Manchester United w czwartek zmierzy się z Sheriffem Tyraspol w ramach 2. kolejki Ligi Europy. Będzie to ostatnie spotkanie Czerwonych Diabłów przed wrześniową przerwą na mecze reprezentacji.
» Manchester United w 2. kolejce Ligi Europy zagra z Sheriffem Tyraspol
Z powodu śmierci królowej Elżbiety II w terminarzu Manchesteru United nastąpiły duże zmiany. Przełożone zostały ligowe spotkania z Crystal Palace (11 września) i Leeds United (18 września). Starcie z Sheriffem Tyraspol jest więc ostatnim meczem, który zespół Erika ten Haga rozegra w tym miesiącu.
Kto? Sheriff Tyraspol vs Manchester United Kiedy? 15.09.2022, 18:45 Gdzie? Stadion Zimbru Sędzia? Paweł Raczkowski (Polska) Transmisja? ViaPlay
Manchester United nie rozpoczął udanie rozgrywek Ligi Europy. Czerwone Diabły przegrały na inaugurację z Realem Sociedad (0:1) po kontrowersyjnej decyzji sędziego i jedenastce wykorzystanej przez Braisa Méndeza. Sheriff Tyraspol jest natomiast liderem grupy E po pewnej wygranej 3:0 z Omonią Nikozja.
Porażka w pierwszym meczu i przełożenie ligowych kolejek sprawia, że Erik ten Hag będzie mógł wystawić do gry najsilniejszy skład przeciwko mistrzom Mołdawii. Jakiekolwiek potknięcie w czwartkowym spotkaniu znacząco skomplikuje sytuację Manchesteru United w grupie.
Sytuacja kadrowa: Erik ten Hag w ostatnim meczu z Realem Sociedad dał odpocząć kilku zawodnikom, którzy w ostatnim czasie pojawiali się na boisku regularnie. Przeciwko Hiszpanom nie zagrali Raphael Varane, Scott McTominay i Marcus Rashford. Lisandro Martinez, Bruno Fernandes i Jadon Sancho weszli na boisko z ławki rezerwowych.
W poniedziałek treningi z główną grupą wznowił Luke Shaw, który ostatnio narzekał na uraz stopy. Z kontuzją ścięgna Achillesa w dalszym ciągu zmaga się Anthony Martial. Do Mołdawii nie polecieli też Marcus Rashford, Donny van de Beek i Aaron Wan-Bissaka.
W zespole Sheriffa Tyraspol nie ma większych zmartwień kadrowych. Pozytywny wynik testu na koronawirusa miał ostatnio bramkarz Dumitru Celeadnic i może go zabraknąć w składzie na czwartkowe spotkanie.
Manchester United: De Gea – Dalot, Varane, Martinez, Malacia – Fernandes, McTominay, Eriksen – Antony, Ronaldo, Sancho
Przedmeczowe wypowiedzi:
Przedmeczowe ciekawostki: – Manchester United w swojej historii nigdy nie miał okazji grać w europejskich pucharach z Sheriffem Tyraspol.
– Mecz Manchesteru United z Sheriffem nie odbędzie się w Tyraspolu, a w Kiszyniowie, czyli stolicy Mołdawii. Tyraspol jest stolicą samozwańczej republiki Naddniestrza. UEFA po inwazji Rosji na Ukrainę uznała, że Sheriff do odwołania nie może rozgrywać meczów na swoim stadionie.
– Stadion Zimbru może pomieścić 10 400 kibiców. Na spotkanie do stolicy Mołdawii wybiera się około 600 kibiców Manchesteru United.
– Manchester United nigdy nie grał w Kiszyniowie. W 2012 roku gościła tutaj reprezentacja Anglii, która pokonała Mołdawię 5:0 w ramach eliminacji do MŚ. W tamtym spotkaniu udział wzięli Tom Cleverley, Michael Carrick i Danny Welbeck, którzy byli wówczas związani z Czerwonymi Diabłami.
– Manchester United nie po raz pierwszy musi grać na stadionie, na którym gospodarzem jest ekipa z innego miasta. W trakcie pandemii koronawirusa Czerwone Diabły grały przeciwko Realowi Sociedad w Turynie. W 2005 roku mierzyły się z Lille w Paryżu, a w sezonie 2016/2017 rywalizowały z Zorią Ługańsk w Odessie.
– Manchester United w europejskich rozgrywkach mierzył się do tej pory z zespołami z 32. krajów. Czerwone Diabły nigdy nie grały z drużynami z Mołdawii i Cypru, a zatem w tym sezonie liczba krajów wzrośnie do 34.
– Manchester United najwięcej europejskich meczów rozegrał przeciwko drużynom z Hiszpanii (67 spotkań: 18 zwycięstw, 25 remisów i 24 porażki).
– Arbitrem głównym meczu Sheriff Tyraspol vs Manchester United będzie polski sędzia Paweł Raczkowski. Na liniach pomagać mu będą Radosław Siejka i Adam Kupsik. Rolę czwartego arbitra będzie pełnił Tomasz Musiał, a za VAR odpowiedzą Paweł Pskit i Paweł Malec.
– Sheriff Tyraspol zdominował rozgrywki piłkarskie w Mołdawii i ma na swoim koncie 20 tytułów mistrza kraju. Od 2000 roku klub nie sięgał po tytuł mistrzowski tylko dwa razy.
– Przydomek Sheriffa Tyraspol to Viespile, czyli Osy. Nazwę tę klub zawdzięcza swoim żółto-czarnym barwom.
Spotkanie Sheriff Tyraspol vs Manchester United rozpocznie się w czwartek 15 września o godzinie 18:45. Mecz będzie transmitowany na platformie ViaPlay. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej na Live.DevilPage.pl.
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (166)
SimonMU: Hmm Casemiro , ostatnio nie grał super jak wchodził. Wydaje mi się ,że musi nabrać jeszcze pewności siebie i właśnie ten Angielski może kuleje? Wydaje mi się,że po reprezentacjach na City wyjdzie w 1 :)
spartan1: Nie dziwne ze Sancho nie dostał powołania do kadry jak od transferu do United nir zagrał ani jednego choćby przyzwoitego meczu, Rashford prezentował Sie tak samo albo i jeszcze gorzej, na bank na mundial nie pojadą
Pezet: Bowen i Grealish są lepsi wg Ciebie i dadzą więcej kadrze? Southgate jest parodysta i nigdy nic z nim nie wygrają.
Życzę im jak najszybszego odpadnięcia z turnieju btw
siwy32: To jest wręcz idealna sprawa bo Rashford i Sancho niech się ogrywają ze składem bo są ważni, a najsłabsze ogniwa czyli Maguire i Shaw niech sobie grają w kadrze i łapią minuty
AUDIoooo:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 16:39
Anhel
A June statement read: "In light of the large-scale military escalation resulting in the invasion of the Ukrainian territory by the Russian army, the UEFA executive committee has today decided that no UEFA competition match shall be played in the region of Transnistria, in Moldova, until further notice
lipeklukas: Sezon jest długi, napięty terminarz, PL, LE, krajowe puchary. Dochodzi Katar, gdzie po nim od razu liga. Im mniej powołań dla naszych tym lepiej, w mojej opinii.
Seba0619: Do kadry Anglii zostało powołanych tylko dwóch naszych zawodników. Nie są to Rash i Sancho tylko Maguire i Shaw. Niezły rozjazd w ocenie ich gry przez ETH i Southgeata. Brak Rasha dziwi bo ostatnio trochę poprawił formę i liczby też ok. Powołany został też przebywający na wypożyczeniu Henderson.
sztejner: Ja mam przeczucie że po porażce z Sociedad i nadchodzącej przerwie spowodowanej śmiercią Królowej i meczami reprezentacji to Maguire spędzi dzisiejszy mecz na ławie i wystawimy najsilniejszy możliwy skład.
Nic do Maguire nie mam po meczu z Realem Sociedad,bo przód dał najwięcej ciała,ale w tabeli mamy 0 pkt i że tak powiem,nie ma czasu na popełnianie błędów i rotowanie składem z Sheriffem który już odowodnił ze i Realowi Madryt może zabrać punkty.
Wygrać a nie lekceważyć ;)
Villareal zlekceważyła Lech Poznań i nie muszę mówić jak się to skończyło przy "komfortowym" 3:1,potem byli obsrani do ostatniego gwizdka sędziego
grafi: Póki nie skończy się śledztwo, to on nie wróci. Widnieje na liście piłkarzy U21, ale dalej jest zawieszony przez klub. Z tego co słyszałem w Angielskich mediach, to my mu cały czas płacimy, taki absurd tej sytuacji :)
PastaDoCiasta: To chyba piłka się interesujesz od 2 miesięcy skoro myślisz ze hehe Sheriff ale śmieszna nazwa Tyraspol gdzie to w ogóle leży, pewnie San Marino to będzie 5/6:0
HillsHaveEyes:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 15:46
LoLhunter
Taaa :D z Live i Arsenalem tez mialo byc 5-0 w tyte, a wyszlo inaczej. Nie mowie,ze wygrywamy jak leci ,tylko chce podhreslic wszystkim, ze ty pokora sie nie usprawiedliwisz ,a raczej tylko hejtujesz i sie nabijasz uwazajac sie za kibica United. takie krotkie podsumowanie niedzielnego kibica sukcesow, czyli ciebie. Jestes tutaj tylko jak idzie zle albo gdy chcesz wbic szpile. Gdy wygrywamy siedzisz w piwnicy :D
Pady: Maguire to nie jest taki problem w drużynie jak Fred dla którego niema pozycji, bo na 6 się nie nadaje nie umi bronić, na 10 się nie nadaje nie umi podawać i strzelać, na 8 się nie nadaje bo Eriksen pokazał dosadnie jakiego piłkarza nam brakowało w drużynie i niestety ale Pogba to bardziej 10 niż 6, bo też na 8 się nie nadawał, potrzeba nam 2 piłkarza jak Eriksen do rotacji bo na 6 jest Mctomek i Eriksen, myślę że Bernardo Silva z City to taki najlepszy łącznik obok Verattiego i Kroosa, co myślicie o Tielmansie ?
tygrys26:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 11:02
Tak już pomijając transfer Haalanda do Unitex który nie miał szans na powodzenie bo Norweg nie chciał tu przyjść, to chciałem wam przypomnieć ze chcieliśmy ponoc Nuneza I Vlahovicia którzy w swoich drużynach nie dają rady. Nunez widac ze ma z lepszymi obrońcami problem gdzie w Portugalii z ogórkami dawał radę tak w Anglii to slabo mu idzie, a Vlahovic w Juve jest gorszy od Milika który o dziwi genialnie wszedł do drużyny:))
Piwal:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 11:30
Transfery to jest zawsze loteria. Uważam że błędem było sprzedanie Lukaku. Belg w formie to gwarancja 25-30 bramek w sezonie. W pierwszym sezonie u nas nastrzelał 27. W drugim gdy stracił forme i nie mielismy nikogo kto by go obsłużył podaniami zdobył 15 a my zamiast tak jak Inter popracowac nad jego wagą i mobilnością i odbudować go to spisaliśmy go na straty. Gdybyśmy dali mu wiecej czasu to teraz mielibyśmy ogranego w lidze 29 letniego napadziora ktory przy obsłudze Bruno Eriksena Antonego i Sancho na miękko nastukałby 30 bramek w wszystkich rozgrywkach.
Paps: No zdecydowanie Nunez sobie nie radzi.Chlop zagrał w lidze 3 spotkania i strzelił bramkę i asystę zaliczył,cóż za nieporadność.Rzeczywiscie się spalił i już można go określić niewypałem transferowym.Vlahovic to już w ogóle katastrofa,tylko 4 bramki w 5 występach,koszmar Nie to co u nas Martial,ten to zawsze gotowy i zwarty,worek z bramkami gwarantowany co sezon z Rashfordem.
Piwal:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 11:55
Paps tez mijasz sie z prawdą pomijając po 2 występy obu tych zawodników w LM gdzie nie strzelili nic. Nie zmienia to jednak faktu że za wcześnie by stwierdzić czy dadzą rade czy nie. Takie opinie to najwczesniej w połowie sezonu a najlepiej na koniec. Nie każdy jest Haalandem.
Paps: Przeczytaj sobie komentarz tygrysa i przeczytaj mój wtedy powinieneś ogarnąc dlaczego odniosłem się do rozgrywek ligowych.A reszta jest w porządku,za wcześnie by oceniać czy Ci zawodnicy są strzałem w 10 czy błędem.Tak samo Antony może zagrać teraz 3-4 spotkania bez gola i co?I nic, poczekajmy.
tygrys26: I dolicz do tego jak amatorsko dal się sprowokować Nunez, do tego dodajmy ile podan na niego szło i ile miał strat bo to źle przyjęcie, przepchnięcie/wyprzedzenie przez obrońcę.
RedFox:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 06:54
Ciekawy to dziś może być mecz. Zakładam, że po niepowodzeniu z Sociedad Erik dzisiaj wystawi najmocniejszy skład. Oby to się nie skończyło żadnymi kontuzjami, bo piłkarze z Sheriffa potrafią grać dość brutalnie.
Pyra: Nie wiem do kogo wy go chcecie porównywać, jak przed Haalandem nie było takiego zawodnika.
W ligach do tej pory ma średnio gola na mecz.
LM 26 goli w 21 spotkaniach.
Norwegia 20 goli w 21 spotkaniach.
W wieku 22lat Messi i CR nie strzelali nawet połowy tego co Erling. Jeżeli kontuzje go oszczędzą to wszystkie rekordy może pobić.
Ariell:Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.09.2022 09:46
Haaland - na nasze szczęście - ma ciągłe problemy z mięśniami. Jego intensywny sposób gry i warunki fizyczne (194 cm, ~ 90 kg) też swoje robią. Zauważcie też, że im stawał się "lepszy", tym dłużej pauzował. Te niewinne kontuzje po parę dni, zostały zastąpione już przez całkiem poważne po 18, 35, 42 (sezon 21/22, dane z Transfermarktu). Przewiduję, że wkrótce odwiedzi szpital
Piwal: Ariell sęk w tym że nawet jak Haaland wypadnie na pół sezonu to nastrzela więcej niż Rashford i Martial razem wzięci. W tym momencie to Haaland gra i ładuje bramy, Martial wypadł z gry zanim zaczął sezon a Rashford po tym jak rozegrał jeden dobry mecz.
Piwal: a było ich więcej ? nastukał dwie bramki i asyste z Asenalem a reszte meczów kopał sie po czole grając non stop 90 minut. No dobra z Liverpoolem dał bramke na wage zwycięstwa ale to nie był wybitny mecz w jego wykonaniu bo przez jego większośc nie stanowił większego zagrożenia
siwy32:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 22:47
Lepiej chyba walczyć o te 4 miejsce bo jak do ligi europy spadnie chelsea, inter/barcelona, juventus i lipsk to sie robi mini LM i się pewnie potkniemy
Piwal: Co za bzdury piszecie... no i co z tego ze Barca Juve czy Chelsea spadnie ? W ubiegłym sezonie w LE gościły Barca, Sevilla, Porto , Lipsk, Lyon, Borussia a kto grał w Finale ? Eintracht i Rangers. Trzeba walczyć o to trofeum jak o każde inne. LE nabiera na atrakcyjności przez obecność lepszych ekip ale to nie oznacza ze te teoretycznie slabsze są bez szans.
Dla starych abonentów Canal Plus jest za 19zl, zamawiając na infolinii.
Dla nowych jest za darmo.
Dzwonilem niedawno i konsultant wprost powiedział, że bardziej opłaca się rozwiązać umowę.
Płacę prawie 140, umowa podpisana prawie 2 lata temu...teraz w tej samej cenie jest Netflix i viaplay.
Nic tylko kasować abonament i podpisać od nowa.
sasu: Wiesz czy to Viaplay bierze się z zobowiązaniem np. na rok czy dwa? Bo w lutym ma być podwyżka regularnej ceny z 34 zł do 55 i jestem ciekaw jak to wpłynie na tą cenę 19 zł w C+ jaka jest aktualnie.
MU4L: Jak weźmiesz do końca tego roku abonament na rok to masz po 34 ziko. Od stycznia cena jednego miecha to 55. Nie musisz brać na cały rok, możesz wziąć tylko na miesiąc i co miesiąc odnawiać
NoSignal: Kolego. Tylko ze w C+ obowiązuje coś takiego jak okres karencji. I chyba obecnie wynosi kwartał. Czyli jak rozwiążesz umowę to przez kwartał nie możesz podpisać u nich nowej. Wiec kwartał bez TV jesteś. O
sasu: @MU4L
Ja to wiem, ale odnoszę się do oferty specjalnej w C+ za 19zł, czy ona jest np na rok czy dwa w takiej cenie, czy może również będzie jej dotyczyć podwyżka w lutym
JajoJe: Jak dobrze, że Grealish do nas nie trafił. Dzisiaj totalna padaka to samo Mahrez. Za to Jude pokazuje klasę. Niespodzianka wisi w powietrzu. Oby Dortmund to dowiózł.
tygrys26: Jao Mario prawie jak Harry Maglajer. Tylko jeden pokazuje do kibiców.w LM i to z Juve, a drugi ucisza w meczu z San Marino. Poziom prawie ten sam xD
Pezet: Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni.Ja się mega jaram powrotem i będę mu kibicował tak samo jak przed cała akcja i w uju mam co zaszło między nim a panna
DailySmoker: Ja tam też mam tą całą sytuację gdzieś. Besta też mamy nienawidzić, bo zniszczył życie sobie i wielu innym ze swojego otoczenia przez chlanie? Dla mnie liczy się to jak się przezentują na boisku, jak trenują i jak się wypowiadają o klubie, a nie jakieś niewyjaśnione historie i to nie wiadomo w ogóle czy prawdziwe. Cieszę się że wraca i mam nadzieję, że cała ta chora sytuacja nie odbije się na jego grze
tygrys26: Ja tam też liczę na to że Greenwood wroci z tym swoim pokrętłem i celownikiem w nodze, ale też trzeba zdawać sobie z tego sprawę co bedzie się działo na stadionie jak bedzie na boisku. Obstawiam ze bedzie podobna sytuacja co do zoumy. W wielu normalnych krajach jeżeli by oczyścili go z zarzutów to by jakos przeszło, ale to jest Anglia bardzo dziwny kraj w tych czasach, często wymyślają sobie jakieś dziwne zasady. Nie wiem czy to się bierze ze zbyt dużej wolności czy cos, ale serio jak dla mnie Anglia to dziwny kraj.
DailySmoker: Rozmawiałem z wieloma Anglikami na jego temat i ogólnie zdania są raczej podzielone, ale nie wydaje mi się by mieli na niego gwizdać czy coś w tym stylu. Nie oszukujmy się, Anglia jest pełna patologii, więc zabrzmi to źle, ale dla nich to normalka w sumie. Podczas meczów leci pełno mięsa w stronę zawodników, ale raczej nie będzie jakichś chorych gwizdów czy skandowania głupich haseł w jego stronę. Mam nadzieję, że jednak dobro klubu weźmie górę, bo można mówić wiele, ale Greenwood może wnieść niesamowicie dużo do naszego ataku jeśli gdzieś po drodze nie zgasł przez ostatni rok, a ma idealny moment by wskoczyć na 9tke
SkilledHydra16: No i wyjdzie pewnie że Mason będzie niewinny i chłop straci prawie rok gry w piłe... Mam nadzieję, że jeszcze nie straciliśmy tego fenomenalnego talentu, bo gość miał potencjał na jednego z najlepszych w historii United (jeśli oczywiście by długo tu grał) i mam nadzieję, że nadal ma. Oby jakoś odrobił ten rok straty i dźwignął wszystko psychicznie bo różnie ludzie reagują na takie rzeczy.
NoLogo: To, że w świetle prawa nic mu nie zrobią (bo poszła ugoda z dziewczyną czy ona sama nie chciała się w to babrać, mniejsza z tym i policja działa tylko z urzędu) to i tak, łatkę damskiego boksera, czyli podczłowieka już ma na zawsze, kibice na stadionach mu tego nie zapomną i mogą go psychicznie zajechać.
Batigol222: nie, nie wyjdzie na to, że będzie niewinny, najwyżej wyjdzie na to, że zapłaci zgwałconej dziewczynie za milczenie. Srsly, nie rozumiem, jak ktoś może chcieć oglądać tego typa w koszulce United.
SzarimMusty: Kocham XXI wiek, zawsze gdy jest jakaś afera to chodzi o pieniądze. Oczywiście laska została skrzywdzona ale nie zdziwiłbym się gdyby okazało się nagle, że ona go zachęcała do takich paskudnych czynów tylko po to by w razie rozstania się mogła wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Ludzie nie mają szacunku do innych, dla nich liczy się tylko i wyłącznie mamona.
Ale widać na tej stronie jest ogromne poparcie dla przestępców, byle ktoś dobrze kopał piłkę, a dostanie rozgrzeszenie za wszystko. Współczuję waszym matkom, siostrom, żonom, czy dziewczynom o ile jakiekolwiek macie (w co wątpię z takim podejściem), nawet nie chcę się domyślać jakie mają z wami życie. Niech Bóg się nad nimi zlituje, a wy się opamiętajcie.
Na szczęście Anglia to nie Polska czy Nigeria (Greenwooda bronią głównie Polacy i Murzyni z Nigerii ciekawe dlaczego) i nawet jeśli wróci, to trybuny mu tego nie zapomną nigdy - wystarczy poczytać komentarze obcokrajowców o sprawie, są oburzeni.
essaEdek:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 19:11
Batigol222, PogbaKingOfMANU, ale Giggs to już legenda która grała do 40 w United mimo wielu skandali. A no tak... nie czerpaliście wtedy info z IG czy Twitterka. ;)
A co do tego, że Anglia to nie Polska czy Nigeria to już w ogóle fikołek totalny. Wyjedź czasem ze swojego województwa bo najdalej to chyba byłeś w lokalnej żabce, bo nie można na trzeźwo pisać takich wysrywów.
essaEdek:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 19:30
PogbaKingOfMANU, aha... i jeszcze odpowiedz mi na pytanie: czemu Partey nie siedzi mimo rzekomych dowodów? Czemu jeszcze nie linkujesz petycji aby go usadzić? Czemu o sprawie jest cicho? A czemu Greenwood mógł wyjść za kaucją (MIMO, ŻE LASKA DAWNO WYCOFAŁA ZARZUTY (!)), a Mendy już nie? Jakby Manson po prostu zapłacił Harriet i ona wycofała zarzuty to już dawno śmigałby po boisku, ale tak się nie stało, bo to nie ona jest oskarżycielem, a nikt by go wolno nie puścił w UK jakby miał na to twarde i niepodważalne dowody, nie ważne ile byś miał na koncie, co pokazuje przypadek Mendiego.
Himen: A panowie batigol i pogba coś tam nie pomylili forów? Komentarze do odcinka trudnych spraw czy innego głupiego serialu paradokumentalnego to nie na forum piłki nożnej, Mason to super piłkarz podobnie jak Giggs i stolec was to powinno obchodzić co robią poza boiskiem. Wróci do gry to zamiast doszukiwać się przestępstw sklejcie wary i kibicujcie żeby grał jak najlepiej, zostanie skazany - proszę bardzo, róbcie to w czym jesteście najlepsi - mądrzcie się i osądzajcie, "jakie to polskie" :)
essaEdek: Goście pewnie Tomka Komende by na krzesło wrzucili zaraz po wyroku, tam też były mocne dowody. Całe szczęście takie małe pionki o niczym nie mogą w życiu decydować.
ermac:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 19:48
Gość żadnej winy udowodnionej. Jakieś szczątkowe urywki filmików wycięte w odpowiednim momencie. Powrót tej laski na instagrama z tego co szło wyczytać w trybie natychmiastowym, ale co tam trzeba zlinczować typa i tych co chcą, żeby grał, a te teksty Pogby to o panie. Type co Ty musisz mieć w głowie to za kisiel to brak słów.
Edit i gdzie Ty widziałem te wpisy obcokrajowców bo ja szukając info o Greenwoodzie natknąłem się na samym fb na jakieś fp związane z United gdzie wrzucały o powrocie Masona i śledząc komentarze w poszukiwaniu info nie widziałem hejtu ani samych Polsko nigeryjskich kont.
PogbaKingOfMANU:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 19:53
I proszę, zlecieli się obrońcy. Uderz w stół, nożyce się odezwą.
@essaEdek - pytasz dlaczego? Bo Manchester United powinien trzymać wyższe standardy zarówno sportowe, jak i moralne, niż jakiś Arsenal czy inne kluby. Naprawdę chcesz sie porównywać do innych akurat w takiej kwestii jak bronienie i krycie damskiego boksera?
@ermac - odsyłam do oficjalnych profili Manchesteru w social media.
ermac:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 20:05
Oficjalne to znaczy jakie? Oficjalny profil United nie ma hejtu na Greenwooda a swoich postach jakie jeszcze są oficjalne?
Nie przyszedłem tu jako obrońca Greenwooda tylko jako człowiek, który ma siostry dziewczynę i zasady i nie będzie mi jakiś płytki jak kibel pryszcz mówił, że jak nie wierze w winę kogoś komu nie została udowodniona to jestem jakiś odklejony czy mniej wartościowy.
Dostałeś parę zdjęć dwa artykuły i jesteś ukierunkowany. Widać sterować Tobą to żaden wyczyn. Taka oczywista sprawa. Zdjęcia nagrania i oficjalne zeznania i mija kolejny miesiąc a wyroków brak? Gdzie ta ugoda? Cały czas czytam, że policja zbiera dowody. To chyba policja dla niewidomych przy tak oczywistej sprawie, według waszego zacnego grona oskarżycieli którzy głoszą już prawdę i zasady moralne jedyne słuszne. Ile to już było gwałcicieli wśród piłkarzy co się okazali okazją na darmowy hajs, ale wyrocznie z DP wiedzą lepiej.
PogbaKingOfMANU:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 20:21
Ermac, to może naucz się angielskiego, jeśli nie widzisz? Albo naucz się korzystania z internetu? Albo kup okulary? Bo krytyka to najbardziej plusowane posty i są na samej górze pod wpisem z ogłoszeniem listy zawodników.
Nie przyszedłeś go bronić, a Twoje 3 ostatnie posty to jego obrona i radość z powrotu. Mi to rybka, uderz w stół, nożyce się odezwą. Nie musisz się napinać, bo nie przychodzę tu po g-burzę. To mój ostatni wpis na ten temat.
essaEdek: PogbaKingOfMANU a nie możesz odpowiedzieć na proste pytania podając jakąkolwiek argumentację i dowody? Czy sperma już totalnie zalała Ci mózg?
ermac: To może podaj jakieś konkrety a nie pi... za przeproszeniem smuty w kolejnej wypowiedzi i jakieś głupie przytyki, że angielskiego nie umiem czy inne badziewia. To jest właśnie rozmowa z takimi głupio mądrymi jak Ty.
Radość z powrotu to nie obrona tylko po prostu radość z powrotu dobrego gracza któremu NIC nie udowodniono.
Nie bronie go tylko racjonalnego myślenia i podejścia do sprawy i bardziej nie pozwalam linczować niewinnego jak do tej pory piłkarza United. W przeciwieństwie do Ciebie, pseudo moralniaka, który wydaje wyroki przed rozprawą i jeszcze poucza innych. Takie to Twoje nożyce.
PogbaKingOfMANU:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 21:02
@essa, przecież dostałeś odpowiedź na pytania. Czego nie rozumiesz? Sperma? Sperma to zalała mózg Greenwoodowi, dlatego ma zarzuty na policji i zrujnowaną karierę.
@ermac, ty mi mówisz o przytykach? a kto sam pierwszy nazywa mnie "płytkim jak kibel pryszczem", czy mówi o "kisielu w głowie"? Nie dość że obrońca damskiego boksera, to jeszcze hipokryta.
Konkrety? Jakbyś umiał czytać, zerknąłbyś na odpowiedź @Batigola222 pod którą się podpisałem. Konkrety ma także prokurator, który od roku utrzymuje nakaz aresztowania. Przypominam, że wyjście za kaucją nie oznacza końca śledztwa. To są konkrety.
karassas: Tradycyjnie znalazły się dzieciaki, które nie znają nawet podstaw prawa a szczekają najgłośniej. Wbijcie sobie do tych pustych główek, że każdy człowiek jest niewinny dopóki winy nie udowodni się w sądzie. Gdyby policja coś miała to Mason już dawno by siedział. Skoro przez tyle czasu nic nie znaleźli to prawdopodobnie nic nie ma, a chłopak nie zrobił tego o co jest oskarżany.
ermac: Moje posty to odpowiedź na Twoje nie odwrotnie więc nie owdracaj kota ogonem. Zacząłeś, a teraz zdziwiony, że nie każdy przyklasnął? Może bierz odpowiedzialność za słowa to będzie Ci łatwiej przyjąć je w drugą stronę i teraz sprawdź jeszcze raz kto to hipokryta i Ci się rozjaśni kto nim jest.
Po drugie znowu jak mantre powtarzasz z tym damskim bokserem. Zapadł oficjalny wyrok w tej sprawie? Batigol to podał jakieś swoje prognozy, a nie konkrety żadne, a to, że się pod tym podpisałeś to co to niby za konkret?
To tak jakbym ja napisał, że zaraz zostanie uniewinniony i ktoś by się zgodził ze mną.
Prokurator jakby miał konkrety to już by Greenwood siedział ewentualnie domykał sprawę, a na razie to coś mozolnie idzie z tymi konkretami gdzie niby cały internet widział wszystko czarno na białym, a angielski wymiar sprawiedliwości jakoś nie. Anyway nie o to zupełnie chodzi tylko konkretnie o nazwy fp United gdzie jest ten hejt na Greenwooda i obrona Polsko Nigeryjska i jakieś linki coś co potwierdzi Twoje teorie bo wytykasz mi brak umiejętności korzystania z internetu a sam linku nie potrafisz skopiować czy podesłać jakichś informacji.
PogbaKingOfMANU:Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2022 22:38
@ermac, gubisz się w rzeczywistości. przecież mój pierwszy wpis był odpowiedzią do @Batigola, nie do ciebie. To ty najwyraźniej poczułeś się wywołany do tablicy, ciekawe dlaczego ;) jak mówiłem: uderz w stół.... i sam pierwszy wywołałeś mnie z nicka. Nie ja ciebie. Zapytałeś i dopiero wtedy ci odpowiedziałem.
Nie wiesz ile trwają takie sprawy. Gdyby nie pieniądze, dalej by siedział w areszcie. Zdjęcia i nagrania to jak widać wystarczający dowód dla prokuratury, by nadal toczyć śledztwo i nie ogłosić go niewinnym.
Napisałem ci, byś szukał na oficjalnych stronach. Trzeba ci wszystko pokazać palcem, prowadzić za rękę? Masz, z resztą sobie już chyba poradzisz?
twitter.com/KAMMY__99/status/1570056898623295490
twitter.com/ebsk23/status/1570056650807033856
twitter.com/mickeosterdahl/status/1570062134179991553
Chcesz, to go broń dalej, ale zrozum, że są ludzie brzydzący się biciem kobiet i przestępcami. Nie próbuj mnie przekonywać, by było inaczej. Teraz już naprawdę bez odbioru.
ermac: Widzę, że logiczne myślenie masz zerowe albo na poziomie dziecka to może prościej.
Jeśli uderzasz w konkretną grupę ludzi pisząc, że ktoś kto nie myśli jak Ty, ale ma siostrę matkę czy dziewczynę jest jakimś psycholem to z automatu wywołujesz do tablicy pewną grupę ludzi, można to zrobić świadomie albo nieświadomie tak jak w Twoim przypadku jak widać bo jestes wielce zdziwiony tym, że przeciez to ja zacząłem bo podałem nick. Przykładowo jeśli napisze, że każdy kto ma w nicku 'pogba' na DP to przygłup to z automatu wrzucam Cię do tej grupy i jeśli zaczniesz się bronić, że nie jesteś to żadnym argumentem jest napisanie 'to nie do Ciebie chyba się poczułeś wywołany' no nie, nie poczułeś się tylko zostałeś. Kolejny przykład, według mnie każdy kto ma poniżej 170cm to karzeł, a kto myśli inaczej to współczuję braku mózgu itd. Itd. Cały czas wpychasz mi to bicie kobiet i bronienie Masona. Tu też masz jakiś problem chyba ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że popieram bicie kobiet? Powtarzam Ci po raz setny, że czekam za oficjalnym wyrokiem, żeby określić swoje zdanie, ale Ty dalej swoje. Nagrania to dla prokuratury dowód, że nie jest niewinny ale też za mało, żeby stwierdzić, że jednak winny, ale! Ty już wiesz, że winny i to próbujesz wciskać i na siłę i umniejszać tym, którzy po prostu czekają na oficjalny wyrok i tyle. Nie popierają bicia nie są psychiczni po prostu świat pokazał tyle razy, że można człowieka pomówić, że wypadałoby to juz ogarnąć, ale jak widać nie.
Jak tam sprawa biednej Amber? Też Johnego już zjechałeś na lewo i prawo, że tak się nad nią znęcał? Taka ugoda z tego wyszła, że Amber musi skołować miliony po tym co wykręciła, ale podejrzewam, że Ty dalej będziesz twierdził, że na bank winny bo przecież został oskarżony wstępnie.
Przykładów pewnie można mnożyć tylko po co jak wyroki można wydawać w dwa dni.
welllone: "Domniemanie niewinności" wpiszcie sobie u wujaszka Google.
Czy można być winnym i nieskazanym? W pewnych przypadkach tak jeśli dojdzie do porozumienia stron.
Czy w takim wypadku dowiemy się jak było? Raczej nie.
Czy porozumienie stron oznacza winę oskarżonego? Nie. Może zostać nawiązane w celu pozbycia się problemu jakim jest samo oskarżenie, a w tym wypadku również przedłużające się dochodzenie jak i rozprawy.
Nikt nie popiera gwałtu czy bicia kobiet. Nikt z nas w ich sypialni nie siedział. Więc nie wiemy. Dogadali się, policja i ichnie sądownictwo chyba to zaakceptuje. Tyle w temacie.
PogbaKingOfMANU: @ermac no jednak muszę odpowiedzieć, bo kolejny raz kłamiesz. Nie napisałem w moim 1 wpisie, że "ktoś kto nie myśli jak ja", ani o byciu "psycholem". Napisałem "widać na tej stronie jest ogromne poparcie dla przestępców" i że współczuję ich matkom, itd.
I teraz zapytam tak: skoro sam mówisz, że nie bronisz Greenwooda, ani przemocy, to znaczy że mój wpis nie był o tobie. A mimo to sam pierwszy poczułeś się wywołany do tablicy i do mnie napisałeś. Dlaczego? Powinieneś ominąć mój pierwszy wpis, zamiast do mnie pisać. Gdybyś tu np. napisał coś o np. korupcji, ominąłbym to, bo nie daję łapówek, ani nie robię za adwokata tych co dają. A jednak ty poczułeś się zaatakowany i moją ogólną, nie z nicka wiadomość, wziąłeś jako do Ciebie. To jak to z Tobą jest, he? Podświadomość chłopcze, podświadomość.... ;)
Dostałeś swoje linki, i co? Może wypadałoby podziękować? Ale nie, brniesz teraz w jakieś absurdy zmieniając temat o Amber i Depie. A co mnie to obchodzi? To są piłkarze United, bym pisał o nich na dp? Może ja też zmienię temat i przywołam odwrotny przykład np. Neymara, który pomówiony od razu przedstawił dowody niewinności i policja dała mu spokój, a kobieta od razu wyszła na oszustkę. Tylko to nie ma nic do tematu Greenwooda, to nie jest forum o Arsenalu, PSG, czy gwiazdach Hollywood. Więc jeśli chcesz coś dodać, nie zmieniaj tematu, bo to nie miejsce i czas.
wider: rozumiem że żałoba po śmierci królowej i to jest ok. Natomiast "w związku z żałobą po odejściu Elżbiety II. Każdy mecz 8. kolejki będzie poprzedzony hymnem państwowym, Szkoleniowcy wszystkich drużyn muszą założyć garnitury, W 70. minucie każdego meczu 8. kolejki przewidziano 60-sekundowe brawa."
Takie narzucanie co musza robić w trakcie tych spotkań to lekka przesada
rizx: Dobrze, że najbardziej przeszkadza to Tobie siedzącemu na kanapie w Polsce, a nie trenerom i zawodnikom, których to obowiązuje bezpośrednio. Warto jeszcze coś dopisać o tych krawaciarzach z fifa i uefa co przed meczami kadry każą hymn śpiewać...
DailySmoker: I dobrze, garnitury to powinien być ich zasrany obowiązek, biorąc pod uwagę poziom na jakim realizują, a nie że przyjdzie trener i wygląda jak zwykły trener z klasy B
NoLogo: W garniturach i tak tam chodzi pewnie z 90 procent szkoleniowców, to ten punkt jest małym detalem.
A oklaski? Jakoś nie widziałem nigdy żalów z powodu takowych dla działacza, byłego zawodnika, kogoś zasłużonego dla klubu, ba nawet nikt nie miał pretensji za oklaski dla Ronaldo w ubiegłym sezonie... A co tu dopiero mówić o długoletniej głowie państwa. Mecze w Anglii i mają grać ich hymn przy takim 'wydarzeniu'? No straszne.
Jeszcze trochę i zacznie pojawiać się płacz o nie taką szerokość pasów na murawie.
zylkos1988: Madara- Ronaldo jest już skończony, niech on już lepiej siedzi na ławce i nie blokuje miejsca. Ten zawodnik nie ma już ani szybkości ani wykończenia. Pozostały już tylko przebłyski geniuszu. Ronaldo nie ma już szans być naszym najlepszym strzelcem. Mogę się o to zalozyc
AllUnited88: Ktoś ogląda Bundesligę i potrafi się wypowiedzieć jak radzi sobie w obronie J. Frimpong z Leverkusen. Bardzo ciekawy zawodnik myślę że w lato zmieni drużynę
rizx: Za to potwierdzonym faktem jest, że jest zgłoszony do rozgrywek U-21 jako część kadry. Być może to tylko zabezpieczenie na wypadek gdyby okazało się, że jednak jest niewinny, ale dobrze widzieć, że jakaś nadzieja w klubie jest
artrad9448: Trafiłem na ciekawą wypowiedź nowego właściciela Chelsea. Wpadł na pomysł zorganizowania meczu gwiazd Premier league coś na zasadzie NBA północ południe
Co myślicie o tym? W sumie ciekawa propozycja
Widmo: Czy ja wiem, myślę że zespoły przeładowane gwiazdami wcale nie grały by lepiej jak nasz rywal z Manchesteru. Przecież zawodnicy potrzebują większego zgrania i pomysłu taktycznego, ktoś by musiał to po ogarniać i na jeden mecz było by ciężko . W NBA indywidualnilosci robią większą różnice i każda pozycja ma przydzielona rolę, w piłce takiego SN czy LS możesz wykorzystać na kilkanaście sposobów. Do tego pomysł mało realny do zrealizowania bo na przeszkodzie staną kluby, które nic z tego nie mają a mogą stracić zawodnika z powodu kontuzji.
NoLogo: Przecież grają u boku ... w reprezentacjach.
Pomysł żywcem wyjęty z tylnej części ciała. Napięty kalendarz. Kopana to nie NBA gdzie zawodnicy zabawiają widownię sztuczkami, wsadami itd., zwyczajnie mogą się bawić i ciągle mieć dobre tempo gry, mniejsza przestrzeń - akcja za akcję w parę sekund pod koszem przeciwnika.
Football Wystarczy dać za przykład jakieś mecze benefisowe, charytatywne ..... wolno i nudno do porzygu, nazwanie tego meczem gwiazd nie zmieni podejścia zawodników.
Masta: Mówisz piłkarze to nie roboty? Ok spoko.
Ale jak lekarze musieli po X godzin pracować to jakoś nikt nic nie mówił.
Jeżeli otrzymują tak horrendalne tygodniówki to powinni biegać od rana do wieczora. Zaraz zostanę zlinczowany ale jak ja nie pójdę do pracy to dostanę naganę, jedna, druga trzecia i siemanko. A zobacz przykłady piłkarzy co wymuszają transfer nie chodząc na treningi.. No śmiech na sali. Do tego sporo z nich to ludzie bez jakiejkolwiek szkoły czy wykształcenia. A wiadomo co daje fuzja ogromnych pieniędzy z takim człowiekiem.
wider: wczoraj podczas meczu BM vs Barca okradziono dom Mullera
Zastanawia mnie dlaczego piłkarze którzy zarabiają po kilanaście/dziesiąt milionów rocznie nie mają jakiś ochroniarzy na posesji czy tam jakiś kamer, czujników ruchu itp
sturmik: Jako ze zwykle napadaja na domu podczas meczy - tym bardziej powinni miec kilku zatrudnionych bolków pilnujacych dobytku kiedy maja mecz. Nie koniecznie super ochroniarzy - raczej nikt ci nie wpadnie do chaty jak ma w perspektywie konfrontacje z piatka chlopa.
Pyra: Ale wiesz, że przed kradzieżą takiego domu jest on kilka jak nie kilkanaście tygodni obserwowany?
Dobry złodziej idzie wtedy kiedy ryzyko jest najmniejsze, zauważ że praktycznie żadnego z niech nie złapali podczas rabunku a ewentualnie dopiero później.
waletpl: To ewidentnie ktoś z FC Barcelona kradnie. Jak siedzieli u siebie, to oskubali Aube i Lewego, tylko przylecieli do Monachium i to samo z Mullerem. Ślad się ciągnie za nimi przez europe. Dźwigni finansowych za mało.
ArktoS: Coś czuję, że w przyszłym roku weźmiemy odwet na Liverpoolu za Nuneza i zakontraktujemy Bellinghama.
Ależ to byłby transfer. Do środka marzenie wielu wielkich klubów.
ArktoS: Akurat to, że przeszedł do BVB to w kontekście jego kariery bardzo dobry krok. Dużo zyskał, dostał pierwszy skład i teraz wchodzi już jako jeden z największych talentów. Kto go kupi, będzie mega zadowolony.
OldFasion: Bellingham to główny cel Kloppa. Widzi go jako filar nowej pomocy Liverpoolu. Rozmawiał z Judem wielokrotnie, rozmawiał też z władzami BVB.
W to okienko Jude był niedostępny za żadne pieniądze. W czerwcu 2023 będzie do wyjęcia za około 100 mln jest tylko jeden problem, nazywa się Real Madryt.
OldFasion: Prawda. Real odmładza drugą linię więc Bellingham wydaje się dla nich wyborem oczywistym.
Jeśli po niego ruszą to nikt nie ma szans na rywalizację, jak zawsze.
Piwal: Wszystko zależy od tego jak sie ten sezon ułoży. Liverpool jest póki co w dołku, jesli w tym sezonie nie załapią się do top4 i nie bedzie ich za rok w LM to i Bellingham może odpuścić ten kierunek. Tak trzeźwo myśląc to jeśli z Erikiem wrócimy do top4 i LM to będziemy najciekawszą opcją w Premier League obok City.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.