Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Martial odrzucił nowy kontrakt, ale może zostać w Manchesterze United

» 11 kwietnia 2018, 10:44 - Autor: matheo - Źródło: L'Equipe
Anthony Martial odrzucił propozycję nowego kontraktu w Manchesterze United. Nie oznacza to jednak, że Francuz opuści klub z Old Trafford w letnim oknie transferowym – twierdzi dziennik L’Equipe.
Martial odrzucił nowy kontrakt, ale może zostać w Manchesterze United
» Anthony Martial dostał od Manchesteru United propozycję pięcioletniego kontraktu
Czy Anthony Martial powinien zostać w Manchesterze United?
Francuscy dziennikarze potwierdzili, że Martial nie zgodził się podpisać nowego kontraktu, który zaproponował mu Manchester United. Piłkarz nie podjął natomiast ostatecznej decyzji odnośnie swojej przyszłości.

Obecny kontrakt Martiala z Manchesterem United wygasa w czerwcu 2019 roku. Czerwone Diabły mogą przedłużyć umowę o kolejne dwanaście miesięcy.

Sytuację reprezentanta Francji w Manchesterze United uważnie obserwują przedstawiciele Juventusu Turyn, Paris Saint-Germain i Atletico Madryt.

Według dziennika L’Equipe głównym powodem zmartwień Martiala są jego chłodne relacje z Jose Mourinho.

« Poprzedni news
Kolejna kontuzja Axela Tuanzebe w Aston Villi
Następny news »
Bycie chłopakiem z sąsiedztwa motywuje Rashforda


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (372)


Gallacher: Ludzi pewnie irytuję już sam fakt szczęścia jaki dopisuję Realowi aniżeli jakieś kontrowersje.Nawet w studiu Pan Sławomir Stempniewski stwierdził że decyzja sędziego bardzo trudna,na moje oko też tak to widzę,nie to żebym pisał że się nie należał,ale też decyzja sędziego dająca sporo do myślenia w przemyśleniach na dodatek gdyby ten karny był gdzieś w 80 minucie to pewnie by to jeszcze jakoś wyglądało,a tak odgwizdany dosłownie w końcówce meczu,w 98 minucie gdzie po karny mecz się skończył.Coś takiego moim zdaniem kompletnie zabiło mecz i emocje,bo chyba każdy chciał tej dogrywki łącznie ze mną,a tak karny dla Realu i koniec spotkania i ciao Juve.
» 13 kwietnia 2018, 00:44 #368
champione2013: Pan sławek to robi tam za cyrkowca a nie eksperta
» 13 kwietnia 2018, 10:20 #367
walentos: oo to tak samo jak Gunner01S na Devilpage :)
» 13 kwietnia 2018, 10:28 #366
Gunner01S: W 98 minuci panuja inne zasady niz w 80? Nie bedziemy gwizdac karnego bo liczyles na dogrywki? N
» 13 kwietnia 2018, 19:35 #365
DjTED: Jakby był oczywisty faul to by nikt nic nie pisał, a jest znowu smród na cały świat. Gdyby Real strzelił bramke w końcówce bez kontrowersji to nawet ja bym im przyklasnął (chociaż nienawidzę) . I jak tu pisać, że w hiszpańskiej nie grają aktorzy skoro teatr zagrany bardziej niż Włoski :D
» 12 kwietnia 2018, 17:17 #364
Gunner01S: Kontrowersje sa tylko i wylacznie dlatego, ze to wlasnie jest Real i niektorzy nie potrafia myslec racjonalnie. Idiotyczny faul Benatii, ktory zostal prawidlowo zagwizdany. Najwieksza kontrowersja to brak bramki Isco, ale nikt o tym nie pisze bo zatrze mu to koncepcje o przepychajacym Realu panu w zoltej koszulce i czarnych spodenkach
» 12 kwietnia 2018, 17:30 #363
SiYamabushi: Panowie skąd od paru dni na devilpage znalazła się Rurka z kremem niejaki Gunner01S, czy to nie jest strona dla fanów United.
» 12 kwietnia 2018, 16:54 #362
mycka86: Wracamy powoli na szczyty, to i trolle z innych stron przychodzą pogaworzyć.
» 12 kwietnia 2018, 17:30 #361
Gunner01S: "Wracamy powoli na szczyty"

Z Mou nigdy nie wrocicie na fotel mistrza PL
» 12 kwietnia 2018, 17:31 #360
mycka86: Książkowa definicja trolla.
» 12 kwietnia 2018, 17:37 #359
RyannMistrz: Gunners01S Ale przynajmniej zawsze jestesmy w gronie faworytow do mistrzostwa i wracamy na szczyty nie to co arsenal...
» 12 kwietnia 2018, 18:50 #358
Gunner01S: Od 4 sezonu nie przelamana granica 4 miejsca gdzie Arsenal zajmowal drugie, ale to wy byliscie faworytami. Nice one!
» 12 kwietnia 2018, 20:23 #357
lees07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 22:33

Gunner pilnuj swojego Arsenalu bo z sezonu na sezon Twój klub jest coraz słabszy i jak tak dalej pójdzie to za kilka lat będzie zwykłym ligowym średniakiem. Papcio zatrzymał się w czasie i kupuje coraz gorszych piłkarzy, szykuj się na lanie jak przyjedziecie z tym szrotem na Old Trafford za niedługo.
"Z Mou nigdy nie wrocicie na fotel mistrza PL" i to mówi człowiek którego klub przez wszystkie lata zbierał baty od Portugalczyka.
Mam nadzieję że CSKA wbije trzecią bramkę.
» 12 kwietnia 2018, 22:31 #356
champione2013: Spytałbym wprost : kiedy mieli ostatniego mistrza to cofamy się do czasów dinozaurów ;)
» 13 kwietnia 2018, 10:22 #355
walentos: Arsenal nie zajmował 2 miejsca tylko raz mu się udało zająć drugie miejsce więc zejdź na ziemie. Średnio w ostatnich 4 sezonach plasował się między 3 a 4 miejscem. Szkoda tylko że jak zwykle statystyki są brane na okres gdy United 3 razy zmieniło trenera :) bo gdyby wziąc pod uwagę ostatnich 5 lat to wyszłoby że Arsenal zajmował 4 miejsce tak samo jak United a gdyby wziąć pod uwagę dłuższy przedział czasowy to Arsenal odpada w przedbiegach... typowy prowokator kibicujący Arsenalowi
» 13 kwietnia 2018, 10:39 #354
Gunner01S: Jak wezmiesz pod uwage dluzszy okres to trafisz na okres w ktorym Arsenal nie robil transferow powyzej 20 mln i sprzedawal wszystkich lepszych graczy bo splacali stadion.
» 13 kwietnia 2018, 19:37 #353
walentos: ale co to kogo interesuje?! poruszasz temat pozycji w lidze a jak brakuje Ci argumentów zaczynasz tłumaczyć to transferami... żenujące
» 14 kwietnia 2018, 12:47 #352
champione2013: Prześcieradła trochę za mało kartek , ale co poradzić tam CR7 co jakiś kontakt z rywalem to płacz bo albo nie ma faulu albo bzdurne dyskusje o brak karnego nurkowanie niesamowite w tym spotkaniu . Teraz znając życie trafią na Rome i znów finał LM :( Co do sędziowania to kolejny raz było tragiczne i sorry , ale wypaczyło wynik spotkania .
» 12 kwietnia 2018, 15:15 #351
Gunner01S: No bledy byly. Gdyby nie popelnil bledu przy bramce Isco to dwumecz zakonczylby sie w pierwszej polowie XD
» 12 kwietnia 2018, 15:19 #350
RuudVN: Roma jako jedyny zespół w 1/4 rozegrała naprawdę bezbłędne 90min
» 12 kwietnia 2018, 15:21 #349
Gunner01S: Real pierwszy mecz,LFC pierwszy mecz. No nie wiem czy jedyny.
» 12 kwietnia 2018, 15:24 #348
RuudVN: Real zagrał równe 180 minut, w pierwszym 3-0 w drugim 0-3, jak wpada to wpada a jak nie to nie
Liverpool zagrał 45min na topie, druga połowa kupa szczęścia
Barcelona z Romą nie zagroziła bramce z "kosmitą" w składzie
» 12 kwietnia 2018, 15:26 #347
Gunner01S: Kupa szczescia jak City nie oddalo strzalu XDD

Nie wcale. Nie ogladales chyba meczu od 80 minuty. Kosmita, ktory nie potrafi strzelac bramek w cwiercfinalach ostatnio.
» 12 kwietnia 2018, 15:28 #346
RuudVN: Liverpool - City 3-0
Strzały niecelne: 4 vs 9
Strzały celne: 4 vs 3
ataków 97 vs 130

no chyba jednak się mylisz
» 12 kwietnia 2018, 15:31 #345
Gunner01S: HAHAH

Sam sobie wymysliles te statystyki? Sprawdz flashcora ziomek bo te statystyki to nie wiem skad brales. City oddalo ZERO strzalow celnych. ZERO.
» 12 kwietnia 2018, 15:37 #344
sinedd91: Gunner

nie wypowiem się na temat meczu bo nie oglądałem, ale Flashscorem bym się nei sugerował... jedyne wiarygodne statystyki to gole kartki i rożne .... może spalone jeszcze (bo te są do współpracy z fortuną jeżeli chodzi o zakłady) ... ale reszta często różnie się na poszczególnych stronach tego typu i czasami z rzeczywistością...
» 12 kwietnia 2018, 15:47 #343
Gunner01S: Ogladalem pelne 90 min. Nie widzialem zadnego strzalu celnego. W analize Sky po meczu tez go nie bylo, wiec w tym przypadku raczej realna statystyka.
» 12 kwietnia 2018, 15:48 #342
RuudVN: Arsenal strzały w LM 0, okrągłe ZERO
w następnym sezonie 0, okrągłe ZERO
spadaj noobie z tej strony
» 12 kwietnia 2018, 15:49 #341
sinedd91: nie mówię, że nie :)
po prostu mówię, że Flashscore czasami oszukuje tylko tyle :)
» 12 kwietnia 2018, 15:49 #340
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 15:53

Sam potwierdzasz, ze Arsenal nie ma nic wspolnego z LM, wiec czemu poruszasz jego temat XDD?

PS. Zawsze jak nie wiesz jak obronic to co napisales to najezdzasz na klub ktoremu dany osobnik kibicuje i kazesz mu sie wynosic XD?
» 12 kwietnia 2018, 15:52 #339
champione2013: Super społeczność jest AR4ENALU gdzie kibic musi wchodzic na strone rywala żeby z kims "podyskutowac"
» 12 kwietnia 2018, 16:22 #338
robertbham: Obejrzyj jeszcze raz jak nie widzisz czy Isco był na spalonym czy nie a nie bełkoczesz jakieś bzdury. No chyba że głową się nie gra albo musi być minimum 2metrowy spalony. Ogarnij się
» 12 kwietnia 2018, 18:08 #337
missfinn: przestań już chrzanić, bo tak można z każdym zespołem, no ale oczywiście ten okropny Real, więc jest podwójny standard. Karny był ewidentny i został prawidłowo odgwizdany. I koniec. Tyle.
» 12 kwietnia 2018, 19:40 #336
Spadkobierca: Oglądałem pierwszy mecz Liverpool - Manchester City i potwierdzam. Ci(o)ty nie oddały ani jednego celnego strzału na bramkę Kariusa. Pisano o tym sporo, bo to był chyba pierwszy taki mecz City w tym sezonie.
» 13 kwietnia 2018, 18:50 #335
RuudVN: dailymotion.com/video/x81b5k
finał LM 2004 - każdy go pamięta jako wielkie zwycięstwo Porto 3-0, a tak naprawdę przy stanie 1-0 Monaco okradziono z 3 pozycji 1vs1 odgwizdując pozycje spalone
we wcześniejszych edycjach takie błędy były również na porządku dziennym, teraz sędziowanie poprawiło się znacznie, ale jest większy dostęp do internetu i "gimbusy" wyżywają się na potęgę

przy tej sytuacji Realu z 93min, żadne vary nie pomogą bo jak sędzia zobaczy w powtórce to co na żywo, to decyzji nie zmieni, ewidentne symulki, faule za plecami sędziego, opluwanie czy pozycje spalone, tu bardzo się przyda

piłka to nie matematyka, jest dużo miejsca na interpretacje
» 12 kwietnia 2018, 15:14 #334
kckMU: Buffon do Olivera: "Pie***l się"
Chiellini do prześcieradeł "Zapłaciliście?"

Włoska robota. Genialne!
» 12 kwietnia 2018, 14:26 #333
RuudVN: Buffon teraz nie odpuści, będzie grał do Euro 2020
» 12 kwietnia 2018, 14:45 #332
Gunner01S: Genialne! Nie potrafisz zrozumiec, ze twoj kolega z druzyny popelnil blad tylko obrazasz czlowieka, ktory podjal wlasciwa decyzje! Powtarzam GENIALNE!
» 12 kwietnia 2018, 15:18 #331
kckMU: W swojej prostocie jest to genialne.

Nie masz pojęcia jak to jest być wydymanym w zamkniętym meczu na szczycie przez real w fazie pucharowej LM, bo Arsenal jedyne co robił w tym miejscu to zbierał sparingowe 10 goli od Bayernu czy Barcy.
» 12 kwietnia 2018, 15:21 #330
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 15:23

Albo RVP dostawal czerwona z nie wiadomo skad i Arsenal odpadal.

"Nie masz pojęcia jak to jest być wydymanym w zamkniętym meczu na szczycie przez real w fazie pucharowej LM,"

Czyli jak przegrales przez glupote swojego zawodnika to musisz obrazac sedziego i wszystko dookola? XDD
» 12 kwietnia 2018, 15:23 #329
Me89: Karniak się należał. Juve w pierwszym meczu było słabsze i dostało lanie. Teraz było lepsze i Real dostał lanie. No ale Benatia dał ciała, źle krył, potem faulował - cóż. Ogarnijcie się z tym, że Real jest słaby i pchają go do finałów, bo wiele byście dali, żeby United był tak "słaby".

Tym bardziej jeżeli Real jest aż tak słaby, to nie chce wiedzieć, gdzie jest United.
» 12 kwietnia 2018, 13:29 #328
sinedd91: Benatia nie powinien wyciągać tej nogi po tę piłkę... napierał na zawodnika prawidłowo i utrudniał mu strzał w ramach przepisów raczej... nie mam bladego pojęcia po co on tę nogę do piłki wyciągał ... dał pretekst do karnego i karny był .... dyskusja na temat tego czy karny był ewidentny czy nie jest totalnie bez sensu w tym akurat przypadku ... jeden sędzia nie gwizdnie na minute przed dogrywką inny gwizdnie w każdej sytuacji ... ten gwizdnął ... nie rozumiem trochę czerwonej kartki dla buffona ... sędzia zachował się trochę tak jakby bał się, że Buffon go zaraz uderzy :D ale mniejsza to jest historia ... Juve przegrało ten dwumecz na własne życzenie i tyle ...
» 12 kwietnia 2018, 13:58 #327
RuudVN: może Buffon psychicznie nie był gotowy na bronienie karnego w tej minucie meczu i poszło mu spięcie po obwodach
» 12 kwietnia 2018, 14:17 #326
sinedd91: RuudVN
myślę, ze nikt by nei był psychicznie gotowy na bronienie karnego na minutę przed dogrywką :D ale może masz racje ... wydaje mi się, że sędzia się pospieszył z tą czerwoną i tyle :P
» 12 kwietnia 2018, 14:20 #325
Sideswipe: Faul - oczywisty, co tu dużo mówić, wyobraźcie sobie Manchester United na miejscu Realu, np. Lingarda na miejscu Vasqueza i niech teraz sędzia nie podyktuje karnego, plulibyście jadem milion razy bardziej niż teraz.
youtube.com/watch?v=H8pA6qm5PMg - początkowo wydawało mi się, że Lucas dołożył sporo od siebie. Benatia komplenie nie trafia w piłkę, popycha go od tyłu i jeszcze nogą prawie kopie go w klatkę piersiową.
Czerwona kartka dla Buffona - tu już więcej wątpliowści ale moim zdaniem i tak słuszna decyzja. Poniosło Gigiego ale co mu się dziwić, żyje futbolem, być może ostatni jego mecz w LM, chociaż od chłopa w takim wieku i z takim doświadczeniem powinno się wymagać trochę więcej pokory, decyzji sędziego i tak by nie zmienił. W dodatku wypowiedź o arbitrze po meczu dość skandaliczna, sugeruje że dyktowanie karnego w takich okoliczościach to akt nienawiści... wobec niego :D
Wiadomo że to Real, że mało kto za nim tu przepada, ja też ich nie lubię i na pewno nie chciałbym żeby trzeci raz z rzędu sięgneli po puchar LM ale ludzie zachowajcie choć trochę obiektywizmu.
» 12 kwietnia 2018, 13:12 #324
sinedd91: hmmm ogólnie na slow motion widać, że Lucas dał dużo od siebie ... ale nie oszukujmy się sędzia w trakcie meczu nie ma szans tego wychwycić... dla mnei sytuacja jest może nie tyle oczywista co karny nie jest bezpodstawny ... jeden sędzia może by nei gwizdnął w takim momencie ale ten gwizdnął i miał podstawy... bo o ile Benatia napierał na zawodnika utrudniając mu strzał to nawet przy pomaganiu sobie rękami troche żaden sędzia tego nei gwizdnie w 94 minucie spotkania, gdzie zaraz będzie dogrywka... ale ta próba kopnięcia piłki w taki sposób to jest oczysisty pretekst do karnego i sędzia dał tego karnego ... miał takie prawo ...
akurat czerwona kartka dla Buffona jest imo niesłuszna ... ale to nie miało już znaczenia raczej ... żółta jak najbardziej za tę reakcję, ale z czerwoną po prostu sędziego chyba trochę poniosło... jakby obawiał się, że buffon zaraz zacznie go bić...
» 12 kwietnia 2018, 14:12 #323
Sideswipe: Są zdjęcia, w których widać, że sędzia miał dobrą widoczność na tą sytuację. W ogóle według mnie dyskusja na ten temat czy karny powinien być czy nie jest w tej chwili bez sensu, obecnie każdy kto uważa, że karnego być nie powinno to po prostu antyfan Królewskich / fan Barcelony. Inaczej, gdyby Benatia chociaż trafił w tą piłkę. Czy była to 93 minuta czy 3 takie faule należy gwizdać bez względu na okoliczności, nie wiem jakie to ma znaczenie. Co do czerwonej kartki dla Buffona jest jeszcze jedna kwestia - jak dla mnie dość istotna - nie wiemy co Buffon w ogóle do niego powiedział.
» 12 kwietnia 2018, 14:46 #322
sinedd91: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 15:09

Ale drogi kolego ja się z Tobą ogólnie zgadzam...
bardziej chodziło mi o wskazanie sytuacji, że idiotyzmem było wyciąganie tam nogi po piłkę... bo przy zwykłym napieraniu żaden sędzia by się nie odważył podyktować karnego na takim etapie meczu zwłaszcza i przy takim wyniku ...
Benatia wyciągnał nogę po piłkę i myślę, że nawet jakby ją trafił to sędzia i tak by gwizdnął i się obronił z decyzji :) dał sędziemu pretekst do karnego i ten karny był... może nie każdy by gwizdnął ale każdy mógł i Benatia winien się z tym liczyć...
i może podsumowując: mówienie, że jest z kapelusza i niesłuszny to zwykły brak obiektywizmu i tyle bo były dość solidne podstawy żeby go gwizdnąć i tak się stało.
» 12 kwietnia 2018, 15:07 #321
sinedd91: PS bo nie mogę drugi raz edytować.
z tym slow motion bardziej chodziło mi o to, że oglądając sytuacje w zwolnionym tempie widać, że Lucas wykonuje ruch szybciej niż Benatia wyciąga nogę... ale imo to jest bez znacznia bo bez względu na ustawienie sędziego nie jest on w stanie tego wychwycić gołym okiem, więc to po prostu nie może mieć wpływu na ocenę jego decyzji ...
» 12 kwietnia 2018, 15:19 #320
Sideswipe: I super. Temat wyczerpany jak na moje.
» 12 kwietnia 2018, 16:35 #319
RedDevils4life: Was też nigdy Hazard nie zachwycał? Nie wiem, jak potrafię dostrzec, że ktoś jest kozakiem to Eden jakoś nigdy nie wywoływał u mnie większego zachwytu. Gość w ogóle ma już 27 lat. Wielu stawiało go jako przyszłego zdobywcę Złotej Piłki i kogoś na poziomie Ronaldo i Messiego. Nie mówię, że nie ma umiejętności. Ale słabo wypadła jego rola na przykład w momencie gdy trzeba było pociągnąć Chelsea w kryzysie. Może dlatego, że nie jest kimś takim to jego kariera tak przycichła? W końcu forma Chelsea to sinusoida, rok z mistrzostwem przeplatany z kompromitacją. I tak w kółko. Może jakby był w bardziej stabilnym klubie to by błyszczał ciągle. Ok, nie mogę powiedzieć, że nie ma liczb. Chociażby w tym sezonie 15 goli i 11 asyst. Ale po prostu według mnie nie wszedł nigdy na taki poziom, jakim się ślepo zachwycano mówiąc o nim.
» 12 kwietnia 2018, 11:00 #318
RuudVN: wrzuć Hazarda w miejsce Mane i by był prze-kozak
Chelsea od 5 lat gra raczej defensywnie a on do tego nie pasuje
» 12 kwietnia 2018, 11:35 #317
matizek92: Hazard jakby w wieku 24/25 lat przeszedł do jakiegoś ofensywnego klubu to zapewne byłoby o nim słychać. Tak wybrał Chelsea i dlatego jego kariera jakoś nie rozkwitła.
» 12 kwietnia 2018, 11:40 #316
Wirus: Mnie akurat Hazard zawsze zachwycał. Ma ciąg na bramke, świetny drybling, strzały z daleka, asystuje. Wg mnie skrzydłowy kompletny, tylko jak zaznaczył RuudVN powinien grać w drużynie opartej głównie na atak, np w takim Liverpoolu, Man City czy Barcelonie
» 12 kwietnia 2018, 11:41 #315
Diabelred: RedDevils4life,

Hazard to kapitalny grajek i jesli jest jakis pilkarz Chelsea, ktorego w ostatnich latach moglismy im bardzo zazdroscic to jest to zdecydowanie Belg. Ostatnio Hazard faktycznie przygasl, jednak jak dla mnie sa 3 powody takiej sytuacji:

1. Nie ma z kim grac.
2. Brak w Chelsea typowego killera w polu karnym, kogos takiego kim byl Costa.
3. Conte i jego smieszna formacja z wahadlowymi, w ktorej Belg sie zwyczajnie marnuje. Przy takim ustawieniu Hazard zmuszony jest grac jako napastnik. Jak sam pare razy mowil nie czuje sie dobrze w takim ustawieniu(a nie jest to typ skrzydlowego - napastnika jak chocby Salah tylko bardziej typ skrzydlowego, ktory woli dogrywac do napastnika niz samemu konczyc akcje) i wolalby grac na swojej nominalnej pozycji skrzydlowego, gdzie to on by dogrywal, a nie koledzy jemu.

Czy ja wiem czy nie potrafi pociagnac? Wiadomo, ze nie zawsze gra dobry mecz, jednak mysle ze 99% kibicow Chelsea otwarcie przyzna, ze jak Belg grac slabo, badz jest kontuzjowany, to ich ofensywa traci z 75% sily ognia. Jesli Hazard po sezonie wyladuje w Realu, to jestem pewny ze tam odzyje i bedzie zaliczal asysty do Ronaldo, ze az milo bedzie patrzec.
» 12 kwietnia 2018, 12:38 #314
RedDevils4life: No ja nie mówię, że jest słaby. Ale np. sezon 15/16 jak Leicester zdobyło mistrza a Hazard cały sezon był nieobecny. Pierwsza bramka ligowa dopiero ze Spurs w maju. Dlatego mówię, że nie jest typem kogoś kto pociągnie zespół w trudnej sytuacji. W Realu pewnie by wykręcał liczby, ale w Chelsea potrzebuje czegoś więcej.
» 12 kwietnia 2018, 12:59 #313
Me89: Gra od lat w Chelsea robi swoje. Chelsea od lat, kiedy zaczynał tam rządzić Mou nastawione było na murowanie i kontry. W takim stylu przez tyle lat nie da się za bardo wybić jako ofensywny piłkarz, bo atakujesz zdecydowanie rzadziej, niż w klubach, w których gra się do przodu.

Hazard jest topowym piłkarzem i powinien w lecie odejść, żeby to światu przypomnieć.
» 12 kwietnia 2018, 13:45 #312
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 17:19

Lingard < Hazard
» 12 kwietnia 2018, 17:19 #311
lukJakubowski: Gunner, jak mi nie przeszkadzales tak zacząłeś mnie irytować. Czy Ty myślisz, że zjadłeś wszystkie rozumy? Wiesz czemu nie było karnego z City? Bo było to wejście w brytyjskim stylu. Tak się zawsze grało na wyspach. Dopiero od jakiegoś czasu, wraz z dużym przyplywem latynosow, ery hiszpańskiej myśli szkoleniowej ( w tym symulki ) zaczęto inaczej gwizdac. Na szczęście niektórzy sędziowie pozwalają grać ostro. Za to pokochałem United i angielska pilke i morda mi się cieszyła, jak Young z impetem wchodził w piłkę, a że mógł Argentyncowi zrobić krzywdę? A co to? Balet k...wa? Mecz derbowy. Keane, Vieira, Gerard i wielu innych poderwali by się od razu po kontakcie. Aguero dodał od siebie, aż za duzo, a co do Realu. Nie znoszę ich, karny słuszny(sędzia mógł-nie musiał), ale ja bym go nie gwizdnal. Co do Ronaldo. Żółtą kartka z miejsca za zdjęcie koszulki i chyba Gunners nie muszę Ci mówić dlaczego.
Odrębny temat to sedziowanie pod hiszpańskich gigantów. Arsenal, Chelsea i my na tym wiele stracilismy. I nie ma o czym mówić. Dla mnie LM w ogóle nie ma sensu w takiej formule. Medialnosc ponad wszystko.
» 12 kwietnia 2018, 09:03 #310
szubik: Za wielkie pieniądze są w tym wszystkim.
» 12 kwietnia 2018, 09:18 #309
RuudVN: gdyby decydowały pieniądze i oglądalność to Roma nie miała prawa odrobić 1-4
ta LM jest najlepsza od wielu, wielu lat, każdy wynik jest do odrobienia na każdym stadionie i mamy 4 zespoły z 4 lig w 1/2
» 12 kwietnia 2018, 09:30 #308
RuudVN: Roma - Barca 3-0
Real - Juve 1-3
Bayern - Sevilla 0-0
City - Live 1-2
gdyby 2 tygodnie temu ktoś napisał mi takie wyniki to bym go wyśmiał
» 12 kwietnia 2018, 09:50 #307
RedDevils4life: Zdecydowanie rewanże bardzo mocno a zarazem pozytywnie zaskoczyły. Półfinały będą bardzo fajne i ciekawe. W końcu jakaś świeżość w postaci Liverpoolu i Romy. Jakby jeszcze wczoraj ten Juventus... aj szkoda. Jak Roma trafi na L'pool no to mamy jednego ciekawego finalistę.
» 12 kwietnia 2018, 10:22 #306
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 15:13

"Wiesz czemu nie było karnego z City? Bo było to wejście w brytyjskim stylu. Tak się zawsze grało na wyspach."

Wydaje mi sie, ze za takie zagrania Keane i Vieira dostawali kiery, ale nie wejscie gosciowi z wyprostowanej w kolano to czyste brytyjskie wejscie XD Absolutnie kazdy ekspert w studiu Sky czy to Gerrard,Owen,Ferdinand,Lampard. Absolutnie kazdy uwazasz, ze byl to karny, ale nie. BRYTYJSKI FUTBOL

"Nie znoszę ich, karny słuszny(sędzia mógł-nie musiał), ale ja bym go nie gwizdnal."

Czyli byl karny, ale bys go nie gwizdnal. Wez sobie przeczytaj na glos to co napisalem bo to chyba najglupsza rzecz jaka tu przeczytalem. KARNY EWIDENTNY. Lucas najpierw uciekl Benati, a pozniej zostal popchniety i dostal kopa pod zebra. Fajnie, ze Juve wrocilo, ale to nie sedzia pomogl Realowi (a bardziej go skrzywdzil bo jak widziales w analizach i powtorkach gol Isco prawidlowy), a oni sami pomogli Realowi oddajac inicjatywe i dajac sobie tworzyc akcje.

"Odrębny temat to sedziowanie pod hiszpańskich gigantów. Arsenal, Chelsea i my na tym wiele stracilismy. I nie ma o czym mówić. Dla mnie LM w ogóle nie ma sensu w takiej formule. Medialnosc ponad wszystko."

Ja nigdzie nie pisze, ze nie jest to prawda bo Arsenal z Barcelona dostal czerwona nie wiadomo skad i przegral dwumecz. Jest wiele przypadkow gdzie sedziowie pomagaja Realowi czy Barcelonie, ale wczoraj nic takiego nie mialo miejsca. Sedzia powinien uznac bramke Isco, a rzut karny tez prawidlowy.
» 12 kwietnia 2018, 15:12 #305
szubik: Dobrze wiemy, że sympatyków realu na naszej stronie nie powinniśmy spotykać, ale szacunek drużynie Zidane'a się należy. Karny, jak już niektórzy pisali, jak najbardziej zasłużony. Faktem jest, że gracz Realu przygwiazdorzył przy całej sytuacji, ale Benatia wskoczył mu na plecy jak małpa po banana.
» 12 kwietnia 2018, 08:11 #304
ZielonySmok: Juventus może winić jedynie siebie. Skoro potrafi wsadzić 3 bramki na Barnabeu to powinni byli strzelić chociaż jedną u siebie i dzisiaj nie byłoby płaczu o wczorajszego karnego który oczywiście należał się Realowi. Benatia zachował się jak junior, Vasquez poczuł że zbliża się amator i mamy jedenastke. Ronaldo bezbłędny.
» 12 kwietnia 2018, 07:49 #303
walentos: Może winić siebie za nieodgwizdanego karnego w końcówce gdy grali u siebie i podyktowanie kontrowersyjnego karnego w meczu na santiago okraszonego czerwoną kartką dla Buffona ? W takich dwumeczach liczą się detale i tym detalem byli w tym przypadku sędziowie którzy kolejny raz byli po stronie Realu i to w obu meczach...
» 12 kwietnia 2018, 07:59 #302
ZielonySmok: Detalem było to, że od 2 bramki do końca meczu w Turynie nie zrobili nic żeby polepszyć swoją sytuację. Postawa godna nowicjusza, a nie tak doświadczonej ekipy. Wystarczy, że prześlizgnęli się przez Tottenham.
» 12 kwietnia 2018, 08:04 #301
Me89: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 08:58

Karniak się należał, są dobre powtórki w necie. Gdyby nie Benatia, Lucas spokojnie opanowałby piłkę i oddał strzał. Dodatkowo to było 5 metrów od bramki, a atakujące miał obrońcę na plecach. Szkoda Juve, ale skoro w 90 minucie tak idiotycznie gubią krycie we własnym polu karnym to sorry :)
» 12 kwietnia 2018, 08:57 #300
walentos: Skoro to było 5 metrów od bramki to równie dobrze Buffon mógł skrócić dystans i obronić strzał zanim Lucas opanowałby piłke nie zmienia to jednak faktu że Benatia dał sędziemu pretekst do podyktowania karnego a ten podyktował 11 nie zastanawiając się nawet chwili i nie biorąc nawet pod uwagę skłonności pajaców z Realu do nurkowania. Vazquez z całą pewnością nie chciał w tej sytuacji oddawać strzału...
» 12 kwietnia 2018, 10:00 #299
Me89: Luvas mógł nawet przyjąć i wyje-ać sobie na aut :) Jego zamiary nie mają żadnego znaczenia. Był w polu karnym i był faul, to karny się należy. O czym tu gadać :) Tak jak są dobre powtórki pokazujące ewidenty faul Younga na Aguero (tam akurat inny sędzia i inna decyzja), powtórki tez pokazują że Benatia faulował. A te domniemania możesz sobie mieć, ale przy karnych licza się proste fakty - jest faul, to karny :)
» 12 kwietnia 2018, 13:41 #298
walentos: A czy ktoś mówi że karny się Realowi nie należał? Po prostu wzbudził kontrowersje i wielu go kwestionuje. Ja też uważam że się należał ale sędzia równie dobrze mógł wziąć pod uwagę to że Vazquez szukał karnego i gdyby sędzia go nie gwizdnął uznając że zawodnik Realu nurkował to tez by tę decyzję obronił...
Nie wydaje Ci sie ze wlasnie sam sobie zaprzeczasz? Skoro piszesz ze przy karnych liczą się proste fakty to wniosek jest taki że Young Aguero nie faulował bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że interweniował przede wszystkim w piłkę. Tymczasem Ty piszesz tu o tym że City należał się ewidentny karny... zaplątałeś się.
» 12 kwietnia 2018, 13:59 #297
Gunner01S: "A czy ktoś mówi że karny się Realowi nie należał? Po prostu wzbudził kontrowersje i wielu go kwestionuje."

Wzbudzil kontrowersje bo wielu ludzi patrzy na Real przez pryzmat bledow sedziowskich i nie potrafi rzetelnie ocenic sytuacji. Lucas chce zgasic pilke, zostaje odepchniety i kopniety w okolice zebra/klatki.

Nikt niestety nie wspomina, ze Isco strzelil prawidlowego gola XD Buffon jest sam sobie winien. Poniosly go emocje i zaczal przepychac i krzyczec na sedziego.
» 12 kwietnia 2018, 15:33 #296
walentos: Gunner wyolbrzymiasz to tak samo jak wyolbrzymiasz cały Arsenal i dokonania Wengera. Lucas nie został odepchnięty, Benatia może położył na nim rękę zaś nogą nie zasadził mu kopa tylko próbował wygarnąć mu piłkę sprzed nosa i może piszczelem otarł sie o Vazqueza a ten to wykorzystał i padł... sędzia miał prawo odgwizdać karnego ale gdyby dał Vazquezowi żółtą za symulke to sam Lucas też by nie protestował.

Buffona poniosły emocje ale kiedy ostatnio widzieliście by kapitan dostał czerwoną kartkę za to że poniosły go emocje ? Buffon go nie uderzył , może dopadł do niego i go szturnął palcem ale przecież to samo zrobilo 3-4 innych zawodników Juventusu a karę otrzymał kapitan który ma prawo rozmawiać z arbitrem przed wszystkimi. Nigdy nie widziałem takiej czerwonej kartki, zwykle takie reakcje kończą się na żółtej.
» 13 kwietnia 2018, 10:26 #295
Hoodys: Tak trochę ochłonąłem po wczoraj to jednak karnego absolutnie nie było jak dla mnie, ale ja tu nie o tym.
Czy ktokolwiek pamięta chociaż 1 złą decyzję przeciwko Realowi w lm ? Przecież to absurd, goście na boisku mogą robić co chcą , a nic im się nie robi. Ronaldo 20 razy symulka w meczu ? Bez kartki. Niesłuszne czerwone, niesłuszne karne ? Tylko realowi się takie daje,
Zaczynam mieć wrażenie że te wszystkie ligi mistrzów są ustawiane i to już w sposób niemal bezczelny. Bez względu na to kto jest lepszy, i tak wygra real bo banda ludzi z góry tego chce
» 12 kwietnia 2018, 07:25 #294
RuudVN: rok temu z Bayernem
w pierwszym meczu karny po "ręce" Carvajala
w drugim gol ze spalonego Bayernu
» 12 kwietnia 2018, 07:56 #293
kckMU: Hitem był karny po "ręce" Srny. Od kiedy widoczne jak byk PLECY to ręka?

Ale to faza grupowa, kto by na to patrzył. 2-1 czy 7-0, niech postrzelają.
» 12 kwietnia 2018, 09:00 #292
GingerBoy: Karny w meczu Real-Juve mocno kontrowersyjny. Szkoda, że znów zamiast skupiać się na fantastycznym dwumeczu kibice wyliczają sobie ilość źle zinterpretowanych sytuacji przez arbitra. Szkoda, bo nie na tym ma to wszystko polegać. A kibice Realu nie mogą się dziwić, czemu tak wszyscy naskakuja na ich klub (sam Realu nienawidzę,ale próbuje patrzeć chłodno na sytuację),skoro co roku ich droga w LM jest obarczona dużymi, błędnymi decyzjami sędziego. Szkoda, na prawdę szkoda, że zespół trafiający na któryś z zespołów Hiszpańskich musi bardziej liczyć się momentami z sedziowaniem, niż z grą przeciwnika
» 12 kwietnia 2018, 07:01 #291
sirtomas: Powiem krótko: jak mielibyśmy tak awansować jak Real to wole już przegrać z honorem jak z sevillą
» 12 kwietnia 2018, 06:24 #290
wrobel1992: Też czekałem na awans Juve, ale mógł Benatia od razu spróbować wybijać zamiast popychać łapami plecy napastnika, proste. Czerwona kartka dla Buffona to jest kpina z tej sytuacji.
» 12 kwietnia 2018, 06:05 #289
Diabelred: Mozna by rzecz typowy Real, ktory nawet jak nie idzie to i tak jakos awansuja/wygrywaja no i typowe Juve, ktore majac swoj wynik zamiast dobic Real 4 bramka, to cofneli sie do obrony i juz tylko czekali na ta dogrywke. Juve nie przegralo dwumeczu przez karnego(jak dla mnie slusznego) w doliczonym czasie tylko meczem u siebie, gdzie nawet 1 bramki nie potrafili strzelic. Co do Benatii, to ja bym go za bardzo nie obwinial za tego karnego, bo gdyby nie jego proba wybicia pilki(niestety nieudana) to Vazquez wyszedlby sam na sam z Buffonem.
» 12 kwietnia 2018, 02:54 #288
RedDevils4life: Rozkład na weekend.

Sobota:
13:30 Southampton - Chelsea
16:15 Barcelona - Valencia
20:45 Tottenham - Man City

Niedziela:
15:00 Milan - Napoli
15:30 Schalke - BVB
17:00 Man Utd - West Brom
20:45 PSG - Monaco
20:45 Lazio - Roma
» 12 kwietnia 2018, 02:09 #287
Mariusz199012: Brawa dla juventusu za tak świetny mecz i odrobienie takiej straty ! Ale niestety karny był i tyle trzeba to przyznac ! Mogł po prostu nie faulowac
» 12 kwietnia 2018, 01:47 #286
RedDevils4life: Goals and assists this season:

Pogba - 6 goals 10 Assists
Vidal - 8 goals 2 Assists
Modric - 2 goals 5 Assists
Kroos - 4 goals 7 Assists
Kante - 1 goal 1 Assist
» 12 kwietnia 2018, 00:58 #285
RedDevils4life: "- Zespół dawał z siebie wszystko, ale istota ludzka nie może niszczyć takich snów pod koniec niezwykłego powrotu po takim wątpliwym zdarzeniu. Tu chodzi o wrażliwość. Oliver zamiast serca w klatce piersiowej ma pojemnik na śmieci. Powiem więcej... Jeżeli nie ma osobowości na odpowiednim poziomie, to powinien takie mecze oglądać z wysokości trybun z żoną oraz dziećmi, pić sprite'a i jeść chipsy - stwierdził bramkarz Juventusu."

Szacun Gigi, bez ogródek i szczerze.
» 12 kwietnia 2018, 00:46 #284
uzil25: Jak dla mnie sędzia wybroniłby się z decyzji o nie podyktowaniu karnego. Podyktował jedenastkę i miał do tego prawo. Myślę, że to było 60% na tak do 40% na nie podyktowanie.

Z drugiej strony jak sobie o tym myślę. Vazquez szukał tego karnego, według mnie nawet jakby przyjął tą piłkę nic więcej nie wyciągnąłby z tego. Czekał aż go, ktoś "ruszy", no i się doczekał. Benatia robił co mógł by nie faulować ale niestety faulował. Benatia faulował " na miękko" na pewno to był "zwykły" faul ale czy faul na karny...

Nie wiem.

Wiem, też chciałem Juve w półfinale żeby Real odpadł ale obiektywnie to Real w dwumeczu był lepszą drużyną.

Dodatkowo irytuje mnie te wymuszanie przez Real karnych i sędziowanie pod nich. Co rusz to mają sędziego za sobą. Rok temu awansowali do półfinału z Bayernem w skandalicznych okoliczność gdzie dla mnie dużo lepszą drużyną był Bayern ale sędzia wypaczył wynik spotkania.

Niestety ale trzeba trzymać kciuki na Bayern i niech Lewy wygra tą LM, może powalczy o coś na mundialu i realnie liczyłby się w walce o ZP.

Ale wracam na ziemie. Pierw losowanie a potem zobaczymy co dalej.

Liczy tylko na to, że Real nie wygra 3 raz tej LM z rzędu bo nie zasługują przy tych wszystkich okolicznościach przez ostatnich kilka lat na kolejny triumf. Nie dość, że mają furę szczęścia to jeszcze sędziowie są po ich stronie.
» 12 kwietnia 2018, 00:11 #283
Quahadron: Czekaj, twierdzisz, że był to faul, ale nie był to faul na karny? To teraz jakieś nowe przepisy weszły, czy co? Można sfaulować w polu karnym, faul zostanie odgwizdany, ale choć do zdarzenia doszło w polu karnym to wykonywany będzie nie wiem.. wolny z 40 metrów? XDDD Można Realu nie lubić, ale jak rozpędzony obrońca wbiega w polu karnym od pleców w atakującego i opierając się jednocześnie o jego plecy to co trzeba tam zrobić innego jak się przewrócić? Jeśli to Cię nie przekonuje to wyobraź sobie tam siebie.. masz przed sobą piłkę, chcesz ją przyjąć i właśnie w tym momencie czujesz jak rozpędzony przeciwnik opiera Ci sie o plecy, przeszkadza Ci w niedozwolony sposób.. No co robisz? Wstajesz i mówisz sędziemu że to był faul na miękko i że nie ma karnego?
» 12 kwietnia 2018, 01:33 #282
matizek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 08:48

Nie wiem co Cie to dziwi. Od dawna sie mówi, że są pewne faule które w polu karnym sie nie gwizda, a za polem karnym podyktowany za to jest rzut wolny - chociażby przy rzucie różnnym gdzie tak sie szarpia, ze gdyby wszystko gwizdali to co chwile faul.
» 12 kwietnia 2018, 08:47 #281
Quahadron: Chodzi mi o to, że skoro był faul no to karny został odgwizdany słusznie :) I tyle w tym temacie. Ktoś zgubił krycie, a Benatia starając się naprawić błąd nieprzepisowo chciał zatrzymać Vazqueza i tyle. To mnie dziwi.
» 12 kwietnia 2018, 14:37 #280
Gallacher: Kto by przypuszczał że Liverpool będzie jedynym angielskim przedstawicielem i to w połfinale :D
» 11 kwietnia 2018, 23:41 #279
DjTED: Ale tak szczerze mówiąc to ten real nie ma startu do barcelony guardioli. Barca cięła wszystko przez 6 lat. Uczciwie wygrali z nami finał (nie powinni w nim grać). To była maszyna. Sędziowe też im pomagali. Czasami niepotrzebnie bo pewnie bez sedzów też by dali rade. Ten real miał tylko 1 dobry sezon. 2 lata temu. W zeszłym roku totalna drukarnia ,a w tym to nie jest drużyna dobrze grająca. To nie jest wielka drużyna.
» 11 kwietnia 2018, 23:36 #278
RedDevils4life: No LM niby ich rozgrywki a dzisiaj ledwo co przeszli. W końcu przyjdzie koniec fartownych awansów. W pierwszym meczu 3-0 na wyjeździe a dziś kupa, nerwy i brak opanowania.
» 11 kwietnia 2018, 23:39 #277
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 00:00

To jak grają nie ma wielkiego znaczenia bo za 10 nikt pewnie nie będzie o tym pamiętał a jak Real wygra LM po raz trzeci z rzędu to zapiszą się na kartach historii. Mi osobiście ten klub obrzydził te rozgrywki. Nawet jak grają dziadostwo to potrafią dowieźć awans tak jak dziś z Juventusem.
» 11 kwietnia 2018, 23:58 #276
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 23:37

O ile można zrozumiec odgwizdanie karnego, sędzia miał dobry powód bo przewinienie było (co innego że Vazquez czekał na kontakt żeby upaść i było to aż nadto widoczne) o tyle dla mnie niepojęta jest czerwona kartka dla Buffona. Niezależnie od tego co on mu tam powiedział to Gigi był kapitanem więc mógł nieco ostrzej do sędziego ruszyć, mało tego była to końcówka meczu i nerwowa sytuacja. Dał Realowi karnego i ogromną szansę więc nie powinien odsyłać dodatkowo świetnie spisującego się bramkarza (bo Buffon rozgrywał dziś świetne zawody) i zmuszać Juve do wstawiania między słupki nierozgrzanego Wojtka.

Cała ta sytuacja wyglądała jak zaplanowana i zastanawia mnie czemu nigdy zawodnicy Realu nie obejrzeli czerwa za atakowanie sędziego skoro wielokrotnie doskakiwali do arbitrów w podobny sposób.
» 11 kwietnia 2018, 23:36 #275
RedDevils4life: To popchnięcie zrobiło swoje. Co prawda nie było jakieś mocne.
» 11 kwietnia 2018, 23:37 #274
walentos: Nawet jeśli było to popchnięcie to bez przesady, za takie coś pokazuje się żółtą kartkę a nie od razu czerwoną zwłaszcza w takim momencie...
» 11 kwietnia 2018, 23:38 #273
RedDevils4life: No mnie też mocno zdziwiła ta kartka. Niestety, przykro przez taką końcówkę.
» 11 kwietnia 2018, 23:39 #272
walentos: Żeby jeszcze nie wyrzucał Buffona to można powiedzieć że okej, Juve nie wytrzymało presji a tak trudno oprzeć się wrażeniu że to było zaplanowane. Niby karny wykonany perfekyjnie ale ja uważam że inaczej strzela się widząc przed sobą Buffona którego nie mogło się pokonać przez 90 minut a inaczej widząc Wojtka który nie powąchał piłki...
» 11 kwietnia 2018, 23:42 #271
Kaken: Kiedyś Di maria w FA cup też szturchnął Oliviera i dostał wtedy druga żółta i wyleciał. Pamiętacie ?
» 11 kwietnia 2018, 23:43 #270
walentos: Okej żółta kartka za jakieś bluzgi w kierunku sędziego czy pchnięcie to normalna sprawa ale bezpośrednia czerwona ?
» 11 kwietnia 2018, 23:47 #269
RedDevils4life: Oliver miękka faja.
» 11 kwietnia 2018, 23:47 #268
mik99: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.04.2018 15:27

Mnie też zdziwiła karta dla Gianluigiego. Popchnął, nie popchnął sędziego żółć to maks. Nasz był kapitan Wayne często miewał bardziej agresywne doskoki do arbitra i jakoś nie przypominam sobie czerwa dal niego w takiej sytuacji, ale mogę się mylić :). Walentos zgadzam się z tym, że CR wykonał karnego perfekcyjnie i prawdopodobnie żaden bramkarz by tego nie obronił, ale presja mając przed sobą Buffona byłaby inna. Wystarczyło tylko lekko inaczej ułożyć stopę i ta piłka mogłaby polecieć inaczej do bramki. Czy ktoś wie czy Cristiano za celebracje został ukarany kartką ?. Jeśli nie to już w ogóle byłyby to jaja.

EDIT CR dostał żółtą za celebrowanie bramki.
» 12 kwietnia 2018, 15:22 #267
Klimaa: On musi zostać. Jest nadal młody i ma wiele do zaoferowania drużynie. Mourinho na pewno wie jakiego to jest typu zawodnik i czego można od niego wymagać. Trzeba jak najszybciej podpisać umowę z nim i zamknąć temat.
» 11 kwietnia 2018, 23:34 #266
geslysy: Pan Surma na prezydenta . Gdzie są Panowie Skokowski Twardowski Jesteście Wielcy
» 11 kwietnia 2018, 23:33 #265
RedDevils4life: Twarowski jak już, hahahaha.
» 11 kwietnia 2018, 23:34 #264
cieslak123: Przecież to wyspiarskie zero tylko czekało na pretekst do karnego. Każda wywrotka byłaby odgwizdana. Trzeba hodować Real na super mocarstwo piłkarskie, bo z Barca juz nie wypaliło.

Przecież to jasne, że oni wygraja znowu Ligę Mistrzów. Raz, że sa cholernie dobrzy, a dwa, że w razie jak im nie idzie, pomoc przychodzi z kazdej strony. Nie maja prawa po prostu przegrywac meczow. Liga Mistrzów jest bez sensu, bo to 3 rok z rzędu kiedy pchaja ich na siłe jak najdalej.
» 11 kwietnia 2018, 23:27 #263
mateo13: Nie wygrają!
» 11 kwietnia 2018, 23:29 #262
EricKing: Benattia jest wyspiarzem? :D
» 11 kwietnia 2018, 23:31 #261
Daro1336: Rzeczywiście, Real w dwumeczu fatalnie się zaprezentował, karnego nie było, sędzia kupiony :D Czy są jeszcze ludzie oceniający obiektywnie ?
» 11 kwietnia 2018, 23:32 #260
geslysy: Błagam niech pan Surma zajmie się 1ligą
» 11 kwietnia 2018, 23:26 #259
mateo13: Moim zdaniem karny 50/50, ale czerwo dla Buffona to już świństwo.
» 11 kwietnia 2018, 23:25 #258
mycka86: Po gwizdnięciu tego karnego, piłkarze Juve powinni usiąść z założonymi rękoma na środku boiska i zostawić pustą bramkę. To by było idealne podsumowanie tego co się tam odstawiło. Rzyg.
» 11 kwietnia 2018, 23:22 #257
ForneX: Nie lubię Realu, ale trzeba im przyznać, że są na razie najlepsi w Europie... Może ten mecz tego nie potwierdza, ale to oni mieli więcej sytuacji a Juve było po prostu skuteczniejsze. Karny moim zdaniem słusznie odgwizdany, chociaż pewnie Kibice Barcy się z tym nie zgodzą. Strasznie szkoda mi Buffona na początku brak MŚ teraz brak awansu w LM niestety chłop ma trochę pecha :/
» 11 kwietnia 2018, 23:20 #256
Daro1336: W samo sedno. Nic dodać nic ująć :) ale każdy i tak widzi karnego i że awans niezasłużony .. ech :) A patrząc na dwumecz Real był naprawdę lepszy :)
» 11 kwietnia 2018, 23:35 #255
Hoodys: W czym był lepszy ? W tym meczu niemal nie istnieli. Sytuacja jest 1:1, w 1 meczu Juve przegrało 3:0 a i tak stworzyli sobie multum szans. Nie wiem z której perspektywy w 2meczu real był lepszy. Naprawdę nie wiem
» 12 kwietnia 2018, 07:39 #254
geslysy: Klękajmy pan Surma nie podał wynikuÂĄ!!
» 11 kwietnia 2018, 23:15 #253
RedDevils4life: Co typujecie? Real-Roma, Bayern-LFC jak nic.
» 11 kwietnia 2018, 23:10 #252
Kriss92: Real-LFC, Bayern - Roma
» 11 kwietnia 2018, 23:16 #251
geslysy: Real liverpool
» 11 kwietnia 2018, 23:27 #250
PogromcaTroli: Jaki karny? Perez posmarował! Krycha i jego celebracja.... zieeeew! Juve !! Szkoda ich szkoda ze Buffon nie przyebał temu pajacowi z Anglii!
» 11 kwietnia 2018, 23:08 #249
TheDissfuller: Tak a propo obrońcy Realu, możecie iść na stronę realmadryt.pl tam na pewno się dogadacie.
» 11 kwietnia 2018, 22:58 #248
EricKing: Mało kto broni realu. Jak opanujesz czytanie ze zrozumieniem, to zauważysz, ze jedynie pisze się o tym, ze karny był ewidentny i tyle.
» 11 kwietnia 2018, 23:04 #247
primasort: Trzy razy LM z rzędu to będzie miazga,Zizu przejdzie do historii
» 11 kwietnia 2018, 22:57 #246
EricKing: Limit farta wykorzystany.
» 11 kwietnia 2018, 22:59 #245
tomekwietniu: 5 sędziów gwizdnęłoby karnego, 5 nie... ale że był to Real to gwizdnęłoby 11.
» 11 kwietnia 2018, 22:56 #244
RedsFan: Idealny komentarz!
» 12 kwietnia 2018, 00:06 #243
TheDissfuller: Tak a propo możesz iść Gunner bronić real na ich stronie.
» 11 kwietnia 2018, 22:55 #242
Gunner01S: Don't tell me what I can't do jak to mowil pewien lysy czlowiek.

Bronie Real bo to co piszecie to kompletna glupota. Mozna ich nie lubic, ale wypisywac, ze wydrukowane przy ewidentym karnym to hipokryzja patrzac na to co sie odbylo w derbach.

Juz bylem kibicem City,Guardioli,Kloppa,Juppa,Bayernu itd itp, wiec Real tez moze byc
» 11 kwietnia 2018, 22:57 #241
erkol79: Nic dziwnego ze kibicujesz guardioli, city, realowi itd., bo jedynie arsenalowi ciężko jest kibicować.
» 11 kwietnia 2018, 23:15 #240
czapens: @Gunner01S John Locke :)
» 11 kwietnia 2018, 23:18 #239
RedsFan: Gunner to poprostu anty fan United będzie prościej ;)
» 12 kwietnia 2018, 00:09 #238
Brontozaur: Jak ja ich nienawidzę ...
» 11 kwietnia 2018, 22:54 #237
lukJakubowski: Miałem napisać, że wydrukowany karny, no ale tu był bardziej, niż przy wejściu Younga z City... A że madrytczycy to nutki to się chlopina złożył, a sędzia gwizdnal. Krysia pierdzielnal i tyle w temacie. Szkoda Juve. Niestety za błędy się płaci. Już wolę Real czy Bayern z pucharem, nic Live czy inne City.
» 11 kwietnia 2018, 22:54 #236
Kriss92: Szkoda Juventusu bo grali fajny mecz, choć końcówkę trochę jednak zbyt zachowawczo. Karny mimo wszystko słuszny. Bardziej od karnego wkurzasz mnie przez cały czas wymuszanie fauli i kartek dla rywali, byle musniecie, obcierka i już leżą jakby był naprawdę ostry faul, a sędziowie to wszystko odgwizduja. Coraz bardziej to wygląda jak Nba a nie piłka nożna.
» 11 kwietnia 2018, 22:54 #235
Domelo: Dlaczego oni muszą zawsze wygrywać? Prawdopodobnie wygrają LM trzeci raz pod rząd czyli tyle ile my w całej historii...
» 11 kwietnia 2018, 22:52 #234
Gunner01S: Sa najlepsi, maja szczescie. Lepszej kombinacji nie zobaczysz. Jak zrobia dobre transfery w lato to dluugoo beda na tronie.
» 11 kwietnia 2018, 22:54 #233
Gallacher: Prawdopodobnie ? Skąd taka hipoteza ? jeszcze mają pół finały i ewentualny finał,nie wychylaj się za bardzo do przodu.
» 11 kwietnia 2018, 22:54 #232
Domelo: Są najbardziej doświadczoną ekipą w całej stawce, która umie wygrywać półfinały i finały w ostatnich latach, są faworytami.
» 11 kwietnia 2018, 22:57 #231
Janek: Są najlepsi :D 4 miejsce w lidze i dzisiaj wymęczony awans :D
» 11 kwietnia 2018, 22:58 #230
Krystiano98: A który z polfinalistow prowadzi w lidze?
» 11 kwietnia 2018, 23:36 #229
whyalwaysme01: Krystiano98
Właśnie
» 12 kwietnia 2018, 15:09 #228
Michux3: Szkoda że Wojtek nie obronił, była by historia
» 11 kwietnia 2018, 22:52 #227
Gallacher: Karny może i się należał,ale sam fakt fuksu i szczęścia Realu jest irytujący.Allegri pewnie nabawi się kompleksu Realu i całej hiszpańskiej piłki.
» 11 kwietnia 2018, 22:50 #226
RedDevils4life: Podejmować ryzyko na 3-0 i nie iść za ciosem z odsłoniętym Realem a do tego mając dwie zmiany w zapasie. Allegri to po prostu sfrajerzył po całości. Mogli ich pocisnąć z kontry chociażby a oni pazernie do dogrywki chcieli dotrwać. Na ławce byl Cuadrado do tego z Douglasem Costą jak znalazł. Odrobić taką stratę i być jednocześnie takim minimalistą, niebywałe.
» 11 kwietnia 2018, 22:55 #225
tomek2010k: Też nie lubię Realu, ale karny niestety się należał. Za to co zrobił Benatia w ostatniej minucie meczu powinien dostać 3 lata pracy w obozie koncentracyjnym.
» 11 kwietnia 2018, 22:49 #224
EricKing: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:50

Real miał farta owszem, ale karny ewidentny. Nie przepchnął ich sedzia, a glupota Benatti, który w ostatnich minutach się mocno podpalił. Może w innych meczach sędziowie pomagało realowi, ale akurat nie w tym wypadku. Czy należał im się awans? Na podstawie gry w dzisiejszym meczu na pewno nie. Fart i tyle.
» 11 kwietnia 2018, 22:48 #223
robertbham: Wiedziałem to musiało się tak skończyć. Ciekawe czy Krystyna dostał żółtą.
» 11 kwietnia 2018, 22:47 #222
Sideswipe: Wy tak serio z tym drukowaniem? :D Karny z kapelusza? :D
» 11 kwietnia 2018, 22:46 #221
ManchesterUtd: Standardowo. Za rok nikt nie bedzie pamiętał o tym karnym ;)
» 11 kwietnia 2018, 22:46 #220
Sideswipe: a czemu mieliby? Prawidłowy karny.
» 11 kwietnia 2018, 22:53 #219
rvn10: Bardzo słaby mecz Realu i ich kibice raczej powinni byc załamani ich grą, a co do karnego to patrząc z jednej kamery było widać że jednak byl faul.
» 11 kwietnia 2018, 22:46 #218
RedDevils4life: Piękna walka ze strony Juve. Nie chcę wiedzieć co czują kibice tego klubu skoro nawet mi jest smutno. Wyszła pazerność. O ile grali mądrze i zachowawczo w drugiej połowie to za bardzo chcieli dotrwać do dogrywki. Mieli dwie zmiany i ich jie wykorzystali (wymuszone wejście Wojtka). No cóż, obrona nigdy nie popłaca jak widać. Można było 20 min grać zachowawczo, ale trzeba było też atakować. Awans Realu to istny fart. Byłaby dogrywka i dostali karnego e końcówce, to po prostu zwykłe szczęście. Bo z gry na to nie zasługiwali dzisiaj.
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #217
Gunner01S: Oddali inicjatywe i dali tworzyc Realowi sytuacje. Niezbyt madry pomysl.
» 11 kwietnia 2018, 22:46 #216
vanantygaal: mówisz, że obrona nigdy nie popłaca?? powiedz to naszemu trenerowi;)
» 11 kwietnia 2018, 22:47 #215
RedDevils4life: Trenerowi, który z City i CP wrócił na 3-2?
» 11 kwietnia 2018, 22:50 #214
karol100: Zycie, w poprzedniej rundzie to juve mialo fuksa
» 11 kwietnia 2018, 22:51 #213
vanantygaal: RedDevils4life
Trenerowi, który w 1/8 LM zagrał dwa mecze tak, żeby przypadkiem strzelić jedna bramkę i nie stracić żadnej (efekt znamy). Mam ciągle nadzieje, ze te dwa mecze, które przytoczyłeś przemówią Mou do rozsądku i zrozumie, że z pewnymi drużynami trzeba grać ofensywnie
» 11 kwietnia 2018, 23:00 #212
vanantygaal: RedDevils4life
Trenerowi, który w 1/8 LM zagrał dwa mecze tak, żeby przypadkiem strzelić jedna bramkę i nie stracić żadnej (efekt znamy). Mam ciągle nadzieje, ze te dwa mecze, które przytoczyłeś przemówią Mou do rozsądku i zrozumie, że z pewnymi drużynami trzeba grać ofensywnie
» 11 kwietnia 2018, 23:01 #211
Cavron: Gdyby doliczył minutę, dwie, ale nie, musiał trzy...
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #210
olek1143: Brawo za walkę oby te prześcieradła odpadły.
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #209
TuhajBej: Jak real nie może to sędzia pomoże ;) To już jest klasyk. Banda patałachów, drukarzy, płaczków i symulantów a wy dalej podniecajcie się "najlepszą drużyną na świecie" XDDD Najgorsze zakały w historii piłki nożnej. Gardzę bardziej niż Liverpoolem i City razem wziętych.
» 11 kwietnia 2018, 22:43 #208
SiwaGlowa: Karny ewidentny niektórzy bzdeca o wydrukowany zwycięstwie
» 11 kwietnia 2018, 22:43 #207
DjTED: Nie pamiętam ani jednego uczciwego zwycięstwa w LM przez Real I Barce... Nigdy nie było na czysto. Nigdy
» 11 kwietnia 2018, 22:43 #206
Gunner01S: Co w tym meczu bylo nieuczciwego? Real ma nie strzelac karnych jak Benatia zachowuje sie jak zawodnik B klasy i wchodzi gosciowi w plecy i go kopie? XD
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #205
TheDissfuller: Więcej tego "XD" XDDDDDDDDDDD
» 11 kwietnia 2018, 22:45 #204
Gunner01S: No, a gdzie Ty tam typie widziales drukowanie i brak uczciwosci?
» 11 kwietnia 2018, 22:48 #203
Mraskyy: Gdyby na miejscu vazqeza stal lukaku nawet by nie drgnal. Eeidentne przyaktorzenie a to ze mehdi zrobil zamach noga i tylko zlapal kontakt to nieznaczy ze jest karny bo to tak jakby karne gwizdac za kazde jedno dotkniecie zawodnika
» 11 kwietnia 2018, 22:52 #202
Gary1920: A gdzie żółta dla Ronaldo?
» 11 kwietnia 2018, 22:42 #201
Gunner01S: "To jak ile procent to było? 100 Bayern i 99 Real... ;) Tylko debile co oglądają piłkę od wczoraj mogą napisać coś takiego"

Nic nie chce mowic, ale chyba obie te druzyny awansowaly.
» 11 kwietnia 2018, 22:42 #200
DjTED: Real to chyba z 1 % awansował
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #199
DjTED: Wojtek obroni
» 11 kwietnia 2018, 22:37 #198
Cavron: Nie. Nie. Nie.
» 11 kwietnia 2018, 22:37 #197
DjTED: ale drukarnia.. o matko
» 11 kwietnia 2018, 22:37 #196
Gunner01S: XDD Ty tak na serio? Atak od tylu na zawodnika.
» 11 kwietnia 2018, 22:38 #195
DjTED: Ostatnia minuta meczu i znowu real
» 11 kwietnia 2018, 22:39 #194
Gunner01S: Co to za znaczenie jak to byl ewidentny i idiotyczny faul Benati?
» 11 kwietnia 2018, 22:41 #193
EricKing: No ale faul był ewidentny - nic nie zostało tu wydrukowane.
» 11 kwietnia 2018, 22:41 #192
TheDissfuller: Faul może był, ale tylko dla takich wywłok z Arsenalu albo Laligi.
» 11 kwietnia 2018, 22:42 #191
Gunner01S: Haha. Dobry jestes typie.
» 11 kwietnia 2018, 22:43 #190
Sideswipe: zero trzezwej oceny sytuacji bo to real i karny w koncowce. Zawsze w takich wypadkach będzie że drukowanie choćby komuś nogę urwało.
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #189
EricKing: Thedissfuller - Benatia trafił w piłkę? Nie. Gdyby trafił nie było by tematu.
» 11 kwietnia 2018, 22:45 #188
Gunner01S: No hejka! Jednak zostaje.
» 11 kwietnia 2018, 22:36 #187
DjTED: karny real
» 11 kwietnia 2018, 22:36 #186
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:36

Ja jego, karny... Czerwona dla Buffona hahaha a było tak pięknie.
» 11 kwietnia 2018, 22:36 #185
RedDevils4life: Bayern wciąż 0-0. To niezła dominacja.
» 11 kwietnia 2018, 22:31 #184
Gunner01S: Kto awansowal? Kto nie oddal dobrego strzalu?
» 11 kwietnia 2018, 22:37 #183
BajtiMU: Moim zdaniem strzał głową gdzie piłka trafia w poprzeczkę to dobry strzał.
» 11 kwietnia 2018, 22:57 #182
DjTED: Na początku myślałem, że frajerami roku zostaną Totki. Wczoraj Barca ich przebiła, a dzisiaj Real ma szanse przebić barce :D
» 11 kwietnia 2018, 22:27 #181
Kalina: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:29

Tottenham? Niby z jakiej okazji? Moze troche pokory bo od nich nikt niczego nie oczekiwal. Tymczasem oni wygrali najtrudniejsza grupe i postawili sie druzynie ktora zdominowala swoja lige krajowa
» 11 kwietnia 2018, 22:28 #180
Quahadron: I z jakiej racji Real ma przebić Barce? Skoro Roma poradziła sobie z odrobieniem takich strat.. to Juventus może tym bardziej.
» 11 kwietnia 2018, 22:31 #179
Sancho: Odpaść z Romą wygrywając 4-1 to jednak nie to samo co odpaść ze zdecydowanie lepszym Juve po wygranej 3-0
» 11 kwietnia 2018, 22:31 #178
DjTED: Jak z jakiej okazji? Jakiej pokory? Ocipiałeś? Przez 3/4 dwumeczu mieli gigantyczną przewage. Póniej zrobili sobie dwubramkową przewagę, którą zaprzepaścili w 2! (sic) minuty... Podium frajerów roku będzie...
» 11 kwietnia 2018, 22:32 #177
DjTED: Sancho. Ale oni odrobili już na wyjedzie 3 bramki... a Real zaprzepaścił 3 bramki wyjazdowe !! W historii to sie nie zdarzyło (tak bełkotali komentatorzy)
» 11 kwietnia 2018, 22:35 #176
kolokolo98: Totki na podium frajerow roku? Chyba zapomniales z kim i w jakim stylu my odpadlismy...
» 11 kwietnia 2018, 22:36 #175
Kalina: pokory ze wzgledu na to jakiemu klubowi sam kibicuje - ktory jest w dolku i nie mamy sie czym szczycic za bardzo. To samo mozna powiedizec o juve. Wygrywali 2-0 po 10 minutach a dali sobie wbic 2 gole
» 11 kwietnia 2018, 22:44 #174
olek1143: #JuveMusisz
» 11 kwietnia 2018, 22:17 #173
lukJakubowski: Real przejdzie.
» 11 kwietnia 2018, 22:16 #172
RedDevils4life: Na bezrobocie chyba.
» 11 kwietnia 2018, 22:24 #171
Cavron: RedDevils4life Oby!!
» 11 kwietnia 2018, 22:27 #170
RedDevils4life: Ogólnie to Zizou pewnie poleci znając Pereza jeżeli odpadną z LM. Tylko to im zostało.
» 11 kwietnia 2018, 22:14 #169
Gallacher: Ale jaja Panowie,wczoraj Barca a dzisiaj Real ? :D
» 11 kwietnia 2018, 22:13 #168
RedDevils4life: Jak przejdą to czekam na Ferdasa.
» 11 kwietnia 2018, 22:10 #167
rizx: Sezon na transf bramkarza do Realu uważam za otwarty!
» 11 kwietnia 2018, 22:08 #166
Cavron: JU-VE, JU-VE!
» 11 kwietnia 2018, 22:08 #165
SiwaGlowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:06

Liverpool wygra w tym roku LM nic im nie stoi na przeszkodzie
» 11 kwietnia 2018, 22:05 #164
Gunner01S: W tym momencie na przeszkodzie stoi Bayern,Roma,Real/Juve
» 11 kwietnia 2018, 22:08 #163
DjTED: SiwaGlowa: te 2 dni jeszcze Cię niczego nie nauczyły?
» 11 kwietnia 2018, 22:08 #162
Magik1990MU: Oj mylisz się, jeśli Juve awansuje i trafi na czerwonki, to oni już będą wiedzieć z doświadczenia jak powstrzymać Salaha. Jak LFC trafi na Romę, to przecież Salah zagra przeciw swojemu byłemu klubowi.
» 11 kwietnia 2018, 22:09 #161
Janek: ja bym do tego wszystkiego jeszcze doliczył jednak Kloppa, specjalistę od finałów
» 11 kwietnia 2018, 22:09 #160
RedDevils4life: LFC w finale = pieniądze u buka na tych drugich.
» 11 kwietnia 2018, 22:11 #159
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:06

3-0! 3-0!

PS. zdaniem kibiców Realu (tzn jakiś czas temu) Navas to poziom de Gei... a teraz możemy zaczynać familiadę.
» 11 kwietnia 2018, 22:05 #158
RedDevils4life: Ta, chyba poziom DDG gdy Hiszpan śpi.
» 11 kwietnia 2018, 22:08 #157
Magik1990MU: dlatego uwielbiam forum Realu. Aż wspomnienia wracają, jak człowiek wraca do czasów podstawówki.
» 11 kwietnia 2018, 22:10 #156
olek1143: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:06

Nie wierze w to ^^. Kocham LM w tym roku
» 11 kwietnia 2018, 22:05 #155
kielbasior: A wieżowcujesz?
» 11 kwietnia 2018, 22:05 #154
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:07

Ah ty spryciarzu, edytowaleś.
» 11 kwietnia 2018, 22:06 #153
olek1143: Słownik na szybko z telefonu :/
» 11 kwietnia 2018, 22:07 #152
SiwaGlowa: Juve to wygra
» 11 kwietnia 2018, 22:04 #151
Gunner01S: Kocham
» 11 kwietnia 2018, 22:03 #150
» 11 kwietnia 2018, 22:03 #149
RedDevils4life: Juve ma przewagę, Real jest zmieszany i zagubiony. Ale gracze Juve wiedzą na co stać Królewskich nawet w takiej dyspozycji więc grają w miarę bezpiecznie. Mam nadzieję, że trójka wleci.
» 11 kwietnia 2018, 21:57 #148
DjTED: Ktoś tu pisał, że Bayern zgniecie Seville, że Bayern na swoim stadionie jest super the best.... , a ktoś inn napisał nawet że 4,5 do zera wygrają :D
» 11 kwietnia 2018, 21:55 #147
RedDevils4life: Nie, to ta sama osoba pisała. Doskonale wiesz kto. :P
» 11 kwietnia 2018, 21:56 #146
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:01

That's me! Pisalem, ze wygraja 4:1. Sevilla nadal 0 strzalow XD

Mecz sie jeszcze nie skonczyl, a Bayern i tak przejdzie. Wydaje mi sie to lepsze niz stawianie Barcelony do finalu LM.
» 11 kwietnia 2018, 21:58 #145
DjTED: Mięli 2 niecelne. Bayern miał oszołamiającą liczbę 8 strzałów... No miazga fest
» 11 kwietnia 2018, 22:02 #144
SiwaGlowa: Chyba już można witać Bale na OT
» 11 kwietnia 2018, 21:51 #143
RedDevils4life: Oby nie.
» 11 kwietnia 2018, 21:51 #142
SiwaGlowa: Mam nadzieję.Z dwa razy wolałbym Costa
» 11 kwietnia 2018, 21:52 #141
Magik1990MU: za jakie grzechy? Przecież to nie my wykopujemy Real z LM, tylko Juve. Za co ta kara więc?
» 11 kwietnia 2018, 22:12 #140
RedDevils4life: Zidane ofensywne zmiany przy gubiącej się obronie. Zdjęcie Casemiro - strzał w kolano. Zobaczymy czy ofensywa da radę czy skończy się jak wczorajsze City.
» 11 kwietnia 2018, 21:48 #139
RedDevils4life: Na juve był kurs 30, że awansuje. Btw. Ktoś wie czy Fergie na trybunach nie jest przypadkiem?
» 11 kwietnia 2018, 21:39 #138
Magik1990MU: Już pewnie leci na Bernabeu prywatnym odrzutowcem.
» 11 kwietnia 2018, 21:48 #137
Magik1990MU: Tak nawiasem, to jeśli Juve by awansowało, w półfinale nie trafiło na Romę, a potem oba zespoły przeszły do finału, to mielibyśmy wielki powrót Serie A do czołówki. Wszyscy od kilku lat gadają o La Lidze (swoją drogą to nie wiem po co, skoro to wciąż liga kelnerów), o PL, a Serie A to Juve i tylko Juve. Takiego finału nikt się chyba nie spodziewałby i jak dla mnie byłby najlepszy. Taki ciekawy powrót do przeszłości.
» 11 kwietnia 2018, 21:38 #136
devil897: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 21:40

Ja bym wolał powrot do przeszlosci z 2008 czyli 3 angielskie w polfinalach
» 11 kwietnia 2018, 21:40 #135
RedDevils4life: Oby Juve przeszło. Brakuje cholernie tej ligi włoskiej, która bardzo mocno upadła ostatnio. Napoli naciska do końca na Juve w Serie A, Roma w półfinale i jakby tak zespół z Turynu dołożyć to całkiem fajny sezon. Milan i Inter mają kasę więc może w najbliższych latach z Gattuso i Spalettim coś zbudują. Milan już zaczyna robić duże postępy.
» 11 kwietnia 2018, 21:41 #134
Magik1990MU: @devil897

Wtedy oprócz nas był jeszcze Arsenal i Chelsea. Takiej trójce reprezentującej PL nie byłbym przeciwny, ale City i LFC? Pierwsi już na szczęście odpali, ale LFC nadal walczy o puchar i oby go nie zdobyli.
» 11 kwietnia 2018, 21:46 #133
DjTED: Jak można być za chelsea a plugawić liverpool?
» 11 kwietnia 2018, 21:51 #132
Magik1990MU: nie jestem za Chelsea, ale wolę ich w LM od LFC i City.
» 11 kwietnia 2018, 22:13 #131
Seszele: Cristiano... Jak tylko mu jakaś zagrywka nie wyjdzie, to szuka okazji, aby się położyć, przy czym w komiczny sposób protestuje... Słabo mu wychodzi aktorstwo. To już nawet śmieszne nie jest.
» 11 kwietnia 2018, 21:34 #130
Gunner01S: No zenada.
» 11 kwietnia 2018, 21:34 #129
devil897: To powinna byc kartka za symulke
» 11 kwietnia 2018, 21:38 #128
welllone: Odpadło City, odpada Barca, niech jeszcze odpadnie Real, a koniec Lfc będzie formalnością i LM udana :D
» 11 kwietnia 2018, 21:25 #127
DjTED: Gunner01S: obiecaj mi, że jak juve strzeli na 3:0 to opuścisz naszą stronę ty pseudoekspercie :D
» 11 kwietnia 2018, 21:25 #126
Gunner01S: Jak Juve albo Sevilla przejda to nigdy tu nie wejde.
» 11 kwietnia 2018, 21:25 #125
RedDevils4life: Czyli mamy go z głowy.
» 11 kwietnia 2018, 21:27 #124
karol100: Watpie
» 11 kwietnia 2018, 21:27 #123
DjTED: Pisałeś, że nie wypuszczą wyników. Dla mnie z 3:0 na 0:3 będzie wypuszczeniem wyniku. A i Sevilla gra to samo co grała z nami. Też cisnęliśmy i cyk dwójeczka
» 11 kwietnia 2018, 21:27 #122
RedDevils4life: A wy ogladacie ten mecz czy flashscore i statystyki? XD
» 11 kwietnia 2018, 21:28 #121
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 21:31

W ktorym momencie cisnieliscie Seville XDD? Wypuszczenie wyniku jest chyba rownoznaczne z odpadnieciem. Jezeli przegraja 4:2 to nie roztrownia wyniku pierwszego spotkania.

Z wami Sevilla nie oddala celnego strzalu w pierwszej polowie?
» 11 kwietnia 2018, 21:29 #120
Magik1990MU: @DJTED

3-0 jeszcze ich nie premiuje, ale zobaczyłbym z chęcią taki wynik po 90 minut, a potem po jednej w dogrywce i odpadnięcie Realu. Co do Sevilli, to z nami w pierwszym meczu mieli wynik na zero, tutaj zaczęli mecz z dwubramkową stratą, więc to nie to samo.
» 11 kwietnia 2018, 21:33 #119
DjTED: Ale mecz rozgrywają bardzo podobnie. Założe sie, że w 2 połowie wyjdą na speedzie
» 11 kwietnia 2018, 21:36 #118
Gunner01S: A ja sie zaloze, ze Bayern to nie United.
» 11 kwietnia 2018, 21:37 #117
Magik1990MU: @Gunner

to akurat jest słaby argument, bo do grupy przegranych LM w kompromitującym stylu dołączyła wczoraj Barca, a teraz się ośmiesza Real. Więc skoro United mogło, skoro mogła Barca, a teraz robi to Real, to dlaczego akurat Bayern to inna historia?
» 11 kwietnia 2018, 21:42 #116
Gunner01S: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 21:52

Nie rozumiem komentarza. United to nizszy poziom od Bayernu, a graja z ta sama druzyna dlatego porownuje. Slaby argument to wypisywanie druzyn, ktore graly z innymi rywalami.
» 11 kwietnia 2018, 21:52 #115
Magik1990MU: wypisywanie innych drużyn miało na celu pokazanie, że rywale teoretycznie albo wyraźnie słabsi mogli/mogą sprawić niespodziankę, więc i tutaj nie można by niczego do końca pewnym.
» 11 kwietnia 2018, 21:59 #114
DjTED: "United to nizszy poziom od Bayernu" pod jakim względem? Jak to obliczyłeś? Gdzie można sprawdzić poziomy drużyn?
» 11 kwietnia 2018, 22:00 #113
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.04.2018 22:03

Poza tym na jakiej podstawie sądzisz, że United to łatwiejszy rywal od Bayernu dla Sevilli?

EDIT: już mnie ubiegłeś widzę z tym pytaniem, DjTED.
» 11 kwietnia 2018, 22:02 #112
Gunner01S: Nie wiem. Moze na takiej, ze wygrali z na ich stadionie i nie dopuscili do oddania strzalu do tej pory na AA? Serio?
» 11 kwietnia 2018, 22:07 #111
DjTED: Przecież mecz meczowi nie równy... To sevilla jest wyznacznikiem poziomów drużyn... serio... jak my wygralismy z Arsenalem to ile poziomów nad Wami jest Bayern :D
» 11 kwietnia 2018, 22:12 #110
Gunner01S: O czym Ty gadasz czlowieku?
» 11 kwietnia 2018, 22:19 #109