Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Giggs: Nie grałem tak często jakbym chciał

» 21 marca 2014, 07:59 - Autor: matheo - źródło: Manchester Evening News
Ryan Giggs przyznał, że w tym sezonie nie gra tak często jakby tego chciał. Walijczyk ma jednak nadzieję, że w końcowej fazie obecnego sezonu będzie miał jeszcze okazję, aby zaprezentować się kibicom Manchesteru United.
Giggs: Nie grałem tak często jakbym chciał
» Ryan Giggs w środowym meczu z Olympiakosem był jednym z najlepszych piłkarzy Manchesteru United
40-letni Walijczyk odnotował fantastyczny występ w meczu z Olympiakosem Pireus (3:0).

– W ostatnich miesiącach nie grałem tak często jakbym chciał, ale mam nadzieję, że dostanę jeszcze swoją szansę – stwierdził Giggs.

– Ludzie w tym sezonie często nas skreślali, bo nie graliśmy regularnie na takim poziomie jak w meczu z Olympiakosem. Wiem z doświadczenia na co stać naszych piłkarzy, a wielu z nich zostało już dawno skreślonych.

– W szatni mamy mnóstwo klasowych piłkarzy. Pokazaliśmy jakość w meczu z Olympiakosem, a teraz musimy pokazać większą regularność.

– Stać nas na taką grę, dlatego jesteśmy zawiedzeni. Każdego dnia na treningach widzę, na co stać chłopaków. Niestety nie przenosi się to na mecze. Musimy więc zacząć to robić – dodał Walijczyk.

« Poprzedni news
Poszli w Diabły! - Latający Holender
Następny news »
LM: Bayern Monachium rywalem Manchesteru United!

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (26)


Taurus: Powinien trochę pograć, szczególnie Liga Mistrzów, myślę że może być kluczowy w potyczce z Bayernem.
» 21 marca 2014, 13:34 #23
orion: Giggs..... Zaczyna pełnić podobną role jak Pirlo w Juve i Italii.
» 21 marca 2014, 12:47 #22
MU1212: Stary ale jary
» 21 marca 2014, 11:33 #21
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2014 11:40

Szybkosc i kondycja juz nie ta, jednak technika i precyzja nadale te same. Mam nadzieje, Giggs bedzie gral do konca sezonu znacznie wiecej od Cleverleya... W meczu z Olympiakosem widac bylo jak dloni jaka przewage daje nam kreatywny pomocnik w srodku pola. Licze, ze to dalo jasny sygnal Moyesowi(zakladajac ze Szkot utrzyma posade), ktora pozycja powinna byc w pierwszej kolejnosci latem wzmocniona.
» 21 marca 2014, 11:27 #20
Kosiarz1220: A bd transmisja na Canal+?
» 21 marca 2014, 11:24 #19
frelik: Czy wie ktoś może na jakim kanale będzie transmitowane losowanie LM?
» 21 marca 2014, 11:09 #18
blancisz: na eurosporcie
» 21 marca 2014, 11:21 #17
KoaLa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2014 10:40

Giggs mimo iż ma już 40 lat to do naszego środka pola wnosi świeżość
» 21 marca 2014, 10:39 #16
mpawlowski: Witam. Jestem tu pierwszy raz. Zaznaczam, że nie jestem fanem Manchesteru United a Bayernu Monachium. Darzę Wasz klub wielkim szacunkiem. Śledzę Wasz portal i i uważam, że po meczu z Olympiakosem David Moyes oraz część kibiców oderwała się od ziemi i buja w obłokach mówiąc o możliwości wygrania Champions League. Wyeliminowanie Greków to była konieczność i hańbą dla tak wielkiego klubu jest pogoń za wynikiem na własnym stadionie zwłaszcza, że Olympiakos miał swoje liczne szanse. Obiór zwycięstwa nad Grekami jest taki jakby Manchester ograł Barcelonę. Niczym nie uzasadniony hurraoptymizm. Sezon dla Czerwonych Diabłów jest fatalny i chyba nikt nie myślał, że zmiana szkoleniowca przebiegnie tak brutalnie. Drużyna jest zaawansowana wiekowo i nie posiada odpowiedniej jakości. Są pojedyncze jednostki wokół, których można zacząć coś budować. Drużynę trzeba oczyścić a trenera moim zdaniem zmienić. Przy całym szacunku do Was i Waszej drużyny uważam, że powinniście się skupić na zajęciu 4 miejsca w lidze niż marzyć o wygraniu LM. Prawda jest taka, że Man Utd to obok BVB marzenie każdej ekipy grającej w ćwierćfinale. Kompletnie nie rozumiem nastrojów po wyeliminowaniu Olympiakosu. Przed 1/8 to oni byli marzeniem do wylosowania a mimo to Manchester "otarł się o śmierć". W 1/4 życzę wylosowania Realu lub Bayernu tak, żeby zarząd przejrzał na oczy i zaczął prawdziwą odbudowę tego wspaniałego klubu. Serdecznie pozdrawiam.
» 21 marca 2014, 10:30 #15
brennt: pewnie masz racje, ale to jest pilka i tu nie ma nic pewnego

real i bayern sa w obecnej formie poza zasiegiem, ale pozostale druzyny jak smieszna barcelona czy psg sa spokojnie do ogrania. pytanie, czy to jednorazowy wyskok czy faktyczna zwyzka formy manutd
» 21 marca 2014, 10:49 #14
zylkos1988: praktycznie mozna sie z Toba zgodzic poza jednym. My juz nie mamy szans na 4 miejsce wiec zostala tylko LM i naprawde bedziemy w niej potrzebowali duzo duzo szczescia
» 21 marca 2014, 10:59 #13
Diabelred: Liczy sie dyspozycja dnia i szczescie, nie pozycja w tabeli. Na potwierdzenie moich slow masz chociazby przyklady z Liverpoolem czy Chelsea, ktore w podobnej sytuacji do naszej wygraly LM. Jesli zagramy z takim zaangazowaniem jak z Grekami w drugim meczu, wtedy mamy szanse na zgarniecie pucharu, przynajmniej ja w to wierze i kazdy kibic swojej druzyny powinien :)
» 21 marca 2014, 11:17 #12
Mathard: Hańba ? Bo co? "słabszy" klub wygrał u siebie?
To jest piłka nożna i każdy ma prawo wygrać z każdym, taki jest sport.
A to że Bayern niszczy na swoim podwórku wszystkich nie znaczy że każdy musi tak grać...Manchester nie musiał mieć 80% posiadania piłki,20 strzałów na bramkę żeby wyeliminować Olimpiakos.
» 21 marca 2014, 11:29 #11
Mathard: brennt
Czym niby odstaje Barcelona od Realu ?
Nie można lekceważyć żadnego rywala tym bardziej na takim etapie rozgrywek LM...ale tez nie można popadać w skrajność że są oni od nas niebo lepsi , w dwumeczu bedzie 10;0 dla przeciwnika itd. itp.
Nieważne na kogo trafimy szanse są 50;50.
» 21 marca 2014, 11:32 #10
repcak: Panie Giggs dobrze by było, żebyś przekazał to doświadczenie młodszym kolegom z zespołu. Trenował z nimi tak wybitne podania nawet po treningach oraz wpajał wolę walki od pierwszego do ostatniego gwizdka. Potrzebujemy walki i pressingu, jeszcze więcej niż w meczu z Grekami.
» 21 marca 2014, 10:19 #9
mati9309: W tym wieku utrzymanie stabilnej formy, to ciężkie zadanie dla zawodnika, jednak Giggs pokazuje, że jeszcze wiele może zdziałać. Bardzo cieszy, że mimo 40-lat, on nadal wierzy w siebie i prosi o regularne występny dla swojej drużyny. Szacunek dla tego Pana.
» 21 marca 2014, 10:03 #8
Freddie: zagral fantastycznie O_o i podania a'la Scholes...
» 21 marca 2014, 09:47 #7
champione2013: bardziej podania a`la Giggs
» 21 marca 2014, 10:28 #6
nice1bruva: Bez przesady ten jego występ nie świadczy o tym że dalej będzie tak grał, moim zdaniem po tym sezonie definitywny koniec kariery na boisku dla niego. Mam nadzieje że to zrozumie choć wątpie..
» 21 marca 2014, 09:01 #5
MUFC16: Powiem tak: wypier....j ale już!!
» 21 marca 2014, 09:15 #4
nice1bruva: poczekaj na mecz giggsa w którym wynik drużyny nie będzie korzystny - sam go będziesz wyklinał w myślach.
» 21 marca 2014, 10:25 #3
fanimadra: żywej legendy nie powinno się wyklinać...
» 21 marca 2014, 21:56 #2
Bartolek05: Na pół obrotu :)
» 21 marca 2014, 09:56 #1