Oceny pomeczowe: Manchester United - Southampton 3:2

» 2 marca 2019, 19:01 - Autor: matheo - źródło: MEN
Romelu Lukaku i Diogo Dalot zostali ocenieni najwyżej spośród zawodników Manchesteru United za swój występ w meczu z Southampton (3:2). Oto oceny wystawione przez Manchester Evening News i użytkowników DevilPage.pl.
» Andreas Pereira zdobył piękną bramkę w meczu z Southampton. Był to pierwszy gol Brazylijczyka w Premier League
David de GeaDavid de Gea
Bliski słupek nadal jest jego Kryptonitem. Powinien obronić strzał Yana Valery’ego, który dał Southampton prowadzenie.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.74

Ashley YoungAshley Young
Podejmował niezwykle, jak na niego, naiwne decyzje. Jego wrzucenie piłki z autu zaowocowało bramką Valery’ego. Później faulował przed polem karnym, a gola zdobył James Ward-Prowse.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 5.38

Chris SmallingChris Smalling
Wyglądał na zdenerwowanego. Czuł się niekomfortowo przy pressingu Southampton i nie wyprowadzał piłki z obrony.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.22

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Manchester United mógł zrobić większy użytek z rozgrywania przez niego piłki, ale skupił się na defensywie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.58

Luke ShawLuke Shaw
Były momenty przebojowości w ataku, ale odsunął się od Valery’ego i zachęcił go do oddania strzału, po którym piłka wpadła do siatki.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.95

Scott McTominayScott McTominay
Za bardzo asekuranckie podania. Wstrzymywał tempo akcji Manchesteru United swoimi zagraniami.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.73

Andreas PereiraAndreas Pereira
Zachęcał kolegów do ataków swoimi dośrodkowaniami, ale w pierwszej połowie raz po raz tracił piłkę. Po przerwie zanotował fantastycznego gola.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.82

Paul PogbaPaul Pogba
Manchester United cały czas oglądał się na niego, aby wybawił go z kłopotów, choć Pogba z przodu nie miał kolegów. Zmarnował rzut karny.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.97

Alexis SánchezAlexis Sánchez
Miał rozruszać szeregi Southampton, ale nie zrobił nic, aby zachęcić United do ataków. Wkłada sporo wysiłku, ale jest raczej kiepską wersją Carlosa Teveza. Zszedł kontuzjowany.
MEN: 2/10 DevilPage.pl: 4.36

Marcus RashfordMarcus Rashford
Przypominał prawoskrzydłowego z czasów Jose Mourinho. Wbiegał w ślepe uliczki do czasu aż został przesunięty na szpicę.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.43

Romelu LukakuRomelu Lukaku
Miał pecha przy pierwszej sytuacji, a później zmarnował dwie doskonałe okazje. Następnie zrehabilitował się ładnym pierwszym golem i jeszcze ładniejszym drugim.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.47

Zmiany:

Diogo DalotDiogo Dalot (za Sancheza 51')
Wyjątkowy wpływ na grę. Od razu stworzył okazję Pereirze na gola. Zdecydowana poprawa względem Sancheza.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.76

FredFred (za Pereirę 81')
Zanotował asystę przy golu Lukaku.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.55

Tahith ChongTahith Chong (za Rashforda 90')
Wszedł bardzo późno.
MEN: -/10 DevilPage.pl: 6.2

Pereira: Mam nadzieję na dużo więcej takich chwil
Romelu Lukaku najlepszy w spotkaniu z Southampton

Komentarze (20)

Klimaa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.03.2019 14:37

Dalot miał niesamowite wejście. Grał z zapałem i wiarą w to co robi. Wygląda na to że ma potencjał aby być naprawdę dobrym w swoim fachu. Liczymy na więcej - nie zdziwię się jak zagra od pierwszej minuty z PSG
» 3 marca 2019, 14:37 #20
Czarny82r: Sanchez jak zwykle na swoim poziomie 2/10. Czasem jak ma lepszy mecz to dostanie 3/10. Co za porażka z tym piłkarzem, niestety pozbycie się tego wirusa zostawionego przez Mourinho nie będzie takie proste.
» 3 marca 2019, 10:07 #19
Janek: 2/10 bo dostaje oceny za nazwisko, nie za gre. Musiałby chyba hattricka z PSG strzelić, żeby 3 albo 4 dostać.
» 3 marca 2019, 14:42 #18
DjTED: Oceny jakbysmy przegrali ten mecz. Nie było, az tak zle , a ocena Sancheza to juz jakas paranoja. Dał 2 genialne piłki , które powinny zakonczyc sie chocby strzałami. Coraz bardziej mi sie podoba Chilijczyk. Pensja o połowe i moze zostać
» 3 marca 2019, 01:23 #17
Caspa: Dziś nasze 10 zasłużyło na ocenę 1 najsłabszy a boisku
» 3 marca 2019, 01:23 #16
DevoMartinez: Pogba 5, MacTominay 4? Dalbym odwrotnie albo i szkotowi 6 bo wyglada duzo lepiej od Freda, ktorego podania do nikogo robia sie jego znakiem rozpoznawczym. Dobrze, ze ma ta asyste moze sie odblokuje. A Pogba niestety dzis przespacerowal wiekszosc spotkania. Prawiee zero walki o pilke a na koniec glupia kartka bo karnego pomine.
» 3 marca 2019, 00:06 #15
Olo: Sancheza wyprzedził w klasyfikacji skrzydłowych już nawet 19 letni młodzik, który jest obrońcą XD Co za kpina z jego strony. Niech on już odejdzie. Niech zastrzegą tę 7 jeżeli mają takich grajków sprowadzać. Od 10 lat nie było 7 w tym klubie.
» 2 marca 2019, 21:51 #14
padre: Pogba dzisiaj jak by nie miał siły, przeszedł obok meczu tak naprawdę, wygraliśmy dzięki mętalności Olego i indywidualnym popisom, ale coż - takie mecze dadzą nam top4 w tym sezonie ;)
» 2 marca 2019, 21:34 #13
Arturrodeldziko: Miętkięj i giętkięj mętaląści? ;) No dobra bez złośliwości, każdemu się zdarza popełnić mały błąd pod wpływem ekscytacji takim meczem. :)
» 3 marca 2019, 01:13 #12
Sideswipe: Sanchez w tym meczu akurat nie zagrał gorzej od Rashforda czy Pogby ale i tak o 3 oczka niżej.
» 2 marca 2019, 21:19 #11
Fenek: #NieDlaSancheza ja już mam dość jego gry i czekania, że może dziś się przebudzi. Kupiliśmy wydmuszkę i nie ma co się łudzić, nic już z niego nie będzie. Grajmy wyżej dalotem, youngiem albo kimś z trybun byle nie sanchezem bo to tylko nas osłabia.
» 2 marca 2019, 20:34 #10
vanantygaal: Też nie jestem jego z zwolennikiem i wg mnie należy się go pozbyć w lecie ( choć będzie to trudne). Ale jak widzę takie oceny jak powyżej to zastanawiam się czy inny mecz oglądałem. Bo Sanchez mimo że nie pokazał nic ( może poza jednym podaniem) to zagrał nie gorzej od Rashforda a ten dostał dużo wyższą ocenę. Wg mnie oceny za ten mecz powinny być całkiem odwrotne
» 2 marca 2019, 20:53 #9
cropps: Fred, bardzo dobra asysta na 3:2. W końcu. Perreira piękna bramka w końcu. Lukaku- dobrze mieć dwóch różnych napastników. Jeden i drugi jest potrzebny. Jestem zachwycony Dalotem. Niektórych skreślałem, obym się mylił.
» 2 marca 2019, 20:27 #8
Pawlo: Wiem, że jest moda na na dobijanie Sancheza i co złego w meczu to trzeba coś o Chilijczyku i jego tygodniówce, ale oprócz Lukaku nie widizałem, aby był ktoś w ofensywie lepszy od niego w pierwszej połowie, raz kapitalnie podał w pole karne i była szansa na gola, ale oczywiście w przerwie meczu Alexis byłby powieszony przez większość kibiców w sieci, a MEN potwierdza, że jest jakieś polowanie nie jego. Nie rozegrał świetnego występu, ale na pewno nie był gorszy od Pogby czy Rashforda.

Przy wyniku 2:1 myślałem nad graczem meczu, bo Perreira piękny gol i asysta, ale mimo to Lukaku mi się dziś bardzo podobał, a ten gol w końcówce rozwiał wszystkie wątpliwości. Kapitalny występ Belga, mimo tych niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie.
» 2 marca 2019, 20:14 #7
NoLogo: Wystawiają noty tylko za nazwisko chyba, co strasznego zagrał Alexis w porównaniu z takim pogbą i nie biorę pod uwagę karnego, olać to wykonanie...
Wygląda, że nie muszą oglądać spotkania i z góry jest: Sanchez - 2, pogba - 5, bez względu na to co zaprezentowali.
» 2 marca 2019, 19:34 #6
Siklen: MEN ewidentnie nie lubi Shawa, jego ocena regularnie jest zaniżona (dziś prawie 2 pkt) a komentarz do gry bardzo niesprawiedliwy czego świetnym przykladem jest zrzucenie winy za pierwszą na anglika.
» 2 marca 2019, 19:30 #5
Sideswipe: a co takiego Luke zrobił, żeby dostał chociaż 7? Niewidoczny w tym meczu, 5 to dobra ocena.
» 2 marca 2019, 21:12 #4
BajtiMU: Ten znowu 2 haha.Już mi go zaczyna być szkoda.Nie wiem na jakiej podstawie dostał 2 a Fred 6,Marcus 5 czy nawet Pogba.
» 2 marca 2019, 19:21 #3
RedsFan: Mnie 2 dla Sancheza który byl w tym meczu lepszy od Pogby (kojarzę jedynie 1 wykreowana akcje przez caly mecz). Fred mial świetna asyste i 6 to według mnie tez slaba nota. Men bardzo stronniczy jest jak również niektórzy oceniający na tej. stronie
» 2 marca 2019, 19:27 #2
dabro90: To pastwienie sie MEN nad Sanchezem się robi niesmaczne.
» 2 marca 2019, 19:18 #1