39-latek był zawodnikiem Manchesteru United od 2018 roku i pełnił rolę trzeciego bramkarza. Na Old Trafford zanotował w tym czasie dwa spotkania – zagrał przeciwko Derby County w Pucharze Ligi w sezonie 2018/2019, a w kolejnych rozgrywkach wystąpił w spotkaniu Ligi Europy z Astaną.
Grant w trakcie swojej kariery bronił barw Derby County, Burnley, Oldham Athletic, Sheffield Wednesday i Stoke City. Łącznie zanotował ponad 500 występów w profesjonalnym futbolu.
– Po 511 występach zdecydowałem się, że to odpowiedni czas, aby rozpocząć następny etap w mojej karierze. Było wiele zabawnych momentów i nietypowych wyzwań. Jestem wdzięczny za każde z nich – mówi Grant.
– Spełniłem moje dziecięce marzenie o grze dla Manchesteru United. Myślałem, że jest to poza zasięgiem, więc fakt, że tego dokonałem napawa mnie wielką dumą i emocjami!
– Choć nie rozegrałem wielu meczów w ciągu ostatnich czterech lat, to dawałem z siebie wszystko każdego dnia na treningach i w szatni. Nie mogłem odrzucić szansy dołączenia do największego klubu na świecie. Jestem wdzięczny za wszystkie lekcje i zawiązane przyjaźnie – dodaje Grant.