Statystyki: Arsenal - Manchester United 3:2

» 22 stycznia 2023, 19:43 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United i Arsenal stworzyły świetne widowisko w spotkaniu 21. kolejki Premier League. Lepsi okazali się piłkarze Kanonierów, którzy wygrali 3:2 dzięki bramce Eddiego Nketiaha z 90. minuty spotkania.
» Manchester United przegrał z Arsenalem 2:3 w hicie 21. kolejki Premier League
Sytuacja na Emirates Stadium zmieniała się jak w kalejdoskopie. Jako pierwsi prowadzenie objęli piłkarze Manchesteru United – do siatki trafił Marcus Rashford. Arsenal wrócił do gry po kilku minutach za sprawą bramki Eddiego Nketiaha.

Po zmianie stron szybko do siatki trafił Bukayo Saka, a po kilku minutach Manchester United odpowiedział golem Lisandro Martineza. Decydujący głos należał do Arsenalu – bramkę w 90. minucie meczu zdobył Eddie Nketiah.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego szlagieru pomiędzy Manchesterem United a Arsenalem.

ARSENAL – MANCHESTER UNITED 3:2 (1:1)
Posiadanie piłki: 57,7% – 42,3%
Strzały łącznie: 25 – 6
Strzały celne: 5 – 4
Strzały niecelne: 7 – 0
Strzały zablokowane: 13 – 2
Celność podań: 82% – 77,7%
Rzuty rożne: 12 – 4