło się 10 września 1932 roku, a honorową bramkę dla United zdobył na White Hart Lane William Ridding.

Kto jest najlepszym strzelcem United w meczach ze Spurs?
W spotkaniach z Tottenhamem bramki strzelało ponad 100 zawodników Manchesteru United. Najskuteczniejsi byli Bobby Charlton i Denis Law, którzy Kogutom zaaplikowali po 15 bramek. Warto jednak podkreślić, że Law zrobił to w 19 występach, a Charlton w 38.

Który piłkarz z obecnego składu United wbił najwięcej bramek Tottenhamowi?
W obecnym zespole Manchesteru United jest tylko pięciu graczy, którzy strzelali gole Tottenhamowi. Dwa trafienia ma na swoim koncie Ashley Young. Anglik trafił do siatki dwukrotnie na White Hart Lane w wygranym 3:1 meczu w 2012 roku. Po jednym trafieniu w starciu z Kogutami mają: Marouane Fellaini, Anthony Martial, Alexis Sanchez i Ander Herrera.

Ile hat-tricków strzeliliśmy w meczu z Tottenhamem?
W dotychczasowej historii było trzech zawodników Manchesteru United, którzy strzelili hat-tricki w meczach z Tottenhamem. Willie Bryant dokonał tego już w drugim meczu między zespołami. Manchester United wygrał powtórzony mecz FA Cup 5:3. Spotkanie odbyło się na Bank Street w lutym 1899 roku. Trzy gole w starciach z Tottenhamem zdobyli także Denis Law w 1963 roku oraz Andy Ritchie siedemnaście lat później.

Który piłkarz United ma najwięcej występów przeciwko Tottenhamowi?
Tutaj nie może być żadnego zaskoczenia. Rekordzistą pod względem liczby występów w United jest Ryan Giggs (963 mecze) i to on zagrał najwięcej razy przeciwko Tottenhamowi. Walijczyk wystąpił w 42 spotkaniach ze Spurs i strzelił im 10 bramek. Najbliżej Giggsa jest Charlton (38) i Bill Foulkes (33).

Ile czerwonych kartek było w meczach Man Utd z Tottenhamem?
Historia spotkań Manchesteru United z Tottenhamem jest bogata, ale tylko czterech zawodników Czerwonych Diabłów obejrzało czerwone kartki. Co ciekawe, wszystkie zostały pokazane na White Hart Lane. Pierwszy, graczem, który przedwcześnie został odesłany do szatni, był Brian Kidd. Wyleciał z boiska w meczu FA Cup w 1968 roku. Pozostali kartkowicze to Gary Neville, Paul Scholes i Rafael da Silva.

A co, jeśli chodzi o samobóje?
W meczach Manchesteru United z Tottenhamem padło siedem samobójów na korzyść Czerwonych Diabłów i sześć na korzyść Kogutów. Ostatni miał miejsce w tegorocznym starciu na Wembley, kiedy to piłkę do własnej siatki skierował Phil Jones. Piłkarze Jose Mourinho przegrali tamto spotkanie 0:2. Manchester United po raz ostatni skorzystał z samobója gracza Tottenhamu w sierpniu 2015 roku, kiedy to Kyle Walker zaskoczył Hugo Llorisa. Mecz inaugurujący sezon 2015/2016 zakończył się wygraną United 1:0.

Z którym menadżerem Tottenhamu mierzyliśmy się najczęściej?
Manchester United w swojej historii mierzył się z zespołami Tottenhamu prowadzonymi przez 28 różnych menadżerów. Najwięcej spotkań z Czerwonymi Diabłami ma Bill Nicholson (37). Drugi jest Keith Burkinshaw (22), a trzeci Peter McWilliam (16). Obecny menadżer, Mauricio Pochettino, mierzył się z Manchesterem United jako szkoleniowiec Tottenhamu i Southampton. Łącznie takich meczów było 12. Wygrał trzy, zremisował trzy i przegrał sześć spotkań z United. Pochettino nie idzie na Old Trafford. Z ostatnich sześciu ligowych wizyt wywiózł stąd tylko jeden punkt.

W ilu finałach graliśmy z Tottenhamem?
Manchester United mierzył się z Kogutami tyko dwukrotnie w meczach, których stawką był puchar. Pierwsze starcie miało miejsce w sierpniu 1967. Mecz o Tarczę Dobroczynności zakończył się remisem 3:3. W 2009 roku zespoły rywalizowały natomiast o Puchar Ligi. Lepsi w rzutach karnych okazali się wówczas piłkarze sir Alexa Fergusona. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce był remis 0:0.

« Poprzedni news
Pereira: W składzie Manchesteru United jest jakość
Następny news »
Fred: Jeśli chcemy walczyć o tytuł, musimy pokonać Tottenham

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (343)


RememberMe: Możecie mi przypomnieć kto w poprzednim sezonie wygrał 3 pierwsze mecze i nie stracił w nich bramki tak jak Liverpool w tym?
» 26 sierpnia 2018, 11:39 #341
dlabigt23: Ciezko bedzie o top4 w tym sezonie :)
» 26 sierpnia 2018, 00:03 #340
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 23:30

Miałem koszmar. Śniło mi się że gola na wagę zwycięstwa Liliputów w doliczonym czasie gry strzelił Toby Alderweireld! Mourinho był wściekły, kibice zrozpaczeni a Edek cały czerwony - palił się ze wstydu bo pogrążył nas zawodnik którego przecież miał kupić.
» 25 sierpnia 2018, 23:28 #339
dabro90: Manchester City zremisowal Wolverhampton! De Bruyne sklocony z Guardiolą, który podobno stracił szatnie!
» 25 sierpnia 2018, 23:23 #338
Tymczasowo: Stracil szatnie po remisie z Wolves? Serio? Ktos wierzy w takie brednie?

Jego zespol zdobyl w tamtym sezonie 100 pkt. SLOWNIE:STO PUNKTOW!!, graja radosny, ofensywny futbol. Nie widze powodow dla ktorych mialby stracic szatnie. IMHO to ubezpieczenie jak znudzi mu sie po sezonie i bedzie chcial znowu gdzies uciekac. Patrz Barcelona i Bayern we wczesniejszych latach.
» 25 sierpnia 2018, 23:43 #337
mateo444: Tymczasowo ty sobie jaja robisz czy serio jestes takim pelikanem :D?
» 25 sierpnia 2018, 23:47 #336
sisinho: Mnie dziwi fakt ze Sane, dzik w tamtym sezonie, gość nie grał na MŚ i cały okres przygotowawczy miał zaliczony siedzi na ławce a Sterling sobie gra... Juz w sumie 2 mecz z rzędu Niemiec wchodzi dopiero koło 60-70 minuty.
» 26 sierpnia 2018, 00:31 #335
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.08.2018 00:59

Ja myślę że Sane po prostu nie ma formy, widziałeś co on wyprawial jak wszedł? A ten rożny który wyszedł najpierw za bramkę a piłka poszybowala 20 metrów w górę i frustrację jaka było chwilę potem widać tak jakby to potwierdzala.
» 26 sierpnia 2018, 00:58 #334
RedDevils4life: Normalnie radosny football. Jak to brzmi, hahaha.
» 26 sierpnia 2018, 01:50 #333
barnaba1987: dabro90- Klepacz to dinozaur i już się skończył.
» 26 sierpnia 2018, 08:28 #332
mycka86: City się skończyło, nie będzie dla nich miejsca w TOP4.

Z Sane faktycznie coś jest nie tak. Może mocna konkurencja tak na niego zadziałała i go paraliżuje. Ciężko powiedzieć co się z nim dzieje.
» 26 sierpnia 2018, 08:30 #331
Spadkobierca: De Bruyne to jest kontuzjowany. Czemu piłkarz grający pierwsze skrzypce miałby być skłócony z trenerem, który na niego stawia?

Między Ozilem, a Emerym coś może być, bo nawet go w kadrze nie było, ale między rudzielcem, a Pepem?
» 26 sierpnia 2018, 09:34 #330
RedDevils4life: Nikt nie jest skłócony, oni grają radosny football. Podskakują szczęśliwi jak sarenki na boisku.
» 26 sierpnia 2018, 09:36 #329
Spadkobierca: W meczu, w którym zupełnie nie masz szczęścia i piłka nie chce wpaść do siatki, a sędzia uznaje gola, gdzie piłka odbiła się od dłoni, myślisz, że ktoś nie byłby sfrustrowany?
» 26 sierpnia 2018, 12:14 #328
dabro90: Kucze, moglem jeszcze dopisac ze Gabriel Jesus juz myslami w Barcelonie, a Cristiano Simoes widziany w okolicach Camp Nou, moze niektorzy by załapali wtedy :)
» 26 sierpnia 2018, 12:27 #327
emti357: Milan jest jednak daremny. 2:0 prowadzić i stracić 3 bramki. Z taka gra w obronie to nawet na LE się nie zalapia
» 25 sierpnia 2018, 22:17 #326
Mattias: Im 3 gole wbiło Napoli a nam Brighton. Taka drobna różnica.
» 25 sierpnia 2018, 23:30 #325
sisinho: Mattias jaka róznica? U nas wybitnych obrońców też nie ma.
» 26 sierpnia 2018, 00:32 #324
mycka86: Jak ktoś myślał, że trener bez żadnego doświadczenia poukłada ten bałagan w pół roku to ja nie mam pytań. To dopiero jedna kolejka i o niczym nie świadczy, ale historia pokazuje, że to nie może się udać.
» 26 sierpnia 2018, 08:33 #323
Jajeczko: Może i przegrali ale oni są na początku swojej drogi. Doszedł Higuain, doszedł Bakayoko plus ten hiszpański skrzydłowy itd. Celem są pozycje 1-5 tj poprawa z poprzedniego sezonu. Dodatkowo w lecie było dużo zawirowań na samej górze. A najśmieszniejsze jest to, że nowo zatrudniony dyrektor Leonardo zrobił lepsze transfery niż ten cały Edzio, mając relatywnie mniejsze środki.
» 26 sierpnia 2018, 09:09 #322
mycka86: Jakie lepsze? Widziałbyś kogoś z Milanu w naszej kadrze ? Nie mówię już o pierwszym składzie.
» 26 sierpnia 2018, 09:55 #321
Carlitozz: Bakayoko a to dobre sobie hah, już wczoraj asysytowal przy bramce Zielińskiego.
» 26 sierpnia 2018, 09:56 #320
piter100000: Jutro wygramy to będzie walka o tytuł, przegramy żałoba, remis pół na pół. To tylko jeden mecz, ale wiele od niego zależy. Zaczną się przerwy na kadry i jak przegramy to będziemy słuchać przez dwa tygodnie biadolenia pismaków i byłych Scouserów. Jak wygramy to chociaż do następnego meczu będziemy mieli święty spokój
» 25 sierpnia 2018, 21:11 #319
Lookasinho: Jutro napewno nie wygramy
» 25 sierpnia 2018, 21:15 #318
DjTED: Jutro wygramy z kurakami. Zepniemy dupki. My mamy problemy tylko na wybranych stadionach
» 25 sierpnia 2018, 21:19 #317
Lookasinho: Mówie wam że jutro nie wygramy, dom stawiam i samochód
» 25 sierpnia 2018, 21:49 #316
kckMU: Masz jaja to postaw ten dom z samochodem na Tottenham z remisem i pomnożysz majątek x1,50 lub remis-zwrot x2. A z nami co wygrasz? Przekonanie?
» 25 sierpnia 2018, 21:57 #315
emti357: Jutro niedziela United gra w poniedziałek ;)
» 25 sierpnia 2018, 22:03 #314
Lookasinho: Tylko czekałem aż któryś mądry sie odezwie :)
» 25 sierpnia 2018, 22:11 #313
FetraiNarrator: Mówisz o domu z kart i samochodzie z sklepu z zabawkami? Stawiaj stawiaj!
» 25 sierpnia 2018, 22:40 #312
kckMU: No byc madrzejszym od Ciebie nie jest ciężko. Co jeszcze jako kibic Man United postawisz na to że nie wygramy? Jesteś święcie przekonany więc się nie ograniczaj :)

I śmiało możesz wbijać w poniedziałek o 23 i mnie cytować, jednocześnie świętując brak naszej wygranej.
» 25 sierpnia 2018, 23:29 #311
Carlitozz: Ja myślę że on napisal że może postawić cokolwiek że jutro nie wygramy i jest tego pewien, bo przecież jutro nie gramy, no chyba że nie wie kiedy mecz, to nie było tematu.
» 26 sierpnia 2018, 00:07 #310
kckMU: W sumie to było słabe, nawet emti rozgryzł :D
» 26 sierpnia 2018, 00:35 #309
Lookasinho: Gramy w poniedziałek więc jak możemy wygrać dzisiaj? Dajcie namiary na dobrego buka a postawie ten dom i samochód że w niedziele nie wygramy bo nie gramy meczu. Czy wy jesteście tacy ciemni czy tylko udajecie?:D PS: Carlitoz i Emti dzieki że chociaż wy skumaliście o co chodzi!
» 26 sierpnia 2018, 09:54 #308
Lookasinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.08.2018 10:08

I żeby była jasność 3-1 dla nas :) C'mon United!
» 26 sierpnia 2018, 10:02 #307
emti357: Juve 2:0 A Milan już strzela;)
» 25 sierpnia 2018, 20:47 #306
DjTED: Shaqiri taki kozak, ze nawet na boisko nie wchodzi. Widac lekką zadyszke u LIve
» 25 sierpnia 2018, 20:22 #305
Spadkobierca: U nas grałby w pierwszym składzie, bo gorzej od Maty sobie by nie mógł radzić. To takie głupie, że woleliśmy nikogo nie kupować, niż kupić kogoś takiego za grosze.
» 25 sierpnia 2018, 20:33 #304
Alibaba1711: A mało to meczy w sezonie jest do rozegrania?Zaczną grać w tygodniu to i zaczną się rotację...Fabinho też nie gra tyle że z tego co Klopp mówił to jego przygotowują do taktyki LFC i wymogów Ligi
» 25 sierpnia 2018, 20:35 #303
MK991: Pamiętaj, to super transfer! Według kibiców na tej stronie, Shaqiri to genialny pomysł.
» 25 sierpnia 2018, 20:39 #302
Rochanv: Alibaba... Fabinho tydzien temu nie gral bo byl chory, mozliwe ze nadal go trzyma
» 25 sierpnia 2018, 22:49 #301
Spadkobierca: MK, nazywasz głupim pomysłem ściągnięcie za grosze piłkarza, którego głównym zadaniem jest wzmocnienie ławki?
» 26 sierpnia 2018, 09:37 #300
Carlitozz: Ten Arnold to będzie piłkarz przez ogromne P.
» 25 sierpnia 2018, 20:18 #299
RedsFan: Jak na 19 patka naprawde ladnie sie pokazal. Beda z niego ludzie.
» 25 sierpnia 2018, 20:23 #298
Spadkobierca: Arnold, Trippier, Walker... Przyjemny ból głowy dla selekcjonera reprezentacji Anglii.
» 25 sierpnia 2018, 20:34 #297
DjTED: Ładnie Brighton goni Live
» 25 sierpnia 2018, 20:17 #296
Michux3: Szkoda że kupili alisona bo karius by to puścił
» 25 sierpnia 2018, 20:17 #295
Spadkobierca: To naprawdę śmieszne widoki, gdy obrona Liverpoolu nie boi się odegrać piłki do bramkarza, bo wiedzą, że w końcu jest tam prawdziwy bramkarz. Śmieszne do łez.
» 25 sierpnia 2018, 20:31 #294
Lookasinho: Powie mi ktoś jak sie prezentuje liverpool? Nie oglądam bo nie mam czasu
» 25 sierpnia 2018, 20:10 #293
Spadkobierca: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 20:14

Mocno średnio, ale nie pozwalają Brighton przejąć kontroli na boisku - z tego co widzę momentami. Widocznie to wystarczy, żeby pokonać ten klubik.
» 25 sierpnia 2018, 20:14 #292
MK991: No bo United to dało przejąć inicjatywę Brighton. Dlatego mieliśmy przewagę przez cały mecz. Po prostu Live nie dało takich prezentów Brighton, ale jak widać, nawet super ofensywny Liverpool ma problemy z Brighton. Wygrali bo nie popełniali takich błędów jak United.
» 25 sierpnia 2018, 20:33 #291
Spadkobierca: MK, widziałeś Ty pierwszą połowę naszego meczu z Brighton? Widziałeś w jaki sposób rozklepywali naszą defensywę?
» 25 sierpnia 2018, 20:35 #290
Michux3: Ronaldo asysta xd
» 25 sierpnia 2018, 19:37 #289
AnotheReDevil7: Na dole pytałem o bramkę strzelone, a bramki stracone i punkty ?
» 25 sierpnia 2018, 19:35 #288
Michux3: Ronaldo jaka wściekłość , on naprawde chce zdobyć dziś bramke :)
» 25 sierpnia 2018, 19:33 #287
emti357: No ba. 2 mecz i bez bramki to dla takiego zawodnika źle;) on musi zdobywać bramki potem całe media na nim się skupia że nie daje rady idp
» 25 sierpnia 2018, 19:37 #286
AnotheReDevil7: Ile oczekiwacie bramek że strony MU w tym sezonie ? Ja byłbym zadowolony z ponad 80
» 25 sierpnia 2018, 19:11 #285
ArktoS: Daj boże te 80. Byłbym wniebozięty :D
» 25 sierpnia 2018, 19:16 #284
MK991: Oczekiwam 75+.
» 25 sierpnia 2018, 19:47 #283
DolphZiggler: Przy takim stylu gry 50 to będzie sukces
» 25 sierpnia 2018, 20:05 #282
Hoodys: Realnie, mysle że 60 będzie bardzo dobrym wynikiem
» 25 sierpnia 2018, 20:50 #281
RememberMe: mogą strzelić do końca jeszcze 36 bramek przy 108 zdobytych punktach
» 25 sierpnia 2018, 20:55 #280
Kamcio01: Fajna brameczka Maguire'a
» 25 sierpnia 2018, 18:51 #279
Michux3: Bardzo ladna i jeszcze ratująca wynik
» 25 sierpnia 2018, 18:55 #278
RedsFan: No to teraz Liverpool. Male szanse ale mam nadzieje ze przegraja :)
» 25 sierpnia 2018, 18:33 #277
emti357: Calcio A ktoś ogląda? Dzisiaj mecz Napoli Milan- jestem ciekaw co Gattuso pokaże z Milanem;)
» 25 sierpnia 2018, 18:07 #276
Spadkobierca: Na pewno pokaże, że jest związany z Milanem i ten klub ma w sercu. On zawsze to pokazywał i pokazuje nawet jako trener.
» 25 sierpnia 2018, 18:10 #275
mycka86: Mimo szczerych chęci nie będą balansować na granicy 4-6 miejsca.
» 25 sierpnia 2018, 18:12 #274
emti357: Liga włoska obok angielskiej jest najciekawsza. Milan lubię najbardziej i mam nadzieję że pokażą się z dobrej strony;)
» 25 sierpnia 2018, 18:14 #273
Spadkobierca: Będą gdzieś tam między czwartym, a dziesiątym miejscem. Tam potrzebna jest przebudowa całych struktur klubu, nie tylko kadry.
» 25 sierpnia 2018, 18:15 #272
emti357: No tak. Teraz oglądam Juve Lazio i podoba mi się jak zawodnicy Juve grają aktywnie w odbiorze piłki podbiegajac i przesuwając się do zawodników Lazio. Taki lekki pressing który zmusza rywala do szybszego rozgrywania piłki. Do tego ubezpieczenie kolegów i przecinania podań.
» 25 sierpnia 2018, 18:19 #271
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 18:05

I WHU pewnie znowu wpadnie w problemy i będą bili się o utrzymanie. Ich następne spotkania w PL to:

Wolves (H)
Everton (A)
Chelsea (H)
United (H)
Brighton (A)
Tottenham (H)
Leicester (A)

Współczuję. Fabiański mimo dobrej dyspozycji chyba na jakiś rekord wpuszczonych bramek pójdzie jak tak dalej będzie.
» 25 sierpnia 2018, 18:04 #270
Spadkobierca: Nie ma bata, w poniedziałek trzeba wygrać, bo jeszcze skończymy po trzech kolejkach z taką samą ilością punktów co Arsenal.
» 25 sierpnia 2018, 17:59 #269
emti357: I będą jaja jak berety. Zagrać wysoko pressingiem tak jak z Arsenalem sezon temu na wyjeździe i strzelić ze 2 bramki i gitara;D
» 25 sierpnia 2018, 18:03 #268
Spadkobierca: My i wysoki pressing?
» 25 sierpnia 2018, 18:11 #267
emti357: No zobacz początek meczu z Arsenalem sezon temu jak wygraliśmy 3:1.
» 25 sierpnia 2018, 18:15 #266
DjTED: Arsenal pokazał charakter. Brawo
» 25 sierpnia 2018, 17:58 #265
zbyszek7: West Ham nawet jakby wydal 500mln na transfery to I tak dalej wszystko w pale. Ale se fabian druzyne znalazl :/
» 25 sierpnia 2018, 17:57 #264
Michux3: Szkoda west hamu troche :(
» 25 sierpnia 2018, 17:55 #263
emti357: Szkoda że Andersona nie wyciagli z Lazio. Fajnie dziś zagrał
» 25 sierpnia 2018, 17:57 #262
Hoodys: Mkhitaryan dobrze wszedł w sezon. Już w przedsezonie nie było źle. Wenger zrobił biznes życia, a Emery będzie z tego korzystać. Póki co Sanchez jednym z największych niewypałów w historii klubu, ale ja mu daje czas do końca roku
» 25 sierpnia 2018, 17:54 #261
ArktoS: Przestań pisać takie głupoty. Ani wcześniej ani teraz nie gra dobrze, a takie gadanie pod publiczkę możesz sobie zachować dla siebie.
» 25 sierpnia 2018, 17:56 #260
Spadkobierca: ArktoS, kto nie gra dobrze? Miki póki co pokazuje, że Ozil nie jest dla niego konkurencją. Owszem nie ma tych wielce magicznych zagrań, które Ozil pokazuje dwa razy na kilka spotkań, ale przynajmniej pracuje na boisku.
» 25 sierpnia 2018, 17:57 #259
Hoodys: Nie gadam głupot. Na ten moment Alexis czy Henrikhu wygląda jak gość z ekstraklasy przy graczy z Realu Madryt. Ma duży wpływ na grę, choćby asysta 2 stopnia teraz w ostatnim golu
» 25 sierpnia 2018, 17:58 #258
RedDevils4life: Bez kitu, ten Ozil to jest dopiero marny grajek. To znaczy czysto pod względem umiejętności nie, ale reszta, jego zachowania, brak zaangażowania, truchtanie po boisku. Meh, ciężko lubić tego zawodnika.
» 25 sierpnia 2018, 17:59 #257
ArktoS: Oglądałem wszystkie mecze Arsenalu w tym sezonie i widać po prostu, że jeden jest gorszy od drugiego. Mikiemu nie szło w zeszłym sezonie, a w tym jak to określiłeś - nie jest "magicznie". Czekam co pokaże przez kilka kolejek, jak będzie grał cokolwiek, to uznam, że faktycznie wrócił z formą którą zgubił w Dortmundzie.
» 25 sierpnia 2018, 17:59 #256
Spadkobierca: Ja nie oczekuję od niego magii tylko dokładności w rozegraniu. To bardziej pomocnik typu Eriksena niż Ozila.
» 25 sierpnia 2018, 18:01 #255
ArktoS: Sam zagrywanie miał dobre i u nas i ma też w Aresnalu. Po prostu nic z tego nie wynikało. Dobrze zaczął po transferze i jak zanikł to do tej pory tego czegoś nie ma.
» 25 sierpnia 2018, 18:03 #254
Spadkobierca: A jak coś ma z tego wynikać? Sam Eriksen w Tottenhamie też nic by nie zdziałał, bo oni potrzebują mieć jeszcze kogoś z kim można rozegrać akcję.
» 25 sierpnia 2018, 18:09 #253
ArktoS: Wydaje mi się Spadkobierca, że doskonale rozumiesz o czym mówię. To jest tak samo, jak z nim u nas. Mówiło się, że wygrał nam Lige Europy, a w lidze to wiadomo jak było.
» 25 sierpnia 2018, 18:26 #252
Spadkobierca: Dlatego w moim przekonaniu Miki to po prostu kozioł ofiarny gównianego środka pomocy, który budujemy od sześciu sezonów. Z całym szacunkiem do Freda, ale nie sądzę by potrafił zapewnić taką dokładność jak właśnie Miki.
» 25 sierpnia 2018, 18:31 #251
emti357: Młoty już 3 bramki powinni strzelić i wygrać spokojnie mecz
» 25 sierpnia 2018, 17:51 #250
RedDevils4life: Mhm, mhm zapewne tak powinno być.
» 25 sierpnia 2018, 17:53 #249
emti357: Patrząc na ten mecz to tak w 2 połowie spokojnie 3 bramki powinni strzelić;)
» 25 sierpnia 2018, 17:55 #248
RedDevils4life: Nie no ja wiem, oczywiście chciałem powielić Twój komentarz. :P

Ale jak się nie umie trafić w bramkę albo robi się to źle jak Snodgrass w pierwszej połowie, no to cóż.
» 25 sierpnia 2018, 17:57 #247
emti357: No cóż nie ma brameczek. Oby tylko Lukaku tak nie pudlowal jak w meczu z Lisami...
» 25 sierpnia 2018, 17:59 #246
RedDevils4life: Kolor kartek w dzisiejszych spotkaniach ewidentnie wskazuje na to, kto będzie rządził w Manchesterze.
» 25 sierpnia 2018, 17:47 #245
emti357: Mhm, mhm zapewne tak będzie.
» 25 sierpnia 2018, 17:49 #244
RedDevils4life: A żebyś się jeszcze koleżko nie zdziwił.

Niebieskich kartek nie ma... zupełnie jak kibiców City.
» 25 sierpnia 2018, 17:52 #243
emti357: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 17:56

Z tym się akurat zgodzę;) zdziwie się jak przestaną murowac tylko zaczną grać w piłkę bo w meczu z Brighton był dramat a teraz Spurs czekają.
» 25 sierpnia 2018, 17:54 #242
RedDevils4life: Wszyscy tego oczekują. Rok temu zaczęliśmy wspaniale sezon, ale City nam odjechało. Teraz zaczęliśmy kiepsko i mam nadzieję, że w tym roku scenariusz się odwróci względem zeszłego sezonu. :-)
» 25 sierpnia 2018, 17:55 #241
emti357: Dlatego nie można grac tak jak w meczu z Brighton. Odważniej zagrać pressingiem. Pamiętam w zeszłym sezonie jak z Arsenalem zagrali na wyjeździe, przez 20 minut to zawodnicy Arsenalu nie wiedzieli co się dzieje taki był założony pressing, szybkie 2 bramki no i potem standardowo murowanie.
» 25 sierpnia 2018, 18:01 #240
emti357: Wtedy to mnie zatkało i nie przypuszczalem że mogą tak grać. Szkoda że Józek tego nie stosuje w każdym meczu;/
» 25 sierpnia 2018, 18:02 #239
RedDevils4life: Ale była radość po drugiej bramce, pamiętam jak dziś. Dobre spotkania zostają w głowie. ;-)
» 25 sierpnia 2018, 18:05 #238
emti357: Dokładnie aż się serce radowalo ale potem nastala szara rzeczywistość.
» 25 sierpnia 2018, 18:07 #237
emti357: Everton xD
» 25 sierpnia 2018, 17:42 #236
Michux3: Ile czerwieni w tej kolejce
» 25 sierpnia 2018, 17:42 #235
emti357: WHU zakupił zawodników a grają takie gówno że szok, jedynie Felipe Anderson i Arbautovic coś grają w tym klubie. Znając życie United wdupi z WHU lub będzie remis xD
» 25 sierpnia 2018, 17:33 #234
rizx: To nie fifa, że po wymianie połowy składu i trenera drużyna po 3 meczach będzie idealnie funkcjonować. Przykład Milanu was nie nauczył?
» 25 sierpnia 2018, 17:42 #233
emti357: Mnie dziwi dlaczego w 3 sezonie Józka w United dalej nic nie fukcjonuje. To jest zagadka. Tak czy inaczej spodziewałem się trochę więcej po WHU.
» 25 sierpnia 2018, 17:46 #232
Rochanv: trzeba dac im czas, nowa filozofia, duzo nowych zawodnikow.. ten Anderson jest spoko, kurde jak za 40mln to zaluje ze nie zminil Williana w Chelsea ;)
» 25 sierpnia 2018, 18:28 #231
sisinho: Ten fabian to ma pecha w tym sezonie, 3 mecze - 8 bramek w plecy. Wybitnie tez nie broni...
» 25 sierpnia 2018, 17:32 #230
dlabigt23: Szkoda West Hamu dobrze graja a pewnie przegraja ...
» 25 sierpnia 2018, 17:32 #229
emti357: Arsenal ładny fuks
» 25 sierpnia 2018, 17:31 #228
DjTED: A co City to patrzmy na siebie nie na innych. Zawsze jak ktoś wtopi i mamy szansę nadrobić to my też dostajemy
» 25 sierpnia 2018, 17:26 #227
DjTED: Po co nam Arnautovic... 3 bramke właśnie ładuje. 3 mecze i 3 bramki. Mam go w FPL :D
» 25 sierpnia 2018, 17:23 #226
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 17:24

I kontuzja. 3 mecze i 2 bramki
» 25 sierpnia 2018, 17:23 #225
emti357: A Everton znów z czerwoną kartką masakra. Arsenalowi coś nie idzie widzę.
» 25 sierpnia 2018, 17:16 #224
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 16:57

Powiedzcie mi jak to widzicie bo np w takim Arsenalu trener zmieniony troche nowych twarzy na boisku a gra ta sama. Ja wiem że to tylko 3 kolejka i wszystko sporo zajmuje, ale jednak zmiany trenerow nie zawsze są tym jedynym wyjsciem.
» 25 sierpnia 2018, 16:57 #223
sisinho: Bo ma tych samych grajków. Z g*** bata nie ukręci. Kto doszedł nowy w 1szym składzie? Sokratis i tyle to co ma się zmienic gra...
» 25 sierpnia 2018, 17:02 #222
Tymczasowo: Hmm...22 lat rzadow raczej w 3 kolejki nie naprawisz. Zreszta powinienes o tym wiedziec bo jako kibic United ten okres juz trwa 5 lat ;)
» 25 sierpnia 2018, 17:04 #221
Me89v2: Ale to trener o podobnym profilu. Pytanie czy ulepszy system bo na pewno nie będzie to zmieniał całkiem. Tak jak po pellegrino był pep. Udoskonalil to co pellegrini budował. Zmiana to będzie jak grającego lagami mou zmieni ktoś o profilu pepa hehe
» 25 sierpnia 2018, 17:05 #220
sisinho: @Me89v2

Taa bo nauczy Jonesa nie potykać się o własne nogi albo Martiala i Rashforda grać zespołowo :)
» 25 sierpnia 2018, 17:14 #219
DolphZiggler: United od 6 lat gra tak samo
» 25 sierpnia 2018, 17:16 #218
RedsFan: Przeciez napisalem ze to dopiero 3 kolejka i nikogo nie osadzam. Chcialem tylko wiedziec jakie jest wasze spojrzenie na temat. Bo jednak sam nowy trener jednak czarów odrazu nie zrobi.
» 25 sierpnia 2018, 17:18 #217
Gallacher: Emery długo nie posiedzi w Arsenalu coś czuję.
» 25 sierpnia 2018, 16:53 #216
RedDevils4life: Ranieri już sobie ostrzy ząbki na objęcie Arsenalu. :P
» 25 sierpnia 2018, 16:38 #215
RedsFan: WHU gra ciekawe kontry nie daje sie arsenalowi :)
» 25 sierpnia 2018, 16:37 #214
Spadkobierca: Jestem bardziej ciekaw drugiej połowy w ich wykonaniu. Ostatnio pierwszą też fajnie zagrali.
» 25 sierpnia 2018, 16:52 #213
RedsFan: Narazie ich gra zdecydowanie mi sie podoba. Arsenal w 6 nie umie sobie z 3 zawodnikami z West Ham poradzic.
» 25 sierpnia 2018, 16:55 #212
RedsFan: No i wygadales ;D
» 25 sierpnia 2018, 17:55 #211
Spadkobierca: Wybacz, nie chciałem. :D
» 25 sierpnia 2018, 18:02 #210
czarny1996: Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sprzedaż biletów na mecz Manchesteru. Wiem że muszę posiadać membershipa. Czy jeśli go posiadam to mogę bez problemu kupić bilet, czy może muszę aplikować o bilety i od klubu zależy czy mi je przyznają ? Kolejne pytanie : na stronie pisze że na mecz np z Evertonem bilety " sold-out" lecz w sekcji gdzie opisane są daty rozpoczęcia sprzedaży biletów jest data 21 wrzesnia. Jak mam to rozumieć ? Dziękuje jeśli ktoś postara mi się to wytłumaczyć
» 25 sierpnia 2018, 16:33 #209
JacexMU: Jak masz membership to bez problemu dostaniesz bilet na mecz. Losowanie jest na Arsenal, Man City, Liverpool, Chelsea i Tottki na inne znajdziesz tutaj (manutd. com/en/tickets-and-hospitality/accessibility/accessibility-home-games) daty, kiedy bilety będą wypuszczane i jak wejdziesz o tej godzinie co podają to na spokojnie coś tam sobie wybierzesz. Ja w tym sezonie tak dostałem bilety na Wolves, a czaje się jeszcze na Newcastle, Everton i będę próbować na Arsenal. Jeżeli chodzi o nocleg, to raczej taniej niż airbnb to się nie dostanie.
» 25 sierpnia 2018, 16:44 #208
RedsFan: Też planuje iść na Everton musze jeszcze kumpla dopytać bo mi wczoraj proponowal, że może bilety kupic bo ma membership. Moge go zapytac jak to jest.
» 25 sierpnia 2018, 16:54 #207
JacexMU: A ogólnie jeśli chodzi o ten komunikat Sold-out to sam do końca tego nie rozumiem, jedyne wytłumaczenie to wyprzedanie miejsc przeznaczonych dla osób posiadających karnet całoroczny, czyli tak jakby pierwsza pula, ale to tylko tak mi się wydaje. W każdym razie na pewno jest druga tura i wtedy posiadając członkostwo i reagując stosunkowo szybko (czyli około 1 h po wypuszczeniu tej drugiej tury) spokojnie dostaniesz miejsca. Jak coś to pisz :)
» 25 sierpnia 2018, 16:56 #206
matheo: Komunikat "sold-out" oznacza, że została wyprzedana ostatnia transza biletów, która została wystawiona do sprzedaży. Być może nie dotyczy to tylko meczu z Tottenhamem, bo ten już w poniedziałek, ale niewykluczone, że i na Spurs pojawią się jeszcze wejściówki. Klub powinien wrzucić jeszcze transzę biletów na Everton. Jeśli interesuje Cię ten konkretny mecz, to kliknij w niego i tam masz odnośnik "register interest". Daj klubowi znać, że jesteś zainteresowany biletem. Jest duża szansa, że będą do Ciebie dzwonić, kiedy pojawią się jakieś wejściówki. Nie zaszkodzi również patrzeć samemu, czy jakaś pula nie została wrzucona. Kiedyś powiedzieli mi w Ticket & Membership Office, że pule wrzucane są, jeśli jest tych biletów więcej. Jeśli będzie ich np. 5 ze zwrotów, to raczej nie pojawią się w systemie sprzedaży internetowej, bo osoby będą dzwonić do osób, które wyraziły zainteresowanie takim biletem.
» 25 sierpnia 2018, 17:06 #205
barnaba1987: Wolverhampton vs Man City 1:1
KLEPACZ OUT!!
» 25 sierpnia 2018, 16:33 #204
Drops71: Fabiano wierze ze dasz rade dla nas punkty zdobyć!
» 25 sierpnia 2018, 16:31 #203
DolphZiggler: Arsenal wyrasta na faworyta do spadku
» 25 sierpnia 2018, 16:31 #202
blue7one: WENGER IN xdddd
» 25 sierpnia 2018, 16:31 #201
DolphZiggler: Co jak co,ale można Arsenalowi pozazdrościć stabilnej formy
» 25 sierpnia 2018, 16:30 #200
Luke88: Jak na razie Arsenal gorszy niż za Papy. Jak tak dalej pójdzie to Emery poleci szybciej niż Mou :D
» 25 sierpnia 2018, 16:28 #199
RedDevils4life: No, ale przecież dobra i ofensywna piłka pożądana bardziej niż punkty.
» 25 sierpnia 2018, 16:29 #198
Luke88: Ech, przydałoby się i to i to.
» 25 sierpnia 2018, 16:30 #197
RedDevils4life: Tak, ale jak mam wybierać to wolę jednak punkty.

No i remis, fajny meczyk będzie.
» 25 sierpnia 2018, 16:31 #196
Luke88: Wiadomo, ale jak Mou nie wygra nic znaczącego w tym sezonie to out.
» 25 sierpnia 2018, 16:33 #195
RedDevils4life: Jeżeli wypadniemy z TOP4 i powtórzymy blamaż z LM z poprzedniego sezonu to tak. W innym wypadku wciąż jestem za trenerem.
» 25 sierpnia 2018, 16:35 #194
kckMU: @Luke88

A jeśli polegnie w finale LM, zajmując 4 miejsce w lidze i nie walcząc w krajowych pucharach to jak zostawiłbyś go? Al'a Klopp w poprzednim.
» 25 sierpnia 2018, 17:02 #193
Luke88: Nie, wtedy out.
» 25 sierpnia 2018, 17:24 #192
kckMU: Uuu! I to ja szanuje. To jest to, a nie chwalenie ekipy wiecznych przegrywów - ciągniętych ponadto jak nie przez Suareza to Salaha - bo grają szybką piłkę.

Żebyś jeszcze Roma lubił to byłaby przyjaźń.
» 25 sierpnia 2018, 17:28 #191
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 16:28

Obrona Arsenalu to kryminał! jakie oni podstawowe błędy robią, masakra...
» 25 sierpnia 2018, 16:28 #190
sisinho: A tak ludzie chcieli Sokratisa bo tani, bo doświadczony, jak widać BVB go szybko opyliła bo wiedziała jaki ma "potencjał".
» 25 sierpnia 2018, 16:30 #189
Spadkobierca: Człowieku, to jego pierwsze mecze w Premier League.
» 25 sierpnia 2018, 16:53 #188
JebikMUTD95: spadkobierca
To właśnie nasi EKSPERCI, którzy na starcie 3 kolejki Premier League oglądając grę Sokratisa doszlibdo wniosku, że BVB szybko go opylila bo widziała jego "potencjał"

Chociaż po ostatniej kolejce i porażce United widziałem komentarze pomeczowe naszych "ekspertów" i niektórzy ocenili już transfer Fred'a już po 2 kolejce Premier League jako "GRUBO PRZEPŁACONY" z którego nie ma mymy pożytku na boisku.

Nie rozumiem ludzi, którzy po 2-3 kolejkach od startu Ligi tak surowo oceniają piłkarzy, którzy dołączyli w letnim okienku transferowymi przychodząc z innych Lig, w których gra całkowicie różni się od gry w Lidze Angielskiej....
» 25 sierpnia 2018, 18:01 #187
Spadkobierca: Z mojej perspektywy Fred to jest przepłacony piłkarz. Ale tak już wygląda obecny świat piłkarski, który mam nadzieję zatrzyma się z tymi chorymi cenami.
» 25 sierpnia 2018, 18:13 #186
jassaj: Brawo West Ham
» 25 sierpnia 2018, 16:27 #185
RedDevils4life: Jak Arsenal dziś przegra to nie wiem... Wymyślcie mi jakiś challenge. :D
» 25 sierpnia 2018, 16:27 #184
RedDevils4life: Kurde, Cech to kot. Jaki refleks.
» 25 sierpnia 2018, 16:27 #183
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 15:50

Zaraz Derby Londynu o pierwsze punkty w tym sezonie.

PS: Cech dalej na bramce.
» 25 sierpnia 2018, 15:48 #182
Tymczasowo: PS.Bo Cech dalej gra dobrze. To, ze byl fatalny w zeszlym sezonie nie znaczy, ze nie moze miec lepszego okresu.
» 25 sierpnia 2018, 15:54 #181
RedDevils4life: Ty to pod każdym postem pokazujesz ile wiesz o piłce.
» 25 sierpnia 2018, 15:55 #180
Spadkobierca: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 15:55

Tottenham - Fulham to też były derby Londynu.

P.S. Cech i jego słabszy okres to już trzeci sezon.
» 25 sierpnia 2018, 15:55 #179
RedDevils4life: No ogólnie Derbów Londynu jest sporo.
» 25 sierpnia 2018, 15:56 #178
Tymczasowo: Ty na pewno ogladales te 2 mecze Arsenalu? Z City moglo sie skonczyc dwucyfrowka, z z Chelsea obronil 8 strzalow. To, ze Ty jestes ignorantem i pokazujesz, ze nie ogladasz nic, a swoja wiedze opierasz na trendach to nie znaczy, ze ja robie tak samo.
» 25 sierpnia 2018, 15:57 #177
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 15:59

Hehe, chyba kamery masz w moim pokoju, że takie potężne wnioski snujesz. Cech to ręcznik i wiem, że Cię to boli, ale pogódź się z tym.
» 25 sierpnia 2018, 15:58 #176
jassaj: Spoko, to tylko koleś który uważa, że Arsenal sezon temu był tylko nieznacznie gorszy od United, piłkarze Arsenalu są na podobnym poziomie co United, Ramsey jest lepszy od Pogby
To w sumie czemu Cech nie mógłby być topowym bramkarzem ?
» 25 sierpnia 2018, 16:10 #175
kckMU: Przecież Petr to jest jawna kpina bramkarza po przenosinach do Arsenalu. I mógłbym bazować chociażby na setkach opinii kibiców Arsenalu, ale nie robię nawet tego, po prostu oglądam mecze. I samego gościa - dla jasności - lubię, bo to jedna z ikon PL.
» 25 sierpnia 2018, 16:11 #174
RedDevils4life: @jassaj

Czyli @Tymczasowo to Gunner? On identycznie się wypowiadał.
» 25 sierpnia 2018, 16:19 #173
jassaj: No przecież :D Twierdził, że założy to konto, jak sam nick wskazuje na chwilę a jak widać zadomowił się bardziej niż uchodźcy w Europie
» 25 sierpnia 2018, 16:23 #172
RedDevils4life: No i wszystko jasne z kim mam znowu do czynienia. ^^
» 25 sierpnia 2018, 16:25 #171
Gallacher: Byłoby to zbyt piękne gdyby City ciągle strzelało i gole padały i omijały ich poprzeczki,słupki i złe decyzje sędziego i wygrywało.
» 25 sierpnia 2018, 15:44 #170
Bylak: Czym wy się podniecacie, że city zremisowało? Prawda jest taka że mieli mega pecha, a grali bardzo dobrze. My w naszej formie byśmy dostali 3-0 od takiego Wolves.
» 25 sierpnia 2018, 15:41 #169
matizek92: No dostalibyśmy, ale to nie my graliśmy i nie my straciliśmy punkty. Płakać mamy?
» 25 sierpnia 2018, 15:44 #168
Bylak: Liczę że w poniedziałek uda nam się wymęczyć 3pkt
» 25 sierpnia 2018, 15:47 #167
matizek92: Musimy. Nie możemy sobie pozwolić na stratę :)
» 25 sierpnia 2018, 15:48 #166
ro7: "wymęczyć 3pkt"
Dokładnie. To wszystko na co można liczyć w każdym meczu z Mourinho na ławce trenerskiej.
» 25 sierpnia 2018, 16:29 #165
soldier: Chcę Traore w MU...
» 25 sierpnia 2018, 15:34 #164
RedDevils4life: Toż to jeździec bez głowy. Jeszcze was nie nauczył sezon Middlesbrough w Premier League?
» 25 sierpnia 2018, 15:36 #163
Tymczasowo: A wiesz, ze pilkarz moze sie rozwijac? Wiesz, ze nie macie prawoskrzydlowego?
» 25 sierpnia 2018, 15:39 #162
RedDevils4life: Wiesz, że Twoja strona jest gdzie indziej?
» 25 sierpnia 2018, 15:44 #161
PauloKuhan: brakuje nam takiego chaosu czasem takiego kolesia co wbiegnie zaskoczy zrobi cos innego jak potrzebnujemy bramki przegrywamy jak ostatni a strzalow i akcji jak nie było tak nie ma
» 25 sierpnia 2018, 15:56 #160
Spadkobierca: Po ciul nam Traore? To już dużo lepiej było serio wyciągać Shaqiriego za drobne, on przynajmniej pokazał swoje umiejętności w Premier League.

I coś jeszcze, co sądzicie o występie Diogo Joty?
» 25 sierpnia 2018, 15:57 #159
ro7: Traroe w MU siedziałby na trybunach, bo by "się nie cofał" czy jak to tam leci.

Nie ma w filozofii Mourinho miejsca na efektowną szybką grę. W ataku kopie się długie piłki na Lukaku i to koniec zaleceń ofensywnych. Szybkie klepki, kiwki, efektowne podania to dla sprawcy kara trybun na 10 meczów w zawieszeniu na 5.
» 25 sierpnia 2018, 16:48 #158
Xchrisx7: Prawda jest taka, że City miało dzisiaj po prostu pecha. Nie umniejszam dobrej dyspozycji Wolves ale ten gol, brak ewidentnego karnego i 3x słupki/poprzeczki mówią same za siebie.
» 25 sierpnia 2018, 15:29 #157
Sotnelaw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 15:28

ale jak to ?! Maszyna Pepa w którą w 3 sezony władowano 640 milionów nie radzi sobie z benjaminkiem? :)

GuardiolaOut!
» 25 sierpnia 2018, 15:28 #156
mateo444: Łysy po tym remisie będzie znowu musiał wydać w styczniu z miliard na obrone :D

A odnośnie meczu to szkoda trochę Wilków, ale tak to jest jak się lekceważy przeciwnika z gorszej części Manchesteru :D
» 25 sierpnia 2018, 15:31 #155
Me89v2: Bądźmy fair. City ich gniotlo w sposob o jakim United może pomarzyć. Słupki poprzeczki. Gol ręka. Po takim remisie ich kibice nie mogą mieć pretensji.

Patrzmy na siebie bo gramy żenade Level master.
» 25 sierpnia 2018, 15:36 #154
matizek92: No patrzmy na siebie, więc nie pisz ciągle o City.
» 25 sierpnia 2018, 15:46 #153
Me89v2: Spoko w poniedziałek będzie o czym pisać. Zobaczymy tylko czy bedzie można w końcu coś pochwalić w naszej grze
» 25 sierpnia 2018, 15:55 #152
matizek92: Może bedzie, może nie. Byleby były 3 pkt!!
» 25 sierpnia 2018, 16:23 #151
JasnaLiryka: SZOK ! Beniaminek remisuje z Mistrzem Anglii , jak to możliwe ?!!?!
» 25 sierpnia 2018, 15:26 #150
Xear0o: LUDZIE :) Zobaczcie sobie FACEBOOK - PROFIL OFICJALNY Manchesteru City i zdjęcie profilowe :)

LEŻĘ I KWICZĘ :)

[link usunięty]
» 25 sierpnia 2018, 15:25 #149
Xchrisx7: I? Co w związku z tym?
» 25 sierpnia 2018, 15:27 #148
Trz: a jak nasi kapitanowie biegali z tęczowymi opaskami to co robileś?
» 25 sierpnia 2018, 15:31 #147
Spadkobierca: Xear, tak z ciekawości. Jesteś praktykującym katolikiem popierającym kościół katolicki?
» 25 sierpnia 2018, 16:55 #146
Me89v2: City mocne i miało dużo pecha. Ale dla nas ważne że tracą pkt :)

Gdyby var był w tamtym sezonie to United byłoby 4. W tym sezonie może znów nam to trochę pomoże :) właśnie pierwszy taki mecz :)
» 25 sierpnia 2018, 15:24 #145
Michux3: Po czym wnioskujesz że byłoby 4 ?
» 25 sierpnia 2018, 15:28 #144
Xear0o: Popierają PEDALSTWO (patrz tło)
» 25 sierpnia 2018, 15:28 #143
Trz: gdzieś to wyliczyli niedawno. był news
» 25 sierpnia 2018, 15:35 #142
Me89v2: Wyliczyli ze gdyby nie decydujące błędy sędziów układ tabeli byłby inny. Byłby wtedy sprawiedliwy bo graliśmy największą padake z top4.
» 25 sierpnia 2018, 15:37 #141
MK991: Czasem mam wrażenie, że ludzie tutaj to większość kibice City.
Jak City remisuje, to że pecha mieli. United jak wygrywa, to że farta mieliśmy.

Zapytaj czy kibiców Realu obchodzi fakt, że gdyby był VAR to nie wygraliby 2x LM.
Co to w ogóle za argument jest? Nie było VARu, sędziowie popełnili błędy i tyle. To była część piłki od lat, tak można by powiedzieć o niemal wszystkich wygranych zespołach. Mnóstwo z nich przeszło dalej w LM po błędzie sędziego, mnóstwo z nich wygrało finały po błędach.

Szkoda że jak City remisuje 1:1 z Wolves, to że mieli pecha.
Jak United zremisowało sezon temu 2:2 z Leicester i Burnley, gdzie United miał kilka sytuacji 100%, i ogólnie byli znacznie lepszym zespołem, to wtedy na stronie wszyscy wyzywali Mou i mówili "MOU OUT" i że United najgorsze.

Zastanówcie się kim jesteście, bo na pewno większość z Was nie jest kibicami United.
» 25 sierpnia 2018, 17:52 #140
welllone: City PUCHNIE !! xD
» 25 sierpnia 2018, 15:23 #139
Xear0o: Najwazniejsze by nie oglądać sie na innych i robić swoje :) Bravo Wolves.
» 25 sierpnia 2018, 15:17 #138
RedDevils4life: #city #walec #rozjedzie #wszystkich
» 25 sierpnia 2018, 15:16 #137
Tymczasowo: #O KURDE #ZREMISOWALI #SKONCZYLI SIE #ZWOLNIC GUARDIOLE
» 25 sierpnia 2018, 15:23 #136
Dziupla: Nie wiem, jak możesz mieć czelność śmiać się z remisu z Wolves na wyjeździe, gdzie my przegrywamy z Bringhton, w dodatku po żenujacym meczu. W dodatku my taka kupe gramy często, tylko z reguły udaje nam się wygrać 1-0.
» 25 sierpnia 2018, 15:24 #135
RedDevils4life: Kto się śmieje? Ja się śmieję z tych co już ogłosili City mistrzami.
» 25 sierpnia 2018, 15:32 #134
Xear0o: Wygramy 3-1 Lukaku x2 i Pogba 1x

Oni zawsze sie spinaja na dobrych rywali, a Tottenham nigdy nie grał dobrze na naszym terenie.
» 25 sierpnia 2018, 15:07 #133
gaucho2015: Ale Tottenham z roku na rok gra coraz lepiej, a my z roku na rok wyglądamy gorzej. Rok temu o tej porze w drużynie była świetna atmosfera, styl, taktyka a po 8 meczach mieliśmy 6 wygranych i 2 remisy bilansem 21-2

A dziś?? Kane, Alli i Eriksen są coraz starsi i bardziej doświadczeni i ciągną Spurs jeszcze wyżej a u nas jeden wielki kwas, wymęczone zwycięstwo z ... Leicester i blamaż w Brighton. Remis to będzie dobry rezultat.

Chce wierzyć w tą w drużynę, ale po prostu nie potrafię. Styl Mourinho i okno w wykonaniu Woodwarda spowodowały że człowiek boi się wyjazdu do Burnley czy Watfordu. Dziś gdyby to MUFC grał zamiast City to porażka wręcz pewna.
» 25 sierpnia 2018, 15:12 #132
Xear0o: Ja dopiero wydam osąd po co najmniej 5 kolejkach.
Jesli nic sie nie zmieni....to mysle ze Mourinho nie dociągnie do świąt.
» 25 sierpnia 2018, 15:19 #131
mateo444: gaucho2015 skoro Koguty takie silne to dlaczego przegrały z nami w poprzednim sezonie 2 razy ?
Podejrzewam, że remis na Old Trafford wzięliby z pocałowaniem ręki
» 25 sierpnia 2018, 15:25 #130
Spadkobierca: Nie, nie, nie. My nie gramy coraz gorzej, gramy tak samo.
» 25 sierpnia 2018, 15:26 #129
gaucho2015: @mateo444 - to już tłumaczyłem, jak gramy teraz a jak rok temu.
@spadkobierca - gramy o wiele gorzej. Przypomnij sobie United do grudnia/stycznia, od początku sezonu wyglądało to bardzo dobrze.
» 25 sierpnia 2018, 15:33 #128
Spadkobierca: Na tle drużyn, które poszły krok do przodu my wyglądamy gorzej, bo zostaliśmy w miejscu.
» 25 sierpnia 2018, 15:58 #127
gaucho2015: No i 1-1 a skończy się 1-2 dla City. Kibicem ich nie jestem, ale prawda jest taka, że City zawsze albo sfarci albo po prostu wyszarpie zwycięstwo.

Nie że coś, ale gdyby to United dziś tu grało przeciwko Wilkom to porażka wręcz pewna. I to nie jedną bramką. City po prostu takich wpadek nie notuje, a remisy się zdarzają każdemu.
» 25 sierpnia 2018, 15:02 #126
RememberMe: No i 1-1 a skończy się 1-2 dla City. Kibicem ich nie jestem, ale prawda jest taka, że City zawsze albo sfarci albo po prostu wyszarpie zwycięstwo.
» 25 sierpnia 2018, 15:23 #125
gaucho2015: " a remisy zdarzają się każdemu " :)
» 25 sierpnia 2018, 15:28 #124
DolphZiggler: Należało im się
» 25 sierpnia 2018, 14:56 #123
Xchrisx7: No i wylądował...
» 25 sierpnia 2018, 14:55 #122
gaucho2015: Tak z innej beczki....Bernat na 99% w PSG. Jest już w drodze do Paryża. Zimą obowiązkowo Kurzawa w United. Koniec Shawów i Youngów.
» 25 sierpnia 2018, 14:54 #121
Michux3: Kurzawa ? To już wyżej wymienieni lepsi
» 25 sierpnia 2018, 14:56 #120
Me89v2: Napalamy się na kolejnych ktorzy nie łapią się w swoich klubach :)?
» 25 sierpnia 2018, 14:57 #119
gaucho2015: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 15:06

Kurzawa na dzień dobry zjada naszych defensorów. Na śniadanko. U nas taki van Dijk czy Delph który jest rok w rok wyrzucany przez kibiców z City byłby u nas pierwszym wyborem i posadziłby naszych geniuszy na ławkę. Przy takim Delphie nasz Shaw by widział murawę tylko z trybun. Nie oszukujmy się.
» 25 sierpnia 2018, 15:06 #118
Michux3: Van dijk tak ,bo nie mamy porządnego śo ale delph i kurzawa ? W takim razie wyjasnij mi proszę czemu na MŚ grał young a nie delph czy ktokolwiek inny
» 25 sierpnia 2018, 15:48 #117
gaucho2015: Nie wytłumaczę Ci tego, bo nawet ekspertów i dziennikarzy to wręcz to śmieszyło
» 25 sierpnia 2018, 16:02 #116
Telos: City już puchnie ^^
» 25 sierpnia 2018, 14:53 #115
Spadkobierca: To samo czytaliśmy w poprzednim sezonie.
» 25 sierpnia 2018, 14:56 #114
Telos: Wiadomo, że ironia. Też nawiązywałem do poprzedniego sezonu. Każdy "puchł" przecież, tylko nie my.
» 25 sierpnia 2018, 15:03 #113
mycka86: Ręka i brak ewidentnego karnego dla City. Oczywiście bardzo mnie to cieszy, ale z VARem było 1-0 ale w drugą stronę.
» 25 sierpnia 2018, 14:52 #112
Spadkobierca: Silva jest sam sobie winien, że wyskoczył jak z procy zanim przeciwnik zdążył go przepchnąć.
» 25 sierpnia 2018, 14:54 #111
mikon70: Mam nadzieje ze limit szczęścia szmaciarzom się skończył i dzisiaj przez tę rękę przegrają
» 25 sierpnia 2018, 14:49 #110
gaucho2015: Przestańcie się jarać. Te farciarze i tak strzelą z 2 gole i wyjadą z trzema punktami. Już w poprzednim sezonie to widziałem :)
» 25 sierpnia 2018, 14:48 #109
Hoodys: O jak mi szkoda City. Mniej więcej w ogóle
» 25 sierpnia 2018, 14:46 #108
mordynator: VAR? a komu to potrzebne.
» 25 sierpnia 2018, 14:46 #107
Snakus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 14:45

ręka Boga! czarny Maradona!
» 25 sierpnia 2018, 14:45 #106
Cisco: Hahahaha ręka
» 25 sierpnia 2018, 14:44 #105
Me89v2: Ręka :D
» 25 sierpnia 2018, 14:44 #104
RememberMe: KOCHAM!!
» 25 sierpnia 2018, 14:44 #103
Xchrisx7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 14:44

No i bardzo ładnie! Piękna ręka :D Oby tak do końca!
» 25 sierpnia 2018, 14:43 #102
Me89v2: Jeeeeee.
» 25 sierpnia 2018, 14:43 #101
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 14:36

@Learningto Fly .to Nie oglądaj wiecej Meczów United skoro uwazasz ze to będzie kiepski sezon . ja jestem optymistą..
» 25 sierpnia 2018, 14:34 #100
DolphZiggler: Aż strach pomyśleć co to te Wilki zrobiłby z ekipą murarza
» 25 sierpnia 2018, 14:24 #99
sisinho: Hmm, przegrały? Akurat lepiej się gra w roli "outsidera" gdy gra się z kontry jak My vs City czy wilki z City.
» 25 sierpnia 2018, 15:36 #98
Me89v2: Wilki póki co fajnie. City miało okazje i na pewno stworzą jeszcze kilka ale widać szanse na mały suprise i jakiś remisik.
» 25 sierpnia 2018, 14:22 #97
Carlitozz: Jak beda grac dalej tak jak graja, a Kompany nie zostanie zmieniony, to na bank cos wywinie w obronie :P
» 25 sierpnia 2018, 14:25 #96
CarbonInC: Swietny mecz. Wlasnie po to sie oglada PL. Swietna technicznie gra City + walka i zaangazowanie Wilkow. Trener wilkow swietnie to zorganizowal. Czapki z Glow.
» 25 sierpnia 2018, 14:21 #95
RedDevils4life: Co tam moi ulubieńcy z devilpage słychać? Jak życie?
» 25 sierpnia 2018, 14:21 #94
RememberMe: Wolves są świetni
» 25 sierpnia 2018, 14:16 #93
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 14:20

Cholernie mi sie podobaja, widac ze walka nie jestem im obca zreszta dopiero co awansowali z Championship a tam sie walczy, ale oni gre pilka jaka pokazywali w nizszej lidze chca i przenosza to na boiska PL, swietnie sa ustawieni, kiedy trzeba jest wysoki pressing i przechodza z kontry idealnie. Patricio parada niesamowita, szkoda tych kilkunastu cm przy spalonym.
» 25 sierpnia 2018, 14:20 #92
RememberMe: Helder Costa kozak totalny
» 25 sierpnia 2018, 14:13 #91
Mariusz199012: W poniedziałek zagramy o Niebo Lepiej ! Jestem o tym przekonany
» 25 sierpnia 2018, 13:56 #90
DolphZiggler: od 5 lat ta sama śpiewka
» 25 sierpnia 2018, 14:18 #89
Mariusz199012: RedRevolta.Własnie o tym Mowiłem ze nie Mozna tak Narzekac .debiut Mourinho w United był udany .drugi sezon Równiez choc kto wie gdyby City nie było wyedy tak mocne to bysmy grali o tytuł do końca
» 25 sierpnia 2018, 13:53 #88
LearningtoFly: Z choinki chyba spadłeś. Fantastyczne 2 sezony, pasjonujący futbol, wielkie trofea, najsłabszy vicemistrz od założenia PL, pierwszy rekord remisów wyrównany no nie no faktycznie 2 doskonałe sezony. Plus obicie potęg w LE i potężnego Soton w pucharze Tiki Taki, rok później kompromitacja w tym samym pucharze z niejakim Bristol. AH i mój ulubiony argument wicemistrzostwo, myślę, że w Anglii różnica poza kilkoma milionami z TV, nie ma znaczenia, czy jesteś 2 czy 4 tak swoją drogą, co zresztą pokazały Tottki i Live, kompletnie niezainteresowane walką o oczko wyżej, zresztą dosyć to zrozumiałe.
Aha i nie ma co narzekać no jasne, pierwsze 2 kolejki marazmu i partactwa, tylko podkreśliły obawy po żałosnym Tournee, że będzie to kiepski sezon.
» 25 sierpnia 2018, 13:59 #87
Diabelred: Mariusz199012,

,,choc kto wie gdyby City nie było wyedy tak mocne to bysmy grali o tytuł do końca"

Zeby walczyc o majtra to trzeba byc konsekwentnym(o tym chyba tez nawet wspominal Mourinho), a nam tego wlasnie w poprzednim sezonie brakowalo. Co z tego, ze pokonalismy wszystkie druzyny z PL, skoro przegralismy ze wszystkimi beniaminkami. Co z tego, ze pokonalismy City, skoro kolejke pozniej u siebie przegralismy z czerwona latarnia ligi West Bromwich Albion. Co z tego, ze pokonalismy kazdego z top4 skoro tracilismy punkty ze spadkowiczami badz zespolami, ktore do konca walczyly o utrzymanie. Co do drugiego sezonu to bylby w miare udany, gdyby chociaz FA Cup wpadlo. Nie robmy z siebie Tottenhamu czy Arsenalu, gdzie sama kwalikacja do LM traktowana jest wlasnie jako sukces, bo udzial w LM to po prostu nasz obowiazek...
» 25 sierpnia 2018, 14:44 #86
Me89v2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.08.2018 13:50

Zobaczcie gdzie w City rozstawieni są wahadlowi/skrzydłowi gdzie lsp i psp szeroko i wysoko. Zawsze jest gdzie podać i to żadna filozofia. U nas Pogba ma pilke i zero opcji. Ale to właśnie jest kwestia treningów taktycznych.
» 25 sierpnia 2018, 13:48 #85
LearningtoFly: No ale nasza półka to bardziej Arsenal, Tottki a nie City, Liverpool. Chelsea pod wodzami nowego menago wygląda też dużo lepiej. Średni piłkarze, słaba taktyka, to co się potem dziwić, że nas byle Brighton objeżdża ale fakt trzeba było więcej oszczędzać na transferach
» 25 sierpnia 2018, 13:54 #84
Me89v2: Mi tylkp chodzi o taktykę. Można mieć słabszych piłkarzy niż City ale powinni oni wiedzieć co grać gdzie się ustawiać etc. U nas to nikt nic nie wie
» 25 sierpnia 2018, 14:00 #83
LearningtoFly: Jak dla mnie to nasza gra rok w rok, to ta sama padlina, styl gry Mou to taki Moyes, tylko jeszcze bardziej ułomny ofensywnie, bo u Moyesa, cały czas wrzuta, wrzuta + Fellaini(czasami Laga), a u Mou to w ogóle kreujemy coś tylko lagą, bądź przebłyskiem Pogby(raz na 3 mecze). za LVG usypiające podania wzdłuż i do tyłu- czyli jakaś namiastka arcywolnego ataku pozycyjnego, a obecnie mamy renesans Moyesa, tylko brak nam nominalnych skrzydłowych. Niestety ale tak się gra na zapleczu PL a nie na najwyższym poziomie.
» 25 sierpnia 2018, 14:03 #82
LearningtoFly: Idąc śladami Phila Jonesa, oby City dziś postrzelało bo mam w FPL Aguero, Mendyego i Edersona :D
» 25 sierpnia 2018, 13:46 #81
RememberMe: Nieźle nawet Wilki wyglądają
» 25 sierpnia 2018, 13:44 #80
Mariusz199012: Troche tego Hejtu na Naszego Menago Nie Rozumiem . w pierwszym sezonie była Liga Europy i Puchar Ligi .w drugim było 2 Miejsce w Lidze a i tak znajdą sie hejterzy ...
» 25 sierpnia 2018, 13:20 #79
Spadkobierca: Liga Europy i pucha myszki miki, do tego walka o mistrzostwo trwająca pierwsze trzy miesiące. Świetne wyniki, nic tylko się cieszyć jak Arsenal z czwartego miejsca i FA Cup.
» 25 sierpnia 2018, 13:36 #78
Mariusz199012: Ja jestem optymistą i dla Mnie takie sukcesy na początek są osiągnieciem bo bądz co bądz od odejscia fergiego po raz pierwszy Mielismy 2 Miejsce a City było Nie do powtrzymania w tamtym sezonie i tyle .
» 25 sierpnia 2018, 13:44 #77