Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Poszli w Diabły! - Latający Holender

» 20 marca 2014, 22:54 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał w środę Olympiakos Pireus 3:0 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów i awansował do ćwierćfinału Champions League. Bohaterem Czerwonych Diabłów został Robin van Persie.
Poszli w Diabły! - Latający Holender
» Poszli w Diabły! - scen. i rys. Jakub Topor
Holender ustrzelił na Old Trafford hat-tricka, a jego bramki pozwoliły Manchesterowi United na odrobienie z nawiązką strat z pierwszego spotkania.

Wyczyn Van Persiego nie mógł przejść bez echa, dlatego też Holender został bohaterem najnowszego odcinka satyrycznego cyklu „Poszli w Diabły!”, który na łamach DevilPage.pl prezentuje Jakub Topor.

DevilPage.pl

« Poprzedni news
Yorke: United stać na zwycięstwo w Lidze Mistrzów
Następny news »
Giggs: Nie grałem tak często jakbym chciał

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (18)


Klimaa: Tylko czy Moyes na dobre wyszedł z tego bagna..
» 21 marca 2014, 23:56 #17
Bacek: Powinien to robić na spółkę z De Geą, bo bez niego to nawet gole Robina by nie pomogły.
» 21 marca 2014, 08:25 #16
padre: jak zwykle wysoki poziom, tak trzymaj, świetnie się bawimy ;)
» 21 marca 2014, 08:14 #15
MU1212: Robin co ty robisz zostaw go niech się utopi
» 21 marca 2014, 06:49 #14
mou5: gdzie sie podzial bart ze swoim komentarzem? ostatnio byl dosc pewny wtopy a jak cos poszlo nie tak ( united wygralo ) to nawet oceny wystawia ktos inny.

Robin zrobil to co zawsze dla nas robil, tyle ze ostatnio mial kontuzje. A gdyby nie to, moglby konkurowac ze Stuniggiem w tabeli pro strzelcow spokojnie.
» 21 marca 2014, 03:55 #13
champione2013: Robin puść go !!
» 20 marca 2014, 23:41 #12
borson: Świetne, twarz Moyesa jak zawsze rozbrajająca :D
» 20 marca 2014, 23:37 #11
Wyv: Bardziej podobałby mi się De Gea wyciągający Moyes'a z błota, jak to zrobił z piłką podczas meczu :)
» 20 marca 2014, 23:12 #10
Jiusko: Hah, też dobre ;)
» 21 marca 2014, 00:21 #9
zizu90: VP powinien byc orłem ktory broni Moyesa przed wróblami i łabędziami :D
» 20 marca 2014, 23:06 #8
Jiusko: Co wróble i łabędzie mają wspólnego z Olympiakosem Pireus?
» 21 marca 2014, 00:20 #7
increase: Od dłuższego czasu ta seria trzyma wysoki poziom. :)
» 20 marca 2014, 23:05 #6
rob161: Super:)
» 20 marca 2014, 23:03 #5
Kingpin: hymm "Poszli w Diabły" łapie poziom, oby tak dalej ;)
» 20 marca 2014, 23:02 #4
HouseII: Oto co tak naprawdę wydarzyło się wczoraj ;) m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/604079_981914705182079_1292899393_n.jpg