Statystyki: Newcastle vs Manchester United 0:2

» 2 stycznia 2019, 23:08 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Newcastle United 2:0 (0:0) w 21. kolejce Premier League. Czerwone Diabły wygrały czwarty ligowy mecz z rzędu pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera.
» Manchester United wygrał czwarty mecz z rzędu pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera
Newcastle zawiesiło poprzeczkę zdecydowanie wyżej niż ostatni rywale Manchesteru United. Bramki na St. James’ Park udało się zdobyć dopiero w drugiej połowie. Najpierw do siatki trafił Romelu Lukaku, a następnie z dobrego podania Alexisa Sancheza skorzystał Marcus Rashford.

Manchester United pierwszy raz pod wodzą Solskjaera zachował czyste konto.

Teraz zawodników Czerwonych Diabłów czeka chwilowa przerwa od ligowego grania. W sobotę United zagrają w Pucharze Anglii z Reading, a następnie udadzą się na kilkudniowe zgrupowanie do Dubaju.

Oto najważniejsze statystyki środowego spotkania.

NEWCASTLE UNITED – MANCHESTER UNITED 0:2 (0:0)
Posiadanie piłki: 34,8% – 65,2%
Strzały łącznie: 14 – 16
Strzały celne: 3 – 7
Strzały niecelne: 8 – 6
Strzały zablokowane: 3 – 3
Celność podań: 71,8% – 86,4%
Rzuty rożne: 1 – 2