Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Porażka z Norwich. Koniec Van Gaala w United?

» 19 grudnia 2015, 17:55 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrał z Norwich City 1:2 (0:1) w 17. kolejce Premier League. Czerwone Diabły w pięćsetnym meczu Wayne'a Rooneya zaprezentowały się poniżej oczekiwań i przegrały pierwsze ligowe spotkanie na Old Trafford w tym sezonie. Po meczu z Kanarkami ze swoją posadą może pożegnać się Louis van Gaal.
Porażka z Norwich. Koniec Van Gaala w United?
» Manchester United przegrał z Norwich City 1:2 (0:1) w 17. kolejce Premier League. Czerwone Diabły w pięćsetnym meczu Wayne'a Rooneya zaprezentowały się poniżej oczekiwań i przegrały pierwsze ligowe spotkanie na Old Trafford w tym sezonie. Po meczu z Kanarkami ze swoją posadą może pożegnać się Louis van Gaal.
Oceń zawodników:
David de Gea
Ashley Young
Phil Jones
Chris Smalling
Daley Blind
Michael Carrick
Marouane Fellaini
Ander Herrera
Memphis Depay
Juan Mata
Anthony Martial
Wayne Rooney

Oddano 139 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Manchester United spotkanie z Kanarkami rozpoczął dobrze. Wysoki pressing Czerwonych Diabłów skutkował tym, że gospodarze często przebywali na połowie Norwich. Goście byli jednak bardzo dobrze zorganizowani w defensywie i skutecznie odpierali ataki graczy Louisa van Gaala.

Pierwszy groźniejszy strzał w kierunku bramki oddał w 14. minucie Memphis Depay. Holender zdecydował się na techniczne uderzenie z linii szesnastu metrów. Próba skrzydłowego United ostatecznie była jednak niecelna.

Na połowie Norwich bardzo widoczny był Ashley Young. Anglik, który wrócił do wyjściowego składu United, choć grał w defensywie, to często podłączał się do akcji ofensywnych i dogrywał piłkę w pole karne. Kanarki radziły sobie z każdą próbą gospodarzy i cierpliwie czekały na swoją szansę.

Fala ataków United trwała przez około 30 minut. Później do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić przyjezdni. W 38. minucie Norwich City dopięło swego. Cameron Jerome wygrał pojedynek biegowy ze Smallingiem, minął Younga, wpadł w pole karne i pokonał De Geę. Hiszpan nie zanotował dobrej interwencji, ale winą za utratę bramki należy obarczyć obrońców.

Stracony gol nie sprawił, że Manchester United rzucił się do szaleńczych ataków. W efekcie gracze Louisa van Gaala nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Norwich w pierwszej połowie.

Czerwone Diabły na drugą połowę nie wyszły specjalnie zdeterminowane, czego efektem był drugi gol dla Norwich City. Kanarki znów zaskoczyły gospodarzy w 54. minucie. Akcję pod pole karne United podciągnął Jerome, podał do Alexandera Tetteya, który mocnym uderzeniem po ziemi z 18 metrów nie dał szans De Gei.

Odpowiedź Manchesteru United przyszła w 66. minucie. Z prawego skrzydła w pole karne dośrodkował Ashley Younga. Piłka szczęśliwie trafiła na dziesiątym metrze do Martiala, ten wygrał przebitkę z obrońcą Kanarków i mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę kontaktową.

Zdobyty gol nie zachęcił Czerwonych Diabłów do szybszych ataków. Piłkarze United spokojnie wymieniali podania, byli niedokładni i zdawali się być pogodzeni z wynikiem. Dopiero w 78. minucie do pierwszej interwencji w tym spotkaniu został zmuszony Declan Rudd. Bramkarz Norwich obronił niezły strzał Juana Maty z rzutu wolnego.

W 83. minucie dobrą okazję na podwyższenie wyniku mieli goście. Mocny strzał zza pola karnego oddał wprowadzony chwilę wcześniej Youssuf Mulumbu. Tym razem De Gea zanotował dobrą interwencję i zdołał odbić piłkę do boku.

Manchester United do końcowego gwizdka nie forsował tempa, a gracze sprawiali wrażenie, jakby chcieli, aby spotkanie zakończyło się porażką. W doliczonym czasie gry świetną okazję zmarnował Chris Smalling. Czerwone Diabły pozostają bez zwycięstwa od sześciu meczów we wszystkich rozgrywkach.

Manchester United – Norwich City 1:2 (0:1)
Bramki: Anthony Martial 66' – Cameron Jerome 38', Alexander Tettey 54'

Manchester United: De Gea - Young, Jones, Smalling, Blind - Carrick, Fellaini (Herrera 61'), Depay, Mata - Martial, Rooney

Norwich City: Rudd - Martin, Bennett, Bassong, Olsson - Redmond, O'Neil (Mulumbu 81'), Tettey, Brady - Hoolahan (Howson 66') - Jerome (Mbokani 81')


TAGI


« Poprzedni news
U-18: Manchester United - Middlesbrough 1:2
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Norwich City

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (705)


Tuptuska: Troche zazdroszczę Liverpool'owi Kloppa, gość jest naprawde dobry w swoim fachu, facet z żartem ale też z powagą. VG jak narazie nie potrafi podejść do Lini bocznej boiska nawet. Oby tylko do 31.12.2015 był trenerem. Co do Murinho ? Albo on albo Pep. Obaj są naprawde dobrzy.
» 22 grudnia 2015, 18:25 #686
welbeckkatmulow: Manchester United istnieje tylko teoretycznie.
» 22 grudnia 2015, 17:25 #685
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.12.2015 17:48

Ja najmniej takich kibiców życzę Arsenalowi, sorry to nie kibic to kozak w necie .... w świecie.
» 22 grudnia 2015, 17:48 #684
welbeckkatmulow: to są niestety fakty przyjacielu.
» 22 grudnia 2015, 17:55 #683
RedRevolta: Jak patrze się na twoje komentarze na tej stronie to żali mi się ciebie robi, nie wiem na kim chcesz się wyżyć ale znajdz sobie inne miejsce do tego.
» 22 grudnia 2015, 18:06 #682
welbeckkatmulow: kiedyś MU był potęgą, a teraz..?
» 22 grudnia 2015, 19:01 #681
AFC07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.12.2015 19:05

Red Revolta bardzo mi przykro za zachowanie niektórych kibiców, niestety rózni są ludzie. Pozdrawia prawdziwy kihic AFC.

Man UTD to wielki klub ale jak każdy miewa słabsze sezony. Moim zdaniem wystarczy Wam zmienic trenera bo LvG to tylko potrafi talenty zawodników marnować ( IMO)
» 22 grudnia 2015, 19:05 #680
RedRevolta: Ale spokojnie, wszyscy to rozumiemy, od nas też są tacy ludzie co wypisują takie bzdury i prowokują u was, także nikt tu nie jest bez winy, dobrze, że są jeszcze prawdziwi kibice, pozdrawiam AFC07 ;)
» 22 grudnia 2015, 19:11 #679
RedDevil44: Mam osobistą nadzieję że to koniec filozofii na Old Trafford. Pomysł miał ciekawy van Gaal na gre, lecz nie dokońca się sprawdził. W moim odczuciu piłkarze nie dokońca wiedzieli co mają robić na boisku w sytuacjach których nie trenowali, albo wychodzili z założenia że najbezpieczniej zagrać do tyłu i ok. Szkoda bo zapowiadało się naprawdę obiecująco.
» 22 grudnia 2015, 16:08 #678
xevy: Simeone do Chelsea, Pep do City a Mou do nas i Angielskie zespoły podbijają Ligę Mistrzów! :D
» 22 grudnia 2015, 15:55 #677
mun72: tylko, że ani CFC, ani my nie zagramy za rok w LM...
poza tym najwięcej kasy już tu jest od dawna, top trenerzy też, a i tak Barcy,Realowi,PSG czy Bayernowi angielskie kluby mogą co najwyżej buty czyścic!
» 22 grudnia 2015, 16:25 #676
MUporzycie: już dawno powinien być zwiolniony. Żaden podobnyTyp bez dobrego CV do nas już więcej przychodzić nie powinien.

Murhino albo Gaurdiola!
» 22 grudnia 2015, 13:19 #675
Wave: guardiola jest w city dogadany
» 22 grudnia 2015, 13:33 #674
champione2013: a to LVG nie miał dobrego CV ?
» 22 grudnia 2015, 13:46 #673
Fugas: Jesteś zwykłym ignorantem. LVG ma wpisane w cv że to on uczył trenowania guardiole i mourinho. A to że się zestarzał to już inna sprawa. Szkoda tylko że odejdzie w taki sposób.
» 22 grudnia 2015, 14:04 #672
MUporzycie: pito**sz panie
» 22 grudnia 2015, 14:14 #671
oldgame: Media donoszą ze dzis Dzban zostanie oficjalnie zwolniony , jego następca - Żoze
» 22 grudnia 2015, 13:11 #670
kckMU: gdzie tam...
» 22 grudnia 2015, 13:20 #669
Wave: Ja juz czekam tylko na mou, i to obowiazkowo przed Stoke.
I ma byc dlugi kontrakt, bedzie to sygnal dla naszych Rooneyow, Schweinsteigerow Depayow ze zostalo im juz tylko wziasc sie do roboty.

Tez Mou po 2krotnym majstrze i zwolnieniu przez Romka wydaje sie ze bedzie najbardziej umotywowanym trenerem swiata.
» 22 grudnia 2015, 12:51 #668
Domelo: Czuję ostry łomot od Stoke.. :/
» 22 grudnia 2015, 12:18 #667
devil0001: Nie sadziłem ze dożyje czasów gdy bede bał się o mecz z Norwich, lub Stoke na swoim obiekcie :c
» 22 grudnia 2015, 01:00 #666
Reusik2: https: // twitter. com/IndyFootball/status/679045484728598529/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw reakcja Mouhrino na telefon Eda :D
» 21 grudnia 2015, 23:56 #665
Kale10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.12.2015 00:21

Polecam to po przebudzeniu się jutro;-p

https: // web.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1661989573841252/?type=3&theater
» 22 grudnia 2015, 00:21 #664
Diabelred: Ale sie ten Ozil rozegral w Anglii 15 meczow, 13 asyst, chyba na dobre wraca do formy z Realu. Pamietam Niemca z pierwszego sezonu na Wyspach gral na poziomie di marii, a teraz jest kluczowym grajkiem dla Arsenalu...

Swoja droga:

3 ostatnie ligowe mecze:

Chicharito w Bayerze: 5 bramek
MU: 2 bramki

tragedia..., a jeszcze bardziej zalosnie to wyglada jesli spojrzymy na to, ze w tych trzech meczach gralismy z dwoma beniaminkami, ktorzy sa blisko strefy spadkowej.
» 21 grudnia 2015, 23:56 #663
AFC07: Rooneyowi brakuje chyba kogoś kto poda mu piłkę pod nos jak to robi Ozil :>
» 21 grudnia 2015, 23:30 #662
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 23:34

Jak by to powiedział Pawlak "Mądrego to aż miło" posłuchać hahah ;D
» 21 grudnia 2015, 23:34 #661
Domelo: Rooney w tej formie i tak by nie strzelił.
» 21 grudnia 2015, 23:37 #660
kolor: h ttp :/ / giphy.com/gifs/3rgXBzrBvDDjCaxsLm?utm_source=iframe&utm_medium=embed&utm_campaign=tag_ click

o coś takiego wszystkim chodzi
» 21 grudnia 2015, 23:14 #659
kckMU: Walcott zrobił to czego oczekiwaliśmy od Depaya w wielkich meczach
» 21 grudnia 2015, 22:57 #658
RedRevolta: Nooo, to po dzisiejszym dniu możemy przypuszczać gdzie w następnym sezonie będzie Guardiolla.
» 21 grudnia 2015, 22:53 #657
Reusik2: przecież to o niczym na razie nie decyduje.Arsenal potrafił wygrać z nami by z Norwich i WBA ugrać 1 pkt
» 21 grudnia 2015, 22:54 #656
RedRevolta: napisałem przecież słowo "przypuszczać", tak?
» 21 grudnia 2015, 22:56 #655
Reusik2: Yaya ale walnął
» 21 grudnia 2015, 22:40 #654
Kale10: Wogóle City teraz ciśnie
» 21 grudnia 2015, 22:45 #653
Muuuuuuuuuuu: Yaya ma tak dziwną technikę strzału, że nikt nie jest w stanie tego powtórzyć. Bramka marzenie. Gdyby gość nie był leniwy to z Messim i Ronaldo biłby się o indywidualne trofea.
» 21 grudnia 2015, 23:02 #652
Reusik2: Pamiętam jak Guardiola ustawiał go nawet na środku obrony.Nie poznano się na nim w Barcelonie
» 21 grudnia 2015, 23:08 #651
Samurai: Grał na SO wtedy , bo w meczu z bodajże chelsea nie mogli zagrać inni SO.
» 22 grudnia 2015, 03:13 #650
HarryPOD: "Nie poznano się na nim w Barcelonie" Bzdura. Yaya Toure był docenianym zawodnikiem, a jedyna różnica, jaka polega na jego fenomenalnej grze w City, a dobrej w Barcelonie, jest taka, że w Barcelonie miał założenia taktyczne od Pepa, których musiał przestrzegać, a w City jest wolnym elektronem. Tyle.
» 22 grudnia 2015, 08:47 #649
Paps: Tak sie gra jak dzis Arsenal przeciwko City,sytuacja strzal i gol,konkrety.Teraz porownajmy sobie do tego filozofie Van Gaala,czyli 70 % posiadania i 1 celny strzal w 2 akcjach na caly mecz.
» 21 grudnia 2015, 22:25 #648
DjTED: Bardzo ładnie grało też City. Chcialbym abyśmy my tak grali. Przegrac w takim stylu to nie wstyd, a przegrac 3:0 w 20 min to już masakra
» 21 grudnia 2015, 23:05 #647
Reusik2: Someone close to Van Gaal just told me last time he was like this (players didn't get him, defeatist body language), he resigned: Az Alkmaar - nie do końca rozumiem sens.Przetłumaczy ktoś?
» 21 grudnia 2015, 21:53 #646
RedRevolta: Generalnie chodzi o to, że podobno LVG sam chce zrezygnować ze stanowiska, ale według mnie jest on zbyt uparty żeby to zrobić, to raczej nie podobne do niego, także to raczej nie prawda.
» 21 grudnia 2015, 22:03 #645
Muuuuuuuuuuu: Ktoś z otoczenia Van Gaal powiedział mi, że ostatnim razem gdy był w takiej sytuacji zrezygnował: AZ Alkmaar
» 21 grudnia 2015, 22:07 #644
UniteDKanzaS: Michał Pol był na konferencji prasowej po meczu w którym, nie będący jeszcze wtedy gwiazdą, Wayne Rooney zdobył dwie bramki. Po wypowiedzi młodego Anglika polski redaktor poszedł do dziennikarza z Anglii, aby skonsultować czy dobrze zrozumiał słowa Rooneya. Ów dziennikarz odpowiedział, że musi skonsultować się z kolegą z Liverpoolu. Jaki z tego morał? Aby zrozumieć sens wypowiedzi Van Gaala należy skonsultować się z Van Gaalem (ale to i tak nic nie da).
» 21 grudnia 2015, 22:07 #643
Kale10: Coś w stylu: Ktoś z otoczenia Van Galla powiedział mi ostatnio że piłkarze go nie rozumieją, (to cały czas rozkminiam), chce podać sie do dymisji
» 21 grudnia 2015, 22:12 #642
Muuuuuuuuuuu: didn't get him nie oznacza, że nie rozumieją jego angielskiego tylko, że nie kumają jego jako trenera. Jest im z nim nie po drodze. Chociaż biorąc pod uwagę jego słaby angielski to bariera językowa też się pewnie do tego przysłużyła.

W skrócie: podobny bajzel miał w Alkmar i wówczas podał się do dymisji.
» 21 grudnia 2015, 23:00 #641
Reusik2: Coś się nie zgadza.Odszedł z Alkmaar do Bayernu tuż po zdobyciu tytułu mistrza Holandii
» 21 grudnia 2015, 23:07 #640
Kale10: Ogólnie to chodzi o to, że Van Gall już pomału sam wymięka;-)
» 21 grudnia 2015, 23:23 #639
czarny226: Czemu nie ogłaszają zwolnienia LvG?
» 21 grudnia 2015, 21:41 #638
Gallacher: Wymiana - Gaal do Realu a Benek do UNITED LOL :D byłoby zabawnie :D filozofia Gaala w Realu gdzie CR klepie w środku :D
» 21 grudnia 2015, 21:16 #637
kckMU: wydaje mi się, że całe Stoke obserwuje co z van Gaalem. pewne trzy punkty z taką marką to jest jednak coś.
» 21 grudnia 2015, 19:23 #636
Mexicanos1990: Wolę oglądać buca do końca sezonu, niż Mourinho teraz.
» 21 grudnia 2015, 18:58 #635
DraKeR: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 19:36

Ja nie, mam dość pana filozofa. U Mourinho wkurza mnie jego zachowanie i styl, ale gdzie nie był trenerem tam zdobywał puchary, a United teraz tego potrzebuje. Zatrudnić jego na 2-3 seozny i niech Giggsy się szkoli przy Mou, bo przy Moysie i van Gaalu nie sądzę, że dużo się nauczył.
» 21 grudnia 2015, 19:36 #634
kckMU: przy Moyesie się nauczył, jak się traci szatnie
przy van Gaalu zaś, jak nie strzelać goli

mało? :D
» 21 grudnia 2015, 20:01 #633
kolor: Van Gaal wg mnie powinien pozostać na stanowisku. Nienawidzę tej mani zmieniania menadżerów i uważam, że ich jedynym uzasadnieniem są słupki popularności klubu. Z tego co się wokół Premier League dzieje, można wywnioskować jedno. Jeśli dobrze ci idzie to jesteś wychwalany, a jak przegrasz kilka spotkań to - do widzenia.
Takie myślenie prowadzi w ślepą uliczkę. Van Gaal narobił bałaganu więc powinien po sobie posprzątać. Przynajmniej do końca sezonu powinien mieć możliwość "wybronić" się z całej tej farsy.

Jeśli ktoś sugeruje, że przyjdzie JosĂŠ Mourinho i nagle klub zacznie wygrywać to chapeau bas a może inaczej. Klub może zacząć wygrywać, może nawet wygrać ligę i nadejdzie kolejny sezon, kolejny rok i powiedzmy, że w grudniu przyszłego roku będziemy na 8 miejscu w tabeli i styl się nie będzie podobał i w ogóle będzie be... i co? Zwalniamy? Żal na ten cyrk patrzeć i dlatego drużyny angielskie nie osiągają dobrych wyników w Europie. W Anglii nikt nie skupia się na piłce tylko na biznesie.

Nie byłem za zwalnianiem Moyesa i nie jestem za tym żeby zwolnić Van Gaala. Zmiana menadżera powinna zajść płynnie i w spokoju tak jak było planowane, bo inaczej nowy selekcjoner będzie miał kolejne pół roku na aklimatyzację, rok na wdrożenie do drużyny i transfery, potem kolejne miesiące na układanie składu itd. a cudotwórców nie ma, Manchester United to nie Real, Barcelona, czy Bayern.
» 21 grudnia 2015, 16:43 #632
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 16:57

"Przynajmniej do końca sezonu powinien mieć możliwość "wybronić" się z całej tej farsy." tyle, że danie mu takiej możliwości może słono kosztować zarząd United i kibiców, brak kwalifikacji do LM i inne rzeczy, po sezonie może być już za pozno, chociażby na zakontraktowanie Mourinho, kasa i tylko kasa się liczy, nie ma wyników nie ma posady, proste, takie są realia w Anglii.
» 21 grudnia 2015, 16:57 #631
kolor: Wiem i nie podoba mi się to, mam chyba w głowie jakąś taką wypaczoną, romantyczną wizję piłki nożnej w której człowieka nie traktuje się jak narzędzie.
» 21 grudnia 2015, 18:28 #630
Nubeq: "Jak przegrasz kilka spotkań". Czy ty nie widzisz, że ten człowiek nie wie co robi? Od 1.5 roku gramy taki syf, że nawet jak wygrywaliśmy to w ujowym stylu. Rozumiem porażka np. w stylu Man City z Arsenalem ale grać taki syf jak my teraz? Jak najszybciej pozbyć się filozofa i brać Mourinho.
» 22 grudnia 2015, 15:40 #629
Kale10: Alan Shearer, były znakomity napastnik Newcastle United, uważa, że Jose Mourinho może osiągnąć sukces w roli menedżera Manchesteru United.

- Mourinho, obok Pepa Guardioli, jest prawdopodobnie jednym z najlepszych menedżerów swojej generacji - powiedział Shearer. - Jose może pobudzić klub i ruszyć z nim naprzód. To może nie trwać długo, ale na litość boską, to bardzo skuteczna metoda.

- Man Utd potrzebuje tego szybkiego rozwiązania. Klub tego pokroju nie może sobie pozwolić na tak długi okres przejściowy. Kibice na Old Trafford chcą zobaczyć swój dawny Man Utd i mam obawy, że Van Gaal nie jest człowiekiem, który jest im w stanie to zapewnić - mówił Anglik.

Źródło: The Sun

Krótko i na temat. Ale nagonka na Van Galla. To już długo nie potrwa, za dużo się dzieje. Dziś, najpóźniej jutro pożegnamy Van Buca;-)
» 21 grudnia 2015, 14:21 #628
adi343: Oficjalnie na stronie: Ancelotti zostanie następcą Guardioli... Także trzeba walczyć o Hiszpana .... At any cost
» 21 grudnia 2015, 13:48 #627
Kale10: Przespałeś dwa dni? ;-)
» 21 grudnia 2015, 14:10 #626
Gallacher: do Kale10

jest okres prawie zimowy więc każdy ma prawo coś "przespać" :)
» 21 grudnia 2015, 14:42 #625
adi343: tylko, że nie ma oficjalnego komunikaty że Guardiola w City... U nas już Pedro był przy ogrodzeniu domu na Old Trafford, a sprzątneli nam go sprzed nosa

Mi chodzi o Guardiole, a nie Carlo. O Carlo było już wiadomo wcześniej, także nie przespałem Panowie :D
» 22 grudnia 2015, 08:28 #624
Unitedman: THE SUN - Mourinho może przejąć United, praktycznie wszystko potwierdzone teraz główny krok należy do Glazerów czy zwolnią LvG.

Może The Sun nie jest pierwszorzędnym źródłem, ale mają kasę na wyłączne info
» 21 grudnia 2015, 13:19 #623
Kale10: Dawaj Ed, pokaż że masz jaja i wyrwij chwasta!
» 21 grudnia 2015, 13:30 #622
Unitedman: Tylko, że teraz zależne wszystko jest od GLAZERÓW nie od EDA ;)
» 21 grudnia 2015, 13:32 #621
Kale10: Z tego co wyczytałem kiedyś najwięcej do powiedzenia w klubie mają trzy osoby, Joel i Avram Glazer no i Ed. Ed ma cały czas bezpośredni kontakt z Van Gallem i zawodnikami więc wie najlepiej jak wygląda sytuacja i jego opinia ma napewno bardzo duże znaczenie
» 21 grudnia 2015, 13:44 #620
Reusik2: Glazerowie to właściciele ale Ed tu zarządza.Oni się na piłce nie znają za dobrze z tego co wiem
» 21 grudnia 2015, 16:10 #619
Gallacher: Klopp więcej pokazał w LIverpoolu przez te 3 miesiące niż Gaal przez 1.5 sezonu u nas.
» 21 grudnia 2015, 12:47 #618
Mathard: A zwieńczeniem tych 3 miesięcy był wczorajszy mecz.
» 21 grudnia 2015, 13:00 #617
HarryPOD: @Mathard

A zwieńczeniem pracy LvG są dwie porażki ostatnie z beniaminkami i czuję w kościach, że ze Stoke będzie trzecia oraz liczę, że tym samym głośny wyjazd z Old Trafford.
» 21 grudnia 2015, 13:14 #616
Sancho: @Mathard a pamietasz MK Dons ? To bylo wtedy zwienczenie Van Gaala, gorsze niz 3:0 z beniaminkiem BPL
» 21 grudnia 2015, 13:18 #615
Reusik2: MK Dons to mecz gdzie zagrało 3 graczy z podstawy i sama młodzież
» 21 grudnia 2015, 16:10 #614
Gallacher: do Reusik2
"MK Dons to mecz gdzie zagrało 3 graczy z podstawy i sama młodzież " aha i to jest usprawiedliwienie Gaala że przegrał bo praktycznie 70% graczy to młodziki !? znam zespoły które mają w składzie 2 graczy z podstawy i resztę młodzieży i potrafią wygrywać a pamiętasz może mecz z Cambridge ? ilu tam grało z podstawy :D ?
» 21 grudnia 2015, 16:52 #613
Reusik2: No tak to jest usprawiedliwienie skoro większość skłądu to gnoiki który spoza rezerw zazwyczaj nosa nie wychyliły.Pokazał też poziom naszej młodzieży.To bardzo słaby mecz do wyciągania wniosków.Na razie to Kloop zagrał dwa dobre spotkania,zobaczymy co będzie dalej.Nie ma żadnej gwarancji że osiągnie jakiś spektakularny sukces czego prawie każdy na tej stronie jest pewien.Mecz z Cambridge pamiętam i fakt był to słaby mecz
» 21 grudnia 2015, 16:56 #612
Gallacher: Chcąc nie chcąc,mecze z Cambridge czy MK Dons powinno się wygrywać nawet jak ma się 80 % składu młodzieżowego + rezerwy a żeby było zabawnie to podam Ci skład tamtego meczu:

Manchester United XI: De Gea, M Keane, Evans, Vermijl, James, Powell, Janko, Anderson, Hernandez, Kagawa, Welbeck

ilu graczy jest z pierwszego a raczej było a ilu z rezerw czy młodzików :D ?
takimi graczami United wtedy powinno mecz wygrać bo ja zauważyłem że jedynie M.Keane,Vermijl,James oraz Janko to gracze młodzieżowi a reszta to co, U-18 ? Mecz z Cambridge w którym było po zero,powinniśmy wygrać bo tam grali gracze pierwszego garnituru oraz rezerwy a jeśli według ciebie większość graczy tamtego składu to gnojki to nie mam pytań.
» 21 grudnia 2015, 17:30 #611
Reusik2: Powiedziałem gnoiki o tych z MK Dons
» 21 grudnia 2015, 17:52 #610
Domelo: Gallacher@

Ślepemu nie przemówisz.
» 22 grudnia 2015, 11:27 #609
Domelo: Dalej cisza.... :/
» 21 grudnia 2015, 12:34 #608
Kuba1878MU: Nie rozumiem co Wy widzicie w Kloppie, rozumiem super sukces z Borussią, 2 mistrzostwa, puchar, finał LM. Widać, że jest zaangażowany w grę drużyny i jest przesympatyczny, ale ludzie nie nie widzicie co się stało z BVB w jego ostatnim sezonie?? Wycisnął maksa przez 2 sezony i koniec spadek energii, euforii piłkarze wyczerpani fizycznie i w BUNDESLIDZE 7 czy 6 miejsce. Może będzie z niego wielki trener ale nie mówcie tu o nim jako zbawicielu, i że Liverpool już wróci na tory sprzed 25-30 lat równie dobrze może skończyć jak Rodgers i tyle z niego wyjdzie. Więc nie rozumiem tego fenomenu Kloppa mimo, że bardzo jako trenera go lubię.
A co do United to zrozumcie czy zostanie LvG czy przyjdzie Mou czy Giggs czy Pep to jesteśmy największym klubem na świecie z najlepszymi kibicami i to, że wrócimy na szczyt to tylko kwestia czasu, dlatego nie płakać, tylko dopóki jest tutaj Holender to wspierać jego drużynę i samego trenera do końca jego przygody z United!!
GGMU Well never die !!
» 21 grudnia 2015, 11:33 #607
HarryPOD: To teraz tak:

1. Zaplecze finansowe przez x lat LFC vs zaplecze finansowe Borussi.
2. Klopp nie zdążył przeprowadzić ANI 1 transferu, a Ty już: "Co Wy w nim widzicie?". Widać poprawę w stylistyce gry.
3. Ładnie rozkupili Borussię Kloppa. Wydaje mi się, że Kagawa, Sahin, Lewy, Goetze, to byli zawodnicy, którzy byli w ścisłej kadrze meczowej.
4. Koleś przychodzi do LFC, widać poprawę w grze, jakiś ład i skład, mimo tego, że nie przeprowadził ŻADNEGO transferu i zadajesz pytanie: "Co Wy w nim widzicie?", a tutaj, w United, już półtorej roku siedzi LvG, który przepier(dzielił) ponad 250 baniek na transfery i mówisz, że należy go w spierać. Quite clever.
» 21 grudnia 2015, 12:12 #606
Kuba1878MU: Jeśli uważasz, że zakup Shawa, Morgana, Herrery, Martiala to przepierdzielenie kasy to powodzenia :). O wspieraniu LvG pisze widząc czego dokonał w poprzednich klubach, jakie fundamenty wylał na poszczególne drużyny. I jestem przekonany, że będziemy się cieszyć za kilka lat z tego, że Holender postawił swoją pieczęć w Naszym klubie. To że widać poprawę w grze po przyjściu nowego trenera to jest oczywiste i widać niemal w każdym klubie, który był w kryzysie.
POKÓJ :)
» 21 grudnia 2015, 12:20 #605
HarryPOD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 12:32

1. Z Bayernu wyleciał z hukiem, to samo z FCB. Bayern Juppa grał inaczej, niż Louisa, a fundamenty pod to, jak grała wielka FCB Pepa, to wylewał Cruyff, a nie LvG, tak więc nie widzę żadnych przeciwwskazań do wylania tego ciemniaka z klubu. Pep usprawnił system Cruyffa, polecam czasem poczytać nieco tych mądrych rzeczy w internecie.
2. Shaw jest świetny, ale go nie kupić, to byłaby zbrodnia. Schneiderlin, wolałem Vidala, aczkolwiek Morgan też może być, liczę na jego pozycję w TOP 3 DP w Europie za parę lat. Herrera, transfer świetny, szkoda, że Louis tak nie uważa. Martial, tutaj też LvG daje d, bo jak grał dobrze chłopak na szpicy, to nim miotał po pozycjach. Generalnie, jeśli trener kupuje nowych grajków i drużyna punktowo w lidze, LM czy stylistycznie wygląda miernie, to tak - uważam to za przewalenie kasy.

"Pokój". :)
» 21 grudnia 2015, 12:31 #604
Kuba1878MU: Te transfery nie są tylko na teraz one dadzą klubowi sukces w przeciągu może nawet 5-10 lat więc nawet sam fakt sprowadzenia ich to już jest plus.
Jeszcze jedno, żeby nie bylo, że ślepo bronie treneiro, to widzę jak fatalnie gramy, coraz słabszą pozycję w tabeli i nie jestem ze wszystkiego zadowolony pod wodzą LvG, jednak wspieram do końca bo ufam zarządowi i Fergiemu, który na pewno ma sporo do gadania przy zatrudnianiu menago.
POKÓJ !
» 21 grudnia 2015, 12:39 #603
HarryPOD: Jako, że komentarz można edytować tylko raz, a chciałbym jeszcze coś dodać, to napiszę to oddzielnie. Idąc Twoim tokiem myślenia i "wylewania fundamentów" przez LvG pod inne drużyny, a wydaje mi się, że powinniśmy być sprawiedliwi wobec wszystkich trenerów, a nie tylko LvG. To tak: LM Realu, to zasługa Mourinho, LM CFC, to Andre Zwijasz-Bagaż, ostatnia potrójna korona FCB, to zasługa Gerardo Martino itd. Widziałeś historię trenerów FCB? A raczej ich kolejność? Od ostatniej dłuższej kadencji LvG było ich 4 (w tym ponowny krótki epizodzik LvG, oczywiście bez trofeów), a dopiero Rijkaard oraz Pep odnieśli tak znaczące sukcesy, także oszczędź mi tych fundamentów LvG. :)
» 21 grudnia 2015, 12:39 #602
HarryPOD: Tak, tak dużo Ferguson miał do gadania, że Moyes był 6 wyborem zarządu odnośnie zatrudnienia pierwszego managera po odejściu Fergusona. Oczywiście, że nie są tylko na teraz i to jest LOGICZNE, że jak nie będziesz kupować dobrych zawodników, to będzie to głupotą, bo nie będziesz mieć dobrej drużyny. Każdy zdrowo myślący człowiek kupiłby młodych i zdolnych zawodników, bo najlepszych chcesz mieć jak najwięcej i jak najdłużej, a nie na chwilę. Neymar do FCB to "GENIALNY" wymysł i pomysł samego managera, bo nikt inny nie widział talentu Neymara? No proszę Cię, bądźmy obiektywni.
» 21 grudnia 2015, 12:43 #601
Kuba1878MU: LM Realu to zasługa Carlo... po co ta złośliwość?? Mou prazyszedł do Madrytu po fatalnym okresie odpadania w 1/8, dotarł do chyba 2 półfinałów nie jestem pewien, pomógł tym zawodnikom uwierzyć, że potrafią odnieść sukces zbudował ich mentalnie, to że z hukiem ktoś wylatuje to nie oznacza, że nic dobrego po sobie nie pozostawił. CFC też Mou odniósł pierwsze poważne skucesy co wprowadziło ich na szczyt futbolu gdzie są do dzisiaj pomimo fatalnej sytuacji w lidze.
Oczywiście , że transfery to nie tylko zasługa trenera, więc dlaczego to tylko Louisa obwiniasz o przepierdzielenie mamony?? :)
» 21 grudnia 2015, 12:54 #600
HarryPOD: Taki mam charakter, czasem bywam złośliwy, uszczypliwy czy jak chcesz, tak to sam nazwij. Wydaje mi się, że Depay, jako zawodnik sezonu w lidze holenderskiej, Depay brązowy medalista MŚ, Schweini - obecny mistrz świata, Martial - Golden Boy, Shaw - najlepszy, młody LO w lidze, Darmian - PO roku w Serie A, to są zawodnicy, którzy mają ambicje i sami w sobie są nastawieni na wygrywanie. Gdyby nie Abramowicz, to w CFC Mourinho do dzisiaj by ani razu nie było - ZAISTE. To jest kwestia managera. Statystyki i mecze pod danym trenerem mówią same za siebie, nie trzeba tego tłumaczyć. Nie żebym coś, ale gdyby teraz liga była na poziomie tym samym, co za czasów DM, to bylibyśmy teraz w okolicach 6-7 miejsca i to dlatego, że LvG jest upartym, starym osłem. Każdy trener zostawia po sobie COŚ, tyle, że nie ma dwóch identycznych managerów i każdy będzie chciał wprowadzić coś od siebie. Chyba, że piszemy o Benitezie z Interu, kiedy to grał tak jak Mou i wygrał KMŚ. Jednakże zarówno w przypadku Moyes'a, jak i LvG dostaniemy zaiste tę samą spuściznę - burdel do posprzątania. Nie widzę sensu zatrudniania trenerów 60+ czy takich globtroterów, jak Guardiola (chwała, że idzie do City). Posiedzi taki parę lat i albo emerytura (60+), albo idzie gdzieś szukać innych wyzwań, a potem kolejny taki z nową wizją, a potem następny i następny. GIGGS to jest dla mnie najlepszy kandydat na to stanowisko, bo w przeciągu 2-3 lat, bez znaczącego trofeum, jak BPL czy LM, dałoby się wytrzymać. MŁODEMU trenerowi warto dać czas, bo może zostać tutaj na dłużej, a uważam, że Giggs mógłby na ławce United i do starości siedzieć. I jesteśmy na tyle silną marką, że 2 sezony bez mistrza kraju nie zrobiłyby nam krzywdy. Nie jesteśmy Realem z obsesją na punkcie FCB, FCB to ich fobia.
» 21 grudnia 2015, 13:09 #599
Reusik2: Idąc Twoim tokiem myślenia i "wylewania fundamentów" przez LvG pod inne drużyny, a wydaje mi się, że powinniśmy być sprawiedliwi wobec wszystkich trenerów, a nie tylko LvG. To tak: LM Realu, to zasługa Mourinho, LM CFC, to Andre Zwijasz-Bagaż, ostatnia potrójna korona FCB, to zasługa Gerardo Martino itd. - wylewając fundamenty trzeba coś w tym klubie zrobić.A LVG wprowadził do drużyny Puyola,Inieste,Xaviego,Valdesa - czyli coś im jednak dał i to że mu tu nie wychodzi nie znaczy że można zakłamywać wszystkie jego osiągnięcia.Nawet prezes Bayernu przyznał że Van Gaal miał duży udział w rozwoju klubu m.in wprowadzając Muellera i Alabe.

Jak sam zauważyłeś Giggs jest młody.Więc co stoi na przeszkodzie aby przejął klub np za dwa lata?Zrobi się nagle 20 lat starszy?Dużo lepiej aby przejął klub po osiągnięciu większego sukcesu a nie w takim momencie.Menadżerowie nie radzili sobie dostając kluby na szczycie, a ktoś kto nigdy menadżerem nie był ma z łatwością wyprowadzić klub z kryzysu?

Nie jesteśmy Realem z obsesją na punkcie FCB, FCB to ich fobia. - ale chyba zawsze byliśmy klubem który dążył do sukcesów czy nie tak?
» 21 grudnia 2015, 16:27 #598
HarryPOD: Ale ja nie zakłamuję jego osiągnięć. Coś tam wygrał i coś tam przegrał, ale irytuje mnie, jak ktoś pisze, że sukcesy Pepa, to fundamenty LvG. Poczytaj trochę, to zobaczysz, że Pep udoskonalił po prostu taktykę Cruyffa, a nie LvG. Tak samo z Juppem. On wygrał, a nie LvG. Trzeba być sierotą, aby coś stworzyć i nic tym nie ugrać, a przychodzi ktoś inny i wygrywa. No litości.

Wprowadził Alabe i Muellera, wow. Każdy manager wprowadza zawodników, starszych czy młodszych i to się nie tyczy tylko LvG, więc też sobie oszczędź.
Pisałem niedawno, nawet w tej wymianie komentarzy: "Możemy przeboleć 2 lata bez trofeów", zatem nie napisałem, że z "łatwością wyprowadzi klub z kryzysu".
Twój guru twierdził, że w 3 miesiące złoży drużynę, ile miesięcy minęło? ILE? Jasne, nie każdy zawodnik zostaje mega trenerem, ale Guardiola był piłkarzem, Enrique był piłkarzem, FERGUSON był piłkarzem, Blanc był piłkarzem, Simeone był piłkarzem, LVG był piłkarzem itd. itd, tak więc to też kiepski argument, kiedy powołujesz się na AC Milan i jego byłych piłkarzy. Wymieniaj także tych, którym się powiodło i wiedzie się dzisiaj.
» 22 grudnia 2015, 09:00 #597
Kale10: Oficjalnie: Blatter i Platini zawieszeni na 8 lat

Komisja Etyki FIFA postanowiła zawiesić Seppa Blattera i Michela Platiniego na osiem lat. Szef FIFA oraz szef UEFA mają zarzuty korupcyjne.

Sprawa dotyczy 2001 roku gdy to Platini miał bezprawnie otrzymać od Blattera 2 mln franków szwajcarskich wynagrodzenia. Francuz nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego przyjął tę sumę za "usługi konsultacyjne", które ten rzekomo wykonał dziewięć lat wcześniej. Media spekulowały, że to łapówka za poparcie Szwajcara w wyborach na stanowisko prezydenta FIFA w 2011 roku i "zorganizowanie" głosów przedstawicieli europejskich federacji.

Według Komisji Etyki FIFA jest to pogwałcenie kodeksu etycznego organizacji. Sędziowie z Komisji przesłuchali zarówno Blattera, jak i Platiniego, ale nie znaleźli żadnych przesłanek by złagodzić karę. Osiem lat zawieszenia oznacza, że zarówno Szwajcar, jak i Francuz nie będą mogli w tym czasie wykonywać żadnej działalności związanej z piłką nożną. Platini nie będzie więc mógł wystartować w wyborach na prezydenta światowej federacji, które odbędą się 26 lutego 2016 roku. Jeszcze kilka miesięcy temu uchodził za głównego faworyta do objęcia tej funkcji.

Zdaniem angielskich mediów Platini i Blatter ukarani zostali nie tylko za korupcję, ale również za psucie wizerunku FIFA oraz utrudnianie pracy Komisji. Obaj ukarani zostali również grzywną.
» 21 grudnia 2015, 11:10 #596
Kale10: No i co z tym Mourinho, idzie czy nie? ;-p
» 21 grudnia 2015, 10:31 #595
HarryPOD: Oby nie.
» 21 grudnia 2015, 11:24 #594
miloszek5555: Gdzie sa znawcy Kloppa ze to juz po objeciu posady Liverpoolu widac od razu efekty jego pracya ostani jego mecz i poprzedni? Jakos teraz cicho siedzicie i nie komentujecie tego...
» 21 grudnia 2015, 06:56 #593
HarryPOD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 09:39

Tutaj jestem. Oglądałeś mecz? Ten ich rudy między słupkami, to jest chodząca padaczka. Gdybym miał takiego bramkarza za sobą, jako obrońca, to sam bym grał, jak paralityk, bo nie umieć utrzymać piłki? Sorry, ale to dla Davida też się zdarzało, i dla Reiny także, i wielu innym bramkarzom i obrona wtedy też grała, jak grała. Widać nowy zarys gry w LFC i nie chrzań, że tak nie jest. Kwestią kilku transferów i kilku miesięcy jest, jak LFC zacznie znów liczyć się w lidze i nikt na dobrą sprawę nie będzie mógł "tak luźno", jak dotychczas podejść do meczu z nimi (City się przekonało, tak samo Soton w pucharze). "po objeciu posady Liverpoolu widac od razu efekty jego pracy", pewnie, jak Giggs po Moyesie przejął United, to też było widać większe zaangażowanie zespołu.

Pozdrawiam.
» 21 grudnia 2015, 09:37 #592
DevilFan: objął zespół w trakcie trwania sezonu, nie pojechał z nimi na obóz przygotowawczy, daj Mu jeden pełen sezon z zespołem i wtedy komentuj
» 21 grudnia 2015, 10:40 #591
pawelisto2: Chcecie dawać LVG dwa lata, a nawet i więcej na ogarnięcie zespołu, a rozliczacie Kloppa po 3 miesiącach?
» 21 grudnia 2015, 10:47 #590
HarryPOD: Tylko miloszek go rozlicza, przynajmniej w tej krótkiej wymianie postów.
» 21 grudnia 2015, 10:52 #589
JohnnyCross: Wiadomo, że Klopp potrzebuje czasu, ale tutaj leciały teksty, że Klopp już wymiata w Liverpoolu i potrzebował na to miesiąca, a to przecież nieprawda.
» 21 grudnia 2015, 11:02 #588
zbanowany5x: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 11:18

aleś ty pusty dzieciaku, to do tego miloszka5555
» 21 grudnia 2015, 11:17 #587
Kuba1878MU: miloszek ocenia go negatywnie a Wy pozytywnie więc nie rozumiem pretensji do miloszka. Atakujecie że ocenia po kilku meczach, a sami to robicie tylko w drugą strone...
» 21 grudnia 2015, 12:07 #586
HarryPOD: Kuba, obejrzyj ostatni mecz LFC pod wodzą Brendana i obejrzyj ostatni mecz LFC pod wodzą Kloppa, a potem napisz mi czy widzisz jakąś różnicę. Patrzysz na wyniki meczy, a nie na to, jak gra zespół. Wyniki przyjdą z czasem, grunt, że WIDAĆ RÓŻNICĘ W GRZE I ZAANGAŻOWANIU. Wyniki kwestią czasu.
» 21 grudnia 2015, 12:14 #585
Kuba1878MU: Dlaczego ostatni mecz Rodgersa? Kiedy byli w totalnej rozsypce. Gdy Rogders przyszedł do LFC też było widać poprawę w grze, byli blisko mistrza. Co nie oznacza, że Klopp skończy tak samo, ma dużą szansę na wprowadzenie do czołówki i utrzymanie tam klubu, czego mu nie życzę z wiadomych przyczyn. ;)
» 21 grudnia 2015, 12:30 #584
JohnnyCross: Jak Rodgers zaczął prowadzić Liverpool to też było widać różnicę w grze. Zajęli 7 miejsce, ale naprawdę grali ładnie. Czy Rodgers odniósł sukces w Liverpoolu? Zajęli 2 miejsce, ale to w głównej mierze dzięki Suarezowi. Nie wiadomo czy Klopp w przyszłości będzie osiągał dobre wyniki. Piszesz o ostatnim meczu Kloppa. Meczu z Watfordem nie oglądałem, ale widziałem np. spotkania ze Swansea i Newcastle, gdzie grali fatalnie, jeszcze gorzej niż za Rodgersa. Żeby nie było, mieli też świetne mecz np. z City czy Southampton. Niektórzy tu już są pewni tego, że Liverpool w przyszłym sezonie będzie walczył o mistrzostwo, a to wcale nie jest takie pewne.
» 21 grudnia 2015, 12:41 #583
HarryPOD: JohnnyCross, no ja nie uważam, że z obecną kadrą Klopp wygra ligę czy namiesza w LM. Z gówna się bata nie ukręci, aczkolwiek uważam, że przy kilku 4-5 solidnych wzmocnień może dać im duże szanse w przyszłym sezonie w walce o mistrza. I nie piszę tutaj o takich grajkach, jakich się wymienia w mediach ("Groskrojc",nie wiem jak się pisze jego nazwisko, czy N. Subotić), ale mam na myśli takich zawodników jak Lukaku, Mustafi, Lacazette, Reus czy chociażby Kagawa (u nas Mu nie wyszło, ale to bardzo inteligentny zawodnik).
» 21 grudnia 2015, 12:49 #582
Reusik2: A po Reus ma iść do Liverpoolu.Przeskok to dla niego żaden
» 21 grudnia 2015, 16:13 #581
HarryPOD: A po co Di Maria miał iść do PSG? Przeskok dla niego żaden. A po co to, a po co tamto. Wymieniłem kilku losowych piłkarzy, a Ty się obsrałeś. To zwykłe przykłady piłkarzy dobrego poziomu. I prędzej Reus trafi do LFC, niż do obecnego United. IN MY OPINION.
» 22 grudnia 2015, 09:28 #580
AUDIoooo: Ja jeszcze czekam :)I I odświeżam :)
» 21 grudnia 2015, 06:50 #579
antepe89: Czy to bylby sposob na cos? Zwolnienie LvG? Może trzeba dac mu jeszcze czas? Jak wiadomo kazdy trener potrzebuje czasu
» 21 grudnia 2015, 04:33 #578
utdpunx: Serio? Półtorej sezonu i wydanie tyle pieniędzy to nie wystarczający kredyt zaufania?
» 21 grudnia 2015, 08:23 #577
przemcio94: Caly czas nerwowo odswiezam dp i licze, ze zobacze oficjalke "Van Gaal zwolniony ze stanowiska managera Manchesteru United" No nic, ide spac. ;/
» 21 grudnia 2015, 02:11 #576
Samurai: też czekam;p
» 21 grudnia 2015, 02:59 #575
Szilk: Nie budź się jeszcze, bo komunikatu nadal nie ma :).
» 21 grudnia 2015, 09:58 #574
Reusik2: Van Gaal set for Xmas sack if Man Utd lose to Stoke or Chelsea
» 21 grudnia 2015, 00:07 #573
kckMU: ten futbolowy dinozaur ma tyle szczęścia, że jeszcze wygra te dwa mecze i zostanie
» 21 grudnia 2015, 00:38 #572
Reusik2: Wolałbym aby jednak udało się dotoczyć zespół do Top 4 a potem odejść, ale nie wiem czy to się uda
» 21 grudnia 2015, 00:48 #571
kckMU: sam widzisz jak jest. my już nie męczymy po 1-0 klepiąc 1500 podań w obronie.

rozpadł mu się skład i on już spada na dno. Boruce? można przeboleć, ale Norwich już nie.
» 21 grudnia 2015, 01:07 #570
Reusik2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2015 09:37

Wiem ale czasem zmiany w środku niewiele dają.Klopp nie zdobył nawet punktu więcej po takiej samej liczbie kolejek co Rodgers - chociaż może to brak obycia z ligą
» 21 grudnia 2015, 09:37 #569
Gallacher: Obrzydza mnie gra United którego menedżerem jest Holender i mam nadzieje że wkrótce a nawet szybciej,zmieni się jego następca i zarząd podziękuję mu za współprace bo już nawet lider naszej polskiej EKS jakim jest Piast Gliwice, gra lepszą piłkę niż Man Utd. jak długo można oszukiwać kibiców i robić z nich kretynów ? Wkrótce nowy rok,i chyba nie chce nikt z was oglądać zespołu pod wodzą Gaal w nowym roku i porażek jakie może nam przynieść,a raczej serię i żenujący styl i śmieszną filozofię który może i byłaby skuteczna lecz nie taką ligę.Panie Gaal - odejdź Pan i miej honor bo obawiam się że nic już Pan z tym klubem nie zdziała bo kibice mają tego dość i gracze nie są sobą i nie graja z zaangażowaniem i pasją,jest zbyt duże ciśnienie i wkrótce po prostu wybuchnie !
» 20 grudnia 2015, 23:52 #568
przemcio94: Jest to z Mou to prawda lece otwierac szampana. Kto wie, moze historia zatoczy kolo. Tak wiem, nowego Safa juz nie bedzie, ale... twitter. com/ManUtdReport_/status/678668705614528512
» 20 grudnia 2015, 23:37 #567
RedRevolta: "Jose Mourinho is the new coach of Manchester United. 5 year contract. Official tomorrow" wuuuutt?! :O mam nadzieję, że to tylko ploty...
» 20 grudnia 2015, 23:01 #566
Reusik2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 23:05

żartujesz czy nie?Bo mnie już męczą te żarty.Jeśli to prawda to kontrakt za długi
» 20 grudnia 2015, 23:04 #565
Rekin: Kaj żeś to wyczytoł? Jeśli to prawda to otwieram szampana
» 20 grudnia 2015, 23:04 #564
RedRevolta: Nie no spokojnie, twitter szaleje na punkcie tej informacji, wszyscy ją przekazują, ale równie dobrze mogą to być zwykłe ploty, także czekamy ;)
» 20 grudnia 2015, 23:13 #563
Reusik2: Tak po prostu od razu się z nim skontaktowali i już kontrakt podpisany?Coś mi tu śmierdzi
» 20 grudnia 2015, 23:15 #562
RedRevolta: Ale tak generalnie, to wy naprawdę chcecie teraz tego Mourinho?! ja nie wiem ale mnie gość nie przekonuje, pomylił się co do Lukaku, KDB, Maty pewnie też, mi się wydaję, że cudów nie zdziała jak przyjdzie :/
» 20 grudnia 2015, 23:16 #561
kckMU: Ferguson się nigdy nie mylił? :D

no ładnie się co do tego Maty pomylił, widać co tydzień

KDB ponoć nie chciał trenować tak, jak życzy sobie tego Mourinho. Varane przyznał, że też się trochę obijał ale posłuchał Jose i jest teraz tam gdzie jest.
» 20 grudnia 2015, 23:28 #560
Reusik2: Nie pomylił się co do Lukaku.Costa przecież zaliczył świetny sezon strzelił ponad 20 bramek.Teraz się roztył i stracił formę ale tego menadżer nie może przecież przewidzieć.Mata nie pasował do taktyki a co do De Bryune to fakt ale nawet Ferguson błędy popełniał - typu Pogba oraz przeszło mu koło nosa wielu świetnych graczy typu Hazard.Do tej pory nie byłem za zwolnieniem LVG ale widze że współpraca z piłkarzami jest niemożliwa i potrzebujemy zmiany.Ancelloti i Guardiola odmówili bo wolą bardziej poukładane zespoły.Jeśli go nie zakontraktujemy to pójdzie do Realu za Benka prędzej czy później.Na Giggsa jest za wcześnie.Real mimo wszystko z kryzysu(gdy odpadali z LM rok w rok w 1/8 kiedy w dwumeczu rozbjał ich Liverpool 5:0) wyciągnął.Mam nadzieje że i tu tak będzie
» 20 grudnia 2015, 23:32 #559
Wave: jesli 5 letni kotrakt to ok
» 21 grudnia 2015, 00:59 #558
Niemiec: Dla zainteresowanych. Jutro w poranej prasie zostanie podana informacja, jakoby Ander Herrera złozył prośbe o transfer :). Ma dosyć filozofi Gaala i tego, ze nie może wywalczyć sobie miejsca w skłądzie. Ciekawe co na to stadion, przecież po takiej informacji to oni chyba Luja wyniosą.
» 20 grudnia 2015, 21:33 #557
pawelisto2: Czemu mieliby go wynieść?
Przecież to jeszcze lepiej dla Van Gaal-a, bo on przecież nie lubi wstawać, ani chodzić(z tego co zauważyłem podczas meczów), więc kibice by go wynieśli, a on byłby jeszcze syty, bo nie musiałby nawet się ruszać.
Po prostu kazać mu wstać z ławeczki i ładnie, grzecznie opuścić stadion, myślę, że to byłaby dla niego największa kara i w pewnym sensie zaburzenie harmonii filozofii nie wstawania z ławki.
» 20 grudnia 2015, 21:39 #556
InSaneR: To już nie jest śmieszne. O ile RvP, Chicharito, Rafaela można było przeboleć, to widoku Herrery w innej koszulce nie zniosę, przecież to prawdziwy diabeł.
» 20 grudnia 2015, 21:43 #555
LeonidasPM22: @pawelisto2

Hahahahaha :D
» 20 grudnia 2015, 21:44 #554
pawelisto2: Hola, hola InsaneR.

Sądzę, że się trochę zapędziłeś.

Naprawdę potrafisz przeboleć odejście Chicha do innego klubu? :(
» 20 grudnia 2015, 21:45 #553
rizx: A z jakiego to źródła? Nigdzie nie ma o tym informacji
» 20 grudnia 2015, 22:29 #552
Puchaczeue: Jeżeli to prawda, to R.I.P. Louis van Gaal
» 20 grudnia 2015, 22:37 #551
Reusik2: Na razie wrócił po kontuzji i to że nie zagrał od razu w 11 nie jest aż takie dziwne.Zresztą wszedł i kompletnie nic nie wniósł.Jak chce niech odchodzi jeśli okaże się że to on biegał wyżalać się do gazet.Po za tym skąd ty to wziąłeś?

przecież to prawdziwy diabeł. - bo?Podlizał się w kilku wywiadach:Jak ja kocham ten klub?Prawdziwym diabłem byli Keane,Cantona itd a czemu jest nim Herrera?
» 20 grudnia 2015, 22:53 #550
RobvanKlu5i: Byłem dziś do przedświątecznej spowiedzi. Wyznałem swoje grzechy, ksiądz zadając mi pokutę powiedział :

- za pokutę obejrzyj w drugi dzień świąt mecz Manchesteru United ze Stoke

myślałem, że nie wstanę od konfesjonału ze śmiechu... :)
» 20 grudnia 2015, 21:29 #549
kckMU: ostatnio prawdziwy Man United to oglądam tylko po nocach na youtube, niestety
» 20 grudnia 2015, 21:14 #548
Kilerek7: Już LvG po meczu powinien być zwolniony a tutaj widać, że zarząd się zastanawia, nie wiem nad czym.
» 20 grudnia 2015, 20:00 #547
Reusik2: Może stwierdził że wypada:
(a) znaleźć/zaklepać następce
(b)okazać szacunek człowiekowi i najpierw porozmawiać z nim
(c)przedyskutować wszystko na spokojnie
(d)wszystkie odpowiedzi są prawidłowe
» 20 grudnia 2015, 20:14 #546
Wave: ale jadnak czlowiek sie stresuje ze nie zwolnia :p
» 20 grudnia 2015, 20:23 #545
przemcio94: Moyesowi nikt szacunku nie okazal. ;)
» 20 grudnia 2015, 21:11 #544
Kilerek7: Z przodu szacunek z tyłu goła d*pa. Moyes i LvG mieli swój czas a progresu nie widać, tutaj trzeba działać dla dobra MU a nie trenera.
» 20 grudnia 2015, 22:08 #543
Reusik2: Moyesowi nikt szacunku nie okazal. i to był błąd
» 20 grudnia 2015, 22:54 #542
Wave: czekam na zwolnienie mam nadzieje ze dlatego to dlugo trwa ze chca jakos kulturalnie sie rozstac
na oficjalce tez powinno byc jakie plany mou czy Giggs
» 20 grudnia 2015, 19:07 #541
Reusik2: Jeśli chcą się rozstać to przynajmniej niech zrobią to lepiej niż w przypadku Rio i Moyesa
» 20 grudnia 2015, 19:16 #540
Wave: wiadomo
» 20 grudnia 2015, 19:22 #539
Rekin: OFICJALNIE! Real w dzisiejszym spotkaniu strzelił tyle samo goli co United w ostatnich 9 meczach w lidze. Jestem dumny z naszych chłopców.
» 20 grudnia 2015, 18:52 #538
Wave: realu czy united
» 20 grudnia 2015, 18:56 #537
Wave: co tam bramki w 4ch meczach 7 razy w bramke trafilismy
» 20 grudnia 2015, 18:56 #536
kckMU: mniejsza o gole, zobacz to co ktoś na dole podał:

1. Manchester United ma na koncie SIEDEM celnych strzałów w ostatnich czterech meczach Premier League u siebie.

a ten pomyleniec potrafi jedynie mówić, żebyśmy trzymali się razem to z tego wyjdziemy. ale ja bym go chętnie trzepnął w ten stary durny łeb...
» 20 grudnia 2015, 19:00 #535
Domelo: Nas musimy teraz porównywać z drużynami typu Las Palmas, Real to jest obecnie inny świat.
» 20 grudnia 2015, 19:35 #534
Wave: ale nie byl
» 20 grudnia 2015, 20:21 #533
HarryPOD: Bez przesady. Widzieliście tylko wynik czy statystyki (w tym powód bramek Realu, KARTKI) też?
» 22 grudnia 2015, 09:30 #532
Cantona778: Ja też coś dodam. Jak kibicuje od 99' to nigdy, ale to nigdy! Przysięgam, że jak tylko miałem okazję to z zapałem serca oglądałem mecze ManU w telewizji. Ostatnio( sam nie mogę w to uwierzyć) zacząłem wyłączać mecze w trakcie....30 min, czasem 40....czasem wyłączałem....czekałem 10 min jak się uspokoję włączałem ponownie i po 3 min nowu wyłączałem...aż powiedziałem sobie dość i meczu z Norwich nie oglądałem! Nawet skrótów:/ Jak mnie wpisy Maty cieszyły...teraz jak zobaczyłem nagłówek tego co napisał to aż mnie szlag mało co nie trafił i oczywiście przeleciałem scrolem dalej bo stwierdziłem , że szkoda czasu na wypociny przesupersympatycznego gościa to fakt. Ale do ckhujda!! jakbym chciał czytać super blogi o sympatycznych rzeczach to wszedłbym sobie na jakieś forum o ratowaniu biednych zwierzaczków np...Ile razy można słuchać, ( kibice zasługują na wiecej, to jest mecz o życie, okres grudniowy to same finały, Manchester United się podniesie....ble ble ble) i tak wszyscy...Ja jestem świecie przekonany, że Ferguson( Boże dzieki że moglem widziec ten piekny okres klubu) po prostu po takim okresie jaki jest, stał by po meczu przy tunelu na murawe a piłkarze by sie bali zejsc do szatni!! On by nie pozwolil! nawet jakby mial 11 ROJO, żeby ten klub gral tak marnie!! Płakać się chce, 3 rok i zabili we mnie miłość do oglądania ich meczów:/
» 20 grudnia 2015, 18:05 #531
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 18:52

"stał by po meczu przy tunelu na murawe a piłkarze by sie bali zejsc do szatni!!"

trafny komentarz

ja czekam na zwolnienie, nie bedzie, nie ogladam
przykro mi co zrobiono z naszym klubem, jeszcze tyle przeplacajac
ale tez wywalajac za bezcen dobrych grajkow

pi.. procesy i filozofie

tez mysle ze po 2ch trenarach z zewnatrz idealna okazja do Giggsa, i tak bedzie mial przerabane bo druzyna w kryzysie, kase na transfery tez nie wiem czy dostanie
» 20 grudnia 2015, 18:51 #530
JohnnyCross: Ja kibicuje Manchesterowi jakieś 13 lat i też bardzo ciężko ogląda mi się mecze naszej drużyny. Mimo że mam ochotę wyłączyć telewizor to jednak oglądam do końca, ale nie czuję żadnych emocji i chcę, żeby te 90 minut upłynęły jak najszybciej. Kiedyś odliczałem godziny do meczów Manchesteru, teraz przychodzi sobota i dopiero przypomina mi się, że gramy dzisiaj. A to wszystko przez Louisa van Gaala. Mam już dosyć tego człowieka. Nawet jak był Moyes to przez chwilę mi nie przyszło do głowy, żeby odpuścić oglądanie. Był jaki był, ale widać było, że jemu zależy. A filozof? Siedzi 90 minut na ławce, nieważne co się dzieje i tak nie wstanie. Ja rozumiem, że woli oglądać mecze na siedząco. Ok, ale jak Shawowi łamią nogę, albo nie uznają nam bramki z Wolfsburgiem to przecież człowiek od razu się wkurza i biegnie do sędziego, a ten ma wszystko gdzieś. Mam wrażenie, że mu po prostu nie zależy. A później jeszcze bezczelnie gada, że kibicom gra się podoba i jest progres, bo przecież doszliśmy dalej w Capital One Cup. Może w Boltonie by się z tego cieszyli, ale nie na Old Trafford. Jeszcze się chwali w wywiadach, że on kompletnie nic nie robi, bo ma od tego ludzi. Naprawdę czasem odnoszę wrażenie, że on tu przyszedł potrollować kibiców i po prostu chce się dobrze bawić na koniec kariery.
» 20 grudnia 2015, 19:18 #529
Wave: ja tam mysle ze nie jest zly trener tylko nie do nas, dobrze radzi sobie z mlodymi pilkarzami
stety czy niestety tez ferguson wywindowal nas tak wysoko ze nastepcy nie daja rady z presja i oczekiwaniami

mala dygresja 1szy sezon trenerzy poznaja druzyne, mozna sporo wybaczyc
,ale to nie 1szy sezon, druzyna zlamana, transfery pokazuja dobitnie ze nie klopot z umiejetnosciami, bo w innych klubach idzie grac, dlatego powinni zwolnic vg, nie ma chemii z graczami
» 20 grudnia 2015, 19:35 #528
DjTED: Biedny Moyes i Murinho. Jednego zwolnił zarząd (nie dając mu wsparcia), a drugiego piłkarze. Van Gala zwalniają wszyscy. I mamy rację !!
» 20 grudnia 2015, 19:45 #527
Kale10: Real wbije dyche?? ;-P
» 20 grudnia 2015, 17:29 #526
pawelisto2: Ależ oczywiście, że WBIŁ :D
» 20 grudnia 2015, 17:51 #525
Kale10: Chciałbym abyśmy my się tak przejechali choć raz w tym sezonie po jakiejkolwiek drużynie z PL
» 20 grudnia 2015, 18:05 #524
Chestnut: Benitez niby defensywnie, ale slabsze zespoly potrafi pocisnac.
» 20 grudnia 2015, 18:26 #523
Reusik2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 18:47

Rayo dostało dwie czerwone kartki i gra fatalnie w obronie przynajmniej od dwóch sezonów.Do momentu 1 kartki nie wyglądał Real na lepszy zespół
» 20 grudnia 2015, 18:47 #522
Kale10: Dokładnie, Reusik mnie uprzedził. Rayo grało w osłabieniu i to nie zasługa Beniteza, że mecz się tak skończył tylko indywidualnych umiejętności zawodników. Tak czy inaczej fajnie byłoby być świadkiem choć jednego takiego meczu w naszym wykonaniu w tym sezonie. A Benitez to słabiak;-p
» 20 grudnia 2015, 19:23 #521
NexaT: Chcecie widzieć 10 bramek w jednym spotkaniu, w jednym z gorszych sezonów MU?
Kiedy my ostatnio tyle wbiliśmy? Pewnie lata, kiedy z przodu była 19.

Tylko 8:2 mi się przypomina, ale to nadal nie 10.
» 20 grudnia 2015, 20:28 #520
chowder: Coooooo ten Watford gra.... :D
» 20 grudnia 2015, 16:40 #519
kamilxdd: Gra swoje mając przy tym furę szczęścia.
» 20 grudnia 2015, 16:57 #518
pawelisto2: Trener z charakterem, który podkreśla, że najważniejsza jest atmosfera i potwierdzają to również zawodnicy i w efekcie są wysoko w lidze.
» 20 grudnia 2015, 17:00 #517
Reusik2: http: // olemagazyn. pl/spanglish-tanczacy-z-wielkimi/ bardzo fajny artykuł o trenerze Watford
» 20 grudnia 2015, 17:04 #516
Reusik2: Wyobrażacie sobie jak na te chwilę może wyglądać 11 sezonu?Kante,Vardy,Mahrez,Ighalo.
» 20 grudnia 2015, 16:34 #515
Sheep: Real znowu przegrywa trzeba jak najszybciej zaklepać Mou zanim Real go nam sprzątnie
» 20 grudnia 2015, 16:23 #514
Kale10: Watford jedzie po całości;-)
» 20 grudnia 2015, 16:15 #513
przemcio94: Gdzie ta oficjalka, ze Gaal zostal zwolniony? :(
» 20 grudnia 2015, 15:37 #512
RedRevolta: Chelsea w tabeli gdzieś daleko, Liverpool gra słabo, Crystal Palace i Watford niespodziewanie grają bardzo dobrze o Leicester to już nie wspomnę, dzięki temu całemu "zamieszaniu" w lidzie, United i Luj jeszcze jako tako się odnajdują , i tylko dzięki temu Holender nie stracił pracy, takie jest moje zdanie ;)
» 20 grudnia 2015, 15:18 #511
Rotx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 15:33

Tymczasem Moyes miał sporo pecha bo o ile nie do końca miał komptetencje do prowadzenia Tamtego United , piłkarze go olewali i dodatkowo trafił się super sezon Livsom Rodgersa(Suareza) i życiowa forma CIty oraz dosyć dobrze punktujące Chelsea i Arsenal.
My wówczas byliśmy na poziomie z Evertonu i Totków.

Teraz jesteśmy na poziomie 10- 15 miejsca ,a błędy zawodników w meczu z Norwich
pokazały że w nosie mają Van Gaala i nie zamierzają dla niego wygrywać.
raczej teraz spodziewam sie że póki nie odejdzie Van Gaal piłkarze czy to specjalnie czy też nie będą przegrywać.
» 20 grudnia 2015, 15:32 #510
drymoN: "Jesteśmy Manchesterem United i po prostu nie możemy sobie pozwolić na to, by spaść na poziom innych zespolow" - "Autobiografia" Alex Ferguson, s
263
Dziwi mnie fakt że LVG tlumaczy sie ze inny zespoły są lepsze.
My też się powinniśmy stać lepsi tak jak mówił sir Alex. Jak dla mnie LVG powinien odejść bo jego podejście jest złe.
» 20 grudnia 2015, 15:08 #509
CJQualls: Coś mi się zdaje, że niestety Van Dzban, będzie naszym trenerem przez kolejny tydzień. Obawiam się nawet, że porażka ew. Z Stoke i Chelsea nie Przesadzi o jego zwolnieniu. Gość mający niższe ratio zwycięstw niż Moyes, mniejsze ratio strzelonych bramek, kompromitujace odpadniecie w LM i wydane lekka ręką ponad 200 mln, najprawdopodobniej dalej będzie prowadził nasz klub. Póki co to nic pewnego, ale obawiam się konferencji z pełnym wsparciem dla trenera. Co jest w tym momencie najgorsza rzeczą jaką może nastąpić. Po piłkarzach widać, że grają na zwolnienie trenera od jakiegoś czasu, niestety najbardziej tracą na tym fani, którzy co tydzień muszą oglądać ta tragedię.
Ofc, że obok trenera należy się pożegnać, z takimi graczami jak Mata, Rooney, Blind, Rojo czy Phil Jones, ale ich gra (bo u Większości tych panów widziałem znacznie lepszą gre), jest wynikiem pracy i metod treningowych naszego Trenera, którego osobiście uważam za nadetego Buca, narcyza i gorszego fachowca niż Moyes.
Jeśli trener nie zostanie zwolniony to chyba odpuszczę sobie oglądanie następnych meczy, bo po tym co się widzi nie trudno wytypować kolejny wynik. Miesiąc temu myślałem, że będą padać bezbramkowe remisy, obecnie piłkarzom nawet nie chce się na remis grać, Wola przegrać aby wywalić tego pseudotrenera. Szczerze im się nie dziwię, bo żaden z niego autorytet, który nie potrafi trzymać szatnii plus to co im wpaja na treningach, musi być naprawdę zalosne, co widać po stylu gry i zaangażowaniu.
» 20 grudnia 2015, 15:01 #508
Rotx: Przegrywać 2-0 z Watfordem a 2-0 z Norwich jest jednak duża różnica. , Watford to solidni złodzieje punktów natomiast Noriwch toi ogórki wygrywajace tylko z miernotami w tym z United.
» 20 grudnia 2015, 14:54 #507
Reusik2: Jaka różnica?I jeden i drugi to beniaminek.Arsenal cudem z nimi nie przegrał.Nie ukazuj klubu w złym świetle na siłe
» 20 grudnia 2015, 15:01 #506
ValenciaMOTM: Taka różnica, że Watford na ten moment ma 7 miejsce i 1pkt straty do TOP4 a Norwich 16 miejsce i 3pkt przewagi nad strefa spadkową ;__;
» 20 grudnia 2015, 15:05 #505
RedRevolta: Cud nie cud czy Arsenal zremisował, ale punkt mają na wyjezdzie! szkoda, że my u siebie! tak cudem nie zremisowaliśmy wczoraj :P
» 20 grudnia 2015, 15:05 #504
Reusik2: My z nimi wygraliśmy.Mecz meczowi nierówny
» 20 grudnia 2015, 15:07 #503
Rotx: -Watford ma 25 punktów i wyprzedza Liverpool oraz traci raptem cztery punkty do United.
Norwich jeszcze 2 kolejki temu było w strefie spadkowej mając na koncie 3 w zwycięstwa.
-Watford ma w składzie zawodnika z czołówki tabeli strzelców oraz bardziej utytułowanego trenera.
-W lidze liczy się zwłaszcza miejsce w tabeli a to Watford jest w niej wyżej.
Przegraliśmy z ogórkami , przyznaj to . Wiem że tym komentarzem być może zniszczę twój dziecięcy świat i dostrzeżesz że United siedzi bardzo głęboko w gównie.

Przepraszam Reusik ale ktoś musiał powiedzieć Ci że Św.Mikołaj nie istnieje.
» 20 grudnia 2015, 15:15 #502
Reusik2: Siedzi i ja to wiem, ale nie ma sensu z kolej wybielać wszystko i każdego poza klubem
» 20 grudnia 2015, 15:41 #501
Samurai: Jemu nie wytłumaczysz...:D
» 20 grudnia 2015, 16:35 #500
Reusik2: A co mi ma tłumaczyć.Liverpool został rozbity przez beniaminka i w trzech meczach wyszarpał po rykoszecie cudem punkt.Nie widze nic w czym są obecnie lepsi od nas
» 20 grudnia 2015, 16:48 #499
Reusik2: Szkoda że Ake jest wypożyczony z Chelsea
» 20 grudnia 2015, 14:53 #498
Jakubek722: 1. Manchester United ma na koncie SIEDEM celnych strzałów w ostatnich czterech meczach Premier League u siebie.

2. To pierwszy raz od 2004 roku, kiedy zespół nie wygrał od sześciu spotkań.

3. Przed sobotnią porażką z Norwich, Manchester United nie przegrał u siebie z żadnym beniaminkiem od października 2001 roku (1-2 z Boltonem).

4. Sobotnie zwycięstwo Norwich, chwilę po porażce z Bournemouth, oznacza, że "Czerwone Diabły" przegrały spotkanie ekstraklasy z dwoma beniaminkami po raz pierwszy od... 69 lat.


Brawo.
» 20 grudnia 2015, 14:27 #497
NexaT: Ja polecam żyć teraźniejszością i zapomnieć o tych wszystkich rekordach.
To już się nudne robi.
» 20 grudnia 2015, 14:37 #496
kckMU: NexaT

akurat 1 punkt to żaden rekord tylko podsumowanie filozofii
» 20 grudnia 2015, 14:49 #495
vanderToki: Ja bym tylko dodał, że z powyższych rekordów dwa ustanowiło Nieomylne Bóstwo Prawdziwych Kibiców MU - sir Alex Ferguson. Ale "za Fergusona taka gra była nie do pomyślenia"...
» 20 grudnia 2015, 15:19 #494
Kale10: Patrice Evra już niedługo może opuścić Juventus i ponownie zagrać w lidze angielskiej.

Kontrakt reprezentanta Francji ze "Starą Damą" wygasa w czerwcu nadchodzącego roku i dalej nie wiadomo, czy "Bianconeri" są zainteresowani jego przedłużeniem. 34-latek wciąż prezentuje wysoką formę, ale biorąc pod uwagę jego wiek oraz dobre występy młodszego Alexa Sandro, trzymanie Francuza na siłę nie będzie koniecznością. Do składu powoli wraca także Kwadwo Asamoah, który również może występować na pozycji lewego wahadłowego, a w razie konieczności nawet na lewej obronie.

Jeśli Włosi nie zasiądą z Evrą do rozmów, wysoce prawdopodobny jest jego powrót do Anglii. Były klub Francuza, Manchester United, jest nawet zainteresowany zatrudnieniem go już w styczniu. W związku z kontuzjami Marcosa Rojo i Luke'a Shawa, Louis van Gaal musi eksperymentować z innymi rozwiązaniami po lewej stronie boiska, a przybycie obrońcy "Juve" z pewnością ułatwiłoby mu pracę w drugiej części sezonu.

Evra występował na Old Trafford przez dziewięć sezonów. W tym czasie zagrał w 379 meczach "Czerwonych Diabłów" i zdobył z nimi 15 trofeów.

ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport

Całkiem nie głupi pomysł wziąść go na sezon lub dwa póki Łukasz nie wróci do formy, powrót diabła na Old Trafford, mógłby skończyć u nas kariere, co myślicie??
» 20 grudnia 2015, 14:16 #493
Reusik2: Nie,klub musi iść do przodu.Jego czas(co prawda piękny) minął i musi nadejść czas kogoś innego
» 20 grudnia 2015, 14:25 #492
Gallacher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 14:27

"musi nadejść czas kogoś "

Mówisz o sobie mając 4.5 ostrzeżeń ?
» 20 grudnia 2015, 14:27 #491
Kale10: Gdyby była pewność, że Shaw wróci do swej formy z przed kontuzji i dalej będzie się rozwijał myśle że nie był by to głupi pomysł na jeden sezon, Evra swoje lata ma ale nadal trzyma formę, zna PL jak własną kieszeń, dałby rade
» 20 grudnia 2015, 14:32 #490
Reusik2: Widzę że żarcik ci się wyostrzył,to się chwali , ale nie o to
» 20 grudnia 2015, 14:51 #489
Gallacher: Van Gaal odejdzie wtedy kiedy zostanie zwolniony.
» 20 grudnia 2015, 13:40 #488
Reusik2: Jak na to wpadłeś?To przecież genialne
» 20 grudnia 2015, 13:42 #487
everise: A Guardiola przyjdzie wtedy kiedy zostanie zatrudniony.
» 20 grudnia 2015, 13:49 #486
Kale10: A Van Gall zostanie na dłużej wtedy kiedy zostanie zostawiony.
» 20 grudnia 2015, 14:06 #485
Gallacher: do Reusik2

Na pewno nie tak wspaniałe od twoich analiz i wszech wiedzy na temat wszystkich i wszystkiego.Sarkazm trzeba umieć pojąć,ale przecież ty jesteś guru i specjalizujesz się w czymś o wiele lepszym.
» 20 grudnia 2015, 14:18 #484
Reusik2: Coś ci ten sarkazm nie wyszedł.
» 20 grudnia 2015, 14:23 #483
Gallacher: A czy w życiu musi wszystko wychodzić !?
» 20 grudnia 2015, 14:24 #482
Reusik2: A czy w życiu musi wszystko wychodzić !? - nie,ale powinno jak najwięcej.
» 20 grudnia 2015, 14:26 #481
mleko: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 13:23

Jak nie Pep to zostaje Giggsu, Mourinho, Pellegrini i Petru.
» 20 grudnia 2015, 13:21 #480
erplus: Wg IBRIS Petru ma aż 93% szansa na objęcie stanowiska menadżera MU ;)
» 20 grudnia 2015, 13:39 #479
SzmuLik: Zaklepać Guardiolę, wypierniczyć teraz LvG i niech Ryan prowadzi klub do końca sezonu.
» 20 grudnia 2015, 13:13 #478
Gallacher: Guardiola to już chyba sobie zaklepał krzesełko na petrodolarach.
» 20 grudnia 2015, 13:17 #477
Rotx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 13:50

Anglicy piszą że to Romek zaklepał Guardiolę. W okolicach kwietnia -maja pewnie dopiero dowiemy sie prawdy.

Guardiola jeszcze nie wygrał CHampionship , z CHelsea może mieć szansę.
» 20 grudnia 2015, 13:50 #476
Reusik2: Do Chelsea nie pójdzie tego jestem pewien
» 20 grudnia 2015, 13:58 #475
Kale10: Romek na bank będzie próbował wyciągnąć Simeone
» 20 grudnia 2015, 14:07 #474
Reusik2: Sky Italia:
JosĂŠ Mourinho odrzucił możliwość trenowania Romy i odbywa dziś pierwsze rozmowy z włodarzami Manchesteru United na temat jego pracy na Old Trafford.
» 20 grudnia 2015, 13:12 #473
sylwu: Dokładnie, Alex też mi to dzisiaj mówił, jak z nim rozmawiałem przez telefon.
» 20 grudnia 2015, 13:34 #472
Kale10: Ciekawe czy jeszcze dzisiaj nie pójdzie oficjalka
» 20 grudnia 2015, 13:45 #471
Rekin: Mourinho na pewno teraz nie przyjdzie, następny mecz gramy na wyjeździe ze Stoke czyli zapewne max 1 punkt ugramy, a kolejny z Chelsea. Nie wyobrażam sobie, żeby Jose zrobił taki numer swojemu ukochanemu klubowi. Louis zostanie z nami do końca sezonu, ewentualnie stracą do niego cierpliwość i do końca sezonu poprowadzi nas Giggs.
» 20 grudnia 2015, 12:56 #470
mikifiki: Warto więc by "zaklepać" Mou i sprowadzić po sezonie. Co do reszty się zgadzam.
» 20 grudnia 2015, 13:09 #469
Reusik2: A wiesz że Mouhrino nie chciał do Chelsea wracać tylko zastąpić Sir Alexa?
» 20 grudnia 2015, 13:14 #468
Jakubek722: A wiesz, że Mourinho wiedział pierwszy, że odchodzi Ferguson i powiedział mu, że idzie do Chelsea, a nie do MU?
» 20 grudnia 2015, 13:18 #467
Gallacher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 13:20

do Reusik2

A powiedział ci to ?
» 20 grudnia 2015, 13:19 #466
Rekin: Mi się czasami wydaje, że Reusik jest w sztabie szkoleniowym United. Wie więcej o tym co się dzieje w United od Giggsa i van Gaala.
» 20 grudnia 2015, 13:29 #465
Reusik2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 13:38

Mówią o tym wszyscy jego przyjaciele i znajomi i więc coś na ten temat więcej od was IMO.Chociaż żeby coś takiego przeczytać trzeba umieć coś więcej niż tylko skomleć więc taki Rekin do tego nie doszedł
» 20 grudnia 2015, 13:37 #464
Rekin: Całe szczęście że ty drogi Reusiku do tego doszedłeś, bez tej wiedzy nasze życie byłoby nic nie warte. 21.65 komentarza dziennie? Opuszczasz się coś ostatnio.
» 20 grudnia 2015, 13:52 #463
Reusik2: A jakie ma znaczenie ile komentuje?Zbrodnia jakaś?Lepiej napisać coś konkretnego niż niezwykle twórczego w stylu Rekina:"Manchester United się skończył"
» 20 grudnia 2015, 14:00 #462
Gallacher: do Reusik2

"Mówią o tym wszyscy jego przyjaciele i znajomi i więc coś na ten temat więcej od was IMO" to nazywasz konkretem ? a może Rekin miał na myśli że skończyła się pewna epoka United i tutaj akurat miał racje bo United nigdy nie będzie takie jak za Fergusona bo chyba nie myślisz ze ktoś lepszy go zastąpi bo jest to mało realne.
» 20 grudnia 2015, 14:22 #461
RedRevolta: No Reusik twój komentarz wyżej "Jak na to wpadłeś?To przecież genialne" pokazuje, że też święty nie jesteś, i twoje pisanie konkretów wygląda jak wygląda :P
» 20 grudnia 2015, 14:22 #460
Rekin: Reusik jak chcesz cytować to co napisałem to przynajmniej rób to dokladnie. Myślałem że pisząc tyle komentarzy dziennie masz trochę oleju w głowie, ale z tego widzę to się grubo myliłem.
» 20 grudnia 2015, 14:37 #459
Reusik2: Nigdzie nie powiedziałem że jestem,ale stwierdziłem że zdarza mi się takowe napisać
» 20 grudnia 2015, 17:59 #458
Damianos500: Carlo w Bayernie,Pep pewnie w City więc zostaje tylko Mou..
» 20 grudnia 2015, 12:51 #457
RedRevolta: Według mnie Luj jeszcze spokojnie sobie posiedzi na ławce do końca tego sezonu, nie ma opcji żeby został teraz zwolniony, działacze na pewno nie będą chcieli ryzykować w takim okresie, ostatnimi rezultatami LVG raczej przekreślił, że nie będzie naszym trenerem w następnym sezonie, tego raczej jestem pewien, że od nowego sezonu będziemy mieć nowego menadżera.
» 20 grudnia 2015, 12:43 #456
JohnnyCross: Działacze zaryzykują jak go nie wywalą :D
» 20 grudnia 2015, 13:20 #455
HouseII: Oficjalnie: Guardiola latem odchodzi z Bayernu, a zastąpi go Ancelotti.
» 20 grudnia 2015, 12:00 #454
Puchaczeue: 3 lata temu:

Klub informuje, że Heynckess odchodzi. Pół roku wcześniej mają klepniętego Guardiolę.

Teraz:
Klub informuje, że Guardiola odchodzi. Pół roku wcześniej mają klepniętego Ancelottiego.


Ład, porzadek, stablizacja, precyzja - typowi Niemcy. Pozazdrościć tylko
» 20 grudnia 2015, 12:13 #453
SkoraMU: U nas w identycznej sytuacji byłoby podobnie. Identycznej, czyli gdy wiemy, że LvG nie przedłuży kończącego się kontraktu, a klub i tak spokojnie leci po krajowe mistrzostwo.

Guardiola prawdopodobnie na ławce trenerskiej United nie zobaczymy, pewnie poprowadzi City.
Nie wydaję mi się, że LvG posiedzi na OT do końca sezonu. No chyba, że zamiast zmiany trenera mocno zmienimy taktykę i nagle wszystko zacznie działać. Marzenia...
» 20 grudnia 2015, 12:35 #452
Puchaczeue: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2015 13:08

Ordnung muss sein.

Dla Ciebie chyba typowy Niemiec to Turek albo czarnoskóry jakiś, dobrze myślę?
» 20 grudnia 2015, 13:07 #451
hunteriarz: Dawać Ancelottiego gość ma klasę jest wielki, Mourinho jak zatrudnimy to wyleci po 2latach.
» 20 grudnia 2015, 11:44 #450
JohnnyCross: Ancelotti oficjalnie w Bayernie
» 20 grudnia 2015, 11:56 #449
Puchaczeue: Ile jeszcze razy musimy się zbłaźnić, żeby powrócić na szczyt?
» 20 grudnia 2015, 11:36 #448
romario11: to jeszcze go nie zwolnili? na co czekaja?
» 20 grudnia 2015, 11:34 #447
manchester1878r: Szarga Moim Klubem, Moją Dumą .
Powinniśmy go zlinczować
Red Army CZUWA
Szkoda że aktualnie jestem w Polsce !
» 20 grudnia 2015, 11:24 #446
Dantes86: Teraz tylko jeden news może poprawić mi humor :)
» 20 grudnia 2015, 11:23 #445
Ziyo: A jak dzisiaj powiem że nie mam nic do powiedzenia.
» 20 grudnia 2015, 11:09 #444
manchester1878r: Dokładnie, Szok.Mecz oglądało się jak Finał LM. Takie emocje.
LVG PARTACZ !
» 20 grudnia 2015, 11:27 #443
kendzi: kibice podczas meczu powinni wyjsc i dwie ostatnie osoby w danym sektorze wywiesic napis " wrocimy ale van gil musi odejsc" inaczej ten koleś co tylko notuje coś w swoim pamietniku bexzie dalej blokował tych chłopaków!!
» 20 grudnia 2015, 10:32 #442
Wave: pepa przespalismy, zostaje nam opcja giggs albo jose
» 20 grudnia 2015, 09:38 #441
strc3: Osobiście wolałbym GIGGSA tylko czy da rade udźwignąć ten ciężar ??

Bo serca mu nie braknie
» 20 grudnia 2015, 10:11 #440
Wave: kurde wstalem a w united sie uciagaja jeszcze :p
» 20 grudnia 2015, 09:37 #439
Szilk: dejv777: pieniądze akurat w naszym przypadku nie są najważniejszą sprawą. Mamy długoletnie umowy sponsorskie i one zapewniają stabilność finansową.
Najważniejszą sprawą jest szybki powrót na szczyt , żeby za kilka lat te Umowy zostały przedłużone lub weszły nowe jeszcze atrakcyjniejsze, żeby kibice na całym Świecie nie zaczęli odwracać się od M.U. - bo brak kibiców to brak kasy.
Nie ukrywajmy, wielu kibiców zostaje fanami danego Klubu tylko dlatego, że jest najlepszy i odnosi sukcesy, gdy zły okres się wydłuża szukają innego Klubu - dotyczy to szczególnie ludzi młodych, ale cóż, nikt nie chce być kojarzony z przegranym.
» 20 grudnia 2015, 12:53 #438
adi343: Szczerze to chciałbym zeby Carlo był naszym trenerem. Nie chciałbym, aby był nim Jose Mourinho. Z kolej Guardiola to tez dobry wybór, ale sa spekulacje...

Carlo ma pójść do Bayernu, a klub bez histori ($yfizens, tzn. City) ma zaproponować Guardioli wielkie zarobki :/

Nierealne, ale wstydem nie jest wymienić 3 trenerów godnych tego klubu: SAF, Simeone i Klopp
» 20 grudnia 2015, 09:22 #437
kckMU: ktoś jeszcze oprócz mnie czeka od rana na wiadomy news?

najgorsze jest jednak to, że ja wiem i sam van gaal też wie. nie wyleci przed stoke.
» 20 grudnia 2015, 09:13 #436