Oceny pomeczowe: Manchester United vs AC Milan 1:1

» 11 marca 2021, 21:41 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United zremisował z AC Milanem (1:1) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Jak występ piłkarzy Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl?
» Dean Henderson nie będzie miło wspominał meczu z Milanem
Dean HendersonDean Henderson
Zaskoczony przy nieuznanej bramce Francka Kessiego, ale dobrze interweniował po strzale Alexisa Saelemaekersa. W drugiej połowie jeszcze lepsza obrona, ale przy bramce powinien spisać się lepiej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.55

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Znów nie oferował zbyt wiele w ataku. Zaczyna wyglądać na zmęczonego. Zmieniony na 20 minut przed końcem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.42

Harry MaguireHarry Maguire
Narażony na długie piłki, a później dołączył do panteonu wielkich baboli Manchesteru United.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.17

Eric BaillyEric Bailly
Solidny w swoim setnym występie w Manchesterze United. Dzięki jego szybkości Czerwonym Diabłom kilka razy się upiekło. Dobrze asekurował Maguire’a.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.76

Alex TellesAlex Telles
Dużo gorzej w porównaniu do Shawa, którego brakowało w wyjściowym składzie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.3

Scott McTominayScott McTominay
Nie pociągał za sznurki w tym spotkaniu. Widać, że dopiero wraca do pełnej sprawności. Nie było to idealne przetarcie przed West Hamem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.85

Nemanja MatićNemanja Matić
Nie wykorzystał swojego doświadczenia, a linia pomocy United nie była skłonna do podejmowania ryzyka. Fernandes musiał wpływać na mecz atakując z głębi.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.85

Daniel JamesDaniel James
Jego wybór był nieunikniony, ale James jest teraz wybierany do składu za to, co robi bez piłki. Zmarnował dobrą okazję.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6

Bruno FernandesBruno Fernandes
Powinien mieć drugą asystę przy pudle Maguire’a. Zagranie do Amada było światowej klasy. Kolejny przebłysk, który przykrył raczej bezbarwny występ.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.89

Mason GreenwoodMason Greenwood
Bez błysku na tle Diogo Dalota w pierwszej połowie. Po przerwie przesunięty na środek ataku.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.94

Anthony MartialAnthony Martial
Zaczął obiecująco, ale później zniknął i został zmieniony w przerwie. Już w pierwszej połowie wymagał pomocy lekarza.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.54

Zmiennicy:

Amad DialloAmad Diallo (za Martiala 46’)
Wspaniały sprint i główka przy pierwszym golu dla United. Nieustraszony w swojej pierwszej w karierze pełnej połowie w barwach United.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.39

Brandon WilliamsBrandon Williams (za Wana-Bissakę 73’)

Sideswipe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2021 11:36

Dean tragiczny występ, miał w końcu więcej pracy niż zazwyczaj i zawiódł. Pewnie potrzebuje trochę więcej czasu, ale obecnie nie mamy żadnej pewności na bramce czy to
z Davidem czy z nim.
» 12 marca 2021, 11:36 #24
HarryBrown: Czyli niepotrzebne mecze w czwartki przyczyniły się do kontuzji kolejnego zawodnika. Trochę mnie zawiódł Dean. Ten strzał Kjeara powinien był obronić. Reszty graczy nie będę komentował bo widać, że musieli odbębnić pańszczyznę. I grając na ćwierć gwizdka mogli rozgromić wielki Milan.
» 11 marca 2021, 23:38 #23
LTMek: Pite było? :D
No tak, chyba jedyne trofeum w naszym zasiegu, to koniecznie trzeba olac xd
» 12 marca 2021, 04:35 #22
RedStreamer: Henderson, AWB, Shaw, Bailly, Telles, Scott, Bruno, Pogba, Greenwood, Rashford. To są zawodnicy z których coś może być, reszta won z klubu. Cavani pewnie odejdzie po sezonie, a młodziaki z akademii to nadal niewiadoma.
» 11 marca 2021, 23:27 #21
MikeMU: Skoro większość klubu ci nie opwoiada to może sam powinieneś zrobic won?
» 12 marca 2021, 08:15 #20
RedStreamer: Może tak.
» 12 marca 2021, 12:28 #19
miczu23: ja nie rozumiem co to za taktyka bronic sie rozpaczliwie wrecz od zdobycia bramki. czulem sie jak za czasow mourinho,tylko ze z nim byla by wieksza szansa na dowiezienie tego wyniku. dlaczego my nie chcemy probowac zdobywac kolejnej bramki z lepszym zespolem niz przecietna angielska druzyna ... czuje ze odpadniemy ,choc nie chce byc prorokiem.
ibra zagra w rewanzu ? pozdro
» 11 marca 2021, 22:10 #18
RafixBlue: nwm o jakiej większej szansie dowiezienia ty mówisz u mou jak u niego też notorycznie przewalaliśmy mecze w końcowych minutach w tej materii to za wiele akurat się nie zmieniło
» 11 marca 2021, 22:56 #17
miczu23: To sobie przestudiuj mecze pod jego wodzą ,dużo traciliśmy punktów w ten sposób ale za to jak nie raz się zamurowalismy tak nikt nie mógł tego zniszczyć ,siwy Zgredek jest w tym mistrzem
» 11 marca 2021, 23:05 #16
Sewer1989: Remis z Milanem to dobry wynik oni sa wysoko w tabelii serie A nie rozumiem slabych ocen
» 11 marca 2021, 22:06 #15
sisinho: Przyjechali w pół rezerwowym składem a ostatnio grają bardzo przeciętnie w Serie A.
» 11 marca 2021, 22:13 #14
Sewer1989: serie a to taka sama liga jak angielska maja gwiazdy pokroju cristiano ronaldo
» 11 marca 2021, 22:17 #13
Tomwk1988: Od kiedy to taka sama liga? Od roku tu się wszyscy zbijają ze Lukaku rzadzi w lidze bo to ogórkowa liga a teraz ktoś mówi że poziom podobny do BPL? Dziwna sprawa.
» 11 marca 2021, 22:22 #12
filipACMILAN: Remis z tym Milanem, który przegrał ostatnio ze Spezią, Atalantą, Interem i Juve to słaby wynik, ja bym taki remis przed spotkaniem brał w ciemno, ale mówić, że Lukaku jest słaby, to lekka przesada, przecież jakby ManUtd grał dzisiaj z Interem, to dostałby srogi oklep
» 11 marca 2021, 23:06 #11
LTMek: Goście przyjezdzaja z totalnie wybrakowanym atakiem a my mamy sie cieszyc z bramkowego remisu...

Te gwiazdy pokazały swoją moc z Porto :D
» 12 marca 2021, 05:21 #10
Atlantic: Ty jesteś takim forumowym memem tutaj.
» 11 marca 2021, 21:49 #9
Atlantic: Ty masz jakąś obsesję. Remisujemy mecz, prawie wszyscy zagrali słabo, a Stoperdo zobaczył, że Fred przez kilkanascie minut z ławki też zagrał słabo. Trzeba koniecznie o tym powiedzieć na forum. Modły będę odprawiał za Ciebie kolego, żebyś się uspokoił i przestał rzucać jakimiś chorymi tekstami na prawo i lewo.
» 11 marca 2021, 22:04 #8
NoLogo: Nie mówię, że Fred nie zagrał źle, bo zagrał.
Ale podawanie % celności podań w tym spotkaniu wygląda komicznie, w ten nieco ponad kwadrans ile miał tych podań - strzele że z 5 czyli 2 niecelne. I ponownie, krytyka jak najbardziej tak, ale ta statystyka dziś wydaje się idiotyczna.
» 11 marca 2021, 22:04 #7
NoLogo: Ale ja na stronie za bardzo nie widzę, żeby ktoś robił z Freda świętego, przeciwnie - większość stara się sprawiedliwie oceniać w komentarzach, tylko ty dostajesz rozwolnienia na jego temat.
» 11 marca 2021, 22:50 #6
Rafiki667: Dla mnie Maguire jest obecnie jednym z najbardziej irytujących graczy w United. Fatalny transfer
» 12 marca 2021, 08:38 #5
DaredevilUtd: Hendo dzisiaj ani razu się nie opisał. Szkoda, że idzie w tym kierunku co David. Raz gra genialnie, by później zepsuć mecz. Oby lepiej wykorzystał swoją szansę.
» 11 marca 2021, 21:44 #4
morrgan: Tak szczerze to kiedy Dean miał te genialne występy? Za czasów gry w Sheffield? Bo w meczach United to miał zaledwie kilka bardzo dobrych obron, a reszta to były sytuacje które każdy bramkarz w Premier League powinien umieć wybronić. Bardzo często angielska prasa czy też fani dawała mu ocenę 8/10 za mecze w których De Gea za podobny występ dostałby co najwyżej 6 czyli ocenę przeciętną. Dzisiaj 3 razy piłka znalazła się w jego bramce i tak prawdę powiedziawszy to przy wszystkich powinien spisać się lepiej. Przy pierwszej gdy był spalony Dean przepuścił piłkę na krótkim słupku, a to zawsze wina bramkarza. Poza tym strzał był z ostrego kąta. Przy golu Milanu tym uznanym to już w ogóle był spóźniony. Jestem pewien że za taki występ De Gea to byłby w brytyjskiej prasie zrównany z ziemią. No ale wiadomo że Anglicy są cięci na Davida, bo Dean może być najlepszym ich bramkarzem. Niestety angielscy bramkarze od lat nie należą do tych topowych, więc to akurat nie jest jakimś wielkim osiągnięciem.
» 11 marca 2021, 22:00 #3
Fleex100: Masz w zupelnosci Racje, roznica jest Taka ze Dean ma 24 lata i nigdy nie Gral na takim szczeblu w rozgrywkach miedzynarodowych jakkolwiek by to nie zabrzmialo. Pewne jest, ze popelni jeszcze sporo bledow, Taka Robota bramkarza
» 12 marca 2021, 09:52 #2
Sideswipe: nie wiesz morrgan z czego to się bierze? Dean jest właściwie nikim, który to jego sezon w premier league? Fleex o tym napisał, więc nie będę kopiował wiadomości. David jest podobno bramkarzem światowej klasy, z wielkim doświadczeniem, a takich meczów jak Hendo wczoraj miał już kilkanaście na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Oczekiwania są trochę inne, David sam sobie te standardy podniósł fenomenalną postawą w poprzednich latach.
» 12 marca 2021, 11:53 #1